Uitslagenlijst NK Veldloop voor Ambtenaren

Breda - Woensdag 4 april 2018

MSEN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorden van Luxemburg
Gemeente Utrecht
47:02
47:01
2
Dries Douma
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
49:04
49:04
3
Rob Slits
Gemeente Rhenen
50:19
49:56
4
Stefan Staartjes
Gemeente Nijkerk
50:41
50:40
5
Mathew Olde Klieverik
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
51:12
51:09
6
Bas Utens
Gemeente Heerlen
51:53
51:51
7
Joey Oomen
Decathlon Breda
52:23
52:21
8
Chris Frencken
Gemeente Oost Gelre
52:39
52:26
9
Yori de Bruin
Gemeente Etten-Leur
52:53
52:48
10
Dennis Weijers
Gemeente Oost Gelre
52:53
52:39
11
Kevin Stremmelaar
Gemeente Voorst
53:29
53:04
12
Rogier Scholten
Gemeente Oldenzaal
55:09
54:54
13
Frank Muthing
Omgevingsdienst West-Holland
55:44
55:37
14
Joris van der Spelt
Op weg naar Molenlanden
57:23
57:17
15
Christopher Arévalo de Weever
Gemeente Doetinchem
57:27
57:17
16
Lodewijk van Iwaarden
Gemeente Noord-Beveland
57:30
57:12
17
Wilco Jonker
Gemeente Goes
57:31
57:12
18
Johan Werkhoven
Gemeente Barneveld
58:15
57:53
19
Bart Brandwijk
Gemeente Goes
58:18
58:14
20
Sidney Poulissen
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
58:48
58:20
21
Stefan Willemsen
Gemeente Oosterhout
59:17
58:57
22
Jeroen Hack
Gemeente Drimmelen
59:32
59:18
23
Tyas Rood
Gemeente Amsterdam
59:52
59:34
24
Frank de Bruijn
Gemeente Rijswijk
1:00:11
1:00:02
25
Abdale Hawadleh
Gemeente Amsterdam
1:01:43
1:01:25
26
Bas Gradussen
Gemeente Oss
1:01:43
1:01:17
27
Thijs Barten
Gemeente Zevenaar
1:02:37
1:02:23
28
Luuk ten Velde
Gemeente Zevenaar
1:02:52
1:02:36
29
Björn Roovers
Gemeente Loon op Zand
1:04:26
1:04:03
30
Iroy Konings
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
1:05:04
1:04:47
31
Bart Brandenburg-Stroo
Gemeente Rhenen
1:05:21
1:04:57
32
Thomas Vink
Gemeente Alblasserdam
1:05:29
1:05:15
33
Bart Sikkes
Metafoor Vastgoed en Software
1:05:48
1:05:11
34
Johan Benning
Werkorganisatie Duivenvoorde
1:06:52
1:06:37
35
Pim van den Hoven
Gemeente Oosterhout
1:08:30
1:08:08
36
Arie van der Klift
Gemeente Wageningen
1:09:28
1:09:02
37
Tim Savenije
Gemeente Utrecht
1:09:59
1:09:41
38
Julian Wassink
Gemeente Dongen
1:12:01
1:11:24
39
Tom van den Waardenburg
Gemeente Nuenen
1:12:18
1:11:49
40
Robin Garssen
RSD de Liemers
1:12:26
1:12:15
M35, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn de Kok
Gemeente Vlissingen
43:40
43:40
2
Ralph Apeldoorn
Gemeente Haarlem
44:06
44:05
3
Hendrikjan Heijerman
Samenwerking A2 gemeenten
46:46
46:46
4
Michael Woerden
Gemeente De Ronde Venen
47:25
47:24
5
Stevan Leppink
Gemeente Asten
47:40
47:39
6
Ralf Hamers
Gemeente 's-Hertogenbosch
47:57
47:56
7
Rob Ribbink
Werkorganisatie Druten Wijchen
48:36
48:34
8
Hilko Ellerbroek
Gemeente Veldhoven
49:41
49:38
9
Joost Beentjes
Gemeente Amsterdam
49:57
49:55
10
Jelrik Geurtz
Gemeente Neder-Betuwe
50:43
50:36
11
Frank van Wamel
Gemeente Breda
52:31
52:29
12
Tony Jacobs
Gemeente Eindhoven
52:34
52:33
13
Hans Beukema
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
53:27
53:22
14
Jeroen Wolters
Gemeente Rhenen
53:30
53:08
15
Arjen Boekema
Gemeente Groningen
53:36
53:36
16
Okko de Haas
SED-organisatie
53:41
53:39
17
René Valentijn
Werkorganisatie Duivenvoorde
53:46
53:31
18
Adrie Akkerman
Gemeente Lingewaard
53:51
53:47
19
Matthijs van den Bos
Gemeente Hardinxveld-Giessenda
54:04
54:01
20
Paul Kok
Gemeente Zaanstad
54:16
54:11
21
Arjan Versluis
Gemeente Gorinchem
54:28
54:26
22
Arjan Zonneveld
Gemeente Breda
55:55
55:53
23
Wiebo Razenberg
Brandweer MW-Brabant
56:09
55:47
24
Bart Savelsberg
Brandweer MW-Brabant
56:09
55:48
25
Wouter van Rees
Gemeente Oldebroek
56:19
56:11
26
Ivar Heemskerk
Gemeente Den Haag
57:57
57:49
27
Martijn Kooijman
Gemeente Amsterdam
57:58
57:53
28
Max Wieland
Gemeente Veldhoven
58:21
58:19
29
Michiel Mensink
Gemeente Hof van Twente
59:03
58:57
30
Hinko Grootenboers
Rijksvastgoedbedrijf
59:04
58:44
31
John van Lochem
Werkorganisatie Duivenvoorde
59:05
58:49
32
Roel Klei
Gemeente Breda
59:15
59:10
33
Rob van den Broek
Gemeente Breda
1:00:12
1:00:10
34
Ferdy Naafs
Gemeente Oosterhout
1:00:16
59:56
35
Arno van der Werf
Gemeente Heerhugowaard
1:00:22
1:00:10
36
Sebastienne Keij
Gemeente Drimmelen
1:00:27
1:00:12
37
Joost Ridderhof
Gemeente Binnenmaas
1:00:48
1:00:22
38
Garmond Ruighaver
Gemeente Hilversum
1:00:56
1:00:52
39
J Mimpen
Gemeente Goeree-Overflakkee
1:01:03
1:00:46
40
Ronald van Eden
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:01:08
1:00:47
41
Michiel Kamst
Gemeente Hof van Twente
1:01:11
1:01:04
42
Paul Janssen
Gemeente Beek
1:01:28
1:01:18
43
Stefan Garstman
Omgevingsdienst West-Holland
1:02:07
1:01:59
44
Leonard van Geldorp
Gemeente Oosterhout
1:02:19
1:02:00
45
Rob Sijmons
Gemeente Eindhoven
1:02:22
1:02:13
46
Don de Greef
Gemeente Leidschendam-Voorburg
1:02:26
1:01:56
47
Timo Angenent
Gemeente Goeree-Overflakkee
1:02:27
1:02:14
48
Vincent Damen
Gemeente Hilversum
1:02:34
1:02:30
49
Arjen Koene
Gemeente Den Haag
1:02:35
1:02:26
50
Maarten Middelbeek
Gemeente Leidschendam-Voorburg
1:02:38
1:02:09
51
Jan Willem Versteeg
Gemeente Sliedrecht
1:02:49
1:02:27
52
Ernest Bressers
Gemeente Wijk bij Duurstede
1:03:03
1:02:54
53
Gjalt Frekranus
Gemeente Heerenveen
1:03:04
1:02:49
54
Maarten Dijk
SED-organisatie
1:03:04
1:03:03
55
Erik van Dijk
Avri
1:03:04
1:02:35
56
Lourens Penninga
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
1:03:13
1:03:06
57
Mohamed Bouhamou
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
1:03:13
1:03:06
58
Maarten Wiegant
Gemeente Hilversum
1:03:33
1:03:29
59
Mark Megens
Gemeente Oss
1:03:36
1:03:09
60
Robert Spijkerman
VNOG
1:04:09
1:03:58
61
Martijn van Dee
Gemeente Rhenen
1:04:14
1:03:49
62
Jerry Oors
Gemeente Breda
1:04:21
1:03:52
63
Pieter Lak
Gemeente Binnenmaas
1:04:36
1:04:34
64
Jeroen Ruijs
Gemeente Almere
1:04:41
1:04:34
65
Gerwin Hesselink
Bestuursdienst Ommen-H'berg
1:04:59
1:04:50
66
Kiram Kegel
Gemeente Woensdrecht
1:05:36
1:05:32
67
Barry van de Hoef
Gemeente Ede
1:06:00
1:05:29
68
Hiels Oving
Gemeente Reimerswaal
1:06:13
1:05:42
69
Arnoud van Haaren
Gemeente Vlissingen
1:06:16
1:05:46
70
Henk Veldmans
Gemeente Hardinxveld-Giessenda
1:06:22
1:06:15
71
Bart Pouwelse
Gemeente Noord-Beveland
1:06:31
1:06:15
72
Stijn Meulendijk
Gemeente Geldrop-Mierlo
1:06:56
1:06:23
73
Maarten Visser
Gemeente Voorst
1:07:00
1:06:35
74
Sander van der Helm
Gemeente Leidschendam-Voorburg
1:07:03
1:06:33
75
Jasper Tijkotte
Gemeente Amsterdam
1:07:04
1:06:53
76
Maarten van de Hagen
Gemeente Geldrop-Mierlo
1:07:09
1:06:36
77
Alex Jansen
Gemeente Krimpen a/d IJssel
1:07:49
1:07:38
78
Mo Buttinger
Gemeente Heerlen
1:08:17
1:07:45
79
Marc Hoofs
Gemeente Heerlen
1:08:18
1:07:45
80
Patrick Eysbach
Gemeente Zwolle
1:08:21
1:08:05
81
Wiepke Popkema
Gemeente De Fryske Marren
1:08:46
1:08:15
82
Jelmer Geluk
Gemeente Goes
1:08:47
1:08:33
83
Marcel Schippers
Gemeente Nissewaard
1:09:36
1:09:20
84
Chris Aa
Gemeente Dronten
1:10:50
1:10:32
85
Ruud van Rijen
GR De Bevelanden
1:11:40
1:11:10
86
Ralph van der Weele
Gemeente Reimerswaal
1:12:34
1:11:59
87
Renze Bergsma
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
1:15:48
1:15:27
88
Eelko Leusink
OD IJsselland
1:16:04
1:15:41
89
Paul van den Bleek
Gemeente Loon op Zand
1:16:22
1:16:06
90
Matthee Fransen
Gemeente Oss
1:16:41
1:16:17
91
Ronald van Heeringen
Gemeente Woensdrecht
1:18:28
1:18:16
92
Robbie ten Thije
Gemeente Doetinchem
1:19:10
1:18:37
93
Dave de Lang
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:22:36
1:22:23
94
Arjan van den Biggelaar
Gemeente Tilburg
1:22:49
1:22:14
M45, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corne van Oirschot
Provincie Noord-Brabant
46:17
46:16
2
Erik Klooster
Belastingdienst Breda
48:22
48:21
3
Gerard Lensvelt
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
48:48
48:47
4
Alex Bekkers
Gemeente 's-Hertogenbosch
50:35
50:34
5
Bernd van den Berg
Omgevingsdienst Midden-Holland
51:09
51:03
6
Arjèn Goedemondt
Belastingdienst Breda
51:37
51:34
7
Frans Linders
Gemeente Woensdrecht
51:45
51:44
8
Ronald van den Hoogen
RSD de Liemers
51:59
51:57
9
Anthonie Dam
Gemeente Almere
52:10
52:04
10
Peter de Kruijk
Gemeente Amsterdam
52:43
52:39
11
Bob Boelens
Werkorganisatie Druten Wijchen
52:51
52:41
12
Anton Bogers
Gemeente Dongen
52:56
52:54
13
Ton Lubbers
Gemeente Zutphen
52:58
52:56
14
Jeroen Jonkers
Gemeente Vlaardingen
53:03
53:00
15
Jacco Folkersma
Waterschap Rivierenland
53:47
53:46
16
Patrick Groenen
Gemeente Eindhoven
53:55
53:49
17
John Hopstaken
Gemeente Breda
54:10
54:09
18
Arthur Hulstkamp
DCMR Milieudienst Rijnmond
54:41
54:33
19
Rob Velden
Omgevingsdienst West-Brabant
54:59
54:53
20
Rene Wijnen
Samenwerkingsverband Dst. Dom
55:02
55:01
21
Gerwin Donkers
Gemeente Wageningen
55:16
55:07
22
Antoon Uitdehaag
Gemeente Roosendaal
55:51
55:40
23
John van Gorp
Gemeente Lansingerland
56:00
55:57
24
Roland van Willegen
Gemeente Dronten
56:02
55:55
25
Vincent Bronkhorst
Gemeente Arnhem
56:12
56:09
26
Jan Hendrikse
Gemeente Amsterdam
56:16
56:15
27
Jeroen Kemper
RUD Utrecht
56:20
56:03
28
Huibert Crijns
Gemeente 's-Hertogenbosch
56:23
56:18
29
Rob Brekelmans
Gemeente Binnenmaas
56:33
56:31
30
Ritsema JaapJan
Gemeente Schouwen-Duiveland
56:35
56:25
31
Robert Carol
Gemeente Schouwen-Duiveland
56:41
56:38
32
Gert-Jan Hol
Gemeente Geldermalsen
56:53
56:49
33
Koert Meijer
Bestuursdienst Ommen-H'berg
57:04
56:56
34
Ruud Janssen
Gemeente Lingewaard
57:20
57:16
35
Ton Romeijn
Gemeente Voorst
57:29
57:20
36
Bas Schinck
Gemeente Leudal
57:30
57:17
37
Gerrit Zwep
Gemeente Dronten
57:33
57:27
38
Kees Verschoor
Gemeente Utrecht
58:05
58:02
39
Roger Hameleers
Gemeente Heerlen
58:10
58:00
40
Wilfried Lubbers
Gemeente Doetinchem
58:13
58:03
41
Frank Nijholt
Gemeente Heerlen
58:15
58:05
42
Menno den Dekker
Gemeente Terneuzen
58:16
58:11
43
Gertjan van Dam
Gemeente Renkum
58:18
58:12
44
Serge Heemskerk
Gemeente Amsterdam
58:39
58:19
45
David Bakker
Gemeente Neder-Betuwe
58:55
58:47
46
Chris Hali
Gemeente Geldrop-Mierlo
58:57
58:45
47
Lars van der Beek
Gemeente Woensdrecht
59:20
59:17
48
David Pruijt
Gemeente Amsterdam
59:52
59:49
49
Ronald van de Geer
Gemeente Oud-Beijerland
1:00:15
59:50
50
Peter Ramaekers
Gemeente Eindhoven
1:00:21
1:00:02
51
Eric van der Wal
Gemeente Dongen
1:00:21
1:00:19
52
Alex Buitenhuis
Gemeente Wijdemeren
1:00:42
1:00:11
53
Anton Dekkers
Gemeente Breda
1:00:42
1:00:24
54
Ton Bosman
Provincie Noord-Brabant
1:00:53
1:00:42
55
Erik de Vries
Avri
1:01:06
1:00:33
56
John Kommer
Gemeente Bergen op Zoom
1:01:10
1:01:09
57
Robbert Polak
Gemeente Amsterdam
1:01:20
1:01:03
58
Roel ter Horst
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
1:01:21
1:01:02
59
Jeroen Lourens
Gemeente Harderwijk
1:01:22
1:01:17
60
Wim Tijskens
Gemeente Utrecht
1:01:29
1:01:20
61
Peter Aalderink
Gemeente Roosendaal
1:01:36
1:01:02
62
Otto Toeset
Omgevingsdienst Veluwe IJssel
1:01:41
1:01:23
63
Twan van den Hurk
Gemeente Roosendaal
1:01:54
1:01:43
64
Edward Spithoven
Gemeente Culemborg
1:01:54
1:01:43
65
Erwin Heddes
Gemeente Eindhoven
1:02:09
1:01:49
66
Ronald van der Voort
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
1:02:13
1:02:08
67
Eric Maten
Gemeente Ede
1:02:32
1:02:00
68
René van der Valk
Gemeente Heerlen
1:02:42
1:02:21
69
Ruud van Schie
Gemeente Den Haag
1:02:52
1:02:45
70
Co de Feijter
Gemeente Veere
1:03:20
1:02:50
71
Martin van der Made
Gemeente Zutphen
1:03:20
1:02:59
72
Jeroen Huis in 't Veld
Gemeente Lelystad
1:03:43
1:03:09
73
Huibert van der Schaar
Gemeente Hilversum
1:03:44
1:03:32
74
Pieter Wielhouwer
Gemeente Goes
1:03:50
1:03:31
75
Roel Otten
Bestuursdienst Ommen-H'berg
1:03:55
1:03:40
76
Bernard Eltingh
Gemeente Groningen
1:03:57
1:03:49
77
Marco Froyen
Gemeente Beek
1:03:58
1:03:44
78
Arjan van Gurp
Brandweer MW-Brabant
1:04:00
1:03:38
79
Raymond Postma
Gemeente Dronten
1:04:04
1:03:48
80
Dirk Leijen
Gemeente Heerhugowaard
1:04:08
1:03:55
81
Roelof Stadman
Samenwerkingsverband Dst. Dom
1:04:16
1:04:09
82
Willy Quaedvlieg
Gemeente Beek
1:04:30
1:04:16
83
Jo de Bie
Gemeente Beek
1:04:48
1:04:38
84
Rob Farla
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:04:51
1:04:30
85
Rick Land
Gemeente Winterswijk
1:04:55
1:04:22
86
Axel Pel
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:05:16
1:04:56
87
Rompt Noordenbos
Gemeente Groningen
1:05:18
1:04:53
88
René Van der Sijde
Belastingdienst Breda
1:05:19
1:04:57
89
Rob Meijers
Gemeente Heerhugowaard
1:05:26
1:05:14
90
Theo den Braanker
Gemeente Gorinchem
1:05:33
1:05:30
91
Ryan Bevers
Gemeente Tiel
1:05:45
1:05:35
92
Arjan Geers
Gemeente Soest
1:05:46
1:05:22
93
Geart de Jong
