Uitslagenlijst 14e Vrieling Hardenberg City Run

Hardenberg - Zaterdag 19 mei 2018

MAN, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merijn Menzo
Hardenberg
4:12
4:11
2
Harnold van de Schuur
Hi5Club
4:15
4:13
3
Mark Kleine
Hi5Club
4:40
4:38
4
Matthijs kieft
Hardenberg
4:54
4:52
VROUW, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cherique Stoel
Hi5Club
4:19
4:17
2
Carolien Postma
Hi5Club
4:22
4:20
3
Annemieke Willems
Hardenberg
4:24
4:23
4
Carla Wesseling
Hi5Club
5:31
5:28
J7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Wenker
CBS Spreng-el
4:10
4:08
2
Giel Wachtmeester
CBS De Marsweijde
4:10
4:09
3
Siem ter Wijlen
CBS Spreng-el
4:10
4:08
4
Fadhyl Yaou Seyni
CBS De Regenboog
4:13
4:12
5
Nik Spalink
GBS Ds. G. Doekessschool
4:15
4:15
6
Hidde de Jonge
CBS De Marsweijde
4:24
4:24
7
Ruben Janssen
CNBS De Wegwijzer
4:25
4:23
8
Toon Langius
CBS De Bloemenhof
4:25
4:25
9
Koen Herbers
CBS De Bloemenhof
4:26
4:22
10
Senn Jonker
CBS De Elzenhof
4:27
4:26
11
Duuk Jansen
CBS De Bloemenhof
4:28
4:25
12
Demy Moolevliet
CBS De Vlinder
4:29
4:29
13
Lars Martens
CBS De Akker
4:32
4:29
14
Tom Kosse
CBS De Ark
4:35
4:35
15
Bram Martens
CBS De Akker
4:36
4:32
16
Coen Horstra
GBS Ds. G. Doekessschool
4:37
4:36
17
Mees Jongsma
CBS De Elzenhof
4:38
4:37
18
Sem Zeregaber
CBS De Marsweijde
4:43
4:40
19
Justin Steenbergen
Hoogeveen
4:44
4:41
20
Ayden Arends
CBS De Elzenhof
4:46
4:45
21
Collin van de Velde
OBS De Kern
4:47
4:47
22
Huub Altena
CBS De Marsweijde
4:51
4:50
23
Nick Kuiper
CBS De Marsweijde
4:54
4:49
24
Wessel Praas
RKBS Langewieke
4:58
4:56
25
Micha Bolt
CBS De Regenboog
5:00
4:56
26
Bram ter Voorde
CBS 't Kompas Radewijk
5:01
5:00
27
Niek Hudepohl
CNBS De Wegwijzer
5:05
5:03
28
Jaron Warmink
CBS De Bloemenhof
5:06
5:03
29
Jesse Stelpstra
GBS De Morgenster
5:08
5:06
30
Milan Wolterink
CBS De Marsweijde
5:09
5:08
31
Patrick Niburg
CNBS De Wegwijzer
5:09
5:08
32
Finn Baveld
CBS De Marsweijde
5:09
5:08
33
Hugo Post
GBS Ds. G. Doekessschool
5:09
5:08
34
Ramon Bosman
CBS De Marsweijde
5:12
5:12
35
David Hakkers
CBS De Marsweijde
5:16
5:16
36
Jefta Hoeksma
GBS Ds. G. Doekessschool
5:16
5:16
37
Joël Benjamins
GBS Ds. G. Doekessschool
5:18
5:13
38
Quinten Beukeveld
CBS Spreng-el
5:19
5:18
39
Lukas van Etten
GBS De Regenboog
5:20
5:14
40
Mees Klarenbeek
Huis ter Heide Ut
5:20
5:18
41
Mark Peltjes
CBS De Bloemenhof
5:22
5:19
42
Ivan Nijkamp
CBS De Marsweijde
5:22
5:19
43
Levi Maathuis
CBS De Elzenhof
5:25
5:24
44
Davey Niburg
CNBS De Wegwijzer
5:28
5:26
45
Ayden Houtman
SBO Prof. Waterinkschool
5:31
5:25
46
Job Huijgen
OBS De Kern
5:32
5:30
47
Sven Holsbrink
OBS De Eiber
5:33
5:33
48
Jayden Palstring
CBS De Vlinder
5:34
5:34
49
Liam Bouwhuis
CBS De Elzenhof
5:34
5:28
50
Stan Plaggenmarsch
CBS De Bloemenhof
5:35
5:32
51
Emiel Spoelstra
Zeist
5:36
5:33
52
Eran Muis
CBS De Wiekslag
5:42
5:37
53
Luca de Rooij
CBS De Bloemenhof
5:46
5:43
54
Luc Beniers
CBS De Ark
5:56
5:51
55
Jelle Hekman
GBS Ds. G. Doekessschool
5:56
5:51
56
Bas Harsevoort
GBS Ds. G. Doekessschool
5:56
5:51
57
Luca van Belzen
CNBS Windesheim
5:59
5:57
58
Gijs Smit
Vrieling Adviesgroep
6:01
5:58
59
Josef Dilmec
CBS De Elzenhof
6:11
6:11
60
Levi Kuiper
CBS De Bloemenhof
6:23
6:20
61
Joris van de Giessen
GBS De Morgenster
6:24
6:22
62
Mees Jansen
Hardenberg
6:26
6:20
63
Jaimie Adams
SBO Prof. Waterinkschool
6:43
6:39
64
Roan de Ruiter
CBS De Marsweijde
6:46
6:43
65
Luuk Ribberink
CBS De Wiekslag
7:01
6:55
66
Jayden Hesse
CBS De Marsweijde
8:57
8:56
67
Dylan Herder
SBO Prof. Waterinkschool
8:59
8:53
M7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
4:16
4:16
2
Esther Nijboer
CBS De Marsweijde
4:52
4:51
3
Rosanne Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
4:53
4:52
4
Joëlle Otten
Hollandscheveld
4:56
4:54
5
Lynn Louwdijk
Chr Daltonschool De Groen
5:02
5:00
6
Lisa Eshuis
OBS De Kern
5:04
5:02
7
Julia Bras
CBS De Akker
5:08
5:07
8
Lisa Post
GBS Ds. G. Doekessschool
5:11
5:06
9
Lowell Kok
CBS De Bloemenhof
5:11
5:11
10
Yfke van Goor
CBS De Marsweijde
5:11
5:10
11
Faye Otten
CBS De Vlinder
5:12
5:10
12
Eva Zwiers
OBS De Kern
5:18
5:15
13
Feline Hulter
CBS De Akker
5:19
5:15
14
Semiha Saracevic
OBS 't Spectrum
5:21
5:18
15
Suze Wessels
RKBS Langewieke
5:22
5:19
16
Pien van Dongen
CBS De Marsweijde
5:24
5:24
17
Emy Janssen
GBS Ds. G. Doekessschool
5:28
5:23
18
Tara Altena
GBS Ds. G. Doekessschool
5:28
5:28
19
Annejet Nijland
CBS Spreng-el
5:28
5:25
20
Anouk Welink
CBS De Marsweijde
5:30
5:24
21
Jasmijn Muis
CBS De Marsweijde
5:30
5:25
22
Sanne Withaar
CBS De Akker
5:31
5:27
23
Seline Bril
CBS Spreng-el
5:34
5:30
24
Merel Engbers
CBS De Ark
5:35
5:32
25
Amber Altena
CBS De Marsweijde
5:35
5:34
26
Elisa Hidders
CBS De Marsweijde
5:36
5:30
27
Yinthe Mensen
CBS De Elzenhof
5:37
5:33
28
Silke Janssen
GBS Ds. G. Doekessschool
5:40
5:38
29
Phaedra Boxem
CBS Ds. Koningsberger
5:42
5:38
30
Esther Hagels
CBS De Ark
5:42
5:36
31
Britt Timmerman
CNBS De Wegwijzer
5:42
5:39
32
Merel Fransen
GBS Ds. G. Doekessschool
5:43
5:37
33
Deslin Prudencia
CBS De Vlinder
5:44
5:41
34
Ilse Nieuwland
CNBS De Wegwijzer
5:44
5:40
35
Marloes Zegers
CBS De Bron
5:45
5:40
36
Irene Horstra
GBS Ds. G. Doekessschool
5:46
5:44
37
Imke Striper
CBS Rheezerveen
5:46
5:45
38
Zoë Meijerink
CBS De Bloemenhof
5:53
5:48
39
Meike Goris
CBS De Bloemenhof
5:53
5:48
40
Sanne Oosterhoff
GBS Dr. A. Risaeus
5:54
5:50
41
Caithlyn Hommes
OBS 't Spectrum
5:54
5:50
42
Dany Kerkdijk
CBS De Bloemenhof
5:58
5:55
43
Liset Olijve
CBS De Marsweijde
6:00
5:58
44
Sophie Varwijk
Dedemsvaart
6:01
5:52
45
Esmée Arkes
SBO De vonder
6:02
5:59
46
Iris van Faassen
CBS De Ark
6:05
6:05
47
Jaloe Harms
OBS De Kern
6:16
6:15
48
Noa van Dijk
CBS De Elzenhof
6:17
6:13
49
Floor Slot
CBS De Elzenhof
6:22
6:17
50
Romy Kelder
CBS De Bloemenhof
6:23
6:19
51
Jip van Faassen
CBS De Marsweijde
6:25
6:19
52
Suus Hartgerink
CBS De Marsweijde
6:25
6:20
53
Ella Karkdijk
Hardenberg
6:26
6:22
54
Lara Hamhuis
CBS De Bloemenhof
6:27
6:27
55
Tara Mulder
Coevorden
6:31
6:26
56
Jade Kerssies
Coevorden
6:31
6:26
57
Marlotte Boer
CBS De Ark
6:37
6:34
58
Feline van der Veen
CBS De Bloemenhof
6:39
6:36
59
Isabel Meijerink
CBS De Bloemenhof
7:06
7:02
60
Liz Dommerholt
CBS De Bloemenhof
7:08
7:04
61
Lana Guichelaar
CBS 't Kompas Radewijk
7:10
7:08
62
Coco Weitkamp
GBS Ds. G. Doekessschool
8:54
8:52
63
Indy Monshouwer
CBS De Elzenhof
9:57
9:57
8+, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stella Bouwmans
OBS De Kern
5:09
5:08
2
Lissa Gerritsen
GBS Ds. G. Doekessschool
5:40
5:38
3
Sherien Schipper
SBO Prof. Waterinkschool
6:01
5:58
J8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Nijzink
Rijssen
3:52
3:52
2
Milan Potgieter
GBS Ds. G. Doekessschool
3:57
3:56
3
Jorn Schippers
GBS Ds. G. Doekessschool
3:58
3:56
4
Simon Jaspers Faijer
Vriezenveen
3:58
3:57
5
Jorn Krikke
CBS De Marsweijde
3:58
3:58
6
Dennis Hilberdink
CNBS De Wegwijzer
4:02
4:00
7
Joshua Gooijer
Zwolle
4:02
4:01
8
Joris Wanders
CBS De Elzenhof
4:03
3:58
9
Rinse Bril
CBS De Vlinder
4:14
4:13
10
Sander Koolhof
RKBS Langewieke
4:16
4:13
11
Roan Bosch
Vrieling Adviesgroep
4:17
4:16
12
Mick Veenstra
CBS De Bloemenhof
4:23
4:20
13
Jesper Ekkelkamp
Chr Daltonschool De Groen
4:23
4:20
14
Jim Smit
CBS De Ark
4:24
4:22
15
Levi Hakkers
CBS De Marsweijde
4:25
4:24
16
Justin Hullegie
OBS De Kern
4:25
4:25
17
Sem Vennik
Emmen
4:26
4:24
18
Kogelman Max
CBS De Ark
4:26
4:24
19
Twan Pilage
Lutten
4:26
4:25
20
Shafiq Harun
CBS De Regenboog
4:29
4:28
21
Sylvan Seinen
CBS De Bloemenhof
4:32
4:30
22
Jorn Tolsma
SBO Prof. Waterinkschool
4:35
4:33
23
Joup van Olst
CBS De Elzenhof
4:36
4:32
24
Sem Dolk
CBS De Fontein
4:44
4:39
25
Duuk Harms
OBS De Kern
4:47
4:46
26
Koen de Lange
CBS De Bloemenhof
4:47
4:42
27
Laurens Creutzburg
CBS De Elzenhof
4:49
4:47
28
Thijmen Lamberink
GBS Dr. A. Risaeus
4:51
4:47
29
Hidde Ploegman
CNBS Windesheim
4:52
4:51
30
Ingo Kerkdijk
CBS De Bloemenhof
4:53
4:47
31
Milan Withaar
CBS De Marsweijde
4:54
4:51
32
Abe Pasop
CBS De Vlinder
4:55
4:52
33
Ralf Keep
SBO Prof. Waterinkschool
