Uitslagenlijst 25e Ekiden Zwolle

Zwolle - Zondag 25 maart 2018

WVRW, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BB Lopers - Dames
2:51:14
2
PEC 1910 1
3:09:07
3
Vitalis Groningen
3:14:36
4
Niet snel maar komen wel
3:35:00
5
Loopgroep AG 85 Vrouwen
3:58:32
WMAN, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BB Lopers - Mannen 1
2:23:41
2
BB Lopers - Mannen 35+
2:25:01
3
De Grunners
2:29:58
4
AVPEC1910 MILA
2:30:20
5
BB Lopers - Mannen 2
2:38:58
6
AV PEC 1910 mannen 2
2:42:47
7
PEC 1910 3
2:50:51
8
Av Salland
2:54:43
9
BB Lopers - Mixed
2:56:48
10
Loopgroep AG 85 Heren
2:56:56
11
PEC 1910 team 4
3:00:02
12
Kloosterziel +/- Sander
3:14:29
13
Problemen
3:38:23
RECR, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
El Nosso
2:46:26
2
Heren 1 EAC de Sperwers
2:48:35
3
RappeGRunners
2:51:13
4
Vegan Runners Nederland
2:54:32
5
TSR Vidar 2
2:56:05
6
AutoService Brakke
2:57:20
7
De Six-pec ouders
2:58:42
8
Sixpecmen
3:03:18
9
Meesterlijk
3:03:28
10
team 1
3:03:36
11
BEWEEGSAAM 2
3:03:44
12
O! FEL
3:09:37
13
T0640252137
3:11:26
14
Loopgroep Zondag
3:12:06
15
PEC 1910 6
3:16:19
16
Koulil enzo
3:17:37
17
Roadrunners Berkum
3:17:38
18
TSR Vidar 1
3:18:08
19
Isala Pathologie
3:18:38
20
HEREN 2 EAC de Sperwers
3:19:15
21
Huissens kwartiertje
3:20:28
22
BEWEEGSAAM 5
3:22:10
23
AV bosingestuurd
3:25:53
24
De Sportspieren van 1989
3:26:01
25
COA Atletiek Club
3:26:39
26
t Schaap met de 12 poten
3:27:07
27
EkidenRunners
3:27:09
28
Kloekjes
3:30:09
29
RunforRESTrun
3:30:57
30
KC Antilopen
3:31:58
31
T0640252137
3:34:47
32
Dozzzo
3:34:55
33
BEWEEGSAAM 1
3:35:56
34
CSA Isala
3:37:00
35
Mom1 in Balance
3:37:32
36
Rooibos Heren 1
3:38:03
37
GHC de Trommel 1
3:38:47
38
Pink Veluwe Chickies 2
3:39:29
39
BEWEEGSAAM 4
3:39:45
40
Team Guus
3:40:34
41
Vegan Runners Nederland 2
3:40:54
42
CSV28 4-1
3:41:52
43
Loopgroep Huissen 1
3:43:14
44
DAMES EAC de Sperwers
3:44:33
45
Loopgroep Huissen 2
3:45:04
46
skivereniging zwolle
3:45:04
47
Running Stones
3:45:52
48
BEWEEGSAAM 3
3:46:07
49
Poortwachters Pierik
3:48:26
50
Are we there yet?
3:48:40
51
XLPRO SPORTCLUB 2
3:48:53
52
the Montoyo s
3:52:21
53
BH en de kids
3:53:03
54
GHC de Trommel 2
3:53:11
55
Gronings Mengelmoesje
3:56:33
56
Pink Veluwe Chickies
3:57:28
57
XLPRO SPORTCLUB 3
3:57:59
58
Montoya
3:58:05
59
Mom3 in Balance 2
3:59:10
60
JEP Running School
4:00:26
61
CSV28 4-2
4:00:51
62
HomeRun team Door Zwolle
4:01:27
63
Mom2 in Balance
4:01:49
64
Dames Rooibos
4:02:19
65
Roger s Runners
4:02:41
66
CSV28 4-3
4:12:59
67
XLPRO SPORTCLUB 1
4:22:37
BUSS, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Windesheim GW-1
2:46:16
2
Craft team 2
3:04:59
3
Van der Capellen 1
3:08:56
4
De Nieuwe Zaak 1
3:12:09
5
Travers Welzijn1
3:20:15
6
HBO-ICT 2
3:21:44
7
IKEA 1
3:22:33
8
Travers Welzijn2
3:25:15
9
Radiotherapie Isala
3:25:48
10
RoxitRunners
3:26:04
11
Rungineers
3:27:37
12
Radio Active Runners
3:30:48
13
Van der Capellen 2
3:31:33
14
Windesheim GW-4
3:31:48
15
Wehkamp LSCZ
3:32:35
16
Gemeente Zwolle
3:34:30
17
Windesheim GW-2
3:35:26
18
De Nieuwe Zaak 2
3:35:41
19
Isala Zorgondersteuning
3:37:47
20
Van der Capellen 4
3:39:05
21
HBO-ICT 1
3:39:42
22
NS Railrunners Team 1
3:40:05
23
Medisch Centrum Assendorp
3:41:19
24
Team 6 Trias Maakkanz
3:41:46
25
IKEA 3
3:41:57
26
Hart voor Zwolle
3:42:40
27
Wehkamp SupportOffice
3:43:00
28
Heino Fit en Gezond
3:43:04
29
sPETters
3:44:23
30
Thorbecke
3:46:11
31
Craft team 1
3:47:48
32
Wehkamp BHV
3:48:23
33
Helden van BMR
3:49:09
34
Van der Capellen 3
3:51:11
35
ZeS op Maat
3:51:40
36
NS Railrunners Team 2
3:52:42
37
IKEA 4
3:53:34
38
Zwolse kinderartsen
3:54:58
39
Eerstelijn Heino
3:58:10
40
Team 5 Trias Omgangshuis,
3:59:32
41
IKEA 2
4:00:00
42
Het Notarieel 1
4:03:05
43
Team 4 Trias Pleegzorg
4:03:20
44
Team 7 Trias Stad Zwolle
4:05:21
45
team Trias -Basic Fit
4:07:30
46
BGPlussers
4:12:04
47
Windesheim GW-3
4:13:31
48
Team 3 Trias Gouwe Power
4:14:12
49
Het Notarieel 2
4:28:35
5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
AVPEC1910 MILA
16:22
2
Erik Slomp
BB Lopers - Mannen 1
16:51
3
Mark Hakbijl
BB Lopers - Mannen 35+
16:58
4
Arjes Sanderse
AVPEC1910 MILA
17:00
5
Gerben van Vilsteren
BB Lopers - Mannen 1
17:15
6
Remco Akse
BB Lopers - Mannen 1
17:21
7
Ben van Boven
AVPEC1910 MILA
17:27
8
Laurens van Kouwenhove
De Grunners
17:28
9
Retse van der Berg
BB Lopers - Mannen 35+
17:29
10
Koen Huits
