Uitslagenlijst Crosscompetitie Finale Jeugd

Soest - Zaterdag 17 maart 2018

JJA, START 1 11.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
16:11
2
Jens van Gelderen
Lycurgus
16:52
3
Koen Grandiek
AV Castricum
17:12
4
Leon Huiszoon
Triathlon
17:19
5
Thijmen Alderden
AV Aalsmeer
17:24
6
Davy Heijsteeg
AV Aalsmeer
17:32
7
Timo Stegink
AV Castricum
17:34
8
Boudewijn Welkzijn
Phanos
17:37
9
Reinder Prince
Triathlon
17:55
10
Teun Beers
NOVA
18:16
11
Loek Janmaat
AKU
18:19
12
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
18:22
13
Coen Blanson Henkemans
Lycurgus
19:03
14
Job van den End
Tempo
19:07
15
Sybren Kiewiet
Hellas
19:43
16
Lucas Stolk
Pijnenburg
20:05
17
Dean Niesten
Hera
20:08
18
Jochem de Kruijff
Clytoneus
21:14
19
Steven de Moel
NOVA
22:16
JJB, START 1 11.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Baltus
SAV
16:24
2
Tom Hoogeboom
NOVA
16:32
3
Duncan Steenbakker
AV Castricum
16:50
4
Jelle Timmerman
Clytoneus
17:14
5
Pablo Velt
Atverni
17:15
6
Luco van Bergen
Phanos
17:26
7
Yordi Druijff
Triathlon
17:34
8
Viggo Parol
Triathlon
17:52
9
Angelo Visser
NEA Volharding
18:06
10
Daniël Vink
U-Track
18:12
11
Jelle van der Schoot
U-Track
18:24
12
Wessel Heil
AV Aalsmeer
18:28
13
Kick Castricum
AV Castricum
18:39
14
Rob Nijssen
Hylas
18:52
15
Lars Thodé
AV Castricum
19:01
16
Milan Biesheuvel
AV Aalsmeer
19:03
17
Lars Philipsen
Hera
19:14
18
Ingmar Veltman
Altis
19:16
19
Mike de Dood
Lycurgus
19:17
20
Piet van Vuuren
DEM
19:22
21
Daan Kothman
Altis
19:24
22
Nick Beerepoot
Hera
19:37
23
Robin Koning
Trias
19:40
24
Camiel Colen
Hellas
19:53
25
Pepijn Oron
Hellas
20:02
26
Daan Woldring
AV '23
20:02
27
Tjalling Galema
GAC Hilversum
20:03
28
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
20:44
29
Raoul Lensen
Lycurgus
21:46
30
Tristan de Bree
Atverni
23:32
MJA, START 2 12.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
10:49
2
Noor Kuilboer
Hera
11:26
3
Noa Hoondert
AV '23
11:27
4
Madelief Kok
Triathlon
11:30
5
Mariska Poel
DEM
11:37
6
Cheryl Konijn
AV Castricum
12:21
7
Noa Zoon
Noordkop
12:28
8
Nora Winter
Lycurgus
12:34
9
Maaike Bakker
AV Castricum
13:09
10
Rosa Hulsman
Triathlon
13:50
11
Esther Spruit
Phoenix
15:03
MJB, START 2 12.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolente Bleijs
GAC Hilversum
11:13
2
Manon Verdonck
AV Edam
11:52
3
Lieve Eising
Lycurgus
11:59
4
Pien Scheer
GAC Hilversum
12:05
5
Mette Oosterink
GAC Hilversum
12:12
6
Anne Geytenbeek
U-Track
12:15
7
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
12:40
8
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
12:54
9
Mellani Goezinnen
NEA Volharding
13:08
10
Meike Hartog
Zaanland
13:19
11
Femke Drijfhout
Lycurgus
13:31
12
Misha Oberski
Phanos
13:36
13
Paulien Idema
AKU
13:42
14
Nathalie Leushuis
Triathlon
13:48
15
Nadine de Vries
Clytoneus
13:55
16
Noëly Baan
Phanos
14:23
17
Nikki van Herwaarden
Phanos
14:45
JJC, START 3 12.25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Hoogendoorn
U-Track
11:55
2
Jurre Brouwer
GAC Hilversum
12:01
3
Jeff Tesselaar
Hera
12:02
4
Yohannes Hiensch
Phanos
12:09
5
Tim de Wild
Hellas
12:17
6
Eyoël Hiensch
Phanos
12:26
7
Jorrit Wynia
Phanos
12:27
8
Max van Liempdt
Almere '81
12:28
9
Jarik van de Mast
Altis
12:30
10
Twan Deumers
Lycurgus
12:39
11
Rick van der Meer
AV Zeewolde
12:42
12
Seb Wals
Lycurgus
12:44
13
Fedor Musil
Phanos
12:48
14
Aike van der Lei
AV Edam
12:54
15
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
12:56
16
Lennert Berentsen
Altis
12:57
17
William Knol
Hellas
12:58
18
Lucas van Schaffelaar
AV '23
13:06
19
Anders Haringsma
AV '23
13:06
20
Luc Veldman
Zuidwal
13:17
21
Primo Burgstra
AV '23
13:19
22
Ioann Lobles
Noordkop
13:20
23
Jente Faber
GAC Hilversum
13:20
24
Maël Plasschaert
Almere '81
13:25
25
David Neidig
GAC Hilversum
13:29
26
Liam de Bruijne
Altis
13:32
27
Thom Kroon
Zuidwal
13:32
28
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
13:33
29
Arend Plomp
Lycurgus
13:35
30
Mark Hollestelle
Triathlon
13:36
31
Dries Boermans
Phanos
13:38
32
Lukas Renaud
GAC Hilversum
13:40
33
Graeme 't Hoen
AV Aalsmeer
13:44
34
Gies Oude Brunink
Fit
13:44
35
Luca Roecoert
NOVA
13:45
36
Boris Aerts
AV '23
13:45
37
Mart Pronk
NOVA
13:46
38
Anton van Triest
Clytoneus
13:49
39
Wesley Steenbakker
Lycurgus
13:49
40
Koen Grapendaal
Hylas
13:52
41
Jonah Broer
Triathlon
13:52
42
Nout Heine
Lycurgus
13:53
43
Sander Buikman
AV Edam
13:53
44
Job Linssen
Zuidwal
13:55
45
Yassine El Mortai
Atos
13:57
46
Pier van der Ploeg
Triathlon
13:58
47
Djimon de Groot
Almere '81
13:59
48
Luuk van Eden
Spirit Lelystad
14:00
