Uitslagenlijst Abdijloop

Aduard - Maandag 21 mei 2018

4VRW, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Hosson
Groningen
26:04
2
Renske Linstra
Appingedam
27:04
3
Tine Zweers
Grootegast
29:47
4
Melany Rossen
Hoogekerk
33:41
5
Brenda Oosting
Groningen
34:09
6
Daphne Geluk
Zuidhorn
34:22
7
Marieke Ludwig
Bedum
34:42
8
Zusje van Sch÷ll
Vries
36:02
9
Corine Rinzema
Groningen
36:22
10
Hilda van Laarhoven
Aduard
36:40
11
Anja Luttje
Aduard
38:25
12
Renske Kleinjan
Aduard
38:43
13
CÚrile Verger
Aduard
38:46
14
Mirjam Eefting
Zuidhorn
39:31
15
Lisette Stienstra
Grootegast
40:20
16
Marga de vries
Tolbert
40:57
17
Amarens Hamming
Zuidhorn
41:03
18
Jeanette van de Land
Winsum
41:08
19
Metty de Haas
Zuidhorn
41:42
20
Maniche Wilpstra
Zuidhorn
41:42
21
Miranda Buijs
Noordhorn
41:48
22
Martine Schirm
Zuidhorn
41:57
23
Inge Venema
Aduard
42:53
24
Zinja Wierenga
Oldehove
44:01
25
Katharina Bosch
Aduard
45:26
4MAN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Deenen
Groningen
25:07
2
Harmen Faber
Tolbert
25:21
3
Richard Aalders
Nietap
26:11
4
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
27:41
5
Henk Heemskerk
Groningen
27:57
6
Marten Elsinga
Aduard
28:20
7
Paul van Snick
Groningen
28:32
8
Jaap Smith
Baflo
29:44
9
Fred Kamminga
Loppersum
30:09
10
Marcel Meijer
Groningen
31:46
11
Geert Anne Mollema
Oldehove
31:56
12
Ningo Wibbens
Aduard
32:04
13
Peter Hummel
Sebaldeburen
32:11
14
Peter Brantsma
Grootegast
32:13
15
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
33:33
16
Egbert Wierenga
Oldehove
33:51
17
Dolf van de Vaart
Leek
33:55
18
Joost Kerkhohf
Loppersum
34:15
19
Ronald Verbree
Leek
34:20
20
Udo Mulder
Aduard
34:26
21
Gordon Moorbergen
Groningen
35:15
22
Jordi Luttje
Aduard
35:20
23
Andre Mulder
Sappemeer
35:33
24
Hans Arling
Siddeburen
35:59
25
Dirk Franssens
Saaksum
37:07
26
Lourens Bosch
Aduard
37:13
27
Pieter de Boer
Aduard
37:13
28
Eric Hamming
Zuidhorn
37:13
29
Jochem
Garnwerd
37:43
30
Henry Schrijver
Groningen
39:29
31
Ronals Hendriksen
Visvliet
40:09
32
Robert Driesens
Groningen
40:10
33
Michel Willems
Groningen
41:40
34
Wiebe Venema
Aduard
42:53
35
Jurjen Schirm
Aduard
43:01
8VRW, 8.25 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hinke Schokker
Eastermar
54:42
2
Erika Broekema
Groningen
1:01:46
3
Femke Schrijvers
Groningen
1:03:10
4
Aleida Groothoff
Winsum
1:05:34
5
Yvonne van der Knaap
Groningen
1:10:53
6
Bettie Jongejan
Westerbroek
1:11:22
7
Maria Zoontjens
Oldehove
1:12:42
8
Cheyenne Schreiber
Groningen
1:13:03
9
Els van der Zwaag
Zuidhorn
1:16:26
10
Elza Bulstra
Groningen
1:17:02
11
Ymka de Boer
Groningen
1:19:22
12
Harmke de Vries
De Wilp Gn
1:24:37
13
Anja Bolt
Zuidhorn
1:31:34
8MAN, 8.25 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Pettinga
Groningen
52:59
2
Egbert Ludwig
Bedum
56:01
3
Karel Edens
Groningen
56:09
4
Sybren Harmsma
Groningen
56:26
5
Luuk Kruizinga
Aduard
58:43
6
Roelof Berends
Oudeschip
1:01:18
7
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:01:27
8
Meine Hoitsma
Kollum
1:01:47
9
Eric Schirm
Zuidhorn
1:01:53
10
Gerben Zwerver
Winsum
1:02:01
11
Willem Stienstra
Grootegast
1:02:50
12
Peter van Dam
Groningen
1:03:10
13
Martin Eikelboom
Aduard
1:03:24
14
Hans Top
Hoogkerk
1:03:59
15
Tom Schipper
Groningen
1:04:06
16
Nico Weel
Westerlee Gn
1:06:15
17
Alwin Bakema
Zuidhorn
1:06:57
18
Hans Roos
Vries
1:07:46
19
Rins Herder
Zuidhorn
1:07:59
20
Tamme Beenes
Bedum
1:09:06
21
Niels van der Vlag
Zuidhorn
1:09:43
22
Kris Posthumus
Zuidhorn
1:09:56
23
Alfred Stam
Ezinge
1:10:09
24
Erik Pomp
Aduard
1:12:42
25
Oane Smit
Groningen
1:13:19
26
Bert Hulsing
Groningen
1:13:25
27
Egbert Geertsma
Groningen
1:13:37
28
Eileen de Vries
Hoogkerk
1:23:34
www.uitslagen.nl
21-05-2018 20:33