Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 12 mei 2018

MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart van Adrichem
Klazienaveen
21:06
21:04
2
Anno Huizenga
Assen
22:03
22:01
3
Giovanni Boer
Emmen
22:13
22:11
4
Jochem Grootjen
Kampen
23:18
23:16
5
Frank Pals
Gieten
23:25
23:19
6
Peter Strijbosch
Assen
23:49
23:47
7
Gerwin in 't Veld
Groningen
23:53
23:51
8
Robin Kruize
Gieten
25:06
25:03
9
Justin Boer
Gieten
25:13
25:10
10
Wilbert Hepping
Zuidwolde
25:25
25:21
11
Patrick de Boer
Veendam
25:27
25:24
12
Willem Koops
Musselkanaal
25:32
25:27
13
Jorn Tuinman
Gieten
25:56
25:52
14
Renť Meijer
Emmer-Compascuum
26:10
26:09
15
Henk van Beilen
Gieten
26:32
26:29
16
Giovanni Smit
Muntendam
26:47
26:40
17
Henk Jan Meijer
Hardenberg
27:30
27:26
18
Peter Jager
Gieten
27:32
27:29
19
Niels Spoelman
Gieten
27:39
27:35
20
Ivo Reugebrink
Gieten
27:41
27:34
21
Adam Howard
Gieten
27:58
27:41
22
Harm-Thijs de Boer
Annen
28:02
28:00
23
Rudy Telkamp
Hoogezand
28:14
28:10
24
Erik Boeck
Gieten
28:26
28:21
25
Bert Hummel
Borger
28:30
28:28
26
Luuk ten Have
Zuidlaren
28:42
28:40
27
Werner Wieringa
Gieten
28:56
28:49
28
Carlo Hadderingh
Gasselte
29:18
29:15
29
Arnold Coomans de Ruiter
Beilen
29:18
29:08
30
Rune Krol
Eext
29:35
29:31
31
Jelle Nauta
Groningen
30:09
30:06
32
Thom Lanjouw
Gieten
30:19
30:12
33
Christiaan Roseboom
Gieten
30:46
30:35
34
Richard Jongman
Assen
30:47
30:42
35
Maurice Janiman
Utrecht
31:16
31:10
36
Merijn Schakel
Gieten
32:11
32:07
37
Harry Ruben
Borger
32:21
32:07
38
Niels Poort
Groningen
32:31
32:16
39
Lars Alkema
Gieten
33:35
33:29
40
Robert Oosterveld
Veendam
33:37
33:18
41
Henk Eefting
Gieten
33:43
33:29
42
Fred Lenstra
Gieten
33:50
33:45
43
Anne Alkema
34:01
33:57
44
Erik Zigterman
Groningen
34:09
33:53
45
Joran Darwinkel
Emmen
34:14
34:04
46
Erik Leever
Gieten
35:06
34:51
47
Richard Paul
Gasselte
35:07
34:50
48
Emile Pas
Nieuw Buinen
35:10
34:48
49
Willem Veninga
Gieten
35:44
35:36
50
Ben Schrijver
Lemelerveld
36:11
36:01
51
Rick Tubben
Gieten
36:23
36:13
52
Gregor Hoofdman
Gieten
36:23
36:13
53
Jan Kolling
Hoogezand
36:32
36:16
54
Hendrik Hoving
Eelde
36:36
36:19
55
Mark Eelderink
Coevorden
36:39
36:25
56
Harry de Groot
Gieten
36:50
36:37
57
Paul Spoelman
Gieten
37:12
37:00
58
Henk de Groot
Gieten
37:51
37:38
59
Kor de Haan
Sappemeer
38:07
37:55
60
Rene Bulthuis
Holwierde
38:14
38:10
61
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
38:59
38:53
62
Willem Jonker
Groningen
39:38
39:30
63
Luke Veldkamp
Veendam
39:58
39:50
64
Peter Manning
Emmen
40:03
39:52
65
JP Schaatsberg
Gieterveen
41:57
41:37
66
Rob Leever
Gieten
43:29
43:12
67
Peter Koerts
Ees
44:50
44:34
68
Jeffrey Weisfeld
Veendam
46:38
46:26
69
Elzo Piening
Veendam
48:11
47:56
70
Christiaan Drent
Gieterveen
48:11
47:56
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Spreen
Rolde
24:33
24:31
2
Elin Slagt
Assen
26:17
26:15
3
Marleen Popken
Exloo
26:48
26:48
4
Daphne Spreen
Rolde
27:15
27:12
5
Marieke Jager
Gieten
27:32
27:28
6
Ellen Hadderingh
Gasselte
29:17
29:16
7
Yasmin Nauta
Groningen
30:04
30:01
8
Afine Huisman
Zuidlaren
31:00
30:54
9
Esther Siebring
Groningen
32:07
31:56
10
Anouk Mos
Groningen
32:31
32:16
11
Karlijn Smoor
Gieten
32:32
32:27
12
Inge Schellekens
Eelde
34:04
33:58
13
Siska Wekema
Rolde
34:04
33:57
14
Marion Jongman
Assen
34:18
34:13
15
Gerda Oosting
Emmen
34:29
34:22
16
Ireen Vos
Stadskanaal
34:39
34:29
17
Elsbeth van Beilen
34:41
34:33
18
Vanessa Oppelaar
Assen
34:58
34:43
19
Threa Felix
Gieten
35:07
34:50
20
Esther Zelders
Gieten
35:26
35:21
21
Sarah Veenhuis
Gieten
35:26
35:21
22
Digna Kuenen
Gieten
35:37
35:32
23
Leonie Huting
Gieten
35:37
35:32
24
Miranda Vedder
Eelde
35:51
35:29
25
Irma Alkema
Gieten
35:57
35:53
26
Agnes Uneken
Assen
36:01
35:45
