Uitslagenlijst 38e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk

Harderwijk - Zaterdag 10 maart 2018

HSH, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Wassink
Argo
1:08:56
1:08:55
2
Torsten Graw
Düsseldorf
1:11:01
1:10:59
3
Jan Willem Hagen
AV '34
1:16:58
1:16:57
4
Niels-Peter Foppen
Hellas
1:17:59
1:17:56
5
Garyri Hawery
Lelystad
1:18:32
1:18:32
6
Rik Linssen
Hellas
1:18:59
1:18:56
7
Jan Sinke
NOP
1:20:34
1:20:32
8
Albert Kuijsten
Nijkerk
1:22:43
1:22:41
9
Jan Simonse
Athlos
1:25:11
1:25:07
10
Deien Bthane
Harderwijk
1:25:55
1:25:54
11
Robin van Uhm
Harderwijk
1:27:32
1:27:28
12
Mark Hogeboom
BB lopers
1:28:06
1:28:04
13
Richard Corporaal
Zeist
1:28:48
1:28:42
14
Paul Nolens
Nijkerk
1:28:49
1:28:43
15
Rinaldo Van Dijk
Schiedam
1:30:27
1:30:17
16
Jarno Takens
Zwolle
1:30:29
1:30:20
17
Koen Henkes
AV Zeewolde
1:33:29
1:33:24
18
Wilco Wajer
VAV
1:35:48
1:35:45
19
Rémon de Graaf
Broekhuis
1:37:00
1:36:37
20
Jos Stijkel
Harderwijk
1:37:45
1:37:22
21
Sander Runia
Deventer
1:38:41
1:37:37
22
Anne Runia
Zwolle
1:38:43
1:37:39
23
Jan Bakker
Urk
1:38:51
1:38:32
24
Marco Polman
Dronten
1:39:56
1:39:44
25
Evert van Rijn
Broekhuis
1:40:23
1:40:18
26
Jeroen de Lange
Athlos
1:40:38
1:40:22
27
Robert Kersloot
Amersfoort
1:41:28
1:40:23
28
Frank Wietsma
Amersfoort
1:42:05
1:41:34
29
Albert Romijn
Barneveld
1:43:19
1:42:21
30
Hugo van de Kamp
Arnhem
1:44:23
1:43:08
31
Brian-Davey Spin
Nunspeet
1:45:45
1:44:34
32
Daan de Vries
Barneveld
1:46:09
1:45:11
33
Dennis van den Berg
Broekhuis
1:46:40
1:45:22
34
Arjan Aartsen
Harderwijk
1:46:47
1:45:59
35
Chris Boensma
Broekhuis
1:46:52
1:46:09
36
René Pasman
Ermelo
1:47:09
1:46:57
37
Eelco Haak
Apeldoorn
1:47:53
1:47:31
38
Wesley Olthof
Zwolle
1:48:49
1:48:26
39
Erik Akkerman
Hasselt
1:49:32
1:49:12
40
Tom Kuijer
Zeewolde
1:49:48
1:48:27
41
Stefan de Jonge
Woerden
1:49:52
1:49:08
42
Dominique van den Heuvel
Zeewolde
1:49:57
1:48:34
43
Henk-Jan Wieberdink
Athlos
1:50:02
1:49:09
44
Philip Gerritsen
Broekhuis
1:52:41
1:52:12
45
Titus Krijt
Elburg
1:52:52
1:51:44
46
Raymon Kerkvliet
Harderwijk
1:53:20
1:52:06
47
Mario Zijlstra
Meppel
1:53:28
1:53:03
48
Arjan Koornstra
Harderwijk
1:53:49
1:53:24
49
Jurre Dollekamp
Harderwijk
1:53:56
1:53:24
50
Geert Jan Westerbroek
Uddel
1:53:58
1:52:57
51
Maarten Sederel
Hierden
1:54:04
1:53:00
52
David Meijer Warmlopers
Zwolle
1:54:40
1:53:37
53
Arjen Mazier
Broekhuis
1:54:55
1:53:35
54
Patrick den Hertog
Nijkerkerveen
1:55:13
1:54:52
55
Floris de Jonge
Amsterdam
1:55:24
1:54:32
56
Coen van de Wetering
Broekhuis
1:55:27
1:54:58
57
Erik Lokhorst
Woudenberg
1:57:39
1:56:46
58
Andre de Zwaan
Running2000
1:59:01
1:58:32
59
Ludo de Mots
Harderwijk
1:59:12
1:58:15
60
Mark Overeem
Woudenberg
2:00:56
2:00:04
61
Job Jagt
Broekhuis
2:00:58
1:59:38
62
Arjen Rozema
Broekhuis
2:00:58
2:00:11
63
Sander van Steensel
Hoevelaken
2:01:31
2:01:01
64
Joris Otten
Zeist
2:03:06
2:01:53
65
Rogier Bennebroek
Harderwijk
2:03:19
2:02:18
66
Robin Schapink
Amsterdam
2:03:40
2:03:01
67
Maurice Kommer
Heerde
2:03:40
2:03:03
68
Dennis Koopmans
Zeewolde
2:05:57
2:04:44
69
Rick van Straten
Harderwijk
2:06:33
2:05:52
70
Steven van Polen
Amersfoort
2:14:07
2:13:25
71
Sjoerd Botterblom
Putten
2:14:07
2:13:26
H40H, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin de Neijs
Tilburg Road Runners
1:16:18
1:16:16
2
Fransua Woldemariam
Almere '81
1:20:27
1:20:26
3
Bennie Thunker
Isala '96
1:20:29
1:20:28
4
Martijn Schakelaar
BB lopers
1:22:56
1:22:55
5
Ewout Middelburg
Athlos
1:24:30
1:24:28
6
Gerrit Alkema
Athlos
1:28:21
1:28:18
7
Michel Blaauwgeers
BB lopers
1:28:30
1:28:27
8
Alexander Veerman
AV Zeewolde
1:30:51
1:30:48
9
Casper Rieck
IJsselmuiden
1:32:54
1:32:49
10
William de Wilde
Athlos
1:33:23
1:33:14
11
Sytse Algera
AV Zeewolde
1:33:29
1:33:24
12
Martin Goedhart
Athlos
1:33:33
1:33:25
13
Remon Hemmes
Nunspeet
1:34:15
1:34:04
14
Olaf Prins
Hasselt
1:34:21
1:34:10
15
Kevin Overmars
Ermelo
1:35:27
1:34:07
16
Peter van Dijken
Harderwijk
1:39:49
1:39:21
17
Erik van der Veen
Biddinghuizen
1:40:06
1:39:53
18
Floris van Weringh
Zwolle
1:41:03
1:40:58
19
Gerard van Winkoop
SV Putten
1:41:29
1:40:19
20
Michel Dragt
Apeldoorn
1:41:44
1:40:27
21
Weeren Ronald
Athlos
1:41:48
1:41:22
22
Jean Benek
Athlos
1:42:40
1:42:32
23
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
1:42:53
1:42:40
24
Paul Lebouille
Triathlon
1:43:04
1:42:44
25
Eric Meihuizen
Ermelo
1:43:15
1:42:54
26
Johan Hulleman
Zwolle
1:46:42
1:46:18
27
Marco van den Hoek
Bunschoten-Spakenburg
1:47:16
1:46:49
28
Richard de Bruin
Broekhuis
1:48:10
1:47:34
29
René Woutersen
Athlos
1:48:43
1:48:25
30
Jeroen Prins
Harderwijk
1:48:49
1:48:26
31
Jacco Zwerver
Utrecht
1:48:51
1:48:30
32
Andre Hilhorst
Fun Runners Zeist
1:49:03
1:48:20
33
Yuri Marijs
Ede Gld
1:49:32
1:49:10
34
Hendry van Deenen
Harderwijk
1:51:16
1:50:49
35
Migchel Dirksen
Harderwijk
1:51:38
1:51:05
36
Peter van der Valk
Harderwijk
1:51:51
1:51:04
37
Richard Boverhof
Nieuwleusen
1:52:10
1:50:42
38
René Visser
Harderwijk
1:52:31
1:51:55
39
Marco Haddeman
Nunspeet
1:53:29
1:53:11
40
Alex van Olst
Barneveld
1:53:39
1:53:04
41
Ewoud Boon
Garderen
1:55:31
1:55:06
42
Alexander Doorn
Amersfoort
1:55:34
1:55:30
43
Cees van der Weiden
Athlos
1:55:38
1:55:12
44
Willem Ligthart
Amersfoort
1:55:41
1:55:14
45
André Bosscha
Zwolle
1:56:04
1:55:24
46
Edwin Noël
Rotterdam
1:56:37
1:55:54
47
Jeroen Brakke
Zeewolde
1:58:04
1:57:14
48
Henrie van de Water
Nijkerk
1:58:12
1:57:47
49
Arie van Buuren
Broekhuis
1:58:47
1:58:18
50
Arjen Munnik
Athlos
1:59:33
1:58:35
