Uitslagenlijst Hilversum City Run

Hilversum - Zondag 15 april 2018

VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stella Kubasch
Hilversum
18:28
18:26
2
Bea van der Poel
Sportief Hardlopen Huizen
24:23
21:14
3
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
25:35
22:30
4
Ada Tuinhout
Hilversum
26:02
25:55
5
Kirsten Kleijn
Hilversum
26:59
24:21
6
Jantiena Dijkstra
Amsterdam
27:18
23:57
7
Pauline Manni
Gac
27:25
24:34
8
Manon Kraakman
Amsterdam
27:27
23:52
9
Tess van den Berg
Delft
27:31
24:37
10
Jose van der Koogh
Hilversum
27:33
27:27
11
Anja Leber
Blaricum
27:36
24:33
12
Eva Meuwissen
Hilversum
27:38
25:05
13
D Van Delden
Loosdrecht
27:40
26:41
14
Maaike Verweij
GAC Hilversum
28:14
25:36
15
Pippa Bosman
28:14
28:05
16
Wicky Hulselmans
GAC
28:15
25:15
17
Fabienne Meuwissen
hilversum
28:18
25:46
18
Samantha Charmant
AMERSFOORT
28:20
25:35
19
Jeanine Blaakmeer
Amersfoort
28:35
25:54
20
Suus Linthorst
Hilversum
28:35
25:31
21
Margo Van Oosterhout
Amsterdam
28:50
26:17
22
Miriam Hayes
none
28:58
25:41
23
Tjitske Lambeck
BAV
29:12
26:29
24
Ilona Joesten
Amersfoort
29:15
25:47
25
Lotte van Beek
Nijkerkerveen
29:15
25:47
26
Astrid Breuer
Hilversum
29:15
26:04
27
Maythe 0658945082 Dirkzwager
Huizen
29:21
28:47
28
Joline van Arnhem
Bussum
29:21
24:58
29
Sandra Alandt
Baarn
29:22
28:24
30
Palma Ljubica
Hilversum
29:22
26:22
31
Mylee van Beers
Baarn
29:23
28:24
32
Simone Vlaar
Amsterdam
29:26
24:53
33
Maren van Krieken
Corbion
29:27
25:57
34
Irene Ittmann
Hilversum
29:29
26:54
35
Andrea van den Berg
Hilversum
29:40
26:55
36
Jet Hageman
ALC school
29:45
26:35
37
Linda Phillips
Hilversum
29:48
29:12
38
Tanja Seydlitz
Hilversum
29:49
25:39
39
Hestia Schouten
Hilversum
29:50
29:48
40
Nieke Van Straten
Ben Rietdijk sport
29:51
29:48
41
Emma van Elsas
Haarlem
29:54
26:26
42
Lisette Jansen
Bussum
29:56
29:04
43
Juliette Muller
hilversum
29:58
26:54
44
Sandra De Potter
Geen
30:00
29:32
45
Kyra Noorman
Hofstedelingen
30:02
26:31
46
Kim Dekkers
Hilversum
30:06
27:33
47
Ellis Denekamp
Amersfoort
30:08
30:01
48
Sem Bakker
30:11
27:01
49
Kim Dekker
Hilversum
30:15
27:04
50
Danielle Kalis-Stok
Baarn
30:17
26:46
51
Maaike Hamstra
GAC
30:17
26:49
52
Ans Pruimboom
Weesp
30:19
29:06
53
Leonie Koopman
Amersfoort
30:22
26:43
54
Laura de Leeuw
Hilversum
30:23
26:15
55
Sanne van Steenis
Hilversum
30:23
26:44
56
Flores Isabel
GAC
30:24
27:26
57
Marjoke Seidel
AV Daventria
30:28
25:56
58
Ghislaine Nefkens
Loosdrecht
30:34
27:48
59
Julia Westeneng
Bussum
30:41
26:40
60
Janneke Burgman
Maartensdijk
30:43
26:32
61
Bernadette Keizer
Soest
30:48
27:44
62
Anne-Roos Stam
Hilversum
30:52
28:02
63
Tessa Stalenhoef
Amersfoort
30:54
28:20
64
Senna Knecht
Hilversum
30:54
30:16
65
Esther van Renswoude
Fit for free
30:54
27:32
66
Elisabeth Beens
Ben Rietdijk sport
30:57
30:54
67
Noor Smit
Amsterdam
30:58
26:34
68
Matilda Ronay
Hilversum
30:58
28:27
69
Quirine Smit
Amsterdam
31:01
26:37
70
Kim Stern
Ben Rietdijk sport
31:05
31:04
71
Tara Hoogeveen
Hilversum
31:10
28:31
72
Gea Zwaga
Dolichos
31:10
28:35
73
Jos Kiewiet
Hilversum
31:12
27:48
74
Annouschka de Jong
n.v.t.
31:12
30:31
75
Nynke Dorhout
Hilversum
31:17
26:41
76
Maartje Hakker
Bunschoten-Spakenburg
31:17
27:38
77
Anne-Tess de Booij
31:18
28:14
78
Lysanne Modderman
Amsterdam
31:19
26:32
79
Marike Rigter
Stichting Elan
31:28
26:52
80
Minke Nusteling
Hilversum
31:28
29:59
81
Petra Saher
31:31
28:53
82
Daimy van der Velden
Baarn
31:32
28:02
83
Ilona Franken
Zeewolde
31:38
28:44
84
Ingrid van Henten
Hilversum
31:39
27:05
85
Romee Wiersma
soest
31:41
27:03
86
Lieke Marseille
Hilversum
31:42
26:46
87
Bente Stagge
Hilversum
31:47
27:59
88
Jette Bakels
Hilversum
31:47
26:59
89
Jeannette Schuil
Lycurgus
31:50
30:08
90
Brigitte van den Bergh
Hilversum
31:51
28:03
91
Evelien Bikker
Corbion
31:55
27:24
92
Jorien Biesta
Leusden
31:57
31:17
93
Gertruud Kocken
Hilversum
32:02
29:46
94
Nynke Lei
Hilversum
32:06
28:57
95
Linda Vermeren
Hilversum
32:07
29:03
96
Ilse Huisman
Hilversum
32:07
28:16
97
Marije Zwaard
Abcoude
32:08
29:22
98
Anita Timmermans
Tilburg
32:09
27:47
99
Eva Schwencke
Gach
32:09
29:01
100
Karen Schoenmakers
Chaam
32:10
27:47
101
Isabella de Rond
ALC school
32:11
29:06
102
Dana Visser
-
32:11
29:24
103
Annemiek Brand
Hilversum
32:12
28:32
104
Diona Vergeer
Hilversum
32:12
28:46
105
Julia Boelhouwer
Huizen
32:16
27:38
106
Tara Zorgdrager
ALC school
32:19
28:37
107
Eline Jousma
Utrecht
32:20
28:57
108
Charlot Schrijvers
Hilversum
32:23
29:06
109
Bianca Krijnen-Splint
Nederhorst den Berg
32:25
31:57
110
Marcella van Westerlaak
Amersfoort
32:25
31:10
111
Miep Steenvoorden
Kortenhoef
32:30
28:39
112
Patty van Dijk
Hilversum
32:32
28:00
113
Sabine Koster
Laren
32:33
27:34
114
Zo Zeedijk
ALC school
32:36
29:58
115
Amy John
Hilversum
32:36
29:13
116
Hersilia Holdorp
Almere
32:38
28:02
117
Luca Groothuis
ALC school
32:39
28:57
118
Cynthia Marmolejo-Garcia
Corbion
32:40
28:03
119
Caroline Oostveen
Hilversum
32:44
28:31
120
Susanne Suu Glasius
Hilversum
32:50
32:11
121
Margo Gaasbeek
Soesterberg
32:52
29:27
122
Pauline Kraaikamp
Ede
32:55
29:32
123
Noor Geenen
Amsterdam
32:55
30:14
124
Caroline Bosch
Hilversum
32:56
28:45
125
Jackie Pipe
GAC
32:57
32:27
126
Patricia Horst
Amersfoort
32:58
31:43
127
Nienke Feenstra
Hilversum
33:06
29:05
128
Marit Boelhouwer
Huizen
33:06
28:30
129
Denise van Rossum
Utrecht
33:07
29:24
130
Nienke Kalsbeek
Hilversum
33:07
29:19
131
Nathalie van Delden
Hilversum
33:11
32:12
132
Marjo Burema
Hilversum
33:11
29:56
133
Agustina Cabado
Hilversum
33:14
29:05
134
Marleen Pathuis
Zwolle
33:15
29:51
135
Lot Schmitz
Laren
33:15
28:07
136
JD Kruisdijk
Hilversum
33:16
28:41
137
Corina Thenu
Hilversum
33:18
29:00
138
Maartje Leenders
Hilversum
33:18
29:07
139
Josianne Zwart
GAC
33:20
29:38
140
Jolanda Scheffers
Hilversum
33:22
29:50
141
Linn Schnherr
Comenius College
33:22
30:31
142
Loulou Hickendorff
ALC school
33:22
30:10
143
Sabine Greve
ALC school
33:22
30:09
144
Masja Meier
Hilversum
33:22
33:03
145
Susanne Renkema
Nederhorst den Berg
33:23
29:28
146
Leonique Niessen
Laren
33:24
27:58
147
Lilian Pattipeiluhu
Huizen
33:25
29:57
148
Stefanie Kos
33:25
30:13
149
Wendy Bijlard
33:25
30:14
150
Dani Siahaija
Hilversum
33:26
29:24
151
Lara Schippers
Hilversum
33:27
29:39
152
Mette den Hartogh
Hilversum
33:27
31:57
153
Maud Klee
Amersfoort
33:27
28:48
154
Jildou Smit
Hilversum
33:27
30:07
155
Nina Bakker
hilversum
33:28
31:58
156
Maryle Bult
Hilversum
33:28
31:58
157
Monique Zwartz
Laren
33:28
28:30
158
Simone van der Burg
Hilversum
33:30
29:06
159
Jolanda Splint
Laren
33:30
29:05
160
Jos Walta
Hilversum
33:31
29:06
161
Tessa Pape
Baarn
33:31
30:01
162
Ivonne Snijder
Hilversum
33:31
30:37
163
Anita Plate
Maartensdijk
33:32
29:35
164
Dionne Hekkers
KRO-NCRV
33:32
28:45
165
Janneke Kromkamp
Corbion
33:32
29:01
166
Fiene Pijl
Hilversum
33:34
30:53
167
Evi Snelder
Hilversum
33:35
29:12
168
Aoife b Hayes
none
33:38
30:20
169
Sanne van den Bos
33:41
28:53
170
Gabrie Vlijm
GAC
33:43
30:57
171
Rosalie Postema
Lekkerhardlopen
33:43
29:10
172
Colette Francois
Soest
33:43
29:09
173
Anje Ruitenbeek
Amersfoort
33:44
30:06
174
Wies van der Zwet
ALC school
33:45
30:03
175
Isabelle Hoekstra
's-Graveland
33:45
30:43
176
Hanna Van der Horst
Hilversum
33:45
29:34
177
Julia van Reyendam
Hilversum
33:50
33:44
178
Diana Mounessiani
Hilversum
33:50
33:45
179
Anne-Marie Leunura
Loosdrecht
33:53
29:01
180
Edith Zwartz
Laren
33:54
28:55
181
Fata Ribic
Hilversum
33:55
30:17
182
Babke Mensink
Eerbeek
33:58
29:19
183
Nienke Brouwer
Gac
33:58
29:48
184
Eline Zijdel
Hilversum
33:58
30:06
185
Ruth Visschedijk
Hilversum
33:59
29:40
186
Britt Koeslag
Hilversum
34:00
32:30
187
Iris Pothoff
Amsterdam
34:00
29:20
188
Annet Schipper- Pos
Tienhoven
34:00
30:31
189
Jolijn Knopperts
Hilversum
34:01
30:32
190
Fleur Goudsbloem
HIlversum
34:02
32:33
191
Tatiana Mota
Hilversum
34:02
32:43
192
Isabel van der Wens
Hilversum
34:02
31:09
193
Marleen Smid
Hilversum
34:05
29:55
194
Juliette Gerbens
KRO-NCRV
34:05
29:20
195
Bianca Krijnen
Zeist
34:07
30:48
196
Laura van Welzenis
34:11
30:22
197
Samantha Wicht
Hilversum
34:12
31:10
198
Claudia Popkema
Hilversum
34:13
31:14
199
Irene van Norden
34:14
30:56
200
Ingeborg Elbertsen ter Haar
Hilversum
34:15
29:53
201
Serene Tomczyk
Hilversum
34:15
32:48
202
Miu Jacobs
Hilversum
34:15
32:49
203
Guusje Stougie
Kortenhoef
34:16
30:14
204
Jessica van de Wetering
Hoofddorp
34:18
31:36
205
Dunja Dunja de Vries
Hilversum
34:19
31:31
206
Svitlana Sheremet
Amsterdam
34:20
29:42
207
Jennifer Haak
stichting elan
34:22
29:46
208
Carola Heerschop
Hilversum
34:31
31:47
209
Amanda Pijpers
GAC
34:31
31:48
210
Patricia Van Schaik
Loosdrecht
34:37
31:22
211
Louise Ittmann
Hilversum
34:41
32:05
212
Emmely Gras
The Harbour fit club
34:41
30:06
213
Judith Van der Hulst
Hilversum
34:42
30:08
214
Sacha Grootveld
34:45
31:00
215
Wiesje Melief
Hilversum
34:45
30:17
216
Stefanie Poelmann
Geen
34:45
30:17
217
Maartje Gruijters
Hilversum
34:46
29:58
218
Maartje Bakker
Hilversum
34:47
30:03
219
Desiree Hooijschuur
Sportief Hardlopen Huizen
34:48
29:58
220
Frances van Rheenen
Utrecht
34:51
29:57
221
Brenda Kana
's-Gravenhage
34:52
29:35
222
Kelly Roelofs
Hilversum
34:53
29:37
223
Renee Postma
Hilversum
34:57
30:31
224
Eveline van Kampen
Naarden
34:57
30:06
225
Sabine Vogel
Mom in balance
34:58
30:08
226
Heleen Hogen Esch
Hilversum
34:58
30:08
227
Ilse Pols de Rooij
Corbion
34:59
34:31
228
Prita Pritawardani
Corbion
34:59
34:31
229
Santje Nuhn
Hilversum
35:01
30:43
230
Petra Koks
Hilversum
35:04
31:04
231
Suzanne Aben
GAC Hilversum
35:04
30:27
232
Lieke Van der Velde
Hilversum
35:07
31:07
233
Yoandi van der Horst
purmerend
35:07
32:12
234
Denise Godijn
Hilversum
35:07
30:32
235
Jennifer Dijkhuizen
35:08
30:15
236
Youssra El Helali
ALC school
35:09
31:32
237
Irene Bol
Hilversum
35:10
32:19
238
Saskia van den Boogaard-van Giffen
Kortenhoef
35:10
31:13
239
Mikal Bergkamp
nvt
35:11
30:45
240
Janine Breg
Sportief Hardlopen Huizen
35:12
30:19
241
Yvonne Kauling
Almere
35:18
32:14
242
Sophie Bol
Hilversum
35:18
32:27
243
Marinka Bartels
Hilversum
35:19
31:06
244
Linda Nigten
Hilversum
35:20
31:08
245
Marleen Lodder
Culemborg
35:20
31:54
246
Lea Frstenberg
35:20
32:12
247
Jo-Anna Ravenhorst
Hilversum
35:21
31:52
248
Melissa Hulscher
Amersfoort
35:21
30:47
249
Pien Gleizes
Bussum
35:23
31:31
250
Kate Norris
Bussum
35:23
31:30
251
Willeke Bonestroo
Nunspeet
35:24
30:58
252
Tessa Dorhout
Hilversum
35:25
30:49
253
Dana Versloot
35:27
30:34
254
Sterre van Eijk
10
35:27
32:40
255
Ezra Schulten
35:27
32:20
256
Willemijn De Leeuw
Nvt
35:27
34:56
257
Lydia van Wijk
Hoofddorp
35:28
31:54
258
Yvette Oostendorp
KRO-NCRV
35:28
30:46
259
Margareth Tijmensen
Hilversum
35:30
31:28
260
Hestet Viveen
Dolichios
35:30
30:47
261
Isa Mertens
ALC school
35:38
32:33
262
Floor van der Klis
Tilburg
35:38
32:08
263
Marie-Louise Goes
Culemborg
35:38
32:10
264
Monique Bouhuijs
Muiderberg
35:39
31:03
265
Lotmar Zeehuisen
Utrecht
35:40
30:45
266
Carien Rienstra
35:43
32:31
267
Michelle Wong
Laren
35:43
31:58
268
Fellicia Kosasih
Laren
35:44
31:58
269
Elza Blees
Hilversum
35:44
31:59
270
Simone Van de Staak
Hilversum
35:45
32:02
271
Eva Govan
35:47
31:07
272
Marlies Van Roomen
Huizen
35:53
31:02
273
Joke Swart
Ankeveen
35:55
31:59
274
Jeanette Van der Laan
Kortenhoef
35:55
31:54
275
Esra de Bode
ALC school
35:56
32:12
276
Celine Vergeer
Jupiter Oudewater
35:57
32:32
277
Debbie Van Kluijve
Hilversum
35:58
33:07
278
Dominique Versteeg
Hilversum
35:58
33:06
279
Majorie Booijen-v Werkhoven
Hilversum
36:00
31:28
280
Ramona Van Kampen
Hilversum
36:01
31:29
281
Christel van den Kommer
-
36:02
32:19
282
Jos van der Laan
GAC
36:03
31:50
283
Mathilde van Oudenaren
Bussum
36:06
32:37
284
Linde van Barneveld
Hilversum
36:07
31:43
285
Tessa Couturier
Hilversum
36:07
31:43
286
Heidi Apeldoorn
Hilversum
36:10
36:02
287
Evelien de Boer
Veendam
36:10
32:38
288
Hannah Roedolf
36:11
33:23
289
Melanie Van Oploo
Hilversum
36:11
32:38
290
Miranda Siekman
Kortenhoef
36:11
32:38
291
Joanita van Haandel
36:12
33:25
292
Vanessa Fokker
36:15
31:42
293
Rachel Gorman
International School Hilversum
36:19
32:54
294
Leonie de Bock
Utrecht
36:22
31:47
295
Caja Engelen
Hilversum
36:22
32:54
296
Jasmijn Haselager
Hilversum
36:24
32:06
297
Lillian van Leerdam
Hilversum
36:27
35:47
298
Joyce Denekamp
Roermond
36:28
36:17
299
Elina Bekking
Hilversum
36:29
32:17
300
Chantalle van Ginkel
Boxtel
36:30
33:23
301
Gonny van Weert
Boxtel
36:30
33:23
302
Faith Van den Hazel
Hilversum
36:31
33:14
303
Miranda Vos
Eemnes
36:37
33:24
304
Anne Kroon
ALC school
36:38
33:25
305
Ellis van Wilgenburg
GAC
36:40
32:57
306
Fenny Deen
Hilversum
36:40
33:14
307
Henny Schaafsma
Sportief Hardlopen Huizen
36:42
31:54
308
Ester Wets
Hilversum
36:42
32:08
309
W Beekman
dolichos
36:44
32:01
310
Nynke van Meerloo
-
36:46
33:24
311
Monique de Waard
Hilversum
36:48
33:01
312
Nina Goossens
Corbion
36:48
32:13
313
Mireille van Kommer
Huizen
36:49
33:03
314
Rozemarijn Hendrikse
Bussum
36:49
32:50
315
Anneroos Blok
's-Gravenhage
36:51
32:14
316
Esther Messelink
the harbour fitclub
36:53
32:18
317
Sanne Hocksenar
Hilversum
36:55
32:16
318
Lisa Kok
ALC school
36:57
33:16
319
Heleen Tims
Hilversum
36:57
33:35
320
Maria Boguslavskaya
Hilversum
36:58
32:33
321
Karen Jansen
hilversum
36:59
33:38
322
Melissa de Ruig
Hilversum
37:00
31:53
323
Willemien Trommel
Amsterdam
37:01
31:55
324
Avani Kille
ALC school
37:02
33:22
325
Sandra Brouwer
HAP Blaricum
37:04
34:34
326
Astrid Vreedeveld
Hilversum
37:04
34:05
327
Marlies Ottenberg
GAC
37:05
33:59
328
Georgine Aalpol
GAC
37:06
33:57
329
Susan van Muiswinkel-Coers
Hilversum
37:07
32:41
330
Anneke Roest
HAP Blaricum
37:07
34:37
331
Carla Verhagen
s Graveland
37:07
32:58
332
Sylvia Koertshuis
Hilversum
37:07
32:51
333
Dorothe Joosen
Ankeveen
37:08
33:15
334
Ingrid van Werkhoven
Hilversum
37:09
32:01
335
Mirjam Joldersma
Amersfoort
37:09
32:02
336
Fynne Zweverink
ALC school
37:12
33:35
337
Maartje Graafsma
ALC school
37:13
34:34
338
Nicolien Pronk van Veen
Feel Active Naarden
37:13
32:22
339
Nienke Van de Steeg
Hilversum
37:13
32:22
340
Cris Amelink
Amsterdam
37:14
32:47
341
Helen Rijper
HarbourFitclub
37:15
32:41
342
Anne-Marie vd Lee
Laren
37:16
32:13
343
Marieke ce Wilde
Hilversum
37:18
35:59
344
Manon Querngester
Nieuwegein
37:19
33:55
345
Ellen van Schie
Muiden
37:19
33:00
346
Henrit Helsloot
Muiden
37:19
33:00
347
Mieke Zwinkels
Woubrugge
37:19
36:01
348
Robin Smit
Heiloo
37:20
35:44
349
Liesbeth Hoekman
Hilversum
37:21
33:15
350
Carmelita Zijpveld
Hilversum
37:21
32:54
351
Julie Stassar
Hilversum
37:21
34:26
352
Sandra Walter-Smit
Emmeloord
37:22
35:46
353
Chlo Otten
Amsterdam
37:22
33:05
354
Mariette van Baaren
Van der Velden Rioleringsbehee
37:22
33:48
355
Jolanda 't Lam
Hilversum
37:23
33:43
356
Jacquelien van Dijk
Hilversum
37:24
34:22
357
Sabine Romeijn
Bussum
37:24
32:46
358
Myrel Woesthuis
Hilversum
37:24
32:47
359
Anisa Alberts
Hilversum
37:26
32:54
360
Danielle Boon
Helvoirt
37:26
33:46
361
Charlotte Fellinger
Hilversum
37:29
34:15
362
Emily Riswick
hollandsche rading
37:29
32:36
363
Fatma Altinay
Hilversum
37:31
32:26
364
Julia Schouten
Geen
37:31
34:28
365
Caroline Visser
Harderwijk
37:33
35:57
366
Femke Smit
Emmeloord
37:34
35:56
367
Noa Smit
nvt
37:37
35:57
368
Nadia Antheunis
Soest
37:37
32:59
369
Anke Jacobs
Hilversum
37:39
33:49
370
Femke Timmermans
Amsterdam
37:43
32:48
371
Annie Zijlstra
Hilversum
37:44
33:37
372
Marieske van Hoff
Amersfoort
37:44
32:48
373
Denise Overeinder
Laren
37:44
32:42
374
Pauline van Marle
Nijmegen
37:44
34:33
375
Frederike ter Harmsel
Laren
37:45
34:22
376
Annette Messiha
Hilversum
37:46
36:09
377
Amlie van Craen
37:46
34:37
378
Ghislaine van Gielse
Spakennest
37:46
32:45
379
Emily Messiha
Hilversum
37:47
36:08
380
Aukje Van den Brink
Hilversum
37:47
33:39
381
Suzanne Messiha
Hilversum
37:47
36:09
382
Annemarie Visser
Rotterdam
37:48
36:10
383
Maureen Udes
Eemnes
37:48
34:14
384
Lisanne Sluijter
Hilversum
37:50
35:12
385
Marlena van der Voort
Amsterdam
37:50
35:13
386
Anne Marie Tazelaar
Hilversum
37:52
33:39
387
Margreet Eijsink
GAC
37:52
34:07
388
Saskia Braam
Hilversum
37:52
33:39
389
Saskia Gerritsen
Kortenhoef
37:53
34:08
390
Liselot Lubbers
Hilversum
37:53
34:09
391
Denise van der Velde
Scherpenzeel
37:54
33:02
392
Floor Verheyen
Hilversum
37:54
35:01
393
Kim Schimmel
Bussum
38:00
33:21
394
Gerdine Vermeiden
Laren
38:00
33:01
395
Kelly Vonk
Hilversum
38:02
33:36
396
Gergana Madzharova
Hilversum
38:02
33:07
397
Siska Oele
Hilversum
38:04
35:23
398
Mare Lei
ALC school
38:04
34:56
399
Pam De Bruijn
Hilversum
38:04
33:51
400
Jacqueline van Twillert
Bunschoten
38:05
34:39
401
Floor Nieuwenhuis
ALC school
38:05
34:53
402
Mara Laagwater
ALC school
38:05
34:53
403
Mickelle Heijmans
38:06
33:14
404
Jolanda Vermeulen
Hoogland
38:06
33:36
405
Sietske de Winter
Naarden
38:06
33:15
406
Irena Petric
Laren
38:08
33:05
407
Anika Greyling
38:08
34:58
408
Simone Huurman
Hilversum
38:11
33:57
409
Noa de Bode
ALC school
38:11
34:37
410
Marieke Gerrits
Hilversum
38:11
33:34
411
Inge Hulsebos
Bussum
38:14
33:25
412
Lucia Boddeke
maarssen
38:15
33:51
413
Maaike Visser
Huizen
38:16
34:21
414
Yvonne Wagemaker
Huizen
38:16
34:22
415
Kyra Zwakman
Leusden
38:16
34:32
416
Judith Smid
Slootdorp
38:19
34:07
417
Chanel Elbertsen
Hilversum
38:22
34:00
418
Malou Symersky
ALC school
38:22
35:05
419
Vlinder Wagner
ALC school
38:22
35:10
420
Anneloes Roos
Almere
38:28
35:08
421
Leonie Oostenrijk
Hilversum
38:29
35:13
422
Linda van Delden
Lelystad
38:32
34:05
423
Sylvia Karres
Hilversum
38:33
34:20
424
Emma Knegt
Hilversum
38:33
33:56
425
Vera van Oortmerssen
Hilversum
38:36
34:23
426
Peet Stelwagen
Vleuten
38:40
34:46
427
Dionne van Heteren
Utrecht
38:46
34:09
428
Dani van Zuijlen
Almere
38:48
34:12
429
Vera Birkhoff
Baarn
38:49
34:58
430
Ayla Ruijssenaars
Soest
38:50
34:10
431
Claire van Zuiden
Laren
38:50
34:18
432
Irene Overweel
Houten
38:52
36:09
433
Laura Hoogeveen
Utrecht
38:52
33:57
434
Cindy Schouten
GAC
38:52
34:31
435
E van den Brink
GAC
38:54
34:33
436
Fleur van de Kamp
Maartensdijk
39:00
34:50
437
Linda Nelis
Hilversum
39:01
36:02
438
Isabel Kooij
Amsterdam
39:01
34:22
439
Marleen Buwalda
Sportief Hardlopen Huizen
39:01
34:08
440
Joyce Janmaat
Hilversum
39:02
34:22
441
Grace Bulgac
Almere
39:03
34:22
442
E l Zomer
Mozarthof
39:07
36:22
443
Atie Gathier
GACH
39:13
36:04
444
Michelle Bakhuizen
39:14
36:26
445
Esther Bredewold
39:14
36:26
446
Rosa Akkeman
Hilversum
39:16
35:50
447
Judith Van Polen
Hilversum
39:16
35:50
448
Tiarda van Haarlem-Buma
Loosdrecht
39:16
35:51
449
Amber van der Woude
GAC
39:18
34:59
450
Denise Brouwer
Hilversum
39:21
35:06
451
Nienke van Wissen -van Veen
Hilversum
39:25
35:08
452
Kirsten van Velzen
Hilversum
39:28
36:05
453
Renske Jansen
GAC
39:29
35:12
454
Gaimarosa Ferrante
ALC school
39:30
36:14
455
Maria Galla
Hilversum
39:30
36:04
456
Danique Mignon
Hilversum
39:31
35:14
457
Melody Juninck
Hilversum
39:31
35:04
458
Carola Geelhoed
GAC/Loopclinic
39:31
35:15
459
Maaike van der Wurf
Loosdrecht
39:34
36:05
460
Maria de Wit
Loosdrecht
39:34
36:04
461
Tanja Pijnaker
Loosdrecht
39:35
36:05
462
Angelika Belovics
Tiel
39:41
34:57
463
Emke Teitsma
Hollandsche Rading
39:47
35:29
464
Jolanda van Opijnen
Hilversum
39:47
35:41
465
Jos Paumen
Purmerend
39:47
35:27
466
Yvon Pass
GAC
39:50
35:34
467
Sayenne Quant
Blaricum
39:57
36:39
468
Jacq Lagendijk
GAC
40:00
35:40
469
Fanny Van Affelen
Lifecity
40:01
36:48
470
Nynke van Lingen
MTB Licht Verzet
40:01
35:21
471
Monique Jansen Schuiling
Nijmegen
40:01
35:20
472
Yvonne Sneevliet
Hilversum
40:02
35:21
473
Lieke Sijbers
Hilversum
40:02
36:51
474
Danille van Ingen
ALC school
40:03
36:48
475
Marjolein Eekhof
GAC
40:03
35:46
476
Sati Manukian
ALC school
40:04
36:48
477
Aimee van Gielse
Spakennest
40:04
35:03
478
Ide van Kerkhof
ALC school
40:06
36:24
479
Shannon van den Hazel
Hilversum
40:13
36:55
480
Sanne van Bracht
Baarn
40:13
36:56
481
Farrah de Groot-Stam
Hilversum
40:16
35:38
482
Marilne Jeths
Naarden
40:17
37:09
483
Linda Schol
Amsterdam
40:18
36:06
484
Juliette Viguier
Hilversum
40:19
35:27
485
Agatka Vaessen
Haarlem
40:20
36:06
486
Lidewij Cobben
40:24
35:43
487
Naomi Krudde
Hilversum
40:27
35:25
488
Kitty Roos
Gac
40:28
36:30
489
Yentl Zeinstra
Hilversum
40:28
40:24
490
Ada de Paepe
Hilversum
40:29
36:37
491
Helen Sliggers
Loenen aan de Vecht
40:33
37:31
492
Melanie Voor 't Hekke
40:33
35:54
493
Renee Sorber
Hilversum
40:40
36:56
494
Yvonne Pel
Hilversum
40:41
36:39
495
Marjilde Stuyt
Bussum
40:44
37:20
496
T A M de Rietveld
MIDDELBURG
40:53
37:56
497
Julia Brok
ALC school
40:53
37:41
498
Myreille van de Kamp
GAC
40:53
36:33
499
Amy van der Spoel
ALC school
40:55
37:42
500
Danielle Karimoen
Almere
40:58
36:02
501
Denise Van Tiel
Loosdrecht
41:01
37:59
502
Judith Verloop
Laren
41:07
36:05
503
Monique Schutrups
Laren
41:07
36:05
504
Jamie Hooijschuur
Sportief Hardlopen Huizen
41:10
36:16
505
Jane Boogaard
Hilversum
41:15
40:45
506
Cielke Sijben
KRO-NCRV
41:16
36:30
507
Margriet Otter
Sportief Hardlopen Huizen
41:19
36:27
508
Liesbeth Dijksma
Sportief Hardlopen Huizen
41:20
36:27
509
Tamara Houtsma
Hilversum
41:26
36:13
510
Jacqueline Walvisch
Kortenhoef
41:29
37:31
511
Anniek Westerhof
Hilversum
41:31
37:47
512
Tanja Simone Overduin
Zevenhuizen
41:32
38:15
513
Liset van Straaten
almere
41:43
36:42
514
Esther van den Heuvel
Hilversum
41:50
37:43
515
Adriana Malancu
Amsterdam
41:53
36:43
516
Ingrid Hocksenar
Amersfoort
42:05
40:52
517
Kirsten de Kuijper
Hilversum
42:13
38:58
518
Debora Janki
Hoofddorp
42:13
38:58
519
Shirley Lau
Hilversum
42:30
38:48
520
Emily Kroon
ALC school
42:37
39:27
521
Bianca Slot
Soest
42:39
38:04
522
Maria Podlasiak
ALC school
42:43
39:09
523
Indy Sieben
ALC school
42:44
39:04
524
Monique van Drunen
Corbion
43:04
38:31
525
Janneke Wijman
Corbion
43:04
38:32
526
Chantal Harmsen
ALC school
43:05
39:23
527
Sanne van der Vlist
Hilversum
43:08
39:10
528
Nadia van der Sar
Hilversum
43:09
39:12
529
Isa van de Meent
ALC school
43:10
39:29
530
Demi Schuijt
ALC school
43:10
39:29
531
Daphne Melenhorst
Hilversum
43:13
38:45
532
Manon Mol
utrecht
43:20
38:35
533
Patricia Kramer
lelystad
43:22
40:43
534
Ilse Hensbergen
Sportief Hardlopen Huizen
43:33
38:39
535
Madhuri Gannamani
Hilversum
43:56
42:47
536
Jantien Moens
Hoogland
44:01
38:32
537
Anna Kroon
Hilversum
44:02
40:16
538
Sam van de Blankevoort
ALC school
44:03
40:23
539
Beau Staalman
ALC school
44:03
40:29
540
India van der Veen
ALC school
44:03
40:23
541
Rosanne Schouten
Amersfoort
44:04
40:58
542
Lideke de Vries
KRO-NCRV
44:14
39:28
543
Suus Boschloo
KRO-NCRV
44:15
39:28
544
Askalu Okhuizen
Sportief Hardlopen Huizen
44:19
39:24
545
Dorien de Gooijer
Sportief Hardlopen Huizen
44:22
39:28
546
Hc Van Wijland
Hilversum
44:32
41:24
547
Starla van Wilgenburg
ALC school
44:41
41:30
548
Djeby Schubert
ALC school
45:26
41:28
549
Fleur Brands
ALC school
45:28
41:55
550
Marjorie Cramm
Hilversum
45:32
41:45
551
Larissa van Kolck
Hilversum
45:35
41:40
552
Kimberly Rijnders-Schotten
Amersfoort
46:01
42:17
553
Astrid van Haaften
Hilversum
46:11
40:56
554
Emma van Wilgenburg
ALC school
46:14
42:32
555
Alicia Gelderen
ALC school
46:15
43:02
556
Hennie Knoester
Naarden
46:18
41:28
557
Lynette de Ruijter
Naarden
46:18
41:29
558
Grace Ferris
Hilversum
46:36
41:29
559
Isabella Blaauw
Hilversum
46:47
42:29
560
Jessie Stoutenbeek
Hilversum
46:47
42:28
561
Denise van Halsema
47:13
42:10
562
Eline Fortuin
Amstelveen
47:14
42:01
563
Charlotte Ferris
Hilversum
47:38
42:32
564
Eliana Koumans
ALC school
47:46
43:57
565
Rosaly Ligthart
ALC school
47:46
43:57
566
Romi van der Walle
ALC school
47:47
43:58
567
Bernice Hartig
ALC school
48:15
44:27
568
Pascalle Hartman
ALC school
48:16
44:21
569
Krista Dutrieux
Amsterdam
48:44
43:55
570
Leonore Hoogstraten
Hilversum
48:44
43:55
571
Haylie Schoumans
ALC school
48:44
45:03
572
Leila Bourazma
ALC school
49:23
45:44
573
Salima Ouhadou
ALC school
49:23
45:44
574
Quirina van Wieringen
Hilversum
49:29
45:13
575
Margriet Janssen
Hilversum
53:02
49:05
576
Erica Preuter
Geen
53:31
50:24
577
Froukje Kuipers
ALC school
56:03
52:50
578
Jasmijn Schaftenaar
ALC school
56:35
52:41
579
Jula van Oudenaarde
ALC school
56:48
53:14
580
Lynn de Waard
ALC school
56:48
53:14
581
Rochelle van der Schelde
ALC school
56:58
53:21
582
Daphne Wilson
ALC school
57:08
53:30
583
Estrella Carbonell Montoya
ALC school
1:04:43
1:01:20
584
Marja Cordes
Newomij B.V. - 9
2:01:55
1:30:47
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sam de Vor
GAC Hilversum
16:29
16:29
2
Jelle Jansen
GAC Hilversum
16:35
16:35
3
Kenny Janssen
Atletiek Helden
17:45
17:44
4
Robert Bijl
Dolichos
18:48
18:47
5
Lars Van der Meulen
Hellas
19:29
19:26
6
Pascal Zoetbrood
Utrecht
19:40
19:37
7
David Neidig
GAC
19:49
19:49
8
Dirk Sluiter
Hilversum
20:06
20:03
9
Bart van Zanten
dolichos
20:08
20:08
10
Julian Wijnen
Huizen
20:44
20:43
11
Dagmar Klaassen
Hilversum
20:54
20:49
12
Jurre Spriensma
Hilversum
21:42
21:41
13
Erwin Reiling
Hilversum
21:42
19:13
14
Max van Craen
22:35
19:44
15
Alex Krochak
22:42
22:04
16
Michel Pieper
Putten
22:58
22:47
17
Fritjof Troll
Hilversum
23:00
22:27
18
Jan Grobusch
Internation School Hilversum
23:11
20:29
19
Wouter Jongbloed
Hilversum
23:23
23:19
20
Wessel Bruijning
Hilversum
23:23
23:20
21
Martijn Bruijning
Hilversum
23:24
23:21
22
Jasper Messelink
Hilversum
23:33
21:03
23
Frank Luczak
BAV
23:35
20:59
24
Robert Schouten
Hilversum
23:48
23:46
25
Mark Kramer
Lelystad
23:55
21:26
26
Koen Hoonhorst
Utrecht
24:03
21:28
27
Mateusz Anglart
Hilversum
24:05
23:06
28
Dani Dani Suparmono
Gac Hilversum
24:10
21:36
29
Maarten Pleij
Loenen aan de Vecht
24:10
21:13
30
Marten Burema
24:14
21:50
31
Peter Weezepoel
Hilversum
24:15
21:40
32
Michael Groen
Vleuten
24:17
20:46
33
Jelmer Klaassen
Hilversum
24:24
24:18
34
Charlie Kater
Hilversum
24:28
23:55
35
Gilbert Vogt
Huizen
24:30
23:21
36
Ward Roozenburg
24:50
21:50
37
Baker Kasaana
Hilversum
24:53
22:15
38
Casper Van der Ploeg
Hilversum
24:53
21:51
39
Anton Middelberg
Nijkerk
24:53
22:06
40
Rolf van Willigenburg
Hilversum
24:57
21:18
41
Toby van Bemmelen
Bussum
24:58
22:24
42
Roeland Mudde
Hilversum
24:58
22:33
43
Rik Leusink
Amsterdam
25:05
21:31
44
Bastian Jansma
gac hilversum
25:10
22:12
45
Shantell Kwofie
GAC
25:13
22:46
46
Pieter Kroeze
Hilversum
25:15
25:14
47
Mono Mono Suparmono
GAC hilversum
25:16
22:42
48
Gijs Zonnevylle
Naarden
25:16
22:13
49
Sander Reedijk
Crossfit Hilversum
25:27
22:25
50
Bram Pleij
Loenen aan de Vecht
25:28
22:30
51
Michel van der Linden
Hilversum
25:33
25:22
52
Ryan Andela
ALC school
25:36
23:12
53
Max Hildebrand
ALC school
25:38
22:59
54
Ties Hayden
ALC school
25:39
23:15
55
Thijs Brok
ALC school
25:40
23:01
56
Dustin Hoffmann
Huizen
25:54
25:53
57
Laurens Jordense
Hilversum
26:05
23:03
58
Ali Akbari
Huizen
26:06
24:56
59
Hidde Koster
Hilversum
26:10
23:21
60
Antoine van den Bos
26:10
22:09
61
Quinten de Jong
Bussum
26:11
23:35
62
Jort Van Wijk
Bussum
26:11
23:35
63
Marcel de Kruijk
Utrecht
26:19
22:42
64
Mark van Toorn
Hilversum
26:24
23:46
65
Fabian Bruns
AV Tempo
26:34
23:39
66
Alfred Kruit
Wassenaar
26:49
24:17
67
Damian Rau
Laren
26:52
21:57
68
Niels Franken
Zeewolde
26:54
24:00
69
Rutger Westgeest
Hilversum
26:54
26:02
70
Fedrick Rosellon Prakoso
26:55
23:50
71
Tim Pannebakker
26:56
23:49
72
Arjen Mulders
GAC
27:01
23:51
73
Oscar Schouten
Hilversum
27:05
27:04
74
David Elzinga
GAC
27:07
24:07
75
Willem-Jan Liersen
Hilversum
27:10
24:36
76
Patrick Elmensdorp
Weesp
27:21
23:54
77
Lewis Bastiaansen
ALC school
27:21
24:26
78
Thomas Wals
27:25
24:19
79
Rutger Mooij
Hilversum
27:25
23:39
80
Tim Burgman
Maartensdijk
27:27
24:28
81
Sondre F Fladeby
Hilversum
27:27
23:31
82
Max Fukkink
Altius
27:29
23:58
83
Guido ten Holder
Zwolle
27:30
24:47
84
Max Bongaerts
Hilversum
27:31
24:30
85
Jimna Bruns
27:37
24:43
86
Pim De Groot
Almere
27:44
26:32
87
Rob Reiniers
Corbion
27:47
27:01
88
Teus Nuhn
GAC
27:51
23:33
89
Catalin Iancu
Corbion
27:52
27:24
90
Jasper van Kesteren
GAC Hilversum
27:53
24:53
91
Joost Tukker
ALC school
27:55
24:59
92
Olaf ten Holder
Hilversum
27:59
25:16
93
Rutger Tromp
Alkmaar
27:59
25:26
94
Stef Sparnaaij
Almere
28:00
24:52
95
Paul Blom
Hilversum
28:00
27:20
96
Jos Blom
Kortenhoef
28:00
27:21
97
Remco Neeter
Amersfoort
28:01
26:46
98
Nico Cramer
Hilversum
28:03
25:13
99
Rimmert vd Ooosterkamp
28:07
25:13
100
Hidde Mulder
Hilversum
28:09
24:33
101
Wessel Plate
Maartensdijk
28:10
24:15
102
Joost Zoetemeyer
Hilversum
28:10
25:35
103
Olivier Zoetemeyer
Hilversum
28:10
25:35
104
Jonah Pedra
28:11
25:09
105
Casper Paets
Hilversum
28:12
25:33
106
Axl Van Limburg Stirum
Dunkers Basketball
28:13
24:55
107
Jonas Elzinga
GAC
28:14
25:14
108
Paul Schaper
Almere
28:14
27:25
109
Ruben Westeneng
Bussum
28:17
24:27
110
Stan Elderhorst
Maartensdijk
28:17
24:21
111
Devon Schwencke
Gach
28:20
25:11
112
Simon van der Veen
Hilversum
28:24
25:59
113
Paul Rabbering
KRO-NCRV
28:25
23:38
114
Ivan Nierop
Hilversum
28:28
23:55
115
Twan Nierop
Hilversum
28:33
23:59
116
Sicco Bokelman
Hilversum
28:37
23:58
117
Jeroen Lampe
Huizen
28:38
27:18
118
Jorik Bokelman
GAC
28:45
24:07
119
Charles Chavannes
Hilversum
28:46
25:32
120
Hans Ras
utrack
28:47
25:19
121
Yaro Hut
28:51
25:42
122
Joost Moerkerk
Hilversum
28:54
24:50
123
Niels Sterk
Corbion
28:56
25:24
124
Fred Hooft
Amersfoort
28:57
27:43
125
Erik Segeren
Hilversum
28:57
28:36
126
Haye van der Werf
Amersfoort
28:58
24:23
127
Dennis Uiterwijk
Hilversum
29:03
25:28
128
Axel Dirkse
Kortenhoef
29:06
25:35
129
Lucky Hendriksen
Wijk bij Duurstede
29:09
26:37
130
Laurens Sybe Lucassen
Hilversum
29:09
26:06
131
Ids Wolff
Vreeland
29:12
25:59
132
Kuno Rijnhart
Amsterdam
29:16
25:54
133
Alex van der Hulst
Hilversum
29:18
26:40
134
Philip Walden
29:19
26:12
135
Keimpe Jansen
ALC school
29:21
26:17
136
Pieter Korte
Hilversum
29:22
28:01
137
Tim Couturier
Hilversum
29:24
25:05
138
Max Coolen
Bussum
29:25
26:45
139
Remco Coolen
Bussum
29:29
26:48
140
Remco Appel
Hilversum
29:32
28:05
141
Hans Hoek
Utrecht
29:39
26:47
142
Dylan Eberhard
Hilversum
29:42
29:05
143
Ewoud Croll
Delft
29:42
26:54
144
Piter Veenstra
KRO-NCRV
29:43
24:59
145
Max Elderhorst
Maartensdijk
29:44
25:49
146
Bright P Kum
Hilversum
29:48
26:43
147
David van Beek
29:49
27:02
148
Renko van den Hout
Breda
29:51
29:28
149
Martijn Spaans
Utrecht
29:52
27:05
150
Peter Hocksenar
Amersfoort
29:54
28:41
151
Jrgen van Beek
Hilversum
29:54
26:44
152
Wouter van der Kamp
Hilversum
30:01
27:10
153
Sven van Bemmel
AV Pijnenburg
30:02
26:30
154
Meloen Wever
Hilversum
30:03
25:42
155
Marvin Hendriksen
Amersfoort
30:05
27:31
156
Banaan Diepeveen
Amsterdam
30:07
25:46
157
Sander van Oosten
Hilversum
30:10
26:02
158
Gijs Hakkert
KRO-NCRV
30:10
25:30
159
Coen Romme
Corbion
30:10
26:39
160
Jeroen Moes
Hilversum
30:13
28:32
161
Hessel Van der Veen
Hilversum
30:14
28:32
162
Sebastian Sigrist
ALC school
30:16
27:21
163
Emiel Breken
GAC
30:17
27:17
164
Oscar Heuperman
Almere
30:23
26:16
165
David Lenderink
nvt
30:29
26:05
166
Roger Nefkens
Amsterdam
30:33
27:48
167
N Koper
AMSTERDAM
30:33
26:05
168
Guus Schmitz
Laren
30:35
25:10
169
Rajiv Rama
Hilversum
30:37
27:38
170
Johan Engelen
Hilversum
30:39
26:29
171
Peter Crol
Hillegom
30:40
30:39
172
Willem van den Berg
GAC Hilversum
30:42
26:32
173
Zoey Terpstra
ALC school
30:43
27:37
174
Arwin Westeneng
Bussum
30:43
26:42
175
Ayolt Kloosterboer
Hilversum
30:44
28:06
176
David van Laar
ALC school
30:45
26:36
177
Felix van Craen
Hilversum
30:49
27:40
178
Julian Tetenburg
30:49
27:41
179
Glyeb Pannochka
30:49
27:40
180
Bouke Faase
ALC school
30:50
27:47
181
Marco Stam
Hilversum
30:52
28:02
182
Boet Bouma
ALC school
30:56
27:14
183
Kacper Traczykiewicz
ALC school
30:56
26:41
184
Melle Scholten
Hilversum
30:57
27:57
185
Levi van der Klis
ALC school
31:00
27:24
186
Rene Ploegsma
Hilversum
31:01
27:42
187
Andre Kalksma
De Meern
31:02
27:41
188
J Peters
Hilversum
31:03
27:02
189
Rutger Van den Camp
Burning Heart
31:04
27:44
190
Sam de Jong
n.v.t.
