Uitslagenlijst 17e Monnikenloop

Schiermonnikoog - Zaterdag 24 maart 2018

MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ewoud Stadman
Haren Gn
1:08:33
1:08:27
2
Sybe Bokma
Groningen
1:10:35
1:10:31
3
Jan Germ Looijenga
Oentsjerk
1:11:18
1:10:56
4
Bram Palm
Emmen
1:11:24
1:11:16
5
Hanno Giesen
Papenburg
1:11:32
1:11:29
6
Paul van Paridon
Haarlem
1:11:33
1:11:28
7
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
1:11:42
1:11:36
8
Ewout Atsma
Drachten
1:11:49
1:11:47
9
Kees Martens
Ommen
1:12:13
1:12:00
10
Arnold Tolk
Nieuwe Pekela
1:12:42
1:12:25
11
James Day
Groningen
1:12:51
1:12:14
12
Björn Jacobs
Boxmeer
1:13:18
1:12:57
13
Folkert Huisma
Impala
1:14:30
1:14:17
14
Sander Postmus
Vierhuizen
1:14:42
1:14:26
15
Ido Pranger
Dokkum
1:16:35
1:16:18
16
Hedgar Spijksma
Groningen
1:17:35
1:17:18
17
Albert Jan Vedelaar
Dronten
1:18:02
1:17:28
18
Tom Schipper
Groningen
1:18:12
1:18:02
19
Gerben Timmer
Groningen
1:18:13
1:18:03
20
Floris Dijkslag
Amsterdam
1:19:23
1:19:03
21
Robert Jan Kooijmans
Loopgroep Bedum
1:20:15
1:19:47
22
Rudolf-Jan Raven
Peize
1:20:55
1:20:00
23
Henk Stob
Nij Beets
1:20:57
1:20:50
24
Anne Willem Pranger
Groningen
1:21:04
1:20:47
25
Tim Furze
Utrecht
1:21:31
1:20:46
26
Herman Oostra
Triathlon
1:21:38
1:21:21
27
Haye van der Wal
Buitenpost
1:22:25
1:22:01
28
Ebian Brill
Groningen
1:23:24
1:22:49
29
Jorrit Beuger
Groningen
1:23:38
1:23:04
30
Gert Jan Leving
Utrecht
1:24:07
1:23:23
31
Tony Vrieswijk
Dokkum
1:24:17
1:24:00
32
Eelco de Groot
Assen
1:24:36
1:23:52
33
Vincent van der Veen
Oosterwolde Fr
1:25:36
1:25:17
34
Niels van Elderen
Groningen Atletiek
1:25:39
1:25:18
35
Matthijs Bruintjes
Groningen
1:26:54
1:26:02
36
Klaas de Vries
Leeuwarden
1:28:03
1:27:44
37
Fabian Peeks
Groningen
1:28:35
1:28:10
38
Tijmen Pardijs
Triathlon
1:28:44
1:27:48
39
Geerten-Has Tjakkes
Haren Gn
1:28:55
1:28:29
40
Gert Jan Vogelsang
Wolvega
1:29:10
1:28:56
41
Sander de Boer
Groningen
1:29:54
1:29:43
42
Tijmen de Wijn
Zoutkamp
1:30:19
1:29:35
43
Juliën Constancia
Groningen
1:30:44
1:30:34
44
Wilco Visser p/a De Duinhoeve
Schiermonnikoog
1:30:56
1:30:23
45
Teun Palm
Emmen
1:31:10
1:31:03
46
Jan Pieter Feikens
Utrecht
1:32:29
1:31:45
47
Roy Kalma
Usquert
1:32:34
1:32:16
48
Robert Jan Bosma
Drachten
1:34:01
1:33:16
49
Johannes Krebbers
Haren Gn
1:36:08
1:35:18
50
Arjen Blaauw
Groningen
1:36:19
1:35:26
51
Jeroen van der Meulen
Winsum Gn
1:36:44
1:36:09
52
Jeroen Boersma
Leeuwarden
1:37:43
1:37:00
53
Job Oosterhuis
Groningen
1:38:00
1:37:52
54
Sjouke Jort
Beetsterzwaag
1:42:09
1:41:50
M40+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Groningen Atletiek
57:42
57:42
2
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
1:03:58
1:03:54
3
Jascha Norder
Groningen
1:04:18
1:04:18
4
Riemer Renkema
Beetsterzwaag
1:06:50
1:06:48
5
René Meekma
Witmarsum
1:07:13
1:07:12
6
Erik Koops
Assen
1:11:15
1:10:46
7
Fred Schoon
Assen
1:11:34
1:11:30
8
Frank Hofstede
Raalte
1:12:08
1:11:55
9
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:13:19
1:13:17
10
Harold Mulder
LoopgroepGieten
1:15:20
1:15:14
11
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:15:27
1:15:17
12
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:15:31
1:15:24
13
Ewald Woertman
Raalte
1:15:46
1:15:33
14
Martin van Wagensveld
Zwolle
1:16:22
1:16:13
15
André Duinstra
Horror
1:16:33
1:15:42
16
Ignaz Worm
Heemstede
1:16:40
1:15:39
17
André Jellema
Lionitas
1:16:42
1:16:42
18
Sjoerd Repping
Amstelveen
1:16:55
1:16:32
19
Gunther Mulder
Breda
1:16:57
1:16:01
20
Robert Barkhof
Assen
1:17:10
1:17:04
21
Jeroen Nijholt
Sellingen
1:17:12
1:17:08
22
Hans Roos
Vries
1:17:15
1:17:09
23
Reinder Meekma
Ferwert
1:18:03
1:17:51
24
Rinze Herrema
Nij Beets
1:18:41
1:18:33
25
Henk Depenbrock
Zuidhorn
1:19:42
1:19:37
26
Gerben Ellérie
Loopgroep Berlikum
1:20:06
1:19:53
27
Jillis van der Voort
Beetsterzwaag
1:21:28
1:21:24
28
Erik Guns
Gieten
1:21:37
1:21:02
29
Anne de Boo
Nieuwegein
1:22:20
1:21:29
30
Allard van Duinen
Marum
1:22:32
1:22:07
31
Huib van Helden
Amersfoort
1:22:38
1:22:20
32
Dirk Boersma
Buitenpost
1:22:48
1:22:27
33
Robert Zijlstra
Impala
1:22:49
1:22:37
34
Johan Honing
Loopsport Groningen
1:22:50
1:22:39
35
Gerben Kemper
Raalte
1:23:07
1:22:30
36
Robert Jan Reinders
Groningen
1:23:30
1:22:57
37
Jarik van der Velde
Eelderwolde
1:23:34
1:23:17
38
Jan Arjen Kraak
Wolvega
1:23:53
1:23:40
39
Anne Tanja
Donderen
1:23:59
1:23:45
40
Marco Perdijk
Briltil
1:24:32
1:24:27
41
Friedo van Gelder
Apeldoorn
1:24:32
1:24:08
42
Jan Dirk Feitsma
Zwolle
1:24:40
1:23:42
43
Martin Molenaar
Sneek
1:24:46
1:24:29
44
Marc de Keyzer
Zuidlaren
1:24:57
1:24:17
45
Jan Geert Vedelaar
Dronten
1:25:31
1:24:56
46
Erik Willekus
Loopgroep Berlikum
1:25:34
1:25:17
47
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
1:25:50
1:25:28
48
Bas Dölle
Groningen
1:25:52
1:25:36
49
Wouter Trumpie
Groningen
1:25:58
1:25:11
50
Albert Kingma
Loopgroep Hugo Veenker
1:25:58
1:25:12
51
Johann Diermeier
Swifterbant
1:27:13
1:26:38
52
Merijn van Gorkum
Borne
1:27:15
1:26:56
53
Rene vd Haar
Amersfoort
1:27:21
1:26:25
54
Jan Tebbens
Ten Boer
1:27:48
1:27:48
55
Johann Straatsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:27:48
1:27:01
56
Arnold Raspe
Wagenborgen
1:27:52
1:27:46
57
Koos Kuil
Aquilo
1:27:53
1:27:24
58
Johan Arends
Zuidlaren
1:28:46
1:27:47
59
Lars van Dijk
ATC '75
1:29:22
1:28:25
60
Robert de Vries
Zuidlaren
1:29:51
1:29:15
61
Simon Lap
Texel
1:30:08
1:29:43
62
Rene La Crois
Uithuizermeeden
1:30:16
1:29:48
63
Niels Ampt
Hardlopen.nl
1:31:37
1:30:43
64
Jelle Zijlstra
Groningen
1:31:40
1:31:14
65
René Top
Grijpskerk
1:31:40
1:31:14
66
Wim de Gans
AAA
1:31:40
1:30:43
67
Rene Joustra
Leeuwarden
1:31:42
1:31:06
68
Rob Verveer
Berltsum
1:31:48
1:31:36
69
Heerke Schiphof
Loopgroep Berlikum
1:31:49
1:31:37
70
Andre Heitbrink
Zwolle
1:32:11
1:31:12
71
Maaik Meiberg
Wijhe
1:32:20
1:31:22
72
Bastiaan van Ramshorst
Amsterdam
1:32:36
1:32:22
73
Hendrik Jan de Vries
Drachten
1:33:34
1:32:46
74
Carsten Rose
Delfzijl
1:33:59
1:33:14
75
Mark Lemmers
Schiermonnikoog
1:33:59
1:33:13
76
Thijs Draaijer
Oegstgeest
1:34:18
1:33:17
77
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:34:23
1:33:57
78
Piet Zijlstra
Bornwird
1:34:41
1:33:55
79
Gert Jan Miedema
Drachten
1:34:50
1:34:36
80
Remco Bakker
Groningen Atletiek
1:35:24
1:34:31
81
Marc Spreuwenberg
Diepenveen
1:35:27
1:34:22
82
Peter Pettinga
Groningen
1:35:28
1:34:34
83
Frans Kok
Zeist
1:35:46
1:34:55
84
David Emes
Groningen
1:35:56
1:35:19
85
Jacco Veldman
Grou
1:36:12
1:35:15
86
Sander Warmerdam
Sneek
1:36:45
1:35:58
87
Arnold Tebbens
Kollum
1:38:25
1:37:29
88
Douwe Dam
Schiermonnikoog
1:38:30
1:38:23
89
Ivar Beijl
Groningen
1:39:44
1:39:11
90
Peter van der Werf
Loopgroep Kameleon
1:40:54
1:40:32
91
Sieger Dijkstra
Beetsterzwaag
1:41:55
1:41:36
92
Dirk Postma
Driezum
1:42:18
1:41:35
93
Henk Oudman
Groningen
1:46:34
1:46:31
94
Johan Werkman
Uithuizermeeden
1:47:13
1:46:22
95
André van Dalsen
Groningen
1:47:27
1:47:11
96
Rob van den Brink
Assen
1:48:16
1:47:48
97
Arnold Plantinga
Stiens
1:48:26
1:47:50
98
René Adema
Sneek
1:49:59
1:49:41
99
Jacob Schram
Sneek
1:49:59
1:49:41
100
Janbert Tillema
Marknesse
1:50:19
1:49:24
101
Martin de Boer
Loopgroep Zuidhorn
1:53:35
1:52:31
102
Ubel Haveman
Ulrum
1:56:45
1:55:45
M50+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank de Kruiff
Amersfoort
1:04:41
1:04:41
2
Sieds Wiersma
Impala
1:05:19
1:05:19
3
Bob Boelens
Wijchen
1:05:33
1:05:33
4
Bert Vos
Ter Apel
1:07:22
1:07:22
5
Joost Wessels
Groningen
1:07:33
1:07:30
6
Edwin Veldkamp
ACO Van Elderen
1:09:06
1:08:49
7
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:09:08
1:09:08
8
Theo Combee
Phanos
1:09:16
1:09:15
9
Gerard Versteeg
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:10:09
1:10:04
10
Martien Witte
Texel
1:10:39
1:10:25
11
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:10:40
1:10:37
12
Menno Boerema
Rotterdam
1:10:52
1:10:48
13
Hans van Snellenberg
Hardlopen.nl
1:13:27
1:13:27
14
Piet Kempenaar
Loopgroep Bedum
1:15:49
1:15:22
15
Jan Vos
Artemis
1:16:59
1:16:40
16
Onno Ebbens
Fochteloo
1:17:03
1:17:00
17
Wim Ameraal
Artemis
1:17:06
1:16:52
18
Willem de Vries
Minnertsga
1:17:10
1:17:04
19
Peter Reilman
Groningen Atletiek
1:17:28
1:17:28
20
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:18:04
1:18:01
21
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
1:18:10
1:17:53
22
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
1:18:15
1:18:06
23
Pieter Veenstra
Groningen
1:18:16
1:17:31
24
Menno-Jan Kraak
Enschede
1:19:59
1:19:37
25
Harmjan Postmus
Vierhuizen
1:20:03
1:19:49
26
Pierre Bonnet
Texel
1:20:36
1:20:17
27
John van Rooij
Zaltbommel Dutch Runners
1:20:40
1:20:14
28
Marcel Balm
Castricum
1:20:48
1:19:58
29
Pieter de With
Schiermonnikoog
1:21:44
1:20:52
30
Roland Mollen
Arnhem
1:21:45
1:21:07
31
Ronald Heeringa
Veendam
1:22:39
1:22:36
32
Han Korhorn
Artemis
1:23:12
1:22:51
