Uitslagenlijst 66e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 17 maart 2018

MSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJssel
53:17
53:17
2
Marc Cinjee
Loopgroep Aart Stigter
53:44
53:44
3
Maarten Blokland
Antilope
57:31
57:31
4
Altair Garakounis
Capelle aan den IJssel
59:56
59:56
5
Lean de Ruiter
Dordrecht
1:00:23
1:00:23
6
Ronald Hoogendoorn
Bodegraven
1:03:41
1:03:35
7
Ivo Van Aalst
Hazerswoude-Dorp
1:04:45
1:04:39
8
Ronald Zaal
AV '47
1:05:15
1:05:12
9
Adriaan rijkaart
Hazerswoude-Dorp
1:05:28
1:05:22
10
Krijn Huijzer
Capelle aan den IJssel
1:07:23
1:07:11
11
Michel de Vos
Van Beynum
1:07:46
1:07:44
12
Reindert Blom
Gouda
1:07:50
1:07:45
13
Tom de Groot
Gouda
1:09:08
1:09:01
14
Timo Erkelens
Pijnacker
1:12:03
1:11:50
15
Martijn van der Laan
Rotterdam
1:13:06
1:12:58
16
Stanley Schouten
Bodegraven
1:14:44
1:14:40
17
Tim Dekker
Gouda
1:17:45
1:17:32
18
Sander van Embden
Capelle aan den IJssel
1:18:02
1:17:48
19
Thijs Landbergen
Rotterdam
1:18:40
1:18:34
20
Matthijs Slob
Groot-Ammers
1:18:44
1:18:31
21
Gerard ter Schure
Barendrecht
1:18:47
1:18:29
22
Rolf Zeldenrust
Utrecht
1:21:41
1:21:34
23
Kor Warooij
Gouda
1:22:37
1:22:22
24
Jeroen Bommelť
Gouda
1:23:13
1:23:03
M35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Boot
Bodegraven
58:58
58:58
2
Merlijn Gootjes
Woerden
1:00:50
1:00:48
3
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
1:02:23
1:02:21
4
Vincent Boere
Waddinxveen
1:03:57
1:03:57
5
Jan Huisman
Gouda
1:05:01
1:04:50
6
Jordi de Vreede
's-Gravenhage
1:09:12
1:09:04
7
Koert Kroon
Rotterdam
1:09:41
1:09:30
8
Martin Vink
Nieuwerkerk ad IJssel
1:12:02
1:11:49
9
Erik den Boer
Gouda
1:12:31
1:12:21
10
Michel Vierhout
Gouda
1:12:40
1:12:35
11
Johan van den Boogaart
Numansdorp
1:13:57
1:13:46
12
Theo Mul
Gouda
1:14:16
1:13:59
13
Martijn Ramaekers
Rotterdam
1:15:34
1:15:23
14
Remco van der Wiel
Rotterdam
1:15:54
1:15:46
15
Kees Prins
Sliedrecht
1:17:01
1:16:52
16
Lodewijk Kok
Gouda
1:17:06
1:17:01
17
Ralf Kapel
's-Gravenhage
1:18:03
1:17:48
18
Gertjan Knippenberg
Houten
1:23:11
1:22:59
19
Leslie Gerkema
Bodegraven
1:24:29
1:24:10
20
Henk steens
Rotterdam
1:28:45
1:28:26
M45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Willemse
Berkel en Rodenrijs
53:45
53:41
2
Robert Kras
Zwijndrecht
1:01:07
1:01:04
3
Xavier Crolla
AV '47
1:01:10
1:01:07
4
Sander Rutte
Gouda
1:02:47
1:02:47
5
Marcus van Osch
Rotterdam
1:04:06
1:03:50
6
Daan Hamerslag
Delft
1:04:24
1:04:20
7
Ruud Verlaan
Boskoop
1:04:56
1:04:41
8
Ronald van Dooyeweert
Reeuwijk
1:08:18
1:08:16
9
Jos van Rossum
Bodegraven
1:12:14
1:12:02
10
Meinco van der Haven
AAV '36
1:12:31
1:12:24
11
Radjesh Ramasras
Rotterdam
1:12:36
1:12:20
12
Hans Looijen
Waddinxveen
1:12:41
1:12:23
13
Marco van Dijk
Gouda
1:14:28
1:14:13
14
Theo Stevens
Bentveld
1:15:54
1:15:46
15
Rob van der Laan
Oud-Beijerland
1:17:22
1:17:14
16
Stefan Bakke
Alphen aan den Rijn
1:17:29
1:17:07
17
Erik Spruytenburg
Waddinxveen
1:18:53
1:18:37
18
John Vahle
Reeuwijk
1:19:24
1:19:16
19
Enver Tanriverdi
Atverni
1:22:42
1:22:24
20
Koos Kruid
Waddinxveen
1:25:07
1:24:46
21
Bart Bezembinder
Gouda
1:25:44
1:25:34
22
Peter van alphen
Reeuwijk
1:28:20
1:28:03
23
John Reedenburg
Alphen aan den Rijn
1:29:01
1:28:46
M55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van Zutphen
Gouda
1:00:34
1:00:34
2
Amriet Oemraw
Bergschenhoek
1:02:29
1:02:29
3
Rob Boer
Gouda
1:04:36
1:04:36
4