De Grunners
17:31
11
Leon van Leusen
BB Lopers - Mannen 2
17:44
12
Quinten Meerveld
T0640252137
17:45
13
Wouter Dijkstra
De Grunners
17:46
14
Dick van Os
BB Lopers - Mannen 35+
17:47
15
Thomas Reining
AV PEC 1910 mannen 2
17:59
16
Marijn Hulsegge
Vegan Runners Nederland
18:16
17
Olivier van Noort
Van der Capellen 1
18:17
18
Stan Heijnen
Heren 1 EAC de Sperwers
18:21
19
Joel Plantinga
PEC 1910 3
18:44
20
Marnix Valk
Windesheim GW-1
18:45
21
Michiel Huzen
Loopgroep AG 85 Heren
18:46
22
Michiel Schouten
PEC 1910 team 4
18:55
23
Larissa Mars
RappeGRunners
18:56
24
Daan Veenhuizen
AV PEC 1910 mannen 2
18:57
25
Ingmar Kloek
Kloekjes
19:00
26
Ernst Hulsman
Sixpecmen
19:05
27
Jarno Dekker
RappeGRunners
19:05
28
Sander Nederveen
Kloosterziel +/- Sander
19:06
29
David Prins
AV PEC 1910 mannen 2
19:12
30
Danique Bosgoed
PEC 1910 1
19:26
31
Renze Zijlstra
CSV28 4-1
19:27
32
Wynand Fokkert
BB Lopers - Mannen 2
19:31
33
Wilma
Mom1 in Balance
19:31
34
Cynthia Koning
Vegan Runners Nederland
19:36
35
Damian Hermans
El Nosso
19:40
36
Laurens Verkade
RappeGRunners
19:52
37
Jarno Lier
AutoService Brakke
19:53
38
Kristian Geerts
PEC 1910 team 4
19:57
39
Julien Jansen
PEC 1910 3
19:58
40
Freek Noordhuis
Rungineers
20:04
41
Albert Koller
El Nosso
20:04
42
Theo Boekema
BB Lopers - Mannen 2
20:06
43
Denise Boelens
Team 6 Trias Maakkanz
20:06
44
Marlies van Leusen
BB Lopers - Dames
20:10
45
Sjoerd Terpstra
Heren 1 EAC de Sperwers
20:16
46
Willy Heijnen
Heren 1 EAC de Sperwers
20:23
47
Sverre Oosterhaar
PEC 1910 6
20:25
48
Eelco Boss
Windesheim GW-1
20:27
49
Gert
IKEA 3
20:27
50
Daan Bouwknegt
El Nosso
20:29
51
Aniek Mars
PEC 1910 1
20:32
52
Harry Breukelman
Craft team 2
20:33
53
Tom
Hart voor Zwolle
20:34
54
Ysbrand van de Werf
t Schaap met de 12 poten
20:38
55
Leo Hassing
Team 7 Trias Stad Zwolle
20:38
56
Floris Beernink
IKEA 1
20:52
57
Thomas Bartelds
Travers Welzijn2
20:53
58
Berend Buil
TSR Vidar 2
20:54
59
Maaike Renard
Vegan Runners Nederland 2
20:54
60
Marijke Vreugdenhil
Craft team 2
20:54
61
Yoann Bunouf
Av Salland
20:55
62
Olivier van Benthem
PEC 1910 team 4
20:56
63
Boyd Steur
PEC 1910 6
20:57
64
Simon Veldkamp
Koulil enzo
21:08
65
Rody Bierlee
Problemen
21:09
66
Minke Nijhuis
PEC 1910 1
21:09
67
Dick van den Pol
De Six-pec ouders
21:11
68
Alwin Dunnink
AutoService Brakke
21:13
69
Henri Hoek
BB Lopers - Mixed
21:14
70
Bjorn
De Nieuwe Zaak 2
21:17
71
Hetty Vermeulen
team 1
21:19
72
Anne Riemersma
Travers Welzijn1
21:19
73
Debora Messelink
De Six-pec ouders
21:22
74
Isabel Andriessen
Vitalis Groningen
21:25
75
Joep Bischop
PEC 1910 3
21:26
76
Guus Borger
Meesterlijk
21:28
77
Freddy Fliers
Loopgroep Zondag
21:28
78
Jos Stolwijk
Windesheim GW-1
21:30
79
Harmen Sikkema
BEWEEGSAAM 2
21:31
80
Derrick de Weert
AutoService Brakke
21:32
81
Ronnie Krul
Loopgroep AG 85 Heren
21:34
82
Emmo Doornbos
BEWEEGSAAM 2
21:35
83
Arjan Slotboom
Windesheim GW-4
21:36
84
Robin Everaars
De Six-pec ouders
21:39
85
Rick van den Ende
Av Salland
21:43
86
Nicolas Calder
TSR Vidar 2
21:43
87
Cor van den Belt
Travers Welzijn2
21:46
88
Erik Holtman
De Sportspieren van 1989
21:47
89
Edwin van de Steeg
Wehkamp SupportOffice
21:48
90
Miranda Reijnders
BB Lopers - Dames
21:49
91
Dirk Jan
XLPRO SPORTCLUB 2
21:53
92
Tim van Noord
De Nieuwe Zaak 1
21:56
93
Gerben
XLPRO SPORTCLUB 2
21:58
94
Rifai den Engelsman
BGPlussers
22:01
95
Frank Reuvecamp
Sixpecmen
22:04
96
Bianca Meijer
Huissens kwartiertje
22:05
97
Suzan Ruitenberg
EkidenRunners
22:06
98
Frank van de Ven
TSR Vidar 2
22:07
99
Eric Post Beumer
Windesheim GW-2
22:08
100
Martijn van der Linde
team 1
22:11
101
Femke Andriessen
EkidenRunners
22:14
102
Bram Jonkheer
BEWEEGSAAM 4
22:16
103
David
Eerstelijn Heino
22:16
104
Marlou Beimers
Radiotherapie Isala
22:20
105
Mark van der Haar
Meesterlijk
22:21
106
Emile Kuijvehoven
Vegan Runners Nederland
22:22
107
Albert de Boer
Loopgroep AG 85 Heren
22:30
108
Jonne Heeringa
PEC 1910 6
22:31
109
Atse Kemper
TSR Vidar 1
22:31
110
Krista van Os
BB Lopers - Dames
22:32
111
Nardie Mulder
Niet snel maar komen wel
22:33
112
Timo
COA Atletiek Club
22:33
113
Jeroen Heerema
De Nieuwe Zaak 1
22:36
114
Anouk van Vilsteren
AV bosingestuurd
22:37
115
Paul Tielbeek
Av Salland
22:40
116
Tymo
XLPRO SPORTCLUB 3
22:41
117
Kris Wieringa
T0640252137
22:41
118
Max de Ruijter
TSR Vidar 1
22:45
119
Bart Witteveen
KC Antilopen
22:57
120
Jan Tuit
Are we there yet?