31:07
30:27
191
Rick Hagen
Hilversum
31:08
27:21
192
Eric Reinders
Hilversum
31:09
28:13
193
Stef van den Kommer
ALC school
31:10
27:27
194
Chris Vermeulen
Hoogland
31:10
26:41
195
Hans Moolhuijsen
GAC/Hilverssum
31:10
29:43
196
Michiel Peters
Hilversum
31:11
27:11
197
Joep Moolhuijsen
Amsterdam
31:11
29:43
198
Jeroen Bakker
Hilversum
31:12
27:48
199
Jochem Nuhn
Hilversum
31:14
26:53
200
Karel Plate
Maartensdijk
31:14
27:18
201
Rick Hinfelaar
Hilversum
31:15
28:18
202
Dyago Bos Garcia
31:16
28:09
203
Bram Hommen
Hilversum
31:19
28:18
204
Arie Kattenberg
Hilversum
31:19
28:27
205
Henriette Visser
nvt
31:21
27:50
206
Jeroen Wiegers
Hilversum
31:23
28:59
207
S van Spellen
Bussum
31:23
31:19
208
Boris Ettema
Hilversum
31:24
28:07
209
Hayden Hogenstijn
31:24
28:17
210
PP Ettema
Hilversum
31:25
28:07
211
Steef Bouwman
31:30
28:36
212
Luuk Cornelisse
ALC school
31:30
28:05
213
Tommy Fahy
31:31
28:23
214
Peter Vos
Eemnes
31:32
28:17
215
David van Dorp
Hilversum
31:32
30:00
216
Quinten Vos
Loosdrecht
31:34
27:47
217
Floris Polman
Zeewolde
31:38
28:45
218
Mika Casander
Hilversum
31:38
29:07
219
Duncan Casander
Hilversum
31:39
29:07
220
Niels Beekes
64 Bits
31:40
27:12
221
Theo van den Hazel
Hilversum
31:42
28:13
222
Martijn Kalsbeek
Hilversum
31:43
27:54
223
Jelle Barneveld
Hilversum
31:45
27:37
224
Frans ter Steege
Hilversum
31:48
27:38
225
Vincent Albers
Hilversum
31:48
28:29
226
Jack Carpentier
Hilversum
31:48
26:34
227
Melvin Arends
Hilversum
31:50
28:57
228
Kane Chau
Hilversum
31:52
28:59
229
Ruben Fukkink
Altius
31:54
28:24
230
Tom Fikkert
Alphen aan de Rijn
31:55
27:11
231
Rob Janssen
-
31:56
28:11
232
Gino Sponton
Huizen
31:56
27:04
233
Ole Bras
Laren
31:56
26:54
234
Danny van den Kommer
-
32:00
28:18
235
Parth Sharma
32:00
28:57
236
Henk Rijpkema
Amersfoort
32:02
27:38
237
Julian Vermeulen
Hilversum
32:02
26:49
238
Jiven van Schooneveld
Hilversum
32:08
26:51
239
Yuri Folkertsma
32:09
29:22
240
Robert Boogaard
Laren
32:09
27:15
241
Thijs van Gelder
Laren
32:09
27:09
242
Robin Addink
hilversum
32:11
29:06
243
Marco Van Dijk
X
32:12
28:31
244
Boaz van Dongen
ALC school
32:13
29:08
245
Dennis Bakker
Nederhorst den Berg
32:14
28:08
246
Idse van der Klein
Amsterdam
32:15
28:58
247
Lois Doornheim
GAC Hilversum
32:18
29:11
248
Hans Kemp
Maartensdijk
32:23
28:13
249
Florian Zomers
Hilversum
32:23
29:15
250
Jan Bosman
Hilversum
32:23
28:14
251
Jeroen Zomers
Hilversum
32:25
29:17
252
Twan van de Westerlo
Helmond
32:26
29:28
253
Eloi Borgne
Hilversum
32:31
29:28
254
Pieter Feenstra
Hilversum
32:33
28:32
255
Mike Berkholst
Laren
32:33
27:30
256
Holger Frstenberg
Hilversum
32:35
29:45
257
Wim van der Hoop
GAC
32:35
31:14
258
Richard Costermans
Hilversum
32:36
29:58
259
Wesley de Haan
Hilversum
32:36
29:23
260
Tom Muizelaar
Nederhorst den berg
32:36
30:13
261
Joppe Schmitz
Laren
32:36
27:27
262
Roef Nolten
Hilversum
32:36
29:37
263
Simon John
Hilversum
32:37
29:14
264
Aditya Jaksani
32:38
29:35
265
Thomas Wind
Utrecht
32:39
27:57
266
Robert Slootjes
Hilversum
32:39
32:13
267
Andrew Baker
Hilversum
32:42
28:54
268
Johan Keeman
Enkhuizen
32:46
29:22
269
Cornelis Luigjes
hilversum
32:53
28:30
270
Jos van Douwe
Amstelveen
32:53
29:24
271
Marco Tamis
Bussum
32:55
28:23
272
Tim Hindriks
Hilversum
32:57
28:14
273
Thijmen Sunter
Hilversum
32:57
29:50
274
Boaz Tromp
's-Graveland
32:58
28:48
275
Timo Onink
Nieuwerkerk a/d Ijssel
33:04
29:39
276
Arjan Primus
Hilversum
33:06
30:24
277
Luno Primus
Hilversum
33:06
30:24
278
Rene Boelhouwer
Huizen
33:06
28:29
279
Stefan Post
Huizen
33:06
28:30
280
Max Boelhouwer
HUIZEN
33:08
28:32
281
Xavier Steenwijk
ALC school
33:09
29:36
282
Martin van den Heuvel
Hilversum
33:10
30:01
283
Bert Pols
Utrecht
33:11
30:31
284
Finn Westerveld
33:12
29:41
285
Oscar Hassinen
33:12
29:41
286
Martin Vos
Muntendam
33:13
31:59
287
Henk Boerhout
Zeewolde
33:18
30:15
288
Lucas Lenderink
nvt
33:19
28:53
289
Vince Torsing
ALC school
33:19
29:46
290
Robbert Sunter
Hilversum
33:23
30:16
291
Nathan Bernardus
Huizen
33:25
29:58
292
Eddie Bos
Maarn
33:30
29:18
293
Alex Hermans
Badhoevedorp
33:33
29:11
294
Ruud van Loon
Afferden
33:34
30:01
295
Eimer Hayes
33:38
30:20
296
Ed Uiterwijk
Hilversum
33:39
30:04
297
Robert Lambers
Hilversum
33:41
29:43
298
Tom Brouwer
Hilversum
33:45
29:51
299
Ben Fellinger
Weesp
33:51
30:35
300
Patrick Crabbendam
Laren
33:55
30:53
301
Arjan van Opijnen
Amersfoort
33:57
29:32
302
Danny Roelofs
Hilversum
33:58
28:41
303
Flip Backx
Alphen NB
34:00
29:37
304
Louis Koolen
KRO-NCRV
34:01
29:17
305
Vishwajeetsinh Jadhavrao
34:02
30:53
306
Hermen Klok
BREUKELEN
34:07
30:29
307
Cor Oosterbeek
BUSSUM
34:07
30:48
308
Tim Jansen
Corbion
34:07
30:41
309
Peter Jansen
Corbion
34:08
30:41
310
Rens Legemaate
Hilversum
34:12
31:10
311
Michel Vreedeveld
Hilversum
34:14
31:14
312
Wim Dral
34:14
33:49
313
Enrico Bus
Hilversum
34:17
29:48
314
Erwin Lubbersen
Amersfoort
34:19
31:38
315
Phine van Pappelendam
ALC school
34:20
30:46
316
Andries Smit
Hilversum
34:22
31:02
317
Andre Oostveen
Utrecht
34:24
32:38
318
Diederik Miedema
Hilversum
34:24
30:47
319
Tom van Waveren
Hilversum
34:25
31:43
320
Ewout Wolff
Vreeland
34:26
31:12
321
Tom de Winter
Naarden
34:26
29:39
322
Ellis Jan Van den Hout
Dolichos
34:27
30:40
323
Vince Verhoeff
Loosdrecht
34:28
31:13
324
Ren Huijs
Hilversum
34:29
30:13
325
Robert Pruim
GAC
34:32
33:52
326
Jan Wenting
Hilversum
34:33
31:17
327
Thijmen Wenting
Hilversum
34:33
31:17
328
Jonathan Verheul
Weesp
34:37
29:27
329
Max van Aertsbergen
Hilversum
34:38
30:01
330
Paul Seidel
Hilversum
34:39
30:07
331
Jasper Majoor
Hilversum
34:46
31:49
332
Jeroen Majoor
Hilversum
34:50
31:53
333
Hans van Meurs
Corbion
34:50
31:23
334
Paul Donker
Muiden
34:51
33:18
335
Andr Doorn
Tuitjenhorn
34:53
31:03
336
Paul Pluyter
Feniks
34:54
31:05
337
Niels Elfrink
Hilversum
35:01
32:14
338
Furkan Yoruk
ALC school
35:02
30:53
339
Hans van Wierst
-
35:04
31:58
340
Ruud Wempe
35:05
31:20
341
Nikita Mykhailenko
35:06
31:57
342
Ruud Wempe
Hilversum
35:07
31:22
343
John Verheyen
Hilversum
35:08
32:15
344
Rene Matulewicz
GAC
35:09
31:21
345
Diederick de Buck
Huizen
35:18
30:27
346
Marcel Harms
Hilversum
35:18
31:59
347
Chris Herrebrugh
Almere
35:25
34:54
348
Loek Westerik
Hilversum
35:27
31:12
349
Berry Calis
Hilversum
35:31
31:04
350
Georges Chahoud
ALC school
35:32
32:29
351
Andre van der Wel
Utrecht
35:32
32:35
352
Ron Elderhorst
Maartensdijk
35:33
31:24
353
Ren van der Klis
Sportiefhardlopen Huizen
35:38
32:09
354
Jeremy Zijdel
ALC school
35:42
32:10
355
Wouter Verweij
ALC school
35:45
32:18
356
Danny Stompe
Hilversum
35:48
31:33
357
Bart de Nie
Laren
35:50
31:36
358
Ben Pipe
Hilversum
35:53
35:22
359
R Van Kluijve
Hilversum
35:58
33:04
360
Malcolm Aganyo
Hilversum
36:03
31:37
361
Ben Schofield
Hilversum
36:03
31:38
362
Thijs Norris
Bussum
36:07
32:09
363
Ron Manten
Hilversum
36:08
31:51
364
Sean Moriarty Linthorst
Hilversum
36:08
32:33
365
Twingo Couturier
Hilversum
36:08
31:44
366
Den Mykhailenko
36:08
32:31
367
Sander F Fladeby
GWC
36:09
31:44
368
Emre Polatkan
Almere
36:14
31:38
369
Tim Norris
Bussum
36:16
32:17
370
Barend Linders
International School Hilversum
36:19
32:55
371
Richard Minderhoud
Maassluis
36:21
32:47
372
Christian de Bock
Haarlem
36:22
31:49
373
Kai Chau
Hilversum
36:26
33:33
374
Edwin Denekamp
Roermond
36:28
36:18
375
Olaf Kop
Zeist
36:31
33:01
376
Nick van Loon
Tilburg
36:32
33:01
377
Tom Groskamp
Hilversum
36:35
32:35
378
Jacob Mol
Hilversum
36:39
33:13
379
Iris de Busser
Hilversum
36:41
33:16
380
Ferdi Dolgunyurek
Hilversum
36:43
33:18
381
Lammert Jan Oosterloo
Van der Velden Rioleringsbehee
36:44
33:09
382
Yekuno Houtman
ALC school
36:44
33:40
383
Martijn Bruggeman
KRO-NCRV
36:45
31:58
384
Rene Hendrikse
Bussum
36:49
32:50
385
Danil Hendriks
ALC school
36:50
33:17
386
Marco van den Heuvel
Hilversum
36:51
35:53
387
Jesse van den Heuvel
Hilversum
36:52
35:55
388
Danil Van Halsema
Hilversum
36:54
31:53
389
Peter Ottenhof
Hilversum
36:57
33:30
390
Pim Astfalck
Hilversum
36:57
32:33
391
Kasper Larsen
Hilversum
36:59
32:34
392
Ashwin Vishwakarma
37:10
34:07
393
Conny Kooter
Soest
37:15
33:13
394
Ton van Meerten
almere
37:19
33:59
395
Alex de Groot
Hilversum
37:20
32:40
396
Arjen Horst
Amsterdam
37:20
34:26
397
Gert-Jan Smit
Emmeloord
37:21
35:43
398
Jens Metselaar
Amstelveen
37:22
35:45
399
Anand Kailasam
Hilversum
37:24
33:12
400
Dhwani Kailasam
Hilversum
37:24
33:12
401
Thomas Riswick
hollandsche rading
37:24
32:30
402
Kenta van Gorkom
Spakennest
37:24
32:24
403
Donavan de GROODT
37:26
32:31
404
Tim Kelly Fennis
Hilversum
37:27
33:00
405
Bart Krnmann
s Graveland
37:28
33:20
406
Julian Verweij
Hilversum
37:29
34:14
407
Remco van Blarcum
Eemnes
37:29
34:34
408
Danil Smit
Emmeloord
37:33
35:51
409
Pieter Knijff
GAC
37:33
33:17
410
Luuk Looij
AV Tempo
37:33
33:37
411
Sicco Wiersma
Soest
37:35
32:54
412
Olivier de Jong
Hilversum
37:37
34:12
413
Julius de Jong
Hilversum
37:37
34:11
414
Jordan Sancho
ALC school
37:37
33:56
415
Ben Smit
nvt
37:38
35:53
416
Martin de Jong
Hilversum
37:38
34:13
417
Marcel Lewakabessy
VR Amsterdam
37:41
33:57
418
Marc de Groot
Hilversum
37:43
34:23
419
Silvino Seymor
Almere
37:46
33:02
420
Cees-Jan Smit
Heiloo
37:47
36:10
421
Tristan Vlijm
hilversum
37:47
35:01
422
Thom Klarenbeek
S graveland
37:47
33:39
423
Fayez Messiha
Hilversum
37:48
36:10
424
Wesley Veerman
Eemnes
37:50
34:14
425
Chishala Wijmans
GAC Hilversum
37:50
33:23
426
Mike De Groodt
Hilversum
37:50
32:55
427
Jos van der Ploeg
KRO-NCRV
37:55
33:10
428
Wouter de Wijs
Hilversum
38:03
33:07
429
Dariel van Nobelen
Van der Velden Rioleringsbehee
38:08
34:24
430
Miko Dokter
ALC school
38:12
34:37
431
Cees van Veldhuizen
Maarssen
38:15
33:50
432
Jan Telleman
HAP Blaricum
38:16
33:28
433
Patrick Van Zwienen
Amersfoort
38:27
33:58
434
Jim de Kroon
Den Helder
38:32
34:24
435
Meenakshi Arunachalam
Hilversum
38:38
35:51
436
Nol Bollongino
Hilversum
38:39
34:40
437
Pim Schmitz
Laren
38:40
33:33
438
Anthony Prins
ALC school
38:45
35:05
439
Remco Kuiper
Heiloo
38:46
33:57
440
Joris Bouwman
Sherpa
38:49
35:28
441
Henk Birkhoff
Baarn
38:57
35:06
442
Fabian van Dam
Sherpa
38:58
35:37
443
Wouter van de Kamp
Maartensdijk
38:59
34:50
444
Peter Lamme
-
39:02
35:16
445
Fabian Overgaag
Purmerend
39:04
35:20
446
Tom Mandoeng
39:05
36:20
447
Menno Astfalck
Hilversum
39:05
34:37
448
Wilco Kamerman
Loosdrecht
39:07
36:06
449
Paul Kool
Hilversum
39:09
34:18
450
Mike Vos
Loosdrecht
39:11
35:26
451
Tim Klooster
Amersfoort
39:17
35:50
452
Joop de Vink
GAC
39:25
35:12
453
John Padam-Sing
Hilversum
39:29
35:20
454
Delano Juninck
Hilversum
39:32
35:04
455
Rasmus Husted
39:32
36:24
456
Ikhlasse Khattou
ALC school
39:33
36:17
457
Julyan Stam
ALC school
39:36
35:56
458
Lewis McLagan
39:40
36:30
459
Gaston Mignon
39:41
35:23
460
Jasper Gent
ALC school
39:41
36:09
461
Mark Bergman
ALC school
39:45
36:12
462
Mees Kok
ALC school
39:49
36:16
463
Matthijs Hoofd
Eemnes
39:56
36:38
464
Frans Boegem
Lifecity
40:01
36:47
465
Hylke van Lingen
Hilversum
40:01
35:20
466
Matthijs Terstegge
Rotterdam
40:01
35:19
467
R Nijssen
Rotterdam
40:01
35:20
468
Chris Doornekamp
GAC
40:03
35:46
469
Markus Warnars
Hilversum
40:05
35:24
470
Virgil 31643123173 Warnars
Ilpendam
40:06
35:25
471
Gabriel Kaczmarczyk
ALC school
40:09
36:58
472
Farasdag Al Tememe
ALC school
40:09
36:57
473
M Gross
GACH
40:19
36:31
474
Jerome Viguier
Hilversum
40:19
35:27
475
Jens Brockmann
Hilversum
40:27
37:37
476
Jorn Hiemstra
Spakennest
40:36
35:35
477
Mark Sorber
Nijmegen
40:39
36:55
478
Wijnand Van Korlaar
Appel
40:41
37:16
479
Raymond Icke
Sportief Hardlopen Huizen
41:10
36:15
480
Van Peet Stelwagen
Vleuten
41:25
37:31
481
Floris van Wilgenburg
Hilversum
41:31
38:14
482
Gert Wevers
Almere
41:31
38:27
483
John de Vries
geen
41:34
37:42
484
Jan van Straaten
Almere
41:42
36:42
485
Karel De Vries
Eemnes
41:48
38:47
486
Jerry De Vries
Eemnes
41:48
38:48
487
Tim De Vries
Eemnes
41:49
38:48
488
Patrick Meijer
Kortenhoef
41:49
38:48
489
Loek Swierstra
Hilversum
41:52
39:14
490
Floris van Mierlo
Zaandam
41:52
36:40
491
Ren van den Heuvel
Utrecht
41:53
36:43
492
Anthony Klarenbeek
Soest
42:39
38:05
493
Furkan Ddk
ALC school
42:47
38:38
494
Ilias Bellafkih
ALC school
42:49
38:42
495
Scott Struijve
Schiedam
42:49
39:15
496
Wouter Jansen
ALC school
43:05
39:22
497
Gerardus Vlaar
Hoorn
43:07
38:47
498
Emin Hodic
ALC school
43:08
39:27
499
Ying-Ko Lieuw-On
Hoorn
43:09
38:47
500
Frans Mol
Swifterbant
43:20
38:35
501
Andr van der Meer
BAV
43:23
38:32
502
Maarten van de Beek
Leusden
43:25
39:40
503
Ole Scherpel
ALC school
43:32
39:49
504
Libor van Leersum
Hilversum
43:38
38:41
505
Mick Schmitz
Laren
43:50
38:27
506
Tim Schraa
Laren
43:51
38:28
507
Alex Millenaar
Amersfoort
44:04
40:58
508
Robin Broeke
ALC school
44:18
40:38
509
Ewout Meerveld
ALC school
44:41
41:00
510
Connor Koudijs
ALC school
44:44
41:05
511
Nick van Loenen
Van der Velden Rioleringsbehee
44:46
41:11
512
Frank van den Dungen
Hilversum
44:56
40:29
513
Kaan Erdogan
ALC school
45:17
41:08
514
Lauren de Winter
ALC school
45:27
41:29
515
Carlos Ferreira Fernandes
45:35
41:41
516
Yari Bos
ALC school
45:59
43:13
517
Finn Janmaat
ALC school
45:59
43:13
518
Rendolf van Hoof
Loosdrecht
46:10
40:56
519
Brian Ferris
Hilversum
47:38
42:32
520
Mohamed Mosimursy
ALC school
50:58
46:51
521
Giray Kahveci
ALC school
50:59
46:50
522
Iuri Ferreira de Queiroz
ALC school
51:00
46:52
523
Darryn Tayler
Laren
51:08
46:07
524
Henk Janssen
Hilversum
53:02
49:05
525
Luuk Holwerda
Lelystad
53:28
45:59
526
Wouter Holwerda
Lelystad
53:31
46:02
527
Bastiaan Van der Most
Hellas
54:38
50:59
528
Robin Buijs
ALC school
59:55
56:27
529
Skip Bruinsma
ALC school
1:04:03
1:00:34
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ties van den Hurk
NSAV 't Haasje
34:47
34:44
2
Ruud Weijer
Phanos
35:00
34:58
3
Valentijn Zonjee
Hilversum
35:58
35:57
4
Robin Hilhorst
Utrecht
38:09
38:08
5
Ruben van Doorne
Amersfoort
38:13
38:10
6
Gert-Jan Halleen
GAC Hilversum
38:18
38:17
7
Bert de Rooij
Running Holland
38:32
38:30
8
Wiepke Koopmans
Hilversum
38:35
38:34
9
Rick Cornelissen
GAC
38:51
38:50
10
Thomas de Wijkerslooth
Amsterdam
38:58
38:29
11
Bram Van Loon
Gouda
39:02
38:48
12
Jeroen Kolk
Almere
39:06
39:01
13
Andy Caine
39:07
38:57
14
Sicco Roukema
Hellas Utrecht
39:12
39:09
15
Michiel Meulemans
Utrecht
39:15
39:12
16
Mark Zuurhout
Hilversum
39:20
39:19
17
Kai Grillo
Amsterdam
39:25
39:24
18
Erik Zijlstra
TVH
39:42
39:41
19
Maurits Linders
Hilversum
39:50
39:45
20
Piet Hendrikx
Running Team Gooi
39:56
39:55
21
Nicolas Prophte
Hilversum
40:16
40:11
22
Joshua Visser
Hilversum
40:18
40:14
23
Kor van der Bij
Hilversum
40:24
40:23
24
Ben van Stee
Bussum
40:43
40:39
25
Jordan Ouvrard
Hilversum
40:44
40:11
26
Yoram de Boer
GAC Hilversum
40:54
40:50
27
Laurens de Paauw
Hilversum
40:57
40:13
28
Frido Karreman
Triathlon Vereniging Hilversum
41:01
40:55
29
Wouter Egas
Amersfoort
41:11
41:10
30
Roland den Hertog
Gouda
41:37
40:48
31
Reinier Kruis
Corbion
42:01
41:57
32
Nick Palapessy
Veluwe
42:03
41:52
33
Ronald Van Marissing
Hilversum
42:09
42:04
34
Hendrik jan Van den Akker
Soest
42:12
42:08
35
Koen Zweers
BAV
42:19
41:50
36
Rob Kuiper
Hilversum
42:21
42:17
37
Victor Helmond
Hilversum
42:29
42:01
38
Christophe Smeets
Eindhoven
42:33
42:27
39
Stefan de Wit
Corbion
42:37
42:21
40
Roeland Hartman
Rotterdam
42:44
42:34
41
Ewald de Boer
Hilversum
42:51
42:34
42
Thijs Knecht
GAC Hilversum
42:53
42:48
43
Corjan Wien
Hilversum
42:54
42:46
44
Rik Pennartz
Sparta
43:03
42:57
45
Dimitrios Psycharis
Hilversum
43:06
43:01
46
Rik Harmsen
Naarden
43:10
42:38
47
Lars van Huisstede
Kortenhoef
43:19
40:37
48
Jelmer Boter
Delft
43:42
42:52
49
EDWIN Van Kordelaar
Hilversum
43:52
43:50
50
Marco Mulder
Twello
44:05
43:54
51
Stephane Dion
Corbion
44:09
44:03
52
Wilfred Romijn
Hilversum
44:11
43:45
53
Arnoud Neidig
GAC Hilversum
44:20
44:19
54
Wendel van Dalen
AAC `61
44:22
42:52
55
Remko Kuijer
Hilversum
44:31
43:30
56
Ruud Mulders
Hilversum
44:31
42:54
57
Jan van Haren
Hilversum
44:38
43:47
58
Pieter Calis
Soest
44:42
44:02
59
Dennis Lennaerts
Corbion
44:43
44:18
60
Matteo Rondini
Hilversum
44:45
44:41
61
Gerard-Jan Smit
Utrecht
44:47
44:40
62
Wai Keung Man
Gac
44:50
44:47
63
Maksim Golov
Hilversum
44:51
44:43
64
Jan Hoofd
Eemnes
45:07
44:45
65
Quirijn Tol
kortenhoef
45:08
44:51
66
Arnold den Ouden
Hilversum
45:11
44:51
67
Laurens Drooger
Blaricum
45:15
44:41
68
Maarten de Graaff
Kortenhoef
45:17
45:15
69
Bart van Peursem
Kobra
45:22
45:17
70
Jorik Slob
Gac hilversum
45:37
45:34
71
Peter Hoekstra
Hilversum
45:38
45:35
72
Bastiaan Bon
Hilversum
45:39
45:13
73
Timo Visser
Hilversum
45:42
45:40
74
Casper Leenstra
Utrecht
45:42
45:04
75
Mickael Beugnet
Hilversum
45:45
45:12
76
Eric Jongerius
Hilversum
45:45
45:32
77
Marcel Verboom
Hilversum
45:45
44:29
78
Zbigniew Markowicz
Hilversum
45:48
45:30
79
Danny de Vink
Hilversum
45:49
45:05
80
Peter van Leer
AV Zuidwal
45:50
45:42
81
Steven Heuft
Amsterdam
45:51
44:31
82
Paul Wonderman
Hilversum
45:51
45:42
83
Peter Schoenmaker
Bussum
45:51
45:32
84
Merlijn Pieterman
Hilversum
45:53
45:22
85
Joost 0358885281 Lanshage
Bussum
46:05
45:45
86
Joris Frederix
Corbion
46:05
45:18
87
Thijn Vrielink
Amsterdam
46:06
45:16
88
Willem Oostra
Hilversum
46:08
45:38
89
Chris Oosterling
Hilversum
46:09
45:27
90
Nick van den Broek
Corbion
46:13
45:48
91
Paul Radt
46:18
44:54
92
Hans Scholtes
Runningteam 't Gooi / Dolichos
46:19
46:18
93
Job Beelman
Amsterdam
46:22
45:23
94
Mark Tenhagen
Naarden
46:23
45:31
95
Charl du Plessis
Loosdrecht
46:26
46:01
96
Fred Havinga
Running Almere
46:32
46:27
97
Peter van der Meulen
GAC Hilversum
46:35
46:26
98
Vincent Rooker
Baarn
46:38
46:26
99
Hans van Duijvenbode
Nvt
46:39
46:37
100
Tjalle Kuijt
Kudelstaart
46:41
45:22
101
Quintus van der Bijl
SC Reeuwijk
46:42
46:37
102
Pim Bloemendaal
Weesp
46:44
45:42
103
Laurens Steendijk
46:44
45:53
104
Timo Heinis
Hilversum
46:47
46:40
105
Thijs Hofsteenge
Amsterdam
46:48
45:29
106
Robert Spiering
46:48
45:38
107
Mark de Boer
Bussum
46:55
46:30
108
Noel Gavin
46:55
46:14
109
Wim Rottier
BAV
46:56
46:11
110
Jens Elzenga
Dordrecht
46:58
46:39
111
Raoul Janssen
bussum
47:02
45:55
112
Elgar Klaui
Hilversum
47:03
45:35
113
Ralph Warren
Bussum
47:04
46:49
114
Egbert Abrahams
Bussum
47:08
46:37
115
Rene Wagenaar
Amsterdam
47:14
46:55
116
Julien van Brederode
Hilversum
47:15
47:03
117
Nico Klomp
Zeist
47:16
47:09
118
Paul van den Anker
Nieuwkuijk
47:17
47:09
119
Carry Mout
GAC
47:19
46:39
120
Johan Doornekamp
Hilversum
47:20
47:03
121
Ikbenhelemaalnietmoe Biemans
Hilversum
47:20
46:25
122
Lex Borghans
Corbion
47:22
46:54
123
Jasper Bosman
Bussum
47:25
45:56
124
Marco Boekelo
Maarn
47:26
47:00
125
Erik Molenaar
47:27
46:53
126
Arthur Loos
Nvt
47:29
47:05
127
Jasper Agterberg
Bussum
47:37
46:40
128
Ivo Van Deudekom
Amsterdam
47:41
47:30
129
Justus Dokter
Rotterdam
47:41
47:31
130
Henri van Gool
Sportrusten
47:43
47:18
131
Derek Oosthoek
Huizen
47:46
46:27
132
Jaap van Kooten
Gouda
47:51
46:42
133
Wouter Schrder
Amsterdam
47:53
47:02
134
Walter Mijnhout
GACH
47:55
47:52
135
Frank Van Wijk
Bussum
47:57
47:48
136
William Hanoeman
Soest
47:58
47:53
137
Jan van Breugel
Corbion
47:59
47:36
138
Reinoud Moens
Baarn
48:00
47:47
139
Zeno Vivolo
Hilversum
48:11
47:55
140
Roderik Van Grieken
Hilversum
48:11
47:35
141
Sipke Mellema
geen
48:20
47:51
142
Joey Verweij
Hilversum
48:22
48:07
143
Marcel Tielen
Hilversum
48:24
46:58
144
Dennis Talens
AV Peijnenburg
48:28
48:13
145
Jaro Verhoog
Hilversum
48:32
47:46
146
Samir Boufadiss
Hilversum
48:33
47:18
147
Willem Vogelzang
GACH
48:35
48:17
148
Roland Ruijters
Corbion
48:35
48:10
149
William Ferris
48:35
48:30
150
Oscar Weiss
Bussum
48:38
47:40
151
Jos Hoogeveen
Mijdrecht
48:40
47:13
152
Maarten Kieft
Soest
48:40
48:23
153
Rob Bouwmeester
48:43
48:31
154
Edwin Kouvelt
Corbion
48:46
48:22
155
Sjoerd van Weele
Hilversum
48:47
48:40
156
Dave Adriaansen
avVN
48:47
48:44
157
Harrie Jan Hendricks-Franssen
Groesbeek
48:48
47:56
158
Paul Vrijhoef
Weesp
48:51
48:19
159
Roger Conradi
Hilversum
48:55
48:33
160
Willem van Heerdt
Hilversum
48:55
47:54
161
Lucas de Jong
Dolichos
48:55
48:31
162
Kevin Hoekstra
Baarn
48:57
48:40
163
Martijn Bouwman
Loosdrecht
48:58
48:41
164
Hans den Blanken
Hilversum
49:00
48:54
165
Youri Wildeman
Nvt
49:02
48:32
166
Aswin Gerth
Amersfoort
49:02
48:15
167
Auke Meppelink
Hilversum
49:04
48:46
168
Roald van der Heide
Soest
49:04
48:55
169
Justus Hartkamp
Phanos
49:04
48:22
170
Quinten Beek
Baarn
49:05
48:17
171
F Broer
AV Triathlon
49:10
48:12
172
Willem Jan Paardekooper
Naarden
49:10
49:06
173
Wibo Bourguignon
Gouda
49:15
48:55
174
Felix Oberdorfer
Scouting de Argonauten
49:17
48:17
175
Gert de Groot
22
49:22
48:40
176
Senne Groels
Scouting De Argonauten
49:23
48:23
177
T Hekker
Hilversum
49:25
48:54
178
Rogier Brinker
Bussum
49:26
49:01
179
Michiel Vermeulen
Hilversum
49:26
48:34
180
Gert jan Jansen
Nederhorst den Berg
49:26
47:59
181
Joe Fabriek
Bussum
49:27
49:15
182
Patrick Landman
's-Graveland
49:28
49:12
183
Marcel Bosman
Hilversum
49:29
48:28
184
Jan Willem Tjoonk
Amersfoort
49:32
48:11
185
Robin Kuhlman
Hilversum
49:34
48:28
186
Lars Tomson
-
49:35
48:14
187
Bas van Rouwendaal
Soest
49:35
49:08
188
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
49:36
48:27
189
Paul van den Nieuwenhuijzen
REactive
49:38
49:33
190
Martijn Brouwer
Hilversum
49:39
49:32
191
Marco Kooiman
TVH
49:41
49:29
192
Robert Kok
Bussum
49:43
49:11
193
Guido Distelbrink
santpoort
49:43
48:34
194
Hans Bootsma
Amsterdam
49:44
49:03
195
Marko Cupac
Hilversum
49:45
48:28
196
Frank van Overeem
Veteranen Nederland
49:46
49:02
197
Antoine Gueguen
Hilversum
49:47
48:31
198
Ronald Foppen
Harderwijk
49:48
49:26
199
Yorun van Kasteel
Ede
49:52
48:42
200
Robbert 0657226651 ter Wielen
Veenendaal
49:53
48:43
201
Klaas De Jong
Hilversum
49:55
49:36
202
Kees Liebrecht
Soesterberg
49:56
48:56
203
Pieter Veraar
Bussum
49:56
49:50
204
Paul Jussen
Hilversum
49:58
49:24
205
Jan Willem Van Groenigen
Pallas 67
50:02
49:08
206
Remko van der Maas
Soest
50:03
49:54
207
David Olde
Hilversum
50:05
49:23
208
Ren Cornelisse
Hilversum
50:07
49:36
209
Dennis Gruijs
GAC Hilversum
50:09
49:01
210
Thomas Thalen
50:11
49:13
211
Dennis Bijl
Hilversum
50:13
49:20
212
Peter Heinsius
Huizen
50:13
49:30
213
Maurits Mazel
Hilversum
50:13
49:52
214
Gerard Glasius
Laren
50:15
48:59
215
Jaap Sikkema
Hilversum
50:15
50:13
216
Edwin van de Klashorst
Houten
50:16
49:07
217
Menno Bruijns
Hilversum
50:18
49:12
218
Joey Kluvers
Naarden
50:31
50:17
219
Joris Baas
Amsterdam
50:31
49:38
220
Michel Hovius
Hilversum
50:32
49:38
221
Willem Boorsma
Hilversum
50:34
49:50
222
Joost Koelega
Hilversum
50:34
49:49
223
Ruud Groenhuijzen
Loopgroephoorn
50:40
50:22
224
Thomas Broekhuizen
Utrecht
50:42
50:28
225
Nico van Dijk
Hilversum
50:42
50:12
226
Marijn Hoogstrate
Hilversum
50:43
49:22
227
Pieter Dorlas
Amstelveen
50:44
50:00
228
Klaas Van Klei
Hilversum
50:44
50:00
229
Wout Jeroen Leenders
Hilversum
50:49
49:42
230
Marco Beukenkamp
GAC
50:49
49:42
231
Patrick Grootveld
Gorinchem
50:50
47:59
232
Gerrit Wiggers
Hilversum
50:51
50:32
233
Malcolm Burg
Zeist
50:51
49:30
234
Henk van Beek
Hilversum
50:52
50:39
235
Ruben Koudijs
Bussum
50:52
50:09
236
Stijn Koudijs
Bussum
50:52
50:08
237
Ramon 0653517655 Ekeren
Hilversum
50:54
49:49
238
Jeroen Hoogers
Hilversum
50:58
50:45
239
Rob van Leijden
hoorn
51:01
50:22
240
Maurits Duynstee
Bussum
51:05
50:42
241
Tim de Jonge
Purmerend
51:06
49:43
242
Ronald Clous
Hilversum
51:07
51:00
243
Joel S
Hilversum
51:11
51:08
244
Paul Arakelian
Blaricum
51:13
49:53
245
Richard Hop
Baarn
51:19
50:55
246
Theo Geene
Lelystad
51:20
50:18
247
Carlo Tijs
Geen
51:20
50:06
248
Denys Sheremet
51:20
50:12
249
Joris Laseur
51:22
50:02
250
Wim Rottier