33
Martieu Wienke
Loopgroep RaitdaipRunners
1:23:36
1:23:21
34
Johan Scheffe
Hylas
1:24:12
1:24:04
35
Dedde De Jong
Loopgroep Dokkum
1:24:14
1:23:27
36
Rienk Boswijk
Saaksum
1:24:15
1:23:46
37
Gerard Bekkering
Uithuizen
1:24:17
1:24:11
38
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:24:22
1:23:21
39
Henno De Jong
Loopgroep Aart Stigter
1:24:37
1:23:43
40
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
1:24:38
1:24:05
41
Harold Mous
Beetsterzwaag
1:24:43
1:24:40
42
Frans Bosscher
Nieuw Heeten
1:24:58
1:24:49
43
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:25:07
1:25:01
44
Arjen Lakerveld
Atos
1:25:31
1:25:19
45
Marcel Kuin
Olterterp
1:25:43
1:25:39
46
Giorgio Porro
Breda
1:25:47
1:24:55
47
Henk Kortekaas
Heino
1:25:53
1:25:24
48
Jaap Willemsen
Groningen
1:26:08
1:25:36
49
Rob Weidema
Leeuwarden
1:26:26
1:26:26
50
Jan Willem de Bos
Groningen
1:26:36
1:26:19
51
Martin van der Zee
Loopgroep Sneek
1:27:00
1:26:53
52
Jeroen van der Veer
Zwolle
1:27:01
1:26:34
53
Hessel de Jong
Tirns
1:27:12
1:26:42
54
Peter van der Aa
Arnhem
1:27:55
1:27:16
55
Philip Beentjes
Schiermonnikoog
1:28:23
1:27:31
56
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:28:41
1:28:35
57
Feico Hoogeveen
Hengelo Ov
1:28:55
1:28:37
58
Alex Cretier
Amersfoort
1:28:56
1:28:56
59
Roel Verschoor
Noordkop
1:28:59
1:28:17
60
Peter de Vries
De Wijk
1:29:01
1:28:15
61
Jelle Wijma
Groningen
1:29:08
1:28:31
62
Jacob Vonder
ACO Van Elderen
1:29:12
1:28:36
63
Frank van Oene
De Gemzen
1:29:13
1:28:32
64
Bert Wolven
Hylas
1:29:29
1:29:21
65
Karel Jonker
Feerwerd
1:30:23
1:29:55
66
Hans Gerritsen
Triathlon
1:30:36
1:29:39
67
Harold Slomp
Feanwalden
1:30:54
1:30:31
68
Boelem de Roo
Wedde
1:33:11
1:32:09
69
Tom Boelen
Groningen
1:33:36
1:33:36
70
Martin Aalders
Zeist
1:34:13
1:33:21
71
Aije Klaren
Feanwalden
1:34:25
1:34:00
72
Eddy Groenewold
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:34:26
1:33:55
73
Evert Mulder
Delfzijl
1:34:34
1:33:49
74
Jaap vd Berg
Hardlopen.nl
1:34:47
1:34:09
75
Roelof Eltingh
Warffum
1:34:52
1:34:24
76
Anthoon Haagsma
Loopgroep Sneek
1:34:56
1:34:47
77
Durk Brouwer
Loopgroep Sneek
1:35:28
1:35:19
78
Cees Pas
Raalte
1:36:38
1:35:53
79
Wim Manshande
Lionitas
1:37:19
1:36:39
80
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
1:38:33
1:38:28
81
Bennie Tijhuis
Borne
1:39:44
1:39:19
82
Hylke Hoekstra
Heerenveen
1:39:50
1:39:35
83
Nico Hazenberg
Baflo
1:40:54
1:40:32
84
John van Hamersveld
Loopgroep Aart Stigter
1:42:27
1:42:02
85
Koos van Koldam
Siddeburen
1:43:20
1:42:35
86
Manuel Sousa Inocencio
Capelle aan den IJssel
1:43:22
1:42:32
87
Engbert Krist
Groningen
1:45:04
1:44:30
88
Arthur Van der Graaf
Nijmegen
1:45:04
1:44:31
89
Ronald Vos
Diepenveen
1:45:37
1:44:33
90
Klaas Nieuwhof
Loopgroep Berlikum
1:45:47
1:45:32
91
Harry Snippe
Drachten
1:49:42
1:48:54
92
Jan Volbers
Enschede
1:51:50
1:51:12
93
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
1:52:17
1:51:37
94
Casper Evers
Haarlem
1:55:12
1:54:29
M60+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rudy Brinkman
ACO Van Elderen
1:11:07
1:10:52
2
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:16:23
1:16:23
3
Jans Kuik
Eexterzandvoort
1:25:01
1:24:57
4
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:25:05
1:24:51
5
Toon Schoenmaker
Den Hoorn Texel
1:25:16
1:24:50
6
Bert Bolhuis
avVN
1:26:29
1:26:02
7
Otto de Boer
Friesland
1:26:37
1:26:27
8
Ulbe Keegstra
Loopgroep Dokkum
1:27:06
1:26:35
9
Ruud van den Eshof
Triathlon
1:27:26
1:26:30
10
Sjaak Fonville
Oegstgeest
1:29:06
1:28:05
11
Peter Pranger
Loopgroep Dokkum
1:32:50
1:32:33
12
Marten de Vries
Buitenpost
1:34:20
1:33:34
13
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
1:34:26
1:33:56
14
Nemi van der Reest
Veluwe
1:34:52
1:34:31
15
Arthur Kessens
Beverwijk
1:36:13
1:35:53
16
Erik Stam
Loopgroep Bedum
1:36:49
1:36:08
17
Henk van Harselaar
Loopgroep Aart Stigter
1:37:07
1:36:44
18
Wim Handstede
Wijhe
1:39:28
1:38:43
19
Peter Alferink
Zwolle
1:39:49
1:39:01
20
Jan Miedema
Friesland
1:42:25
1:41:44
21
Jan Luursema
Loopgroep Nienoord
1:43:35
1:42:46
22
Marten Scheenstra
Loopgroep gRUNN
1:45:04
1:44:31
23
Gerard van Meurs
Amstelveen
1:45:53
1:44:51
24
Kees Moltmaker
Beetsterzwaag
1:47:16
1:46:23
25
Freddy de Vos
LSV Invictus
1:56:46
1:56:10
M65+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Holterman
Emmen
1:15:52
1:15:52
2
Arie van der Ham
avVN
1:17:09
1:17:08
3
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:18:51
1:18:47
4
Freek de Jong
Impala
1:22:57
1:22:20
5
Willem Snel
Noordkop
1:23:38
1:23:31
6
Ad Peltenburg
Loopgroep Astrea
1:25:37
1:25:31
7
Ton de Ram
ACO Van Elderen
1:27:24
1:27:11
8
Herman Martens
Ommen
1:27:58
1:27:23
9
Rob Molijn
Assen
1:29:43
1:29:13
10
Maarten Witteveen
Enschede
1:29:43
1:29:04
11
Herman Haan
Artemis
1:30:21
1:30:00
12
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
1:30:31
1:29:19
13
Geert Peeks
Marathon Pim Mulier
1:31:28
1:31:04
14
Arie Besse
Heemskerk
1:34:05
1:33:36
15
Han Siero
Loopgroep De Drentsche Aa
1:34:17
1:33:31
16
Bram van Veen
Noordwolde Fr
1:34:47
1:34:15
17
Frank Klasen
Loopgroep Sneek
1:35:42
1:35:33
18
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
1:37:57
1:37:28
19
Ger van der VIS
Beverwijk
1:38:58
1:38:37
20
Henk Sloot
Oosterwolde Fr
1:40:13
1:39:35
21
Dick Siekmans
Schiermonnikoog
1:41:00
1:40:45
22
Kiek Rem
Hemrik
1:51:21
1:50:27
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menke Knol
Groningen
1:11:52
1:11:52
2
Eline Kelly
Start '78
1:13:48
1:13:43
3
Charlotte Sondag
Triathlon
1:19:21
1:18:27
4
Marianne Hoekstra
Groningen Atletiek
1:19:28
1:19:23
5
Katja Breitner
Utrecht
1:21:31
1:20:47
6
Mandala Leliveld
PAC
1:24:40
1:24:36
7
Jelmer Hoogland
Amsterdam
1:25:03
1:24:54
8
Suzanne Vaessen
Triathlon
1:25:42
1:24:45
9
Saskia Holterman
Assen
1:26:22
1:26:11
10
Aukje Jenster
Westerbork
1:26:33
1:26:02
11
Alice Baldé
HAC '63
1:27:12
1:27:03
12
Wendy Albada
Vitalis
1:27:26
1:27:24
13
Vera van der Zee
Groningen
1:27:55
1:27:53
14
Anja van Aken
Groningen
1:28:03
1:27:08
15
Jojanneke Kuhlmann
West-Terschelling
1:30:56
1:30:31
16
Emma Kraak
Amsterdam
1:32:05
1:31:42
17
Juliette de Maar
Groningen
1:32:24
1:32:21
18
Sybrich de Goede
Sneek
1:34:19
1:34:11
19
Renske Eilers
Amersfoort
1:36:23
1:35:27
20
Maaike Hermse
Loopsport Groningen
1:36:33
1:36:26
21
Agnes Klaassens
Winsum Gn
1:36:43
1:36:09
22
Kirsten Krijnen
Vries
1:37:19
1:37:09
23
Karen Krijnen
Vries
1:37:19
1:37:09
24
Esther Soudant
Houten
1:38:46
1:38:01
25
Wietske van der Graaf
Groningen
1:38:54
1:38:46
26
Natasja Topelen
Wagenborgen
1:40:33
1:39:34
27
Heleen Vermeulen
Harderwijk
1:42:15
1:41:19
28
Ciska Kuiper
Bolsward
1:44:46
1:44:39
29
Jose Spijk
Appingedam
1:48:14
1:48:03
30
Selina Willemse
Winsum Gn
1:53:32
1:52:56
31
Tessa Jonker
Groningen
1:57:10
1:56:43
V35+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jossy van den Boogaard
Peize
1:10:31
1:10:26
2
Brenda de Jong
Impala
1:16:16
1:16:16
3
Hester Pardoel
Cifla
1:19:07
1:19:05
4
Hanneke Rus
Harkstede
1:19:49
1:19:33
5
Judith Ogink
Lippenhuizen
1:21:18
1:20:19
6
Leonie van Roekel
Peize
1:22:28
1:22:16
7
Femke Boekema
Harderwijk
1:22:54
1:22:31
8
Angelique van Ommen
De Gemzen
1:24:50
1:24:39
9
Norma Stapel
Spanbroek
1:25:46
1:25:27
10
Femke Boersma
Lemmer
1:26:28
1:26:15
11
Elisabeth Postma
Harkema
1:26:41
1:26:17
12
Margriet Elting
Winsum Gn
1:26:43
1:25:43
13
Jantine Meijer
Groningen Atletiek
1:26:49
1:26:42
14
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:27:36
1:26:54
15
Lica Bradu
Groningen
1:27:59
1:27:03
16
Kina Timmer
Groningen Atletiek
1:28:46
1:28:20
17
Mirjam Plante
Groningen Atletiek
1:29:01
1:28:19
18
Kim Roossien
Groningen
1:29:09
1:28:32
19
Jelma Wassenaar
Loopgroep Berlikum
1:29:19
1:29:07
20
Ellen Haveman
Ulrum
1:30:00
1:28:48
21
Josiena de Wijn
Zoutkamp
1:30:19
1:29:36
22
Cora van Herwaarden
West-Terschelling
1:30:56
1:30:31
23
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
1:31:08
1:30:41
24
Judith Weits
Heerenveen
1:31:38
1:31:29
25
Linda Star
Groningen
1:32:14
1:31:21
26
Kim de Groot
Zuidhorn
1:32:20
1:32:08
27
Ilona Schrijver
Raalte
1:32:27
1:31:37
28
Kee Koopmans
Amsterdam
1:32:36
1:32:23
29
Henriette Stemerdink
Triathlon
1:32:44
1:31:49
30
Anneke van Duyvenbode
Groningen Atletiek
1:33:40
1:33:28
31
Mieke Bok-Besse
Heerhugowaard
1:33:50
1:33:22
32
Daniëlle Bekkering
Den Ham Gn
1:33:55
1:33:21
33
Marleen Beijl
Groningen
1:34:03
1:33:30
34
Annemarie Caro
Groningen
1:34:07
1:33:09
35
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
1:34:33
1:34:28
36
Marianne Brummel
Doorn
1:35:22
1:34:57
37
Linde Hartman
Leeuwarden
1:35:26
1:35:08
38
Yvonne Hiemstra
Loopgroep Sneek
1:35:28
1:35:20
39
Francien van Bruggen
Groningen Atletiek
1:35:29
1:34:47
40
Margreet Kammenga
Groningen
1:35:42
1:34:49
41
Femke de Groot-Raaijmaker
Loopgroep Dokkum
1:35:45
1:35:24
42
Sara Vergunst
LSV Invictus
1:36:02
1:35:39
43
