Uitslagenlijst 15 km van Smaal Standdaarbuiten

Standdaarbuiten - Donderdag 10 mei 2018

JJUNB, 5 KILOMETER JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jason Smits
ACW '66
22:30
2
Kay Witters
etten leur
27:02
3
Laurens Stoop
AVO 1983
32:49
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjerd Sikkema
Loopgroep Aart Stigter
19:42
2
Maarten Roeloffs
Achilles
20:37
3
Ruud Woord
THOR
20:40
4
Thierry Frik
Oud Gastel
21:08
5
Martin Karreman
Den Haag
21:14
6
Maurice Janssens
AVO 1983
22:00
7
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
22:12
8
Wim van Haperen
Road Runners Etten-Leur
24:43
9
Ruud Stoop
Standdaarbuiten
25:31
10
Peter Simons
Olympia Halsteren
25:33
11
Kees van den Berk
Roosendaal
26:05
12
Roel van Venrooij
Rotterdam
26:09
13
Rene van Belzen
Spado
27:27
14
Bas Christianen
Standdaarbuiten
27:43
15
Jeroen Suijkerbuijk
oudenbosch
27:57
16
John vd Boom
Bosschenhoofd
29:03
17
Mark de Meyer
AVO 1983
29:41
18
Toon Paulissen
Zevenbergen
29:58
19
Marco Scuden
Weeze
30:13
20
Gerrit Holllemans
Standdaarbuiten
30:20
21
Jan Oomen
Rucphen
30:34
22
Maarten Kremers
Groene Ster
31:09
23
Jaco Santing
Standdaarbuiten
32:41
24
Remko Molewijk
Standdaarbuiten
32:42
25
Robert Bongertman
Roosendaal
32:45
26
Raymond van Rijswijk
AV Standdaarbuiten
34:30
27
Arno Clarijs
Groene Ster
41:54
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Baal
THOR
20:47
2
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
23:13
3
Jeannette Poldervaart
Spark
25:52
4
Joslane Wink
Oud gastel
26:13
5
Ingebord de Jong
AV Standdaarbuiten
27:17
6
Miranda Oomen
Rucphen
27:50
7
Carola Gouw
Olympia Halsteren
27:54
8
Myrthe van Alphen
AVO 1983
28:57
9
Sofie Blok
Roosendaal
30:28
10
Ria Cools
Roosendaal
30:46
11
Irma van de Goor
Zegge
30:49
12
Erica Suijkerbuijk
Oudenbosch
31:04
13
Bianca Masseurs-Molewijk
Noordhoek
31:10
14
Daphne Phymaerkers
Oud gastel
31:16
15
Gitta Hoppenbrouwers
AV Standdaarbuiten
31:42
16
Anja Koops
AV Standdaarbuiten
33:01
17
Loes van Heek
Prinsenbeek
33:30
18
Suzanne Beerendonk
AV Standdaarbuiten
33:56
19
Diana Lips
Oud Gastel
34:09
20
Anrea Stoop-Berends
Standdaarbuiten
34:22
21
Audrey Rensen
AV Standdaarbuiten
35:46
22
Iris van der Horst
Standdaarbuiten
38:14
23
Anne van Loon
AV Standdaarbuiten
39:09
24
Anny van der Made
Groene Ster
41:55
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Visser
THOR
36:57
2
Rob Musters
Breda
37:28
3
Tim Hanswijk
Diomedon
40:25
4
Lennard van der Heiden
Achilles
41:36
5
John Marijnissen
Breda
41:58
6
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
43:03
7
Michael Pijnenburg
Breda
43:13
8
Peter Gulden
Achilles
44:20
9
Edwin Jaspers
AV Standdaarbuiten
44:51
10
Robert Bles
Essen belgie
45:30
11
Peter van Beurden
Prinsenbeek
45:35
12
Wessel Hartman
Oud Gastel
45:37
13
Ronald Stange
Oud gastel
45:59
14
Michael van Steen
Oud Gastel
46:11
15
Rob Luykx
Achilles
46:30
16
Bouke van Rossum
Noordhoek
47:18
17
Adrie Baremans
AVO 1983
47:34
18
Dennis van Wingerde
Zegge
48:23
19
Wouter Withagen
Prinsenbeek
48:48
20
Ed de Jong
THOR
49:42
21
Sieb Bom
Achilles
50:00
22
Jacques de Groot
Spado
50:12
23
John Quequierre
Dynamica
50:28
24
Corne van Dorst
51:39
25
Jan Fase
Halsteren
52:27
26
Wil Hectors
THOR
