Uitslagenlijst Laco Zwemloop

Venray - Zondag 8 april 2018

D12, 250 M- 2500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julie Cuijpers
Beek
17:02
D14, 250 M- 2500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nele van der Ruhren
Heinsberg
20:20
2
Didi Houben
Heide
20:35
H12, 250 M- 2500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Heinrichs
Waldfeucht
20:12
H14, 250 M- 2500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens van Beek
Elst Gld
13:07
2
Mick Schussel
Bemmel
13:24
3
Tristan Hilven
Maasmechelen
14:33
4
Leon Schmitz
Gangelt
19:23
D08, 150 M- 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah Keysers
9:15
2
Janne Spreeuwenberg
Leunen
14:31
3
Lieke Spreeuwenberg
Leunen
14:31
D10, 150 M- 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emily Hilven
Maasmechelen
7:15
2
Annelote Schussel
Bemmel
7:59
3
Heidi Heinrichs
Waldfeucht
9:31
4
Keira Jansen
Wassenberg
10:29
5
Pleun Hendrix
Leunene
11:57
6
Olivia de Klein
Venray
14:09
H08, 150 M- 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonas Catuara
Maasmechelen
8:10
2
Milan Grommen
Tongeren
9:36
3
Neill Jansen
Wassenberg
11:06
4
Jasper Hendrix
Leunen
12:31
5
Mees Jansen
Leunen
12:32
6
Keighran Bax
Venray
13:40
H10, 150 M- 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Biesmans
Maasmechelen
7:14
2
Jort Beckers
Echt
8:57
3
Mathijs Hellegers
Leunen
4
Daan Prins
Steyl
12:04
DSENL, 1000 M- 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne de Croock
Spaubeek
57:07
2
Jacquie Gough
Venlo
1:01:33
3
Loes Veenje
Venlo
1:19:10
HSENL, 1000 M- 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Desselaar
Maastricht
53:06
2
Marcel Martens
Castenray
57:30
3
Rob Riksen
Nuth
57:55
4
Aakon Schussel
Bemmel
1:02:45
5
Jean-Pierre Gloudemans
Deurne
1:05:06
6
Martien Dupont
Venray
1:06:20
7
Dick van Goch
Sint Anthonis
1:08:10
8
Mario Geilen
Beek Lb
1:08:43
9
Paul Gielen
Venlo
1:11:21
10
Remy Arts
Venray
1:14:12
11
Leslie Gilkes
Venlo
1:14:46
12
Ruud Gipmans
Venlo
1:16:12
13
Ludo Doensen
Venlo
1:16:16
14
Remi Verhagen
Venlo
1:19:37
15
Henk Tijssen
Broekhuizenvorst
1:22:41
16
Hans de Swart
Baarlo Lb
1:26:04
17
Rob Kersten
Bergen Lb
1:27:09
KOPL, 1000 M- 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remko en Jan van de Bungelaar
Mill
1:04:52
2
Team Wolters-Kerkhof
Ledeacker
1:05:52
3
Aben, Koen en Nicole Aben
Sint Anthonis
1:06:40
4
Team Engelbrink-Jans
Vianen Nb
1:10:46
D16, 500 M - 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Beckers
Echt
32:39
H16, 500 M - 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Cuijpers
Beek
26:06
2
Rowan de Greef
Sevenum
31:56
3
Jesper Gloudemans
Deurne
39:47
DSENK, 500 M - 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charissa Zijlstra
Leeuwarden
34:23
2
Karin Bouten
Maasbree
36:06
3
Vera Wismans
Veulen
37:49
4
Anne Reintjes
Sevenum
39:28
5
Thea Versteegen
Mill
41:36
6
Mien Coenengracht
Sambeek
46:48
HSENK, 500 M - 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Beckers
Echt
28:24
2
Erik Veenje
Venlo
31:30
3
Jac Derix
Waldfeucht
31:42
4
Bart van der Pasch
Best
32:35
5
Ralf Schmitz
Gangelt
33:01
6
Maurice Bosma
Best
33:18
7
J. Peeters
Tegelen
33:57
8
John Willemsen
Steyl
34:02
9
Rene van der Ruhrer
Heinsberg
34:27
10
Ron Hendrix
Velden
37:08
11
Sander Prins
Tegelen
37:33
12
Dennis van Tetering
Venray
37:49
13
Geert Reintjes
Castenray
39:28
KOPK, 500 M - 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Reintjes en Marcel Ruyten
Castenray
30:02
2
Ten Holder Terhaag
Venray
34:00
3
Maud en Merel Doensen (Doen)
Venlo
35:31
4
Euwes en Clephas (The girls team)
Oostrum Lb
38:29
5
Rita Voets en Anika (Girlpow
Veulen
38:52
ATV Venray
www.uitslagen.nl
19-04-2018 18:51