Uitslagenlijst Ronde van Bruinisse

Bruinisse - Zaterdag 24 maart 2018

M1, TRIMLOOP 1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Solomon Teklay
Bruinisse
6:51
2
Kylian Minnaar
Middelburg
6:54
3
Roderik Klink
Bruinisse
7:26
4
Sven Olree
Bruinisse
7:27
5
Jordy Ketting
Bruinisse
7:34
6
Job Kievit
Bruinisse
7:49
7
Levi Deurloo
Bruinisse
8:08
8
Mark Kempe
Bruinisse
8:21
9
Mees Stouten
Oosterland
9:07
V1, TRIMLOOP 1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt van der Maas
Delta Sport
6:53
2
Maud Struijk
Nieuwerkerk
7:03
3
Senna Giljam
Bruinisse
7:37
4
Evi Stouten
Oosterland
7:55
5
Anna Habraken
Bruinisse
7:59
6
Mirte Klink
Bruinisse
8:19
7
Indy Ketting
Bruinisse
8:23
8
Elena stouten
Bruinisse
8:25
9
Isa Giljam
Bruinisse
8:27
10
Roos bal
Bruinisse
8:29
11
Britt slingerland
Bruinisse
8:49
12
Ilona Hoogerwerf
Bruinisse
9:11
13
Delina Teklay
Bruinisse
9:22
M5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Stolk
Melissant
18:17
2
Koen Gideonse
PAC
19:49
3
Tim Kramer
sHeer Hendrikskinderen
19:50
4
Pieter Jan de Baar
Wolphaartsdijk
22:00
5
Archie Staal
Burgh Haamstede
23:21
6
Martin van der Winden
Vlaardingen
24:18
7
Owen den Outer
Voorschoten
24:47
8
Martin vd Have
Nieuwe Tonge
25:05
9
Kees Jan Giljam
Bruinisse
25:31
10
Stan Kievit
Bruinisse
25:39
11
Rick van santen
Leiden
25:41
12
Arie de Ruiter
Spijkenisse
25:44
13
Martin van der Heiden
Zonnemaire
25:45
14
Reinout Klink
Bruinisse
26:49
15
KeesJan Coppoolse
Bruinisse
26:56
16
John Guequierre
Dynamica
28:31
17
Herman Kreeft
Delta Sport
29:42
18
Henny sips
Bruinisse
37:50
19
Ed Slotboom
Ouwerkerk
37:53
V5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca van Aartsen
Middelburg
22:18
2
Corine van Gulik
Dirksland
24:17
3
Rosa den Outer
Voorschoten
24:46
4
Lieke vd have
Nieuwe Tonge
25:04
5
Esmee Schot
Bruinisse
27:00
6
Mia van Belle
Dynamica
28:30
7
Wendy van Poppel
Zierikzee
28:37
8
Erika Schot
Bruinisse
30:51
9
Marilou Creemers
Delta Sport
30:52
10
Mieke Janse
Delta Sport
30:53
M10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hassan Mahamed
Middelharnis
36:30
2
Jozias Boone
AV '56
37:03
3
Johan Spruit
AV '56
40:49
4
Leon Bal
Delta Sport
41:29
5
Mant Goudzwaard
Zonnemaire
43:02
6
Jaap Hoek
Goedereede
43:08
7
Maurice Steketee
Middelburg
43:25
8
Chris ijzelenberg
Oosterland
46:07
9
Zef Diddens
Bruinisse
46:18
10
Pieter de Munnik
Nieuwerkerk
46:20
11
Jan Ijzelenberg
Oosterland
47:16
12
George Geluk
Bruinisse
49:00
13
Jan Deurloo
Bruinisse
49:24
14
Leon de Munnik
Nieuwerkerk
50:00
15
Peter van Brussel
Sommelsdijk
50:28
16
Gerardus van Poppel
Bruinisse
50:36
17
Ane van de velde
Delta Sport
50:46
18
Hjalmar van de Velde
Bruinisse
51:22
19
Martin van den Bosch
Delta Sport
51:30
20
Raymond Schilperoordt
Wissenkerke
51:41
21
Corne van Lomwel
Oost-Souburg
51:55
22
Rini Verwijs
Bruinisse
51:59
23
Piet Beijer
Dynamica
52:22
24
Arnoud van der Linde
Bruinisse
52:26
25
Niels van den Ouden
Bruinisse
53:09
26
Bram van Eenennaam
Nieuw en St Joostland
53:16
27
Jeroen van Duivendijk
Bruinisse
55:17
28
Theo Simons
Dynamica
58:51
29
Jan vd Velde
Oosterland
59:13
30
Cees de Keijzer
Bruinisse
1:00:04
31
Ernst Troeder
Eemnes
1:00:05
32
Wim Matsinger
Bruinisse
1:00:07
33
Walter van Splunter
Stellendam
1:01:10
34
Robert Hubregsen
Heinkenszand
1:04:14
V10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne moerland
AV '56
40:49
2
Janita vd Have
Nieuwe tonge
47:26
3
Annemiek Verhage
Middelburg
49:52
4
Eva van Hoek
Middelburg
50:17
5
Joke de Koster-Hoogerheide
Delta Sport
50:47
6