Fleur Marquenie
Haren Gn
1:36:12
1:35:21
44
Saskia Woltman
Loopgroep Kameleon
1:36:56
1:36:28
45
Mirjam Sluman
Groningen
1:37:02
1:36:19
46
Cindy de Jager
Friesland
1:37:48
1:37:33
47
Nellie Dijkstra
Friesland
1:37:48
1:37:33
48
Marian Reitsma
Groningen
1:38:15
1:37:27
49
Elizabeth Hofman
Artemis
1:38:59
1:38:41
50
Francien Zuidema-Raven
WS Running & Bootcamp
1:40:22
1:39:27
51
Diana Bultema
Leermens
1:41:23
1:41:17
52
Monique Bosma
IJlst
1:43:15
1:43:00
53
Judith Veldhuizen
IJlst
1:43:15
1:43:00
54
Jarka Hoekstra
Groningen Atletiek
1:43:50
1:43:30
55
Bianca Ooostman
Groningen Atletiek
1:44:25
1:44:04
56
Marith Guichelaar
HAC '63
1:44:39
1:44:29
57
Lou Xi
Groningen
1:44:59
1:44:23
58
Anita Reus
Sneek
1:47:45
1:47:27
59
Mariska Oorburg
Groningen
1:48:42
1:48:28
60
Kitty Kauw
Winsum Gn
1:50:42
1:50:07
61
Gerda Ritzema
Winsum Gn
1:53:32
1:52:56
62
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
1:54:15
1:53:26
63
Jenny van der Veen
Uithuizen
1:54:15
1:53:27
V45+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelieke van Bokhoven
Groningen
1:16:46
1:16:46
2
Jeannette Schram-Moll
Wolvega
1:18:52
1:18:30
3
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:20:22
1:20:09
4
Paula Huiszoon
Triathlon
1:20:57
1:20:54
5
Marianne Oostinga
Eelderwolde
1:21:16
1:21:13
6
Corine Rotteveel
De Spartaan
1:21:33
1:21:27
7
Mariët Bosschers
Cifla
1:22:05
1:22:02
8
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:23:11
1:22:52
9
Inez van Bruggen
Deurze
1:24:40
1:24:23
10
Liesbeth Hoekstra
Groningen
1:25:47
1:25:15
11
Anja Zuidema
Dokkum
1:25:49
1:24:58
12
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:25:54
1:25:43
13
Jenieke Hoogland
Loopgroep Sneek
1:26:51
1:26:43
14
Alina Kruizenga
Groningen Atletiek
1:27:23
1:26:37
15
Etelka Moll
Amstelveen
1:27:40
1:27:17
16
Ellen van der Veen
Zeist
1:27:55
1:27:04
17
Aletta Veninga
SV Veendam
1:27:58
1:27:36
18
Corrie Pars
Loopgroep Berlikum
1:28:22
1:28:08
19
Charlotte Wurfbain
Zeist
1:29:54
1:29:03
20
Judy Schoonhoven
Groningen Atletiek
1:29:59
1:29:47
21
Annemieke Vreken
Haarlem
1:30:19
1:29:49
22
Ingrid Timmer
Flevo Delta
1:30:39
1:30:04
23
Elisabeth Dam
Kampen
1:30:41
1:30:27
24
Saskia Ploeg
Altis
1:31:11
1:30:48
25
Ada van der Goot
Athlos
1:31:13
1:30:40
26
Aaltje Post
De Gemzen
1:31:42
1:31:32
27
Karijn Koopmans
Amersfoort
1:32:36
1:32:23
28
Martine Giesbers
Triathlon
1:32:44
1:31:48
29
Ingrid van der Poel
Beetsterzwaag
1:33:16
1:33:12
30
Sarina Jannes
Friesland
1:33:38
1:33:27
31
Hanny van der Bij
Friesland
1:33:41
1:33:00
32
Erna Koekoek
Loopgroep Aart Stigter
1:33:56
1:33:32
33
Vibeke Valkenburg
Oegstgeest
1:34:17
1:33:16
34
Riët Kolkman
Raalte
1:34:34
1:33:45
35
Anja van Holten
AV Zeewolde
1:34:37
1:34:28
36
Tricia van der Velde
Loopgroep Hugo Veenker
1:34:41
1:33:53
37
Bianca Koppers
Wolvega
1:34:47
1:34:16
38
Ineke Slagman
Schettens
1:35:11
1:34:47
39
Marjon van Eck
Loopgroep Aart Stigter
1:35:22
1:34:57
40
Reinette Gjaltema
Marum
1:35:48
1:35:38
41
Miriam Hölscher
Castricum
1:36:14
1:35:55
42
Karin Koorenhof
Groningen Atletiek
1:36:21
1:35:39
43
Jose Klunder
Groningen
1:36:25
1:35:53
44
Geke Vos
Groningen
1:36:26
1:35:58
45
Baukje Kingma Reitsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:36:36
1:35:51
46
Annelies Schaaphok
Loopgroep Kameleon
1:37:56
1:37:27
47
Marieke Dijkema
Kropswolde
1:37:57
1:37:29
48
Geerke van Splunter
Zeist
1:38:25
1:37:35
49
Marieke Smit
Zeist
1:38:25
1:37:34
50
Rian Hagedoorn
Delden
1:39:06
1:38:52
51
Elise Venemans
Raalte
1:40:04
1:39:16
52
Mirjan Hutten
Raalte
1:40:18
1:39:29
53
Esther Tiemessen
Zwolle
1:40:52
1:40:25
54
Jannine Wilpshaar
Beetsterzwaag
1:42:00
1:41:40
55
Henriette Ampt
Dronten
1:42:25
1:41:32
56
Willy Brouwer
Loopgroep Witmarsum
1:43:11
1:42:48
57
Saskia Luehof
Peize
1:43:16
1:42:47
58
Anneke van Nes
Peize
1:43:22
1:42:52
59
Martina Mak
Groningen
1:43:35
1:42:46
60
Annette Pijper
Loopgroep Nienoord
1:43:44
1:43:35
61
Annette Dupree
Groningen Atletiek
1:43:55
1:43:28
62
Joke Bleijerveld
Loopgroep Dokkum
1:43:59
1:43:28
63
Willy de Jong
Leeuwarden
1:44:24
1:43:44
64
Maria Oosten
Roodeschool
1:44:27
1:43:37
65
Gea Poppen
Loopsport Groningen
1:44:53
1:43:58
66
Nelly An Bos
Medemblik
1:45:01
1:44:41
67
Hiska Bakker
Delden
1:45:11
1:44:56
68
Carien Bakker
Middelstum
1:45:13
1:44:26
69
Suzanne Neggers
Nuenen
1:46:58
1:46:28
70
Marijke Kuyt
Westerlee
1:48:10
1:48:05
71
Natasja Voordewind
Uitgeest
1:48:29
1:48:11
72
Nelly Tillema
Marknesse
1:50:10
1:49:16
73
Janneke Wolthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:52:17
1:51:37
74
Christien Dijkstra
Feanwalden
1:54:10
1:53:01
75
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
1:54:15
1:53:26
76
Ester Koops
Assen
1:55:41
1:54:54
77
Anke Bijma
Loopgroep RaitdaipRunners
1:57:30
1:56:40
V55+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyne Abeln-Avezaat
Smalle Ee
1:11:02
1:11:00
2
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:18:19
1:17:59
3
Alie Dijkslag
Harderwijk
1:19:22
1:19:02
4
Loes Ouwerkerk
Nieuw Scheemda
1:23:14
1:22:31
5
Inge van Schaick
Lionitas
1:23:44
1:23:36
6
Janet Vrieling
Lelystad
1:23:44
1:23:32
7
Tini Visker
Artemis
1:26:10
1:25:26
8
Willeke van der Meer
Groningen Atletiek
1:26:43
1:26:22
9
Margo Roelofs
Groningen
1:29:04
1:28:52
10
Justine Moons
Sprint
1:30:34
1:29:42
11
Anneke Kaskens
Westerbork
1:31:01
1:30:29
12
Angeline de Graaff
Hylas
1:33:19
1:33:11
13
Helen van der Meijden
Arnhem
1:33:25
1:32:46
14
Froukje Herder
LSV Invictus
1:33:53
1:33:37
15
Berta van der Molen
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:34:39
1:34:09
16
Yvonne Sieswerda
Loopgroep Witmarsum
1:35:11
1:34:49
17
Heleen Bierling
Loopsport Groningen
1:35:51
1:35:18
18
Marianne Eggermont
Groningen
1:36:53
1:36:19
19
Mannie Oostra
Olterterp
1:37:35
1:37:32
20
Ria Tuin
LSV Invictus
1:40:51
1:40:14
21
Louise Hexspoor
Ravenswaaij
1:41:52
1:41:40
22
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:42:15
1:41:26
23
Jacqueline Verbeeten
Arnhem
1:42:21
1:41:42
24
Lidwien Broenink
Joure
1:42:25
1:41:45
25
Joke van der Wal
Peize
1:43:22
1:42:52
26
Nynke Arendz
Loopgroep Witmarsum
1:43:46
1:43:23
27
Aly Prins Olijve
LSV Invictus
1:45:26
1:44:50
28
Mary van der Werf
Amstelveen
1:46:58
1:45:56
29
Anneke vd Meer
Leeuwarden
1:49:36
1:49:05
30
Marlene Dettingmeijer
Enschede
1:50:49
1:50:11
V60+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Artemis
1:22:25
1:22:20
2
Anna Pouw
Groningen Atletiek
1:30:08
1:29:49
3
Nelleke van Veen
LSV Invictus
1:31:56
1:31:19
4
Maria brinkman-Blom
Raalte
1:32:19
1:31:29
5
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
1:34:18
1:34:05
6
Mea Kriek
Hardlopen.nl
1:34:47
1:34:09
7
Els Claessens
Schiermonnikoog
1:35:18
1:34:33
8
Jannie Teunissen
Athlos
1:36:40
1:36:07
9
Emmy van der Woude
's-Gravenhage
1:38:55
1:38:25
10
Sophie Brenkman
AV Gouda
1:38:56
1:38:04
11
Joke Alferink
Zwolle
1:39:34
1:38:45
12
Elly Martens Smit
Beverwijk
1:39:47
1:39:24
13
Rika Hoekstra
LSV Invictus
1:44:25
1:43:47
14
Willeke Zeijlemaker
Castricum
1:46:21
1:46:01
15
Norine Senior
Groningen Atletiek
1:47:58
1:47:02
16
Aukje Kracht
Leeuwarden
1:49:21
1:48:50
17
Aaltjen Volbers
ActiveRunning
1:50:50
1:50:12
18
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
1:51:17
1:50:50
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van der Poll
Loopgroep Astrea
37:05
36:48
2
Alex Buntru
Groningen
38:40
38:40
3
Bart Huizinga
Leeuwarden
42:49
42:49
4
Deniz Efe
Schiedam
43:13
42:59
5
Jaap van der Vegte
Drachten
44:52
44:52
6
Jannick Mudde
Loopgroep Astrea
45:18
45:16
7
Pieter van der Schaaf
Drachten
45:41
45:41
8
Sytze Batema
Harkema
46:55
46:51
9
Arjen Felix
Schiermonnikoog
46:58
46:56
10
Eelco Pietersma
Vitalis
47:04
46:15
11
Arvin Knol
Schiermonnikoog
47:53
47:49
12
Marcel Scheltens
Groningen
49:09
48:16
13
Jaap Sander
Groningen
49:34
48:33
14
Daniel Eikelenboom
Haren Gn
49:51
49:32
15
Douwe Jaap Meinsma
Metslawier
50:05
49:32
16
Jan Fieten
Amsterdam
50:26
49:13
17
Martijn van Slooten
Grootegast
50:56
50:23
18
Sebastian Spitse
Groningen
51:00
49:48
19
Jan Anne Wieringa
Groningen
52:04
51:31
20
Marc Ritsema
Warfhuizen
52:17
51:28
21
Wouter Knaack
Amsterdam
52:50
52:39
22
Egbert Wierenga
Oldehove
53:11
52:49
23
Niels ten Have
Groningen
53:28
52:31
24
Tsjalling van der Kooi
Groningen
53:46
53:09
25
Stephan Moes
Groningen
53:50
53:00
26
Frank Nuiver
Groningen
54:25
54:21
27
Frank Nijmeijer
Ermelo
54:27
53:08
28
Wout Bosma
Groningen
54:28
54:04
29
Widmer van der Graaf
Groningen Atletiek
54:28
53:42
30
Frank Schouten
Assem
54:52
54:48
31
Nelis Kloosterman
Groningen
55:06
53:48
32
Geert Ritsema
Zuidhorn
55:58
55:10
33
Koen Alberts
Wergea
56:04
55:21
34
Thomas Leuker
Neuss
56:48
56:17
35
Martijn Rademaker
Groningen
56:49
55:33
36
Marcel Bekkers
Groningen
57:00
56:20
37
Martijn Hubers
Groningen
57:37
57:22
38
Jacob Bakker
Hollum
57:44
57:35
39
Douwe Kosmeier
Ten Post
57:54
56:34
40
Michaël Kruiper
Paterswolde
58:16
58:00