51
François van der Hooft
Harderwijk
2:02:39
2:01:40
52
Jeroen Peute
Elburg
2:04:58
2:03:51
53
Raimond Wildeman
Leusden
2:05:06
2:04:40
54
Jos Aikema
Harderwijk
2:08:32
2:07:27
55
Gert Jan Broekhuis
's-Gravenhage
2:08:34
2:08:12
56
Kees Grovenstein
Harderwijk
2:09:38
2:08:27
57
William van den Akker
Ermelo
2:11:35
2:10:50
58
Arjan Nagtegaal
Harderwijk
2:11:59
2:10:37
59
GG van de Kolk
Apeldoorn
2:15:26
2:14:36
60
Marcel Heldoorn
Harderwijk
2:27:13
2:26:08
H50H, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
1:22:50
1:22:49
2
Gerard Lensvelt
Spiridon
1:24:40
1:24:37
3
Richard van den Brink
Athlos
1:31:10
1:31:04
4
Erik Steijlen
Athlos
1:33:06
1:33:00
5
Bram Born
Putten
1:36:23
1:36:14
6
Eric Korsaan
Putten
1:39:17
1:38:21
7
Erwin Bisschop
Hoogeveen
1:39:42
1:39:25
8
Bert Kleiboer
PEC 1910
1:40:36
1:40:22
9
Peter Sels
Athlos
1:40:45
1:40:26
10
Jeroen de Bruijn
Harderwijk
1:41:27
1:40:56
11
Aalt Nijboer
Ermelo
1:41:54
1:41:48
12
Ron Schwab
Almere
1:42:48
1:42:37
13
Jelmer De Jong
AV Zeewolde
1:43:05
1:42:59
14
Jan Pieterse
Utrecht
1:43:24
1:43:11
15
Wisse van de Guchte
Athlos
1:43:33
1:43:06
16
Nico Zoon
Lelystad
1:43:35
1:42:54
17
Johan van Aalderen
PEC 1910
1:44:00
1:43:01
18
René Windhouwer
Nijkerk Gld
1:45:27
1:45:15
19
Wilt Pathuis
Athlos
1:46:04
1:45:28
20
Berry van Alfen
Heerde
1:46:36
1:46:17
21
Gerrit ter Elst
Athlos
1:46:47
1:46:10
22
Dirk de Vries
AV Zeewolde
1:48:07
1:47:28
23
Andries Krist
AV Zeewolde
1:48:18
1:47:49
24
Romhild Kampen
Athlos
1:48:43
1:48:26
25
Jaco Remijn
Broekhuis
1:49:52
1:49:08
26
Nicolas Lallemant
Veldhoven
1:51:12
1:50:41
27
Martin Michielsen
Nijkerk
1:51:33
1:51:20
28
Matthijs vand er Hoek
Ermelo
1:51:46
1:51:11
29
Geerhard Ronde
Ermelo
1:53:53
1:53:23
30
Huub de Jong
Harderwijk
1:54:26
1:53:31
31
Rinus de Jonge
Almere
1:54:58
1:54:06
32
Gert Bakker
Putten
1:55:21
1:53:58
33
René Beelen
Harderwijk
1:56:00
1:55:18
34
Rob Daamen
Athlos
1:56:08
1:55:49
35
Martin van Noort
Harderwijk
1:56:31
1:55:34
36
Marcel Vos
Ermelo
1:57:32
1:56:55
37
John Grigoryan
Broekhuis
1:58:50
1:58:07
38
Herman Weening
Spurt '88
2:00:03
1:59:35
39
De Hoop
Athlos
2:00:05
1:59:35
40
John Miltenburg
Athlos
2:00:15
1:59:43
41
Marcus van den Roovaart
Athlos
2:00:16
1:59:43
42
Harm van Orden
Vorden
2:00:24
1:59:50
43
Henri Timmer
Putten
2:00:48
1:59:38
44
Peter van Panhuis
Harderwijk
2:01:22
2:00:35
45
Mannes Wietsma
Almere
2:02:09
2:01:17
46
Gert Reijerse
Athlos
2:03:21
2:01:57
47
Eric Evers
Putten
2:03:58
2:03:19
48
Harry de Meijer
AV Zeewolde
2:04:01
2:03:30
49
Eltjo Lenting
Harderwijk
2:04:22
2:03:34
50
Leo Verboeket
Harderwijk
2:06:56
2:06:21
51
Marcel Companjen
Harderwijk
2:07:23
2:06:18
52
Hans Gerritsen
Climax
2:08:50
2:07:45
53
Jan vd Brink
Harderwijk
2:11:04
2:10:22
54
Richard Wiersma
Epe
2:12:07
2:10:55
55
Sipke Verbeek
Harderwijk
2:13:42
2:12:25
DSH, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellen Berger-de Vries
BB lopers
1:24:26
1:24:24
2
Monique Fibbe
De Gemzen
1:37:29
1:37:26
3
Maartje van Reedt Dortland
PEC 1910
1:37:39
1:37:28
4
Kisrten Hogebrug
Putten
1:41:33
1:41:29
5
Susanne Meijer-Schutte
PEC 1910
1:43:32
1:42:34
6
Karin van Leersum
Triathlon
1:45:43
1:45:29
7
Wendy Holdijk
Athlos
1:45:53
1:45:35
8
Erna Last
Genemuiden
1:51:14
1:50:58
9
Marinde van der Breggen
Zwolle
1:52:10
1:51:31
10
Karin van Diest
Loopgroep Nienoord
1:53:31
1:53:15
11
Diane Lubbertsen
Putten
1:53:40
1:52:33
12
Diane Koornstra
Harderwijk
1:53:49
1:53:24
13
Iedje Bakker
Urk
1:56:11
1:55:31
14
Lianne van den Berg
Genemuiden
1:56:25
1:56:09
15
Marjolein Keizer
Broekhuis
1:57:04
1:56:15
16
Cora Zijlstra
Amersfoort
1:58:20
1:57:11
17
Patricia van der Knaap
Harderwijk
1:59:50
1:58:50
18
Marieke Nagtegaal
Tilburg
2:02:20
2:00:59
19
Christel IJdema
Harderwijk
2:07:01
2:06:29
20
Anita aan 't Goor
Harderwijk
2:07:26
2:06:54
21
Willemijn Verhagen
Amsterdam
2:14:07
2:13:29
22
Annerieke Bijnagte
Harderwijk
2:23:56
2:22:41
23
Marloes Bakuwel
Harderwijk
2:23:57
2:22:40
24
Wilma Rekers
Harderwijk
2:27:11
2:25:55
D40H, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadia Brand
Nunspeet
1:39:33
1:39:22
2
Anita van Nijen
Emmeloord
1:41:07
1:40:53
3
Marleen Vos
Running2000
1:43:01
1:42:41
4
Daniella Bastiaan
PEC 1910
1:43:33
1:42:34
5
Dineke Bos
Athlos
1:47:11
1:46:55
6
Sandra van Delft
Athlos
1:48:54
1:48:20
7
Eefje Meihuizen
Ermelo
1:55:22
1:54:58
8
Sandra Visser
Zeewolde
1:55:54
1:55:04
9
Miriam Celie
Athlos
1:59:39
1:58:40
10
Fleur Bloeme
Ermelo
2:01:45
2:00:26
11
Wilma Hop
Zwolle
2:02:42
2:01:54
12
Iris Janssen Lok
Athlos
2:02:53
2:01:54
13
Geke van de Kolk
Harderwijk
2:03:31
2:02:40
14
Chantal van Ginkel
Harderwijk
2:06:17
2:05:17
15
Dineke Prins
Runners Stadskanaal
2:06:26
2:05:58
16
Evonne van Genderen
Apeldoorn
2:08:23
2:07:35
17
Vera Boverhuis
Putten
2:14:08
2:13:21
D50H, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Emst
1:31:11
1:31:09
2
Marietje Bolle
NOP
1:43:26
1:43:13
3
Evelien Kern
Biddinghuizen
1:45:25
1:45:10
4
Hermie Drenth
PEC 1910
1:52:17
1:51:48
5
Alice Poel
Athlos
1:53:54
1:53:37
6
Gea Tepper
Emmen
2:01:21
2:00:53
7
Teunie Foppen
Athlos
2:03:21
2:01:57
8
Liset Klopman
Vorden
2:05:23
2:04:48
9
Jet Broersen
Zeist
2:06:17
2:05:35
10
Hennie van de Kamp
Putten
2:08:49
2:07:39
11
Willy Roelofsen
Climax
2:08:50
2:07:45
12
Betty van Dodewaard
Harderwijk
2:27:47
2:26:44
HS10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rienk Davelaar
Voorthuizen
34:55
34:55
2
Yorick van de Pavert
Harderwijk
38:28
38:04
3
Daan van Oss
OMVR
38:32
38:26
4
Arjan van Uem
Eindhoven
39:26
39:22