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:09:12
1:09:07
5
Tom de Raad
avVN
1:09:22
1:09:19
6
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:11:45
1:11:42
7
Ron Huizen
Spijkenisse
1:12:36
1:12:20
8
Andre Bos
Waddinxveen
1:13:17
1:13:08
9
Wim de Groot
Hekendorp
1:15:34
1:15:28
10
Arie Verweij
Nieuwerkerk ad IJssel
1:17:05
1:16:49
11
Freco Smits
Gouda
1:17:42
1:17:22
12
A. Van den Hoogen
Gouda
1:22:54
1:22:31
13
Peter van Ling
's-Gravenhage
1:25:04
1:24:59
14
Gerrit Fikkert
Loopcursus Reeuwijk
1:26:00
1:25:56
15
Henk Wismeijer
Loosdrecht
1:39:11
1:38:51
M65, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Drikus Haalboom
avVN
1:05:46
1:05:44
2
John Droog
Antilope
1:16:45
1:16:28
3
Hans Kramer
AV Gouda
1:33:20
1:33:10
4
Jan van der Meij
Waddinxveen
1:33:23
1:33:08
VSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tirza van der Wolf
Sportclub Reeuwijk
53:43
53:43
2
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
1:16:23
1:16:12
3
GabriŽlla Rietmeijer
Alphen aan den Rijn
1:17:28
1:17:07
4
Marieke Romijn
Rotterdam
1:24:20
1:24:11
5
DaniŽlle Konijn
Antilope
1:27:38
1:27:18
6
Naomi Verschuur
Zoetermeer
1:29:42
1:29:22
7
Nicole van de Water
Spijkenisse
1:35:22
1:35:01
V35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dominika Praska
Boskoop
1:07:35
1:07:35
2
Augusta van Hoogdalen
Fortuna
1:08:38
1:08:38
3
Carola Kruithof
Rotterdam
1:23:22
1:23:16
4
Suhayla Veurman
Bavel
1:27:04
1:26:42
5
Punt Floortje
Utrecht
1:27:05
1:26:42
6
Debbie Meijer
Woerden
1:35:23
1:35:01
7
Esther van der Worm
Rotterdam
1:40:10
1:39:51
V45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacoline Zilverentant
Soest
1:24:04
1:23:48
2
Yvonne van der Helm
Gouda
1:24:54
1:24:44
V55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Vermeulen
Gouda
1:14:47
1:14:43
2
Marijke Kroon
Vinkeveen
1:20:05
1:20:02
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Schotman
Gouda
34:56
34:55
2
Renť Hage
Gouda
36:58
36:58
3
Matthijs Horlings
Leiden
38:18
38:17
4
Aron van Duijvenbode
Katwijk Zh
38:44
38:42
5
Harmen Perk
Waddinxveen
39:03
39:02
6
Michiel Bremer
Gouda
39:40
39:39
7
Ralpj Verhoeks
Bergschenhoek
39:43
39:39
8
Rob Kuiper
Amsterdam
39:47
39:44
9
Andie Veldman
Reeuwijk
40:01
40:01
10
Lynyrd de Wit
Gouda
40:12
40:12
11
Enk van Ballegoojen
Oudewater
40:49
40:49
12
Dick Wagter
Katwijk Zh
41:27
41:25
13
Lourens Blok
Bristol
41:50
41:35
14
Gert Anker
Gouda
41:54
41:50
15
Peter van Vlaanderen
Tienhoven Ut
42:01
41:55
16
Koen Verkaik
Reeuwijk
42:04
41:59
17
Timo Kreule
Delft
42:06
41:53
18
Antonie Wong
Gouda
42:30
42:22
19
Anton Hogendoorn
Driebruggen
42:33
42:32
20
Thijs van den Heuvel
Reeuwijk
42:46
42:42
21
Sander van der Meer
Gouda
42:50
42:46
22
Erik Visser
Zoetermeer
42:58
42:52
23
Jan Vergeer
Bodegraven
42:59
42:53
24
Johan van der Star
Hendrik-Ido-Ambacht
43:00
42:51
25
Raoul Smit Sibinga
Gouda
43:16
43:11
26
Luuk Hogenelst
Antilope
43:23
43:16
27
Sander Vermeulen
Vergeer Holland
43:26
43:23
28
Hans OVerbeek
Polsbroek
43:36
43:36
29
Patrick Heykamp
Rotterdam
43:51
43:39
30
Geert Moelker
Gouda
44:00
43:56
31
Jelle Troost
Van Beynum
44:10
43:49
32
Han Marinusse
Gouda
44:10
43:59
33
Jan de Jong
Boskoop
44:37
44:37
34
Kars Brouwer
's-Gravenhage
44:46
44:38
35
Gertjan Huisman
Zaltbommel
44:55
44:55
36
Rob Kuiper
Reeuwijk
45:06
45:03
37
Jan Vermeulen
Ouderkerk a.d. IJssel
45:11
44:51
38
Jaap van Kooten
Gouda
45:34
45:04
39
Bart Roorda
Gouda
45:36
45:24
40
