Uitslagenlijst Wisentloop Dronten

Dronten - Woensdag 16 mei 2018

J, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Vogelaar
Dronten
3:45
3:45
2
Jesse van Wijk
Flevo Delta
3:51
3:51
3
Roberto Daversa
Flevo Delta
4:18
4:17
4
Daan van Driel
Dronten
4:20
4:19
5
Kyano Wijbenga
Dronten
4:20
4:20
6
Gijs Bastiaan
Flevo Delta
4:28
4:28
7
Mike Kelders
Flevo Delta
4:31
4:30
8
Stijn van den Belt
Flevo Delta
4:32
4:30
9
Joey Faassen
Flevo Delta
4:37
4:35
10
Mats Verweg
Flevo Delta
4:43
4:43
11
Bram van Tilburg
Flevo Delta
4:43
4:41
12
Federico Talen
Dronten
4:45
4:45
13
Thomas van Driel
Dronten
4:52
4:50
14
Xavier Siderius
Dronten
4:52
4:50
15
Yvo Bokkers
Dronten
5:04
5:04
16
Matthijs van de Leij
Flevo Delta
5:06
5:05
17
Max Dorgelo
Dronten
5:12
5:10
18
Thim Wesseling
Flevo Delta
5:13
5:11
19
Bas van den Belt
Dronten
5:14
5:12
20
Rafael Baars
Flevo Delta
5:16
5:16
21
Tijn van Tilburg
Flevo Delta
5:17
5:17
22
Bram Croese
Dronten
5:51
5:49
23
Koen Smits
Dronten
6:14
6:12
24
Julian Koenders
Lelystad
6:33
6:32
25
Daan Koenders
Lelystad
6:37
6:35
26
Deon Bokkers
Dronten
7:05
7:04
M, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna van Elst
Flevo Delta
4:09
4:08
2
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
4:23
4:22
3
Norah Doeze Jager
Dronten
4:38
4:35
4
Isabella Talen
Dronten
4:45
4:43
5
Nienke Boelens
Dronten
4:48
4:45
6
Jayda Schouten
Flevo Delta
4:49
4:46
7
Norah van Elst
Flevo Delta
4:54
4:53
8
Sophie Rosbergen
Dronten
4:58
4:56
9
Anouk Vogelaar
Dronten
5:01
4:59
10
Diane Doeze Jager
Dronten
5:04
5:04
11
Marit de Boer
Dronten
5:04
5:02
12
Noa Berger
Flevo Delta
5:10
5:07
13
Lieke van Donkersgoed
Flevo Delta
5:11
5:09
14
Loïs Lindhout
Flevo Delta
5:17
5:16
15
Julia Rosbergen
Dronten
5:43
5:42
16
Eva Bastiaan
Dronten
5:45
5:44
17
Jildou Anema
Dronten
6:08
6:07
18
Dieuwke Anema
Flevo Delta
6:25
6:23
19
Celèste Rampen
Dronten
6:34
6:32
20
Eva Croese
Dronten
6:46
6:44
21
Yfke Bremer
Dronten
7:00
6:57
22
Gerrie Jeuken
Dronten
11:00
3:06
M3,33, 3,33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick van der Meer
AV Zeewolde
12:43
12:42
2
Edwin van Kolthoorn
De Gemzen
13:17
13:11
3
Jesse Postma
Dronten
13:21
13:19
4
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
13:33
13:32
5
Luuk Postma
Dronten
14:09
14:07
6
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
14:14
14:12
7
Maarten Mast
Dronten
14:53
14:50
8
Tom Bloemberg
Flevo Delta
15:00
14:59
9
Marcel Meijer
Swifterbant
15:01
14:59
10
Johann Diermeier
Swifterbant
16:40
16:31
11
Gerard de Ridder
Flevo Delta
18:06
17:43
12
Edward Kanters
Dronten
18:28
18:17
13
Robert Flokstra
Dronten
18:57
18:47
14
Theo van Leeuwen
Spirit Lelystad
19:31
19:08
15
Hendrik Pol
Dronten
19:31
19:13
16
Daniël Brussaard
Dronten
19:35
19:17
17
Bas Brussaard
Dronten
19:47
19:28