22:59
121
Harrie Kateloe
Wehkamp LSCZ
23:00
122
Jorie Schepers
AV bosingestuurd
23:03
123
Joris van dam
EkidenRunners
23:07
124
Maurits Bloem
BEWEEGSAAM 1
23:08
125
Jan-Roelof Hofman
BB Lopers - Mixed
23:08
126
Jose Boss
BEWEEGSAAM 5
23:10
127
Robin
XLPRO SPORTCLUB 2
23:16
128
Germien Krul
Roadrunners Berkum
23:17
129
Manouk Mensink
GHC de Trommel 1
23:19
130
Mike Wilms
De Nieuwe Zaak 1
23:19
131
Gerrit Xhofleer
Gemeente Zwolle
23:24
132
Hans Snelderwaard
Loopgroep Zondag
23:25
133
Sem Vos
BEWEEGSAAM 4
23:27
134
Marcel Diender
team 1
23:29
135
Nico Baptist
skivereniging zwolle
23:29
136
Martin Olieman-Bonne
Roadrunners Berkum
23:30
137
Rene de Lange
sPETters
23:31
138
Jos van Weeren
IKEA 1
23:32
139
Jeroen v Aalst
Medisch Centrum Assendorp
23:32
140
Sander Fixe
Craft team 1
23:34
141
Teun Nieuwenhuis
Van der Capellen 2
23:34
142
Rozemarijn Bloem
Meesterlijk
23:36
143
Roelof de Jonge
t Schaap met de 12 poten
23:37
144
John van t Verlaat
Loopgroep Zondag
23:37
145
Melissa Uiterwijk Winkel
DAMES EAC de Sperwers
23:37
146
Martin Lucassen
RoxitRunners
23:40
147
Vriend Marieke
Travers Welzijn1
23:48
148
Antoine Veringa
Isala Pathologie
23:49
149
Carla Boekema
BB Lopers - Mixed
23:52
150
Roy van Enkhuizen
Rooibos Heren 1
24:01
151
Los Hofsink
BEWEEGSAAM 2
24:01
152
Peter Jansen
JEP Running School
24:10
153
Bo Bos
Team 6 Trias Maakkanz
24:14
154
Harold Karsten
Loopgroep Huissen 1
24:18
155
Wim Kloek
Kloekjes
24:19
156
Caroline
Mom2 in Balance
24:21
157
Femke Siebenga
Vitalis Groningen
24:22
158
Anniek Kloosterziel
Kloosterziel +/- Sander
24:22
159
Henk Leenen
Loopgroep Huissen 1
24:22
160
Charlotte Westerman
Craft team 2
24:32
161
Jeroen Mulder
BEWEEGSAAM 5
24:32
162
Marianne Reuvekamp
Niet snel maar komen wel
24:35
163
Cor van Duinen
Problemen
24:39
164
Melissa Schilder
CSV28 4-1
24:42
165
Tabitha Zeeman
DAMES EAC de Sperwers
24:44
166
Jesse Klamer
RoxitRunners
24:44
167
Bram van der Ploeg
HBO-ICT 1
24:45
168
Wendy Albada
Vitalis Groningen
24:51
169
Carla van Boven
Helden van BMR
24:51
170
Ward Meijer
Team Guus
24:52
171
Dave Dubbink
Rungineers
24:58
172
Hieke Keuning
HBO-ICT 2
25:00
173
Joris Nak
Wehkamp LSCZ
25:01
174
Bertus Veenstra
HEREN 2 EAC de Sperwers
25:05
175
Thomas Valk
Windesheim GW-4
25:07
176
Tanja van der Hulst
Wehkamp LSCZ
25:12
177
Riane Rijsdijk
Niet snel maar komen wel
25:12
178
Ronald Schouten
Roger s Runners
25:14
179
Jeroen Rekveldt
O! FEL
25:16
180
Anniek
the Montoyo s
25:21
181
Ben Koekoek
T0640252137
25:22
182
Harm Scholtanus
Radio Active Runners
25:22
183
Wilco Rietman
De Sportspieren van 1989
25:23
184
Joaquim Montoya
Montoya
25:27
185
Eugene van Roden
HBO-ICT 1
25:31
186
Ellen de Lange
RunforRESTrun
25:36
187
Jorin van Vilsteren
Dozzzo
25:37
188
Pieter Graper
GHC de Trommel 2
25:38
189
Eric Zeeman
HEREN 2 EAC de Sperwers
25:39
190
Tijn Smale
Van der Capellen 1
25:41
191
Monique Schutte
Loopgroep Huissen 2
25:42
192
Tamara Gotema
O! FEL
25:42
193
Eva Boone
Dames Rooibos
25:45
194
Melle Mijnhardt
RunforRESTrun
25:46
195
Jurre
BH en de kids
25:48
196
Anouk Kraa
T0640252137
25:49
197
Irinne van der Sluis
IKEA 1
25:49
198
Renske Koolstra
Are we there yet?
25:55
199
Helga Brink
T0640252137
25:56
200
Fleur Voost
Van der Capellen 4
25:57
201
Harm Bultenaar
Rooibos Heren 1
25:57
202
Jeroen Lammers
Sixpecmen
25:58
203
Joep Willems
Huissens kwartiertje
25:59
204
Victoria Kamp
Gemeente Zwolle
26:00
205
Marcel
the Montoyo s
26:01
206
Bert van de Oever
KC Antilopen
26:02
207
Martijn Polak
NS Railrunners Team 1
26:04
208
Eric Voolstra
GHC de Trommel 1
26:07
209
Marijke Smit
Thorbecke
26:08
210
Jolita Bekhof
Zwolse kinderartsen
26:08
211
Zwier van Dijk
Wehkamp BHV
26:11
212
Monique
Team Guus
26:12
213
Janine Mulder
BEWEEGSAAM 5
26:13
214
Jesper Arends
Huissens kwartiertje
26:14
215
Yvette Roepel
O! FEL
26:18
216
Marleen Otten
Pink Veluwe Chickies
26:26
217
Mike
Medisch Centrum Assendorp
26:28
218
Machteld Burgler
De Nieuwe Zaak 2
26:28
219
Tim Wierenga
Het Notarieel 1
26:29
220
Ilja Clabbers
HBO-ICT 1
26:32
221
Nicky Wolthuis
Dames Rooibos
26:36
222
Floor Perquin
Loopgroep Huissen 2
26:38
223
Miranda Schenk
Gronings Mengelmoesje
26:39
224
Silke Marsman
IKEA 2
26:40
225
Davy Keizer
Rooibos Heren 1
26:42
226
Marije
Mom1 in Balance
26:44
227
Klaas Schonnenboom
Heino Fit en Gezond
26:46
228
Job Bareman
BEWEEGSAAM 3
26:49
229
Astrid Ruitenberg
Isala Zorgondersteuning
26:49
230
Maya van Brenk
Van der Capellen 3
26:53
231
Siri de Ruiter
Gronings Mengelmoesje
26:53
232
Jacco Zuidersma
Travers Welzijn1
26:54
233
Annebe van den Engel
IKEA 2
26:54
234
Carlo Duzijn
Gemeente Zwolle
26:57
235
Thijs van Jaarsveld
Van der Capellen 1
26:57
236
Dorien Broekhuijssen
Zwolse kinderartsen
26:58
237
Rogier Withof
Roger s Runners
26:58
238
Arend Jan Pleizier
Rungineers