BAV
51:22
50:38
251
Jasper Terlouw
Huizen
51:23
50:14
252
Jonathan Lugtenaar
Loosdrecht
51:25
50:03
253
Rob Boel
Bussum
51:26
50:08
254
Ton de Jong
Bussum
51:27
51:19
255
Roy van den Broek
amsterdam
51:33
50:27
256
Aldwin Korevaar
Corbion
51:33
51:28
257
Vincent Kas
Bussum
51:34
51:02
258
Jelle Hummelen
Assen
51:34
50:00
259
Edan van der Meer
BAV
51:35
50:50
260
Gert Weijman
Weesp
51:37
51:01
261
Tom Zwanenburg
Bussum
51:39
51:26
262
Joachim Snoeks
Hilversum
51:40
50:48
263
Joost vd Klein
Amsterdam
51:43
51:17
264
Jorn Schinkel
Bussum
51:45
50:45
265
Jasper de Winther
51:46
50:28
266
Hans van Vlaanderen
Hilversum
51:47
51:28
267
Milan van den Abeele
Amsterdam
51:47
50:28
268
Marnix Troost
Hilversum
51:48
50:59
269
Geert Ouwerkerk
Eemnes
51:49
50:41
270
Wiebe Wijnia
Geen
51:50
50:44
271
Huub Elders
Hollandsche rading
51:51
51:13
272
Hajo Binsbergen
Hilversum
51:53
51:33
273
Dick Neppelenbroek
GAC Hilversum
51:54
51:42
274
Dennis Van de Wetering
Hoofddorp
51:55
50:54
275
Daniel Eichhorn
Hilversum
51:57
50:43
276
Niels vd Velde
Laren
51:58
50:33
277
Menno Trip
nvt
52:03
50:58
278
Marcel Zijlstra
Pijnenburg
52:07
51:10
279
Ian Mol
zwolle
52:17
47:34
280
Jelle (035) 622 09 31 Riemersma
Hilversum
52:17
51:08
281
Milko van den Boogert
AV ZEEWOLDE
52:20
52:05
282
Hugo Schaap
Uithoorn
52:23
52:21
283
PM Kroon
AV'23
52:25
51:47
284
Jeroen Dubel
TVH
52:26
51:49
285
Roy Kuiper
Loosdrecht
52:28
51:22
286
Remco Pureveen
Av pijnenburg
52:30
52:15
287
Bruno Fermin
GAC
52:31
52:01
288
J Lanphen
Blaricum
52:33
52:16
289
Kevin Jackson
52:34
52:26
290
Peter van de Camp
Hilversum
52:35
52:13
291
Eric Nocker
Hilversum
52:36
52:11
292
Pierluigi Jorritsma
Hilversum
52:36
52:25
293
Heinz Jennewein
Nederhorst den berg
52:36
51:20
294
Conrad Doornheim
GAC
52:37
52:03
295
Auke Van der Wilden
Soest
52:38
51:27
296
Bart van den Brink
Hilversum
52:38
52:27
297
Roland Commandeur
Pijnenburg
52:39
51:43
298
George de Groot
GAC/Loopclinic
52:41
52:15
299
Gertjan de Coo
-
52:41
51:31
300
Armijn Kos
Huizen
52:43
51:35
301
Simon Bes
Hilversum
52:45
52:01
302
Robert Sterken
Ankeveen
52:45
51:57
303
Roald Leunenberg
52:47
51:24
304
Marc Van Zijl
Hilversum
52:51
52:31
305
Kees Galekop
Hilversum
52:51
50:54
306
Dirk Jan Coorn
Deventer
52:52
51:59
307
Olivier ten Herkel
52:53
51:29
308
Herald Schelke
De Meern
52:54
51:43
309
Alwin Teuwen
Hilversum
52:54
52:42
310
Martijn Grimmius
KRO-NCRV
52:54
51:26
311
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
52:56
52:38
312
Gerard de Jong
Almere
52:57
51:45
313
S de Graaf
Hilversum
53:01
52:46
314
Vincent De Beer
Houten
53:02
52:47
315
Jeroen Bakkers
Hilversum
53:03
52:57
316
Martin Hannema
Zaandam
53:04
52:50
317
Rafal Gorski
53:04
50:09
318
Oliver Leigh
Loosdrecht
53:05
52:23
319
Dennis Rood
Hilversum
53:05
52:20
320
Emile Pop
53:11
53:09
321
Marco van Dam
Koog aan de Zaan
53:13
52:43
322
Rudolf Wierenga
Amsterdam
53:16
52:54
323
Gertjan Roos
geen
53:18
53:04
324
Daan de Jonge
Zaandam
53:20
51:56
325
Paul van Duin
Utrecht
53:25
53:14
326
Alexander Schrder
Amsterdam
53:26
52:35
327
Mark Moons
Huizen
53:26
52:14
328
Jeroen Blankenzee
Bussum
53:27
52:24
329
Bart Werners
Hilversum
53:32
52:17
330
Jasper Huisman
53:33
52:45
331
Ben-Anne Wieringa
Zeist
53:36
52:16
332
Marc Camfferman
Hilversum
53:39
53:16
333
Marcel Both
Tienhoven
53:39
53:23
334
Jesse Markus
Utrecht
53:44
53:08
335
Erik Stegink
Ava 81
53:46
53:14
336
Tom Kramer
hilversum
53:49
52:14
337
Ton van Wieringen
IJsselstein
53:52
53:16
338
Jan Stolker
Hilversum
53:52
52:32
339
Frans Cox
Hilversum
53:52
52:44
340
Thomas Stolker
Utrecht
53:53
52:33
341
Jochem Zijdel
Hilversum
53:53
53:05
342
Marc Verbeem
Putten
53:54
52:48
343
Terry van Dijk
Almere
53:55
52:34
344
Thijmen Hartman
Bussum
53:56
53:47
345
Hans Gerritsen
Triathlon
53:58
53:23
346
Klaas Holwerda
Eemnes
54:00
51:41
347
Stefan Kool
Hilversum
54:03
52:32
348
Ronald Lampert
Laren
54:03
52:37
349
Jarno Deen
Hilversum
54:06
52:41
350
Stefan van der Geest
Voorburg
54:07
53:41
351
Sander Frauenfelder
Hilversum
54:08
53:31
352
Gerard de Jong
Hilversum
54:08
54:02
353
Rene Harders
Andijk
54:11
53:39
354
Corn van Laarhoven
gorun
54:14
53:28
355
Johan Kleinhoven
Bav
54:15
53:29
356
Hauke Sie
Hilversum
54:15
53:21
357
Tom Coolen
Hilversum
54:16
53:48
358
Arnold Smeink
Laren
54:16
52:50
359
Rob Allessie
GAC
54:18
54:00
360
Jurre van der Plas
Eemnes
54:21
53:31
361
Cors Zagt
Hilversum
54:26
52:50
362
Justin de Boer
Hilversum
54:26
54:16
363
Simon IJsseldijk
Utrecht
54:28
50:29
364
Dirk van Dijk
Hilversum
54:32
53:20
365
Hannes de Vries
Hilversum
54:35
54:15
366
Frank van Geffen
Pijnenburg
54:36
53:54
367
Wiebe Schippers
Hilversum
54:36
53:57
368
Ben Morsch
Huizen
54:36
53:25
369
Dick Gasenbeek
GAC
54:38
54:16
370
Vincent de Lijser
Zaandam
54:42
54:33
371
Jasper Verkuil
Loosdrecht
54:42
53:18
372
Frederik Feddes
Corbion
54:42
53:59
373
Michiel Moelker
Utrecht
54:43
50:44
374
Arjan Hooijmeijer
Nederhorst den Berg
54:43
53:16
375
Stan van Engelen
Baarn
54:44
53:36
376
Jan van Dijk
Corbion
54:45
54:29
377
Sullivan Mueller
Hilversum
54:47
53:35
378
Bob van den Heuvel
Amersfoort
54:48
54:37
379
Cedric Mueller
Hilversum
54:49
53:38
380
Chris Noltes
Nijverdal
54:50
54:46
381
Wouter Petersen
Kortenhoef
54:50
54:03
382
Sean Ansara
54:50
54:20
383
Vincent Houwaart
Amsterdam
54:51
54:24
384
Casper Teunissen
Huizen
54:54
54:19
385
Mark Bil
Bussum
54:57
54:20
386
Erwin De Groot
Almere
54:58
54:06
387
Sjoerd Franken
Purmerend
54:58
54:37
388
Pepijn Martens
54:58
54:18
389
Joost Majoor
Bussum
54:59
54:46
390
Menno Huisman
Amsterdam
55:00
54:47
391
Marcel Schaap
Huizen
55:00
54:54
392
Stanislav Pogrebnyak
Hilversum
55:02
54:39
393
Jeroen Schokking
Hilversum
55:06
54:28
394
Ren Verhoeven
Eemnes
55:09
54:37
395
Theo Rutten
Zuidwal
55:11
54:50
396
Fons Veldman
nvt
55:13
54:08
397
Finn Scholten
Korfbalvereniging de Corvers
55:13
54:25
398
Rick Sterker
Hilversum
55:16
53:53
399
Jan-Willem de Bie
Westknollendam
55:17
54:55
400
Jos Brouwer
Hilversum
55:17
55:08
401
Yori Epskamp
Hilversum
55:18
54:29
402
Kenny White
55:18
53:58
403
Bart Bijl
Bergse Runners Club
55:20
53:55
404
Wijtze van der Zee
Hilversum
55:20
54:56
405
Paul Van der Steen
Hilversum
55:20
54:17
406
Jerry Kooiman
Lelystad
55:21
54:15
407
Tanno Massar
Corbion
55:21
54:37
408
Marcel de Jong
Hilversum
55:23
55:03
409
Dennis van der Poel
Hilversum
55:25
54:14
410
Thymen Schouten
Amsterdam
55:27
54:03
411
Steven van Honschooten
Comenius College
55:28
55:14
412
Keshav Shukla
Hilversum
55:29
54:07
413
Menno de Winther
Hilversum
55:29
54:10
414
Ad van der Lee
GAC
55:29
54:47
415
Ruud de Jong
Lelystad
55:31
54:51
416
Nick Moring
Corbion
55:31
55:06
417
Alexander van Aken
Hilversum
55:31
54:09
418
Vincent Mol
Hilversum
55:32
54:56
419
Frans Kraaikamp
Ede
55:38
54:14
420
Aarnout Dijk Van
Hilversum
55:39
55:02
421
Raymond Dewit
Breukeleveen
55:39
55:23
422
Armand Tenten
Comenius College
55:40
55:20
423
Pim Bes
hilversum
55:41
54:56
424
Jochem Calis
Hilversum
55:42
54:43
425
Koen Jong
Laren
55:42
54:14
426
Milton Tjoen-A-Choy
Koog aan de Zaan
55:44
55:38
427
Daan Zalme
55:44
55:40
428
Bram van den Abeele
Eemnes
55:46
54:28
429
Theon van de Ven
Corbion
55:49
54:58
430
Gerben Oegema
Almere
55:50
55:35
431
Angelo Lake
Hilversum
55:54
55:35
432
Harry van van Essen
Grootebroek
55:55
54:51
433
Nathan Djan
Hilversum
55:58
50:55
434
Mark de Jonge
Hilversum
55:58
54:49
435
Christiaan Welker
Hilversum
55:59
55:55
436
Nozha Bakkar
Hwf
56:05
54:39
437
Mohamed Salhi
Hilversum
56:06
54:40
438
Wouter van Iperen
Leiderdorp
56:10
55:04
439
Remco Talsma
Hilversum
56:12
55:48
440
Erik Timmer
Baarn
56:13
55:35
441
Ludolf Bos
AVT
56:15
54:54
442
Daan G Tulp
Muiderberg
56:18
56:04
443
R Vos
Loosdrecht
56:19
55:35
444
Theo Berendsen
bav
56:19
55:34
445
Fons Hoogeveen
Hilversum
56:23
54:56
446
Jan-Willem Teunisse
Hilversum
56:24
56:10
447
Joost de Jong
Geen
56:26
54:52
448
Carl Grim
Hilversum
56:29
55:40
449
Dennis Flink
Loosdrecht
56:31
55:38
450
Karel Muniz
Hilversum
56:34
55:09
451
Maikel Wilms
Hilversum
56:35
56:19
452
Marnix van Boetzelaer
Hilversum
56:41
55:48
453
Arie Klop
Kortenhoef
56:42
55:42
454
Jordan van Bruggen
Amersfoort
56:44
55:34
455
Candice Harper
Bussum
56:44
55:45
456
Nick van Triest
Eefde
56:45
56:27
457
Evert Bol
Hilversum
56:47
56:04
458
Matthijs van der Wel
Hollandsche Rading
56:48
56:48
459
Peter van der Noord
Amsterdam
56:49
56:01
460
Wessel Zweers
Gouda
56:52
55:36
461
Olaf Zweers
vitesse
56:52
56:00
462
Mathijs van Dijk
Delft
56:53
53:28
463
Ludo Hart de Ruijter
Corbion
56:58
56:34
464
Kay Ekema
Hilversum
56:59
56:49
465
Paul Hoiting
Naarden
57:00
56:40
466
Sonny Zuijdervliet
Hilversum
57:01
56:44
467
David Daamen
Hilversum
57:04
55:39
468
Ron Staal
GACH
57:04
56:42
469
Martin Albus
Hilversum
57:05
55:47
470
Jos Dekker
GAC/Loopclinic
57:08
56:35
471
Dennis van Werkhoven
Hilversum
57:14
56:45
472
Joost Vijverberg
Hilversum
57:16
53:17
473
Jos Mooten
Hilversum
57:17
56:27
474
Jan Keurs
GAC/Loopclinic
57:18
56:45
475
Sander Staal
Oegstgeest
57:19
57:11
476
Jacob de Moel
Hilversum
57:22
56:48
477
Arnaud Hendriksen
Hilversum
57:25
56:24
478
Hugo de de Groot
Hilversum
57:27
56:49
479
Arthur Rosenboom
Hilversum
57:32
57:12
480
Louis Roxs
Hilversum
57:34
57:27
481
Hein Jan Plat
Blaricum
57:34
56:13
482
Nico Kors
Corbion
57:34
57:18
483
Gijs van der Scheer
AV Pijnenburg
57:35
56:39
484
Jurriaan Boerebach
Hilversum
57:37
57:17
485
Luuk Heinsius
Hilversum
57:39
56:55
486
Jon Trip
nvt
57:45
56:41
487
Tiemo van Kesteren
Laren
57:49
56:22
488
Jeroen vd Berg
Amstelveen
57:49
56:24
489
Emile Blomme
GACH
57:51
57:06
490
Dany Mesange
Hilversum
57:51
57:16
491
Danny Keijser
Soesterberg
57:51
56:51
492
Benny Tol
Hilversum
57:52
57:02
493
Gerbren Boere
Bussum
57:57
57:31
494
Mark Gupffert
Almere
58:00
53:11
495
Marc Dral
Baarn
58:02
56:10
496
Lennaert Nowee
58:05
56:55
497
Ren de Jong
Huizen
58:06
56:46
498
Stefan Mulders
Druten
58:08
56:31
499
G de Vries
Kortenhoef
58:10
57:40
500
Sipke Mulder
Amsterdam
58:11
56:55
501
Ernst Kolvenbag
Naarden
58:14
58:00
502
Nikita Kopa-Ovdienko
Hilversum
58:15
56:51
503
Jurg Jansen
Hilversum
58:16
57:09
504
Wouter Klijn
58:18
56:53
505
Nicki de Later
De Corvers
58:18
57:30
506
Lucas Van der Velde
Hilversum
58:20
57:03
507
Edwin Westgeest
Hilversum
58:20
57:30
508
Andy Meissen
Baarn
58:21
57:44
509
Steeve Liegeard Taveneau
Hilversum
58:21
57:47
510
Herold van den Berg
LE CHAMPION
58:22
57:36
511
Marcel Luijer
Hoevelaken
58:24
57:42
512
Robbie van Bladel
Hilversum
58:25
53:46
513
Wouter Blokhuis
HAP Blaricum
58:27
57:11
514
Ewout Jansen
Hilversum
58:31
58:10
515
Herman Nuvemann
Hilversum
58:31
57:45
516
Lennart van Dijk
KRO-NCRV
58:35
57:07
517
Marco Nieuwenhuizen
GAC
58:37
58:27
518
Joris Prins
's-Gravenhage
58:47
58:21
519
Daan Gllasius
Hilversum
58:48
57:32
520
Wicher Ponne
Loopwijzer
58:48
58:21
521
Antoin Bakelaar
Deventer
58:50
58:14
522
Dennis Minderhoud
Hilversum
58:55
57:21
523
Deen Perier
59:01
58:07
524
Tanno Olde Riekerink
Hilversum
59:04
58:39
525
Brendan de Graaf
BAV
59:08
58:21
526
Robbert De Zoeten
Bav
59:09
58:23
527
Mevlut Kocer
Soest
59:10
58:56
528
Wilco ter Stal
Corbion
59:10
58:40
529
Ruud Lanning
Sportrusten
59:11
58:52
530
Mathijs van Miert
Bussum
59:13
58:16
531
Roelf van Hees
Almere
59:13
58:42
532
Joost Verheezen
Corbion
59:13
58:55
533
Jan Willem Groenendijk
Putten
59:14
58:11
534
Fraser Young
Hilversum
59:17
58:07
535
Gijs 0031681241834 Leenders
Hollandsche Rading
59:18
57:44
536
Gijs Van Dijk
Hilversum
59:19
58:16
537
Rene Ruepert
Almere
59:19
59:00
538
Albert Halsema
Amsterdam
59:21
58:38
539
Joppe Schouten
Amersfoort
59:21
57:58
540
Maurice Schneider
Amersfoort
59:21
57:58
541
Piet van der Meer
Hilversum
59:24
59:07
542
Antonios Rekatsinas
Hilversum
59:26
58:20
543
Bert Noom
GAC
59:29
58:20
544
Pierre Viguier
59:31
59:01
545
Glen d Richards
Laren
59:34
58:45
546
Matthijs Pieneman
Hilversum
59:34
58:21
547
Pieter Boorsma
Hollandsche rading
59:34
57:59
548
Skip Schiphorst
Den haag
59:35
58:21
549
Dennis van Bemmelen
Den Haag
59:35
58:19
550
Peter Brinkmann
KRO-NCRV
59:41
58:13
551
Henk Hop
Hanzesport
59:44
59:04
552
Hans Ram
Hilversum
59:47
58:56
553
Volmer Montsma
Spakennest
59:49
58:38
554
Eelco Bottenheft
Hilversum
59:53
58:28
555
Dries de Visser
AV Pijnenburg
59:57
59:00
556
Kees Steenbergen
Tiel
59:58
58:46
557
Ferry ter Beek
Bunschoten-Spakenburg
59:58
58:53
558
Hilco van Gelsdorp
Bussum
59:58
59:08
559
Jeroen Oosterink
Hilversum
1:00:01
59:20
560
Heijo Meijer
Hilversum
1:00:02
59:46
561
Haval Smayel
Amsterdam
1:00:03
55:00
562
Stan Steeghs
Nvt
1:00:03
58:34
563
Pim Kilian
Bussum
1:00:03
59:04
564
Ed Mulder
GACH
1:00:05
59:52
565
Martin Cabado
Hilversum
1:00:05
58:47
566
Ronald Tunnissen
Hilversum
1:00:09
1:00:04
567
Johan Klein Holte
Fit
1:00:10
56:42
568
Ivo Hilderink
Soest
1:00:14
59:06
569
L J de Boer
Soest
1:00:14
59:06
570
Ralph van Zijl
Hilversum
1:00:17
59:56
571
Louk Welter
Loosdrecht
1:00:17
59:26
572
Colin Lavender
Weesp
1:00:17
56:58
573
Dirk van Gemeren
Hilversum
1:00:18
59:44
574
Frans Reeuwijk
Huizen
1:00:18
59:27
575
Wouter Jan de Vries
Amsterdam
1:00:19
57:01
576
Diederik de Gast
Huizen
1:00:27
59:58
577
Carel de Jong
Hilversum
1:00:28
59:26
578
B Strik
Lunteren
1:00:31
59:29
579
Huub de Jong
Eemnes
1:00:33
59:24
580
David Binkhorst
Hilversum
1:00:33
59:08
581
Niels van Twist
GAC
1:00:36
56:52
582
Jan van Rouwendaal
Soest
1:00:37
1:00:10
583
Ronald Groot
HAP Blaricum
1:00:37
59:24
584
Hans Steenhart
Bunschoten-Spakenburg
1:00:38
59:33
585
Menno Koningsberger
Hilversum
1:00:39
1:00:20
586
Ward van 't Westeinde
Utrecht
1:00:40
55:56
587
Evan Dorrestein
Hilversum
1:00:41
59:33
588
Lucas Fraza
HAP Blaricum
1:00:41
59:26
589
Wilbert de Vries
GAC
1:00:42
1:00:09
590
Cees Steendijk
Den Dolder
1:00:44
59:52
591
Andre van der Blom
Huizen
1:00:44
59:37
592
Carl Dehergne
Hilversum
1:00:44
1:00:38
593
Jan Schoonhoven
Ermelo
1:00:44
59:08
594
Michiel Cobben
Hilversum
1:00:45
59:42
595
Kevin Verhoef
Hilversum
1:00:51
59:42
596
Jayesh Shukla
Hilversum
1:00:55
59:07
597
Stijn Hoogeboom
Hilversum
1:00:58
59:31
598
Michiel Stam
HAP Blaricum
1:00:59
59:59
599
Koen Schrader
Deventer
1:01:07
59:43
600
Vincent van Wetering
Nieuw-Vennep
1:01:10
57:10
601
Thijs Dolman
Spakennest
1:01:10
59:59
602
Anton De Boer
TTW
1:01:11
1:00:27
603
Ferdinand Boerema
Hilversum
1:01:14
58:46
604
Vincent Timmers
Hilversum
1:01:20
1:00:03
605
Bart Rokebrand
scoutinggroep De Argonauten
1:01:21
57:33
606
Kostas Goulas
Hilversum
1:01:22
1:00:10
607
J P van der Heide
Hilversum
1:01:24
59:24
608
Wessel van Doesburg
Ermelo
1:01:26
57:39
609
Manuel Pohan
sportief hardlopen huizen
1:01:34
1:01:18
610
Jacco van de Ven
geen
1:01:42
1:00:27
611
Gerard Plaisier
Hilversum
1:02:02
1:01:21
612
Jesse Navis
Hilversum
1:02:04
58:39
613
Michael Uijttenboogaart
Purmerend
1:02:11
1:01:49
614
Frank Bosma
Hilversum
1:02:32
1:01:42
615
Ruud Horn
Almere
1:02:34
1:01:49
616
Tjibbe Bouma
1:02:35
1:01:04
617
Martien van Geene
hilversum
1:02:47
58:45
618
Paul Smits
GAC
1:02:51
1:02:11
619
Henk van der Horst
Purmerend
1:02:52
59:56
620
Rudolf Akkerman
gach
1:02:52
1:02:10
621
John Randy Anthony
Hilversum
1:02:53
59:01
622
Koopmans Humphrey
Amsterdam
1:02:54
57:49
623
Wietse Buwalda
Eemnes
1:02:55
1:01:37
624
Wouter Gijselhart
Hilversum
1:02:56
1:02:28
625
Bas Bakkenes
Hilversum
1:02:57
1:02:29
626
Chris Herman
Hilversum
1:02:57
1:01:47
627
Kasper Blankenzee
Loenen aan de Vecht
1:02:57
1:01:53
628
Gerard Kossen
Almere
1:02:57
59:39
629
Frans Grijpink
Almere
1:03:07
59:50
630
Otto Wijma
Nvt
1:03:10
1:01:36
631
Theo van Velzen
Zuidwal
1:03:12
1:03:00
632
Peter Huizing
1:03:13
1:02:39
633
Kees Verkuil
Hilversum
1:03:16
1:02:41
634
Maikel van Wiggen
Huizen
1:03:17
1:02:42
635
Rob van Loon
Huizen
1:03:18
1:02:42
636
Berry Klaver
Huizen
1:03:18
1:02:42
637
Wesley Schwengle
Amsterdam
1:03:22
1:02:04
638
Martin de Boer
Hilversum
1:03:23
1:01:53
639
Richard B Roolvink
Hilversum
1:03:24
1:02:08
640
Alfredo Hagen
Almere
1:03:25
1:02:14
641
Mehul Shah
Hilversum
1:03:29
1:02:29
642
Harry Kuipers
Purmerend
1:03:31
1:02:16
643
Jan Pieter Brinkman
Hilversum
1:03:36
1:02:54
644
Martijn Warnies
Hilversum
1:03:38
59:09
645
Douwe Graafsma
Bussum
1:03:38
59:09
646
Rene Kundersma
Huizen
1:03:43
1:03:22
647
Luc Soomers
HAP Blaricum
1:03:44
1:02:29
648
Raymond Stout
Hilversum
1:03:52
1:02:53
649
Fabian Rothmund
GAC Hilversum
1:03:56
1:03:16
650
Gert Kuik
Hilversum
1:03:57
1:03:55
651
Jaap van Eijk
Hilversum
1:03:58
1:02:55
652
Ronald Hartman
Leusden
1:03:59
1:03:42
653
Gijs Spijkers
Hilversum
1:04:02
1:02:40
654
Guido Kok
Soest
1:04:03
1:03:08
655
Gino Terlien
Wilnis
1:04:16
1:03:38
656
Wim van der Loos
Rijswijk
1:04:17
1:03:35
657
Dennis Bunt
Eemnes
1:04:20
1:03:04
658
Ton Snnen
Hilversum
1:04:21
1:03:51
659
Peter Jansma
Hilversum
1:04:22
59:36
660
Hans Maas
Hilversum
1:04:24
1:03:36
661
Peter Mulder
Lhl
1:04:26
1:03:40
662
Bergo Korteweg
atv Zuidwal
1:04:27
1:00:56
663
Marcin Kucharcki
1:04:28
1:01:33
664
Frank Schlotter
Eemnes
1:04:32
1:03:58
665
Patrick Poort
Huizen
1:04:34
1:00:54
666
Wim Henzen
Hilversum
1:04:41
1:04:16
667
Sean Weggelaar
Amsterdam
1:04:45
59:40
668
Rob Chabot
Hilversum
1:04:55
1:03:23
669
Pascal Buijs
ARR
1:04:56
1:03:25
670
Roy Roelofs
Hilversum
1:04:59
1:04:16
671
Peter van den Heuvel
Hilversum
1:05:19
1:04:23
672
David Krantz
Laren
1:05:19
1:03:54
673
Reinier Kuipers
GACHilversum
1:05:27
1:04:54
674
Frans Slothouber
Hilversum
1:05:28
1:04:38
675
Edward Ruigrok
AMERSFOORT
1:05:28
1:04:04
676
Sven Mol
Amsterdam
1:05:46
1:01:03
677
FM Mouris
Hilversum
1:05:52
1:01:53
678
Eric van Gorkom
Hilversum
1:06:18
1:06:02
679
Luca Magnani
Hilversum
1:06:18
1:01:49
680
Stephan Goeting
Almere
1:06:19
1:01:28
681
Rob van Diermen
Utrecht
1:06:23
1:02:23
682
Lucien Poort
Hilversum
1:06:42
1:05:15
683
Peter de Slak
Fit en Zo - Putten
1:06:51
1:05:45
684
Luuk Van der Heijden
Beuningen
1:07:07
1:06:00
685
Ton Schouten
Hilversum
1:07:08
1:04:04
686
Walter Schaap
Laren
1:07:09
1:06:46
687
Cees Burggraaf
Dolichos
1:07:10
1:06:34
688
Cris IJspeert
Hilversum
1:07:19
1:05:56
689
Randy Wolffensperger
Hilversum
1:07:36
1:07:22
690
Jan van der Meer
Pijnenburg
1:07:38
1:07:22
691
Will Rayment
hilversum
1:07:50
1:06:55
692
Casper Fijlstra
Hilversum
1:07:59
1:06:26
693
Reinier van Essen
Baarn
1:08:24
1:07:35
694
Cees Kuijlaars
Hilversum
1:08:27
1:07:19
695
Ruud van den Broek
Hilversum
1:08:28
1:07:20
696
Thijs Kieft
Hilversum
1:08:39
1:04:53
697
Peter Slappendel
ANKEVEEN
1:08:54
1:08:27
698
Taco Welink
Eemnes
1:08:58
1:08:19
699
Bas de Jong
Delft
1:09:13
1:08:11
700
Michiel Timmermans
Lobith
1:09:21
1:07:51
701
Frank Van der Heijden
Hoevelaken
1:09:57
1:08:49
702
Alfred Van der Velde
Hilversum
1:10:21
1:09:03
703
Jan Brouwer
Amstelveen
1:10:30
1:09:40
704
Jani Oikarinen
Hilversum
1:10:33
1:06:44
705
Pawel Michalkiewicz
Hilversum
1:10:56
1:09:37
706
Bert Gravendeel
Hilversum
1:11:24
1:09:55
707
Edo de Vries
Hilversum
1:12:12
1:11:57
708
Jan van Veldhuizen
Kortenhoef
1:12:29
1:11:22
709
Gerard Boeters
Voorburg
1:12:46
1:11:31
710
Robert Dulinski
1:13:22
1:10:23
711
Ronny Ramsodit
Hilversum
1:13:48
1:13:22
712
Olav van Wely
1:13:50
1:12:18
713
Rogier Broek
Hilversum
1:13:53
1:12:33
714
Gerard Neele
Almere
1:16:05
1:15:02
715
Jeroen Hospers
Hilversum
1:17:12
1:16:19
716
Marc Weber
Almere
1:19:08
1:18:15
717
Martijn Vranken
2:13:59
1:43:19
718
Martin de Vor
Gac/Loopclinic
3:41:33
3:31:50
719
Jeroen Peters
Amersfoort
3:58:02
3:38:17
720
Jos Grob
4:00:36
3:40:39
721
Kevin de Vos
4:09:37
3:49:43
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Klaassen
running holland vereniging
40:30
40:28
2
Nienke Morren
Amersfoort
40:32
40:31
3
Heleen Schoonenberg
Utrecht
43:11
43:09
4
Claudia de Hartog
Hilversum
43:41
43:36
5
Kim van der Aa
Almere
44:23
44:15
6
Leonie Oudendijk
Dolichos
45:33
45:28
7
Anna Kiljunen
Hilversum
45:50
45:36
8
Susan Borst
46:39
46:32
9
Maisha van Pinxteren
Amsterdam
46:50
46:19
10
Maura Dammers
Bussum
46:55
46:29
11
Daniela Brtting
bussum
47:00
46:47
12
Esmee Timmers
Amsterdam
47:28
47:26
13
Sanne van der Rijt
Almere
47:44
47:42
14
Milly Attema
TTW
48:02
47:43
15
Kimberly Bouwmeester
Loosdrecht
48:05
47:49
16
Kateryna Makhnach
Weesp
48:41
48:18
17
Karen Heinsman
Bussum
48:48
48:22
18
Renske Dilven
Amsterdam
48:54
47:30
19
Sylvia de Bood-Zijlstra
GAC
49:02
48:51
20
Henrike Kroese
Hilversum
49:12
48:37
21
Ratna Mahabier
Hilversum
49:23
48:06
22
Els Van den Wollenberg
Hilversum
49:32
49:18
23
Irina Malkova
GAC
49:33
48:44
24
Astrid Kooij
GAC
49:38
49:33
25
Hannah Coutinho
Utrecht
49:39
49:03
26
Marloes Galesloot
49:59
49:29
27
Pauline van Voorst
Naarden
50:01
49:39
28
Nanet Huitema-Stoelwinder
Hilversum
50:02
49:10
29
Marijke Mesman
Hilversum
50:18
49:50
30
Debby Bakker
TVH Hilversum
50:44
50:11
31
Samira Ajouaou
Hilversum
50:53
50:49
32
Nicolien De Graaff
TTW
51:08
51:01
33
Nicole Balt
Laren
51:13
49:48
34
Sally Riswick
Hilversum
51:15
50:35
35
Linda Schoonoord
Mozaiek School
51:16
50:15
36
Dienke Vos
Soest
51:24
50:55
37
Valerie Meijers
Hilversum
51:31
51:26
38
Machteld van der Wouden
Amsterdam
51:31
51:28
39
Olga Rijk
Bussum
51:34
51:02
40
Salla Maijala
Utrecht
51:36
50:55
41
Mandy Schram
Baarn
51:42
50:28
42
Cynthia Joseph
HAP Blaricum
51:43
50:46
43
Dorothee Greven
Hilversum
51:44
51:25
44
Anna Wilting
Amsterdam
51:46
50:37
45
Niki Clueen
Hilversum
52:02
48:20
46
Irma Kolk
Hilversum
52:26
52:13
47
Marlon van Zal
AV Pijnenburg
52:28
52:14
48
Finn Jackson
52:31
52:23
49
Liza-anne Jackson
Hilversum
52:34
52:26
50
Sophie de Roda Husman
Delft
52:43
49:18
51
Laura Koopmans
Weesp
52:43
52:24
52
Marjolein Pieck
Hilversum
52:58
51:56
53
Nathalie Brandenburg
Hilversum
53:06
52:00
54
Iris Jansen
Leusden
53:06
52:33
55
Merieke Beukeboom
BRC
53:10
51:44
56
Natasja Niessen-Burm
Corbion
53:16
52:25
57
Esther Boske
Bussum
53:26
52:08
58
Marielle van Es
Eemnes
53:26
52:09
59
Madeleine Holtzer
scouting De Argonauten
53:42
53:17
60
Kim Camfferman
Hilversum
53:44
53:21
61
Janneke Poort
Hilversum
53:45
52:43
62
Nienke Strabbing
Utrecht
53:45
53:41
63
Mariya Sholkina
Pijnacker
53:47
52:57
64
Anneke Wilms-Van Nek
GAC
54:05
53:50
65
Corine Vos
Utrecht
54:07
53:06
66
Anoek Donkers
Hilversum
54:07
53:45
67
Kaneesha van Grieken
Laren
54:08
52:40
68
Kim Van den Akker
Weesp
54:10
52:58
69
Isa Abrahams
Bussum
54:12
53:41
70
Puck Ghijsen
Corbion
54:13
53:48
71
Belinda Meusen
Hellas
54:14
52:46
72
Eveline Nieuwenhuizen
Huizen
54:14
53:21
73
Annette Dales
Dolichos
54:14
53:49
74
Linda Hogervorst
Hilversum
54:15
53:02
75
Rianne Elderhuis
Hilversum
54:15
53:03
76
Evelien de Weger
HAP Blaricum
54:17
53:21
77
Iris Roelands
Zeist
54:27
53:06
78
Else Bosman
Hilversum
54:38
53:09
79
Rianne Slootweg
Pijnenburg
54:41
53:45
80
Laura Schrijver
Amersfoort
54:48
54:38
81
Rosie Trainor
Hilversum
54:50
54:27
82
Mariette Brethouwer
Leusden
54:54
54:40
83
Lotte Calis
Blaricum
54:54
54:34
84
Marisha Pogrebnyak
Hilversum
55:03
54:40
85
Celeste Copini
55:05
54:35
86
Aniek Rademaker
Baarn
55:06
54:28
87
Britt Kooijman
Baarn
55:07
54:28
88
Liesbeth van Arendonk
Bussum
55:15
53:57
89
Pien Duynstee
55:18
54:55
90
Gemma White
Hilversum
55:20
54:01
91
Odette Erdtsieck
Eemnes
55:21
54:43
92
Angelique Zweverink
Hilversum
55:32
55:24
93
Mariska Joost Enneking
Amsterdam
55:37
55:12
94
Martine Wolvius
Huizen
55:38
54:18
95
Benigna Blomme-van Buchem
GACH
55:39
54:54
96
Claudia de Koff
Huizen
55:51
55:34
97
Rosite van der van der Woude
Huizen
55:52
54:39
98
Annejet Borgmeier
N.v.t
55:53
55:23
99
Katja Bosma
Hilversum
55:53
55:31
100
Kim Geutjes
Bussum
56:00
54:29
101
Esther Gosselaar
Hilversum
56:00
54:48
102
Irene ten Hagen
Hilversum
56:01
55:50
103
Ella Visser
Leiden Atletiek
56:09
55:05
104
Janine Carels
Almere
56:11
54:51
105
Jane Morganti
G.A.C.