27
Hilda Boorsma
Rolde
36:09
36:02
28
Kim Bijker
Gieten
36:23
36:13
29
Helga Ruben-Dragtsma
Borger
36:37
36:24
30
Maria Bruins-Kuik
Eext
36:45
36:32
31
Mirella Timmermans
Gieten
36:50
36:38
32
Janny Klok
Gieten
37:01
36:54
33
Karen Esschendal
Eexterveen
37:21
37:15
34
Marjan de Groot
Gieten
37:44
37:33
35
Anouk Schipper
Eext
37:51
37:32
36
Geertje Wiechers
Rolde
38:13
37:58
37
Wendy de Koster
Gieten
38:15
38:09
38
Jacqueline Middel
Zuidlaren
38:26
38:15
39
Monique Moes
Stadskanaal
38:44
38:35
40
Mariska Hulskers
Stadskanaal
38:44
38:36
41
Jolanda Smit
Midwolda
39:11
38:57
42
Frederiek Dilling
Rolde
40:27
40:12
43
Margreet Prins
Beilen
40:36
40:27
44
Ineke Ottens
Groningen
40:40
40:33
45
Geke Bosma
Groningen
40:51
40:35
46
Esther Goeree
Gieten
41:28
41:19
47
Marjan Bebingh
Gieten
41:48
41:39
48
Gea Cannegieter
Gieten
42:01
41:55
49
Yvet Visser
Nieuw-Buinen
43:01
42:42
50
Marlies Nanninga
Gieten
43:01
42:42
51
Eline Leever
Gieten
43:21
43:04
52
Irene Schipper
Nieuw Buinen
43:41
43:21
53
Hilda Peters
Emmen
44:08
43:58
54
Karina Scheerhoorn
Groningen
44:49
44:35
55
Jessica Huizinga
Alteveer Gn
44:49
44:36
56
Gerda Brilleman-Brondijk
Gieten
46:29
46:20
57
Barlina Meulman
Veendam
46:38
46:26
58
Esmee Piening
Veendam
48:10
47:56
59
Antje Mulder
Wildevank
49:49
49:30
60
Hillie Bos
Veendam
49:49
49:30
61
Danique Scheve
Gieten
56:46
56:46
62
Esther Aarbodem-Veldman
Gieten
56:46
56:46
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Assen
32:30
32:28
2
Maurice Smit
Delfzijl
33:55
33:54
3
Steven van Luijk
Assen
36:55
36:53
4
Rikjan Bathoorn
Peize
37:04
37:02
5
Roy Vervoort
Groningen
37:30
37:28
6
Robin Vos
Winschoten
40:26
40:21
7
Rene Smith
Onstwedde
40:28
40:23
8
Michiel de Nooijer
Wildervank
42:12
42:09
9
Gijs Vermeer
Groningen
42:19
42:00
10
Dennis Niemeijer
Groningen
42:34
42:23
11
Andres Faber
Beilen
44:52
44:47
12
Jelle Elzinga
Anbnen
44:57
44:41
13
Georg Herder
Appingedam
45:01
44:48
14
Rob Groenewold
Stadskanaal
46:21
46:15
15
Casper van Luijk
Hoogezand
47:02
46:51
16
Rean Huiskens
Gieten
47:46
47:17
17
Rik Koops
Gasselte
47:54
47:49
18
Kor de Groot
Gieten
48:17
48:11
19
Johnny Jeurissen
Drouwenerveen
48:37
48:24
20
B. Koops
Tynaarlo
48:53
48:35
21
Meile Kaspers
Rolde
49:16
48:54
22
Marc Veldman
Assen
49:44
49:23
23
Peet Joosten
Meerstad
49:46
49:35
24
Hanne Alberts
Stadskanaal
49:57
49:50
25
Peter Thijs
Gieten
50:38
50:28
26
Jesse Dummer
Groningen
51:05
50:34
27
Hilco Hiemstra
Zwolle
52:26
51:56
28
Arend Luter
Rouveen
53:07
52:50
29
Niels Norg
Assen
53:14
53:14
30
Daan Middeljans
Stadskanaal
53:44
53:41
31
Erik Stiekema
Stadskanaal
54:10
53:50
32
Annemieke Rave
Appingedam
57:16
57:02
33
Christiaan Drent
Gieterveen
1:04:29
1:04:21
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Marchand
Groningen
32:50
32:49
2
Henk Smalbrugge
Hasselt (Ned)
33:04
33:02
3
Arie de Jong
Oosterwolde
36:34
36:30
4
Martien Wubs
Stadskanaal
36:57
36:52
5
Johan Hoogeveen
Boornbergum
36:57
36:54
6
Rene Becker
Stadskanaal
37:33
37:28
7
Jeroen Giezen
Loo
37:44
37:40
8
Jeroen Broekhoff
Emmen
37:44
37:44
9
Bert Jan Wever
Onstwedde
38:00
37:54
10
Zeger Zeilemaker
Gieten
39:37
39:33
11
Hans Schipper
Musselkanaal
39:51
39:46
12
Eric van der Sande
Balkbrug
40:12
40:06
13
Richard Aalders
Nietap
40:24
40:20
14
Rene Wilkens
Gieten
40:45
40:37
15
Willem Koning
Assen
42:15
42:05
16
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
42:16
42:12
17
Gert Kleinjan
Aduard
43:11
43:07
18
Erik Luten
Stadskanaal
44:12
44:01
19
Wim van Klinken
Ter Apel
44:12
44:06
20
Gerritjan Moes
De Kiel
44:17
44:10
21
Richard den Brok
Veenhuizen
44:28
44:20
22
Jarko Deuring
Gasselternijveen
44:43
44:38
23
Bas Vonk
Stadskanaal
45:02
44:49
24
Rene de Meyer
Hooglandenveen
45:08
44:51
25
Bert Smid
Odoorn
45:13