Gemeente De Fryske Marren
1:06:00
1:05:52
94
Harry Kluver
Werkplein HartvanWest-Brabant
1:06:09
1:05:56
95
Bernard Roggen
Gemeente Groningen
1:06:11
1:06:03
96
Clemens Pot
Gemeente Dronten
1:06:13
1:05:57
97
Stan Steegeling
Gemeente Amsterdam
1:06:51
1:06:50
98
Adri Gabriels
Gemeente Oosterhout
1:06:53
1:06:32
99
Arjan van der Velde
Gemeente Oud-Beijerland
1:07:01
1:06:35
100
Jeroen Vermeij
Omgevingsdienst Veluwe IJssel
1:07:05
1:06:59
101
Rene Solberg
Gemeente Landgraaf
1:07:25
1:06:58
102
Aad van Wijngaarden
Gemeente Roosendaal
1:07:52
1:07:18
103
Hans Koning
Gemeente Breda
1:07:55
1:07:40
104
Luc Verschueren
Gemeente Westland/PV Westland
1:07:56
1:07:28
105
Peter Binnendijk
Omgevingsdienst Midden-Holland
1:08:10
1:07:36
106
Barry Grippeling
Gemeente Heerhugowaard
1:08:18
1:08:06
107
Gerrit Kamminga
Gemeente Geldrop-Mierlo
1:08:32
1:08:02
108
Rob Heemels
Gemeente Woensdrecht
1:09:02
1:08:57
109
Ates King
Gemeente Amsterdam
1:09:12
1:08:51
110
Jan Kaljouw
Gemeente Vlissingen
1:09:24
1:08:53
111
Arno Tiernego
Gemeente Arnhem
1:10:10
1:09:44
112
Klaas Tjibbe Knobbe
Gemeente SúdWest-Fryslân
1:10:29
1:10:06
113
Patrick van Lunteren
Gemeente Breda
1:11:00
1:10:32
114
Marc Groenenboom
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:11:00
1:10:38
115
Dirk Aben
Gemeente Rotterdam
1:11:01
1:10:40
116
Dick Roodenburg
Gemeente De Ronde Venen
1:11:13
1:10:54
117
Jos Bleijlevens
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
1:11:29
1:11:12
118
Ronald Ehlen
Gemeente Dongen
1:11:31
1:10:56
119
Ronald Smallenburg
Waterschap Vallei en Veluwe
1:12:04
1:11:31
120
Danny de Groot
Gemeente Barneveld
1:12:50
1:12:27
121
Guido Hooiveld
Gemeente Oldebroek
1:13:39
1:13:12
122
Harry Davidse
Gemeente Schouwen-Duiveland
1:13:49
1:13:19
123
Pim Aerts
Gemeente Den Haag
1:13:56
1:13:49
124
Hans Eggen
Gemeente Simpelveld-Voerendaal
1:15:57
1:15:28
125
Henk Veldhuizen
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
1:17:45
1:17:17
126
Marco Fafieanie
Gemeente Dronten
1:17:57
1:17:40
127
Robert Smids
Gemeente Zoetermeer
1:18:03
1:17:33
128
Henk Maas
Gemeente Harderwijk
1:18:50
1:18:39
129
Marco Bootsma
Gemeente Katwijk
1:23:45
1:23:44
130
Jeroen Verhagen
Gemeente Etten-Leur
1:24:04
1:23:37
M55, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wichard de Benis
Gemeente Best
47:08
47:07
2
Henk Wolf
Gemeente Lelystad
48:51
48:50
3
Karel Uitterlinden
Gemeente Korendijk
50:23
50:22
4
Henk Weijerstrass
Gemeente Amsterdam
51:47
51:34
5
Aart Beekman
Gemeente Eindhoven
53:44
53:41
6
Rob van Zanten
Gemeente Vlaardingen
53:54
53:53
7
Guust van Mieghem
Gemeente Breda
54:52
54:46
8
Peter van Gils
Werkorganisatie Druten Wijchen
55:24
55:15
9
Ronald Wolthuis
Belastingdienst Breda
55:42
55:39
10
Jack van de Huygevoort
Gemeente Breda
55:55
55:53
11
Erik van Hal
Gemeente Eindhoven
56:27
56:08
12
Rob Geurts
Gemeente Zutphen
57:20
57:10
13
Martin Veldwijk
Gemeente Dronten
57:34
57:28
14
Ger Damn
Gemeente Roosendaal
57:38
57:25
15
Ton Fransen
Gemeente Renkum
58:18
58:12
16
Kees Kiep
Gemeente Lingewaal
58:27
58:21
17
André de Jong
DCMR Milieudienst Rijnmond
58:33
58:18
18
Aart Bastmeijer
Gemeente Amsterdam
58:56
58:17
19
Ad Bergen
Gemeente SúdWest-Fryslân
59:04
58:58
20
Kees van de Heijden
Gemeente Vlissingen
59:11
58:55
21
Toon Masselink
Gemeente Montferland
59:25
59:22
22
Karel Kok
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
59:34
59:16
23
Kees Groeneveld
Gemeente Eindhoven
1:00:00
59:40
24
Herman Schultz
Gemeente Oldenzaal
1:00:34
1:00:10
25
Ronald Kollöffel
Gemeente Vlaardingen
1:00:42
1:00:41
26
Wout Duyndam
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
1:01:03
1:00:50
27
Kick Millenaar
Gemeente Groningen
1:01:11
1:00:58
28
Willy Elshof
Gemeente Montferland
1:01:11
1:01:09
29
Hugo de Groot
Gemeente Geldermalsen
1:01:18
1:01:08
30
René Daemen
Gemeente Vlaardingen
1:01:31
1:01:27
31
Ton Harbrink
Belastingdienst Breda
1:01:40
1:01:37
32
Luuk Pit
Bestuursdienst Ommen-H'berg
1:01:49
1:01:36
33
Wim van de Louw
Avri
1:01:55
1:01:45
34
Henri Koolhof
Gemeente Kampen
1:02:09
1:02:04
35
Jan Vrieling
Gemeente Den Haag
1:02:10
1:02:01
36
Wim van Houten
Gemeente Nijmegen
1:02:31
1:02:19
37
Hans van Dijck
OD IJsselland
1:02:31
1:02:09
38
Wim Van Schooten
Gemeente Borne
1:03:04
1:02:41
39
Anrde Crucq
Gemeente Vlissingen
1:03:21
1:03:06
40
Wieb Bruist
Gemeente Beek
1:03:24
1:03:11
41
Carst de Kock
Gemeente Veldhoven
1:03:26
1:03:11
42
Jacques Zaman
Gemeente Terneuzen
1:03:47
1:03:42
43
Dekker Paul
Gemeente Vlaardingen
1:03:51
1:03:46
44
Wim Dingemanse
Gemeente Veere
1:03:54
1:03:38
45
Peter Jan Kannegieter
Gemeente Amsterdam
1:03:57
1:03:39
46
Harry Boerma
RUD Utrecht
1:03:59
1:03:42
47
Eddie van Middendorp
Gemeente Barneveld
1:04:30
1:04:08
48
Erik Oomes
Gemeente Eindhoven
1:04:31
1:04:22
49
Hans de Jong
Gemeente Soest
1:04:53
1:04:27
50
Ludo Mooi
Gemeente Renkum
1:05:05
1:04:51
51
Peter de Vries
Gemeente Nijkerk
1:05:15
1:05:03
52
Rob de Keijzer
Gemeente Houten
1:05:17
1:04:56
53
Piet Zwartbol
Gemeente Binnenmaas
1:05:22
1:05:19
54
Hans Nieland
Gemeente Binnenmaas
1:05:22
1:05:18
55
Robêr van der Hulst
Gemeente Alphen aan den Rijn
1:05:24
1:05:06
56
Leo Hoeks
Gemeente Woensdrecht
1:05:40
1:05:35
57
Rob Meijer
Gemeente Nieuwkoop
1:06:01
1:05:40
58
Hein Bodelier
Gemeente Heerlen
1:06:06
1:06:03
59
Okko Schook
Gemeente Son en Breugel
1:06:10
1:06:01
60
Ruud Broeren
Gemeente Lingewaard
1:06:13
1:05:56
61
Marcel Warmerdam
Gemeente Lelystad
1:07:06
1:06:39
62
Peter Zoombelt
Gemeente Oldebroek
1:07:32
1:07:06
63
Michel Barendse
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
1:08:07
1:07:50
64
Martin Tak
Gemeente Binnenmaas
1:08:13
1:08:10
65
Henri Lankveld
Gemeente Doetinchem
1:08:23
1:07:44
66
Ynze Alkema
Gemeente Breda
1:08:34
1:08:07
67
Jan Wieriks
Gemeente Oost Gelre
1:08:42
1:08:12
68
Rene Meijer
Gemeente Gooise Meren
1:09:03
1:08:54
69
Rudi Ravia
Gemeente Schouwen-Duiveland
1:09:08
1:08:53
70
Chris Best
Gemeente Haarlem
1:09:14
1:08:52
71
Leen de Waal
Gemeente Lingewaard
1:09:23
1:08:59
72
Nico Berghmans
Gemeente Ede
1:09:26
1:09:20
73
Marten Muller
Gemeente Oldebroek
1:09:48
1:09:22
74
John Cardol
Gemeente Vlissingen
1:09:55
1:09:23
75
Ed van Wijngaarden
Gemeente Bergen op Zoom
1:09:56
1:09:32
76
Piet van Roijen
Gemeente De Ronde Venen
1:10:04
1:09:45
77
Dick Snijders
Gemeente Soest
1:10:15
1:09:49
78
Gerrit van Buuren
Gemeente Tiel
1:10:18
1:09:57
79
Giel van Nuland
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:10:34
1:10:00
80
Kees Goderie
Gemeente Nijmegen
1:11:06
1:10:54
81
Frank Wagenaar
Gemeente Stichtse Vecht
1:11:41
1:11:26
82
Leo van der Meulen
Gemeente Heerenveen
1:11:52
1:11:34
83
Marc Delgijer
Gemeente Breda
1:11:57
1:11:29
84
Jos Gevers
Gemeente Tilburg
1:12:11
1:11:37
85
Kenneth Brammerloo
Gemeente Amsterdam
1:12:36
1:12:14
86
Pieter Bonthuis
Gemeente Rhenen
1:12:56
1:12:31
87
Albert Smallenbroek
Gemeente Veldhoven
1:14:12
1:13:53
88
Marcel Janssen
Gemeente Lingewaard
1:14:18
1:14:13
89
Jan Kerkhof
Gemeente Vlaardingen
1:14:51
1:14:46
90
Koen Bijl
Gemeente Lingewaal
1:15:23
1:14:45
91
Peter Castel
Gemeente Schouwen-Duiveland
1:15:25
1:15:08
92
Roel ter Borg
Gemeente Enschede
1:15:28
1:15:04
93
Peter van Veluw
Gemeente Neerijnen
1:15:47
1:15:13
94
Geert van Roessel
Omgevingsdienst Midden-Holland
1:16:13
1:15:57
95
Hans Jansen
Gemeente Drimmelen
1:18:08
1:17:40
96
Jos Hek
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
1:18:10
1:17:47
97
Arjan Meddeler
Gemeente Borne
1:18:35
1:18:12
98
Pim Limburg
Gemeente De Ronde Venen
1:19:00
1:18:41
99
Jacques Hofs
Gemeente Veere
1:19:06
1:18:47
100
Henk Bos
Gemeente Groningen
1:20:13
1:19:48
101
Peter Verhage
Gemeente Zoetermeer
1:20:32
1:20:03
102
Cees Sterk
Gemeente Lopik
1:22:25
1:22:18
103
Simon van der Geest
Gemeente Zaanstad
1:22:27
1:21:52
104
Tonnie Bremer
Gemeente West Maas en Waal
1:25:21
1:25:02
105
Bert Roeling
Gemeente Vlaardingen
1:28:01
1:27:38
106
Rob Groot
Gemeente Zaanstad
1:32:48
1:32:12
107
Korstiaan Hoogvliet
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
1:33:13
1:32:41
108
Griedo Bel
Gemeente Lingewaal
1:33:13
1:32:36
VSEN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van den Broek
Werkorganisatie Duivenvoorde
56:42
56:28
2
Kim Vermeeren
Gemeente Culemborg
1:00:03
59:53
3
Sofie Deen
Gemeente Breda
1:02:39
1:02:21
4
Wendy Springer
Gemeente Gorinchem
1:05:33
1:05:31
5
Jelly Corbée
Gemeente Leeuwarden
1:08:05
1:07:43
6
Nilja van Weert
Gemeente Breda
1:10:51
1:10:36
7
Rose-Anne Vermeer
Gemeente Dongen
1:10:54
1:10:19
8
Kimberley Tobias
Metafoor Vastgoed en Software
1:12:17
1:11:40
9
Froukje Stuursma
Gemeente SúdWest-Fryslân
1:13:08
1:12:54
10
Marjolein Baas
Gemeente Reimerswaal
1:22:40
1:22:09
V35, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Vos
Gemeente Lelystad
53:57
53:56
2
Marjolein Mulder
Gemeente Arnhem
59:41
59:15
3
Marieke Horstink
Gemeente Doetinchem
1:00:08
59:58
4
Marloes Laurenssen
Gemeente Nuenen
1:02:16
1:02:09
5
Marcel van Densen
Gemeente Breda
1:02:45
1:02:17
6
Eveline Blasius
Gemeente Amsterdam
1:05:10
1:04:52
7
Stevien Gardenier
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
1:06:41
1:06:21
8
Liesbeth Valk
Gemeente Noord-Beveland
1:07:05
1:06:49
9
Bianca Poelhuis
Gemeente Oost Gelre
1:08:42
1:08:13
10
Kim Houben
Gemeente Soest
1:09:31
1:09:05
11
Danielle Laurijssen
Gemeente Roosendaal
1:09:42
1:09:31
12
Monique den Hartog
Sociale Dienst Drechtsteden
1:10:40
1:10:18
13
Marieke van Terheijden
Gemeente Woensdrecht
1:13:07
1:13:02
14
Tessa Helleman
Gemeente Krimpen a/d IJssel
1:13:15
1:13:00
15
Merlinn van Nieuwkuijk
Gemeente Oldenzaal
1:13:27
1:13:04
16
Suzan Naberhuis
Gemeente Landgraaf
1:14:38
1:14:11
17
Noortje Stremme
Gemeente Drimmelen
1:15:03
1:14:47
18
Soekie van Zundert
Gemeente Breda
1:15:04
1:14:37
19
Judith Leijten
Gemeente Oud-Beijerland
1:15:54
1:15:28
20
Laura Hazewindus
Gemeente Oud-Beijerland
1:15:54
1:15:28
21
Christa van 't End
Gemeente Neerijnen
1:16:18
1:15:45
22
Joyce Laven
Gemeente Heerlen
1:17:39
1:17:08
23
Alice van Dooijeweerd
Gemeente Harderwijk
1:18:31
1:18:19
24
Femke Aarnink
Gemeente Zevenaar
1:20:01
1:19:32
25
Wendy van Roosmalen
Gemeente Geldrop-Mierlo
1:20:03
1:19:28
26
Ingrid Hildenbrant
GR De Bevelanden
1:22:18
1:21:47
V45, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Machteld Verdaasdonk
Gemeente Breda
59:19
59:16
2
Andrea Aquina
Gemeente Amsterdam
1:00:29
1:00:25
3
Simone van Hell
Gemeente Amsterdam
1:02:24
1:02:06
4
Baukje Kramer
Gemeente Velsen
1:03:06
1:03:00
5
Saskia Groninger
Gemeente Breda
1:07:44
1:07:14
6
Eugine Albers
Gemeente Doetinchem
1:08:58
1:08:42
7
Annelies Hemminga
Gemeente Alblasserdam
1:09:11
1:08:57
8
Sacha Borg
Samenwerkingsverband Dst. Dom
1:12:30
1:12:03
9
Yolanda Krombeen
Gemeente Reimerswaal
1:13:21
1:12:51
10
Elisabeth Dam
Gemeente Kampen
1:13:31
1:13:12
11
Hanny Algra
Gemeente Leeuwarden
1:13:38
1:13:15
12
Maud Wolf
Gemeente Arnhem
1:13:47
1:13:22
13
Ellie Weijde
Gemeente Lingewaard
1:14:18
1:14:13
14
Esther Ullrich
Gemeente Wageningen
1:14:38
1:14:13
15
Ria Bussink
Gemeente Winterswijk
1:15:34
1:15:01
16
Trudy van Horne
Gemeente Helmond
1:15:58
1:15:32
17
Gemmeke Caron
Omgevingsdienst Midden-Holland
1:16:43
1:16:21
18
Jolanda van Denzen
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
1:18:45
1:18:16
19
Caroline Jansen
Gemeente Amstelveen
1:18:59
1:18:28
20
Gertie Stienen
Gemeente Amstelveen
1:18:59
1:18:28
21
Nancy Lam
Gemeente Den Haag
1:20:45
1:20:33
22
Wendy van den Akker
Gemeente Veldhoven
1:27:25
1:27:06
23
Brigitte van Halbeek
Gemeente Beek
1:32:58
1:32:45
V55, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Rovers
Gemeente Beek
1:02:42
1:02:33
2
Ingrid Smabers
Gemeente Veldhoven
1:05:53
1:05:39
3
Tini Visker
Gemeente Groningen
1:07:02
1:06:57
4
Jeannette Hendriks-Onderwater
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
1:08:44
1:08:30
5
Erica Valk
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:09:49
1:09:36
6
Cunie de Groot
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
1:11:29
1:11:12
7
Catoo Viergever
Gemeente Schouwen-Duiveland
1:15:15
1:15:00
8
Wil Kieboom
Op weg naar Molenlanden
1:17:42
1:17:06
9
Lucy de Vries
Gemeente Groningen
1:20:13
1:19:49
10
Rian Hermans
Gemeente Oosterhout
1:24:18
1:23:57
MSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mitchell Franken
Gemeente Bergen op Zoom
32:44
32:44
2
Robin Spijkerboer
Belastingdienst Breda
33:41
33:41
3
Melvin Welsink
Gemeente Haarlem
34:33
34:33
4
Vincent Anker
Gemeente Eindhoven
36:03
36:02
5
Marco Versluis
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
36:45
36:44
6
Ard Gerrits
Gemeente Best
37:25
37:23
7
Jon Kegge
Gemeente Westvoorne
