Uitslagenlijst IJsselTrail

IJsselstein - Zondag 25 maart 2018

MAN, TRAILRUN 10 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jerry Kenbeek
Voorburg
43:05
2
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
43:27
3
Björn van Rooij
Woerden
44:13
4
Rob van Dijk
Nieuwegein
45:23
5
Joost van Agtmaal
Amsterdam
46:19
6
Ruben Kruiswijk
Hagestein
47:59
7
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
48:50
8
Erik Wierstra
IJsselstein Ut
48:58
9
Olaf Sloot
Utrecht
50:36
10
Wim de Groot
Hekendorp
50:46
11
John Valkenbier
Nieuwegein
51:20
12
Paskal Kiers
Asch
51:43
13
Gerd-Jan van Dijken
Utrecht
51:50
14
Paul v.d. Nieuwenhuijzen
IJsselstein Ut
51:59
15
Dino Jongsma
De Meern
52:48
16
Leendert de Vos
Nieuwegein
52:57
17
Richard Dijker
IJsselstein Ut
53:12
18
Peter van den Hoek
Montfoort
54:14
19
Remko Smitsman
Soesterberg
54:33
20
Laus Snel
Nederland
55:34
21
Roy Vink
IJsselstein Ut
55:46
22
Niels van Dam
IJsselstein Ut
56:06
23
Robert van Vliet
Ijsselstein
56:11
24
Koen van der Craats
Utrecht
56:17
25
Victor Karamat Ali - Verweij
IJsselstein
56:29
26
Dick Nebbeling
Nieuwegein
56:58
27
Teus Wallet
Almere
58:16
28
Edwin Hendriks
Nieuwegein
58:33
29
Jeroen Vonk
IJsselstein Ut
59:05
30
Winfried Jozen
Vleuten
59:26
31
Patrick Belliot
IJsselstein Ut
59:32
32
Tim van Kleef
's-Hertogenbosch
1:00:02
33
Boudewijn van Agtmaal
IJsselstein Ut
1:00:16
34
Robbin van der Bunt
Breda
1:00:17
35
Marco Blom
IJsselstein Ut
1:01:17
36
Tim van den Berg
Papendrecht
1:01:20
37
Peter van Oosterhout
Made
1:01:21
38
Carlos Monte
IJsselstein Ut
1:01:22
39
Hanno-wybren Mook
IJsselstein Ut
1:01:23
40
Herman Verweij
Montfoort
1:01:28
41
Bart Boer
IJsselstein Ut
1:01:33
42
Maarten Engelberts
IJsselstein Ut
1:02:13
43
Rick Hartog
Nederland
1:02:49
44
Dennis de Groot
IJsselstein Ut
1:03:58
45
Ridwan Mailoa
IJsselstein Ut
1:03:59
46
Maurice Hoogendam
Capelle aan den IJssel
1:04:35
47
Nico de Held
Capelle aan den IJssel
1:04:36
48
Arthur van Dijk
Woerden
1:04:41
49
Roland Mulder
IJsselstein Ut
1:04:43
50
Arne Gademan
IJsselstein
1:05:37
51
Eric van Gijn
IJsselstein Ut
1:06:59
52
Michael van den Oudenalder
IJsselstein Ut
1:07:44
53
Kees Breeman
Capelle aan den IJssel
1:09:09
54
Joost Heutink
Deventer
1:09:43
55
Edward Porsul
Schoonhoven
1:10:00
56
Daniël van zijtveld
Woerden
1:10:41
57
Aernout Henning
IJsselstein Ut
1:13:24
58
Richard Waij
Alphen aan den Rijn
1:18:02
59
Roland Bruijns
IJsselstein Ut
1:33:28
VROUW, TRAILRUN 10 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivianne Steegstra
Nieuwegein
47:29
2
Natalie Strengholt
IJsselstein Ut
50:12
3
Lia de mare
Houten
52:29
4
Barbara van Amerom
IJsselstein Ut
52:50
5
Iris Jong
IJsselstein Ut
53:32
6
Liana Brugghe-Steeghs
Utrecht
57:25
7
Emanta Leenen
De Meern
57:30
8
Jelinka van Huis
IJsselstein Ut
57:51
9
Silvana Guiamo
Utrecht
59:08
10
EJM Wolters
IJsselstein Ut
59:28
11
