Uitslagenlijst Koningsloop Hasselt

Hasselt - Vrijdag 27 april 2018

J6-9, COCON KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Dunnink
Hasselt
4:08
2
Kobus Slurink
Hasselt
4:19
3
Thijs van der Stouw
Hasselt
4:23
4
Ruben Mijnheer
Hasselt
4:24
5
Milan Steenbergen
Hasselt
4:32
6
Brian Pastoor
Hasselt
4:34
7
Job Slootweg
Hasselt
4:34
8
Berto Wursten
Hasselt
4:43
9
Rik Bruins Slot
Hasselt
4:44
10
Silvan van der Steege
Hasselt
4:58
11
Joas van Wijngaarden
Hasselt
5:23
12
Sam van den Berg
Hasselt
5:34
13
Damian Warnar
Hasselt
5:36
14
Tiemen Hofstede
Hasselt
6:02
15
Dani Riezebosch
Hasselt
6:53
M6-9, COCON KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maartje Slendebroek
Hasselt
4:27
2
Noelle Bakker
Zwolle
4:36
3
Kirsten van Herk
Hasselt
4:45
4
Joan Kamerman
Hasselt
5:07
5
Olivia Palland
Hasselt
5:11
6
Lisa Romijn
Hasselt
5:13
7
Meryne Aartsen
Hasselt
5:13
8
Liza Smalbrugge
Hasselt
6:06
9
Joanne Pastoor
Hasselt
6:18
10
Thirsa Booij
Hasselt
6:24
11
Jeline Booij
Hasselt
7:26
J1012, COCONKIDS 1012
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mika Keizer
Ruinerwold
3:43
2
Jorn Smalbrugge
Hasselt
3:50
3
Sven Houdel
Hasselt
4:02
4
Joel Würsten
Hasselt
4:03
5
Lenn Slagter
Hasselt
4:07
6
Daan de Vries
Hasselt
4:11
7
Ruben Volkerink
Hasselt
4:12
8
Rick van der Stege
Hasselt
4:12
9
Justin Huisman
Hasselt
4:20
10
Luca Bakker
Zwolle
4:24
11
Thijmen Korthagen
Hasselt
4:25
12
Joran Steenbergen
Hasselt
4:40
13
Thomas de Vries
Hasselt
4:43
14
Wibe de Jong
Hasselt
4:43
15
Quinthen van Waardenberg
Zwolle
4:46
16
Arjen Kamphof
Hasselt
4:47
17
Ruben Koster
Hasselt
4:48
18
William Kamphof
Hasselt
4:52
19
Johan Booij
Hasselt
5:20
M1012, COCONKIDS 1012
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosa Galenkamp
Hasselt
4:45
2
Mattanja Romijn
Hasselt
4:45
MAN, THERAFIT EN VES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
Vollenhove
31:26
2
Erik Leusink
Punthorst
32:21
3
Jef Poelman
32:30
4
Henry Visscher
Rouveen
35:13
5
Wesley Pestman
Zwolle
37:46
6
Stefan Breet
Dronten
37:47
7
Karlo Hoeve
Staphorst
39:19
8
Arjan Aalbers
Hasselt
39:46
9
Gideon Kuijpers
Hasselt
39:52
10
Rolf van der Graaf
Hasselt
40:07
11
Ger Pol
Groningen
40:09
12
Rene van der Vecht
Hasselt
42:17
13
Theo Bolks
Rouveen
42:59
14
Erik Akkerman
Hasselt
44:52
15
Willem Bergman
Zwolle
44:59
16
Gesbert Douma
Nieuwleusen
45:04
17
Roel Steenbergen
Hasselt
45:15
18
Gert Joling
Hasselt
46:22
19
Michiel Bosman
Hasselt
46:35
20
Bernard Maandag
Hasselt
46:54
21
Vunda Alexandre Lourenco
Hasselt
48:10
22
Arnold Vreeken
Hasselt
48:12
23
Wilko Aalbers
Hasselt
48:12
24
