Uitslagenlijst Halve van Den Helder

Den Helder - Zondag 8 april 2018

MSEN, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijmen Bouw
AV '34
16:44
16:44
2
Ioann Lobles
Noordkop
19:21
19:20
3
Joey Steenvoorden
Vitalis
19:31
19:29
4
Sven Verduijn
Noordkop
19:38
19:38
5
Ebbe Heinsbegen
20:04
20:03
6
Emile Lammers
Julianadorp
20:14
20:13
7
Noah de Groot
Den Helder
20:43
20:41
8
Fabian Sprenger
20:59
20:59
9
Tibbe Jong
Noordkop
21:05
21:04
10
Luuk Wolters
Julianadorp
22:15
22:14
11
Jeffrey Hutten
Noordkop
22:36
22:34
12
Kick van Dongen
Den Helder
22:37
22:28
13
Patrick Vet
Den Helder
22:37
22:32
14
Edwin Chattellon
23:09
23:01
15
Sander Notenbomer
Den Helder
23:10
23:05
16
Martijn Stoop
23:58
23:56
17
Rein Frank
Den Helder
24:09
24:06
18
Owen Gerritsen
24:15
24:14
19
Timo de Wit
24:38
24:38
20
Nathan Koningstein
24:56
24:55
21
Bas Nieweg
Den Helder
26:16
26:10
22
Stefan van Bremen
Den helder
26:27
26:22
23
Nick Neervoort
26:37
26:34
24
Sil Wever
Noordkop
27:53
27:49
25
Rudie van der Bos
Julianadorp
28:26
28:16
26
Boyd Meijer
Julianadorp
30:29
30:25
27
Reneť Loozeman
31:43
31:40
28
Evan de Haan
Den Helder
32:27
32:15
29
Gerardo Lobos
Den Helder
32:53
32:41
M35, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William striet
Den helder
20:38
20:36
2
Mark Kos
21:59
21:58
3
Casper Duin
25:12
25:06
4
Coen Feenstra
26:33
26:31
5
Peter Frank
Den Helder
27:06
27:03
6
Arnoud Visser
Callantsoog
28:51
28:49
7
William Balk
Alkmaar
28:52
28:40
8
Remco Amels
Julianadorp
29:24
29:17
9
Kees de Weert
Julianadorp
29:27
29:25
10
Martin Pals
Den Helder
29:46
29:37
11
Patrick de Vries
35:33
35:25
M45, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aiwen Lobles
Den Helder
19:28
19:27
2
Marco de Lange
Julianadorp
20:10
20:09
3
Alex David
Julianadorp
20:36
20:34
4
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
21:27
21:26
5
Bart Brinkman
Noordkop
22:28
22:26
6
Mike de Wilde
't Harde
25:27
25:20
7
Nico Koning
Den Helder
25:40
25:35
8
Michael Skacel
Nieuw-Vennep
26:32
26:28
9
Marco de Jong
Noordkop
26:56
26:53
10
Johan Eldering
Texel
27:53
27:46
11
EJ Dol
Julianadorp
28:50
28:47
12
Peter van Zundert
Den Burg
28:56
28:54
13
Barry Vredeveld
29:10
28:58
14
Cor Wever
Den Helder
29:11
29:08
15
Rob Zijlmans
Den Helder
32:24
32:15
16
Frans Hasselt
Julianadorp
45:59
45:53
M55, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan van Bremen
Den helder
20:31
20:26
2
Frans Bouw
Apeldoorn
22:04
22:01
3
Henk Kooijman
Den Helder
25:02
25:00
4
Ysbrand Haagsma
Julianadorp
28:15
28:07
5
MichaŽl van Vliet
28:34
28:33
6
Ben Heyblok
SV Sportlust
30:45
30:35
7
Peter Wante
Den Helder
31:54
31:53
8
Theo List
Wieringermeer
33:13
33:02
9
Fenko Haaksema
Den Helder
34:03
34:03
VSEN, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Raadgers
Noordkop
20:29
20:28
2
Margreet Schuttrups
Zwaag
22:18
22:17
3
Amy Stewart
24:08
24:07
4
Emma Bruin
24:51
24:51
5
Donna Wilbrink
SV Sportlust
25:42
25:35
6
Nikki Wilbrink
Den Helder
25:42
25:36
7
Myrthe Vredeveld
26:20
26:19
8
Tika Meijer
26:43
26:33
9
Suze Jong
Den Helder
26:53
26:46
10
Maureen Kramer
Julianadorp
27:18
27:11
11
Linda van den Berg
Den Helder
27:43
27:34
12
Denise Domeyer
Den Helder
27:56
27:55
13
Lizzy Sanders
Den Helder
28:02
27:53
14
Anita de Graaf
28:25
28:17
15
Zola Assorgia
Den Helder
28:36
28:26
16
Anouk Bakkum
Den Helder
28:51
28:39
17
Lianne Bakkum
Alkmaar
28:51
28:40
18
Iris Mes
Vleuten
29:02
29:01
19
Fannie Schepers
29:24
29:15
20
Janneke Neervoort
Den Helder
29:30
29:27
21
Anne van Harten
Amsterdam
29:55
29:51
22
Amelia Veldhuis
Heemskerk
30:15
30:13
23
Sarah Link - Van Velzen
Julianadorp
30:34
30:25
24
Janey Thijssen
31:24
31:23
25
Lisa Vet
Den Helder
31:28
31:22
26
Nikita Pluijmers
31:37
31:32
27
MichŤle Rep
31:37
31:32
28
Nadia Tijdeman
31:38
31:36
29
Mandy Vader
31:47
31:45
30
Saskia van Bruggen
Den Helder
32:03
31:51
31
Amber koopmans
Julianadorp
32:07
32:03
32
Nadia Lobos Cortes
32:21
32:09
33
Vťronique de Haan-Boom
Den Helder
32:28
32:15
34
Wendy Stolk
Den Helder
32:36
32:27
35
Desirť Kuikhoven
Julianadorp
32:59
32:53
36
Lonia Loozeman
33:47
33:44
37
Marantha Vinke
Den helder
34:31
34:25
38
Nova Stijkel
Den Helder
36:31
36:23
39
Linda Baars
Den Helder
37:09
36:59
40
Bea Banayag
Heerhugowaard
37:36
37:26
41
Marjolein van Reenen
Den Helder
41:03
40:54
42
Annemieke Knijn
Hoorn
42:51
42:46
V35, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mandy striet
Den helder
23:15
23:13
2
Pascalle Greeve
23:57
23:54
3
Sandra Seegers
26:20
26:17
4
Renske Bas
Julianadorp
26:21
26:16
5
Margarite Smit
Hippolytushoef
26:41
26:39
6
Linda hensen
Den helder
27:07
27:05
7
Fanneke Eelman
Julianadorp
28:07
28:06
8
Sylvia Laagland Winder
28:10
28:06
9
Marieke Kommer
Hippolytushoef
28:39
28:36
10
Natascha Dijkstra
Leeuwarden
28:44
28:38
11
Karina Vacano
Den Helder
29:02
28:57
12
DaniŽlle van Zundert
Den Burg
29:18
29:15
13
Karin Gootjes
29:25
29:24
14
Manon Skacel
Nieuw-Vennep
29:36
29:35
15
Saskia van Coevorden
Den Helder
29:46
29:39
16
Linda Groot
Den Helder
29:53
29:44
17
Chantal van de Ree
Den Helder
30:23
30:15
18
Mariska Buisman
Schagen
30:32
30:25
19
Yvonne Helmen
Schagen
30:45
30:33
20
Nancy van Leeuwen
Den Helder
31:04
30:55
21
Diane van Hal
Julianadorp