Niels van Zijp
Reeuwijk
45:41
45:40
41
Dawit Beyene
Vergeer Holland
46:04
45:29
42
Coen Legemaate
Rotterdam
46:08
45:45
43
Bob Stanneveld
Vergeer Holland
46:25
46:24
44
Arjan van Erk
Gouda
46:42
46:23
45
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
46:44
46:21
46
Ko Hey
SC Reeuwijk
46:46
46:35
47
Henk Emmerzaal
Gouda
47:16
47:12
48
Bas van Binnendijk
De Kieviten
47:25
47:21
49
Renť Vreeswijk
SC Reeuwijk
47:35
47:26
50
Joost Anker
Utrecht
47:42
47:39
51
Jan Hilgeman
Vergeer Holland
47:43
47:32
52
Sebastiaan Epping
Gouda
47:52
47:43
53
Frank van der Laan
Vergeer Holland
47:55
47:48
54
Jos schippers
Ridderkerk
48:02
47:33
55
Jeroen van Leeuwen
Reeuwijk
48:07
47:33
56
Benjamin Rutjens
Bodegraven
48:10
47:58
57
Anton van Drunen
Bruchem
48:14
48:08
58
William Steenbergen
Waarder
48:44
48:32
59
Christian van Dijk
Antilope
48:45
48:37
60
Ron van Dam
Bodegraven
48:47
48:18
61
Johan Goudriaan
Oudewater
48:49
48:39
62
Lars Berkhout
Reeuwijk
48:54
48:42
63
Jaap Vermeulen
Veenendaal
48:54
48:31
64
Ruud Bronswijk
Gouda
49:05
49:00
65
Lennert Goedegebuure
Bruchem
49:20
49:13
66
Jeroen Mul
Gouda
49:27
49:18
67
John Linting
Alphen aan den Rijn
49:28
48:52
68
Rick Bosman
Alphen aan den Rijn
49:28
48:52
69
Quintus van der Bijl
Sportclub Reeuwijk
49:30
49:03
70
Nico Both
Woerden
49:33
49:08
71
Floris van der Hoeven
Gouda
49:35
49:27
72
Harold Baas
Sportclub Reeuwijk
49:37
49:25
73
Mark de Keijzer
Bodegraven
49:39
49:27
74
Daniel Mohanu
Rotterdam
49:39
49:16
75
Stephan van de Bildt
Moordrecht
49:40
49:11
76
Piet Mourik
Krimpen aan den IJssel
49:41
49:25
77
Boudewijn van der Wal
Bruchem
49:51
49:46
78
Wilbert van Ofwegen
Waddinxveen
50:00
49:49
79
Arno Brouwer
Boskoop
50:00
49:49
80
Arjan van der Leij
Rotterdam
50:03
49:28
81
Patrick Boog
Reeuwijk
50:04
49:37
82
Wick Vermeulen
Gouda
50:06
49:42
83
Niels vd wal
Capelle aan den IJssel
50:07
49:57
84
Bas van de Les
Nederland
50:09
49:55
85
Gijs Graveland
Sportclub Reeuwijk
50:21
49:56
86
Axel Dees
Rotterdam
50:22
49:56
87
Maarten Sijmons
Vergeer Holland
50:40
50:38
88
Ad Mocking
Antilope
50:50
50:42
89
Remco van Groningen
Reeuwijk
51:02
50:38
90
Jeroen Sanders
AAV '36
51:15
51:12
91
JoŽl van der Wal
Krimpen aan den IJssel
51:18
51:07
92
Wilbert Moors
Gouda
51:20
50:50
93
Bastiaan Verhoef
Waddinxveen
51:24
51:15
94
Cor Nap
Driebruggen
51:29
51:11
95
Piet van Herle
Boskoop
51:34
51:28
96
Wouter Huijsmans
Gouda
51:36
51:10
97
Dirk Kersbergen
Hei- en Boeicop
51:37
51:17
98
Richard Stoppelenburg
Reeuwijk
51:38
51:28
99
Fedor Batenburg
Vos Plan
51:43
51:20
100
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
51:55
51:30
101
Jan Hoogendoorn
Gouda
51:57
51:25
102
Hans Lok
Sportclub Reeuwijk
51:58
51:31
103
Erik Verkaik
Utrecht
52:24
52:05
104
Kristian Feenstra
Amstelveen
52:26
52:02
105
Freek Kastelein
Bodegraven
52:33
52:13
106
Ton Breedvels
Lekkerkerk
52:35
52:23
107
Fred Vijfvinkel
Reeuwijk
52:43
52:19
108
Sze-Ho Wan
Gouda
52:46
52:39
109
Ebert van Vliet
Sportclub Reeuwijk
52:49
52:36
110
Erik Meijer
Rotterdam
53:00
52:38
111
Casper Boekelaar
Gouda
53:12
53:06
112
Johan Grootscholten
Sportclub Reeuwijk
53:20
53:09
113
Kelvin Yaguez
Vergeer Holland
53:21
53:04
114
Gerrit Oostenveld
Hekendorp
53:34
53:18
115
Frans Jansen
Woerden
53:38
53:09
116
Frank Boerboom
Bodegraven
53:44
53:14
117
Rien Bregman
Leiden
54:04
53:52
118
Kees Jan Wolswinkel
Reeuwijk
54:08
53:41
119
Erik Batenburg
Vos Plan
54:15
53:52
120