41
Tom Hemmes
Amsterdam
59:00
58:09
42
Yannick Schreurs
Groningen
59:11
58:11
43
Jos Klungers
Groningen
59:45
59:05
44
Eric Verschoor
Winsum Gn
59:52
59:15
45
Klaas Koster
Zoutkamp
1:00:22
59:16
46
Joris Wiersema
Breda
1:00:25
1:00:01
47
Flip Wiltjer
Sauwerd
1:00:30
59:15
48
Eelke jan de Graaf
Damwald
1:00:55
59:35
49
Tjitze Kunnen
Frieschepalen
1:03:07
1:02:27
50
Dennis Yvel
Assen
1:05:40
1:05:04
51
Johan Hoekstra
Drachten
1:05:45
1:04:24
52
Arjan Eisses
Assen
1:06:56
1:05:58
53
Alexander Kamerbeek
Groningen
1:07:09
1:06:22
54
Joost Eikelenboom
Assen
1:09:09
1:08:17
55
Harrold Broere
Zoutkamp
1:09:38
1:08:36
56
Jan Willem Peenstra
Wergea
1:09:52
1:09:08
57
Rudy Witwers
Sauwerd
1:10:58
1:09:27
58
Thomas Jansen
Groningen
1:11:19
1:10:10
59
Daan Snijders Blok
Amsterdam
1:12:41
1:11:30
60
Ronald Wierenga
Scheemda
1:13:49
1:13:29
M40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud van Suijdam
Utrecht
43:03
43:01
2
Jeroen vd Vlist
Eelde
43:12
43:08
3
Johan Wijma
Groningen
43:35
43:33
4
Ferdie Witvoet
Loopgroep Astrea
44:17
44:17
5
Markus Guido Werner
44:24
44:18
6
Wiebe Dam
Schiermonnikoog
46:18
46:17
7
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
46:19
46:15
8
Bart Goddijn
Haren Gn
46:51
46:30
9
Bennie de Boer
Katlijk
48:16
48:13
10
Olaf Groenbroek
Groningen
49:10
49:08
11
Marco Oord
Ureterp
49:21
49:19
12
Bert Feenstra
Dokkum
49:58
49:41
13
Johannes van der Schaaf
Lionitas
50:18
50:16
14
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
51:25
32:40
15
Wim Veenema
Groningen
51:46
51:40
16
Vincent Bergstra
Paterswolde
52:07
51:54
17
Harrit Wester
Groningen
52:15
52:12
18
Simon Haanstra
Eelderwolde
53:32
53:27
19
Nico Spierdijk
Broek op Langedijk
53:33
53:03
20
Bart Mulder
Drachten
54:21
53:37
21
Jacob Feenstra
Loopgroep Hugo Veenker
54:37
54:15
22
Robbert de Zoeten
Amersfoort
54:54
54:38
23
Jaap Smith
Artemis
55:18
54:33
24
Robin Klazinga
Harkstede
55:47
55:39
25
Gerard Blomsma
Amsterdam
56:43
55:33
26
Wubbo J. Schaub
Wagenborgen
56:56
55:59
27
Huib Lathouwers
Woerden
57:07
56:21
28
Hajo de Wit
Groningen
57:30
57:02
29
Marc Berends
Dalen
57:51
57:18
30
AJ Brilstra
Haren Gn
58:36
57:50
31
Jeroen Bakker
Groningen
58:49
58:38
32
Chris de Lange
Leiden
58:59
58:15
33
Tim van der Schoot
Hilversum
59:10
58:50
34
Wolter vd Weide
Eelderwolde
59:13
58:09
35
Rik Plaggemars
Groningen
59:19
59:07
36
Sven Spijkerman
Groningen
59:31
58:25
37
Ronny Koerhuis
Groningen
59:58
59:20
38
Edward van der Meer
Feerwerd
1:00:27
59:13
39
Wijbe de Vries
Groningen
1:00:42
1:00:20
40
Claus Bunge
Waalre
1:00:42
59:58
41
Philip Wagemans
Turnhout
1:00:43
59:59
42
Erik van Ellen
Zoutkamp
1:00:48
59:46
43
Erik Fontein
Zuidlaren
1:01:04
1:00:38
44
Ferry Bolman
Groningen
1:01:37
1:01:14
45
Pieter Klaas Hoekstra
Groningen
1:02:01
1:01:08
46
Bert Boxem
Winsum Gn
1:02:45
1:02:09
47
Henri Veldman
Groningen
1:02:53
1:02:30
48
Douwe Wiersma
Nij Beets
1:03:32
1:02:08
49
Bas van Wely
Eelderwolde
1:04:01
1:02:43
50
Mark Koops
Groningen
1:04:12
1:04:02
51
Jan Willem de Jong
Baarn
1:04:15
1:04:04
52
Peter-Arnold Kolstein
Schiermonnikoog
1:04:47
1:04:15
53
Gerry Piers
Groningen
1:04:47
1:04:14
54
Erik Ligthart
Maarn
1:05:40
1:05:01
55
Gerhard Langhout
Goutum
1:06:26
1:05:43
56
Harry Blaauw
Uithuizermeeden
1:06:39
1:05:45
57
Jan-Derek Groenendaal
De Meern
1:07:08
1:06:23
58
Frans Aalders
Winschoten
1:07:26
1:07:17
59
Jan Bult
Groningen
1:07:55
1:06:39
60
Coen Laning
Smilde
1:07:56
1:07:40
61
Sjoerd Veenstra
Groningen
1:07:58
1:07:06
62
Ate Terpsta
Sneek
1:08:05
1:07:46
63
Robert 't Hart
Zeist
1:09:17
1:07:55
64
Jose Smits
Goutum
1:10:01
1:09:18
65
Erik Bakker
Uithuizermeeden
1:11:31
1:10:43
66
Dimitri Sennema
Winsum Gn
1:12:45
1:11:30
67
Edwin Bosma
Nuenen
1:13:12
1:11:44
68
Bernie Beikes
Groningen
1:14:54
1:13:49
69
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
1:15:42
1:14:53
70
Harm Scheltens
Groningen
1:23:45
1:23:16
M50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Okko Jan Bosker
Groningen Atletiek
42:19
42:19
2
Paul Valk
Daventria
45:35
45:34
3
Edgar Bakker
Groningen
46:50
46:47
4
Ab Slagter
Artemis
48:03
47:56
5
Hilko Snoek
Scheemda
49:27
49:20
6
André Bär
Lionitas
51:08
50:56
7
Christoph Leuker
Korschenbroich
51:38
51:08
8
Robert Land
Zeist
52:16
51:37
9
Ronald Veenstra
Broek op Langedijk
52:20
51:50
10
Loek Smid
Hindeloopen
52:23
52:17
11
Peter Custers
Zoetermeer
52:41
51:59
12
Henk Baas
Loopgroep Dokkum
53:19
52:45
13
Jitze Beintema
Texel
53:30
52:57
14
Roel Steenbergen
Utrecht
53:35
53:12
15
Piet van Veluw
Putten
54:22
53:49
16
Bert Poelman
Onstwedde
54:24
54:14
17
Ton Bokkers
Nijkerk Gld
54:38
54:05
18
Erik Vesperman
Groningen
55:10
54:07
19
Hans Veenendaal
Schiermonnikoog
55:12
54:09
20
Roel Borgman
Eelderwolde
55:29
54:55
21
Harry Kuipers
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
55:35
55:29
22
Wim van der Poel
Artemis
55:51
55:47
23
Kees de Vries
Bennebroek
56:10
54:53
24
Piet Westerhuis
Beetsterzwaag
56:21
55:18
25
Erik van Es
Putten
56:38
56:03
26
Engelko Abbas
Scheemda
56:56
56:40
27
Jaap van der Linde
Groningen
57:02
56:02
28
Eric Dijkslag
Harderwijk
57:13
56:59
29
Piet-Hein Twisk
AV Castricum
57:36
56:54
30
Hans Weersing
Groningen Atletiek
57:56
56:53
31
Franc Jurjus
Lichtenvoorde
58:00
57:38
32
Arnold van Leeuwen
Marknesse
58:01
57:04
33
Theo Schaaphok
Tolbert
58:02
57:51
34
Maarten Bunt
Groningen
58:06
57:57
35
Ron Schreuder
Aalden
58:25
58:14
36
Siewert Baar
Groningen
58:28
58:14
37
Nico van Noord
Zeist
59:10
58:31
38
Arie Oosterheerd
De Kieviten
59:25
59:13
39
Ton Feldbrugge
Groningen
59:34
58:43
40
Willem Bakker
Loopgroep Hugo Veenker
59:47
59:25
41
Wim Meijering
Ulrum
59:59
59:49
42
Karel Kooij
Swifterbant
1:00:00
59:42
43
Kees Wierenga
Groningen
1:00:12
59:18
44
Rene Oomen
Groningen
1:00:26
59:39
45
Klaas Nieborg
Drachten
1:01:03
1:00:16
46
Arno Muis
Zuidlaren
1:01:19
59:56
47
Ronald Hager
Groningen Atletiek
1:01:25
1:01:05
48
Frits de Jager
Dokkum
1:01:51
1:00:31
49
Sjouke Miedema
Loopgroep Sneek
1:02:45
1:02:30
50
Willem Pastoor
Loopsport Groningen
1:03:10
1:01:47
51
Pieter Kuipers
LSV Invictus
1:03:22
1:02:48
52
Harald Kerstholt
Groningen
1:03:33
1:02:17
53
Theo van der Horn
Eenrum
1:03:40
1:02:27
54
Jelle Kramer
Loopgroep Dokkum
1:03:51
1:02:31
55
Hans Bakker
Triathlon
1:04:18
1:02:54
56
Bauke Keekstra
Loopclub Burgum
1:04:19
1:03:45
57
Jetse Van der Meer
Harkstede
1:04:33
1:03:56
58
Hans Penninga
Paterswolde
1:05:13
1:04:27
59
Henk Kooi
Loopgroep Astrea
1:05:39
1:05:32
60
Popke Broersma
Feanwalden
1:05:56
1:05:26
61
Roel Lakenvelt
Loopgroep Zuidhorn
1:06:56
1:05:42
62
Harm de Boer
Drachten
1:07:38
1:06:18
63
Ton Buigholt
Groningen
1:08:36
1:08:04
64
Jan Pieter de BOER
Horror
1:08:47
1:07:47
65
Sjoerd van der Weide
Loopgroep Kameleon
1:09:33
1:08:25
66
Peter Gidding
Westernieland
1:09:40
1:08:33
67
Maarten Mestrom
Ermelo
1:11:14
1:10:58
68
Cor van der Woude
Raard
1:12:59
1:11:41
69
John de Jong
Nuenen
1:13:13
1:11:46
70
Frank Hertogh
Nuenen
1:13:14
1:11:46
71
Johan Trenning
Sauwerd
1:13:21
1:12:10
72
Hans Peter Heeg
Scheemda
1:13:49
1:13:31
73
Peter Bottema
Winsum Gn
1:15:12
1:14:35
M60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rien Mudde
Olst
48:20
48:20
2
Hans Eikelenboom
ATC '75
49:52
49:52
3
Henk Heinen
Wageningen
52:01
51:47
4
Ben van Vliet
avVN
54:03
54:03
5
Roelof Elzinga
Loopgroep Dokkum
59:49
58:30
6
Scholte Albers
Beilen
1:00:13
59:15
7
Aad Berkel
Naarden
1:00:15
59:38
8
Cees Timmer
Texel
1:01:24
1:00:25
9
Henk Koper
Heemskerk
1:01:36
1:01:22
10
Carel Vedder
Groningen
1:02:02
1:01:00
11
Jack van Kaam
Hengelo Ov
1:02:13
1:01:06
12
Peter Teune
Scheemda
1:02:45
1:01:16
13
Jilles Bijlstra
Loopgroep Dokkum
1:04:03
1:03:42
14
Roelof harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
1:06:00
1:04:40
15
Wouter Wieringa
Westernieland
1:09:16
1:08:08
16
Bert van Dijk
Roden
1:09:54
1:08:42
17
Jaap Mulder
Loopsport Groningen
1:14:59
1:14:51
18
Hans Bakker
Heerenveen
1:17:19
1:17:08
19
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
1:22:00
1:21:20
M65+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan van Dijk
Oosterend Nh
56:14
55:46
2
Jelle Slager
Usquert
58:17
58:00
3
Harry Klumper
Athlos
59:55
59:41
4
Louis Wiersema
Schiermonnikoog
1:00:44
1:00:20
5
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:02:47
1:02:32
6
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:03:37
1:02:56
7
Jan Rietberg
Loopgroep Dokkum
1:06:18
1:04:59
8
Jilles Visser
Loopgroep Dokkum
1:06:29
1:05:10
9
Gerard Tebbens
Ten Boer
1:07:22
1:06:20
10
Ab de Wijn
Den Burg
1:09:50
1:09:37
11
Gert Wijling
Groningen
1:10:24
1:09:01
12
Bertus van der Tuuk
Beetsterzwaag
1:11:09
1:10:16
13
Kees Nienhuis
Schiermonnikoog
1:11:22
1:10:44
14
Herman Hoekstra
Friesland
1:25:25
1:23:58
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze van den Bel
Haarlem
43:35
34:23
2
Krista Russchen
Groningen
49:42
48:44
3
Anita Pras
Groningen
49:52
49:24
4
Femke van Bon