4:55
4:52
34
Joost van der Most
Chr Daltonschool De Groen
4:55
4:55
35
Harm Harsevoort
GBS Ds. G. Doekessschool
4:59
4:57
36
Hugo Dijkstra
CBS De Vlinder
4:59
4:56
37
Liam Jurgens
CBS De Bloemenhof
5:00
4:56
38
Thomas Warmink
CBS De Bloemenhof
5:01
4:55
39
Luuk Nijland
CBS De Marsweijde
5:05
5:01
40
Valentino Berghorst
CBS De Elzenhof
5:05
4:59
41
Florian Hans
CBS De Vlinder
5:07
5:05
42
Tijn Klarenbeek
Huis ter Heide Ut
5:12
5:08
43
Sietze Sietzema
CBS 't Kompas Radewijk
5:13
5:09
44
Roan Zwaagman
CBS De Bloemenhof
5:14
5:11
45
Stan Kijk in de Vegte
CBS De Elzenhof
5:18
5:15
46
sem
OBS Baalder
5:22
5:21
47
Teun Stegeman
CBS De Vlinder
5:23
5:18
48
Guus van Duinen
Vrieling Adviesgroep
5:25
5:23
49
Aron Hulzebosch
GBS De Morgenster
5:26
5:24
50
Niels Veurink
CBS De Vlinder
5:29
5:28
51
Stan Hutten
GBS Ds. G. Doekessschool
5:30
5:26
52
Arjen Zagers
GBS Ds. G. Doekessschool
5:31
5:26
53
Tim Schrotenboer
CBS De Elzenhof
5:31
5:26
54
Ruben Mensen
CBS De Elzenhof
5:33
5:30
55
Puk Enting
CBS De Bloemenhof
5:33
5:31
56
Sil Breukelman
OBS De Kern
5:38
5:37
57
Mees Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessschool
5:41
5:35
58
Julian Schepers
CNBS Windesheim
5:46
5:44
59
Liam Otten
SBO Prof. Waterinkschool
5:46
5:44
60
Anne Veurink
GBS Ds. G. Doekessschool
5:51
5:47
61
Giel Oostindiën
CBS De Bloemenhof
5:55
5:50
62
Sebastiaan Averesch
SBO De vonder
5:58
5:54
63
Robin Nijkamp
CBS De Fontein
6:06
6:02
64
Noah Brandwagt
CBS De Elzenhof
6:08
6:02
65
Aaron Bakhuis
CBS De Vlinder
6:14
6:11
66
Sven Bruins
CNBS Windesheim
6:14
6:13
67
Harmen Grootenhuis
CBS De Marsweijde
6:18
6:16
68
Gerrit Nijland
CBS De Marsweijde
6:56
6:54
M8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nora Boer
Ommen
4:08
4:07
2
Nora Lynn Otten
Hollandscheveld
4:11
4:09
3
Lotte van Dongeren
CBS De Marsweijde
4:20
4:18
4
Karlijn Hulter
CBS De Akker
4:23
4:22
5
Daniëlle Boer
CBS De Ark
4:24
4:23
6
Sara Maat
CBS De Elzenhof
4:31
4:29
7
bo kuhnen
Hollandscheveld
4:33
4:30
8
Merle van Goor
CBS De Marsweijde
4:42
4:39
9
Fee Eikens
Vrieling Adviesgroep
4:42
4:39
10
Sterre Koerhuis
CBS De Regenboog
4:43
4:42
11
Quinty Hendriksen
OBS De Kern
4:43
4:42
12
Tess Post
CBS De Regenboog
4:43
4:42
13
Ivanka Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:46
4:45
14
Meike Hultink
CBS De Vlinder
4:56
4:52
15
Jasmijn Kuilder
Chr Daltonschool De Groen
5:05
5:02
16
Fleur Timmerman
CBS De Marsweijde
5:07
5:05
17
Thamar Dekker
CBS Rheezerveen
5:09
5:08
18
Britt van Ommen
CBS De Ark
5:10
5:09
19
Zoë Monshouwer
CBS De Elzenhof
5:11
5:08
20
Evelien Abbink
den Velde
5:13
5:10
21
Selena van Dijk
CBS De Bloemenhof
5:13
5:10
22
Herma Oosting
CBS De Ark
5:14
5:11
23
Britt van de Belt
CNBS De Wegwijzer
5:14
5:12
24
Anne-Mare Pasveer
CBS De Elzenhof
5:30
5:27
25
Lieke Prins
CBS De Bloemenhof
5:32
5:27
26
Iris Keuter
CBS De Bloemenhof
5:32
5:29
27
Lisanne Moltman
OBS Cantecleer
5:34
5:29
28
Lieke Odink
GBS Ds. G. Doekessschool
5:35
5:31
29
Lynn Plasman
CBS De Vlinder
5:36
5:32
30
Debbie Altena
CBS De Bloemenhof
5:36
5:30
31
Jasmijn Nieuwlaar
OBS Cantecleer
5:38
5:35
32
Liv Eilander
GBS De Morgenster
5:41
5:37
33
Isabelle Schottert
CBS De Bloemenhof
5:42
5:36
34
Sophie Reekers
CBS De Vlinder
5:49
5:44
35
Renske Timmerman
CNBS De Wegwijzer
5:50
5:47
36
Elise Finke
CNBS De Wegwijzer
5:50
5:47
37
Jeneifa Jano
CBS De Vlinder
5:51
5:48
38
Sunny Yang
CBS De Vlinder
5:52
5:48
39
Kim Gosse
CBS De Elzenhof
5:52
5:49
40
Meike Bruins
CBS De Vlinder
5:53
5:47
41
Iris Blonk
CBS De Marsweijde
5:55
5:54
42
Chantal Haselhorst
SBO Prof. Waterinkschool
5:57
5:52
43
Yvon Meijer
CBS De Marsweijde
5:57
5:54
44
Loes Veurink
CBS De Marsweijde
6:19
6:15
45
Annemiek Back
CBS De Marsweijde
6:20
6:16
46
Cato de Boer
CBS De Elzenhof
6:34
6:30
47
Merel Nieuwlaar
OBS Cantecleer
6:35
6:29
48
Emma Jansen
Vrieling Adviesgroep
6:38
6:36
49
Patricia Wibier
SBO Prof. Waterinkschool
6:38
6:34
50
Sterre Breider
CBS De Marsweijde
6:50
6:47
51
Suus Veurink
CBS De Marsweijde
6:50
6:47
52
Aimy Schoordijk
SBO Prof. Waterinkschool
7:13
7:08
53
Sanna Bolks
CBS De Marsweijde
7:28
7:25
54
Femke van Eersel
CBS De Marsweijde
7:30
7:28
J9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kyan Dragt
RKBS Langewieke
3:41
3:40
2
Neander Kok
CBS De Bloemenhof
3:47
3:45
3
Bjarne Dekker
CBS Rheezerveen
3:48
3:46
4
Thijs Dorgelo
CBS De Bloemenhof
3:51
3:50
5
Lennart van Veen
GBS Ds. G. Doekessschool
3:52
3:50
6
Yarin Middel
Groningen
3:56
3:55
7
Bjorn van der Veen
Vrieling Adviesgroep
3:57
3:56
8
Stijn van den Akker
CBS De Marsweijde
3:58
3:56
9
Sven Becker
CBS De Marsweijde
4:00
3:59
10
Thom Jurgens
CBS De Elzenhof
4:01
4:01
11
Ravi Wenting
CBS De Elzenhof
4:01
4:01
12
Loek Paarhuis
CBS De Ark
4:09
4:08
13
Nout Meijer
Witharen
4:09
4:07
14
Milon Drenth
CBS De Marsweijde
4:11
4:09
15
Robbin Engbers
Dedemsvaart
4:13
4:12
16
Teun Krommendijk
Vriezenveen
4:16
4:13
17
Liam Drenth
CBS De Marsweijde
4:17
4:16
18
Jeroen Hamhuis
CBS De Marsweijde
4:18
4:15
19
Bastien Meijer
CBS De Elzenhof
4:18
4:17
20
Kyan Pilage
Lutten
4:18
4:17
21
Gijs De Haan
CBS De Fontein
4:21
4:19
22
Koen Reinders
CNBS Windesheim
4:22
4:19
23
Sten van Dijk
CBS De Vlinder
4:22
4:20
24
Jordi Wenker
CBS Spreng-el
4:22
4:20
25
Jip Enting
CBS De Bloemenhof
4:27
4:26
26
Ties Striper
CBS Rheezerveen
4:30
4:29
27
Jorn Mijnheer
CBS De Ark
4:30
4:29
28
Sem Janssen
GBS Ds. G. Doekessschool
4:32
4:29
29
Valenn Post
CBS De Marsweijde
4:33
4:33
30
Juda Dolk
CBS De Fontein
4:37
4:32
31
Jesse de Ruiter
CBS De Marsweijde
4:39
4:37
32
Tom Willems
CNBS Windesheim
4:41
4:37
33
Brian IJspeert
CBS 't Kompas Radewijk
4:41
4:39
34
Sewdou Ka
CBS De Elzenhof
4:43
4:38
35
Senne op de Haar
CBS De Vlinder
4:43
4:41
36
Hugo de Robles
CBS De Elzenhof
4:46
4:44
37
Thomas Hofsink
GBS Ds. G. Doekessschool
4:55
4:54
38
Jens Courtz
CBS De Ark
4:57
4:55
39
Micha Klingenberg
CBS De Elzenhof
4:57
4:52
40
Zheng Hultink
CBS De Bloemenhof
4:59
4:55
41
Marc Horstra
GBS Ds. G. Doekessschool
5:02
4:59
42
Deon Gerritsen
CBS De Elzenhof
5:02
4:56
43
Kyan Zandbergen
CBS De Elzenhof
5:07
5:03
44
Collin Veldkamp
GBS Ds. G. Doekessschool
5:09
5:07
45
Sven Amsink
OBS Prinses Irene
5:17
5:15
46
Dylan Plaggenmarsch
CBS De Bloemenhof
5:20
5:18
47
Ruben Bosscher
SBO Prof. Waterinkschool
5:22
5:18
48
Joa Valkema
CBS De Ark
5:23
5:21
49
Diëgo Dekker
SBO Prof. Waterinkschool
5:26
5:25
50
Elias Kroese
GBS De Morgenster
5:37
5:32
51
Hugo Meijerink
CBS De Marsweijde
5:39
5:36
52
Max Pullen
OBS 't Spectrum
6:14
6:08
53
Joas van Etten
GBS De Regenboog
6:19
6:17
54
Stijn Bolks
CBS De Bloemenhof
6:31
6:28
55
Daan Kappers
CBS De Marsweijde
6:39
6:34
56
Jordy Kamphuis
CBS Rheezerveen
6:43
6:42
57
Teije Hamer
Hardenberg
7:10
7:07
M9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meike Boer
Noordscheschut
3:59
3:56
2
Wiep Seinen
Ommen
4:00
3:59
3
Amber Lenters
CBS De Vlinder
4:05
4:04
4
Isa Scholing
Noordscheschut
4:13
4:11
5
Dianne Post
GBS Ds. G. Doekessschool
4:14
4:13
6
Carmen Bruinsma
Nijverdal
4:14
4:13
7
Lorissa Aufderhaar
CBS De Bloemenhof
4:24
4:22
8
Karlijn Gensen
CBS De Marsweijde
4:25
4:22
9
Isa van der Weide
GBS Ds. G. Doekessschool
4:27
4:24
10
Pien Langius
CBS De Bloemenhof
4:29
4:24
11
Tessa Meijerink
CBS De Marsweijde
4:29
4:26
12
Heremela Meles
CBS De Marsweijde
4:31
4:28
13
Lindy Kramer
CBS De Regenboog
4:34
4:33
14
Suus van't Holt
CBS De Bloemenhof
4:37
4:31
15
Suze Abbink
Den Velde
4:42
4:40
16
Nadine Burrekers
Dedemsvaart
4:42
4:38
17
Ilse Korterink
GBS Dr. A. Risaeus
4:45
4:41
18
Yoni Korblet
Dedemsvaart
4:53
4:48
19
Mirjam Zomer
GBS Dr. A. Risaeus
4:53
4:49
20
Hannah Muis
CBS De Wiekslag
4:55
4:52
21
Lieke Kok
CBS De Vlinder
4:58
4:56
22
Iris Jongsma
GBS De Morgenster
4:59
4:54
23
Noa Boom
CBS De Marsweijde
5:00
4:57
24
Kim Pullen
CBS De Bloemenhof
5:04
5:02
25
Denise Boerman
CBS De Bloemenhof
5:04
5:03
26
Ilse Hendriks
CBS De Bloemenhof
5:07
5:03
27
Sofie Draijer
CBS De Marsweijde
5:11
5:08
28
Fleur Breukelman
CBS De Marsweijde
5:11
5:07
29
Amy Zwiers
OBS De Kern
5:14
5:09
30
Loren Wispels
GBS Ds. G. Doekessschool