49
Dat de Kiefte
Phoenix
14:01
50
Imme van den End
Tempo
14:01
51
Luc Nederpel
Atverni
14:03
52
Bastian Jansma
GAC Hilversum
14:04
53
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
14:05
54
Lucius Bout
Phanos
14:09
55
Oscar Meijer
Altis
14:13
56
Erik Cana
Spirit Lelystad
14:15
57
Jerry Koning
Trias
14:19
58
Dani Suparmono
GAC Hilversum
14:22
59
Leandro Ouwehand
AV Edam
14:37
60
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
14:44
61
Eric Glas
Spirit Lelystad
14:46
62
Pim Zeeman
Hellas
14:46
63
Joppe Bakker
Clytoneus
14:48
64
Kenny Elings
Zuidwal
14:52
65
Robin Pos
GAC Hilversum
14:53
66
Alessio Rimedia
Atos
14:53
67
Romano Guellai
Atos
15:10
68
Hidde Koning
Atos
15:12
69
Quintin Janse
Tempo
15:15
70
Pepijn de Groot
Pijnenburg
15:17
71
Justin Lagadeau
Altis
15:19
72
Chiel Meijer
AV Zeewolde
15:24
73
Jonas Kole
Altis
15:35
74
Tycho Vink
Altis
15:44
75
Tobias Boekeloo
Tempo
15:45
76
Maxim Roos
Tempo
15:46
77
Mika van der Lei
AV Edam
15:48
78
Danny Breet
Hylas
15:53
MJC, START 4 12.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamar Veltman
Almere '81
7:14
2
Laura van Langen
SAV
7:15
3
Eline Mast
NEA Volharding
7:19
4
Fee Mok
SAV
7:28
5
Nynke Streppel
Fit
7:30
6
Fenna Heijbroek
Phanos
7:47
7
Misha Pier
AV '23
7:53
8
Britt Jager
Altis
7:54
9
Carmen Huikeshoven
Altis
7:55
10
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
7:57
11
Puk Poulijn
Altis
8:01
12
Fee Eising
Waterland
8:05
13
Veerle Verbeek
Phanos
8:05
14
Ella Mosselman
SAV
8:06
15
Tessa van Herp
Lycurgus
8:07
16
Meike Stoter
Triathlon
8:08
17
Tessa Beugelink
AAC
8:13
18
Norah van Kippersluis
Pijnenburg
8:14
19
Eva Kroon
Altis
8:18
20
Lois Kok
Altis
8:19
21
Marlot Groeneweg
Altis
8:21
22
Maria Kuipers
Phanos
8:24
23
Pipp Pauzenga
AV Castricum
8:27
24
Pien Frederiks
SAV
8:27
25
Marinka Schuurman
Altis
8:28
26
Marit van Wijk
AAC
8:28
27
Myrthe Vernooij
Altis
8:29
28
Lotte Zethof
AV Aalsmeer
8:29
29
Isa Nijkamp
GAC Hilversum
8:30
30
Melissa Steenbakker
Atos
8:35
31
Aniek Kothman
Altis
8:35
32
Sarah van Tuijl
Almere '81
8:37
33
Rixt Vos
Clytoneus
8:43
34
Marleen van Beers
Altis
8:43
35
Amélie de Wit
AV '23
8:43
36
Pien Kempe
Altis
8:45
37
Marit Jansons
Triathlon
8:46
38
Sietske de Bruin
AV Aalsmeer
8:48
39
Mali Onyeike
AV '23
8:48
40
Bente van Lindert
AV '23
8:49
41
Jitske van Helden
Triathlon
8:49
42
Lian Kuijken
Lycurgus
8:50
43
Fleur Luttikhuizen
Lycurgus
8:50
44
Puk Terpstra
Tempo
8:53
45
Isabella Oudkerk Pool
Zuidwal
8:54
46
Christine de Waal
Hellas
8:54
47
Hannah Garritsen
Clytoneus
8:55
48
Noa Harteman
AV Zeewolde
8:57
49
Arwen de Wit
NEA Volharding
8:57
50
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
8:58
51
Faye Traube
AAC
8:59
52
Salome van Berkel
Hollandia
9:05
53
Myrthe Martens
Altis
9:06
54
Amber Bakker
Lycurgus
9:08
55
Sanne Bakker Schut
Triathlon
9:16
56
Esmee Wijman
Hera
9:28
57
Marloes Bosman
Hellas
9:30
58
Jolijn Stemerdink
Triathlon
9:32
59
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
9:36
60
Floor Spaan
Pijnenburg
10:02
61
Eva van Ieperen
Pijnenburg
10:15
62
Marloes Buijs
Phanos
10:18
JJD2, START 5 13.05
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meije Bosma
Hellas
7:03
2
Lars Molenkamp
Almere '81
7:11
3
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
7:17
4
Luciano van den Heuvel
Almere '81
7:17
5
Sil Westenbrink
Lycurgus
7:18
6
Lennart Boogaard
Hera
7:31
7
Pibe Baartman
Phanos
7:34
8
Carlitos Barreto Faustino
AV '23
7:40
9
Joris IJzinga
Altis
7:40
10
Gijs van der Kolk
Trias
7:41
11
Mats Medema
Altis
7:41
12
Koen van Eden
Spirit Lelystad
7:45
13
Jelle Hessing
Hollandia
7:48
14
Joost Berkhof
Triathlon
7:48
15
Daniel Winkels
AV Aalsmeer
7:49
16
Jip van der Kieft
Altis
7:51
17
Thomas Meijer
Phanos
7:53
18
Senna Kampinga
AV Zeewolde
7:54
19
Bo Schraven
Almere '81
7:55
20
Finn van der Maas
Fit
7:55
21
Ischa Sachs
AV '23
7:55
22
Sven Kroon
Almere '81
7:56
23
Ymme van Komen
Hollandia
7:57
24
Tristan de Leeuw
Tempo
7:59
25
Nathan Houwaard
Triathlon
8:00
26
Bryan van der Putten
Lycurgus
8:01
27
Skip Lemstra
Trias
8:02
28
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
8:05
29
Olaf Rijnboutt
Phoenix
8:05
30
Taeke Mulder
Phanos
8:08
31
Riemer Kerkstra
AV '23
8:10
32
Monne Sutorius
AV '23
8:12
33
Marijn van der Harst
Altis
8:13
34
Sicco Deurloo
Hollandia
8:14
35
Jonne Roos
Lycurgus
8:14
36
Arvid Jansons
Triathlon
8:16
37
Jesse van de Beek
BAV
8:18
38
Thijs ten Bruggencate
Hera
8:18
39
Benjamin Witts
AAC
8:20
40
Sam van Burgsteden
Triathlon
8:21
41
Finn Castricum
Lycurgus
8:22
42
Yuri Stolk
Pijnenburg
8:23
43
Martijn Schoemaker
AV Zeewolde