45:09
26
Bas van Luijk
Zwolle
45:15
45:09
27
Ad van Beilen
Gieten
45:41
45:36
28
Erik Baving
Norg
46:10
46:04
29
Arjen Klopstra
Veendam
47:10
46:50
30
Omar Beekman
Appingedam
47:55
47:21
31
Tom Hospes
Eext
48:00
48:00
32
Henk ter Veen
Gieten
48:40
48:19
33
Dennis Martijn
Stadskanaal
48:43
48:34
34
Gerard van Eerden
Annen
48:58
48:43
35
Vincent Enting
Gieten
49:06
48:47
36
Albert Siebring
Gieten
49:07
48:38
37
Bernard Bunskoek
Buinen
49:08
49:01
38
Levien Buerman
Gieten
50:17
50:08
39
Erik Guns
Gieten
50:54
50:43
40
Marc de Keijzer
Zuidlaren
50:54
50:17
41
Willy Alting
Emmen
51:06
50:58
42
John Broekman
Gieten
51:17
51:00
43
Herjan Schutte
Zwolle
52:04
51:31
44
Joost Brilleman
Gieten
52:58
52:48
45
Harmen Bebingh
Gieten
53:02
52:51
46
Theo Schomaker
Musselkanaal
53:38
53:14
47
Hans Dillema
Musselkanaal
53:38
53:12
48
Bert Keuter
Gieten
54:51
54:27
49
Andre Rosevink
Vlagtwedde
56:21
56:00
50
Anno Greven
Nieuw Buinen
56:22
55:57
51
Robert Aarbodem
Gieten
56:57
56:57
52
Eefting
Gieten
57:05
56:47
53
David Dagan
Borger
57:28
57:13
54
Jeroen Kuijpens
Zuidlaren
57:59
57:23
55
Frans Groenewold
't Zandt Gn
58:05
57:41
56
Johan van Beilen
Stadskanaal
58:09
57:43
57
Iwan Beekman
Gieten
58:41
58:06
58
Jeroen Zwake
Valthe
58:56
58:34
59
Erik Zwiggelaar
Emmen
59:17
58:49
60
Arno van Boggelen
Wildervank
1:01:01
1:00:41
61
Andrť Zwake
Klazienaveen
1:01:42
1:01:21
62
Patrick Scholten
Gieten
1:04:41
1:04:31
63
Martin Nijboer
Wildervank
1:05:04
1:04:41
64
David Dumas
Nieuwe Pekela
1:08:56
1:08:23
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
37:11
37:09
2
Bareld Hamming
De Groeve
40:49
40:46
3
Frits Heukers
OBS De Eshoek
40:54
40:50
4
Jos Arends
Borger
41:56
41:51
5
Martin Jan Visser
Mildam
42:37
42:32
6
Willem Rijnberg
Gieten
43:05
43:02
7
Roderik de Vries
Zuidlaren
43:45
43:35
8
Hans Top
Groningen Hoogkerk
45:52
45:48
9
T. Bekkema
Veendam
46:40
46:28
10
Jakob
Veendam
47:39
47:27
11
Robert Springer
Gieten
47:46
47:29
12
Bert-Jan Bussemaker
Vries
48:00
47:30
13
Erwin Beekman
Groningen
48:12
47:40
14
Piet Schomaker
Valthermond
48:14
47:50
15
Erik Verkaaik
Annen
49:16
49:01
16
Hink Slagter
Annen
49:52
49:37
17
Marcel Thijssen
Coevorden
50:20
50:08
18
Theo Dieterman
Gieten
50:30
50:24
19
Peter Walters
Wedde
50:39
50:20
20
Hans Popken
Assen
50:59
50:47
21
Bert Wind
Onstwedde
51:18
50:57
22
Henk Wind
Alteveer
51:52
51:44
23
Ido Verbree
Assen
53:11
52:45
24
Harry Timmenga
Gieten
54:19
53:52
25
H.J. Samallo
Wildervank
54:59
54:42
26
Rene Kramer
Nieuw Buinen
55:47
55:24
27
Rik de Haan
Zuidlaren
57:11
56:41
28
Bo Hogeboom
Amsterdam
57:23
56:51
29
Paul Claessens
Gieten
57:24
56:51
30
Rob Mulder
Stadskanaal
58:51
58:27
31
Erik Blaauw
Oude Pekela
1:03:02
1:02:33
32
Gert-Jan Kok
Assen
1:03:21
1:03:07
33
Elzo Piening
Veendam
1:04:29
1:04:21
34
Ignas Dummer
Assen
1:05:19
1:04:48
35
Eddy Langeloo
Gieten
1:05:29
1:05:22
36
Harry Prins
Beilen
1:07:12
1:06:51
37
Stef Meulenbeld
Yde
1:07:14
1:06:52
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
40:29
40:25
2
Heinz Stroeve
Emlichheim
43:08
43:01
3
Bert Nieland
Oude Pekela
43:50
43:46
4
Jan Fieten
Noordescheschut
43:58
43:56
5
Bert van der Winde
Musselkanaal
46:46
46:39
6
Henk Aalders
Gasselte
47:18
47:12
7
Jans Kuik
Eexterzandvoort
49:59
49:55
8
Jannes Bouwmeester
Beilen
50:48
50:29
9
George Dummer
Drachten
50:49
50:17
10
Harm Kruit
Stadskanaal
51:01
50:52
11
Bert Pettinga
Kolham
51:39
51:25
12
Otto Meertens
Yde
51:42
51:28
13
Jurgen Riesenbeck
Emmen
51:44
51:25
14
Steeph Custers
Zeist
52:19
51:47
15
Eric Zeegers
Zuidlaren
52:22
51:52
16
Simon Dost
Gieten
52:34
52:22
17
Garmt Borgman
Hoogezand
52:39
52:35
18
Luutsen de Vries
Curacao
52:57
52:27
19
Dethmer Boels
Onstwedde
53:10
52:50
20
Gerrit van Dam
Zuidlaren
53:26
53:08
21
Pieter Beekman