5:15
5:11
31
Lisa Brand
CBS De Ark
5:20
5:17
32
Lize Karkdijk
Hardenberg
5:23
5:18
33
Emma Kuik
CBS De Ark
5:24
5:21
34
Isra van Winkoop
GBS Dr. A. Risaeus
5:26
5:23
35
Bianca Altena
CBS De Bloemenhof
5:28
5:26
36
Joyce Kelder
GBS Ds. G. Doekessschool
5:33
5:28
37
Noa Hartgerink
CBS De Marsweijde
5:34
5:29
38
Fleur Gelderman
CBS De Marsweijde
5:37
5:34
39
Lynn van der Meulen
CBS De Regenboog
5:38
5:36
40
Lara Schuurman
CBS De Marsweijde
5:42
5:39
41
Fleur Meijerink
CBS De Bloemenhof
5:45
5:43
42
Sara Bouwhuis
CBS De Elzenhof
5:49
5:44
43
Nienke van der Graaf
CBS De Elzenhof
5:54
5:52
44
Ilse Withaar
CBS De Akker
6:01
5:57
45
Anouk Lambers
CBS De Marsweijde
6:04
5:59
46
Roos Dommerholt
CBS De Bloemenhof
6:08
6:04
47
Jiska Grendelman
CBS De Vlinder
6:09
6:05
48
Ciara Palstring
CBS De Vlinder
6:09
6:06
49
Emma Daemen
CBS De Bloemenhof
6:10
6:07
50
Rebecca Zegers
CBS De Bron
6:13
6:10
51
Amber Steenbergen
Hoogeveen
6:25
6:19
52
Dara de Jong
CBS De Marsweijde
6:27
6:23
53
Lysanne Runhaar
CBS De Marsweijde
6:51
6:47
10+, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Oosterhoff
GBS Dr. A. Risaeus
5:01
4:58
J10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arne Kikkert
GBS Ds. G. Doekessschool
3:30
3:29
2
Thomas Stegeman
GBS Ds. G. Doekessschool
3:33
3:32
3
Nathan Kampinga
CBS De Regenboog
3:36
3:34
4
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
3:39
3:37
5
Floris Winter
Vriezenveen
3:39
3:38
6
Nick Middel
Groningen
3:46
3:45
7
Yorrick Klaver
CBS De Bloemenhof
3:50
3:49
8
Senne Bril
CBS De Vlinder
3:50
3:49
9
Mees Drenthen
CBS De Marsweijde
3:52
3:51
10
Thijmen Ekkelkamp
Chr Daltonschool De Groen
3:52
3:50
11
Twan Louwdijk
Chr Daltonschool De Groen
3:57
3:55
12
Mika Keizer
Ruinerwold
3:57
3:56
13
Matthijs de Boer
CBS De Elzenhof
3:59
3:57
14
Stan Meijer
CBS De Bloemenhof
4:00
3:58
15
Hugo Schoemaker
CBS De Elzenhof
4:06
4:02
16
Kyan Hiddingh
CBS De Marsweijde
4:07
4:04
17
Quirijn Blonk
CBS De Marsweijde
4:08
4:07
18
Tim Becker
CNBS Windesheim
4:14
4:12
19
Sven Louwdijk
Chr Daltonschool De Groen
4:16
4:13
20
Mart Hakkers
GBS Ds. G. Doekessschool
4:19
4:18
21
Roan Steenstra
GBS Dr. A. Risaeus
4:20
4:17
22
Koen van Houten
CBS De Vlinder
4:21
4:19
23
Ryan Schuurhuis
GBS Dr. A. Risaeus
4:21
4:18
24
dani janssen
hardenberg
4:25
4:23
25
Jody Gort
CBS De Ark
4:25
4:23
26
Jan-Anne Huizingh
CBS De Marsweijde
4:26
4:23
27
Jayden Bunskoek
CBS De Bron
4:27
4:23
28
Finn Jabben
CBS De Ark
4:27
4:27
29
Coen ten Brinke
CBS De Marsweijde
4:28
4:25
30
Niels Ribberink
SBO Prof. Waterinkschool
4:30
4:28
31
Stef Runherd
CBS De Marsweijde
4:31
4:28
32
Julian Hidders
CBS De Marsweijde
4:32
4:29
33
Joost van Gijssel
CBS De Regenboog
4:32
4:30
34
Jorian Dijk
GBS Ds. G. Doekessschool
4:34
4:33
35
Mees Overweg
CBS De Marsweijde
4:37
4:35
36
Joost Hillebrand
CBS De Marsweijde
4:38
4:36
37
Niels Schraa
CBS De Vlinder
4:39
4:38
38
Thijs Borger
CBS De Marsweijde
4:39
4:37
39
Milan Hullegie
OBS De Kern
4:41
4:38
40
Ruben Sikkenga
CBS De Bloemenhof
4:43
4:40
41
Dean Houkes
OBS 't Spectrum
4:48
4:45
42
Chiel Ardesch
CBS De Marsweijde
5:03
4:59
43
Samuel Koelewijn
GBS Ds. G. Doekessschool
5:12
5:08
44
Stijn Wesselink
CBS De Regenboog
5:14
5:12
45
Timo van Gijssel
CBS De Regenboog
5:23
5:20
46
Vince van Dijk
RKBS Langewieke
5:25
5:23
47
Jip Stroeve
CBS De Marsweijde
5:29
5:25
48
Dylan Overweg
CBS De Bloemenhof
5:39
5:37
49
Bart van Duinen
Vrieling Adviesgroep
5:42
5:41
50
Fernando Dekker
SBO Prof. Waterinkschool
6:14
6:11
M10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
3:39
3:38
2
Cato Grimme
OBS De Kern
3:59
3:57
3
Julia Smith
GBS Dr. A. Risaeus
4:00
3:59
4
Jaïra Gooijer
Zwolle
4:10
4:09
5
Carlijn
Hardenberg
4:18
4:17
6
Cato Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessschool
4:18
4:17
7
Merel Meilink
CBS De Elzenhof
4:19
4:14
8
Lotte Harlaar
CBS De Bloemenhof
4:22
4:18
9
Maudi Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:24
4:22
10
Anne Grootenhuis
CBS De Marsweijde
4:27
4:26
11
Anne Bouter
CBS De Bloemenhof
4:29
4:28
12
Mette Wendt
Amersfoort
4:29
4:27
13
Cynthia Yang
CBS De Vlinder
4:34
4:32
14
Jet Regelink
CBS De Elzenhof
4:35
4:34
15
Naomi Schotborg
CBS De Elzenhof
4:42
4:39
16
Denise Hutten
CBS De Marsweijde
4:43
4:39
17
Ilse Holsbrink
OBS De Eiber
4:45
4:44
18
Charissa Donk
GBS Ds. G. Doekessschool
4:51
4:49
19
Yara Zuidema
CBS De Bloemenhof
4:51
4:49
20
Lindy Goris
CBS De Bloemenhof
4:53
4:50
21
Jasmijn Otten
CBS De Bloemenhof
4:53
4:50
22
Manon ten Brinke
CBS De Vlinder
4:55
4:52
23
Hannelore Huisjes
CBS De Elzenhof
4:56
4:53
24
Mindy Slotman
CBS De Bloemenhof
5:16
5:13
25
Anne Horstra
GBS Ds. G. Doekessschool
5:16
5:14
26
Ismay Hutten
GBS Ds. G. Doekessschool
5:17
5:13
27
Sofia Horstra
GBS Ds. G. Doekessschool
5:17
5:15
28
Noor van Dongen
CBS De Marsweijde
5:19
5:16
29
Zinzy van Driessen
CBS De Elzenhof
5:25
5:22
30
Amber Timmerman
SBO Prof. Waterinkschool
5:30
5:29
31
Lisanne de Vries
GBS Dr. A. Risaeus
5:41
5:36
32
Anna Draijer
CBS De Marsweijde
6:01
5:58
33
Puck van Faassen
CBS De Marsweijde
6:27
6:24
34
Jasmijn Hekman
GBS Ds. G. Doekessschool
6:29
6:28
35
Fleur van den Berg
GBS Ds. G. Doekessschool
6:30
6:28
11+, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joshua Klingenberg
SBO Prof. Waterinkschool
5:03
5:01
J1112, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Kikkert
GBS Ds. G. Doekessschool
3:20
3:19
2
Matthijs van Veen
GBS Ds. G. Doekessschool
3:36
3:35
3
Bjorn Bruinsma
Nijverdal
3:37
3:36
4
Thijs Kuilder
Chr Daltonschool De Groen
3:39
3:36
5
Stan Kok
CBS De Vlinder
3:48
3:46
6
Koen Kikkert
CBS De Ark
3:48
3:46
7
Luc Spaansen
Dedemsvaart
3:49
3:47
8
Roelof Timmerman
CBS 't Kompas Radewijk
3:50
3:48
9
Tim Ramaker
CBS De Marsweijde
3:51
3:48
10
Julan Hofsink
GBS Ds. G. Doekessschool
3:56
3:55
11
Jasper Hilberdink
CNBS De Wegwijzer
3:56
3:55
12
Lars Knol
GBS Ds. G. Doekessschool
3:57
3:56
13
Stijn Rodermond
KBS De Kwinkslag
3:57
3:52
14
Mathijs Stoeten
CBS De Marsweijde
3:58
3:56
15
Wesley Boers
Delfzijl
4:00
3:59
16
Daan Schepers
CBS De Bloemenhof
4:02
3:58
17
Dion Hakkers
GBS Ds. G. Doekessschool
4:03
4:02
18
Julian Zomer
CBS De Elzenhof
4:03
4:02
19
Javier Fokke
CBS De Marsweijde
4:03
4:02
20
Koen Zoomer
CBS De Marsweijde
4:05
4:02
21
Berjan Kelder
SBO Prof. Waterinkschool
4:06
4:02
22
Sebastiaan Meijerink
CBS De Elzenhof
4:10
4:09
23
Rowan Martens
CBS De Akker
4:15
4:11
24
Thijs van der Veen
CBS De Bloemenhof
4:16
4:12
25
Carlo Schoemaker
CBS De Elzenhof
4:18
4:16
26
Lars van den Hoven
CBS De Fontein
4:18
4:12
27
Twan van Eersel
CBS De Marsweijde
4:18
4:16
28
Remco Schrotenboer
CBS De Elzenhof
4:20
4:18
29
Collin Starke
CBS De Ark
4:20
4:14
30
Stijn Bouwhuis
CBS De Elzenhof
4:23
4:19
31
Jos Hekman
GBS Ds. G. Doekessschool
4:26
4:24
32
Mika Korblet
Dedemsvaart
4:26
4:24
33
Tijmen Hullegie
OBS De Kern
4:27
4:21
34
Jordi Sloot
OBS De Kern
4:32
4:26
35
Dave Spijkers
CBS De Elzenhof
4:34
4:32
36
Kevin Pierik
CBS De Marsweijde
4:36
4:33
37
Niels Runhaar
CBS De Marsweijde
4:36
4:32
38
Deean Schuurman
CBS De Ark
4:37
4:32
39
Stefan Dorman
CBS De Marsweijde
4:38
4:34
40
Ruben van den Akker
CBS De Marsweijde
4:39
4:37
41
Gerben Nijman
CBS De Regenboog
4:39
4:35
42
Roan Oskam
CBS De Bloemenhof
4:44
4:41
43
Finn van den Hoven
CBS De Marsweijde
4:50
4:47
44
Mexx van den Hoven
CBS De Marsweijde
4:54
4:51
45
Dylan Cremer
CBS De Elzenhof
4:55
4:52
46
Sven Kuiper
CBS De Marsweijde
5:02
4:58
47
Bart Lamberink
CBS De Marsweijde
5:12
5:06
48
Mike van Elburg
CBS De Vlinder
5:27
5:25
M1112, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
sharon steenbergen
De Zeven Linden
3:22
3:22
2
Laura Boers
Vriezenveen
3:32
3:30
3
Milou Karssies
Hollandscheveld
3:38
3:36
4
Huwaidah Haruna
OBS Baalder
3:40
3:38
5
Naömi Gooijer
Zwolle
3:41
3:39
6
Anne Kootstra
CBS De Marsweijde
3:45
3:41
7
Janneke Meinen
Ommen
3:48
3:46
8
Floor Borst
CBS De Elzenhof
3:49
3:46
9
Ivana Benjamins
CBS De Ark
3:54
3:53
10
Jasmijn Lamberink
GBS Dr. A. Risaeus
3:58
3:57
11
Laura Geesink
CBS De Elzenhof
3:58
3:54
12
Anne-Wil Altena
