Uitslagenlijst 8e Global-e Leemputtenloop

Rijen - Woensdag 11 april 2018

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciprian Balanescu
RoemeniŽ
32:13
2
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
32:29
3
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
32:57
4
Job de Feijter
RK HAV
33:46
5
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
36:15
6
Marc Janssen
Scorpio
36:37
7
Jeroen Verhees
Spiridon
36:47
8
Max Heijmans
Oss '78
38:19
9
Frank de Groot
Sprint
38:23
10
Paul Witters
Breda
40:40
11
Job van der Velden
Tilburg
43:03
12
Kevin Marijnissen
Rijen
43:17
13
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
43:19
14
Wim Nelemans
Oosterhout Nb
45:03
15
Dirk Schoenmakers
Raamsdonksveer
46:35
16
Roel Stotijn
Rijen
46:51
17
Mart van Vliet
Rijen
46:56
18
Richard Belt
Scorpio
47:53
19
Roy van Oosterhout
Zevenbergen
50:17
20
Bart van den Bosch
Rijen
54:13
21
Joost van Corstanje
Tilburg
1:03:01
22
Henk Kik
Tilburg
1:04:12
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Maas
Spiridon
33:38
2
Tom Huijben
Scorpio
35:24
3
Karel Retet
Typhoon
36:30
4
JoŽl Geurts
Sprint
36:58
5
Robert-Jan Gras
Spiridon
37:46
6
Bram van Hoek
Spiridon
38:03
7
Filip Sheridan
Sint-Amandsberg (Gent)
38:53
8
Ward Van Roy
Arendonk
38:56
9
Bas van Gestel
Attila
39:58
10
Ronald Voermans
Spiridon
40:38
11
Paul van de Wouw
Oosterhout Nb
41:31
12
Thijs MŲller
Oisterwijk
42:34
13
Erik van der Lee
DAK
42:40
14
Paul Theeuwes
Spiridon
42:41
15
Koen van Dijk
Dorst
43:08
16
Raoul Kanters
Groene Ster
43:13
17
Eric Weerstra
Tilburg Road Runners
43:29
18
Ralf Vissers
Triathlon
43:34
19
Mark Bruurs
Rijen
44:25
20
Geert Keetels
Etten-Leur
44:29
21
Bas de Wit
Scorpio
45:13
22
Ruben Keulers
Tilburg
45:28
23
Mark Littooij
Zeist
45:30
24
Stefan Jongeneelen
Dongen
45:32
25
Ron Slegers
Loopvereniging TOF
47:34
26
Arno Herrewegh
Prinsenbeek
47:50
27
Erik Harks
Spiridon
48:19
28
Frans Anssems
Rijen
48:52
29
Bart Jansen
Rijen
48:55
30
Eddy Mureau
Scorpio
49:39
31
Martijn Bleinerts
Scorpio
50:00
32
Bas van den Enden
Oosterhout Nb
50:03
33
Richard Snels
Riel
50:05
34
Michael Buiting
Oosterhout Nb
51:29
35
Jeroen Broeren
Hoeven
51:40
36
Marc van den Enden
Breda
51:41
37
Berry Gijsman
Oosterhout Nb
51:43
38
Roland van Lisdonk
Rijen
51:50
39
Hans van Gastel
Oosterhout Nb
52:07
40
Joost Mulder
Rijen
52:14
41
Raul Geerman
Spiridon
52:37
42
Bart Verheijden
Oosterhout Nb
52:52
43
Rob Zehenpfenning
Spiridon
53:50
44
Koen Vermeer
Gilze
53:55
45
Patrick Bulkmans
Breda
57:16
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
34:18
2
Gerard Lensvelt
Spiridon
37:57
3
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
38:11
4
Ron de Vaan
DAK
38:54
5
Jos Botermans
Gilze
39:08
6
Dimitri Kardamanidis
Attila
40:59
7
Bas Barten
Spiridon
41:29
8
Cocky de Brouwer
Achil '87
41:49
9
Iwan Groenen
Rijen
42:24
10
Michel Doeser
Typhoon
42:44
11
Danny Leenaerts
Scorpio
43:02
12
Niels Rutte
Scorpio
43:58
13
Peter Lebbing
Oosterhout Nb
44:31
14
