Uitslagenlijst 11e Raitdaiprun

Sauwerd - Zaterdag 7 april 2018

H5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Ausma
Marum
20:08
20:07
2
Arnoud van Waardenburg
Groningen
20:53
20:51
3
Sander Hoeksema
Eenrum
22:07
22:05
4
Wim Ammeraal
Leens
22:51
22:48
5
Gerard Bekkering
Artemis
24:33
24:30
6
Jan Ruiter
Delfzijl
25:12
25:08
7
Bert Vaatstra
Artemis
26:09
26:05
8
A. Alberts
Peize
26:28
26:24
9
Pieter van Dijken
Winsum
27:20
27:10
10
Bert van Popta
Uithuizen
27:32
27:19
11
Marco Koning
Bedum
28:20
28:11
12
Peter Vonck
Sauwerd
29:00
28:53
13
Gertjan Piek
Sauwerd
29:01
28:51
14
Jos Douma
Assen
29:15
28:52
15
Bart Bodde
Winsum
29:37
29:34
16
Bennie Sterenberg
Winsum
31:42
31:22
17
Dennis Knoops
Winsum
31:43
31:23
18
Adriaan Eldering
Groningen
32:04
31:52
19
Richard Borgman
Winsum
32:21
32:08
20
Eric Verschoor
Winsum
32:32
32:26
21
Bert Jansen
Usquert
32:55
32:42
22
Anko Valkema
33:21
32:57
23
Pjotr Dijkstra
Wehe den Hoorn
33:55
33:42
24
Klaas Doornbos
Startenhuizen
35:29
35:12
25
K. Erends
Groningen
52:54
52:42
V5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Spreen
Rolde
22:56
22:54
2
Miranda Bodde
Winsum
24:30
24:27
3
Elise Kool
Loppersum
25:09
25:06
4
Aafke Hoff
Uithuizen
27:32
27:19
5
Hilkina Bouma
Zoutkamp
28:01
27:41
6
Hester Siesling
Groningen
29:16
28:59
7
Anita Vos
Uithuizen
30:09
29:55
8
Inge Verschoor
Winsum
30:21
30:14
9
Emily Leemhuis
Groningen
30:22
30:02
10
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
30:38
30:30
11
Jeanette v.d. Land
Winsum
31:04
30:52
12
Irene Visser
Winsum
31:05
30:53
13
Daniëlle Douma
Zuidlaren
31:14
30:51
14
Rozemarijn Kuindersma
Raitdaiprunners
31:55
31:40
15
Elsemieke Stokman
Groningen
32:21
32:04
16
Nicole Kort
Groningen
32:22
32:05
17
Ingrid Veltman
Winsum
32:23
32:15
18
Carien Magnin
Raitdaiprunners
32:37
32:18
19
Petra Bouma
Zoutkamp
32:40
32:20
20
Nynke Willering
Nieuwleusen
32:42
32:32
21
Inez
Groningen
32:42
32:35
22
Marianne Kamminga
Winsum
32:43
32:33
23
Corrie Halsema
Ulrum
32:45
32:24
24
Boukje Bijsterveld
Winsum
32:52
32:42
25
Petra Wildeboer
Raitdaiprunners
33:03
32:48
26
Tineke Hemmes
Uithuizen
33:06
32:49
27
Leonie van Wijk
Groningen
33:24
33:13
28
Erika Werkman
Kloosterburen
33:55
33:34
29
Leanne de Jonge
Den Haag
34:08
33:48
30
Sandra Werkman
Leens
34:55
34:42
31
Miranda Vogelzang
Fivelstreek
35:23
35:03
32
Janneke de Weert
Uithuizen
35:30
35:13
33
Carina Doesburg
Sauwerd
35:45
35:30
34
Wietske Teijema
Raitdaiprunners
35:47
35:33
35
J. Dijkstra
Burgum
35:50
35:44
36
Jeanet Zwart
Winsum
35:59
35:40
37
Mignon Noordegraaf
Noordwolde
36:54
36:30
38
Audrey Kasemier
Groningen
37:21
36:59
39
Laura Maring
Zuidhorn
37:37
37:14
40
Dorine Blok
Sauwerd
38:06
37:51
41
Nicole Hofman
Kloosterburen
38:15
38:05
42
Rita Woldendorp
Appingedam
38:28
38:07
43
Joyce Bakker
Groningen
38:29
38:08
44
Simona Werkman
Wehe den Hoorn
39:01
38:48
45
Corina Pol
Winsum
39:26
39:07
46
Bregtje Luijendijk
Kommerzijl
39:49
39:41
47
Larissa Doesburg
Sauwerd
40:19
40:03
J5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Visser
Winsum
26:41
26:29
2
Jurrie
Sauwerd
29:01
28:52
3
Lukas Verschoor
Winsum
30:09
30:01
4
Nienke Verschoor
Winsum