26:58
239
Arjan Mazee
RoxitRunners
26:59
240
Fleur Roetman
Van der Capellen 4
26:59
241
Ricardo Montoya
Montoya
26:59
242
Sanne
XLPRO SPORTCLUB 3
27:00
243
Lisanne Jager
BEWEEGSAAM 3
27:00
244
Candie
XLPRO SPORTCLUB 3
27:01
245
Marieke de Groot
BEWEEGSAAM 1
27:02
246
Nelleke
IKEA 2
27:03
247
Marjan Vermeer
Pink Veluwe Chickies 2
27:03
248
Elise Veugelers
Vegan Runners Nederland 2
27:05
249
Estelle ter Burg
Van der Capellen 4
27:07
250
Erwin Zuidberg
CSV28 4-3
27:12
251
Storm Terlingen
Team 3 Trias Gouwe Power
27:12
252
Marco Reuvers
HBO-ICT 2
27:16
253
Nina
BH en de kids
27:17
254
Judith van der Wijk
Koulil enzo
27:23
255
Irma vd Weerd
HomeRun team Door Zwolle
27:24
256
Malou
ZeS op Maat
27:24
257
Annemarie Scholten
DAMES EAC de Sperwers
27:25
258
Jose Venema
Radiotherapie Isala
27:28
259
Appie Bulder
CSA Isala
27:29
260
Erna Bruinewold
Roadrunners Berkum
27:29
261
Henriet Pronk
Radiotherapie Isala
27:29
262
Charlotte Wark
Poortwachters Pierik
27:32
263
Nicole
Mom3 in Balance 2
27:32
264
Chesam Tikum Ignatius
COA Atletiek Club
27:32
265
Charlotte
Mom2 in Balance
27:33
266
Yara Schipper
Van der Capellen 3
27:33
267
Marit Schonewille
Radio Active Runners
27:34
268
Eelco Middelburg
Wehkamp SupportOffice
27:34
269
Annemieke Greving
Wehkamp BHV
27:34
270
Iris Pot
Isala Pathologie
27:35
271
Liny Tempelman
Loopgroep AG 85 Vrouwen
27:38
272
Antoinne Dijk
Het Notarieel 1
27:40
273
Jannemiek Schepers
Radio Active Runners
27:41
274
Johan Lont
Wehkamp BHV
27:46
275
Noor Wieringa
T0640252137
27:46
276
Martijn de Munnik
Craft team 1
27:48
277
Anneke Reuvers
HBO-ICT 2
27:49
278
Ruud van Elberg
Dozzzo
27:50
279
Nico Eggens
NS Railrunners Team 2
27:56
280
Jan Willem ten Winkel
GHC de Trommel 2
28:00
281
Robert Weezenberg
Windesheim GW-4
28:01
282
Carien Dekker
NS Railrunners Team 1
28:09
283
Gerda Oosting
HEREN 2 EAC de Sperwers
28:10
284
Kitty
IKEA 4
28:10
285
Rian
Heino Fit en Gezond
28:11
286
Margriet Lensen
Isala Pathologie
28:12
287
Hugo Bader
Problemen
28:23
288
Claudia Schuurman
Loopgroep AG 85 Vrouwen
28:24
289
Anne Invernizzi
Dames Rooibos
28:25
290
Inge Post
Windesheim GW-2
28:25
291
Bruno Oldeboom
De Sportspieren van 1989
28:29
292
Annemieke van Duijn
Windesheim GW-3
28:29
293
Britt van de Pol
Are we there yet?
28:31
294
Marco Jansen
skivereniging zwolle
28:35
295
Rianne Schonewille
sPETters
28:37
296
Arjan Everts
Het Notarieel 2
28:37
297
Agnses
the Montoyo s
28:38
298
Lisanne Jansen Rodriquez
Van der Capellen 3
28:38
299
Esther
ZeS op Maat
28:40
300
Elleke Smeets
Vegan Runners Nederland 2
28:40
301
Sanne
Mom3 in Balance 2
28:41
302
Claudia Visser-Roke
Craft team 1
28:45
303
Eline Hakken
IKEA 3
28:47
304
Bernard Bos
Helden van BMR
28:48
305
Laurent Nieuwenhoven
Isala Zorgondersteuning
28:52
306
Josca Fiechter
Het Notarieel 2
28:54
307
Jacquelien
Eerstelijn Heino
28:54
308
Claudi
Mom3 in Balance 2
28:55
309
Bianca
Mom1 in Balance
28:57
310
Martin Wolters
skivereniging zwolle
28:57
311
Pauline Koobs
Isala Zorgondersteuning
28:59
312
Carolien
ZeS op Maat
29:03
313
Johan Arends
Dozzzo
29:03
314
Marijke Kloosterziel
Kloosterziel +/- Sander
29:04
315
Janine Pullen
AV bosingestuurd
29:11
316
Marleen Pathuis
RunforRESTrun
29:12
317
Tania Werkman
IKEA 3
29:17
318
Inge Bekhuis
Windesheim GW-2
29:17
319
Marloes Krips
IKEA 4
29:19
320
Peter van Koulil
Koulil enzo
29:22
321
Gea Haasjes
Team 4 Trias Pleegzorg
29:26
322
Frank de Jonge
BEWEEGSAAM 1
29:27
323
Marika Maters-Van Dalen
Loopgroep Huissen 2
29:29
324
Judith Volker
Pink Veluwe Chickies
29:42
325
Gerard Korenromp
Poortwachters Pierik
29:50
326
Henno Gerritsen
KC Antilopen
29:54
327
Harm
Hart voor Zwolle
29:58
328
Evleine Sleurink
Thorbecke
29:59
329
Carla van Werven
CSA Isala
30:00
330
Klasien Hoving
BEWEEGSAAM 4
30:03
331
Lisanne Koster
COA Atletiek Club
30:07
332
Jonathan van den Hoek
TSR Vidar 1
30:11
333
Marieke
Mom2 in Balance
30:11
334
Ivana van Putten
Van der Capellen 2
30:12
335
Charlotte Klok
Het Notarieel 1
30:16
336
Maaike Beltman
Van der Capellen 2
30:17
337
Ilse Veerbeek
Poortwachters Pierik
30:19
338
Ramon Brummel
CSA Isala
30:20
339
Maureen
JEP Running School
30:24
340
Rianne Lunenborg
De Nieuwe Zaak 2
30:24
341
Sjanne Mulder
Team 4 Trias Pleegzorg
30:25
342
Lonneke de Koning
JEP Running School
30:27
343
Tietske Folkertsma
Team Guus
30:30
344
Marieke Schrijver
Travers Welzijn2
30:32
345
Tanja Bergman
HomeRun team Door Zwolle
30:32
346
Simone Felder
Pink Veluwe Chickies 2
30:34
347
Yvette van de Laar
BGPlussers
30:41
348
Marlies Leenhouts
Team 7 Trias Stad Zwolle
30:46
349
Karin Nijlant
Loopgroep AG 85 Vrouwen
30:51
350
Sandra Lampe
Running Stones
31:01
351
Tonny Borger
GHC de Trommel 1
31:02
352
Cathalijne v.d. Wal
GHC de Trommel 2
31:02
353
Janet Eikenaar
HomeRun team Door Zwolle
31:02