38:08
38:07
8
Arnoud Rijk
Provincie Zeeland
38:16
38:12
9
Gidion van Dijk
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
38:46
38:37
10
Jochem Uithoven
Gemeente Breda
39:39
39:35
11
Mark van Mourik
Gemeente Ede
40:24
40:18
12
Thomas Koerhuis
Gemeente Stichtse Vecht
41:10
41:03
13
Michel Berends
Gemeente Heerde
41:27
41:23
14
Bram Streppel
Werkorganisatie Duivenvoorde
41:51
41:50
15
Mark Pulles
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
42:16
42:04
16
Frenk Remeysen
Gemeente Son en Breugel
42:32
42:16
17
Niels van Leeuwen
Gemeente Wageningen
42:57
42:19
18
Pascal Gaakeer
Gemeente Goes
43:19
43:09
19
Matthijs Meijers
Gemeente Den Haag
43:39
43:32
20
Frank Muthing
Omgevingsdienst West-Holland
43:45
43:07
21
Alexander van Laarhoven
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
43:59
43:46
22
Michael van Wanrooij
Gemeente Ede
44:18
44:03
23
Bart Niemeijer
Gemeente Rheden
44:25
44:04
24
Tom Asbreuk
Gemeente Heerde
44:27
44:02
25
Marn van Bloois
VNOG
45:32
44:58
26
Jeffrey Haver
Gemeente Terneuzen
45:59
45:27
27
Wouter Buiten
Gemeente Heerde
46:35
46:10
28
Bernd Ensing
Gemeente Utrecht
47:16
47:04
29
Danny de Jong
Gemeente Zoetermeer
47:29
46:32
30
Bart ter Steege
Gemeente Ede
47:54
47:40
31
Maarten Schuur
Op weg naar Molenlanden
48:05
47:54
32
Glen Hagenaars
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
48:24
48:23
33
Harmen van der Meulen
Gemeente Stichtse Vecht
48:44
48:37
34
Thomas Paulitsch
Gemeente Amsterdam
49:07
48:29
35
Robin Meinen
Gemeente Doetinchem
49:29
48:37
36
Jan Willem Hut
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
49:40
48:58
37
Freddy Scherpenzeel
Gemeente Wijk bij Duurstede
50:00
49:09
38
Tim Calle
Gemeente Moerdijk
50:14
49:34
39
Sjoerd van Wijk
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
50:19
49:15
40
Diede Bult
Gemeente Enschede
50:50
50:15
41
Jermain Hoeven
Gemeente Hulst
51:00
50:54
42
Henkjan Stolk
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
51:15
51:00
43
Joost de Prenter
Belastingdienst Breda
51:16
51:14
44
Joost Kaijen
Gemeente Veenendaal
51:24
50:30
45
Niels Westerman
Gemeente Westerwolde
51:29
51:14
46
Joey Steenstra
Gemeente Zoetermeer
52:22
51:24
47
Erik Prinsen
Gemeente Lansingerland
52:24
52:20
48
Tom Bastiaansen
Gemeente Breda
52:24
52:07
49
Edwin Holsappel
Gemeente Lelystad
52:44
52:26
50
Twan Compen
Gemeente Den Haag
53:00
52:42
51
Nick Prins
GGD Flevoland
53:14
52:57
52
Peter Visser
Gemeente Veenendaal
54:29
53:35
53
Jisk Branderhorst
Gemeente Breda
54:42
53:54
54
Melvin van Keulen
Gemeente Noord-Beveland
54:49
53:53
55
Jordy Nils van Laar
GGD Flevoland
57:20
57:01
56
Idris Atesci
Gemeente Nieuwegein
57:41
56:45
57
Arno van Welle
Gemeente Zoetermeer
59:05
58:07
58
Mario Huinink
Gemeente Doetinchem
59:30
58:36
59
Roeland Westra
Sociale Dienst Drechtsteden
59:40
58:58
60
Jasper Huisman
GR De Bevelanden
59:48
59:08
61
Niek Uwland
Gemeente Rijswijk
1:02:15
1:01:39
62
Joep van IJzendoorn
Gemeente Simpelveld-Voerendaal
1:03:33
1:02:33
M35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Kramer
Gemeente Amsterdam
31:09
31:09
2
Tjalling de Vries
Gemeente Enschede
35:07
35:06
3
Edgar Vermaas
Gemeente Den Haag
35:20
35:20
4
Wouter Egas
Gemeente Almere
37:05
37:04
5
Johannes Postma
Gemeente Leeuwarden
37:57
37:57
6
Dennis Wildenbeest
Gemeente Houten
38:26
38:24
7
Stefan van den Berg
Gemeente Westland/PV Westland
38:29
38:27
8
Ronald van Mil
Gemeente Midden-Delfland
38:36
38:33
9
Eric van der Veer
Op weg naar Molenlanden
39:08
39:03
10
Rob Galgenbeld
Gemeente Enschede
39:52
39:46
11
Vincent Holleman
Gemeente Den Haag
39:55
39:54
12
Hermen de Gelder
Gemeente Renkum
40:07
40:00
13
Arno Derksen
Gemeente Aalten
40:29
40:22
14
Marco Regeer
Gemeente Zoetermeer
40:45
40:43
15
Martien Coenen
Werkorganisatie CGM
40:55
40:52
16
Marcel Brinks
Gemeente Wierden
40:57
40:53
17
Gerard Sluiskes
Gemeente Wierden
41:21
41:18
18
Rene Remijn
Gemeente Westvoorne
41:24
41:14
19
Caspar Bolscher
Gemeente Leusden
41:35
41:32
20
Rutger Wondergem
Gemeente Goes
41:35
41:29
21
Dirk Kropman
Gemeente Bergen
41:45
41:37
22
Paul van Daalen
Gemeente Ede
42:11
42:04
23
Machiel van Zutphen
Gemeente Ede
43:18
43:15
24
Sjoerd van der Meer
Gemeente Renkum
44:04
43:47
25
Ronald Bouwerw
Gemeente Landgraaf
44:07
43:59
26
Thijs te Riet
Gemeente Oldenzaal
44:14
44:08
27
Eelco Teesink
Gemeente Westland/PV Westland
44:23
43:52
28
Freddy Visser
Waterschap Vallei en Veluwe
44:32
44:25
29
Ralf van de Wiel
Gemeente Waalwijk
44:47
44:23
30
Arnout Hulshuis
Gemeente Ede
44:49
44:35
31
Sjoerd Kooijmans
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
44:59
44:17
32
Thijs Binneveld
Gemeente Culemborg
45:21
45:13
33
Edwin van Putten
Gemeente Leidschendam-Voorburg
45:25
45:09
34
Emile Mensink
Gemeente Nunspeet
45:45
44:55
35
Erik Willemsen
Gemeente Breda
46:04
45:56
36
Martijn van der Veeken
Gemeente Oss
46:17
46:08
37
Marvin van Helden
Gemeente Zevenaar
46:23
46:10
38
Rob Stumpel
Gemeente Bergen op Zoom
46:29
45:42
39
Matthijs Suijkerbuijk
Gemeente Sliedrecht
46:31
46:12
40
Kevin Meijer
Gemeente Arnhem
47:03
46:56
41
Joost Broeke
Gemeente Stichtse Vecht
47:11
47:04
42
Frederik van Weert
Gemeente 's-Hertogenbosch
47:25
47:05
43
Gerben Konijn
Gemeente Medemblik
48:20
48:12
44
Martijn Stappers
Gemeente Arnhem
48:28
48:08
45
Niek Nijhuis
Gemeente Almelo
48:31
48:26
46
Ralf Bongaerts
Gemeente Heerlen
48:39
48:32
47
Pieter Verdaasdonk
Gemeente Breda
48:41
48:24
48
Arjen Obbema
Gemeente Son en Breugel
48:51
48:35
49
Paul Wiegel
Gemeente Moerdijk
49:08
48:27
50
Jeroen Pieterman
Gemeente Goeree-Overflakkee
49:21
49:17
51
Wietse Kunst
Gemeente Schiedam
49:22
49:05
52
Bas van Viegen
Gemeente Amstelveen
49:22
49:12
53
Niels Baaij
GGD Flevoland
49:22
49:04
54
Jens Oolders
Gemeente Westerwolde
49:25
49:11
55
Peter Snoeys
Gemeente Breda
49:27
49:17
56
Martijn van Kooten
Gemeente Leidschendam-Voorburg
49:37
48:46
57
Johan Moerkerken
Gemeente Schiedam
49:48
49:31
58
Hille Boogerd
Gemeente Westvoorne
49:51
49:38
59
Bart Verhagen
Gemeente Waalwijk
49:55
49:32
60
Marcel van Densen
Gemeente Breda
50:10
49:20
61
Aswin de Rooij
Gemeente Breda
50:40
50:34
62
Danny Six
Gemeente Nissewaard
50:42
50:29
63
Martijn van Graas
Gemeente Nieuwkoop
51:05
50:32
64
Jacob van den Berg
Gemeente Nunspeet
51:11
50:20
65
Victor Arendsman
Gemeente Katwijk
51:14
50:55
66
Harun Kasmer
Gemeente Oss
51:19
50:43
67
Thijs de Lange
Gemeente Breda
51:22
51:13
68
Aldo van Baren
Gemeente Westland/PV Westland
51:28
50:56
69
Dian Versteeg
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
51:49
51:36
70
Arjen Limonard
Gemeente Haarlem
52:21
51:51
71
Frans Pieter Witteveen
Gemeente Oldebroek
52:23
51:56
72
Peter Broer
Metafoor Vastgoed en Software
53:00
52:23
73
Neil van Sluijs
GR De Bevelanden
53:08
52:57
74
Diederik Stoorvogel
OD IJsselland
53:12
52:32
75
Iemme Haan
Gemeente Ede
53:14
51:58
76
Jan Dunning
Gemeente Noordoostpolder
53:35
52:58
77
Wilko Heij
Provincie Zeeland
53:44
53:25
78
Jos Oskam
Gemeente Breda
53:58
53:07
79
Matthijs van Merwijk
Gemeente Loon op Zand
54:10
53:48
80
Mark van Kuijk
GGD Flevoland
54:11
53:14
81
Mark Blokland
Gemeente Westland/PV Westland
54:20
53:49
82
Albert van den Berg
Gemeente Kampen
54:43
54:27
83
Rob Gebuis
Gemeente Utrecht
54:53
54:03
84
Jasper Hoebe
Waterschap Vallei en Veluwe
55:05
54:05
85
Martijn Bouman
Gemeente Korendijk
55:18
54:46
86
Jan Post
Gemeente Laarbeek
55:33
54:43
87
Arnaud Veldhoen
Gemeente Oldebroek
57:30
57:03
88
Rob Tielemans
Gemeente Laarbeek
57:53
57:45
89
Peter de Haan
Gemeente Voorst
58:53
58:29
90
Peter Kamps
Gemeente Zoetermeer
59:05
58:06
91
Olaf Horsman
Gemeente Stichtse Vecht
59:33
58:47
92
Machiel Schilder
Gemeente Nunspeet
1:04:26
1:03:33
M45, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Buesink
Gemeente Etten-Leur
33:46
33:46
2
Henk van Bentum
Gemeente Houten
34:40
34:38
3
Freddy Dekker
Gemeente Montferland
34:55
34:55
4
Co van Bentum
Gemeente Houten
35:51
35:50
5
Murk Falkena
Gemeente Dronten
36:11
36:10
6
Danny Karijopawiro
Gemeente Amsterdam
38:04
38:03
7
Peter Baan
Gemeente Hellendoorn
38:44
38:43
8
Martin Pruijsers
Provincie Zeeland
38:47
38:42
9
Maarten van Alphen
Gemeente Doetinchem
39:52
39:50
10
Maarten Krijnen
Gemeente Westvoorne
40:18
40:14
11
Martin Doeve
Gemeente Wageningen
40:23
40:20
12
Iwan Vis
RBL - Holland Rijnland
40:51
40:46
13
Peter van Beeck
Gemeente Etten-Leur
41:07
41:04
14
Allard Pliester
Gemeente Alkmaar
41:11
40:59
15
Iwan Groenen
Gemeente Dongen
41:13
41:10
16
Ed Stijnen
Gemeente Culemborg
41:15
41:07
17
Dirk van Bunder
Gemeente Hulst
41:33
41:28
18
Kees Slui
Gemeente Goeree-Overflakkee
41:43
41:40
19
Len El Jabli
Gemeente Den Haag
42:27
42:08
20
Robert ten Hove
Gemeente Hellendoorn
42:39
42:36
21
Patrick Fuijk
Gemeente Doetinchem
42:46
42:45
22
Binne Feenstra
Gemeente Tytsjerksteradiel
42:47
42:42
23
John Hopstaken
Gemeente Breda
42:48
42:47
24
Jos Custers
OD IJsselland
42:52
42:35
25
Jaco Weststrate
Gemeente Den Haag
43:08
43:04
26
Arjan Rook
Gemeente Breda
43:23
43:16
27
Raymond Blaeser
Gemeente SúdWest-Fryslân
43:36
43:32
28
Wim van Dalen
Gemeente Midden-Delfland
43:42
43:27
29
Edwin Berg
Gemeente Den Haag
43:47
43:45
30
Pieter Saris
Gemeente Helmond
43:51
43:46
31
Jef Schillings
Gemeente Kerkrade
43:58
43:51
32
Arnold Huisson
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
44:03
44:03
33
Michiel Röttjers
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
44:03
43:54
34
Eric Heemskerk
Gemeente Den Haag
44:09
44:02
35
Wietse Lolkema
Gemeente Ameland
44:26
44:10
36
Sander Siebel
Gemeente Ede
44:42
44:28
37
Jacco Verhulst
Gemeente Heemskerk
45:00
44:56
38
Hein Mennen
Gemeente Helmond
45:11
45:06
39
Henk Huisman
Gemeente Hattem
45:14
45:03
40
Erik van Rijswijk
Gemeente Neder-Betuwe
45:29
44:47
41
Henk Dillingh
Gemeente Soest
45:41
45:16
42
Marc Weernink
Gemeente Almelo
45:42
45:39
43
Eric Korteland
Gemeente Lansingerland
45:59
45:56
44
Jan Josten
Gemeente Eindhoven
46:03
46:00
45
Frank Hammer
Gemeente Moerdijk
46:08
45:53
46
Erwin Boer
Sociale Dienst Drechtsteden
46:22
46:13
47
John van der Kleijn
Gemeente Eindhoven
46:45
46:22
48
Robert Wilms
Gemeente Leudal
46:48
46:40
49
Wim Glazenburg
Gemeente Roosendaal
46:49
46:28
50
Eddy Spanjaard
Gemeente Berkelland
47:15
47:02
51
Mark Jacobs
Gemeente Heerlen
47:32
47:24
52
René Rigterink
Gemeente Noordoostpolder
47:35
46:58
53
Jos Teunissen
Sociale Dienst Drechtsteden
48:01
47:51
54
Martien Born
Gemeente Midden-Delfland
48:08
47:54
55
Desmond Ronner
Gemeente Amsterdam
48:29
48:11
56
Jonker Aart
Gemeente Alkmaar
48:32
48:19
57
Raymond Jans
Werkorganisatie CGM
48:35
48:13
58
Richard Stoelinga
Gemeente Rheden
48:36
48:16
59
Marco Van den Berg
Gemeente Etten-Leur
48:37
48:03
60
Peter van Dijk
Waterschap Vallei en Veluwe
48:59
48:41
61
Leon Voogt
Gemeente Drimmelen
49:09
48:59
62
Steven Jochems
Omgevingsdienst West-Brabant
49:15
48:29
63
Walter van Zwolgen
Gemeente Rhenen
49:18
48:52
64
Pieter Zwaan
Gemeente Wijk bij Duurstede
49:20
48:28
65
Rene Jansen
Gemeente Renkum
49:30
48:44
66
Jaap Eckhardt
Gemeente Rucphen
49:34
49:11
67
Roel ter Horst
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
49:40
48:58
68
Lambert Moonen
Gemeente Sittard-Geleen
49:57
49:27
69
John Kamstra
Gemeente Groningen
50:05
49:54
70
Frans van de Wiel
Gemeente 's-Hertogenbosch
50:14
49:55
71
André van Breukelen
GGD Flevoland
50:16
49:19
72
Jeroen Kerkhof
Gemeente Zutphen
50:18
49:36
73
Peter Rijnbout
Gemeente Breda
50:26
50:16
74
Richard van der Helm
Gemeente Velsen
50:27
50:19
75
Willy Gommeren
Gemeente Etten-Leur
50:28
49:39
76
Wim Vader
Gemeente Dronten
50:31
50:08
77
Ron De Vet
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
50:41
49:58
78
Hans van Dijk
Gemeente Hattem
50:50
50:39
79
Paul Toonen
Gemeente Oss
50:51
50:43
80
Paul Schoneveld
Gemeente Oss
50:54
50:17
81
Ruben Badal
Gemeente Zandvoort
50:56
50:29
82
Edwin van Steen
Gemeente Rucphen
50:58
50:13
83
Bas Kruisselbrink
Gemeente Aalten
51:01
50:39
84
Jaap Lange
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
51:05
50:24
85
Berry van der Doelen
Gemeente Vught
51:07
50:30
86
Johan Meijer
Gemeente Groningen
51:18
50:56
87
Sven van der Burg
GGD Flevoland
51:32
50:34
88
Erik Hoorweg
Werkorganisatie Duivenvoorde
51:32
51:09
89
Henri van der Heijden
Gemeente Den Haag
51:37
51:20
90
Ron Ringlever
Gemeente Gorinchem
51:39
51:22
91
Martin Meulblok
Gemeente Steenbergen
51:45
51:28
92
Ted van de Leur
Werkorganisatie Druten Wijchen
51:50
50:50
93
Marcel Janssen
Gemeente Landgraaf
51:51
51:06
94
Mitchel Geertsen
Gemeente Oosterhout
51:53
51:01
95
Nico Kluwen
Gemeente Haarlem
51:54
51:40
96
Boris Steeman
Gemeente Amsterdam
52:00