32:32
32:26
5
Jip
Winsum
32:42
32:35
6
Thom Doornbos
Veendam
35:00
34:49
7
Peter de Haan
Groningen
38:27
38:06
H10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
Meerstad
37:43
37:42
2
Remco Oost
Kantens
41:19
41:17
3
Harmannus Hovinga
Wildervank
42:01
41:58
4
Wilco v.d. Hul
Groningen
42:07
42:05
5
Heine van Maar
Annen
42:43
42:41
6
Martijn Knook
42:58
42:56
7
Johan Vonck
Garnwerd
43:47
43:45
8
Albert de Vries
Groningen
44:42
44:39
9
Martin Tooren
Bedum
44:55
44:52
10
Peter van Dam
45:25
45:22
11
Maarten Hoeksema
Groningen
45:43
45:41
12
Gerben Zwerver
Winsum
46:19
46:15
13
Willem Jagersma
Sauwerd
47:03
46:58
14
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
47:34
47:31
15
René Noordegraaf
Noordwolde
47:36
47:34
16
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
47:40
47:34
17
Fokko Hendriks
Groningen
49:02
48:59
18
Bart Kuipers
Groningen
49:38
49:18
19
Hilbert Annen
Groningen
50:05
50:03
20
Bert Willering
Nieuwleusen
50:25
50:21
21
Jaap Smith
Baflo
50:53
50:46
22
Luuk Steemers
Winsum
51:14
51:09
23
Erik Danhof
Baflo
51:35
51:29
24
Ite Dijkstra
Zuurdijk
52:35
52:35
25
Martieu Wienke
Raitdaiprunners
52:40
52:34
26
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
53:12
53:00
27
Garmt Borgman
Hoogezand
53:14
53:11
28
Johan Oosterhoff
Bedum
53:48
53:43
29
Dirk de Weert
Uithuizen
54:25
54:17
30
Bert Pettinga
Kolham
54:33
54:28
31
Jelle Wijma
Groningen
54:46
54:41
32
H.B. Staal
Harkstede
55:17
55:03
33
Jenne Jan Kwant
Sauwerd
55:50
55:45
34
Wim Visscher
Anloo
56:00
55:38
35
Wilfred Lenting
Sappemeer
56:03
55:44
36
Ben Zotrug
Zuidhorn
56:07
55:55
37
Leo van der Pol
Groningen
56:47
56:23
38
Lebertus Loonstra
Rolde
56:53
56:40
39
Luud Pijl
Noordwolde
57:13
57:04
40
Egbert de Groot
Bedum
58:05
57:55
41
Gerard Berghuis
Winsum
58:24
58:18
42
Dirk Franssens
Saaksum
58:48
58:40
43
Robert Werkman
Uithuizen
59:34
59:26
44
Albert Krenker
Groningen
59:47
59:40
45
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:02:29
1:02:22
46
Henk Meijer
Friesland
1:03:43
1:03:32
47
Klaas Lok
Winsum
1:05:20
1:05:15
48
Rick Visscher
Wagenborgen
1:05:29
1:05:01
49
Henk Schuitema
Zuidwolde
1:05:52
1:05:32
50
Rudie Huizenga
Leens
1:06:52
1:06:42
51
Bernard van der Til
Groningen
1:07:46
1:07:21
52
Cor Douma
Fivelstreek
1:08:58
1:08:36
53
R. Moeken
Sauwerd
1:09:11
1:08:52
54
Kor Datema
Sauwerd
1:09:11
1:08:53
55
Harm Jan Bolt
Raitdaiprunners
1:09:37
1:09:32
56
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:12:20
1:12:12
57
Johan Trenning
Sauwerd
1:13:16
1:13:02
58
Menze Hofman
Leeens
1:13:55
1:13:38
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anje Norden
Groningen
45:02
44:59
2
Esther de Boer
Groningen
45:59
45:56
3
Jannie Laning
Loopgroep PK
49:19
49:16
4
Aleida Groothoff
Winsum
50:19
50:14
5
Anne Rixt Epema
Groningen
51:12
51:08
6
Linke Huizinga
Baflo
51:17
51:11
7
Leonie Woldendorp
Appingedam
51:29
51:25
8
Gitty v.d. Hul
Groningen
52:25
52:21
9
Mia Hut
Winsum
54:13
54:10
10
Agnes Woldhuis
Ten Post
54:18
54:15
11
Petra Makkes
Bedum
54:38
54:33
12
Judith Visser
Sauwerd
55:50
55:45
13
Riëtte Danhof
Baflo
56:03
55:56
14
Rianne van der Meulen
Groningen
56:20
56:17
15