5
Gerbrand Reijnoudt
Broekhuis
40:14
40:10
6
Gertjan de Jong
Athlos
40:19
40:16
7
Koen Couperus
Athlos
41:43
41:36
8
Niek Gombert
Amersfoort
42:11
42:03
9
Chiel Veeke
De jong en laan 1
42:47
42:17
10
Bob van Huizen
Zeewolde
43:05
42:56
11
Alrik de Haas
OMVR
43:28
42:55
12
Niels Siebelink
Broekhuis
43:33
43:26
13
René IJzerman
Amersfoort
43:56
43:54
14
Evert-Jan Buitenhuis
Nijkerk Gld
44:01
43:37
15
Arno Thomassen
Harderwijk
44:38
44:28
16
Ruben van Voorst
Harderwijk
44:40
44:31
17
Johannes Baas
Perspectief 4
44:46
44:31
18
Rogier ter Haar
Perspectief 3
44:46
44:31
19
Thijs van Zandwijk
De jong en laan 1
44:51
44:23
20
Simon Lourens
Andijk
45:00
44:56
21
Arie PETERSEN
Harderwijk
45:35
45:20
22
Jelle van Eunen
Emmeloord
45:38
44:57
23
Bart van Essen
Utrecht
46:10
45:47
24
Daan van Oosten
Zeewolde
46:19
45:27
25
Wouter Stoel
Huis ter Heide Ut
46:27
46:21
26
Rick Celie
Athlos
46:39
46:26
27
Jan Lovink
Nijkerk Gld
46:50
46:25
28
Daniel van den Hoorn
Harderwijk
47:05
46:17
29
Dennis van Scherpenzeel
Harderwijk
47:23
47:13
30
Derrick Dijkman
Perspectief 3
47:24
46:58
31
Arjan de Lange
Zeewolde
47:26
47:20
32
Daniël Mulder
Harderwijk
47:27
47:17
33
Hans Poorter
Harderwijk
47:46
47:34
34
Ruud Veeningen
Harderwijk
47:46
47:34
35
Dennis Mijer
Broekhuis
48:10
47:57
36
Herman Besseling
Zeewolde
48:18
48:04
37
Warner de Boer
Harderwijk
48:19
48:00
38
Niels van Vliet
Harderwijk
48:27
48:19
39
Stephan Badr
Nijmegen
48:27
48:23
40
Simon Pars
Harderwijk
49:06
48:00
41
Nick Bunskoeke
Harderwijk
49:18
48:54
42
JP Bunskoeke
Harderwijk
49:18
48:54
43
Arthur Grit
Harderwijk
49:22
49:13
44
Sten Jansen
Harderwijk
49:24
48:53
45
Steven Dijkman
Perspectief 4
49:28
49:12
46
Marco Fasen
Harderwijk
49:29
49:04
47
Ite Stoel
Hulshorst
49:36
49:29
48
Wido Heeman
Groningen
49:37
48:46
49
Pieter van den Tol
Putten
49:39
49:20
50
Peter Kaspers
Harderwijk
49:49
49:33
51
Rik van Velzen
Harderwijk
49:50
49:29
52
Matthew Last
Kampen
50:10
49:10
53
Erwin Westerhof
De jong en laan 1
50:17
49:45
54
Menno Kroondijk
Harderwijk
50:18
50:10
55
Dennis van de Ridder
Wuestman team 2
50:23
50:03
56
Anne van den Os
Ermelo
50:25
49:12
57
Stephan Drost
Harderwijk
50:35
50:15
58
Ben Kersbergen
Harderwijk
50:42
50:32
59
Harm Post
Harderwijk
50:55
50:01
60
Hans van Roest
Harderwijk
50:56
50:42
61
Robert van den Berg
Harderwijk
51:06
49:48
62
Arthur van Meerveld
Putten
51:20
50:24
63
Eddie Bergsma
gemeente Harderwijk 3
51:31
51:08
64
Grzegorz Towscik
Harderwijk
51:35
50:56
65
Richard Poolen
Hierden
51:43
50:38
66
Erik Veen
Athlos
51:45
51:27
67
Rafal Witoszek
Harderwijk
52:03
51:24
68
Patrick Boeve
Broekhuis
52:05
51:22
69
Auke Marcus van Eunen
Emmeloord
52:39
51:58
70
Peter Bakker
Qimarox 1
52:40
51:18
71
Jos Peters
Putten
52:41
52:20
72
Luuk Simons
Haelen
52:45
52:25
73
Patrick Vonderman
Heino
53:05
52:31
74
Bartovic Visscher
Harderwijk
53:09
52:56
75
Klaas van der Deure
Athlos
53:23
52:53
76
David Brussee
Garderen
53:29
52:22
77
Nick Spelbos
Wuestman team 2
53:41
53:20
78
Niels Prins
Apeldoorn
53:42
52:57
79
Douwe Dijkstra
Zeewolde
53:46
52:35
80
Erik Mulder
Amersfoort
54:00
53:34
81
Onno Wolters
Ermelo
54:01
53:41
82
H Sterken
Harderwijk
54:12
53:57
83
Mathijs van de Pol
Ermelo
54:13
53:51
84
Gerald Gerritsen
Barneveld
54:17
53:48
85
Giljaam van der Meulen
Harderwijk
54:19
53:09
86
Joran Heeman
Amsterdam
54:21
53:30
87
Coen Rijnberk
Harderwijk
54:25
54:15
88
Rutger Akster
Qimarox 1
54:47
53:25
89
Joost van den Tol
Broekhuis
55:14
54:36
90
Julian Kevelam
Hierden
55:28
54:24
91
Philip Antonissen
Broekhuis
56:04
55:28
92
Peter de Groot
Harderwijk
56:23
55:17
93
Teun de Wit
Perspectief 3
56:45
56:19
94
Ingmar Wilke
Hoogeveen
56:57
56:23
95
Jeroen Holwerda
Enkhuizen
57:01
55:41
96
Bart Wolters
Ermelo
57:22
56:57
97
Berry Jansen
Qimarox 2
57:26
56:04
98
Tim Lunshof
Amsterdam
57:49
57:22
99
Harro Lunshof
Harderwijk
57:50
57:21
100
Hugo Kranen
Harderwijk
58:08
57:14
101
Richard Kouw
Doornspijk
59:06
57:58
102
Adam Kuczmaszewski
Harderwijk
59:09
58:29
103
Bart Kuijpers
Broekhuis
59:14
57:55
104
Sybren Hartmans
ESBE Sportprijzen
59:18
58:33
105
Peter de Vries
De jong en laan 3
1:00:20
58:57
106
Rick Martens
Harderwijk
1:00:45
1:00:25
107
Mats Ploeg
De jong en laan 2
1:01:18
59:53
108
Wilnorvens Moreau
Harderwijk
1:02:41
1:01:14
109
Edwin de Groot
Harderwijk
1:03:26
1:02:20
110
Richard ter Weele
Toekan #4
1:03:50
1:02:46
111
Lucas de Bruin
Broekhuis
1:05:26
1:04:51
112
Daniél Brinkman
Overhoff
1:05:32
1:05:14
113
Henk Mons
Broekhuis
1:06:26
1:05:00
114
Dave Mons
Broekhuis
1:06:27
1:05:02
115
Mark Verbeek
Harderwijk
1:06:41
1:05:25
116
Erik Verstraelen
Biddinghuizen
1:09:17
1:08:16
117
Maarten Laan
Veluwe
1:10:21
1:09:07
H4010, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie Owen
Ciko '66
34:45
34:44
2
Wessel Geursen
Athlos
38:05
38:03
3
Rémi Jansen
Wuestman team 2
40:16
40:06
4
Paul van der Brug
Zwolle
40:25
40:18
5
Izak Hiemstra
Zwolle
41:42
41:38
6
Aydin Var
Harderwijk
44:54
44:28
7
Jeroen Vels
NOP
44:58
44:53
8
Paul Lefevre
Ermelo
46:07
45:42
9
Piotr Kotlowski
Harderwijk
46:42
46:34
10
Willem Bos
Athlos
46:49
46:11
11
Marco Blankestijn
Nijkerk Gld
46:57
46:53
12
Patrick Dekker
Ermelo
47:03
46:56
13
Wouter Kooij
Athlos
47:15
46:45
14
Leo van de Langemheen
Broekhuis
48:17
47:56
15
Christiaan de Waal
Harderwijk
48:31
48:22
16
Michel Janssen
Zeewolde
48:51
48:45
17
Marcel Besselsen
Harderwijk
49:42
49:24
18
Ronald Geurtsen
Harderwijk
50:01
49:51
19
Henno Remijn
Broekhuis
50:49
50:30
20
Rob Schaaphok
Harderwijk
51:12
50:46
21
Ronald ter Braak