56:13
54:57
106
Diana Rubini
BAV
56:19
55:34
107
Yvonne Dening
GAC
56:24
56:01
108
Fleur Vermeulen
Amsterdam
56:24
55:55
109
Gaby Moons
Lelystad
56:26
55:15
110
Rixt Koopmans
Loosdrecht
56:30
55:37
111
Michelle Willard
GAC
56:34
56:24
112
Kirsten Kooiman
Baarn
56:37
51:54
113
Susan Donker
Bussum
56:43
55:13
114
Kelly Ruth
Hilversum
56:45
56:35
115
Anoek Ferrero
Hilversum
56:50
55:19
116
Anita Schmale
Utrecht
56:50
56:13
117
Kim Verpalen
Vitesse
56:53
56:00
118
Patty De Jong
Bunschoten-Spakenburg
56:56
55:36
119
Carmen Kamstra
Loosdrecht
56:58
56:25
120
Elles Terra
Zaandam
57:00
53:14
121
Gwenda Albus
Hilversum
57:05
55:48
122
Anne Nooijens
Hilversum
57:08
56:28
123
Aurora Leutscher
Almere
57:13
54:16
124
Loes Meijer
hilversum
57:15
56:26
125
Rachelle Van der Stap
Den Hoorn
57:16
56:34
126
Marijne Elders
Utrecht
57:18
56:40
127
Titia Hartvelt
Hilversum
57:21
53:54
128
Wendy van Essen
Amsterdam
57:22
56:19
129
Gwendoolijn Meuwese
Hilversum
57:26
56:57
130
Anneke Kruims
Hilversum
57:30
56:43
131
Marieke Huiden
Maartensdijk
57:31
57:16
132
Annefleur IJzerman
Leusden
57:32
56:40
133
Susanne Claessen
BAV baarn
57:32
56:44
134
Atie Plat
AV Zuidwal
57:34
56:13
135
Rosalien Welle
Kortenhoef
57:36
56:42
136
Sophie Van Veen
Hilversum
57:37
56:43
137
Regien Haak
Hilversum
57:43
57:17
138
Ester Zwanikken
Hilversum
57:47
57:10
139
Heleen Aarts
Bussum
57:48
57:15
140
Yvonne Schers
Hollandsche Rading
57:53
57:23
141
Carla Osseweijer
Soest
57:57
57:45
142
Antine Visee
Soest
57:57
57:45
143
Noor Velthuizen
Leusden
58:00
57:09
144
Anita van Manen
Leusden
58:00
57:32
145
Anne-Sophie van Halsema
Hilversum
58:01
57:18
146
Nienke Greven
hilversum
58:03
57:22
147
Mimi Steenbergen
Harbour Fitclub
58:03
57:03
148
Geeske Rustenburg
Soest
58:03
56:53
149
Jasper van Doorn
Baarn
58:05
57:50
150
Manon den Hartogh
Hilversum
58:11
56:42
151
Bianca van Hofslot
AV Pijnenburg
58:16
57:19
152
Rosalie Heuft
Hilversum
58:20
56:59
153
Marjolein van Breugel
Corbion
58:24
58:01
154
Mirjam Van der Laag
Bussum
58:25
57:31
155
Andrea van Eeuwen
GAC
58:27
57:35
156
Tanja van Eeuwen
Leusden
58:27
57:36
157
Naomi Smeele
Bussum
58:38
57:44
158
Karin Hildebrand
The Harbour Fitclub
58:47
57:47
159
Alies van Doorn
Soesterberg
58:50
58:38
160
Astrid Gorter
Bussum
58:50
58:06
161
Annelieke Acda
Hilversum
58:51
58:03
162
Natasja Hogendoorn
Bussum
58:52
58:08
163
Nela Soljaga
Bussum
58:53
58:13
164
Sasha Zhernakova
Hilversum
58:57
58:06
165
Isabel Workel
Hilversum
58:58
58:18
166
Evelien Vries
Hilversum
59:01
57:37
167
Gerda Olde Riekerink
Hilversum
59:01
58:38
168
Moniek Smit
Sportrusten Hilversum
59:11
58:52
169
Esther Van Rijsbergen
Sportrusten
59:12
58:35
170
Ivanka van der Weijden
Hilversum
59:17
58:16
171
Liz Young
Hilversum
59:17
58:07
172
F A Reijn
Hilversum
59:18
58:41
173
Martha Frankfort
Hilversum
59:19
58:16
174
Arianne Beeftink
Hilversum
59:21
58:00
175
Leonie Starmans
Hilversum
59:21
59:00
176
Carla Rubio
Hilversum
59:22
59:02
177
Samera Oulhaj
BAARN
59:24
54:42
178
Anoeska Siahaija
59:26
58:01
179
Joke Goudriaan
Kortenhoef
59:33
58:28
180
Romy Gieskens
HAP Blaricum
59:34
58:36
181
Michelle Cornelisse
Hilversum
59:41
59:03
182
Marjolein Edelman
Gac
59:44
59:08
183
Ana Morao
Corbion
59:46
59:02
184
Maria Proenca
Corbion
59:47
59:04
185
Sabine Jetten
Zeist
59:48
58:56
186
Sjoukje Willemsen
Harderwijk
59:48
59:27
187
Tamara Withaar
Hilversum
59:49
58:18
188
Irma Bousardt
Hilversum
59:51
59:05
189
Dannique Bordes
Amersfoort
59:51
59:10
190
Janine Veen
Hilversum
59:52
58:26
191
Fiona Kirby
Corbion
1:00:00
59:16
192
Emmelyn Croes
Hilversum
1:00:06
59:54
193
Helen Boyd
Hilversum
1:00:08
1:00:02
194
Marielle Van Luttervelt
Hilversum
1:00:08
58:46
195
Vivien Noveczky
Hilversum
1:00:28
55:50
196
Marianne Strik
Kortenhoef
1:00:31
59:29
197
Anique Beffers
Bussum
1:00:38
59:53
198
Hanneke Robeer
Hilversum
1:00:42
59:57
199
Ingeborg van Oostrom
Hilversum
1:00:43
56:04
200
Jacqueline Suijker
HAP Blaricum
1:00:44
59:47
201
Sophie de Vries
Hilversum
1:00:46
1:00:18
202
Janneke Nijenhuis
Blaricum
1:00:47
1:00:01
203
Floor Veenstra
Hilversum
1:00:50
1:00:03
204
Janneke Verbruggen
's-Graveland
1:00:50
1:00:14
205
Saranda van Andel
BAV
1:00:58
59:36
206
Sanne Kok
Hilversum
1:00:59
59:56
207
Mirjam Spruit
Hilversum
1:01:00
59:56
208
Ikupa H Mwandima
Hilversum
1:01:01
1:00:31
209
Ilse Butzelaar
Loosdrecht
1:01:02
59:46
210
Margreet Vrieling
Hilversum
1:01:02
1:00:59
211
Marleen Enter
Harbour Fit Club
1:01:10
1:00:09
212
Nienke Bloksma
Hilversum
1:01:11
1:00:23
213
Andrea van Zoest
TTW
1:01:12
1:00:28
214
Eliza van den Anker
Hilversum
1:01:13
1:01:05
215
Eva Reijnders
Bussum
1:01:17
59:59
216
Eva van der Loop - Bijl
1:01:24
59:24
217
Maaike Bennik
Hilversum
1:01:28
1:00:17
218
Bianca Verwoert
AV Statina Culemborg
1:01:28
1:00:40
219
Leontine Mourits
Huizen
1:01:39
1:00:22
220
Elize van den Berg
Hilversum
1:01:41
1:01:12
221
Bea Helsdingen
Putten
1:01:47
1:00:41
222
Arja van den Breevaart
Hilversum
1:01:49
1:01:20
223
Tooske van Baardwijk
Epe
1:01:49
57:34
224
Katja Hulzebos
Naarden
1:01:55
1:00:52
225
Mariska Hoffmann
Hilversum
1:01:56
1:00:56
226
Mireille de Heij
Hilversum
1:01:59
1:00:36
227
Brenda van den Broek
Hilversum
1:02:01
1:01:14
228
Gerinda Hamelijnck
Bussum
1:02:01
1:00:47
229
Jeannet Kalsbeek
Hilversum
1:02:04
1:01:30
230
Barbara van der Ent
Amsterdam
1:02:04
1:01:31
231
Marleen Marinus
HAP Blaricum
1:02:05
1:01:06
232
Monique Stam
HAP Blaricum
1:02:06
1:01:06
233
Sulia Soerink
hilversum
1:02:10
1:01:48
234
Lisa Bosch
Amsterdam
1:02:13
1:01:32
235
Karen Griep
Hilversum
1:02:19
1:00:50
236
Martine De Jong
Nieuwegein
1:02:22
1:02:15
237
Mindy Koster
Muiden
1:02:25
1:01:51
238
Bianca De Wit
Hilversum
1:02:28
1:01:07
239
Chantal van der Schot
Vianen UT
1:02:28
1:02:15
240
Katinka Bijl
Bergse Runnersclub
1:02:31
1:01:06
241
Jennifer Wagenhuijzen
Almere
1:02:31
1:01:41
242
R Abma
zuidwal huizen
1:02:35
1:02:11
243
Dilia van der Bilt
Naarden
1:02:41
1:01:37
244
Larisa Arseni
Soest
1:02:46
1:01:24
245
Dennis van den Deijssel
Soest
1:02:47
1:01:24
246
Margot de Boer
Hilversum
1:02:48
1:01:35
247
Chris Hoekman
Delft
1:02:48
1:00:32
248
Elles Van Doorn
Hilversum
1:02:55
1:01:45
249
Debby Ekdom
Nieuwegein
1:02:58
1:01:42
250
Ine Dooper
Hilversum
1:03:04
1:02:39
251
Marjon Peet
Kortenhoef
1:03:05
1:02:12
252
Andrea Krommendijk
Hilversum
1:03:10
1:02:31
253
Evelyn Wu
Almere
1:03:15
1:02:58
254
Lieke van Sprundel
Atletiekunie
1:03:19
1:02:49
255
K Nap
Amsterdam
1:03:21
1:02:24
256
Christine Kok
Bussum
1:03:27
1:02:42
257
Simone Kuijpers
BAV
1:03:28
1:02:42
258
Rachel Habets
Harbour fitclub
1:03:28
1:02:28
259
Tjinta Terlien
's-Gravenhage
1:03:44
1:03:06
260
Maria Kupila
Hilversum
1:03:49
1:03:07
261
Edine de Bruijn
Utrecht
1:03:54
1:03:05
262
Clarina Steenaert
Hilversum
1:03:56
1:03:05
263
Marjolein Meijer
Hilversum
1:03:56
1:02:56
264
L de Mik
Utrecht
1:03:57
59:26
265
Allison Bast
Hilversum
1:03:58
1:03:11
266
Sara Hartman
Leusden
1:04:00
1:03:43
267
Saskia Luijer
Kortenhoef
1:04:02
59:22
268
Masja Overing
Amersfoort
1:04:03
1:03:08
269
Milou Hubers
Huissen
1:04:06
1:03:31
270
Marlous Ruijter
Hilversum
1:04:06
1:03:32
271
Annetje Bootsma
Amsterdam
1:04:06
1:03:24
272
Annika van der Lee
Hilversum
1:04:09
1:03:58
273
Sabine Hilbers
Hilversum
1:04:09
1:03:58
274
Rebecca Weststrate
Hilversum
1:04:20
1:03:04
275
Carolien Dubbelman - van Beek
Hilversum
1:04:25
1:00:31
276
Ploenphit Brckmann
Hilversum
1:04:25
1:04:16
277
Heidi Stegink
Ava 81
1:04:25
1:03:53
278
Eefke van der Stouwe
Hilversum
1:04:26
1:00:32
279
LINDA de Winter
Sportbank Blaricum
1:04:26
1:03:40
280
Ester Stegeman
Twello
1:04:27
1:04:17
281
Sanne Prins
Den haag
1:04:30
1:04:04
282
Jantine vant Klooster
Utrecht
1:04:44
1:03:30
283
Astrid Hendriks
Naarden
1:04:54
1:03:51
284
Mirte Andeweg
Breda
1:05:07
1:04:19
285
Maria Thon
Hilversum
1:05:14
1:04:53
286
Marion Durieux
GACH
1:05:21
1:04:48
287
Ketnapa Duangpoommet
Voorburg
1:05:24
1:05:14
288
Danielle den Otter
Fit to move
1:05:26
1:04:04
289
Irma van de Pol
Hilversum
1:05:27
1:04:17
290
Judith Hendriks
Hilversum
1:05:33
1:04:19
291
Ruth Hettema
Soest
1:05:39
1:01:08
292
Ashna Prophte
Hilversum
1:05:40
1:05:36
293
Harriet Verbeem
Putten
1:05:59
1:04:53
294
Lieke van Harsselaar
Hilversum
1:06:05
1:05:48
295
Maritte Groenhuijzen
BAV
1:06:05
1:05:18
296
Linda Van Hoek
SHH
1:06:13
1:05:30
297
Simone Nijland
Hilversum
1:06:14
1:05:45
298
Esther Sutorius
Hilversum
1:06:14
1:05:46
299
Leoni Bouwmans
Hilversum
1:06:19
1:01:50
300
Sabrina Kartowidjojo
Vleuten
1:06:29
1:05:23
301
Annemieke van Leeuwen
Loosdrecht
1:06:30
1:05:29
302
Tanja Van Leeuwen
Loosdrecht
1:06:30
1:05:29
303
Doris Kruijt
Naarden
1:06:47
1:06:14
304
Lisette Westbroek
Hilversum
1:06:48
1:05:25
305
Wietske Boer
Naarden
1:06:49
1:06:15
306
Sonja Kaspers
Soesterberg
1:06:53
1:06:41
307
Karin Kolvoort
Hilversum
1:06:58
1:05:43
308
Geetanjali Abhinapu
Hilversum
1:07:00
1:05:54
309
Kristel Schouten
Hilversum
1:07:08
1:04:05
310
Liesbeth hijmans vd Bergh
Lsdr
1:07:09
1:05:59
311
Ingrid van de Mast
Hooglanderveen
1:07:09
1:06:45
312
Dionne van Lambalgen
Hoogland
1:07:12
1:05:40
313
Sonja Beemsterboer
HAP Blaricum
1:07:15
1:06:17
314
Bertine van der Pluijm
Hilversum
1:07:25
1:06:37
315
Shanna Mahabier
Hilversum
1:07:44
1:07:42
316
Annewil Jongebloed
Amsterdam
1:07:45
1:02:41
317
Gaynor Hartgrave
hilversum
1:07:50
1:06:55
318
Marcela Aparicio
Hilversum
1:08:14
1:06:39
319
Rekha Shah
Hilversum
1:08:31
1:07:24
320
Esther van der Veen
Hilversum
1:08:40
1:07:49
321
Jane Morgan
Littlehampton
1:08:48
1:08:01
322
Mariska Slappendel
ANKEVEEN
1:08:54
1:08:27
323
Maigread Van Beusekom
SHH
1:08:58
1:08:15
324
Bianca Raaijmakers
Hilversum
1:09:12
1:08:25
325
Tatjana Lamme
nvt
1:09:28
1:08:09
326
Fernanda Bohr
Loosdrecht
1:10:02
1:09:20
327
Marianne van Leeuwen
Meppel
1:10:02
1:09:53
328
Tonnie van Vliet
Zeist
1:10:25
1:09:34
329
Liina-Johanna Leeve
Hilversum
1:10:33
1:06:44
330
Janneke Boekhorst
amersfoort
1:10:41
1:09:57
331
Jessica Groot
Hilversum
1:11:42
1:11:00
332
Marjon de Vries
Hilversum
1:12:12
1:11:58
333
Diana Morren
Fit & zo
1:12:57
1:11:50
334
Marga Kreuger
nvt
1:14:44
1:14:41
335
Mieke Snoek
Hilversum
1:15:20
1:14:06
336
Rinki Sinha
Hilversum
1:15:47
1:14:40
337
Daniella Groeneveld
Almere
1:17:02
1:16:54
338
Lisette Drieman
Epe
1:17:03
1:16:55
339
Erna van der Heiden
Baarn
1:17:19
1:12:47
340
Imka Van der Vegte
BAV
1:17:20
1:12:48
341
Petra van der Kolk
Zeewolde
2:26:32
2:19:41
342
Ilse Van der Veen
Hilversum
2:30:50
1:57:55
BEDRV, 10 KM BEDRIJVEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Lschner
Willem de Zwijger College
33:37
33:37
2
Vincent Sokolowski
Basecone - 2
35:25
35:24
3
Henk Galenkamp
Huisartsenpraktijk Loosdrecht 
36:12
36:11
4
Roel ter Brugge
Independer - 13
36:23
36:23
5
Teun Brinkman
ABN AMRO - ALM
36:56
36:55
6
Startnummer 3881
Washnet BV - 1
37:20
37:20
7
Tristan Valkenburg
Newomij B.V. - 1
37:38
37:38
8
Bart van den Haak
Alberdingk Thijm Scholen - 1
37:38
37:37
9
Martin Bakels
Connexxion - 9
38:04
37:47
10
Juan Dominguez
Willem de Zwijger College
38:24
38:23
11
Startnummer 3694
Gezondheidswetenschappen Vrije)@3 ^$``
38:27
38:26
12
Lotte Hendriks
ABN AMRO - ALM
38:29
38:20
13
Nikola Horvat
Xebia Run 10k 2
38:45
38:44
14
Raimon Knip
Stichting Dudok Wonen - 1
39:02
39:01
15
Steyn Brinckman
Tergooizieken - 4 team SPEEDY
39:04
39:02
16
Davied Meerstra
NEP the Netherlands - team 2
39:07
39:05
17
Martijn van der Wardt
Bink - 38
39:16
38:16
18
Edwin van der Heijden
Newomij B.V. - 1
39:23
39:23
19
Michel Coppens
Independer - 14
39:26
39:26
20
Pieter Lubbers
Ster - 10
40:08
39:53
21
Jens Wahlen
Bink - 38
40:18
40:09
22
Stefan van Schooten
AtoomClub Offices
40:21
40:10
23
Merove van Asselt
AtoomClub Offices
40:21
40:09
24
Tiemen Storm
OTH architecten - 1
40:25
40:18
25
Jan de Groot
Willem de Zwijger College
40:32
40:31
26
Norman Roos
DorenbosIRasch Makelaars - 19
40:38
40:35
27
Sylvia Mulder
Connexxion - 7
40:46
40:29
28
Rob Bus
Alpha Assembly Solutions - 2
41:00
40:52
29
Vrouw van Remco
Independer - 12
41:25
41:24
30
Jos in 't Panhuis
ABN AMRO - ALM
41:30
41:20
31
Kris Altena
Tergooizieken - 4 team SPEEDY
41:34
41:34
32
Jaap ten Haaf
Tools4ever - 3
41:43
41:22
33
Grace Bruce
ABN AMRO - ALM
41:45
41:45
34
Evert-Jan Hop
Willem de Zwijger College
41:48
41:47
35
Loek Swierstra
De Gijsbrecht
42:04
41:34
36
Kaspar van Brakel
Nivo network architects - 4
42:07
41:54
37
Derek de Gruijter
Blokker BV - 2
42:17
41:38
38
David Westdorp
Newomij B.V. - 1
42:23
42:21
39
Sven Bus
Alpha Assembly Solutions - 2
42:23
42:14
40
Jeroen Dral
le bon Vivant
42:29
41:59
41
Maarten Moen
Basecone - 2
42:31
42:26
42
Arthur Kok
SCILDON - 10-5
42:41
42:28
43
Joris Kerkhof
Independer - 12
42:43
42:42
44
Kasper ter Horst
Tergooizieken - 8 INTERNE
42:44
42:33
45
Ron Kuper
Tools4ever - 3
42:57
42:34
46
Gert Sijberden
Sportrevalidatie Hilversum - 7
43:02
42:56
47
Johan Krottje
Sportrevalidatie Hilversum - 7
43:03
42:58
48
Gerrit Jan Jansen
Tools4ever - 3
43:06
42:43
49
Mark van Rooijen
Independer - 12
43:09
43:08
50
Thiemo Cordes
Newomij B.V. - 1
43:11
42:48
51
Elbert van Dijk
Newomij B.V. - 1
43:18
43:17
52
Ollie van Dam
OTH architecten - 1
43:22
43:16
53
Harro Zanting
Stichting Dudok Wonen - 1
43:29
43:27
54
Ramon van Moorsel
Connexxion - 7
43:31
43:16
55
Willibrord Vos
Connexxion - 8
43:32
43:14
56
Paul Evers
SCILDON - 10-2
43:36
42:32
57
Startnummer 4120
Independer - 13
43:38
43:36
58
Nick van Aken
Bink - 37
43:38
42:36
59
Clyde Velliam
Redwood Software - 1
43:41
43:25
60
Ton Bakels
Connexxion - 9
43:41
43:25
61
Hans Nuijts
Newomij B.V. - 2
43:43
43:41
62
Ferdy Oudebeek
SCILDON - 10-7
43:46
42:44
63
Jens Wahlen
Bink - 38
44:04
43:31
64
Stef van der Meulen
Ster - 11
44:06
43:51
65
barry schneijder
RTL - 6
44:09
43:18
66
Startnummer 3700
Gezondheidswetenschappen VrijeV뺽8S|
44:19
44:11
67
Marco Buitenhuis
Newomij B.V. - 1
44:21
43:46
68
Vincent Horstink
Alberdingk Thijm Scholen - 2
44:22
44:03
69
Frank Ydema
Newomij B.V. - 2
44:23
44:21
70
Rutger Bout
United - 10 - 1
44:30
44:17
71
Koen Smeets
ABN AMRO - ALM
44:36
44:27
72
Han Schoonderbeek
Beks & Beks Advocaten - 13
44:44
44:01
73
Femke van der Pal
Independer - 13
44:45
44:43
74
Edwin Kos
Beeld en Geluid - 1
44:48
44:46
75
Sake Timmermans
Alberdingk Thijm Scholen - 1
44:48
44:40
76
Bas van Andel
SCILDON - 10-3
44:53
43:49
77
Tim Schwarte
Ziggo Sport
44:55
44:15
78
Stefan Scholten
Independer - 13
44:56
44:54
79
Startnummer 4126
Independer - 14
44:57
44:54
80
Jan van der Heide
Basecone - 2
44:59
44:53
81
Albert Roos
Basecone - 2
45:01
44:57
82
Leon Sebregts
OTH architecten - 1
45:05
44:58
83
Hanka de Bruin
Ster - 10
45:09
44:58
84
Maarten Spaan
Keune - 1
45:15
44:39
85
Andr Broeke
SCILDON - 10-1
45:17
44:59
86
Barry Luijsterburg
Tools4ever - 5
45:27
45:05
87
Fabian Muller
NEP the Netherlands - team 1
45:27
45:08
88
Paul Wagland
Redwood Software - 1
45:28
45:12
89
Steyn Rasch
DorenbosIRasch Makelaars - 21
45:28
45:26
90
Niek de Haan
DorenbosIRasch Makelaars - 21
45:28
45:26
91
Gregor Stam
Rabobank Gooi en Vechtstreek -A^
45:31
45:25
92
Erik Spekman
Newomij B.V. - 2
45:38
45:37
93
Pieter Krom
SCILDON - 10-1
45:39
45:18
94
Patrick van Marissing
AVROTROS - 9
45:41
45:18
95
Thomas Michel
AVROTROS - 9
45:41
44:46
96
Tim Hendriks
VSH Fittings B.V. - 4
45:43
45:37
97
Jetse Salverda
Newomij B.V. - 2
45:45
45:38
98
Milan Cuylits
Tools4ever - 5
45:47
45:23
99
Garmond Ruighaver
gemeente Hilversum - 10K 2
45:52
45:48
100
philip meyfroyt
RTL - 6
45:56
45:36
101
vincent jansen
RTL - 1
46:03
45:59
102
Olaf Verdonk
Nivo network architects - 3
46:05
45:33
103
Harold van de Wakker
Rabobank Gooi en Vechtstreek -(/
46:05
46:00
104
Jasper Ketelaar
SCILDON - 10-5
46:07
45:53
105
Frits Kamer
OTH architecten - 1
46:11
46:04
106
Stephanie van de Burgt
Newomij B.V. - 5
46:15
46:13
107
Chris de Stigter
ABN AMRO - ALM
46:15
46:04
108
Startnummer 4227
Givaudan - 6
46:16
46:12
109
Roxanne Sabb
gemeente Hilversum - 10K 1
46:21
46:06
110
Laura Groosman
Tools4ever - 3
46:25
46:02
111
Eric Houben
Givaudan - 4
46:28
46:16
112
Joram Grunfeld
gemeente Hilversum - 10K 3
46:31
46:15
113
Gert Jan Dral
le bon Vivant
46:44
46:14
114
Olivier de Jonge
DorenbosIRasch Makelaars - 21
46:46
46:03
115
Tjeerd Meindersma
Stip Hilversum - 6
46:48
46:28
116
Frank ten Elsen
AVROTROS - 12
46:48
46:31
117
Randy Heilbron
Alberdingk Thijm Scholen - 1
46:54
46:35
118
Gerco van Putten
Newomij B.V. - 2
46:56
46:09
119
Sander van Schie
Blokker BV - 1
46:59
46:17
120
Jol Meyer
Commissariaat voor de Media -
46:59
46:29
121
michael van der zweep
RTL - 1
46:59
46:31
122
Maartje van Stralen
Gezondheidswetenschappen Vrijed31051981
47:01
46:01
123
Niels Korevaar
Blokker BV - 1
47:01
46:19
124
Bas de Jong
gemeente Hilversum - 10K 2
47:01
46:46
125
Koen Parren
NPO - 1
47:01
46:28
126
Youri Straver
AVROTROS - 12
47:06
46:10
127
Michiel de Jonge
DorenbosIRasch Makelaars - 22
47:08
47:06
128
Niek Goedvolk
Ziggo Sport
47:09
46:27
129
Stephan Knispel
SCILDON - 10-5
47:14
47:03
130
Wienke de Vries
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
47:15
47:01
131
Arno Hoogland
Newomij B.V. - 3
47:16
46:27
132
Elmar Zwart
Alberdingk Thijm Scholen - 1
47:25
46:56
133
Remco Barteram
gemeente Hilversum - 10K 2
47:33
47:27
134
Erik Ras
Tergooizieken - 4 team SPEEDY
47:37
47:33
135
Rudi Elbers
Rabobank Gooi en Vechtstreek -TH
47:39
47:24
136
Marko Bouwman
NLPpuntNL - 1
47:41
47:33
137
Startnummer 3882
Washnet BV - 1
47:42
47:19
138
Rudolf Krist
Redwood Software - 1
47:44
47:26
139
Daan van Harten
Independer - 13
47:47
47:42
140
Martijn Boere
AdVanced - 10 km D
47:47
47:13
141
Richard Vergouwen
Newomij B.V. - 2
47:49
47:40
142
Medard Ibata
Alberdingk Thijm Scholen - 1
47:49
47:42
143
Erwin Bijvoet
NLPpuntNL - 1
47:49
47:41
144
Marek van Beek
AdVanced - 10 km D
47:54
47:15
145
Willemijn Streutker
gemeente Hilversum - 10K 3
47:57
47:51
146
Robbert Weij
Newomij B.V. - 5
48:00
47:34
147
Bernhard Cornelissen
NLPpuntNL - 1
48:00
47:50
148
Lucas Wolfe
SLTN Dell EMC 2
48:05
47:17
149
Erik de Vos
Connexxion - 7
48:06
47:51
150
Ferdinand van Dam
OTH architecten - 1
48:07
47:59
151
Huibert van der Schaar
gemeente Hilversum - 10K 1
48:10
48:06
152
William Besseling
gemeente Hilversum - 10K 2
48:10
47:51
153
Remco van de Wetering
Newomij B.V. - 5
48:13
47:22
154
Sander van Hamersveld
Newomij B.V. - 6
48:13
47:23
155
Brom Beer
Tergooizieken - 9 VOORJAAR
48:17
47:58
156
Raymond Wassenaar
Keune - 1
48:17
47:38
157
Tom Schuijt
DorenbosIRasch Makelaars - 20
48:18
47:49
158
Wietse Venema
Xebia Run 10k 1
48:24
47:22
159
Tim Wisselo
gemeente Hilversum - 10K 1
48:24
48:15
160
Robin van den Broek
RTL - 7
48:24
47:31
161
Ingrid van Doorn
Blokker BV - 2
48:25
47:44
162
Arjen van Os
VSH Fittings B.V. - 4
48:25
48:09
163
Robbert van den Hoogen
Ster - 10
48:28
48:12
164
Reza Salehi
Connexxion - 7
48:31
48:13
165
Robert Koedijk
Newomij B.V. - 9
48:36
47:47
166
Ilona Oud
Tools4ever - 4
48:41
48:17
167
Robbert Pos
DorenbosIRasch Makelaars - 24
48:45
48:20
168
Juri Sampieri Bjornsson
gemeente Hilversum - 10K 3
48:48
48:44
169
Pim van Midde
Ster - 10
48:52
48:40
170
Hans Mol
Rabobank Gooi en Vechtstreek -X
48:56
48:48
171
Tiemen Strijk
NEP the Netherlands - team 1
48:57
48:35
172
Patrick Betman
SCILDON - 10-1
49:01
48:41
173
Gillis Morsink
DorenbosIRasch Makelaars - 21
49:01
48:59
174
Kevin Nap
VSH Fittings B.V. - 4
49:02
48:44
175
Tim Nagtegaal
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
49:03
48:47
176
william huizinga
RTL - 3
49:03
48:09
177
Nick Welton
DorenbosIRasch Makelaars - 19
49:03
48:39
178
Matthijs de Vries
United - 10 - 1
49:04
48:51
179
Gilian Butler
Givaudan - 4
49:09
48:41
180
Edwin Bos
AdVanced - 10 km C
49:11
48:31
181
Remco Armee
Independer - 12
49:15
49:12
182
Irma Evenhuis
Gezondheidswetenschappen Vrijee516011985
49:16
48:16
183
Joris Steenvoorden
Ster - 11
49:19
49:06
184
Mike Vis
Universal Music BV - 1
49:22
48:43
185
Jeroen Daniels
RTL - 7
49:27
48:34
186
Karnoe Dorenbos
DorenbosIRasch Makelaars - 24
49:29
49:25
187
Inge Borninkhof
AVROTROS - 9
49:30
48:36
188
Jacob de Vries
AVROTROS - 8
49:31
49:14
189
Gerard van Leeuwen
AdVanced - 10 km D
49:35
49:02
190
Jan Harshagen
AVROTROS - 8
49:36
48:42
191
Arnoud Stam
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
49:47
49:40
192
Bastiaan Bakker
Xebia Run 10k 1
49:48
48:49
193
Stefan Veugen
NPO - 1
49:51
49:12
194
Startnummer 3887
Harskamp Techniek BV - 1
49:58
49:39
195
Matias Biese
Meester&Kuiper Accountants-doedl270919
49:59
49:11
196
Mark Kosters
Newomij B.V. - 4
50:00
49:10
197
Rick de Jong
NPO - 1
50:05
49:31
198
tineke van der Meer
AtoomClub Offices
50:07
49:56
199
Emiel Roover
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
50:09
50:02
200
Roel Schilderman
NPO - 1
50:15
49:37
201
Robert Witte
Nivo network architects - 3
50:18
49:46
202
Peter Bannink
Ster - 10
50:25
50:14
203
Maarten Wiegant
gemeente Hilversum - 10K 1
50:32
50:13
204
Marijn Sijberden
Givaudan - 4
50:32
50:23
205
Rob van Beek
AdVanced - 10 km A
50:34
49:53
206
Joep Smeets
Ziggo Sport
50:38
49:56
207
Olaf Terpstra
Newomij B.V. - 4
50:47
50:04
208
Joep van Maarsseveen
Stichting Proceon - 3
50:47
50:15
209
Cees Bohnnen
Eviso Nederland B.V. - 3
50:50
49:44
210
Serafima Belinskaia
Givaudan - 6
50:53
50:42
211
Jacco Veereschild
Independer - 14
50:58
50:53
212
Fouad Bourich
Tergooizieken - 4 team SPEEDY
51:00
50:57
213
Michiel Gerritsen
Newomij B.V. - 3
51:01
50:06
214
Micheal Voorthuis
Sportrevalidatie Hilversum - 7
51:03
50:29
215
Marco Voorthuis
Sportrevalidatie Hilversum - 8
51:03
50:29
216
Marcella van de Pas
AtoomClub Offices
51:05
50:54
217
Dave van Nieuwenhuizen
Keune - 1
51:05
50:26
218
Hans Dijkstra
Blokker BV - 2
51:06
50:24
219
Bas Kersten
Tergooizieken - 7 INTERNE
51:07
50:55
220
Ren Tolboom
DorenbosIRasch Makelaars - 15
51:09
50:44
221
Maurits Bruin
Eviso Nederland B.V. - 3
51:12
50:08
222
richard dingjan
RTL - 1
51:14
51:09
223
Jan Albrecht
Universal Music BV - 1
51:21
50:40
224
max verhagen
RTL - 3
51:21
50:25
225
Frank Drevijn
Stichting Proceon - 3
51:23
50:49
226
Wim van Ravenswaay
Alpha Assembly Solutions - 2
51:24
51:07
227
Koen Liesker
Tergooizieken - 3 LONG
51:25
51:03
228
Liesbeth Velema
Gezondheidswetenschappen VrijeGQ07021984
51:27
50:27
229
Vincent Hessels
Blokker BV - 1
51:27
50:44
230
charlotte de bant
RTL - 4
51:28
50:35
231
rob van der geest
RTL - 2
51:29
50:37
232
Rutger Goijen
Eviso Nederland B.V. - 4
51:30
50:34
233
Philip Wind
Willem de Zwijger College
51:31
51:07
234
Marille van Laar
Media Pensioen Diensten - 9
51:33
51:24
235
Antoinette Mijnhout
Stichting Dudok Wonen - 1
51:34
51:19
236
Dick Emmer
gemeente Hilversum - 10K 3
51:34
51:24
237
Anette van Geloven
Tergooizieken - 5 TERGOOI PLUS
51:36
51:14
238
Pia Soetebier
Newomij B.V. - 7
51:36
51:09
239
Barbel Gerlagh
Independer - 12
51:38
51:34
240
willemijn boerenkamp
RTL - 4
51:38
50:45
241
Peter van der Gulik
Connexxion - 8
51:39
51:23
242
Duncan Harvey
DorenbosIRasch Makelaars - 19
51:39
51:09
243
Startnummer 3889
Harskamp Techniek BV - 1
51:40
51:22
244
Babette Braams
Tergooizieken - 6 GYN / CHIR
51:42
51:22
245
Bart Moen
Basecone - 2
51:42
51:36
246
Paul Barel
Newomij B.V. - 4
51:45
51:01
247
Eric Borninkhof
AVROTROS - 9
51:45
50:51
248
Pascal Greuter
Xebia Run 10k 2
51:48
50:51
249
Sander Visser
Eviso Nederland B.V. - 3
51:48
50:51
