Uitslagenlijst Trailrun

Wapenveld - Zaterdag 12 mei 2018

10MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon van Leusen
Amstelveen
42:48
42:47
2
Henk Demmer
Nijkerk Gld
44:58
44:54
3
Goffe Venema
Balk
46:42
46:42
4
PAtrick Visch
't Harde
46:50
46:39
5
Michel Wenting
Meppel
46:57
46:54
6
Guus de Ruiter
Zeist
47:12
47:10
7
Kevin Post
Dronten
47:50
47:46
8
BerendJan Engels
Zwolle
48:07
48:05
9
Rene Vijge
Epe
48:10
48:05
10
Henk Jager
Hattem
48:22
48:12
11
Toby Rosbak
Apeldoorn
48:39
48:32
12
Remon Langezaal
Duiven
48:49
48:44
13
Ronald Zwarts
Zwolle
49:02
48:47
14
Jan Strik
Hattem
49:30
49:28
15
Bert van der Lijn
Balk
50:13
50:12
16
Hylke Rozema
Hoorn Nh
50:14
49:58
17
Maarten Bredewold
Kampen
50:18
50:09
18
Andre Jonkheid
Epe
51:43
51:37
19
Colin lankwarden
Hattem
52:08
51:55
20
Hendrik Jan Jansen
Amsterdam
52:14
52:11
21
Steven Kreule
Zwolle
53:24
53:11
22
Martijn Verhoef
Harderwijk
53:37
53:29
23
Maurice Kommer
Heerde
55:10
55:03
24
Emiel Weeda
Hattem
56:01
56:01
25
Gert-Jan IJzerman
Epe
56:11
56:08
26
Jan Duim
Wezep
57:35
57:25
27
Danny Kuiper
Zwolle
57:50
57:34
28
Lesley Bogaard
Wezep
57:52
57:36
29
Joep Oudesluijs
Monster
58:57
58:50
30
Erwin van Weely
Krommenie
59:50
59:36
31
Hans Siefers
Kampen
59:54
59:45
32
Oscar Goos
Epe
1:00:01
59:53
33
Douwe van der Wier
Zwolle
1:00:07
1:00:03
34
Eildert H Delger
Hattem
1:00:27
1:00:17
35
Sander Krewinkel
Nijmegen
1:03:07
1:02:56
36
Mark ter Stege
Zwolle
1:03:21
1:03:09
37
Tonny Kamminga
Zeewolde
1:03:23
1:03:16
38
Briain Jansen
Utrecht
1:05:43
1:05:25
39
Tim Kalkman
Boskoop
1:06:16
1:06:14
40
Michel Mooiman
Houten
1:16:53
1:16:42
41
Herman Duim
Groningen
1:17:18
1:17:02
42
Leo Meelenhorst
Hattem
1:17:23
1:17:09
43
Jan Jongman
Elburg
1:18:03
1:17:48
10VRW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lianne Post
Dronten
46:56
46:51
2
Caroline Bijsterbosch
Vaassen
47:39
47:33
3
Marlies van Breen
Zeist
48:26
48:24
4
Hester van Oene
Hattemerbroek
49:00
48:59
5
Wendy Kroeze
Heerde
49:58
49:45
6
Danielle Rorije
Wezep
51:09
51:06
7
Marieke Kwast
52:50
52:47
8
Gerda van 't Ende
Wezep
53:55
53:53
9
Iemke Jacobs
Zwolle
55:01
54:54
10
Marjan Dickhof
Elburg
55:16
55:05
11
Mirjam Engels
Zwolle
55:26
55:18
12
Henny Puttenstein
Wezep
55:35
55:33
13
Antine Sytsma
Heerde
55:39
55:34
14
Tamara Pleiter
Heerde
55:40
55:33
15
Susanne Leurink
Hattem
56:01
56:01
16
Ingrid Middelkoop
Harderwijk
56:12
56:11
17
Willeke van Soest
Heerde
56:18
56:05
18
Kristel Bruinewoud
Wezep
56:19
56:16
19
Lianne Apeldoorn
Bentelo
57:11
57:05
20
GeriŽtte Bredewold
Wezep
57:32
57:30
21
Margreet Otten
Nijverdal
57:40
57:32
22
Hestia Kramer
Assendelft
58:09
58:04
23
Corry van Rijn
's-Gravenzande