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
54:19
54:04
121
van Noort
Woubrugge
54:20
53:49
122
Ros Langeveld
Lekkerkerk
54:24
54:09
123
Tim Moerok
Elst Gld
54:31
54:06
124
Wim Schreuder
Bodegraven
54:32
54:29
125
Ferry Boot
Sportclub Reeuwijk
54:38
54:33
126
Hans de Swart
Zoetermeer
54:48
54:34
127
Rob Overes
Bodegraven
54:50
54:30
128
Tom van Aarle
Zoetermeer
55:00
54:46
129
Marco van Kats
Bergambacht
55:05
54:41
130
Jaap de Bruin
Gouda
55:07
54:31
131
Marcel van Gils
Vergeer Holland
55:12
54:52
132
Hans Kempen
Alphen
55:22
54:50
133
Ad Kraal
Moerkapelle
55:27
55:13
134
Ronald van Loon
Bodegraven
55:29
55:09
135
Erwin van Bergen
Vergeer Holland
55:30
55:21
136
Peter Zoetmulder
Gouda
55:39
55:32
137
Kevin Mertens
Utrecht
55:47
55:31
138
Sander Reijken
Hazerswoude-Rijndijk
55:52
55:37
139
Willem Meeuwsen
55:58
55:43
140
Raymon Epping
Bodegraven
56:04
55:47
141
Coen Blomsma
Utrecht
56:24
55:51
142
Bob de Vos
Vos Plan
56:27
56:05
143
Joshua Hehalatu
Vegeer Holland
56:49
56:32
144
Richard Verstegen
Sportclub Reeuwijk
56:55
56:28
145
Peter Mensink
Loopcursus Reeuwijk
56:55
56:34
146
Jan Plas
Gouda
57:05
56:49
147
Dick Slob
Gouda
57:10
57:00
148
Wessel Zweers
Gouda
57:10
56:44
149
Wilbert Elissen
IJsselstein Ut
57:14
56:46
150
Karim Oulad-Haddou
Vergeer Holland
57:14
56:56
151
Pepijn de Laat
Gouda
57:15
56:48
152
Leen Nelemans
Leiden
57:26
57:10
153
Loe Broere
Waddinxveen
57:38
57:09
154
Dennis Vergeer
Vergeer Holland
57:59
57:37
155
Patrick Zuidam
Alphen aan den Rijn
58:07
57:31
156
Rudy Kuijlen
Bergen op Zoom
58:13
58:07
157
Siebe de Vries
Stolwijk
58:31
58:24
158
Peter de Haan
Gouda
58:33
58:22
159
Jeroen de Wit
Van Beynum
59:00
58:38
160
Koos van den Nieuwendijk
Woerden
59:19
59:05
161
Pieter't Hart
Woerden
59:20
59:12
162
Frans Lansbergen
Gouda
59:21
58:52
163
Siem Hornis
Vergeer Holland
59:28
58:56
164
Gert van Butzelaar
Waddinxveen
59:59
59:27
165
Rolf Kunneke
Waddinxveen
1:00:01
59:29
166
Diederik Braat
Aerdenhout
1:00:18
59:44
167
Tomothy Voskuil
Den Haag
1:00:22
59:45
168
Martin de Jong
Alphen aan den Rijn
1:00:36
1:00:10
169
Robert van Bergen
Stolwijk
1:00:50
1:00:41
170
Aad van der Wal
Krimpen aan den IJssel
1:01:25
1:00:53
171
Mehendar Ramnarine
Vergeer Holland
1:01:30
1:00:57
172
Albert van der Meer
Clytoneus
1:02:06
1:01:52
173
Ton Wildenburg
Lisse
1:02:12
1:01:42
174
Hans van de Wetering
Gouda
1:02:44
1:02:39
175
Koos van Vliet
Gouda
1:02:53
1:02:40
176
Mohammed El Gharbi
Vergeer Holland
1:03:03
1:02:44
177
Hans Ligthart
Houten
1:03:13
1:02:42
178
Maurits van der Velden
Waddinxveen
1:03:14
1:02:39
179
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
1:03:19
1:03:13
180
Albert Kok
Waddinxveen
1:03:22
1:02:50
181
Kommer Hoogstad
Gouda
1:03:41
1:03:01
182
Ricardo Belluz
Gouda
1:03:42
1:03:34
183
Maichel Kosterman
Veenendaal
1:03:44
1:03:10
184
Evert van Manen
Veenendaal
1:03:52
1:03:18
185
Ralph Gommans
Vergeer Holland
1:03:54
1:03:33
186
Robin Stoppelenburg
Reeuwijk
1:04:21
1:03:53
187
Tom Klomp
Vergeer Holland
1:04:54
1:04:14
188
Fred Verserg
Heemstede
1:07:21
1:07:08
189
Ed Benningshof
Rotterdam
1:09:12
1:08:54
190
Paul Lebbink
's-Gravenhage
1:09:20
1:09:05
191
Fons godijn
Capelle aan den IJssel
1:11:26
1:10:55
192
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:13:59
1:13:40
193
Johan de Leeuw den Bouter
Ouderkerk aan den IJssel
1:14:50
1:14:15
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Lamboo
Gouda