250
Leen Seghers
Bink - 37
51:48
51:35
251
Fionn Cummins
SLTN Dell EMC 4
51:50
50:49
252
Matthieu Vrakking
Newomij B.V. - 3
51:51
50:55
253
paul le clercq
RTL - 2
51:53
51:05
254
Mustafa Kayapinar
VSH Fittings B.V. - 4
51:54
51:36
255
Clemens van Ravels
DorenbosIRasch Makelaars - 21
51:54
51:52
256
Anouk Vos
NPO - 1
51:57
51:24
257
Nicole Schimmel
DorenbosIRasch Makelaars - 16
51:57
51:55
258
Robin Cordes
Newomij B.V. - 6
51:59
51:35
259
Martin Bieleman
NEP the Netherlands - team 3
51:59
51:40
260
Simon van Dooremalen
Commissariaat voor de Media -
52:03
51:33
261
Jurriaan Biljardt
Givaudan - 5
52:10
51:43
262
Ruud Huisman
AdVanced - 10 km C
52:11
51:31
263
Jasmin van Eenenaam
Commissariaat voor de Media -
52:12
51:43
264
Edwin van Rijn
AdVanced - 10 km C
52:12
51:31
265
Marte ten Dam
AdVanced - 10 km D
52:13
51:44
266
Timo Elshof
De Gijsbrecht
52:14
51:16
267
Anouk Pols
gemeente Hilversum - 10K 2
52:15
52:10
268
Erwin van Pelt
Stichting Dudok Wonen - 1
52:17
52:12
269
Mimi Tjoeng
Blokker BV - 2
52:18
51:39
270
Frans Schokkenbroek
Blokker BV - 1
52:23
51:42
271
Goris Verhoef
AVROTROS - 12
52:23
51:27
272
Yolentha Nickolson
De Gijsbrecht
52:23
51:24
273
Remko Stoelinga
NPO - 1
52:30
51:52
274
Marijke Gouw
Fred Janssen - 1
52:30
51:45
275
Laurens Jansen
Tergooizieken - 1 SEH
52:31
52:17
276
Petra Peek
Tergooizieken - 1 SEH
52:34
52:14
277
Matthijs Monincx
Newomij B.V. - 4
52:34
51:42
278
Jaap van Oostendorp
SLTN Dell EMC 2
52:38
51:51
279
Startnummer 4374
SLTN Dell EMC 4
52:38
51:49
280
Jos Vedder
VAN GESTEL OPTIEK - 10km run
52:42
51:58
281
Startnummer 3883
Washnet BV - 1
52:47
52:24
282
Bram Kolk
Redwood Software - 2
52:49
52:32
283
Bart Dorenbos
DorenbosIRasch Makelaars - 15
52:49
52:47
284
Johan Heuperman
De Gijsbrecht
52:50
51:53
285
Claudius Harinck
De Gijsbrecht
52:50
51:52
286
Hans Roling
NEP the Netherlands - team 2
52:55
52:33
287
Sander Aernouts
Xebia Run 10k 1
53:01
52:02
288
Ronald van Wieren
Newomij B.V. - 7
53:02
52:20
289
Eline de Hollander
Meester&Kuiper Accountants-doeQ220119
53:02
52:18
290
Marius van Andel
Meester&Kuiper Accountants-voou1005
53:03
52:18
291
Startnummer 3888
Harskamp Techniek BV - 1
53:05
52:44
292
Onno Kamer
OTH architecten - 1
53:06
52:57
293
Judith Bosmans
Gezondheidswetenschappen Vrijel]$29101976
53:07
52:08
294
Jan-Willem Meinsma
Meester&Kuiper Accountants-vooy,"2607
53:07
52:21
295
Maurits van Tulder
Gezondheidswetenschappen Vrije:E16071962
53:08
52:08
296
Wessel Spanjer
SLTN Dell EMC 2
53:10
52:21
297
Startnummer 4376
SLTN Dell EMC 4
53:10
52:21
298
Eddy van den Berg
gemeente Hilversum - 10K 1
53:12
52:57
299
Gijs de Bruin
Tergooizieken - 7 INTERNE
53:15
53:02
300
Snelle Jelle
Tergooizieken - 2 B22
53:16
52:55
301
Reinder Wolvius
Tergooizieken - 4 team SPEEDY
53:16
52:55
302
Anais Puyobro
IFF - Ladies
53:18
52:41
303
Linda van der Weele
Tergooizieken - 8 INTERNE
53:21
53:00
304
Lia Huisman
Stichting Proceon - 3
53:21
52:48
305
Debby Husman
Sportrevalidatie Hilversum - 7
53:21
52:46
306
Danielle le Mahieu
DorenbosIRasch Makelaars - 22
53:22
52:57
307
Ronald van Oostrum
AdVanced - 10 km A
53:23
52:42
308
Kristel van Ekelenburg
Bink - 36
53:26
53:13
309
Bastiaan Vermeijen
Eviso Nederland B.V. - 3
53:32
52:35
310
Ricardo Majoor
Bink - 37
53:35
52:34
311
Nick Grotenhuis
Gezondheidswetenschappen Vrijen4f?22081988
53:36
52:36
312
Startnummer 3885
Washnet BV - 1
53:36
53:13
313
martijn essaijan
RTL - 3
53:36
52:46
314
Yvonne Bouw
AtoomClub Offices
53:37
53:27
315
Bleia van Bakelen
Ster - 11
53:39
53:24
316
Domien Janssen
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
53:39
53:24
317
Maartje Wolff
DorenbosIRasch Makelaars - 22
53:39
53:13
318
Bastiaan Mons
Commissariaat voor de Media -
53:40
53:10
319
Erik Overbeek
Tools4ever - 4
53:41
53:18
320
Iris Chang
IFF Nederland
53:41
52:47
321
Lionel Yang
IFF Nederland
53:42
52:49
322
Anita Hoogervorst
Tergooizieken - 2 B22
53:43
53:37
323
Ren Exel
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
53:43
53:28
324
Harry Dmeijer
AdVanced - 10 km A
53:44
53:18
325
Sonja Verheul
AdVanced - 10 km A
53:44
53:18
326
Guus Bartholom
NPO - 2
53:46
53:10
327
Jesse van Bekkum
Xebia Run 10k 2
53:48
52:47
328
Startnummer 3918
Beeld en Geluid - 2
53:48
53:19
329
Jurd Smit
Bink - 36
53:49
52:47
330
Ellen Ostendorf
SCILDON - 10-6
53:50
53:40
331
Julian Laan
Connexxion - 7
53:53
53:37
332
Justin Mutsaers
NEP the Netherlands - team 1
53:55
53:34
333
Jeroen van Wieringen
gemeente Hilversum - 10K 1
53:58
53:44
334
Startnummer 3891
Harskamp Techniek BV - 1
53:58
53:38
335
Kees van Huurdeman
Universal Music BV - 1
54:00
53:21
336
Julian Verbeek
NPO - 2
54:00
53:25
337
Anne Fleur Arendsen
AtoomClub Offices
54:07
53:56
338
Michael Brorens
Jumo - 2
54:08
53:11
339
Rick Smets
DorenbosIRasch Makelaars - 15
54:13
53:48
340
Merove van Asselt
SCILDON - 10-6
54:17
54:06
341
Hennie van Schaik
Connexxion - 8
54:18
54:01
342
Donovan Boer
Givaudan - 5
54:19
53:52
343
Bink Bink
Bink - 38
54:20
53:46
344
Jan Hein van der Bruggen
Stichting Dudok Wonen - 1
54:23
54:10
345
Paul Hendriks
Stichting Dudok Wonen - 1
54:24
54:10
346
Edwin van den Berg
Newomij B.V. - 5
54:24
53:33
347
Rosan Wahlen
Bink - 38
54:24
54:16
348
Lars Harinck
De Gijsbrecht
54:34
53:36
349
Pien Visser
Tergooizieken - 6 GYN / CHIR
54:35
54:14
350
Stefan Verschuren
Blokker BV - 1
54:35
53:54
351
Wilco Verrips
Keune - 1
54:37
53:59
352
Kwik kwek kwak
Tergooizieken - 9 VOORJAAR
54:38
54:30
353
Robertjan Schild
Jumo - 2
54:39
53:39
354
Liselotte Bulstra
Newomij B.V. - 4
54:40
53:49
355
Michel Hardholt
Newomij B.V. - 6
54:40
54:11
356
Jorrian Piek
NEP the Netherlands - team 1
54:43
54:20
357
Corry Dorresteijn
Bink - 36
54:43
54:30
358
Thierry Vrakking
Newomij B.V. - 8
54:45
53:50
359
Maria Monden-Rijnenveld
Alberdingk Thijm Scholen - 3
54:45
54:15
360
Joachim Thissen
Commissariaat voor de Media -
54:45
54:14
361
Johan Simons
SCILDON - 10-2
54:48
53:05
362
Marc van der Duijs
IFF Nederland
54:49
53:47
363
Carla Aalders
Beks & Beks Advocaten - 13
54:50
54:31
364
Philip van Slooten
Eviso Nederland B.V. - 4
54:50
53:54
365
Ernst Blom
SLTN Dell EMC 1
54:51
54:04
366
Nicole van Erp
Huisartsenpraktijk Loosdrecht 
54:52
54:01
367
Jurriaan Monincx
Newomij B.V. - 6
54:53
53:59
368
Jurgen Forster
Bink - 37
54:53
54:41
369
Paul Maatjes
Willem de Zwijger College - 2
54:55
54:30
370
Mark Peters
AdVanced - 10 km D
54:56
54:22
371
Arnoud Hartman
Connexxion - 8
54:57
54:40
372
Michel Nuberg
Givaudan - 4
54:58
54:46
373
Leon Ruigrok
Nivo network architects - 3
55:02
54:30
374
Peter Ensing
le bon Vivant
55:03
54:32
375
Tom Jansen
VSH Fittings B.V. - 4
55:03
54:45
376
Danielle Klok
Sportrevalidatie Hilversum - 7
55:05
54:30
377
Yolande Rietman
Givaudan - 5
55:07
54:55
378
Dirk Kop
Jumo - 2
55:08
54:09
379
Maarten Hoolsema
Eviso Nederland B.V. - 4
55:09
54:13
380
Peter Korzelius
Givaudan - 5
55:09
54:44
381
Daan van Doorn
DorenbosIRasch Makelaars - 21
55:10
55:08
382
Marco Buurman
Jumo - 2
55:11
54:14
383
Jos Arthursen
NPO - 2
55:11
54:34
384
Sarah van der Land
NPO - 3
55:11
54:39
385
Claudia de Jong
Alberdingk Thijm Scholen - 2
55:11
54:43
386
Rolph Klijn
SCILDON - 10-1
55:12
54:07
387
Jasper Baas
DorenbosIRasch Makelaars - 15
55:12
54:47
388
Stephanie Alberts
Bink - 37
55:16
55:03
389
Hanna van Beest
Bink - 36
55:18
54:17
390
Marjolein Rentinck
Tergooizieken - 7 INTERNE
55:21
54:58
391
Rosa van Santen
Beeld en Geluid - 1
55:23
54:54
392
Rogier Kox
Keune - 1
55:29
54:52
393
Pjotr Hilberink
Eviso Nederland B.V. - 3
55:29
54:33
394
Bart Jan Voskamp
le bon Vivant
55:34
55:04
395
Jos Vermeulen
SCILDON - 10-5
55:34
55:23
396
Benjamin Salampessy
Gezondheidswetenschappen Vrije= 723041986
55:37
54:36
397
Teresa Da Silva Rosa
HilverZorg - 4
55:39
55:07
398
Bob Guns
Independer - 14
55:40
55:35
399
Laurens Monincx
Newomij B.V. - 8
55:42
54:48
400
Suzanne Jacobs
Gezondheidswetenschappen Vrije]Hθ09081988
55:45
54:46
401
Machteld Vink
NPO - 3
55:46
55:08
402
Tatja Meijer
Tergooizieken - 3 LONG
55:47
55:11
403
Peter den Uil
Meester&Kuiper Accountants-doeok 311019
55:48
55:03
404
Daan Halma
SLTN Dell EMC 3
55:52
55:03
405
marcel berghuis
RTL - 6
55:55
55:02
406
Youri Gerritse
Meester&Kuiper Accountants-doe,;070719
55:55
55:10
407
Jean Houben
Ster - 11
55:58
55:45
408
Maurice van Erven
NLPpuntNL - 1
56:00
55:49
409
Gerard Rigter
Newomij B.V. - 3
56:02
55:12
410
Berry van der Zwet
DorenbosIRasch Makelaars - 15
56:02
55:30
411
Startnummer 3884
Washnet BV - 1
56:03
55:39
412
Sander Heijmans
DorenbosIRasch Makelaars - 20
56:03
55:24
413
Sandra Ijsebrands
Newomij B.V. - 7
56:05
55:37
414
Mieke Link
Newomij B.V. - 9
56:05
55:37
415
Startnummer 4378
SLTN Dell EMC 4
56:06
55:19
416
Robert Barentz
gemeente Hilversum - 10K 2
56:07
55:52
417
Johan van de Steeg
VAN GESTEL OPTIEK - 10km run
56:07
55:18
418
Robbert Tiemens
NLPpuntNL - 1
56:08
56:01
419
Jenny van de Loo
Jumo - 2
56:12
55:14
420
Marije de Bruin
Tergooizieken - 5 TERGOOI PLUS
56:13
55:53
421
Annet Visser
SCILDON - 10-2
56:14
55:50
422
Ronald van de Meent
Keune - 1
56:16
55:36
423
Startnummer 4054
Stip Hilversum - 6
56:23
56:02
424
Piet Roskam
Universal Music BV - 1
56:26
55:46
425
Lianne Klaver
VSH Fittings B.V. - 4
56:26
56:09
426
Arjan van Elk
Universal Music BV - 1
56:27
55:46
427
Startnummer 4228
Givaudan - 6
56:29
56:01
428
Michelle Jongerden
Universal Music BV - 1
56:32
55:52
429
Fanar Azam
SCILDON - 10-7
56:32
55:28
430
ronald smit
RTL - 3
56:33
55:42
431
Menno Heesbeen
Redwood Software - 2
56:38
56:21
432
Jeroen Koeman
Newomij B.V. - 6
56:39
55:53
433
Robert Kohsiek
Newomij B.V. - 10
56:39
55:46
434
Brenda Kuiper
Alberdingk Thijm Scholen - 3
56:42
56:12
435
esther van zijtveld
RTL - 2
56:42
55:51
436
Marie-Cecile Merlijn
Bink - 36
56:44
56:31
437
Hugo Dalrymple Smith
DorenbosIRasch Makelaars - 19
56:44
56:14
438
Angus Dalrymple Smith
DorenbosIRasch Makelaars - 20
56:44
56:13
439
Pim Blom
SLTN Dell EMC 1
56:45
55:56
440
Anouk Haazelager
Fred Janssen - 1
56:50
56:14
441
Nicolette van Diemen
SLTN Dell EMC 2
56:50
56:03
442
Marleen Middag
Huisartsenpraktijk Loosdrecht 
56:53
56:03
443
Anthony de Winter
SCILDON - 10-4
56:55
56:11
444
Marjoke Seidel
Connexxion - 9
56:55
56:37
445
Bart Blankevoort
Newomij B.V. - 8
57:02
56:12
446
Tim vd Vooren
Fred Janssen - 1
57:08
56:23
447
Annelie Besuijen
Bink - 36
57:09
56:55
448
Bert-Jan Vriezen
Rabobank Gooi en Vechtstreek -y
57:10
56:54
449
Piet Groeneveld
HilverZorg - 4
57:12
56:20
450
Chantal Meeuwissen
Meester&Kuiper Accountants-voo=*0h0305
57:15
56:32
451
Nathan Clerbout
Redwood Software - 2
57:17
56:58
452
Ditte Oerlemans
Meester&Kuiper Accountants-voo1407
57:22
56:38
453
Cas Manders
NEP the Netherlands - team 1
57:23
57:03
454
Anke Andriessen
Sportrevalidatie Hilversum - 7
57:26
56:51
455
Dennis van Starrenburg
AdVanced - 10 km C
57:26
56:50
456
Caroline Gauthier
Willem de Zwijger College
57:28
57:03
457
Millitza Kroonenberg
AdVanced - 10 km B
57:28
56:59
458
Carolien Born
Sportrevalidatie Hilversum - 8
57:30
56:55
459
Startnummer 4210
RTL - 7
57:30
56:37
460
Mathieu de Jong
Rabobank Gooi en Vechtstreek -3
57:36
57:21
461
Gerda Kooij
Alberdingk Thijm Scholen - 3
57:39
57:10
462
Startnummer 3814
Blokker BV - 1
57:41
57:00
463
Vitus de Veth
Alberdingk Thijm Scholen - 2
57:41
57:11
464
Guido Dik
NLPpuntNL - 1
57:46
57:35
465
Michiel van der Veeken
Tools4ever - 3
57:47
56:47
466
Pieter Vriens
Tools4ever - 4
57:48
56:46
467
Susan Vriens
Tools4ever - 5
57:50
56:47
468
Alexandra Albrecht
IFF - Ladies
57:50
57:14
469
Emilie Pivoin
IFF - Ladies
57:50
57:14
470
Martin Ales
Basecone - 3
57:53
57:45
471
Fred Louwerse
Gezondheidswetenschappen VrijeUGR21051965
57:55
56:55
472
Startnummer 3890
Harskamp Techniek BV - 1
57:56
57:35
473
Erik van Prooijen
AVROTROS - 8
58:01
57:06
474
Sita Kattouw
SCILDON - 10-6
58:07
57:56
475
Eddy Hendriks
DorenbosIRasch Makelaars - 16
58:12
57:44
476
Sandra de Gooijer
Tergooizieken - 2 B22
58:16
58:09
477
Jolanda van der Zwaag
Sportrevalidatie Hilversum - 8
58:16
57:41
478
Na Yue
IFF - Ladies
58:18
57:42
479
mandy van den akker
RTL - 4
58:22
57:31
480
Eric De Mol
Ziggo Sport
58:22
57:41
481
Koos Voordouw
le bon Vivant
58:24
57:53
482
marije van weert
RTL - 7
58:27
57:36
483
Maartje Vriens
Tools4ever - 4
58:34
57:32
484
Jeroen de Sonnaville
Tergooizieken - 7 INTERNE
58:38
58:17
485
Ellen Rozestraten
AVROTROS - 8
58:39
57:44
486
Pauline Rozestraten
AVROTROS - 9
58:39
57:44
487
Johan Link
Newomij B.V. - 7
58:40
58:13
488
Startnummer 4216
Givaudan - 4
58:43
58:18
489
Trudy van de Steeg
VAN GESTEL OPTIEK - 10km run
58:44
57:58
490
Lucky Luck
Tergooizieken - 1 SEH
58:46
58:36
491
Lot de Vries
Rabobank Gooi en Vechtstreek -]
58:47
58:31
492
Sandra van den Broek
Newomij B.V. - 7
58:50
57:54
493
Rob Beijersbergen
DorenbosIRasch Makelaars - 16
58:53
58:26
494
Paul Visser
SCILDON - 10-4
58:55
58:31
495
Patrick van der Tol
NPO - 3
58:56
58:17
496
Elroy Hogeweide
Stichting Proceon - 3
58:57
58:23
497
Sanne van der Wardt
Bink - 37
58:57
57:57
498
Herma Voogd
Givaudan - 6
58:59
58:22
499
Yvette Keulemans
DorenbosIRasch Makelaars - 24
59:01
58:35
500
Anne de Haan
Willem de Zwijger College - 2
59:02
58:37
501
Diane Meinster
SLTN Dell EMC 3
59:03
58:17
502
mirjam heerink
RTL - 3
59:08
58:17
503
Startnummer 4207
RTL - 7
59:09
58:17
504
Maurits Helfensteijn
United - 10 - 1
59:10
58:57
505
Thijs Vriens
Tools4ever - 4
59:11
58:10
506
Michelle van der Zeijst
AVROTROS - 8
59:11
58:15
507
Jacques Vriens
Tools4ever - 4
59:19
58:17
508
Martin Kraaij
Newomij B.V. - 5
59:20
58:32
509
Frank Kraaij
Newomij B.V. - 7
59:20
58:31
510
Merijn de Jonge
NPO - 3
59:20
58:47
511
Henk Krabshuis
SLTN Dell EMC 3
59:20
58:33
512
Lisa Enzerink
Tergooizieken - 2 B22
59:21
59:14
513
Anja Veerman
AVROTROS - 12
59:26
59:04
514
Sophie de Rijke
Alberdingk Thijm Scholen - 3
59:27
58:57
515
Janneke Kooij
Tergooizieken - 2 B22
59:31
59:23
516
Lilian Tiemessen
Meester&Kuiper Accountants-doer2a151119
59:31
58:45
517
Patrick Dorenbos
DorenbosIRasch Makelaars - 16
59:32
59:05
518
Linde Verhoeven
Commissariaat voor de Media -
59:35
59:07
519
Karel Hamburg
DorenbosIRasch Makelaars - 16
59:55
59:23
520
Liesbeth van der Zwaan
Jumo - 2
59:56
58:58
521
Jacqueline .
DorenbosIRasch Makelaars - 24
59:59
59:56
522
Erik Onderwaater
AVROTROS - 8
1:00:02
59:06
523
jonathan berhane
RTL - 6
1:00:06
59:13
524
John van Bemmelen
Givaudan - 5
1:00:10
59:43
525
Michael Diez
Redwood Software - 2
1:00:11
59:53
526
Startnummer 4215
Independer - 14
1:00:15
59:17
527
bjorn kolkman
RTL - 3
1:00:15
59:24
528
Babette Groen
Tergooizieken - 3 LONG
1:00:16
59:13
529
Ronald de Jong
Sportrevalidatie Hilversum - 8
1:00:16
59:42
530
Jakob Smit
SCILDON - 10-1
1:00:24
59:20
531
Sonja Hubert
NEP the Netherlands - team 3
1:00:33
1:00:11
532
thomas risseeuw
RTL - 2
1:00:35
59:46
533
Debbie de Vooght
NEP the Netherlands - team 2
1:00:35
1:00:13
534
Bert Jan Breman
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
1:00:41
1:00:25
535
Susan Dikkeboom
Rabobank Gooi en Vechtstreek -$
1:00:53
1:00:38
536
Ren van der Velde
SCILDON - 10-4
1:00:56
59:58
537
Ries Wesdorp
DorenbosIRasch Makelaars - 22
1:01:04
1:00:36
538
Lonneke van der Meer
NEP the Netherlands - team 2
1:01:08
1:00:46
539
Anne-Claire Berlage
Newomij B.V. - 9
1:01:11
1:00:19
540
Jacob Meijers
Nivo network architects - 3
1:01:14
1:00:42
541
Cor Dijkman
Newomij B.V. - 10
1:01:14
1:00:47
542
Thom Verweij
le bon Vivant
1:01:15
1:00:44
543
Hermien Wiechers
Meester&Kuiper Accountants-voo7<1507
1:01:17
1:00:31
544
anita htchkin
RTL - 2
1:01:21
1:00:28
545
Robin Timmer
Ster - 11
1:01:24
1:01:09
546
Mariska Putter-Bot
Newomij B.V. - 11
1:01:24
1:00:40
547
Arthur Schuitemaker
NPO - 2
1:01:56
1:01:16
548
Michel van den Hoven
Media Pensioen Diensten - 9
1:01:57
1:01:37
549
Babs Niele
NPO - 3
1:01:57
1:01:19
550
Hester vd Graaf
Fred Janssen - 1
1:01:57
1:01:15
551
Margriet Eerenstein
Newomij B.V. - 9
1:01:59
1:01:15
552
Startnummer 3886
Washnet BV - 1
1:02:00
1:01:38
553
Kunera van der Schaaf
NEP the Netherlands - team 2
1:02:04
1:01:44
554
Lilian Schoots
DorenbosIRasch Makelaars - 16
1:02:06
1:01:34
555
Heidi Brouwer
Stip Hilversum - 6
1:02:09
1:01:26
556
Cora van der Linden
SCILDON - 10-3
1:02:25
1:01:34
557
Petra Jenz
SCILDON - 10-7
1:02:32
1:01:28
558
Edwin Biemond
AdVanced - 10 km B
1:02:34
1:02:07
559
Sukhveer Kaur
AdVanced - 10 km B
1:02:35
1:02:08
560
Robbert Woltering
DorenbosIRasch Makelaars - 15
1:02:38
55:52
561
Inge Rijnders
SCILDON - 10-7
1:02:40
1:01:36
562
Ronelies Sussana
SCILDON - 10-7
1:02:40
1:01:36
563
Duco Klynstra
Newomij B.V. - 12
1:02:45
1:01:53
564
Jorine Buitendijk
IFF - Ladies
1:02:49
1:02:12
565
Anne Besnard
IFF Nederland
1:02:49
1:02:29
566
Paulien Mensink
Newomij B.V. - 9
1:03:01
1:02:17
567
Catherine de Vial
IFF - Ladies
1:03:06
1:02:29
568
Karin van Manen
SLTN Dell EMC 1
1:03:16
1:02:29
569
Eefje van Veggel
AdVanced - 10 km B
1:03:17
1:02:49
570
Rene Kortstra
SCILDON - 10-4
1:03:22
1:02:17
571
Sabrina Utech
Givaudan - 6
1:03:25
1:02:59
572
Agnes Seleski
SCILDON - 10-6
1:03:31
1:01:45
573
Jacqueline Huisman
SCILDON - 10-3
1:03:32
1:02:26
574
Joost van Kimmenaede
Newomij B.V. - 12
1:03:33
1:02:38
575
Edgar van de Pas
Commissariaat voor de Media -
1:03:38
1:03:09
576
Erik Knebel
Newomij B.V. - 8
1:03:48
1:03:07
577
Danilla van den Berg
AdVanced - 10 km C
1:03:48
1:03:13
578
Harm Spijker
SCILDON - 10-4
1:03:53
1:03:06
579
Robert Schep
SCILDON - 10-4
1:03:57
1:02:50
580
Marsha Koteris
Alberdingk Thijm Scholen - 3
1:04:10
1:03:40
581
Nijntje lief,lief Konijnte
Tergooizieken - 8 INTERNE
1:05:01
1:04:47
582
Jeanette Knol
Tergooizieken - 5 TERGOOI PLUS
1:05:02
1:04:48
583
irene westra
RTL - 5
1:05:16
1:04:25
584
Bas van den Akker
Newomij B.V. - 5
1:05:26
1:04:32
585
Stephanie Nijenhuis
Stip Hilversum - 6
1:05:26
1:05:05
586
Bertus van Kommer
Meester&Kuiper Accountants-vooUZ0101
1:05:29
1:04:42
587
Irma van den Hoven
Media Pensioen Diensten - 9
1:05:32
1:05:12
588
Caspar van IJzerloo
Nivo network architects - 4
1:05:36
1:05:04
589
Jan Wijnand
Newomij B.V. - 11
1:05:37
1:05:12
590
Gijsje Boeke
Tergooizieken - 5 TERGOOI PLUS
1:05:43
1:04:41
591
Patrick van der Spek
Newomij B.V. - 4
1:05:45
1:04:58
592
Eric Heijkoop
Newomij B.V. - 10
1:05:46
1:04:59
593
edwin ouwehand
RTL - 1
1:05:49
1:04:56
594
Annelies van Randwijk
Huisartsenpraktijk Loosdrecht B
1:05:52
1:05:02
595
Jibbe Heetveld
Willem de Zwijger College - 2
1:05:55
1:05:30
596
Roeland Brehm
AdVanced - 10 km B
1:06:12
1:05:44
597
Hen Turk
Newomij B.V. - 10
1:06:13
1:05:31
598
Danique Damen
Tools4ever - 5
1:06:49
1:05:49
599
Maaike Berkeljon
VAN GESTEL OPTIEK - 10km run
1:06:56
1:06:08
600
Esther Rasch
DorenbosIRasch Makelaars - 24
1:06:58
1:06:29
601
Carel Rasch
DorenbosIRasch Makelaars - 20
1:07:01
1:06:33
602
Hans Cordes
Newomij B.V. - 11
1:07:42
1:07:00
603
Karen Wagemaker
Meester&Kuiper Accountants-doeNV 070919
1:07:46
1:07:02
604
Emile Samsoe
SLTN Dell EMC 3
1:07:47
1:07:00
605
Renate Schemkes
IFF Nederland
1:08:01
1:07:00
606
Caroline Burggraaf
Media Pensioen Diensten - 9
1:08:04
1:07:55
607
Aafke Heeres
Tergooizieken - 6 GYN / CHIR
1:08:52
1:08:41
608
Sandra Appel
Tergooizieken - 3 LONG
1:08:58
1:08:23
609
Patricia Zwanikken
Tergooizieken - 6 GYN / CHIR
1:08:59
1:08:48
610
Mike van Arkel
Newomij B.V. - 12
1:09:42
1:09:15
611
Hans Koster
Stichting Proceon - 3
1:09:46
1:09:11
612
Aila Albrecht
Xebia Run 10k 1
1:09:51
1:08:52
613
Daan Teunissen
Xebia Run 10k 2
1:09:51
1:08:52
614
Henny Vrakking
Newomij B.V. - 11
1:10:09
1:09:14
615
Raynaldo Kollaart
Commissariaat voor de Media -
1:10:13
1:09:44
616
Anne Willems
Hilversum
1:10:21
1:08:13
617
Danny Koelewijn
NEP the Netherlands - team 3
1:10:38
1:10:19
618
G Koelink
Newomij B.V. - 11
1:10:44
1:09:53
619
Dattaraj Devane
NEP the Netherlands - team 3
1:11:12
1:10:52
620
Walter van Damme
Newomij B.V. - 12
1:11:27
1:11:00
621
Roel Scholten
AdVanced - 10 km C
1:13:14
1:12:30
622
Iris van den Berg
SCILDON - 10-6
1:13:34
1:13:24
623
Bettina Kuijer
Tergooizieken - 1 SEH
1:15:24
1:15:18
624
Torsten Rehage
Redwood Software - 1
1:19:28
1:19:10
M/V, 10 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Reddering
Running Junkies
1:03:03
1:03:01
2
Wolter Van Popta
Hilversum
1:03:37
1:03:36
3
Peter Hildering
Hilversum
1:04:35
1:04:33
4
Guido Rus
Hilversum
1:05:43
1:05:30
5
Rob Fecken
Kortenhoef
1:06:40
1:06:38
6
Dolf Albertz
Voorhout
1:06:53
1:06:51
7
Vincent van den Berg
Wageningen
1:07:01
1:06:57
8
Ilje van der Ploeg
Hilversum
1:07:18
1:07:16
9
Paul Roode
Amersfoort
1:08:13
1:08:05
10
Jaco Spiering
BAV
1:09:13
1:09:03
11
Grzegorz Kotulski
Hilversum
1:10:05
1:10:00
12
Bas van den Bosch
Hilversum
1:10:35
1:10:28
13
Jordy van der Linden
Hilversum
1:11:36
1:11:33
14
Greg Hausson
Hilversum
1:11:44
1:11:34
15
Mike B Hayes
none
1:11:44
1:11:35
16
Marvin Puijk
Hilversum
1:11:57
1:11:40
17
Ward Jansen
Hilversum
1:12:10
1:12:08
18
Ynske Rodenhuis
Amsterdam
1:12:14
1:12:09
19
Robert Wolthuis
Hilversum
1:12:14
1:11:52
20
Maarten Vermeulen
Hilversum
1:12:40
1:12:33
21
Dave Mazzavillani
Hilversum
1:13:20
1:13:15
22
Carlo Bos
Hazerswoude-Rijndijk
1:13:36
1:13:28
23
Vincent Mertens
Amsterdam
1:13:45
1:13:42
24
Willem Rodenhuis
Loosdrecht
1:14:05
1:14:00
25
Frans van der Veeken
Hilversum
1:14:13
1:13:48
26
Marcel 0365486110 Groen
Hilversum
1:14:42
1:14:37
27
Lex Verberg
Hilversum
1:15:09
1:14:43
28
Renato Tramontina
Hilversum
1:15:12
1:15:04
29
Gerard Plaggenmarsch
Hilversum
1:15:15
1:15:11
30
Dennis van Rooden
Hillegom
1:15:35
1:15:17
31
Willem Govaert
Hilversum
1:15:44
1:15:22
32
Frank Van Willigenburg
Hilversum
1:15:50
1:15:39
33
Jasper Koopman
Kortenhoef
1:16:02
1:15:58
34
Wouter Sluis-Thiescheffer
1:16:10
1:16:04
35
Danil Reijersen
Huizen
1:16:11
1:16:07
36
Franklin h w Belovics
tiel
1:16:20
1:16:02
37
Johan Amsen
Almere
1:16:42
1:16:30
38
Sicco Heere
Hilversum
1:16:48
1:16:21
39
Maikel Puijk
Hilversum
1:16:58
1:16:41
40
Rick van Genuchten
Amsterdam
1:17:29
1:17:26
41
Bas van der Steen
Den Hoorn
1:17:36
1:17:17
42
Dennis Verweij
Tiel
1:17:40
1:17:36
43
Ben van der Klis
Hilversum
1:17:58
1:17:54
44
Lucas Westerhof
Hilversum
1:18:01
1:17:58
45
Nico Tak
Bussum
1:18:18
1:18:07
46
Remko Veenstra
Hilversum
1:18:20
1:18:00
47
Lennaert Buschman
Hilversum
1:18:53
1:18:31
48
Nico van Zanten
's-Graveland
1:18:58
1:18:39
49
Michiel Posthumus
's-Gravenhage
1:18:58
1:18:38
50
Jurgen Leurdijk
Hilversum
1:18:59
1:18:41
51
Mark Klijs
Hilversum
1:19:00
1:18:55
52
Peter Van Gog
Tempoav
1:19:31
1:19:24
53
Jorrit Bordens
Diemen
1:19:49
1:17:42
54
Michiel Bieshaar
Utrecht
1:19:50
1:19:32
55
Robert van Kesteren
Running2000
1:20:02
1:19:55
56
Justib Campbell
GAC
1:20:08
1:19:42
57
Arie Kleiberg
Naarden
1:20:23
1:20:02
58
Derk-Jan van der Vaart
Hilversum
1:20:28
1:20:20
59
Jeroen Lage Vuursche
Hilversum
1:20:35
1:20:33
60
Oscar van Gorkom
Hilversum
1:20:41
1:20:38
61
Erik Mol
Buro Sport
1:20:46
1:20:21
62
Andreas de Hartog
Hilversum
1:20:57
1:20:53
63
Olav Hinke
1:21:15
1:21:06
64
Jan-Paul van Term
Hilversum
1:21:26
1:21:19
65
Freek de de Nennie
Bussum
1:21:26
1:21:18
66
Arjan Roozeboom
Hilversum
1:21:26
1:21:05
67
Niek van Ee
Hilversum
1:21:27
1:21:04
68
Stephan Roelofs
Hilversum
1:21:47
1:21:33
69
Steyn Akkerman
Hilversum
1:21:49
1:21:41
70
Mark Verhey
Bussum
1:21:55
1:21:41
71
Pascal De Graaff
Hilversum
1:22:00
1:21:37
72
Niels Majoor
Hilversum
1:22:05
1:21:42
73