Groningen
54:03
53:30
22
Jan Hein van Dijk
Vries
54:06
53:35
23
Gerard Stiekema
Stadkanaal
54:11
53:50
24
Kees Norg
Assen
55:47
55:22
25
Jaap Jumelet
2e Exloermond
58:08
57:48
26
Mans Veldsink
Dedemsvaart
58:17
57:50
27
Paul Slootweg
Stadskanaal
58:51
58:27
28
Pieter Stelwagen
Gieten
1:01:25
1:00:54
29
Karst Schonewille
Klazienaveen
1:01:31
1:01:03
30
Fred van der Gon Netscher
's-Gravenhage
1:01:55
1:01:39
31
Jos Banus
Gasselternijveen
1:02:43
1:02:28
32
Frans Suelmann
Klazienaveen
1:03:18
1:02:50
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
36:35
36:33
2
Lisanne
Langerijs
41:22
41:20
3
Marieke Lokhorst
Annen
42:26
42:23
4
Alinda van Luijk
Assen
43:11
43:08
5
Betty Rijnberg
Gasselte
46:45
46:39
6
Corrine van der Meer
Eelde
47:32
47:26
7
Kristel Joosten
Meerstad
47:49
47:38
8
Carin Heutinck
Stadskanaal
48:43
48:34
9
Petricia Wever-Wubs
Onstwedde
51:18
51:00
10
Mirna Tammenga
Valthermond
51:41
51:14
11
Moniek Laarman
Nieuwe Pekela
52:44
52:17
12
Ingmar van Ast
Annen
53:29
53:14
13
E. Samallo
Groningen
53:50
53:33
14
Marloes Prins
Groningen
54:22
54:04
15
Leanne Prins
Groningen
54:24
54:06
16
Liane Smit
Rolde
54:26
54:18
17
Nienke Timmer Rosier
Vries
56:56
56:29
18
Arianne Nauta
Leek
57:15
57:11
19
Annie Fabriek
Veenhuizen
57:18
56:55
20
Mirjam Glastra
Annen
57:20
57:06
21
Nikki Abrahams
Gieten
58:27
58:16
22
Lisa Dokter
Stadskanaal
59:54
59:27
23
Karina Doornbos
Gieterveen
1:03:20
1:02:57
24
Janca van Dijk
Gasselternijveenschemond
1:04:08
1:03:46
25
Simone Strijker
2e Exloermond
1:04:13
1:03:53
26
Tess Custers
Groningen
1:05:12
1:04:40
27
Daphne Gengler
1:05:19
1:04:47
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janke van der Laan
Winschoten
42:21
42:16
2
Olga Elling
Vries
43:11
43:08
3
Hillie Koops
Gasselte
44:41
44:36
4
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
45:20
45:17
5
Jolanda Martijn
Stadskanaal
48:43
48:34
6
Annemieke Weijling
Gieten
53:18
53:10
7
Dineke Prins
Musselkanaal
54:45
54:21
8
Jacqueline van Beilen
Stadskanaal
56:21
55:56
9
Marloes Becker-Kemkers
Stadskanaal
57:15
57:02
10
Reina Geertsema
Gieten
57:20
57:06
11
Monica Smith
Wildervank
58:05
57:42
12
Mirjam Wijnandts
Gieten
59:31
59:12
13
Mariska Moes
De Kiel
59:51
59:39
14
Henny Nonkes
Onstwedde
1:00:08
59:39
15
Petra Vollink
Utrecht
1:00:24
59:54
16
Geke Mulder
Gieten
1:01:22
1:01:13
17
Jolanda Freitag
Onstwedde
1:02:01
1:01:32
18
Fija Luten
Annen
1:02:39
1:02:23
19
Petra Zwiggelaar
Emmen
1:03:40
1:03:13
20
Heidi Kiewiet
Veendam
1:05:42
1:05:19
21
Inge Bilstra
Zuidlaren
1:07:44
1:07:12
22
Lena Hooiveld
Alteveer Gn
1:08:35
1:08:10
23
Trieneke Bos
Zoetermeer
1:08:56
1:08:22
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
43:24
43:22
2
Marian Fuselier
Heino
45:27
45:23
3
Theresia Bijl
Stadskanaal
48:42
48:34
4
Cora van der Wal
Gieten
48:47
48:38
5
Griean Hoster
Zuidlaren
52:02
51:54
6
Iris Hagemann
Annen
53:37
53:23
7
Bea Voskamp
Gieten
54:24
54:06
8
Annet Popken
Assen
1:01:00
1:00:47
9
Thea Hendrikse
Assen
1:01:00
1:00:48
10
Ria Wind-Hilverts
Onstwedde
1:02:00
1:01:30
11
Janneke Felix
Eext
1:02:29
1:02:23
12
Trienette Schuiling
Gassekte
1:02:43
1:02:28
13
Gre Bezema
Gasselte
1:02:43
1:02:27
14
Anja Raven
Annen
1:03:18
1:02:50
15
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:06:36
1:06:22
V60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum
48:37
48:34
2
Ria van Dam - de Haan
Zuidlaren
54:18
54:07
3
Greet Knigge
Onstwedde
55:47
55:35
4
Roelie Warmink
Gieten
56:56
56:47
5
Marian Schrijver
Lemelerveld
1:02:01
1:01:54
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Stuursma
Sappemeer
1:13:39
1:13:38
2
Karel-Jan Lensen
Groningen
1:16:33
1:16:32
3
Omar Brons
Almere
1:17:29
1:17:28
4
Jan Venhuizen
Appingedam
1:19:06
1:19:05
5
Janis Actins
40