58:58
58:51
24
Marieke van Breugel
Epe
59:11
59:04
25
Marjon Bierhof
Deventer
59:32
59:23
26
Janet Granneman
Harderwijk
59:37
59:35
27
Ruth Polinder
Doornspijk
59:45
59:35
28
DaniŽlle van Weely
Krommenie
59:50
59:37
29
Emmy van Kats
Hattem
59:57
59:53
30
Tessa Waterberg
Duiven
1:00:01
59:55
31
Margreet Osinga
Oudega Sudwest-Fryslan
1:00:37
1:00:36
32
Rina Kommer
Heerde
1:01:37
1:01:30
33
Maaike Kamphorst
Harderwijk
1:01:40
1:01:39
34
Emma Vermeulen
Amsterdam
1:02:11
1:01:54
35
Durkje Bouma
Zwolle
1:02:42
1:02:31
36
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
1:02:55
1:02:46
37
Louise Finnsdatter
Houten
1:02:57
1:02:43
38
Marijke Heijdra
Elburg
1:03:02
1:02:47
39
Syanah Wynn
Nijmegen
1:03:14
1:03:03
40
Alie van der Wolk
Zeewolde
1:03:22
1:03:15
41
Annita Lehr-Veneberg
Zwolle
1:03:27
1:03:13
42
Sabine Dijkman
Harderwijk
1:03:39
1:03:39
43
Marja Bouw
Nunspeet
1:03:47
1:03:32
44
Yvonne Kremer
Oene
1:03:50
1:03:35
45
Marieke Bouwhuis
Heerde
1:03:51
1:03:36
46
Gerdien Groeneveld
Wezep
1:04:08
1:03:54
47
Hedwig van dijk
Kampen
1:04:10
1:03:50
48
Tamara Klaver
Harderwijk
1:04:19
1:04:18
49
Kira de Groot
Hattem
1:04:56
1:04:49
50
Liesbeth Bultman
Doornspijk
1:05:04
1:04:50
51
Monique Zuidwijk
Hattem
1:05:44
1:05:39
52
Woudy Engels
Zwolle
1:05:51
1:05:42
53
Marielle Spruijt
Deventer
1:06:04
1:05:55
54
Marjolijn Kruse
Almere
1:06:29
1:06:21
55
Sonja Smits van Lint
's-Gravenhage
1:07:06
1:07:01
56
Kooske Pijp-Euving
Hardenberg
1:15:16
1:14:55
57
Irene Smit
Kampen
1:15:23
1:15:15
58
Jacquelien van Ommen
Wezep
1:16:21
1:16:02
59
Anne van Deursen
Maassluis
1:16:27
1:16:14
60
Femke van Deursen
's-Gravenhage
1:16:27
1:16:15
61
Annemieke Hoevers
Eerbeek
1:16:41
1:16:35
62
Wanda Heimensen
Zutphen
1:16:47
1:16:36
63
Annet Nijenhuis
Zutphen
1:16:48
1:16:36
64
Annemarije Boersma
Groningen
1:17:19
1:17:03
65
Wilna Wulfsen
Elburg
1:18:03
1:17:49
66
Jacolien Kroese
Wezep
1:29:34
1:29:15
67
Auk Siefers
Kampen
1:29:41
1:29:21
21MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Bode
Zwolle
1:28:56
1:28:56
2
Erik de Laat
Gastel
1:30:24
1:30:23
3
Jurien Entius
Hoorn Nh
1:31:29
1:31:27
4
Igor van Elburg
Ommen
1:42:53
1:42:52
5
Jeroen Ruigrok
De Lier
1:43:02
1:43:00
6
Roel Tijdhof
De Lutte
1:43:12
1:43:10
7
Leonard van de Wetering
't Harde
1:44:51
1:44:47
8
Gert-Jan Kootstra
Enschede
1:44:55
1:44:42
9
Dinant Nijenhuis
Laren Gld
1:44:59
1:44:56
10
Jos van Seters
Gouda
1:45:00
1:44:58
11
Johan De Gooijer
Hardenberg
1:45:40
1:45:39
12
John Zuidema
Hardenberg
1:46:10
1:46:06
13
Jan-Hilbert vd Wetering
Heerde
1:46:49
1:16:32
14
Rudolf Huberts
Wezep
1:47:53
1:47:50
15
Joost Maaskant
Zwolle
1:49:02
1:48:48
16
Frank Deenen
