Uitslagenlijst PLUS Kleffenloop

Overloon - Zondag 15 april 2018

M-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Kuenen
Leunen
1:17
1:17
2
Lieske Peeters
Beers Nb
1:22
1:21
3
Floor Hofmans
Overloon
1:25
1:24
4
Faiza Hendriks
Overloon
1:26
1:25
5
Fabienne Claassen
Gennep
1:28
1:25
6
Isa van den IJssel
Duiven
1:29
1:29
7
Noor Janssen
Overloon
1:40
1:39
8
Geertje van Son
Overloon
1:49
1:46
9
Liz van Bakel
Oploo
1:56
1:53
10
Lynn Hofmans
Overloon
2:10
2:09
11
Dide Verbeeten
Oeffelt
2:12
2:08
12
Anouk Janssen
Overloon
2:19
2:18
13
Femke Reijnen
Ottersum
2:24
2:20
14
Nora Rolff
Stevensbeek
2:53
2:50
J-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rev Kuenen
Overloon
1:14
1:13
2
Thijs Kuenen
Leunen
1:16
1:16
3
Simon Bartels
Milheeze
1:17
1:17
4
Yaro Kuenen
Overloon
1:22
1:22
5
Tim de Haas
Overloon
1:26
1:25
6
Danny Jenniskens
Heide
1:27
1:25
7
Bram Reijnen
Ottersum
1:43
1:39
8
Thyl Tito
Heteren
1:51
1:48
9
Tim Litjens
Overloon
1:53
1:51
10
Thijs Wilmsen
Overloon
1:58
1:55
11
kai Rost
Sint Anthonis
2:11
2:09
12
Jits Amez
Overloon
2:16
2:13
13
Joe Rolff
Gennep
2:55
2:49
J6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kinan Mahe
Nederland
4:15
4:15
2
Jaap Fransen
Overloon
4:32
4:29
3
Jorn van den Oever
Oploo
4:40
4:33
4
Rick Nillessen
Sporting Boxmeer
4:41
4:36
5
Bram Nabuurs
Overloon
4:50
4:39
6
Camiel van der locht
Tilburg
4:50
4:40
7
Rebaz Mahe
Nederland
5:04
5:01
8
Dirk Nabuurs
Overloon
5:07
4:51
9
Tjez Kuenen
Overloon
5:11
5:08
10
Wout Fransen
Overloon
5:13
5:09
11
Lasse Hartog
Sporting Boxmeer
5:14
5:04
12
Jort Claassen
Vitesse '08
5:20
5:13
13
Jordy Jenniskens
Heide
5:24
5:14
14
Tim Kelders
Venray
5:27
5:20
15
Abdul Hadi Mabda
overloon
5:34
5:25
16
Mik Reijnen
Ottersum
5:37
5:27
17
Tygo Verstraten
Sporting Boxmeer
5:40
5:31
18
Lars Wilmsen
Overloon
5:49
5:35
19
Naiam selam hazim Nesar
5:54
5:50
20
Adam Lulko
Sporting Boxmeer
5:58
5:52
21
Luuk van Raaij
Overloon
6:14
5:57
22
Thijs Mars
Amersfoort
6:15
6:04
J9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:25
3:25
2
Fergus Tabor
HAC
3:38
3:37
3
Yvo van den IJssel
De Liemers
3:47
3:46
4
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
3:48
3:47
5
Thomas van Hiele
Overloon
3:55
3:55
6
Roel Munckhof
3:59
3:57
7
Ruurd Ermens
Overloon
4:00
3:53
8
Sem Nillessen
Sporting Boxmeer
4:01
3:59
9
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
4:06
4:06
10
Bjorn Claassen
Overloon
4:19
4:17
11
Salim Hazim bashar Alhamo
Nederland
4:22
4:22
12
Ties van Glabbeek
Overloon
4:23
4:20
13
Teun Klein Ovink
Overloon
4:23
4:17
14
Sven Tito
Heteren
4:24
4:16
15
Koen van Dok
Overloon
4:25
4:22
16
Sobhan Amirinia
Nederland
4:32
4:32
17
Siem de Bijl
Boxmeer
4:32
4:17
18
Thoma Bisseling
Boxmeer
4:34
4:30
19
Fawaz Mabda
Nederland
4:45
4:33
20
Tren van der Zanden
Cuijk
4:49
4:37
21
Sem Rost
4:59
4:45
22
Gijs Fransen
Overloon
5:05
4:59
23
Jesper Hartog
Sporting Boxmeer
5:06
4:58
24