1:20:55
1:20:53
6
Mark Huisman
Zuidlaren
1:23:57
1:23:54
7
Erwin Klaassen
Zuidlaren
1:25:45
1:25:43
8
Marcus Vording
Veendam
1:25:47
1:25:46
9
Henk Helmantel
Sellingen
1:25:59
1:25:55
10
Emile Nales
Groningen
1:26:22
1:26:18
11
Jesper Jager
Groningen
1:27:34
1:27:30
12
Hultink
Assen
1:29:49
1:29:47
13
Mark Grimmius
Wildervank
1:30:57
1:30:55
14
Chris Veltman
Valthermond
1:33:34
1:33:19
15
Simon Teeninga
Groningen
1:33:58
1:33:39
16
Sybren Harmsma
Groningen
1:35:47
1:35:43
17
Jack Brondsema
Delfzijl
1:35:56
1:35:49
18
Cornee Veenhuis
Gieten
1:36:38
1:36:33
19
Theo Trul
Assen
1:36:47
1:36:27
20
Gezinus Bos
Hoogezand
1:38:26
1:38:03
21
Boris Fenneman
Slochteren
1:39:01
1:38:56
22
Luuk Kruizinga
Aduard
1:40:31
1:40:28
23
Alex Jager
Roden
1:41:44
1:41:32
24
Nico Swart
Groningen
1:42:49
1:42:45
25
Geert Wighers
Gieten
1:44:29
1:44:20
26
Jonathan Engberts
Assen
1:44:34
1:44:29
27
Henk Eleveld
Gieten
1:44:36
1:44:14
28
Jakob Pronk
Winschoten
1:45:55
1:45:37
29
Edde van de Vosse
Groningen
1:46:13
1:46:01
30
Haijo Siegers
Gieten
1:46:23
1:46:10
31
Johan Kregel
Peize
1:47:22
1:47:08
32
Andries Neutel
Appingedam
1:47:47
1:47:40
33
Kevin Eefting
Grolloo
1:48:24
1:48:14
34
Ilya Groot
Roden
1:50:46
1:50:33
35
Gerben Kemper
Raalte
1:51:23
1:51:10
36
Bert Rodermond
Assen
1:51:54
1:51:46
37
Nils Nijhof
Eexterveenschekanaal
1:52:15
1:52:08
38
Ronny Lam
Gasselternijveenschemond
1:55:28
1:55:14
39
Klaas Schut
Gieten
1:55:51
1:55:43
40
Han Braakhuis
Annen
1:57:06
1:56:46
41
Tjibbe Pebesma
Annen
1:57:11
1:56:49
42
Emiel van der Graaf
Groningen
1:57:32
1:57:18
43
Martin Muller
1:58:06
1:57:48
44
Varun Saraf
Mumbai India
1:58:14
1:58:01
45
Erik Docter
Eext
1:58:42
1:58:22
46
Rolf Wierenga
Groningen
1:59:54
1:59:36
47
Bert van Veen
Klijndijk
2:00:15
2:00:02
48
Rick Bosma
Klijndijk
2:03:11
2:03:01
49
Jos Kuperus
Vledderveen Gn
2:03:28
2:03:12
50
Ronald Pebesma
Gieten
2:04:36
2:04:15
51
Jan Wim ten Kate
2:05:05
2:04:44
52
Ger van Nijkerken
Eext
2:05:35
2:05:32
53
Ron Huizinga
Sappemeer
2:05:39
2:05:20
54
Frans Geelen
Nieuwe Pekela
2:07:12
2:07:05
55
Benny Scholtens
Muntendam
2:07:43
2:07:28
56
Willem Meffert
Oude Pekela
2:08:11
2:07:56
57
Peter Zwiers
Stadskanaal
2:08:46
2:08:39
58
Nico Hazenberg
Baflo
2:09:54
2:09:37
59
Hilbrand Bakker
Nieuw Buinen
2:09:55
2:09:49
60
Robert Bronsema
Winschoten
2:10:44
2:10:33
61
Teko Scheppers
Veendam
2:10:54
2:10:38
62
Jan Abbas
Gieten
2:11:42
2:11:33
63
Frans Eijgelshoven
Bierum
2:11:57
2:11:34
64
Daniel Scheppers
Gasselternijveen
2:12:38
2:12:21
65
S. Berends
Wagenborgen
2:12:53
2:12:30
66
Frank Osse
Gasselte
2:14:24
2:14:15
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
HenriŽtte Pepels
Beilen
1:42:07
1:42:05
2
Brigitte IJpma
Wildervank
1:44:05
1:44:03
3
Neza Kejzar
Groningen
1:46:01
1:45:43
4
Anna Hendrikse
Assen
1:48:33
1:48:20
5
Tini Visker
Gieten
1:54:21
1:54:10
6
Sabina de Haan
Assen
1:55:52
1:55:43
7
Arjanne van Heijningen
Meeden
2:01:35
2:01:29
8
Laura Woppenkamp
Gasselte
2:05:33
2:05:23
9
Monique Lahuis
Gasselte
2:05:33
2:05:24
10
Anne-Marie Kranenburg
Gasselternijveenschemond
2:09:44
2:09:37
11
Marijke Wierbos
Musselkanaal
2:09:45
2:09:38
12
Marjan Van Dijk
Jubbega
2:09:54
2:09:37
13
Liesbeth ten Hoff
Stadskanaal
2:09:55
2:09:49
14
Ramona Mulder
Veendam
2:10:36
2:10:33
15
Anita Janssens
Gasselte
2:14:20
2:14:11
16
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:14:20
2:14:11
JGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilson Kaburo
OBS Bonnen
2:25
2:24
2
Jelte Blomberg
OBS De Kameleon
2:27
2:24
3
Storm van Halen
OBS Bonnen
2:48
2:45
4
Ruben Vos
OBS Gieten
2:51
2:49
5
Nout Glastra
OBS Bonnen
2:52
2:51
6
Noud Wusteveld
OBS Gieten
2:55
2:53
7
Jorrik van Halen
OBS Gieten
2:56
2:51
8
Junes Feldmann
OBS Gieten
2:57
2:55
9