Groningen
50:05
49:33
5
Julia van der Molen
Vlieland
51:02
50:59
6
Manon Hofstede
Groningen Atletiek
51:33
51:06
7
Willemijn Maan
Haren Gn
54:34
54:19
8
Tamara van Berkel
Groningen
54:35
53:22
9
Jolien Sonneveld
Amersfoort
55:02
54:54
10
Marije Dam
Schiermonnikoog
57:03
56:47
11
Margreet van der Kley
Groningen
57:06
56:57
12
Nienke van Dijk
Winsum Gn
57:40
57:34
13
Marloes Schaaphok
Tolbert
58:09
57:58
14
Hele Krutow
Augustfehn
58:24
58:06
15
Jessica Jorritsma
Nijmegen
58:37
58:25
16
Mirre Thomas
Groningen
58:42
58:28
17
Hedwich Muis
Zuidlaren
59:11
57:48
18
Marijn Knaack
Haarlem
59:27
59:15
19
Lucinda de Boer
Drachten
59:53
59:17
20
Ingrid Geerts
Groningen
1:00:05
59:36
21
Kyra Barkhof
Assen
1:00:28
1:00:11
22
Charlotte Rietdijk
Utrecht
1:00:39
1:00:04
23
Gerbranda de Graaf
Damwald
1:00:55
59:35
24
Irene Bos
Groningen
1:01:00
59:47
25
Susan Brinker
Groningen
1:01:01
1:00:18
26
Gertina Jansen
Kloosterburen
1:01:22
1:00:20
27
Linda Kapinga
Ulrum
1:01:23
1:00:59
28
Esther Werkman
Kloosterburen
1:01:31
1:00:17
29
Esther Klompien
Loopgroep Astrea
1:02:03
1:01:09
30
Janny van der Schaaf
Drachten
1:02:23
1:01:45
31
Rebekka Neef
Marum
1:02:43
1:02:17
32
Marja Been
Schiermonnikoog
1:02:45
1:02:09
33
Myriam Aagtjes
Utrecht
1:02:46
1:01:29
34
Mareikje Pfenning
Groningen
1:02:52
1:01:43
35
Claudia van der Horn
Eenrum
1:03:40
1:02:27
36
Marjolein Linstra
Groningen
1:03:44
1:03:38
37
Kira Boven
Papenburg
1:03:44
1:03:26
38
Liza Dries
Groningen
1:04:02
1:02:52
39
Gerbrich Nijdam
Burgum
1:04:25
1:03:06
40
Lisanne Snoek
Scheemda
1:04:45
1:04:28
41
Welmoed Muis
Zuidlaren
1:05:35
1:04:11
42
Sandra Tissingh van Gent
Bovensmilde
1:06:06
1:05:20
43
Maartje Wienke
Groningen
1:06:21
1:05:09
44
Lianne Bloem
Zuidhorn
1:06:22
1:05:25
45
Linda Rooijakkers
Zuidhorn
1:06:22
1:05:26
46
Marieke Pranger
Groningen
1:06:37
1:05:20
47
Ans Ruyten
Groningen Atletiek
1:06:56
1:05:40
48
Roos-Marie van der Steen
Groningen
1:07:10
1:06:19
49
Marielle Trenning
Sauwerd
1:07:11
1:05:56
50
Kim Lassche
Groningen
1:07:37
1:06:16
51
Gijsje Repping
Amstelveen
1:08:25
1:07:36
52
Nienke Pepping
Gieten
1:09:16
1:08:05
53
Zinja Wierenga
Loopgroep Zuidhorn
1:09:32
1:09:09
54
Janny Visser
Groningen
1:09:33
1:08:16
55
Michelle Buijtendorp
Amersfoort
1:09:47
1:09:23
56
Marieke Huiting
Assen
1:09:53
1:08:42
57
Suzanne Ezinga
Sauwerd
1:10:59
1:09:27
58
Evianne van Dijken
Middelstum
1:11:11
1:10:41
59
Lisanne Poelman
Onstwedde
1:11:29
1:11:18
60
Nanne van der Ploeg
Groningen
1:12:02
1:10:34
61
Vera IJzerman
Amsterdam
1:12:41
1:11:30
62
Saar van Loon
Tynaarlo
1:13:13
1:12:56
63
Anneke Egberts
Winsum Gn
1:13:22
1:13:10
64
Christine van Mierlo
Groningen
1:13:22
1:13:09
65
Margriet Balk
Sneek
1:17:50
1:17:06
66
Hilda van Gosliga
Lauwerzijl
1:23:46
1:23:34
V35+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van den Brule
Nijmegen Atletiek
44:59
44:57
2
Grietje van der Schaaf
Berltsum
46:36
46:34
3
Mirjam Ernst
Gouda
52:09
51:48
4
Karen Jansen
Groningen Atletiek
52:13
52:13
5
Laura Hoogeveen
Groningen
52:50
52:48
6
Irene van Bokhoven
Utrecht
54:54
54:31
7
Marieke Hoogma
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
55:12
55:06
8
Gretha Geertsma
Impala
55:25
55:07
9
Nienke Wulp
Middelstum
55:57
54:58
10
Anne Uyttenboogaart
Eelderwolde
56:14
56:12
11
Hennie Hoogeveen
Groningen
56:20
56:17
12
Elise Stoepker
Peize
56:34
56:28
13
Simone Brouwer
Loopgroep Groningen
56:46
56:41
14
Eyelien BekkeringdeRuiter
Den Ham Gn
57:01
56:22
15
Petra Tuin
Hoogersmilde
57:07
56:05
16
Astrid de Wit
Groningen
57:15
56:47
17
Leontine van der Cammen
Winsum Gn
57:40
57:33
18
Wendy Hepping
Schiermonnikoog
58:14
57:47
19
Renate Schulte
Zuidhorn
58:50
58:00
20
Dorien Datema
Noordhorn
58:55
57:49
21
Lianne van der Meer
Groningen
59:02
58:57
22
Klary-An Wimmenhove
Leeuwarden
59:19
59:14
23
Sandra Visser
Leeuwarden
59:24
59:20
24
Elsje Peletier
Heemstede
59:33
58:34
25
Anna Jellema
Paterswolde
59:34
59:20
26
Danielle van den Heuvel
Breda
59:43
59:19
27
Corien ter Weeme
Groningen
59:45
59:05
28
Inge Verschoor
Winsum Gn
59:52
59:15
29
Gera Middel
Amersfoort
59:55
59:48
30
Annelies Meijering van Du
HUGO Hardloopgroep
59:56
59:45
31
Trudy Schoor
Vries
59:58
59:00
32
Marike Goossen - Eisinga
Middelstum
1:00:03
59:03
33
Hilly Nieuwenhuis-Attema
Briltil
1:00:04
59:44
34
Harma Oosterheerd
Groningen
1:00:13
1:00:02
35
Miriam Horn
Zoutkamp
1:00:23
59:22
36
Xandra Drost
Groningen
1:00:24
59:31
37
Martine Blauw
Groningen Atletiek
1:00:36
1:00:08
38
Sigrid Hendriks
Haren Gn
1:01:21
1:00:35
39
Yvette Pot
LSV Invictus
1:01:22
1:00:13
40
Ivonne de Graaf
LSV Invictus
1:01:22
1:00:13
41
Hanneke Bremer - Tuma
Ulrum
1:01:24
1:00:58
42
Welmoed Kuiper
Dokkum
1:01:40
1:01:20
43
Bonnie van der Meer
Zwolle
1:01:51
1:01:51
44
Klarisse Kikstra
Noordhorn
1:02:16
1:01:10
45
Froukje Prins
Groningen
1:02:24
1:01:07
46
Linda de Jong
Groningen
1:02:35
1:01:53
47
Martine Oosterloo
Impala
1:02:41
1:02:23
48
Liesbeth Haack
Marum
1:02:43
1:02:17
49
Minke van Kesteren
Nij Beets
1:03:04
1:01:39
50
Karin Oldewening
Frieschepalen
1:03:07
1:02:26
51
Danielle Pasveer
Leeuwarden
1:03:09
1:01:47
52
Anja Nagel
Leeuwarden
1:03:10
1:01:48
53
Maaike Groenhof
Leeuwarden
1:03:28
1:01:58
54
Meike Dirkse
Groningen
1:03:33
1:02:17
55
Kim Meijers
De Meern
1:03:40
1:02:33
56
Jolanda van Duinen
Drachten
1:03:43
1:03:11
57
Nienke de Vries
Leeuwarden
1:04:18
1:03:20
58
Corien Koetsier
Haren Gn
1:04:19
1:03:34
59
Karina van den Burg
Schiedam
1:04:20
1:04:07
60
Magdalena Hoekstra
Hommerts
1:04:47
1:04:08
61
Geertje Bakker
Tjerkwerd
1:04:47
1:04:08
62
Tina Lantink
Winsum Gn
1:05:11
1:04:30
63
Leentje SteringaElverdink
Buitenpost
1:05:12
1:04:05
64
Ghislaine Ligthart
Maarn
1:05:40
1:05:01
65
Julia Eisses
Assen
1:06:06
1:05:08
66
Maaike Pulles
Loopgroep Astrea
1:06:21
1:05:30
67
Vanessa Zuil
Groningen
1:06:23
1:05:30
68
Eva Plaut
Loopgroep Groningen
1:06:35
1:06:31
69
Mariska Meijer
Zuidhorn
1:06:35
1:05:45
70
Marlon Berends
Voorburg
1:06:36
1:06:04
71
Amanda Luchies
Groningen
1:06:43
1:06:03
72
Erna Splint
Loopsport Groningen
1:06:45
1:06:40
73
Nienke Hesseling
Groningen
1:07:10
1:06:30
74
Evelyn Wolthuis
Meedhuizen
1:07:36
1:07:21
75
Marije Mainassy
Usquert
1:07:36
1:07:21
76
Simone Smit
Uithuizermeeden
1:07:40
1:06:46
77
Fleur Oosterhoff
Middelstum
1:07:46
1:06:45
78
Hester Noorman
Winsum Gn
1:07:50
1:07:09
79
Imke Plaggemars
Baarn
1:07:53
1:07:41
80
Metty de Haas
Zuidhorn
1:07:55
1:07:43
81
Jannie Nicolaij
Harkema
1:08:54
1:08:38
82
Gerie van der Veen
Zoutkamp
1:09:05
1:07:52
83
Frieda Postma
Haulerwijk
1:09:12
1:08:51
84
Esther Vissers
Haulerwijk
1:09:12
1:08:51
85
Jeanette Tillema
Groningen
1:09:26
1:08:34
86
Marieke van der Pers
Loopgroep Zuidhorn
1:09:32
1:09:07
87
Mirjam Fontein
Zuidlaren
1:09:37
1:09:10
88
Greetje Akkerman
Drachten
1:09:41
1:08:59
89
Marije Pols
't Harde
1:10:07
1:10:02
90
Wiepkjen Kingma
Harlingen
1:10:25
1:09:07
91
Claudia van der Muil
Artemis
1:10:35
1:09:39
92
Akke Slagter-van der Veen
Munnekezijl
1:10:44
1:09:52
93
Grietje Top-van der Veen
Grijpskerk
1:10:44
1:09:53
94
Lobke Hoekstra
Groningen
1:10:47
1:10:05
95
Renske Aalders
Winschoten
1:10:54
1:09:28
96
Ingrid Tuma
Winsum Gn
1:11:00
1:10:18
97
Sylvia van Dijken
Middelstum
1:11:11
1:10:41
98
Anja Thurkow
Beetsterzwaag
1:11:14
1:10:24
99
Sandra Stalman - Boon
Groningen
1:11:29
1:10:00
100
Judith Schuring
Tolbert
1:13:13
1:12:52
101
Marita Pijper
Uithuizermeeden
1:13:14
1:12:04
102
Marloes Biemans
Zuidhorn
1:13:20
1:12:32
103
Janneke Huizing
Zuidhorn
1:13:20
1:12:33
104
Martine Oosterheerd
Ulrum
1:13:22
1:12:56
105
Monique de Vries
Hoogersmilde
1:14:28
1:13:25
106
Marga Oolders
SV Veendam
1:15:28
1:15:20
107
Marike Jungcurt
Groningen
1:15:28
1:14:34
108
Marije Boxem
Winsum Gn
1:16:31
1:15:54
109
Marleen van der Molen
Uithuizermeeden
1:16:34
1:15:23
110
Mariëlle van der Veer
SV Veendam
1:18:20
1:18:11
111
Lona Fjordbak
Amsterdam
1:18:31
1:17:07
112
Geeske Cnossen
IJlst
1:22:00
1:21:43
113
Rianne vd Spek
Loopgroep Hugo Veenker
1:23:18
1:23:04
114
Jill Dorjath
Amsterdam
1:25:23
1:23:59
V45+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dyonne Egberts
Roden
41:23
32:06
2
Marjolein Veenstra
Noordhorn
44:54
35:48
3
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
46:39
37:13
4
Helga Keijer
Impala
47:48
47:45
5
Judith van Tongeren
Mildam
51:47
51:28
6
Ingrid van der Woude
Groningen
53:15
53:11
7
Joke Nicolai
LSV Invictus
53:54
53:19
8
Jeroen van der Schoot
Nederland
54:27
54:07
9
Judith van Bleijswijk
Texel
54:32
53:32
10
Wendy Kraai
Katlijk
55:10
55:07
11
Maria Booij
Assen
55:46
55:26
12
Sonja Keizers
's-Gravenhage
56:23
55:34
13
Ankie Kooij
Swifterbant
56:24
56:05
14
Riëtte Danhof
Loopgroep Kameleon
56:48
56:33
15
Ankie Dijkslag
Olst
56:54
55:44
16
Hennie van Beek
Groningen
57:14
56:54
17
Ingrid Krooneman
Groningen
58:02
57:26
18
Elske de Boer
Loopgroep Astrea
58:06
57:39
19
Janneke Tienkamp
Groningen Atletiek
58:06
57:40
20
Mariska Bakker