Anne Sophie
De Meern
1:00:30
12
Hetty Verweij-van Lint
Montfoort
1:01:27
13
Yitateku Alemayehu
Zeist
1:01:29
14
Esther Roest
Reeuwijk
1:02:09
15
Diana Sluis
Utrecht
1:04:09
16
Ron de Joode
Lopik
1:04:19
17
Sangita de Jong
Utrecht
1:04:22
18
Annelies van Campen
IJsselstein Ut
1:04:37
19
Caroline Peelen
IJsselstein Ut
1:04:47
20
Marlene Geluk
IJsselstein Ut
1:05:34
21
Annet Super
Utrecht
1:05:36
22
Maria Kolsteeg
De Meern
1:06:12
23
Ilse Faber
De Meern
1:06:12
24
Kim Droog
IJsselstein Ut
1:06:36
25
Lotte Mailo
IJsselstein
1:06:43
26
Brigitta van Gijn
IJsselstein Ut
1:06:59
27
Nicolette Kreeftmeijer
IJsselstein Ut
1:08:51
28
José van vliet
IJsselstein Ut
1:09:26
29
Irma Werndly
Utrecht
1:09:29
30
AMartha Tiedema
IJsselstein Ut
1:09:50
31
Wilma Spelt
IJsselstein Ut
1:10:17
32
Channou Gailliaert
Enschede
1:10:54
33
Angelique Jongsma-Kester
IJsselstein Ut
1:11:05
34
Tilly Koot
IJsselstein Ut
1:11:09
35
Marleen van Doorn
IJsselstein Ut
1:13:00
36
Erika Molenaar
Nieuwegein
1:13:39
37
Emma van Geel
Enschede
1:13:48
38
Mirjam Dijksterhuis
Wageningen
1:13:48
39
Marjolein boorsma
Veenendaal
1:13:49
40
Petra van Dijk
Woerden
1:13:49
41
Tanja Zwiers
Westerbork
1:13:49
42
Indira. Siero
Utrecht
1:14:22
43
Wendy winkelamn
IJsselstein Ut
1:15:55
44
Miranda winkelman
IJsselstein Ut
1:15:57
45
Debbie Waij
Alphen aan den Rijn
1:18:01
46
Junilla van den Akker
Alphen aan den Rijn
1:18:02
47
Arianne de Waart
IJsselstein Ut
1:18:50
48
Nellie Voss
Utrecht
1:27:53
49
Inge van der Bunt
's Gravenmoer
1:30:27
MAN, TRAILRUN 20 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corne Verboom
Nederland
1:21:21
2
Sander van Rooijen
Nederland
1:23:08
3
Dennis van Doorn
Utrecht
1:25:57
4
Jody Schinkel
Benschop
1:29:00
5
Pieter Vermeulen
Woerden
1:29:02
6
Chris van Houcke
Nieuwegein
1:30:21
7
Sander Rutte
Gouda
1:30:44
8
Tesfaye Tiko
Zeist
1:33:39
9
Ron Jong
IJsselstein Ut
1:37:47
10
Jeroen schinkel
IJsselstein Ut
1:38:00
11
Tijmen Zentvekd
Haastrecht
1:38:31
12
Bram Hermelink
Rijswijk Zh
1:38:59
13
Joeri Schigt
Breda
1:38:59
14
Erwin de Mare
Houten
1:39:03
15
Marsel Wiegandbruss
IJsselstein Ut
1:39:54
16
John van der Linden
IJsselstein Ut
1:39:55
17
Luuk Kamphuis
IJsselstein Ut
1:40:37
18
Henk Offringa
Gouda
1:41:07
19
Robert Alings
Nieuwegein
1:41:35
20
Peter Siderius
Maarssen
1:41:39
21
Jacob.de Ruiter
Alphen aan den Rijn
1:42:25
22
Jan Willem Nota
IJsselstein Ut
1:43:26
23
Rob van vliet
Ouderkerk aan den IJssel
1:44:05
24
Jeroen Kruithoed
IJsselstein Ut
1:45:49
25
Henk Demmer
Nijkerk Gld
1:45:52
26
Owen van Erven
Nieuwegein
1:45:56
27
Henri Broekhuijsen
De Meern
1:46:10
28
Van Benthem
IJsselstein Ut
1:46:25
29
Dennis Vangangel
IJsselstein Ut
1:47:29
30
Jan-Willem Mobach
Maarssen
1:47:47
31
Ab Schinkel
Benschop
1:48:46
32
Paul Rockx
IJsselstein Ut
1:49:11
33
Tiemen Houtman
Amsterdam
1:49:21
34
Arjan Pennewaard
Montfoort
1:49:25
35