GBS Dr. A. Risaeus
4:05
4:04
13
Carmen van der Woude
CBS De Marsweijde
4:07
4:04
14
Liz Batterink
CBS De Marsweijde
4:12
4:11
15
Lotte Ebbink
CBS De Marsweijde
4:15
4:10
16
Robin ten Brinke
OBS De Kern
4:15
4:10
17
Amber Gort
CBS De Ark
4:19
4:17
18
Brancha Kok
Vrieling Adviesgroep
4:21
4:20
19
Isa Janssen
hardenberg
4:21
4:19
20
Lais Schottert
Vrieling Adviesgroep
4:24
4:23
21
Eline Meijerink
CBS De Marsweijde
4:25
4:21
22
Roos Jongsma
GBS De Morgenster
4:27
4:25
23
Demi Post
CBS De Vlinder
4:28
4:26
24
Manon Meulenkamp
OBS De Kern
4:29
4:24
25
Naomi Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:30
4:26
26
Leonie Meijerink
CBS De Marsweijde
4:30
4:27
27
Merel Tjonk
Almelo
4:30
4:24
28
Lieke Brink
CBS De Marsweijde
4:30
4:28
29
Julia Overweg
Vrieling Adviesgroep
4:31
4:29
30
Sanne Ardesch
CBS De Marsweijde
4:31
4:28
31
Ilse Makkinga
Ommen
4:33
4:31
32
Renske Oosting
CBS De Ark
4:34
4:31
33
Milou Dijkstra
CBS De Vlinder
4:34
4:32
34
Ilse Ruiter
CBS De Marsweijde
4:35
4:32
35
May Dekker
CBS De Bloemenhof
4:39
4:34
36
Meike Kuik
CBS De Ark
4:39
4:35
37
Chelsey Overweg
CBS De Bloemenhof
4:40
4:34
38
Floortje Meijdam
CBS De Elzenhof
4:41
4:37
39
Daphne Welink
CBS De Marsweijde
4:42
4:39
40
Saron Meles
CBS De Marsweijde
4:42
4:41
41
Fleur van Olst
CBS De Elzenhof
4:43
4:40
42
Carlijn Euverman
GBS Ds. G. Doekessschool
4:51
4:48
43
Tessa Batterink
CBS De Marsweijde
4:55
4:52
44
Leah Grendelman
CBS De Vlinder
4:57
4:54
45
Cleopatra Spruit
Den Helder
5:03
4:59
46
Alysha Schottert
CBS De Vlinder
5:03
5:00
47
Kirsten Kamphuis
CBS Rheezerveen
5:04
5:03
48
Babette Altena
GBS Ds. G. Doekessschool
5:05
5:04
49
Romy Kelder
GBS Ds. G. Doekessschool
5:09
5:07
50
Jolein Bruins
CBS De Vlinder
5:11
5:09
51
Floortje de Haan
CBS De Fontein
5:14
5:12
52
Noor van den Enk
Ommen
5:20
5:16
53
Merle van der Weide
GBS Ds. G. Doekessschool
5:25
5:22
54
Esmee Veurink
GBS Ds. G. Doekessschool
5:31
5:27
55
Roos Meerlo
CBS De Regenboog
5:34
5:28
56
Desi Hof
Oostzaan
5:37
5:34
57
Jara Stokkelaar
CBS De Regenboog
5:44
5:39
58
Luna Nieuwenhuis
CBS De Elzenhof
5:44
5:40
59
Marij Abbink
Den Velde
5:48
5:46
60
Saskia Bouwman
GBS Dr. A. Risaeus
5:48
5:46
61
Anouk Kappers
CBS De Marsweijde
5:52
5:46
62
Isa Dijk
CBS De Elzenhof
5:52
5:48
63
Roos Westerveld
CBS De Vlinder
5:54
5:50
13+, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loïs Postema
CBS De Vlinder
4:52
4:49
MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinier de Boer
Dalen
10:00
9:59
2
Wouter Seppenwolde
Rijssen
11:29
11:28
3
Justen Cremer
De Nieuwe Veste
11:38
11:36
4
Daan Wanink
CBS De Bloemenhof
11:38
11:37
5
Alwin Nieuwenhuis
Greijdanus College
11:53
11:52
6
Jens Soenveld
Ommen
12:31
12:29
7
Mikel Berenst
vroomshoop
12:45
12:44
8
Dyon Mijnheer
Dedemsvaart
13:10
13:07
9
Tygo de Vink
OBS De Kern
13:23
13:21
10
Merijn van der Baars
Rheezerveen
13:27
13:24
11
Troy Lee Harms
Emlichheim
13:35
13:33
12
Wilbert Seppenwoolde
Rijssen
13:39
13:36
13
Lars Maathuis
De Nieuwe Veste
14:02
14:00
14
Luuk Hudepohl
CNBS De Wegwijzer
14:35
14:31
15
Koos Bakker
CNBS De Wegwijzer
14:48
14:44
16
Ronald Finke
CNBS De Wegwijzer
14:48
14:45
17
Floris Sala
CBS De Vlinder
15:48
15:46
18
Teun Bos
den haag
16:18
16:15
19
Jan Bos
den haag
16:19
16:16
20
Bastiaan Van der Veen
Radewijk
17:10
17:05
21
Fons Scholten
CNBS De Wegwijzer
21:49
21:47
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
11:07
11:06
2
Wieteke Terlouw
Hardenberg
13:09
13:08
3
Janneke Maathuis
Alfa College
14:05
14:03
4
Rilana Lamberink
Greijdanus College
14:45
14:43
5
Esmee Kelder
Alfa College
15:07
15:04
6
Luca van Lenthe
CNBS De Wegwijzer
15:20
15:16
7
Emma Post
Greijdanus College
15:20
15:18
8
Romee Kramer
Vechtdal College
15:32
15:30
9
Nienke Finke
CNBS De Wegwijzer
15:56
15:53
10
Danieke Finke
CNBS De Wegwijzer
15:56
15:53
11
Lotte Hoek
Vechtdal College
17:06
17:04
12
Lieve Kerskes
Den Ham Ov
17:07
17:04
13
Lieke Schotanus
CBS De Fontein
17:07
17:05
14
Lucy Olsman
Vechtdal College
17:26
17:24
15
Noa Westerveld
Vechtdal College
17:26
17:24
16
Noa de Jeu
slagharen
18:21
18:19
17
Esther de Jeu-Gritter
Slagharen
18:22
18:20
18
Carolien Postma
Hi5Club
18:25
18:21
19
Jorieke van de Vegte
Vroomshoop
18:41
18:36
20
Cherique Stoel
Hi5Club
19:46
19:42
21
Karin Wesseling
Vroomshoop
21:21
21:16
22
Heidi Scholten-Kleinheere
KBS De Kwinkslag
21:50
21:48
23
Sandra Benjamins
Hi5Club
21:57
21:53
24
Christina Heise
Hi5Club
22:11
22:06
MNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Ommen
15:30
15:30
2
Thijs Terlouw
Hardenberg
17:23
17:22
3
Giovanni Boer
Alfa College
17:39
17:39
4
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
17:40
17:39
5
Marc Averesch
Rijssen
17:42
17:42
6
Rown Veenhuizen
Groningen
17:44
17:44
7
Gido Scherphof
Vriezenveen
17:55
17:53
8
Juan Oldehinkel
Hardenberg
18:30
18:30
9
Luca Marsman
Greijdanus College
21:03
20:37
10
Finn Pullen
Greijdanus College
21:15
21:08
11
Immanuel van Dijk
Daarle
21:37
21:17
12
Kris Jongsma
Greijdanus College
22:29
22:23
13
Twan ten Brinke
Lutten
22:33
22:26
14
Demian Keuken
Hardenberg
22:38
22:31
15
Lennart Bolks
Hardenberg
23:08
22:46
16
Daniel Gosse
Vechtdal College
23:10
22:58
17
Tobias Terlouw
Hardenberg
23:55
23:07
18
Bas Veltink
Bruchterveld
24:10
24:02
19
Bart Busser
Vechtdal College
24:17
24:13
20
tim gerrits
vroomshoop
24:44
24:00
21
Tom Olthoff
Hardenberg
24:52
24:01
22
Giovanni Davidis
De Stuw
25:09
24:33
23
Jos Olsman
De Stuw
25:24
24:48
24
Ernst-Jan Slotman
Hardenberg
25:38
24:47
25
jelle buimer
hoogenweg
25:54
25:19
26
Kay Eilander
Hardenberg
26:16
26:08
27
Robin Slump
Greijdanus College
26:51
26:05
28
Djamil Essadouqi
De Stuw
26:52
26:15
29
Benjamin Wenker
Lutten
27:13
26:16
30
Chiel Mecklenfeld
Vechtdal College
27:22
26:56
31
Kylian Buimer
hoogenweg
27:32
26:58
32
Merlijn Wendt
Amersfoort
27:34
27:23
33
Koen Koopmans
Hardenberg
28:03
27:55
34
Chris Arkema
Greijdanus College
28:39
28:28
35
Bart Slump
Hardenberg
29:08
28:20
36
Jort Kersies
De Stuw
29:41
29:03
37
Mika Verbeek
De Nieuwe Veste
30:21
30:00
38
Stijn Hoekstra
Vechtdal College
30:24
30:02
39
teun hekman
vroomshoop
30:24
29:40
40
Bertjan van Lenthe
Hardenberg
32:05
31:32
41
Patrick van Wijngaarden
De Stuw
32:08
31:30
42
Berend Schot
Almelo
32:47
31:51
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Wielen
16:19
16:19
2
Robert Gerritsen
Vroomshoop
16:31
16:31
3
Michiel Veldman
nieuwleussen
16:41
16:41
4
Roeland Broekema
Groningen
18:05
18:05
5
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
18:17
18:16
6
Arjan Gruppen
Hoogeveen
18:24
18:21
7
Martijn van Goor
Hardenberg
18:35
18:34
8
Arne Wessels
Markelo
18:39
18:37
9
Mart Rozenkamp
Rijssen
18:44
18:43
10
Rob Kottrik
Coevorden
18:59
18:56
11
Rob Wessels
Rotterdam
19:12
19:10
12
Jeroen Rutgers
Nieuwlande
19:23
19:17
13
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
19:24
19:23
14
Dirk Dreschler
Hardenberg
19:47
19:44
15
Arjan Veurink
Ommen
19:57
19:52
16
Christian Kampherbeek
Prins Sport
20:06
20:03
17
Remy Van der Beek
Enschede
20:13
20:08
18
Peter Moolevliet
Hardenberg
20:49
20:45
19
Gert Rink
hardenberg
20:51
20:47
20
Gerjan Kamermans
Boma Staalbouw B.V.
21:12
21:06
21
Tim van der Monde
Alfa College
21:20
21:15
22
Christian Baarslag
Hardenberg
21:43
21:39
23
Rudy Platenkamp
vriezenveen
21:47
21:39
24
Martijn Brouwer
Meppel
21:48
21:41
25
Hendri KLein Kromhof
Daarlerveen
22:03
21:56
26
alwin prenger
hardenberg
22:04
21:38
27
Geert Bremmer
Hoogeveen
22:08
21:42
28
Andre Kerkdijk
Hardenberg
22:23
22:15
29
William Willems
Bergentheim
22:24
21:50
30
arjan kroezen
hardenberg
22:33
22:05
31
Erwin Hutten
Hardenberg
22:45
22:09
32
Sjaak Zandbergen
Vriezenveen
22:47
22:42
33
jens bock
papenburg
22:47
22:42
34
Koen Zweers
Zwolle
23:09
22:43
35
Dennis Bloemert
Staphorst
23:14
23:08
36
Egbert Schutte
Hardenberg
23:15
22:24
37
Wouter Verlaan
Boma Staalbouw B.V.
23:16
22:50
38
Peter Leerdam
hardenberg
23:36
23:18
39
Erik Kosters
Hardenberg
23:47
23:30
40
Hans Herbers
Brucht
24:05
23:18
41
Sebastian Kuilder
Lippetal-Herzfeld
24:07
23:19
42
Sander Rozenmuller
Boma Staalbouw B.V.