51:30
97
Co de Feijter
Gemeente Veere
52:10
51:39
98
Anton Wijkhuijs
Gemeente Leeuwarden
52:14
51:58
99
Vincent van Straaten
Gemeente Kerkrade
52:15
51:30
100
Matthijs Bode
Gemeente Vlissingen
52:19
51:57
101
Ruud Steegh
Gemeente Venray
52:22
51:50
102
Huib Raijmakers
Gemeente Helmond
52:40
52:11
103
Simon Dudok
Gemeente Vught
52:50
52:14
104
Raymond Woerde
Gemeente Den Haag
52:52
52:11
105
Danny Liemburg
Gemeente Veenendaal
52:55
52:01
106
Ard Hoeijenbos
Op weg naar Molenlanden
53:04
52:29
107
Albert Jan Schaafsma
Gemeente Groningen
53:07
52:35
108
Rik Hulshof
Gemeente Aalten
53:10
52:34
109
Theo Weidenaar
Gemeente De Fryske Marren
53:11
52:55
110
Andre van Westbroek
Gemeente Westland/PV Westland
53:23
52:45
111
Peter Rentmeester
GR De Bevelanden
53:29
53:18
112
Paul van der Woude
Gemeente Nieuwegein
53:36
52:40
113
Sjon de Haan
Gemeente Ameland
53:40
53:25
114
Henri Martens
Gemeente Eindhoven
53:44
53:18
115
Henri van Ulsen
Gemeente Lelystad
53:59
53:24
116
Steef Burgert
Gemeente Zandvoort
54:04
53:39
117
Richard Bosboom
Gemeente Nieuwkoop
54:14
53:41
118
Aize Kramer
Gemeente Opsterland
54:27
54:01
119
Richie Lekatompessy
Gemeente Bergen
54:32
53:41
120
Victor Fijneman
Samenwerkingsverband Dst. Dom
54:47
54:18
121
Wilco van der Bas
Gemeente Venray
54:48
53:41
122
John van der Werff
Gemeente Alphen aan den Rijn
55:43
55:13
123
Ben Pauly
Gemeente Helmond
56:00
55:31
124
David Grin
Gemeente Tiel
56:10
55:50
125
Hans van der Pas
Gemeente Rhenen
56:52
56:05
126
Thom van Aert
Gemeente Oosterhout
57:04
56:10
127
Albert Bos
Gemeente Groningen
57:16
57:03
128
Marcel Maas
Avri
58:01
57:38
129
Jan Hoefnagel
Gemeente Rijswijk
58:04
57:26
130
Richard de Ruijter
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
58:36
57:42
131
Tom Vianen
Gemeente Nieuwkoop
58:37
58:03
132
Peter Koster
Gemeente Groningen
58:39
58:27
133
Jan Dam
Gemeente Zaanstad
58:41
58:22
134
Walter van de Gevel
Gemeente Oude IJsselstreek
59:00
58:14
135
Henk Derksen
Gemeente Zutphen
59:15
58:43
136
Theo Visscher
Gemeente Kampen
59:30
58:57
137
Rob Kiebert
Gemeente Zandvoort
59:41
59:15
138
Con Hoogendoorn
Gemeente Utrecht
59:59
59:08
139
Jan Provoost
Gemeente Harderwijk
1:00:04
59:44
140
André Menting
Gemeente Renkum
1:00:30
59:41
141
Andre Leushuis
Gemeente Kampen
1:02:11
1:01:37
142
Patrick de Broekert
GR De Bevelanden
1:03:35
1:02:56
143
Jan Klopstra
Gemeente Den Helder
1:05:23
1:04:24
144
Arjan Borgstein
GGD Flevoland
1:05:29
1:04:31
145
Brian Wolff
Gemeente Amsterdam
1:06:14
1:06:04
M55, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Weerdt
Gemeente Hattem
35:35
35:35
2
Bart van Linder
ABG organisatie
39:03
39:02
3
Frans Deenen
Gemeente Venray
39:13
39:12
4
Martin Horstink
Gemeente Utrecht
41:10
41:09
5
Tini de Laat
Gemeente Best
41:25
41:24
6
Frank van Manen
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
41:52
41:49
7
René Arentshorst
Gemeente Rheden
41:54
41:46
8
Kees Voogt
Gemeente Schiedam
42:00
41:57
9
Ton Crul
Gemeente Breda
42:02
42:01
10
Jack Smits
Provincie Zeeland
42:34
42:28
11
Dick Nauta
Gemeente Lelystad
43:19
43:19
12
Pieter Boumeester
Gemeente Zutphen
43:40
43:37
13
Ton Verhoeven
Gemeente Nijmegen
44:38
44:31
14
Rolf Willemsen
Gemeente Hellendoorn
44:39
44:34
15
Ad Verbakel
Gemeente Eindhoven
44:48
44:26
16
Ben Rijkenberg
Gemeente Amsterdam
45:33
45:04
17
Nico Wenker
Gemeente Hoorn
45:53
45:53
18
Karel Kok
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
46:02
45:44
19
Peter Oldenburg
Gemeente Alkmaar
46:02
45:51
20
Rob van Heck
Gemeente Helmond
46:09
45:41
21
Henk Thielens
Gemeente Kerkrade
46:34
46:30
22
Frank Berghuis
Gemeente Heerde
46:37
46:14
23
Ruud Groenenboom
Gemeente Medemblik
46:41
46:33
24
Jan Wesseldijk
Gemeente Voorst
46:50
46:26
25
Ruud Karsbergen
Gemeente Goeree-Overflakkee
46:52
46:49
26
Tony Brosens
Gemeente Breda
47:00
46:49
27
Jos van Engelen
Gemeente Ede
47:34
47:19
28
Bert van der Laan
Gemeente Zutphen
47:35
47:21
29
Jan Koolen
Gemeente Rucphen
47:43
47:19
30
Jos Jochems
Gemeente Etten-Leur
48:14
48:04
31
Pieter Dijkman
Gemeente Alkmaar
48:30
48:19
32
Frits Poppema
Gemeente Heerde
48:34
48:13
33
Jo Branderhorst
Gemeente Zevenaar
48:36
47:52
34
Leo Gooyen
Gemeente Heerlen
48:42
48:12
35
Frank Kemper
Gemeente Waalwijk
48:49
48:05
36
Ben Cornel
Gemeente Moerdijk
48:55
48:40
37
Bart Weggemans
Gemeente Arnhem
48:57
48:48
38
Jaap Klok
Gemeente Oud-Beijerland
49:04
48:32
39
Eef Plugge
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
49:12
48:30
40
Tom Garritsen
Gemeente Rheden
49:24
49:00
41
Eric Jongmans
Waterschap Rivierenland
49:26
49:11
42
Martien Komen
Gemeente Den Helder
49:34
49:00
43
John Gootzen
Gemeente Heerlen
49:35
49:10
44
Andre Struijs
Op weg naar Molenlanden
49:46
49:15
45
Philip Kroon
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
49:51
49:38
46
Henk Dekker
Gemeente Hoorn
49:52
49:43
47
Bram Zekveld
Gemeente Rijswijk
49:59
49:51
48
Kees de Jonge
Gemeente Vlaardingen
50:04
50:03
49
Marc Koene
DCMR Milieudienst Rijnmond
50:06
49:40
50
Ed Schenk
DCMR Milieudienst Rijnmond
50:06
49:34
51
Bert Lambregts
Gemeente Schiedam
50:16
50:10
52
Willem-Jan Leenhouts
Gemeente Alblasserdam
50:38
50:02
53
Theo van de Broek
Gemeente Helmond
51:00
50:33
54
Frank Sentener
Gemeente Hoorn
51:07
50:59
55
Gerrit Jan Muijs
Gemeente Zaanstad
51:14
50:54
56
Junus Titarsole sr
VNOG
51:21
50:47
57
Hans van der Vet
Gemeente Den Haag
51:37
51:18
58
Wubbe Rendering
Gemeente Westerwolde
51:39
51:25
59
Rob Werson
Gemeente Sint-Michielsgestel
51:42
51:25
60
Sjoerd Dijkstra
Gemeente Nieuwkoop
51:52
51:18
61
Jan van de Ven
Gemeente Sittard-Geleen
51:52
51:23
62
Corné Humme
Gemeente Winterswijk
51:53
51:26
63
Aleid Boerman
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
52:08
51:29
64
Herman van Kerkhof
Gemeente Nijmegen
52:16
51:37
65
Jan Wikkerink
Gemeente Berkelland
52:29
51:22
66
John Vrinds
Gemeente Roosendaal
52:34
52:07
67
Ton van Hoof
Gemeente Helmond
52:35
52:07
68
Geert Maas
Gemeente Helmond
52:58
52:30
69
Peter Crediet
Gemeente Kampen
53:01
52:30
70
Huub Reulen
Samenwerking A2 gemeenten
53:08
52:23
71
Hans Sellink
Gemeente Den Haag
53:18
52:59
72
Sjack Vissers
Gemeente Breda
53:18
53:06
73
Albert Lubberink
Gemeente Stadskanaal
53:23
52:40
74
Eric Boerkamp
Gemeente Hattem
53:24
53:12
75
Rolf van Lit
Gemeente Renkum
53:26
52:39
76
Bert Brink
Gemeente Dronten
53:29
53:03
77
Eric Evers
Gemeente Sittard-Geleen
53:33
53:07
78
Tonny Holleboom
Gemeente Olst-Wijhe
53:35
52:34
79
Kees Schrauwen
Gemeente Etten-Leur
53:49
53:24
80
Jan Jaspers
Gemeente Helmond
53:53
53:26
81
Pieter Klein
Gemeente Nunspeet
53:56
53:05
82
Jan de Koning
Gemeente Oosterhout
54:03
53:10
83
James van Ommen
Gemeente Kampen
54:09
53:35
84
Herman Hommen
Gemeente Alkmaar
54:16
54:04
85
Ulco Hollink
Gemeente Oosterhout
54:23
53:30
86
Alfons Ganzevles
Gemeente Olst-Wijhe
54:26
54:07
87
Dirk Romijn
Gemeente Binnenmaas
54:32
54:05
88
Rolf Bouwmeester
Gemeente Amstelveen
54:35
54:04
89
Harrie Martens
Gemeente Eindhoven
54:41
54:17
90
Maurice Huisman
Gemeente Amsterdam
55:23
54:49
91
Michel Bego
Gemeente Etten-Leur
55:23
54:51
92
Louk Welter
Gemeente Wijdemeren
55:24
54:55
93
Nanno Beck
Gemeente Stadskanaal
55:26
54:40
94
Stijn van Gijssel
Gemeente Tytsjerksteradiel
55:26
55:04
95
Gerard Luijmes
Gemeente Olst-Wijhe
55:27
55:05
96
Dick van Aalten
Gemeente Wageningen
55:28
55:05
97
Johan Kingma
Gemeente Barneveld
55:29
54:44
98
Gommert Vlielander
Gemeente Goeree-Overflakkee
55:31
55:27
99
Hans Pekaar
Gemeente Kampen
55:37
55:04
100
Jan Verswijveren
Omgevingsdienst West-Brabant
55:46
54:47
101
Jan Werkhoven
Gemeente Barneveld
55:52
55:08
102
Jan van den Heuvel
RUD Utrecht
55:53
55:19
103
Bert Drenth
Gemeente Leidschendam-Voorburg
55:57
55:32
104
Stef Kamphuis
Gemeente Helmond
56:00
55:31
105
Chrit Savelkoul
Gemeente Sittard-Geleen
56:02
55:35
106
Jan Duim
Gemeente Opsterland
56:22
55:56
107
Lex Niekel
Gemeente Nieuwkoop
56:23
55:50
108
Ton van der Weele
Gemeente Leidschendam-Voorburg
56:31
55:31
109
Wim Roerdink
Gemeente SúdWest-Fryslân
56:31
56:15
110
Wim Geurts
Gemeente Zevenaar
56:58
56:08
111
Johan Walpot
Gemeente Schouwen-Duiveland
57:00
56:12
112
Abel Zwart
Gemeente Zaanstad
57:02
56:41
113
Jim van Tol
Gemeente Veldhoven
57:30
56:49
114
Frits van Schagen
Gemeente Zutphen
57:41
56:45
115
Jos Roerdink
Gemeente Aalten
57:49
57:11
116
Frans Odijk
Gemeente Westvoorne
57:52
57:41
117
Harry Brienen
Gemeente Kerkrade
58:18
57:37
118
Be Kloezen
Gemeente Groningen
58:22
58:16
119
Marcel Willemsen
Gemeente Oosterhout
58:25
57:30
120
Bern Lauriks
Gemeente Arnhem
58:30
57:51
121
Ed van der Graaf
Gemeente Groningen
58:32
58:02
122
Dick van den Berg
IZA Zorgverzekeraar
58:33
58:03
123
Peter Koomen
Gemeente Hoorn
58:51
58:41
124
Gijs van Essen
Gemeente Nijkerk
58:51
58:09
125
Chris Stam
Gemeente Zoetermeer
58:59
58:16
126
Han Franken
GGD West-Brabant
59:02
58:07
127
Theo Weijers
Gemeente Helmond
59:18
58:50
128
Sander Schaepman
Gemeente Helmond
59:23
58:54
129
Jos Meeuwsen
Gemeente Tytsjerksteradiel
59:28
59:06
130
Willy Rickhoff
Gemeente Enschede
59:34
58:59
131
Henk Vlastuin
Gemeente Zevenaar
59:38
58:54
132
Theo Tebarts
Gemeente Bergen
59:50
59:00
133
Gerrit Halderman
Gemeente Zandvoort
59:57
59:31
134
Piet Leijen
Gemeente Alkmaar
59:58
59:43
135
Rien van Es
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
1:00:13
1:00:05
136
Piet Melzer
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
1:00:15
59:22
137
Arjan Knollema
Gemeente Zoetermeer
1:00:17
59:34
138
Hand de Klerk
Gemeente Goes
1:00:20
59:59
139
Rob van 't Padje
Gemeente Amsterdam
1:00:28
59:55
140
Jeroen Steverink
Gemeente Renkum
1:01:03
1:00:47
141
John Coppens
Gemeente Roosendaal
1:01:13
1:00:45
142
Paul van Daal
RUD Utrecht
1:01:17
1:00:44
143
Lambert van Beusekom
Werkorganisatie Druten Wijchen
1:01:19
1:00:20
144
Jos Smeets
Gemeente Kerkrade
1:01:21
1:00:42
145
Ad Janse de Jonge
Gemeente Den Haag
1:01:22
1:00:20
146
Jan Ariaans
Gemeente Utrecht
1:01:34
1:00:42
147
Gerard Boss
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
1:01:34
1:01:20
148
Gerard Velthuis
Samenwerking A2 gemeenten
1:01:55
1:01:05
149
Bert Gerritsma
Gemeente Den Haag
1:02:01
1:01:02
150
Peter Hellings
Gemeente Sint-Michielsgestel
1:02:36
1:02:15
151
Jan Venhuis
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
1:02:48
1:02:00
152
Cees van den Berg
Gemeente Alkmaar
1:03:15
1:03:02
153
Eugene Noya
Gemeente Den Haag
1:05:25
1:05:07
154
Jan van der Hoeven
GGD Flevoland
1:05:28
1:04:31
155
Andre Breedveld
Gemeente Alblasserdam
1:05:48
1:05:12
156
Kees Hulskes
Gemeente Harderwijk
1:06:22
1:06:02
157
Willem Minkman
Gemeente Zandvoort
1:06:58
1:06:32
158
Klaas Ybema
Gemeente De Fryske Marren
1:07:18
1:06:16
159
Ger Haegens
Gemeente Kerkrade
1:08:44
1:07:58
160
Sjef Senden
Gemeente Kerkrade
1:08:45
1:07:58
161
Henk Kortlever
Gemeente Schouwen-Duiveland
1:08:47
1:07:58
162
Toon van Hattum
Gemeente Kerkrade
1:08:49
1:08:03
163
Dick de Boer
Gemeente Schouwen-Duiveland
1:09:47
1:08:59
164
Johan van Santen
Gemeente Maasdriel
1:11:20
1:10:49
VSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Jeukens
Op weg naar Molenlanden
42:46
42:41
2
Laura Hagebols
Sociale Dienst Drechtsteden
44:35
43:53
3
Linda Luiten
Gemeente Oosterhout
46:12
45:57
4
Heleen van Exsel
Regio West-Brabant
47:26
47:19
5
Suzanne Kuipers
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
47:59
47:46
6
Leonie Schreurs
Gemeente Stichtse Vecht
48:12
48:06
7
Anne-Marie Backx
Gemeente Bergen op Zoom
49:53
49:06
8
Rosanne Schellekens
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
49:57
49:41
9
Stella Lemmens
Gemeente Stichtse Vecht
50:25
49:40
10
Anouk Bakx
Gemeente Oss
50:54
50:17
11
Kendra Pennings
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
50:57
50:44
12
Marleen Kotkamp
Gemeente Oldenzaal
51:17
50:48
13
Maartje van der Knaap
Gemeente Lingewaard
51:33
51:20
14
Maud van Koeveringe
Gemeente Waddinxveen
52:30
52:03
15
Lisanne van Boekel
BMC
53:16
52:34
16
Hannah Markusse
Gemeente Nijmegen
54:20
53:41
17
Marieke Rombouts
Gemeente Steenbergen
54:37
54:20
18
Sacha Béatse
Gemeente Utrecht
54:54
54:03
19
Joëlle van der Leij
Gemeente Harderwijk
55:54
55:34
20
Willemijn Luchtenbelt
Gemeente Stichtse Vecht
55:57
55:14
21
Lotte Versteegh
Gemeente Nieuwegein
56:02
55:06
22
Marleen Verstijnen
Gemeente Breda
56:03
55:14
23
Ingrid Broos
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
57:34
56:59
24
Ieke Bakker
Op weg naar Molenlanden
57:41
57:11
25
Monique Koelma
Gemeente Opsterland
57:56
57:33
26
Yvonne van den Bosch
Gemeente Nunspeet
58:06
57:13
27
Eva Lindenbergh
Gemeente Schouwen-Duiveland
59:11
58:23
28
Maaike van den Dungen
Gemeente Doetinchem