Roy Merkenhof
Soest
1:22:09
1:21:58
74
Raymond van Oosten
Almere
1:22:22
1:21:57
75
Marijke Kroon
Vinkeveen
1:22:23
1:22:20
76
T J Turel
Blaricum
1:22:28
1:22:05
77
Scippio van Olmen
Baarn
1:22:31
1:22:10
78
Mike Diender
Almere
1:22:33
1:22:24
79
Albin Hunia
Hilversum
1:22:43
1:22:40
80
Martin Vranek
Hilversum
1:22:45
1:22:24
81
Vincent Lagendijk
Oss
1:22:58
1:22:45
82
Michel Schuurmans
Hilversum
1:23:05
1:23:00
83
Jan Pijl
GAC/Loopclinic
1:23:09
1:23:00
84
Sander Verzeilberg
Almere
1:23:15
1:23:08
85
Axel Kuijer
Bussum
1:23:15
1:22:48
86
Jasper Sorgdrager
Hilversum
1:23:17
1:23:03
87
Michel Dorrestein
Hilversum
1:23:18
1:23:12
88
Taco Barneveld
Hilversum
1:23:19
1:23:02
89
Patrick Baars
IJsselstein
1:23:38
1:23:15
90
Ruud Oskam
Amstelveen
1:23:41
1:23:39
91
Cor Messing
GAC Hilversum
1:23:43
1:23:39
92
John Bast
Hilversum
1:23:50
1:23:38
93
Marc Aijtink
Hilversum
1:23:55
1:23:47
94
Ulrich Borgne
Hilversum
1:23:59
1:23:50
95
Henk van derr Steen
Dolichos
1:24:12
1:24:05
96
Dave Geerlings
Hilversum
1:24:16
1:24:12
97
Jeroen Verhoeven
Bussum
1:24:31
1:24:05
98
Erik Noordhoek
Dolichos
1:24:35
1:24:28
99
Remco Blom
Hilversum
1:24:36
1:24:22
100
Thijs Schepman
Hilversum
1:24:38
1:24:32
101
Boris Mortier
Hilversum
1:24:38
1:24:28
102
Peter Vlug
Hoorn
1:24:43
1:24:25
103
Chlo Spier
Loosdrecht
1:24:56
1:24:35
104
Thomas van Craen
Hilversum
1:25:18
1:25:10
105
Egbert Boerrigter
Hilversum
1:25:19
1:25:11
106
Willem Sonneveld
Hilversum
1:25:21
1:25:04
107
Mark van den Eijnden
1:25:28
1:25:07
108
Werner Noorlander
Almere
1:25:30
1:25:21
109
Mandy van Vugt
Almere
1:25:34
1:25:24
110
Marcel Mooij
Hilversum
1:25:36
1:25:26
111
Ren van Klaveren
's-Hertogenbosch
1:25:45
1:25:28
112
Jelle Taks
Utrecht
1:25:56
1:25:39
113
Martijn Dorlas
Hilversum
1:26:15
1:26:05
114
Menno van der Klein
Hilversum
1:26:15
1:26:04
115
Laurens De Jong
Blaricum
1:26:20
1:25:58
116
Jose Gabriel Salvado
guatemala
1:26:28
1:26:03
117
Nick Casey
Hilversum
1:26:31
1:26:05
118
Petra de Kuyper
Amersfoort
1:26:45
1:26:40
119
Tjerk Glas
Zeist
1:26:45
1:26:30
120
R Jagersma
Vleuten
1:26:45
1:26:30
121
Esther Luijer van Rooijen
Kortenhoef
1:26:49
1:26:25
122
Paul Vlaanderen
GAC
1:26:54
1:26:39
123
Mart-Jan van den Hoorn
Hilversum
1:26:55
1:26:49
124
Frits van Vliet
Hilversum
1:26:55
1:26:49
125
Henk Schinkel
Kortenhoef
1:26:57
1:26:32
126
Marius ten Herkel
Hilversum
1:27:01
1:26:36
127
Marlien van Dijk
Baarn
1:27:04
1:26:52
128
Arno Warmerdam
Hilversum
1:27:15
1:27:04
129
Hette 31624919084 Mollema
Hilversum
1:27:16
1:26:52
130
Jozef van Beurden
Loosdrecht
1:27:40
1:27:17
131
Marcel Vonk
Huizen
1:27:50
1:27:23
132
Marcel van den Berg
Huizen
1:27:50
1:27:23
133
Steven Schwarz
Hilversum
1:27:51
1:27:37
134
Niels Drent
Hilversum
1:28:02
1:27:42
135
Colin Fafieanie
Hilversum
1:28:07
1:27:46
136
Ad Smits
AV Pijnenburg
1:28:13
1:27:46
137
Frederique Schreuder
Amsterdam
1:28:26
1:28:14
138
Dennis Rijnders
AV Triatlon
1:28:32
1:28:15
139
Cees Ploeger
Hilversum
1:28:36
1:28:27
140
Marieke Schutte
Hilversum
1:28:36
1:28:18
141
Jolanda Roos
Amsterdam
1:28:37
1:28:23
142
Ruud Simons
Stein
1:28:38
1:28:29
143
Lena Heesink
Zeist
1:28:39
1:28:25
144
Marlene Koopman
Hilversum
1:28:39
1:28:25
145
Veronique de Vries
Amsterdam
1:28:45
1:28:30
146
Thomas Aalderink
Hilversum
1:28:46
1:28:39
147
Bob Klomp
Bussum
1:28:47
1:28:35
148
Alex De Haan
Kortenhoef
1:28:52
1:28:36
149
Rutwin Goris
Kortenhoefse Runners
1:29:05
1:28:40
150
Franciszek Balak
Hilversum
1:29:12
1:29:04
151
Dennis Land
Almere
1:29:15
1:28:51
152
John Cornelisse
Zeist
1:29:22
1:28:58
153
Marcel Ham
Hilversum
1:29:23
1:29:10
154
Pjotr van Tilburg
Hilversum
1:29:24
1:28:59
155
Margreet Van Altena
Utrecht
1:29:32
1:29:16
156
Ben de Lange
nvt
1:29:34
1:29:24
157
Martin Kruger
Hilversum
1:29:36
1:29:22
158
William de la Motte
Hilversum
1:29:38
1:29:26
159
Marc Tiesinga
Winschoten
1:29:43
1:29:39
160
Corien van Andel
gach
1:29:56
1:29:48
161
Maurits Gefken
Hilversum
1:30:04
1:29:56
162
Eva 's-Gravendijk
Hilversum
1:30:16
1:30:05
163
Bernadette Van Beusekom
Monnickendam
1:30:22
1:30:09
164
Teemu Puskala
Hilversum
1:30:22
1:30:06
165
Anglique Heemsbergen
IRun2Day
1:30:27
1:30:23
166
Emma Bentvelzen
Utrecht
1:30:38
1:30:33
167
Andrea Pauwels
GAC
1:30:38
1:30:19
168
Maurice Smeink
Soest
1:30:38
1:30:18
169
Hans Apeldoorn
GAC
1:30:48
1:30:26
170
Fake Schonewille
Hilversum
1:30:55
1:30:36
171
Michiel Veenstra
Hilversum
1:31:00
1:30:44
172
Wilco Brouwer
Hilversum
1:31:22
1:31:04
173
Rebekah Jacobson
Baarn
1:31:24
1:31:11
174
Peter van der Spek
Hooglanderveen
1:31:29
1:31:08
175
Erik Clabbers
Hilversum
1:31:39
1:31:22
176
Dennis 31655341111 Albada Jelgersma
Laren
1:31:46
1:31:30
177
Marc Schroder
Blaricum
1:31:46
1:31:30
178
Gertjan Giskes
Eemnes
1:31:51
1:31:30
179
Eric Poelmann
GAC
1:31:54
1:31:34
180
Rob van der Woude
Almere
1:32:01
1:31:46
181
Ingrid 0320219333 Ernst
TTW
1:32:05
1:31:54
182
Erna Bot
Hilversum
1:32:07
1:32:04
183
Arne Dibbits
Hilversum
1:32:07
1:32:01
184
Casper Hoogzaad
Gouda
1:32:08
1:31:55
185
Marcel Duker
Hilversum
1:32:08
1:32:02
186
Gez Asafu-Agyei
Laren
1:32:12
1:31:51
187
Kevin Jongkind
GAC Hilversum
1:32:15
1:31:54
188
Michaela Van Van Kessel
Bussum
1:32:16
1:31:52
189
Enma Quenaya
Hilversum
1:32:17
1:32:06
190
Mireille Pater
BAV
1:32:19
1:32:10
191
Nisha Kumari
Hilversum
1:32:26
1:32:23
192
Arno van Dijk
Hilversum
1:32:30
1:32:13
193
Johnny Appel
Wasmeer
1:32:36
1:32:11
194
Hendrik Westerhuis
Hilversum
1:32:37
1:32:20
195
Michael Hilhorst
AV Thriatlon
1:32:52
1:32:34
196
Winnie Aldenkamp
Av
1:33:02
1:32:45
197
Peter Ruijter
Hilversum
1:33:10
1:33:08
198
Job van Dijk
Hilversum
1:33:12
1:32:58
199
Samira Yahyaoui-Ahrouch
Almere81
1:33:13
1:32:51
200
Danny Prent
Hilversum
1:33:16
1:32:51
201
Nicola Kruger
Hilversum
1:33:30
1:33:17
202
Natasha Blom
Hilversum
1:33:30
1:33:21
203
Jos Rigter
Blaricum
1:33:32
1:33:28
204
Dennis van den Hengel
soest
1:33:33
1:33:10
205
Ronald Smallenburg
GAC Hilversum
1:33:34
1:33:12
206
Sietsche Eppinga
Hilversum
1:33:39
1:33:20
207
Astrid van Heemskerk
GAC Hilversum
1:33:47
1:33:28
208
Johan Spies
Wijk bij Duurstede
1:33:55
1:33:37
209
Marcel Sietsma
Wijk bij Duurstede
1:33:55
1:33:37
210
Esmee Seldenrijk
1:33:56
1:33:40
211
Judith Westerveld
Hilversum
1:33:57
1:33:46
212
Sian Elwell
Hilversum
1:33:59
1:33:48
213
Thomas Dorfler
Hilversum
1:34:00
1:33:38
214
Kevin van Zundert
Hilversum
1:34:01
1:33:47
215
Leah de Guzman
Hilversum
1:34:01
1:33:57
216
Erik Vlijm
Hilversum
1:34:05
1:33:49
217
Kelvin Vlijm
hilversum
1:34:05
1:33:49
218
Vincent Nolte
Hilversum
1:34:06
1:33:53
219
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
1:34:09
1:33:56
220
Julia Meester
Hilversum
1:34:20
1:34:05
221
Paul Oudshoorn
Almere
1:34:32
1:34:24
222
Eric Barwegen
Hilversum
1:34:47
1:34:39
223
Ronald Kok
Bunschoten-Spakenburg
1:34:49
1:34:28
224
Theo Schrijnewerkers
Geen
1:35:01
1:34:40
225
Bert Appelo
Almere
1:35:04
1:34:53
226
Wesley van Groen
Hilversum
1:35:21
1:35:02
227
Bob de Beus
Kortenhoef
1:35:36
1:35:09
228
Kevin Overzee
Vinkeveen
1:35:46
1:35:28
229
Jurgen van Doorn
Hilversum
1:35:51
1:35:36
230
Sander Wildeman
Almere
1:35:59
1:35:38
231
Koen Dupon
Hilversum
1:36:21
1:36:13
232
Edwin Van de Heisteeg
Naarden
1:36:21
1:35:57
233
Jerome Tillie
Hilversum
1:36:25
1:36:01
234
Michael Hiep
Hilversum
1:36:47
1:36:39
235
Peter Hagen
Hilversum
1:36:53
1:36:30
236
Charlotte Ruminak
Hilversum
1:36:56
1:36:43
237
Clair Tierney
Hilversum
1:37:02
1:36:45
238
Kees Nagtegaal
Baarn
1:37:11
1:36:52
239
Tony Luneburg
Almere
1:37:12
1:36:50
240
Mirian Finkers
Sisu
1:37:24
1:37:14
241
Inge Klomp
Bussum
1:37:46
1:37:33
242
Tom Verhoeven
Hilversum
1:38:03
1:38:00
243
Gerben Kiel
Almere
1:38:04
1:35:58
244
Iwan Hendriks
s Graveland
1:39:23
1:38:59
245
Maurice Oostendorp
hilversum
1:39:35
1:39:16
246
Jeroen Kooijman
Zeist
1:39:35
1:39:16
247
Jaim Sahuleka
Huizen
1:39:40
1:39:34
248
Anne Jellema
Amsterdam
1:40:02
1:39:51
249
Hans Bernaert
Hilversum
1:40:35
1:40:15
250
Lynn Frank Slabbers
Bussum
1:40:35
1:40:15
251
Kylie Spaans
Hilversum
1:40:49
1:40:25
252
Jurgen Bergkamp
Muiderberg
1:40:52
1:40:40
253
Marijne Stubert
Utrecht
1:41:09
1:40:44
254
Leo Kamp
Hilversum
1:41:17
1:41:01
255
Sarah Russell
Hilversum
1:42:35
1:42:15
256
Margo van der Elzen
1:42:36
1:42:17
257
Rnate Getkate
Hilversum
1:42:58
1:42:41
258
Eric Brouwer
Almere
1:43:32
1:43:22
259
Erwin von Hebel
Hilversum
1:44:28
1:44:26
260
Jason op den Akker
Almere
1:45:48
1:45:23
261
Jan de Kloet
Kortenhoef
1:45:51
1:45:24
262
Evelyn Koster
Hilversum
1:46:10
1:45:45
263
Bob van Deurzen
Hilversum
1:47:08
1:46:58
264
Matthew Slater
De Kwakel
1:47:14
1:46:48
265
Edward Maloney
Hoofddorp
1:48:00
1:47:35
266
Sara Bittner
Hilversum
1:50:19
1:49:55
267
Peter Smit
Kortenhoef
1:50:21
1:49:55
268
Jill Maclaren
Hilversum
1:51:19
1:51:07
269
Anna Konovalova
GAV
1:51:28
1:51:10
270
Lorelei Rijsdijk
Geen
1:51:46
1:51:31
271
Scott Kingma
Hilversum
1:59:45
1:59:43
272
Thomas Dissevelt
GAC
1:59:59
1:59:57
BEDRV, 5 KM BEDRIJVEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Startnummer 5151
ptg advies - 2
17:43
17:43
2
Startnummer 5152
ptg advies - 2
18:19
18:18
3
Bjorn van der Neut
Independer - 15
18:53
18:52
4
Tomek Majkowski
123inkt.nl - 1
19:59
19:07
5
Startnummer 5089
Liftinstituut Ladies
20:10
20:08
6
Marnick van der Meulen
Beks & Beks Advocaten - 14
20:24
19:29
7
Lars Mol
Rabobank Gooi en Vechtstreek -to
20:26
20:26
8
Erik van Tol
HilverZon - 1
21:03
20:15
9
Peter Arts
Liftinstituut runners
21:58
21:56
10
Erik van Veenendaal
Givaudan - 8
22:28
22:21
11
Jurriaan Lam
Independer - 15
22:33
22:31
12
Justin vd Roest
Fred Janssen - 3
22:39
21:15
13
Ruud Disse
RVC BV - 2
22:51
21:57
14
Stefan Wallenburg
VSH Fittings B.V. - 5
22:52
21:30
15
Guido de Bruin
Zeilschool de Vuntus - Team A
22:52
21:39
16
Stefan de Jong
Gezondheidswetenschappen VrijeUW27041984
22:53
21:44
17
Marcel Bos
Independer - 15
22:55
22:49
18
Ruud Stoelinga
Alberdingk Thijm Scholen - 5
22:58
21:49
19
Felix Mekenkamp
Zeilschool de Vuntus - Team B
23:04
21:49
20
Pepijn de Jonge
DorenbosIRasch Makelaars - 23
23:08
23:06
21
Jaap Fluit
Tergooizieken - 14 OK / APOTH
23:42
23:30
22
Startnummer 5153
ptg advies - 2
23:50
23:30
23
Fred vd Roest
Fred Janssen - 3
24:04
22:34
24
Wiebe van der Molen
Liftinstituut runners
24:06
23:50
25
Bart Smeulders
gemeente Hilversum - 5K 3
24:10
22:55
26
Startnummer 5336
Independer - 17
24:12
24:09
27
Sebastiaan Hexspoor
HilverZon - 1
24:18
23:24
28
Edwin Gude
Stip Hilversum - 7
24:21
23:59
29
Gijs van de Laar
HilverZon - 1
24:21
23:23
30
Mick den Dijker
Bindinc. - 1
24:31
22:56
31
Reinder Hoogeboom
HilverZon - 1
24:45
23:50
32
Suzanne Graat
AVROTROS - 10
24:47
23:44
33
Shiva Zanoli
United - 5 - 1
24:58
23:46
34
Jesper van Vliet
Zeilschool de Vuntus - Team A
24:59
23:45
35
Monique Vlug
Bink - 40
25:11
24:07
36
Monique Hennipman
HilverZon - 1
25:13
24:24
37
Arjen de Jong
SCILDON - 5-1
25:16
23:21
38
Door Draver
Tergooizieken - 16 INTERNE
25:23
24:05
39
Dennis Taanman
het zandkasteel-pgb - 5
25:33
24:17
40
Robert-Jan Pool
SCILDON - 5-1
25:37
23:42
41
Lucas van Bilderbeek
Independer - 15
25:38
25:35
42
Sian Loedeman
Tergooizieken - 15 LONG
25:43
25:34
43
Startnummer 5324
Independer - 15
25:47
25:42
44
Reinout van der Thiel
Tergooizieken - 13 SEH / RNW8
25:50
24:31
45
Castor Verhoog
Zeilschool de Vuntus - Team A
25:53
24:38
46
Thijs Bregman
123inkt.nl - 2
25:55
24:18
47
Ferry Korten
123inkt.nl - 1
26:04
24:29
48
Dagmar Sieders
Universal Music BV - 2
26:05
24:45
49
yusri floris
RTL - 9
26:08
24:41
50
Rob Ratelband
123inkt.nl - 1
26:12
24:43
51
Stach Dorenbos
DorenbosIRasch Makelaars - 17
26:13
25:19
52
Dunya van Troost
NPO - 4
26:14
25:14
53
Martijn Jansen
Meester&Kuiper Accountants-sch-Ea13021
26:14
24:37
54
Mees Anbeek
Independer - 16
26:21
26:16
55
Menno Engelen
VAN GESTEL OPTIEK - 5km run
26:28
24:38
56
Nikita Dorenbos
DorenbosIRasch Makelaars - 17
26:29
26:28
57
Yorick Kiewik
Tergooizieken - 13 SEH / RNq
26:32
26:19
58
Jordy Vegt
123inkt.nl - 2
26:35
25:05
59
Robbert Keetelaar
het zandkasteel-pgb - 6
26:36
25:15
60
Serfaas Twilt
123inkt.nl - 1
26:36
24:34
61
Sanne Braas
Huisartsenpraktijk Loosdrecht MC@
26:38
25:48
62
Jeffrey van Oostrum
VSH Fittings B.V. - 5
26:39
25:12
63
Roxanna Kramer
Tergooizieken - 11 B22
26:49
26:45
64
Thomas Hooft
het zandkasteel-pgb - 5
26:50
25:33
65
Dave Jansen
Independer - 16
26:51
26:47
66
Erwin Visser
VSH Fittings B.V. - 5
26:54
25:26
67
Steffen Broeders
Independer - 16
26:58
26:52
68
Jol Dolmans
Beks & Beks Advocaten - 14
27:03
25:37
69
Fred Heikens
het zandkasteel-pgb - 6
27:08
25:52
70
Nathan Zanting
Stichting Dudok Wonen - 2
27:11
25:59
71
Robert Zuijderduin
NPO - 4
27:12
26:07
72
Burt Harmens
United - 5 - 1
27:13
26:03
73
Rick Stapel
Eviso Nederland B.V. - 5
27:23
26:17
74
Anne Giskes
het zandkasteel-pgb - 4
27:26
26:10
75
Dorien de Gooijer
Tergooizieken - 12 KLIN. FARM
27:28
27:19
76
Bert Loedeman
Tergooizieken - 15 LONG
27:30
27:21
77
Tom Snoek
Newomij B.V. - 14
27:32
26:07
78
Agnes Roskam
Universal Music BV - 2
27:36
26:16
79
Ole Rasch
DorenbosIRasch Makelaars - 17
27:37
26:14
80
Annetje Timp
DorenbosIRasch Makelaars - 18
27:37
26:14
81
Remco Rietveld
Basecone - 4
27:40
26:05
82
Terry Kuitert
123inkt.nl - 1
27:43
26:08
83
Giulia Khn
Zeilschool de Vuntus - Team A
27:43
26:31
84
Renzo Hijman
Connexxion - 10
27:45
26:42
85
Pieter Geersing
Tergooizieken - 14 OK / APOTH%
27:52
26:22
86
Sander Meerman
Independer - 16
27:53
27:47
87
Erwin Knecht
Media Pensioen Diensten - 11
27:54
26:38
88
Startnummer 5441
Tandartsenpraktijk Ivoren Tore~
27:59
26:52
89
Erwin Wildschut
Media Pensioen Diensten - 11
28:04
26:46
90
Kaja Koskuba
VSH Fittings B.V. - 7
28:05
26:40
91
Else van Miltenburg
gemeente Hilversum - 5K 1
28:06
28:03
92
Monica Kobus
gemeente Hilversum - 5K 1
28:06
28:04
93
Patricia van Tongeren
Tergooizieken - 16 INTERNE
28:08
27:55
94
Melvin Duijts
Tergooizieken - 15 LONG
28:10
28:03
95
Startnummer 5147
ptg advies - 1
28:12
27:05
96
Pleun van der Velden
DorenbosIRasch Makelaars - 18
28:12
28:11
97
Hank Ragetli
Givaudan - 8
28:12
26:48
98
Nova le Mahieu
DorenbosIRasch Makelaars - 23
28:16
28:15
99
Karin Evers
Alpha Assembly Solutions - 3
28:17
27:16
100
Mischa Blok
AVROTROS - 11
28:17
27:18
101
Sander Wielandt
Independer - 16
28:20
28:15
102
Ilona Hartensveld
HilverZon - 2
28:20
27:31
103
Olivier den Ouden
Zeilschool de Vuntus - Team B
28:21
27:08
104
Gertjan Gerritsen
Bindinc. - 1
28:22
26:50
105
Laurent Rademaker
Fred Janssen - 3
28:24
26:40
106
Startnummer 5330
Independer - 16
28:25
28:21
107
Ruud Landstra
DorenbosIRasch Makelaars - 18
28:25
28:21
108
Jayant Soekhoe
Basecone - 4
28:27
26:45
109
Jeroen Katuin
RVC BV - 2
28:30
27:26
110
Simone Peters
Ster - 12
28:32
27:12
111
Tom Moolenbel
Bindinc. - 1
28:32
26:57
112
Niels de Gooijer
Tergooizieken - 12 KLIN. FARM
28:34
28:24
113
Mark de Lauwere
Beks & Beks Advocaten - 14
28:35
27:16
114
Sanny Husman
Beks & Beks Advocaten - 14
28:36
27:14
115
Benedict Jansen
Liftinstituut runners
28:37
27:06
116
Lenne Michiels
NPO - 5
28:39
27:36
117
Lucas Frijns
DorenbosIRasch Makelaars - 18
28:42
27:58
118
Mieke de Hollander
Meester&Kuiper Accountants-schic30012
28:46
27:12
119
Iwan Nieuwland
VSH Fittings B.V. - 6
28:50
27:23
120
Ab Faas
Sportrevalidatie Hilversum - 9
28:53
27:30
121
Lisanne Leurs
Tergooizieken - 11 B22
28:58
28:51
122
Floris van der Meulen
Beks & Beks Advocaten - 14
28:59
27:44
123
Katinka Tuinstra
Zeilschool de Vuntus - Team B
28:59
27:45
124
Wim Schaap
HilverZon - 2
29:01
27:39
125
Arnoud Zijpveld
Meester&Kuiper Accountants-schg16011
29:04
27:27
126
Amber Bouwmeester
Alberdingk Thijm Scholen - 5
29:05
27:55
127
Jeffrey van de Laar
Xiphos B.V. - 1
29:06
27:34
128
Tomek Kreuning
123inkt.nl - 1
29:07
28:04
129
Raymon Alberti
VSH Fittings B.V. - 5
29:10
27:44
130
Rian Boot
RVC BV - 2
29:12
28:13
131
Deveron Verloop
Zeilschool de Vuntus - Team A
29:14
28:00
132
Bart Vos
Zeilschool de Vuntus - Team A
29:14
27:59
133
Laura Ophof
NPO - 5
29:17
28:08
134
Bart Stoof
Bink - 39
29:18
27:38
135
Keyan Bom
Fred Janssen - 3
29:19
27:34
136
Aniek Gillisen
NPO - 4
29:20
28:16
137
Koen van Praag
Alberdingk Thijm Scholen - 5
29:21
28:11
138
Liesbeth Slootbeek
Bink - 40
29:23
27:43
139
Jeroen Somers
123inkt.nl - 2
29:24
27:48
140
Jessie van Bemmelen
Givaudan - 8
29:25
28:31
141
lonneke de waal
RTL - 8
29:26
28:01
142
Andreas Tabak
HilverZon - 2
29:27
28:00
143
Ralph Rouvoet
Xiphos B.V. - 1
29:28
27:57
144
Startnummer 5145
ptg advies - 1
29:29
28:23
145
Stephan Vollenbroek
Media Pensioen Diensten - 11
29:30
27:58
146
Robert de Lauwere
Beks & Beks Advocaten - 14
29:34
28:14
147
Viola Wiegers
Bindinc. - 1
29:34
28:01
148
Erik Valstar
SCILDON - 5-1
29:37
27:52
149
Arvid Klaverstijn
Newomij B.V. - 13
29:40
28:13
150
Startnummer 5146
ptg advies - 1
29:41
28:34
151
Esther Jager
Tergooizieken - 14 OK / APOTH/
29:42
28:11
152
Martin Schram
Rabobank Gooi en Vechtstreek -٧
29:43
28:38
153
Roderick Gerritsen
Newomij B.V. - 13
29:44
28:05
154
Leon Aalderink
123inkt.nl - 3
29:46
28:11
155
Lidewij de Graaf
Tergooizieken - 11 B22
29:48
29:42
156
Maurits van Haare Heijmeijer
Liftinstituut Ladies
29:49
28:18
157
Brenda de Harder
Tergooizieken - 12 KLIN. FARM
29:54
29:44
158
Erwin Musters
Stichting Proceon - 4
29:54
27:38
159
Anouk van de Heysteeg
United - 5 - 1
29:55
28:43
160
Viktor Franzen
AVROTROS - 11
29:55
28:49
161
Els Huurneman
Newomij B.V. - 13
29:56
28:31
162
Speedy Speedy
Tergooizieken - 15 LONG
29:57
29:45
163
Eddy Visser
Fred Janssen - 5
29:57
28:29
164
Marlies van Aggelen
Bink - 40
29:59
28:28
165
Alex de Rooij
Rabobank Gooi en Vechtstreek -k
30:00
28:43
166
Maike van der Linden
Alberdingk Thijm Scholen - 5
30:01
28:50
167
Tim Sterk
NPO - 4
30:02
28:46
168
Startnummer 5239
HilverZorg - 5
30:02
28:17
169
Ruben Fokkenrood
Rabobank Gooi en Vechtstreek -!
30:02
28:47
170
Ernst Frger
Alberdingk Thijm Scholen - 5
30:03
28:51
171
Startnummer 5510
Givaudan - 8
30:03
28:39
172
Roger Paulissen
Independer - 17
30:04
29:59
173
Startnummer 5438
United - 5 - 1
30:08
28:56
174
Startnummer 5240
HilverZorg - 5
30:13
28:29
175
Vincent Timmer
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
30:13
29:10
176
Julia Schneemann
Zeilschool de Vuntus - Team B
30:16
29:02
177
Pauline Bon
Independer - 17
30:18
30:12
178
Ilona Struik
Tergooizieken - 13 SEH / RN\
30:19
29:07
179
Niels Leijgraaf
VSH Fittings B.V. - 6
30:20
28:55
180
joey smeets
RTL - 9
30:20
28:54
181
Pieter Kuiper
SCILDON - 5-3
30:26
29:08
182
Ingrid van Kleinwee
Rabobank Gooi en Vechtstreek -9
30:27
29:21
183
Manon van Diemen
Beeld en Geluid - 3
30:31
29:17
184
Maaike Krikke
Tergooizieken - 16 INTERNE
30:43
29:31
185
Ingrid van Leeuwaarde
AdVanced - 5 km A
30:43
29:25
186
Ruud de Graaf
Givaudan - 7
30:45
29:21
187
Carmen Scholten
AdVanced - 5 km A
30:46
29:28
188
Karin Visser
Eviso Nederland B.V. - 5
30:46
29:09
189
Bert Zwep
RVC BV - 2
30:48
29:42
190
Emma Simons
SCILDON - 5-2
30:50
29:06
191
Ingeborg Brouwer
Gezondheidswetenschappen Vrijeΐn{04101968
30:53
29:42
192
Ben Hammer
HilverZorg - 5
30:54
29:09
193
Robbert Tangelder
SCILDON - 5-1
30:58
29:13
194
Marchel Snoei
Bindinc. - 1
31:01
29:29
195
Marieke Rowald
Tergooizieken - 13 SEH / RN'
31:05
30:51
196
Martijn de Loor
Stichting Dudok Wonen - 2
31:06
29:53
197
Lindy vd Berg
Fred Janssen - 2 Altius Vrouwe
31:06
29:27
198
Leandra Calis
Fred Janssen - 2 Altius Vrouwe
31:06
29:28
199
Ergun Balta
VSH Fittings B.V. - 6
31:07
29:23
200
Michelle Marijt
Fred Janssen - 2 Altius Vrouwe
31:07
29:26
201
Wietse van der Hoop
123inkt.nl - 2
31:08
29:33
202
Natascha van de Loosdrecht
het zandkasteel-pgb - 5
31:09
29:48
203
Wil Smith
Redwood Software - 3
31:09
29:27
204
Startnummer 5444
Tandartsenpraktijk Ivoren Toremc
31:12
30:04
205
Michelle Lichtendahl
Stichting Proceon - 4
31:13
29:29
206
Natascha Musters
Stichting Proceon - 4
31:14
29:30
207
Startnummer 5408
Givaudan - 7
31:15
29:46
208
Caroline Blom
Tergooizieken - 12 KLIN. FARM
31:22
31:12
209
Remco de Jonge
Liftinstituut runners
31:23
29:49
210
Frank Decker
AVROTROS - 10
31:23
29:42
211
Marieke Reijenga
Bindinc. - 1
31:29
29:57
212
Jolle Duiveman
Zeilschool de Vuntus - Team B
31:32
30:16
213
Martijn Langerhuizen
Eviso Nederland B.V. - 5
31:34
29:59
214
kirsten huisman
RTL - 9
31:35
30:10
215
Mariska Racz
Tergooizieken - 13 SEH / RND+
31:42
30:21
216
Miloud Assakali
Newomij B.V. - 13
31:42
30:14
217
Demetrio Alves
Basecone - 4
31:43
30:03
218
Ferdinand Seleski
SCILDON - 5-2
31:43
29:56
219
Jasmijn Seleski
SCILDON - 5-2
31:44
29:57
220
Startnummer 5407
Givaudan - 7
31:46
31:46
221
Esther Holtkamp
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
31:50
30:32
222
Gosia Kreuning
123inkt.nl - 3
31:52
30:49
223
Harvey Bow
Alpha Assembly Solutions - 3
31:53
30:43
224
Dennis Simons
Liftinstituut runners
31:54
30:19
225
Rachel van der Pols
Gezondheidswetenschappen Vrijecf30041986
31:55
30:45
226
Carin Trappenburg
Bink - 42
31:55
30:17
227
Ana Sampayo
Givaudan - 8
31:59
30:35
228
Sandra Koster
Independer - 17
32:02
31:56
229
Mark Zuijdhoek
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
32:06
30:48
230
Anton Goselink
Redwood Software - 3
32:07
30:05
231
Margo Koopman
Tergooizieken - 12 KLIN. FARM
32:09
31:59
232
Daniella Vlakveld
Ster - 12
32:11
30:40
233
Maya vd Berg
Fred Janssen - 2 Altius Vrouwe
32:11
30:30
234
Julia Ijsselhof
Basecone - 4
32:13
30:34
235
Jur Elzinga
gemeente Hilversum - 5K 2
32:13
31:56
236
Ewout de Jong
AdVanced - 5 km A
32:14
30:57
237
Gwendolien Ras
Liftinstituut Ladies
32:16
30:41
238
Marjolein Gouwswaard
SCILDON - 5-4
32:17
30:30
239
Rendolf van Hoof
SCILDON - 5-4
32:18
30:31
240
Kjeld Hensseren
SCILDON - 5-4
32:18
30:31
241
Wouter Post
Newomij B.V. - 14
32:19
30:50
242
Jessy Boekraad
het zandkasteel-pgb - 5
32:22
31:09
243
Bo Hagen
DorenbosIRasch Makelaars - 17
32:23
31:01
244
Keanu Lo
Giant Europe b.v. - 2
32:26
31:42
245
Startnummer 5148
ptg advies - 1
32:27
31:07
246
Startnummer 5154
ptg advies - 2
32:28
31:08
247
Dali Vanniyasingam - Ratnasingam
Bink - 39
32:32
30:58
248
Sabrina van den IJssel
Ster - 12
32:33
31:02
249
Startnummer 4762
Giant Europe b.v. - 2
32:36
31:53
250
Cynthia Bruinsma
Xiphos B.V. - 1
32:37
31:13
251
Malou Buijs
Fred Janssen - 2 Altius Vrouwe
32:38
30:58
252
Anna Kaspers
het zandkasteel-pgb - 4
32:44
31:31
253
Kees Hilhorst
SCILDON - 5-2
32:45
31:00
254
Jordi de Ridder
123inkt.nl - 2
32:45
31:07
255
Kim Varkevisser
het zandkasteel-pgb - 4
32:47
31:27
256
Juliette Franzen
AVROTROS - 11
32:50
31:44
257
Dennis Hogenboom
SCILDON - 5-1
32:51
30:51
258
Patty Hogenboom
SCILDON - 5-1
32:51
30:51
259
Frank Konijnenbelt
Xiphos B.V. - 1
32:52
31:27
260
Martine Ritsma
Tergooizieken - 15 LONG
32:54
32:43
261
Paarde Sprong
Tergooizieken - 16 INTERNE
32:55
32:42
262
Nicole Dik
Stichting Dudok Wonen - 2
32:57
31:42
263
Monique Bosboom
RVC BV - 2
33:06
32:02
264
Irene Muller
Meester&Kuiper Accountants-schxZ5M11061
33:12
31:39
265
Laura Jansen
Meester&Kuiper Accountants-schDX29101
33:12
31:40
266
Angelique Plug
Tergooizieken - 11 B22
33:20
33:13
267
Karin Fluit
Tergooizieken - 14 OK / APOTHy
33:21
33:09
268
Harriette Bongers
DorenbosIRasch Makelaars - 23
33:23
33:20
269
Frederique Jagerink
Tergooizieken - 13 SEH / RN?X
33:25
33:15
270
Machiel van der Busse
Stip Hilversum - 7
33:26
31:46
271
Hans Suurling
Rabobank Gooi en Vechtstreek -?