24:16
24:11
43
Jarno Hakkers
Hardenberg
24:17
23:49
44
Dennis Tolsma
Hardenberg
24:17
23:50
45
Jan Bosch
Hardenberg
24:18
23:45
46
Pascal Lamberink
hardenberg
24:43
24:12
47
Martijn Wilpshaar
Gramsbergen
24:47
24:01
48
Jesper Gelmers
Prins Sport
24:49
24:06
49
marcel nijeboer
hardenberg
24:53
24:23
50
Daan Boot
Hardenberg
25:20
25:09
51
Marco Bos
Hardenberg
25:21
25:07
52
Klaas Brink
Hardenberg
25:32
24:56
53
Gerwin Veurink
Hardenberg
25:44
24:44
54
Karsten Brunt
amsterdam
25:48
25:20
55
HGJM van Iersel
Tubbergen
26:16
25:30
56
Stephan van Dalfsen
Hardenberg
26:34
26:14
57
Arjan Biemold
Lutten
27:03
26:41
58
Chris Reemeijer
Almelo
27:08
26:51
59
Wouter Schenk
Vrieling Adviesgroep
27:16
26:39
60
rob hagels
dedemsvaart
27:37
27:20
61
Neil Altena
Hardenberg
27:41
27:13
62
Janderkbremmer
bergentheim
27:42
27:09
63
Steven Gerrits
Vrieling Adviesgroep
27:55
27:32
64
Maarten Stad
Vrieling Adviesgroep
27:56
27:32
65
Mark Horstman
Hardenberg
27:59
27:33
66
Roy Veltink
Hardenberg
28:05
27:35
67
Ferdy Veltink
Hardenberg
28:05
27:34
68
Peter Timmer
Hardenberg
28:35
28:12
69
Hylke Bonthond
Hardenberg
28:36
27:46
70
Gerrit Dorgelo
Hardenberg
28:40
27:58
71
Martijn Snip
Wierden
28:47
28:17
72
Jurriën Bodaan
Drogteropslagen
29:16
28:20
73
Steven Wever
Wielen
29:18
28:39
74
Alfred Smit
Elim
29:19
28:35
75
Haico Eggengoor
Hardenberg
29:45
29:35
76
Raymond van Harten
Alkmaar
30:29
30:25
77
Anco Keep
Hardenberg
32:26
31:52
78
Erik Kiwiet
Gramsbergen
33:07
32:22
79
Johan van Meenen
Dedemsvaart
34:25
33:59
80
Rick Verkade
Hardenberg
34:48
34:08
81
Henri Dijk
Hardenberg
38:29
37:32
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olaf Bos
Malden
16:56
16:56
2
Bert Karssies
Hollandscheveld
17:38
17:36
3
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
17:45
17:45
4
Arie Stuurman
Hoogeveen
17:47
17:46
5
Richard Dekker
Nijverdal
18:26
18:24
6
Edwin van Laar
Balkbrug
19:58
19:56
7
Freddy de Witte
Staphorst
20:23
20:20
8
Gert Berenst
vroomshoop
20:42
20:39
9
Dick Kampjes
Hardenberg
21:16
21:10
10
Dirk Nijmeijer
dalen
21:17
21:02
11
Rene Schutte
hardenberg
21:28
21:18
12
René Hemstede
Hardenberg
21:33
21:31
13
Gert-Jan Meinen
Hardenberg
22:29
22:14
14
Jan Broekroelofs
Brucht
22:40
22:26
15
Ralph Dragt
Dedemsvaart
23:16
23:08
16
Harrie Bloeming
Vroomshoop
23:18
23:07
17
Erik Pasveer
Hardenberg
23:47
23:11
18
Erik Hofsink
Gramsbergen
24:15
23:57
19
Erik Zomerdijk
Vrieling Adviesgroep
24:16
23:39
20
Rolf Hofstede
Hardenberg
24:33
24:18
21
Marcel Kerskes
Den Ham Ov
24:42
24:19
22
Gert Kerkdijk
Hardenberg
24:47
24:18
23
Gerian Wanders
Hardenberg
24:56
24:20
24
Jeroen ten Brinke
Lutten
24:57
24:46
25
Jan Busser
Radewijk
25:03
25:00
26
Gerben Spijker
Vechtstede Notarissen
25:13
24:57
27
René van der Haar
Gramsbergen
25:21
24:51
28
Emiel Willemsen
Almelo
25:38
24:52
29
Jaap Stroeve
Hardenberg
25:55
25:33
30
Gert Hutten
Boma Staalbouw B.V.
25:57
25:51
31
Jan van der Molen
Rheezerveen
26:01
25:31
32
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:13
26:09
33
Rudolf ter Wijlen
Gramsbergen
26:22
25:51
34
Marco Rood
Dedemsvaart
26:40
26:07
35
Berthil Lamberts
Vroomshoop
26:41
26:36
36
Gerlo Maathuis
Hardenberg
27:23
27:02
37
Freek Reijnhoudt
Hardenberg
27:23
27:02
38
Dirko Luisman
Brucht
27:36
27:17
39
Wouter Wekamp
Vroomshoop
27:42
27:10
40
Theo Douw
Hardenberg
27:54
27:11
41
Derco Mulder
De Krim
29:06
28:10
42
Andre van der Schuur
Gramsbergen
29:16
28:44
43
Ronald Breukelman
Hardenberg
29:21
28:31
44
Henry Bouwhuis
Marienberg
29:23
28:31
45
Alex Kootstra
De Krim
30:22
29:26
46
Derk Hendriks
Sibculo
30:44
30:20
47
Eric Grendelman
Slagharen
30:56
29:58
48
Arjan Schonewille
Elim
33:39
32:56
49
Rene Haandrikman
Gramsbergen
33:49
33:17
50
ties buimer
hoogenweg
34:02
33:28
51
Gert de Haan
Prins Sport
39:35
38:44
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Machielsen
Nijverdal
18:26
18:25
2
Fred Sluijs
Wierden
18:33
18:32
3
Han Stegeman
Giethmen
19:27
19:25
4
Jaap van Riet
Warnsveld
19:45
19:44
5
Barjo Lamberink
Bergentheim
19:54
19:51
6
Jan Beldman
Dalfsen
19:55
19:55
7
Gert van de Belt
Hardenberg
19:57
19:56
8
Jan Groot
amersfoort
20:33
20:30
9
Bennie Haverkort
Ommen
20:51
20:50
10
HenkJan Meier
Hardenberg
20:59
20:59
11
Jan Fieten
Noordscheschut
21:05
21:05
12
Roelof Huisjes
Venebrugge
21:11
21:04
13
Jan Hankamp
Vroomshoop
21:34
21:30
14
Heinz Stoeve
Emlichheim
21:35
21:29
15
Wim Welleweerd
Bergentheim
22:21
22:01
16
Jan Schutte
Sibculo
22:35
22:27
17
Herman Overmars
Ommen
23:13
23:06
18
Jan Snijder
Nieuwleusen
23:18
23:03
19
Fred Koningstein
Dalfsen
23:21
23:08
20
Iwan Boessenkool
Hellendoorn
23:25
23:16
21
Antoon Huisintveld
Sibculo
23:36
23:28
22
Marcel Thijssen
Coevorden
24:10
23:44
23
Theo Oldehinkel
Hardenberg
24:10
24:02
24
Bert de Lange
Hardenberg
24:12
24:02
25
Seine van den Berg
Lutten
24:27
24:13
26
Rob Somsen
De Krim
24:32
24:17
27
Herman Fokke Rt
Hardenberg
25:11
25:01
28
Harry Sloots
Hoogeveen
25:33
25:27
29
Henk Plaggenmarsch
OBS Cantecleer
25:36
25:11
30
Henk Leemhuis
Hardenberg
25:36
25:17
31
Albert Bruins
Hoogeveen
26:28
26:23
32
Haroldinio Abauna
eindhoven
27:02
26:54
33
Bas van Nes
Zwolle
27:13
26:14
34
Herman Plaggenmarsch
Bergentheim
27:26
26:48
35
Alexander Wenker
Assen
28:22
27:25
36
Henk Haverkort
Coevorden
29:29
29:18
37
Tjalling van der Veen
Hardenberg
29:37
29:15
38
Ton Cusiel
Heerenveen
30:01
29:52
39
Ben Timmerman
Heino
30:13
29:18
40
Johan Biemans
Almelo
30:19
29:53
41
Dirk Heutink
Den Helder
31:26
31:26
42
Henk Schulenburg
Rijssen
31:39
31:20
43
René Zengerink
Kloosterhaar
32:34
32:13
44
Luuk Kremer
Hardenberg
32:36
31:48
45
Edwin Ooijevaar
Oudkarspel
33:17
32:58
46
Hans Klein Koerkamp
Hardenberg
33:37
32:44
47
Ab Koetsier
Holten
35:09
34:38
VNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Heidema
Dedemsvaart
19:49
19:46
2
Sanne Averesch
Rijssen
21:01
20:59
3
Norwien Bruinsma
Nijverdal
22:13
22:11
4
Nathalie Udo
Zwolle
25:00
24:36
5
Nikki Geesink
Hardenberg
25:07
24:56
6
Seline Hutten
Boma Staalbouw B.V.
25:58
25:51
7
Luisa Pullen
Prins Sport
26:44
26:01
8
Gerda Oosting
Dedemsvaart
27:40
27:18
9
marlou haverkamp
vasse
28:22
27:25
10
Chantal van der Molen
Vechtdal College
28:54
28:25
11
Marlies van de Langemheen
Putten
29:09
28:24
12
Christie Potkamp
Hardenberg
29:09
28:24
13
Elvera Hakkers
Anerveen
29:33
28:46
14
Julia Eggengoor
CBS De Elzenhof
29:45
29:35
15
Sanne Vogelzang
Ommen
29:59
29:38
16
Maaike Leemhuis
Sibculo
30:13
29:18
17
Denise Hofsink
Bergentheim
30:23
30:23
18
Eva Ridderman
Hardenberg
31:07
30:32
19
Kim Bols
Hoogeveen
31:59
31:32
20
Kirsten Jans
De Stuw
33:08
32:31
21
Maartje Nijzink
Hardenberg
33:09
32:20
22
Doreen Olsman
De Stuw
37:55
37:17
23
Chantal van Wijngaarden
De Stuw
37:55
37:19
24
Linda Dijk
Hardenberg
38:29
37:32
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lianne van de Belt
Groningen
17:34
17:34
2
Aline Kootstra
Dalfsen
18:24
18:23
3
Nicola Krukkert
Rijssen
19:48
19:46
4
Nelleke Bosch
Ommen
20:50
20:46
5
Dineke Post
Hardenberg
22:22
22:21
6
Rianne Haandrikman
Hardenberg
23:48
23:36
7
Linda Rutgers
Wijster
23:52
23:25
8
Sharon Dekker
Hardenberg
24:20
24:06
9
Wendy Albada
Groningen
25:22
25:19
10
Tineke Jurgens
Brucht
26:01
25:49
11
Jeannet Hakkers
Hardenberg
26:10
25:58
12
Mascha Lubbers
Hardenberg
26:12
25:12
13
Yvet Hooiveld
Emmen
26:15
25:59
14
Marjella Mulder
Hardenberg
26:20
26:17
15
Danieke van Dijk
Slagharen
26:37
26:08
16
Mariët Pielman
Prins Sport
26:50
26:09
17
Yvet Schuurman
Hardenberg
26:54
26:34
18
Marieke Dijk
Ommen
26:59
26:40
19
Amanda Deters
Ommen
27:00
26:21
20
Rolinde Middeljans
Wierden
27:03
26:33
21
Lianne Timmermans
wageningen
27:05
26:50
22
Thea Doorten
Middelharnis
27:08
26:51
23
Tanja Njagul
Elim
27:14
26:47
24
Everlien Timmer
Stegeren
27:21
26:22
25
Judith Ahuis
Hardenberg
27:59
27:06
26
Carola Breukelman
Hardenberg
27:59
27:06
27
Sharon Feddema
Slagharen
28:00
27:20
28
Sharon Veltink
Hardenberg
28:05
27:34
29
Carmen Salomons
Hardenberg
28:18
27:29
30
Bergit Reins
Prins Sport
28:41
27:59
31
Liesbeth Hoekman
Hilversum
28:48
27:52
32
Nikita Korblet
Dedemsvaart
29:05
28:32
33
Vera Smedema
Vrieling Adviesgroep
29:08
28:30
34
Kelly van Ginkel
De Stuw
29:25
28:48
35
Tirza van Zandwijk
De Krim
29:27
28:46
36
Marieke de Boer
Staphorst
29:32
29:00
37
Erika Oosting
Dedemsvaart
29:36
29:13
38
Chantal Zwiers
Hardenberg
29:52
29:27
39
Sherida Onrust
Oostzaan
30:24
30:15
40
Denise Stoevelaar
Hardenberg
30:26
30:00
41
Petra Schuurhuis
Hardenberg
30:45
30:31
42
Marieke Donker
Heemserveen
30:47
29:55
43
Ilse Juurlink
Drogteropslagen