354
Lizet Blok
Team 5 Trias Omgangshuis,
31:03
355
Simone Middelveld
Pink Veluwe Chickies
31:04
356
Daan Kootstra
team Trias -Basic Fit
31:06
357
Eelco Buding
CSV28 4-2
31:13
358
Simone Pleizier
Running Stones
31:15
359
Jules ten Berge
NS Railrunners Team 2
31:16
360
Julian Nes
BH en de kids
31:23
361
Rieks Voslamber
Wehkamp SupportOffice
31:33
362
Jeannette Kostwinder
Running Stones
31:40
363
Kim
Heino Fit en Gezond
31:44
364
Carolien de Jager
Team 7 Trias Stad Zwolle
31:45
365
Bianca Dominicus
Loopgroep Huissen 1
31:48
366
Jacqueline Eggens
NS Railrunners Team 1
31:48
367
Sharon Korblet
Team 3 Trias Gouwe Power
31:48
368
Anne Fleur
Hart voor Zwolle
31:51
369
Joke Potjewijd
Zwolse kinderartsen
31:52
370
Diane Zuidema
Thorbecke
31:56
371
Nico van de Berg
Team 5 Trias Omgangshuis,
31:58
372
Carla Post-Beumer
Windesheim GW-3
32:00
373
Jeanice Courtz
Kloekjes
32:09
374
Nadia Bendriss
Team 6 Trias Maakkanz
32:16
375
Alienke Kortman
Team 5 Trias Omgangshuis,
32:32
376
Irma Kleverwal
Pink Veluwe Chickies 2
32:34
377
Esther Louw
t Schaap met de 12 poten
32:34
378
Floriane
XLPRO SPORTCLUB 1
32:48
379
Erie ten brinke
BGPlussers
32:53
380
Bianca Vos
CSV28 4-3
32:58
381
Karin Schror
Het Notarieel 2
32:59
382
Caroline vd Berg
Roger s Runners
33:05
383
Thomas Bos
IKEA 4
33:07
384
Suzanne Leerkes
Team 4 Trias Pleegzorg
33:08
385
Manouk van de Kolk
Gronings Mengelmoesje
33:09
386
Robert van Middendorp
BEWEEGSAAM 3
33:18
387
Jacob Nieboer
Helden van BMR
33:19
388
Lydia Helweg
CSV28 4-2
33:30
389
Margreet van Emden
CSV28 4-2
34:25
390
Gert Sluiter
NS Railrunners Team 2
34:30
391
Yoshi Montoya
Montoya
34:32
392
Petra Zielman
CSV28 4-3
34:43
393
Chantal Zuidberg
CSV28 4-1
34:59
394
Denise Berwa
team Trias -Basic Fit
35:14
395
Iren Alders
Windesheim GW-3
35:59
396
Michelle Winkels
sPETters
36:33
397
Jarno Hamer
Team 3 Trias Gouwe Power
36:34
398
Marije Meijerink
Medisch Centrum Assendorp
36:58
399
Esley
Eerstelijn Heino
38:07
400
Jannieke van Dort
team Trias -Basic Fit
38:54
401
Natasja
XLPRO SPORTCLUB 1
38:57
402
Marjan
XLPRO SPORTCLUB 1
43:56
10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Mulder
AVPEC1910 MILA
32:23
2
Joep Emmen
BB Lopers - Mannen 35+
33:27
3
Hermen van der Wal
BB Lopers - Mannen 1
33:33
4
Falco Olivier
BB Lopers - Mannen 35+
34:03
5
Wilfred Bredewold
BB Lopers - Mannen 1
34:25
6
Taco Schaaf
De Grunners
34:27
7
Erik Verhaar
De Grunners
36:11
8
Andre Brakke
AutoService Brakke
36:26
9
Rene Poppe
Windesheim GW-1
36:26
10
Mark Groot Bronsvoort
Av Salland
36:58
11
Dennis Weerdenburg
El Nosso
37:07
12
Martijn Schakelaar
BB Lopers - Mannen 2
37:20
13
Frank Eikenaar
AV PEC 1910 mannen 2
37:26
14
Rob Goutbeek
Radio Active Runners
37:31
15
Michel Blaauwgeers
BB Lopers - Mannen 2
37:50
16
Tess Boekema
BB Lopers - Dames
37:59
17
Mart van Esterik
Meesterlijk
37:59
18
Yntze Wardenburg
Heren 1 EAC de Sperwers
38:00
19
Christian W
O! FEL
38:04
20
Stan Ruessink
PEC 1910 3
38:24
21
Ronald Keizer
team 1
38:43
22
Maurits Wools
TSR Vidar 2
38:53
23
Patrick van Koulil
Koulil enzo
39:12
24
Kelly Ernst
Running Stones
39:14
25
Roel-Jan Heeringa
AV PEC 1910 mannen 2
39:15
26
Leon Klunder
BEWEEGSAAM 2
39:17
27
Vincent Radewalt
Windesheim GW-1
39:25
28
Kevin Diender
Van der Capellen 1
39:28
29
Guido van Veghel
TSR Vidar 1
39:50
30
Jos Boomsma
BB Lopers - Mixed
39:58
31
Lieve Tolet
BB Lopers - Dames
40:13
32
Sander Kloosterziel
AVPEC1910 MILA
40:23
33
Sjoerd Rosema
BB Lopers - Mixed
40:26
34
Mait Adema
El Nosso
40:26
35
Martijn Nijenhuis
RappeGRunners
41:17
36
Bart Buysse
TSR Vidar 2
41:40
37
Erwin Kreule
Loopgroep AG 85 Heren
41:43
38
Arnoud Lammers
Sixpecmen
41:43
39
Aline Kootstra
Isala Pathologie
41:52
40
Rudi Selhorst
De Six-pec ouders
41:53
41
Martin Houkes
Heren 1 EAC de Sperwers
41:53
42
Enric Martinez
Vegan Runners Nederland
42:01
43
Nico Kropman
NS Railrunners Team 1
42:16
44
Rene Kip
Van der Capellen 1
42:18
45
Herjan Gerrits
Craft team 2
42:25
46
Diederik Van de Woestijne
Av Salland
42:27
47
Theo Wiering
team 1
42:33
48
Arend van Wijk
Medisch Centrum Assendorp
42:42
49
Remon den Ouden
Vegan Runners Nederland
42:43
50
Wouter Bennaars
Travers Welzijn1
42:44
51
Jeen de Boer
PEC 1910 3
42:45
52
Geke Kloosterziel
Kloosterziel +/- Sander
42:46
53
Klaas Compagner
Loopgroep AG 85 Heren
42:54
54
Patrick Gums
Van der Capellen 3
42:55
55
Sander van de Brandhof
Roadrunners Berkum
43:03
56
Vincent Zwemmer
HEREN 2 EAC de Sperwers
43:04
57
Paul ter Maat
De Six-pec ouders
43:08
58
Henk Hartman
HEREN 2 EAC de Sperwers
43:26
59
Tijn van den Hazel
Van der Capellen 2
43:32
60
Sven Werkman
Team 6 Trias Maakkanz
43:37
61
Maartje vanReedt Dortland
PEC 1910 1
43:41
62
Maikel Klunder
BEWEEGSAAM 2
43:43
63
Daniel van der Breggen
BEWEEGSAAM 1
43:55
64
Jim Berends
CSV28 4-2
44:06
65
