Uitslagenlijst Oranjerun

Oldehove - Vrijdag 27 april 2018

MSEN, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Stuursma
Sappemeer
54:58
54:58
2
Ben Stellingwerf
Bedum
55:04
55:02
3
Meindert ter Veer
Oldehove
57:30
57:30
4
Gerben Vermij
Leens
58:59
58:59
5
Harm Schoonveld
Groningen
59:21
59:21
6
Henri Harmsen
Impala
1:00:54
1:00:53
7
Peter Schultinga
Loopgroep Zuidhorn
1:03:52
1:03:52
8
Roy Vervoort
Groningen
1:04:21
1:04:21
9
Dorus Wolthekker
Nietap
1:04:28
1:04:25
10
Reinder Bergsma
Zuidhorn
1:06:26
1:06:26
11
Harmen Stam
Winneweer
1:06:32
1:06:29
12
Evert Jan Heringa
Drachten
1:07:02
1:06:59
13
Sybren Harmsma
Groningen
1:10:15
1:10:10
14
Jeroen Eefting
Groningen
1:12:17
1:12:12
15
Sjouke Brandsma
Marum
1:14:37
1:14:31
16
Bram Aalders
Kornhorn
1:19:16
1:19:16
17
Simon Veen
Marum
1:23:26
1:23:22
18
Sytze Greidanus
Houwerzijl
1:24:14
1:24:04
19
Harry van der Veen
Marum
1:26:30
1:26:24
M40, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Kleinjan
Aduard
1:11:42
1:11:36
2
Grietinus Reinders
Leek
1:11:55
1:11:53
3
Luuk Kruizinga
Aduard
1:14:03
1:14:03
4
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
1:16:42
1:16:38
5
Peter Stokje
Loopgroep Bedum
1:19:52
1:19:52
6
Erik Terpstra
Winsum Gn
1:21:29
1:21:17
7
Marco Perdijk
Briltil
1:21:41
1:21:37
8
Taeke Boersma
Grootegast
1:25:13
1:25:10
9
Harry van der Lei
Tolbert
1:25:23
1:25:18
10
Ed Laagland
Sneek
1:27:36
1:27:30
11
Alfred Stam
Ezinge
1:28:36
1:28:26
M50, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Appingedam
57:35
57:35
2
Henry Kuipers
Bedum
1:07:12
1:07:09
3
Pieter Jan Kooi
Loppersum
1:09:14
1:09:12
4
Hermen Grasman
Haren Gn
1:10:46
1:10:40
5
Maarten Hoeksema
Groningen
1:12:31
1:12:27
6
Jan Horenga
Sebaldeburen
1:12:55
1:12:52
7
Willem Jan Wakelkamp
Zevenhuizen Gn
1:13:18
1:13:14
8
Rinze Kramer
Bedum
1:13:55
1:13:51
9
Kees Vos
Groningen
1:15:31
1:15:28
10
Wim Ammeraal
Leens
1:16:02
1:15:57
11
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
1:16:16
1:16:11
12
Van der Vaart
Marum
1:16:18
1:16:12
13
Elko Knoop
Tolbert
1:17:22
1:17:17
14
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:17:41
1:17:35
15
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
1:17:55
1:17:52
16
Hans Top
Groningen
1:18:09
1:18:07
17
Jan Doorduin
Eelderwolde
1:19:27
1:19:21
18
Jan Hielema
Loppersum
1:21:21
1:21:14
19
Stoffer Havinga
Thesinge
1:22:07
1:21:54
20
Bobby Broersma
Groningen
1:23:03
1:22:58
21
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:24:04
1:23:57
22
Jan Zoontjens
Oldehove
1:24:37
1:24:30
23
Karel Kort
Loopgroep Nienoord
1:24:43
1:24:38
24
Erik Helmholt
Grootegast
1:25:46
1:25:36
25
Rosenboom
Sauwerd
1:27:17
1:27:08
26
Dick Pluim
Groningen
1:28:19
1:28:12
27
van der Donk
Grootegast
1:28:36
1:28:25
28
Bauke Zijlstra
Oldehove
1:30:03
1:29:56
29
Gerben Feenstra
Zandeweer
1:37:19
1:37:12
30
Hendrik Topper
Hoogezand
1:38:55
1:38:47