Robert Gijsen
IJsselstein Ut
1:49:31
36
Martijn van Rooij
IJsselstein Ut
1:52:43
37
John Labrie
IJsselstein Ut
1:52:43
38
Rene Dokter
IJsselstein Ut
1:52:43
39
Walter de Bruijn
Moordrecht
1:53:08
40
Martijn Takken
IJsselstein Ut
1:55:03
41
Maarten Moerman
Bodegraven
1:55:08
42
Richard grootveld
IJsselstein Ut
1:55:11
43
Rob van Huet
Nieuw-Vennep
1:55:12
44
Rogier Thomas
IJsselstein Ut
1:55:39
45
Karel van Gool
Leiden
1:55:44
46
Paul de Jong
Oudewater
1:55:54
47
Jeroen Berkien
Tilburg
1:56:22
48
Jos nederpel
Gouda
1:56:33
49
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:56:46
50
Aart de With
Benschop
1:58:02
51
Tim Hoogerwerf
Vleuten
1:58:02
52
John van Brugge
Gouda
1:58:20
53
Louis Rutten
Utrecht
1:59:48
54
Simon klapwijk
Eindhoven
1:59:59
55
Jan Schinkel
Benschop
2:00:04
56
Frans Claus
Vianen Ut
2:00:15
57
Frank van Oostrum
Montfoort
2:01:10
58
Jeroen Snel
Nieuwerbrug aan den Rijn
2:01:13
59
André Pruijssers
Lekkerkerk
2:03:30
60
Olaf den Oudsten
Lopik
2:04:13
61
A. van Vliet
Nederland
2:04:38
62
Aad van der Poel
Schoonhoven
2:04:55
63
Cor Terlouw
Bergambacht
2:04:56
64
Ron van Overhagen
Benschop
2:06:15
65
Jarik Driegen
IJsselstein Ut
2:06:22
66
Mark de Wit
Oudewater
2:07:21
67
Jan de Boer
Bergambacht
2:07:21
68
Raymond van der Mueren
Nieuwegein
2:07:53
69
Remco Martens
Nieuwegein
2:07:54
70
Jurgen van Avermaete
Almere
2:08:18
71
Tymen Reitsma
Leusden
2:09:43
72
Herman Euverman
Zwolle
2:10:50
73
Marco de Jong
Rotterdam
2:12:09
74
Gezinus Wilbers
IJsselstein Ut
2:14:55
75
Glenn Drinkwaard
Barendrecht
2:14:57
76
Paul de Groot
Schoonhoven
2:24:39
77
Pieter Visscher
Wijk bij Duurstede
2:29:55
78
Erwin Pijper
Nieuwegein
2:44:01
VROUW, TRAILRUN 20 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruda van zeijst
IJsselstein Ut
1:38:17
2
Anoek van der Heijden
Nederland
1:40:55
3
Annemarie Smits
Leersum
1:49:48
4
Monique Stolk-Jebbink
Berkel en Rodenrijs
1:55:57
5
Ingrid van den Berg
Bergschenhoek
1:56:35
6
Paula Ywema
Geldermalsen
1:57:52
7
Annemarie Schilperoort
Rotterdam
1:58:00
8
Annemarie Cardol
Amstelhoek
1:58:21
9
Esme Houtman
Utrecht
1:59:12
10
Marjan Verduijn
Nieuwegein
2:00:01
11
Jannet van de Hoef
Haaften
2:01:32
12
Carolien Van Dijck
Lekkerkerk
2:03:31
13
Petra van Leeuwen
Leerbroek
2:03:38
14
Daphne Lamboo
Gouda
2:04:55
15
Janet Rietveld
Schoonhoven
2:04:56
16
Marloes van Overhagen
IJsselstein Ut
2:06:14
17
Diana Hartog
Nederland
2:12:08
18
Kelly Hartog
Nederland
2:12:08
19
Ingrid de Oudsten
Nederland
2:12:38
20
Teuny Schinkel
Benschop
2:18:04
21
Marlene de With
Benschop
2:18:04
22
Vera van der Wel
Gouda
2:18:07
23
Ingeborg de Bruyn
Berkel en Rodenrijs
2:18:12
24
Natasja Pinkse
Schoonhoven
2:24:39
25
Connie Eli
Wijk bij Duurstede
2:27:44
26
Suzanne Kluijt
Rotterdam
2:29:06
27
Marleen Arbouw
IJsselstein Ut
2:31:16
28
Gretha Reitsma-Schat
Leusden
2:49:03
www.uitslagen.nl
26-03-2018 22:44