8:30
44
Ben Verhoeven
AV '23
8:33
45
Robin Melamed
Fit
8:34
46
Florian Overtoom
Startbaan
8:34
47
Samuel van Rijckevorsel
Phanos
8:37
48
Esli Kluijver
Spirit Lelystad
8:43
49
Roene Zwaanenburg
Hera
8:58
JJD1, START 6 13.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Post
Altis
7:24
2
Vasco Mosselman
SAV
7:28
3
Enrico Cossuto
Almere '81
7:29
4
Rhune van Doorn
Triathlon
7:31
5
Harm Welleweerd
Hellas
7:34
6
Luca Dooper
Tempo
7:35
7
Gijs Bomer
Hellas
7:45
8
Daan Eggenkamp
Phanos
7:49
9
Sam de Wild
Hellas
7:50
10
Senne Gisius
GAC Hilversum
7:57
11
Thom van der Leest
Altis
7:58
12
Silas Hoeve
Spirit Lelystad
7:59
13
Jochem van Warmerdam
SAV
8:00
14
Tijs Hollander
GAC Hilversum
8:01
15
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
8:02
16
Ryan van Oudheusden
Hellas
8:05
17
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
8:05
18
Willem Hammink
Phanos
8:06
19
Niels Hulsman
Altis
8:07
20
Jordi Klanker
Hylas
8:09
21
Jannes Boon
Lycurgus
8:10
22
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:11
23
Rogier Groeneweg
Altis
8:14
24
Maisel Voorn
Wieringermeer
8:14
25
Bruno Stoon
U-Track
8:14
26
Theun Blommers
Pijnenburg
8:15
27
Abel Haakman
Trias
8:19
28
Wytze de Jong
Fit
8:19
29
Jefta van der Feen
AAC
8:20
30
Sven van Gelderen
Lycurgus
8:20
31
Timo Straathof
Atverni
8:21
32
Emil de Graaf
Phanos
8:21
33
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
8:22
34
Floris van der Vijgh
Hellas
8:24
35
Stijn Beverwijk
Triathlon
8:25
36
Wouter van Dijk
AAC
8:26
37
Rick Snijder
Triathlon
8:26
38
Jesper van Helden
Triathlon
8:29
39
Timo Laseur
Altis
8:30
40
Philip Walraven
Altis
8:34
41
Leroy Eisden
Atos
8:34
42
Nick Tijmstra
Hylas
8:35
43
Marnix Molenaar
AV '23
8:36
44
Lucas van Rijn
AV Aalsmeer
8:38
45
Friso Koedijk
Phanos
8:41
46
Senna Plasschaert
Almere '81
8:41
47
Stan Bakker
Trias
8:45
48
Ruben Kok
Hera
8:45
49
Ids Kok
Phanos
8:50
50
Luce Wijma
GAC Hilversum
9:01
51
Bram Verdegaal
AV '23
9:05
52
Onbekend
9:11
53
Rens Denneman
AV Castricum
9:14
54
David de Vente-Peters
Spirit Lelystad
9:14
55
Rens Assendorp
Spirit Lelystad
9:16
56
Joël Ruitenberg
AV Aalsmeer
9:24
57
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
10:05
58
Youri Bakker
Hylas
10:15
MJD2, START 7 13.35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
5:17
2
Loes Kempe
Altis
5:25
3
Shantell Kwofie
GAC Hilversum
5:32
4
Merel Veltman
Almere '81
5:33
5
Sien van Vuuren
DEM
5:34
6
Karlijn Mesman
Atverni
5:36
7
Lianne Wuring
GAC Hilversum
5:39
8
Franka Holland
AV Castricum
5:42
9
Debora van Langen
SAV
5:45
10
Anniek Triest
Clytoneus
5:47
11
Danielle Grijpink
Tempo
5:48
12
Katya Stappers
Altis
5:49
13
Carmen Guellai
Atos
5:54
14
Emma Swaanen
Altis
6:01
15
Sascha Kroon
Lycurgus
6:02
16
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
6:02
17
Lois Doornheim
GAC Hilversum
6:04
18
Robine Hooiveld
SAV
6:05
19
Marijne Repelaer van Drie
Phanos
6:07
20
Iris Turksema
Spirit Lelystad
6:09
21
Nora Stemerding
Triathlon
6:10
22
Mette Lakeman
AAC
6:11
23
Jasmijn Post
Altis
6:12
24
Mara Bouma
Phanos
6:14
25
Emma Landman
Triathlon
6:17
26
Bente Tuil
Hollandia
6:17
27
Renée van de Mast
Altis
6:17
28
Cynthia Huis in 't Veld
AV Castricum
6:19
29
Lotte Stam
Altis
6:19
30
Resa Witte
Trias
6:20
31
Maaike van Kesteren
GAC Hilversum
6:22
32
Sofie van Kooij
Altis
6:23
33
Joyce Bakker Schut
Triathlon
6:24
34
Berber Schaap
AV Zeewolde
6:24
35
Selma Martens
Altis
6:26
36
Merel Wassenaar
Phoenix
6:27
37
Raisa Ellensburg
Almere '81
6:28
38
Asraar Kortokela
Zuidwal
6:30
39
Celine Visser
AV Monnickendam
6:34
40
Lidewij Boddeke
Hellas
6:35
41
Elieke Kars
AV Zeewolde
6:38
42
Nynke Kooij
Lycurgus
6:42
43
Marits Koning
Trias
6:56
44
Silke van de Grint
Triathlon
7:16
45
Tessa Westland
Zuidwal
7:25
46
Naomi Eskes
Zuidwal
7:29
47
Femke Haverkort
Lycurgus
7:35
48
Evi Magermans
Trias
8:04
MJD1, START 8 13.45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lana Broers
Hylas
5:21
2
Jikke van der Ploeg
Triathlon
5:22
3
Jinte Braas
SAV
5:26
4
Savienne Asikende
Almere '81
5:26
5
Sophie van der Schoot
GAC Hilversum
5:41
6
Sophie Roos
Hollandia
5:49
7
Pam de Kruif
AV '23
5:50
8
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
5:51
9
Lotte Pos
GAC Hilversum
5:53
10
Tess van Zuilen
Phanos
5:53
11
Noor ter Rahé
Fit
5:57
12
Kaitlijn van Dongeren
SAV
6:00
13
Daphne Stoop
Hylas
6:04
14
Emmelie Pos
GAC Hilversum
6:05
15
Marit Brand
Hylas
6:05
16
Meike Rozemeijer
Hera
6:05
17
Floor Bomer
Hellas
6:07
18
Abigail Noruwa
BAV
6:07
19
Tess Verwer
AV Monnickendam
6:07
20
Jacobien Hoyng
Triathlon
6:11
21
Jiska Welp
GAC Hilversum
6:12