Groningen
58:13
58:09
21
Ina Schuitema
Appingedam
58:56
58:30
22
Ria Rosema
Aduard
58:59
58:34
23
Jantina van den Bosch
De Gemzen
59:02
58:50
24
Reina Ipema
Groningen
59:29
59:07
25
Alie Brander
Feanwalden
59:43
59:11
26
Ida Steenhuis
Groningen
1:00:02
59:22
27
Greetje de Valk
Groningen
1:00:11
59:17
28
Roelien Stol
Groningen
1:00:17
59:59
29
Alie Marinus
Oudwoude
1:00:21
59:12
30
Trienke de Jong
Grou
1:00:34
1:00:29
31
Liane Hilhorst
Amersfoort
1:01:02
1:00:47
32
Annelies Post-Nijbroek
Triathlon
1:01:03
59:38
33
Ria Winter
Beilen
1:01:26
1:00:51
34
Annet Minnaard
Dronten
1:01:45
1:01:36
35
De Jong
Almelo
1:01:48
1:01:06
36
Ellen Van Loevezijn
Assen
1:02:10
1:01:02
37
Pauline Koopmans
Groningen
1:02:35
1:01:53
38
Cathelijne vd Heijden
Eext
1:02:35
1:01:19
39
Vanessa Halsema
Groningen
1:02:35
1:01:53
40
Corrie Perdok
Loopsport Groningen
1:02:38
1:01:45
41
Jissy Clevering
Den Andel
1:02:42
1:01:46
42
Ella Visser
Bennebroek
1:03:01
1:01:43
43
Helen Nel
Appelscha
1:03:03
1:01:51
44
Linda Polman-vd Ploeg
Assen
1:03:18
1:03:07
45
Anouk Spruit Bleeker
Noordkop
1:03:35
1:02:51
46
Ymka de Boer
Groningen
1:03:36
1:02:52
47
Romana de Boer
Beetsterzwaag
1:03:45
1:02:56
48
Annet Jantien Smit
Groningen
1:03:53
1:02:26
49
Annemarie Groenendaal
De Meern
1:04:20
1:03:35
50
Willemien Weits
Nieuwleusen
1:04:38
1:03:49
51
Inge Heeg
Scheemda
1:04:45
1:04:28
52
Dientje Bakker-de Roo
Hijken
1:04:54
1:04:43
53
Wieky Adler
Dokkum
1:05:22
1:04:14
54
Karin Wolthuis
Groningen
1:05:39
1:05:32
55
Mariette van Duijn
Groningen
1:06:01
1:04:44
56
Lida Bolding
Hooghalen
1:06:14
1:06:03
57
Corrie Halsema
HUGO Hardloopgroep
1:06:18
1:05:47
58
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
1:06:21
1:05:28
59
Klari Wienke-Oosterhoff
Sauwerd
1:06:21
1:05:09
60
Maaike Pluim
Heerenveen
1:06:29
1:05:15
61
Carolien Joling
Sellingen
1:06:37
1:06:08
62
Mascha de Hek
Buitenpost
1:06:47
1:05:38
63
Renata Bakker
Oranjewoud
1:06:47
1:06:38
64
Charlotte Boonstra
Lionitas
1:07:02
1:06:48
65
Lily Manshande
Harlingen
1:07:12
1:06:31
66
Marian Oijnhausen
Leek
1:07:37
1:06:56
67
Sjoerdien Vedelaar-Driest
Flevo Delta
1:07:38
1:06:13
68
Marike van Erp
Arnhem
1:07:38
1:06:13
69
Linda Coes
Putten
1:07:43
1:07:10
70
Paula Krol
Hoogeveen
1:07:47
1:06:42
71
Lida van Sloten
Hurdegaryp
1:07:54
1:06:33
72
Gerda Klijn
Delfzijl
1:07:58
1:07:48
73
Jozé Wiersma
Nij Beets
1:08:01
1:07:27
74
Chantal de Jongh
Lionitas
1:08:18
1:08:06
75
Astrid van der Zaag
Schiermonnikoog
1:08:38
1:08:02
76
Anita Quirijnen
Breda
1:08:41
1:07:37
77
Cobie Sietzema-Overzet
Buitenpost
1:08:50
1:07:41
78
Ingrid Steerneman
Eindhoven
1:08:55
1:08:26
79
Johanna de Bruin
Loopgroep Astrea
1:09:15
1:08:22
80
Mariët Mollema
Loopgroep Groningen
1:09:19
1:08:17
81
Afina Mechielsen
Loopgroep Zuidhorn
1:09:32
1:09:07
82
Margriet Offringa
Loopgroep Zuidhorn
1:09:33
1:09:08
83
Jolanda Miedema
Drachten
1:09:41
1:08:59
84
Maria Stiemer
Broek op Langedijk
1:09:54
1:09:24
85
Ageeth Visser
Zuid-Scharwoude
1:09:54
1:09:23
86
Annet Stam
Leeuwarden
1:10:08
1:08:46
87
Ellen van Kaam
Hengelo Ov
1:10:10
1:09:03
88
Astrid oude Engberink
Borne
1:10:10
1:09:03
89
Sandra Hin
Uitgeest
1:10:15
1:09:40
90
Maaike de Goeij
Eelderwolde
1:10:30
1:10:09
91
Maaike Draaijer
Pijnenburg
1:10:32
1:09:18
92
Anke de Jong-Geurts
Horror
1:10:33
1:09:33
93
Annet Bos
Wijster
1:10:33
1:10:06
94
Marieke Spannenberg
Yde
1:10:33
1:09:36
95
Hennie Smid
Hindeloopen
1:10:40
1:10:10
96
Ria Wiersema
Loopgroep Kameleon
1:10:52
1:10:36
97
Esther Nijp
Delfzijl
1:10:57
1:09:54
98
Tonny Vermeer
Groningen Atletiek
1:11:04
1:10:33
99
Annelies Smith
Baflo
1:11:26
1:10:20
100
Marianne Bouwland
Uithuizen
1:11:26
1:10:21
101
Grietje Schreuder
Aalden
1:11:29
1:11:18
102
Renée Boerema
Uithuizermeeden
1:11:30
1:10:42
103
Ingrid Tjepkema
Drachten
1:11:41
1:10:29
104
Froukje Broersma
Feanwalden
1:11:43
1:11:12
105
Yvonne Hoving
Kropswolde
1:11:49
1:11:24
106
Bernadette Keulaerds
Deventer
1:11:49
1:11:24
107
Hanny Kadijk
Groningen
1:12:03
1:10:34
108
Inge Groen
Groningen
1:12:03
1:10:34
109
Leontine Krol
Zwolle
1:12:27
1:11:21
110
Marjanna Kooistra
Oudwoude
1:12:49
1:11:41
111
Attie van der Woude
Raard
1:13:00
1:12:30
112
Denice Wongsokarijo
Veendam
1:13:11
1:13:03
113
Gea Slob
Roodeschool
1:13:14
1:12:04
114
Sietske Veen
Zeist
1:14:00
1:12:38
115
Jeanet Nugteren
Groningen
1:14:12
1:13:17
116
Janneke Eising
Groningen
1:14:52
1:14:45
117
Katinka de Bruin
Groningen
1:15:29
1:14:35
118
Monique van Wijngaarden
AV Castricum
1:17:14
1:16:31
119
Door Krekelberg
Arnhem
1:17:20
1:15:55
120
Kirsten Vegt
SV Veendam
1:18:20
1:18:12
121
Yolande Eijpe
Haarlem
1:20:47
1:19:35
122
Rianne Hindriks
Paterswolde
1:20:47
1:19:36
123
Gea Jungman
SV Veendam
1:22:53
1:22:44
124
Jannette Hoogeveen
Loopgroep Smilde
1:23:18
1:22:16
125
Janny Lakenvelt
Zuidhorn
1:24:52
1:23:37
126
Sieka Heemstra
Delfzijl
1:32:44
1:32:09
V55+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magriet Taselaar-Vegter
Loopgroep Kameleon
54:57
54:44
2
Aukje van der Veen
Loopgroep Dokkum
58:14
57:15
3
Els Jacobs
Slochteren
58:23
57:45
4
Ans Klont
Groningen Atletiek
1:00:08
59:11
5
Marjan Pot
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:00:17
59:57
6
Hannie Poletiek
Eelderwolde
1:00:21
59:24
7
Corrie Lozeman
Putten
1:00:26
59:52
8
Wieke de Haan
Lionitas
1:00:51
1:00:29
9
Ida Joustra
Appingedam
1:02:31
1:02:21
10
Ria Rozeboom
Hoogersmilde
1:03:13
1:02:10
11
Christie Bouwman
Groningen
1:05:09
1:04:46
12
Marina Petersen
Loopgroep Visie
1:06:03
1:05:47
13
Dorien Krijthe
Loopgroep Groningen
1:06:07
1:05:42
14
Marian Bokkers
Nijkerk Gld
1:06:08
1:05:34
15
Petra Nauta
Groningen
1:07:05
1:06:33
16
Lian Kosse
Zaandam
1:07:12
1:05:58
17
Dineke Srowig
Appingedam
1:07:58
1:07:49
18
Titia Brouwer
Loopgroep Sneek
1:08:14
1:07:30
19
Dorien Mobach
Smilde
1:08:52
1:07:39
20
Tineke hemmes - Dost
Loopgroep Kameleon
1:09:07
1:08:51
21
Jacqueline van Leeuwen
Marknesse
1:09:44
1:08:29
22
Neel van Mourik
LSV Invictus
1:09:51
1:09:13
23
Steffie van Veluw
Putten
1:10:24
1:09:51
24
Marleen Bos
Groningen
1:11:53
1:11:28
25
Laura Stevens
Oegstgeest
1:12:38
1:11:08
26
Anja Kersting
Hylas
1:12:53
1:11:56
27
Joke Gruppen
Impala
1:13:12
1:12:40
28
Marjorie Bakels
Groningen
1:14:12
1:13:17
29
Sietske van der Bij
Friesland
1:15:50
1:15:08
30
Marga Eekhof
Groningen Atletiek
1:15:55
1:15:48
31
Hennie Vrij
Haren GN
1:17:24
1:16:27
32
Sjoukje Sinnema
Loopgroep Leeuwarden
1:20:40
1:19:13
33
Maike Keur
Gieten
1:22:16
1:20:50
V60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margriet Stob
Groningen Atletiek
48:34
39:12
2
Wilma Henderikse
Heelsum
56:31
56:27
3
Janny Drenth
Haren Gn
1:00:59
1:00:39
4
Mina Klootsema
Groningen
1:01:03
1:00:07
5
Geja Hesseling
Haren Gn
1:01:39
1:01:09
6
Dina Kamphuis
Groningen
1:02:53
1:01:57
7
Harma Eikelenboom
ATC '75
1:03:04
1:02:44
8
Riek van der Meulen
Lionitas
1:05:13
1:04:52
9
Jelly Koopmans
Lionitas
1:05:13
1:04:52
10
Greet Landman
Loopsport Groningen
1:07:53
1:07:30
11
Roelie Mastebroek-Visser
Appelscha
1:08:29
1:07:16
12
Joke de Vries
Purmerend
1:08:33
1:08:06
13
Hanny Laskewitz
Impala
1:08:37
1:08:08
14
Tiny Meijwes
Uithuizermeeden
1:09:58
1:09:41
15
Anna Hieke Fennema
Loopgroep Leeuwarden
1:10:07
1:08:46
16
Annemiek Oterdoom
Groningen
1:10:36
1:09:37
17
Lenie Kootstra
Groningen
1:10:41
1:10:09
18
Marianne Duipmans
Leeuwarden
1:11:30
1:11:25
19
Kitty Krijthe
Groningen Atletiek
1:12:54
1:12:47
20
Margreet Meijling
Groningen
1:13:34
1:12:34
21
Marja van Harselaar
Beverwijk
1:14:57
1:14:44
22
An van der Vis
Beverwijk
1:14:58
1:14:45
23
Marchien Boelens
Gieten
1:15:43
1:14:18
24
Janny Heller
Loopgroep RaitdaipRunners
1:15:50
1:14:38
25
Niesje Munneke
SV Veendam
1:22:53
1:22:45
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjors Slagter
Uithuizermeeden
22:39
22:29
2
Henk-Jan Schaaphok
Groningen Atletiek
23:29
23:24
3
Mark Siekmans
's-Hertogenbosch
24:30
24:30
4
Luuk ten Have
Zuidlaren
24:48
24:48
5
Hylke Custers
Wageningen
24:51
24:46
6
Kritan Antonissen
Loopgroep Astrea
26:16
26:11
7
Gerlof Leystra
Burgum
26:17
26:14
8
Wouter Duistenwinkel
Groningen
26:20
26:05
9
Rick ter Veld
Zuidlaren
28:40
28:39
10
Menno van der Schaaf
Dedemsvaart
28:43
28:39
11
Jan Bosch
Reduzum
30:09
30:01
12
Wouter Vermeulen
Harderwijk
30:19
29:48
13
Erik Drijfhout
Groningen
31:07
30:28
14
Hein Kooi
Westernieland
32:23
32:04
15
Martin Lobers
Briltil
33:11
32:38
16
Startnummer 2274
33:21
32:46
17
Gerralt Landman
Zwolle
33:24
33:02
18
Hendrik jan van der Woude
Zuidhorn
34:15
33:41
19
Martijn den Breejen
Groningen
35:00
34:16
20
Jeffrey de Ruiter
Groningen
35:24
34:45
21
Gert - Jan Roosjen
Bronneger
35:24
35:00
22
Riks Klompstra
Groningen
36:19
36:02
23
Lars Mulder
Steenwijk
38:13
37:36
24
Sjoerd Seldenrust
Leeuwarden
39:56
39:12
25
Startnummer 2309
40:34
39:56
26
André Kingma
Dokkum
42:18
42:10
M40+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin de Boer
Steenwijk
28:07
27:28
2
Martijn Broeders