Apeldoorn
51:32
50:14
22
Hendri van t Ende
Ermelo
51:40
50:56
23
Mark Spijker
Ermelo
51:51
50:53
24
Klaas Michelsen
Wuestman team 2
51:52
51:31
25
Jurrie Bos
Harderwijk
51:54
51:02
26
Teun van Garderen
Harderwijk
52:10
51:51
27
Tiemen Pasterkamp
De jong en laan 2
52:42
51:20
28
Olivier van Parys
Broekhuis
53:15
52:02
29
Evert de Lint
Ermelo
53:22
52:37
30
Stefan Scholte
Harderwijk
53:49
52:40
31
Tom Baudonck
Harderwijk
53:50
52:38
32
Mark van der Veen
Ede Gld
53:57
53:17
33
Arthur van Es
Putten
54:16
53:06
34
Gerrit Rozendaal
Harderwijk
55:06
53:59
35
Ceel Roozeboom
Harderwijk
55:46
54:48
36
Arnoud Roest
Athlos
55:50
54:51
37
Wilfred Ramon
Athlos
57:39
56:31
38
Milko van den Boogert
AV Zeewolde
58:31
57:45
39
Vincent Dorper
Harderwijk
58:47
58:05
40
Willem van Garderen
Harderwijk
59:00
58:49
41
Patrick ter Horst
Broekhuis
1:00:12
59:29
42
Erwin van de Beek
Zeewolde
1:00:54
1:00:15
H5010, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Couperus
Athlos
40:01
39:54
2
Rien de Vries
Harderwijk
42:19
42:12
3
Harry van Ruitenbeek
Athlos
42:38
42:36
4
Arnold van der Zwaag
Athlos
44:00
43:44
5
Geert de Lange
Athlos
46:44
46:27
6
Hugo Pijloo
de kunst van samenlopen 2
47:20
47:10
7
Janwillem Schlotter
AV Zeewolde
47:44
47:25
8
Dirk Korf
Harderwijk
48:16
47:27
9
Dirk van den Hardenberg
Qimarox 1
48:54
47:32
10
Geerling Uit de Bosch
Harderwijk
50:12
49:57
11
Henri Beekhuis
Bunschoten-Spakenburg
50:20
50:07
12
Goossen Mostert
Harderwijk
50:34
50:22
13
Gerard Mijer
Broekhuis
51:29
51:15
14
Gerrit Keus
Germano
51:51
51:33
15
Peter Bronkhorst
Loopgroep Garderen
52:08
51:45
16
Anne Broekhuis
Voorthuizen
52:25
52:09
17
Bert Content
Harderwijk
52:27
51:11
18
Derk Troostheide
De Gemzen
52:35
52:20
19
Henk Krop
Harderwijk
53:03
52:12
20
Leen Baan
Amersfoort
54:01
53:49
21
Joost Fraanje
Broekhuis
54:08
53:49
22
Fred Johannes
Broekhuis
54:18
53:42
23
Jan van de Craats
Kampen
54:44
53:56
24
Marco Lokhorst
De jong en laan 2
54:47
53:30
25
Henk Hofman
Broekhuis
54:58
54:15
26
Erik Keijzer
Broekhuis
55:04
53:50
27
Anton Besselsen
Athlos
55:15
54:41
28
Rob Mantingh
Harderwijk
55:19
54:21
29
Dirk van der Veer
Athlos
55:19
54:30
30
Martin Olofsen
Athlos
55:24
54:16
31
Bas Dekkers
AV Zeewolde
55:43
55:12
32
Mark Streef
Lentink De Jonge 2
55:45
54:37
33
Anton Kroon
Broekhuis
55:49
54:37
34
Luuk de Jong
Athlos
55:58
54:43
35
Ruud de Jong
Lelystad
55:58
55:14
36
Michael de Weerdt
Athlos
56:11
54:56
37
Robert van Boven
Lentink De Jonge 2
57:19
56:11
38
Rob Nugteren
Harderwijk
57:25
56:02
39
Eric van Schalm
OMVR
57:51
57:42
40
Ton v Maarseveen
AV Zeewolde
58:31
57:45
41
Rob Langeveld
Start '78
58:47
57:59
42
Jaap Schipper
Harderwijk
59:11
57:49
43
Gert Ruitenberg
Putten
59:12
58:01
44
Gerard Peek
Running AP
59:29
59:15
45
Jan Lamers
Harderwijk
59:44
58:53
46
Jaap Cornelissen
Athlos
1:00:41
1:00:17
47
Henk Kraaijenhof
Ermelo
1:00:50
59:55
48
Bert akkerman
Amersfoort
1:01:00
59:40
49
Henk Simon
Putten
1:01:23
1:00:16
50
Pieter Bikker
Broekhuis
1:01:52
1:00:33
51
Bert van Aggelen
Huizen
1:02:08
1:01:59
52
Sjaak Scholtens
Swifterbant
1:02:56
1:01:56
53
Henk Maas
gemeente Harderwijk 3
1:03:18
1:02:21
54
Anton Nijenkamp
Biddinghuizen
1:04:04
1:03:11
55
Peter Antonissen
Broekhuis
1:04:08
1:03:32
56
Aart Foppen
Hierden
1:04:37
1:03:16
57
Bert Weits
Harderwijk
1:05:43
1:05:07
58
Geert-Jan de Boer
Nunspeet
1:07:01
1:05:47
59
Sijds Dijkstra
Zeewolde
1:07:14
1:06:02
60
Martijn Smit
Qimarox 1
1:07:34
1:06:12
61
Jaap Holwerda
Enkhuizen
1:07:56
1:06:39
62
Dick Kroondijk
Harderwijk
1:08:55
1:08:20
63
Willem van Eikenhorst
Ermelo
1:09:52
1:08:41
64
Kees Hulskes
gemeente Harderwijk 2
1:09:57
1:09:00
65
Nico Heeman
Harderwijk
1:10:01
1:09:09
66
Siebren de Jong
Harderwijk
1:12:03
1:11:30
67
Peter van Twillert
Broekhuis
1:13:21
1:11:56
68
Willem Smit
Hierden
1:13:21
1:12:03
69
Harry Hanssen
Broekhuis
1:13:28
1:12:51
70
Anne Soldaat
Broekhuis
1:14:04
1:13:25
DS10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dinie Ras
NOP
39:56
39:51
2
Denice Tinneveld
AV '34
40:12
40:09
3
Jacolien Ruizendaal
NOP
40:15
40:10
4
Susanne van Leeuwen
Athlos
40:51
40:50
5
Ilona Schra
Groningen Atletiek
41:04
41:02
6
Richelle Vlenterie
Harderwijk
41:44
41:40
7
Sharone Davelaar
Voorthuizen
43:06
43:03
8
Sieneke Ribberink
Hellas
43:10
43:05
9
Gea Hoogenboom
Wuestman team 2
43:17
43:06
10
Brechje Rankenberg
Athlos
43:54
43:50
11
Corine van Beek
Harderwijk
44:08
44:01
12
Annewil Lettink
Triathlon
45:00
44:57
13
Mascha Spoor
Zeewolde
45:04
45:02
14
Annebeth Roepman Goossensen
ESBE Sportprijzen
46:13
45:51
15
Margriet van de pol- Rozendaal
Ermelo
46:23
46:02
16
Judith van der Veen
Harderwijk
46:24
46:16
17
Trinette Ufkes
gemeente Harderwijk 3
46:35
46:27
18
Joke Admiraal
Harderwijk
48:30
47:57
19
Martje van Noorden
Utrecht
49:17
49:13
20
Corine Antes
Ermelo
49:43
49:22
21
Laura Bruijnes
Harderwijk
51:14
51:05
22
Anne van der Heijden
Utrecht
51:37
51:33
23
Dienke Janssen
Hardenberg
52:17
51:22
24
Floortje Plas
Perspectief 4
53:12
52:57
25
Veerle Reijgersberg
Harderwijk
53:18
52:28
26
Judith Priems
Harderwijk
53:20
52:52
27
Lianne Koopmans
Harderwijk
53:20
52:31
28
Samantha Charmant
Amersfoort
53:51
53:38
29
Marga Post
Harderwijk
53:59
53:05
30
Erna van Beek
Harderwijk
54:14
54:00
31
Lisette ter Wee
Athlos
54:48
53:44
32
Esther van der Beek
Ermelo
55:18
54:23
33
Simone Boon
Harderwijk
55:46
55:15
34
Desirée Zoon
Hierden
56:18
55:37
35
Suzanne van de Berg
Perspectief 3
56:25
55:58
36
Carola Spronk
gemeente Harderwijk 3
56:33
55:36
37
Eva Jansen
Harderwijk
56:44
56:12
38