18
Anton Dekker
Flevo Delta
19:48
19:29
19
Ton van Dijk
Flevo Delta
19:49
19:32
20
Ronald van der Vliet
Flevo Delta
19:49
19:28
21
Brent Vergeer
Dronten
20:22
19:37
22
Finn Vergeer
Dronten
20:25
19:38
23
Ronald de Boer
Lelystad
20:31
20:25
24
Willem Langendijk
Flevo Delta
22:42
22:05
25
Frans de Bruijn
Flevo Delta
24:00
23:19
26
Paul van Roemburg
Dronten
25:05
24:50
V3,33, 3,33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Indy Faassen
Flevo Delta
14:36
14:35
2
Emma Meijer
Flevo Delta
14:41
14:40
3
Lana Jongstra
Flevo Delta
16:51
16:42
4
Sandra de Munnik
Flevo Delta
16:58
16:44
5
Mariska van Brummen
Dronten
18:06
17:55
6
Marita de Boer
Flevo Delta
18:42
18:29
7
Ruchama Mast
Flevo Delta
19:30
19:27
8
Sharron Eikelboom- Nieman
Dronten
20:04
19:58
9
Sandra Holtrop
Spirit Lelystad
20:09
19:43
10
Wendy van Roemburg
Dronten
20:23
20:08
11
Ingrid Kuijt
Flevo Delta
20:55
20:33
12
Aletta Zijlstra
Flevo Delta
20:59
20:31
13
Trudy Smit
Ketelhaven
21:37
21:02
14
Renate van Logtenstein - Eriks
Flevo Delta
21:41
21:12
15
Karin Spekkink
Flevo Delta
21:41
21:07
16
Jetty Kok
Athlos
21:54
21:37
17
Conny Lefers
Flevo Delta
22:25
22:00
18
Ymkje Scholtens
Flevo Delta
22:25
22:00
19
Helma Keller
Dronten
22:33
21:57
20
Els den Boer
Dronten
22:40
22:04
21
Willemien Oerlemans
Flevo Delta
22:43
22:15
22
Carla Ploeg
Flevo Delta
23:02
22:29
23
Pauline Ploeg
Flevo Delta
23:03
22:29
24
Sandra Ruiter
Flevo Delta
23:04
22:30
25
Lyanne Loman
Flevo Delta
23:05
22:41
26
Annelies de Vries
Flevo Delta
23:09
22:35
27
Maria Turkstra
Flevo Delta
23:10
22:39
28
Hilde Anema
Flevo Delta
23:11
22:39
29
Gerda van Toorn
Flevo Delta
24:59
24:19
30
Jacqueline Weitering
Flevo Delta
24:59
24:18
31
Corine Sanderink
Dronten
25:02
24:18
32
Krista Pranger
Dronten
25:20
24:35
33
Moenia Ziyech
Flevo Delta
25:36
25:01
34
Lizie van Heel
Flevo Delta
29:12
28:34
35
Miranda Buffinga
Flevo Delta
29:39
29:14
M6,66, 6,66 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eddy Kelders
Flevo Delta
22:30
22:07
2
Hans Gerritsen
Flevo Delta
22:54
22:13
3
Dennis van Brummen
Dronten
25:36
25:35
4
Willem Albers
Isala '96
26:52
26:51
5
Jelmer De Jong
AV Zeewolde
28:19
28:15
6
David van der Meer
AV Zeewolde
28:57
28:52
7
Wilco Baaijens
Dronten
30:08
29:56
8
Colin Baaijens
Dronten
30:32
30:21
9
Stan Jongstra
Flevo Delta
30:39
30:00
10
Ben Wielsma
Lelystad
31:54
31:11
11
Gert Brussee
Running2000
32:36
32:31
12
Robert Post
Flevo Delta
32:40
32:25
13
Anton J W Dekker
Dronten
33:50
33:33
14
Marc van de Venis
Dronten
34:16
33:39
15
Rudy van Keulen
Swifterbant
35:02
34:31
16
Guido Slenders
Dronten
35:03
34:57
17
Dick Doornenbal
Elburg
36:02
35:53
18
Rob Glebbeek
Lelystad
36:31
36:23
19
Ralph Kok
Flevo Delta
36:47
36:30
20
Herman de Boer
avVN
36:52
36:47
21
René Bosch
Swifterbant
36:54
36:44
22
