Uitslagenlijst ACO scholierenloop

Ommen - Vrijdag 6 april 2018

M3, M GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Bouwhuis
Koloriet
1:39
2
Fem Nijhoff
De Kardoen
1:40
3
Fay Kamphuis
Het Palet
1:43
4
Tess den Bakker
De Kardoen
1:45
5
Lise Grotenhuis
De Kardoen
1:46
6
Sarah Bloten
Ichtus
1:51
7
Noor Homan
De Kardoen
1:51
8
Manoah Boer
De Kardoen
1:55
9
Lieve Willems
De Kardoen
1:58
10
Anna Hengstman
Koloriet
1:58
J3, J GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Hogenkamp
Ommerkanaal
1:39
2
Tobi Ruijters
De Kardoen
1:42
3
Giel Borger
Ommerkanaal
1:43
4
Joris Hengstman
Koloriet
1:45
5
Gijs de Lange
Ommerkanaal
1:47
6
Kay Bouwhuis
De Hoekstee
1:55
7
Gijs Dekker
Dennenkamp
1:59
8
William Slotman
De Triangel
2:00
9
Dion Volkerink
De Triangel
2:06
10
Eamon Brouwer
Johan Seckel
2:08
11
Wietse de Vries
Nieuwe Brug
2:08
12
Sem Katerberg
De Kardoen
2:13
13
David Wolters
Nieuwe Brug
2:14
M4, M GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Schulten
Koloriet
1:32
2
Ieke Holtvoort
Ommerkanaal
1:36
3
Naomi ekkelkamp
De Kardoen
1:36
4
Eva Hemstede
De Kardoen
1:37
5
Los Hazeleger
Koloriet
1:39
6
Lise Winters
De Hoekstee
1:40
7
Jasmijn 't Jong
De Kardoen
1:42
8
Esther Haveman
De Triangel
1:42
9
Silke Idema
Dennenkamp
1:44
10
Namood e saher
De Kardoen
1:44
11
Lynn Gerrits
De Kardoen
1:45
12
Noa Grotenhuis
Nieuwe Brug
1:45
13
Jente Willems
De Hoekstee
1:49
14
Cynthia Koonstra
De Triangel
1:50
15
Sharona Gruppen
Het Palet
1:54
16
Nova Willems
De Kardoen
1:57
17
Lydia Ghebru
Dennenkamp
1:58
18
Yade Kampman
De Kardoen
1:59
19
Noa Veurink
De Kardoen
2:00
20
Elin Haveman
St Bernardus
2:01
21
Nicole ekkel
Dennenkamp
2:03
22
Menesse Mhalhal
Het Palet
2:14
23
Moolayjoy Moo
Dennenkamp
2:42
J4, J GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Seinen
St Bernardus
1:21
2
Lincoln Martin
De Kardoen
1:22
3
Maik Welink
De Kardoen
1:28
4
Jurre de Weerd
Johan Seckel
1:29
5
Kalle Stegeman
De Kardoen
1:30
6
Daan Scholten
Het Palet
1:36
7
Yazan Alsuliman
Dennenkamp
1:40
8
Thijs Willems
De Kardoen
1:42
9
Feije Minkjan
De Kardoen
1:43
10
Yorian pierik
De Kardoen
1:45
11
Sander back
St Bernardus
1:46
12
Marc Mulder
De Kardoen
1:50
13
Thijs van Wijngaarden
De Kardoen
1:57
M5, M GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Berger
De Kardoen
3:09
2
Nora Boer
Dennenkamp
3:14
3
Emma Duval
De Kardoen
3:24
4
Leah Holtvoort
Ommerkanaal
3:32
5
Yara Kosters
De Kardoen
3:34
6
Carmen Dragt
Koloriet
3:46
7
Inge Zwarteveen
Guido de Bres
3:47
8
Yvon Weelink
Guido de Bres
3:50
9
Iris Wolters
Nieuwe Brug
3:53
10
Jolijn Homan
De Kardoen
3:56
11
Annabel Slotman
De Triangel
4:01
12
Emma Bloten
Ichtus
4:03
13
Lindy bendijk
Ichtus
4:04
14
Zo Dankelman
Het Palet