Hareth Al Khalaf al Mousa
Nederland
5:48
5:48
25
Marijn Verhofstad
Sporting Boxmeer
5:53
5:44
J13+, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
3:15
3:15
2
Jaap Rutten
ATV Venray
3:24
3:23
3
Renas Mahe
Nederland
3:36
3:36
4
Daan Klein Ovink
Overloon
3:50
3:41
5
Dahef Hazim bashar Alhamo
Nederland
3:57
3:56
6
Hes Jozephs
Sint Anthonis
4:00
3:59
7
Anas Alhammada
Nederland
4:02
4:01
8
Tim Hendriks
Sporting Boxmeer
4:05
3:59
9
Musab Mabda
Nederland
4:25
4:20
10
Kuba Lulko
Sporting Boxmeer
4:28
4:22
11
Mustafa Zain Mabda
Nederland
5:34
5:24
M6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
4:22
4:22
2
Fenna Pouwels
Venlo
4:36
4:34
3
Kiki Hovens
Venlo
4:42
4:41
4
Fem van Bakel
Oploo
5:01
4:54
5
Isa Kelders
Venray
5:07
4:57
6
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
5:08
5:07
7
Imke Rost
Sint Anthonis
5:09
4:56
8
Nazdar Hazim bashar Alhamo
Nederland
5:37
5:34
9
Sofie Verduin
Overloon
5:50
5:36
10
Sarah Molenaar
Uden
5:51
5:41
11
Jante van Son
Overloon
5:52
5:38
12
Mila Kuenen
Overloon
6:01
5:48
13
Saar Hendriks
Overloon
6:01
5:49
14
Isis Bisseling
Boxmeer
6:17
6:11
M9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chayel Bletterman
Venray
3:39
3:39
2
Kaate Mulders
3:47
3:43
3
Meis de Bijl
Boxmeer
3:54
3:50
4
Diede Mulders
Gennep
4:11
4:04
5
Manu Postma
Vierlingsbeek
4:22
4:18
6
Anna Tito
Heteren
4:25
4:17
7
Jip Vloet
Overloon
4:27
4:20
8
Britt Loonen
Sporting Boxmeer
4:28
4:22
9
Nora de Bruin
Boxmeer
4:28
4:27
10
Elize Marcus
Sporting Boxmeer
4:38
4:32
11
Rayan Alhammada
Nederland
4:40
4:38
12
emma van leek
4:47
4:35
13
Darah van Stigt
Sporting Boxmeer
4:50
4:43
14
Isabel van Bakel
Oploo
4:56
4:50
15
Senna Jenniskens
5:01
4:56
16
Sipan Hazim bashar Alhamo
Nederland
5:04
5:02
17
Rayan Al Khalaf al Mousa
Nederland
5:42
5:38
18
Tasneem Al Khalaf al Mousa
Nederland
6:07
6:06
19
Raneem Al Khalaf al Mousa
Nederland
6:44
6:41
M13+, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Peters
Haps
4:20
4:14
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjors Thielen
ATV Venray
17:11
17:11
2
Jasper Minkels
Nijmegen
17:27
17:26
3
Maximiliaan Meester
Nijmegen
18:02
18:01
4
Koen Verheijen
Gennep
18:29
18:29
5
Enayat Rezaie
Nederland
19:17
19:16
6
Koen Hermsen
Cuijk
19:34
19:32
7
Thijs Vermeulen
ATV Venray
20:24
20:23
8
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
20:57
20:57
9
Seppe Mulders
Gennep
21:18
21:15
10
Ibrahim Shebura Kamara
Nederland
22:18
22:17
11
Tom Reijnen
Ottersum
23:01
22:57
12
Tim Claessens
Venray
23:12
23:07
13
Ebrima Colley
Nederland
23:39
23:38
14
Wouter den Teuling
Leunen
24:09
24:02
15
Mika Vermeulen
Leunen
24:33
24:26
16
Radhwane Nezzar
25:42
25:26
17
Bram Derks
25:43
25:30
18
Michael Godwin Nnaji
Nederland
25:45
25:44
19
Robbert Mulders
Venray
27:02
26:51
20
Twan Bloemen
Overloon
31:01
30:48
21
Pieter Meijer
Hilversum
37:59
35:48
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sadik El Mourabite
