Uitslagenlijst Zwemloop Breda

Breda - Zondag 15 april 2018

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vandael
Dessel
47:49
2
Rob Musters
Breda
48:48
3
Dirk Baelus
Oud-Turnhout
50:29
4
Jorn Van Bergen
Hoogstraten
52:05
5
Tom Erpelinck
Hengstdijk
52:13
6
Siebe De Winter
Brasschaat
52:35
7
Roel van der donck
Minderhout
54:00
8
Teun van Uffelen
WBTV
56:24
9
Tim Tolboom
Amersfoort
59:48
10
Jeroen Geboerd
Hove
1:02:31
11
Mark van Aert
NTB
1:06:48
12
Nico De Weerdt
Rijkevorsel
1:07:10
13
Gerd Martens
Hoogstraten
1:07:17
14
Gijs de Kort
Breda
1:08:22
15
Johnno van Boesschoten
Breda
1:09:08
16
Vaughn Billingy
Rotterdam
1:09:31
17
Mark Siekmans
's-Hertogenbosch
1:09:41
18
Jan Willem de Jong
TVB
1:09:58
19
Roel Palmen
NTB
1:13:09
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vermeiren Kris
Loenhout
51:13
2
Christophe castermans
Tongeren
52:17
3
Dimitri Gelders
Hasselt
52:59
4
Jeroen bouwman
Breda
55:23
5
Dennis Heilbron
Grijpskerke
57:01
6
Kristof Alen
Wortel
57:35
7
Bart Van Impe
Massemen
1:02:07
8
Xavier Theunissen
Triotters
1:06:35
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Rijpers
WBTV
1:00:44
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:16:16
V16, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Alen
Wortel
1:12:18
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juriena de Vries
Breda
55:35
2
Silke Bäumer
Ekeren
57:51
3
Emy Theunissen
NTB
1:05:02
4
Annelotte van Dieren
Wageningen
1:05:48
5
Marie Luyckx
Bornem
1:06:40
6
Christèl van den Hoek
NTB
1:07:44
7
Agnes van Suijlekom
NTB
1:09:06
8
Samantha van Aert
Prinsenbeek
1:09:26
9
Maartje van Gestel
Breda
1:09:47
10
Eva van Hoek
Middelburg
1:11:15
11
Aukje Steijvers
NTB
1:14:20
12
Anouk Baars
NTB
1:14:46
13
Krista Steekers
Bollenstreek
1:15:54
14
Tanja Spinhoven
Oosterhout Nb
1:23:21
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra sloots
NTB
58:29
2
Irene van Drenth
Soest
1:11:26
3
Miriam Celie
av Athlos
1:17:35
4
Anneke Geerings
Middelburg
1:22:31
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Stouten
Dongen
1:15:34
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens van Beek
Elst Gld
26:52
2
Brandon Groeneveld
Papendrecht
27:21
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
27:12
2
Tobias Martinot
De Langstraat
29:42
3
Tim Manders
De Langstraat
34:16
4
Rick Celie
Harderwijk
42:14
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Luyckx
Bornem
27:48
2
Wesley Agterdenbos
Papendrecht
32:51
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens van Looveren
Wuustwezel
24:55
2
Lars Baeyens
Wechelderzande
25:50
3
Chris Steenbakker
TVB
26:49
4
Ben Muller
Dordrecht
28:14
5
Job Hendrickx
Maastricht
29:35
6
Albert de Vries
Dordrecht
30:10
7
Sander Rullens
TVB
31:44
8
Sjoerd Werner
Breda
33:20
9
Jaimy van Groesen
Made
40:13
10
Mario van Hintum
De Langstraat
42:38
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Van Linder
Meer
31:21
2
Marcel Traas
De Langstraat
33:10
3
Luc Koyen
Meer
36:44
4
Dick Janson
Rotterdam
36:52
5
Huub Weijs
Rijen
39:49
6
Kees Agterdenbos
Papendrecht
39:52
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vermeiren Lynn
Loenhout
30:34
2
Lune De Meester
Loenhout
32:34
3
Kyra Kerkhoffs
Triathlon Club Maastricht
41:28
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Cornelisse
Rhoon
28:11
2
Nelleke Balde
Grijpskerke
30:57
3
Dorien van Loenen
TVB
35:16
4
Marlies Wilkens
NTB
35:42
5
Marjolein van Loenen
Schijf
36:06
6
Claudia van der Poel
Delft
36:08
7
Selena Poole
Vlissingen
37:02
8
Joyce Molewijk
Oosterhout Nb
37:22
9
Senne Verbist
Dessel
40:45
10
Ylona Färber
Breda
40:49
11
Inge Cornegoor
Amsterdam
42:09
12
Janneke Fransen
Breda
43:03
13
Colette Gaillard
Breda
43:20
14
Randy van der velden
Waspik
45:35
15
Bianca de Pooter
Hengstdijk
48:22
16
Giuditta Farci
Schiedam
52:08
17
Debbie Joosen-de Cloe
Waspik
52:56
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Dam
RTC
38:37
2
Susan Bruil
Oosterhout Nb
42:55
3
Judith van de Ven
NTB
45:15
4
Yvonne Kerkhof
De Langstraat
54:40
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
34:53
2
Carla Van Aert
Meer
36:39
3
Christine Balkenende
Goes
37:40
4
José van Aert
Meer
38:03
5
Alexandra Ruijters
NTB
40:16
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
16:07
2
Olivier Klaver
Essen
16:11
3
Stijn Koole
Zoutelande
16:38
4
Stein Rietberg
Oost-Souburg
20:13
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Krimpenerwaard
14:25
2
Senne Van Cleuvenbergen
Kapellen
15:40
3
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
16:31
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
17:53
2
Pien Wijnhoven
Ulvenhout
20:00
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
15:49
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thibo Van Loon
Berendrecht
7:51
2
Preben Fleerackers
Brecht
7:59
3
Matti Van De Mieroop
Schoten
8:14
4
Sibe Wauters
Wommelgem
8:28
5
Kylian Minnaar
Middelburg
8:50
6
Derk van Wermeskerken
Breda
9:31
7
Per van Wermeskerken
Breda
10:07
8
Seppe Van De Mieroop
Schoten
10:17
9
Milan bouwman
Breda
11:10
10
Raf bouwman
Breda
11:21
11
Tijs Van De Mieroop
Schoten
12:17
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kato Van Cleuvenbergen
Kapellen
8:22
2
Vermeiren Liesl
Loenhout
9:10
3
Coline van den Barselaar
Middelburg
9:32
4
Bibi van Wermeskerken
Breda
10:24
5
Amber westerbeek
Almere
10:55
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dion van Loon & Jesse de Vries
Alblasserdam
59:19
2
Patricia van Uffelen/Wil Goossens
Rucphen
1:07:37
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelon & Jacqueline van Uchelen
Bergen op Zoom
40:58
www.uitslagen.nl
15-04-2018 17:18