Uitslagenlijst Duin-Bollenloop
Julianadorp - Zondag 15 april 2018
1M9, JEUGD T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Kyan Quilola Bremer
Feniks
4:13
1V9, JEUGD T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Lynn van Veldhoven
Den Helder
4:39
16
Elisa Koningstein
Noordkop
5:55
1M12, JEUGD T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dino van de Wal
SV Sportlust
4:01
1V12, JEUGD T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5M, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Daan Schagen (Fysio Schagen)
19:09
12
Jeffrey Wassenaar (Jongewaard)
20:19
14
Yves Schagen (Fysio Schagen 2)
20:52
16
Johan Schoonheden
Noordkop
21:31
17
Jorn Engel (Fysio Schagen)
21:36
18
Anton van der Sloot
Den Helder
21:39
21
Hans van Breummelen
Noordkop
21:58
24
Kick van Dongen (Broeke Vastgoed)
22:47
28
Niels Blokdijk
Noord-Scharwoude
23:32
32
Frans de Koning
SV Sportlust
24:02
36
Nathan Koningstein
Den Helder
24:35
40
Anton van der Wulp
SV Sportlust
25:20
51
Ben Heijblok (Jongewaard)
28:21
53
Peter Mulder (Noordersandt)
29:05
54
Stefan Cornax (Bremzicht)
29:19
55
Henk Sandkuijl (Jongewaard)
29:39
57
Afke Verschoor
SV Sportlust
29:53
5V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jessica Houben (Peterson)
22:15
6
Jacoba Marinus (Buijtendijk)
23:08
7
Gineke Oosterhuis
Noordkop
23:25
9
Luan van der Meer
Noordkop
23:39
13
May van Dongen (Broeke Vastgoed)
24:43
14
Monica Zuidberg (Broeke Vastgoed)
24:47
15
Esther Bos (Broeke Vastgoed)
24:47
16
Saskia Verijzer(Noordersandt)
24:49
22
Marja Mulder (Noordersandt)
25:25
23
Michelle Franssen
SV Sportlust
25:28
24
Esther aan de Wiel (Mulder)
25:33
25
Marloes Roetgerink (Mulder)
25:36
28
Martha van de Meche (Buijtendijk)
26:14
29
Danielle van Hoek
Noordkop
26:18
33
Jacqueline Schouten (Noordersandt)
26:41
34
Berit Angevare (Fysio Schagen 2)
26:57
37
Zola Assorgia (Fritzemeier)
27:29
47
Daniek Molijn (Fritzemeier)
28:23
55
Karin van den Burg
Noordkop
29:26
57
Melanie Jonker-Verbrugge
SV Sportlust
29:50
58
Femke van de Berg (Fritzemeier)
29:52
60
Sofie Steeman (Fritzemeier)
30:42
63
Marijke de Wit-Hallingse
Noordkop
31:10
66
Roos Schagen (Fysio Schagen 2)
31:33
69
Patou Tas (Fysio Schagen)
31:53
70
Manon Hendriks
Julianadorp
32:03
10M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Marcel van Steenvoorden
Noordkop
42:40
14
Anno van den Bosch
Noordkop
45:00
18
Maarten de Boer
Den Helder
46:25
20
Markus van der Gugten
Noordkop
46:41
25
Nico van Koningsbruggen
Noordkop
49:04
28
Wilbert Siebelink (Peterson)
49:23
34
Jan Elhorst (Buijtendijk)
51:18
10V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Wijtske ten velden
SV Sportlust
51:58
10
Camilla Roelink-De Greeff
Noordkop
52:09
12
Anneke Quartel Koopman
Noordkop
52:57
15
Caroline Bornebroek
Noordkop
59:34
16
Hinnie Scholtens
Winschoten
59:56
19
Nicole Hoekstra
Den Helder
1:01:09
22
Barbera van der Klugt
TAS '82
1:04:24
24
Klazina Korver
De4n Helder
1:05:20
Tevens Rotary Business-loop voor bedrijven
Uitslagen.nl
15-04-2018 20:00