19:23
19:20
2
Pim van den Oever
Oploo
19:56
19:54
3
Thijs Joosten
20:07
20:07
4
Ingo Rolff
Stevensbeek
21:00
20:57
5
Alain Peters
Wijchen
21:56
21:55
6
Bart Lamberts
Venray
22:53
22:50
7
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
23:11
23:07
8
Antoine Raemaekers
Nijmegen
24:09
24:07
9
Rene Aben
Sporting Boxmeer
24:15
24:09
10
Marc Oosting
ATV Venray
24:33
24:30
11
Robert van Orsouw
Schaijk
24:46
24:44
12
hans teunissen
Overloon
26:48
26:44
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert Linders
ATV Venray
19:47
19:45
2
Mart van Rooij
ATV Venray
19:58
19:57
3
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
21:05
21:04
4
Marcel van Elst
Boxmeer
21:32
21:29
5
Jan Poels
ATV Venray
21:50
21:48
6
Lorenz Thijssen
Venray
22:06
22:03
7
albert van Mil
22:36
22:33
8
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
23:12
23:11
9
Rochus Brauers
ATV Venray
23:38
23:35
10
Jean-Jacques Wintraecken
ATV Venray
23:53
23:52
11
Anton Gerrits
Sporting Boxmeer
24:02
23:56
12
John Weijs
ATV Venray
24:05
24:02
13
Jos Thielen
Wanssum
24:58
24:54
14
Jan Vos
GAC Gemert
25:21
25:17
15
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
25:26
25:23
16
Gilbert Tepy
ATV Venray
26:20
26:15
17
Hennie van Diest
B.o.d. De Sprinters
26:27
26:23
18
Wilbert Van Duijnhoven
Cuijk
28:02
27:55
19
Eddo Spijkman
Venray
28:04
27:58
20
Tiny Hendriks
Oploo
28:27
28:16
21
Bert Verhaar
Best
28:35
28:25
22
Remi tuijtelaars
Boxmeer
28:37
28:32
23
Anton Saämena
ATV Venray
29:55
29:49
24
Jan Vriens
Boxmeer
29:59
29:48
25
Frank Weimar
Best
31:44
31:37
26
Martien Ploegmakers
Sint Anthonis
32:17
32:11
27
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
33:28
33:22
28
Egbert Knol
Overloon
35:27
35:19
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
22:19
22:17
2
Lotte van Orsouw
Schaijk
24:47
24:45
3
Ilse Jacobs
Oeffelt
25:58
25:51
4
Emmeke Aben
Vierlingsbeek
26:00
25:45
5
Jetske Janssen
Beers Nb
27:39
27:31
6
Marije Hartog
Sporting Boxmeer
28:37
28:33
7
Marieke Nellissen
Nijmegen
28:40
28:25
8
Laura Philipse
Kruisland
28:42
28:34
9
Yvonne Everaerts
Venray
29:43
29:34
10
Yvon Jansen
Boxmeer
30:16
30:06
11
Fieke Bloemen
Boekel
30:51
30:36
12
Ellen de Bakker
Venray
31:00
30:53
13
Yvonne Thielen
De Mortel
32:02
31:53
14
Hanneke Janssen
De Mortel
32:25
32:16
15
Betteke Minten
Vianen Nb
32:34
32:26
16
Sascha Peeters
ATV Venray
32:49
32:41
17
Veron Versleijen
Venray
32:58
32:50
18
Luca Janssen
Maastricht
33:08
33:01
19
Mireille de Ridder
Lieshout
38:37
38:32
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natasja Marcellis
Overloon
26:05
26:02
2
Mirjam van der Wielen
Schaijk
27:13
27:11
3
Anita Verbeek
ATV Venray
27:22
27:19
4
Ine Lenkens
Oploo
28:27
28:19
5
Mieke van Lieshout
Helmond
28:35
28:25
6
Henny Cleef
ATV Venray
28:54
28:48
7
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
28:58
28:48
8
Monica Clephas
ATV Venray
29:14
29:06
9
