Uitslagenlijst Clubkampioenschappen cross

Oosterhout Nb - Zondag 11 maart 2018

JPM, PUPILLEN C EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Wijers
5:05
2
Vince Harreman
5:06
3
Daan Rutte
5:10
4
Seth Wennekes
5:18
MPC, PUPILLEN C EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DaniŽlle Vrijmoed
4:35
2
Zara de Jong
4:48
3
Floor Eelkema
4:57
4
Keisha Jansen
5:08
JPC, PUPILLEN C EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Riemer van Son
4:28
2
Jort Griep
4:51
3
Ferre Florijn
4:53
MPB, PUPILLEN B (800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Famke Maas
4:35
2
Anne Bos
4:39
3
Tirza Heutink
4:43
4
Julia de Vink
4:50
JPB, PUPILLEN B (800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ian Baatjes
4:05
2
Finn Hoek
4:11
3
Tom Weevers
4:16
4
Merijn van Dongen
4:42
5
Noah Jacobs
4:57
6
Enrique de Bruijn
Nederland
5:17
MJS, SPECIALS (800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline van der Westen
8:19
JJS, SPECIALS (800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BjŲrn Reniers
4:05
2
Marcel Rockland
4:43
3
Jesse Delissen
5:07
4
Stijn Redert
5:18
5
Bas Redert
5:43
6
Tim Schellekens
6:27
7
Bobby van der Sluis
8:07
MPA1, PUPILLEN A (140
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faylinn Jansen
8:04
2
Aina de Jong
8:10
3
Meike Koeman
9:03
4
ZoŽ Dudok
9:06
JPA1, PUPILLEN A (140
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewart van Son
7:03
2
Boris Griep
7:08
3
Bas van der Made
7:39
4
Jasper Scheffers
8:00
5
Nathan Kant
8:18
MPA2, PUPILLEN A (140
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelske Schets
Nederland
8:13
JPA2, PUPILLEN A (140
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Felipe Broere
7:37
2
Hugo Geleijns
7:59
3
Finn Mertens
8:06
MJD, JUNIOREN D (140
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Griep
6:09
2
Cyri Brethouwer
6:20
3
Fenna Dudok
6:31
4
Tess Koenen
6:32
5
Marlijn Huigen
7:07
JJD, JUNIOREN D (140
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vigo Maljaars
5:35
2
Lennart de Vries
5:42
3
Yvar De Jong
5:48
4
Stijn Maarschalk
5:48
5
Rick van Dongen
6:05
6
Diego Broere
6:07
7
Joran Kant
6:15
8
Daan van der Made
6:18
9
Moos Ligtvoet
6:29
10
Roan van Vessem
6:29
11
Luca Uitenbroek
6:30
12
Stijn Groeneveld
6:50
MJC, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise DaniŽls
6:37
2
Britt Naber
7:26
JJC, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julius Geleijns
11:58
www.uitslagen.nl
11-03-2018 15:06