Uitslagenlijst Kastelenloop Diepenheim

Diepenheim - Zondag 15 april 2018

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Jansen
Holten
1:15:14
2
Glenn ten Berge
Holten
1:17:38
3
Dennis de Freytas
Tilburg
1:19:07
4
Daan Nieuwenhuis
Rotterdam
1:23:31
5
Maurits Klatte
Zwolle
1:24:46
6
Job Lamberink
Den Ham Ov
1:25:05
7
Mathijs Waenink
Lichtenvoorde
1:35:21
8
Hilko Lok
Amersfoort
1:40:59
9
Ramon Dreteler
Diepenheim
1:43:42
10
Thijs Smudde
Ambt Delden
1:45:34
11
Daan Haanepen
Diepenheim
1:51:10
12
Bert Kamphuis
Hellendoorn
1:54:40
13
Robin Veenstra
Goor
1:59:08
14
Niels Noordink
Haaksbergen
2:02:36
15
Dennie van Dijk
Hattem
2:33:48
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Wessels
Markelo
1:27:32
2
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
1:33:09
3
Daan Kuipers
Geesteren Ov
1:34:20
4
Hans Tjoink
Markelo
1:35:20
5
John Brunninkhuis
Hezingen
1:41:14
6
Jeroen Jansen
Markelo
1:45:50
7
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
1:50:06
8
Heinz Kulpe
Almelo
1:50:07
9
Remco Geerts
Neede
1:53:00
10
Simon Kohler
Heuss
1:55:27
11
Mischa Visser
Zutphen
1:58:04
12
Maurice Deunk
Diepenheim
1:58:15
13
Mark van der Worp
Meppel
2:00:48
14
Jos Haanepen
Diepenheim
2:05:01
15
Arjan Schepers
Haaksbergen
2:15:37
16
Aschwin Kelderman
Goor
2:17:28
17
Robbie Ten Thije
Diepenheim
2:25:52
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Neerlaar
Beltrum
1:31:39
2
Arjan Kuipers
Ootmarsum
1:37:37
3
Erik Wevers
Markelo
1:40:29
4
Frans Hendriks
Arnhem
1:40:44
5
Udo Depenbrock
Vreden
1:41:18
6
Frank Huusken
Ootmarsum
1:43:31
7
Paul Zwetsloot
Vasse
1:43:32
8
Marcel Romkes
Holten
1:45:34
9
Richard Hafkamp
Gorssel
1:45:40
10
Gerrit van Dijk
Delden
1:46:09
11
Joost Meijers
Goor
1:46:55
12
Marc Bakker
Markelo
1:47:04
13
Remco Geerdink
Goor
1:47:47
14
Richard Morskieft
Bentelo
1:49:21
15
Sander Luiten
Borculo
1:49:52
16
Alain Schepers
Ruurlo
1:50:54
17
Arend Ligtenberg
Ruurlo
1:52:17
18
Helmut Screever
Haaksbergen
1:53:44
19
Harry Leeftink
Markelo
1:55:33
20
Arjan Ruiterkamp
Markelo
1:57:16
21
Jeroen van der Kolk
Goor
1:57:31
22
Henry Poppink
Fleringen
1:58:37
23
Bert Jurjens
Diepenheim
1:59:07
24
Joop Aanstoot
Hengelo Ov
1:59:10
25
Eelco Rem
Goor
1:59:54
26
Hans van Middendorp
Markelo
1:59:57
27
Bert Muurman
Veendam
2:00:08
28
Walter velthuis
Ootmarsum
2:02:32
29
Peter Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
2:02:35
30
Taco Van akker
Goor
2:02:47
31
Rinus Leistra
Goor
2:04:00
32
Marco ter Haar
Neede
2:06:07
33
GG van de Kolk
Apeldoorn
2:07:13
34
Richard brinkers
Diepenheim
2:11:43
35
Erik Wesselink
Ambt Delden
2:13:39
36
Eric Borghuis
Rijssen
2:14:38
37
Christian Post
Gronau
2:15:28
38
Willem Ketting
Markelo
2:22:13
39
Bart Sachse
Enschede
2:25:30
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Scheeren
Goor
1:43:18
2
Karst Nieboer
Nijverdal
1:53:18
3
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
1:55:12
4
Fred Muurman
Scheemda
1:57:35
5
Marten Bethlehem
Coevorden
1:57:52
6
Theo Kosters
Goor
1:59:38
7
Bennie Steggink
Ootmarsum
2:03:13
8
Hans Roessink
Diepenheim
2:04:31
9
Frans Welbergen
Haaksbergen
2:08:00
10
Theo Huistede
Ambt Delden
2:08:31
11
Harry den ouden
Neede
2:09:45
12
Frans Heering
Enter
2:11:43
13
Tonny Holleboom
Broekland Ov
2:13:09
14
Rob van Oeveren
Markelo
2:16:01
15
Nico van Putten
Diepenheim
2:17:20
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Prins
Markelo
1:50:53
2
Sandra Blanz
Koln
1:51:57
3
Wendy Pigmans
Delft
1:55:02
4
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
1:55:49
5
Chanine Gosselink
Haaksbergen
1:55:55
6
Lindsey Staijen
Goor
1:59:08
7
Marieke Pross
Haaksbergen
2:03:34
8
Annemarie van den Heuvel
Utrecht
2:13:22
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hedwig van Bree
Huizen
1:39:24
2
Jessica de Valk
Diepenheim
1:39:49
3
Aafke Beskers
Borculo
1:43:46
4
Olga ten Have
Goor
1:50:00
5
Marieke Lammertink
Enter
1:54:41
6
Marjolein Kroeze
Enter
1:57:38
7
Corine Kamphuis
Fleringen
1:59:03
8
Wendy Boonk
Diepenheim
2:02:28
9
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
2:02:43
10
Daphne Haubrich
Markelo
2:03:55
11
Annette van helden
Borculo
2:04:15
12
Daphne Goossens
Borculo
2:05:20
13
Chantal Papen
Beltrum
2:05:25
14
Renate Leunk-Nijland
Markelo
2:06:33
15
Angela Giezen
Doesburg
2:06:42
16
Manon Bok
Haaksbergen
2:07:31
17
Lien Leussink
Enschede
2:07:52
18
Monique de Ruijter
Arnhem
2:09:31
19
Liesbeth Braunius
Holten
2:12:48
20
Margo Versteeg
Bentelo
2:13:40
21
Manon Haverkate
Bentelo
2:13:40
22
Annemarie Vrielink
Diepenheim
2:15:35
23
Petra van Leeuwen
Braamt
2:20:55
24
Janneke Kalk
Beltrum
2:21:57
25
Lotte Aaftink
Goor
2:23:20
26
HenriŽtte Dijkerman
Diepenheim
2:37:29
27
Kirsten Faber
Goor
2:40:27
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Jager
Geesteren Gld
1:48:15
2
Paula Huiszoon
Bussum
1:49:18
3
Rietje Neplenbroek
Raalte
1:52:16
4
Lorette Krop
Ootmarsum
2:00:28
5
Dinie Pasman
Holten
2:04:33
6
Anneke Paus
Albergen
2:04:58
7
Miriam Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
2:06:58
8
Esther Oude Voshaar-Naafs
Oldenzaal
2:07:00
9
Annemarie Kelder
Goor
2:07:28
10
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
2:08:30
11
Ellen Aarninkhof
Hengelo Ov
2:09:58
12
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
2:10:01
13
Martha Hettema
Borne
2:12:18
14
Charlotte Prinsen-Avenarius
2:12:48
15
Anja Sturris
Lochem
2:13:47
16
Sylvia Weierink
Ootmarsum
2:15:44
17
Lisette op den Dries
Holten
2:15:56
18
Mariska Tigchelovend
Holten
2:15:56
19
Monique Grievink
Goor
2:17:20
20
Hetty Oude Avenhuis
Albergen
2:18:43
21
Karin Vermeulen
Markelo
2:20:54
22
Ans Valster
Holten
2:21:01
23
Alie Nijboer
Holten
2:21:01
24
Marita Debets
Goor
2:21:44
25
Miranda lansink-oude blen
Reutum
2:26:01
26
Annelies Borggreve
Ootmarsum
2:26:01
27
Inge Wijnen
Beltrum
2:26:49
T_MAN, TE MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Step One team On
Marco .Mark .Pim
1:11:47
2
The Running Academy NL 1
Arnold .Richard .Niels
1:12:46
3
The Running Academy NL 2
Pierre .Joop .Gert
1:17:23
4
jonker/kramer
mike .kevin .marinus
1:30:53
5
GoVit 1
Daan .Marnique .Ivan
1:34:55
6
DZP
Jelte .Tijmen .Robbert-Jan
1:41:44
7
Team Tommie
Jules .Bert .Daniel
1:42:28
8
Running Academy Twente H1
Ronnie .Marco .Raymond
1:42:59
9
Keetje Tippel
Nico .Leon .Mathijs
1:44:30
10
S.A.C.