22
Blessin Uiterwijk
Almere '81
6:14
23
Jelke Steenbeek
Altis
6:15
24
Jisje Terpstra
Tempo
6:16
25
Nienke Mast
NEA Volharding
6:17
26
Laura Babucci
NEA Volharding
6:17
27
Nora van Seventer
Phanos
6:18
28
Sanne Geurtsen
Hellas
6:18
29
Anne Dijkhuizen
Tempo
6:19
30
Paula Kliphuis
GAC Hilversum
6:20
31
Fien van Hove
Trias
6:20
32
Rommy van der Zee
AV '23
6:22
33
Aisha Meijer
Hellas
6:23
34
Bo Engel
Spirit Lelystad
6:24
35
Nina Croockewit
Phanos
6:26
36
Lara van den Broek
Phoenix
6:27
37
Elena Slagt
Altis
6:28
38
Lisanne Noman
Zuidwal
6:30
39
Mette Smithuis
AV Aalsmeer
6:31
40
Britt van Westerlaak
Altis
6:32
41
Deirdre Groot
AV Castricum
6:35
42
Anouk Leguit
Almere '81
6:38
43
Bo de Wilde
AV Castricum
6:40
44
Pleun Boon
Lycurgus
6:41
45
Emilie Potjer
Phanos
6:42
46
Tara de Greeuw
Hollandia
6:43
47
Sennah Bax
Hylas
6:43
48
Ereza Plochg
Triathlon
6:44
49
Nikita Vissers
Hellas
6:46
50
Noor Tewes
Fit
6:48
51
Chiméne Ooms
Wieringermeer
6:48
52
Indy Kortman
Altis
6:49
53
Brenda de Vos
NEA Volharding
6:52
54
Noelle Veraart
Lycurgus
6:54
55
Marlieke Castelein
Triathlon
7:03
56
Evi Tervoort
Trias
7:07
57
Babbette Ketel
Lycurgus
7:08
58
Karlijn Rinsema
Altis
7:09
59
Quenetisha Walden
Hera
7:09
60
Erzsi Diehl
Lycurgus
7:15
61
Eline Zwagemaker
SAV
7:21
JPMIN, START 9 14.15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
2:40
2
Thomas van Kleef
Zaanland
2:51
3
Quinten Gisius
GAC Hilversum
2:58
4
Stef Boumans
Startbaan
2:59
5
Hidde Oldenhof
GAC Hilversum
3:00
6
Toby van Gildemacher
Atos
3:01
7
Collin Veraart
Lycurgus
3:03
8
Jesse Fonken
BAV
3:06
9
Daan de Boer
Zuidwal
3:10
10
Dhedde van Doorn
Triathlon
3:12
11
Nathan Griffioen
AV '23
3:14
12
Jaro Koper
DEM
3:15
13
Elaijh Groenbast
Feniks
3:16
14
Mees de Vries
GAC Hilversum
3:17
15
Rylan Stins
DEM
3:18
16
Milan Zuurbier
Hera
3:20
17
Tim de Jong
Hera
3:20
18
Chris Renooij
Lycurgus
3:20
19
Thijmen de Weert
Noordkop
3:20
20
Remco van Ginkel
DEM
3:23
21
Jasper van Hattum
Lycurgus
3:23
22
Inse Stuvel
Lycurgus
3:26
23
Ricardo Zirschkij
SAV
3:34
24
Samuel Sumter
Startbaan
3:36
25
Wout Overwater
Lycurgus
3:38
26
Brent Wierenga
GAC Hilversum
3:41
27
Tygo Wiecherink
Hera
3:52
JPC, START 10 14.35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Rossing
AKU
3:47
2
Stan Kriek
Zuidwal
3:48
3
Juuso van der Ende
Almere '81
3:55
4
Liam Koobs
Atos
3:55
5
Ole van der Grinten
Altis
4:04
6
Robin Bogaard
AV '23
4:05
7
Leon den Ouden
Startbaan
4:08
8
Casper Kole
Phanos
4:08
9
Thierry van Diggelen
Feniks
4:09
10
Maximilian van Buren
Startbaan
4:15
11
Thomas Eykhout
Atverni
4:15
12
Dante Cronie
Trias
4:16
13
Tijn Molenaar
Lycurgus
4:17
14
Jurne Haklander
Fit
4:17
15
Duco Verhoeven
Atos
4:18
16
Tijn Jorritsma
AV '23
4:18
17
Jonas Cressent
Altis
4:18
18
Robin van den Berg
GAC Hilversum
4:20
19
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
4:21
20
Jari Goudena
Clytoneus
4:21
21
Finn Spiekstra
Atverni
4:22
22
Thijs van Amerongen
BAV
4:23
23
Friso Leunk
Fit
4:23
24
Finn Bakker
AV '23
4:23
25
Ian Boschman
Atos
4:23
26
Daniel Hall
Zuidwal
4:23
27
Lucas Hendrickx
Triathlon
4:23
28
Stijn de Boer
Lycurgus
4:24
29
Guus van de Burgwal
Altis
4:24
30
Laurens Bijlard
GAC Hilversum
4:25
31
Sverre Brink
Startbaan
4:25
32
Simon Broek
Triathlon
4:26
33
Casper Holterhues
Altis
4:27
34
Thomas Mellink
AV Aalsmeer
4:28
35
Melle van der Meer
GAC Hilversum
4:29
36
Olivier van Luttervelt
GAC Hilversum
4:30
37
Stan Happe
Hera
4:32
38
Tygo van Rijn
Hera
4:33
39
Waldemar Baumann
Startbaan
4:35
40
Luuk Loonstra
Hellas
4:35
41
Kyan Swart
Lycurgus
4:36
42
Marijn van den Bosch
Phanos
4:39
43
Teun Hompes
BAV
4:39
44
Lucas Hoek
BAV
4:40
45
Bram Ket
Hellas
4:40
46
Dave Visser
Hollandia
4:43
47
Luuk van Meerveld
AV Nijkerk
4:44
48
Dave Gortzak
NEA Volharding
4:46
49
Koen Petersen
Hera
4:47
50
Kris Jacobs
Lycurgus
4:48
51
Thijs van der Wal
Altis
4:50
52
Thorben Kamstra
Phanos
4:51
53
Bart Jansen
Triathlon
4:53
54
Liam Verduin
AV Castricum
4:54
55
Jon Newman
AV '23
4:54
56
Tijs van Etten
DEM
4:54
57
Kjell Oudegeest
AV Castricum
4:57
58
Tijn van Pruissen
Hylas
4:59
59
Wisse van Wees
Atos
4:59
60
Melle Poortman
Fit
5:00
61
Adne de Munnik
Feniks
5:01
62
Desmond Boel
Atverni
5:02
63
Mick Lablans
Triathlon
5:32
MPC, START 11 14.45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
4:26
2
Juliet Jonk
AV Edam
4:28
3
Stella Paulusma
Triathlon
4:41
4
Elske Dunnink
Altis
4:42
5
Eline van Langen
SAV
4:44
6
Zoëy Fonken
BAV
4:45
7
Youssra Errachidi
AAC
4:46
8
Leena van Dijk
U-Track
4:50
9
Veere Willems
Phanos
4:51
10
Maartje Rol
NEA Volharding
4:52
11
Caro Gardenier
Zuidwal
4:58
12
