Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 29 april 2018

J-11, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan van der Weiden
Athlos
3:29
2
Stan van der Horst
Harderwijk
3:30
3
Tieme Koornstra
Athlos
3:37
4
Douwe Meesters
Breukelen
3:40
5
Jesse Koornstra
Athlos
4:17
6
Jurre Knoop
Amersfoort
4:45
M-11, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Scheer
Harderwijk
3:48
2
Carlijn Scholte
Harderwijk
3:49
3
Isa Ligtermoet
Putten
5:59
H-5, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert Jansen
Putten
17:30
2
Raimo Westerhof
Ermelo
17:43
3
Emile Dercksen
Harderwijk
18:19
4
David Koning
Harderwijk
18:41
5
Erik Fokke
Vroomshoop
19:14
6
Guus Beking
Tonden
19:37
7
Henk jaap Frens
Nunspeet
20:09
8
Stanley Boldewijn
Harderwijk
20:31
9
Rick Celie
Harderwijk
20:46
10
Jean Benek
Harderwijk
21:11
11
Alwin Richter
Lelystad
21:15
12
Raymond Hebuterne
Baarn
21:17
13
Rutger Gordon
Nijmegen
21:52
14
Erwin Middelkamp
Harderwijk
22:20
15
Geert de Lange
Harderwijk
22:38
16
Berry Westerhof
Harderwijk
22:48
17
Erik Bezema
lelystad
22:58
18
Alje Hoving
Leeuwaarden
23:15
19
Stefan Scholte
Harderwijk
23:43
20
Daan Scholte
Harderwijk
24:21
21
Bram van Maare
Harderwijk
24:27
22
Bartho van Maare
Harderwijk
24:48
23
Martin Olofsen
Harderwijk
24:55
24
Arnold Zoet
Nunspeet
24:56
25
Gerrit Mulder
Harderwijk
25:25
26
Molle Stuiver
Kraggenburg
26:01
27
Theo Stevens
Harderwijk
28:14
28
Henny Bosselaar
Baarn
30:37
29
Gaston H├ębuterne
BAV
31:17
30
Jurrie Teewuen
Elbuerg
35:53
31
Jaap Koppenhagen
Ermelo
38:44
32
John de Vries
Baarn
39:27
D-5, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Ooms
Tonden
19:37
2
Susanne van Leeuwen
Ermelo
20:03
3
Elise Lankhaar
Harderwijk
24:45
4
Sara Lankhaar
Athlos
24:49
5
Marieke Stuiver
Harderwijk
24:57
6
Puck Verhoef
Harderwijk
25:11
7
Eeke Flink
Athlos
25:35
8
Hanneke Zuidema
Ermelo
26:20
9
Chantal van Ginkel
Harderwijk
26:45
10
Jinke Schakel
Harderwijk
27:44
11
Yvonne klein Rouweler
Harderwijk
27:46
12
Ellen Grashof
Harderwijk
31:05
13
Laura Hulsbosch
Harderwijk
34:20
14
Jet van der Weiden
Harderwijk
34:32
15
Bianca Hendriksen
Vroomshoop
40:40
16
Wil Groeneveld
Harderwijk
45:25
H-10, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Knoop
Amersfoort
39:51
2
Gerrit Alkema
Athlos
40:08
3
Olav Koning
Harderwijk
43:19
4
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
43:34
5
Arjan Koornstra
Harderwijk
43:43
6
Peter Sels
Harderwijk
44:14
7
Dennis van Lohuizen
Apeldoorn
44:58
8
Jeroen de Bruijn
Harderwijk
45:22
9
Hans van Driel
Apeldoorn
45:34
10
Daan van Oosten
Zeewolde
46:23
11
Hein Frens
Nunspeet
46:59
12
Willem Bos
Harderwijk
48:25
13
Cees van der Weiden
Athlos
48:46
14
Jon Grolleman
Dronten
49:51
15
Vincent van Twillert
Ermelo
49:57
16
Ben Scheer
Harderwijk
50:34
17
Ben ten Hove
Hellevoetsluis
52:53
18
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
58:51
19
Jan Koster
Hilversum
59:14
20
Michael Wanders
Almere
1:01:41
D-10, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Scholten
Veluwe
46:47
2
Ingrid Rook
Veluwe
47:00
3
Kristel van Asselt
Breukelen
47:53
4
Monique de Ruijter
Arnhem
54:46
5
Nicolette Janssen
Lelystad
56:50
6
Evelien Steenland
Beekbergen
57:31
7
Hermien Kleine
Elburg
59:16
H-15, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Simonse
Athlos
1:02:36
2
Dennis Westerkamp
Almere
1:05:53
3
Elbert Voogt
Beekbergen
1:09:36
4
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
1:11:12
5
Ron Bos
Amsterdam
1:14:13
6
Marius van den Bremer
Bunschoten
1:14:15
7
Mischa Visser
Zutphen
1:17:18
8
Tom Bouwmeester
Amsterdam
1:21:07
9
Hans Oostindi├źn
Baarn
1:29:39
D-15, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gieny van Niejenhuis
Triathlon
1:17:04
Uitslagen.nl
30-04-2018 12:33