Uitslagenlijst 23e Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Vrijdag 25 mei 2018

M-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy Kramer
Dedemsvaart
3:08
2
Natalia Miereczko
Erftstadt
3:18
3
Kenley Timmerman
Balkbrug
3:34
4
Tara Opdam SC Balkbrug
Balkbrug
3:44
5
Lente Jansen SC Balkbrug
Balkbrug
3:45
6
Lynn Grondman Set-up
Balkbrug
3:53
7
Emma Hof
Set Up Volleybal
3:53
8
Tara Grondman SC Balkbrug
Balkbrug
3:57
9
FabiŽnne Witten
Set Up
3:59
10
Mirthe de Jong Set Up
Balkbrug
4:14
11
Feline Klunder Set Up
Balkbrug
4:21
12
Nicky Fiks Set-Up
Balkbrug
4:24
13
Katniss Bouwhuis Set-up
Balkbrug
4:24
14
Amy Runhart Set Up
Vinkenbuurt
4:25
15
Kyara Bouwhuis Set-up
Balkbrug
4:26
16
Eline Reurink Set-up
Balkbrug
4:27
J-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika Dekema SC Balkbrug
Balkbrug
3:15
2
Tobian Gieske SC Balkbrug
Balkbrug
3:21
3
Sam Opdam SC Balkbrug
Balkbrug
3:21
4
Roan Dijkstra
SC Balkbrug Voetbal
3:29
5
Damiano Meijer SC Balkbrug
Balkbrug
3:34
6
Tom Kosse
Dedemsvaart
3:42
7
Twan Stuiver
Zuidwolde Dr
3:50
8
Mika Stuiver
Zuidwolde Dr
3:52
9
Sven Scholten SC Balkbrug
Balkbrug
3:54
10
Mick Evers
Dedemsvaart
3:56
11
Douwe Roeland SC Balkbrug
Balkbrug
4:04
12
Joost de Vries SC Balkbrug
Balkbrug
4:06
13
Lex De Vries SC Balkbrug
Balkbrug
4:08
14
Jesse Polinder SC Balkbrug
Balkbrug
4:12
15
Johnny Timmerman SC Balkbrug
Balkbrug
4:21
16
Gijs Kosse
Dedemsvaart
4:23
17
Sev Evers
Dedemsvaart
4:30
18
Mika Stuiver
Zuidwolde Dr
5:02
M1012, 0,75 MIJL T/M12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
4:01
2
Laura Boers
Vriezenveen
4:28
3
Anja Matuschek
Erftstadt
4:36
4
Floor Willems
Ommen
5:06
5
Britt Borger
ACO Van Elderen
5:21
6
Laura Hof
Set Up Volleybal
5:37
7
Resa Keizer
Ruinerwold
5:44
8
Dakota Bouwhuis Set-up
Balkbrug
6:41
9
Madelien Jansen
Zuidwolde Dr
6:47
10
Amber Klunder Set Up
Balkbrug
7:01
11
Aniek Groen / Setup
Balkbrug
7:07
J1012, 0,75 MIJL T/M12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Brauwer
Balkbrug
4:21
2
Jasper Hoeve
SC Balkbrug
4:24
3
Stijn De Jong
ACO Van Elderen
4:25
4
Mika Keizer
De Sprinter
4:30
5
Bouwe Poels
SC Balkbrug
4:35
6
Dennis Krol SC Balkbrug
Balkbrug
4:41
7
J. van Poel
SC Balkbrug
4:44
8
Koen Roeland
Balkbrug
5:03
9
Lucas Kroes
SC Balkbrug
5:04
10
Thijs Sterken
Balkbrug
5:05
11
Swen Katoele Set-Up
Balkbrug
5:09
12
Stefan Haasjes
SC Balkbrug
5:19
13+, 0,75 MIJL T/M12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem van Tongeren
SC Balkbrug
4:46
2
Milan Bisschop
SC Balkbrug
5:23
DSEN, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Heidema
Dedemsvaart
18:57
2
Jolanda Dijk
ACO Van Elderen
19:18
3
Mandy Maas
Vechtdallopers
20:30
4
Marta Miereczko
Erftstadt
21:30
5
Sharon Dekker
Vechtdallopers
22:41
6
Madelief Logtenberg
Balkbrug
24:44
7
Indy Lopers
Set Up Volleybal
24:57
8
Flore Logtenberg
Balkbrug
24:58
9
Marieke Dijk
ACO Van Elderen
25:02
10
Romee Kramer
Dedemsvaart
25:16
11
Jeanine Huisjes Roparun
Balkbrug
25:50
12
Linda Bonnema
Balkbrug
29:31
DVET, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
21:00
2
Bernadette Matuschek
Erftstadt
21:30
3
Geke Tempelman
Vechtdallopers
23:09
4
Lisette Feijen
Balkbrug
23:38
5
Corina Wierbos
Nieuwleusen
24:00
6