Willibrort .Jan .Gerrit
1:47:51
11
De OLC-ers
Richard .Jos .Karel
1:50:42
12
Stoker
Gerben .Anne .Ko
1:52:46
13
De Steunzolen
Bob .Gerben .Henk
1:58:16
14
team1
Rene .Gertjan .Rene
2:04:10
15
Toppers on tour
Wilfried .Luc .Ben
2:15:44
16
OLC Toppers
Ben .Erik .Ben
2:16:50
17
Oude Knarren olc93
Jos .Hans .Harry
2:16:51
18
DieGel
Gerco .Hans .Jeroen
2:18:31
T_GMD, TE MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
LG Hengevelde / Wegdam
Ellen .Paul .Theo
1:33:00
2
FREEZE I
Jasper .Cees .Saskia
1:36:32
3
The Running Academy NL 4
Ineke .Stefan .Sophie
1:38:27
4
Gaan met die banaan 2
Manon .Aarnout .Jolein
1:44:48
5
Gaan met die banaan
Annelies .Victor .Marlou
1:46:04
6
Huijssoontje Lekker Bezig
Mariska .Harald .Herma
1:47:35
7
In de Harmonie 2
Luuk .Kjeld .René
1:48:10
8
LG Hengevelde / Ten Buren
Kevin .Nardus .Yvonne
1:48:28
9
LG Hengevelde / Nijhuis
Linda .Marcel .Helen
1:49:07
10
LG Hengevelde / Carlijn
Monique .Tom .Carlijn
1:50:34
11
LG Hengevelde / Herben
Ymke .Jurgen .Herben
1:52:24
12
Marieke en de Klaplopers
Remko .Marieke .Niels
1:52:31
13
Van Goghjes
Anne .Maarten .Elles
1:52:46
14
De duurzame lopers
Charles .Tjomme .Inge
1:52:58
15
FREEZE II
Simon .Mart .Lucia
1:53:05
16
Huijssoon Tuinkabouters
Peter .Jesse .Silke
1:53:09
17
In Harmonie 1
Mariska .Madee .Sophie
1:53:10
18
LG Hengevelde / Eijsink
René .Jurgen .Pauline
1:53:24
19
Uit de Kunst 1
Lonne .Stefan .Stijn
1:53:48
20
Enige sportieve Morsinks
Lisette .Dani .Yvonne
1:55:43
21
Carine‚¨#s angels
Rob .Jeroen .Carine
1:55:53
22
Runneblik
Marieke .Niels .Jelmer
1:56:35
23
Hardsvriendinnen 3.0
Edith .Elvera .Mario
1:56:51
24
In de Harmonie 3
Britt .Siebrand .Jeroen
1:56:53
25
LG Hengevelde / Hanne
Trees .Jos .Hanne
1:57:33
26
Olcers
Hans .Rianne .Anouk
1:57:54
27
Team Wolthuis
Joren .Wilco .Isabel
1:57:55
28
Snorrewind 4
Mellanie .Willeke .Gerrit
1:58:30
29
Loopneuzen
Mark .Dewi .Jacqueline
1:58:34
30
fam. Veltkamp
Henrie .Yvonne .Kelly
1:59:33
31
LG Hengevelde / Belinda
Karin .Wilco .Belinda
2:00:17
32
Nihadmawamooi!
Jan .Janneke .Marthe
2:00:26
33
LG Hengevelde / Edwin
Anouk .Edo .Edwin
2:00:28
34
Rulero
Jolanda .Bas .Geert
2:01:28
35
LG Hengevelde / Marian
André .Yvonne .Marian
2:03:22
36
Snorrewind 2
Lydi .Herbert .Jeannette
2:04:14
37
Matje
Joris .Sandra .Isabel
2:04:18
38
GoVit 2
Fabian .Carissa .Meindert
2:04:20
39
LG Hengevelde / Lidwien
Wilma .Richard .Lidwien
2:04:38
40
Snorrewind 1
Dienke .Ruud .Eef
2:04:44
41
LVG 1
Leonie .Gijs .Stanley
2:05:55
42
Majojo
Mandy .Jos .Joke
2:05:56
43
Alfrink 1
Ruud .Dilana .Stephanie
2:06:37
44
Oerlopers
Nelleke .Huibert .Fenke
2:07:15
45
LG Hengevelde / Ottenscho
Anka .Anita .Erwin
2:07:17
46
Haas
Mariska .Rainier .Hennie
2:08:06
47
Deep`n 1
Miranda .Anita .Erik
2:09:20
48
Snorrewind 3
Annita .Ronald .Jeroen
2:11:13
49
Team Randstad
Chantal .Vera .Mieke
2:11:21
50
Lopen met Janneke 1
Esther .Saskia .Bert
2:12:04
51
Stuiterkampjes
Elise .Gilian .Henrieke
2:12:56
52
Egelmeers
Wim .Koen .Maartje
2:13:14
53
Nietlullenmaarlopen
Jeffry .Robbin .Kelly
2:17:05
54
OLC 93 - Team ErDoEs
Erwin .Esther .Dorien
2:28:05
T_VRW, TE VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
The Running Academy NL 3
Lisanne .Ingrid .Lesley
1:21:33
2
FEM
Ellie .Manon .Francis
1:42:10
3
Los hoes ladies
Boraya .Wil .Marloes
1:55:24
4
Los Hoes Haka
Moniek .Kelly .Renee
1:55:24
5
Hedeho
Marloes .Helma .Maddy
1:55:44
6
SEC (r) onde
Elles .Sharon .Cathy
1:59:34
7
De doorzetters
Korien .Patricia .Floor
2:00:32
8
LVG 2
Anne .Adelheid .Femke
2:00:52
9
Run4Fun
Berien .Ellen .Wendy
2:01:28
10
Av rijssen
erica .Judith .Mari√ęlle
2:02:29
11
Beltrum 2
Susanne.Gerdien.Yvonne
2:03:19
12
Hier komt de bruid
Stephanie .Danielle .Stephanie
2:03:34
13
BAM!
Bianka .Maaike .Anja
2:03:35
14
Elanka
Eline .Karina .Lisette
2:04:32
15
LG Hengevelde / Anouk
Gerdie .Renate .Anouk
2:06:48
16
Ladies along the castles
Manon .Evelyne .Lenny
2:07:23
17
dames av-goor
Marloes .Nieke .Kim
2:07:47
18
Alfrink2
Debby .Areke .Annemiek
2:08:47
19
Lukt nog net!
Anja .Helga .Astrid
2:09:09
20
huumunwee
Charel .Maureen .Lieke
2:11:39
21
Deepn 2
Kirsten .Sandra .Carlien
2:12:35
22
Beltrum
Anouk .Iris .Bianca
2:12:53
23
Woensdagdames
Karen .Liesbeth .Annebeth
2:13:53
24
Lopen met Janneke 2
Petra.Simone .Ellen
2:15:09
25
Doordouwers
Hannah .Sandra .Nicole
2:15:30
26
Bouwmeester
Josse.Bente.Willemijn
2:15:52
27
Just for fun!