Westervoort
1:49:02
1:48:48
17
Ben Westerkamp-Warmloper
Zwolle
1:49:14
1:49:09
18
Wim van der Laan
Hattem
1:49:23
1:49:21
19
Stefan van Leeuwen
Borne
1:50:27
1:50:16
20
Rutger Bruinink
Heerde
1:50:34
1:50:30
21
Erwin van Dalen
Kampen
1:52:22
1:52:18
22
Jan Bakker (Warmlopers)
Zwolle
1:52:59
1:52:54
23
Frits Moulijn
Boskoop
1:53:48
1:53:47
24
Andre Ruiter
Nijverdal
1:53:57
1:53:54
25
Frans Clignet
Apeldoorn
1:54:03
1:53:50
26
Chiel Veeke
Zwolle
1:54:27
1:54:18
27
Bertus van Elburg
Nijverdal
1:54:58
1:54:57
28
Jelle Bosch
Winterswijk
1:56:07
1:55:52
29
Erik Holtman
Dalfsen
1:56:18
1:56:15
30
Michael Fleming
Rotterdam
1:56:38
1:56:32
31
Bart Pastoor
Ter Aar
1:56:45
1:56:32
32
Hugo Stuurman
Wageningen
1:58:19
1:58:16
33
Jan-Willem Tijl
Rotterdam
1:58:37
1:58:32
34
Gerard Alberts
Zwolle
1:59:11
1:58:58
35
Aart de With
Benschop
1:59:23
1:59:16
36
Tom Schimmel
Rotterdam
1:59:30
1:59:12
37
Johannes Schenk
Urk
2:01:28
2:01:22
38
Ruben Henniphof
Utrecht
2:01:28
2:01:17
39
Kees Pijp
Hardenberg
2:02:27
2:02:21
40
Theo van de Horn
Zwolle
2:03:01
2:02:45
41
Ton ( A J M ) de Ram
Wijhe
2:03:20
2:03:16
42
Maximiliaan Rood
Alkmaar
2:03:43
2:03:25
43
John de Heij
Wapenveld
2:04:13
2:04:01
44
Alex Bertram
's-Gravenhage
2:05:42
2:05:31
45
Geert Verbiesen
Hattem
2:05:45
2:05:28
46
Ab Schinkel
Benschop
2:06:26
2:06:19
47
Maarten van Dijk
Amersfoort
2:06:36
2:06:16
48
Karel Stolper
Berkel-Enschot
2:07:37
2:07:18
49
Martijn de Widt
Zierikzee
2:07:49
2:07:40
50
Nikos van der Laan
Apeldoorn
2:07:50
2:07:38
51
Jan Jaap Mook
Hengelo Ov
2:09:26
2:09:13
52
Frans Bosscher
Heino
2:09:27
2:09:16
53
Tim ten Klooster
Zwolle
2:09:31
2:09:30
54
Felix Helmink
's-Heerenberg
2:09:48
2:09:42
55
Ronald van Aalten
Terborg
2:09:49
2:09:44
56
JoŽl Janssen
Arnhem
2:10:19
2:10:14
57
Yorick Penninks
Arnhem
2:11:31
2:11:27
58
Niek Lubbers
Lent
2:11:31
2:11:27
59
Patrick Dielen
Winterswijk
2:11:41
2:11:27
60
Marcel Nieland
Nieuwolda
2:12:38
2:12:21
61
Eddy Wulfsen
2:12:54
2:12:37
62
Willem Boverhof
Zwolle
2:13:27
2:13:11
63
Ton de Koning
Waarder
2:14:35
2:14:27
64
Jan Lassche
Hattem
2:15:54
2:15:45
65
Thomas Koetsier
Gouda
2:16:47
2:16:45
66
Martijn van Riele
Zwolle
2:18:54
2:18:39
67
Ron Seitzinger
Emmen
2:20:44
2:20:40
68
Arnaud Koning
Zwolle
2:21:03
2:20:55
69
Richard van Hees
Julianadorp
2:21:43
2:21:30
70
Herman Euverman
Zwolle
2:22:00
2:21:46
71
Douwe Plantinga
Heerenveen
2:22:50
2:22:29
72
Teus Lammertse
Zwolle
2:24:11
2:23:55
73
Henk Groen
Sneek
2:25:54
2:25:34
74
Roelof Tetteroo
Waddinxveen
2:28:47
2:28:35
75
Henk Wellen
Raalte
2:32:30
2:32:08
76
Martin Kievits
Zierikzee
2:32:33
2:32:23
77
Richard Lubbers
Zwolle
2:33:32
2:33:23
78
onbekend 14:05 21 km ?