31:13
31:05
22
Francisca Koningstein
31:51
31:48
23
Angela Wante
Den Helder
31:53
31:51
24
Nanda van 't Veer
Den Helder
32:07
32:01
25
Dia Maat
Den Burg
33:26
33:15
26
Nienke Spelbos
Heemskerk
33:51
33:48
27
Afke Jimmink
Den Burg
34:35
34:23
28
Alexandra van der Draai
Julianadorp
36:48
36:37
29
Brunhilde Foulon
Hemiksem
37:57
37:56
30
Anoeska Visje
38:37
38:32
31
Femke Oostindier
Den Helder
40:02
39:52
32
Louise Parijs-Blok
Den Helder
40:48
40:35
33
Corrie de Fockert
Den Helder
40:48
40:35
34
Linda Boot
41:04
41:01
V45, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margot van der Ven
Groene Ster
22:57
22:56
2
DaniŽlle Mouthaan
Den Helder
24:44
24:35
3
Alize Okel-Kooy
SV Sportlust
25:14
25:12
4
Wendy Groen
Noordkop
27:03
27:00
5
Annegreet van der Vis
Oosterend
28:16
28:09
6
Anita Post-Pennings
Noordkop
28:24
28:18
7
Anouk Spruit Bleeker
28:28
28:26
8
Suzanne Klaassen
Heiloo
29:38
29:30
9
Irene Thiel
Haarlem
30:07
30:00
10
Marianne Hollander
Den Helder
30:22
30:14
11
Carla van Steen
Den Helder
30:23
30:14
12
Esther v Schie
32:50
32:45
13
Renate Daman
Texel
32:53
32:43
14
Esther van Eis
Den Helder
34:46
34:43
15
Mieke Zijlmans
Den Helder
35:34
35:22
16
Bianca Vogelzang
Julianadorp
35:46
35:41
17
Sietske Vredeveld
36:58
36:47
18
Hedy Verheijen
Noordkop
37:05
36:57
19
Odette Selderbeek
37:32
37:25
20
Ciska Van Gemert
Den helder
38:14
38:13
21
Esther kalbfleisch
Den helder
38:14
38:11
22
Anja Heijblok
Julianadorp
45:59
45:52
V55, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marja Mulder
SV Sportlust
25:03
25:00
2
Wilma Jurriansen
Noordkop
28:01
27:54
3
edith Czech
Noordkop
28:28
28:27
4
Marion Geertsema
Noordkop
29:45
29:45
5
Sjaan Beentjes - Koopman
Den Helder
30:09
30:06
6
Maureen de Groot
Julianadorp
30:34
30:25
7
Annie Flisijn
Noordkop
32:20
32:11
8
Afke Verschoor
SV Sportlust
32:48
32:38
9
Erna van Bremen
Noordkop
34:04
33:56
10
Krista Skacel
Den Helder
39:52
39:47
MSEN, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Arie Portegijs
49:26
49:25
2
Paul Okkerse
SV Sportlust
52:07
52:03
3
Tjalf-pieter Hek
SV Sportlust
55:42
55:38
4
Jorick Quax
57:37
57:29
5
Maarten Boer
SV Sportlust
58:18
58:10
6
Daan Schagen
Huisduinen
58:32
58:18
7
Patrick Blaasse
Den Helder
58:48
58:43
8
Sťbastien Baars
Den Helder
59:19
59:16
9
Mark Boks
59:46
59:22
10
Remco v/d Beek
Den Helder
1:01:19
1:01:14
11
Patrick van de Klift
Den Helder
1:01:20
1:01:15
12
Jacco Vlaming
Julianadorp
1:01:47
1:01:26
13
Harm Jonker
SV Sportlust
1:02:08
1:02:00
14
Jos Wijnker
Anna Paulowna
1:03:17
1:03:06
15
Jeffrey Wassenaar
Den Helder
1:03:30
1:03:21
16
Jorne de Vries
Leusden
1:03:47
1:03:32
17
Paul Homan
Heerhugowaard
1:05:53
1:05:41
18
Jorn Engel
Groningen
1:06:23
1:06:09
19
Erik van Zoonen
Alkmaar
1:07:24
1:07:15
20
Remco Greeve
Den Helder
1:09:17
1:09:04
21
Marco Stet
Heerhugowaard
1:10:38
1:10:26
22
Jelle Strikwerda
Opperdoes
1:12:20
1:11:34
23
Mark Mulder
Noordkop
1:13:56
1:13:09
24
Mark Scholten
1:14:00
1:13:26
25
Sander Scholten
1:14:00
1:13:27
26
Danny Post
Den Helder
1:14:21
1:13:33
27
Nick Passenier
Den Helder
1:15:32
1:14:48
28
Michel Schuitemaker
1:16:02
1:15:28
29
Bart Ros
1:17:08
1:16:57
30
Marcel Ramp
Julianadorp
1:17:15
1:16:40
31
Rick Janssen
Den Helder
1:18:29
1:17:57
32
Alex van Nijhuis
Den helder
1:20:13
1:19:23
33
Boy Gijzen
Den helder
1:20:52
1:20:00
34
Mark Lieuwen
Anna Paulowna
1:24:44
1:23:56
35
Barry Doddema
Den Helder
1:24:57
1:24:07
36
Steffan van Gemert
Den helder
1:27:07
1:26:33
37
Sander Weerd
1:27:53
1:27:04
38
Kevin Kooijman
Den Helder
1:28:09
1:27:31
39
Johan Koorn
Wieringerwaard
1:29:47
1:29:15
40
Robin Post
Julianadorp
1:31:52
1:31:15
41
Christiaan Noordermeer
Julianadorp
1:32:13
1:31:36
M35, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordy Vinke
Oudeschild
49:47
49:44
2
Paul Dienaar
59:15
59:13
3
Rami Hirzalla
Amsterdam
1:01:05
1:00:56
4
Klaas de Beurs
1:03:09
1:03:05
5
Jeroen Spanjer
Beverwijk
1:03:28
1:03:21
6
Gert-Jan van 't Spijker
Noordkop
1:04:10
1:04:02
7
Seb van Keulen
1:06:58
1:06:53
8
Jordi Bosman
1:07:28
1:07:27
9
Rudolf Brouwer
Alkmaar
1:09:17
1:09:05
10
Ronald Visser
Julianadorp
1:09:23
1:09:09
11
Daniel Schouws
Heemskerk
1:10:05
1:09:28
12
Nico Houtkooper
Julianadorp
1:10:17
1:09:55
13
Ricardo Link
Julianadorp
1:10:51
1:10:37
14
Roel Grandia
Zuid Scharwoude
1:11:38
1:11:02
15
Bram Lubbers
Anna Paulowna
1:12:39
1:11:52
16
Patrick Charite
Den Helder
1:13:05
1:12:57
17
Frank Stavenuiter
Den Helder
1:14:16
1:13:35
18
Jasper Brand
1:14:18
1:13:49
19
Richard van Es
Schagen
1:14:26
1:13:41
20
Pieter van Wijngaarden
Anna Paulowna
1:15:14
1:14:27
21
Jeroen van Burik
Julianadorp
1:16:54
1:16:12
22
Stijn Borremans
Schagen
1:17:37
1:16:50
23
Mark Post
Delfgauw
1:18:25
1:18:10
24
Michel van de Klift
Den Helder
1:18:27
1:17:40
25
Fred Poede
Oosterend
1:19:42
1:19:10
26
Freddy van Heteren
1:29:56
1:29:27
M45, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tuan Do
TAS '82
52:03
52:00
2
Dennis Kuin
Den Helder
57:57
57:53
3
Yuri Limmen
TAS '82
1:01:38
1:01:34
4
Peter Bootsman
1:01:53
1:01:48
5
Nico van Dalen
Den Helder
1:02:00
1:01:54
6
Emile Boekel
Den Helder
1:06:10
1:06:05
7
Dave Koster
SV Sportlust
1:06:59
1:06:19
8
DaniŽl van Schooneveld
Den Helder