Harriejette Bloemert
IJhorst
24:10
7
Gerda Kloek
Vechtdallopers
25:19
8
Roelien Geuzinge
Balkbrug
25:31
9
Carien Schotmeijer Roparun
Balkbrug
25:50
10
Ceciel Bouwhuis
Balkbrug
25:50
11
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:33
12
Klazien van der Klis
Balkbrug
29:36
HSEN, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maciek Miereczko
Erftstadt (Dui)
15:22
2
Robert Kramer
Dedemsvaart
23:00
3
Lars Jonkman
Balkbrug
23:51
4
Robbin Krol
Balkbrug
23:52
5
Jurgen Hekman
Balkbrug
24:41
6
Leon Reurink
Balkbrug
25:50
7
Lars Heldt
Balkbrug
25:50
8
Edwin Timmerman
Balkbrug
25:50
9
Robert van Marle Roparun
Balkbrug
25:50
10
Patrick Bloemberg
Balkbrug
25:50
HVET, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Darek Matuszek
Opole
18:06
2
Freddy de Witte
Staphorst
19:38
3
Gert van de Belt
Vechtdallopers
19:40
4
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:05
5
Wilfred Stuiver
Zuidwolde Dr
20:22
6
Jan Hankamp
Vroomshoop
20:54
7
Renť Hemstede
Hardenberg
20:57
8
Gert-Jan Meinen
Vechtdallopers
21:29
9
Jan Lip
HAC '63
24:09
10
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:28
11
Johan Logtenberg
Balkbrug
25:23
12
Ramon Steen Roparun
Balkbrug
25:50
13
Henk ter Steege
Balkbrug
26:39
14
Douwe Jonker
Balkbrug
26:44
15
Raimond de Jong
Balkbrug
27:03
16
Henny Biemans
Loopgroep De Krim
28:56
17
Luuk Kremer
Hardenberg
31:37
DSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
25:19
DVET, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Deemter
Vechtdallopers
32:14
2
Marry de Lange
Arrien
32:35
3
Petra Kremer
Balkbrug
37:06
4
Ina Berends
Loopgroep Avereest
38:15
5
Coos Moes-Veldman
Balkbrug
38:54
6
Klazien van der Klis
Balkbrug
42:30
HSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
20:35
2
Koos Leeuw
Deventer
24:49
3
Mathijs van de Beld
Balkbrug
27:58
4
Tom Huizingh
Nieuwleusen
28:11
5
Jeroen Perdaan
Slagharen
28:23
6
Gesbert Douma
Nieuwleusen
28:52
7
Ferry Jonkers
Balkbrug
32:50
H40+, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
SV Veendam
22:18
2
Arjen Driesen
NOP
22:49
3
Bennie Thunker
Kampen
23:31
4
John Blankhorst
Raalte
26:18
5
Martin de Haan
Dedemsvaart
27:12
6
Michel Wierbos
Nieuwleusen
28:55
7
Erik Averesch
Slagharen
29:21
8
Henk Feijen
Balkbrug
29:47
9
Jelle Jan Gerrits
Dedemsvaart
32:54
H50+, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
23:41
2
Roel Westert
Ruinerwold
25:39
3
Roelof Hutten
Bruchterveld
26:11
4
Jan Beldman
Dalfsen
26:33
5
Henk Oldehinkel
Spurt '88
26:45
6
Marten Bolt
BB lopers
28:01
7
Herman ten Kate
Duursport Promotie BB
28:22
8
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
28:22
9
Anne Marsman
ACO Van Elderen
28:48
10
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
29:05
11
Adri Deemter
Vechtdallopers
29:16
12
Jan Snijder
Nieuwleusen
30:06
13
Herman Overmars
Ommen
30:26
14
Henk Fraterman
Slagharen
30:55
15
Edwin Bonnema
Nieuwleusen
32:18
16
Klaas Vos
Staphorst
32:27
17
Sjerp Meyerink
Slagharen
32:48
18
Theo Heidema
Dedemsvaart
33:27
19
Henny Berends
Spurt '88
35:25
20
Henk Mennink
Balkbrug
37:26
21
Charles Meijer
Loopgroep Avereest
37:34
22
Dirk van de Wetering
Balkbrug
38:46
http://www.duursportpromotiebalkbrug.nl
www.uitslagen.nl
26-05-2018 14:24