Rianne .Sandra .Annette
2:17:29
28
de Jonkvrouwen
Stella .Anne .Janieke
2:21:44
29
Toppers
Marion .Linda .Kirsten
2:22:40
30
We probe-run ‚¨řt
Jeanine .Alinda .Ramona
2:35:40
DUO, TE DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team 020
Jan .Rik .geen
1:34:11
2
Janneke.Anne
Anne .Anne .Janneke
1:40:43
3
Uit de Kunst 2
Lianne .Kimberley .Lianne
1:47:25
4
LG Hengevelde / Milou
Wilfried .Wilfried .Milou
1:54:07
5
Team DZ
Joyce .Annelies .Annelies
1:56:00
6
De Busjes
Yvonne.Tom.Yvonne
2:00:28
7
!
Marlies .Silke .Silke
2:04:24
8
De roadrunners
Miranda .Ellen .Miranda
2:06:17
9
Donker
Petra .Miranda ..
2:08:30
10
Rikmanspoel
Jan .Esther .Jan
2:14:19
11
mama
Maureen .Martina .Maureen
2:14:40
12
Ait Vedan
Hariette .Simone .Hariette
2:15:18
13
ASV Ellewink 2
Martina .Martina .Dorothe
2:16:50
14
ASV Ellewick 1
Mechtild .Karen .Mechteld
2:19:47
BUS, BUS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
INREDA II
Rob .Robin .Stijn
1:33:13
2
Hof van Twente
Pim .Koen .Michiel
1:37:00
3
Team Yalp 2
Ilonka .Jeroen .Luuk
1:44:23
4
Team Yalp 1
Ben .Marlies .Linda
1:46:05
5
Hof van Twente 3
Evert .Wim .Ivonne
1:57:11
6
Bekken Fysio Hulshof
Alyce .Stijn .Selien
1:57:18
7
Hof van Twente 2
Rianne .Nafasj .Suellen
2:00:12
8
INREDA I
Caroline .Niels .Olaf
2:00:23
9
Bijlsma mondzorg 1
Jarik .Constance .Floor
2:08:36
10
Bijlsma mondzorg 3
Hilda .Reinier .Wilma
2:09:56
11
bijlsma mondzorg 2
Erik .Mario .Thea
2:09:56
12
Ten Berge Hairstylers
Gerard.Marloes.Demi
2:10:41
7KM, NIJENH/WATERMLN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnold Klieverink
The Running Academy NL 1
23:20
2
Pierre Alexandre
The Running Academy NL 2
23:27
3
Marco Muller
Step One Team On
23:31
4
Wouter Jansen
Rotterdam
24:07
5
Glenn ten Berge
Holten
24:44
6
Lisanne Meuleman
The Running Academy NL 3
25:48
7
Daan Nieuwenhuis
Rotterdam
26:47
8
Michel van der Heide
Goor
27:15
9
Maurits Klatte
Zwolle
27:48
10
Jan brandehof
Team 020
27:51
11
Job Lamberink
Den Ham Ov
27:56
12
Arne Wessels
Markelo
28:09
13
Stefan Wielers
Vreden
28:39
14
Hans Tjoink
Markelo
29:35
15
Andre Neerlaar
Beltrum
29:36
16
Mathijs Waenink
Lichtenvoorde
30:05
17
Theo Wegdam
LG Hengevelde / Wegdam
30:07
18
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
30:15
19
Daan Kuipers
Geesteren Ov
30:18
20
mike jonker
jonker/kramer
30:24
21
Arjan Kuipers
Ootmarsum
30:30
22
Gerben Heimerink
Goor
30:39
23
Thijs Smudde
Ambt Delden
30:59
24
Frans Hendriks
Arnhem
31:08
25
Marcel Romkes
Holten
31:45
26
Jan Steegink
INREDA II
31:51
27
John Brunninkhuis
Hezingen
31:55
28
Remko Waanders
Marieke en de Klaplopers
32:00
29
Frank Huusken
Ootmarsum
32:01
30
Aafke Beskers
Borculo
32:05
31
Jessica de Valk
Diepenheim
32:05
32
Paul Zwetsloot
Vasse
32:08
33
Erik Wevers
Markelo
32:11
34
Ellie van Houten
FEM
32:28
35
Joost Meijers
Goor
32:48
36
Ronnie Groeneweg
Running Academy Twente H1
32:49
37
Hedwig van Bree
Huizen
32:51
38
Ramon Dreteler
Diepenheim
32:56
39
Pim Braamhaar
Hof van Twente
32:57
40
Jeroen Jansen
Markelo
32:59
41
Daan Taselaar
GoVit 1
33:00
42
Udo Depenbrock
Vreden
33:02
43
Wilfried Scholte Lubberin
Toppers on tour
33:15
44
Peter Scheeren
Goor
33:18
45
Daan Haanepen
Diepenheim
33:33
46
Mieke Prins
Markelo
33:39
47
Gerben Stoker
Stoker
33:41
48
Hilko Lok
Amersfoort
33:43
49
Richard Hafkamp
Gorssel
33:48
50
Carla Jager
Geesteren Gld
33:49
51
Remco Geerdink
Goor
33:57
52
Jules Knoups
Team Tommie
34:00
53
Gerrit van Dijk
Delden
34:02
54
Ilonka Timmerhuis
Team Yalp 2
34:10
55
Paula Huiszoon
Bussum
34:11
56
Anne Oltvoort
Janneke&Anne
34:11
57
Britt Oplaat
In de Harmonie 3
34:23
58
Marc Bakker
Markelo
34:30
59
Henk-Jan Baltink
Enschede
34:41
60
Karst Nieboer
Nijverdal
34:46
61
Joren Wolthuis
Team Wolthuis
34:52
62
Bert Kamphuis
Hellendoorn
34:54
63
Wilfried Hartgerink
LG Hengevelde / Milou
34:54
64
Richard Morskieft
Bentelo
34:55
65
Ineke Visser
The Running Academy NL 4
35:01
66
Olga ten Have
Goor
35:03
67
Mark van der Worp
Meppel
35:12
68
Rietje Neplenbroek
Raalte
35:12
69
René Eijsink
LG Hengevelde / Eijsink
35:25
70
Rob Lichtenberg
Carine‚¨#s angels
35:26
71
Linda Klein Snakenborg
LG Hengevelde / Nijhuis
35:28
72
Lianne Runneboom
Uit de Kunst 2
35:38
73
Anka Keemers
LG Hengevelde / Ottenscho
35:38
74
Mariska Lensink
In Harmonie 1
35:50
75
Jasper de Vries
FREEZE I
35:55
76
Simon de Vries
FREEZE II
35:55
77
Wendy Pigmans
Delft
35:59
78
Jelte Warmink
DZP
36:09
79
Sandra Blanz
Koln
36:12
80
Bert Jurjens
Diepenheim
36:14
81
Anouk Wentink
LG Hengevelde / Edwin
36:15
82
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
36:17
83
Heinz Kulpe
Almelo
36:18
84
Nico Brinkman
Keetje Tippel
36:23
85
Evert Luth
Hof van Twente 3
36:24
86
Mariska Huijssoon-Nomen
Huijssoontje Lekker Bezig
36:26
87
Anneke Paus
Albergen
36:27
88
Helmut Screever
Haaksbergen
36:32
89
Marieke Lammertink
Enter
36:33
90
Anne Kuipers
Van Goghjes
36:35
91
Annelies Noordzij
Gaan met die banaan
36:39
92
Richard Eertman
De OLC-ers
36:39
93
Willibrort Woerdman
S.A.C.
36:42
94
Arend Ligtenberg
Ruurlo
36:44
95
Sander Luiten
Borculo
36:44
96
Alain Schepers
Ruurlo
36:45
97
Eelco Rem
Goor
36:47
98
Brian Morssinkhof
Hengevelde
36:55
99
Lien Leussink
Enschede
36:55
100
Robin Veenstra
Goor
36:59
101
Lindsey Staijen
Goor
37:00
102
Marjolein Kroeze
Enter
37:01
103
erica tijink
Av rijssen
37:05
104
Mischa Visser
Zutphen
37:06
105
Richard brinkers
Diepenheim
37:10
106
Maurice Deunk
Diepenheim
37:10
107
Simon Kohler
Heuss
37:13
108
Bert Muurman
Veendam
37:23
109
Fred Muurman
Scheemda
37:24
110
Ben Admiraal
Team Yalp 1
37:27
111
Marloes bults
Hedeho
37:28
112
Henry Poppink
Fleringen
37:30
113
Korien Burink
De doorzetters
37:30
114
Boraya Lohuis
Los hoes ladies
37:34
115
Moniek Breukers
Los Hoes Haka
37:34
116
Bob Breve
De Steunzolen
37:34
117
Mark Balvert
Loopneuzen
37:34
118
Monique de Ruijter
Arnhem
37:35
119
Marlies Olijdam
!