1:09:04
1:08:45
9
Arco Jochemsen
Oosterbeek
1:09:07
1:08:07
10
Wilbert Siebelink
Den Helder
1:09:08
1:08:52
11
Andrew Kater
1:10:35
1:09:59
12
Harold Bok
Alkmaar
1:11:26
1:10:38
13
Jan Willem van 't Spijker
1:12:35
1:12:27
14
Gijs Pleiter
Den Helder
1:13:26
1:13:18
15
Danny Hondorp
Julianadorp
1:13:32
1:13:09
16
Thomas Richter
Texel
1:13:43
1:13:32
17
Bas Geerdink
Noordwijk
1:14:09
1:13:57
18
Louw Post
Noordkop
1:14:20
1:13:32
19
Michael Thran
Den Helder
1:15:28
1:14:52
20
Eric Keizer
Den Helder
1:15:52
1:15:25
21
Renť Vos
Paterswolde
1:16:09
1:16:04
22
Ronald Touwen
Den Helder
1:16:38
1:16:29
23
Arjan van Gelder
Julianadorp
1:17:44
1:17:40
24
Menno Strikwerda
Julianadorp
1:19:34
1:19:24
25
Nick Hoogenbosch
Julianadorp
1:20:21
1:19:35
26
Ronald planje
Den helder
1:21:10
1:20:43
27
Fred bettinger
Den helder
1:21:35
1:20:55
28
Eric bettinger
Den helder
1:21:37
1:20:57
29
Patrick Stšhli
Den Helder
1:21:39
1:20:48
30
Remco Dronkers
Den helder
1:21:44
1:20:54
31
Herman Lammers
Noordkop
1:22:08
1:21:36
32
Anton van der Wulp
SV Sportlust
1:22:37
1:21:53
33
Paul Jansen
Julianadorp
1:22:59
1:22:33
34
Derk Doddema
Den Helder
1:24:58
1:24:09
35
Gert Zuidberg
Julianadorp
1:25:09
1:24:26
36
Frits van de Reep
Schagen
1:25:36
1:25:34
37
Ron Budding
1:25:49
1:25:32
38
Richard de Vries
Julianadorp
1:26:00
1:25:32
39
Josh brokken
Den helder
1:26:43
1:26:07
40
Jan Sloothaak
Hippolytushoef
1:29:54
1:29:09
41
Martin van Tatenhove
Oudeschild
1:31:59
1:31:29
M55, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Frankfori
58:31
58:30
2
Ab Vos
Noordkop
1:01:01
1:00:54
3
Marco Windt
Den Helder
1:02:01
1:01:54
4
Kees Portegijs
DOKEV
1:02:20
1:02:17
5
Barry Al
Den Helder
1:05:30
1:05:27
6
Johan Schoonheden
Noordkop
1:05:40
1:05:27
7
Will Roosen
Julianadorp
1:05:49
1:05:38
8
Cors van Kruining
Noordkop
1:07:09
1:06:37
9
Bart van den Broek
Julianadorp
1:07:27
1:07:12
10
Willem Snel
Noordkop
1:07:45
1:07:19
11
Klaas Gerssen
SV Sportlust
1:08:44
1:08:30
12
Jan van Dijk
Oosterend
1:09:39
1:09:22
13
Nico van Koningsbruggen
Noordkop
1:09:46
1:09:20
14
Chris Everhardus
Noordkop
1:09:55
1:09:22
15
Lammert Jager
Noordkop
1:11:21
1:10:53
16
Pieter Raven
Julianadorp
1:11:36
1:11:28
17
Co Wiskerke
TAS '82
1:11:45
1:11:36
18
Ger Brakenhoff
TAS '82
1:11:46
1:11:36
19
Ruud Konijn
1:12:17
1:11:55
20
Ron de Groot
Julianadorp
1:12:53
1:12:38
21
Peter Schuijt
Julianadorp
1:13:44
1:13:32
22
Peter Laan
Callantsoog
1:14:33
1:14:13
23
Andrť van Tillo
Noordkop
1:15:16
1:14:41
24
Ton Grandia
Zuid-Scharwoude
1:15:26
1:14:50
25
Cees van Amsterdam
Julianadorp
1:16:12
1:15:57
26
Henk Mosk
Noordkop
1:16:37
1:16:09
27
Sjaak Beukers
1:17:40
1:17:09
28
Rinus van der Gaag
Den Helder
1:18:51
1:18:11
29
Erwin Schoot
Noordkop
1:18:57
1:18:07
30
Wan Geertsema
Noordkop
1:19:02
1:18:58
31
Frits Kraaij
Noordkop
1:20:52
1:20:45
32
Hans Pipping
Den Helder
1:25:06
1:24:22
33
Rob Wiltenburg
Den Helder
1:25:46
1:25:31
34
Eric Brouwer
Almere
1:26:30
1:25:53
35
Edwin Wasch
Den Helder
1:28:00
1:27:32
36
Gino Tibboel
Den helder
1:28:22
1:27:30
37
Piet Gijswijt
Noordkop
1:28:41
1:28:16
38
Reggy Simons
Noordkop
1:29:45
1:29:17
39
Ron Timmermans
Julianadorp
1:31:52
1:31:15
40
Dirk Heutink
Den Helder
1:34:37
1:34:30
VSEN, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Homan
DOKEV
59:24
59:20
2
Menke Knol
1:00:39
1:00:29
3
Lisanne Keet
DOKEV
1:02:20
1:02:17
4
Carolien Slot
1:03:09
1:03:06
5
Jessica de Visser
Den Helder
1:07:10
1:07:00
6
Jessica Visser
Noordkop
1:07:15
1:07:04
7
Judith Feskens
Den Helder
1:08:51
1:08:43
8
Frncisvka van Koningsbruggen
1:09:47
1:09:21
9
Karin Kee
Opperdoes
1:10:11
1:09:26
10
Anne van de Laar
Julianadorp
1:11:13
1:10:53
11
Cindy Schoorel
Den Helder
1:11:47
1:11:13
12
Iris Barhorst
Den Burg
1:13:43
1:13:12
13
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
1:14:08
1:13:43
14
Danielle van Wieren
Middenmeer
1:14:16
1:13:37
15
Esther Hondijk
Den Helder
1:17:00
1:16:42
16
Nadine Eygenraam
Den helder
1:18:16
1:17:17
17
Rochelle Janssen
Den Helder
1:18:29
1:17:57
18
Jessica Bot
Den Helder
1:20:16
1:19:41
19
Annemieke van Haastert
Den Helder
1:20:18
1:19:59
20
Michelle Franssen
SV Sportlust
1:21:21
1:21:00
21
Melanie Verbrugge
SV Sportlust
1:21:37
1:21:16
22
Lusanne van der Velden
Den Helder
1:24:29
1:24:15
23
Kelly Krijnen
Den Helder
1:26:36
1:25:52
24
Moniek Langelaan
Julianadorp
1:26:44
1:25:57
25
Tessa Verra
Den Helder
1:27:37
1:27:24
26
Marin van Regteren
SV Sportlust
1:28:23
1:27:30
27
Myrthe Lammers
Den helder
1:31:40
1:31:05
28
Denise Dorhout
Den Burg
1:33:13
1:32:28
29
Micky Spruit
Den Helder
1:34:37
1:34:30
30
Merel van der Pluijm
Den Helder
1:36:15
1:35:38
31
Rikkie Kolle
1:37:48
1:37:35
32
Tais Trivino Londono
Hoofddorp
1:49:10
1:48:18
33
Japke Janneke Sybesma
1:55:44
1:55:23
V35, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marina Langendoen-Zijp
1:05:43
1:05:22
2
Gabriella Koen-Czech
Noordkop
1:07:16
1:07:06
3
Mischa Straatman
Noordkop
1:08:30
1:08:29
4
Claudia Geldermans
Noordkop
1:08:45
1:08:36
5
Miranda Verbrugge
1:09:32
1:09:08
6
Sandra de Jong
Alkmaar
1:11:41
1:11:11
7
Patricia Slot
1:11:47
1:11:13
8
Inge Wajer
Den Heder
1:12:03
1:11:23
9
Camilla Roelink-de Greeff
Noordkop
1:13:49
1:13:44
10