M60, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Fritsma
Groningen
1:08:12
1:08:11
2
Roelof Berends
Oudeschip
1:13:03
1:13:00
3
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:14:29
1:14:25
4
Meine Hoitsma
Kollum
1:15:25
1:15:18
5
Henk Smit
Groningen
1:19:48
1:19:44
6
Bert Rekker
Tolbert
1:20:20
1:20:15
7
Adrie van Dijk
Paterswolde
1:21:01
1:20:51
8
Michael Eversden
Schouwerzijl
1:22:37
1:22:30
9
Tamme beenes
Bedum
1:26:23
1:26:14
10
Dirk de Weert
Uithuizen
1:28:34
1:28:22
11
Jan Hein van Dijk
1:32:11
1:31:36
12
Pieter Cremer
Gorredijk
1:32:43
1:32:33
13
Bert Hulsing
Artemis
1:34:46
1:34:35
14
Ab Ait Tami
Groningen
1:35:10
1:35:01
15
Andries Ruiter
Zuidhorn
1:36:29
1:36:22
16
Ed van der Graaf
Groningen
1:43:12
1:43:03
17
Van Herksen
Marum
1:46:49
1:46:42
18
Ebo Broesder
Den Ham Gn
1:48:18
1:47:58
VSEN, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Harmsen - de Boer
Drachten
1:10:21
1:10:19
2
Esther de Boer
Groningen
1:13:28
1:13:22
3
Tine Zweers
Grootegast
1:15:07
1:15:05
4
Karin Kleef
Groningen
1:38:04
1:38:00
V40, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:07:46
1:07:43
2
Lydia Doornbos
Appingedam
1:09:53
1:09:46
3
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:30:23
1:30:19
4
Danielle Bekkering
Den Ham Gn
1:34:25
1:34:17
5
Nicole Boschman
Rottum Gn
1:49:15
1:49:03
V50, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:10:00
1:10:00
2
Simone Binnema
Eenrum
1:14:30
1:14:28
3
Elly Rooda
Grootegast
1:15:20
1:15:20
4
Anje van Gijssel
Woudbloem
1:24:14
1:24:14
5
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:25:04
1:24:55
6
Tineke Roorda
Westeremden
1:29:25
1:29:17
7
Greetje Terpstra
Winsum Gn
1:35:10
1:34:58
8
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
1:37:18
1:37:10
9
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
1:42:42
1:42:32
10
Eilana Maring-vd Ploeg
Artemis
1:42:42
1:42:30
11
Lineke Ham
Warffum
1:49:15
1:49:04
RECR, TRIMLOOP 10.0 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Walter Schirm
Aduard
39:47
39:47
2
Lester Struijk
Heemstede
40:06
40:06
3
Ennio Mos
Oldehove
41:18
41:15
4
Otis Mos
Oldehove
41:27
41:24
5
Menke Knol
Groningen
41:45
41:43
6
Arne van der Spek
Houwerzijl
42:58
42:57
7
Jente Schirm
Aduard
43:27
43:27
8
Egbert Ludwig
Aduard
43:29
43:27
9
Gerben Verkleij
Oldehove
44:19
44:15
10
Eric Schirm
Aduard
44:28
44:26
11
Bert Drijfhout
Olst
44:41
44:36
12
Geert Anne Mollema
Oldehove
46:46
46:46
13
Martin Eikelboom
Aduard
47:00
46:53
14
Martieu Wienke
Sauwerd
47:37
47:35
15
Daan Oostindien
Zoutkamp
47:45
47:43
16
Marije Oosterbaan
Groningen
47:48
47:47
17
Jakob Hut
Grijpskerk
48:07
47:59
18
Arie Jan de Jong
Rottum Gn
48:08
48:03
19
Berend Menger
Noordhorn
48:14
48:11
20
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
48:30
48:30
21
Egge Krijthe
Groningen
48:47
48:38
22
Niels van der Vlag
Zuidhorn
49:42
49:40
23