2:35:59
2:35:59
21VRW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Geutjes
Amsterdam
1:30:01
59:49
2
Eveliene van den Hazel
Zwolle
1:42:59
1:42:49
3
Annet Bultman
Elburg
1:46:12
1:46:08
4
Marlies van Leusen
Amstelveen
1:46:18
1:46:18
5
Hermine van 't Hul
Elburg
1:46:19
1:46:19
6
Eline Gerritse
Utrecht
1:52:30
1:52:26
7
Hetty Wierenga-Groen
Wezep
1:52:45
1:52:41
8
Jantien Meijer
Amsterdam
1:54:25
1:54:10
9
Daniella Bastiaan
't Loo Oldebroek
1:54:27
1:54:18
10
Susanne Meijer-Schutte
Zwolle
1:54:42
1:54:32
11
Truus Verbiesen
Hattem
1:58:17
1:58:00
12
Helen de Laat
Gastel
1:58:50
1:58:49
13
Irene Eektimmerman
Raalte
1:59:05
1:58:49
14
Tessa Caspers
Rotterdam
1:59:31
1:59:13
15
Oline Eikeland
Alkmaar
2:03:43
2:03:25
16
Ingrid Pronk
Hattem
2:03:46
2:03:30
17
Bea Weijers
Leek
2:05:38
2:05:28
18
Gerlien Vos
Wezep
2:08:26
2:08:22
19
Anneke Hoek
Houten
2:10:28
2:10:17
20
Irene MenMens
Deventer
2:11:59
2:11:42
21
Linda Polinder
Doornspijk
2:12:08
2:11:58
22
Camille Koren
Utrecht
2:14:42
2:14:37
23
Ageeth Heemskerk
Nieuwkoop
2:16:45
2:16:33
24
Mariska van der Vaart
Epe
2:17:01
2:16:53
25
Nel Schohuijs
2:17:37
2:17:26
26
Marianne Smit-Uffels
Sint Jansklooster
2:19:22
2:19:15
27
Martijntje Holscher
Amersfoort
2:19:22
2:19:15
28
Sandra Westemeijer
Zwolle
2:21:03
2:20:55
29
Anoek van Ďt Hof
Zeist
2:22:10
2:22:00
30
Elisa Ebben
Cuijk
2:22:25
2:22:17
31
Renie Plantinga
Heerenveen
2:22:50
2:22:31
32
Claudi Olde Olthof
Harbrinkhoek
2:23:43
2:23:28
33
Aafke Smeets
Woerden
2:24:10
2:24:01
34
Liane Verheul
Woerden
2:24:11
2:24:01
35
HenriŽt Pronk
Wezep
2:24:34
2:24:26
36
Merel de Buck
Utrecht
2:28:42
2:28:28
37
Floortje Cornelis
Amsterdam
2:28:42
2:28:28
38
Jolanda Jorna
Heerenveen
2:32:31
2:32:10
39
Nathalie de Weerd
Zwolle
2:33:32
2:33:24
40
Marlene de With
Benschop
2:38:21
2:38:13
41
Teuny Schinkel
Benschop
2:38:21
2:38:14
42
Marije van der Leeuw
Amsterdam
2:58:27
2:58:26
42MAN, 42.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rudy Kaptein
Barneveld
3:26:19
3:26:19
2
Harry Eilander
Dedemsvaart
3:42:12
3:42:12
3
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:45:30
3:45:29
4
Jan-Willem Schutte
Den Helder
3:51:56
3:51:56
5
Hans van Renselaar
3:55:25
3:55:25
6
Dick van der Wilt
Ridderkerk
3:56:52
3:56:48
7
Roel Ottens
Utrecht
4:05:18
4:05:17
8
Erik Koopmans
Oosterblokker
4:09:16
4:09:13
9
Steven de Haan