's-Gravenhage
29:31
29:02
3
Arjen Visser
Drachten
30:04
30:00
4
Maurice Dijkstra
Raalte
30:05
29:51
5
Kornelis Bentum
Schiermonnikoog
30:26
30:16
6
Terry Holderda
Schiermonnikoog
31:13
31:03
7
Sylvain Bruggeman
Nijverdal
32:56
32:13
8
Edwin Rutgers
Groningen
33:19
32:38
9
Gert Scholten
Steenwijk
33:32
32:50
10
Mark Slagmolen
Zeist
34:39
34:10
11
Jaap Urban
Groningen
34:39
34:36
12
Anko Valkema
Ulrum
35:25
35:09
13
Wim Kolkman
Groningen
36:11
35:51
14
Maurik Mietes
Sonnega
38:05
37:33
15
Johan Huisman
Groningen
38:37
38:32
16
Marco Maas
Assen
42:18
42:10
17
Eric Kunst
Groningen
43:36
43:09
18
MNQ Akkerman
Groningen
51:45
51:05
19
Ronald van Zuuk
Groningen
57:04
56:30
M50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Visserman
IJlst
23:31
23:30
2
Gerben Bok
Grou
30:09
29:49
3
Bert Mast
Groningen
30:44
30:05
4
Mike de Wilde
't Harde
31:20
31:20
5
Jan-Roelof Witting
Eexterzandvoort
31:59
31:32
6
Bobby Westra
Drachten
33:11
32:20
7
Stef Meulenbeld
Eext
33:20
32:29
8
Erik van Aarle
Nuenen
33:21
32:46
9
De Groot
Gieten
34:45
34:20
10
Van der Schuijt
Almere
35:26
35:06
11
Luit Reitsma
Leens
35:53
35:25
12
Peter Kuppers
Schiermonnikoog
35:55
35:55
13
Robert Driesens
Groningen
37:27
36:35
14
Jan Dikmans
Tilburg
38:11
37:46
15
Peter Bos
Feerwerd
38:19
37:53
16
Paul Spiekerman
Groningen
40:34
39:56
17
Sjouke de Vries
42:24
42:01
18
Ernst van Splunter
Zeist
43:25
43:14
19
Jan van der Linden
Groningen
57:04
56:30
M60+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Fransen
Assen
35:29
35:14
2
Klaas Molenkamp
Hoogeveen
39:06
38:48
3
Hedzer Laskewitz
Impala
40:14
39:47
4
René Schiebergen
Loopsport Groningen
42:15
41:59
M65+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Blaauw
Delfzijl
33:16
32:28
2
Jan Bosma
Drachten
33:35
32:45
3
Bram Brenkman
AV Gouda
35:00
34:51
4
Theo Ruys
Amstelveen
38:21
38:16
5
Loek Landman
Loopsport Groningen
39:27
38:41
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Kerstens
Olympia Halsteren
23:32
23:31
2
Charlotte Fransen
Assen
27:01
26:57
3
Ilse Spijksma
Schiermonnikoog
28:04
27:29
4
Sofia Wolfswinkel
Wageningen
29:22
29:17
5
Miriam van Baren-Wolthof
Groningen
29:31
29:31
6
Carlijn Bontjer
Tripscompagnie
29:33
29:02
7
Marieke Meijer
Schiermonnikoog
30:21
30:12
8
Mathilde Dijkslag
Utrecht
30:30
30:18
9
Marijn Pietersen-Jonker
Noordlaren
30:36
29:58
10
Marlijn Groenewegen
Groningen Atletiek
30:48
30:31
11
Fryda de Graaf
Ferwert
31:01
30:57
12
Jeanine Timmer
Hoogezand
31:15
30:46
13
Gertie Vos-Wieringa
Ter Apel
31:17
31:10
14
Annelies Pranger
Dokkum
31:20
31:12
15
Maartje Visser
Delft
31:21
30:54
16
Annemarijn Kokke
Haarlem
32:11
31:57
17
Janneke Mosselaar
Surhuisterveen
32:33
31:49
18
Sietske Rispens
Loopgroep Hugo Veenker
33:34
33:24
19
Alieke Reimert
Groningen
33:44
33:35
20
Monique Kolliker
Haarlem
34:13
33:29
21
Jenny Teune
Groningen
34:41
34:13
22
Leanne Siekmans-Vis
's-Hertogenbosch
34:48
34:28
23
Jorina Wierenga
Scheemda
35:17
34:59
24
Geziene Meinsma
Metslawier
35:35
35:24
25
Marlies Molenkamp
Groningen
35:42
35:24
26
Ellemarie Molenkamp
Amsterdam
35:42
35:24
27
Jolande Dekker
Zuidhorn
35:43
35:06
28
Tietsia Weidenaar
Metslawier
36:06
35:54
29
Sippie Lodder
Metslawier
36:13
36:02
30
Marleen Maris
Amsterdam
36:16
35:58
31
Marloes Kapinga
Zoutkamp
36:39
36:08
32
Stephanie Muller
Zoutkamp
36:39
36:08
33
Germa Oosterheerd
Bergschenhoek
36:42
35:56
34
Myrthe Klaster
Drachten
37:11
37:08
35
Anna Bullema
Loopgroep Kameleon
37:41
37:13
36
Frieda Bijlsma
Winsum Gn
37:59
37:42
37
Suzanne Lobers
Briltil
38:28
37:54
38
Sylvia van der Bij
Zuidhorn
38:32
37:54
39
Renskje Dijksterhuis
Zuidhorn
38:34
37:56
40
Anouk Bakker
Groningen
39:28
39:05
41
Kirsten Beukema
Uithuizermeeden
39:43
39:14
42
Saskia Dijkema
Zoetermeer
39:55
39:40
43
Miriël Dijkema
Amersfoort
39:56
39:40
44
Marijke Roosjen
Bronneger
40:06
39:41
45
Henrieke Sonneveld
Zuidbroek
40:16
39:43
46
Mariska Reitsma
Leens
40:37
40:10
47
Irene Nijmeijer
Ermelo
41:51
41:41
48
Dorine Blok
Sauwerd
42:16
41:54
49
Annelies Hegge
Winsum Gn
42:17
41:53
50
Anne Fransen
Assen
45:50
45:36
V35+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yomna Lijfering
Briltil
21:20
21:20
2
Lieneke Wilting
Haren Gn
24:54
24:31
3
Hilde Koopmans
Impala
29:04
29:04
4
Renske Peenstra
Wergea
29:20
29:08
5
Ellen Arends
Schiermonnikoog
30:02
29:59
6
Nienke Siekmans
Deventer
30:48
30:36
7
Sietske Vermeulen
Amersfoort
31:02
30:17
8
Hillechien Geeske Oppers
St.-Annaparochie
31:02
30:56
9
Willemijn Balm
Haarlem
31:10
30:56
10
Floor van Lohuizen
Heemstede
31:22
31:08
11
Klazina Derks
Kampen
31:23
30:59
12
Astrid Huisman
Raalte
31:30
31:16
13
Ilja Bot
Nijmegen
31:32
31:18
14
Lies ter Beek
Impala
31:45
31:36
15
Klaske Bentum
Schiermonnikoog
33:18
33:08
16
Gerda Boersma-Reitsema
Loopgroep Zuidhorn
33:28
33:23
17
Margriet van Straten
Loopgroep Zuidhorn
33:29
33:23
18
Bianca Visser
Drachten
33:39
33:35
19
Marrit de Groo
Groningen
33:47
33:33
20
Miriam Slagter
Groningen
33:47
33:12
21
Rozemarijn Kuindersma
Loopgroep RaitdaipRunners
33:49
33:27
22
Ineke de Jong
Leeuwarden
34:14
34:05
23
Helene de Jong
Houtigehage
34:24
33:38
24
Mirjam Urban
Groningen
34:24
33:39
25
Barbara Feenstra
Groningen
35:24
34:44
26
Eke AB
Schiermonnikoog
35:25
34:42
27
Hendrikje van der Werff
Loopsport Groningen
35:37
35:20
28
Karin Faber
Dokkum
35:46
35:24
29
Marion Hulter
Haren Gn
35:47
35:30
30
Moniek Bloem
Groningen
35:58
35:52
31
Froukje Weidenaar
Dokkum
36:05
35:53
32
Marjan Spijksma
Impala
36:15
36:05
33
Anita Bruggeman
Nijverdal
36:34
35:52
34
Wilma van Slooten
Groningen
36:48
36:34
35
Alie Groen
Damwald
36:56
36:20
36
Miranda Hoiting-Pronk
Zuidhorn
37:29
37:22
37
Natalie Kalma
Loopgroep Kameleon
37:41
37:12
38
Tjitske Helder-Riddersma
Schiermonnikoog
38:11
37:29
39
Ina Maas
Appingedam
38:33
38:14
40
Saskia Ludden
Groningen
39:04
38:48
41
Mirjam Lassche
Drachten
39:26
39:10
42
Amber Seldenrust
Leeuwarden
39:52
39:11
43
Martine Sonneveld
Veendam
40:16
39:42
44
Marielle Jansen
Bedum
40:26
40:10
45
Ericka vd Weide
Eelderwolde
41:03
40:49
46
Rianne Dallinga
Muntendam
41:35
41:01
47
Mirjam Veenstra
Groningen
41:36
41:32
48
Wendy Alberts-Jorritsma
Wergea
41:52
41:40
49
Judith Plaggemars
Groningen
42:52
42:17
50
Gerkje Brouwer
Zuidhorn
43:03
42:58
51
Ilja Zonneveld
Schiermonnikoog
43:28
43:06
52
Jacqueline van Noort
Winsum Gn
43:33
42:55
53
Janneke de Jong
Drachten
44:10
43:24
54
Tanja van Poelgeest
Drachten
44:13
43:27
55
Jolanda van Ellen
Zoutkamp
44:30
43:58
56
Kina Otten
Groningen
52:01
51:20
V45+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frederika Krottje
Loopgroep Hugo Veenker
29:16
29:14
2
Karin de Vries
Assen
29:37
29:33
3
Robine de Koff
Eelderwolde
29:53
29:46
4
Karin Woudstra
Eelderwolde
30:30
30:24
5
Carla Wolfkamp-Huisman
Raalte
30:41
30:26
6
Geja Velstra
Grou
31:57
31:37
7
Karin Terhürne
Peize
32:14
31:32
8
Ingrid Visser
Burgum
32:16
32:00
9
Liselore Maas
Bussum
32:18
31:51
10
Tjitske Hoekstra
Drachten
32:44
32:42
11
Jeannette Bontjer
Tripscompagnie
33:17
32:45
12
Annelies Rutgers Beijne
Groningen
33:19
32:38
13
Bianca Terlouw
Roden
33:24
33:05
14
Martine Hamminga
Zuidlaren
33:30
33:11
15
Mariën Heinen
Groningen
33:44
33:34
16
Danielle Wisman
Zeist
34:06
33:37
17
Mattie Rooks
Waskemeer
34:08
34:01
18
De Groot Buurlage
Gieten
34:17
33:53
19
Ingrid Tanja
Donderen
34:24
33:39
20
Anne van der Veen
Zuidlaren
34:25
34:06
21
Evelinr Broeders
's-Gravenhage
34:40
34:10
22
Hannah van Beilen
Nederland
34:50
34:30
23
Jeannet Brouwer
Genemuiden
34:55
34:40
24
Heidi Groeneveld
Zuidbroek
35:08
34:35
25
Corina Zuidema
Barssel
35:09
34:52
26
José Roodenburg
Enschede
35:24
35:06
27
Petra Hannink
Slochteren
35:44
35:05
28
Irene Jetten
Loopsport Groningen
35:46
35:31
29
Dina Kolkman
Groningen
35:55
35:34
30
Marriette van Merode
Loopgroep Sneek
36:05
35:43
31
Diny Kolkman
Almere
36:12
35:52
32
Griet Mollema
Drachten
36:12
35:50
33
Jeannette Custers
Zoetermeer
36:14
36:08
34
Elly Bär-Hoekstra
Leeuwarden
36:37
36:28
35
Wijb Wagenaar
Groningen
36:41
36:20
36
Jellie Wagenaar
Drachten
37:11
37:08
37
Janny Klei
Uithuizermeeden
37:36
37:07
38
Elle Griek
De Gemzen
37:52
37:49
39
Johanna Renkema
Gieten
37:58
37:33
40
Willemien Smit
Feerwerd
38:29
38:03
41
Anita Meter
Appingedam
38:33
38:13
42
Saskia Berman
Zuidlaren
38:33
38:16
43
Trea Bottema
Winsum Gn
38:36
38:18
44
Karin de Jong-Stavorinus
Nuenen
38:56
38:20
45
Aranea van Aarle
Nuenen
40:24
39:49
46
Sonja Hofstee
Feerwerd
41:13
40:47
47
Janet Groen
Winsum Gn
44:38
44:24
48
Inge Hageman
Raalte
45:22
44:52
49
Mireille Janssen
Raalte
45:23
44:54
50
Annelies Bos-Oolders
SV Veendam
51:26
51:22
V55+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanet Vonder
Ommen
27:35
27:35
2
Margreeth Bijvank
Nijkerk Gld
33:41
33:17
3
Hennie de Roos
Feanwalden
35:20
34:49
4
Magda Groendijk
Schiermonnikoog
37:45
37:36
5
Anja Aerts
Nieuwegein
38:40
38:16
6
Jelma Van der Velde
Feanwalden
39:10
38:38
7
Dina Komduur
Zuidbroek