59:28
58:49
29
Marieke de Bruin
Gemeente Stichtse Vecht
59:43
59:37
30
Kelly Blankendaal
Gemeente Alkmaar
59:58
59:43
31
Gemma Donkers
Gemeente Breda
1:02:03
1:01:13
32
Ilona Bol
VNOG
1:02:05
1:01:32
33
Jessica Biewenga
Gemeente Son en Breugel
1:02:19
1:01:39
34
Wendy Spraakman
Gemeente Nunspeet
1:03:08
1:02:15
35
Marieke van der Meer
Gemeente Westland/PV Westland
1:06:00
1:05:21
36
Layla Chotoe
Gemeente Lansingerland
1:08:17
1:08:11
V35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Trinette Ufkes
Gemeente Harderwijk
41:26
41:23
2
Nynke Bremer-Hiemstra
Gemeente Dronten
41:46
41:42
3
Samantha van Tuijl
Gemeente Goeree-Overflakkee
44:38
44:36
4
Karen van Aken
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
46:02
45:44
5
Heidy Smit
Gemeente Barneveld
46:07
45:59
6
Suzan de Jong
Gemeente Winterswijk
46:45
46:33
7
Marianne Bestebreur
Gemeente Moerdijk
47:57
47:44
8
Roos van Dijk
GGD Flevoland
49:37
49:19
9
Kim Schijf
Gemeente Westvoorne
50:54
50:43
10
Mara Hoogveld
Gemeente Utrecht
51:06
50:54
11
Wendy Sanders
Gemeente Alkmaar
51:20
51:08
12
Rosalinde van Kralingen
Gemeente Neder-Betuwe
51:23
50:40
13
Lian van Sanden
Gemeente Oosterhout
51:38
51:17
14
Margrita van den Akker
Gemeente Amsterdam
52:03
51:25
15
Jolanda Otte
Gemeente Culemborg
52:05
51:56
16
Debby ten Brinke
Gemeente Oldebroek
52:23
51:56
17
Eline Vree
Gemeente Moerdijk
52:40
52:25
18
Petra de Rooij
Gemeente Rucphen
52:45
52:12
19
Sandra Montizaan
Gemeente Heerde
53:06
52:41
20
Linda Lammers
RSD de Liemers
53:07
52:35
21
Ilona Raaijmakers
ABG organisatie
53:10
52:57
22
Karen Witterholt-Werkman
Gemeente Groningen
53:31
53:09
23
Dorien Verschuren
Gemeente Bergen op Zoom
53:49
53:02
24
Manon Holster
Gemeente Borsele
54:00
53:30
25
Monique van 't Erve
Gemeente Zutphen
54:04
53:08
26
Renate Kroes
Gemeente Oldebroek
54:17
53:52
27
Marlous van der Meer
RUD Utrecht
54:25
53:52
28
Maaike Overdam
Gemeente Oosterhout
54:26
53:31
29
Mechteld van Meer
Gemeente Vught
54:32
53:55
30
Mira Slot
Gemeente Amsterdam
54:38
54:14
31
Nadine van Gerwen
Gemeente Vught
54:43
54:06
32
Mirjam Kools
Gemeente Culemborg
54:59
54:51
33
Mariëlle Linnemans
Gemeente Breda
55:06
54:17
34
Cindy Klein Leugemors
Gemeente Aalten
55:17
54:39
35
Monica Bril
Werkorganisatie Duivenvoorde
55:53
55:29
36
Wilza Kouwer
Gemeente Noord-Beveland
56:01
55:36
37
Tjitske Houkes
Gemeente Schiedam
56:02
55:18
38
Pauline van Swaal
Gemeente Breda
56:12
55:56
39
Marieke van der Meijden
Gemeente Arnhem
56:19
55:41
40
Tritia van der Ven
Gemeente Drimmelen
56:21
55:53
41
Marieke Schutten
Gemeente Hattem
56:29
56:17
42
Petra Vonk
Gemeente Oosterhout
56:39
55:45
43
Bianka Smeets
Gemeente Loon op Zand
56:53
56:31
44
Reinate Kila
Omgevingsdienst regio Utrecht
57:05
56:13
45
Esther Kraaijpoel
Gemeente Zaanstad
57:14
56:54
46
Catharina Hoevenaars
Gemeente Etten-Leur
57:16
56:27
47
Remke Reith
Gemeente Amsterdam
57:22
56:32
48
Mariska Wagenaar
Gemeente Oldebroek
57:31
57:03
49
Evelien Huis
Gemeente Rijswijk
57:39
57:01
50
Krista Goossens
BVO Vijfheerenlanden
57:47
57:10
51
Sandra van Klompenburg
Gemeente Nunspeet
58:05
57:11
52
Chantal Buuron
Gemeente Woensdrecht
58:15
57:49
53
Monique van den Borne
Gemeente Westland/PV Westland
58:55
58:24
54
Moniek van Aert
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
59:25
58:42
55
Jana Chvalovska
Gemeente Landgraaf
59:36
58:51
56
Noortje van de Water
Gemeente Wageningen
59:51
59:09
57
Danielle Breurken
Gemeente Lelystad
59:58
59:09
58
Kristel Verouden – van Overd
ABG organisatie
1:00:17
59:35
59
Cindy Lensen
Gemeente Haarlem
1:00:18
59:35
60
Nina Fowkes
Gemeente Arnhem
1:00:53
1:00:14
61
Bregje van de Water
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
1:01:16
1:00:35
62
Arjenne Vlietstra
Werkorganisatie Duivenvoorde
1:01:19
1:00:56
63
Suzanne Straathof
Gemeente Oosterhout
1:01:55
1:01:00
64
Masja Roselaar
ABG organisatie
1:02:12
1:01:29
65
Marianna Cerchia
Gemeente Renkum
1:03:04
1:02:43
66
Uranus Raufi
Gemeente Lansingerland
1:04:12
1:04:07
67
Karin te Molder
Gemeente Lelystad
1:04:40
1:03:51
68
Pinar Yildirim
Gemeente Den Haag
1:05:56
1:05:08
69
Jacqueline Gelauf
Gemeente Den Haag
1:06:52
1:06:12
70
Helen Wassink
Gemeente Oude IJsselstreek
1:06:59
1:05:59
71
Kitty van Laviere
Gemeente Oosterhout
1:11:36
1:10:42
V45, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heleen van Keulen
Gemeente Tiel
41:40
41:38
2
Astrid Castricum
Werkorganisatie CGM
42:35
42:33
3
Sandra Huntink
Gemeente Rheden
44:08
44:07
4
Eugenie Klok
Gemeente Midden-Delfland
45:49
45:44
5
Evelien Hillen
Gemeente Aalten
46:27
46:06
6
Hennie Loos
Gemeente Amsterdam
47:13
47:08
7
Marjon Kanters
Gemeente 's-Hertogenbosch
47:56
47:35
8
Anita van Unen
Regio West-Brabant
49:00
48:53
9
Lianne Arling
Gemeente Olst-Wijhe
49:57
49:36
10
Marlon van Zal
Gemeente Soest
50:02
49:57
11
Wilma Huisman
Gemeente Opsterland
50:12
49:49
12
Margreet van Kempen
Gemeente Goeree-Overflakkee
50:49
50:45
13
José Krechting
Gemeente Renkum
51:03
50:47
14
Conny Huijskes
Gemeente Oude IJsselstreek
51:31
51:11
15
Lianne van Wanrooij
Gemeente Loon op Zand
51:39
50:52
16
Ellen Heeren
Gemeente Dronten
52:00
51:33
17
Laura van Winden
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
52:33
51:58
18
Anja Tengg
Gemeente Rucphen
52:45
52:12
19
Carina Aukes
RUD Utrecht
52:58
52:27
20
Anje van Dijk
Avres
53:00
52:14
21
Renate Wosting
Gemeente Oldenzaal
53:04
52:35
22
Esther van Haaren
Gemeente Best
53:09
53:07
23
Frances Opperman
Gemeente Waalwijk
53:20
52:37
24
Yvonne de Graaf
Gemeente Oss
53:24
52:47
25
Lindella Dujardin Papo
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
53:54
53:22
26
Ida Kolkman
Gemeente Heemskerk
54:04
53:39
27
Julia Folmer
Gemeente Moerdijk
54:06
53:27
28
Anita ten Broeke
Gemeente Olst-Wijhe
54:26
54:04
29
Irene Akkerhuis
Gemeente Den Haag
54:47
54:07
30
Antoinette Soede
Gemeente Gooise Meren
54:54
54:40
31
Marian van der Stok
Gemeente Wageningen
54:57
54:32
32
Hester Pennings
Gemeente Aalten
55:07
54:45
33
Nicole Gidding
Gemeente Kerkrade
55:09
54:23
34
Thecla Rijkers
Gemeente Son en Breugel
55:10
54:31
35
Petra de Kam
Gemeente Breda
55:17
54:29
36
Heidi van de Grootevheen
Gemeente Barneveld
55:29
54:45
37
Geke Vriezenga
Gemeente Kampen
55:29
54:54
38
Gerda Smith
Gemeente Kampen
56:00
55:25
39
Bettina Burgert
Gemeente Zandvoort
56:03
55:38
40
Nicole de Groot
Gemeente Hattem
56:17
56:06
41
Marja Mazee
Gemeente Zutphen
56:31
55:36
42
Aly Staal
Gemeente Oldenzaal
56:34
55:48
43
Monique Pegge
Gemeente Oldenzaal
56:34
55:49
44
Carmen Mutsaers
Gemeente Oosterhout
56:39
55:43
45
Riëtte Keterlaars
Gemeente 's-Hertogenbosch
56:49
56:29
46
Mariëlle Pieterse
Gemeente Breda
57:24
56:35
47
Siska van Heerwaarden
Gemeente Vlaardingen
57:27
56:59
48
Nardy Gosselink
Gemeente Oost Gelre
57:37
57:02
49
Nienke Krauwel
GR De Bevelanden
57:45
57:08
50
Ellen Wilkes
Op weg naar Molenlanden
58:00
57:29
51
Gertrude Withaar
Gemeente Kampen
58:21
57:46
52
Yvonne Tuk
Gemeente Binnenmaas
58:27
57:55
53
Gaja Duikersloot
Gemeente Oldenzaal
58:35
57:49
54
Caroline Bornebroek
Gemeente Den Helder
58:37
58:02
55
Caroline Voogd
GGD Flevoland
58:44
57:45
56
Daniëlle Ernest
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
58:56
58:07
57
Jacqueline van Heeringen
Gemeente Zandvoort
59:02
58:34
58
Kathleen Willemsens
Gemeente Zutphen
59:16
58:22
59
Marianne van der Geest
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
59:17
58:19
60
Jolanda Geurts-Verhulst
Gemeente Helmond
59:23
58:54
61
Leontine Maas
Gemeente Olst-Wijhe
59:27
59:06
62
Deurzen van Dagmar
Gemeente Sint-Michielsgestel
59:38
58:41
63
Margreeth van der Heijde
Gemeente Simpelveld-Voerendaal
59:43
58:44
64
Sylvia Duinhouwer
Gemeente Schouwen-Duiveland
59:50
59:00
65
Xandra Vaessen
Gemeente Kerkrade
1:00:01
59:14
66
Judith van der Heijden
Gemeente Veldhoven
1:00:16
59:36
67
Jacqueline Haghuis
Gemeente Enschede
1:00:22
59:47
68
Eugenie Botden
GGD West-Brabant
1:00:23
59:47
69
Gemma van Dorst
Gemeente Kerkrade
1:00:41
59:56
70
Christine Bakker
Gemeente Den Helder
1:01:06
1:00:31
71
Marjan Kakiaij
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
1:01:06
1:00:35
72
Alissa van der Beek
Gemeente Dronten
1:01:17
1:00:50
73
Helma van Voorden
Gemeente Lansingerland
1:01:19
1:01:15
74
Claudia van Brummelen
Gemeente Gooise Meren
1:01:28
1:01:13
75
Marja Boers-Van der Meij
Gemeente Katwijk
1:02:12
1:01:16
76
Petra Hemelaar
Gemeente Hulst
1:02:14
1:01:33
77
Corina van Wijk
Gemeente Geldrop-Mierlo
1:04:52
1:03:52
78
Jolanda Luiken
Gemeente Breda
1:05:12
1:04:23
79
Marielle de Nijs
Gemeente Woensdrecht
1:06:14
1:05:47
80
Tineke Otterman
Gemeente Utrecht
1:06:23
1:05:31
81
Chantal te Pas
Gemeente Lelystad
1:07:03
1:06:27
82
Diana van Beek
Gemeente Lelystad
1:07:03
1:06:27
83
Wenka von Meijenfeldt
Gemeente Nunspeet
1:08:29
1:07:36
84
Kitty Jorissen
Gemeente Geldrop-Mierlo
1:09:47
1:08:48
85
Jeannette Traa
Gemeente Sint-Michielsgestel
1:12:06
1:11:09
86
Marina van den Berg
GGD West-Brabant
1:13:18
1:12:23
V55, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie De Vries
Provincie Zeeland
47:29
47:23
2
Dorien Weijers
Gemeente Doetinchem
50:26
49:49
3
Karin Danhof
Gemeente Groningen
50:40
50:36
4
Femmy Tuin
Gemeente Hattem
50:59
50:58
5
Carine Vink
IZA Zorgverzekeraar
52:24
52:00
6
Marloes Lelieveld
Gemeente Utrecht
52:28
51:49
7
Lucienne Kant
Gemeente Oost Gelre
52:35
52:00
8
Lidy Dilling
Gemeente Neder-Betuwe
54:02
53:20
9
Karin van der Heuvel
Gemeente Amstelveen
54:12
54:02
10
Annemarie Erinkveld
Gemeente Westervoort
54:17
53:53
11
Elien Maljaars
Gemeente Veere
55:44
55:13
12
Jenny Zonneveld
Gemeente Nijmegen
55:47
55:09
13
Willemien van Schrootbrugge
Gemeente Oldebroek
55:59
55:30
14
Gineke Kuin
Gemeente Breda
56:35
55:54
15
Roelie Koopstra
Gemeente Lingewaard
57:40
57:03
16
Jane Voskamp
Gemeente Zutphen
57:41
56:46
17
Patricia de Vries
Gemeente Oude IJsselstreek
57:48
57:29
18
Jeannet Bakema
Gemeente Groningen
58:59
58:19
19
Dicky van Vliet
Omgevingsdienst regio Utrecht
59:02
58:11
20
Lenie Heijms
Gemeente Sint-Michielsgestel
59:16
58:18
21
Joke Meijer
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
59:51
59:17
22
Tina Out-Hol
Gemeente Den Haag
1:00:09
59:29
23
Sophie Grootveld
Gemeente Den Haag
1:00:09
59:28
24
Diana Kruitwagen
Gemeente Nijmegen
1:00:51
1:00:12
25
Anny Brienen
Gemeente Kerkrade
1:01:21
1:00:39
26
Anneke Keizer
GGD Flevoland
1:01:33
1:00:36
27
Elise Fanchamps
Gemeente Veere
1:01:57
1:01:26
28
Gea Schuppert
Gemeente Zutphen
1:02:42
1:02:08
29
Marieke Broks
Gemeente Sint-Michielsgestel
1:06:03
1:05:06
30
Aukje van der Veen
Gemeente Opsterland
1:06:35
1:06:10
31
Betsy Schoorl
RUD Noord-Holland Noord
1:09:30
1:08:35
32
Jolanda Wesseler
Gemeente Zutphen
1:12:33
1:11:37
MSEN, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Groen
Provincie Noord-Brabant
22:09
22:09
2
Michiel Veldman
Gemeente Steenwijkerland
22:32
22:31
3
Niels Jacobs
Gemeente Helmond
22:46
22:46
4
Ernst-Jan Haselhoff
Gemeente Nieuwkoop
23:49
23:48
5
Donovan de Weert
Gemeente Steenbergen
24:21
23:58
6
Jan Roosjen
RSD de Liemers
24:24
24:24
7
Xavier Leenheer
Gemeente Waddinxveen
25:12
25:11
8
Jeroen Bruijns
Gemeente Breda
25:34
25:34
9
Mathew Olde Klieverik
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
26:11
26:10
10
Wouter Vendrig
Werkorganisatie Duivenvoorde
26:22
26:21
11
Fons Stevens
RUD Utrecht
26:34
26:22
12
Arco Vuik
Gemeente Gouda
26:57
26:56
13
Bas Jongmans
Gemeente Utrecht
27:03
27:03
14
Niels van Gunst
Gemeente Halderberge
27:49
27:46
15
Koen Wegerif
Gemeente Heerde
28:09
28:06
16
Michael Heutenik
Gemeente Stichtse Vecht
28:23
28:20
17
Ingmar Zwier
Gemeente Den Helder
28:31
28:29
18
René Schoel
Gemeente Vlaardingen
28:33
28:32
19
Marijn Lazeroms
Gemeente Halderberge
28:46
28:43
20
Luuk Donderwinkel
Gemeente Renkum
29:15
29:14
21
Wesley Snijders
Gemeente Roosendaal
29:18
29:12
22
Jan Willem Groenink
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
29:23
29:18
23
Niek Haverkamp
Gemeente Heerde
29:40
29:38
24
Jeroen Rotman
Gemeente Dronten
29:44
29:42
25
Mark de Vries
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
30:47
30:34
26
Quido Hoitink
Waterschap Vallei en Veluwe
30:53
30:52
27
Jan Meijerink
Gemeente Oldenzaal
31:05
31:02
28
Rik Merk
Gemeente Nissewaard
31:26
31:23
29
Kevin Kies
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
31:38
31:34
30
Jim Eijkhout
Fraai Projecten
31:47
31:09
31
Devie de Ronde
Gemeente Gorinchem
32:11
32:04
32
Jeroen Pelle
Gemeente Aalten
32:24
32:18
33
Thijs den Heijer
Gemeente Renkum
33:01
32:50
34
Mark Stabel
Gemeente Best
33:09
32:52
35
Remy Eekhof
Gemeente Harderwijk
33:29
32:53
36
Menno Keller
Op weg naar Molenlanden