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
1:15:41
1:15:09
11
Agnes Poelman
Noordkop
1:16:03
1:15:31
12
Meta Bakker
1:17:23
1:17:11
13
Hilde Vos-Gunnink
Paterswolde
1:17:31
1:17:26
14
Maaike van Beusekom
Den Helder
1:17:52
1:17:41
15
Carolien van der Bos
Julianadorp
1:19:14
1:18:45
16
Erna Pool
De Cocksdorp
1:19:42
1:19:11
17
Daphne Veenbrink
Huisduinen
1:19:59
1:19:29
18
Katarina Mens
Callantsoog
1:20:41
1:20:21
19
Petra van Duijvenvoorde
Hippolytushoef
1:23:41
1:22:56
20
Mieke Dousma
Alkmaar
1:24:09
1:23:44
21
Marieke Goede
Amsterdam
1:27:26
1:26:48
22
Sara Frantzen
Den Helder
1:29:02
1:28:30
23
Jellie Regelink-v.d. Land
Den Helder
1:30:32
1:30:05
24
Sabrina Hijman
Den Helder
1:31:10
1:30:35
25
Sabine Luider
Alkmaar
1:33:14
1:33:00
26
Rijna Schouten
Julianadorp
1:33:30
1:33:06
27
Karin van den Burg
Noordkop
1:35:34
1:35:20
28
Evelien Lewakabessy
Den Helder
1:36:33
1:36:10
29
Kathrin Knetsch
Den helder
1:38:36
1:37:48
30
Giselle Westbroek
Fijnaart
1:39:33
1:39:13
31
Ria de Zee
Den Helder
1:48:52
1:48:35
V45, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucienne Groenendijk
Den Helder
1:02:02
1:01:57
2
Mariette van Laar-Groenen
Den Helder
1:07:48
1:07:34
3
Irene van Dalen
Den Helder
1:11:29
1:11:14
4
Ineke Smit
Alkmaar
1:14:01
1:13:47
5
Klazien van der Meij
Heerhugowaard
1:15:54
1:15:34
6
Kirsty Visser-Veenstra
Den Helder
1:16:33
1:16:21
7
Louise van der sluis
Den burg
1:17:26
1:17:11
8
Marianne Bremer
Noordkop
1:18:30
1:18:04
9
Mo Veldhuizen-de Vries
Heerhugowaard
1:18:38
1:18:34
10
Natas Schabbing
Heerhugowaard
1:18:39
1:18:34
11
Christa Kalsbeek
Den Helder
1:19:03
1:18:47
12
Antoinette Molenaar-Kooij
Alkmaar
1:20:30
1:19:52
13
Petra Moltmaker
1:21:32
1:21:01
14
Petra Plugge
Julianadorp
1:21:56
1:21:10
15
Maria-Jo„o Fernandez
Julianadorp
1:23:11
1:22:26
16
Lia Noordhoek
Julianadorp
1:23:21
1:23:05
17
Marjolein Siebelink
Den Helder
1:23:24
1:23:08
18
Sandra van Huut
Den Helder
1:23:52
1:23:09
19
Nicole Hoekstra
Den Helder
1:26:19
1:25:37
20
Diana Moens
Den Helder
1:28:53
1:28:27
21
Petra de Bock
Den Helder
1:28:58
1:28:43
22
AnneMieke Lomans
Amsterdam
1:30:26
1:30:09
23
Laura Lopes Dias
Uithoorn
1:30:26
1:30:09
24
Jolanda Hofstede
Kampen
1:31:01
1:30:36
25
Marian van Tatenhove
Oudeschild
1:31:57
1:31:27
26
Inge Krijnen-Zegel
Den Hoorn
1:35:44
1:35:10
27
Jolanda van Groningen-lev
Den Hoorn Texel
1:36:31
1:35:57
28
Janet Lewakabessy
Akersloot
1:36:33
1:36:10
29
Ilse Kolmus
Noordkop
1:38:48
1:38:35
V55, 13.7 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lia Koedijk
Den Helder
1:06:25
1:05:46
2
Mirjam Arkenbout
Texel
1:13:53
1:13:38
3
Trudy kiefte
Noordkop
1:16:12
1:15:39
4
Laurien Bakker
Texel
1:16:50
1:16:35
5
Tineke Privee- Schenk
Noordkop
1:18:20
1:17:47
6
Mieke Scholten
Atverni
1:19:39
1:19:16
7
Myra van Es
Noordkop
1:20:02
1:19:57
8
Renee Reinhoudt
Noordkop
1:20:30
1:19:52
9
Eefje Meerveld
Den Helder
1:21:11
1:20:51
10
Baukje van der Giessen
1:21:52
1:21:26
11
Lenie Koomen-de Haan
Den Helder
1:23:52
1:23:10
12
Ankie Boschma
Tijnje
1:33:08
1:32:37
13
Jolande Schaap-Pennekamp
Den Helder
1:47:16
1:46:58
14
Nelleke Reijngoud
Hoek v Holland
1:51:19
1:50:48
MSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Filmon Tesfu
Den Helder
1:09:30
1:09:30
2
Jim Rothweiler
1:10:09
1:10:09
3
Michiel de Ruiter
Schoorl
1:13:05
1:13:04
4
Jan Stuursma
Sappemeer
1:13:52
1:13:49
5
Tim Tesselaar
Noordkop
1:21:35
1:21:33
6
Job Biersteker
Den Helder
1:28:20
1:27:56
7
Frank Lenders
SV Sportlust
1:29:25
1:29:18
8
Don Beukers
SV Sportlust
1:29:51
1:29:44
9
Patrick Kas
Zuid-Scharwoude
1:30:03
1:29:26
10
Ralph Klaasse
Utrecht
1:33:23
1:33:19
11
Sven Peters
1:34:12
1:34:09
12
Zeno Stobbelaar
1:37:36
1:37:27
13
Arno Wagter
Den helder
1:37:43
1:37:28
14
Arpad Hornyak
Julianadorp
1:38:46
1:38:38
15
Nick Kramer
Den helder
1:38:55
1:38:50
16
Willem Scheringa
Spanbroek
1:39:02
1:38:32
17
Gulas qlyn
Barsingerhorn
1:40:22
1:39:52
18
Quincy Dinkelberg
Schagen
1:40:56
1:40:51
19
Dwight Tahapary
Den Helder
1:42:07
1:41:55
20
Vincent Mertens
Amsterdam
1:42:27
1:42:21
21
Joost van den Broek
Julianadorp
1:42:29
1:41:58
22
Roy Reuvers
Den Helder
1:42:31
1:41:52
23
Nathan van der Lei
Amsterdam
1:43:36
1:43:32
24
Dave den Boer
Den helder
1:44:16
1:44:10
25
Rudy Vermeulen
Den Helder
1:44:19
1:43:58
26
JŲrn te Kloeze
Haarlem
1:44:27
1:44:02
27
Deep n d'moder
Barsingerhorn
1:44:30
1:44:00
28
Boyd den Boer
Den Helder
1:45:18
1:45:13
29
Sebastiaan Kemps
Haarlem
1:45:36
1:45:35
30
Joost Jansen
1:45:40
1:45:27
31
Evert Schilder
Den Helder
1:48:09
1:47:30
32
Darren Huisman
Castricum
1:49:10
1:49:04
33
Kevin Eijzenga
Wieringerwerf
1:49:17
1:48:45
34
Michael van Mullum
Medemblik
1:49:53
1:49:44
35
Jeroen Koopman
Hoofddorp
1:50:00
1:49:25
36
Chevy Posthumus
Den Helder
1:50:35
1:50:07
37
De Dijp
Barsingerhorn
1:52:25
1:51:54
38
Rick Wiegman
Den Helder
1:54:56
1:54:20
39
Mitchell Kampert
1:55:51
1:55:10
40
Daan Al
Den Helder
1:56:04
1:55:51
41
Huib Dirks
Amsterdam
1:57:06
1:56:11
42
Christopher Statz
Den Helder
1:57:50
1:57:05
43
Auke Haaksma
Alkmaar
1:59:53
1:59:31
44
Danny van den Heuvel
Den Helder
2:00:05
1:59:36
45
David Oranje
Amsterdam
2:00:13
2:00:04
46
Jeroen Postma
Amsterdam
2:00:20
2:00:20
47