30:48
30:07
44
Nadia Stap
Hardenberg
30:48
29:54
45
Laura Blok
Almelo
30:51
30:11
46
Chantal Meijerink
Hardenberg
30:54
30:20
47
Esther de Joode
Dedemsvaart
30:56
30:30
48
Jodie Gerrits
Sibculo
30:57
30:12
49
Isabella van der Elsken
Vrieling Adviesgroep
31:04
30:39
50
Linda Huisjes
Venebrugge
31:19
30:59
51
Nynke Leyrik
Dedemsvaart
31:22
30:42
52
Evelien Dijk
Hardenberg
31:23
30:26
53
Micky Spruit
Den Helder
31:26
31:26
54
Relinde Damveld
Arnhem
31:33
30:53
55
Asley Bremmer
Dalfsen
31:41
31:25
56
Andrea Oldewening
Ommen
32:07
31:41
57
Jose Steenbruggen
wierden
32:33
31:50
58
Beaudine Slager
Balkbrug
32:50
32:11
59
Kim Nijeboer
Hardenberg
32:59
32:21
60
Serafine Smit
Elim
33:39
32:57
61
Marinda Daemen
Hardenberg
33:47
32:51
62
Jessica Stegeman
Lutten
34:12
33:35
63
Anne Hofste
Tubbergen
34:16
34:01
64
Marleen Vosjan
Groningen
34:16
33:59
65
Geralda Hoeve
Veeningen
34:26
33:34
66
Iris Reurink
Dedemsvaart
34:33
34:01
67
Marielle Kamphuis
Hardenberg
34:48
34:02
68
Annemieke de Bruin
Dedemsvaart
34:53
34:00
69
Agnes Bolks
Beerzerveld
35:06
34:24
70
Melissa Telman
Alfa College
35:11
34:24
71
Eline Derks
Vroomshoop
35:14
34:23
72
Rianne Olsman
Hardenberg
35:19
34:23
73
Antoinette Nicolai
Hardenberg
35:40
35:18
74
Yvonne Huisken
Hardenberg
38:15
37:36
75
Debbie Oussoren
Hardenberg
38:21
38:18
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline Claessen
Malden
17:52
17:52
2
Yvonne Meijer
Witharen
18:53
18:53
3
Dianne Jansen
hardenberg
25:20
25:08
4
Alice Pullen
Prins Sport
25:55
25:14
5
Corine van der Vecht
Dalfsen
26:04
25:48
6
Daniëlle Tanke
Dedemsvaart
26:17
26:00
7
Mariska de Vries
Hardenberg
26:31
26:06
8
Rebecca Karperien
Hardenberg
26:42
25:49
9
Petra Bos
Emmen
27:02
26:51
10
Irma Schutte
Hardenberg
27:05
26:53
11
Ellen Maatman
Wierden
27:27
27:10
12
Karin Hartman
Hardenberg
27:43
26:53
13
Gerda Oosting
emmen
27:53
27:43
14
Marielle Kuik
Dedemsvaart
27:54
27:38
15
Marianne Potgieter
Hardenberg
28:02
27:48
16
Lizeth ten Have
Prins Sport
28:14
27:31
17
Mirjam Hoekman
Coevorden
28:44
28:39
18
Cindy Dekker
Nijverdal
29:14
28:57
19
Anja Steen
Prins Sport
29:27
28:44
20
Henny de Boer
Staphorst
29:30
29:01
21
Jakobi en Hein
Hardenberg
29:58
29:45
22
Alien van den Akker
Hardenberg
30:10
29:58
23
evelien kolkman
vroomshoop
30:25
29:40
24
Sandra Kleine
Stegeren
30:41
29:41
25
Diana Steenstra
Hardenberg
30:44
30:32
26
Ellen Kleefman
Vrieling Adviesgroep
30:51
29:57
27
Alies ten Brinke - Dijkstra
Schuinesloot
30:55
29:57
28
Danielle Koolhof
Dedemsvaart
31:25
30:45
29
Danielle Struik
Borne
31:41
30:53
30
Evelien Ramaker
Hardenberg
31:44
30:49
31
Gerda Compagne
Hardenberg
32:05
31:25
32
Miranda Grissen
Bergentheim
32:09
31:51
33
Tanja Wachtmeester
Hardenberg
32:10
31:15
34
Monique Moltman-Wunnink
OBS Cantecleer
32:22
32:01
35
Tamar Sturkenboom
Vrieling Adviesgroep
32:44
32:08
36
Janine Murk
Dalen
32:49
32:00
37
Jenet Hankamp
Hellendoorn
32:54
32:38
38
Roelanda Vogelzang
Ommen
33:14
32:55
39
Natasja Zakee
Dedemsvaart
33:35
33:29
40
Liesbeth Alblas
Hardenberg
34:11
33:16
41
Annemiek Moes
Vroomshoop
34:47
34:18
42
Annemarie Breukelman
Hardenberg
34:59
34:06
43
Elisabeth Helder
Hoogeveen
35:17
34:34
44
Dalida Harders
Nieuw-Amsterdam
35:31
34:41
45
Petra Veltink
Hardenberg
36:13
35:50
46
Bianca Hendriksen
Vroomshoop
38:39
38:09
47
Inge Mulder
Hardenberg
39:43
38:56
48
Renate Zomer
Slagharen
43:45
42:46
49
Sandra Jansen
Hoogeveen
43:45
42:46
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
19:43
19:41
2
Karla Blom
Vorden
22:36
22:33
3
Anita Deemter
Dedemsvaart
25:15
24:59
4
Afien Toering-Benus
Earnewald
26:23
26:22
5
Brigitte Rood
Dedemsvaart
26:49
26:18
6
Harjetta Hilbrands
Hardenberg
27:03
26:49
7
Helma Bloemert
Staphorst
27:12
26:59
8
Mieke Sellis
Staphorst
27:16
27:03
9
Anny Hoftijser
Hardenberg
27:50
27:37
10
Nora Rietberg
Dedemsvaart
27:56
27:42
11
Sandra Berenst
vroomshoop
28:30
28:19
12
Jennie Fokkert
Lemele
28:48
28:04
13
Hilda Beenen
Hardenberg
29:01
28:48
14
Alie Botter
Hardenberg
29:07
28:53
15
Ineke Bouwhuis
Bergentheim
29:14
28:55
16
Ivonne van Delft
Deventer
29:23
28:57
17
Ella herbrink Aco
Ommen
29:41
29:35
18
Rianne Weghorst
Halle
29:49
29:04
19
Fenja Pielman
Vrieling Adviesgroep
30:11
30:03
20
M Walstra
Emmen
30:13
30:03
21
Susanne Plasman
Wierden
30:16
29:35
22
Karin Hamhuis
Bruchterveld
30:23
29:33
23
Jacky Wolters
Prins Sport
30:50
30:06
24
Janny Fink
Emmen
30:58
30:29
25
Albertha Weizenbach
Vlagtwedde
30:59
30:20
26
Jolanda Torn
Bruchterveld
31:16
30:42
27
Jolanda Runhaar
Hardenberg
31:19
30:59
28
Ankelien Mepschen
Hardenberg
31:36
31:18
29
Olsman
Beerzerveld
31:54
31:35
30
Rolinda Engelmoer
Hardenberg
32:39
32:14
31
Zwannet Roelofs
Rheezerveen
32:39
32:14
32
Herma Middeljans
Wierden
32:40
32:11
33
Roelineke Gommer
Schoonebeek
32:49
31:59
34
Ank Cusiel
Heerenveen
32:54
32:44
35
Anneke Kiewiet
Hardenberg
32:58
32:58
36
Betsie Timmer
Stegeren
33:01
32:06
37
Ingrid Krikke
Almelo
33:04
32:41
38
Miranda Smit
Hardenberg
33:17
32:58
39
Gertie Botter
Sibculo
33:21
32:36
40
Saskia Onrust
Oostzaan
33:35
33:26
41
J. Woelders
Heemserveen
33:54
33:14
42
Arja Jonink
Beilen
33:55
33:01
43
Jolanda Telman
Hardenberg
33:58
33:11
44
annette van weert
hardenberg
33:59
33:11
45
Aly van Eeken
duitsland
34:08
33:28
46
Irma Stegeman
Lutten
34:12
33:34
47
Dineke Eggengoor
Hardenberg
34:19
33:31
48
Liesbeth Hase
Almelo
34:38
33:57
49
Dorien Luchies
Vroomshoop
35:14
34:46
50
Gerda Kamp
Den Ham Ov
35:14
34:46
51
Inge Oosterhoff
Hardenberg
35:41
34:52
52
Alie Bosscher
Heemserveen
35:45
34:53
53
Franca ten Brinke
Hardenberg
36:12
35:49
54
Diana Breukelman
Rheezerveen
36:18
35:25
55
Marianne ter Maat
Emmer-Compascuum
39:56
39:02
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
31:31
31:31
2
Jef Poelman
Hoogeveen
33:51
33:51
3
Maarten Koggel
Dalfsen
37:09
37:09
4
Bart Damveld
Oldenzaal
37:18
37:18
5
Bert Wessels
Denekamp
37:28
37:27
6
Sjoerd Rosema
Zwolle
39:36
39:35
7
Kevin Timmerman
Apeldoorn
39:51
39:50
8
Chris Reemeijer
Almelo
39:57
39:54
9
Dennis Steggink
Hardenberg
40:24
40:20
10
Dennis Brandenburg
Steenwijk
40:51
40:51
11
Sander Roesink
Hengelo Ov
41:14
41:12
12
Erwin Batterink
Hardenberg
41:31
41:13
13
Peter Zwiers
Hardenberg
41:31
41:31
14
Rick Peters
Hardenberg
41:37
41:19
15
René Kip
Zwolle
41:41
41:37
16
Robin Brands
brucht
42:18
42:11
17
mark spang
vroomshoop
42:20
42:20
18
Joey Rozendal
Lemelerveld
42:27
42:24
19
Stefan Snijders
Hengelo Ov
42:40
42:36
20
René de Jager
Sibculo
42:41
42:37
21
Mathijs te Wierik
hardenberg
43:21
43:13
22
Wouter Nijzink
Rijssen
43:33
43:33
23
Rick Beldman
Hardenberg
43:33
43:32
24
Patrick Jurgens
Brucht
43:39
43:37
25
Ruben Grootens
Hardenberg
43:51
43:43
26
Edwin de Jonge
Almelo
44:05
43:59
27
Erik Schoemakers
Utrecht
44:35
44:17
28
Bart Vroling
Hengelo Ov
44:37
44:19
29
Tom Baveld
Hardenberg
44:43
44:36
30
Johan Visscher
Staphorst
44:53
44:49
31
casper boom
amsterdam
44:57
44:50
32
John Hendrikx
Bergentheim
45:04
44:58
33
Michel Smit
Vrieling Adviesgroep
45:27
45:15
34
Coen Valkman
Hardenberg
45:30
45:24
35
Daan Bouwhuis
Vroomshoop
45:37
45:26
36
Chris Willems
Bergentheim
45:52
45:44
37
Sven van Schaik
Utrecht
46:05
45:55
38
freddy bouwhuis
den ham
46:09
46:08
39
Aris Ramaker
Beerzerveld
46:16
46:05
40
Roy Tettero
Hardenberg
46:22
46:14
41
Andre de Jong
Vrieling Adviesgroep
46:40
46:25
42
Gert Kerssies
Zwolle
46:54
46:49
43
Elroy Dubbink
Vroomshoop
46:59
46:50
44
Daniël Hack
Hardenberg
47:26
47:18
45
Fabian Reinders
Hardenberg
47:33
47:27
46
Ramon Pekkeriet
Vroomshoop
47:37
47:32
47
Peter Smit
Dedemsvaart
47:49
47:26
48
Jasper Batterink
Nieuwleusen
48:00
47:45
49
Nils Trommel
Prins Sport
48:10
48:01
50
Chris Jan Vrieling
Vrieling Adviesgroep
48:19
48:02
51
Victor van Ahee
Vrieling Adviesgroep
48:27
48:10
52
Dion Siekmans
Prins Sport
48:39
48:31
53
Casper Obdam
Delft
48:40
48:33
54
Simon Kosse
Vroomshoop
48:50
48:38
55
Rick Kelder
Marienberg
49:04
48:52
56
Rob van Lenthe
Wierden
49:23
49:16
57
Bertran Dogger
Prins Sport
49:40
49:30
58
Peter Klok
Vrieling Adviesgroep
50:05
49:50
59
Ivo de Vries
Prins Sport
50:54
50:45
60
Jochem Kompagnie
Bergentheim
51:14
50:55
61
Roel Keizer
Ommen
51:28
51:19
62
Camiel Slot
Vrieling Adviesgroep
52:13
51:57
63
Robin Herbers
Hardenberg
53:33
53:23
64
Henk-Jan Olthof
Bergentheim
53:42
53:39
65
Jannes Janssen
Prins Sport
53:48
53:38
66
Vincent Stegeman
Hardenberg
54:03
53:52
67
Dennie van Dijk
Hattem
55:42
55:29
68
Gerrit-Jan Leusink
Hengelo Ov
55:59
55:45
69
Rik Brink
Hardenberg
57:12
57:02
70
J. v. Oene
Wezep
57:31
57:24
71