Jet van Oostenbrugge
Fit
5:01
13
Ilse Boumans
Hollandia
5:02
14
Cassidy Hilgerink
Hera
5:03
15
Julia Wouda
GAC Hilversum
5:05
16
Sacha Walgers
Pijnenburg
5:06
17
Floor Tweebeeke
Lycurgus
5:09
18
Jade Rijssel
Phanos
5:10
19
Noa Popot
AV Castricum
5:12
20
Jayda Verhaar
Pijnenburg
5:13
21
Laurine Siblesz
AV '23
5:13
22
Sara de Waard
AV Castricum
5:13
23
Nune Olde Dubbelink
Altis
5:14
24
Alana Dijkman
AV Nijkerk
5:15
25
Maya Bijron
NEA Volharding
5:16
26
Maud van der Meer
GAC Hilversum
5:17
27
Nienke Lemmens
Phanos
5:18
28
Moyra Tissingh
Pijnenburg
5:18
29
Isis Bons
Atos
5:19
30
Tess de Boer
Zuidwal
5:22
31
Darlene Krijtenburg
Altis
5:22
32
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
5:22
33
Daantje van der Wild
Feniks
5:23
34
Hanna Karsijns
GAC Hilversum
5:24
35
Roos de Jong
Pijnenburg
5:27
36
Robyn Besselink
AV Castricum
5:30
37
Luce van der Lee
Pijnenburg
5:32
38
Veerle Koot
Zuidwal
5:33
39
Fay Los
Atos
5:35
40
Neva Kapelle
Triathlon
5:35
41
Felice Bosse
Lycurgus
5:36
42
Jamie Booij
Atos
5:39
43
Liv Marshall
GAC Hilversum
5:39
44
Joya Sapthu
Feniks
5:40
45
Thiara Serné
BAV
5:41
46
Elynn Barneveld
Zuidwal
5:41
47
Hanne van der Meer
Altis
5:43
48
Mirthe de Weert
Noordkop
5:43
49
Amen Overduin
Altis
5:44
50
Pien Koenen
Lycurgus
5:46
51
Mara Tijsterman
Lycurgus
5:47
52
Saar Niekoop
Trias
5:50
53
Mare Houbiers
Atos
5:51
54
Hiske Eshuis
Triathlon
5:53
55
Frederique Meurs
NEA Volharding
5:55
JPB, START 12 14.55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
5:05
2
Henry Nicolaas
Altis
5:06
3
Tije Jillings
Hera
5:08
4
Akira Kerr
AKU
5:15
5
Florian van den Bosch
Phanos
5:18
6
Espen van der Welle
NOVA
5:20
7
Sam Pronk
NOVA
5:21
8
Taygel Bolsman
Phanos
5:24
9
Thijs Radder
Lycurgus
5:28
10
Sven Boshuizen
Atos
5:29
11
Laurens van den Berg
Zaanland
5:30
12
Lean Rouwhorst
AAC
5:34
13
Gijs Merckx
Almere '81
5:35
14
Samuel Post
Altis
5:36
15
Tijn Zwart
Pijnenburg
5:37
16
Yaïr van der Feen
AAC
5:38
17
Matthias Maasse
AV Zeewolde
5:39
18
Quint van Wengen
Zuidwal
5:40
19
Tendai Aarts
AV '23
5:43
20
Lars van Wijk
Zuidwal
5:45
21
Tim Pieneman
Pijnenburg
5:46
22
Jarit Kershof
Startbaan
5:47
23
Koen Zonneveld
DEM
5:48
24
Daantje Scheele
AV '23
5:48
25
Taeke Doevendans
Triathlon
5:48
26
Philip Lam
Startbaan
5:50
27
Vin de Bruin
BAV
5:50
28
Pepijn Keppel
Phoenix
5:51
29
Jayden Boldewijn
Feniks
5:54
30
Melle de Lange
GAC Hilversum
5:54
31
Jens Jegen
Lycurgus
5:55
32
Sven de Haas
SAV
5:55
33
Daan Beeks
Altis
5:56
34
Thomas Quik
Zuidwal
5:57
35
Joep Deiman
GAC Hilversum
5:57
36
Pelle de Raad
Altis
5:57
37
Joek Boonstra
BAV
5:58
38
Timo Limonard
AAC
5:58
39
Jasper van Eck
Atverni
5:59
40
Felix Winkelmann
Atos
5:59
41
Damian Verweij
AV Zeewolde
6:00
42
Jari Knaapen
AV Castricum
6:01
43
Teun Westein
Phoenix
6:01
44
Yuri Ris
ATHLOI
6:02
45
Jack de Heij
Lycurgus
6:02
46
Mika Strubbe
GAC Hilversum
6:02
47
Joey Heynneman
Feniks
6:04
48
Dex Kay
Lycurgus
6:06
49
Samuel Möhlmann
AV Castricum
6:06
50
Thijs Koopman
DEM
6:06
51
Lode Sanders
Phoenix
6:06
52
Joshua Bouwer
AV '23
6:08
53
Boris Hendrix
GAC Hilversum
6:10
54
Ivar Vink
Phoenix
6:10
55
Hugo van Rens
BAV
6:10
56
Casper van Oosterhout
Phanos
6:11
57
Daan Veldman
Tempo
6:12
58
Silvan Oud
AV Aalsmeer
6:14
59
Mels van Stratum
Triathlon
6:15
60
Janne Meijering
Fit
6:15
61
Sam Glorie
AV Castricum
6:15
62
Jens van de Wetering
Triathlon
6:16
63
Luke van Diemen
AV '23
6:16
64
Kyano Lankreijer
BAV
6:18
65
Malik van den Berg
U-Track
6:18
66
Mika Lam
GAC Hilversum
6:19
67
Rolan Iking
Altis
6:19
68
Gijs van den Hoek
Lycurgus
6:20
69
Djael van Eerde
Lycurgus
6:21
70
Bouke Streefland
Pijnenburg
6:22
71
Rick van Harn
GAC Hilversum
6:23
72
Ryan Waasdorp
Startbaan
6:25
73
Floris Meeuwsen
Hellas
6:27
74
Cas Weijs
Lycurgus
6:38
75
Tygo Pothoven
Pijnenburg
6:39
76
Daniël van Schaijik
Fit
6:40
77
Justin Maas
Tempo
6:41
78
Noah Beentjes
AV Castricum
6:41
79
Mats Venselaar
AV Castricum
6:42
80
Onbekend
6:43
81
Thomas van Beek
Trias
6:43
82
Wout Boekel
NOVA
6:45
83
Tigo de Kruijf
Atverni
6:51
84
Menno Tolen
Altis
6:55
85
Liu Spijker
Triathlon
6:57
86
Jasper van Ginkel
DEM
6:58
87
Yves Verbockhaven
Phanos
7:04
88
Roan Snel
Hera
7:06
89
Jazz-Luca Huisraad
AAC
7:08
90
Jord Stuijt
NOVA
7:10
91
Sven Dekker
Clytoneus
7:12
MPB, START 13 15.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Molenaar
Lycurgus
5:15
2
Fenna van Wijk
Lycurgus
5:20
3
Tess de Weger
Lycurgus
5:29
4
Lucy Estella de Kruif
AV '23
5:37
5
Laura Duits
Pijnenburg
5:39
6
Lauren Timucin
Startbaan
5:39
7
Esmee Kriger
AKU
5:52
8
Eva Boumans
Hollandia
5:53
9
Jinthe van Loon
GAC Hilversum
5:54
10