Geert Bakker
Purmerend
2:00:20
2:00:20
48
Bart van de Berg
Den Helder
2:00:38
2:00:01
49
Johan Vissers
Hilversum
2:01:31
2:01:03
50
Tim geilenkirchen
Hera
2:24:18
2:23:53
M35, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raymond Koen
Noordkop
1:19:22
1:19:21
2
Frans Verhorst
Julianadorp
1:36:43
1:36:20
3
Michiel Konings
Den Helder
1:37:08
1:36:58
4
Rene Bakker
Alkmaar
1:39:08
1:39:08
5
Maarten Griek
Noordkop
1:39:11
1:38:51
6
Dennis Curvers
Noordkop
1:40:29
1:40:21
7
Taco Boogaard
Eindhoven
1:42:47
1:42:43
8
Robert Smit
DOKEV
1:43:13
1:43:02
9
Sebastiaan Horn
Den Helder
1:44:25
1:43:39
10
Marco Langendoen
Noordkop
1:45:19
1:44:59
11
Niels Schepers
Breezand
1:45:47
1:45:38
12
Anton van Dijk
Den Helder
1:46:18
1:45:59
13
Michiel Dobber
Den Helder
1:47:40
1:46:56
14
Bjorn Dalenberg
1:49:18
1:49:01
15
Eric Kouwenhoven
1:49:20
1:48:32
16
Paul Gomes
Den Helder
1:49:24
1:49:08
17
Erwin Maas
Huisduinen
1:51:03
1:50:23
18
Johan de jager
Noordkop
1:52:05
1:51:28
19
Jurgen Bruin
Wieringerwaard
1:52:15
1:52:03
20
Gerko de Vries
Julianadorp
1:54:11
1:53:48
21
Jason van der Hulst
1:55:31
1:55:18
22
Stijn Vermeersch
Denderleeuw
1:56:02
1:55:23
23
Jos Verbeek
1:56:07
1:55:49
24
Evert van den Burg
Noordkop
1:57:19
1:56:45
25
Arjen van Assem
Den Helder
1:57:26
1:57:26
26
Sandor Doesburg
Hippolytushoef
1:58:04
1:57:19
27
Korstiaan Zwanenburg
Julianadorp
2:00:04
1:59:51
28
Michael Griffioen
Julianadorp
2:00:23
1:59:34
29
Bart Kamperman
Julianadorp
2:00:23
1:59:34
30
Remco Davids
Breezand
2:01:01
2:00:39
31
Remko Robijn
Heerhugowaard
2:05:17
2:04:54
32
Johan Beurze
2:07:20
2:06:39
33
Patrick Darphorn
Den Helder
2:10:06
2:09:31
34
Martijn Vacano
Noordkop
2:15:32
2:14:52
35
Steven de Groot
Hippolytushoef
2:22:32
2:22:02
M40, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christian de Lei
AV Castricum
1:19:22
1:19:19
2
Lars Eelman
Noordkop
1:23:59
1:23:55
3
Sander Menkveld
Anna Paulowna
1:24:49
1:24:46
4
Ingmar Vink
Noordkop
1:25:38
1:25:35
5
Jeroen Linting
TAS '82
1:25:50
1:25:46
6
Ronald Lienos
Julianadorp
1:27:09
1:27:08
7
Joram Kauwoh
Den Helder
1:28:29
1:28:29
8
Marcel Tourlamain
Den Helder
1:36:46
1:36:39
9
Herman Westerhuis
Workum
1:37:18
1:37:10
10
Bas Dorpmans
TAS '82
1:38:51
1:38:28
11
Gijs Dijkshoorn
Alkmaar
1:39:17
1:38:56
12
Hans Bijl
1:39:42
1:39:34
13
Rene Blom
1:39:52
1:39:47
14
Vincent de Weert
Den Helder
1:42:26
1:42:02
15
Raymond Korver
Sint Pancras
1:43:26
1:43:26
16
Jelper Striet
Haarlem
1:44:01
1:43:39
17
Ralph Loth
Westwoud
1:44:59
1:44:35
18
Mark Bakker
Amsterdam
1:45:28
1:45:19
19
Rene Slijkhuis
Julianadorp
1:45:33
1:45:20
20
Henno de Bruijne
Hoogkarspel
1:47:31
1:47:12
21
Markus van der Gugten
Noordkop
1:48:58
1:48:43
22
Harmen Samplonius
Drachten
1:51:56
1:51:44
23
Guido Schuijl
Den Hoorn Texel
1:52:18
1:52:09
24
Niels van de Weerdt
Julianadorp
1:54:39
1:53:47
25
Jerre Ursem
Heemskerk
1:55:25
1:55:21
26
William Wortel
Den Helder
1:55:49
1:55:02
27
Jan Evers
Noordkop
1:55:56
1:55:44
28
Arie Schoonbergen
Julianadorp
1:56:30
1:56:15
29
Dick Hendrikse
Julianadorp
1:56:31
1:56:17
30
William Verblauw
Leusden
1:57:21
1:56:56
31
Martijn Fuldner
2:03:42
2:02:53
32
Michiel Ooms
Wieringerwerf
2:07:03
2:06:51
33
Tony Iliohan
Den Helder
2:07:27
2:07:19
34
Koen van Hoye
Hemiksem
2:07:37
2:06:49
35
Michiel Buurman
Julianadorp
2:18:09
2:17:48
M45, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Tas
DOKEV
1:23:24
1:23:23
2
John Gombault
Alkmaar
1:26:33
1:26:32
3
Erik Strikker
SV Sportlust
1:27:29
1:27:27
4
Paul van der Brug
Zwolle
1:28:14
1:28:10
5
Menno Beneker
SV Sportlust
1:29:00
1:28:53
6
Cees Zuurbier
Hylas
1:29:45
1:29:40
7
Marcel vredenburg
Zaanland
1:30:39
1:30:21
8
Jan Koopman
Noordkop
1:34:34
1:34:27
9
Arnold Leijstra
Den Burg
1:34:39
1:34:30
10
Sebastian Schulz
Den Helder
1:36:49
1:36:42
11
Ger Vlaming
Oosterend Nh
1:39:58
1:39:42
12
Chris Bos
Almere
1:41:30
1:41:22
13
Rene Seegers
Alkmaar
1:42:43
1:42:33
14
Edwin Molenaar
Schoorl
1:43:10
1:42:59
15
Jacco Dronkers
1:43:22
1:43:18
16
Kurt van der Plas
DOKEV
1:43:56
1:43:45
17
Marcel Veldhuis
Heemskerk
1:44:19
1:44:00
18
Rolf Jong
Den Helder
1:44:33
1:44:28
19
Peter Mondeel
Almere
1:46:28
1:46:22
20
Gerald Struijk
Den Helder
1:47:25
1:47:12
21
Edwin de Wit
Noordkop
1:47:42
1:47:32
22
Gerco Aberson
Texel
1:48:43
1:48:26
23
Rinco van den Bunt
Alkmaar
1:48:52
1:48:20
24
Reinier Hensen
Zaandijk
1:49:11
1:48:33
25
Mike van den Berg
Den Helder
1:49:24
1:48:37
26
Rico Bloemberg
Den Helder
1:49:30
1:49:24
27
Ed Hoogland
1:49:43
1:49:35
28
Abel Smilda
Hera
1:50:51
1:50:27
29
Joost Elsinga
Heerhugowaard
1:52:00
1:51:57
30
Arjan Bakker
Schagerbrug
1:55:17
1:55:13
31
Jeroen Lemmen
Den Helder
1:56:09
1:55:34
32
Frank snel
Julianadorp
1:56:35
1:56:26
33
Richard bos
Anna Paulowna
1:56:36
1:56:17
34
Peter Sijl
Julianadorp
1:58:17
1:57:28
35
Arnout Schartel
1:58:30
1:57:48
36
Kenneth Spruit Bleeker
Julianadorp
2:00:35
1:59:59
37
Rob Magnee
Loopgroep De Springbokken
2:03:02
2:02:41
38
Kees Peijen
Gemonde
2:03:02
2:02:42
39
Arnold Scheen
Den Helder
2:03:04
2:02:26
40
Wouter van Onzenoort
Den Helder
2:04:01
2:03:09
41
Erdo Sirach
Den Helder
2:09:07
2:08:28
42
Arjen Kwantes
Heerhugowaard
2:09:53
2:09:33
43
Jan Arie van der Kolk
Den Helder