Ingmar Groen
Flevo Delta
37:41
37:20
23
Mats Ploeg
Dronten
37:47
37:35
24
Albert Bosman
Elspeet
38:39
37:56
25
Ton van Meerten
Almere
38:57
38:39
26
Gerard van Vliet
Dronten
38:59
38:26
27
Martijn Steenbeek
Dronten
39:09
38:50
28
Martijn Lenters
Dronten
40:40
39:56
29
Jan Jonker
Biddinghuizen
40:51
40:24
30
Edwin Stoker
Dronten
41:01
40:35
31
Evert Strijker
Dronten
42:55
42:37
32
Ferry Sijtsma
Biddinghuizen
44:02
43:44
33
Rob Bilt
Lelystad
44:03
43:34
34
Gerard Wieten
Dronten
44:04
43:44
35
Patrick Mol
Dronten
44:36
43:54
36
Jaap Ree
Dronten
44:38
44:08
37
Rob Ton
Dronten
45:40
45:23
V6,66, 6,66 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Eringa
Flevo Delta
30:35
30:31
2
Karin Hijmans
Flevo Delta
30:59
30:55
3
Corina Ros
Flevo Delta
38:06
37:58
4
Marjolein Buijs
Dronten
38:21
38:12
5
Marieke Buijs
Dronten
38:21
38:12
6
Anneloes Roos
Almere
38:57
38:39
7
Anja Warning
Hattem
38:59
38:56
8
Melissa van der Bijl
Dronten
38:59
38:57
9
Henriette Wijtvliet
Swifterbant
39:53
39:23
10
Jara Zwart
Dronten
40:48
40:03
11
Stineke Kuik
Flevo Delta
41:01
40:40
12
Emilie van Arendonk
Flevo Delta
41:04
40:43
13
Magdalena Sulik
Dronten
41:13
41:03
14
Heleen Nijveld
Swifterbant
41:33
41:08
15
Sjoerdien Vedelaar-Driest
Flevo Delta
41:34
40:53
16
Frances Riepma
Flevo Delta
41:44
41:14
17
Fleur Dorgelo
Dronten
42:10
42:05
18
Charlotte Ruitenburg
Dronten
42:10
42:05
19
Willeke van Leeuwen
Spirit Lelystad
42:10
41:48
20
Carla Kok
Swifterbant
42:13
41:44
21
Tessa Vermaat
Flevo Delta
42:15
41:45
22
Susanne Heuving
Wapenveld
42:48
42:17
23
Janneke Nentjes
Kampen
42:58
42:51
24
Tineke Vedelaar
Dronten
42:59
42:17
25
Chantal Boekee
Dronten
43:56
43:19
26
Femke van der Laan
Lelystad
44:03
43:34
27
Kristina Haanstra
Biddinghuizen
44:26
43:55
28
Loes Groen
Flevo Delta
45:33
45:22
29
Willeke Koning
Dronten
47:13
47:11
30
Maaike Wobbes
Flevo Delta
49:46
49:20
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gayri Hawery
Lelystad
34:13
34:13
2
Stefan Breet
Flevo Delta
38:05
38:04
3
Janoah Bovenhuis
Dronten
38:16
38:14
4
Erwin Stelling
Flevo Delta
39:22
39:20
5
Mike Ouwens
Biddinghuizen
40:59
40:55
6
Mark van Manen
Wapenveld
41:55
41:40
7
Jaimy van de Steenoven
Flevo Delta
42:24
42:22
8
Albert Ngnosse
Dronten
43:01
42:57
9
Alin Adam Adam
Kampen
43:15
42:56
10
Barry Hoogezand
Dronten
43:49
43:42
11
Rody Bierlee
Dronten
47:45
47:34
12
Rijan Bakker
Flevo Delta
49:19
48:40
13
Dennis Donken
Dronten
52:00
51:49
14
Gerko Kruiger
Dronten
52:11
51:55
15
Gerjan Gosselink
Dronten
52:13
51:41
16
Erwin Gosselink
Dronten
52:13
51:40
17
Erik Nentjes
Kampen
52:31
52:30
18
Vince van der Kruis
Dronten
55:21
54:48
19
Eelco Lindhout
Dronten
57:08
56:20
10M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ramon Hofman
Lelystad
40:57
40:55
2
Peter Arkenbout
Dronten