Hanneke Koenjer
COA Atletiek Club
44:06
66
Robbert Diesveld
Huissens kwartiertje
44:16
67
Hilbrand vd Belt
Craft team 2
44:17
68
Jan Kieftenbeld
Sixpecmen
44:18
69
Rob Arends
Huissens kwartiertje
44:18
70
Wiea
Heino Fit en Gezond
44:18
71
Gerda de Jong
Radiotherapie Isala
44:22
72
Berend
Poortwachters Pierik
44:24
73
Tom van Benthem
PEC 1910 team 4
44:36
74
Ilse Rooks
Vitalis Groningen
44:36
75
Bernhard Kootstra
Isala Pathologie
44:41
76
Evert Bonhof
Loopgroep Zondag
44:46
77
Mike Mekking
IKEA 1
44:47
78
Johan van Aalderen
Team 5 Trias Omgangshuis,
44:49
79
Gabriel Paardekooper
Radiotherapie Isala
45:07
80
Marco Winkelman
HBO-ICT 1
45:11
81
Britta Provart
BEWEEGSAAM 5
45:15
82
Johannes Battjes
RoxitRunners
45:18
83
Jesper Kloek
Kloekjes
45:20
84
Sofie van Boheemen
Meesterlijk
45:21
85
Mathilde Kruize
GHC de Trommel 1
45:21
86
Markus Wollenweber
HBO-ICT 2
45:24
87
Sietske Dijkstra
Vitalis Groningen
45:25
88
John Rots
PEC 1910 team 4
45:25
89
Rutger Smits
De Nieuwe Zaak 1
45:31
90
Lioe Kwee
GHC de Trommel 2
45:36
91
Ralph Haze
O! FEL
45:47
92
Gerrit van Hamersveld
Loopgroep Zondag
45:47
93
Willem Snieder
Thorbecke
45:48
94
Hannah Geerlings
RunforRESTrun
45:53
95
Albert Ngnosse
COA Atletiek Club
45:53
96
Gerben van der Waals
Wehkamp SupportOffice
45:53
97
Martijn Koolstra
Are we there yet?
45:56
98
Bert
XLPRO SPORTCLUB 1
46:01
99
Rosanne Roeles
AV bosingestuurd
46:02
100
Tamara Pleiter
BEWEEGSAAM 5
46:04
101
Demian Bos
CSA Isala
46:07
102
Arnoud Voost
Van der Capellen 4
46:10
103
Hester Jonkheer
BEWEEGSAAM 4
46:18
104
Arjan Kruise
Van der Capellen 2
46:28
105
Ton Roelofs
Isala Zorgondersteuning
46:28
106
Stefan Bodde
Roadrunners Berkum
46:29
107
Frederieke
Mom1 in Balance
46:30
108
Keimpe Zandvliet
Isala Zorgondersteuning
46:36
109
Edward Knol
BEWEEGSAAM 3
46:39
110
Rianne Niewold
Rungineers
46:42
111
Stijn de Jong
T0640252137
46:47
112
Guus Carpaij
Team Guus
46:59
113
Peter
Eerstelijn Heino
47:01
114
Cora Kloosterziel
Kloosterziel +/- Sander
47:07
115
Marin Tromp
Koulil enzo
47:09
116
Dennis Veltman
Gemeente Zwolle
47:12
117
Simone Sluiter
NS Railrunners Team 2
47:16
118
Manfred Reuvenkamp
Helden van BMR
47:17
119
Elmer Pietersen
Travers Welzijn2
47:22
120
Arjan Drenthen
Dozzzo
47:27
121
Hans Kuit
IKEA 4
47:32
122
Ronald Horstman
T0640252137
47:33
123
Agnes van der Beek
PEC 1910 6
47:36
124
Eric Kin
AutoService Brakke
47:46
125
Derk-Jan Winkel
HBO-ICT 2
47:52
126
Joey Bruggeman
team Trias -Basic Fit
47:57
127
David
De Nieuwe Zaak 1
47:59
128
Jonathan Tromp
Medisch Centrum Assendorp
48:06
129
Marianne van der Veen
Pink Veluwe Chickies 2
48:07
130
Willemijn van Gelderen
Windesheim GW-2
48:12
131
Maria Noorda
RunforRESTrun
48:12
132
Melanie Hartgers
Pink Veluwe Chickies 2
48:12
133
Ronald van der Hulst
Wehkamp LSCZ
48:13
134
Anton Haitink
Windesheim GW-4
48:13
135
Lilli
Hart voor Zwolle
48:15
136
Arjan Vellinga
De Nieuwe Zaak 2
48:18
137
Vilma Grigaite
Windesheim GW-2
48:20
138
Chris Fokker
KC Antilopen
48:22
139
Marit Tenkink
RappeGRunners
48:25
140
Hanke vd Bunt
Niet snel maar komen wel
48:26
141
Leonie Bezema
T0640252137
48:32
142
Martijn Bolding
sPETters
48:34
143
Jan Wiegers
De Sportspieren van 1989
48:36
144
Tjeerd den Boer
De Sportspieren van 1989
48:48
145
Lia vd Merien
Pink Veluwe Chickies
48:58
146
Gijs
EkidenRunners
49:03
147
Jolanda Regout
PEC 1910 1
49:08
148
Rein van Soest
KC Antilopen
49:21
149
Dion
Team Guus
49:23
150
Bert de Lange
BH en de kids
49:25
151
Pascal Frederiks
Craft team 1
49:30
152
Anneke Venema
T0640252137
49:33
153
Eelze Wijma
RoxitRunners
49:42
154
Elske Heinen
Travers Welzijn2
49:42
155
Wiljan Timmerman
BGPlussers
49:43
156
Anita Bouwmeister
Loopgroep Huissen 2
49:51
157
Roland Redder
Rooibos Heren 1
49:54
158
Steven
ZeS op Maat
49:56
159
Dorien van Kesteren
Loopgroep Huissen 1
50:21
160
Jitske Haanstra
AV bosingestuurd
50:32
161
Jordy Smeding
IKEA 2
50:38
162
Walter Nieman
skivereniging zwolle
50:42
163
Ky-Dong Dinh
Wehkamp SupportOffice
50:43
164
Malou
ZeS op Maat
50:57
165
Wieb
Heino Fit en Gezond
50:58
166
Frank Huising
Rungineers
51:11
167
Ray Rijksen
CSV28 4-1
51:11
168
Milou Schaverus
Kloekjes
51:13
169
Nanne van t Klooster
TSR Vidar 1
51:41
170
Lilian Kroopn
Running Stones
51:48
171
Jannes Huisman
BEWEEGSAAM 3
51:52
172
Robert Jansen
Windesheim GW-4
51:54
173
Patrick
XLPRO SPORTCLUB 2
51:56
174
Vivian Boswinkel
Zwolse kinderartsen
51:58
175
Eus van der Grift
t Schaap met de 12 poten
52:03
176
Ronald Harbrink
PEC 1910 6
52:08
177
Giem Bultje
De Nieuwe Zaak 2
52:10
178
Stefan Horst
IKEA 3
52:12
179
Delano Melvin
IKEA 1
52:13
180
Diane van Meerveld
Thorbecke
52:20
181
Martine Drent
CSA Isala
52:21
182
Ineke den Braber
NS Railrunners Team 2
52:26
183
Rob van Elburg
Dozzzo
52:28
184
Geoffrey Brookman
Are we there yet?