44:24
44:24
2
Colien Peperkamp
Gouda
45:20
45:20
3
Inge Groenewegen
Haarlem
48:10
47:51
4
Corine Schouts
Gouda
49:29
49:25
5
Joele de Hoog
Spijkenisse
49:47
49:38
6
Evelyn van de Bildt
Enschede
50:03
49:35
7
Linda van der Zanden
Gouda
50:30
50:19
8
Leonie Stooker
Gouda
50:45
50:43
9
Ingeborg Trel
Waddinxveen
50:58
50:55
10
Franka Veltman
Rotterdam
51:08
50:31
11
Maria van Dam - Meijer
Bodegraven
52:01
51:48
12
Marina van Holst
Bodegraven
52:01
51:48
13
Tessel van Manen
Rotterdam
52:51
52:14
14
Loes van Vliet
Gouda
54:07
53:49
15
Corine van Vuuren
Waddinxveeen
54:18
54:02
16
Dorine Stoppelenburg
Reeuwijk
54:28
54:17
17
Sabine van Rijn
Zoetermeer
55:01
54:34
18
Maartje ten Barge
Utrecht
55:41
55:19
19
Christel de Grot
Vleuten
55:46
55:22
20
Lizet Verdonk
Vergeer Holland
56:51
56:27
21
Tamara Mourits
Waddinxveen
56:59
56:28
22
JolŤne Overes
Bodegraven
57:01
56:41
23
Remke Reith
Amsterdam
57:48
57:33
24
Annemarieke van Leeuwen
Vergeer Holland
57:49
57:20
25
Melanie buskens
Moordrecht
57:58
57:38
26
Tamara Dijkstra
Dordrecht
58:06
57:52
27
Annelies Streng
Reeuwijk
59:33
59:00
28
Eugenie Beniers
Rhoon
59:40
59:04
29
Thea van der Velde
Antilope
59:40
59:30
30
Iris ten Barge
Alphen aan den Rijn
1:00:06
59:44
31
Christine van den hoek
Zwammerdam
1:00:15
59:54
32
Souad Zgaoui
Rotterdam
1:00:48
1:00:29
33
Anja Grijze
Sportclub Reeuwijk
1:01:00
1:00:34
34
Marie Claire Looze
Rotterdam
1:01:37
1:01:19
35
Claudia Baank
Gouda
1:01:43
1:01:01
36
Judith Jansen
's-Gravenhage
1:01:51
1:01:23
37
Amber van Loon
Reeuwijk
1:01:53
1:01:34
38
Jolanka Boon
Waddinxveen
1:01:59
1:01:29
39
Karin van Asselt
Breda
1:02:00
1:01:32
40
Anita van Duin
SC Reeuwijk
1:02:11
1:01:45
41
Rachida Chtioui
Gouda
1:02:12
1:01:46
42
Hanneke Kreling
Van Beynum
1:02:13
1:01:51
43
Elly Vermeer
Vergeer Holland
1:02:34
1:02:02
44
Lonneke Goei
Antilope
1:02:51
1:02:22
45
Lenie de Visser
Schiedam
1:03:18
1:03:08
46
Charlotte Bakker
Gouda
1:03:43
1:03:35
47
Linda Warnaar
Linschoten
1:03:55
1:03:17
48
Marlene Lam van Schie
Woerden
1:03:57
1:03:20
49
Annemieke Schoonewagen
Moordrecht
1:04:07
1:03:36
50
Monique van Echten
Moordrecht
1:04:09
1:03:38
51
Mieke Anker
Gouda
1:04:11
1:04:01
52
Corrie Hoogendoorn
Antilope
1:04:53
1:04:16
53
Mieke Pantus
Loopcursus Reeuwijk
1:05:45
1:05:10
54
Myranda van der Nol
Gouda
1:06:17
1:05:39
55
Willemijn Pijl
Hendrik-Ido-Ambacht
1:06:21
1:05:44
56
Linda Smeenk
Almere
1:06:52
1:06:29
57
Ellen Karsbergen
Rotterdam
1:06:52
1:06:28
58
Jolanda Gerbrandts
Sportclub Reeuwijk
1:07:06
1:05:17
59
Tanja Wolf
Gouda
1:07:11
1:06:29
60
Teddie van Noppen
Reeuwijk
1:07:57
1:07:38
61
Rozemarijn van der Giesse
Ouderkerk aan den IJssel
1:08:26
1:08:17
62
Danielle Dorr
Rozenburg Zh
1:09:10
1:08:44
63
Els Wieman - van Vliet
Gouda
1:09:59
1:09:41
64
Lotte godijb
Capelle aan den IJssel
1:11:25
1:10:54
65
Dyantha Cobet
Ridderkerk
1:11:29
1:10:54
66
Rianne Kreuk
Krimpen aan den IJssel
1:13:03
1:12:46
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roeland van der Harst
Leiden
17:13
17:13
2
Bart de jong
Uden
17:35
17:35
3
Bart Buijs
Barendrecht
18:27
18:27
4
Dion Vergeer
Woerden
18:41
18:41
5
Pim van der Kroft
Woerden
18:50
18:50
6
Bennie Muller
Zegveld
18:55
18:55
7
Elwin Zijlstra
Gouda
19:11
19:11
8
Micha van der Wal
Amsterdam
20:17
20:09
9
Matthijs MŁller
Sportclub Reeuwijk
20:17
20:17
10
Matthijs Verhoog
Gouda
20:44
20:44
11
Kees Prins
Sliedrecht
20:49
20:46
12
Rick Huisman