Marina van den Pol
Voorthuizen
56:49
56:10
39
Lisa Aartsen
Harderwijk
57:23
56:35
40
Charlotte van Gelder
Utrecht
59:54
59:00
41
Monique Wolters
Athlos
59:57
58:56
42
Irene van der Meulen
Harderwijk
1:00:29
59:20
43
Petra van Kesteren
Athlos
1:00:47
59:48
44
Joelle van der Leij
gemeente Harderwijk 3
1:01:17
1:00:21
45
Merel van der Maaten
Athlos
1:02:09
1:01:10
46
Carolien Dijkmans
Athlos
1:02:38
1:01:37
47
Andrea Heij
Harderwijk
1:02:41
1:01:39
48
Mariëlle Brussee
Garderen
1:03:00
1:01:53
49
Kirsten Visser
Zaltbommel
1:03:01
1:02:29
50
Erika Freriks
't Harde
1:03:19
1:02:25
51
Anita Marks
Climax
1:03:22
1:02:15
52
Wilma Krol
Wageningen
1:03:34
1:02:39
53
Marlon van Duinen
Toekan #4
1:03:46
1:02:44
54
Chrissy van der Valk
Toekan #4
1:03:57
1:02:54
55
Rina Kommer
Heerde
1:04:05
1:03:28
56
Cora Kranen
Harderwijk
1:04:08
1:03:14
57
Tannie Klaassen
Harderwijk
1:04:09
1:03:37
58
Mariska Foppen
Perspectief 4
1:04:37
1:03:16
59
Anne-josé Streef
Lentink De Jonge 2
1:04:54
1:03:44
60
Anja Warning
De jong en laan 2
1:05:53
1:04:29
61
Berinda van der Valk
Harderwijk
1:06:28
1:05:40
62
Brooke Thaxton
Harderwijk
1:06:41
1:05:25
63
Hester Joustra
Amsterdam
1:06:48
1:05:58
64
Annemijn Dijkstra
Harderwijk
1:07:20
1:06:09
65
Nathalie Meijer
De jong en laan 3
1:07:43
1:06:20
66
Dana Teeuwen
Athlos
1:10:15
1:09:00
67
Ilona Fasen-de Korte
Harderwijk
1:10:19
1:09:53
68
Maud Bakker Korpershoek
Biddinghuizen
1:10:20
1:09:06
D4010, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
41:51
41:48
2
Majorie van de Brink
de kunst van samenlopen 2
46:35
46:29
3
Yvonne Klompmaker
de kunst van samenlopen 2
47:34
47:26
4
Fanny Hubner
Germano
50:00
49:43
5
Vida Poortinga
ESBE Sportprijzen
50:12
49:51
6
Irene Dekker-Eijgendaal
De Gemzen
50:57
50:42
7
Monique Kruidhof
Germano
51:51
51:34
8
Monica van Garderen
Harderwijk
53:13
52:54
9
Marian van Rijn
Germano
53:17
53:00
10
Marianne de Lint
Ermelo
53:59
53:13
11
Elseliene van den Hul
OMVR
54:02
53:53
12
Inge Visscher
Rosmalen
55:26
55:14
13
Natalie Verlinden
Biddinghuizen
56:38
55:37
14
Rita van der Sloot
Harderwijk
57:10
56:28
15
Inge van der Ploeg
Harderwijk
58:36
58:00
16
Marieke Roelink
Harderwijk
58:38
57:36
17
Anneke Eijken
Harderwijk
58:38
57:36
18
Annemiek Bosschart
ESBE Sportprijzen
59:20
58:35
19
Annegreeth Hamstra
Athlos
59:53
58:52
20
Celia Lokhorst
De jong en laan 3
1:00:34
59:16
21
Anita van Panhuis
Harderwijk
1:01:19
1:00:32
22
Aishling Middelburg
Athlos
1:01:24
1:01:11
23
Patricia van Domburg
Athlos
1:02:09
1:01:10
24
Christine de Jong
Utrecht
1:03:14
1:01:58
25
Wendy Born
Putten
1:03:17
1:02:34
26
Erna Weeren
't Harde
1:03:18
1:02:25
27
Suzanne van Harten
Harderwijk
1:03:28
1:02:53
28
Rita Bloemert
Harderwijk
1:04:20
1:02:55
29
Jenneke van der Tweel
Lentink De Jonge 2
1:04:54
1:03:45
30
Heidi de Vries
de kunst van samenlopen 2
1:05:06
1:04:20
31
Anita Kampen
Athlos
1:05:40
1:04:22
32
Mirjam Lamers-Holwerda
Enkhuizen
1:07:56
1:06:39
33
Jolanda Smit
Harderwijk
1:08:08
1:06:50
34
Olivia van Veen
Athlos
1:08:27
1:07:07
35
Simone Toppers
Spirit Lelystad
1:11:31
1:10:46
36
Margreet Bos
Athlos
1:12:38
1:11:18
37
Miranda Bos
Athlos
1:12:39
1:11:19
D5010, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olga van Maarleveld
Harderwijk
43:31
43:27
2
Marieke van Essen
SV Putten
47:24
46:16
3
Ingrid Middelkoop
Athlos
51:16
50:46
4
Annette van Zeijts
Germano
53:07
52:50
5
Gerda Bleijenberg
Loopgroep Garderen
53:45
53:21
6
Yvonne Klein Rouweler
Athlos
56:33
55:33
7
Joke Sels
Athlos
58:36
57:20
8
Dineke Post
Dedemsvaart
58:37
57:43
9
Wies van Stralen
Athlos
58:41
57:40
10
Gerda van den Berg
Harderwijk
1:00:51
59:33
11
Phaedra Hartmans
ESBE Sportprijzen
1:01:24
1:00:40
12
Yolanda Smink
Putten
1:02:26
1:01:17
13
Olga te Pas
Harderwijk
1:02:45
1:01:58
14
Ria v/d Loo
Harderwijk
1:03:15
1:02:43
15
Renate Lubbers
Harderwijk
1:05:05
1:04:01
16
Gerie Versluis
Athlos
1:06:19
1:05:04
17
Dé van Haaften
OMVR
1:09:11
1:08:38
18
Linda de Haan
Broekhuis
1:09:49
1:09:10
H5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick van Nieuwenhuizen
Ciko '66
16:19
16:18
2
Jan Schraa
Zwolle
16:30
16:29
3
Thomas van Tent
Nijkerk
17:19
17:18
4
Ruben Postma
Athlos
17:25
17:24
5
Herbert Jansen
Athlos
17:37
17:36
6
Raimo Westerhof
Athlos
17:47
17:46
7
Emile Dercksen
Athlos
17:59
17:57
8
Remco Akse
BB lopers
18:07
18:06
9
Sander Kloosterzeel
PEC 1910
18:23
18:23
10
Mark van de Hel
Arnhem
18:28
18:27
11
Bas-jan Stoute
Stucadoorsbedrijf R. Vd Kamp
18:38
18:37
12
David Koning
Harderwijk
18:40
18:39
13
Niek Visser
Soest
18:46
18:45
14
Lemco van Dam
Team MBM
18:53
18:48
15
Frank Eikenaar
PEC 1910
18:59
18:59
16
Bas van Beek
Cialfo
19:14
19:11
17
Olav Koning
Athlos
19:25
19:24
18
Jan Loosman
NOP
19:34
19:32
19
Tim van der Kuijl
AV Zeewolde
19:38
19:34
20
Kevin van de Wassenberg
Athlos
19:40
19:38
21
Rob Stuber
Athlos
19:41
19:40
22
Gert-Kees Larooij
Ermelo
19:42
19:37
23
Kristian Geerts
Zwolle
20:04
20:00
24
Henk-jaap Frens
Nunspeet
20:16
20:12
25
Roland van de Kamp
Stucadoorsbedrijf R. Vd Kamp
20:16
20:13
26
Rico Huijsmans
Athlos
20:21
20:18
27
Henk den Uijl
Red een Kind 2
20:27
20:20
28
Thijmen Middelkamp
Athlos
20:30
20:27
29
Joric van der Kolk
Red een Kind 2
20:36
20:29
30
Joran Timmer
Harderwijk
20:51
20:26
31
Geert de Jonge
Red een Kind 2
20:56
20:49
32
Jacco Muntz
RAV Flevoland
21:08
21:06
33
Trystan de Weerdt
AAV '36
21:14
21:04
34
Kjell Raaijmakers
Athlos
21:28
21:25
35
Paul van den Berg
Athlos
21:44
21:41
36
Julian Mulder
Het Morgencollege
21:59
21:55
37
Thijs van der Maaten
Athlos
22:00
21:57
38