37:35
120
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
37:36
121
Remco Geerts
Neede
37:47
122
Sterre Kampman
Utrecht
37:58
123
Gerco Boonk
DieGel
37:58
124
Martin Kampman
Holten
38:00
125
Marco ter Haar
Neede
38:00
126
Alyce Hoeben
Bekken Fysio Hulshof
38:12
127
Theo Kosters
Goor
38:16
128
Arjan Ruiterkamp
Markelo
38:20
129
Brian Blokhorst
LG Hengevelde / Ten Buren
38:26
130
Rene Lammertink
team1
38:29
131
Annette van helden
Borculo
38:32
132
Marten Bethlehem
Coevorden
38:32
133
Jeroen van der Kolk
Goor
38:42
134
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
38:45
135
Harry Leeftink
Markelo
38:46
136
Wendy Boonk
Diepenheim
38:46
137
Chanine Gosselink
Haaksbergen
38:46
138
Daphne Haubrich
Markelo
38:47
139
Niels Noordink
Haaksbergen
38:47
140
Stephanie Semmekrot
Hier komt de bruid
38:47
141
Berien Greven
Run4Fun
38:51
142
Ymke Kiezenbrink
LG Hengevelde / Herben
38:51
143
Maureen Steggink
Ootmarsum
38:54
144
Marieke Pross
Haaksbergen
38:54
145
Bennie Steggink
Ootmarsum
38:55
146
Lorette Krop
Ootmarsum
38:55
147
Theo Huistede
Ambt Delden
38:56
148
Walter velthuis
Ootmarsum
38:57
149
Charles Nijssen
De duurzame lopers
38:58
150
Erik Wesselink
Ambt Delden
39:00
151
GG van de Kolk
Apeldoorn
39:01
152
Jan ten Bokum
Ootmarsum
39:01
153
Rinus Leistra
Goor
39:02
154
Monique Hemmink
LG Hengevelde / Carlijn
39:02
155
André Kolner
LG Hengevelde / Marian
39:03
156
Renate Leunk-Nijland
Markelo
39:06
157
Corine Kamphuis
Fleringen
39:07
158
Marga busscher
Lattrop-Breklenkamp
39:07
159
Hans van Middendorp
Markelo
39:07
160
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
39:08
161
Ruud Leuverink
Alfrink 1
39:21
162
Yvonne
De Busjes
39:21
163
Hannah Munoz Martinez
Doordouwers
39:22
164
Ruud Geerligs
Snorrewind 1
39:25
165
Elles Heerdink
SEC (r) onde
39:28
166
Willem Ketting
Markelo
39:31
167
Daphne Goossens
Borculo
39:35
168
Jos Haanepen
Diepenheim
39:35
169
Taco Van akker
Goor
39:35
170
Joop Aanstoot
Hengelo Ov
39:49
171
Rianne Mengerink
Hof van Twente 2
39:50
172
Manon Rohaan
Ladies along the castles
40:07
173
Martha Hettema
Borne
40:10
174
Lydi Hillebrand
Snorrewind 2
40:13
175
Peter Huijssoon
Huijssoon Tuinkabouters
40:19
176
Anouk Wiegerinck
Beltrum
40:20
177
Susanne
Beltrum 2
40:23
178
Fabian Eggink
GoVit 2
40:27
179
Bianka Kant
BAM!
40:33
180
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
40:37
181
Miriam Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
40:37
182
Peter Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
40:38
183
Chantal Papen
Beltrum
40:49
184
Hans Roessink
Diepenheim
40:50
185
Luuk Meinders
In de Harmonie 2
40:50
186
Marieke Runneboom
Runneblik
40:51
187
Dinie Pasman
Holten
40:52
188
Yvonne
fam. Veltkamp
40:56
189
Annemarie Kelder
Goor
40:57
190
Trees Grashof
LG Hengevelde / Hanne
40:58
191
Manon Bok
Haaksbergen
41:00
192
Frans Welbergen
Haaksbergen
41:00
193
Chantal
Team Randstad
41:00
194
Annita Dinkelman
Snorrewind 3
41:01
195
Esther Oude Voshaar-Naafs
Oldenzaal
41:13
196
Joyce Faber
Team DZ
41:16
197
Wim Egelmeers
Egelmeers
41:20
198
Anne Dieker
LVG 2
41:20
199
Ellen Aarninkhof
Hengelo Ov
41:21
200
Mariska Ensink
Haas
41:21
201
Leonie Wolters
LVG 1
41:21
202
Angela Giezen
Doesburg
41:24
203
Yvonne Bax
LG Hengevelde / Anouk
41:24
204
Edith Spoolder
Hardsvriendinnen 3.0
41:25
205
Aschwin Kelderman
Goor
41:26
206
Petra Donker
Donker
41:30
207
Marloes Verweg
dames av-goor
41:33
208
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
41:36
209
Gerard
Ten Berge Hairstylers
41:39
210
Jan Haafkes
Nihadmawamooi!
41:42
211
Lonne Regterschot
Uit de Kunst 1
41:42
212
Christian Post
Gronau
41:43
213
Anja Sturris
Lochem
41:54
214
Jose Keupink
Keupink
42:00
215
Liesbeth Braunius
Holten
42:23
216
Charlotte Prinsen-Avenarius
42:23
217
Mellanie Veldhuis
Snorrewind 4
42:24
218
Hariette Pegge
Ait Vedan
42:24
219
Frans Heering
Enter
42:26
220
Harry den ouden
Neede
42:27
221
Nico van Putten
Diepenheim
42:29
222
Karin Brummelhuis
LG Hengevelde / Belinda
42:29
223
Monique Grievink
Goor
42:30
224
Eric Borghuis
Rijssen
42:33
225
Erik Bijlsma
bijlsma mondzorg 2
42:34
226
Eline Zweers
Elanka
42:35
227
Mandy Gruppen
Majojo
42:35
228
Arjan Schepers
Haaksbergen
42:43
229
Manon Haverkate
Bentelo
42:52
230
Margo Versteeg
Bentelo
42:53
231
Manon Huijssoon
Gaan met die banaan 2
42:54
232
Jeffry bauhuis
Nietlullenmaarlopen
42:55
233
Charel Weeink
huumunwee
42:57
234
Martina Hericks
ASV Ellewink 2
43:01
235
Rianne Brummelman
Just for fun!
43:06
236
Petra van Leeuwen
Braamt
43:09
237
Mechtild Melis
ASV Ellewick 1
43:11
238
Hans oude rengerink
Olcers
43:13
239
Jarik Bijlsma
Bijlsma mondzorg 1
43:14
240
Ben Brunnikhuis
OLC Toppers
43:14
241
Karin Vermeulen
Markelo
43:16
242
Elise Ruiterkamp
Stuiterkampjes
43:17
243
Jos wolbers
Oude Knarren olc93
43:17
244
Tonny Holleboom
Broekland Ov
43:19
245
Bart Sachse
Enschede
43:20
246
Stella Leuvelink
de Jonkvrouwen
43:41
247
Maureen Bekhuis - Keupink
mama
43:42
248
Sylvia Weierink
Ootmarsum
43:44
249
Lisette op den Dries
Holten
43:51
250
Mariska Tigchelovend
Holten
43:51
251
Annelies Borggreve
Ootmarsum
43:58
252
Hetty Oude Avenhuis
Albergen
43:59
253
Miranda lansink-oude blen
Reutum
43:59
254
Annemarie van den Heuvel
Utrecht
44:04
255
Annemarie Vrielink
Diepenheim
44:30
256
Miranda Jurjens
Deep`n 1
44:32
257
Rob van Oeveren
Markelo
44:38
258
Inge Wijnen
Beltrum
44:38
259
Janneke Kalk
Beltrum
44:38
260
Gerwin legtenberg
Neede
44:43
261
Marita Debets
Goor
44:44
262
Kirsten Oude Ophuis
Deep.n 2
44:46
263
Debby Zemann-Harbers
Alfrink2
45:02
264
Geert Ruiterkamp
Rulero
45:22
265
Robbie Ten Thije
Diepenheim
45:23
266
Petra
Lopen met Janneke 2
45:35
267
Ans Valster
Holten
45:47
268
Alie Nijboer
Holten
45:47
269
Dennie van Dijk
Hattem
45:48
270
Lotte Aaftink
Goor
45:48
271
Kirsten Faber
Goor
45:49
272
Esther Bakker
Lopen met Janneke 1
45:50
273
Nelleke Pullen
Oerlopers
46:09
274
Hilda Roorda
Bijlsma mondzorg 3
46:10
275
Karen Wever
Woensdagdames
46:14
276
Henri√ętte Dijkerman
Diepenheim
46:19
277
Wilma Boonk
LG Hengevelde / Lidwien
46:28
278
Francis Mengerink
Lukt nog net!