Babette van Oijen
AV Zeewolde
5:55
11
Liv de Vries
Atos
5:57
12
Malou de Gauw
Zaanland
5:58
13
Britte Wijnberger
Pijnenburg
5:58
14
Suze van Leur
Altis
5:59
15
Emma Bayens
Phanos
6:03
16
Noa Melis
Phanos
6:04
17
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
6:05
18
Dot Pouw
BAV
6:06
19
Josefien Bentum
Zuidwal
6:12
20
Anniek Mateman
Triathlon
6:12
21
Femke Hidding
Hylas
6:13
22
Fieke Terpstra
Tempo
6:13
23
Thiebe van Doorn
Triathlon
6:13
24
Leila Smits
Noordkop
6:15
25
Cato Hompes
BAV
6:15
26
Annabel Haan
Hellas
6:16
27
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
6:17
28
Fay Janssen
GAC Hilversum
6:17
29
Jette de Jonge
BAV
6:18
30
Carina Mensing van Charan
AV '23
6:19
31
Ella Mentjens
DOKEV
6:19
32
Neva van der Woude
Hellas
6:20
33
Noena van den Berg
Almere '81
6:20
34
Fiene Maanen
Pijnenburg
6:20
35
Fleur Hofmijster
AKU
6:21
36
Hannah Kruijmer
Zuidwal
6:23
37
Kris Hoogeland
Hylas
6:24
38
Dana Hogenboom
AKU
6:24
39
Elisa Hartwijk
NEA Volharding
6:26
40
Jip de Groot
Zaanland
6:27
41
Isabelle Lankreijer
BAV
6:30
42
Izabel Arends
AV '23
6:30
43
Sophie de Haas
SAV
6:30
44
Sanne Linckens
Hellas
6:31
45
Eva van Lammeren
Almere '81
6:31
46
Izzie Verdegaal
AV '23
6:31
47
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
6:32
48
Fé Legall Melendez
Pijnenburg
6:32
49
Lisa van Kooten
DOKEV
6:33
50
Jayda Koeten
Wieringermeer
6:34
51
Jill Struijs
SAV
6:34
52
Aicha Kacen
Phanos
6:34
53
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
6:37
54
Karsta Pinxterhuis
Hellas
6:38
55
Pien de Vries
AV Aalsmeer
6:41
56
Florine Renooij
Lycurgus
6:42
57
Esmay van Wonderen
NOVA
6:44
58
Ella Cools
Altis
6:44
59
Ise van Taanom
Lycurgus
6:47
60
Eline Rijkaart
Hylas
6:48
61
Ruth Koelewijn
Almere '81
6:50
62
Eva Snoek
Wieringermeer
6:53
63
Onbekend
6:58
64
Fleur van der Schaaf
Wieringermeer
6:59
65
Nienke Smit
GAC Hilversum
7:02
66
Tess Boxma
Atos
7:02
67
Ymke Kuiper
Atos
7:09
68
Nikki van Minnen
Wieringermeer
7:13
69
Amber Springer
AKU
7:16
70
Suus Kruijer
NOVA
7:19
JPA1, START 14 15.25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
5:26
2
Thimo Gisius
GAC Hilversum
5:32
3
Joris Mantel
AV '23
5:34
4
Boet van Hove
Trias
5:38
5
Martijn Leih
Clytoneus
5:44
6
Manuel Pattiwael van West
Startbaan
5:45
7
Melle Bernhard
AV Castricum
5:46
8
Dim Petrusma
Altis
5:49
9
Tim van de Burgwal
Altis
5:50
10
Roefke Verhoeven
Atos
5:51
11
Biek Komen
Hylas
5:54
12
Nout van der Schoot
GAC Hilversum
5:55
13
Kealan Steba
GAC Hilversum
6:00
14
Mees Groenenberg
Feniks
6:01
15
Twan Goudena
Clytoneus
6:02
16
Mike van de Vooren
Hellas
6:04
17
Manuel Cronie
Trias
6:04
18
Mike Kragten
Altis
6:07
19
Boudewijn van den Haak
GAC Hilversum
6:09
20
Sami Benali
Atverni
6:11
21
Pieter van der Zee
Hellas
6:11
22
Daan Breedveld
Phanos
6:12
23
Youri van der Linden
GAC Hilversum
6:13
24
Tristan Hartkamp
Phanos
6:14
25
Rick Winkelman
Spirit Lelystad
6:14
26
Iloy Buffing
Startbaan
6:15
27
Maris van Wees
Atos
6:15
28
Ivar Kalf
Lycurgus
6:15
29
Luc Breton
Fit
6:16
30
Tim van den Berg
Phanos
6:17
31
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
6:17
32
Chris de Jong
Pijnenburg
6:18
33
Tijn Zwerver
Startbaan
6:19
34
Hidde de Jong
Fit
6:19
35
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
6:20
36
Tijn van der Grijp
Altis
6:20
37
Jeepe Daas
Lycurgus
6:21
38
Riley Groenbast
Feniks
6:22
39
Yme van der Krieke
AV '23
6:22
40
Marouane el Hani
AAC
6:23
41
Sierus Caderius van Veen
AV '23
6:25
42
Benjamin Johannes
AAC
6:25
43
Diede Schotsman
Zuidwal
6:25
44
Tarik Errachidi
AAC
6:26
45
Bam Papavoine
Lycurgus
6:28
46
Kane van Verseveld
GAC Hilversum
6:28
47
Hielke van den Kieboom
Fit
6:31
48
Bodey van Oosten
Lycurgus
6:31
49
Pieter Vermeij
Phanos
6:32
50
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
6:32
51
Mick Frerix
Triathlon
6:33
52
Sven Mulder
Hylas
6:34
53
Nodin Schoonderwoerd
Pijnenburg
6:36
54
Niels Karel
Altis
6:38
55
Daniel Kuipers
Atverni
6:38
56
Gillion van den Bosch
Lycurgus
6:40
57
Lars Beijk
Phoenix
6:40
58
Abel van Gildemacher
Atos
6:41
59
Stef Wijbenga
Startbaan
6:43
60
Niels Hagen
Zuidwal
6:45
61
Ties Overtoom
Hera
6:45
62
Matz de Heij
Lycurgus
6:47
63
Jens Offenberg
Lycurgus
6:48
64
Jairo Hopman
Hera
6:48
65
Jens Elsensohn
Trias
6:49
66
Marijn de Vries
Clytoneus
6:50
67
Boris Dix
U-Track
6:51
68
Siem Kuiper
Atos
6:52
69
Thijmen de Gier
Hylas
6:54
70
Joris Petersen
Hera
7:01
71
Noud van Saase
AV Castricum
7:04
72
Robin Fictoor
Hera
7:04
73
Thymen Moen
GAC Hilversum
7:05
74
Luuk van Burgsteden
Triathlon
7:07
75
Ilian van Schaik
Phoenix
7:07
76
Neville Albertzoon
ATHLOI
7:08
77