Raymon van Dellen
SWS Oostermoer
2:57
2:55
10
Twan Friedrich
OBS J. Emmens
3:00
2:57
11
Jarno Snoep
Overige
3:00
2:54
12
Steven Bouwman
OBS Gieten
3:03
3:00
13
Sam Wilkens
OBS Gieten
3:09
3:07
14
Duncan Groen
OBS Gieten
3:10
3:09
15
Silvan Mooi
OBS Gieten
3:11
3:06
16
Yanniek van Halen
OBS Gieten
3:13
3:08
17
Jacco van Donselaar
OBS J. Emmens
3:13
3:06
18
Julian Braams
SWS Oostermoer
3:14
3:13
19
Thijs Siegers
OBS J. Emmens
3:24
3:23
20
Sibren Bolland
OBS Bonnen
3:25
3:21
21
Sem Bolland
OBS Bonnen
3:25
3:21
22
Jesse Wusteveld
OBS Gieten
3:29
3:26
23
Boy Ali
OBS Gieten
3:43
3:40
24
Joost Braams
Overige
3:46
3:39
25
Twan Visser
Overige
3:46
3:40
26
Jelt Metselaar
Overige
4:25
4:17
27
Bryan Kolk
OBS Gieten
4:25
4:17
28
Liam van Rooden
Overige
4:36
4:28
MGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lana Keizer
SWS Oostermoer
2:29
2:28
2
Julia Boddeveld
OBS Gieten
2:32
2:29
3
Elin Pol
OBS Gieten
2:49
2:48
4
Jennifer Langerijs
Overige
2:50
2:48
5
Vera Hardenberg
SWS Oostermoer
2:50
2:49
6
Mila Nanninga
OBS Gieten
2:52
2:50
7
Lize Bosker
OBS Bonnen
2:52
2:48
8
Aniek Jonker
Overige
2:54
2:52
9
Veerle Maliepaard
OBS Gieten
2:55
2:52
10
Marlien Draaijer
OBS De Dobbe
3:01
2:58
11
Lieke Pul
OBS Bonnen
3:03
3:01
12
Vera Roosendaal
OBS Gieten
3:03
2:58
13
VayŤn de Groot
OBS Gieten
3:07
3:02
14
Juliette Smink
OBS Gieten
3:07
3:05
15
Amy Klaassens
OBS Gieten
3:10
3:07
16
Jill Timmermans
OBS J. Emmens
3:14
3:10
17
Quinne Strijk
ODS Willem Alexander
3:20
3:18
18
Liva de Nooijer
Overige
3:21
3:15
19
Livia Hornstra
OBS Gieten
3:21
3:17
20
Noor Eitens
Overige
3:23
3:19
21
Fay van Rooden
OBS Gieten
3:41
3:37
22
Rhune de Boer
SWS Oostermoer
3:48
3:43
23
Wieke Booij
Overige
4:03
3:55
24
Eliza van Wijk
OBS Gieten
4:16
4:13
25
Fťline Meendering
OBS Bonnen
4:29
4:23
26
Otis Hornstra
Overige
4:33
4:26
JGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Koopman
Overige
2:05
2:03
2
Jesse Kemper
Overige
2:06
2:05
3
Tire Haut
OBS Bonnen
2:07
2:05
4
Tim van Eerden
OBS De Eshoek
2:07
2:06
5
Damian Langerijs
Overige
2:07
2:06
6
Wout Eisens
OBS De Kameleon
2:18
2:16
7
Teun van Bostelen
OBS Gieten
2:20
2:17
8
Yinglong Deen
OBS Gieten
2:25
2:22
9
Sven Koops
OBS Gieten
2:29
2:27
10
David Potse
OBS Gieten
2:31
2:28
11
Merijn Thijs
SWS Oostermoer
2:39
2:35
12
Levi Schaatsberg
SWS Oostermoer
2:41
2:37
13
Robin Alberts
OBS Gieten
2:44
2:41
14
Tycho Kiers
OBS Bonnen
2:46
2:42
15
Sylvan Wiering
OBS Bonnen
2:51
2:46
MGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loueann
Overige
2:17
2:16
2
Milou Deenen
OBS Jan Thies
2:20
2:19
3
Sophie Roossien
CDS De Marke
2:21
2:19
4
Felice Kamping
OBS Gieten
2:27
2:24
5
Jennifer Huisman
ODS Willem Alexander
2:29
2:27
6
Saar Popping
Overige
2:31
2:29
7
Ilse Siegers
OBS J. Emmens
2:33
2:31
8
Benthe Marsman
OBS Gieten
2:35
2:33
9
Britt Storm
OBS Gieten
2:36
2:34
10
Babette Siepel
OBS Bonnen
2:37
2:36
11
Julia van den Broek
SWS Oostermoer
2:48
2:44
12
Ivy Timmermans
OBS J. Emmens
2:51
2:48
13
Querine Schminnes
CDS 't Kompas
2:57
2:55
14
Mila van Houten
OBS Gieten
3:01
2:59
15
Lente Speelman
OBS Gieten
3:09
3:06
16
Anne Fleur Beekman
OBS De Dobbe
3:16
3:12
17
Josť Sloots
SWS Oostermoer
3:17
3:13
JGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Wit
OBS Gieten
4:21
4:19
2
David Mellema
OBS Gieten
4:35
4:32
3
Yaman
Gieten
5:29
5:26
4
Brandon Langerijs
Overige
5:31
5:28
5
Tijn Docter
OBS Gieten
5:37
5:35
6
Giel Warners
OBS De Kameleon
5:48
5:46
MGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosalie Rolink
OBS Gieten
4:40
4:39
2
Solane de Groot
OBS Gieten
4:41
4:39
3
Imre Blomberg
OBS De Kameleon
4:45
4:43
4
Marit Veenhuis
OBS Bonnen
4:57
4:55
5
Lianne van den Broek
SWS Oostermoer
5:30
5:28
6
Evy-Lian de Nooijer
Overige
5:41
5:39
7
ZoŽ Kuiper