46:55
279
Astrid Meijerink
Matje
46:55
280
Ellen te Nijenhuis
De roadrunners
47:12
281
Lisette Morsink
Enige sportieve Morsinks
47:30
282
Josse
Bouwmeester
47:48
283
Jan Rikmanspoel
Rikmanspoel
48:33
284
Caroline Gorter
INREDA I
48:54
285
Esther Reeuwissen
OLC .93 - Team ErDoEs
49:14
286
Jeanine Jansen Eupe
We probe-run ‚¨řt
49:30
287
Marion Zomerdijk - Pelle
Toppers
50:20
9KM, WESTERFLIER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Muller
Step One Team On
30:49
2
Wouter Jansen
Rotterdam
32:12
3
Richard Loendersloot
The Running Academy NL 1
32:25
4
Glenn ten Berge
Holten
33:21
5
Harald Huijssoon
Huijssoontje Lekker Bezig
33:56
6
Joop Vriend
The Running Academy NL 2
35:16
7
Daan Nieuwenhuis
Rotterdam
35:47
8
Job Lamberink
Den Ham Ov
36:11
9
Maurits Klatte
Zwolle
36:19
10
Aarnout Huijssoon
Gaan met die banaan 2
36:28
11
Paul Wegdam
LG Hengevelde / Wegdam
36:28
12
Cees de Vries
FREEZE I
36:35
13
Mart Geijtenbeek
FREEZE II
36:35
14
Ingrid Prigge
The Running Academy NL 3
36:53
15
Arne Wessels
Markelo
37:20
16
Michel van der Heide
Goor
37:21
17
kevin jonker
jonker/kramer
38:11
18
Dani Morsink
Enige sportieve Morsinks
38:14
19
Robin Barwegen
INREDA II
38:17
20
Marnique van der Duin
GoVit 1
39:04
21
Andre Neerlaar
Beltrum
39:07
22
Kjeld Truschel
In de Harmonie 2
39:15
23
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
39:48
24
Mathijs Waenink
Lichtenvoorde
39:57
25
Daan Kuipers
Geesteren Ov
40:12
26
Hans Tjoink
Markelo
41:37
27
Tijmen Bruggeman
DZP
41:37
28
Koen Klieverik
Hof van Twente
41:38
29
Edo ten Thije
LG Hengevelde / Edwin
41:52
30
Rianne weghorst
Olcers
41:55
31
Tom Hemmink
LG Hengevelde / Carlijn
41:57
32
Arjan Kuipers
Ootmarsum
42:02
33
Jos Dijkhuis
De OLC-ers
42:03
34
Hedwig van Bree
Huizen
42:04
35
Stefan Loman
The Running Academy NL 4
42:10
36
Leon Olde Daalhuis
Keetje Tippel
42:18
37
Jessica de Valk
Diepenheim
42:38
38
Erik Wevers
Markelo
42:39
39
Hilko Lok
Amersfoort
42:44
40
Frans Hendriks
Arnhem
42:53
41
Udo Depenbrock
Vreden
43:07
42
Jurgen Spekreijse
LG Hengevelde / Ten Buren
43:09
43
Anne Oltvoort
Janneke&Anne
43:12
44
Manon Oosting
FEM
43:16
45
Jesse Noordzij
Huijssoon Tuinkabouters
43:22
46
John Brunninkhuis
Hezingen
43:31
47
Jeroen Reinderink
Team Yalp 2
43:35
48
Jurgen Eijsink
LG Hengevelde / Eijsink
43:38
49
Peter Scheeren
Goor
43:46
50
Bert Eeftink
Team Tommie
43:46
51
Richard Rikkert
LG Hengevelde / Lidwien
43:47
52
Thijs Smudde
Ambt Delden
43:53
53
Marcel Nijhus
LG Hengevelde / Nijhuis
43:57
54
Marco Arkes
Running Academy Twente H1
43:58
55
Rik Eertman
Team 020
44:01
56
Kimberley Kranenberg
Uit de Kunst 2
44:03
57
Marlies Schoonhoven
Team Yalp 1
44:08
58
Jan Gerber
S.A.C.
44:11
59
Marcel Romkes
Holten
44:12
60
Wilco Veehof
LG Hengevelde / Belinda
44:16
61
Ramon Dreteler
Diepenheim
44:24
62
Aafke Beskers
Borculo
44:26
63
Henk-Jan Baltink
Enschede
44:32
64
Richard Hafkamp
Gorssel
44:49
65
Paul Zwetsloot
Vasse
44:55
66
Tjomme Knipping
De duurzame lopers
44:56
67
Frank Huusken
Ootmarsum
44:58
68
Gerrit van Dijk
Delden
45:10
69
Victor Noordzij
Gaan met die banaan
45:24
70
Jurgen Bos
LG Hengevelde / Herben
45:24
71
Marc Bakker
Markelo
45:26
72
Joost Meijers
Goor
45:38
73
Maarten IJzerman
Van Goghjes
45:41
74
Stefan Oldemenger
Uit de Kunst 1
45:42
75
Remco Geerdink
Goor
45:51
76
Olga ten Have
Goor
46:02
77
Jeroen Jansen
Markelo
46:11
78
Carla Jager
Geesteren Gld
46:17
79
Esther Rikmanspoel
Rikmanspoel
46:17
80
Kees van Drunen
De roadrunners
46:30
81
Alain Schepers
Ruurlo
46:32
82
Sander Luiten
Borculo
46:32
83
Arend Ligtenberg
Ruurlo
46:33
84
Richard Morskieft
Bentelo
46:39
85
Anne Stoker
Stoker
46:46
86
Annelies van der Kolk
Team DZ
46:49
87
Wilfried Hartgerink
LG Hengevelde / Milou
47:00
88
Paula Huiszoon
Bussum
47:02
89
Heinz Kulpe
Almelo
47:04
90
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
47:05
91
Mieke Prins
Markelo
47:08
92
Daan Haanepen
Diepenheim
47:10
93
Kelly
fam. Veltkamp
47:13
94
Wil van Ulsen
Los hoes ladies
47:13
95
Kelly Cattier
Los Hoes Haka
47:13
96
Jasper Klein Legtenberg
Snorrewind 4
47:20
97
Niels Middelhuis
INREDA I
47:31
98
Sandra Hartgerink
Matje
47:33
99
Remco Geerts
Neede
47:38
100
Jos Groothuis
LG Hengevelde / Hanne
47:41
101
Herbert Hargeerds
Snorrewind 2
47:55
102
Sandra Blanz
Koln
47:59
103
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
48:07
104
Reinier Hiddink
Bijlsma mondzorg 3
48:15
105
Helmut Screever
Haaksbergen
48:16
106
Jeroen Beeris
Carine‚¨#s angels
48:17
107
Jos Huuskes
Majojo
48:25
108
Karst Nieboer
Nijverdal
48:29
109
Rietje Neplenbroek
Raalte
48:31
110
Bert Kamphuis
Hellendoorn
48:44
111
Vera
Team Randstad
49:01
112
Huibert van Eijsden
Oerlopers
49:03
113
Harry Leeftink
Markelo
49:15
114
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
49:15
115
Marieke Lammertink
Enter
49:20
116
Fred Muurman
Scheemda
49:22
117
Gerdien
Beltrum 2
49:22
118
Mark van der Worp
Meppel
49:23
119
Patricia Hesselink
De doorzetters
49:24
120
Wendy Pigmans
Delft
49:31
121
Wim Welberg
Hof van Twente 3
49:33
122
Niels Korenblik
Runneblik
49:34
123
Simon Kohler
Heuss
49:35
124
Sandra Stockentree
Deep.n 2
49:37
125
Helma nikkels
Hedeho
49:41
126
Siebrand Schreurs
In de Harmonie 3
49:46
127
Sharon Bruggink
SEC (r) onde
49:50
128
Chanine Gosselink
Haaksbergen
49:52
129
Niels Noordink
Haaksbergen
49:52
130
Arjan Ruiterkamp
Markelo
49:54
131
Henry Poppink
Fleringen
50:02
132
Constance Roos
Bijlsma mondzorg 1
50:02
133
Jeroen van der Kolk
Goor
50:06
134
Wilco Wolthuis
Team Wolthuis
50:11
135
Elvera Meussen
Hardsvriendinnen 3.0
50:13
136
Tom
De Busjes
50:13
137
Marten Bethlehem
Coevorden
50:14
138
Bert Muurman
Veendam
50:15
139
Eelco Rem
Goor
50:25
140
Maurice Deunk
Diepenheim
50:27
141
Joop Aanstoot
Hengelo Ov
50:27
142
Jolanda Rommens
Rulero
50:30
143
Marjolein Kroeze
Enter
50:36
144
Robin Veenstra
Goor
50:37
145
Lindsey Staijen
Goor
50:38
146
Taco Van akker
Goor
50:42
147
Mischa Visser
Zutphen
50:42
148
Areke Hassink
Alfrink2
50:46
149
Carissa Ten Tije
GoVit 2
50:56
150
Janneke Roessink
Nihadmawamooi!