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
44:37
15
Caspar Houben
Terheijden
45:20
16
Pieter van der Heijden
Tilburg
45:25
17
Bas Verschuren
Rijen
45:34
18
Oscar de Vries
Rosmalen
45:39
19
Gilbert Schalk
Rijen
45:40
20
Roland van Oosterwijk
Rijen
45:56
21
Alexander Wijn
's-Hertogenbosch
46:10
22
Geert Stappers
Sprint
46:21
23
Robert Koolen
Loopvereniging TOF
46:29
24
Arijan van Alphen
Oosterhout Nb
47:07
25
Ben Barendse
Atledo
47:20
26
Bart Leijten
No-Limits
47:57
27
Hans van Dongen
Rijen
48:04
28
Ton Swolfs
Gilze
48:10
29
Thomas Bernard
Atledo
48:23
30
Ton van Gestel
Oosterhout Nb
48:32
31
Jeroen Boon
Tilburg
48:39
32
Martie Reuvers
Atledo
49:34
33
Arno Versteeg
Klundert
50:01
34
Jos Bleijlevens
Scorpio
50:12
35
Martin Gouverneur
Scorpio
51:14
36
Kees Huisson
Scorpio
51:35
37
Rob Berg
Scorpio
51:40
38
Marc Hofmans
Sprint
51:45
39
Piet Voetee
Spiridon
51:52
40
Mark Westerlaken
Nieuwendijk Nb
52:05
41
Edwin Weijts
Breda
52:06
42
Bernd Struijs
Scorpio
52:13
43
Peter Kat
Rijen
52:39
44
Florenz Oomens
Breda
53:08
45
Jan Raaijmakers
Rijen
53:57
46
Ron Dijkstra
Spiridon
55:33
47
Dick Koenen
Loopvereniging TOF
55:55
48
Jeroen Schortemeijer
Breda
56:40
49
Bart van der Meijs
Scorpio
57:11
50
Hans van Hooijdonk
Rijen
57:31
51
Edwin van Gils
Terheijden
57:41
52
Dick Schiere
Waalwijk
58:49
53
Peter de Vries
Bavel
59:09
54
Edwin Gros
Rijen
59:26
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy van Steenbergen
Gloria
38:59
2
Hans van Wegen
Spiridon
39:23
3
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
39:48
4
Herman van Haaren
Achil '87
42:53
5
Ton Crul
Breda
43:01
6
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
43:07
7
Peter van der Ark
Scorpio
44:34
8
Ad Kieboom
Scorpio
44:39
9
Guillaume Ernst
Breda
46:46
10
Jan Vermeer
Spiridon
46:59
11
Ton van Gageldonk
Rijen
47:16
12
Ad Vermetten
Spiridon
47:17
13
Mark van der Eerden
Rijen
49:27
14
Kees Koevoets
Breda
49:31
15
Evert Vrins
Tilburg Road Runners
49:59
16
Wil Mantel
Spiridon
50:09
17
Fred Soomers
Spiridon
50:50
18
Jan van Meer
Scorpio
51:04
19
Ton Josten
Scorpio
51:34
20
Wim Burgers
Scorpio
51:39
21
Frank van den Akker
Atledo
52:04
22
Jan van Liempt
Atledo
52:12
23
Eric ten Feld
Scorpio
53:18
24
Hans Matthijssen
Rijsbergen
53:34
25
Joep Jaspars
Breda
53:44
26
Kees van der Steen
Tilburg
53:46
27
Martin Bakker
Scorpio
53:59
28
Peter Kuijpers
Breda
54:22
29
Ron Dijkhuizen
Chaam
54:34
30
Peter van Oosterhout
Scorpio
55:29
31
Johan Jaspers
Scorpio
56:28
32
Joop Kroes
Spiridon
58:59
33
Kees Kragten
Oosterhout Nb
59:31
34
Cees Castelijns
Scorpio
59:39
35
Eddy Driessens
Hechtel
1:01:08
36
Cees van Doorn
Bavel
1:01:45
M65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
41:51
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
44:02
3
Ad de Jong
Atledo
44:32
4
Rien van Diepen
Spiridon
46:54
5
Han van Bueren
Scorpio
48:02
6
Henk Walvoort
Sprint
54:32
7
Jan van Dijk
Scorpio
55:28
8
Joop Plukkel
Breda
57:07
9
Ad van Dongen
Molenschot
58:48
10
