Uitslagenlijst 3e Brakelse lenteloop

Brakel - Zaterdag 7 april 2018

MAN, JEUGD TOT 7 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naud Haubrich
Brakel
1:51
2
Micha Roseboom
Poederoijen
1:58
3
Luuk van Gestel
DAK
2:06
4
Tom Tolhoek
Sleeuwijk
2:12
5
Stan van Heusden
Brakel
2:29
6
Jannis Pelle
Brakel
2:40
7
Luuk van Beek
Brakel
3:20
8
Tim Grauss
Brakel
3:22
9
Joppe Grauss
Brakel
3:30
10
Rink Pelle
Brakel
3:52
VROUW, JEUGD TOT 7 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Treffers
Vlijmen
2:00
2
Emmy Kooijman
Brakel
2:03
3
Jessie Haubrich
Brakel
2:04
4
Naomi Drost
Sleeuwijk
2:08
5
Renske van Heusden
Brakel
2:10
6
Dinte Wahlbrinck
Brakel
2:11
7
Liza Roseboom
Poederoijen
2:17
8
Julia Colijn
Altena Road Runners
2:28
9
Tess Kooyman
Brakel
2:30
10
Nynke Tolhoek
Altena Road Runners
2:31
11
Floor Arendse
Brakel
2:33
12
Celine Sterk
Almkerk
2:41
MAN, JEUGD 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Tolhoek
Altena Road Runners
3:52
2
Jiri van Bokhoven
DAK
3:53
3
Joris Grauss
Brakel
3:57
4
Stef Vroegh
3:58
5
Mathijs Kant
Altena Road Runners
4:06
6
Florian Vonk
Brakel
4:25
7
Finn Sonneveld
Zaltbommel
4:27
8
Thomas van Breugel
Altena Road Runners
4:28
9
Thomas Goossens
Giessen
4:41
10
Koen van Gestel
DAK
4:44
11
Dyllen de Zeeuw
Nieuwendijk Nb
5:05
12
Lieuwe van Binnendijk
Brakel
5:12
VROUW, JEUGD 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noami Klop
Brakel
5:06
2
Emma van Beek
Brakel
5:37
MAN, JEUGD 10-11 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Gelder
Prins Hendrik
5:47
2
David Drost
Sleeuwijk
5:56
3
Stan van Gestel
DAK
6:06
4
Harm Wahlbrinck
Brakel
6:07
5
Luuk Grauss
Brakel
6:16
6
Menno Colijn
Altena Road Runners
6:18
7
Lucas Nauta
Altena Road Runners
6:40
8
Dani Roseboom
Poederoijen
6:42
9
Rutger van Hemert
Poederoijen
6:46
VROUW, JEUGD 10-11 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe van Zon
DAK
5:42
2
Romy Sonneveld
Zaltbommel
6:16
3
Nynke Lankhaar
Genderen
6:31
MAN, JEUGD 12-16 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ditchano Suijkerbuijk
Roosendaal
6:50
2
Thymen van Zon
DAK
7:59
3
Benjamin Mak
Altena Road Runners
8:42
VROUW, JEUGD 12-16 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bibienne Suijkerbuijk
Roosendaal
8:21
2
Phileone Heurter
Giessen
9:46
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drcang Stradem
Veenendaal
16:57
2
Ruben Mak
Woudrichem
19:25
3
Paul Fieten
's-Hertogenbosch
19:26
4
Niels vd Berg
Zaltbommel
20:46
5
Laurens van der velde
Santpoort-Noord
21:15
6
Daniel Muilwijk
Werkendam
23:43
7
Hedzer van der Kooi
Brakel
26:23
8
Bart Terbeek
27:18
9
Cor van Bommel
Altena Road Runners
27:47
10
Goof Hobo
Eethen
27:47
11
Bram Klarenbeek
28:18
12
MMJ Meijer
Dordrecht
28:22
13
Johan Muilwijk
Werkendam
29:34
14
Maarten Pruijsen
Sleeuwijk
30:05
15
Kees van der Stelt
Altena Road Runners
32:22
16
Bert Pieters
Sleeuwijk
33:44
17
Jan van Beek
Brakel
34:06
18
Heleen van der Stelt
Altena Road Runners
35:18
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
23:54
2
Deboran Sonneveld
Zaltbommel
24:37
3
Corina van DerKooi
Brakel
26:23
4
Astin Roseboom
Poederoijen
27:33
5
Amanda van den Hurk
Heeswijk-Dinther
28:26
6
Tineke Bogers
Brakel
29:40
7
Bianca de Bie
Almkerk
30:52
8
Magda Kujawa
Altena Road Runners
32:06
9
Fiza Brakel
Amsterdam
32:46
10
Silvia Heurter
Giessen
34:35
11
Sjanie van VARIK
Werkendam
34:49
12
Nelly de Graaff
Uitwijk
35:00
13
Janene Kooijmna
Brakel
35:01
14
Dini van Straten
Giessen
35:32
15
Samantha Abbing
Zaltbommel
37:55
16
Adelina Phaf
Driebergen-Rijsenburg
37:56
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Demmers
ACW '66
35:19
2
Eric Wolfert
Sommelsdijk
35:32
3
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
36:54
4
Arik Burghout
Meeuwen
37:08
5
Arnoud van Vliet
Werkendam
39:11
6
Martin van den Heuvel
Poederoijen
41:38
7
