Uitslagenlijst Zwemloop Kapelle

Kapelle - Zaterdag 17 maart 2018

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Lambrecht
Kuurne
50:19
2
Lars Baeyens
Wechelderzande
53:22
3
Thomas Steenackers
Oostakker
55:35
4
Tom Erpelinck
Hengstdijk
56:13
5
Merijn de Jong
Bergen op Zoom
59:01
6
Pieter Goud
Oostdijk
1:05:44
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
NTB
56:31
2
Jeroen bouwman
Breda
57:00
3
Dennis Heilbron
Grijpskerke
58:08
4
Jurgen Lazaroms
Oud Gastel
1:01:59
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
54:03
2
Pieter van Hal
Spado
1:00:58
3
Frans Rijpers
WBTV
1:04:37
4
Pieter Moelker
Kloetinge
1:11:03
5
Toine van Gils
Dongen
1:11:13
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfried de Kort
NTB
1:05:00
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte De Vet
Wuustwezel
58:19
2
Tinny Dams
Kapellen
1:01:19
3
Emke Erpelinck
Philippine
1:04:15
4
Annelotte van Dieren
Wageningen
1:08:02
5
Eva van Hoek
Middelburg
1:12:56
6
Lisa Davidse
Middelburg
1:15:05
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
NTB
1:01:10
2
Anneke Geerings
Middelburg
1:25:38
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Oud Gastel
27:59
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Vervuurt
Middelburg
32:19
2
Tim Manders
De Langstraat
32:23
3
Stan Elenbaas
Goes
37:14
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Steenbakker
TVB
26:31
2
Dennis Boonman
Philippine
31:39
3
Remy van de Guchte
Hansweert
33:14
4
Jan ten Velde
TVB
37:26
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Elenbaas
Goes
36:46
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Nusteling
Dordrecht
34:25
2
Jan Boonman
Kapelle
36:53
3
Jan Janse
TVB
38:06
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
TVB
33:25
2
Bram Tissink
Kapelle
51:43
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
Triathlon Club Maastricht
41:13
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Cornelisse
Rhoon
28:03
2
Nelleke Baldé
Grijpskerke
30:08
3
Kelly Vanden Eynde
Balen
32:04
4
Nicole Wondergem
Middelburg
34:53
5
Bianca de Pooter
Nijmegen
47:44
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annick Hacking
NTB
32:13
2
Marie-Louise Smagge
Tilburg
34:04
3
Christine Balkenende
Goes
37:43
4
Alexandra Ruijters
NTB
40:10
5
Jacqueline Stouten
Dongen
42:40
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
15:46
2
Stijn Koole
Zoutelande
16:14
3
Olivier Klaver
Essen/Wildert
16:49
4
Stein Rietberg
Oost-Souburg
21:10
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senne Van Cleuvenbergen
Kapellen
15:26
2
Seppe Jacobs
Wuustwezel
15:43
3
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
16:11
4
Stig Van Gurp
Wuustwezel
16:36
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
18:51
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse fleerackers
Brecht
15:29
2
Mara Steenbakker
's-Heerenhoek
20:15
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thibo Van Loon
Berendrecht
6:56
2
Preben Fleerackers
Brecht
7:21
3
Matti Van De Mieroop
Schoten
7:38
4
Kylian Minnaar
Middelburg
7:44
5
Milan Bouwman
Breda
11:49
6
Raf Bouwman
Breda
13:33
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kato Van Cleuvenbergen
Kapellen
7:32
2
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
8:20
3
Coline van den Barselaar
Middelburg
8:49
4
Lisa Koole
Zoutelande
8:54
5
Amber Westerbeek
Almere
9:25
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Klaver
Essen/Wildert
28:58
www.uitslagen.nl
17-03-2018 17:46