Ingrid van Lieshout
Best
29:51
29:47
10
Jacqueline Verhofstad
Oploo
30:17
30:08
11
Monique Sigmans
Oploo
30:21
30:11
12
Elze Verbeek
Boxmeer
31:04
30:58
13
Elsy Vriens
Boxmeer
32:08
31:57
14
Nicole van Enckevort
ATV Venray
32:48
32:41
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
38:19
38:18
2
Toine Pel
Venray
39:08
39:06
3
Roy Dennemans
ATV Venray
39:40
39:39
4
Chiel Pel
Nijmegen
40:01
39:59
5
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
40:53
40:49
6
Marco Kaandorp
Groesbeek
43:44
43:43
7
Bas van der zanden
Uden
43:55
43:54
8
Geert Pel
Venray
44:59
44:44
9
Mark Janssen
Vierlingsbeek
45:41
45:37
10
Willem Schimmel
Sporting Boxmeer
46:50
46:45
11
Bart Bloemen
Overloon
50:38
50:29
12
Paul Schatorjé
Gemert
52:05
51:58
13
Glenn Voermans
Leunen
54:36
54:14
14
Sander Verstegen
Well Lb
54:37
54:14
15
Robert van den Bosch
Venray
59:15
59:12
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Tramontina
Eindhoven
37:42
37:41
2
Rob Claassen
Gennep
40:56
40:56
3
Andrzej Lulko
Boxmeer
42:43
42:38
4
Jaap Mulders
43:04
43:01
5
Jacco Teerling
Gennep
43:12
43:08
6
Jeroen Hovens
Venlo
44:13
44:09
7
Daan Reijnders
Maashees
48:58
48:45
8
Dirk van den Elzen
Uden
49:05
48:43
9
Roy Schaeps
Boxmeer
49:30
49:27
10
Harold Verbrugge
Gemert
51:20
51:12
11
Maurice Clabbers
ATV Venray
51:46
51:34
12
Bennie van Kempen
Boxmeer
54:19
53:56
13
Patrick Reijntjes
Venray
54:36
54:13
14
Nahit Berk
Venray
59:14
58:53
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Cornelissen
De Keien
43:23
43:21
2
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
43:48
43:45
3
Angelo van Zwam
Nijmegen
45:38
45:32
4
Edwin Nieman
Dunedin
46:38
46:34
5
Ton Weijters
avVN
46:44
46:38
6
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
48:06
48:02
7
Gerard van Tiel
Uden
48:28
48:20
8
Harry Van der Borg
ATV Venray
49:11
49:07
9
Henk Bernards
Gennep
49:42
49:34
10
Jan Gerbecks
Afferden Lb
50:00
49:56
11
Piet Aarts
Wanssum
50:27
50:19
12
Tonny Willems
Sint Anthonis
51:30
51:11
13
Mart Brokke
Well Lb
52:05
51:59
14
Leo de Bijl
Cuijk
52:16
51:58
15
Wim Simmelink
Sporting Boxmeer
53:54
53:36
16
Henny Lenkens
Oploo
54:11
54:00
17
Adrie van den Putte
Lopersgroep Deurne
54:36
54:26
18
Wilco van der Bas
Venray
56:11
55:51
19
Mart Loenen
57:52
57:36
20
Wim van Maaren
Well Lb
58:00
57:43
21
Harrie Heijnen
Boxmeer
58:18
57:57
22
Cees Nabuurs
Boxmeer
58:19
57:57
23
Sjaak van den Oever
58:44
58:36
24
Joop Coolen
avVN
1:01:45
1:01:35
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Teuwsen
Griendtsveen
51:43
51:39
2
Birgit van Melis
Zeeland
53:20
53:09
3
Hester Vonk Noordegraaf
Overloon
53:27
53:10
4
Lisa Arents
Groesbeek
53:39
53:38
5
Alexandra Abels
Cromvoirt
55:18
55:02
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
48:46
48:40
2
Rian Hebben
Overloon
50:51
50:36
3
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
52:50
52:42
4
Sandra Logtens
Overloon
54:54
54:37
5