52:29
185
Malyn Eikenaar
BEWEEGSAAM 1
52:29
186
Ronald Heijeler
t Schaap met de 12 poten
52:39
187
Allard Stoute
CSV28 4-3
52:47
188
Gert Jan
Rooibos Heren 1
52:48
189
Janet van Ginkel
Pink Veluwe Chickies
52:55
190
Reinbert Kleine
Roger s Runners
53:04
191
Lisa Kleinhuis
Gronings Mengelmoesje
53:04
192
Sander Muller
sPETters
53:10
193
Willard Mijnheer
Wehkamp LSCZ
53:10
194
Martin v Markenstijn
CSV28 4-1
53:18
195
Hermie Drenth
Niet snel maar komen wel
53:21
196
Jeroen Beckers
Team 7 Trias Stad Zwolle
53:31
197
Pedro Montoya
Montoya
53:32
198
Dennis Donken
Problemen
53:33
199
Ton Roelofs
Wehkamp BHV
53:46
200
Mirjam Engels
Gemeente Zwolle
53:49
201
Linda
XLPRO SPORTCLUB 2
53:58
202
Laura Gerritsen
Helden van BMR
54:10
203
Fleur Bloeme
Travers Welzijn1
54:11
204
Mieke
Mom2 in Balance
54:13
205
Danielle Koopman
Radio Active Runners
54:20
206
Petra Bos
DAMES EAC de Sperwers
54:22
207
Thijs Prins
CSV28 4-2
54:39
208
Jaimy Smith
Wehkamp BHV
54:41
209
Andrea Kroon
Gronings Mengelmoesje
54:41
210
Mart
Mom1 in Balance
54:59
211
Sandra Schouten
Roger s Runners
54:59
212
Jaimy Vermeer
Het Notarieel 1
55:04
213
Kees
XLPRO SPORTCLUB 3
55:09
214
Henriet v Kampen
HomeRun team Door Zwolle
55:18
215
Ineke van der Salm
DAMES EAC de Sperwers
55:24
216
Ellie Weijde
Loopgroep Huissen 1
55:27
217
Jan
the Montoyo s
55:29
218
Paul Brans
Team 7 Trias Stad Zwolle
55:33
219
Albert vd Kolk
NS Railrunners Team 1
55:35
220
Frank de Best
Vegan Runners Nederland 2
55:36
221
Judith Docter
IKEA 3
55:36
222
Joshua
Hart voor Zwolle
55:37
223
Marjan Meijerink
Loopgroep AG 85 Vrouwen
55:48
224
Theo Boer
IKEA 4
56:02
225
Harold Helweg
CSV28 4-3
56:05
226
Celine
Mom3 in Balance 2
56:05
227
Ezechiel Kruijer
Craft team 1
56:05
228
Jan-Paul Rot
Team 3 Trias Gouwe Power
56:08
229
Andy Vissers
EkidenRunners
56:11
230
Manon Kloosterman
GHC de Trommel 2
56:19
231
Monique Mosterman
skivereniging zwolle
56:22
232
Nienke
Mom3 in Balance 2
56:22
233
Lydia de Vries
Team 4 Trias Pleegzorg
56:27
234
Helma Bloemert
Loopgroep AG 85 Vrouwen
56:32
235
Ellen Leushuis
Team 5 Trias Omgangshuis,
56:40
236
Estrella Montoya
Montoya
56:45
237
Hetty
BH en de kids
56:46
238
Joris van Driel
Zwolse kinderartsen
56:49
239
Sofie
the Montoyo s
56:51
240
Thijs Scholten
Loopgroep Huissen 2
56:54
241
Claudia Bruijs
Windesheim GW-3
57:02
242
Irene Versteeg
Dames Rooibos
57:04
243
Serge
XLPRO SPORTCLUB 1
57:13
244
Ingrid Kerkdijk
GHC de Trommel 1
57:34
245
Mats Ploeg
Problemen
57:49
246
Paulina Bleyie
Vegan Runners Nederland 2
57:49
247
Jacqueline vd Brink
HomeRun team Door Zwolle
57:59
248
Nick Lammers
Team 6 Trias Maakkanz
58:00
249
Maries
Poortwachters Pierik
58:50
250
Rianne van der Kamp
Van der Capellen 4
58:51
251
Leandra
JEP Running School
58:59
252
Celine Beumer
Team 3 Trias Gouwe Power
59:01
253
Esther Rooseboom
Team 4 Trias Pleegzorg
59:05
254
Brenda Vermeer
Van der Capellen 3
59:07
255
Ria Jansen
JEP Running School
59:07
256
Abel Veenstra
BEWEEGSAAM 4
59:35
257
Marian
Eerstelijn Heino
59:53
258
Laila Borst
Het Notarieel 1
1:00:01
259
Fardau Koopman
Windesheim GW-3
1:00:22
260
Ryanne
XLPRO SPORTCLUB 3
1:00:58
261
Layendra
Mom2 in Balance
1:01:05
262
Jamile Zaoudi
team Trias -Basic Fit
1:02:40
263
Theo Tan
HBO-ICT 1
1:03:59
264
Janneke Boone
Dames Rooibos
1:04:10
265
Marina Stokroos
Het Notarieel 2
1:04:55
266
Meta Kok
Het Notarieel 2
1:05:36
267
Jordan Martina
BGPlussers
1:06:53
268
Abigal Franson-Lawson
IKEA 2
1:09:51
7.2KM, 7.2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Blikslager
RappeGRunners
23:38
2
Jan Pullen
BB Lopers - Mannen 1
24:16
3
Maarten Nieuwenhuis
BB Lopers - Mannen 35+
25:17
4
Kibrom Hadgu
t Schaap met de 12 poten
25:36
5
Andre Gijsendorffer
BB Lopers - Mannen 2
26:27
6
Frank Buigel
De Grunners
26:34
7
Lars van Surksum
AVPEC1910 MILA
26:46
8
Maurits Bloem
BB Lopers - Mixed
28:09
9
Wouter Keuning
HBO-ICT 2
28:22
10
Wim vd Vinne
O! FEL
28:30
11
Gerja Zielman
BB Lopers - Dames
28:31
12
Koen Luppes
El Nosso
28:40
13
Albert Mussche
Loopgroep AG 85 Heren
29:28
14
Joris van Loon
De Six-pec ouders
29:29
15
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910 3
29:34
16
Peter Mayringer
Vegan Runners Nederland
29:35
17
John Sikken
Heren 1 EAC de Sperwers
29:43
18
Hilco Prins
Windesheim GW-1
29:43
19
Randall Locht
AV PEC 1910 mannen 2
29:57
20
Ruben Benter
Av Salland
30:01
21
Jurgen van Dijk
Sixpecmen
30:10
22
Bertus Mensink
PEC 1910 team 4
30:12
23
Klaas Harke
AutoService Brakke