Peter Hummel
Sebaldeburen
49:58
49:55
24
Dries Drewes
Groningen Atletiek
50:05
49:58
25
Jan Jelle Renkema
Oldekerk
50:29
50:25
26
Feike Zuidema
Loopgroep Nienoord
50:35
50:29
27
Douwe Kosmeier
Ten Post
50:35
50:31
28
Egbert Wierenga
Oldehove
51:13
51:08
29
Nanke van den Brink
Haren Gn
51:21
51:13
30
Sjoerd Huinink
Haren Gn
51:21
51:14
31
Kerkhoff
Loppersum
51:29
51:25
32
Janetta Wolthekker
Leek
51:51
51:43
33
Mia Hut
Winsum Gn
51:57
51:50
34
Jacco IJpema
Ezinge
52:00
51:57
35
Erik Bakker
Uithuizermeeden
52:14
52:08
36
Martin Holman
Kloosterburen
52:15
52:11
37
Anko Immink
Groningen
52:27
52:24
38
Gerard Knapper
Zuidlaarderveen
52:35
52:31
39
Ronald Hendriks
Visvliet
53:13
53:05
40
Eelco de Groot
Assen
53:23
53:18
41
Aaltje Hovinga
Meeden
53:31
53:27
42
Dijk
Boerakker
54:06
54:03
43
Hilma Ubels
Grijpskerk
54:55
54:50
44
Jenny Bolt
Loopgroep Nienoord
54:55
54:50
45
Liesbeth Haack
Marum
54:55
54:51
46
Kees de Vries
Hoogezand
54:58
54:55
47
Peter Lourens
Groningen
55:50
55:49
48
Franssens
Saaksum
56:02
55:56
49
Annelies Meijering
Ulrum
56:47
56:43
50
Wim Meijering
Ulrum
56:48
56:43
51
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
57:00
56:55
52
Han Meijer
Zuidhorn
58:17
58:10
53
Dorien Krijthe
Groningen
59:37
59:29
54
Lieke Buls
Zoutkamp
59:37
59:32
55
Sylvia Veerbeek
Zuidwolde Dr
1:00:29
1:00:23
56
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
1:00:42
1:00:37
57
Harry Maring
Zuidhorn
1:01:51
1:01:48
58
Trees Wimmenhove
Oldehove
1:02:23
1:02:16
59
Ina Hofman
Leens
1:07:23
1:07:16
60
Henk Schultinga
Zuidhorn
1:07:24
1:07:16
61
De Vries
Delfzijl
1:07:55
1:07:49
62
Menze Hofman
Leens
1:09:47
1:09:40
63
Ingrid Hulverscheidt
Zuidhorn
1:10:14
1:10:14
64
Linda Bolhuis
Oldehove
1:10:24
1:10:17
RECR, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan de Vries
Impala
19:09
19:09
2
David Feitsma
Niehove
19:48
19:48
3
Lennart Velema
Groningen
20:50
20:47
4
Marcel Pruijt
Zuidlaren
20:58
20:58
5
Kor van der Kooi
Groningen
21:07
21:06
6
Vincent Staehli
Groningen
21:22
21:20
7
Evert Hofman
Oldehove
21:54
21:52
8
Julian Agema
Oldehove
22:41
22:38
9
Machael Matter
Oldehove
22:47
22:44
10
Peter Brantsma
Grootegast
22:51
22:51
11
Jasper Aalbers
Leek
24:25
24:15
12
Marcel Vegt
Oldehove
24:48
24:43
13
Edwin Slopsema
Oldehove
25:08
25:00
14
Ilse Verkleij
Oldehove
25:17
25:12
15
Meine Geert Alserda
Marum
25:23
25:22
16
Jose Wilschut
Grijpskerk
25:24
25:24
17
Elmer Bos
Grijpskerk
25:24
25:24
18
Stefan Kuipers
Bedum
25:30
25:26
19
Julian Verwijk
Feerwerd
25:31
25:31
20
Jesse bosma
Oldehove
25:33
25:23
21
Lieke Agema
Oldehove
25:45
25:42
22
Karin van Gog
Impala
27:19
27:17
23
Maurits Hop
Oldehove
27:20
27:15
24
Lucas van Os
Oldehove
27:22
27:18
25
Yvonne Mechielsen
Oldehove
28:01
27:57
26
Gina Boersma
Niehove
28:01
27:58
27
Daan Schipper
Grootegast
28:22
28:19
28
Jornt Henstra
28:22
28:19
29
Jaap Groenendal
Oldehove