Koen Geerling
Athlos
22:00
21:57
39
Mohamed Bouzalmat
Athlos
22:01
21:59
40
Farid Bouzalmat
Harderwijk
22:02
21:54
41
Bram Nusmeier
Athlos
22:12
22:09
42
Dennis van Splunter
Harderwijk
22:15
22:02
43
Gerritjan van den Brake
Nunspeet
22:16
22:12
44
Luuk van der Maaten
Athlos
22:18
22:15
45
Geert van Lohuizen
Nunspeet
22:20
22:16
46
Hans Visser
Gouda
22:21
22:16
47
Erwin Middelkamp
Athlos
22:32
22:29
48
Alessandro Diender
Toekan #3
22:32
22:13
49
Daan Scholte
Athlos
22:34
22:31
50
Frank van Bruggen
Red een Kind 1
22:37
22:28
51
Jan de Vos
Harderwijk
22:38
22:33
52
Jeroen Poelert
Athlos
22:40
22:37
53
Nico van Leeuwen
Stucadoorsbedrijf R. Vd Kamp
22:41
22:35
54
Meindert de Boer
Urk
22:43
22:38
55
Krijn Haak
Team Concerned
22:47
22:34
56
Leendert Hakvoort
NOP
22:55
22:52
57
Hilbert Docter
CCNV
23:04
22:27
58
Jort Haan
CCNV
23:04
22:28
59
Tygo Schuurkamp
Athlos
23:13
23:10
60
Alje Hoving
Athlos
23:18
23:15
61
Mark Dikkerboom
Team Concerned
23:22
23:10
62
Marcel de Bruin
Broekhuis
23:28
23:04
63
Niek Veen
Athlos
23:29
23:27
64
Harmen van Zwol
Red een Kind 2
23:30
23:22
65
Brendan Noordijk
Athlos
23:40
23:37
66
Paul Teunissen van Manen
Ede Gld
23:52
23:37
67
Corné Westeneng
Alfa accountants team 1
24:09
23:51
68
Rens van de Guchte
Athlos
24:15
24:10
69
Jeroen Sonnemans
Dronten
24:27
23:40
70
Gert Brussee
Nunspeet
24:29
24:24
71
Giph van der Kruijk
CCNV
24:31
24:25
72
Wouter Smit
Team Concerned
24:36
24:25
73
Marijn Teekens
Zeewolde
24:42
24:14
74
Quinten Konterman
CCNV
24:49
24:43
75
Gert-Jan van der Linde
Zwolle
24:51
24:03
76
Bart Ligtermoet
Ermelo
24:51
24:02
77
Daniel Kleermaker
Athlos
24:52
24:49
78
René Venema
CCNV
24:54
24:18
79
Bram van Maare
Athlos
24:55
24:49
80
Emiel Berends
Alfa accountants team 1
25:01
24:41
81
Marco van Loo
Harderwijk
25:07
24:59
82
Remco Brink
Toekan #1
25:11
24:54
83
Olivier Eykerman
Qimarox 3
25:13
24:59
84
Niels Jansen
Jumbo
25:14
25:01
85
Leo Honing
Team MBM
25:16
25:08
86
Arjan van Reenen
Broekhuis
25:23
24:34
87
Jorah Konterman
CCNV
25:28
25:21
88
Wybren Tjeerdsma
Zwolle
25:29
24:55
89
Tonny Markerink
Broekhuis
25:46
25:03
90
Eelco Kootstra
Harderwijk
25:47
24:56
91
Kees Mouw
Ermelo
25:48
25:11
92
Luuk de Waard
Perspectief 1
25:57
25:46
93
Robert de Jong
Nunspeet
25:59
25:24
94
Jari van der Voorn
Het Morgencollege
26:24
26:19
95
Job Doornhof
Athlos
26:28
26:23
96
Wijnand de Zwaan
Harderwijk
26:33
26:11
97
Bram Smit
Harderwijk
26:34
26:18
98
Erwin Loff
RAV Flevoland
26:34
25:49
99
Tobias Vijfwinkel
Toekan #3
26:35
26:17
100
Frank van den Noort
CCNV
26:38
26:01
101
Patrick Witteveen
Hattem
26:38
25:50
102
Dennis Berghuis
Broekhuis
26:53
26:32
103
Daan Luttmer
Toekan #3
26:56
26:36
104
Martijn Moolenaar
Toekan #3
26:57
26:39
105
Stefan Dirksen
Van den Brink onroerend Goed
27:03
26:49
106
Armand Janisse
Van den Brink onroerend Goed
27:04
26:49
107
Abel van Willigen
Stucadoorsbedrijf R. Vd Kamp
27:04
26:57
108
Fred Westenberg
Harderwijk
27:06
26:18
109
Robin van den Brink
Van der Hoek makelaardij
27:11
26:48
110
Patrick Berghuis
Broekhuis
27:14
26:51
111
Michael Bloemheuvel
Het Morgencollege
27:17
27:12
112
Walter Bunnik
Harderwijk
27:21
27:16
113
Pepijn van Tol
Delft
27:24
27:15
114
Peter van de Berg
Perspectief 1
27:29
27:18
115
Robin van Buuren
Ermelo
27:34
27:28
116
Gert de Jager
De jong en laan 4
27:38
27:07
117
Mike Keizer
Athlos
27:41
27:37
118
Reinier Foppen
Harderwijk
27:45
27:37
119
Jacco van den Berg
Wuestman team 1
27:54
27:44
120
Theo Hazeleger
Broekhuis
27:59
27:09
121
Jaap de Ruiter
Harderwijk
28:03
27:50
122
Frank Hop
De jong en laan 4
28:05
27:34
123
Ids van Druten
CCNV
28:16
27:43
124
Wijnand Davelaar
Ermelo
28:16
27:56
125
Martijn de Waal
CCNV
28:16
27:41
126
Tom Borsboom
CCNV
28:18
27:45
127
Robbert van Werven
Broekhuis
28:20
27:30
128
Jesse ten Have
CCNV
28:20
27:40
129
Chris Bosman
Van den Brink onroerend Goed
28:23
28:08
130
Berend Jan Hazenberg
Ermelo
28:43
28:19
131
Stijn Visser
CCNV
28:49
28:09
132
Rick van Keulen
CCNV
28:50
28:20
133
Ruben Pfeiffer
CCNV
28:52
28:18
134
Thomas Driessen
Apeldoorn
28:58
28:40
135
Ryan Kelderman
Broekhuis
29:16
28:51
136
Seyda Karaaslan
CCNV
29:18
28:47
137
Jan-Peter Boer
Apeldoorn
29:28
28:41
138
Björn Brunekreeft
Nunspeet
29:28
28:40
139
Mario Bosveld
Ermelo
29:29
28:41
140
Ruben oldereuver of Briel
Het Morgencollege
29:29
29:24
141
Stefan Jacquard
Wuestman team 1
29:36
29:27
142
Paul de Weerd
Wuestman team 1
29:44
29:34
143
Jan Nieuwenhuis
Zeewolde
29:46
29:25
144
Daan Smit
Toekan #1
29:47
29:29
145
Rik Wijnholds
Perspectief 2
29:50
29:39
146
Samuel Kalkman
CCNV
29:53
29:17
147
Gert van de Pol
Alfa accountants team 2
29:53
29:34
148
Jaïr Sprietsma
CCNV
30:06
29:35
149
Rienk Heldoorn
Harderwijk
30:15
30:03
150
Erik Hillebrand
Perspectief 1
30:19
30:08
151
Olaf van den Bergh
Athlos
30:21
29:37
152
Johan de Ruiter
gemeente Harderwijk 1
30:23
29:47
153
Gertin Bies
Harderwijk
30:23
30:11
154
Christiaan van 't Slot
Uniecker Wonen makelaars
30:29
30:12
155
Jeremy Robbemond
Athlos
30:36
30:29
156
Peter van Uxem
Harderwijk
30:39
30:35
157
Mark Berghuis
De jong en laan 4
30:42
30:12
158
Maurits Kramer
CCNV
30:44
30:09
159
Bas van Vulpen
CCNV
31:15
30:40
160
Marcel Jonker
Amersfoort
31:17
30:51
161
Rémon Delhez
Harderwijk
31:20
31:05
162
Rob Minnee
Hooglanderveen
31:22
30:56
163
Niels Raaijmakers
Harderwijk
31:23
30:38
164
Guus Alink
Broekhuis
31:25
30:40
165
Thom Verbeek
Harderwijk
31:29
31:08
166
Twan Stuiver
CCNV
31:30
30:55
167
Maritz van der Wal
CCNV
31:36
31:01
168
Chiel Lozeman
Harderwijk
31:38
30:48
169
Robin Zaar