Harrie Stempher
avVN
59:44
11
Cor Schoenmakers
Waspik
1:00:05
12
Hedzer Douma
Spiridon
1:04:31
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Wouters
Sprint
41:43
2
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
41:59
3
Nikki Bagchus
DAK
44:40
4
Shinouk Wientjens
Spiridon
44:53
5
Jalisa Daane
Sprint
46:13
6
Veronique van der Hijden
Spiridon
47:09
7
Sterre Simons
Breda
50:30
8
Laura Hagebots
Oosterhout Nb
52:16
9
Lieke Spierings
Dongen
53:10
10
Kirsten Ballemans
Tilburg
54:10
11
Sylvana van der Hijden
Meerle
55:11
12
Jolanda Pijnappels
Tilburg Road Runners
1:05:30
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
41:18
2
Natalie Hansort
Rijen
48:11
3
Janneke Beenhakkers
Rijen
48:28
4
Rinette Kamp
Sprang-Capelle
49:03
5
MIra Ooijen
Zevenbergen
50:17
6
Willemijn Weijschede
Loopvereniging TOF
51:25
7
Natasja Niessen-Burm
Scorpio
51:50
8
Regina Caron
Den Hout Nb
51:53
9
Babs Roovers
No-Limits
52:17
10
Jenneke Rovers
Breda
52:18
11
Judith van Gils
Rijen
53:19
12
Karen Kelderman
Spiridon
53:24
13
Karin van Loon
Rijen
53:48
14
Linda Matthijssen
Spiridon
53:56
15
Suzan Westenberg
Loopvereniging TOF
55:33
16
Silvia van Hooijdonk
Spiridon
56:02
17
Heleen Joziasse
Loopvereniging TOF
58:49
18
Mirjam Mannaerts
Scorpio
59:32
19
Aukje Hosper
Tilburg Road Runners
1:05:31
20
Anne-Marie Kleijwegt
Scorpio
1:07:07
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
39:25
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
41:14
3
Anja van Zon
Spiridon
45:36
4
Monique van Vliet-Heijnen
Scorpio
46:58
5
Patricia Kloonen
Loopvereniging TOF
48:41
6
Jacqueline Pijnenburg
Spiridon
49:04
7
Hanne van den Bemt
Scorpio
49:24
8
Lian Kuijten
Scorpio
51:07
9
Ilse van den Brandt
Scorpio
51:23
10
Margie van Seeters
Scorpio
51:41
11
Saskia GrŲninger
Oosteind
52:04
12
Petra Koenen
Loopvereniging TOF
52:21
13
Karin Borst
Loopvereniging TOF
52:43
14
Diana Zegers
Loopvereniging TOF
53:51
15
Maria Bloemsaat
Scorpio
53:59
16
Celine Haskar
Scorpio
54:35
17
Joyce Dijkhuizen
Chaam
54:39
18
Miriam Naalden
Spiridon
55:11
19
Chantal Goewie
Tilburg Road Runners
57:39
20
Machteld Jšger
Bavel
58:12
21
Monique Ermens
Prinsenbeek
58:58
22
Lucienne Gros
Rijen
59:22
23
Sylvie van der Haar
Loopvereniging TOF
59:46
24
Carina Schalkwijk
Scorpio
1:00:08
25
Anita Quirijnen
Breda
1:01:07
26
Jeanne-Marie Kruf
Scorpio
1:01:45
27
Els Crul
Breda
1:07:10
28
Anja Oldenburg
Loopvereniging TOF
1:08:32
29
Gerda Hoppenbrouwers
Loopvereniging TOF
1:14:20
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ahmed Abubakar
DAK
16:11
2
Nick Jansen
Sprint
16:28
3
Tijke Wentink
Attila
16:54
4
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
17:39
5
Wessel Roks
Road Runners Etten-Leur
17:50
6
Mike Rasenberg
Attila
18:18
7
Jeffrey Hazendonk
DAK
18:21
8
Roger Laros
Rijen
18:48
9
Patrick van Gurp
DAK
18:55
10
Pim Vergunst
Scorpio
18:58
11
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
19:19
12
John Marijnissen
Sprint
19:50
13
Conor Garvey
Atledo
19:57