Marloes Saaman
Zoutelande
51:42
7
Krista Voorham
Delta Sport
51:43
8
Jolanda van der laan
Delta Sport
55:49
9
Simone Hanzen
Bruinisse
58:00
10
Henriette Kempe
Bruinisse
58:02
11
Marien van Os
's-Gravenhage
59:45
12
Adriana Vd Velden
Den Bommel
1:00:53
13
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
1:02:15
14
Bettina Berrevoets
Bruinisse
1:02:50
15
Martine Zwart
Heinenoord
1:02:55
16
Astrid van Nimwegen
Achthuizen
1:03:50
17
Angela Steenpoorte
Delta Sport
1:04:01
18
Suzanne Bongers
De Grenslaupers
1:07:13
19
Trudy van Waarde
Arnemuiden
1:09:12
20
Mirjam Kloet-Bezemer
Arnemuiden
1:09:12
M21, TRIMLOOP 21.1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johnny ravia
Delta Sport
1:23:59
2
Krispijn de Jonge
Delta Sport
1:27:27
3
Wim Douw
Diomedon
1:27:34
4
Ronald Geertse
Serooskerke
1:27:59
5
Bart Verhaeghe
Kapelle
1:28:14
6
Erik Groeneweg
Oud Beijerland
1:29:13
7
Jeroen de Nood
Dynamica
1:31:44
8
Jeroen Stoop
Flakkee
1:32:08
9
Jacob Holwerda
Dreischor
1:33:01
10
Mattheo moerland
Delta Sport
1:33:36
11
Wouter Vlierman
Koudekerke
1:35:21
12
Jack Gelens
Roosendaal
1:35:46
13
John de Waard
Kapelle
1:36:03
14
Marc Donkers
Oude Tonge
1:38:49
15
Marcel Kieboom
Delta Sport
1:39:47
16
Frans ten Brink
Tholen
1:41:36
17
Cor Kloet
Delta Sport
1:41:41
18
Andre dreese
Alblasserdam
1:41:59
19
Kees van der Heijden
Dynamica
1:44:08
20
Bjorn Wijnstekers
Oosterland
1:45:38
21
Mark den Haan
Nieuwerkerk
1:45:43
22
Peter van den heuvel
Zierikzee
1:45:56
23
Albert Vlierman
Dynamica
1:46:35
24
Evert de Rijke
Hoek
1:46:42
25
Hendrik Huizer
Middelharnis
1:46:43
26
Robbert Melaard
Middelharnis
1:46:50
27
Leon vd Weide
Oude Tonge
1:47:14
28
Siem Cornelisse
Arnemuiden
1:47:55
29
Paul Timmermans
Tholen
1:48:19
30
Mark Giljam
Bruinisse
1:48:22
31
Patrick Giljam
Nieuwerkerk
1:48:23
32
Izaak Dekker
Middelburg
1:48:27
33
Rob van der Beijl
Bruinisse
1:48:39
34
Jelle Opstal
Hoogerheide
1:48:59
35
Ronald van der Have
Hellevoetsluis
1:49:09
36
Arjan van den Berge
Ellewoutsdijk
1:50:11
37
Kasper Vermaat
Heinenoord
1:51:19
38
Erwin van der Maas
Kortgene
1:51:47
39
Adri Koole
Dynamica
1:51:50
40
Rene Goetheer
Wolphaartsdijk
1:52:19
41
Hans Corbijn
OostKapelle
1:54:55
42
Henry van Klinken
Delta Sport
1:55:26
43
Erik Jan Olree
Bruinisse
1:55:35
44
Peter Ziekman
Spijkenisse
1:56:33
45
Michel Siep
Rotterdam
1:57:03
46
Rowdy Jacobson
Dordrecht
1:57:57
47
Fabian Verkaart
Goes
1:58:05
48
Rini van Opijnen
Bruinisse
1:58:10
49
Co de Feijter
Delta Sport
1:58:11
50
Robert van Popering
Bruinisse
1:58:13
51
Foeke Roukema
Bruinisse
1:58:19
52
Peter de Rijke
Bruinisse
1:58:20
53
Edwin Vroegop
Bruinisse
1:58:22
54
Roland van Braak
Terneuzen
1:58:25
55
Robert Verwijs
Delta Sport
1:59:18
56
Wietse Sluimer
Zonnemaire
1:59:19
57
Stijn Vermeersch
Denderleeuw
1:59:47
58
Patrick Van den broeck
Merksem
2:05:21
59
Corne den otter
Nieuwerkerk
2:06:33
60
Arthur Stijns
Dynamica
2:06:56
61
Adrie Van Bavel
Delta Sport
2:08:41
V21, TRIMLOOP 21.1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Wissenkerke
1:30:03
2
Ilse Verwijs
Delta Sport
1:49:11
3
Monique van de Ketterij
Vlissingen
1:54:09
4
Leona Olree
Bruinisse
1:55:34
5
Cindy den Hollander
Oost-Souburg
1:57:13
6
Wendy Wijnstra
Kapelle
1:57:45
7
Monique Hoeven
Oud Beijerland
1:58:23
8
Mireille Huiszoon-la Grand
Arnemuiden
1:59:03
9
Sopie van den Bossche
Sint Lievens Houtens
1:59:46
10
Leanne de vos
Arnemuiden
2:01:31
11
Bianca van den Kieboom
Hoogerheide
2:05:31
12
Remke van Belzen
Arnemuiden
2:15:07
www.uitslagen.nl
24-03-2018 18:13