2:12:00
2:11:16
44
Jan Douwe Borsch
SV Sportlust
2:19:18
2:18:43
45
Peter de Jong
Anna Paulowna
2:20:48
2:19:56
M50, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lutz Lohse
1:22:49
1:22:49
2
Peter keet
DOKEV
1:30:37
1:30:33
3
Ted Jan Groen
Amsterdam
1:30:47
1:30:20
4
Ruud Peters
Den Helder
1:31:05
1:30:41
5
Mark Ramler
Amsterdam
1:32:03
1:31:56
6
Frode Numan
Sint Maartensbrug
1:34:48
1:34:47
7
Andre van der Weijde
Wieringermeer
1:36:47
1:36:35
8
Paul Blom
NOVA
1:37:25
1:37:09
9
Christian Albers
Warmenhuizen
1:37:52
1:37:51
10
Dirk Draaisma
Loopgroep Hoorn
1:38:30
1:37:58
11
Frans Kroes
NOVA
1:38:52
1:38:37
12
Han Ordelman
Den Helder
1:41:49
1:41:30
13
Peter van Doorn
Den Helder
1:43:55
1:43:46
14
Andre Marrenga
Noordkop
1:43:56
1:43:46
15
Guido Niermann
Bottrop
1:44:24
1:43:56
16
Arco Solleveld
Alkmaar
1:46:28
1:46:22
17
HANS Nederstigt
Alkmaar
1:47:00
1:46:38
18
Mark van Kerkhof
Den Helder
1:47:37
1:47:24
19
Peter Bancken
Texel
1:48:12
1:48:12
20
Jilles de Wit Massages
Den Helder
1:49:38
1:49:28
21
Frank Groot
Anna Paulowna
1:52:21
1:51:54
22
Koen van der Meer
Den Burg
1:52:24
1:52:07
23
Ed Holwerda
Den Helder
1:53:10
1:52:30
24
Dray Bosma
Almere
1:53:17
1:52:42
25
Anton Westerhout
Wieringerwaard
1:53:45
1:53:26
26
RuuRd Boomstra
Noordkop
1:55:05
1:54:43
27
Mari Durieux
1:55:44
1:55:23
28
Roel Verschoor
Noordkop
1:57:08
1:56:18
29
Fons van den Hoek
Noordbeemster
1:57:27
1:57:16
30
Cor van Steen
Julianadorp
1:57:34
1:56:43
31
Frits van der Wilt
Hippolytushoef
2:00:16
1:59:59
32
Robin van der Mee
Soest
2:03:30
2:02:50
33
Edward Kampert
Julianadorp
2:04:30
2:03:49
34
Joop Bouman
Den Helder
2:04:48
2:03:55
35
Jeen Bijma
2:05:45
2:05:27
36
Cees de Puit
SV Sportlust
2:07:40
2:07:03
M55, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Willem Schutte
Noordkop
1:27:36
1:27:36
2
Hans Nijman
TAS '82
1:30:12
1:30:09
3
Christian Falmagne
Alkmaar
1:31:37
1:31:32
4
Ruud Smit
1:33:52
1:33:40
5
Wim Glas
Alkmaar
1:34:24
1:34:21
6
Martien Witte
Texel
1:37:46
1:37:29
7
Martin de Vos
Den Helder
1:41:45
1:41:26
8
Arian Bol Raap
SV Sportlust
1:44:44
1:44:16
9
Adrie Brands
Purmerend
1:47:51
1:47:46
10
Case Peereboom
1:49:42
1:48:57
11
Ron van Buuren
Noordkop
1:51:16
1:50:43
12
Ad Warmerdam
Almere
1:52:15
1:51:58
13
Rob Jurriansen
Noordkop
1:52:48
1:52:32
14
Ton van den Berg
Loopgroep Aart Stigter
1:57:04
1:56:54
15
Ron van Reenen
Atverni
1:57:10
1:56:47
16
Hessel Kruijer
Anna Paulowna
2:03:35
2:03:00
17
Roel Kooijker
Tijnje
2:09:37
2:09:08
18
Kees Kuus
Den Helder
2:22:03
2:21:41
M60, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Hovestad
Groet
1:35:42
1:35:36
2
Ton van der Mechť
SV Sportlust
1:36:01
1:35:59
3
Piet van Woesik
Breezand
1:43:12
1:43:07
4
Cor Looijesteijn
Breezand
1:44:02
1:43:57
5
Alfred Gaasbeek
Climax
1:45:59
1:45:54
6
Jan Elhorst
SV Sportlust
1:49:18
1:48:56
7
Derk Jansen
1:49:38
1:49:25
8
Bert van der Hulst
Den Helder
1:50:08
1:49:54
9
Nico Dirks
Den Helder
1:56:30
1:56:20
10
Hans van Brummelen
Noordkop
1:56:41
1:56:14
11
Coen Zuurbier
DOKEV
1:59:35
1:59:27
12
Carel Majoor
Hilversum
2:00:53
2:00:19
13
Harry Kraak
Noordkop
2:00:58
2:00:39
14
Ron Toornvliet
Den Helder
2:03:55
2:03:30
15
Jack ouwens
SV Sportlust
2:05:46
2:05:24
16
Herman Hommen
Wieringermeer
2:05:47
2:05:36
17
Peter Snel
2:06:42
2:06:00
18
Kees Beurze
Hylas
2:07:21
2:06:41
19
Ed Meijer
Den Helder
2:14:12
2:13:20
20
Maarten Dijker
Noordkop
2:17:37
2:17:05
VSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lilian Jelagat
1:13:24
1:13:23
2
Joyce Kiplimo
1:13:57
1:13:55
3
Margriet Berkhout
Schoorl
1:25:05
1:25:01
4
Tanya ten Velde
Alkmaar
1:30:32
1:30:28
5
Eline Thijssen
1:36:50
1:36:37
6
Grietje Boorsma
Alkmaar
1:46:21
1:46:15
7
Morena Stevens
Schagen
1:46:23
1:46:19
8
Jeanne Rouwendaal
1:48:15
1:48:11
9
Monique Darphorn
Den Helder
1:50:37
1:50:24
10
Cinderella verhoef
Noordkop
1:53:50
1:53:38
11
Karin Soutberg
Arnhem
1:54:57
1:54:41
12
Sanne van heezik
Julianadorp
1:56:36
1:56:28
13
Relinde Jurrius
Den Helder
1:57:21
1:56:39
14
Niki Clueren
Hilversum
1:57:40
1:57:12
15
Caro Tesselaar
Alkmaar
1:58:41
1:58:21
16
Yanaika Lenaarts
Den Helder
2:00:06
1:59:37
17
Wendy van Herwerden
Den Helder
2:00:25
1:59:48
18
Melissa Buijks
Hera
2:01:15
2:00:50
19
Larissa Sebel
Pijnenburg
2:03:30
2:02:50
20
Marleen Struiksma
Leeuwarden
2:05:49
2:05:12
21
Rixt Geertsma
Amsterdam
2:09:53
2:09:09
22
Sophie Rohaan
Den Helder
2:10:39
2:10:06
23
Alejandra Castro
Den Helder
2:11:44
2:11:15
24
Maartje van Houten
Groningen
2:15:55
2:15:54
25
Janey van Dorst
Den Helder
2:18:12
2:17:31
26
Ellen van Wieren
Wieringermeer
2:26:51
2:26:27
V35, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Servela van de Langenberg
1:50:44
1:50:03
2
Jamie Rozeboom
AV Haarlem
1:51:27
1:50:59
3
Anneke Reenders
Den Helder
1:54:16
1:53:50
4
Ellen van Duin
Anna Paulowna
1:54:20
1:54:02
5
Sofie van den Bossche
Sint-Lievens-Houtem
1:56:02
1:55:24
6
MariŽlle Nitzsche
Oosterend
1:56:03
1:55:47
7
Saskia Marsman
Noordkop
1:59:32
1:59:00
8
Maartje Robijn
Heerhugowaard
2:05:18
2:04:54
9
Jolanda van der schaaf
Wieringermeer
2:07:03
2:06:52
10
Marleen Bakker-Glim
Hippolytushoef
2:08:09
2:07:49
11
Hester Douma
Noordkop
2:08:23
2:07:56
12
Audrey Franken-Coopmans