33:27
32:10
272
Natasja Ackermann
VSH Fittings B.V. - 7
33:30
32:00
273
Margot Sedelaar
Huisartsenpraktijk Loosdrecht 
33:30
31:37
274
Sharon de Jong
het zandkasteel-pgb - 6
33:31
32:11
275
Henny van de Moosdijk
Huisartsenpraktijk Loosdrecht f\
33:31
31:37
276
Esther Biekart
het zandkasteel-pgb - 5
33:32
32:12
277
Rake Sukawati
AdVanced - 5 km A
33:33
32:13
278
Luigi Zanin
AVROTROS - 11
33:33
32:13
279
Nelianne van der Vlies
Basecone - 4
33:34
31:55
280
Saskia Hulsman
Meester&Kuiper Accountants-sch6/22061
33:35
32:02
281
Babet Verstappen
NPO - 5
33:38
32:28
282
Arian Hendriks
VSH Fittings B.V. - 5
33:39
32:13
283
Myrthe Willenborg
Bink - 41
33:40
31:57
284
Lente Kriebels
Tergooizieken - 15 LONG
33:42
33:35
285
Petra Dijkstra
Tergooizieken - 12 KLIN. FARM
33:46
33:38
286
Marcelle Voortallen
SCILDON - 5-2
33:46
31:49
287
Wouter Kortooms
Redwood Software - 3
33:47
31:45
288
Mireille Thakoersingh
Newomij B.V. - 13
33:49
32:21
289
Carole Lasham
Tergooizieken - 11 B22
33:50
33:42
290
Remco Hilhorst
SCILDON - 5-3
33:50
33:14
291
Lenca Molleman
Beeld en Geluid - 3
33:57
33:04
292
Hendrien van Putten
Ster - 12
33:57
32:25
293
dianna heerschop
RTL - 8
33:58
32:33
294
Ikga Ervoor
Tergooizieken - 16 INTERNE
34:03
33:50
295
Jantje Dijkstra
SCILDON - 5-4
34:05
32:17
296
Startnummer 5443
Tandartsenpraktijk Ivoren Toreg
34:07
32:56
297
Niels ter Beek
HilverZorg - 5
34:09
32:13
298
Andr Kok
Bink - 39
34:09
32:29
299
Maike Sommer
AVROTROS - 10
34:12
32:07
300
Lotte Krijnen
AVROTROS - 10
34:13
32:51
301
Mariska de Gooijer
AVROTROS - 11
34:13
32:50
302
Ali Alibakshi
VSH Fittings B.V. - 6
34:18
32:33
303
Ingrid Mackaaij
Stip Hilversum - 7
34:21
32:41
304
Startnummer 5175
Cryptotrader - 2
34:22
32:38
305
Kyan Grob
DorenbosIRasch Makelaars - 18
34:22
33:11
306
Jeroen Hardenbol
DorenbosIRasch Makelaars - 23
34:22
33:11
307
Ryan Lister
het zandkasteel-pgb - 6
34:23
33:01
308
Wietske van de Buiten-Stavast
Rabobank Gooi en Vechtstreek -v
34:23
33:04
309
Niels Grob
DorenbosIRasch Makelaars - 23
34:23
33:11
310
Wendy Wormhout
het zandkasteel-pgb - 6
34:24
33:01
311
Annemiek Huurdeman
Universal Music BV - 2
34:28
33:08
312
Renate van Kordelaar
VAN GESTEL OPTIEK - 5km run
34:34
32:55
313
Richard Vermeer
VAN GESTEL OPTIEK - 5km run
34:34
32:55
314
Startnummer 5176
Cryptotrader - 2
34:43
33:00
315
Deborah van Diest
VSH Fittings B.V. - 6
34:46
33:17
316
Startnummer 5179
Cryptotrader - 2
34:50
33:07
317
Didi Kreuning
123inkt.nl - 3
34:50
33:46
318
Hellen Ruiter
Liftinstituut Ladies
34:51
33:17
319
Debby Peereboom
Stichting Dudok Wonen - 2
34:54
33:32
320
Mandy de Boer
123inkt.nl - 3
34:59
33:22
321
Startnummer 5077
Alpha Assembly Solutions - 3
35:07
33:59
322
Simone Snel
gemeente Hilversum - 5K 2
35:09
33:55
323
Roy Cornelissen
Xebia Run 5k
35:14
33:49
324
Rom Koning
AVROTROS - 10
35:15
33:11
325
mirella dorland
RTL - 8
35:17
33:51
326
Jeroen Mekel
gemeente Hilversum - 5K 2
35:23
34:06
327
Alexandra Gruneberg
Redwood Software - 3
35:25
33:23
328
Esther Handgraaf
Ster - 12
35:28
33:57
329
Martin Voorthuijzen
Fred Janssen - 3
35:29
33:45
330
Karin Verweij
Bink - 40
35:39
34:03
331
Maaike Wiegers
het zandkasteel-pgb - 4
35:45
34:32
332
Nanda van der Hoorn
het zandkasteel-pgb - 6
35:46
34:25
333
Hermon Kidane
Stichting Dudok Wonen - 2
35:47
34:27
334
Mark Wang
Giant Europe b.v. - 2
35:48
35:07
335
Manon Hashem
Sportrevalidatie Hilversum - 9
35:48
33:51
336
Nicolette Steidl
Eviso Nederland B.V. - 5
35:54
34:15
337
Sylvia Knoflook-Wijnands
Eviso Nederland B.V. - 5
35:55
34:17
338
Bekir Sonmez
VSH Fittings B.V. - 6
36:01
35:08
339
Angie Chan
Giant Europe b.v. - 2
36:02
35:20
340
Barbara Landkoer
Universal Music BV - 2
36:04
34:39
341
Inge Rokebrand
Universal Music BV - 2
36:04
34:40
342
Peggy Zoet
DorenbosIRasch Makelaars - 18
36:16
36:12
343
Petra Jorritsma
Liftinstituut Ladies
36:18
34:42
344
Joanne Helfferich - Besters
Bink - 39
36:18
34:42
345
Sharron Letterboom
Independer - 17
36:19
36:16
346
Corien Kruiswijk
SCILDON - 5-4
36:20
34:31
347
Ruth Heuvelman
Bink - 41
36:20
34:44
348
Andr Hersbach
het zandkasteel-pgb - 5
36:31
34:13
349
Laura Schats
het zandkasteel-pgb - 4
36:39
34:24
350
Nathalie Dangremond
VSH Fittings B.V. - 5
36:41
35:11
351
Ons Tergooi
Tergooizieken - 14 OK / APOTH^
36:42
35:22
352
Martin van Wettum
Newomij B.V. - 14
36:43
35:21
353
Tessa van Wettum
Newomij B.V. - 14
36:43
35:21
354
Lisa Lavertu
Fred Janssen - 5
36:46
35:02
355
Haasje Over
Tergooizieken - 16 INTERNE
36:48
35:29
356
Jeroen Staartjes
Givaudan - 7
36:48
35:17
357
Sander de Vink
123inkt.nl - 3
36:50
35:12
358
Laura Winkens
Gezondheidswetenschappen VrijeM29101988
36:53
35:44
359
Patrick Verleun
Alpha Assembly Solutions - 3
36:54
35:47
360
John van der Klein
Alpha Assembly Solutions - 3
36:54
35:46
361
Paul Tol
Eviso Nederland B.V. - 5
36:54
35:19
362
Nienke Konter
het zandkasteel-pgb - 4
36:55
35:41
363
Janna Munneke
Alberdingk Thijm Scholen - 5
36:56
35:44
364
rianne mertens
RTL - 9
36:56
35:30
365
Willemien van den Hoven
Media Pensioen Diensten - 11
36:57
35:41
366
Jol Grimberg
Xebia Run 5k
36:59
35:36
367
Jerney Otten
Bink - 39
37:00
35:22
368
Jasmin Schulze
Redwood Software - 3
37:17
35:27
369
trudy Kerseboom
Tergooizieken - 3 LONG
37:26
36:49
370
Mohamed Ben Massoud
Liftinstituut runners
37:26
35:51
371
Krijn Glijn
VSH Fittings B.V. - 7
37:40
36:08
372
Marise Nollet
SCILDON - Extra
37:43
35:48
373
Remco van Ginkel
SCILDON - Extra
37:44
35:49
374
Miranda Abcouwer
VSH Fittings B.V. - 7
37:44
36:14
375
Astrid Dorland
VSH Fittings B.V. - 7
37:44
36:17
376
Michelle van der Poel
gemeente Hilversum - 5K 3
37:45
36:21
377
Danille Sienema
gemeente Hilversum - 5K 3
37:46
36:22
378
Nicolien Dorrestein
Huisartsenpraktijk Loosdrecht x@ G
37:48
35:53
379
Mariska Manten
gemeente Hilversum - 5K 3
37:54
36:30
380
Hans van der Kamp
Xiphos B.V. - 1
37:55
36:23
381
Theun Klaasenbos
Connexxion - 10
38:07
37:01
382
Jennifer van de Straten
Huisartsenpraktijk Loosdrecht
38:08
36:16
383
Sandra Herdink
Bink - 41
38:12
36:28
384
Jeroen Valenkamp
Bink - 42
38:12
36:29
385
Blijke Janssen
SCILDON - 5-2
38:24
36:38
386
Anousjka de Visscher
Huisartsenpraktijk Loosdrecht  -
38:30
36:37
387
Martin Klijnstra
Givaudan - 7
38:37
37:09
388
Nathalie Agenant
Givaudan - 7
38:37
37:08
389
Sterre Ligter
Bink - 42
38:40
37:05
390
Eric Ligter
Bink - 42
38:41
37:05
391
Rosiane Lopes Raymundo
Bink - 41
38:47
37:05
392
Bianca de Graaf
Huisartsenpraktijk Loosdrecht )"61
38:48
36:55
393
Sasha van de Heysteeg
United - 5 - 1
38:56
37:43
394
Masha van de Heysteeg
United - 5 - 1
38:56
37:43
395
Debby de Waard
Bink - 39
39:27
37:45
396
Hester de Rooij
Rabobank Gooi en Vechtstreek -
39:37
38:19
397
Jessica Glijn
VSH Fittings B.V. - 7
40:05
38:34
398
Brandon Foekens
SCILDON - Extra
40:10
38:15
399
Marit Fakkeldij
NPO - 5
40:13
38:55
400
Edmonde van Laar
NPO - 5
40:13
38:55
401
Annemarie Werkhoven
SCILDON - 5-4
40:29
38:41
402
Wendy Lammertink
SCILDON - 5-3
40:30
38:40
403
Joris Bouman
SCILDON - 5-3
40:41
38:44
404
Anke Broeders
Bink - 42
40:42
39:05
405
Remco van Ginkel
SCILDON - 5-3
40:43
38:47
406
Jorien Bleesing
Eviso Nederland B.V. - 6
40:52
39:13
407
Natascha Houthuijzen
Eviso Nederland B.V. - 6
40:53
39:13
408
Red Chang
Giant Europe b.v. - 2
41:03
40:21
409
Lisanne van Dijk
123inkt.nl - 3
41:05
39:28
410
Marit Ides
Bink - 40
41:21
39:44
411
Julie Rasch
DorenbosIRasch Makelaars - 17
41:33
41:32
412
Ivar Tuijn
DorenbosIRasch Makelaars - 17
41:33
41:32
413
Startnummer 5440
Tandartsenpraktijk Ivoren Tore
42:05
40:55
414
Startnummer 5439
Tandartsenpraktijk Ivoren Tore
42:06
40:55
415
Emmo Huijtink
SCILDON - 5-3
42:18
40:24
416
Daphne Loman
Sportrevalidatie Hilversum - 9
42:37
40:41
417
Latoya de Ridder
Bink - 40
45:17
43:37
418
Elin Vermeulen
Bink - 41
45:40
44:00
419
Tom Hoksbergen
DorenbosIRasch Makelaars - 23
46:09
45:26
420
Piet van de Laar
Xiphos B.V. - 1
47:06
45:32
421
Startnummer 4780
DorenbosIRasch Makelaars - 24
1:04:12
29:01
GR3-4, BINK KIDS RUN I
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frederic Kool
Fabritiusschool - 63
6:37
6:37
2
Laurens Bijlard
GAC
6:38
6:37
3
Robin van den Berg
GAC
6:45
6:45
4
Julian Kroese
Fabritiusschool - 61
6:46
6:45
5
Olivier van Luttervelt
De jongens van 4A
6:50
6:49
6
Goof van de Munckhof
Fabritiusschool - 61
6:58
6:58
7
Jakob Hoevenaar
Bosbergschool -groep 3&4
6:59
6:57
8
Alana Dijkman
Altis
7:04
7:03
9
Just van de Munckhof
Fabritiusschool - 61
7:10
7:09
10
Orla White
GAC
7:12
7:11
11
Peer Sips
Godelindeschool Hilversum groe=>
7:14
7:13
12
Mats Hendrikx
Fabritiusschool - 62
7:19
7:18
13
Hidde Oldenhof
Montessorischool Zuid - Team dp0
7:22
7:22
14
Frits Nijs
HSV groep 4 team 1
7:25
7:23
15
Kick de Boer
Fabritiusschool - 61
7:25
7:24
16
Eniola David Owolabi
OBS De Dubbeldekker - 2
7:29
7:18
17
Thomas Macias Ribon
Augustinusschool - 2
7:36
7:24
18
Vince Veenendaal
Nederhorst den Berg
7:38
7:34
19
Stella Wassenaar
Fabritiusschool - 59
7:39
7:37
20
Zoe Janssen
Fabritiusschool - 62
7:39
7:39
21
Quinten Gisius
GAC
7:40
7:38
22
Arthur Chabot
Bink - 25
7:40
7:36
23
Maud de Haas
Fabritiusschool - 62
7:40
7:40
24
Vadim Semikhodski
TEAM GREYHOUNDS
7:41
7:28
25
Josephine Soet
Fabritiusschool - 63
7:41
7:41
26
Melchior Lagas
Wilhelminaschool - 15
7:44
7:25
27
Jade Keuss
Fabritiusschool - 62
7:46
7:46
28
Jip Wagenmakers
Montessorischool Zuid - Team dj0
7:47
7:28
29
Eva van den Berg
Fabritiusschool - 61
7:49
7:49
30
Pieter Beijen
Fabritiusschool - 63
7:51
7:49
31
Daan Meijer
Fabritiusschool - 61
7:52
7:52
32
Daan de Boer
AV Zuidwal
7:54
7:48
33
Tim van Breugel
Hilversum
7:57
7:55
34
Tim Tazelaar
Hilversum
7:59
7:55
35
Lisa Smits
Groen van Prinsterer - 1
8:00
7:57
36
Casper van Alphen
Montessorischool Centrum - 2
8:00
7:54
37
Mateo Cabado
De jongens van 4A
8:00
7:50
38
Nassim Abderrassoul
8:02
8:00
39
Charlie Shield
TEAM CHEETAHS
8:04
7:50
40
Ward Segeren
Godelindeschool Hilversum groe
8:04
8:02
41
Pieter Leenaers
Fabritiusschool - 59
8:05
8:03
42
Willem Stieger
Fabritiusschool - 62
8:05
8:05
43
Melle vd Meer
KinderCampus WIT
8:07
7:45
44
Tjibbe Molenaar
HSV groep 3 team 2
8:08
8:06
45
Clara Vicens
Internationale school Hilversu#m`
8:09
8:07
46
Matthias Vos
Van Hasseltschool - 30
8:10
8:09
47
Finn Toth
Sterrenschool Hilversum - 2
8:10
8:02
48
Philip Gosling
Godelindeschool Hilversum groe6j
8:11
8:10
49
Oivier Rikmans
HSV groep 3 team 2
8:11
8:09
50
Hidde van Baarda
HSV groep 3 team 2
8:11
8:09
51
Olivier Kleinsmit
Fabritiusschool - 62
8:12
8:11
52
Ole Helsloot
Bink - 21
8:13
7:54
53
Kian Van Henten
Van Hasseltschool - 30
8:14
8:12
54
Merijn Senster
Bink - 20
8:14
7:54
55
Amelie Amerom
Montessorischool Zuid - Team a/ƶ0
8:15
7:52
56
Tinaye Ngandu
Bosbergschool -groep 3&4
8:15
8:12
57
Quint van der Knaap
Roadrunners 4B
8:16
8:04
58
Floris Zuidam
Fabritiusschool - 61
8:17
8:17
59
David Costei
Bosbergschool -groep 3&4
8:18
8:14
60
Job Vedder
Fabritiusschool - 59
8:18
8:16
61
Melle de Vink
HSV groep 4 team 1
8:19
8:11
62
Liv Marshall
Van Hasseltschool - 30
8:20
8:18
63
Vedang Sahasrabuddhe
TEAM GREYHOUNDS
8:20
8:15
64
Huib IJsseldijk
Montessorischool Centrum - 2
8:20
8:15
65
Milan van Room
Van Hasseltschool - 30
8:21
8:18
66
Arsh Aarush Sahu
Bink - 24
8:22
8:17
67
Lodewijk Bouknegt
HSV groep 4 team 1
8:26
8:17
68
Phileine Vos
HSV groep 4 team 2
8:27
8:19
69
Noor Visscher
Bosbergschool -groep 3&4
8:27
8:22
70
Lene Vliegenthart
Fabritiusschool - 60
8:27
8:27
71
Berat Durmaz
OBS De Dubbeldekker - 3
8:28
8:18
72
Luc Liu
Montessorischool Centrum - 2
8:30
8:24
73
Hidde Bender
HSV groep 3 team 2
8:30
8:27
74
Laura Vroon
Wilhelminaschool - 14
8:34
8:14
75
Noa Rubio
Montessorischool Zuid -Team b ﷧
8:34
8:11
76
Sven Bouwman
Bink - 20
8:35
8:30
77
Tosca Quite
Lorentzschool - A2
8:36
8:32
78
Mirjam Mandl
Bink - 27
8:36
8:33
79
Neal Kok
Bosbergschool -groep 3&4
8:36
8:34
80
Milou Verdonk
Fabritiusschool - 63
8:37
8:37
81
Bastian Lensink
Hilversum
8:40
8:27
82
Susanne Visser
Bink - 27
8:41
8:39
83
Quinten Amerom
Montessorischool Zuid - Team aayˌ[0
8:43
8:19
84
Tessa Labrujere
Hilversum
8:44
8:42
85
Isolde Schwencke
Gach
8:44
8:43
86
Pleun Roef
Montessorischool Zuid - Team dQI>0
8:45
8:26
87
Ole Vuur
Speedy's 3A en 4B
8:46
8:38
88
Wieger Zijlstra
Fabritiusschool - 60
8:46
8:38
89
Tess de Boer
AV Zuidwal
8:48
8:41
90
Julia Wouda
Bink - 21
8:50
8:31
91
Luuk van Vliet
Sterrenschool Hilversum - 1
8:51
8:43
92
Amel Druiventak
Fabritiusschool - 60
8:51
8:49
93
Mohamed al Idrissi
OBS De Dubbeldekker - 2
8:52
8:40
94
Lily Sanesi
TEAM GREYHOUNDS
8:53
8:47
95
Aimee Teugels
Bink - 25
8:53
8:46
96
Stijn van der Gugten
GAC
8:53
8:53
97
Floris-Jan Muijs
Godelindeschool Hilversum groe{
8:54
8:54
98
Bjorn Visser
Groen van Prinsterer - 2
8:55
8:51
99
Imre Oosterbrug
Fabritiusschool - 60
8:55
8:46
100
Matthijs de Wit
Montessorischool Zuid - Team d1MEc0
8:58
8:40
101
Matz van der Klein
Bink - 23
8:58
8:39
102
Gabriella Pinto
Team 3B de Wilge
9:00
8:48
103
Ruben de Vries
Paulusschool team 3/4a
9:00
8:46
104
Joep Bomers
Bink - 27
9:01
8:58
105
Ingmar Reinds Winters
De Lelyschool - 1
9:01
8:58
106
Marijn Niessen
Scorpio
9:01
8:56
107
Teun Kuilman
Groen van Prinsterer - 2
9:02
8:58
108
Bradley Wallace
TEAM CHEETAHS
9:02
8:57
109
Pascal Zoetbrood
Phoenix
9:03
8:43
110
Jack Quinton
TEAM SPRINGBOKS
9:03
8:58
111
Tijn Coolen
Bink - 28
9:03
8:59
112
Minke Steensma
HSV groep 4 team 2
9:03
8:52
113
Zara Jansen
Fabritiusschool - 59
9:03
9:03
114
Tommie Saleh
Godelindeschool Hilversum groeT
9:05
9:05
115
Fay Nadari
HSV groep 4 team 2
9:05
8:59
116
Emily Kotulska
Fabritiusschool - 59
9:05
9:03
117
Dylan Bausewein
Bink - 22
9:06
9:02
118
Simon Renaud
De jongens van 4A
9:06
8:53
119
Christiaan Warmerdam
Bink - 28
9:07
9:04
120
Tim Bultman
Lorentzschool - A2
9:08
9:01
121
Semen Frolov
Bink - 28
9:08
9:04
122
Christof Kater
Wilhelminaschool - 15
9:09
8:50
123
Dieke Peer
Fabritiusschool - 62
9:09
9:09
124
Amy van Gameren
De meiden van 4A
9:10
8:56
125
Arman Sultani
OBS De Dubbeldekker - 3
9:10
9:07
126
Juliette van den Haak
Fabritiusschool - 63
9:10
9:08
127
Anne-Claire van Zoeren
Montessorischool Centrum - 1
9:11
8:56
128
Lucas van de Sand
Fabritiusschool - 63
9:11
9:10
129
Luuk Hoekman
Fabritiusschool - 62
9:12
9:12
130
Thijs Buwalda
Montessorischool Zuid - Team dT`W0
9:13
8:56
131
Anthony Spitsbaard
Sterrenschool Hilversum - 2
9:14
8:58
132
Kaley Loohuisen
De Lelyschool - 1
9:14
9:11
133
Abdul Rahman Mohammad
De Lelyschool - 1
9:14
9:11
134
Rens Ouwehand
GAC
9:14
9:05
135
Ocean Malloch-Boul
De jongens van 4A
9:15
9:06
136
Jolle van Wilsum
HSV groep 4 team 1
9:15
9:08
137
Myrthe Bijlsma
Bink - 24
9:17
9:12
138
Mees de Vries
GAC
9:17
9:07
139
Peter Kliphuis
GAC
9:18
9:10
140
Phileine Ober
Fabritiusschool - 62
9:18
9:18
141
Merijn Schumacher
TEAM ROADRUNNERS
9:20
9:04
142
Tijn Kroon
9:21
9:01
143
Cayla Herman
TEAM CHEETAHS
9:22
9:15
144
Iris Asjee
Montessorischool Centrum - 1
9:22
9:07
145
Pip Loois
Fabritiusschool - 59
9:23
9:22
146
Loekie Sonneveldt
Lorentzschool - A1
9:24
9:20
147
Wouter van der Vaart
Bink - 28
9:24
9:21
148
Joep Edelaar
Fabritiusschool - 63
9:24
9:20
149
Morris van Arkel
Team 3B de Wilge
9:25
9:15
150
Ilias Huurne
Lorentzschool - A2
9:26
9:19
151
Marnix Mooij
Bink - 26
9:26
9:23
152
Rose Gillam
Godelindeschool Hilversum groeٸ
9:26
9:25
153
Joep Wilhelmus
KinderCampus PAARS
9:26
8:59
154
Hidde Postma
Wilhelminaschool - 13
9:27
9:09
155
Heleen van Popta
Bink - 25
9:27
9:16
156
Skip Schmitz
Godelindeschool Hilversum groe3
9:27
9:24
157
Sam van Dijk
Lorentzschool - A2
9:29
9:25
158
Ewoud Bakker
Montessorischool Zuid - Team ctr-z`0
9:29
9:02
159
Ruben de Vries
Bink - 20
9:30
9:10
160
Mark Antoons
Wilhelminaschool - 15
9:31
9:12
161
Steijn Bloemen
Bink - 22
9:31
9:14
162
Demian Janssen
KinderCampus WIT
9:31
9:06
163
Gilles Eman
HSV groep 4 team 1
9:31
9:24
164
Tibbe de Boer
Fabritiusschool - 60
9:31
9:21
165
Chaima el Bouch
OBS De Dubbeldekker - 3
9:32
9:22
166
Elodie van Niekerk
Fabritiusschool - 63
9:32
9:30
167
Lana Tazelaar
Hilversum
9:32
9:17
168
Hidde Kolkman
Roadrunners 4B
9:33
9:21
169
Jimmy Nijland
Fabritiusschool - 60
9:34
9:34
170
Iniha Janarthana Rajan
Internationale school HilversuL
9:34
9:31
171
Klaas de Lestrieux Hendrichs
9:34
9:32
172
Oscar Muis
Montessorischool Zuid - Team cjغ 0
9:36
9:09
173
Thieme Meijers
Bink - 27
9:36
9:17
174
Hugo Derks
Fabritiusschool - 60
9:36
9:26
175
Eva Reijans
Fabritiusschool - 63
9:36
9:33
176
Nienke Schade
Wilhelminaschool - 13
9:37
9:18
177
Zo Mevis
Bink - 23
9:37
9:17
178
Feline Martens
Bink - 26
9:38
9:33
179
Zita Weinands
Fabritiusschool - 59
9:38
9:37
180
Tessa van Donk
Fabritiusschool - 59
9:38
9:37
181
Ties HOeks
Montessorischool Zuid -Team b ťS 
9:39
9:15
182
Akshita Kaushal
TEAM COYOTES
9:40
9:38
183
Nine de Groot
Sterrenschool Hilversum - 1
9:40
9:34
184
Mats van Lingen
Nijmegen
9:40
9:14
185
Lucie Kuipers
Speedy's 3A en 4B
9:41
9:28
186
Vivaan Arora
Team 3B de Wilge
9:41
9:31
187
Matas Bockus
OBS De Dubbeldekker - 1
9:41
9:28
188
Ole Sonneveldt
Lorentzschool - A1
9:42
9:35
189
Gabriel Steur
Godelindeschool Hilversum groeWZ
9:42
9:40
190
Amien Khattou
Villa Vrolik - 2
9:42
9:19
191
Joris Koggel
Lorentzschool - A1
9:43
9:35
192
Marente Kok
Speedy's 3A en 4B
9:43
9:29
193
Esmay Koppenol
Montessorischool Zuid - Team c'!fL0
9:44
9:19
194
Celeste Floor
HSV groep 4 team 2
9:44
9:34
195
Frederique Roos
Augustinusschool - 2
9:44
9:31
196
Fynn Bonaparte
Augustinusschool - 2
9:44
9:31
197
Danique Floor
HSV groep 7B
9:44
9:37
198
Alexander van der Kwast
Groen van Prinsterer - 1
9:45
9:23
199
Eflin Tatli
Bink - 22
9:45
9:38
200
Cezary Jzwiak
OBS De Dubbeldekker - 1
9:45
9:42
201
Rosanna Stobbe
Bink - 28
9:46
9:42
202
Tygo Snel
Villa Vrolik - 2
9:46
9:22
203
Vesper Hovingh
Groen van Prinsterer - 2
9:46
9:26
204
Tibbe Mesman
Van Hasseltschool - 30
9:47
9:45
205
Anouk de Boer
Fabritiusschool - 59
9:47
9:46
206
Startnummer 10143
9:47
9:41
207
Sinna de Gooijer Cabau
HSV groep 3 team 1
9:48
9:40
208
Storm Snel
Villa Vrolik - 2
9:49
9:24
209
Daan Legemaat
Hilversum
9:50
9:30
210
Senna van den Bergh
Bink - 22
9:50
9:46
211
Gijs de Wit
Augustinusschool - 2
9:52
9:52
212
Adrian van der Veen
Groen van Prinsterer - 2
9:53
9:33
213
Scarlett Atkins
TEAM CHEETAHS
9:53
9:39
214
Ties Wind
Bink - 26
9:53
9:47
215
Sura Civan
de Wilgentoren - 1
9:53
9:37
216
Norbert van den Biggelaar
HSV groep 3 team 2
9:53
9:50
217
Lars Dalhuisen
KinderCampus PAARS
9:54
9:30
218
Vera Keuss
Fabritiusschool - 60
9:54
9:41
219
Brechtje Tromp
Sterrenschool Hilversum - 1
9:55
9:47
220
Emy van der Laar
HSV groep 3 team 1
9:55
9:47
221
Lou de Vries
Montessorischool Zuid - Team ackQ0
9:56
9:30
222
Floris van Polen
Montessorischool Zuid - Team aBzd0
9:56
9:29
223
Nils Strommer
Montessorischool Zuid - Team c{0
9:57
9:32
224
Vinicius Barreiro
Bink - 23
9:57
9:35
225
Rens Huijsing
Fabritiusschool - 60
9:57
9:46
226
Florine Gietelink
Fabritiusschool - 61
9:58
9:45
227
Laertis Parissis
Annie M.G. Schmidtschool - 3
9:59
9:47
228
Mohamed El Baigi
TEAM ROADRUNNERS
10:00
9:44
229
Oscar Hickman
TEAM GREYHOUNDS
10:00
9:53
230
Elin Zijlstra
HSV groep 4 team 1
10:00
9:52
231
Faye den Boer
Groen van Prinsterer - 2
10:02
9:41
232
Nick van Heusden
De jongens van 4A
10:02
9:44
233
Brent Wierenga
Team 3B de Wilge
10:04
9:54
234
Emilian Schwarz
TEAM ROADRUNNERS
10:05
9:48
235
Maya Pitic
Internationale school Hilversu;T
10:06
10:04
236
Cas van Horn
Bink - 22
10:07
9:44
237
Gijs Hengeveld
Bink kinderopvang
10:08
9:48
238
Milan de Roeck
Montessorischool Centrum - 1
10:08
9:57
239
Brian Cheng
Montessorischool Centrum - 2
10:08
10:02
240
Ahana Kumar
Internationale school Hilversu9
10:08
10:07
241
Floris Hoornenborg
Hilversum
10:08
10:02
242
Linus van Herpt
Fabritiusschool - 60
10:09
9:58
243
Elena Mobach
Montessorischool Zuid - Team aM79<0
10:10
9:43
244
THijmen Goedhart
Montessorischool Zuid -Team b 9h
10:11
9:45
245
Femke Monsees
10:11
9:59
246
Charlie Doll
Roadrunners 4B
10:12
10:00
247
Lyam Fransen
Sterrenschool Hilversum - 2
10:13
10:02
248
Hanne Cents
Bink - 22
10:13
9:52
249
Milou Bloemen
Bink - 27
10:13
10:09
250
Tygo Ruinen
Montessorischool Centrum - 2
10:13
10:08
251
Nuha Paray
TEAM ROADRUNNERS
10:15
9:57
252
Loes van der Zwan
Montessorischool Zuid -Team b $Mކ
10:15
9:51
253
Guusje Heidstra
Bink - 27
10:15
10:11
254
Daniel van den Broek
KinderCampus PAARS
10:15
9:51
255
Binck van Huis
Groen van Prinsterer - 2
10:16
10:13
256
Larissa van der Horst
Montessorischool Zuid -Team b &9H
10:16
9:49
257
Tygo Bos
Bink - 21
10:16
9:56
258
Thijs van Drienhuizen
Paulusschool team 3/4a
10:16
10:02
259
Jelte Chris Eppinga
Bink - 23
10:17
9:58
260
Tristan van den Berg
Da Costaschool gr 3/4
10:18
9:54
261
Kato van Ditshuizen
Bink - 23
10:18
9:56
262
Rutger Barelds
De jongens van 4A
10:18
10:08
263
Elouisa Rozeboom
Wilhelminaschool - 13
10:20
10:02
264
Jip ter Smitten
Montessorischool Zuid - Team aq|0
10:20
9:53
265
Quinten van Tilburg
de Wilgentoren - 1
10:20
10:03
266
Joy-Louise Faber
de Wilgentoren - 1
10:20
10:03
267
Valerie van der Pot
HSV groep 3 team 1
10:21
10:12
268
Aafke Oostveen
Augustinusschool - 2
10:21
10:07
269
Thygo Heijstee
Speedy's 3A en 4B
10:22
10:11
270
Lucie Bongaerts
De meiden van 4A
10:22
10:05
271
Stan Rijs
Roadrunners 4B
10:22
10:13
272
Floor Bruin
Groen van Prinsterer - 2
10:23
10:03
273
Jayden Kappen
Paulusschool team 3/4b
10:23
10:11
274
Coco van Duijvendijk
Montessorischool Zuid - Team c+0
10:24
10:02
275
Dyon Chirino
KinderCampus PAARS
10:24
9:59
276
Joe Doornebal
Zaandijk
10:24
10:19
277
Alyssa Alonsa Rosal
Augustinusschool - 1
10:25
10:11
278
Tessa Oostveen
Augustinusschool - 1
10:26
10:09
279
Jill Jansen
Groen van Prinsterer - 2
10:27
10:13
280
Pip de Zinger
Groen van Prinsterer - 2
10:27
10:12
281
Lewis Huguenin
Villa Vrolik - 2
10:27
10:04
282
Milan Frnzel
Augustinusschool - 2
10:27
10:11
283
Pander Docters van Leeuwen
Groen van Prinsterer - 1
10:29
10:10
284
Eline van Ommeren
Lorentzschool - A2
10:29
10:24
285
Maryam Mazhar Dass
De meiden van 4A
10:29
10:15
286
Fenne de Boer
Hilversum
10:29
10:18
287
Jasmine Hall
de Wilgentoren - 1
10:30
10:13
288
George Gherdzikov
OBS De Dubbeldekker - 1
10:30
10:19
289
Bink Bink
Bink - 22
10:31
10:07
290
Kenzo te Kloese
De jongens van 4A
10:31
10:15
291
Meike Hessing
Villa Vrolik - 2
10:31
10:08
292
Jasmijn Edelbroek
TEAM CHEETAHS
10:32
10:14
293
Julian Swets
Augustinusschool - 1
10:32
10:17
294
Nout Slutter
Fabritiusschool - 61
10:32
10:20
295
Emily de Wit van Huissteden
Lorentzschool - A2
10:33
10:29
296
Eva Kilbee
TEAM CHEETAHS
10:33
10:17
297
Jamil Farhat
Sterrenschool Hilversum - 2
10:33
10:22
298
Marialena Govaars
de Wilgentoren - 1
10:33
10:16
299
Coralie Voormolen
Fabritiusschool - 61
10:33
10:21
300
Lieke Gevaert
Wilhelminaschool - 13
10:34
10:15
301
Maja Stablewska
TEAM ROADRUNNERS
10:34
10:17
302
Jacintha van Beusekom
Fabritiusschool - 59
10:34
10:33
303
Evie Dalrymple Smith
hilversum
10:34
10:34
304
Carmen Carreno
TEAM SPRINGBOKS
10:35
10:27
305
Rowan Hoefkens
Bink - 26
10:35
10:30
306
Ko Borst
Bink - 27
10:35
10:30
307
Maas Vedder
Roadrunners 4B
10:35
10:21
308
Max van Haaren
Lorentzschool - A1
10:36
10:28
309
Greta Harvey
TEAM SPRINGBOKS
10:36
10:27
310
Oscar Breunesse
De jongens van 4A
10:36
10:18
311
Dain Vedder
Roadrunners 4B
10:37
10:23
312
F Muijtjens
HSV groep 4 team 1
10:38
10:29
313
Jools de la Motte
HSV groep 4 team 1
10:38
10:29
314
Franca Koutstaal
GAC Hilversum
10:38
10:37
315
Ana Gonzalez
TEAM COYOTES
10:39
10:30
316
Benjamin Eichhorn
Wilhelminaschool - 13
10:40
10:21
317
Sofia Verdonschot
Bink - 26
10:40
10:35
318
Lena Bras
Bink - 26
10:40
10:37
319
Duuk Westeneng
Bussum
10:40
10:32
320
Carmen Verdonschot
Bink - 26
10:41
10:38
321
Jos Hoogeveen
Paulusschool team 3/4a
10:41
10:30
322
Jano Egberts
Paulusschool team 3/4b
10:41
10:29
323
Marcel Grabowski
TEAM GREYHOUNDS
10:42
10:28
324
Julian den Ouden
Montessorischool Zuid - Team a ~0
10:42
10:17
325
Ester Dalmeijer
Bosbergschool -groep 3&4
10:42
10:37
326
Caed Steba
de Wilgentoren - 1
10:43
10:28
327
Phileine de Beaufort
HSV groep 4 team 2
10:43
10:34
328
Hugo Mollet
Bink - 24
10:44
10:37
329
Merel van Steensel
Augustinusschool - 2
10:44
10:29
330
Nikolai Volski
TEAM ROADRUNNERS
10:45
10:32
331
Radinck van Arkel
Bink - 23
10:45
10:28
332
Yrsa Mertens
Montessorischool Zuid - Team cA0
10:47
10:20
333
Anir Didouch
Bink - 21
10:47
10:41
334
Dille de Gooijer
Montessorischool Zuid - Team a`=0
10:48
10:20
335
Levi Vogel
Bink - 20
10:48
10:29
336
Aicha Naghmouchi
Bink - 23
10:48
10:26
337
Meike Rutgers
De meiden van 4A
10:48
10:32
338
Anne Tabak
Speedy's 3A en 4B
10:49
10:35
339
Lina Bokkers
Augustinusschool - 2
10:49
10:35
340
Lauren Vogelzang
Amersfoort
10:49
10:45
341
Coco Hogen Esch
Hilversumse Schoolvereniging
10:50
10:42
342
Darsh Nambiar
TEAM COYOTES
10:51
10:41
343
Guus van Oploo
Augustinusschool - 1
10:51
10:36
344
Mae Carlson
TEAM SPRINGBOKS
10:52
10:44
345
Mesifa Didouch
Bink - 21
10:52
10:45
346
Lou Westbroek
HSV groep 3 team 1
10:52
10:45
347
Noa Bruijns
Montessorischool Zuid - Team ck)F0
10:53
10:24
348
Imme Wilhelmus
KinderCampus WIT
10:53
10:28
349
Yusra Demir
KinderCampus PAARS
10:53
10:28
350
Ariane Tabak
KinderCampus PAARS
10:53
10:28
351
Sosuke Mizutani
TEAM COYOTES
10:55
10:43
352
Srishti Pradeep
TEAM COYOTES
10:55
10:55
353
Jake Sehn
TEAM SPRINGBOKS
10:56
10:44
354
Jalysha van den Oever
Speedy's 3A en 4B
10:56
10:43
355
Mille Heylen
KinderCampus PAARS
10:56
10:31
356
Luna van Oostveen
Paulusschool team 3/4b
10:56
10:44
357
Emir Keles
OBS De Dubbeldekker - 3
10:56
10:44
358
Feline Veenstra
Bink - 20
10:57
10:49
359
Finn Rietbergen
Bink - 20
10:59
10:55
360
Diellza de Vink
Wilhelminaschool - 13
11:00
10:43
361
Danil Landwehr
Team 3B de Wilge
11:00
10:49
362
Nele Schrder
HSV groep 3 team 1
11:00
10:52
363
Olivier Teunizen
Montessorischool Zuid - Team c#) |l0
11:01
10:35
364
Santino van Dijk
OBS De Dubbeldekker - 3
11:01
10:47
365
Illia Korsun
TEAM GREYHOUNDS
11:02
10:57
366
Senna van Walen
Villa Vrolik - 2
11:02
10:41
367
Mustafa Akpinar
OBS De Dubbeldekker - 2
11:02
10:50
368
Anna van Exel
Groen van Prinsterer
11:02
10:43
369
Frederique van den Hemel
Bink - 21
11:03
10:44
370
Julie van den Berg
Bink - 21
11:03
10:44
371
Marij Uttien
HSV groep 4 team 2
11:03
10:54
372
Lindsey Voorhaar
Da Costaschool gr 3/4
11:04
10:38
373
Melanie Haddad
Groen van Prinsterer - 1
11:05
11:01
374
Juliette Geurts
HSV groep 4 team 2
11:05
10:56
375
Olle Verhoog
Groen van Prinsterer - 1
11:06
10:44
376
Edward Manutsharjan
Bink - 25
11:08
10:46
377
Pien Elfrink
Bink - 20
11:09
10:59
378
Roan Hovius
Roadrunners 3C
11:09
10:44
379
Yvonne Verhagen
HSV groep 4 team 2
11:09
11:02
380
Lynn Eernstman
HSV groep 4 team 2
11:09
11:02
381
Milan van de Ven
Groen van Prinsterer - 1
11:10
10:50
382
Thijs van den Burg
Roadrunners 3C
11:10
10:45
383
Mina van Oostveen
Paulusschool team 3/4b
11:10
10:58
384
Timo Koers
Speedy's 3A en 4B
11:11
11:01
385
Jullin Overvliet
Team 3B de Wilge
11:11
11:00
386
Madelijn Dijkhuis
Paulusschool team 3/4a
11:11
10:54
387
Thomas Waelkens
Groen van Prinsterer - 1
11:12
10:52
388
Zoe van Leer
Montessorischool Zuid -Team b fLTN
11:12
10:49
389
Benan Farhat
Sterrenschool Hilversum - 1
11:12
11:02
390
Maartje Tromp
Sterrenschool Hilversum - 1
11:13
11:04
391
Didi Bakker
Villa Vrolik - 1
11:14
10:51
392
Maxime Klaasen
Villa Vrolik - 1
11:14
10:51
393
Jasmijn Verbeek
Hilversum
11:15
11:08
394
Lisa Bosch
Villa Vrolik - 2
11:16
10:53
395
Sarah Bosch van Drakenstein
HSV groep 3 team 1
11:16
11:08
396
Kay Geleijn
Augustinusschool - 1
11:16
11:00
397
Maeva Labega
Hilversum
11:17
11:14
398
Leko de Koning
Wilge Coyote 3C
11:17
10:51
399
Ryen Scheffers
Augustinusschool - 1
11:17
11:01
400
Bente Horsley
Tempo
11:18
11:10
401
Puck Klaassen
Villa Vrolik - 1
11:18
10:55
402
Suze Klaassen
Villa Vrolik - 1
11:18
10:54
403
Jean Aarts
Augustinusschool - 2
11:18
11:04
404
Charlie Cosgrove
TEAM COYOTES
11:19
11:07
405
Mila de Jong
Bink - 21
11:19
10:59
406
Lukas van der Heijden
Bosbergschool -groep 3&4
11:20
11:18
407
Marie Teutsch
Wilhelminaschool - 15
11:21
11:03
408
Nynke Reefman
Montessorischool Centrum - 1
11:21
11:04
409
Mirthe Navis
Montessorischool Zuid -Team b Hwoj
11:22
10:59
410
merfaruk Eken
OBS De Dubbeldekker - 1
11:22
11:10
411
Anwar Bennamari
OBS De Dubbeldekker - 2
11:22
11:11
412
Isaac Omloo
Team 3B de Wilge
11:23
11:13
413
Fien van der Berg
Wilhelminaschool - 15
11:24
11:06
414
Beaudine Truin
Wilhelminaschool - 15
11:24
11:06
415
Ananya Shinde
TEAM GREYHOUNDS
11:24
10:59
416
Ramon Ris
Villa Vrolik - 1
11:24
11:00
417
Mats van Heloma Lugt
Montessorischool Zuid -Team b 5 A
11:25
11:03
418
Veerle van Lingen
Speedy's 3A en 4B
11:25
11:11
419
Yara Eijking
Speedy's 3A en 4B
11:25
11:11
420
Willem Brouwer
Montessorischool Zuid - Team a:gB0
11:28
11:00
421
Anas Agrapidis
Montessorischool Centrum - 2
11:28
11:21
422
Cato Merckelbagh
Montessorischool Zuid - Team dE!0
11:29
11:08
423
Bart Schirrmann
Augustinusschool - 1
11:31
11:15
424
Ruby Klarenbeek
Soest
11:31
11:21
425
Phine van Beest
Wilhelminaschool - 15
11:33
11:15
426
Bink Bink
Bink - 26
11:34
11:19
427
Madison Braam
KinderCampus PAARS
11:34
11:09
428
Rosa Witte
Montessorischool Zuid - Team dw C s0
11:35
11:14
429
Varian Steinfelder
Bink - 21
11:35
11:29
430
Floris Tabak
De jongens van 4A
11:35
11:22
431
Maurice Ryan
Groen van Prinsterer - 2
11:36
11:14
432
Daan Verweij
Roadrunners 3C
11:36
11:10
433
Demi Egberts
Paulusschool team 3/4a
11:37
11:21
434
Jip Groenewegen
Montessorischool Zuid - Team dB0
11:38
11:17
435
Lot van der Sluis
De meiden van 4A
11:38
11:21
436
Melanie Veeger
Paulusschool team 3/4a
11:38
11:23
437
Katja Schlatmann
Wilhelminaschool - 14
11:39
11:16
438
Caoimhe McCloy
Wilhelminaschool - 14
11:39
11:15
439
Anais Magnani
Montessorischool Zuid -Team b un
11:39
11:17
440
Steve Veerman
Wilhelminaschool - 14
11:40
11:17
441
Mats-Bjorn de Groot
Wilge Coyote 3C
11:40
11:14
442
Sid Louis
Wilge Coyote 3C
11:40
11:13
443
Elise de Jong
Wilhelminaschool - 14
11:41
11:17
444
Isla Massardo
TEAM COYOTES
11:41
11:31
445
Elsa Cordeiro
Sterrenschool Hilversum - 2
11:41
11:20
446
Bjrn Blom
Bink - 24
11:41
11:16
447
Isabella Hindriks
Bink - 25
11:41
11:17
448
Hannah Kurien
TEAM SPRINGBOKS
11:42
11:33
449
Senna Quist
Roadrunners 3C
11:42
11:16
450
Sophie Hulsker
Groen van Prinsterer - 1
11:43
11:39
451
Don-Jazzley Vos
Da Costaschool gr 3/4
11:43
11:19
452
Boas van Dam
Bink - 28
11:46
11:40
453
Lucas Dorenstouter
De jongens van 4A
11:46
11:28
454
Erin Murray
TEAM ROADRUNNERS
11:47
11:31
455
Puck Gerritsen
Groen van Prinsterer - 1
11:48
11:27
456
Lauren Lensing
Hilversum
11:48
11:26
457
Yohaan Chatterij
TEAM ROADRUNNERS
11:50
11:33
458
Beau-amy uit den Bosch
Bink - 24
11:53
11:30
459
Joris De Vries
Gigagroen
11:53
11:34
460
Sara Guerrero
Sterrenschool Hilversum - 1
11:54
11:33
461
Mart Heine
Montessorischool Centrum - 1
11:54
11:42
462
Do de Boer
Sterrenschool Hilversum - 2
11:57
11:46
463
Roos Koppenol
De meiden van 4A
11:59
11:43
464
Willem Poort
HILVERSUM
11:59
11:59
465
Yenthe van den Berg
Lorentzschool - A2
12:00
11:37
466
Emma Brouwer
De meiden van 4A
12:00
11:44
467
Christina McDonough
Da Costaschool gr 3/4
12:05
11:40
468
Rijk Gerritsen
Lorentzschool - A1
12:06
12:02
469
Isa Pool
Sterrenschool Hilversum - 1
12:07
11:47
470
Marie Teugels
Bink - 25
12:08
12:02
471
Kyra Deen
Hilversum
12:10
11:57
472
Fenna Kraaikamp
Ede
12:11
11:59
473
Jara Kraaikamp
Ede
12:11
11:58
474
Isabelle Boom
Wilhelminaschool - 13
12:12
11:53
475
Dien Sahli
Da Costaschool gr 3/4
12:12
11:47
476
Oviya Hasini Saravanan
Bink - 28
12:13
12:08
477
Khyathi Sri Jasti
Bink - 28
12:13
12:07
478
Maisa Benali-Ahlgq
Sterrenschool Hilversum - 2
12:15
11:58
479
Jillian Hartman
KinderCampus WIT
12:15
11:49
480
Marie-Claire Moscatelli
KinderCampus WIT
12:15
11:49
481
Fien Engeman
Hilversum
12:16
11:35
482
Fiene Storm
Hilversum
12:16
11:31
483
Lisa Mulder
Bink - 20
12:18
12:08
484
Maartje van Willigen
Wilge Coyote 3C
12:18
11:50
485
Lieke Smit
Sterrenschool Hilversum - 1
12:25
12:04
486
Azra Kara
Sterrenschool Hilversum - 2
12:25
12:06
487
Anne Willemsen
Bink - 22
12:25
12:03
488
Alesandra Vlaanderen
Bink - 24
12:28
12:15
489
Jasmijn de Jonge
Roadrunners 3C
12:29
12:01
490
Roel Koppen
Bink - 25
12:30
12:16
491
Elaine Wolberink
Team 3B de Wilge
12:30
12:18
492
Isabel Holdinga
De meiden van 4A
12:30
12:12
493
Eva Rietbergen
Bink - 20
12:32
12:23
494
Britt Niezen
De meiden van 4A
12:33
12:17
495
Isa Gerrits
Montessorischool Zuid - Team c^540
12:36
12:08
496
Isabeau van Noort
Sterrenschool Hilversum - 6
12:36
12:16
497
Ninte Hospers
Sterrenschool Hilversum - 1
12:38
12:18
498
Poorva Heddurshetty
TEAM COYOTES
12:39
12:37
499
Thomas Niessen
12:39
12:32
500
Tadgh O'Keefe
TEAM COYOTES
12:40
12:23
501
Eva Versluis
Da Costaschool gr 3/4
12:40
12:15
502
Valrie van Wieringen
Augustinusschool - 1
12:40
12:23
503
Chlo Kuijpers
Da Costaschool gr 3/4
12:42
12:17
504
Mika Kelder
KinderCampus WIT
12:42
12:16
505
Carmen vd Streek
Augustinusschool - 1
12:42
12:24
506
Emma Duurland
Augustinusschool - 1
12:43
12:27
507
Oishi Chakraborty
Internationale school Hilversu
12:44
12:43
508
Sophia Bellajkih
Da Costaschool gr 3/4
12:45
12:19
509
Christian van Rheenen
Sterrenschool Hilversum - 1
12:45
12:27
510
Nick Brandsen
Sterrenschool Hilversum - 2
12:45
12:27
511
Aarika Malhorta
TEAM CHEETAHS
12:49
12:34
512
Miruthve Elangovan
TEAM GREYHOUNDS
12:55
12:38
513
Power Chen
Montessorischool Centrum - 1
13:16
13:00
514
Fenna Verbeek
Hilversum
13:18
13:09
515
Lana van Wijngaarden
Wilhelminaschool - 13
13:52
13:31
516
Rory Huiting
Villa Vrolik - 1
13:53
13:30
517
Sies Taks
Bink - 27
13:59
13:52
518
Maeve Brink
KinderCampus PAARS
14:35
14:08
519
Jacey Van Dijk
Bink - 25
15:09
14:48
520
Frits Huurman
Roadrunners 4B
15:18
15:08
521
Mats van Arnhem
Weesp
21:05
9:59
522
Noah Dalrymple Smith
hilversum
21:06
9:28
523
Lucy Dalrymple Smith
Hilversum
21:07
9:30
524
Dina el Mannouti
Villa Vrolik - 1
21:14
10:35
525
Daniel Stompe
Bink - 25
21:49
11:01
GR5-6, BINK KIDS RUN I
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jetze Van Popta
Hilversum
5:53
5:52
2
Thimo Gisius
GAC
6:00
5:58
3
Pelle Plessius
Fabritiusschool - 64
6:03
6:01
4
Nout van der Schoot
Van Hasseltschool - 33
6:09
6:07
5
Kealan Steba
de Wilgentoren - 2
6:16
6:15
6
Teun Claasen
Almere
6:22
6:21
7
Kai van Haitsma
Lorentzschool - B1
6:22
6:21
8
Jort Enklaar
Bussum
6:23
6:22
9
Finn de Vries
Lorentzschool - B1
6:26
6:26
10
Jonas Segeren
Godelindeschool Hilversum groe`
6:27
6:24
11
Skip Janknegt
Fabritiusschool - 65
6:27
6:25
12
Boudewijn van den Haak
GACH
6:30
6:29
13
Jesse Vogelzang
Vrienden van de Goudenregensch`01012008
6:32
6:30
14
Duncan van Daal
Lorentzschool - B2
6:33
6:33
15
Lucas van Schie
Fabritiusschool - 66
6:36
6:35
16
James Gosling
Godelindeschool Hilversum groe`n
6:37
6:36
17
Annemart Karreman
Fabritiusschool - 66
6:37
6:35
18
Benjamin van Driel
Bussum
6:38
6:37
19
Sanne-Fleur Dorlas
Amstelveen
6:40
6:39
20
Ole Niesing
Van Hasseltschool - 33
6:41
6:41
21
Luca Broekhuis
Bink - 31
6:43
6:40
22
Daniel Vicens
Internationale school HilversuT.