OBS Bonnen
5:44
5:41
8
Dianthe Metselaar
OBS Gieten
5:59
5:57
9
RiŽlle Schutrup
ODS Willem Alexander
6:03
6:01
10
Robine de Ruiter
CDS De Marke
6:08
6:06
11
Hayley Rowena van Dijk
Overige
6:10
6:06
12
Liselotte van Dijk
OBS Bonnen
6:12
6:08
13
Dycke ter Veen
CDS De Marke
6:36
6:34
14
Emilia Meendering
OBS Bonnen
6:40
6:38
15
Jette Hiddema
OBS Gieten
7:11
7:08
16
Lianne van Wijk
OBS Bonnen
7:12
7:09
JGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elyezel Kaburo
OBS Bonnen
4:02
4:02
2
Jelte Koops
OBS Gieten
4:15
4:13
3
Jari Goudena
Oudewater
4:17
4:15
4
Daan Eisens
OBS De Kameleon
4:31
4:30
5
Sven Kemper
Overige
4:36
4:36
6
Daan van der Leij
OBS Gieten
4:37
4:35
7
Bram Wolterman
OBS Gieten
4:39
4:37
8
Scott Tingen
OBS Bonnen
4:48
4:46
9
Lucas Gaasterland
ODS Willem Alexander
4:50
4:47
10
Felix Gaasterland
ODS Willem Alexander
4:51
4:48
11
Jorn Bebingh
OBS Bonnen
4:55
4:53
12
Toine Smink
OBS Gieten
4:59
4:58
13
Henning Schutrup
OBS De Drift
4:59
4:55
14
Teun Knegt
OBS Gieten
4:59
4:57
15
Daan Kombrink
SWS Oostermoer
5:12
5:09
16
Sieverd Bolland
OBS Bonnen
5:17
5:15
17
Shane Langerijs
Overige
5:24
5:22
18
Eduard Langeloo
Overige
5:25
5:23
19
Simmer Kroezenga
OBS Gieten
5:29
5:25
20
Bart Stek
OBS De Kameleon
5:31
5:28
21
Jelte Buerman
OBS Bonnen
5:43
5:41
22
Mark Hoving
OBS De Kameleon
5:47
5:46
23
Pepijn Marsman
OBS Gieten
5:52
5:48
24
Jaylani Wiering
OBS Bonnen
6:12
6:09
25
Kyan Oortwijn
OBS Gieten
6:39
6:37
26
Milan Meijer
OBS Bonnen
7:24
7:23
MGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julynn Huijsmans
Overige
4:14
4:12
2
Emma Deenen
OBS Jan Thies
4:44
4:43
3
Evi Wigchers
OBS Gieten
4:47
4:44
4
Brecht Nanninga
OBS Gieten
5:03
5:01
5
Ilse van der Bas
OBS Gieten
5:04
5:01
6
Mirthe van der Leij
OBS Gieten
5:22
5:19
7
Esmee Lammers
OBS Gieten
5:25
5:21
8
Hiske Doesburg
OBS De Kameleon
5:26
5:23
9
Liza Molenaar
Overige
5:27
5:24
10
Felice Lensen
Groningen
5:41
5:39
11
Lenthe van Halen
OBS Bonnen
5:48
5:46
12
Rosalie Beekman
OBS De Dobbe
5:55
5:55
13
Lotte Glastra
OBS Bonnen
6:12
6:10
14
Jolein de Boer
OBS Gieten
6:15
6:13
15
Eline Friedrich
OBS J. Emmens
6:23
6:22
16
Jessica Knoops
SWS Oostermoer
6:36
6:33
17
Mieke Mulder
ODS Willem Alexander
6:38
6:35
18
Georgette Potse
OBS Gieten
6:48
6:47
19
Mila Oldenbeuving
OBS Bonnen
7:32
7:28
JGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Koopman
Overige
5:52
5:50
2
Jay Langerij
Overige
5:54
5:52
3
Julian Geertsema
OBS Gieten
6:22
6:20
4
RaffaŽl Rieske
OBS Gieten
6:37
6:36
5
Thomas Mellema
OBS Gieten
6:38
6:35
6
Jefta de Nooijer
Overige
6:39
6:35
7
Thije van Elteren
OBS Gieten
6:52
6:50
8
Levi Spin
SWS Oostermoer
7:04
7:01
9
Thobian de Groot
OBS Gieten
7:20
7:17
10
Badr Balska
OBS Gieten
7:25
7:24
11
Sander van Oostenbrugge
OBS Gieten
7:26
7:24
12
Jannes Koops
SWS Oostermoer
7:34
7:32
13
Mats Tingen
OBS Bonnen
7:42
7:38
14
Gijs Woppenkamp
OBS De Dobbe
7:53
7:50
15
Jurjen Kamping
OBS Gieten
7:53
7:51
16
Thijmen Lamberink
8:02
7:58
17
Timeon Bunskoek
Overige
8:10
8:07
18
Stijn Hilbolling
OBS Bonnen
8:14
8:11
19
Thijs Nanninga
OBS Gieten
8:17
8:15
20
Casper Klinkhamer
OBS Gieten
9:33
9:28
21
Nick Meijer
OBS Bonnen
10:45
10:43
MGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze van der Glas
OBS Gieten
6:24
6:22
2
Aline Ndajahunga
OBS Bonnen
6:36
6:35
3
Evi Blomberg
OBS De Kameleon
6:39
6:36
4
Jasmijn Deuring
CDS 't Kompas
6:42
6:39
5
Femke Hadderingh
OBS De Dobbe
6:57
6:55
6
Dieuwke Buerman
OBS Bonnen
7:07
7:04
7
Romy van Dijk
OBS Bonnen
7:11
7:07
8
Naia Ali
OBS Gieten
7:11
7:08
9
Julia Bronsema
OBS Gieten
7:38
7:37
10
Lise Docter
OBS Gieten
7:56
7:52
11
Sanne Bonder
Overige
8:00
7:56
12
Maaike Heitkoning
Overige
8:04
7:59
13
Alicia Smit
Overige
8:27
8:23
14
Anita Nomwugere
OBS Bonnen
8:56
8:54
15
Raneem
