Uitslagenlijst Limburg Cycling Chrono Trofee

Heel - Woensdag 9 mei 2018

J7N, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Douven
Herten
21:23
2
Jochem Widdershoven
Brunssum
21:39
3
Wout Joore
21:53
4
Luuk Cox
Buchten
22:00
5
Lars Zoomers
Maastricht
22:04
6
Dann Gobbels
Kerkrade
22:25
7
Radan Adriaans
Stein Lb
22:44
8
Jasper Jacobs
23:22
9
Sam Hermans
23:23
10
Daan Honderdors
23:23
11
Jeunke Timmermans
23:25
12
Juul Thoolen
23:51
13
Jari Diepstraten
Tegelen
23:51
14
Vigo Schouten
Venlo
24:23
15
Joris van der Niet
Ulestraten
24:40
HJ, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Herben
19:46
2
Tom Smeets
Reuver
20:06
3
Maxime Vercauteren
20:47
4
Cas Hochstenbach
Maastricht
21:02
5
Lod Vaessen
22:19
6
Nick Thoolen
23:06
7
Bowen Adriaans
Stein Lb
23:13
8
Stan Coolen
Well Lb
23:38
9
Bas Boekhoudt
26:28
M6NJ, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jewel Paumen
23:14
2
Lieke Janssen
Panningen
24:18
3
Pien Limpens
24:34
4
Femke Thoolen
24:56
5
Scarlett Souren
25:08
6
Maartje Cox
25:14
7
Femke Gort
25:15
8
Iris Timmermans
25:30
HA, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Luijks
Nijmegen
19:00
2
Maarten van Kooij
19:22
3
Roy Simons
Velden
20:20
4
Luuk Nissen
Best
20:26
5
Rens Janssen
Horst
20:41
6
Joey Extra
Hulsberg
20:59
7
Marijn Coolen
21:21
8
Niek Borgers
21:43
9
Alexander van Hees
21:50
10
Sebastiaan Brons
22:07
11
Remco Coumans
24:10
HMS, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Svenne Vangoethemd
Mol
18:53
2
Marcel Webers
18:58
3
Thom Sevrijn
19:12
4
Dirk Esser
19:19
5
Corne Verhoeks
Brakel
19:37
6
David Blockx
19:43
7
Klaus Gerber
Deurne
19:51
8
Joost Groos
19:59
9
John de Leeuw
Breda
19:59
10
Jordy Meerman
20:00
11
John Antens
20:00
12
Christiaan Riemens
Maastricht
20:05
13
John van de Laar
20:27
14
Stephan Muijres
Nunhem
20:30
15
Kaj Raaijmakers
20:30
16
Jac Roemerman
20:42
17
Ronny Denier
20:52
18
Ralf Peters
20:59
19
Chris HM Timmermans
21:04
20
Jan Verbakel
21:13
21
Jan de Koning
Sittard
21:17
22
Xavier Theunissen
21:21
23
Carlos Lima
Nederweert
21:35
24
Paul Hannen
Herten
21:40
25
Patrick Engels
22:00
26
Ron Schetters
22:09
27
Ronald Carpay
Tegelen
22:15
28
Maurice Honderdors
22:56
29
Karlheinz van Hees
23:18
30
Hans-Michael Pitone
25:54
HEB, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nils Sinschek
Maastricht
18:28
2
Giel Meesen
18:50
3
Yente Clauw
19:05
4
Niels Peters
19:16
5
Tim van Wijk
Gilze
19:16
6
Luuk van Helden
Vlodrop
19:24
7
Jinn Leffering
19:41
8
Wessel Coppelmans
20:22
9
Sam Errens
21:02
DEB, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna-Leeza Hull
20:33
2
Kylie Waterreus
Ulestraten
20:45
3
Bronwyn MacGregor
21:27
4
Amy Hill
21:31
5
Evelien Ruijters
21:34
6
Lieske Coumans
21:43
7
Mathea Neijmeijer
22:40
8
Sabine Heij
22:42
9
Sophie Bakel
23:42
10
Noortje Eggels
Heythuysen
26:31
DM, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Wassenberg
Bingelrade
23:46
2
Kirsten Schramm
Nederweert
25:14
AW, CHRONO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Vaasen
Roermond
31:23
Organiserende vereniging: Wielerclub Midden-Limburg
Uitslagen.nl
10-05-2018 17:30