53:31
27
André Blok
Roosendaal
53:39
28
Henk Garama
Dordrecht
53:47
29
Joris Blom
Roosendaal
54:04
30
Marcel van Baal
Roosdendaal
58:46
31
Marco Snijders
Standdaarbuiten
59:09
32
Johan Thijssen
Noordhoek
1:03:15
33
Henk Bellemakers
Rucphen
1:03:35
34
Norbert Roks
Standdaarbuiten
1:09:03
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juriera de Vries
Breda
41:10
2
Jose van der Linden
Achilles
44:58
3
Astrid Willemse
Oud Gastel
47:38
4
Julie Arkes
Delft
49:34
5
Carien de Jong
THOR
49:43
6
Lieke Withagen
Rotterdam
50:05
7
Marije Besuijen
Dynamica
51:40
8
Edien Rommens
Delft
52:41
9
Annie Langeweg
AV Standdaarbuiten
54:15
10
Carien van Gorp
Hilvarenbeek
56:37
11
Anita van de Klundert
AV Standdaarbuiten
57:39
12
Annie van Oijen
DJA
59:16
13
Francis denBoer-Bruyns
Roosendaal
1:00:10
14
Hanneke Roks-Bellemakers
Rucphen
1:03:35
15
Dianne Ligtendag
AV Standdaarbuiten
1:04:10
16
Irma Verhulst
AV Standdaarbuiten
1:04:11
17
Suzanne Kluijt
Rotterdam Atletiek
1:04:34
18
Talitha Zondag
Rotterdam
1:04:50
19
Nicole Snijders
Standdaarbuiten
1:12:51
20
Karin Fabriek
Zevenbergen
1:14:03
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carliho Suijkerbuijk
THOR
54:27
2
Alexander Siemons
THOR
56:28
3
Koen Hussaarts
AVO 1983
57:50
4
Nick Beyers
Essen
1:01:18
5
Matthijs Roks
Rucphen
1:02:02
6
Mark Mol
AVO 1983
1:05:42
7
Daan Frantzen
THOR
1:10:38
8
Dylan van der Laars
Oudenbosch
1:11:01
9
Bas Vervloed
Oudenbosch
1:17:24
M35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barry van Beers
AVO 1983
52:22
2
Thomas Slieker
THOR
56:46
3
Patrick Marien
THOR
1:00:10
4
Jeroen Hollebrands
Road Runners Etten-Leur
1:04:01
5
Jurgen Danen
Oud Gastel
1:05:06
6
Jaco Rip
Scherpenisse
1:06:02
7
Sander van der Aarsen
AVO 1983
1:06:10
8
Bart Cloechaert
Rotterdam
1:06:59
9
Arjan Laseroms
AVO 1983
1:09:09
10
Martijn van Lunteren
Bavel
1:09:28
11
Vincent Rensen
AV Standdaarbuiten
1:09:48
12
Mark van den Bergh
Oud Gastel
1:10:35
13
Brian Broeders
Etten-Leur
1:10:59
14
Ido Marijnissen
Breda
1:15:27
15
Tjabbe Nieuwlaat
THOR
1:20:58
16
Johan Verstraten
Bosschenhoofd
1:23:24
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
51:19
2
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
51:27
3
Toon Heeren
Achilles
51:48
4
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
52:09
5
Richard van Oosterhout
Achilles
52:49
6
Bernard Heshof
THOR
56:52
7
Jack Govers
Olympia Halsteren
59:24
8
Erik Vissers
THOR
1:04:13
9
Willie van Dorst
THOR
1:05:30
10
Fred Raaymakers
Steenbergen
1:06:05
11
Roeland Marijnissen
Breda
1:06:48
12
Daaf de Rijke
Roosendaal
1:07:04
13
Wilbert Timmerman
THOR
1:07:51
14
Corné Luykx
Road Runners Etten-Leur
1:08:17
15
Rudolf de Jong
AV Standdaarbuiten
1:14:14
16
Tonny de Groen
Roosendaal
1:14:15
17
Corne Aarsman
AVO 1983
1:15:12
18
Peter Braspenning
AVO 1983
1:15:41
19
Anton Goorden
Roosendaal
1:16:22
20
Hans Berkhout
Oud gastel
1:17:28
21
Marco Goorden
THOR
1:18:25
22
Michael de Wolf
Roosendaal
1:22:34
23
Richard Teuns
Standdaarbuiten
1:23:24
24
Richard van der Horst
Standdaarbuiten
1:26:10
M55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilko de Vos
AV '56
56:33
2
Ferry Engel
Delta Sport
56:58
3
Henk Buesink
Achilles
57:02
4
Kees Lazeroms