Overige
9:49
9:46
16
Romťe Warners
OBS De Kameleon
10:04
10:01
17
Dana Kroes
OBS Bonnen
11:28
11:23
18
Inge Sloots
SWS Oostermoer
12:00
11:57
JGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Esschendal
OBS De Kameleon
5:32
5:31
2
Julian Potse
SWS Oostermoer
5:47
5:45
3
Olle Krol
ODS Willem Alexander
5:51
5:50
4
Yarne Dotinga
Overige
5:57
5:54
5
Twan Goudena
Overige
5:58
5:57
6
Tim Koops
OBS Gieten
6:16
6:15
7
Jasper Post
OBS Gieten
6:27
6:25
8
Gijs van der Bas
OBS Gieten
6:27
6:25
9
Kjeld Doesburg
OBS De Kameleon
6:36
6:34
10
Joris Wigchers
OBS Gieten
6:42
6:41
11
Nick Siepel
OBS Bonnen
6:54
6:52
12
Brent Pronk
OBS Bonnen
7:00
6:56
13
Wiebe Brilleman
OBS Bonnen
7:20
7:17
14
Yairis Martina
Groningen
7:47
7:45
15
Rick Storm
OBS Gieten
7:49
7:47
16
Loeka Felix
OBS Bonnen
7:49
7:47
17
Max Draaijer
OBS De Dobbe
8:36
8:33
18
Roland van Dellen
SWS Oostermoer
9:31
9:29
MGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jinte Engberts
Overige
6:07
6:06
2
NoŽlle Lensen
Overige
7:04
7:02
3
Suzanne de Jong
OBS Bonnen
7:20
7:19
4
Benthe Hilbolling
OBS Bonnen
7:26
7:25
5
Indi Lenstra
OBS Gieten
7:32
7:29
6
Sofie ten Berge
CDS De Marke
7:50
7:48
7
Kirsten Visser
Overige
8:24
8:21
8
Luna Spin
SWS Oostermoer
8:26
8:23
9
Rosalyn
Groningen
8:36
8:34
10
Noa Oldenbeuving
OBS Bonnen
8:39
8:38
11
Lieke Oortwijn
OBS Gieten
8:42
8:39
12
Inge Venema
OBS Gieten
10:17
10:13
13
Gisele Schutrup
OBS De Drift
12:06
12:03
JGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Jan Jaspers
ODS Willem Alexander
9:04
9:01
2
Sven van Seijen
OBS Bonnen
9:34
9:32
3
Bas Hoefste
Overige
9:44
9:41
4
Daan Boelens
OBS Jan Thies
10:03
10:00
5
Joris Jans
OBS De Kameleon
10:10
10:08
6
Nick Langerijs
Overige
10:17
10:16
7
Cris Hadderingh
OBS De Dobbe
10:29
10:28
8
Jasper Gaasterland
ODS Willem Alexander
10:47
10:45
9
Abdulkader
OBS Gieten
10:53
10:51
10
Luke Coomans de Ruiter
Overige
11:37
11:32
11
Fijs Folkerts
OBS Gieten
11:58
11:55
12
Max den Dunnen
OBS Gieten
12:02
11:59
13
Sander Stanneveld
ODS Willem Alexander
12:15
12:12
14
Ramon Kolthof
OBS Bonnen
12:39
12:35
15
Dylan Warners
OBS J. Emmens
15:32
15:31
MGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
NaŽll Huijsmans
Overige
9:19
9:17
2
Daphne Lahuis
OBS De Dobbe
10:00
9:58
3
Jasmijn Lamberink
10:28
10:27
4
Jasmijn Veenhuis
OBS Bonnen
11:03
11:01
5
Linn van Elteren
OBS Gieten
11:20
11:17
6
Josje Meertens
OBS Gieten
11:27
11:26
7
Liza Meijer
OBS Jan Thies
11:31
11:27
8
Jasmijn Geertsema
OBS Gieten
12:15
12:13
9
Helen de Vries
SWS Oostermoer
12:24
12:21
10
Maurien Oosterhuis
OBS Bonnen
13:15
13:13
11
Annelie Klinkhamer
OBS Gieten
14:02
13:59
JGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aris Remmerde
Overige
9:02
9:00
2
Kyle Inwards
Overige
9:26
9:24
3
Boris Meijer
OBS Gieten
9:36
9:35
4
Max Lenstra
OBS Gieten
9:49
9:47
5
NoŽl Drent
SWS Oostermoer
10:57
10:54
6
Daniel Hartman
OBS J. Emmens
11:29
11:25
7
Sverre Krol
ODS Willem Alexander
11:37
11:37
8
DaniŽl de Jong
OBS Bonnen
12:29
12:25
9
Valentijn Woppenkamp
OBS De Dobbe
12:43
12:40
MGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Wildeboer
OBS De Kameleon
12:50
12:49
2
Fťline Maring
OBS Gieten
12:53
12:49
3
Nafa Ali
OBS Gieten
12:53
12:49
4
Merel Enting
ODS Willem Alexander
12:56
12:54
5
Shannon de Vos
OBS J. Emmens
13:20
13:19
6
Anouk Hems
OBS J. Emmens
13:37
13:33
7
Jorieke Leever
OBS Gieten
13:57
13:54
MAN, 1000 METER VB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sietse Palstra
Nooitgedacht
6:45
6:41
2
Gerard Keur
Nooitgedacht
6:50
6:46
3
Martijn Elderman
Nooitgedacht
6:53
6:52
4
Hans Bos
Nooitgedacht
7:00
6:58
VROUW, 1000 METER VB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernadette Peters
Nooitgedacht
5:55
5:52
www.uitslagen.nl
14-05-2018 22:58