50:57
151
Wendy Boonk
Diepenheim
51:00
152
Theo Kosters
Goor
51:03
153
Walter velthuis
Ootmarsum
51:04
154
Madee Schreurs
In Harmonie 1
51:06
155
Corine Kamphuis
Fleringen
51:07
156
Stijn Harbers
Bekken Fysio Hulshof
51:08
157
Hans van Middendorp
Markelo
51:09
158
Lorette Krop
Ootmarsum
51:10
159
Bert Jurjens
Diepenheim
51:29
160
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
51:32
161
Maaike van de Maat
BAM!
51:33
162
Hans Roessink
Diepenheim
51:47
163
Nieke Baake
dames av-goor
51:49
164
Lisette Broeze
Elanka
52:02
165
Ellen Pullen
Run4Fun
52:07
166
Sandra Oplaat
Just for fun!
52:16
167
Bennie Steggink
Ootmarsum
52:19
168
Marieke Pross
Haaksbergen
52:20
169
Rinus Leistra
Goor
52:23
170
Judith Jansen Eupe
Av rijssen
52:34
171
Daphne Haubrich
Markelo
52:36
172
Gilian Ruiterkamp
Stuiterkampjes
52:41
173
Marco ter Haar
Neede
52:53
174
Peter Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
52:53
175
Miriam Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
52:53
176
Gerben van Huisstede
De Steunzolen
53:01
177
Marga busscher
Lattrop-Breklenkamp
53:02
178
Dewi van der Mast
Loopneuzen
53:04
179
Liesbeth Bergsma
Woensdagdames
53:05
180
Rainier Ensink
Haas
53:08
181
Dinie Pasman
Holten
53:09
182
Daphne Goossens
Borculo
53:10
183
Renate van den Ham
LG Hengevelde / Anouk
53:19
184
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
53:21
185
Gertjan Leuvelink
team1
53:25
186
Adelheid Kolkman
LVG 2
53:35
187
Chantal Papen
Beltrum
53:36
188
Miranda Beuving
Donker
53:39
189
Marloes
Ten Berge Hairstylers
53:41
190
Anneke Paus
Albergen
53:47
191
Annette van helden
Borculo
53:48
192
Renate Leunk-Nijland
Markelo
53:48
193
Danielle Busscher
Hier komt de bruid
53:53
194
Gerben Heimerink
Goor
53:54
195
Aschwin Kelderman
Goor
53:54
196
Angela Giezen
Doesburg
53:54
197
Manon Bok
Haaksbergen
54:04
198
Jos Haanepen
Diepenheim
54:05
199
Annemarie Kelder
Goor
54:06
200
Esther Oude Voshaar-Naafs
Oldenzaal
54:11
201
Marieke Waanders
Marieke en de Klaplopers
54:17
202
Frans Welbergen
Haaksbergen
54:19
203
Lien Leussink
Enschede
54:23
204
Gijs van Dongeren
LVG 1
54:30
205
Silke Leeferink
!
54:41
206
Maureen van Munster
huumunwee
54:48
207
Mario Regterschot
bijlsma mondzorg 2
54:48
208
GG van de Kolk
Apeldoorn
54:49
209
Harry den ouden
Neede
54:52
210
Helga Broshuis
Lukt nog net!
54:58
211
Nafasj Weekhout
Hof van Twente 2
55:14
212
Monique Grobben
LG Hengevelde / Marian
55:14
213
Ellen Aarninkhof
Hengelo Ov
55:15
214
Dienke Bakhuis
Snorrewind 1
55:19
215
Jan ten Bokum
Ootmarsum
55:28
216
Theo Huistede
Ambt Delden
55:29
217
Robbin spoor
Nietlullenmaarlopen
55:31
218
Saskia Schuiling
Lopen met Janneke 1
55:40
219
Maureen Steggink
Ootmarsum
55:42
220
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
55:43
221
Simone Munster
Lopen met Janneke 2
55:48
222
Simone van Raan
Ait Vedan
55:57
223
Richard brinkers
Diepenheim
56:07
224
Anja Sturris
Lochem
56:10
225
Monique de Ruijter
Arnhem
56:11
226
Tonny Holleboom
Broekland Ov
56:21
227
Iris Groot Zevert
Beltrum
56:21
228
Frans Heering
Enter
56:27
229
Annemarie van den Heuvel
Utrecht
56:30
230
Evelyne Bekke
Ladies along the castles
56:32
231
Martha Hettema
Borne
56:38
232
Margo Versteeg
Bentelo
56:38
233
Manon Haverkate
Bentelo
56:38
234
Dilana ten Hagen
Alfrink 1
57:01
235
Liesbeth Braunius
Holten
57:02
236
Charlotte Prinsen-Avenarius
57:03
237
Eric Borghuis
Rijssen
57:04
238
Erik Wesselink
Ambt Delden
57:08
239
Sylvia Weierink
Ootmarsum
57:16
240
Martina Snoeiijnk
mama
57:16
241
Martina Hericks
ASV Ellewink 2
57:34
242
Bente
Bouwmeester
57:42
243
Arjan Schepers
Haaksbergen
57:46
244
Lisette op den Dries
Holten
58:06
245
Mariska Tigchelovend
Holten
58:06
246
Anita Elkink
Deep`n 1
58:10
247
Rob van Oeveren
Markelo
58:32
248
Annemarie Vrielink
Diepenheim
58:33
249
Ronald Wissink
Snorrewind 3
58:38
250
Hetty Oude Avenhuis
Albergen
58:56
251
Linda Kuenenger - Pelle
Toppers
58:57
252
Nico van Putten
Diepenheim
59:07
253
Monique Grievink
Goor
59:07
254
Anita Katier
LG Hengevelde / Ottenscho
59:10
255
Hans Ordelman
DieGel
59:16
256
Ans Valster
Holten
59:18
257
Alie Nijboer
Holten
59:18
258
Christian Post
Gronau
59:27
259
Marita Debets
Goor
59:27
260
Petra van Leeuwen
Braamt
1:00:45
261
Bart Sachse
Enschede
1:00:45
262
Janneke Kalk
Beltrum
1:00:58
263
Sandra Bons
Doordouwers
1:01:07
264
Robbie Ten Thije
Diepenheim
1:01:08
265
Inge Wijnen
Beltrum
1:01:13
266
Karin Vermeulen
Markelo
1:01:20
267
Lotte Aaftink
Goor
1:01:22
268
Karen Depenbrock
ASV Ellewick 1
1:01:49
269
Annelies Borggreve
Ootmarsum
1:01:51
270
Miranda lansink-oude blen
Reutum
1:01:51
271
Erwin Olde Engberink
OLC .93 - Team ErDoEs
1:03:10
272
HansKroeze
Oude Knarren olc93
1:03:26
273
B. Meen
OLC Toppers
1:03:26
274
Alinda Timmer
We probe-run ‚¨řt
1:03:30
275
Dennie van Dijk
Hattem
1:04:47
276
Willem Ketting
Markelo
1:05:03
277
Koen Egelmeers
Egelmeers
1:05:07
278
Kirsten Faber
Goor
1:05:22
279
Stefan Wielers
Vreden
1:06:09
280
Henri√ętte Dijkerman
Diepenheim
1:07:49
281
Anne Blom
de Jonkvrouwen
1:08:21
5KM, REGGELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels te Pas
The Running Academy NL 1
16:17
2
Pim Bakker
Step One Team On
16:48
3
Gert Tijhuis
The Running Academy NL 2
17:53
4
Lesley Smit
The Running Academy NL 3
18:01
5
Wouter Jansen
Rotterdam
18:10
6
Glenn ten Berge