Reeuwijk
20:58
20:55
13
Paul Grootscholten
Reeuwijk
21:03
20:58
14
AÔmane Benchellal
De Goudse Waarden
21:19
21:11
15
Sander van de Water
Gouda
21:30
21:12
16
Jack van Ofwegen
Waddinxveen
21:55
21:50
17
Talkehati
Gouda
22:25
22:19
18
Walter de Wilde
Gouda
22:27
22:24
19
Dennis Steenbergen
Vergeer Holland
22:45
22:19
20
Gerard van de Bovenkamp
Ochten
22:50
22:48
21
Berry Teeuwen
Stolwijk
22:58
22:53
22
Martin Buitendijk
Alblasserdam
23:16
23:14
23
Jauco Noordzij
Gouda
23:40
23:31
24
Hans Boersma
Rotterdam
23:41
23:38
25
Koen Dekker
Sportclub Reeuwijk
23:47
23:36
26
Rachid Akhlouf
Gouda
23:51
23:23
27
EtiŽnne van Oudshoorn
Gouda
23:53
23:35
28
Lars van Nieuwkoop
Reeuwijk
24:02
23:50
29
Hans van den Hil
Waddinxveen
24:05
23:57
30
Kevin Langelaar
Vergeer Holland
24:09
23:40
31
Martin de Jong
Boskoop
24:12
24:10
32
Hannos Schuurman
Gouda
24:56
24:54
33
Michel Wassenaar
Vergeer Holland
25:06
24:45
34
Raymon van Swieten
Vergeer Holland
25:24
24:51
35
Tim Koning
Moordrecht
25:29
25:17
36
Erwin Prikker
Gouda
25:30
25:24
37
Patrick Bouwer
Bodegraven
25:31
25:27
38
Edwin Boer
Gouda
25:44
25:38
39
Freek Groenewoud
Gouda
26:11
25:37
40
Manuel Gast
De Goudse Waarden
26:25
26:18
41
Siegfried Dijkhuis
Capelle aan den IJssel
26:30
26:20
42
Theo Hardeveld
Veenendaal
26:35
26:04
43
Jan Brak
Bodegraven
26:57
26:44
44
Michel Schouten
Hardloopwinkel
27:04
26:41
45
Wilco Keulen
Hardloopwinkelm
27:04
26:40
46
Gerrit Walraven
Hardloopwinkel
27:44
27:22
47
Arjan Koot
Vergeer Holland
27:44
27:06
48
Peter Verdonk
Vergeer Holland
27:53
27:32
49
Ronald de Bruin
Vergeer Holland
27:54
27:22
50
Roel Stapper
Oss
28:00
27:44
51
Leen Bont
Vergeer Holland
28:03
27:34
52
Leo Nobel
Hardloopwinkel
28:21
27:58
53
Ronald Kleiweg
Reeuwijk
28:31
28:13
54
Rob van der Moolen
Bodegraven
28:35
28:18
55
Arie Sluijs
Vergeer Holland
28:48
28:27
56
Philippe Ribbens
Van Beynum
29:00
28:56
57
Ronald Kersseboom
Loopcursus Reeuwijk
29:26
29:17
58
Arie van Breugel
Zwijndrecht
29:32
29:25
59
Erwin van Rijn
Loopcursus Reeuwijk
29:48
29:39
60
Hans Rosendaal
Veenendaal
29:54
29:20
61
Rens Stapper
Oosterwolde Fr
29:55
29:37
62
Ray van Kersen
Schiedam
30:28
29:52
63
Joop van der Made
Vergeer Holland
30:31
30:08
64
William Ton
Gouda
30:41
30:29
65
Gerard van Zuilen
30:50
30:44
66
Claus van Straaten
Vergeer Holland
30:54
30:23
67
Roel Knol
Waddinxveen
31:02
30:50
68
Ferdie Pijnacker
31:07
30:45
69
Rick van der Horst
Alphen aan den Rijn
31:17
30:59
70
Frank van der Horst
Doorwerth
31:17
31:01
71
Micha van Tol
Hazerswoude-Rijndijk
31:59
31:34
72
Martijn Winkel
Vergeer Holland
32:27
31:54
73
Marco Stoute
Rotterdam
32:59
28:58
74
Jan van Klaveren
Berkel en Rodenrijs
34:31
33:54
75
Wilbert van Hardeveld
Veenendaal
34:53
34:21
76
Bram de Gier
Gouda
34:54
34:18
77
Ed Corts
Vergeer Holland
35:20
35:00
78
Rames Sjambar
Rijswijk Zh
35:28
34:55
79
Ton Vergeer
Vergeer Holland
53:41
53:00
80
Bertus van Es
Vergeer Holland
53:44
53:01
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merle de Zwart
Rotterdam
20:53
20:53
2
Nathalie de boer
Gouda
23:49
23:46
3
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
24:03
23:48
4
Simone van Zuilen
Nieuw-Vennep
25:05
25:00
5
Jacqueline potuijt
Bodegraven
25:05
24:41
6
Marga van Rooijen-Eshuis
Hardloopwinkel
25:09
24:47
7
Everdien Horlings
Leiden
25:29
25:22
8
Jolanda van Zuilen
Loopcursus Reeuwijk
25:40
25:36
9
Mariska hilgevoord
Gouda
26:34
26:29
10
Brigit Verkleij