14
Wout Graafmans
Spiridon
20:57
15
Auke Prinsen
Sprint
21:00
16
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
21:09
17
Dave Wijdemans
Tilburg
21:36
18
Jan Menssen
Spiridon
21:41
19
Rob Honcoop
Spiridon
21:42
20
Jur Brinkhoff
Breda
21:49
21
Walter van Gurp
DAK
22:07
22
Gijs de Kort
Breda
22:09
23
Konan Pruiksma
Breda
22:11
24
Joost Oomen
Rijen
22:19
25
Marek Terlecki
Szymonkow
22:51
26
ME Kuiper
Chaam
22:52
27
Jaimy van Groesen
Made
22:57
28
Arie Klaassen
Gilze
22:59
29
Wim van Haperen
Road Runners Etten-Leur
23:31
30
Servi Huijbregts
Rijen
24:15
31
Bertus van Eekelen
Achilles
25:05
32
Hans de Jong
avVN
25:35
33
Eddie Maanders
Scorpio
25:56
34
Daan Reuhman
Waalre
26:00
35
Harry Boezer
avVN
26:07
36
Bas Schepers
Spiridon
26:55
37
Tian Beekers
Scorpio
28:01
38
Adrie Marijnissen
Rijen
28:22
39
Johan Thijssen
Noordhoek
28:27
40
Herman Kreeft
Delta Sport
30:02
41
Wouter Riel
Fysiotherapie Tilburg Reeshof
30:13
42
Toon van Duren
Spiridon
31:00
43
Gerard Mouw
Scorpio
33:07
44
William Simons
Breda
33:12
45
Marcel Verstappe
Scorpio
34:33
46
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
42:03
47
Herman van Geijlswijk
EUR Roadrunners
46:38
JJUNA, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
15:03
2
Jorg Schellekens
Attila
17:46
3
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
18:06
4
Tobias van Roon
DAK
18:12
5
Lucas Castelein
Tilburg
21:57
JJUNB, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Maas
Tilburg Road Runners
16:39
2
Peer Voesenek
Running Breda
17:21
3
Lars Schellekens
Attila
17:53
4
Daan van der Eerden
Spiridon
18:29
5
Ian de Juncker
Attila
19:15
6
Maxim van der Meijs
Spiridon
20:45
7
Thijs van Dijke
Spiridon
22:24
8
Tijn van Vliet
Rijen
22:57
9
Sam Broeren
Hoeven
25:02
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
18:23
2
Dyanne Verpaalen
Spiridon
19:20
3
Daphne van Zandvoort
DAK
20:20
4
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
21:51
5
Angelique Jansens
Chaam
22:11
6
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
22:28
7
Indy Nebbeling
Spiridon
22:55
8
Jolanda van Wegen
Spiridon
22:56
9
Hanny Breel
Rijen
23:36
10
Ellen Verdaasdonk
DJA
24:11
11
Nynke van der Meer
Breda
24:16
12
Myrthe Keustermans
Baarle-Nassau
25:20
13
Anita Beekers
Scorpio
25:56
14
Margretha Geleijns
Oosterhout Nb
26:31
15
Audrey de Jong
Rijen
26:31
16
Iwona Thielen
Rijen
26:32
17
Joni van der Eerden
Rijen
26:37
18
Dionne Kat
Spiridon
26:55
19
Nienke Jansen
Breda
27:15
20
Esther Marijnissen
Rijen
28:22
21
Jacqueline Nuijens
Bavel
28:29
22
Bianca Brood
Breda
28:39
23
Nena Heesakkers
ACW '66
29:15
24
Franka de Haas
Scorpio
29:34
25
Moniek Kingma Schippers
avVN
30:04
26
Tineke den Harder
Scorpio
31:00
27
Marjon FranÁois
Breda
31:26
28
Noor van Vugt
Breda
31:26
29
Godelieve van Otterdijk
Hechtel
31:33
30
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
32:05
31
Monique Verstappe
Scorpio
32:24
32
Pim Bras
Scorpio
34:23
33
Joan Veeke
Geertruidenberg
34:38
34
LuciŽnne van Gestel