Koen Spelbos
AV Castricum
7:10
78
Hugo Kuil
DEM
7:10
79
Jeppe Meesters
Altis
7:12
80
Ties Kok
Pijnenburg
7:13
81
Bjorn Schneider
Lycurgus
7:15
82
Floris Kamer
Hellas
7:16
83
Alex Spieker
GAC Hilversum
7:16
84
Noam Michiels
Clytoneus
7:17
85
Tijs Witte
Trias
7:19
MPA1, START 15 15.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV '23
5:42
2
Noortje Zwaal
Altis
5:51
3
Fiene Jonk
AV Edam
5:58
4
Iris Rietvelt
Pijnenburg
6:00
5
Amy Tijmstra
Hylas
6:05
6
Donna Lokhorst
Altis
6:06
7
Linde Zijlstra
Altis
6:13
8
Zoë Hoebe
Trias
6:17
9
Isa de Groot
Hylas
6:17
10
Ronja van Oostenbrugge
Fit
6:17
11
Evelien van Vilsteren
Startbaan
6:18
12
Roos Verblauw
Altis
6:18
13
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:20
14
Marit Kleijnen
Pijnenburg
6:21
15
Jonna Brommer
Hylas
6:22
16
Eva Wagemakers
Altis
6:23
17
Saar Koper
Phanos
6:25
18
Wendy Tijmstra
Hylas
6:29
19
Sophie Lucas
Startbaan
6:29
20
Joena van Oordt
AV '23
6:30
21
Jelincy Nijlhof
Almere '81
6:30
22
Evelien van Doorne
AV '23
6:30
23
Mirthe Knibbe
Zuidwal
6:30
24
Emma Siblesz
AV '23
6:31
25
Naomi Zirschky
SAV
6:33
26
Yorinde Speear
Tempo
6:34
27
Nora den Ouden
Startbaan
6:35
28
Maria Di Persio Nunez
Hylas
6:36
29
Alva Stegehuis
Phanos
6:37
30
Lucile Verburg
GAC Hilversum
6:40
31
Yara Keers
Fit
6:41
32
Anne Bilstra
GAC Hilversum
6:42
33
Lara van Wijk
AAC
6:42
34
Lieve Keppel
NOVA
6:43
35
Frederiek van Wetten
Startbaan
6:44
36
Vere Ingram
Fit
6:45
37
Mette van der Veen
Pijnenburg
6:45
38
Maartje Tuil
Hollandia
6:46
39
Jade Broer
Triathlon
6:49
40
Mette Wiggers
Triathlon
6:50
41
Sanne Vader
DOKEV
6:50
42
Kim Duin
Hera
6:50
43
Femi van Buuren
Phoenix
6:51
44
Yfke van der Meer
Altis
6:51
45
Delilah Hilgerink
Hera
6:52
46
Isabelle Misset
Triathlon
6:52
47
Elin van Dijken
AKU
6:53
48
Nina Delen
Startbaan
6:54
49
Guusje de Graaf
Phanos
6:55
50
Emma van Geer
Phanos
6:56
51
Eliane Meurs
NEA Volharding
6:56
52
Mies Boon
Lycurgus
6:59
53
Nora Oosterling
GAC Hilversum
7:00
54
Maura Kes
DEM
7:01
55
Mila Zwartjes
Almere '81
7:01
56
Esmee Staal
Altis
7:03
57
Valerie Verbree
AAC
7:05
58
Fe van der Weij
Altis
7:07
59
Renske Versteeg
Pijnenburg
7:07
60
Meinou de Jong
Triathlon
7:08
61
Livia van Weldam
Phanos
7:09
62
Iris van Eerde
AV Zeewolde
7:09
63
Léonie Couzy
AAC
7:09
64
Lotte Konijn
Zuidwal
7:10
65
Janet de Leeuw
Lycurgus
7:12
66
Eva Spreeuwenberg
GAC Hilversum
7:14
67
Melissa Markwat
DEM
7:14
68
Roos Koedijk
Phanos
7:20
69
Tiffany de Haan
Phanos
7:29
70
Suze-Anne Molenaar
NOVA
7:32
71
Inaya Yahyaoui
Almere '81
7:32
72
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
7:34
73
Larissa Visser
Zuidwal
7:35
74
Tess Munts
Hera
7:35
75
Mayla Veraart
Lycurgus
7:36
76
Linde Wouda
Zuidwal
7:41
77
Marlou Pronk
BAV
7:53
78
Epy Beerse
Almere '81
7:56
79
Romy Bendanon
Triathlon
8:52
JPA2, START 16 15.55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sepp Schulte
AV Castricum
5:22
2
Liam Jongejan
Phanos
5:26
3
Ermias van Delft
Zaanland
5:28
4
Ties Oosting
Trias
5:32
5
Sybe van Dijk
U-Track
5:34
6
Daniël Westerweel
GAC Hilversum
5:35
7
Teun Merckx
Almere '81
5:39
8
William van Triest
Clytoneus
5:40
9
Niels van Bergen
Startbaan
5:41
10
Hugo Post
Phanos
5:42
11
Thijmen van der Burg
Hera
5:43
12
Ruben Lagas
GAC Hilversum
5:43
13
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
5:45
14
Max Preijer
SAV
5:46
15
Jelle van der Heijden
Altis
5:46
16
Nariño Renfurm
Almere '81
5:48
17
Robin den Engelse
AV '23
5:49
18
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
5:54
19
Ruben Lahat
Trias
5:55
20
Nassim el Kasmioui
Lycurgus
5:56
21
Noah Schoonhoven
Atverni
5:57
22
Jente van Geest
Altis
5:58
23
Lars Dekkers
Lycurgus
5:59
24
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
6:01
25
Marijn Walstra
GAC Hilversum
6:01
26
Luca Zuniga Gamboa
AV '23
6:01
27
Tim Posthuma de Boer
Hylas
6:03
28
Benjamin Götte
Triathlon
6:03
29
Rens Kelder
Triathlon
6:04
30
Niels Bitter
GAC Hilversum
6:05
31
Boris van Zwam
GAC Hilversum
6:06
32
Noah Groen in 't Wout
Clytoneus
6:07
33
Guus Boorsma
Altis
6:09
34
Marnix Lorist
Almere '81
6:09
35
Eric Juckers
SAV
6:09
36
Jochem Klein
Altis
6:10
37
Tahir Nacro
Almere '81
6:11
38
Menno Hoornstra
ATHLOI
6:11
39
Sjoerd Grandjean Perrenod
Pijnenburg
6:12
40
Thomas Heijm
AV Monnickendam
6:13
41
Koen Tijhaar
Startbaan
6:14
42
Mike Osendarp
AV Castricum
6:18
43
Björn Engel
Almere '81
6:19
44
Jesse Bosch
Tempo
6:20
45
Mostafa Al-Bayati
NEA Volharding
6:20
46
Tobias Pierik
Startbaan
6:20
47
Florian Hasse
Startbaan
6:20
48
Luka Elemans
AAC
6:21
49
Joseph Wagenvoort Mintjes
Tempo
6:21
50
Guus van Reijsen
Startbaan
6:22