28:27
28:27
30
Jarno Haack
Oldehove
28:28
28:22
31
Niels Slopsema
Oldehove
28:28
28:23
32
Jonas Heij
Oldehove
28:28
28:23
33
Fedde Hansma
Oldehove
28:32
28:27
34
Marjanne Baron
Ureterp
28:53
28:48
35
Jeanette van der Land
Winsum Gn
28:58
28:56
36
Dean Kooistra
29:00
28:56
37
Nadieh Bolhuis
Oldehove
29:15
29:15
38
Jacquelien Pol
Oldehove
29:30
29:22
39
Isolde Bisschop
Oldehove
29:30
29:24
40
Fleur Andringa
Wehe-den Hoorn
29:56
29:47
41
Esther Feitsma
Niehove
29:58
29:58
42
Johanna van de Steeg
Wehe-den Hoorn
30:13
30:05
43
Martijn Andringa
Wehe-den Hoorn
30:14
30:05
44
Jarmo Grayer
Oldehove
30:19
30:13
45
Marja Aarden
Oldehove
30:44
30:35
46
Karin Agema
Oldehove
30:46
30:41
47
Jerremy Bohne
Oldehove
30:46
30:41
48
Istvan Hangyi
Oldehove
30:56
30:48
49
Willem Jonker
Groningen
31:05
30:54
50
Afina Mechielsen
Oldehove
31:05
31:01
51
Mirjam van Dijk
Oldehove
31:15
31:06
52
Jurjen Schirm
Aduard
31:20
31:19
53
Jannie Reinders
Leek
31:37
31:31
54
Luit reitsma
Leens
31:40
31:35
55
Karlijn Mulder
Haren Gn
31:44
31:37
56
Alitha Wubs
Oldehove
32:13
32:08
57
Rob Pennings
Niehove
32:20
32:15
58
Jan Pennings
Niehove
32:21
32:16
59
Damian Smid
Oldehove
32:26
32:20
60
Erika Werkman
Kloosterburen
32:36
32:30
61
Inez Bouwman
Niehove
32:42
32:40
62
Benjamin Biester
Oldehove
32:44
32:34
63
Aron Hangyi
Oldehove
32:44
32:35
64
Kylian Wolterman
Oldehove
32:55
32:50
65
Zinja Wierenga
Oldehove
33:04
32:57
66
Jasmijn Wierenga
Oldehove
33:04
32:57
67
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
33:08
33:04
68
Lammert Top
Niehove
33:37
33:37
69
Ed Wilschut
Ezinge
33:52
33:52
70
Laura maring
Zuidhorn
33:56
33:49
71
Mark Drijfhout
Olst
33:59
33:50
72
Bianca van wensveen
Garnwerd
34:16
34:05
73
Dirk Slopsema
Oldehove
34:24
34:17
74
Naomi van den Boomgaard
Oldehove
34:59
34:49
75
Janniek Kruiger
Oldehove
34:59
34:59
76
Kim de Heer
Niehove
35:05
35:03
77
Femke Rispens
Niehove
35:05
35:02
78
Marije Hofman
Oldehove
36:01
35:55
79
Anouk Pennings
Niehove
36:27
36:22
80
Indy Mechielsen
Oldehove
36:27
36:22
81
Wiert-Jan Burgler
Oldehove
36:53
36:47
82
Mariska reitsma
Leens
36:58
36:53
83
Smidts
Niehove
37:21
37:13
84
Stefan van Vreden
Ezinge
37:21
37:16
85
Dorien Slopsema
Oldehove
39:03
38:54
86
Anouk Smit
Oldehove
40:08
40:03
87
Sieka Heemstra
Delfzijl
40:33
40:27
88
Isa Bosma
Oldehove
41:42
41:32
89
Mirjam bosma
Oldehove
41:43
41:34
90
Sita Helmholt
Grootegast
41:52
41:50
91
Titia Hansma
Oldehove
43:00
42:56
92
Anniek Slopsema
Oldehove
43:04
43:01
93
Milan Paauw
Oldehove
43:09
43:03
94
Tomas Paauw
Oldehove
43:09
43:03
95
Jasper Wierenga
Oldehove
43:10
43:04
96
Klaske Hansma
Oldehove
43:11
43:07
97
Marije Knot
Oldehove
43:12
43:08
98
Jente Westra
Oldehove
43:12
43:09
99
Borimir Mihaylov
Oldehove
46:39
46:33
100
Esmee Wolterman
Oldehove
52:09
51:59
101
Jan-Bert Wolterman
Oldehove
52:09
51:59
Koningsdag
www.uitslagen.nl
29-04-2018 13:20