4:08
15
Evelien Wolf
De Kardoen
4:09
16
Vera Blomsma
Het Palet
4:12
J5, J GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvan Nijhoff
De Kardoen
3:25
2
Thies Koekkoek
Dennenkamp
3:26
3
Morris Brouwer
Johan Seckel
3:27
4
Daan Stobbelaar
Nieuwe Brug
3:27
5
Jayden Gerrits
De Kardoen
3:34
6
Aron Haveman
De Triangel
3:36
7
Ahmad Darbas
Dennenkamp
3:37
8
Louay Alkouri
Dennenkamp
3:42
9
Hielke Grondman
De Triangel
3:44
M6, M GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wiep Seinen
St Bernardus
3:06
2
Alana Boschman
De Kardoen
3:13
3
Lotte Lammerink
Ichtus
3:22
4
Esmee den Besten
Guido de Bres
3:48
5
Deborah Boer
De Kardoen
3:49
J6, J GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nout Meijer
De Triangel
3:02
2
Sem de Jong
Het Palet
3:04
3
Dion Gerbers
De Kardoen
3:06
4
Roan Dijk
Ichtus
3:15
5
Tamawah wah
Dennenkamp
3:19
6
Hamzeh Alkouri
Dennenkamp
3:19
7
Bart Scholten
Het Palet
3:20
8
Dylano Gruppen
Het Palet
3:23
9
Stefan Pot
Het Palet
M7, M GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Willems
De Kardoen
3:11
2
Riona Gerrits
Het Palet
3:12
3
Sanne vd Veen
De Triangel
3:15
4
Kyra Fokkert
Ichtus
3:18
5
Merle Hogenkamp
Ommerkanaal
3:24
6
Rozanne Mulder
De Kardoen
3:29
7
Noor van den Enk
Johan Seckel
3:56
J7, J GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kay Welink
De Kardoen
2:45
2
Wessel Koekkoek
Dennenkamp
2:58
3
Milan bendijk
Ichtus
3:09
4
Brent Horsman
Ichtus
3:15
5
Sverre van den Enk
Het Palet
3:20
6
Mohamad Al Sahli
Dennenkamp
3:28
7
Mike Post
Johan Seckel
3:28
8
Sem Lammerink
Ichtus
3:28
9
Michel Dragt
Koloriet
3:36
10
Sven Welker
Ichtus
3:36
11
Ali Darbas
Dennenkamp
3:58
12
Senna Weller
Koloriet
M8, M GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Meinen
De Kardoen
2:54
2
Liset van de Wolfshaar
De Triangel
2:59
3
Ilse Makkinga
De Kardoen
3:00
4
Los Kamerman
Johan Seckel
3:01
5
Floortje Hein
Ommerkanaal
3:10
6
Juliette Wsten
St Bernardus
3:12
7
Dominique bendijk
Ichtus
3:27
8
Laura Dragt
Koloriet
3:30
9
Yorieke Visscher
Ichtus
3:32
10
Samantha van der Haven
St Bernardus
3:35
11
Merle Dijk
Ichtus
3:39
12
Amber ekkel
Dennenkamp
3:51
13
Lyann Huisman
Dennenkamp
3:59
14
Rebecca Zwetsloot
Dennenkamp
4:01
15
Sahida Tieman
St Bernardus
4:11
16
Yaika Barneveld
Johan Seckel
4:15
17
Annelynn van der Linde
Johan Seckel
4:17
J8, J GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Berger
De Kardoen
2:51
2
Nick Grondman
De Triangel
2:55
3
Stijn Hogenkamp
Ommerkanaal
2:57
4
Sem Kosters
De Kardoen
3:09
5
Mathijs van Harten
Ommerkanaal
3:21
6
Tesfagaber Ghebru
Dennenkamp
3:32
7
Jonne Maathuis
De Kardoen
3:40
8
Julian Bouwhuis
De Hoekstee
3:53
9
Cas Groen
Johan Seckel
3:57
www.uitslagen.nl
09-04-2018 18:21