Reeuwijk
26:51
26:41
11
Eugenie Wijk
27:30
27:07
12
Stephanie Roggeveen
Rotterdam
27:44
27:44
13
Nanet Rijlaarsdam
SC Reeuwijk
28:05
27:59
14
Nelleke Rootert
Boskoop
28:13
27:56
15
Anneke Middeldorp
Wassenaar
28:17
27:56
16
Joke Boersma
Rotterdam
28:19
28:16
17
Marieke van Bemden
Reeuwijk
28:23
27:57
18
Annewie Scholten
Gouda
28:24
27:58
19
Marija Salaj
Loopcursus Reeuwijk
28:25
28:14
20
Pip Mantjes
Gouda
28:32
28:12
21
Arja van Beveren
Loopcursus Reeuwijk
28:32
28:22
22
Karin Devilee
Gouda
28:33
28:13
23
Gidia Oosterwijk
Oudewater
29:05
28:36
24
Marian hoogendoorn
Haastrecht
29:24
28:56
25
D Meier
Woerden
29:26
29:06
26
Nicole van de Water
Spijkenisse
29:30
29:10
27
Michelle van Vliet
Driebruggen
29:31
29:01
28
Samanta Jansen
Woerden
29:33
29:19
29
Marlies van der Bas
Reeuwijk
29:52
29:26
30
Hanny van Zuilen
30:01
29:55
31
Anita Kraan
Hardloopwinkel
30:01
29:36
32
Ilse Hoppers
Hardloopwinkel
30:02
29:36
33
Eva Jansen
Hardloopwinkel
30:02
29:39
34
Merei Huigsloot
Sportclub Reeuwijk
30:10
29:43
35
Judith Mooy
30:10
29:48
36
Noa Slooff
Gouda
30:28
30:09
37
Linda Steenhuis
Boskoop
30:35
29:59
38
Marlies Vreman
Hardloopwinkel
30:39
30:11
39
Sandy Zwaan
Hardloopwinkel
30:42
30:15
40
Eline de Nood
Loopcursus Reeuwijk
30:43
30:27
41
Joleen Streefkerk
Waddinxveen
30:44
30:25
42
Marijke van Nieuwkoop
Reeuwijk
30:45
30:32
43
Isabel Blenk
Loopcursus Reeuwijk
30:52
30:41
44
Sabine van Tilborg
Loopcursus Reeuwijk
30:52
30:41
45
Wendy Breedijk
Loopcursus Reeuwijk
30:56
30:42
46
Wendy Vermeulen
Oudewater
31:00
30:46
47
Evelien Nohlen
Hardloopwinkel
31:10
30:46
48
Daniella Oosting
Zuidland
31:11
31:03
49
Lenny Althof
Gouda
31:12
30:53
50
Helene de Kreem
Gouda
31:15
30:55
51
Conny Hey
Hardloopwinkel
31:20
30:55
52
Ilse Versteeg
Hardloopwinkel
31:21
30:57
53
Alda Slob-Jacobs
Gouda
31:33
31:16
54
Angelique Nihot
Moordrecht
31:38
31:34
55
Nathalie Verhaar
Loopcursus Reeuwijk
31:48
31:44
56
Mieke Boet
Reeuwijk
32:03
31:39
57
Linda Burger
Vergeer Holland
32:27
31:59
58
Merel de Best
Halle
32:34
32:14
59
Martine Liefers
Bunnik
32:47
32:33
60
Marisca Nijland
Odijk
33:00
32:46
61
Jolanda Kleiweg
Sportclub Reeuwijk
33:02
32:33
62
Sabine van Meurs-Rietveld
Reeuwijk
33:07
32:41
63
Noushka Karlas
Woerden
33:48
33:40
64
Anita Vermaas-Kool
Hekelingen
33:48
33:31
65
Eugenie Rijkenhuizen
Hardloopwinkel
34:06
33:44
66
Marjolein van Beem
Waddinxveen
34:06
33:55
67
Beatrix Slappendel
Reeuwijk
34:14
33:45
68
Jacqueline de Vor
Oudewater
34:16
33:47
69
Simone van Beem
Waddinxveen
34:20
34:08
70
Gerallien de Groot
Reeuwijk
34:21
34:04
71
Jiska van Elk
Loopcursus Reeuwijk
34:22
34:07
72
Jantine Houmes
Loopcursus Reeuwijk
34:22
34:08
73
Willemien Bakker
Loopcursus Reeuwijk
34:23
34:13
74
Ingrid Mulder
Woerden
34:25
34:16
75
Esther den Uijl
De Meern
34:40
34:10
76
Agnes Veeningen
Boskoop
34:43
34:30
77
Tamara Luiten
Schiedam
35:20
34:45
78
Mirella Kok-Schouten
Vergeer Holland
35:20
34:49
79
Angela van der Starre
SC Reeuwijk
35:34
35:04
80
MariŽlle Mazee
AV '47
37:10
36:36
81
Karin IJsselstijn
Boskoop
37:10
36:36
82
Florence de Werd
De Goudse Waarden
37:29
36:57
83
Nikita Mantjes
De Goudse Waarden
37:30
36:57
84
Claudia de Boer
Reeuwijk
37:48
37:34
85
Audrey Aijpassa
Reeuwijk
37:48
37:35
86
Jantine Goedvolk
Loopcursus Reeuwijk
39:56
39:40
87
Mireille Mul
Nieuwerbrug aan den Rijn
40:31
40:03
88
Dinie den Brave
Stolwijk
43:04
42:27
J-12, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin de Haan