Bert Vrijhoef
's-Hertogenbosch
42:19
8
Pieter van den Heuvel
Zuilichem
43:30
9
Mec Janssen
Oosterhout Nb
45:43
10
Emiel Smits
Wageningen
46:29
11
Jeroen Stout
Genderen
46:56
12
Arjens vd Nat
Giessen
48:27
13
Hans Brakel
Amsterdam
51:53
14
Verena Gielis
Genderen
52:20
15
Milton Knoppers
Tiel
1:03:02
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Jan Hoogendoorn
Asperen
38:49
2
Patrick van Gurp
Drunen
39:29
3
Erik van Beurden
Kerkdriel
40:57
4
Johan Looij
Herkingen
44:58
5
Arno van den Heuvel
Werkendam
46:23
6
Dennis
46:33
7
Joam de Vor
Culemborg
47:22
8
Wim Sterk
Almkerk
51:59
9
Chrisian de Haas
Brakel
55:22
10
Peter van Helden
Gorinchem
57:47
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Lensvelt
Dussen
38:07
2
Johan van Herpen
Well Gld
42:52
3
Barry van Boekelen
Gorinchem
43:31
4
Leon Aleman
Drimmelen
44:14
5
Johan Roozemond
Altena Road Runners
45:50
6
Bert van Delzen
Sleeuwijk
46:37
7
Marcus Kraaij
Almkerk
47:31
8
Arie Smolders
Rijswijk Nb
48:37
9
Mark Lankhaar
Genderen
48:52
10
Toni van Beurden
Tilburg
49:12
11
John Verhoeven
Woudrichem
50:31
12
Frans Vonk
Brakel
50:48
13
John van Breugel
Rijswijk Nb
51:15
14
Boudewijn van der Wal
Bruchem
51:58
15
Antoine Nunnink
Brakel
53:31
16
Alex Smits
Rijswijk Nb
53:49
17
Gektjan ansink
's-Hertogenbosch
54:23
18
Andre Verburg
Ameide
54:39
19
Gerrit Hoogerbrug
Altena Road Runners
54:41
20
Erik Aulen
Woudrichem
58:38
21
Kees Groenenberg
Woudrichem
1:01:02
22
Arjan Kostense
Rijswijk Nb
1:01:34
23
Van Hamond
Brakel
1:10:32
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Hofmans
Dussen
41:05
2
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
42:35
3
Bas Schop
Eethen
42:47
4
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
43:34
5
Eli Smits
Altena Road Runners
45:58
6
Arie van Vliet
Werkendam
46:17
7
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
46:41
8
Ton Naaijen
Andel
46:50
9
Jan Pruijssen
Altena Road Runners
47:33
10
Wim Gammers
Bleskensgraaf ca
49:17
11
Rob de Ree
Molenschot
49:46
12
Erwin Dobbelstein
Brakel
52:02
13
André Arbman
Bergschenhoek
52:03
14
Leonard Oosters
Altena Road Runners
56:09
15
Anton van Hooft
Kerkdriel
56:53
16
Adri Burghout
Meeuwen
1:00:36
17
Marina van den Hurk
Genderen
1:01:09
18
Metjan Rietveld
1:01:28
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos
Rotterdam
28:57
2
Iris van Dalen
Zaltbommel
43:05
3
Nikki Bagchus
DAK
45:43
4
Erica de Haas
Sleeuwijk
55:39
5
Annemarie Schreuders
Andel
58:37
6
Nicky 't Lam
Giessen
59:13
7
Nicoline Blokdijk
Wijk en Aalburg
59:21
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes de Jong
Dongen
46:36
2
Coranda Kostense
Rijswijk Nb
48:54
3
Liane van Beek
Werkendam
49:46
4
Esther Grauss
Brakel
53:49
5
Hilde Szabo
Tuil
56:41
6
Esther Mertz
Woudrichem
57:02
7
Gerdina van de Wiel
Wijk en Aalburg
59:21
8
Diane Smits
Zaltbommel
1:00:11
9
Jacqueline Nieuwenhuizen
Sprang-Capelle
1:00:43
10
Fleur Loef
Poederoijen
1:05:45
11
Bianca Van Bekkum
Brakel
1:07:08
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
Kaatsheuvel
40:15
2
Lianne Ivens
Waalwijk
44:48
3
Corina Ansing
's-Hertogenbosch
48:47
4
Jenette Tolhoek van Dalen
Giessen
49:59
5
Ingrid den Oudsten
Rijen
50:09
6
Alice Harrems
Gorinchem
55:47
7
Nanja Nunnink
Brakel
58:26
8
Petra Kant
Rijswijk Nb
1:09:22
9
Wieneke Meulman
Brakel
1:10:32
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter van Gurp
Drunen
44:33
2
Kees Verhoeven
Goirle
44:39
3
Adrie van der Ham
Polsbroek
49:06
4
Tinus vd Heuvel
Altena Road Runners
49:54
5
Joop van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
55:11
6
Jan van Beers
Almkerk
1:03:02
7
Mart Verboord
Heusden gem Heusden
1:07:23
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertje Eijmael
Zuilichem
53:49
2
Lydie van Ballegooijen
Gameren
1:05:24
3
Anja Versteeg
Delwijnen
1:05:53
www.uitslagen.nl
24-08-2018 14:54