6:43
6:41
23
Stan Vink
Fabritiusschool - 65
6:45
6:45
24
Stijn van de Pas
Groen van Prinsterer - 7
6:46
6:38
25
Xavi de Haas
Lorentzschool - B2
6:47
6:46
26
Nina Melis
Vrienden van de GoudenregenschÄI01012009
6:47
6:47
27
Jet Molkenboer
GAC Hilversum
6:47
6:46
28
Siebe van der Weerden
GAC
6:49
6:46
29
Kian Hullegie
GACH
6:49
6:48
30
Jelle Langendorff
Lorentzschool - B1
6:50
6:47
31
Jasper van der Bij
Wilhelminaschool - 19
6:50
6:49
32
Mekz De Loos
Hilversum
6:52
6:51
33
Tim Keuls
5B Boys
6:53
6:52
34
Teun Busschers
Cheeta's 6A
6:53
6:52
35
Meindert Koggel
Lorentzschool - B1
6:54
6:53
36
Kate Nijs
HSV groep 6
6:57
6:56
37
Stijn van Heese
Fabritiusschool - 66
6:57
6:56
38
Lucille Verburg
Fabritiusschool - 68
6:57
6:56
39
Cas Enklaar
Bussum
6:59
6:58
40
Jort Hendriksen
Augustinusschool - 4
7:00
6:56
41
Kai Grillo
aac
7:01
6:59
42
Mika Lam
GAC
7:02
7:00
43
Stefan Klamer
Fabritiusschool - 67
7:02
6:59
44
Jelmer Miedema
Roadrunners 6B
7:03
6:57
45
Jelle Horsley
Tempo
7:04
6:49
46
Thomar Neidig
Gac hilversum
7:09
7:08
47
Niels Pel
Augustinusschool - 4
7:09
7:06
48
Niels van Breugel
Hilversum
7:10
7:03
49
Luke van den Berg
Bink - 32
7:10
7:05
50
Jimi Cramer
Bink - 32
7:10
7:06
51
Emmanuel Viguier
TEAM EAGLES
7:11
7:02
52
Lucas Bruining
Montessorischool Zuid - team fd0A:0
7:11
7:02
53
Nora Oosterling
Lorentzschool - B1
7:12
7:11
54
Mathijs Haegens
Lorentzschool - B2
7:12
7:12
55
Sebastiaan Bouwman
Godelindeschool Hilversum groe 
7:13
7:11
56
Siebren Vera
Van Hasseltschool - 33
7:14
7:14
57
Janniek van de Waarden
Vrienden van de Goudenregensch~HP01012009
7:14
7:14
58
Boris Hendrix
Lorentzschool - B2
7:15
7:12
59
Victor Snnen
Augustinusschool - 4
7:17
7:14
60
Tygo de Heus
Cheeta's 6A
7:18
7:17
61
Fay Janknegt
Fabritiusschool - 66
7:18
7:15
62
Tim Mackaaij
Bink - 30
7:19
7:12
63
Casper Rookmaker
Fabritiusschool - 67
7:19
7:17
64
Thomas Haegens
Lorentzschool - B2
7:21
7:20
65
Lars Antoons
Wilhelminaschool - 16
7:21
7:13
66
Igor Grabowski
TEAM JETS
7:22
7:22
67
Mette Ykema
Montessorischool Centrum - 5
7:22
7:20
68
Liam De Wit
Lorentzschool - B2
7:23
7:21
69
Sergio van Beek
Fabritiusschool - 64
7:24
7:22
70
Coen van Dijk
Fabritiusschool - 67
7:24
7:22
71
Koen van Drienhuizen
Paulusschool team 5/6a
7:25
7:18
72
August van Hasselt
Fabritiusschool - 65
7:25
7:22
73
Maurits Udo
Fabritiusschool - 67
7:26
7:25
74
Abel Schuurman
TEAM JETS
7:27
7:23
75
Robin Bokhove
Bink - 29
7:27
7:22
76
Elke Woerdeman
Godelindeschool Hilversum groe^7
7:27
7:22
77
Romn Lugten
Augustinusschool - 3
7:27
7:24
78
Jesper Bos
Augustinusschool - 3
7:27
7:24
79
Cheyenne van den van den Bos
Gac
7:28
7:27
80
Ids Jansen
Cheeta's 6A
7:28
7:26
81
Amy Hayes
Internationale school Hilversu
7:28
7:25
82
Jip Versteegh
5B Boys
7:29
7:24
83
Ties Dijksma
Fabritiusschool - 64
7:29
7:27
84
Timmy Wagland
Hilversum
7:29
7:24
85
Mats Westerik
Wilhelminaschool - 16
7:30
7:26
86
Eva Spreuwenberg
Wilhelminaschool - 19
7:30
7:28
87
Kiki Spier
Fabritiusschool - 65
7:30
7:29
88
Niels Broekhof
Wasmeer
7:31
7:22
89
Milosz Dziubak
HSV groep 5 team 1
7:31
7:24
90
Milou Reuling
Fabritiusschool - 66
7:31
7:30
91
Julius van Soest
victoria
7:33
7:30
92
Renske Versteeg
atletiekvereniging Pijnenburg
7:33
7:28
93
Sem Schipper
Bink - 31
7:35
7:26
94
Eli John
Bink - 32
7:36
7:31
95
Gijs de Groen
Montessorischool Centrum - 5
7:36
7:31
96
Siem van der Blom
Paulusschool team 5/6b
7:36
7:29
97
Nelly Stepanova
Internationale school HilversuX
7:36
7:34
98
Okke Bervoets
Hilversum
7:37
7:35
99
Dillen Bottenheft
Hilversum
7:37
7:35
100
Tijmen Schram
Bink - 32
7:38
7:37
101
Dex Caff
Loosdrecht
7:39
7:37
102
Kay Demir
Groen van Prinsterer - 7
7:39
7:26
103
Kiki van Groenewoud
Fabritiusschool - 66
7:39
7:37
104
Pepijn Hut
Internationale school Hilversu]&
7:39
7:37
105
Max van der Sluis
5B Boys
7:40
7:40
106
Josephine Hausson
TEAM SWIFTS
7:44
7:43
107
Valerie Bridie
Godelindeschool Hilversum groeΣ
7:44
7:38
108
Sybe Cornelisse
Hilversum
7:46
7:43
109
Rutger Kattouw
Groen van Prinsterer - 5
7:46
7:33
110
Caitlynn Eijking
Vrienden van de Goudenregenschy.01012008
7:46
7:42
111
Jente Meertens
GAC Hilversum
7:47
7:44
112
Olivier Pillot
Groen van Prinsterer - 6
7:47
7:33
113
Tessa van Laar
Lorentzschool - B1
7:47
7:45
114
Yorick Kirchhoff
Sterrenschool Hilversum - 3
7:48
7:39
115
Niels Wiersma
Bink - 29
7:48
7:42
116
Flint Woolfitt
Montessorischool Centrum - 5
7:48
7:46
117
Lars Umans
Bink - 32
7:49
7:42
118
Quinn de Heus
25-05-2010
7:49
7:48
119
Kyra Barneveld
AV Zuidwal
7:50
7:47
120
Beinte de Vries
Van Hasseltschool - 33
7:50
7:49
121
Lex Parren
Groen van Prinsterer - 5
7:51
7:41
122
Luca Jansen
Fabritiusschool - 66
7:51
7:49
123
Julian van Beusekom
Fabritiusschool - 67
7:51
7:48
124
Thomas Padt
5B Boys
7:52
7:51
125
Sjaak de Boer
Paulusschool team 5/6a
7:52
7:37
126
Joey Ruitenbeek
Da Costaschool gr 5/6
7:54
7:41
127
Danil Troost
Groen van Prinsterer - 5
7:55
7:43
128
Anna Stablewska
TEAM SWIFTS
7:55
7:54
129
Ruben Leefmans
Vrienden van de Goudenregensch01012008
7:55
7:49
130
Marijn van der Kroon
Lorentzschool - B3
7:56
7:52
131
Maury Meinema
KinderCampus ROOD
7:56
7:37
132
Jonas Bots
Fabritiusschool - 64
7:56
7:52
133
Hector Harvey
TEAM SWIFTS
7:57
7:55
134
Adam Walker
TEAM GAZELLES
7:58
7:50
135
Amal El Khamlichi
Villa Vrolik - 3
8:00
7:49
136
Thomas Borger
Wilhelminaschool - 18
8:01
7:44
137
Evie Jurgens
Montessorischool Zuid - team eTw/&0
8:01
7:46
138
Steyn Beukenkamp
Montessorischool Zuid - team he0
8:01
7:50
139
Christiaan Blok
Lorentzschool - B2
8:02
7:57
140
Felipe Verdonschot
Bink - 31
8:02
7:51
141
Wouter Koelemaij
Montessorischool Centrum - 5
8:02
8:00
142
Jesse van Elk
KinderCampus ROOD
8:03
7:44
143
Julie van der Laar
HSV groep 5 team 2
8:03
7:47
144
Emilie Gietelink
Fabritiusschool - 68
8:03
7:58
145
Oscar de Glopper
hilversum
8:04
7:59
146
Anthony Hollander
Montessorischool Centrum - 5
8:04
7:59
147
Tom Brekelmans
De Lelyschool - 5
8:04
7:58
148
Justin Loohuisen
De Lelyschool - 5
8:04
7:59
149
Jaromir van Maanen
Hilversum
8:05
8:01
150
Ruben van der Klis
Wilhelminaschool - 18
8:05
8:04
151
Jorrit van der Veen
Bink - 31
8:05
8:01
152
Derk Meerveld
Hilversum
8:07
8:05
153
MaaikeTom Ittmann
Fabritiusschool - 66
8:07
8:06
154
Kaan Reinders
Groen van Prinsterer - 5
8:08
7:56
155
Frederik Schouten
Montessorischool Zuid - team gUY0
8:08
7:58
156
Joep Leurdijk
Bink - 30
8:08
8:01
157
Jayson van den Berg
Montessorischool Zuid - team fg!20
8:09
7:55
158
Cato Reitsma
Fabritiusschool - 68
8:09
8:05
159
Rens Krottje
Van Hasseltschool - 33
8:10
8:07
160
Elza van Kerkhof
HSV groep 5 team 1
8:11
8:05
161
Viva Digici
Fabritiusschool - 68
8:11
8:09
162
Esmee de Graaf
bosbergschool groep 5&6
8:12
8:01
163
Stijn Martens
Bink - 31
8:12
8:04
164
Jop Legemaat
Hilversum
8:12
7:56
165
Joep Receveur
Montessorischool Zuid - team g3Y0
8:13
8:02
166
Jet Timmermans
Fabritiusschool - 64
8:13
8:06
167
Gijs Kroeze
Hilversum
8:14
8:08
168
Jente Vroon
Wilhelminaschool - 18
8:14
8:00
169
Joris Spit
Bink - 30
8:15
8:08
170
Liam Brouwer
Roadrunners 6B
8:15
8:12
171
Yenna Winkelman
GAC en Montessori Centrum
8:16
8:13
172
Mijntje Bruin
Groen van Prinsterer - 7
8:16
8:16
173
Floor van Zoeren
Montessorischool Centrum - 4
8:16
8:10
174
Toby van Groesen
5B Boys
8:16
8:11
175
Maaike van Klei
GAC
8:17
8:12
176
Quinty de Groot
Wilhelminaschool - 18
8:17
8:01
177
Anne Swaan
Bink - 31
8:17
8:13
178
Anouk Heuker
Montessorischool Centrum - 3
8:18
8:07
179
Caitlyn den Bouwmeester
Roadrunners 6B
8:18
8:15
180
G Dekker
GAC
8:20
8:16
181
Thomas Hulsker
Groen van Prinsterer - 5
8:20
8:15
182
Anna Hoeks
Montessorischool Zuid - team f/_80
8:20
8:05
183
Lotte van Erkelens
Villa Vrolik - 3
8:20
8:10
184
Olivia Ravani
KinderCampus ROOD
8:22
8:05
185
Senne Friedrichs
Groen van Prinsterer - 5
8:24
8:10
186
Jill Toth
Sterrenschool Hilversum - 3
8:24
8:11
187
Elin Nanninga
Hilversum
8:25
8:23
188
Pepijn Kuilman
Groen van Prinsterer - 7
8:25
8:10
189
Kohi Thompson
Groen van Prinsterer - 7
8:25
8:13
190
Thomas Bender
HSV groep 5 team 1
8:25
8:18
191
James Kuijer
Hilversum
8:26
8:24
192
Sophie Harms
Vrienden van de GoudenregenschL?01012008
8:26
8:18
193
Lies Vogelzang
AV Triathlon
8:26
8:20
194
Evi Westerveld
Groen van Prinsterer - 5
8:27
8:14
195
Noor Cents
Vrienden van de GoudenregenschrB3E01012008
8:28
8:23
196
Tom Daalhuizen
HSV groep 5 team 1
8:28
8:21
197
Bart Freijters
HSV groep 6
8:28
8:10
198
Miro van Hengstum
HSV groep 6
8:28
8:10
199
Thijs de Boer
Fabritiusschool - 64
8:28
8:26
200
Leander Hylkema
Fabritiusschool - 65
8:28
8:28
201
Raphaella Nijhof
Internationale school HilversuGi
8:28
8:23
202
Brun Hofstra
Sterrenschool Hilversum - 3
8:29
8:19
203
Jason Van de Brug
Baarn
8:29
8:21
204
Fons Hoebee
Wilhelminaschool - 16
8:30
8:21
205
Lieke de Haan
HSV groep 5 team 1
8:30
8:24
206
Roan Snel
Villa Vrolik - 3
8:31
8:20
207
Lars Schouten
Montessorischool Zuid - team fE.'!0
8:32
8:18
208
Bregje Spriensma
Montessorischool Zuid - team f"P0
8:32
8:16
209
Tom van der Linden
HSV groep 5 team 1
8:34
8:27
210
Abisan Muthiak
Augustinusschool - 3
8:34
8:31
211
Peter Hoekstra
Hilversum
8:35
8:14
212
Sarah van Dommele
Wilhelminaschool - 19
8:35
8:23
213
Emilio Janssen
Bink - 29
8:35
8:25
214
Brent Scheffers
Augustinusschool - 4
8:35
8:32
215
Evie den Boer
Groen van Prinsterer - 5
8:36
8:25
216
Nienke Smit
Hilversum
8:36
8:34
217
Lucas Wijnen
Groen van Prinsterer - 11
8:37
8:29
218
Emma van Straalen
Wilhelminaschool - 16
8:38
8:31
219
Yurlan Tielenius Kruijthoff
Groen van Prinsterer - 6
8:39
8:27
220
Gaspar Wysokinski
TEAM EAGLES
8:40
8:31
221
Binc Twilhaar
Sterrenschool Hilversum - 3
8:40
8:29
222
Thijs Barwegen
HSV groep 6
8:40
8:22
223
Sarah van Wieringen
GAC
8:41
8:39
224
Sara Rubio
Montessorischool Zuid - team g?ÐB0
8:41
8:27
225
Lotte Benes
Paulusschool team 5/6b
8:42
8:32
226
Marije Sierat
Annie M.G. Schmidtschool - 1
8:42
8:35
227
Finn Eijlander
Bink - 29
8:43
8:34
228
Oliwier Wellman
Godelindeschool Hilversum groeaM
8:43
8:38
229
Fanne Bakx
Wilhelminaschool - 19
8:44
8:33
230
Lennon de Nijs
Sterrenschool Hilversum - 3
8:45
8:34
231
Caroline Peters
Montessorischool Centrum - 4
8:45
8:40
232
Cilia Beijen
Fabritiusschool - 65
8:45
8:39
233
Anouk Lucassen
KinderCampus ROOD
8:46
8:27
234
Minke Roef
Montessorischool Zuid - team h <>^<0
8:47
8:36
235
Feline Munneke
Godelindeschool Hilversum groeD
8:47
8:41
236
Marthe Veenstra
Hilversum
8:48
8:40
237
Lies Loois
Fabritiusschool - 64
8:48
8:45
238
Coen van Zijl
Bink - 29
8:49
8:41
239
David Bethlehem
Paulusschool team 5/6a
8:49
8:41
240
Kudzai Ngandu
bosbergschool groep 5&6
8:50
8:41
241
Lola Geitz
Lorentzschool - B3
8:50
8:36
242
Lucian Benistant
Groen van Prinsterer - 7
8:52
8:37
243
Dina Lahzal
De Lelyschool - 5
8:52
8:47
244
Bram Borger
Wilhelminaschool - 17
8:53
8:36
245
Noor Mooijman
Wilhelminaschool - 18
8:53
8:39
246
Lotte Vos
HSV groep 6
8:53
8:37
247
Ivar Brouwer
Da Costaschool gr 5/6
8:54
8:42
248
Noah Quinn Perigo
Bink - 31
8:54
8:49
249
Mees van der Pijl
GAC
8:55
8:49
250
Emilia Chukwu
TEAM ZOOM
8:55
8:47
251
Gregorio Barreiro
Bink - 30
8:55
8:46
252
Winky Liu
Montessorischool Centrum - 4
8:56
8:49
253
Julie de Lestrieux Hendrichs
Fabritiusschool - 65
8:56
8:52
254
Sweder Docters van Leeuwen
Groen van Prinsterer - 6
8:57
8:43
255
Ariana de Keizer
Lorentzschool - B2
8:57
8:56
256
Jens van der Wilt
Bink - 30
8:57
8:51
257
Anna Huijsing
Fabritiusschool - 65
8:58
8:55
258
Joppe Groen
Hilversum
9:00
8:51
259
Julia Lidy van der Wiele
Fabritiusschool - 65
9:00
8:50
260
Liv van Huis
Groen van Prinsterer - 5
9:01
8:49
261
Yuri Scholte
Wilhelminaschool - 17
9:01
8:53
262
Valerie Knispel
Groen van Prinsterer - 6
9:02
8:48
263
Emma van de Pas
Groen van Prinsterer - 7
9:02
8:48
264
Femke de Jager
Vrienden van de Goudenregensch&ʲ01012009
9:02
8:58
265
Sophie Pagen
Vrienden van de Goudenregensch[|01012009
9:02
8:57
266
Brechtje Hoekstra
GAC Hilversum
9:02
8:58
267
Peb Rooy
TEAM SWIFTS
9:06
8:45
268
Karlijn Hopman
Lorentzschool - B1
9:08
9:03
269
Frederique Gerritsen
Lorentzschool - B1
9:08
9:05
270
Ilia Potupchik
Hilversum
9:09
9:01
271
Pleun Oerlemans
Godelindeschool Hilversum groe>
9:09
9:02
272
Fiene Koppenol
5B Girls
9:09
9:04
273
Emily Tayburn
TEAM GAZELLES
9:10
8:53
274
Oskar Rome
TEAM GAZELLES
9:10
8:54
275
Sacha Coolman
Godelindeschool Hilversum groe
9:10
8:59
276
Glistan Kol
De Lelyschool - 5
9:10
9:04
277
Sanne de Jong
Wilhelminaschool - 17
9:11
8:55
278
Ella McAssey
TEAM GAZELLES
9:12
8:55
279
Daniel Visser
Vrienden van de Goudenregensch?Pi01012009
9:12
9:08
280
Keslin Visser
De Lelyschool - 5
9:12
9:08
281
Floor Knegjens
Fabritiusschool - 68
9:13
9:07
282
Laura van den Boom
Lorentzschool - B2
9:14
9:12
283
Juliette Colthof
HSV groep 6
9:14
9:00
284
Isabella Cocchieri
Fabritiusschool - 68
9:14
9:09
285
Locq Koutstaal
GAC Hilversum
9:14
8:58
286
Eline van Doorne
Godelindeschool Hilversum groe% i
9:15
9:12
287
Mirte van Hofwegen
Vrienden van de Goudenregensch 01012008
9:15
9:12
288
Anna Koster
Vrienden van de Goudenregensch001012008
9:15
9:11
289
Sara Bink
Roadrunners 6B
9:17
9:14
290
Megan Wempe
KinderCampus ROOD
9:17
8:58
291
Luuk Buwalda
Montessorischool Zuid - team e}s;0
9:18
9:02
292
Jille Faasse
Lorentzschool - B4
9:19
9:09
293
Ties van Oosten
Montessorischool Zuid - team eQʜ0
9:19
9:03
294
Sieb Holtman
Bink - 32
9:19
9:14
295
Fleur Koelewijn
Groen van Prinsterer - 6
9:21
9:09
296
Chlo uit den Bosch
Bink - 30
9:21
9:10
297
Merel Van Luttervelt
Almere
9:21
9:12
298
Teuntje van Deijen
HSV groep 6
9:23
9:07
299
Hera Rensch
Montessorischool Zuid - team f}-ߞ0
9:25
9:11
300
Mats van Oosten
Montessorischool Zuid - team h%g 0
9:25
9:14
301
Maila Dekker
Sterrenschool Hilversum - 3
9:25
9:15
302
Fiene Bontje
HSV groep 6
9:25
9:08
303
Anna Smits
Groen van Prinsterer - 6
9:27
9:13
304
Bebel Kamer
Montessorischool Zuid - team h/-0
9:27
9:13
305
Nanou Hardonk
5B Girls
9:27
9:22
306
Elisa Heldring
Vrienden van de GoudenregenschG01012009
9:27
9:21
307
Maas Gerbrands
Wilhelminaschool - 17
9:28
9:10
308
Kate Quinton
TEAM ZOOM
9:28
9:13
309
Kay Visser
Montessorischool Centrum - 5
9:29
9:25
310
Ilja van Maanen
Hilversum
9:31
9:25
311
Monica van den Broek
KinderCampus ROOD
9:31
9:13
312
Anton Verweij
GACH
9:32
9:29
313
Danique Navis
Montessorischool Zuid - team hx30
9:32
9:21
314
Juliana Cherable
TEAM EAGLES
9:33
9:18
315
Anna Vlaanderen
Bink - 31
9:33
9:23
316
Fay Bryant
Montessorischool Centrum - 5
9:34
9:24
317
Babette Hendriks
Godelindeschool Hilversum groe 
9:34
9:28
318
Thijmen van Wilgenburg
Augustinusschool - 3
9:34
9:31
319
Neele Teutsch
Wilhelminaschool - 19
9:35
9:24
320
Jasper de Bruin
Wilhelminaschool - 17
9:38
9:21
321
Ashish Jha
TEAM EAGLES
9:38
9:36
322
Mila van Hamersveld
Loosdrecht
9:39
9:36
323
Jip Duker
Godelindeschool Hilversum groe
9:41
9:35
324
Maud Bouhuijzen
Vrienden van de Goudenregensch uJ01012008
9:41
9:34
325
Nicola Van Der Merwe
TEAM SWIFTS
9:42
9:34
326
Amy Bosman
Vrienden van de Goudenregensch.01012009
9:42
9:35
327
Florine Donker
Groen van Prinsterer - 7
9:43
9:30
328
Ralph Vlaanderen
Villa Vrolik - 3
9:46
9:32
329
Suze Uttien
HSV groep 5 team 2
9:46
9:30
330
TJ Haselager
Lorentzschool - B2
9:47
9:40
331
Iris van Mierlo
Fabritiusschool - 67
9:47
9:43
332
Julia Zonneveld
Lorentzschool - B4
9:48
9:33
333
Loes Wesdorp
Montessorischool Zuid - team f,0
9:48
9:33
334
Annephine Slutter
Fabritiusschool - 68
9:50
9:42
335
Linde de Jong
9:50
9:34
336
Sem Kooi
Lorentzschool - B1
9:51
9:46
337
Noor Meinema
Vrienden van de GoudenregenschtCxX01012009
9:51
9:45
338
Maamke Smit
Hilversum
9:51
9:47
339
Esmee Hoveling
Loosdrecht
9:51
9:48
340
Lila van Vuure
Montessorischool Zuid - team g+ND0
9:55
9:43
341
Frederique Fiselier
Montessorischool Zuid - team h00
9:55
9:43
342
Liv Meijer
HSV groep 5 team 2
9:55
9:38
343
Isabel Gerritsen
Bink - 31
9:56
9:46
344
Teun Boomsma
Montessorischool Zuid - team e"qι0
9:57
9:42
345
Esmee Minne
Montessorischool Centrum - 3
9:57
9:50
346
Annabel Monteban
Montessorischool Centrum - 4
9:57
9:50
347
Rosalie Tan
Fabritiusschool - 66
9:57
9:55
348
Mare Camfferman
Montessorischool Centrum - 3
9:58
9:51
349
Arianne de Bock
Cheeta's 6A
9:58
9:43
350
Veerle Gockel
Villa Vrolik - 3
9:58
9:44
351
Liza Fonteijn
Villa Vrolik - 3
9:59
9:45
352
Julia Marin Marano
TEAM SWIFTS
10:00
9:59
353
Rozemarijn Schelfhout
Bink - 30
10:00
9:50
354
Jikke van de Zedde
Cheeta's 6A
10:00
9:44
355
Meije Kolkman
Roadrunners 6B
10:02
10:00
356
Anna de Jong
Wilhelminaschool - 16
10:03
9:49
357
Faith Seelen
Wilhelminaschool - 18
10:03
9:48
358
Eva van Lingen
Hilversum
10:05
9:51
359
Sofien Duif
Fabritiusschool - 67
10:06
10:04
360
Isabella Duric
Roadrunners 6B
10:07
10:05
361
Hidde Ponsioen
Fabritiusschool - 66
10:08
10:05
362
Josephine Seton
Paulusschool team 5/6b
10:10
9:59
363
Anabel Veeger
Paulusschool team 5/6b
10:10
9:58
364
Fay Hoogland
Fabritiusschool - 67
10:11
10:06
365
Dorien Klep
Da Costaschool gr 5/6
10:12
9:59
366
Anne-Julia Wijburg
Godelindeschool Hilversum groe
10:12
10:06
367
Fiore van Hemert
Godelindeschool Hilversum groe-
10:12
10:04
368
Veerle Dijkstra
Da Costaschool gr 5/6
10:13
10:01
369
Nigel van der Spek
Sterrenschool Hilversum - 3
10:13
10:02
370
Elmy van Weele
Roadrunners 6B
10:13
10:07
371
Danique Rozema
Roadrunners 6B
10:13
10:07
372
Elvira Wingelaar
Lorentzschool - B3
10:14
9:59
373
Robin Pool
Sterrenschool Hilversum - 3
10:14
10:03
374
Maia Offenga
Hilversum
10:15
10:03
375
Josephine Kater
Wilhelminaschool - 19
10:15
10:03
376
Yara Reijersen
Da Costaschool gr 5/6
10:15
10:02
377
Salome Steur
Godelindeschool Hilversum groeWG
10:15
10:07
378
Lianne Zijlstra
Wilhelminaschool - 18
10:16
10:02
379
Layla Verplak
Wilhelminaschool - 18
10:16
10:03
380
Rens van Polen
Wilhelminaschool - 16
10:17
10:12
381
Vicky Troll
TEAM JETS
10:17
9:58
382
Ava Massardo
TEAM ZOOM
10:19
10:01
383
Femke de Witte
Augustinusschool - 3
10:19
10:09
384
Anouk van Weringen
Augustinusschool - 3
10:19
10:09
385
Joene Bakx
Wilhelminaschool - 16
10:20
10:12
386
Olaf Butzelaar
Loosdrecht
10:20
10:13
387
Niels Snieder
5B Boys
10:21
10:13
388
Persia Riemersma
Montessorischool Zuid - team eҿ0
10:22
10:05
389
Daniel Gonzalez
TEAM ZOOM
10:23
10:05
390
Samuel Klooster
Bink - 32
10:23
10:17
391
Roos Labega
Villa Vrolik - 3
10:23
10:12
392
Nobuya van Dorssem
Annie M.G. Schmidtschool - 1
10:23
10:16
393
Floor Lubbers
Lorentzschool - B4
10:24
10:12
394
Veerle Schopping
Villa Vrolik - 3
10:24
10:12
395
Myra Van der Waarden
Hilversum
10:24
10:17
396
Hugo Giskes
Groen van Prinsterer - 6
10:25
10:12
397
Isole van Heloma Lugt
Montessorischool Zuid - team e-. d0
10:25
10:09
398
Valerie Sunter
Montessorischool Zuid - team e+A0
10:25
10:08
399
Isa Tjaardstra
Lorentzschool - B4
10:26
10:14
400
Veerle Veldmeijer
Villa Vrolik - 3
10:26
10:14
401
Laska Butzelaar
OBS de Linde
10:28
10:22
402
Nick Zevering
Sterrenschool Hilversum - 3
10:28
10:18
403
Thijmen Broeders
Paulusschool team 5/6b
10:28
10:15
404
June Verhoog
Groen van Prinsterer - 6
10:29
10:15
405
Manou van den Buijs
Wilhelminaschool - 17
10:29
10:13
406
James van Rooij
Paulusschool team 5/6b
10:29
10:15
407
Anniek Van Luttervelt
Almere
10:29
10:20
408
Noemi Katipana
Wilhelminaschool - 17
10:30
10:15
409
Madelief Kaan
5B Girls
10:30
10:22
410
Lola de Wijs
Lorentzschool - B3
10:31
10:29
411
Anneroos Kamphuis
Lorentzschool - B4
10:31
10:29
412
Britte Grootveld
Fabritiusschool - 67
10:32
10:29
413
Maureen ML Doornebal
Zaandijk
10:34
10:17
414
Nikoleta N Stoilova
Talud
10:36
10:28
415
Hailey Hotchlan
Wilhelminaschool - 17
10:36
10:21
416
Julian Rietema
Montessorischool Centrum - 3
10:36
10:32
417
Stephanie van Vlaanderen
Fabritiusschool - 68
10:38
10:31
418
Lot Rietkerken
Villa Vrolik - 3
10:39
10:25
419
Evi de Vries
5B Girls
10:40
10:31
420
Lois vd Berghe
Montessorischool Zuid - team gջ0
10:40
10:27
421
David Dijkgraaf
TEAM GAZELLES
10:41
10:25
422
Kiki Wagenmakers
Montessorischool Zuid - team ge0
10:41
10:28
423
Josephine Koppe
Fabritiusschool - 67
10:41
10:39
424
Arita Phasit
TEAM EAGLES
10:42
10:25
425
Valentijn de Jonge
5B Boys
10:42
10:35
426
Roksana Rezler
5B Girls
10:42
10:32
427
Nina Pos
5B Girls
10:42
10:36
428
Roos Fischer
Fabritiusschool - 68
10:42
10:34
429
Kyan Wiegers
5B Boys
10:43
10:35
430
Leonie Bron
5B Girls
10:43
10:33
431
Lars Brouwer
5B Boys
10:45
10:38
432
Amishi Vishwakarma
Wilhelminaschool - 16
10:46
10:33
433
Willemijn Verschuur
Wilhelminaschool - 19
10:46
10:31
434
Matias Puskala
TEAM JETS
10:47
10:28
435
Jonah Testroote
Groen van Prinsterer - 6
10:49
10:34
436
Harry Young
TEAM ZOOM
10:49
10:31
437
Merle Menkhorst
Groen van Prinsterer - 6
10:50
10:38
438
Duuk Leschen
5B Boys
10:51
10:44
439
Anne Jacques
Groen van Prinsterer - 7
10:52
10:34
440
Sofie Timmerman
Groen van Prinsterer - 5
10:53
10:37
441
Maja Mirilo
Internationale school Hilversu:
10:54
10:48
442
Madelene Coppes
Internationale school Hilversu
10:54
10:48
443
Ella Salvado de Reede
TEAM ZOOM
10:55
10:46
444
Neha Mali
TEAM SWIFTS
10:59
10:40
445
Lylah Filip
Paulusschool team 5/6a
10:59
10:47
446
Isabel Dijkhuis
Paulusschool team 5/6a
11:00
10:49
447
Leo Fladeby
TEAM JETS
11:01
10:43
448
Nina Kaposi
5B Girls
11:01
10:54
449
Nya Flink
Montessorischool Zuid - team hI0
11:02
10:49
450
Vita Sinelnikova
Paulusschool team 5/6a
11:02
10:50
451
Nick Breunesse
Da Costaschool gr 5/6
11:04
10:52
452
Elena Rozeboom
Wilhelminaschool - 19
11:06
10:50
453
Daniel O'Keeffe
TEAM JETS
11:06
10:46
454
Remco Toet
Bink - 29
11:06
11:00
455
Amelia Wilkiewicz
Paulusschool team 5/6a
11:09
10:58
456
Joan Damen
Hilversum
11:10
10:57
457
Maxim Groeneveld
Montessorischool Zuid - team fB0
11:11
10:58
458
Pien Wijsmuller
HSV groep 5 team 2
11:11
10:55
459
Nefeli Agrapidis
Montessorischool Centrum - 3
11:12
11:00
460
Sophie Schuyt
Montessorischool Centrum - 3
11:12
11:00
461
Maria Emelianova
TEAM GAZELLES
11:13
10:54
462
Dana Yotum
TEAM GAZELLES
11:14
10:55
463
Japleen Juneja
TEAM JETS
11:17
11:16
464
Noor Ghalibe
Montessorischool Centrum - 4
11:17
11:12
465
Janne Faase
Lorentzschool - B3
11:27
11:24
466
Lisa Thie
Lorentzschool - B3
11:28
11:22
467
Mila Egberts
Paulusschool team 5/6b
11:29
11:19
468
Amara van der Weijden
Paulusschool team 5/6b
11:30
11:20
469
Carmen Kleijnen
Montessorischool Centrum - 4
11:36
11:30
470
Bodijne Chaitram
Montessorischool Zuid - team g;tؐ0
11:37
11:24
471
Isla Allen
TEAM GAZELLES
11:39
11:21
472
Neah Fladeby
TEAM EAGLES
11:39
11:22
473
Nova de Kruijff
Montessorischool Zuid - team ggoT-0
11:39
11:26
474
Eliana van Laar
Montessorischool Centrum - 3
11:39
11:32
475
Lou Feijten
Lorentzschool - B4
11:40
11:27
476
Zosja Polec
de Wilgentoren - 2
11:40
11:23
477
Lara Van Den Hombergh
TEAM EAGLES
11:41
11:24
478
Elise van den Hombergh
Hilversum
11:41
11:22
479
Nanou Boorsma
Cheeta's 6A
11:43
11:29
480
Elektra van Tets
KinderCampus ROOD
11:44
11:25
481
Nishtha Kaushal
TEAM JETS
11:48
11:46
482
Kyra Karakas
KinderCampus ROOD
11:49
11:30
483
Kirsten Langhorst
Augustinusschool - 4
11:50
11:33
484
Renee Offerhaus
Internationale school HilversuTAF8
11:52
11:47
485
Elmo Oosterink
Bink - 29
11:54
11:44
486
Ariana Sultani
OBS De Dubbeldekker - 4
11:54
11:37
487
Anne-Chris Kerseboom
de Wilgentoren - 2
11:56
11:38
488<