4:14:48
4:14:45
10
Jan van de Erve
Bergschenhoek
4:26:52
4:26:48
11
Danny Kuipers
Winsum Gn
4:28:46
4:28:46
12
Koen Rengers
Winsum Gn
4:28:46
4:28:45
13
Sebastiaan Eilander
Zwolle
4:28:47
4:28:42
14
Cees Bouma
Biddinghuizen
4:34:33
4:34:32
15
Eduard Vossebeld
Holten
4:46:39
4:46:35
16
Michiel Nederlof
Haarlem
4:53:34
4:53:31
17
Ali Kir
Woerden
5:02:23
5:02:22
18
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
5:03:54
5:03:51
19
Stephan Driessen
Zwolle
5:13:10
5:13:09
42VRW, 42.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andrea Bruijnes
Elburg
3:59:10
3:59:08
2
Milou Lendfers
Zuidwolde Dr
4:05:18
4:05:17
3
Annie Oostenbrink
Apeldoorn
4:27:20
4:27:19
4
Daniela Wegener
Amsterdam
4:38:57
4:38:55
5
Karin van Eck
Deventer
5:02:23
5:02:22
6
Rody Aldenhoven
Woerden
5:02:23
5:02:20
7
Gertie Theunissen
Eindhoven
5:04:15
5:04:13
8
Margo Visser
Babberich
5:10:08
5:10:06
CNMAN, CANICROSS NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Riezeweide
Hattem
1:23:01
2
Simone Matarazzi
Sirjansland
2:00:44
CNVRW, CANICROSS NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Rijkeboer
Dalfsen
55:27
2
Martine van de Weg
Oldebroek
1:09:16
3
Corine Wichers
Hattem
1:23:23
4
Lian Geuze
Dalfsen
1:36:35
5
Wilma Bertram
Wezep
1:38:15
6
Yvette Heijboer
Moerkapelle
2:00:39
7
Desiree Verstege
Capelle aan den IJssel
2:00:41
8
Astrid de Haas
Rotterdam
2:00:42
5000M, TRAILRUN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Bruins
Elburg
30:02
30:02
2
Daphne Ayi
Purmerend
31:40
31:36
3
Kees Ayi
Purmerend
32:55
32:50
4
Andy Schroeder
Bedum
33:13
33:09
5
Jolieze Havelaar
Zwijndrecht
37:28
37:09
6
Sandra van Velthoven
Arnhem
38:41
38:23
7
Debby Havelaar
Woudrichem
38:46
38:28
8
Jorien Van Dijk
Hemrik
39:00
38:39
9
Nina Bonhof
Elburg
40:24
40:14
10
Gerri Vijge
Epe
40:30
40:25
11
Anna de Graaf
Epe
40:31
40:25
12
Lily Ruijs
Hattem
40:44
40:40
13
Johan van de Weg
Oldebroek
40:44
40:35
14
Mirjam Van der Velden
Delfgauw
43:01
42:56
15
Jenine van den Hoek
Kampen
43:01
42:41
16
Sieta Woudstra-Russchen
Hemrik
43:02
42:41
17
Anne-Lieke Brem
Hattem
45:32
45:20
18
Robert Mackaaij
Hattem
45:33
45:21
19
Gťke Jongejan
Ermelo
46:05
45:59
20
Luzette Groothuis
Wapenveld
46:05
45:46
21
Bas Pluim
Apeldoorn
55:39
55:33
Locatie:
Fysio+Fitness Noord Oost Veluwe, Wapenveld
Trailrun Wezep 12-05-2018
www.uitslagen.nl
13-05-2018 19:01