Anna de Munck
Artemis
56:52
56:45
16
Pien Kuik
Winsum
57:27
57:20
17
Tineke Roorda
Westeremden
57:51
57:45
18
Jane Haijkens
Garmerwolde
59:27
59:17
19
Linda ter Veld
Groningen
59:40
59:31
20
Andrea Kwant
Raitdaiprunners
59:45
59:40
21
Jacqueline van Wijk
Loopgroep Astrea
1:01:05
1:00:56
22
Esther Werkman
Kloosterburen
1:01:07
1:00:55
23
Eilanda Maring
Winsum
1:01:18
1:01:08
24
Erna Veening
Noordwolde
1:01:20
1:01:05
25
Corine Rinzema
Groningen
1:01:31
1:01:27
26
Jeannet Bakema
Loppersum
1:01:50
1:01:41
27
Wiesje Waanders
Winsum
1:02:06
1:01:45
28
Marlies Bosma
Bedum
1:02:13
1:01:53
29
Monique Kloosterman
Winsum
1:02:41
1:02:19
30
Klari Wienke
Sauwerd
1:02:51
1:02:35
31
Nicole Boschman
Rottum
1:03:07
1:02:53
32
Aafke Helmus
Winsum
1:03:23
1:03:14
33
Suzanne Lok
Ede
1:03:47
1:03:43
34
Hieke Beukema
Groningen
1:04:08
1:03:57
35
Minke Oord
Friesland
1:04:11
1:04:06
36
Willy de Vries
Winsum
1:04:30
1:04:22
37
Maja Kuipers
Groningen
1:05:52
1:05:32
38
Renée Boerema
Uithuizermeeden
1:06:15
1:06:07
39
Lineke Ham
Warffum
1:06:49
1:06:34
40
Wietske Mellema
Kloosterburen
1:07:45
1:07:33
41
Ina Hofman
Leens
1:09:48
1:09:31
42
Margreet Doornbosch
Veendam
1:10:34
1:10:22
43
Jolanda Oosterhoff
SV Veendam
1:10:37
1:10:27
44
Wendy de Lange
SV Veendam
1:10:39
1:10:28
45
Janny Heller
Adorp
1:12:19
1:12:04
46
Claudia van der Muil
Artemis
1:12:37
1:12:29
47
Klazien Korhorn
Artemis
1:12:55
1:12:38
48
Harma Apol
Loopgroep Zuidhorn
1:15:48
1:15:34
49
Tina Aardema
Winsum
1:15:48
1:15:34
50
Kinny Lakenvelt
Zuidhorn
1:19:51
1:19:28
H10M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Vervoort
Groningen
1:05:56
1:05:53
2
Karel Edens
Groningen
1:09:27
1:09:23
3
Henry Kuipers
Bedum
1:09:48
1:09:44
4
Sybren Harmsma
Groningen
1:12:20
1:12:17
5
Frans Riepma
Haren
1:17:06
1:17:00
6
Kevin Haines
Groningen
1:17:08
1:17:04
7
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:18:18
1:18:14
8
Derk
Spijk
1:18:44
1:18:41
9
Aris Pestman
Spijk
1:19:00
1:18:56
10
L. v.d. Molen
Groningen
1:20:25
1:20:17
11
Hans van Santen
Groningen
1:20:44
1:20:40
12
Meine Hoitsma
Kollum
1:22:23
1:22:18
13
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
1:23:18
1:23:14
14
Michiel IJbema
Zuidhorn
1:26:11
1:26:03
15
Koen Boer
Haren
1:26:48
1:26:43
16
Gert Schreuder
Oosterwijtwerd
1:27:38
1:27:33
17
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
1:29:29
1:29:22
18
Robert Jan Kooijmans
Loopgroep Bedum
1:33:55
1:33:51
19
Ali Badran
Winsum
1:34:39
1:34:33
20
Ronny de Lange
Veendam
1:36:06
1:36:01
21
Reinder Tel
Friesland
1:36:19
1:36:14
22
Erik Bakker
Uithuizermeeden
1:37:11
1:37:04
23
Hendrik Topper
Hoogezand
1:44:44
1:44:37
V10M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:12:57
1:12:53
2
Gea Meulema
Artemis
1:30:11
1:30:04
3
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:31:44
1:31:40
4
Jeltje Bosma
Baflo
1:35:39
1:35:34
5
Wiesje Jakobs
Warffum
1:39:11
1:39:04
6
Greetje Terpstra
Winsum
1:44:37
1:44:31
7
Elizabeth Hofman
Artemis
1:46:56
1:46:50
8
Grietje Dijkmans
Winsum
1:47:11
1:47:04
9
Ineke Wolters
Artemis
1:47:11
1:47:04
10
Marianne Waterman
Artemis
2:01:40
2:01:34
www.uitslagen.nl
08-04-2018 13:35