Arjen Nieuwenhuis
Diever
1:06:19
1:06:00
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Broekhoff
Emmen
38:16
38:15
2
Rudolf Martens
Hardenberg
39:01
39:00
3
Sjoerd Franck
Nijverdal
39:03
39:02
4
Pedro Sluiter
Zwolle
40:09
39:56
5
Bert Manenschijn
Lemele
41:39
41:36
6
Henry Toerse
Balkbrug
42:20
42:19
7
Rick Karsijns
Ane
43:54
43:51
8
Edwin Gerrits
Vroomshoop
44:28
44:17
9
Mark Koster
Dedemsvaart
44:38
44:25
10
René Meijer
Emmer-Compascuum
44:42
44:41
11
Marcel Bouwhuis
Hardenberg
45:02
44:48
12
Jan Hofsink
Bergentheim
45:05
44:58
13
Peter de Vries
Vrieling Adviesgroep
45:13
44:57
14
Marco Domine
Staphorst
45:28
45:23
15
Jan henk Soenveld
ommen
45:42
45:35
16
Rob Hamer
Hardenberg
45:58
45:54
17
Martin Zoer
Vrieling Adviesgroep
46:12
46:06
18
Ronald Ardesch
Hardenberg
46:34
46:27
19
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
47:29
47:24
20
Jasper Vrieling
Vrieling Adviesgroep
48:31
48:16
21
Chiel Wessels
Dedemsvaart
48:35
48:25
22
Johan van Duinen
Vrieling Adviesgroep
48:42
48:26
23
JH Vogelzang
Ommen
51:01
50:57
24
Jeroen Kos
Dalen
52:02
51:49
25
Bastian Dijkstra
Hardenberg
52:39
52:16
26
Arco Verweij
Coevorden
53:00
52:55
27
Peter Bouwman
Hardenberg
53:29
53:18
28
Harold Meijer
Hardenberg
54:39
54:35
29
Jan Lamberink
Zwolle
54:41
54:23
30
Jaco Wilken
Coevorden
55:11
54:52
31
Jeroen Ramaker
Coevorden
55:37
55:17
32
Bart Klijn
Hardenberg
56:27
56:21
33
Karel Klok
Hardenberg
57:00
56:44
34
Gerald Lamberink
Gramsbergen
57:07
56:49
35
Werner Vonderman
Ommen
59:44
59:30
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
37:17
37:15
2
Roel Westert
Ruinerwold
40:35
40:33
3
Peter Mulder
Dedemsvaart
42:38
42:36
4
Rene van Vliet
Apeldoorn
43:29
43:27
5
Eduard Helthuis
Hardenberg
43:37
43:36
6
Vincent Kosse
Geerdijk
44:55
44:48
7
Jan Willem Gakes
Vrieling Adviesgroep
45:13
45:08
8
Anton Stoorvogel
Enschede
45:23
45:20
9
Roelof van der Velde
Daarlerveen
45:23
45:21
10
Anne Marsman
Ommen
45:23
45:17
11
Wil Derks
Ommen
45:47
45:42
12
Boudewijn Hoogland
Hardenberg
47:16
47:16
13
Ronald Baxter
Lippetal-Herzfeld
47:56
47:35
14
gag botter
gramsbergen
48:41
48:30
15
Kars Wolters
Odoorn
48:42
48:32
16
René de Vent
Slagharen
49:28
49:16
17
Adri Deemter
Dedemsvaart
50:07
50:07
18
Hans Spanjaart
Hardenberg
50:15
50:12
19
Hans Schuldink
Hardenberg
51:40
51:32
20
Dinand Telman
Nijverdal
52:26
52:22
21
Theo Heidema
Dedemsvaart
52:36
52:19
22
Arie Telman
Hardenberg
52:55
52:43
23
Jan-Jaap Boessenkool
Hardenberg
53:07
53:00
24
Geert Steenhuis
Laar
53:11
52:54
25
Wim Hendrickx
Prins Sport
53:48
53:39
26
E. Withaar
Venebrugge
53:52
53:35
27
Rob Peters
Coevorden
55:14
54:55
28
Gerard Nijmeijer
Zwolle
56:39
56:21
29
Gerdinand Eshuis
Rheeze
56:47
56:44
30
Markjan Van Oene
Wezep
57:30
57:23
31
Roel Aalderink
Schoonebeek
57:49
57:35
32
Fred Adema
Zwartemeer
57:58
57:46
33
Gerrit Schottert
hardenberg
58:33
58:24
34
Dik Runherd
Balkbrug
58:52
58:49
35
Jan Veneman
Bergentheim
59:58
59:40
36
Karst Schonewille
Klazienaveen
1:00:06
59:54
37
Willem Toering
Earnewald
1:02:10
1:02:07
38
Harry Wildeboer
Hardenberg
1:04:42
1:04:38
39
Norbert Kuilder
Wadersloh
1:06:15
1:05:54
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Krommendijk
Nijverdal
41:33
41:32
2
Sabine Wassink
Rijssen
41:40
41:40
3
Mandy Maas
Slagharen
44:48
44:45
4
Manon Herbert
Apeldoorn
45:33
45:32
5
Herlinde Roke
Amersfoort
47:00
46:49
6
Vera Captein
Rheezerveen
49:02
48:57
7
Fieke van Keulen
Arrien
49:07
48:58
8
Nadja Olthuis
Ommen
49:07
48:58
9
Madelief Verweij
Coevorden
50:08
50:03
10
Coralien Wemmenhove
Hoogeveen
50:42
50:29
11
Alinda ten Hoor
Hijken
51:08
51:03
12
Marleen Hofsink
Collendoorn
53:08
52:53
13
Marja Schepers
Kloosterhaar
53:37
53:22
14
Alissa Fennema
Zwolle
53:45
53:34
15
Tosca Hofsink
Hardenberg
55:01
54:50
16
Marleen Fokke
Prins Sport
55:15
55:07
17
Judith Vogelzang
Ommen
55:19
55:15
18
Anne Heus
Enschede
55:25
55:15
19
Maike Heus
Hardenberg
55:25
55:16
20
Moniek Beldman
Hardenberg
55:36
55:25
21
Iris Botter
Gramsbergen
55:52
55:40
22
Marloes Seigers
Lettele
56:59
56:49
23
Sabine Poortman
Dedemsvaart
57:30
57:12
24
Fennie van Oene
Wezep
57:32
57:24
25
Nynne Allema
Hardenberg
58:44
58:33
26
Heline Kompagnie
Dedemsvaart
1:04:46
1:04:26
27
Ilse Rooseboom
Utrecht
1:04:50
1:04:31
28
Jael Hopma
Amsterdam
1:06:13
1:05:56
29
Jolien Tubben
Coevorden
1:11:49
1:11:29
10V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aafke Willemsen
Nieuw Heeten
43:40
43:38
2
Jolande Voortman
Rijssen
47:45
47:43
3
Marlies van Dijk-Bouwman
Coevorden
48:27
48:24
4
Rina Meijer
Hardenberg
49:03
48:59
5
Jacqueline ten Brummelhuis
Stuifzand
50:45
50:39
6
Carla Geesink
hardenberg
50:54
50:51
7
Corine Dankelman
Hellendoorn
53:02
52:49
8
Joyce Slot
Hardenberg
53:10
52:55
9
Jessica Hendriks
Hardenberg
54:07
53:51
10
Ingrid Korblet
Hardenberg
54:31
54:27
11
Jantie Bloemhof
Zwolle
55:11
55:05
12
Petra Bekke
Vroomshoop
57:34
57:26
13
Claudia van Daalen
Enschede
58:10
58:08
14
Jeanet Ramaker
Beerzerveld
1:00:30
1:00:21
15
Herma Mulder
Vrieling Adviesgroep
1:01:22
1:01:14
16
Carry Manting
Vrieling Adviesgroep
1:01:30
1:01:15
17
Ariena Korthuis
Vrieling Adviesgroep
1:01:30
1:01:16
18
Yvonne Bouwhuis
Prins Sport
1:02:12
1:02:03
19
Ina Veenstra
Buinerveen
1:02:31
1:02:24
20
Irma Veneman
Marienberg
1:04:08
1:04:01
21MSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Zwienenberg
Nijverdal
1:16:48
1:16:48
2
René Ramaker
Hardenberg
1:17:56
1:17:56
3
Jan Pullen
Zwolle
1:18:13
1:18:13
4
Rob Kunst
vriezenveen
1:23:58
1:23:57
5
Bieuwe Roelofs
Enter
1:24:31
1:24:30
6
Casper Drenthen
Rotterdam
1:25:51
1:25:49
7
Thomas Bervoets
Hattem
1:26:12
1:26:12
8
Niels Luisman
Prins Sport
1:27:35
1:27:34
9
Chiel Veeke
Zwolle
1:28:28
1:28:27
10
Arjan Dijkema
Zwolle
1:28:36
1:28:34
11
Michiel Meijerink
Zwolle
1:31:32
1:31:29
12
Jorn Ekkel
Vroomshoop
1:34:01
1:33:55
13
Roy Kelder
Enschede
1:34:29
1:34:13
14
Jacco Brink
Pacer
1:34:38
1:34:34
15
Jan Zagers
Vechtstede Notarissen
1:35:12
1:35:08
16
Niek Dam
Lutten
1:35:28
1:35:28
17
Kristian Geerts
Zwolle
1:35:50
1:35:50
18
Tommi Leijstra
Zwolle
1:37:29
1:37:27
19
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
1:40:25
1:40:20
20
Jeroen Brader
Slagharen
1:40:37
1:40:37
21
Sebastiaan Hutten
Hardenberg
1:40:48
1:40:48
22
Sjaak Többen
Emmen
1:41:04
1:40:53
23
Jeffry Plaggenmarsch
Hardenberg
1:41:20
1:41:20
24
Dennis Pot
Emmen
1:42:38
1:42:19
25
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
1:42:39
1:42:39
26
Bart Smit
Hardenberg
1:43:17
1:43:17
27
Robert Prins
Prins Sport
1:43:32
1:43:32
28
Jorn Snippe
Prins Sport
1:44:00
1:43:54
29
Frank Scheper
Hasselt
1:44:01
1:44:01
30
Arjan Hutten
Dedemsvaart
1:44:48
1:44:48
31
Martijn Smit
Hardenberg
1:45:01
1:44:45
32
Gert Draijer
Hardenberg
1:45:54
1:45:45
33
Bas Hoogeveen
Hoogenweg
1:47:51
1:47:33
34
Hendri Godeke
Vechtstede Notarissen
1:48:55
1:48:55
35
Sebastiaan Slot
Vechtstede Notarissen
1:49:21
1:49:21
36
Bas Hulshof
Slagharen
1:50:24
1:50:24
37
Dinand Veltink
Kloosterhaar
1:50:47
1:50:47
38
Kevin de Bruijn
De Krim
1:50:53
1:50:53
39
Robin Schepers
Kloosterhaar
1:51:16
1:51:16
40
Gerrit Bouwhuis
Hardenberg
1:51:36
1:51:16
41
René van der Beek
Hardenberg
1:51:49
1:51:49
42
Nick Roelofs
Hardenberg
1:51:49
1:51:36
43
Emile Zuidema
Hoogeveen
1:53:24
1:53:24
44
Shegbert van Uytechts
Apeldoorn
1:54:24
1:54:24
45
Dirk-Jan Dijkstra
Vrieling Adviesgroep
1:54:58
1:54:58
46
Dennis Dunnewind
Ommen
1:54:58
1:54:41
47
Roeland ter Velde
Vrieling Adviesgroep
1:54:59
1:54:47
48
Richard Knol
Vrieling Adviesgroep
1:55:14
1:55:01
49
Edwin Helder
Hoogeveen
1:55:29
1:55:29
50
Lars Mulder
Slagharen
1:58:31
1:58:21
51
Jami k K
Almere
1:59:20
1:59:20
52
Erik Zagers
Vechtstede Notarissen
2:02:55
2:02:55
53
Mirna Tammenga
Vrieling Adviesgroep
2:04:49
2:04:49
54
Jorrit Neele
Hardenberg
2:07:41
2:07:31
55
Lars Vandongen
Hardenberg
2:10:03
2:09:47
56
Marc Doornbos
Prins Sport
2:11:24
2:11:10
57
Jan Marc Kok
Coevorden
2:24:48
2:24:48
21M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Croon
Coevorden
1:20:57
1:20:56
2
Mark Saathof
Nijverdal
1:23:43
1:23:43
3
Bert-Jan Wever
Onstwedde
1:26:25
1:26:24
4
Herwin Hasewinkel
Zwolle
1:28:33
1:28:33
5
Sebastiaan Wendt
Amersfoort
1:31:28
1:31:28
6
Sipko Knol
Vrieling Adviesgroep
1:31:37
1:31:36
7
Jaap ter Maat
Emmer-Compascuum
1:31:42
1:31:42
8
Jan Wassens
Vrieling Adviesgroep
1:34:04
1:34:04
9
Richard Buls
Sleen
1:34:06
1:33:56
10
Wilfred ten Caat
Elim
1:34:16
1:34:16
11
Bert Luchies
Vroomshoop
1:34:38
1:34:38
12
Heuver
Vriezenveen
1:34:38
1:34:38
13
Ben Smith
Hardenberg
1:35:30