Nel Selten
Venray
56:42
56:31
6
Sjan Cornelissen
Olympus Land van Cuijk
1:00:01
59:48
7
Angela Edwards-Shotton
ATV Venray
1:01:10
1:00:59
8
Mieke Arts
Holthees
1:03:42
1:03:27
9
Lian Nabuurs
Overloon
1:04:26
1:04:22
10
Marion Claessen
Oploo
1:04:26
1:04:21
11
Erna Emons
ATV Venray
1:07:58
1:07:44
12
Gonny van Ginkel
ATV Venray
1:07:58
1:07:44
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Janssen
Gennep
1:01:43
1:01:39
2
Raymond van Benthum
Cuijk
1:01:50
1:01:48
3
Thijs Bisseling
Boxmeer
1:05:21
1:05:17
4
Teun Strijbosch
Katwijk Nb
1:07:25
1:07:08
5
Dave Peters
Maashees
1:09:59
1:09:49
6
Arjan de Lauw
ATV Venray
1:10:18
1:10:07
7
Rudy van Kempen
Beek en Donk
1:10:32
1:10:29
8
Joris Reefman
De Keien
1:18:56
1:18:54
9
Sjoerd Claessens
Leunen
1:24:39
1:24:26
M40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Perc
Cuijk
1:00:02
1:00:02
2
Ger Hodzelmans
Venray
1:07:46
1:07:36
3
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
1:08:58
1:08:56
4
Edwin van den Woldenberg
Venray
1:12:25
1:12:09
5
Antoine van Blokland
De Keien
1:19:21
1:19:20
6
Marcel Bongers
Stevensbeek
1:20:01
1:19:36
M50, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van Hensbergen
Milsbeek
1:01:34
1:01:31
2
Jos de Groot
De Rips
1:02:05
1:02:03
3
Cor Janssen
Horst
1:06:39
1:06:36
4
Eugène Roelofs
Sporting Boxmeer
1:08:02
1:07:58
5
Jos Hebben
Overloon
1:08:03
1:07:56
6
Roland Hansen
Venray
1:09:20
1:09:06
7
Willy Jacobs
Ysselsteyn Lb
1:11:45
1:11:39
8
Wil Cootjans
Kessel Lb
1:12:51
1:12:34
9
Martien Dupont
Venray
1:12:57
1:12:50
10
rob aerdts
Siebengewald
1:13:01
1:12:52
11
Gidy Lamers
Olympus Land van Cuijk
1:13:07
1:13:00
12
Martien Verbeek
Sporting Boxmeer
1:13:37
1:13:31
13
Pieter Swinkels
Ysselsteyn Lb
1:14:18
1:14:12
14
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
1:14:51
1:14:44
15
JHM Janssen
Eindhoven
1:15:09
1:14:34
16
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
1:17:06
1:17:00
17
Jan Kusters
Vianen Nb
1:19:29
1:19:26
18
Paul Timmermans
1:20:29
1:20:10
19
Michel Eichhorn
Nijmegen
1:25:58
1:25:38
20
Maurice Eichhorn
Well Lb
1:25:58
1:25:39
21
Ed Wisse
Oss
1:26:30
1:25:41
22
Boy Amanat
Venray
1:29:59
1:29:39
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nikki Aalberts
Winssen
1:25:18
1:25:02
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid Castricum
Cuijk
1:11:33
1:11:32
2
Mientje van Haare
Olympus Land van Cuijk
1:13:35
1:13:30
3
Emmy Verstraaten
Overloon
1:15:56
1:15:43
4
Conny Borghs
Venray
1:16:44
1:16:30
5
Marion de Bresser
Venray
1:16:44
1:16:31
6
Tanja van Sambeek
Stevensbeek
1:19:05
1:18:46
7
Rancis Ermens
Leunen
1:22:52
1:22:38
8
Willemien Gijsbers
Deurne
1:23:53
1:23:46
De PLUS Kleffenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie - www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de PLUS Kleffenloop
of op 16 september 2018 bij de GOSS Contiweb Maasheggenloop.
www.uitslagen.nl
16-04-2018 09:21