Frits-Jan Reuvekamp
Zwolle
50:10
25
Eddie van den Berg
Hasselt
50:46
26
Niels Barneveld
Zwolle
51:31
27
Johan Huisman
IJsselmuiden
52:28
28
Marco Bloemhof
Hasselt
54:15
29
Jos Bartels
Almelo
55:08
30
Marijn Palland
Hasselt
56:35
VROUW, THERAFIT EN VES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sarah-Lynn Reuver
Wijhe
38:07
2
Leonie Eenkhoorn
Kampen
45:15
3
Rianne Bakker
Zwolle
45:57
4
Liza Karman
Kampen
46:44
5
Janiek Visscher
Dalfsen
50:14
6
Esther van den Berg
Hasselt
50:44
M40+, THERAFIT EN VES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Huzen
Nieuwleusen
37:24
2
Herwin Hasewinkel
Zwolle
38:03
3
Freddie Bouma
Steenwijk
40:33
4
Paul Bakker
Zwolle
41:20
5
Erik Bakker
De Bult
41:53
6
Harro Veerman
Hasselt
41:58
7
Maurice Bloemhof
Hasselt
41:58
8
Frans Breet
Dronten
42:04
9
Alfred Beens
Genemuiden
43:43
10
Anne Marsman
Ommen
44:19
11
Martijn Linde
Hasselt
45:26
12
Jan Bakker (Warmlopers)
Zwolle
45:44
13
Freddy Mulder
Zwolle
45:56
14
Nico Mijnheer
Hasselt
46:13
15
Henk Korterink
Hasselt
47:06
16
Jan Compagne
Zwartsluis
47:26
17
Berend Poelarends
Staphorst
47:36
18
Bjorn van de Vegte
Zwartsluis
47:42
19
Jan Boschman
Hasselt
48:56
20
Remko Korthagen
Hasselt
49:05
21
Dick van Voorst
Hasselt
49:19
22
Rick van Dijk
Hasselt
49:42
23
Arnoud Hoen
Zwolle
49:42
24
Hans Slurink
Hasselt
50:13
25
Rene Bosman
Hasselt
50:22
26
Klaas Vos
Staphorst
50:25
27
Jan Hulzebosch
Hasselt
50:46
28
Bert Peters (Warmloper)
Zwolle
51:47
29
Reint Bergman
Zwolle
52:21
30
Henk Huisman
Hasselt
52:28
31
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:51
32
Egbert Geertsma
Groningen
53:52
33
Klaas Dijkema
Rouveen
54:42
34
Klaasjan Louw
Zwartsluis
56:12
35
Bertian Bos
Hasselt
59:35
V40+, THERAFIT EN VES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Emst
41:04
2
Maressa Pouw
Zwolle
46:28
3
Hilda Paarhuis
Hasselt
50:23
4
Klazien Veerman
Hasselt
56:45
5
Callista Bredewold
Zwolle
57:29
6
Anneke Kuiper
Hasselt
1:00:08
7
Cedy Peters (Warmloper)
Zwolle
1:01:32
8
Annelies Dijkema
Rouveen
1:02:17
MAN, OBN RUN (5 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
Ommen
15:15
2
William van Eeken
Wielen
15:35
3
Michiel Veldman
Hasselt
16:13
4
Kibrom (Warmlopers) Hadgu
Zwolle
16:34
5
Lambert Russcher
Staphorst
17:53
6
Emiel Winkler
Zwolle
18:23
7
Matthijs van der Graaf
Hasselt
18:25
8
Dennis Brandenburg
Steenwijk
18:32
9
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
18:34
10
Rudie Troost
Rouveen
18:34
11
Reinder Buitenhuis
Hasselt
19:36
12
Jaroen Huisbrink
Genemuiden
19:49
13
Martin Boezelman
Hasselt
19:59
14
Gerben Mijnheer
Hasselt
20:05
15
Kasper Riezebos