1:35:30
14
Erik Dorman
Hardenberg
1:35:57
1:35:57
15
Marc Bakhuis
Vriezenveen
1:36:14
1:36:13
16
Jos Warrink
Hardenberg
1:37:00
1:37:00
17
Stephan Belt
Gramsbergen
1:37:32
1:37:24
18
Arnold Kuiper
Gramsbergen
1:37:32
1:37:22
19
Gerwin Schra
Enschede
1:39:47
1:39:43
20
Kasper Olimulder
Geesteren Ov
1:40:21
1:40:21
21
Richard Mensen
Geesteren Ov
1:41:06
1:41:01
22
Michiel Mensink
Ambt Delden
1:41:39
1:41:39
23
Antonio Walstra
Emmen
1:41:52
1:41:45
24
Anne ten Brinke
Hardenberg
1:41:59
1:41:52
25
Erik Hiddingh
Bergentheim
1:42:12
1:42:12
26
Rene Meijer
Hooglanderveen
1:42:20
1:42:04
27
Esquar Zuidema
Hardenberg
1:42:27
1:42:23
28
Eelco Ansems de Vries
Hardenberg
1:42:32
1:42:32
29
Arjen Keers
Zwolle
1:42:49
1:42:46
30
Arnold Verhagen
Deventer
1:43:22
1:43:22
31
Johan Fransen
Hardenberg
1:44:08
1:44:01
32
Harold Heuvels
Vroomshoop
1:44:26
1:44:26
33
Wim Huijgen
Vechtstede Notarissen
1:45:57
1:45:57
34
Jeff Dekker
Emmen
1:47:51
1:47:51
35
Arjan Moes
Ruinen
1:49:20
1:49:04
36
Tjeerd Schoemaker
Hardenberg
1:49:41
1:49:41
37
Martin Veurink
Rheezerveen
1:50:06
1:50:06
38
Gerjan Overweg
Hardenberg
1:50:06
1:49:51
39
Peter Mulder
Hoogeveen
1:50:52
1:50:52
40
René Lenters
Dedemsvaart
1:50:58
1:50:51
41
Albert Fransen
Hardenberg
1:51:31
1:51:15
42
Jurjen Tangenberg
Hardenberg
1:51:32
1:51:32
43
Erik Averesch
Slagharen
1:51:53
1:51:53
44
Martin Schols
Hardenberg
1:52:15
1:52:15
45
Edwin Frieswijk
Zwolle
1:52:44
1:52:44
46
Janhidde Sterenborg
Onstwedde
1:53:25
1:53:11
47
Mark Nijmeijer
Enschede
1:53:36
1:53:17
48
Rob Mecklenfeld
Schuinesloot
1:55:48
1:55:48
49
Bert Sterenborg
Onstwedde
1:55:51
1:55:51
50
Frans Juurlink
Hoogeveen
1:56:03
1:56:03
51
Marco Bokxem
Bergentheim
1:56:31
1:56:15
52
Jeroen Klopstra
Vrieling Adviesgroep
1:56:43
1:56:43
53
Reijer Koster
Coevorden
1:56:51
1:56:51
54
Jan Wessels
Rijssen
1:57:38
1:57:26
55
Gerwin Boersma
Hoogeveen
1:58:01
1:57:48
56
Ferdinand Dam
Daarlerveen
1:58:37
1:58:32
57
Andre Borst
Hardenberg
1:58:55
1:58:46
58
Marco Schuit
Oudkarspel
1:59:05
1:58:54
59
Ruud Rusken
Prins Sport
1:59:13
1:59:13
60
Hermen Dorgelo
Hardenberg
1:59:19
1:59:19
61
André Borneman
Hardenberg
1:59:23
1:59:03
62
Eelco Schippers
Rheezerveen
1:59:23
1:59:05
63
Jan Pouwels
Rheeze
1:59:52
1:59:38
64
Mark Lenferink
Almelo
2:01:39
2:01:28
65
Patrick Stadman
Hardenberg
2:06:05
2:06:05
66
Rudie Jonkman
Zuidwolde Dr
2:07:31
2:07:21
21M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René Poppe
Zwolle
1:21:42
1:21:42
2
Corton
Waskemeer
1:25:03
1:25:03
3
Jan Willem Davidse
Zwolle
1:25:57
1:25:56
4
Roelof Hutten
Bruchterveld
1:29:47
1:29:45
5
Dirk Platjes
Sibculo
1:30:39
1:30:39
6
E Geesink
hardenberg
1:35:46
1:35:46
7
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:37:36
1:37:31
8
Gert-jan Kootstra
enschede
1:38:26
1:38:07
9
Jan Timmerman
Hardenberg
1:40:18
1:40:16
10
Jan Tijhuis
Rijssen
1:43:19
1:43:18
11
Gerrit van Dijk
Delden
1:43:21
1:43:14
12
Henk Meppelink
Pacer
1:44:08
1:44:08
13
Erik Hulscher
Hardenberg
1:44:21
1:44:21
14
Hans Grootens
Hardenberg
1:46:26
1:46:26
15
Wolfram Verboom
Radewijk
1:47:55
1:47:55
16
Roel Altena
Hardenberg
1:49:24
1:49:24
17
Frits Logtenberg
Gramsbergen
1:49:51
1:49:51
18
Theo Salomons
Bergentheim
1:50:07
1:50:07
19
Ronald Datema
De Krim
1:51:48
1:51:48
20
Casper Heij
Zwolle
1:52:24
1:52:15
21
Henk Tempelman
Hardenberg
1:52:55
1:52:55
22
Rutger Tan
Enschede
1:53:30
1:53:30
23
Herman W Schroer
Collendoorn
1:54:00
1:53:44
24
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
1:54:19
1:54:03
25
Jan Altena
Bruchterveld
1:54:29
1:54:18
26
Henk Biesterbos
Lutten
1:54:30
1:54:30
27
Jaap Blokzijl
Hoogeveen
1:55:29
1:55:09
28
Gert Luisman
Hardenberg
1:56:29
1:56:17
29
Jan Schuurman
Gramsbergen
1:56:49
1:56:49
30
Arie Veltink
Bergentheim
1:57:42
1:57:42
31
Cor Schuttrups
Emmen
1:57:49
1:57:49
32
Jan Koelewijn
Geerdijk
1:58:30
1:58:13
33
Jan Runhaar
Hardenberg
1:59:13
1:59:00
34
C Kort
steenwijk
1:59:20
1:59:08
35
Herman Wennink
Pacer
1:59:25
1:59:25
36
Jeroen Hase
Almelo
2:01:36
2:01:36
37
Hans Haandrikman
Hardenberg
2:01:52
2:01:33
38
Klaas Pielman
Vrieling Adviesgroep
2:01:52
2:01:39
39
Kamp
Buinerveen
2:01:54
2:01:54
40
Jan Hindriks
Marienberg
2:03:12
2:03:03
41
Marc Berghuis
Ermelo
2:06:00
2:05:40
42
Jaap Neele
Hardenberg
2:08:41
2:08:41
43
Bert Bosch
Nieuwleusen
2:09:58
2:09:50
44
Arjan Heuten
's-Gravenhage
2:14:31
2:14:12
45
Theo den Uijl
Dedemsvaart
2:15:34
2:15:34
21VSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Eastermar
1:24:49
1:24:47
2
Sarah-Lynn Reuver
Wijhe
1:28:42
1:28:40
3
Henrieke Ramaker
Hardenberg
1:30:52
1:30:50
4
Susanne Meijer-Schutte
Zwolle
1:40:15
1:40:15
5
Eline Zomer
Hoogeveen
1:50:58
1:50:58
6
Moniek van Buren
Den Ham Ov
1:51:32
1:51:32
7
Annemieke Jannink
Slagharen
1:51:45
1:51:45
8
Suzanne de Jeu
Hardenberg
1:52:14
1:52:01
9
Rozemarijn Harlaar
Hardenberg
1:52:37
1:52:24
10
Eveliene van den Hazel
Zwolle
1:52:46
1:52:42
11
Jacqueline Reins
Gramsbergen
1:54:09
1:54:05
12
Karin Kuiper
Hardenberg
1:55:13
1:55:13
13
Marlene Noteboom
Gramsbergen
1:55:35
1:55:22
14
Ingrid Odink
Prins Sport
1:56:17
1:56:06
15
Tanja van der Hulst
Dedemsvaart
1:57:51
1:57:30
16
Heidy van der Veen
Marienberg
1:58:17
1:58:17
17
Nathalie Kappers
Bergentheim
2:03:39
2:03:24
18
Sharmishtha Thole
Coevorden
2:03:50
2:03:31
19
Eveline Lenferink
Almelo
2:15:57
2:15:57
21V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniella Bastiaan
't Loo Oldebroek
1:39:36
1:39:33
2
Evelien Keeskamp-Croezen
Zwolle
1:42:41
1:42:38
3
Ivette Leemhuis
Vechtstede Notarissen
1:45:06
1:44:57
4
Anja Ligthart
Enschede
1:48:41
1:48:41
5
Mieke Meilink
Venebrugge
1:49:42
1:49:32
6
Charlotte Westerman
Hardenberg
1:53:48
1:53:42
7
Johanna Soer
Hardenberg
1:54:07
1:54:07
8
Jolanda van Voorst
Hardenberg
1:54:07
1:54:07
9
Miranda Kikkert
Vechtstede Notarissen
1:55:53
1:55:44
10
Angelique Backus
Haaksbergen
1:56:19
1:56:19
11
Linda Breukelman
Hardenberg
1:56:24
1:56:10
12
Geke Tempelman
Beerzerveld
1:56:43
1:56:41
13
Alice Roossien
Prins Sport
1:57:53
1:57:53
14
Elona Stroeve
Vechtstede Notarissen
2:02:20
2:02:08
15
Jacolien Dorman
Vechtstede Notarissen
2:02:20
2:02:20
16
Kirsten Geerts
Hardenberg
2:03:44
2:03:30
17
Eefje Kroesen
Coevorden
2:03:50
2:03:50
18
Erna de Jager
Hardenberg
2:06:05
2:06:05
19
Vera Koster
Coevorden
2:06:35
2:06:35
20
Jeanette Langius
Coevorden
2:06:35
2:06:35
21
Anita Karkdijk
Slagharen
2:10:18
2:10:09
22
Cindy Bouwhuis
Marienberg
2:34:14
2:33:57
23
Maaike Walsweer
Feanwalden
2:34:14
2:33:57
ESTAF, 10 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rowin Pielman
Schipper en Co team1en 2
45:29
45:29
2
Henk Schipper
Schipper en Co team1en 2
45:29
45:29
3
Ties Schipper
Schipper en Co team1en 2
45:29
45:12
4
Leendert Schipper
Schipper en Co team1en 2
45:29
45:13
5
Riske Verbeek
Chrisris Martyna
49:24
49:24
6
Christopher Broos
Chrisris Martyna
49:24
49:24
7
Kristyna Lexova
Chrisris Martyna
49:24
49:24
8
Marco Koers
Chrisris Martyna
49:24
49:24
9
Jos Wilmink
Mijnfysio
50:04
50:04
10
Johan Boom
Mijnfysio
50:04
50:04
11
Natasja Zweers
Mijnfysio
50:04
49:52
12
Mariël Hams
Mijnfysio
50:04
50:04
13
Bianca Enting
Team de MarsWeijde
51:12
51:12
14
Kees Bakker
Team de MarsWeijde
51:12
51:12
15
Christina Meilink
Team de MarsWeijde
51:12
51:12
16
Hester op de Haar
Team de MarsWeijde
51:12
51:12
17
Dineke Schipper
Schipper en Co team1en 2
51:15
50:59
18
Emma Schipper
Schipper en Co team1en 2
51:15
51:15
19
Corrie Schipper
Schipper en Co team1en 2
51:15
51:15
20
Fop Schipper
Schipper en Co team1en 2
51:15
51:15
21
Hermen Bolks
Bolks
51:29
51:29
22
Willemijn Bolks
Bolks
51:29
51:12
23
Annemiek Bolks-Offereins
Bolks
51:29
51:29
24
Tonnis Bolks
Bolks
51:29
51:29
25
Isa Wanink
GZG Dames 1 team 2
51:34
51:34
26
Sharon van der Velde
GZG Dames 1 team 2
51:34
51:34
27
Andrea Veltink
GZG Dames 1 team 2
51:34
51:22
28
Dagmar Haas
GZG Dames 1 team 2
51:34
51:34
29
Anna de Vries
Hockey Meiden
52:20
52:20
30
Carlijn Stadman
Hockey Meiden
52:20
52:20
31
Nikki Postema
Hockey Meiden
52:20
52:13
32
Merle-Sophie Hans
Hockey Meiden
52:20
52:20
33
Zoï Dijkhuis
GZG Dames 1 team 1
53:11
53:11
34
Christy-Anne Meijer
GZG Dames 1 team 1
53:11
52:59
35
Anne-Britt Hans
GZG Dames 1 team 1
53:11
53:11
36
Christel Schumacher
GZG Dames 1 team 1
53:11
53:11
37
Ingrid Jaspers
Beter Wonen Vechtdal
58:36
58:36
38
Astrid Kuper
Beter Wonen Vechtdal
58:36
58:36
39
Eddy Hankamp
Beter Wonen Vechtdal
58:36
58:36
40
Laura Becker
Beter Wonen Vechtdal
58:36
58:16

http://www.hardenbergcityrun.nl
www.uitslagen.nl
23-05-2018 21:00