Wieringerwaard
2:12:15
2:11:38
13
Anouk Stroo
Alkmaar
2:14:04
2:13:22
14
Jacintha van der Meulen
Anna Paulowna
2:19:01
2:18:22
15
Esther van Rossum
DOKEV
2:19:01
2:18:23
16
Melanie de wit koorn
Den helder
2:19:32
2:19:02
17
Wendy de Groot
Den Helder
2:22:32
2:22:02
V40, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danielle Krijgsman
Arena Atletiek
1:29:36
1:29:34
2
Finnula van den Berg
't Zand Nh
1:32:21
1:32:17
3
Ilona Ploeger
DOKEV
1:42:05
1:42:01
4
Fatima Noot
Den Helder
1:49:38
1:49:27
5
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
1:55:46
1:55:21
6
Marijke Ouderkerken
Julianadorp
2:00:20
1:59:29
7
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
2:05:55
2:05:43
8
Arianne Olsthoorn
2:10:28
2:10:16
9
Leonie Sluimer
Den Helder
2:10:54
2:10:39
10
Brenda Komst-de Groot
Vinkeveen
2:22:34
2:22:04
11
Monique Ooms Abbekerk
Wieringerwerf
2:26:51
2:26:27
12
DaniŽlle Stoffer
Wieringerwerf
2:26:58
2:26:47
V45, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nathalie Dragt
Noordkop
1:37:42
1:37:32
2
Ageeth van Arem
Den Helder
1:47:25
1:47:12
3
Jacoline Klaassen
Alkmaar
1:57:46
1:57:19
4
Karin Abelskamp
1:58:33
1:58:17
5
Marianne Meijer
Noordkop
2:00:16
1:59:43
6
Nicole Scheen
Den Helder
2:03:04
2:02:28
7
Sandra Niermann
Bottrop
2:03:14
2:02:45
8
Simone Bijker
Assendelft
2:06:03
2:05:37
9
Esther aan de Wiel
SV Sportlust
2:14:49
2:14:05
10
Kirsten Bijker
SV Sportlust
2:14:49
2:14:05
11
Margaretha Slijkerman
2:19:51
2:19:50
V50, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gaby Waterdrinker-de Groot
Den Helder
1:46:26
1:46:07
2
Renata Vermeulen
Den Helder
1:54:02
1:53:41
3
Elaine Frinks
Julianadorp
2:05:53
2:05:20
4
Jolanda Kampfer-Ouwehand
Julianadorp
2:06:05
2:05:37
V55, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaz de Jong
1:46:05
1:45:21
2
Elly ouwens
SV Sportlust
2:05:27
2:05:06
V60, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora van Drunen
Anna Paulowna
2:03:37
2:03:02
M4-5, KIDSRUN 4-5 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen de Weert
Noordkop
2:05
2:05
2
Thijmen Koen
Noordkop
2:07
2:06
3
Ruben Grit
2:19
2:19
4
Jevi Grevelink
Noordkop
2:21
2:20
5
Liam Sprenger
2:25
2:24
6
Valentijn Gijzen
2:27
2:26
7
Bink van Baar
2:29
2:28
8
Thomas Boom
2:29
2:28
9
Jort Weerstand
Noordkop
2:34
2:33
10
Jerre Stavenuiter
2:47
2:45
11
Kian de Vries
2:48
2:48
12
Boaz Rodewijk
Noordkop
2:52
2:51
13
Bram Kisteman
2:52
2:50
14
Douke Wajer
Den Helder
2:53
2:51
15
Sam Kraak
2:53
2:51
16
Teun Bakkenes
3:02
3:00
17
Thijn Timmers
3:03
3:01
18
Joey Glasbergen
3:04
3:02
19
Kay van Vliet
3:11
3:11
20
jim van der kruk
3:20
3:19
21
Dani Link
3:26
3:26
22
Christian Krigee
3:32
3:32
23
Morris Boekel
Den Helder
3:33
3:31
24
Boet de Wit
3:38
3:36
25
Jurre Steenhoek
3:38
3:37
26
Jenz Post
3:44
3:44
27
Timo Kuikhoven
3:44
3:44
28
Thomas Vacano
Den Helder
3:57
3:55
29
Colin Post
4:04
4:04
30
Daan Timmers
4:51
4:48
31
Bodhi de Graaf
5:01
5:01
32
Stijn Vacano
Den Helder
5:17
5:14
V4-5, KIDSRUN 4-5 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Brouwer
2:24
2:22
2
Senna Skacel
Nieuw-Vennep
2:25
2:25
3
Lotte Thijssen
2:29
2:29
4
Nova Tol
2:31
2:30
5
Bente Mollema
Den Helder
2:33
2:32
6
Joline de Beurs
2:39
2:38
7
Lise Baars
Den Helder
2:41
2:38
8
Tess Sanders
Den Helder
2:44
2:42
9
Julia van der Bos
3:08
3:07
10
Saar Weijsenborn
3:09
3:06
11
Jennifer Gossler
Den Helder
3:11
3:11
12
Gilliana Isidora
3:14
3:12
13
Esmee Ramp
Julianadorp
3:20
3:18
14
Isabel de Jong
Heerhugowaard
3:23
3:22
15
Cate Verhorst
3:28
3:24
16
Tess Dienaar
3:30
3:30
17
Louisa-jade striet
Den helder
3:36
3:35
18
Saar van Berkum
3:37
3:37
19
Pip van Berkum
3:38
3:37
20
Jet Stolk
3:38
3:36
21
Alicia Hoekstra
Den Helder
3:39
3:38
22
Janne van 't Spijker
Huisduinen
3:47
3:45
23
Zsolde van Beshum
3:53
3:52
24
Arwen Mekenkamp
Amsterdam
4:08
4:06
25
Imma Gijzen
4:26
4:24
26
kate bron
4:33
4:29
27
Olivia van Beshum
5:06
5:05
M6-8, KIDSRUN 6-8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rover Roelink
Noordkop
2:01
2:01
2
Guus Kisteman
2:06
2:05
3
Kjeld Wiersma
Den helder
2:08
2:06
4
Daan Baars
Den Helder
2:09
2:08
5
Ruben Schepers
2:11
2:09
6
Maarten Brinkman
2:12
2:11
7
Yuri Seegers
2:13
2:12
8
Justin van Assem
Den Helder
2:14
2:12
9
Giel Tiel
2:14
2:12
10
Hidde Spanjer
2:15
2:14
11
Bram Mulder
Noordkop
2:17
2:16
12
Luca de Boer
Noordkop
2:20
2:18
13
Mees van Koningsbruggen
2:21
2:19
14
Xander Bot
2:21
2:19
15
Niek Seeges
2:23
2:22
16
Senne de Boer
2:25
2:22
17
Lukas Salzberger
Den Helder
2:26
2:25
18
Melvin Schepers
2:27
2:25
19
Kjelt Visser
Noordkop
2:27
2:26
20
Sijvert Wajer
Den Helder
2:28
2:27
21
Justin Ramp
Julianadorp
2:30
2:30
22
Cas Tiel
2:31
2:29
23
Bastiaan Maas
Huisduinen
2:32
2:32
24
Yari van Wattum
2:35
2:33
25
Jens Tol
2:35
2:33
26
Yoshua Gallego
Julianadorp
2:37
2:35
27
Niek Touwen
Noordkop
2:38
2:36
28
Jan Schutte
Huisduinen
2:41
2:40
29
Brent Stavenuiter
2:42
2:42
30
Max Geurs
Den helder
2:44
2:41
31
Lucas Glasbergen
2:46
2:43
32
Nik Weijsenborn
2:47
2:45
33
Gijs Schutte
Den Helder
2:48
2:46
34
Koen Dito
2:48
2:45
35
Niek Timmers
2:48
2:45
36
Seb de Wit
2:50
2:47
37
Tom Boekel
Den Helder
2:51
2:49
38
Jaimy Boot
Julianadorp
2:52
2:50
39
Mats de Graaf
Huisduinen