33:40
33:24
37
Jodrik Piksen
Gemeente Almelo
33:44
33:39
38
Roel Maljaars
Gemeente Reimerswaal
33:46
33:34
39
Niels Kampstra
Gemeente Kapelle
33:47
33:27
40
Jan Dirk van Straten
Waterschap Rivierenland
33:56
33:49
41
Dennis Walhout
Gemeente Borsele
34:03
33:51
42
Patrick Naber
Gemeente Breda
34:38
34:21
43
Lars Damen
Regio West-Brabant
34:38
34:34
44
Richard Buthler
Gemeente Goes
34:45
34:06
45
Ronald Postma
Gemeente Oosterhout
34:50
34:19
46
Norman Hornberger
Gemeente Nissewaard
35:07
34:57
47
Eric Brouwer
Gemeente Renkum
35:27
34:49
48
Ite Meints
Gemeente Lelystad
35:51
35:36
49
Mike Bouwmeester
BMC
36:12
35:56
50
Immanuel van Deenen
BMC
36:13
35:56
51
Jeffrey Quartel
Gemeente Hardinxveld-Giessenda
36:43
35:59
52
Dirk van de Ven
Gemeente Sint-Michielsgestel
36:46
36:20
53
Alexander Neels
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
37:09
36:54
54
Enez Dursun
Gemeente Gorinchem
37:16
37:10
55
Jimmy Baas
Omgevingsdienst Midden-Holland
37:36
37:16
56
Leonard Visscher
Gemeente Oldebroek
37:48
37:43
57
Edward van 't Zelfde
Gemeente Houten
38:05
37:36
58
Roy Hoorn
KSM Wegenbouw BV
38:37
37:49
59
Bram Boerma
Gemeente Rhenen
39:45
39:40
60
Martin Martinovic
Gemeente Rhenen
39:45
39:40
61
Maarten Odie
Gemeente Ede
40:15
39:41
62
Joey Vogelaar
Werkorganisatie Duivenvoorde
40:27
40:09
63
Dennis Emmelkamp
Gemeente Lelystad
41:06
40:51
64
Vincent van Dalen
Gemeente Hardinxveld-Giessenda
42:40
41:55
65
Bas Wouters
Gemeente Veldhoven
44:17
43:42
66
Ewoud Bongers
Gemeente Oosterhout
44:50
44:05
67
Mees ten Hooven
Gemeente Den Haag
45:44
45:36
68
Rob van Kaam
Werkplein HartvanWest-Brabant
46:49
46:26
69
Jesse Hijink
Gemeente Vught
49:46
49:21
M35, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Nijlant
Gemeente Oldenzaal
23:53
23:53
2
Ferdinand Oldeman
Omgevingsdienst Midden-Holland
25:09
25:08
3
Sam Drost
Gemeente Soest
25:25
25:24
4
Davy Kastelein
Gemeente Zutphen
26:28
26:28
5
Michiel van Poorten
Gemeente Renkum
26:43
26:43
6
Martin van der Giesen
Gemeente Breda
26:48
26:44
7
Tonnie Roelofs
Waterschap Rivierenland
27:36
27:35
8
Arjen Versluis
Gemeente Gorinchem
28:01
28:01
9
Edwin de Jong
Gemeente Dronten
28:04
28:03
10
Ivo Cramer
Samenwerkingsverband Dst. Dom
28:14
28:12
11
Florens Booij
Gemeente Utrecht
28:18
28:17
12
Sander Baard
Avres
28:41
28:39
13
Luuk Vos
Gemeente Soest
28:49
28:48
14
Michel Reep
Gemeente Breda
28:57
28:53
15
Otto de Keizer
Gemeente Gorinchem
29:15
29:09
16
Harold Scheepers
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
29:35
29:28
17
Gerben Beerens
Gemeente Best
29:36
29:32
18
Arjan Broekstra
Gemeente Renkum
29:41
29:38
19
Frank Bouwkamp
Gemeente Breda
30:15
30:14
20
Ivo Brabants
Gemeente Landgraaf
30:19
30:07
21
Hugo Bartelink
Gemeente Rhenen
30:20
30:10
22
Wouter Schuitema
Gemeente Breda
31:09
31:04
23
Jurjen de Jong
Gemeente De Fryske Marren
31:11
31:07
24
Jeroen Peters
Gemeente Bergen
31:52
31:50
25
Dennis Vroegindeweij
Gemeente Westvoorne
31:57
31:53
26
Koen Lemmens
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
32:20
31:50
27
Robert Buffinga
Gemeente Rheden
32:43
32:10
28
Philip Rekkers
Fraai Projecten
33:08
32:29
29
Maarten de Smit
Gemeente Oss
33:21
33:04
30
Tim Dierckx
Gemeente Moerdijk
33:31
33:17
31
Patrick de Wit
Gemeente Bernheze
33:37
32:48
32
Dave Heckmans
Gemeente Simpelveld-Voerendaal
33:54
33:41
33
Richard de Wit
Gemeente Goes
33:56
33:17
34
Sieward Tichelaar
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
33:57
33:47
35
Thomas van der Pluijm
Gemeente Drimmelen
34:07
34:03
36
Sven Hendrikussen
Gemeente Best
34:31
34:13
37
Wouter van der Beek
Gemeente Hattem
34:37
34:35
38
Bart van Oort
Gemeente Breda
34:43
34:26
39
Nils Vissenberg
Gemeente Breda
34:53
34:31
40
Jan van Brero
IZA Zorgverzekeraar
35:05
34:50
41
Ronald van Gils
Fraai Projecten
35:05
34:27
42
Henk Medema
Gemeente Loppersum
35:10
34:26
43
Anne Huitsing
Gemeente Loppersum
35:10
35:10
44
Hanjo van Houwelingen
Op weg naar Molenlanden
35:18
35:07
45
Nick Bloemen
Gemeente Rheden
35:24
34:50
46
John Raaijmakers
Gemeente Drimmelen
35:44
35:40
47
Marcel van Densen
Gemeente Breda
35:52
35:06
48
Joris Janssen
Gemeente Helmond
35:54
35:44
49
Maarten de Groot
Gemeente Breda
35:58
35:35
50
Martijn Rijenga
Gemeente Tilburg
35:59
35:33
51
Johannes Oz
Gemeente Almelo
36:04
35:22
52
Melvin Wolfe
Gemeente Breda
36:19
35:35
53
Matthijs Maas
Gemeente Zaltbommel
36:27
35:57
54
Ted Donkers
Gemeente Bernheze
36:42
35:51
55
Hugo Smits
Gemeente Son en Breugel
36:45
36:31
56
Arnoud voor de Poorte
Gemeente Dongen
36:55
36:29
57
Richard Oerlemans
Gemeente Gorinchem
37:11
36:34
58
Erik Heldoorn
Gemeente Dronten
37:18
37:10
59
Sergio Gonsalves
Gemeente Nissewaard
37:20
37:10
60
Jurjen Bakker
Gemeente Kampen
37:29
37:16
61
Cees van Nuland
Gemeente Bernheze
37:43
36:53
62
Frank Voerman
Gemeente Moerdijk
37:45
37:01
63
Stefan Verbeeck
Gemeente Oosterhout
38:00
37:11
64
Robert de Quaasteniet
Gemeente Westland/PV Westland
38:07
37:36
65
Barry Oudhuis
Gemeente Moerdijk
38:42
38:28
66
Michiel van Zanten
Gemeente Alblasserdam
38:46
38:37
67
Sven Hambückers
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
38:47
38:10
68
Ruben de Kruijff
Avri
39:05
38:32
69
Gerard Lutz
Gemeente Breda
39:12
39:03
70
Kees Koudenburg
DCMR Milieudienst Rijnmond
39:26
38:45
71
Daniel Driessen
Gemeente Den Haag
39:36
39:05
72
Ruud Vrolijk
Gemeente Breda
40:02
39:41
73
Dennis Wagner
Gemeente Leidschendam-Voorburg
40:07
39:52
74
Mervin Tans
RUD Utrecht
40:34
40:25
75
Richard Veldman
Gemeente Wageningen
40:52
40:24
76
Paul de Beer
Gemeente Breda
40:53
40:37
77
Martijn Wittenbols
Gemeente Breda
41:05
40:30
78
Tjeerd Velders
Gemeente Nieuwegein
41:18
40:30
79
Hendrik Triemstra
Gemeente Noordenveld
41:22
41:13
80
Hans Derksema
Gemeente Leusden
41:26
41:18
81
Michel van der Ploeg
Gemeente Dronten
41:31
40:50
82
Huig Hoek
Gemeente Katwijk
41:33
41:08
83
Stefan van Veldhoven
Gemeente 's-Hertogenbosch
41:48
41:14
84
Jan van der Schrier
Gemeente Bloemendaal
42:01
41:35
85
Wijnand Hoek
Gemeente Oosterhout
42:07
41:19
86
Nico Olsthoorn
Gemeente Westland/PV Westland
42:27
41:57
87
Dennis Stakenburg
Gemeente Breda
42:37
42:16
88
Robin Zeilmaker
Gemeente Rheden
42:55
42:20
89
Pieter Pulmans
Gemeente Eindhoven
43:10
42:35
90
Silvester Schram
Gemeente Amstelveen
43:35
43:11
91
Jürgen Koevoets
Gemeente Breda
44:00
43:10
92
Wouter Stoeken
Gemeente Amsterdam
44:22
43:41
93
Ben Nagtzaam
Gemeente Bloemendaal
44:27
44:02
94
Guido Duijvestijn
Gemeente Rijswijk
44:35
43:49
95
Satish Khieroe
Gemeente Breda
46:03
45:18
96
Frans Steenvoorden
Gemeente Nieuwkoop
48:26
48:01
97
Marc Hokke
Gemeente Lansingerland
49:41
48:54
98
Mimoun Hannun
Gemeente Amsterdam
53:58
53:56
99
Arno Pauly
Gemeente Kerkrade
54:08
53:35
VSEN, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laurey van den Berge
Gemeente Goeree-Overflakkee
24:41
24:40
2
Eva Pas
Gemeente Amsterdam
30:37
30:34
3
Margit Heine
Gemeente Alblasserdam
30:38
30:30
4
Nienke Tebbens
Gemeente Waddinxveen
32:15
31:47
5
Lisanne Verberkt
Gemeente Utrecht
32:42
32:36
6
Janet de Vos
Gemeente Utrecht
33:29
33:25
7
Evelien Bergman
Gemeente Renkum
33:31
33:19
8
Sanne Beelen
Gemeente Kerkrade
33:53
33:43
9
Bauke Jansen
Gemeente Lingewaard
33:53
33:45
10
Femke Taminiau-Krijnen
Gemeente Tilburg
34:06
34:03
11
Marieke Brieffies-Bielsma
SED-organisatie
34:39
34:12
12
Ilona Goos
Gemeente Breda
34:47
34:26
13
Milou Boeren
Gemeente Oosterhout
34:50
34:23
14
Geke Arts
Gemeente Kampen
35:11
34:58
15
Anne Faber
Gemeente Waddinxveen
35:23
34:55
16
Angele Vaessen
Gemeente Kerkrade
35:39
35:09
17
Charley van Veen
Gemeente Gorinchem
36:14
36:07
18
Lisanne Scheltinga
Gemeente Veldhoven
37:00
36:40
19
Marieke Zee
Gemeente Wageningen
37:09
37:05
20
Anne van der Kolk
Gemeente Schouwen-Duiveland
37:30
37:22
21
Lenneke van Doren
Gemeente Sint-Michielsgestel
37:34
37:11
22
Suzanne Kortlever
Sociale Dienst Drechtsteden
37:46
37:40
23
Jip Walter
Gemeente Etten-Leur
38:06
37:25
24
Chantal van Ommen
Gemeente Kampen
38:26
38:13
25
Anouska Golstein
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
38:33
38:20
26
Ellen Fabrie
Gemeente Den Haag
38:40
38:34
27
Ruth Eikenaar
Gemeente Renkum
38:41
38:17
28
Nelleke Floor
Gemeente Lingewaard
39:07
38:46
29
Lianne van den Brand
Gemeente Wageningen
39:35
39:31
30
Pam Rolink
Gemeente Zaltbommel
39:40
39:28
31
Emma Schreuders
Gemeente Zaltbommel
39:41
39:30
32
Thea Grasman
Gemeente Zaltbommel
39:43
39:32
33
Floor van Pelt
Omgevingsdienst Veluwe IJssel
39:47
39:39
34
Moniek van Dongen
Werkplein HartvanWest-Brabant
39:54
39:34
35
Jessie van den Heuvel
Werkplein HartvanWest-Brabant
39:54
39:35
36
Moniek Spek
Avres
40:13
39:37
37
Anne van Diemen
Gemeente Kapelle
40:21
40:01
38
Berrique de Jong
Metafoor Vastgoed en Software
40:50
40:31
39
Ilse Stroo
Gemeente Kapelle
40:53
40:34
40
Kerstin van Bale
Gemeente Etten-Leur
41:10
40:28
41
Myriam Ruijten
Gemeente Nijmegen
41:26
40:42
42
Lieke Mudde
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
41:29
41:10
43
Mieke Huisman
RUD Utrecht
41:36
41:23
44
Hoema Popal
Gemeente 's-Hertogenbosch
41:48
41:15
45
Daphne Verstegen
Op weg naar Molenlanden
42:06
41:54
46
Lisa Kunst
Gemeente Oosterhout
42:07
41:19
47
Pauline van Dijk
Gemeente Zaltbommel
42:14
41:44
48
Romy de Kant
Gemeente Breda
42:16
41:59
49
Eline Evers
Gemeente Kapelle
42:30
42:10
50
Naomi de Smit
Gemeente Reimerswaal
42:33
41:55
51
Chayenne van de Water
Gemeente Steenbergen
42:53
42:27
52
Claire van Nispen
Gemeente Steenbergen
42:54
42:29
53
Liselotte van Velden
Gemeente 's-Hertogenbosch
42:57
42:47
54
Ilse Solon
Gemeente 's-Hertogenbosch
43:00
42:49
55
Annemieke de Roos
Gemeente Nieuwkoop
43:05
42:40
56
Shirley Kersten
Gemeente Kerkrade
43:12
42:40
57
Claire Hoogers
Gemeente Halderberge
43:19
43:11
58
Norine Terpstra
Gemeente Utrecht
43:26
42:55
59
Aniek van Dortmont
Gemeente Zaltbommel
43:30
43:18
60
Hester Goeman
Gemeente Leidschendam-Voorburg
43:42
43:26
61
Marjolein Wetzels
Gemeente Breda
44:01
43:41
62
Marianne Verkade
Gemeente Nieuwkoop
44:12
43:46
63
Afshin Ibrahim
Gemeente Rhenen
44:26
44:12
64
Mandy van Ham
Gemeente Oosterhout
44:51
44:03
65
Aashna Koeldiep
Gemeente Oldenzaal
44:57
44:42
66
Ilja Hascher van Dijk
Gemeente Rheden
45:13
44:39
67
Celeste Batenburg
Werkplein HartvanWest-Brabant
45:13
44:50
68
Suzan Theeuwen
Gemeente Wageningen
45:28
44:59
69
Cristina Milev
Gemeente Kerkrade
45:30
44:59
70
Shirley Wismans
Werkorganisatie Druten Wijchen
46:22
45:40
71
Yvette van Dongen
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
46:30
45:55
72
Tamara de Rooij
Werkplein HartvanWest-Brabant
46:38
46:15
73
Sanne Strik
Avres
47:09
46:33
74
Kirsten van Adrichem
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
47:53
47:49
75
Celien Wirix
Gemeente Breda
48:09
47:23
76
Ilone Blaauw
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
48:51
48:15
77
Daphne Karto
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
48:51
48:16
78
Nanette van Leeuwen
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
49:02
48:16
79
Angeline den Helder
Gemeente Goes
49:40
49:00
80
Marijn Emmerink
Gemeente Geldrop-Mierlo
49:40
49:02
81
Anja Niedbala
Gemeente Geldrop-Mierlo
49:41
49:03
82
Farangis Hassani
Gemeente Geldrop-Mierlo
49:41
49:04
83
Zjanutsi Alexander
Baanbrekers
50:05
49:17
84
Ilja van Treijen
GR De Bevelanden
50:18
50:07
85
Simone vd Wiel
Gemeente Sittard-Geleen
50:35
50:04
V35, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan van Straten
Gemeente Vlaardingen
28:39
28:39
2
Herlinde Lokhorst
Avri
30:28
30:26
3
Marjon Bijsterbosch
Gemeente Hattem
30:42
30:41
4
Thirza Brinkhof
Provincie Noord-Brabant
30:54
30:50
5
Natasja van Heusen
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
30:57
30:48
6
Sandra Helbers-van Orselen
Gemeente Westvoorne
31:34
31:30
7
Helga Kistemaker
Gemeente Rijssen-Holten
32:06
32:05
8
Marije Dito-Kos
Gemeente Den Helder
33:44
33:42
9
Claudia Stam
Gemeente Hellendoorn
34:11
34:06
10
Bianca Davidse
Gemeente Kapelle
34:28
34:10
11
Jolanda Ederveen
Gemeente Barneveld
35:10
35:05
12
Loes Govers
Gemeente Halderberge
35:15
35:08
13
Marijke van Hees
Gemeente Culemborg
35:18
35:01
14
Elleke Tichelaar
Gemeente Dronten
36:01
35:47
15
Hannah Verstegen
Gemeente Eindhoven
36:01
35:26
16
Rosa Polverosi
Gemeente Gorinchem
36:03
35:28
17
Nelleke Brekelmans
Gemeente Renkum
36:03
35:55
18
Annemieke Junte
Gemeente Kampen
36:20
36:06
19
Helma Van Oostrum
Gemeente Goes
36:22
35:44
20
Angelique Pruijssers
Gemeente Soest
36:26
36:19
21
Cindy de Jonge
Gemeente Kapelle
36:45
36:25
22
Mirjam Reijnen
Omgevingsdienst regio Utrecht
36:58
36:24
23
Liesbeth Tol
Gemeente Almelo
37:01
36:55
24
Marlies Aanhaanen