Achilles
57:51
5
Kees Franken
Spado
59:38
6
Adrie Faes
Dynamica
1:00:55
7
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:06:28
8
René van Bakel
Etten-Leur
1:07:16
9
Jos Ooms
Olympia Halsteren
1:08:35
10
Jack Suijkerbuijk
Tholen
1:08:51
11
Guus Vermeulen
AVO 1983
1:08:55
12
Ger Dam
THOR
1:09:04
13
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:12:46
14
Michael Boelens
Bergen op Zoom
1:13:40
15
Frank Mol
Roosendaal
1:17:26
16
Piet Danen
Oud Gastel
1:18:00
17
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten
1:18:34
18
Kees van Geel
Roosendaal
1:19:05
M65, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Bekers
Loopgroep PK
1:04:12
2
Chrisje Schrauwen
AVR '90
1:04:26
3
Hans Barendregt
avVN
1:13:25
4
Jack Mulders
Wouw
1:18:23
5
Rinus Mulders
THOR
1:19:55
6
Peter Rijsdijk
Diomedon
1:24:34
7
Gillis Bosman
THOR
1:26:30
8
Chris de Koe
avVN
1:26:54
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Kerstens
Olympia Halsteren
1:08:25
2
Maria Bogaards
THOR
1:10:52
3
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten
1:14:23
4
Nicole van Loon
Etten-Leur
1:15:38
5
Debbie Mol
AVO 1983
1:17:23
6
Marjoke Mulders
Wouw
1:27:18
V35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annika Spronk
AV Standdaarbuiten
1:08:47
2
Marjolein Deelen
AVO 1983
1:09:05
3
Marian Verbruggen
Sprundel
1:12:13
4
Yvonne Boot
Achilles
1:12:45
5
Evi van der Zee
Diomedon
1:17:09
6
Sandra Plag Kouters
Noordhoek
1:17:38
7
Danielle Laurijssens
THOR
1:18:26
8
Jolanda Vriens
AV Standdaarbuiten
1:20:13
9
Bianca Driesprong
AV Standdaarbuiten
1:25:24
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Voorn
Road Runners Etten-Leur
1:08:14
2
Arinka Bongertman
THOR
1:09:04
3
Florence van Rijsbergen
THOR
1:10:44
4
Richelle van Helten
AVO 1983
1:17:28
5
Anita van Unen
AVO 1983
1:24:25
6
Liesbeth Beerendonk
AV Standdaarbuiten
1:25:23
V55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Roelen
THOR
1:13:29
2
Marianne Spronk
weeze
1:17:41
3
Mien Ossenblok
AVO 1983
1:38:28
JONG1, JEUGD T/M 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tark Verhoor
Standdaarbuiten
4:17
2
Ben Spronk
Duitsland
4:32
3
Dieter Stoop
Standdaarbuiten
5:00
4
Luuk Klijn
Standdaarbuiten
5:02
5
Mats den Ouden
Stampersgat
5:36
6
Vincent van Loon
Standdaarbuiten
5:39
7
Stan Rensen
Standdaarbuiten
6:13
8
Jeck de Wolf
Roosendaal
6:51
MEIS1, JEUGD T/M 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariella Scuden
Weeze
4:28
2
Manaudou Verhaar
Standdaarbuiten
4:33
3
Floor van Dongen
DJA
4:41
4
Floor Santing
Standdaarbuiten
4:56
5
Evi van Nes
Oud Gastel
5:03
6
Fleur van Kaam
Klundert
5:14
7
Maud Santing
Standdaarbuiten
5:25
8
Carlotta Scuden
Weeze
5:31
9
Jolene de Wolf
Roosendaal
5:52
10
Tess Rensen
Standdaarbuiten
6:11
JONG2, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Dongen
DJA
7:38
2
Leroy Withagen
Standdaarbuiten
7:50
3
Mees Gelens
standdaarbuiten
7:51
4
Tjen Verhaar
Standdaarbuiten
9:06
5
Kaan Büklü
Standdaarbuiten
10:07
6
Ruben Stoop
Standdaarbuiten
11:35
MEIS2, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje Lokers
AVO 1983
7:48
2
Yara Prinsen
Achilles
8:46
3
Eline van Alphen
Oud Gastel
9:13
4
Yinthe Jaspers
AVO 1983
9:14
www.uitslagen.nl
12-05-2018 18:13