CCNV
31:43
31:11
170
Martijn Blaauw
CCNV
31:44
31:11
171
Colin Ponsteen
Het Morgencollege
31:51
31:46
172
Arie Bot
Red een Kind 1
31:53
31:42
173
Maarten Ligtenberg
Broekhuis
31:54
31:09
174
Maik Ruijter
CCNV
31:59
31:27
175
Ron van Elteren
Harderwijk
32:03
31:44
176
Rob van der Burg
Ede Gld
32:08
31:39
177
Floris van der Laan
CCNV
32:16
31:41
178
Vincent van Dasler
CCNV
32:22
31:50
179
André van 't Slot
Harderwijk
32:28
32:19
180
Arie de Ruiter
Broekhuis
32:52
32:28
181
Tirdad Khalilzadeh
Broekhuis
32:53
32:29
182
Paul Boudewijns
Broekhuis
32:54
32:30
183
Lucas van Nieuwenhuizen
CCNV
32:54
32:23
184
Lucas van Ooijen
CCNV
32:55
32:26
185
Jacob Boonen
Hierden
33:26
32:56
186
Eric van Roekel
Harderwijk
33:30
33:12
187
Roelof Kisteman
Lentink De Jonge 1
33:37
33:13
188
Jelmer Postma
CCNV
33:39
33:04
189
Jurgen van Lier
Ermelo
33:47
33:07
190
Levi van Lier
CCNV
33:48
33:06
191
Luuk Stuivenberg
CCNV
34:03
33:30
192
Danièl van Opstal
CCNV
34:04
33:31
193
Philip Baalmans
Stichting Prokino kinderopvang
34:08
33:23
194
Jan Pap
Stichting Prokino kinderopvang
34:09
33:23
195
Nils Steijlen
CCNV
34:19
33:45
196
Jan martien van de Wetering
CCNV
34:22
33:48
197
Jafeth ten Haaf
Het Morgencollege
35:02
34:56
198
Joop Tomassen
Ermelo
35:08
34:25
199
Ronn Sastro
Ede Gld
35:10
34:41
200
Maarten Brands
Urk
35:12
34:25
201
Ruben Pol
Ede
35:55
35:27
202
Rico Smit
Centrum voor Jeugd en gezin Harderwijk
36:23
35:36
203
Eric Stomp
't Harde
37:33
37:04
204
Leo Smit
Perspectief 2
38:57
38:35
205
Cor de Ruiter
Broekhuis
39:17
38:53
206
Menno ten Wolde
CCNV
40:08
39:33
207
Duncan Noordijk
Harderwijk
40:59
40:19
208
Bowen Chen
CCNV
41:04
40:31
209
Sòren Petersen
CCNV
41:13
40:41
210
Mark Beelen
CCNV
42:21
42:12
211
Nick den Herder
CCNV
42:38
42:06
212
Ruben in den Berken
CCNV
42:40
42:05
213
Peter Doornhof
Harderwijk
43:01
42:18
D5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisa Mul
Athlos
21:30
21:28
2
Rosa Molenberg
Team MBM
21:37
21:35
3
Lieke Geerling
Team MBM
21:37
21:34
4
Marit de Vos
Athlos
21:41
21:37
5
Anna Molenberg
Team MBM
21:49
21:46
6
Fien Molenberg
Team Concerned
21:54
21:51
7
Rianne Breugem
Athlos
22:02
22:00
8
Sharon Lubbersen
Van der Hoek makelaardij
23:10
22:47
9
Anna Mazereeuw
NOP
23:11
23:07
10
Cora Kloosterziel
PEC 1910
23:11
23:09
11
Patricia Molenberg
Team Concerned
23:14
23:03
12
Elise Lankhaar
Harderwijk
23:35
23:29
13
Sara Lankhaar
Athlos
23:47
23:40
14
Erika Klock
Amersfoort
24:08
24:02
15
Laura de Groot
Alfa accountants team 1
24:09
23:51
16
Sophia van Loo
Athlos
25:07
24:59
17
Lianne Grafhorst
CCNV
25:09
24:55
18
Jeanetta van de Mheen
Harderwijk
25:17
25:06
19
Joelle Doorn
Altis
25:30
25:27
20
Eeke Flink
Athlos
25:40
25:33
21
Indy Broersma
Athlos
25:43
25:33
22
Tess Bakker
CCNV
25:44
25:06
23
Marjo Konijnenberg
Ermelo
26:03
25:38
24
Barbara Hakkert
Epe
26:04
25:17
25
Guusje Koning
Athlos
26:06
26:02
26
Meike Schipper
Athlos
26:06
26:01
27
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
26:21
26:12
28
Floor Nieuwenhuis
Amsterdam
26:27
26:20
29
Ellemiijn van der Wal
CCNV
26:34
25:55
30
Annemieke Homan
Utrecht
26:42
26:14
31
Carolien Remijn
Athlos
26:45
26:39
32
Machteld Beekhuis
Harderwijk
27:03
26:40
33
Kim van Marle
Overhoff
27:13
26:45
34
Lynn de Graaf
CCNV
27:23
26:46
35
Irene de Groot
Athlos
27:46
27:33
36
Maxime van Mourik
Athlos
27:48
27:39
37
Marolien Miedema
Harderwijk
27:48
27:39
38
Tamara Putters
Harderwijk
27:50
27:43
39
Everlien Mostert
Athlos
27:55
27:04
40
Rianne Vrijhof
Jumbo
28:09
27:56
41
Annika Heijnen
RAV Flevoland
28:13
27:29
42
Gerda van den brink-Lozeman
Wuestman team 1
28:13
28:06
43
Marjo Pijloo
Athlos
28:32
28:25
44
Anne de Jonge - Remijn
Woerden
28:52
28:38
45
Marlous van Duijn
Apeldoorn
28:58
28:40
46
Aukje Hekstra
Athlos
28:59
28:55
47
Heralda van Kerssen
Alfa accountants team 2
29:04
28:43
48
Lisette Meijers
Alfa accountants team 2
29:05
28:44
49
Jeleen Vermeulen
Broekhuis
29:10
28:56
50
Suzanne Vrijhof
Harderwijk
29:19
28:53
51
Amanda Van Dam
Putten
29:22
28:57
52
Annelies Kepper
Harderwijk
29:26
29:04
53
Jetty van Rijn
Broekhuis
29:27
29:14
54
Neeke Plat
Ede Gld
29:28
29:13
55
Chantal Hannessen
Qimarox 3
29:30
29:17
56
Gertine Vermeulen
Barneveld
29:33
29:20
57
Aislinn de Zwaan
Broekhuis
29:36
29:14
58
Henriëtte Davelaar
Harderwijk
29:39
29:20
59
Brenda Reijerse
Uniecker Wonen makelaars
29:43
29:26
60
Carola Smit
Uniecker Wonen makelaars
29:43
29:27
61
Andrea Oosting-Klock
Harderwijk
29:44
29:38
62
Faye Keuning
CCNV
29:50
29:09
63
Maud Snippe
CCNV
29:50
29:08
64
Anneke Everaarts
De kunst van samenlopen 1
30:04
29:55
65
Sjoukje Willemsen
Harderwijk
30:09
29:43
66
Fleur Wasch
CCNV
30:14
29:45
67
José Meppelink
Van den Brink onroerend Goed
30:27
30:12
68
Romy Olthof
Uniecker Wonen makelaars
30:28
30:13
69
Saja Suidgeest
Uniecker Wonen makelaars
30:29
30:13
70
Sanne Klaassen
Toekan #2
30:29
30:12
71
Milou Egberts
JAM/Sportief
30:53
30:26
72
Ursela Commandeur
Van der Hoek makelaardij
31:07
30:44
73
Diana de Borst
Nijkerk Gld
31:21
31:11
74
Sandy Raaijmakers
Harderwijk
31:23
30:38
75
Mirthe Bijman
Jumbo
31:23
31:10
76
Rita van Dam
Ermelo
31:26
31:01
77
Jacqueline Westeneng
Alfa accountants team 2
31:31
31:12
78
Marleen Vos
CCNV
31:31
30:50
79
Silvia Willering
Perspectief 1
31:34
30:57
80
Evi Hendrickx
Toekan #2
31:36
31:18
81
Gerda Muis
Toekan #1
31:37
31:20
82
Mirjam Veen
Ede Gld
31:42
31:10
83
Fleur Stoute
Ermelo
31:43
31:27
84
Leonie Matthijsse
CCNV
31:44
31:06
85
Wilma de Jong
Qimarox 3
31:55
31:42
86
Esther Eisen
Harderwijk
31:57
31:30
87
Robin Kasche
