Uitslagenlijst zwemloop Rucphen

Rucphen - Zondag 13 mei 2018

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Lambrecht
Kuurne
51:03
2
David Schrier
adsv Dynamica
58:30
3
Hein van Uffelen
NTB
1:03:33
4
Mark van Aert
NTB
1:08:49
5
Gijs de kort
Breda
1:11:34
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
NTB
55:34
2
Jurgen Lazaroms
Oud Gastel
1:03:57
3
Eelco van Duijvenbode
Huijbergen
1:07:17
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van Hal
Spado
59:09
2
William van Overveld
NTB
1:08:59
3
Pieter Moelker
Kloetinge
1:15:21
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfried de Kort
NTB
1:08:38
2
Bas de Jong
Spado
1:11:00
3
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:16:52
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte De Vet
Wuustwezel
1:00:20
2
Emke Erpelinck
Philippine
1:07:52
3
Annelotte van Dieren
Wageningen
1:09:15
4
Eva van Hoek
Middelburg
1:13:33
5
Samantha van Aert
Prinsenbeek
1:14:06
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
NTB
1:00:24
2
Marloes Laurenssen
Mierlo
1:10:24
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla van Aert
Meer
1:13:36
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Oud Gastel
34:08
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Vervuurt
Middelburg
36:22
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Steenbakker
TVB
29:28
2
Sander Rullens
TVB
35:32
3
Dennis Boonman
Philippine
37:23
4
Pieter Fun
Zwijndrecht
51:20
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
36:26
2
Jan Boonman
Kapelle
40:57
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Schrauwen
Roosendaal
43:03
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lune De Meester
Loenhout
38:10
2
Kyra Kerkhoffs
Triathlon Club Maastricht
50:56
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jamie van Lieshout
Valkenswaard
34:19
2
Ilona Rullens
NTB
41:10
3
Selena Poole
Vlissingen
41:30
4
Nicole Wondergem
Middelburg
42:02
5
Susette Lauwen
Nijmegen
45:19
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith van de Ven
NTB
52:49
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annick Hacking
NTB
39:11
2
Alexandra Ruijters
NTB
46:11
3
Monique Allefs
Hulst
46:21
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
14:08
2
Olivier Klaver
Essen
14:41
3
Stijn Koole
Zoutelande
14:48
4
Len Van Cleuvenbergen
Kapellen
15:36
5
Stein Rietberg
Oost-Souburg
18:58
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brandon Groeneveld
Papendrecht
12:15
2
Robin Schols
Krimpenerwaard
13:02
3
Seppe Jacobs
Wuustwezel
13:42
4
Jef Luyckx
Wuustwezel
13:56
5
Senne Van Cleuvenbergen
Kapellen
14:06
6
Stig Van Gurp
Wuustwezel
14:19
7
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
14:34
8
Senne Renders
Wuustwezel
15:42
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
16:07
2
Pien Wijnhoven
Ulvenhout
16:59
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
13:17
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thibo Van Loon
Berendrecht
7:23
2
Preben Fleerackers
Brecht
7:33
3
Sibe Wauters
Wommelgem
7:35
4
Kylian Minnaar
Middelburg
8:32
5
Milan Bouwman
Breda
9:36
6
Raf Bouwman
Breda
10:40
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kato Van Cleuvenbergen
Kapellen
7:41
2
Coline van den Barselaar
Middelburg
9:28
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Klaver/Nathalie Brys
Essen
35:36
www.uitslagen.nl
13-05-2018 14:03