44:18
44:13
3
Robin Kroon
Flevo Delta
44:47
44:43
4
Jeroen Sparreboom
Zwolle
44:53
44:50
5
Lennart Otten
Flevo Delta
47:55
47:41
6
Bas Duynstee
Spirit Lelystad
49:27
49:22
7
Rudy Tolhoek
Dronten
49:36
49:11
8
Dennis Doeze Jager
Flevo Delta
52:56
52:43
9
Jeroen Vreeling
Almere
54:02
53:42
10
Jaco Houweling
Flevo Delta
54:56
54:40
11
Christian Siemensma
Dronten
56:09
55:39
12
Rudi van der Kruis
Dronten
56:39
56:05
10M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Meijer
Flevo Delta
40:19
40:18
2
Arjan van den Berg
Flevo Delta
40:44
40:42
3
Alwin Richter
Spirit Lelystad
42:35
42:34
4
Frans Breet
Flevo Delta
42:53
42:49
5
Ane Holtrop
Lelystad
44:56
44:46
6
Wim Kok
Swifterbant
45:10
45:02
7
Remco Koning
Swifterbant
45:56
45:42
8
Erik Bezema
Spirit Lelystad
47:12
47:05
9
Raymond Postma
Dronten
47:13
47:10
10
Antoni van Elburg
Flevo Delta
47:56
47:49
11
Wim van der Leij
Flevo Delta
48:19
48:13
12
Karel Kooij
Swifterbant
48:38
48:14
13
Johan Dekker
Dronten
49:15
48:57
14
Ruud van den Berg
Dronten
49:41
49:28
15
Ronald Loof
Flevo Delta
50:38
50:17
16
Wim Vader
NOP
51:26
51:17
17
Erik Vrijhof
Lelystad
51:56
51:51
18
Wolter-Jan Strijker
Flevo Delta
52:06
51:52
19
Hans Harleman
Flevo Delta
52:10
51:56
20
Rene van Kooi
Dronten
53:09
52:35
21
Peter Haikens
Swifterbant
53:48
53:22
22
Louwe Smit
Dronten
54:56
54:36
23
Rob Markus
Spirit Lelystad
59:06
58:38
24
Molle Veenstra
Spirit Lelystad
59:06
58:38
25
Martin van Alfen
Dronten
1:00:31
1:00:01
26
Sjaak Scholtens
Swifterbant
1:00:51
1:00:13
27
Egbert Berends
Dronten
1:03:06
1:02:27
28
Henk Jan van der Weerd
Kamperveen
1:06:23
1:05:39
10M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert jan Tichelaar
avVN
38:41
38:40
2
Henk Wolf
Spirit Lelystad
39:43
39:43
3
Sybren de Lange
Flevo Delta
41:21
41:19
4
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
42:30
42:27
5
Rudi Hoffman
avVN
43:15
43:14
6
Peter Bekedam
Flevo Delta
43:47
43:45
7
Johan Zandbergen
Flevo Delta
44:23
44:19
8
Hans Gootjes
Flevo Delta
47:38
47:35
9
Jan Grolleman
Dronten
49:13
48:47
10
Wim van Asselt
Flevo Delta
49:52
49:36
11
Ton Hoevers
Swifterbant
51:05
50:58
12
Andre Smits
Flevo Delta
52:56
52:47
13
Hendrik Schouwenaar
Flevo Delta
53:33
53:27
14
Bart Vermaat
Flevo Delta
53:50
35:50
15
Nico Keizer
Swifterbant
53:56
53:31
16
Jan Schoorlemmer
Swifterbant
54:25
53:59
17
Vincent van Yperen
Flevo Delta
56:01
55:47
18
Jan van der Leck
Flevo Delta
56:31
56:16
19
Marien van Staalduine
Swifterbant
56:52
56:24
20
Louw Overbeeke
Flevo Delta
57:38
57:18
21
Aedse de Vries
Lelystad
58:17
58:03
22
Willem Verdouw
Flevo Delta
59:34
59:21
23
Dick Fecken
Flevo Delta
1:01:22
1:01:11
24
Gerry Winters
Swifterbant
1:02:20
1:01:52
25
Chris de Laat
Dronten
1:04:28
1:04:01
10M65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton Kok