Centric
37:03
36:21
25
Migon Hover
Gemeente Renkum
37:14
36:50
26
Joyce Zeeuwen
Gemeente Helmond
37:25
37:17
27
Jetteke Boekschoten-Reinders
Gemeente Rhenen
37:27
37:13
28
Corina Segeren
Gemeente Drimmelen
37:27
37:24
29
Wencke Klein-Thijssen
Gemeente Gouda
37:51
37:26
30
Hilde Ploegmakers
Omgevingsdienst Rivierenland
38:02
37:55
31
Evelien Philipse
Omgevingsdienst West-Brabant
38:19
37:59
32
Nancy Sigo
Gemeente Gouda
38:29
38:05
33
Babette Jochems-van Bragt
KSM Wegenbouw BV
38:37
37:49
34
Mariska van Nieuwenhuijzen
Gemeente Borsele
38:38
38:26
35
Anne Marieke Knol
Gemeente Oosterhout
38:38
38:12
36
Ilse van Hulzen
Gemeente Westland/PV Westland
38:44
38:14
37
Ilse Timmer
Gemeente Heerde
38:51
38:43
38
Mieke de Jong
Omgevingsdienst regio Utrecht
39:07
38:32
39
Roos Visser
Gemeente Sint-Michielsgestel
39:08
38:44
40
Liesbeth van Hees
Gemeente Drimmelen
39:09
39:06
41
Kelly Bekers
Gemeente Drimmelen
39:16
39:14
42
Melina Sumpena-Adinata
Gemeente Breda
39:17
38:54
43
Marielle Slappendel
Gemeente Gouda
39:24
38:58
44
Olga Cevaal
Omgevingsdienst Veluwe IJssel
39:30
39:12
45
Vera van der Wel
Centric
39:39
38:55
46
Ela van der Weerden
Gemeente Oldenzaal
39:40
39:26
47
Sonja Hoogstra
Gemeente Groningen
39:42
39:33
48
Hester Visschers
LABORIJN
39:58
39:19
49
Susan Brooijmans
Gemeente Waalwijk
40:06
39:35
50
Josien Post
Gemeente Leidschendam-Voorburg
40:07
39:52
51
Julie Wulfhorst
Gemeente Oss
40:11
39:53
52
Anna-Maria Kurowska-Caly
DCMR Milieudienst Rijnmond
40:20
39:39
53
Fatima van IJserloo - Ait Bari
Gemeente Vlaardingen
40:23
40:09
54
José de Pijper
Gemeente Breda
40:27
40:08
55
Harmsen Janneke
Gemeente Doetinchem
40:29
40:03
56
Dorine Wensink
Gemeente Wierden
40:29
39:48
57
Lisette IJpelaar
Gemeente Oud-Beijerland
40:29
40:11
58
Monique Jansen
Gemeente Aalten
40:41
39:54
59
Esther van der Plaat
Gemeente Den Helder
40:52
40:34
60
Chantal Rijnsburger
Gemeente Rheden
40:54
40:21
61
Patricia de Pater
Gemeente Breda
41:04
40:41
62
Merla Foederer
Gemeente Veldhoven
41:08
40:33
63
Femke van Dongen
Gemeente Breda
41:22
41:02
64
Margret van der Plas
Gemeente Leidschendam-Voorburg
41:31
41:17
65
Marieke Fokkert
Gemeente Ede
41:39
41:04
66
Renée Osse
Gemeente Schiedam
41:46
41:34
67
Enith van Schijndel-van Peer
Baanbrekers
42:01
41:13
68
Margriet Heessels
Gemeente Breda
42:13
41:52
69
Maaike Vernooij-Baks
Gemeente Zaltbommel
42:13
41:43
70
Stephanie Langenberg
Gemeente Westland/PV Westland
42:19
41:49
71
Christie Coolen
Gemeente Breda
42:25
42:05
72
Marieta Herijgers
DCMR Milieudienst Rijnmond
42:47
42:08
73
Moniek van Eijk
Gemeente Waalwijk
42:54
42:23
74
Frouke Wolf
Gemeente Culemborg
42:59
42:42
75
Celia Melaard
Gemeente Westvoorne
43:11
42:42
76
Lisette Ariës
Gemeente Renkum
43:17
42:39
77
Saskia Kluitmans
Gemeente Utrecht
43:26
42:54
78
Ivonne van der Linden
Gemeente Sint-Michielsgestel
43:31
43:18
79
Nathalie Hoeke
Fraai Projecten
43:31
42:54
80
Nanda Knipping
Gemeente Noordoostpolder
43:39
42:58
81
Chantal van Hemert
GR IJssel / Capelle a/d IJssel
43:41
43:21
82
Eefje Henkelman
Gemeente Sint-Michielsgestel
43:47
43:20
83
Mariëlle van Dongen
Werkplein HartvanWest-Brabant
43:56
43:35
84
Eveline van Leeuwen
Gemeente Nissewaard
43:56
43:46
85
Jorike Olde Loohuis
Gemeente Wijk bij Duurstede
43:58
43:40
86
Marjan Kuijper
Gemeente Roosendaal
44:02
43:40
87
Anneke Rings
Gemeente Veldhoven
44:18
43:42
88
Anja Heere
Gemeente Vught
44:25
43:58
89
Maaike Storteboom
Gemeente Almelo
44:38
44:32
90
Linda Rietdijk
Gemeente Katwijk
45:01
44:37
91
Renate Hoogezand
Gemeente Katwijk
45:01
44:37
92
Marijke van den Heuvel
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
46:02
45:28
93
Kim van den Berg
Gemeente Moerdijk
46:18
45:35
94
Renate Kerckhoffs
Gemeente Breda
46:21
46:05
95
Willeke Braspenning
Gemeente Breda
46:39
46:15
96
Julliet Neefjes
Gemeente Zutphen
46:48
46:14
97
Leonie van Meer-Dijksman
Omgevingsdienst Rivierenland
46:51
46:44
98
Suzanna Muller
Gemeente Dongen
47:03
46:36
99
Merel Mulders
Gemeente Breda
47:11
46:51
100
Marloes van Kessel
Gemeente Houten
48:30
48:01
101
Nancy Smeehuijzen
Gemeente Maasdriel
48:40
47:55
102
Claudia van der Plaat
Avres
48:53
48:16
103
Jacqueline Martijn
Gemeente Schouwen-Duiveland
48:55
48:16
104
Anouskha Ganesh
Gemeente Nieuwegein
49:16
48:28
105
Anuschka de Wildt
Omgevingsdienst regio Utrecht
49:26
48:52
106
Eva Labrujere
Avres
49:32
48:56
107
Irina Thio
Gemeente Reimerswaal
53:57
53:19
108
Samantha Wisniewski
Gemeente Kerkrade
54:08
53:36
109
Lindsey Petrus
Fraai Projecten
54:09
53:31
M45, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Altorf
Gemeente Amstelveen
23:18
23:18
2
Marc van der Weel
Gemeente Westvoorne
24:51
24:51
3
Twan Adams
Gemeente Breda
26:13
26:12
4
Marcel Kuenen
Gemeente Rheden
27:01
27:00
5
Arjen de Ruiter
Gemeente Renkum
27:10
27:10
6
Herman de Beer
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
27:22
27:21
7
Huub Hieltjes
Gemeente Kapelle
27:29
27:28
8
William Masselink
Gemeente Amsterdam
27:29
27:28
9
Jan van Doorn
Gemeente Breda
27:31
27:30
10
Ronald Bloemsma
Provincie Noord-Brabant
27:46
27:44
11
Arnold Verkuylen
Gemeente Nieuwkoop
27:48
27:48
12
Jan Koeken
Gemeente Breda
27:57
27:51
13
Erwin Kleinrensink
Gemeente Oude IJsselstreek
28:52
28:52
14
Richard Groters
Gemeente Zutphen
29:02
29:00
15
John Godschalk
Gemeente Geertruidenberg
29:12
29:11
16
Freek van de Graaf
Gemeente Dronten
29:25
29:21
17
Marco Kortleever
Werkorganisatie Duivenvoorde
29:29
29:24
18
Eddy Boers
Werkplein HartvanWest-Brabant
29:33
29:32
19
John Hopstaken
Gemeente Breda
29:35
29:34
20
Nicolai van der Heijden
Gemeente Best
29:49
29:48
21
Marc van Dooremaal
Provincie Noord-Brabant
30:05
30:02
22
Peter Neeleman
Werkplein HartvanWest-Brabant
30:22
30:01
23
Niels Schager
Gemeente Amsterdam
30:33
30:31
24
Arend-Jan Compagner
Gemeente Borne
30:36
30:19
25
Peter van der Vee
Gemeente Zutphen
30:37
30:35
26
Emil Bos
Gemeente Lingewaard
30:44
30:40
27
Theo den Braanker
Gemeente Gorinchem
30:45
30:38
28
Robin Brekelmans
Gemeente Nuenen
30:51
30:47
29
Bert de Lange
Gemeente Barneveld
31:04
31:02
30
Robert Keulards
Gemeente Bernheze
31:08
30:19
31
Joris van Dalsum
Gemeente Gouda
31:15
31:09
32
Mario Baartman
Gemeente Westvoorne
31:19
31:15
33
Jan-Edwin Jansen
Gemeente Nieuwkoop
31:22
31:17
34
Sjoerd van der Sluis
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
31:31
31:28
35
Joop Verstraten
Gemeente Terneuzen
31:38
31:35
36
Martin Tenniglo
Gemeente Oldenzaal
31:39
31:23
37
Nico Sluiter
Provincie Noord-Brabant
31:42
31:38
38
Guus Luijben
Gemeente Leidschendam-Voorburg
31:49
31:48
39
Bob Copper
Gemeente Noordenveld
31:59
31:48
40
Jan Overbeeke
Gemeente Westvoorne
32:21
32:17
41
Erwin Berentse
Gemeente Harderwijk
32:22
32:16
42
Marcel van Embden
Gemeente Breda
32:30
32:08
43
Erik Philipse
Gemeente Kapelle
32:41
32:38
44
Dolf Spoelstra
Gemeente Tilburg
32:42
32:41
45
Ruud van Mourik
Gemeente Houten
32:47
32:44
46
Willem-Jan Manten
Belastingdienst Breda
33:02
33:01
47
Ludo Meijer
RUD Utrecht
33:13
33:09
48
Jan Overweg
Gemeente Leusden
33:39
33:31
49
Jaap Gernaat
Gemeente Noordenveld
33:42
33:39
50
Roel ter Horst
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
33:45
33:30
51
Wim Cats
Omgevingsdienst regio Utrecht
33:50
33:45
52
Youssef Boufouchk
SED-organisatie
34:00
33:33
53
Bert Luijkx
Belastingdienst Breda
34:35
34:25
54
Ruud van Halen
Gemeente Westvoorne
34:38
34:34
55
Dennis Muskens
Gemeente 's-Hertogenbosch
34:45
34:40
56
Ton van Beurden
Gemeente Bernheze
34:47
33:58
57
Marcel de Boer
Gemeente Kapelle
34:47
34:42
58
Tomas Kwantes
Gemeente Tilburg
34:49
34:42
59
Henk Peters
Gemeente Doetinchem
35:07
34:52
60
Alfons van Dort
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
35:09
34:49
61
Henk van Oostenbrugge
Gemeente Goeree-Overflakkee
35:10
35:04
62
Titus Franssen
Sociale Dienst Drechtsteden
35:22
35:19
63
Gert Koops
Gemeente Nuenen
35:26
35:13
64
Jan Klein Nagelvoort
Gemeente Harderwijk
35:27
35:07
65
Wim van de Werken
Gemeente Geldermalsen
35:37
35:31
66
Ruud Peeters
Gemeente Steenbergen
35:54
35:30
67
B van den Berg
Gemeente Vlissingen
36:02
35:49
68
John Gillesse
Gemeente Vlissingen
36:02
35:49
69
Rob Baarda
Gemeente Gorinchem
36:03
35:57
70
Arjen Buteyn
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
36:07
35:51
71
Ramon Groen
Gemeente Breda
36:19
35:34
72
Michel Rodink
Gemeente Renkum
36:23
36:15
73
Peter Meijer
Gemeente Nieuwkoop
36:34
36:13
74
Klaas Boonstra
Gemeente Groningen
36:39
36:35
75
Peter Vogel
Gemeente Kapelle
36:52
36:49
76
Ronny Cornelisse
Gemeente Vlissingen
36:53
36:51
77
Jack Boomaerts
Gemeente Rucphen
36:53
36:40
78
Alex Venema
Gemeente Renkum
37:07
36:59
79
Leo van Eeuwijk
Avri
37:17
36:43
80
Henk Bloemen
Gemeente Helmond
37:25
37:14
81
Fred van Wijk
Gemeente Wageningen
37:39
37:31
82
Ernst Adriaanse
Gemeente Heerlen
37:40
37:12
83
Erik Flier
BMC
37:47
37:33
84
Hans Kramer
Gemeente Drimmelen
37:55
37:52
85
Johan Buijnink
Gemeente Noordoostpolder
37:56
37:15
86
Erik Hoogmoed
Gemeente Gorinchem
38:02
37:55
87
Leo van den Berg
Gemeente Winterswijk
38:17
37:35
88
Sezgin Apbak
Gemeente Wierden
38:31
37:49
89
Martin Hardijzer
Gemeente Wijk bij Duurstede
38:42
38:24
90
Angela Hendriks
Gemeente Vlaardingen
39:00
38:52
91
Rob van Gurp
Gemeente Breda
39:08
39:03
92
Michael Elias
SED-organisatie
39:09
38:41
93
Fabian Rering
Gemeente Breda
39:11
38:52
94
Anton Bloem
Gemeente Tilburg
39:13
39:10
95
Chris Franken
Gemeente Steenbergen
39:15
38:50
96
Co de Feijter
Gemeente Veere
39:47
39:11
97
Harold Soffner
Gemeente Bernheze
39:49
39:07
98
Norddin Zariohi
Gemeente Rijswijk
39:51
39:06
99
Jan de Graaf
BVO West-Betuwe
40:20
40:13
100
Han Lievense
Gemeente Gorinchem
40:32
39:56
101
Peter Wijnen
Gemeente Simpelveld-Voerendaal
40:58
40:42
102
Toine Baudoin
Gemeente Best
41:00
40:53
103
Wim van der Wielen
Gemeente Best
41:01
40:51
104
Aad Mensch
Gemeente Nissewaard
41:02
40:53
105
Marco van Gastel
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
41:03
40:27
106
Peter Mellens
Gemeente Noordenveld
41:20
41:10
107
Ron Krens
Omgevingsdienst regio Utrecht
41:37
41:21
108
Dirk Lauwers
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
41:42
41:32
109
Marc Thonen
Gemeente Culemborg
41:50
41:44
110
Paul Berkers
Gemeente Krimpen a/d IJssel
43:38
43:27
111
Frank Zwart
Gemeente Haarlem
43:47
43:22
112
Dennis Drenthe
Gemeente Tilburg
43:49
43:46
113
Henk van der Corput
Gemeente Breda
43:53
43:45
114
Jos van Westerloo
Gemeente Waalwijk
44:04
43:32
115
Antonio Malloggi
Gemeente Oldenzaal
44:56
44:41
116
Deef Alexander
Gemeente Nissewaard
45:02
44:30
117
William Marinissen
Gemeente Vlissingen
46:00
45:46
118
Marco Linschoten
Gemeente Amsterdam
46:09
45:53
119
Wim Hopmans
Gemeente Roosendaal
46:49
46:36
120
Jan van Dieren
BMC
47:43
47:30
121
Ron Penning
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
48:55
48:36
122
Henry Dekker
Gemeente Oldebroek
49:20
49:09
123
René Kok
Gemeente Haarlem
49:48
49:22
124
Abbas Lotfolahian
Gemeente Harderwijk
49:50
49:31
125
Paul Lohmeijer
Gemeente Harderwijk
52:45
52:25
M55, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wichard de Benis
Gemeente Best
24:15
24:15
2
Ronald Seijsener
Gemeente Amstelveen
27:34
27:33
3
Ger de Jong
Gemeente Montferland
27:37
27:36
4
Jan Poels
Gemeente Horst aan de Maas
27:39
27:39
5
Jaap van Mannekes
Gemeente Schiedam
27:53
27:51
6
Wim Veldhuisen
Gemeente Leiden/PV Stad Leiden
28:14
28:14
7
Hans Galgenbeld
Gemeente Hellendoorn
28:34
28:33
8
Jan Beuving
Gemeente Rijssen-Holten
29:21
29:20
9
Bert Wekema
Gemeente Noordenveld
29:27
29:19
10
Gerjo Griffioen
Gemeente Kerkrade
29:41
29:39
11
Dirk Sikkes
Gemeente Zaanstad
29:57
29:35
12
Edwin Ketels
Gemeente Doetinchem
29:59
29:53
13
Arie van Eck
Gemeente Rijssen-Holten
30:05
30:04
14
Aad Gankema
Gemeente Den Haag
30:18
30:16
15
Thijs de Jongh
Gemeente Steenbergen
30:32
30:08
16
Henri Verbruggen
Gemeente Eindhoven
30:51
30:42
17
Johan Neevel
Gemeente Aalten
31:03
31:02
18
Karel Kok
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
31:08
30:59
19
Henk Valk
Gemeente Westvoorne
31:21
31:16
20
Gert Bak
Gemeente Almelo
31:30
31:26
21
Theo Stratermans
Gemeente Kerkrade
31:31
31:21
22
Toon Geene
Provincie Noord-Brabant
32:00
31:56
23
Jos van Lent
Gemeente Wageningen
32:07
31:41
24
Wim Jongeneelen
Gemeente Breda
32:13
32:07
25
Jan Hendriks
Gemeente Lingewaard
32:15
32:12
26
Piet van der Meijden
Sociale Dienst Drechtsteden
32:43
32:41
27
Walter de Groot
Gemeente Vlaardingen
32:58
32:42
28
Jan Breider
Gemeente Stadskanaal
33:00
32:32
29
Henk Leenen
Provincie Noord-Brabant
33:13
33:09
30
Gert Valk
Gemeente Oss
33:21
33:03
31
Lucien Bloks
Gemeente 's-Hertogenbosch