Oosterhout Nb
35:07
35
Lenie Stempher
avVN
35:23
36
Charlotte Vintges
Vught
36:16
37
Susanne Rockland
Breda
36:17
38
Anja van Engelen
Tilburg Road Runners
36:42
MJUNB, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hanning
Spiridon
21:41
JJUNC, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Kreeft
Spiridon
8:57
2
Tygo Naafs
Spiridon
9:49
JJUND, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Heeren
Spiridon
10:12
2
Marijn van Dijk
Spiridon
10:39
VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien van Vugt
Tilburg
11:50
2
JoŽlle Bouma
Breda
15:25
MJUNC, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Famke Matthijssen
Rijen
12:42
MJUND, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Andeweg
Spiridon
10:40
2
Silkie Graafmans
Spiridon
10:54
3
Noelle Schalk
Spiridon
10:56
4
Vera van den Burg
Spiridon
11:51
5
Sophie Janssen
Spiridon
12:17
6
Noortje Matthijssen
Rijen
12:58
JPUPA, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Jansen
Waalwijk
3:59
2
Loek Graafmans
Spiridon
4:02
3
Troj van Dongen
Spiridon
4:05
4
Jasper Buschman
Spiridon
4:05
5
Jelle Kreeft
Spiridon
4:06
6
Dario Ehrismann
Spiridon
4:09
7
Stijn van Daelen
Spiridon
4:15
8
Aanannaz Salah al Din
Spiridon
4:16
9
Wilbert van den Burg
Spiridon
4:18
10
Lucas Lips
Rijen
4:25
11
Benjamin Wolvekamp
Spiridon
4:26
12
Sven Visker
Spiridon
4:27
13
Daan van Heel
Spiridon
4:44
14
Boas van de Ven
Spiridon
4:48
15
Bram Sleiffer
Spiridon
4:54
16
Justus Sauer
Rijen
5:36
JPUPB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre van Rossum
Spiridon
4:17
2
Tjerk van Es
Spiridon
4:28
3
Bo Geurts
Spiridon
4:35
4
Dudley Kolsteren
Spiridon
4:36
5
Lucca Soler
Spiridon
4:39
6
Jasper Boelen
Spiridon
4:57
7
Melle Brocks
Rijen
5:01
8
Koen Doorakkers
Spiridon
5:07
9
Bram Beerens
Spiridon
5:17
10
Ilias Ahrouch
Spiridon
6:06
JPUPC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Winnubst
Spiridon
4:33
2
Olav Jansen
Waalwijk
4:38
3
Teun Eikhout
Spiridon
5:10
4
Tommy Sieraal
Rijen
5:13
5
David Wolvekamp
Spiridon
5:23
6
Niek Bruijns
Spiridon
5:54
7
Armin Ehrismann
Oosterhout Nb
6:07
8
Ayman Jebari
Spiridon
6:41
MPUPA, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senna Laureijssen
Spiridon
3:50
2
Anna Timmers
Spiridon
4:18
3
Ghislaine Schalk
Spiridon
4:23
4
Laura Janssen
Spiridon
4:40
5
Anouk van Es
Dorst
4:53
6
Lieve Theeuwes
Spiridon
4:54
7
Sophy Naafs
Spiridon
4:59
8
Sterre Billekens
Spiridon
5:04
9
Sarah van der Veeken
Spiridon
5:10
10
Erin Rullens
Spiridon
9:32
MPUPB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annika van Loon
Spiridon
4:55
2
Sophie de Graaf
Dorst
4:56
3
Sarah de Graaf
Dorst
7:36
MPUPC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van Daelen
Spiridon
5:06
2
Elles Govers
Rijen
5:43
3
Julia van Duyvenvoorde
Oosterhout Nb
6:11
4
Maud Buschman
Oosterhout Nb
7:00
Kijk op www.leemputtenloop.nl voor videobeelden
van je finish en download een persoonlijk foto
certificaat.
www.uitslagen.nl
29-05-2018 10:07