39:16
38:38
8
Marijke van Poppel
Tilburg
39:35
39:10
9
Janny Buurman
Groningen Atletiek
39:37
39:14
10
Ina Handstede
Wijhe
45:21
44:51
11
Marian Luursema-Elsinga
Peize
47:36
47:06
12
Janneke Kraan
SV Veendam
51:26
51:22
V60+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janna Kuipers
Assen
33:03
32:57
2
Roelien Martens
Ommen
34:49
34:42
3
Bea van Dorp
Amstelveen
34:52
34:49
4
Hetty Hidding
Groningen
35:12
35:05
5
Minie Visser
Zeist
35:56
35:29
6
Geeske Planten
Groningen
36:19
35:38
7
Hilda Edens
Slochteren
36:44
36:07
8
Janneke de Weert
Loopgroep Kameleon
37:41
37:13
9
Marjon Esman
Hylas
39:30
38:59
10
Hetty Nijmeijer- Jansen
Ermelo
39:42
39:02
11
Meta Gerritsma
Loopgroep Sneek
40:42
40:20
12
Ineke vd Hoek
Friesland
49:12
48:56
J6-11, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesper van Helden
Amersfoort
23:29
23:29
2
Hein van Bokhoven
Groningen
24:24
24:24
3
Thijs de Vries
Groningen
25:33
25:29
4
Melle Derkjan Dijkstra
Beetsterzwaag
27:16
27:16
5
Rolf Groenendaal
De Meern
27:55
27:35
6
Thijs Tebbens
Ten Boer
28:50
28:14
7
Ray vd Weide
Eelderwolde
28:58
28:45
8
Sebastian ten Haaf
Eelderwolde
29:33
29:30
9
Owen de Boer
Eelderwolde
29:36
29:25
10
Koen Borgman
Eelderwolde
29:43
29:36
11
Taeke van Helden
Amersfoort
30:48
30:48
12
Daan Vos
Ter Apel
30:57
30:49
13
Daan Huizing
Groningen
31:52
31:10
14
Wietse Bentum
Schiermonnikoog
32:41
32:41
15
Ivan Bouwkamp
Schiermonnikoog
33:08
32:36
16
Sven Bolt
Leek
33:12
33:12
17
Wille Oudman
Groningen
33:37
33:28
18
Kenji Swart
Schiermonnikoog
34:46
34:14
19
Diede Mout
Eelderwolde
35:23
35:13
20
Thijmen Bouwkamp
Schiermonnikoog
35:55
35:55
21
Darryl Eijer
Schiermonnikoog
37:30
37:24
22
Tobias Hockelmann
Schiermonnikoog
37:33
37:33
23
Klaas Bijlsma
Lauwerzijl
38:02
37:44
24
Joep Kok
Schiermonnikoog
40:33
40:21
25
Simon Visser
Schiermonnikoog
40:35
40:03
26
Ilan Wensing
Drachten
44:02
43:16
27
Jasper Helder
Schiermonnikoog
54:31
53:49
M6-11, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amke van der Wal
Groningen
27:54
27:51
2
Yinthe van der Heide
Schiermonnikoog
29:48
29:48
3
Elise Arends
Schiermonnikoog
30:02
29:59
4
Filien van Ramshorst
Phanos
30:43
30:43
5
Brit Fontein
Zuidlaren
31:42
31:22
6
Lotte Hoekstra
Groningen
32:00
31:49
7
Sophie Hoiting
Zuidhorn
32:04
31:59
8
Nora de Vries
Groningen
32:54
32:46
9
Julie Spijkerman
Groningen
33:37
33:02
10
Cynthia Urban
Groningen Atletiek
34:39
34:34
11
Senne Coolen
Schiermonnikoog
35:48
35:46
12
Sabine Ab
Schiermonnikoog
36:57
36:15
13
Aniek Laning
Smilde
38:03
37:41
14
Gemma Hockelmann
Schiermonnikoog
38:13
37:59
15
Elsbeth vd Weide
Eelderwolde
38:48
38:35
16
Talitha Sikkema
Schiermonnikoog
42:00
41:57
17
Zahra Kroes
Schiermonnikoog
42:02
42:00
18
Danieke Stielstra
Schiermonnikoog
42:04
41:51
19
Amerins Stielstra
Schiermonnikoog
52:38
52:26
20
Sterre Scheper
Schiermonnikoog
52:39
52:37
J1218, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huib van der Veur
Mildam
19:51
19:51
2
Ketama Dam
Schiermonnikoog
20:13
20:13
3
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
20:59
20:59
4
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
21:43
21:43
5
Bas Fontein
Zuidlaren
23:36
23:30
6
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
23:43
23:34
7
Remi Verheul
Schiermonnikoog
23:44
23:44
8
Joris van der Zwaag
Schiermonnikoog
23:48
23:42
9
Raf Meulenbeld
Eext
25:24
25:18
10
Onno Zonneveld
Schiermonnikoog
26:53
26:53
11
Erwin Frijters
Schiermonnikoog
28:06
27:59
12
Kieran Schra
Impala
28:11
28:11
13
Steven Ab
Schiermonnikoog
31:51
31:08
14
Max Poletiek
Eelderwolde
31:54
31:37
15
Job Smit
Schiermonnikoog
32:53
32:46
16
Sil Dijkstra
Schiermonnikoog
34:49
34:42
17
Jelmer de Roos
Drachten
35:40
35:30
18
Tom Kuppers
Schiermonnikoog
35:49
35:48
19
Rick van den Berg
Schiermonnikoog
36:53
36:47
20
Kian de Jong
Schiermonnikoog
37:18
37:12
21
Koen Visser
Schiermonnikoog
37:34
37:02
22
Juraj Hoekstra
Groningen
39:22
39:10
23
Jetze Talsma
Schiermonnikoog
39:34
39:26
24
Sander Holwerda
Schiermonnikoog
45:25
45:15
25
Sjoerd Visser
Schiermonnikoog
51:11
50:58
26
Jelle Bentum
Schiermonnikoog
54:41
54:31
M1218, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visser
Holwierde
24:58
24:58
2
Jitske van Helden
Amersfoort
25:20
25:20
3
Merle Steenbergen
Utrecht
26:31
26:31
4
Marg van der Wal
Groningen
27:01
26:59
5
Jamila Weldring
Schiermonnikoog
27:02
26:55
6
Cathelijn Groenendaal
De Meern
27:55
27:35
7
Roosmarijn Nina
Beetsterzwaag
28:29
28:29
8
Annewil Oudman
Groningen
29:29
29:21
9
Naomi Van Der Laan
Zuidhorn
30:55
30:46
10
Luna Verheul
Schiermonnikoog
31:19
31:13
11
Eva Molleman
't Harde
31:20
31:20
12
Sam de Keyzer
Zuidlaren
31:30
31:10
13
Romy Raspe
Wagenborgen
32:02
32:02
14
Majra Salomons
Emmen
32:36
31:57
15
Sofie Zonneveld
Schiermonnikoog
32:52
32:40
16
Stefanie Ab
Schiermonnikoog
34:32
34:15
17
Annora Salomons
Emmen
34:42
34:02
18
Sophie Groenendaal
De Meern
34:54
34:13
19
Marenne Klaster
Drachten
35:35
35:32
20
Tineke Vedelaar
Dronten
35:38
34:55
21
Annemijn Piers
Groningen
36:19
36:05
22
Elke Zijlstra
Schiermonnikoog
36:39
36:32
23
Hannah Arends
Schiermonnikoog
36:48
36:45
24
Kim Dobbenga
Schiermonnikoog
37:08
37:01
25
Wendy Postma
Schiermonnikoog
37:12
37:05
26
Hanneke Oudman
Groningen
37:41
37:31
27
Joy de Wilde
't Harde
37:52
37:50
28
Gudrun Mietes
Sonnega
38:06
37:33
29
Aline Ab
Schiermonnikoog
38:45
38:28
30
Lisa Visser
Schiermonnikoog
39:26
39:20
31
Manon Bakker
Groningen
39:28
39:05
32
Myrthe Grilk
Schiermonnikoog
46:17
45:55
KJ4-6, 1 KM KIDS 4/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurits Hagen
Schiermonnikoog
5:09
5:09
2
Bas Spijkerman
Groningen
5:39
5:39
3
Lars West
Groningen
5:42
5:42
4
Lars Ritzema
Winsum Gn
5:53
5:53
5
Noah Dam
Schiermonnikoog
5:55
5:55
6
Floris van Wely
Eelderwolde
6:16
6:16
7
Maxime Piers
Groningen
6:18
6:13
8
Joshua Kroes
Schiermonnikoog
6:34
6:34
9
Daniël Poortinga
Schiermonnikoog
6:42
6:42
10
Ryan Kremer
Schiermonnikoog
6:51
6:51
11
Maikel Poortinga
Schiermonnikoog
7:30
7:30
12
Ids Brouwer
Zuidhorn
7:38
7:34
13
Thijs van Slooten
Grootegast
7:39
7:34
14
Jaylon Swart
Schiermonnikoog
8:12
8:12
15
Ilan Mol
Schiermonnikoog
8:59
8:59
16
Wiljam Helder
Schiermonnikoog
10:48
10:48
KM4-6, 1 KM KIDS 4/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joanne Wimmenhove
Leeuwarden
5:25
5:25
2
Janna Huizing
Groningen
5:48
5:48
3
Isa Soudant
Houten
6:21
6:21
4
Juno 't Hart
Amsterdam
6:21
6:20
5
Mila Wessels
Groningen
6:28
6:28
6
Julia Worm
Heemstede
6:38
6:38
7
Nikki Nissen
Baarn
6:42
6:42
8
Vayenne Tissingh
Bovensmilde
6:52
6:52
9
Imke van der Heide
Schiermonnikoog
6:53
6:53
10
Elin Hellinga
Schiermonnikoog
7:26
7:23
11
Eline van Slooten
Grootegast
7:30
7:25
12
Jinke Visser
Schiermonnikoog
7:32
7:32
13
Macy Visser
Schiermonnikoog
7:34
7:34
14
Birit van Ramshorst
Amsterdam
7:49
7:49
15
Ilse van der Linde
Schiermonnikoog
8:05
8:05
16
Maike Smids
Kollum
10:06
10:06
KJ7-9, 1 KM KIDS 7/9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ward Bosker
Groningen
4:04
4:04
2
Steven West
Groningen
4:27
4:27
3
Jesse Ritzema
Winsum Gn
4:34
4:34
4
Roemer Ruddijs
Groningen
4:41
4:41
5
Bram Wimmenhove
Leeuwarden
4:51
4:50
6
Joek Steenbergen
Utrecht
4:51
4:51
7
Faas Worm
Heemstede
4:59
4:58
8
Viggo Ruddijs
Groningen
5:00
5:00
9
Vince Haanstra
Eelderwolde
5:01
5:01
10
Thijs Visser
Drachten
5:04
5:02
11
Roald van Steinvoorn
St.-Annaparochie
5:12
5:12
12
Jeffrey Kremer
Schiermonnikoog
5:13
5:13
13
Bodi Plaggemars
Groningen
5:17
5:17
14
Minc Willemsen
Winsum Gn
5:23
5:23
15
Ole Borgman
Eelderwolde
5:25
5:25
16
Christian Kauw
Winsum Gn
5:30
5:30
17
Timo Plaggemars
Groningen
5:33
5:31
18
Joost Hoiting
Zuidhorn
5:33
5:33
19
Tobias Hockelmann
Schiermonnikoog
5:35
5:35
20
Jelle Brouwer
Zuidhorn
5:41
5:41
21
Froukje de Graaf
?
5:46
5:46
22
Moos Repping
Amstelveen
5:55
5:52
23
Ramses 't Hart
Amsterdam
5:55
5:55
24
Wilco Dieks
Almere
6:05
6:03
25
Thijs Cuiper
Nieuwe Pekela
6:45
6:45
26
Dylano Veenje
Schiermonnikoog
7:37
7:37
KM7-9, 1 KM KIDS 7/9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nila Haanstra
Eelderwolde
4:41
4:41
2
Hilde Combee
Phanos
4:59
4:57
3
Ike Borgman
Eelderwolde
5:00
5:00
4
Danique de Boer
Zuidwolde Dr
5:13
5:13
5
Marijn Borgman
Eelderwolde
5:15
5:15
6
Emma Kolstein
Schiermonnikoog
5:19
5:19
7
Lieke Ab
Schiermonnikoog
5:27
5:27
8
Anne Kolstein
Schiermonnikoog
5:31
5:31
9
Mijke Worm
Heemstede
5:34
5:31
10
Annelie Visser
Schiermonnikoog
5:36
5:33
11
Iris Visser
Drachten
5:44
5:42
12
Fyleine Piers
Groningen
5:47
5:47
13
Lilian Kauw
Winsum Gn
5:48
5:48
14
Else van der Velde
Eelderwolde
5:58
5:58
15
Lilly Zimmermann
Augustfehn
6:27
6:27
16
Melissa Willemsen
Winsum Gn
6:30
6:30
17
Lara Swart
Schiermonnikoog
6:32
6:32
18
Niquita Oostman
Groningen
6:34
6:34
19
Carlijn Hagen
Schiermonnikoog
6:34
6:34
20
Rinske vd Bijl
Schiermonnikoog
6:48
6:48
21
Ylse Smids
Kollum
7:14
7:12
22
Femke de Vries
Gerkesklooster
8:03
8:03
www.uitslagen.nl
04-04-2018 10:29