Holten
18:48
7
Maurits Klatte
Zwolle
19:47
8
Job Lamberink
Den Ham Ov
20:05
9
Daan Nieuwenhuis
Rotterdam
20:08
10
Sophie Krommelinck
The Running Academy NL 4
20:18
11
Arne Wessels
Markelo
21:11
12
marinus kramer
jonker/kramer
21:22
13
geen
Team 020
21:23
14
Michiel Kamst
Hof van Twente
21:26
15
Andre Neerlaar
Beltrum
21:59
16
Ivan Schuppert
GoVit 1
21:59
17
Stijn van Straaten
INREDA II
22:10
18
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
22:11
19
Janneke Logtenbarg
Janneke&Anne
22:17
20
Marlou Huijssoon
Gaan met die banaan
22:53
21
Saskia de Vries - Van Vug
FREEZE I
22:54
22
Robbert-Jan Veldhuis
DZP
23:00
23
Daan Kuipers
Geesteren Ov
23:02
24
Hans Tjoink
Markelo
23:12
25
Olaf van Straaten
INREDA I
23:21
26
Linda de Greef
Team Yalp 1
23:28
27
Hedwig van Bree
Huizen
23:30
28
Hilko Lok
Amersfoort
23:42
29
Daniel Eeftink
Team Tommie
23:43
30
Suellen van Dam
Hof van Twente 2
23:45
31
Mario Spoolder
Hardsvriendinnen 3.0
23:51
32
Udo Depenbrock
Vreden
24:01
33
Bas Legtenberg
Rulero
24:03
34
Jessica de Valk
Diepenheim
24:06
35
Arjan Kuipers
Ootmarsum
24:07
36
Stijn Regterschot
Uit de Kunst 1
24:11
37
Femke Goossens
LVG 2
24:18
38
Jolein Huijssoon
Gaan met die banaan 2
24:20
39
Mathijs Waenink
Lichtenvoorde
24:24
40
Erik Wevers
Markelo
24:32
41
Mathijs Boezewinkel
Keetje Tippel
24:36
42
John Brunninkhuis
Hezingen
24:44
43
Raymond Krabbenbos
Running Academy Twente H1
24:47
44
Erik Steenbergen
Deep`n 1
24:53
45
Jelmer Korenblik
Runneblik
24:56
46
Niels Waanders
Marieke en de Klaplopers
24:59
47
Sander Luiten
Borculo
25:01
48
Peter Scheeren
Goor
25:12
49
Sophie Barink
In Harmonie 1
25:12
50
Maartje Egelmeers
Egelmeers
25:13
51
Ramon Dreteler
Diepenheim
25:23
52
Luuk Wielink
Team Yalp 2
25:24
53
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
25:25
54
Heinz Kulpe
Almelo
25:26
55
Paul Zwetsloot
Vasse
25:27
56
Frank Huusken
Ootmarsum
25:28
57
Iris Bosch
FEM
25:30
58
Jeroen Jansen
Markelo
25:34
59
Rene Blokhorst
LG Hengevelde / Ten Buren
25:35
60
Ellen Gering-Wegdam
LG Hengevelde / Wegdam
25:38
61
Frans Hendriks
Arnhem
25:41
62
Gerrit van Dijk
Delden
25:42
63
Chanine Gosselink
Haaksbergen
25:44
64
Jan Gerber
S.A.C.
25:44
65
Marc Bakker
Markelo
25:51
66
Thomas Morssinkhof
Lukt nog net!
25:53
67
Richard Hafkamp
Gorssel
26:01
68
Marthe Roessink
Nihadmawamooi!
26:02
69
Alain Schepers
Ruurlo
26:04
70
Harry Leeftink
Markelo
26:06
71
Henk van Huisstede
De Steunzolen
26:11
72
Aafke Beskers
Borculo
26:12
73
Remco Geerts
Neede
26:24
74
Jacqueline Kamphuis
Loopneuzen
26:29
75
Lianne Runneboom
Uit de Kunst 2
26:31
76
Richard Morskieft
Bentelo
26:35
77
Sandra Blanz
Koln
26:37
78
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
26:43
79
Annelies van der Kolk
Team DZ
26:43
80
René Oplaat
In de Harmonie 2
26:51
81
Remco Geerdink
Goor
26:58
82
Selien Brandse
Bekken Fysio Hulshof
26:58
83
Paula Huiszoon
Bussum
27:01
84
Carla Jager
Geesteren Gld
27:03
85
Herben Konink
LG Hengevelde / Herben
27:06
86
Jeroen van der Kolk
Goor
27:17
87
Rietje Neplenbroek
Raalte
27:21
88
Joop Aanstoot
Hengelo Ov
27:22
89
Joost Meijers
Goor
27:25
90
Arend Ligtenberg
Ruurlo
27:25
91
Maddy wildenbeest
Hedeho
27:25
92
Arjan Ruiterkamp
Markelo
27:26
93
Simon Kohler
Heuss
27:28
94
Peter Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
27:29
95
Corine Kamphuis
Fleringen
27:32
96
Marieke Lammertink
Enter
27:33
97
Marten Bethlehem
Coevorden
27:39
98
Jeroen Mol
Snorrewind 4
27:40
99
Olga ten Have
Goor
27:41
100
Helmut Screever
Haaksbergen
27:43
101
Marian Wegdam
LG Hengevelde / Marian
27:43
102
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
27:46
103
Hanne Brummelhuis
LG Hengevelde / Hanne
27:46
104
Janieke Haanepen
de Jonkvrouwen
27:55
105
Tim Nijssen
De duurzame lopers
27:55
106
Silke Huijssoon
Huijssoon Tuinkabouters
28:08
107
Hans van Middendorp
Markelo
28:12
108
Wendy Pigmans
Delft
28:26
109
Carlijn Semmekrot
LG Hengevelde / Carlijn
28:27
110
Marcel Romkes
Holten
28:28
111
Willeke Krouwel
Snorrewind 1
28:28
112
Karina Tjoink
Elanka
28:30
113
Isabel ter Haar
Matje
28:32
114
Stanley Wolters
LVG 1
28:33
115
Helen Nijhuis
LG Hengevelde / Nijhuis
28:37
116
Yvonne Morsink
Enige sportieve Morsinks
28:38
117
Marjolein Kroeze
Enter
28:41
118
Harry Horstman
Oude Knarren olc93
28:45
119
Stephanie Geldof
Alfrink 1
28:46
120
Ben Hofland
OLC Toppers
28:46
121
Karst Nieboer
Nijverdal
28:52
122
Lorette Krop
Ootmarsum
28:54
123
Theo Kosters
Goor
28:56
124
Willemijn
Bouwmeester
29:00
125
Mieke Prins
Markelo
29:01
126
Bert Morsink
Lopen met Janneke 1
29:01
127
Dinie Pasman
Holten
29:02
128
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
29:04
129
Mischa Visser
Zutphen
29:05
130
Cathy ten Elsen
SEC (r) onde
29:11
131
Marloes op den Dries
Los hoes ladies
29:13
132
Renee Rikhof
Los Hoes Haka
29:13
133
Wendy Boonk-Florijn
Run4Fun
29:14
134
Hans Roessink
Diepenheim
29:15
135
Maurice Deunk
Diepenheim
29:21
136
Elles Stijnen
Van Goghjes
29:22
137
Daan Haanepen
Diepenheim
29:25
138
Chantal Papen
Beltrum
29:28
139
Fred Muurman
Scheemda
29:29
140
Lenny Hiddink
Ladies along the castles
29:30
141
Henry Poppink
Fleringen
29:36
142
Thijs Smudde
Ambt Delden
29:37
143
Yvonne
De Busjes
29:41
144
Angela Giezen
Doesburg
29:43
145
Stephanie Veldboer
Hier komt de bruid
29:43
146
Bert Kamphuis
Hellendoorn
29:56
147
Anja Assink
BAM!