2:55
2:52
40
Ajindan Ramu
Alkmaar
3:12
3:08
41
Duncan Meerzorg
3:14
3:11
42
Dishanthan Ramu
Alkmaar
3:44
3:44
V6-8, KIDSRUN 6-8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leila Smits
Noordkop
2:04
2:03
2
Robin Roelink
Noordkop
2:05
2:04
3
Julynn Huijsmans
Isala '96
2:06
2:06
4
Indy Schorman
Noordkop
2:11
2:11
5
Mirthe de Weert
Noordkop
2:14
2:14
6
Sofie Witte
Noordkop
2:14
2:14
7
Julia de Zee
2:19
2:17
8
Joy Lynn Bouman
2:19
2:19
9
Faye Kivits
Alkmaar
2:23
2:20
10
Maud van der reep
Den helder
2:27
2:26
11
Eva Boon
2:27
2:26
12
Jet Bosch
Noordkop
2:28
2:25
13
Carice Krigee
2:29
2:28
14
Lotte Borst
Noordkop
2:31
2:29
15
Noortje alting van gesau
2:31
2:31
16
Jessi Stam
Schagen
2:32
2:30
17
Lotte Lienos
Noordkop
2:32
2:31
18
Lotte Mollema
Den Helder
2:33
2:32
19
Dominique van Vliet
2:33
2:31
20
Elisa Koningstein
Noordkop
2:33
2:32
21
Esther verhorst
Julianadorp
2:34
2:34
22
Mexx Grootjans
2:35
2:34
23
Yinthe Smilde
Den Helder
2:35
2:34
24
Sam Steenhoek
2:36
2:35
25
Tess van Wattum
2:37
2:37
26
Fiep Jansen
Noordkop
2:43
2:40
27
Merijn Gijzen
2:43
2:41
28
Jet de Vries
2:43
2:42
29
Larissa van Dalen
2:44
2:43
30
Dilara Boot
Julianadorp
2:46
2:44
31
Iris Verhorst
Julianadorp
2:49
2:45
32
Franca van Dijk
2:50
2:47
33
Puck Brokken
Den Helder
2:51
2:49
34
Jowella Simonis
Den helder
2:52
2:51
35
FabiŽnne Gossler
Den Helder
2:55
2:53
36
Reza Borst
2:57
2:54
37
Faey Roobol
2:57
2:54
38
Dainey Auperle
3:01
2:58
39
Dani Bal
3:03
3:00
40
Sephora Spruit
Alkmaar
4:00
3:59
41
Elisa van Ess
Alkmaar
5:24
5:23
M9-11, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Owen Asselman
5:35
5:34
2
Storm Roelink
Den Helder
5:37
5:36
3
Tim Lienos
Noordkop
6:07
6:06
4
Tim Stam
Schagen
6:08
6:06
5
Tom Jansen
Noordkop
6:25
6:24
6
Tom Kivits
Alkmaar
6:26
6:25
7
Marley Gharbaran
Alkmaar
6:29
6:27
8
Sam Bosch
Den helder
6:32
6:31
9
Mikai Leijendeckers
6:43
6:43
10
Vince Vogelzang
6:44
6:43
11
Ian alting van gesau
6:47
6:47
12
Koen Spelbos
Heemskerk
6:55
6:54
13
Brett Sprenger
7:01
7:01
14
Viggo Witte
Noordkop
7:07
7:05
15
Thom Mulder
Noordkop
7:09
7:08
16
Tijn Touwen
Noordkop
7:10
7:09
17
Jaron de Weert
Noordkop
7:14
7:14
18
Jari Gallego
Julianadorp
7:46
7:45
19
Tijs Spelbos
Heemskerk
7:46
7:46
20
Erik Salzberger
Den Helder
8:10
8:10
21
Jesse de Bruin
Alkmaar
8:16
8:14
22
Daan Aberson
Den Burg
8:18
8:17
23
Cas van der Bos
8:28
8:26
24
Luc Pijl
8:33
8:32
25
Darnell Bontekoning
8:34
8:32
26
Kenneth Spoolder
8:36
8:36
V9-11, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naell Huijsmans
Isala '96
5:52
5:52
2
Jasmijn van den Berg
DOKEV
6:08
6:07
3
Pink Groot
Noordkop
6:17
6:17
4
Chelsea striet
Den helder
6:19
6:19
5
ZoŽ Straatman
Den helder
6:31
6:30
6
Lisa Rens
Noordkop
6:53
6:52
7
Amber Adriaansen
Noordkop
6:55
6:54
8
Jalou Straatman
Den helder
7:06
7:05
9
Eileen van der Berg
7:12
7:11
10
Amber Olij
Noordkop
7:19
7:18
11
Naomi Cok
7:25
7:24
12
Feline Straatman
Noordkop
7:26
7:24
13
Carmen Zimmerman
Noordkop
7:39
7:38
14
Eva Rozeboom
Haarlem
7:55
7:53
15
Anna Rozeboom
Haarlem
7:56
7:54
16
Cleopatra Spruit
Alkmaar
8:06
8:06
17
Noor Jaspars
8:35
8:35
18
Rosanne Bruin
8:36
8:35
19
Linde Olij
8:37
8:35
20
Anouk van der Draai
8:46
8:44
M1215, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cas Borst
5:27
5:26
2
Milan Naumann
5:45
5:44
3
Hans Groenhuizen
5:46
5:45
4
Daan van Ham
5:46
5:46
5
Dylan Adriaansen
Noordkop
5:48
5:48
6
Skik Groot
Den Helder
5:49
5:49
7
Hessel Groenhuizen
5:51
5:51
8
Thom Hollander
6:12
6:10
9
Owen Cok
6:38
6:37
10
Stijn Jaspars
6:48
6:48
11
Ravi Raadgers
Noordkop
7:03
7:03
V1215, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur de Zee
5:45
5:45
2
Mara Verhoeven
Julianadorp
6:12
6:10
3
Janne Roelink
Den Helder
6:29
6:28
4
Lieke Hollander
6:50
6:48
5
Daphne Prudon
Den Helder
8:26
8:25
6
Esmee Hutten
Noordkop
8:34
8:33
BLOOP, B-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fysiotherapie Stadshart 1
1:29:07
1:29:07
2
Keykeg 1
1:34:43
1:34:38
3
Keykeg 3
1:45:08
1:44:50
4
Noordwest Ziekenhuisgroep 1
1:45:49
1:45:42
5
Derek Frank Fabio badkamers
1:46:54
1:46:37
6
Acta Marine BV 4
1:49:11
1:48:49
7
Keykeg 9
1:50:21
1:49:37
8
Venko Cobi Noordwest 1
1:50:53
1:50:25
9
Keykeg 4
1:51:32
1:51:15
10
Venko Cobi Neutra 1
1:54:19
1:53:53
11
Keykeg 8
1:57:12
1:57:00
12
Omnyacc 1
1:57:58
1:57:44
13
Fysiotherapie Stadshart 2
1:58:04
1:58:00
14
's Heeren Loo 2
1:58:05
1:57:42
15
Stichting Vrijwaard 2
1:59:50
1:59:15
16
Acta Marine BV 5
2:00:20
1:59:55
17
Rabobank 2
2:00:23
1:59:52
18
Keykeg 2
2:01:52
2:01:34
19
Acta Marine BV 1
2:02:28
2:02:06
20
's Heeren Loo 1
2:02:53
2:02:32
21
Fysiotherapie Stadshart 3
2:03:58
2:03:40
22
Acta Marine BV 3
2:04:02
2:03:39
23
Rabobank 3
2:04:36
2:03:51
24
Bluestream 1
2:04:49
2:04:25
25
Keykeg 6
2:05:01
2:04:49
26
Bluestream 2
2:05:10
2:04:43
27
Keykeg 5
2:05:32
2:05:19
28
's Heeren Loo 5
2:05:37
2:05:17
29
's Heeren Loo 6
2:06:22
2:05:59
30
Keykeg 7
2:06:25
2:06:12
31
Acta Marine BV 2
2:06:28
2:06:04
32
Rabobank 1
2:08:09
2:07:50
33
's Heeren Loo 3
2:16:19
2:15:57
34
Stichting Vrijwaard 1
2:17:53
2:17:37
35
Starlet DC 1
2:18:12
2:17:47
36
's Heeren Loo 4
2:18:41
2:18:27
Univť, Tandartspraktijk 't Arsenaal, Rabobank
www.uitslagen.nl
13-04-2018 16:25