SC Reeuwijk
8:42
8:42
2
Florin de Heij
Alphen a.d. Rijn
9:34
9:34
3
Niels Axmacher
Alphen aan den Rijn
9:36
9:36
4
Olivier Westerveld
Bodegraven
10:16
10:16
5
Milan Tol
SC Reeuwijk
10:17
10:17
6
Maarten Hagenaars
SC Reeuwijk
10:19
10:19
7
Maurits 't Hart
Alphen a.d. Rijn
10:28
10:28
8
Walter Dorresteijn
Reeuwijk
10:29
10:29
9
Kay Groeneveld
Bodegraven
10:52
10:52
10
Ivar Martens
Zoetermeer
11:26
11:26
11
Jaco Boot
SC Reeuwijk
11:39
11:37
12
Rick van Duijn
SC Reeuwijk
11:52
11:52
13
Beau Janssen
Alphen a.d. Rijn
12:00
12:00
14
Daniel van Riel
Reeuwijk
12:50
12:50
15
Kees Vermeulen
Vergeer Holland
13:05
13:05
16
Kaya lie- Hap- Po
Rotterdam
15:03
15:01
17
Bodhi Lie-Hap-Po
Rotterdam
15:06
15:06
M-12, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merlijn van Doorn
Zeist
9:57
9:57
2
Loes van den Berg
Reeuwijk
10:22
10:22
3
Jara de Heij
Alphen a.d. Rijn
10:31
10:31
4
Jonne Boot
SC Reeuwijk
12:03
12:01
5
Thirza van Nieuwkoop
Reeuwijk
12:59
12:59
6
Nina Vermeulen
Vergeer Holland
14:03
14:02
7
Lotte van Meurs
Reeuwijk
14:10
14:10
8
Julia Vergeer
Vergeer Holland
14:21
14:21
9
Emma Vergeer
Vergeer Holland
15:04
15:04
10
Kim Vergeer
Reeuwijk
15:30
15:30
J-9, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sem Snellen
Reeuwijk
3:57
3:57
2
Sedney Epping
SC Reeuwijk
4:17
4:17
3
Jochem Hofland
SC Reeuwijk
4:19
4:19
4
Tiego Zijlstra
Gouda
4:21
4:21
5
Max Westerveld
SC Reeuwijk
4:22
4:22
6
Noah Epping
Gouda
4:32
4:32
7
Mees Boom
Bodegraven
4:50
4:47
8
Rick Kuijper
SC Reeuwijk
4:53
4:49
9
Roy van Rijn
SC Reeuwijk
4:53
4:53
10
Boaz de Nood
Reeuwijk
4:55
4:55
11
Daniel Timmerman
SC Reeuwijk
4:57
4:54
12
Sepp Vergeer
Bodegraven
5:01
4:59
13
Kevin van Duijn
Bodegraven
5:03
5:01
14
Luuk van de Bas
SC Reeuwijk
5:03
5:03
15
Ruben Baars
SC Reeuwijk
5:18
5:18
16
Joost van Dam
Reeuwijk
5:19
5:19
17
Milo Verkerk
SC Reeuwijk
5:28
5:26
18
Matthijs Zijlstra
Gouda
5:35
5:32
19
Luuk Zijlstra
Gouda
5:37
5:37
20
Alex Roggeveen
Rotterdam
5:38
5:34
21
Wout Vergeer
Bodegraven
5:57
5:57
22
Dion Blom
Rotterdam
6:02
6:02
23
Luuk Vergeer
Vergeer Holland
6:30
6:30
24
Luca Arnold
Capelle aan den IJssel
6:39
6:33
25
Bas van Bemden
Reeuwijk
6:46
6:40
26
Sean Turinq
Reeuwijk
7:02
6:55
27
Jamie Epping
Gouda
7:04
7:04
28
Siem van der Bas
Reeuwijk
7:20
7:12
29
Kai van Turnhout
Bodegraven
7:24
7:20
30
Iben Dirksen
Austerlitz
7:28
7:23
31
Marijn van Luyn
Alphen a/d Rijn
7:33
7:28
32
Levi Schuurman
Gouda
7:56
7:53
M-9, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bibi de Geest
Waddinxveen
4:24
4:24
2
Denna van Turnhout
SC Reeuwijk
4:45
4:43
3
Mouna Jansen
SC Reeuwijk
5:11
5:11
4
Indy Schouten
SC Reeuwijk
5:29
5:29
5
Lisa Kraan
Reeuwijk
5:30
5:30
6
Sophie Snellen
SC Reeuwijk
5:30
5:30
7
Aliya Yaguez
Vergeer Holland
5:32
5:32
8
Manouk Snaterse
SC Reeuwijk
6:07
6:04
9
Jessie Vermaas
Hekelingen
6:09
6:07
10
Anouk de Jong
Boskoop
6:10
6:07
11
Noortje Dirksen
Austerlitz
6:15
6:08
12
Emma Schuurmans
Gouda
6:22
6:19
13
Luna de Nood
Reeuwijk
6:25
6:25
14
Phileine Akkerman
Boskoop
6:26
6:23
15
Marie Meulepas
Alphen a.d. Rijn
6:45
6:41
16
Femke Hoogeveen
Boskoop
7:03
6:56
17
Sarah Vergeer
Vergeer Holland
7:17
7:17
18
Fleur Versteeg
Gouda
7:44
7:39
19
Ruth Versteeg
Gouda
7:46
7:41
20
Amber Bont
Vergeer Holland
7:53
7:53
21
Lotte Bont
Vergeer Holland
8:07
8:07
22
Esmee van manen
Reeuwijk
13:19
13:11
23
Tjitkse Dirksen
Austerlitz
13:28
13:21
www.uitslagen.nl
18-03-2018 11:41