Lelystad
49:36
49:18
2
Roelof Pepping
avVN
50:21
50:20
3
Jan Kruizinga
Dronten
51:22
51:11
4
Gerhard Heerma
Athlos
51:54
51:29
5
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
52:29
52:25
6
Frits Lautenbag
De Gemzen
55:24
55:22
7
Bert Brink
Dronten
55:57
55:49
8
Kees van Wijk
Spirit Lelystad
56:52
56:44
9
Johan Simmelink
Flevo Delta
57:38
57:30
10
Henk van Roemburg
Flevo Delta
1:05:27
1:04:45
11
Peter Pelt
Flevo Delta
1:05:28
1:04:46
12
Richard Vroom
Spirit Lelystad
1:09:38
1:09:01
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke Koenjer
PEC 1910
43:49
43:45
2
Bregje Leijdekkers
Wezep
44:37
43:59
3
Jamie Jongman
Urk
48:27
48:20
4
Emma Jongman
Urk
51:04
50:57
5
Jokelien Sijbrandij
Sneek
53:01
52:40
6
Debbie Hokken
Flevo Delta
57:54
57:22
7
Anne Broekhuis
Dronten
1:01:08
1:00:28
8
Caroline van de Bunt
Flevo Delta
1:01:46
1:01:35
9
Mireille Pasop
Almere
1:03:35
1:03:18
10V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Vos
Running2000
42:37
42:36
2
Linda de Roo
Flevo Delta
48:59
48:53
3
Judith van Gelder
Spirit Lelystad
50:27
50:05
4
Debbie Bosch
Swifterbant
51:39
51:30
5
Petra van der Kroft
Dronten
55:28
54:56
6
Sabrina Zandbergen
Dronten
55:36
55:03
7
Stephanie Falkena
Flevo Delta
57:32
57:12
8
Eline de Haan
Flevo Delta
59:08
58:49
9
Ingrid Nuijt
Harderwijk
1:00:56
1:00:19
10
Mariska Bosma
Flevo Delta
1:02:43
1:02:34
11
Vera Hoffman
Lelystad
1:06:38
1:05:54
10V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolande Hendrikse
Spirit Lelystad
48:20
48:14
2
Harriette Foppen
Flevo Delta
48:35
48:30
3
Gerdien Harkeman
Spirit Lelystad
50:27
50:04
4
Ingrid Timmer
Flevo Delta
51:03
50:55
5
Saskia van Ree
Flevo Delta
52:31
52:18
6
Ellen Heeren
Dronten
52:42
52:35
7
Gerlien Telkamp
Flevo Delta
54:21
53:49
8
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
54:51
54:45
9
Karin Bergmans
Flevo Delta
54:52
54:47
10
Ankie Kooij
Swifterbant
55:03
54:35
11
Saskia Zoeten
Flevo Delta
56:28
56:20
12
Wendelien Eringa
Flevo Delta
56:40
56:32
13
Mieke Gerritsen
Lelystad
56:48
56:25
14
Janine van der Meer
Spirit Lelystad
57:09
56:46
15
Dorine van Arendonk
Flevo Delta
57:26
57:06
16
Martine Arkema
Flevo Delta
59:34
59:21
17
Nienke Fischer
Flevo Delta
1:02:13
1:02:00
10V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adrie Simmelink
Flevo Delta
55:34
55:25
2
Ingrid ‘t Hart
Lelystad
56:59
56:36
3
Giny Garst
Zwolle
57:05
56:52
4
Anneke Keizer
Swifterbant
1:01:37
1:01:00
5
Marja de Bruijn
Flevo Delta
1:02:13
1:02:02
6
Marianne Eelman
Spirit Lelystad
1:09:38
1:09:01
10V65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marrie Sparreboom
Flevo Delta
53:14
53:10
2
Gerrie Beetsma
Flevo Delta
1:04:03
1:03:32
Hoofdsponsoren: Camping & Horecacentrum 't Wisentbos, Praxis Dronten
www.uitslagen.nl
20-05-2018 10:28