30:02
148
Lindsey Staijen
Goor
30:07
149
Robin Veenstra
Goor
30:08
150
Jos Haanepen
Diepenheim
30:09
151
Bert Jurjens
Diepenheim
30:09
152
Yvonne
fam. Veltkamp
30:11
153
Esther Oude Voshaar-Naafs
Oldenzaal
30:12
154
Gertjan Meijer
Snorrewind 3
30:12
155
Ivonne Kok
Hof van Twente 3
30:16
156
Bennie Steggink
Ootmarsum
30:28
157
Fenke Pullen
Oerlopers
30:37
158
Anouk Rupert
LG Hengevelde / Anouk
30:39
159
Annette van helden
Borculo
30:40
160
Marieke Pross
Haaksbergen
30:49
161
Annemarie Vrielink
Diepenheim
30:51
162
Manon Bok
Haaksbergen
30:54
163
Harry den ouden
Neede
30:54
164
Silke Leeferink
!
30:54
165
Daphne Haubrich
Markelo
30:56
166
Karel Bokkers
De OLC-ers
30:56
167
Rene Onijs
team1
30:58
168
Annemarie van den Heuvel
Utrecht
30:59
169
Walter velthuis
Ootmarsum
31:00
170
Rinus Leistra
Goor
31:02
171
Frans Welbergen
Haaksbergen
31:03
172
Thea Harbers
bijlsma mondzorg 2
31:04
173
Ko Stoker
Stoker
31:04
174
Carine Lichtenberg
Carine‚¨#s angels
31:04
175
Gerdie Rotink
LG Hengevelde / Milou
31:04
176
Annemarie Kelder
Goor
31:06
177
Erwin Keemers
LG Hengevelde / Ottenscho
31:07
178
Rob van Oeveren
Markelo
31:08
179
Bert Muurman
Veendam
31:09
180
Miranda Wantia - Goorhors
De roadrunners
31:09
181
Eelco Rem
Goor
31:12
182
Frans Heering
Enter
31:12
183
Daphne Goossens
Borculo
31:13
184
Wendy Boonk
Diepenheim
31:13
185
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
31:15
186
Isabel Wolthuis
Team Wolthuis
31:17
187
Meindert Ten Tije
GoVit 2
31:28
188
Anouk Franssen
Olcers
31:30
189
Mari√ęlle langkamp
Av rijssen
31:35
190
Tonny Holleboom
Broekland Ov
31:36
191
Jeroen Oldemenger
In de Harmonie 3
31:36
192
Annemiek Luttikhold
Alfrink2
31:40
193
Taco Van akker
Goor
31:41
194
Liesbeth Braunius
Holten
31:48
195
Charlotte Prinsen-Avenarius
31:49
196
Miriam Linthorst
Haarle gem Hellendoorn
31:52
197
GG van de Kolk
Apeldoorn
31:53
198
Ellen Aarninkhof
Hengelo Ov
31:53
199
persoon3
Donker
31:58
200
Kirsten Katier
Toppers
32:04
201
Hennie Ligtenbarg
Haas
32:05
202
Ellen Morsink
Lopen met Janneke 2
32:07
203
Maureen Bekhuis - Keupink
mama
32:11
204
Renate Leunk-Nijland
Markelo
32:15
205
Belinda Jennison
LG Hengevelde / Belinda
32:15
206
Yvonne
Beltrum 2
32:21
207
Lieke Huuskes
huumunwee
32:24
208
Niels Noordink
Haaksbergen
32:25
209
Lisette op den Dries
Holten
32:26
210
Mariska Tigchelovend
Holten
32:26
211
Floor Driessen
De doorzetters
32:30
212
Theo Huistede
Ambt Delden
32:32
213
Margo Versteeg
Bentelo
32:32
214
Manon Haverkate
Bentelo
32:32
215
Christian Post
Gronau
32:38
216
Annebeth van Aartsen
Woensdagdames
32:56
217
Regina Busch
Deep.n 2
32:59
218
Kim den Ouden
dames av-goor
33:05
219
Mechteld Melis
ASV Ellewick 1
33:08
220
Lidwien Leussink
LG Hengevelde / Lidwien
33:11
221
Sylvia Weierink
Ootmarsum
33:14
222
Pauline Eijsink
LG Hengevelde / Eijsink
33:14
223
Eric Borghuis
Rijssen
33:17
224
Nicole van der Kolk
Doordouwers
33:24
225
Anneke Paus
Albergen
33:25
226
Arjan Schepers
Haaksbergen
33:31
227
Joke Huuskes
Majojo
33:32
228
Marco ter Haar
Neede
33:52
229
Floor Teger
Bijlsma mondzorg 1
33:53
230
Martha Hettema
Borne
33:55
231
Demi
Ten Berge Hairstylers
33:58
232
Anja Sturris
Lochem
33:59
233
Wilma Nijland
Bijlsma mondzorg 3
34:06
234
Nico van Putten
Diepenheim
34:10
235
Monique Grievink
Goor
34:10
236
Alie Nijboer
Holten
34:12
237
Ans Valster
Holten
34:13
238
Monique de Ruijter
Arnhem
34:15
239
Dorien Sanderink
OLC .93 - Team ErDoEs
34:20
240
Karin Vermeulen
Markelo
34:22
241
Hetty Oude Avenhuis
Albergen
34:25
242
Lotte Aaftink
Goor
34:26
243
Dorothe Höing
ASV Ellewink 2
34:27
244
Janneke Kalk
Beltrum
34:33
245
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
34:42
246
Jeannette Hargeerds
Snorrewind 2
34:53
247
Bianca Ribbers
Beltrum
34:54
248
Mark van der Worp
Meppel
34:59
249
Lien Leussink
Enschede
35:07
250
Hariette Pegge
Ait Vedan
35:14
251
Petra van Leeuwen
Braamt
35:18
252
Henrieke Ruiterkamp
Stuiterkampjes
35:30
253
Marita Debets
Goor
35:49
254
Erik Wesselink
Ambt Delden
36:01
255
Willem Ketting
Markelo
36:06
256
Herma Huijssoon-de Velde
Huijssoontje Lekker Bezig
36:17
257
Richard brinkers
Diepenheim
37:04
258
Kelly Spoor Ter bogt
Nietlullenmaarlopen
37:12
259
Robbie Ten Thije
Diepenheim
37:34
260
Jan Rikmanspoel
Rikmanspoel
38:14
261
Annelies Borggreve
Ootmarsum
38:46
262
Miranda lansink-oude blen
Reutum
38:46
263
Inge Wijnen
Beltrum
39:06
264
Bart Sachse
Enschede
39:25
265
Lucia Sijbom
FREEZE II
39:26
266
Jeroen Koeslag
DieGel
39:54
267
Mieke
Team Randstad
40:20
268
Aschwin Kelderman
Goor
40:29
269
Annette Lentelink
Just for fun!
40:50
270
Ramona Luby
We probe-run ‚¨řt
41:07
271
Edwin Jonker
LG Hengevelde / Edwin
41:15
272
Dennie van Dijk
Hattem
41:26
273
Henri√ętte Dijkerman
Diepenheim
41:49
274
Kirsten Faber
Goor
47:29
www.uitslagen.nl
15-04-2018 20:00