Kampen
20:31
16
Mark Timmerman
Zwartsluis
20:31
17
Benjamin van Marle
Hasselt
20:47
18
Michel Maters
Apeldoorn
21:17
19
Merijn de Lange
Genemuiden
22:59
20
Jeroen Luth
Hasselt
23:22
21
Peter Galenkamp
Hasselt
23:27
22
Gert Naberman
Utrecht
23:49
23
Tim Hoetjes
Hasselt
24:02
24
Michiel Bergman
Hasselt
24:17
25
David Aalbers
Hasselt
24:19
26
Erza van Laar
Hasselt
25:22
27
Marc van Dieen
Hasselt
25:26
28
Erik Poetsma
Hasselt
25:51
29
Luca Veger
Hasselt
27:04
30
Peter Naberman
Hasselt
27:12
31
Jan-Jaap Gobius du Sart
Hasselt
27:55
32
René Pastoor
Hasselt
30:34
VROUW, OBN RUN (5 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
Dalfsen
18:09
2
Corien van der Bijl
Apeldoorn
20:49
3
Ilse Overgoor
Zwolle
25:28
4
Paulina Bleyie
Zwolle
25:30
5
Annemieke Würsten
Hasselt
25:32
6
Judith Pleijsier
Hasselt
25:45
7
Lisette Riezebos
Kampen
26:19
8
Annet van Houwelingen
Hardinxveld-Giessendam
26:38
9
Anna van der Stege
Hasselt
26:38
10
Ingrid de Koning Gans
Hasselt
27:33
11
Mieke Pastoor
Hasselt
27:38
12
Carijn Bergman
Hasselt
27:40
13
Myrna Harink
Staphorst
27:49
14
Heidy Domine
Hasselt
28:23
15
Ellis Doorn - van Gelder
Hasselt
28:33
16
Kim Poolman
Rouveen
28:34
17
Liandra van Es
Nieuwleusen
29:13
18
Wendy Kamphof
Hasselt
29:13
19
Meike Kronenberg
Zwartsluis
31:29
20
Elise de Bruijn
Utrecht
32:42
21
Anna-Rhodé Naberman
Hasselt
32:42
22
Désirée Naberman
Hasselt
32:42
23
Jari Pol
Hasselt
32:58
24
Margreet Pielman
Zwolle
34:36
M40+, OBN RUN (5 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
15:16
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
16:41
3
Mike Kleinlugtebeld
Zwolle
19:22
4
Bertus Mensink
Zwolle
19:30
5
Klaas Arkema
Hasselt
19:38
6
Freddy de Witte
Staphorst
20:06
7
Marten Bolt
Zwartsluis
20:28
8
John Keizer
Ruinerwold
20:34
9
Roel Poolman
Rouveen
20:39
10
Henk Kruidhof
Rouveen
22:19
11
Kees Regelink
Vollenhove
22:26
12
Jacco Pleijsier
Hasselt
23:05
13
Peter de Weijer
Zwolle
23:17
14
René Aartsen
Hasselt
23:21
15
Geert-jan Palland
Hasselt
23:21
16
Alex Slimmen
Vollenhove
24:31
17
Klaes-Maarten vd Stege
Hasselt
25:24
18
Bert Kamphof
Hasselt
25:28
19
Papa Naberman
Hasselt
25:38
20
Janco Schout
Barneveld
25:54
21
Michael Zijlstra
Hasselt
26:13
V40+, OBN RUN (5 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Raamsman
Nijverdal
26:53
2
Ria Smalbrugge
Hasselt
27:03
3
Evelien Doorn
Hasselt
28:28
4
Marie Kuijer Zoer
Ruinerwold
32:40
5
Foekje Pol-Roorda
Hasselt
32:48
6
Rinske de Ridder
Zwolle
34:28
7
Henriette Bongers
Hasselt
35:49
kidsrun, 5km en 10km
- www.beesports.nl - time - events -
www.uitslagen.nl
27-04-2018 15:50