51
Floris van Tuijl
Almere '81
6:24
52
Lars Bergmann
Triathlon
6:25
53
Thijs Oppewal
Zaanland
6:25
54
Youri Schneider
Lycurgus
6:26
55
Ruben Kragten
Atverni
6:28
56
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
6:28
57
Reimer van den Broek
Phanos
6:28
58
Bjorn Post
Startbaan
6:29
59
Rowan de Wit
NEA Volharding
6:30
60
Raul Arias Flete
Phanos
6:32
61
Yuri Vink
Phoenix
6:33
62
Makay Vilters
Atos
6:33
63
Mika Zonneveld
Hylas
6:34
64
Tim Verhagen
Hellas
6:34
65
Wessel Meskers
Almere '81
6:40
66
Marijn van den Berg
Zaanland
6:42
67
Fons Kaandorp
Trias
6:42
68
Vincent Bezemer
Zuidwal
6:43
69
Rob Snelleman
Waterland
6:44
70
Ruben Immerzeel
Phoenix
6:45
71
Felix Tjeertes
NEA Volharding
6:46
72
Teun Lip
Triathlon
6:47
73
Patrick Hees
AV '23
6:49
74
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
6:50
75
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
6:55
76
Roemer de Jong
Triathlon
7:05
77
Quinn Jager
Pijnenburg
7:07
78
Jelle Rol
NEA Volharding
7:09
79
Jesse Cools
Altis
7:22
80
Bastiaan Krattley
Atverni
7:23
81
Chris van Deudekom
Lycurgus
7:25
82
Diogo van den Berg
Atverni
7:25
83
Joeri Appelo
SAV
7:28
84
Bas Appelman
Trias
7:33
85
Bodhian van Proosdij
Zaanland
7:34
86
Jessy Struijs
SAV
7:36
MPA2, START 17 16.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Fit
5:32
2
Nehissa Hendriks
AV '23
5:43
3
Britt de Graaf
DEM
5:49
4
Julia Velt
GAC Hilversum
5:52
5
Benita Beerse
Almere '81
5:54
6
Liz Jonk
AV Edam
5:55
7
Maud Bleijs
GAC Hilversum
5:56
8
Rosa Bak
AV '23
5:57
9
Sterre Groosman
Pijnenburg
5:58
10
Maud te Pas
Zuidwal
5:58
11
Ilse Tol
AV Edam
6:00
12
Iris Breslau
Fit
6:00
13
Amélie da Graça
Altis
6:00
14
Fenna van der Kooij
Altis
6:01
15
Lisa Sevenhuijsen
Hylas
6:02
16
Jasmijn van den Berg
DOKEV
6:03
17
Marit Elkerbout
Altis
6:04
18
Jasmien van der Kolk
Trias
6:08
19
Madelief van Leur
Altis
6:11
20
Jackie Vissers
Hellas
6:12
21
Lisemijn van den Bosch
Phanos
6:12
22
Maxime Zschuschen
Startbaan
6:14
23
Sarah van Exel
Hylas
6:15
24
Susanna Juckers
SAV
6:16
25
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
6:16
26
Mara Schouw
Pijnenburg
6:18
27
Lotte Happe
Hera
6:19
28
Florien van Kesteren
GAC Hilversum
6:19
29
Faisa Nicolaas
Altis
6:21
30
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
6:23
31
Ella Haaksman
Hellas
6:24
32
Doris Thomas
AV '23
6:25
33
Hannah Rebel
Zuidwal
6:26
34
Anne Jongedijk
AV '23
6:27
35
Ella Braun
Phanos
6:28
36
Hannah Vos
Fit
6:31
37
Jasmin Stam
Lycurgus
6:31
38
Nynke Glas
Spirit Lelystad
6:32
39
Djuna Gersen
Startbaan
6:33
40
Britt Kerklingh
Lycurgus
6:37
41
Anisa Bahtiri
Lycurgus
6:40
42
Carmen Marzio
AV '23
6:40
43
Claudia Rimedia
Atos
6:40
44
Hanne Pinxterhuis
Hellas
6:41
45
Imke van der Spoel
Altis
6:41
46
Ella Klumpenhouwer
SAV
6:41
47
Sabine Renaud
GAC Hilversum
6:41
48
Anna Braeken-Kristensen
Altis
6:42
49
Sylke Faber
GAC Hilversum
6:42
50
Elisha Kwofie
Almere '81
6:42
51
Laurenne van den Berg
Almere '81
6:42
52
Robin de Bruin
Altis
6:45
53
Lisa Molenaar
DEM
6:47
54
Berrit Roex
Triathlon
6:49
55
Jill Hoeve
Hollandia
6:50
56
Ilse Johannes
AAC
6:51
57
Eleanor Musil
Phanos
6:52
58
Iris Loonstra
Hellas
6:52
59
Lieve Kroon
Almere '81
6:54
60
Valerie Nouwens
Almere '81
6:55
61
Kiamy Jonker
Lycurgus
6:56
62
Hannah den Breejen
Phanos
6:57
63
Kaitlyn Groot
AV '23
6:58
64
Irrena Gurmu
Startbaan
7:00
65
Luna Blaauw
DEM
7:01
66
Anneloes van Erkelens
Fit
7:02
67
Jolie Minnée
Triathlon
7:04
68
Puck Bronkhorst
Phanos
7:04
69
Madelief Rave
AAC
7:06
70
Lara van 't Klooster
Triathlon
7:07
71
Emma Simon
Hera
7:10
72
Floor van Gent
Hera
7:10
73
Olivia Musil
Phanos
7:13
74
Veerle van der Lit
Altis
7:16
75
Irene Snoek
Startbaan
7:24
76
Julie Meulenbroek
Zuidwal
7:29
77
Kyra Barneveld
Zuidwal
7:33
MPMIN, START 9A 14.25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Jong
AV '23
2:58
2
Eline Oppewal
Zaanland
3:01
3
Saar Bleeker
Zuidwal
3:07
4
Rinke Scholten
Triathlon
3:08
5
Noortje Boswinkel
Triathlon
3:09
6
Chiara Bernard
AV '23
3:10
7
Luna Meinten
AV Zeewolde
3:10
8
Julia Boekhout
Lycurgus
3:13
9
Evelien ter Veer
Startbaan
3:15
10
Suus Hogenboom
AKU
3:18
11
Zee de Kiefte
Phoenix
3:21
12
Zoe Pletinckx
Lycurgus
3:23
13
Amela Bahtiri
Lycurgus
3:24
14
Fienne Overtoom
Hera
3:26
15
Salyshia Reemnet
Feniks
3:27
16
Benthe van Veen
Pijnenburg
3:30
17
Sibel Timucin
Startbaan
3:32
18
Ziva Lansdaal
Startbaan
3:32
19
Annemieke Iyimen
Hera
3:35
20
Evi Visser
Triathlon
3:36
21
Jasmine de Haas
SAV
3:41
22
Sarah Huitema
AV '23
3:50
23
Melody Nillesen
NEA Volharding
4:01
Definitieve uitslagen
AV Pijnenburg
www.uitslagen.nl
22-04-2018 22:12