30:28
24
Johan Bos
CSA Isala
30:42
25
Hans Brink
T0640252137
30:44
26
Jeroen Elshof
De Nieuwe Zaak 1
30:47
27
Geert Buth
TSR Vidar 2
30:49
28
Johnny Lloyd
Vegan Runners Nederland 2
30:51
29
Marc Weerdenburg
TSR Vidar 1
31:11
30
Patrick
Travers Welzijn1
31:19
31
Jimmy Veldman
team Trias -Basic Fit
31:40
32
Eric Kloosterziel
Kloosterziel +/- Sander
32:04
33
Marcel Heuver
Craft team 2
32:17
34
Tom Tyrilhaar
Dozzzo
32:29
35
Dennis Dekker
Isala Pathologie
32:29
36
Jonathan Reining
PEC 1910 6
32:43
37
Kris Borger
Meesterlijk
32:44
38
Niek Bakker
Problemen
32:51
39
Ton van Leeuwen
De Sportspieren van 1989
32:58
40
Marisha Weiler
Pink Veluwe Chickies 2
32:58
41
John Baars
Loopgroep Zondag
33:02
42
Gerjan Tromp
Koulil enzo
33:24
43
Lars Hofsink
BEWEEGSAAM 2
33:36
44
Swen-Peter Ekkebus
HBO-ICT 1
33:44
45
Jeroen Radder
Roadrunners Berkum
33:49
46
Cyril Emmaneel
HEREN 2 EAC de Sperwers
33:51
47
Ilse Bovenmars
sPETters
33:56
48
Eline Nijmeijer
Vitalis Groningen
33:58
49
Milan Harbrink
Van der Capellen 4
34:01
50
Mandy
EkidenRunners
34:27
51
Dinand Pullen
AV bosingestuurd
34:28
52
Wouter van de Hull
Team 4 Trias Pleegzorg
34:49
53
Stefan Straatman
Travers Welzijn2
35:00
54
Marloes Terhurne
PEC 1910 1
35:12
55
Patrick Nijmeijer
team 1
35:21
56
Mariet Oosterveld
IKEA 1
35:21
57
Kjell Pater
KC Antilopen
35:22
58
Maaike Scholten
GHC de Trommel 1
35:24
59
Michel Kamstra
IKEA 3
35:38
60
Hans Kroeze
RoxitRunners
35:41
61
Jurrie Hersevoort
NS Railrunners Team 1
36:14
62
Tristan Scholten
Van der Capellen 1
36:15
63
Janine Pronk
RunforRESTrun
36:16
64
Djoesha
Hart voor Zwolle
36:23
65
Mohamad Ali Faraji
COA Atletiek Club
36:29
66
Peter Dominicus
Loopgroep Huissen 2
36:31
67
Rick Helmink
BEWEEGSAAM 5
36:56
68
Ewoud Liberg
Windesheim GW-4
36:56
69
Joost Klappe
Loopgroep Huissen 1
36:58
70
Gerrit Douma
skivereniging zwolle
36:58
71
Nicky
De Nieuwe Zaak 2
37:03
72
Mike Iding
Gemeente Zwolle
37:08
73
Johan de Bakker
JEP Running School
37:20
74
Jente Zijlstra
Van der Capellen 2
37:30
75
Lian van Doorn
Poortwachters Pierik
37:32
76
Wieger Willems
Huissens kwartiertje
37:37
77
Maureen Vos
T0640252137
37:45
78
Karen Gerwig
Rungineers
37:45
79
Wilco Wagter
Wehkamp LSCZ
37:59
80
Davida Oostlander
BEWEEGSAAM 4
38:05
81
Gerda Kloek
Kloekjes
38:08
82
Trudy Postma
CSV28 4-1
38:15
83
Diane van Leijden
Radio Active Runners
38:19
84
Peter Schukkert
Wehkamp BHV
38:24
85
Maurits Verstraten
Rooibos Heren 1
38:41
86
Chris Eilander
IKEA 2
38:53
87
Margriet Wortelboer
DAMES EAC de Sperwers
39:00
88
Marjon Gunnink
Radiotherapie Isala
39:02
89
Daiva Grigaite
Windesheim GW-2
39:04
90
Nathalie v Faassen
HomeRun team Door Zwolle
39:11
91
Jeanette Mussche
Loopgroep AG 85 Vrouwen
39:19
92
David Smit
NS Railrunners Team 2
39:19
93
Siep Bouma
IKEA 4
39:25
94
Karin Klaver
Windesheim GW-3
39:38
95
Marit Wilbrink
BEWEEGSAAM 1
39:56
96
Teun
the Montoyo s
40:01
97
Carolien Meuleman
Isala Zorgondersteuning
40:03
98
Anoek Heijmans
Dames Rooibos
40:18
99
Frans Jager
BEWEEGSAAM 3
40:28
100
Jan ter Burg
Helden van BMR
40:44
101
Jutta
Mom1 in Balance
40:51
102
Ana montoya
Montoya
40:51
103
Marga Hilgers
Niet snel maar komen wel
40:52
104
Marc Veenhuizen
Running Stones
40:54
105
Tamara
Heino Fit en Gezond
41:07
106
Lousie Kooiman
Zwolse kinderartsen
41:12
107
Marlies
Mom3 in Balance 2
41:37
108
Brigitte
Eerstelijn Heino
41:58
109
Rita de Weerd
Craft team 1
42:05
110
Anna Koerhuis
Gronings Mengelmoesje
42:06
111
Thijmen de Lange
BH en de kids
42:24
112
Esther Booghaart
Team 5 Trias Omgangshuis,
42:30
113
Iris van Bueren
Team Guus
42:38
114
Wietze Postma
CSV28 4-2
42:57
115
Evan MacPhail
Team 3 Trias Gouwe Power
43:29
116
Dewi Dijksterhuis
Team 6 Trias Maakkanz
43:33
117
Suzanne Herpel
Medisch Centrum Assendorp
43:34
118
Jolien Ekkelenkamp
Het Notarieel 1
43:36
119
Marjon
XLPRO SPORTCLUB 1
43:41
120
Annemarie
Mom2 in Balance
44:25
121
Wendy
XLPRO SPORTCLUB 3
45:11
122
Bert Weits
Wehkamp SupportOffice
45:29
123
Hanneke Timmerman
ZeS op Maat
45:40
124
Rachel van Veen
Van der Capellen 3
46:05
125
Janke van t Hooft
GHC de Trommel 2
46:36
126
Atie Klarenberg
Het Notarieel 2
47:34
127
Iris Sielias
Pink Veluwe Chickies
48:23
128
Manual Schilder
CSV28 4-3
49:16
129
Sandra Bierenbroodspot
Roger s Runners
49:21
130
Kimberly Visscher
BGPlussers
49:54
131
Margriet Visscher
Are we there yet?
52:50
132
Bregje van de Lisdonk
Team 7 Trias Stad Zwolle
53:07
133
Cindy
XLPRO SPORTCLUB 2
55:52
www.uitslagen.nl
06-04-2018 05:31