33:37
33:31
32
Wim Bosten
Gemeente Kerkrade
33:42
33:40
33
Richard Helfensteijn
Werkorganisatie Duivenvoorde
33:52
33:35
34
Theo Prinsen
Gemeente Leusden
34:00
33:58
35
Klaas Poort
Gemeente Groningen
34:09
33:41
36
Ruud Dudink
Gemeente Den Haag
34:15
34:14
37
Ron Kramer
Gemeente Geldermalsen
34:21
34:14
38
Ben van Vliet
Gemeente Leidschendam-Voorburg
34:23
34:23
39
Hein Bodelier
Gemeente Heerlen
34:24
34:22
40
Paul Koops
Gemeente Leusden
34:25
34:23
41
Adrie van der Does
Gemeente Borsele
34:28
34:25
42
Fred Dekker
Gemeente Almere
34:32
34:31
43
Dolf Dimmendaal
LABORIJN
34:37
34:19
44
Henk Huijbregts
Gemeente Breda
34:43
34:39
45
Peter van Wieringen
Gemeente Houten
34:47
34:45
46
Erik Romers
Gemeente Schiedam
34:54
34:43
47
Dick Aarden
Gemeente Vlissingen
35:11
35:01
48
Joost Hartwijk
Avres
35:14
35:12
49
Wim Bos
Gemeente Sliedrecht
35:23
35:08
50
Paul van der Wolf
Gemeente Breda
35:41
35:25
51
Fred Nieuwesteeg
Gemeente Stichtse Vecht
36:09
35:22
52
Marc van Schuppen
Gemeente Best
36:09
35:59
53
Dick Wentink
LABORIJN
36:17
35:59
54
Hans Vereggen
Gemeente Oosterhout
36:39
36:25
55
Peter Bilstra
Gemeente Gorinchem
36:48
36:42
56
Hans Spruijt
Gemeente Vlissingen
37:00
36:48
57
Arie Burger
Gemeente Lansingerland
37:04
36:49
58
Jan de Velde
Gemeente Kampen
37:40
37:18
59
Gerard van der Krogt
Gemeente Enschede
37:45
37:16
60
Bert Scholten
Gemeente Ede
37:45
37:16
61
Jan Stutvoet
Gemeente Neder-Betuwe
37:45
37:35
62
Max Pijl
Avri
37:47
37:15
63
André Jansen
Gemeente Venray
37:57
37:47
64
Arie Strik
Gemeente Gorinchem
38:02
37:55
65
Stef Krol
Gemeente Helmond
38:03
37:52
66
Bert Schuurkamp
Waterschap Vallei en Veluwe
38:34
38:29
67
Bruun Scheltema
Gemeente Breda
38:37
38:17
68
Ad van den Tillaart
Gemeente Bernheze
38:44
37:54
69
Jan Keimpe Dijkstra
Gemeente Sliedrecht
38:47
38:32
70
Ad de Hoon
Gemeente Breda
38:55
38:40
71
Donald van den Eijkhof
Gemeente Haarlem
39:04
38:39
72
Peter Faber
Gemeente SúdWest-Fryslân
39:08
38:41
73
Jaap van Duin
Gemeente Dronten
39:10
38:31
74
Ad Besems
Gemeente Breda
39:11
38:53
75
Omer Uguz
Gemeente Harderwijk
39:16
38:58
76
Fred Maas
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
39:27
39:17
77
Arie de Klerk
Gemeente Schiedam
39:32
39:09
78
Jan Nossent
Gemeente Nissewaard
39:36
39:30
79
Jan Rake
Gemeente Groningen
39:41
38:56
80
Hans Van de Broeke
Gemeente Veere
39:47
39:10
81
Geert Leenders
Gemeente Culemborg
39:53
39:47
82
Albert Dietvorst
Gemeente Tilburg
40:10
40:03
83
Hans van der Helm
Gemeente Zoetermeer
40:14
39:29
84
Henk de Ruiter
Gemeente Lelystad
40:17
40:05
85
Reinier Laman - Trip
Gemeente Zoetermeer
40:18
39:32
86
Gerrit van Eijk
Gemeente Zoetermeer
40:18
39:32
87
Henk Brouwer
Gemeente Zoetermeer
40:18
39:32
88
Hans van Wichen
Gemeente Wageningen
40:20
40:15
89
Anton Saämena
Gemeente Venray
40:20
40:11
90
Michel Smit
Gemeente Zaanstad
40:33
39:50
91
Leon Classen
Gemeente Nuenen
40:52
40:43
92
Suat Tas
Gemeente Gorinchem
41:03
40:42
93
Jan Smit
Gemeente Zaanstad
41:21
40:38
94
Niek Verhoeff
Gemeente Kampen
41:28
41:06
95
Dick Berg
Gemeente Katwijk
41:32
41:23
96
Bouwe Guijt
Gemeente Katwijk
41:33
41:08
97
Ron Philips
Gemeente Den Haag
41:35
41:24
98
Kees van Kooten
Gemeente Stichtse Vecht
41:38
40:52
99
Manuel Wiercx
Gemeente Breda
41:44
41:22
100
Hans Janssen
Gemeente Sint-Michielsgestel
41:58
41:31
101
Gerrit Kooistra
Gemeente Noordenveld
42:02
41:53
102
Johan Gerlach
Gemeente Groningen
42:02
41:30
103
Theo Florissen
Gemeente Rhenen
42:13
42:00
104
Gerard Hemme
Gemeente Renkum
42:17
41:36
105
Eric Wandel
Gemeente Breda
42:23
42:14
106
Luc Mekel
Gemeente Leidschendam-Voorburg
42:35
42:11
107
Ferdinand Bizot
Gemeente Gorinchem
42:36
42:00
108
Herman te Hoonte
Gemeente Rhenen
42:47
42:37
109
Kees Scheepsma
Gemeente Haarlem
42:52
42:28
110
Jos Baars
Gemeente Haarlem
42:53
42:28
111
Tjeerd de Jong
Gemeente Winterswijk
43:25
43:09
112
Siep van Teeffelen
Gemeente Amstelveen
43:33
43:13
113
Sjaak van 't Hof
Gemeente Bergen
43:35
43:16
114
Erik Keij
Gemeente Ede
43:48
43:18
115
Johannes Ponten
DCMR Milieudienst Rijnmond
43:49
43:32
116
Meinto Topelen
Gemeente Renkum
43:59
43:18
117
Marien van 't Hof
Gemeente Vlaardingen
44:22
44:09
118
Arie van Bos
Gemeente Vlaardingen
44:22
44:09
119
Henk van Triest
Gemeente Wierden
44:29
43:47
120
Sietze Worm
Gemeente Amsterdam
44:30
43:49
121
Rob van Keulen
Gemeente Borsele
44:44
44:39
122
Jack Theunissen
Gemeente Heerlen
44:45
44:30
123
Kees-Jan Weber
Gemeente Waddinxveen
44:53
44:40
124
Henk Roerveld
Gemeente Enschede
45:27
45:18
125
Vincent Oomen
Werkplein HartvanWest-Brabant
45:46
45:25
126
Frits de Munnik
Gemeente Kampen
45:47
45:26
127
René Wiersma
Gemeente Breda
46:21
46:05
128
Stef van Rhoon
Gemeente Oosterhout
46:22
46:09
129
F J Alkema
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
46:52
46:38
130
Hans Ouwersloot
Gemeente Nissewaard
47:09
46:53
131
Wiet Kerkhoven
Gemeente Breda
47:26
47:10
132
Marus van der Graaf
GR De Bevelanden
47:28
47:17
133
Jos Laagland
Gemeente Heemskerk
47:36
47:17
134
Jan van Gils
Gemeente Breda
47:50
47:34
135
Rainco van Egmond
Gemeente Westvoorne
48:19
48:10
136
Rob Meijkamp
Gemeente Dronten
48:35
47:57
137
Frans Zwets
Gemeente Helmond
49:22
49:03
138
John Immink
Gemeente Zutphen
50:17
50:03
139
Ruud van Dijk
Gemeente Rheden
50:40
50:24
140
Henk Zwiers
Gemeente Gouda
50:46
50:32
V45, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid Hoek
Gemeente Katwijk
27:35
27:34
2
Judith van Winkel
Gemeente Breda
28:29
28:29
3
Ria Hooyman
Gemeente Houten
28:59
28:57
4
Alina Bout
Gemeente Westvoorne
31:19
31:15
5
Marianne van Boekel
Gemeente Best
31:53
31:51
6
Therese Blommaert
Gemeente Kapelle
33:45
33:42
7
Jolanda Broug
Gemeente Westvoorne
35:13
35:07
8
Karina de Bruin
Gemeente Westvoorne
35:15
35:10
9
Marian Rood
Gemeente Leidschendam-Voorburg
35:17
35:02
10
Rike van de Wiel
Gemeente Wageningen
35:41
35:32
11
Anita Laing
Gemeente Hellendoorn
36:00
35:57
12
Marga Pradella
Gemeente Gorinchem
36:20
36:13
13
Ingeborg de Bruyn
Gemeente Leidschendam-Voorburg
36:38
36:22
14
José Reijinga
Gemeente Noordenveld
37:27
37:17
15
Rian Dictus
Werkplein HartvanWest-Brabant
37:33
37:12
16
Hetty Groeneveld
Gemeente Barneveld
37:53
37:47
17
Marian van Rooijen
Gemeente 's-Hertogenbosch
38:06
38:00
18
Marrije Maarschalk
Gemeente Amstelveen
38:08
37:46
19
Angelique Waisfisz
Gemeente Hendrik-ido-Ambacht
38:34
38:20
20
Geerdien van der Hijden
Gemeente Ede
38:38
38:09
21
Myranda Beljaars
Gemeente Breda
38:48
38:30
22
Mariël Selten
Gemeente Sint-Michielsgestel
38:57
38:33
23
Sandra Geurts
Gemeente Rhenen
39:13
39:00
24
Judith Bayings
Gemeente Breda
39:21
38:58
25
Maya Brittijn
Gemeente Veere
39:47
39:10
26
Ria van Ginnekken
Gemeente Landgraaf
40:02
39:51
27
Linda den Hollander
Werkorganisatie Duivenvoorde
40:15
39:58
28
Belinda Elfrink
Gemeente Zevenaar
40:19
39:51
29
Sandra Holtrop
Gemeente Lelystad
40:19
40:06
30
Mariëlla Danse
Gemeente Vlaardingen
40:21
40:13
31
Adriëtte van der Sijde
Gemeente Breda
40:38
40:22
32
Hester Pennings
Gemeente Aalten
40:41
39:55
33
Ilona Keuris
Gemeente Leidschendam-Voorburg
40:43
40:27
34
Mireille Giesendorf
Gemeente Culemborg
40:45
40:40
35
Gretha Huizing
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
40:56
40:45
36
Margriet de Zoete
Gemeente Oud-Beijerland
41:17
41:00
37
Saskia Kerkmeester
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
41:47
41:35
38
Nanda Schrauwen
Gemeente Breda
41:47
41:36
39
Marlies Guiljam
Gemeente Neder-Betuwe
42:02
41:51
40
Hellen Terlien
Gemeente Culemborg
42:03
41:57
41
Elly Aerts
Gemeente Rucphen
42:08
41:38
42
Marian Adriaensen
Gemeente Rucphen
42:08
41:37
43
Mariëlle Romonesco
Gemeente Helmond
42:14
42:04
44
Elaine Bezemer-Koopman
Gemeente Lelystad
42:19
42:07
45
Lisette de Raaf
Gemeente Lelystad
42:19
42:08
46
Ingrid van Meurs
Gemeente Sint-Michielsgestel
42:21
41:56
47
Esther Ubben
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
42:28
41:41
48
Linda van der Weijde
Gemeente Vlaardingen
42:28
42:20
49
Ivonne de Jonge
Gemeente Borsele
42:28
42:22
50
Hanneke Grimme
Bestuursdienst Ommen-H'berg
42:44
42:31
51
Jeanet Brouwer
Gemeente Kampen
42:44
42:30
52
Patricia Pinkse
Gemeente Oosterhout
42:46
42:39
53
Karin Raaimakers
Gemeente Kerkrade
42:52
42:19
54
Wilma Lokhorst
Gemeente Dronten
43:13
42:34
55
Hanneke van Hulten
Gemeente Renkum
43:21
42:48
56
Saskia de Vries
Omgevingsdienst regio Utrecht
43:23
42:48
57
Anneke Klop
Gemeente Wageningen
43:28
42:59
58
Annet van der Werf
Gemeente Oldebroek
43:44
43:30
59
Sandra Steeghs
Gemeente Renkum
43:56
43:17
60
Linda van der Made
Gemeente Amstelveen
43:59
43:37
61
Getty van der Bogert
Gemeente Almere
44:00
43:48
62
Petra Verrips
Gemeente Waddinxveen
44:03
43:50
63
Annemiek Meeuwissen
Gemeente Etten-Leur
44:11
43:51
64
Stephany van Veen
Gemeente Amsterdam
44:22
43:42
65
Angela Lie
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
44:33
44:16
66
Margret Nieborg-van der Zalm
DCMR Milieudienst Rijnmond
44:41
44:24
67
Annelieke Selbach
Gemeente Etten-Leur
44:46
44:38
68
Susanne Plomp
Gemeente Rijssen-Holten
44:46
44:44
69
Cecile Vangangelt
Gemeente Landgraaf
44:50
44:37
70
Evelyne Smith
Gemeente Waddinxveen
44:54
44:43
71
Erna ten Have
Gemeente Helmond
44:57
44:45
72
Lieke Rovers
Gemeente Reimerswaal
45:21
45:10
73
Nicole Lam-Snelder
Werkorganisatie Duivenvoorde
45:30
45:13
74
Hanneke Smit
Gemeente Oldebroek
45:52
45:38
75
Monieque de Saunois
Gemeente Landgraaf
45:58
45:46
76
Monique Bax
Gemeente Breda
46:21
46:06
77
Linda van Beers
Werkplein HartvanWest-Brabant
46:22
46:00
78
Nellie Slooten
Werkorganisatie Druten Wijchen
46:22
45:40
79
Barbara Albers
Gemeente Groningen
47:04
46:32
80
Kundien van Loo
Gemeente Groningen
47:05
46:33
81
Annette van der Werf
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
47:06
46:37
82
Janneke Dekker
Gemeente Nissewaard
47:08
46:53
83
Willemien Struijs
Aalburg, Werkendam, Woudrichem
47:13
46:44
84
Jacqueline Smithuis
Omgevingsdienst West-Holland
48:11
47:57
85
Anjes Crompvoets
Gemeente Landgraaf
48:11
47:59
86
Erny Hogenkamp
Gemeente Winterswijk
48:15
47:32
87
Wendela Verkaik
Gemeente Renkum
49:14
48:35
88
Anita op den Camp
Gemeente Oud-Beijerland
49:28
49:09
89
Seval Ozcan
Gemeente Zaanstad
49:30
49:23
90
Elizabeth Meerkerk
Avres
49:32
48:54
91
Louisa Cazalla Y Portillo
Gemeente Renkum
49:58
49:24
92
Miriam Habets-Ubags
Gemeente Kerkrade
50:10
49:39
93
Karen Bakker
Gemeente Stichtse Vecht
50:31
49:58
94
Petra Overdevest
Gemeente Amsterdam
50:32
50:17
95
Petra Blanker
Gemeente Gouda
50:46
50:32
96
Reina Cobussen
Gemeente Sittard-Geleen
51:46
51:13
97
Mehtap Cangir
Gemeente Enschede
52:12
51:42
98
Inge Noordijk
Gemeente Harderwijk
52:46
52:26
99
Judith Riemersma
Gemeente Uithoorn/DUO
53:36
52:53
V55, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja van Battum-Pronk
Gemeente Den Haag
31:47
31:46
2
Lianne Kwantes
Gemeente Tilburg
34:05
34:02
3
Tiny Dankers
Provincie Noord-Brabant
34:33
34:28
4
Mieke van Hoof
Gemeente Geldrop-Mierlo
35:45
35:40
5
Jacqueline Ruizenaar
Bestuursdienst Ommen-H'berg
35:47
35:44
6
Mariette Deckers
Werkorganisatie Druten Wijchen
35:49
35:39
7
Adèle Bergenhenegouwen
Gemeente Leidschendam-Voorburg
36:30
36:14
8
Karin Wortelboer
Gemeente Rhenen
36:58
36:45
9
Nicole van Ancker
Provincie Noord-Brabant
38:19
38:14
10
Coos Moes
Bestuursdienst Ommen-H'berg
38:52
38:44
11
Ans van Veenendaal
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
39:42
39:34
12
Jeanne van Aarle
Gemeente Best
40:08
39:58
13
Ria van Breda
Gemeente Oss
40:26
40:08
14
Anja Steenbergen
Werkorganisatie Druten Wijchen
40:57
40:46
15
Yvonne Teunissen
Gemeente Den Haag
42:10
42:07
16
Hermie Kuiper
Gemeente Zevenaar
42:19
41:51
17
Marjoleine Peters
Gemeente Leidschendam-Voorburg
42:35
42:14
18
Astrid Naber
Gemeente Amstelveen
42:38
42:16
19
Tineke Giesen
Gemeente Winterswijk
42:55
42:46
20
Anja Bruijns
Gemeente Breda
43:26
43:08
21
Mira Faber
Gemeente Wageningen
43:28
42:59
22
Tine Verhoef van Toorn
Gemeente Renkum
43:58
43:18
23
Francis Verlinde
Gemeente Schiedam
44:30
44:10
24
Irma Schaapveld
Gemeente Zutphen
44:36
44:27
25
Louise Ohlenschlager
Gemeente Oud-Beijerland
45:20
45:02
26
Loes Groen
Gemeente Dronten
45:22
45:09
27
Angelika Waldraff
Gemeente Nissewaard
47:08
46:53
28
Will Maruanaya
Gemeente Amsterdam
47:11
46:55
29
Ted Bruijn
Gemeente Heemskerk
50:04
49:45
30
Jacqueline Haanstra
Gemeente Rheden
50:41
50:25
31
Jose Scholten
Gemeente Zutphen
52:43
52:35
Winnaar gemeenteklassement:
Gemeente Amsterdam (8 punten)
Jeroen Kramer, Andrea Aquina, Eva Pas, Simone Hell

Opmerkingen over uitslagen doorgeven via:
info@uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
22-04-2018 20:47