Toekan #2
32:02
31:44
88
Geerdien Haselhorst
Broekhuis
32:07
31:23
89
Jasmijn van Willigen
CCNV
32:09
31:31
90
Ingrid van Boekel
Dronten
32:13
31:40
91
Lotte Hofman
Athlos
32:18
32:11
92
Daniëlle van den Brink
Zwolle
32:18
31:45
93
Ellen Wolbers
De kunst van samenlopen 1
32:19
32:09
94
Imme Jager
Harderwijk
32:19
31:36
95
Ingrid Middelkoop
Athlos
32:20
31:37
96
Yoica van "t Slot
De kunst van samenlopen 1
32:28
32:19
97
Mariska Visser
Dronten
32:33
32:00
98
Anouk Hogeboom
Vaassen
32:34
32:23
99
Betsy Smit
Perspectief 2
32:50
32:28
100
Leonie Beelen
Athlos
32:57
32:26
101
Ella Smits
Broekhuis
32:59
32:36
102
Esther Peek
Harderwijk
33:04
32:46
103
Guusje Tichelaar
CCNV
33:05
32:24
104
Suzanne Meijer
Stichting Prokino kinderopvang
33:05
32:20
105
Karin van Dijk
Stichting Prokino kinderopvang
33:05
32:19
106
Leonie Grootkarzijn
Stichting Prokino kinderopvang
33:06
32:19
107
Maud Posthmus
CCNV
33:06
32:24
108
Debby Vinkesteyn
gemeente Harderwijk 1
33:10
32:43
109
Djoya Beelen
Harderwijk
33:15
32:44
110
Jackeline Overhoff
Athlos
33:16
32:48
111
Lisanne van Meer
Toekan #1
33:17
33:00
112
Susanne Kruithof
Toekan #2
33:18
33:02
113
Alie Floor
Harderwijk
33:20
33:03
114
Els Zeestraten
Dronten
33:30
32:48
115
Renee Huismans
Nijmegen
33:36
33:21
116
Magriet Foppen
RAV Flevoland
33:49
33:05
117
Kristen den Bakker
RAV Flevoland
33:50
33:05
118
Floor Hogenhout
CCNV
33:59
33:45
119
Simone van Hasselt
CCNV
34:07
33:53
120
Hetty Vrolijk
Harderwijk
34:09
33:26
121
Annette den Broeder
Harderwijk
34:09
33:26
122
Monique kisteman-Timmer
Lentink De Jonge 1
34:42
34:17
123
Hennie van Ittersum
Athlos
34:44
34:12
124
Wilma Jager
Harderwijk
34:57
34:13
125
Corine Beens
De kunst van samenlopen 1
34:57
34:46
126
Iris Wierda
Wuestman team 1
35:09
35:00
127
Rosaly van Dijken
CCNV
35:28
34:49
128
Lobke Jacobi
CCNV
35:29
34:59
129
Cindy Siebelink
Harderwijk
35:37
34:59
130
Sophie Beukers
CCNV
35:38
34:59
131
Angelique Braafhart
Ede Gld
35:55
35:27
132
Marieke Mouw-Schuurkamp
Broekhuis
35:59
35:24
133
Gerlinde van den Berg
Putten
36:08
35:53
134
Willeke Janse
Centrum voor Jeugd en gezin Harderwijk
36:23
35:35
135
Marlies de Visser
Centrum voor Jeugd en gezin Harderwijk
36:25
35:38
136
Jackeline Overhoff
Overhoff
36:43
36:14
137
Laura Smit
Nieuwegein
36:43
36:09
138
Charlotte Boef
CCNV
37:11
36:41
139
Shannon van Ark
CCNV
37:12
36:41
140
Daisy Stomp
't Harde
37:34
37:04
141
Kelly Smit
Perspectief 2
38:57
38:36
142
Larissa Benek
JAM/Sportief
39:17
38:50
143
Marlon van Vliet
JAM/Sportief
39:17
38:50
144
Morag Pressegh
JAM/Sportief
39:17
38:50
145
Marlous Grolleman
Oldebroek
40:34
39:53
146
Mathilde van der Helm
Oldebroek
40:35
39:53
147
Carla Pronk
Leidschendam
40:42
40:15
148
Inge Noordijk
gemeente Harderwijk 1
40:59
40:19
149
Indi de Vries
CCNV
41:12
40:35
150
Lydia Wingelaar
CCNV
41:14
40:35
151
Lili van der Vegt
CCNV
41:21
40:42
152
Fleur Daalmeijer
Harderwijk
41:41
41:20
153
Ria van de Pol
Alfa accountants team 1
43:42
43:23
154
Esther Beekman
Harderwijk
43:49
43:41
155
Jacolien van Spijkeren
Harderwijk
50:26
50:26
J5-12, RED EEN KIND RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Damian Wolters
Athlos
3:36
3:35
2
Floris Remijn
Athlos
3:38
3:38
3
Twan van der Weiden
Athlos
3:46
3:43
4
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
3:47
3:47
5
Stan van der Horst
Athlos
3:49
3:47
6
Ruben Baars
Athlos
3:52
3:51
7
Ruben Jacobs
Athlos
3:54
3:53
8
Milan Jager
Athlos
3:55
3:52
9
Tieme Koornstra
Athlos
3:55
3:53
10
Lars Remijn
Broekhuis
3:59
3:58
11
Giel Scholte
Athlos
4:03
4:00
12
Quinten Serrée
Athlos
4:11
4:08
13
Tjalle Bruining
Athlos
4:12
4:10
14
Yannick Aartsen
Athlos
4:14
4:10
15
Jelle Pars
Athlos
4:15
4:09
16
Mika Hofman
Athlos
4:16
4:13
17
Niels van der Linden
Athlos
4:17
4:12
18
Thymo Michelsen
Athlos
4:17
4:14
19
Luca Goedhart
Athlos
4:18
4:14
20
Sven van der Wiede
Athlos
4:19
4:10
21
Tibo Pierik
Athlos
4:19
4:09
22
Julian Aartsen
Harderwijk
4:20
4:14
23
David Kootstra
Harderwijk
4:21
4:16
24
Milo ter Mors
Athlos
4:24
4:21
25
Querijn Wierbos
Athlos
4:26
4:24
26
Levi van Twillert
Athlos
4:27
4:23
27
Sijmen de Vos
Athlos
4:27
4:23
28
Arne Medemblik
Athlos
4:28
4:24
29
Jesse Koornstra
Athlos
4:32
4:29
30
Joshua Broeksema
Athlos
4:33
4:29
31
Tim Schuttelaar
Athlos
4:33
4:31
32
Boaz Korstanje
Athlos
4:36
4:32
33
Maurits Schrijver
Athlos
4:41
4:38
34
Levi Wolters
Athlos
4:42
4:40
35
Corne den Hollander
Athlos
4:45
4:42
36
Levi Koers
Athlos
4:47
4:42
37
Jorden de Groot
Athlos
4:47
4:43
38
Bartosz Kuczmaszewewski
Harderwijk
4:49
4:42
39
Sverre Pars
Athlos
4:50
4:44
40
Daan Bos
Athlos
4:51
4:47
41
Florian Grobben
Athlos
4:54
4:49
42
Brendan de Bruin
Athlos
5:04
4:54
43
Jille Kerkvliet
Harderwijk
5:05
4:56
44
Luuk van den Os
Ermelo
5:08
5:05
45
Hugo Duits
Athlos
5:11
5:07
46
Jonah Bökkerinck
Athlos
5:14
5:04
47
Tristan Oosting
Harderwijk
5:15
5:12
48
Alain Luxembourg
Athlos
5:17
5:11
49
Tim van den Os
Ermelo
5:18
5:16
50
Simon Kouw
Doornspijk
5:20
5:10
51
Mees Boudewijns
Broekhuis
5:24
5:24
52
Robin de Vos
Athlos
5:34
5:29
53
Sam de Bruin
Broekhuis
5:42
5:35
54
Kris de Bruin
Broekhuis
5:42
5:36
55
Victor Duits
Harderwijk
5:55
5:51
56
Olivier Hoekert
Harderwijk
6:03
6:02
57
Owen Korstanje
Harderwijk
8:02
7:58
58
Milan Khalilzadeh
Broekhuis
8:08
8:07
59
Mink Kerkvliet
Harderwijk
20:44
20:42
M5-12, RED EEN KIND RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber van Manen
Athlos
3:59
3:56
2
Carlijn Scholte
Athlos
4:00
3:56
3
Eva Middelkamp
Athlos
4:00
3:59
4
Jayla Mosk
Athlos
4:04
3:59
5
Fabienne Sinte Maartensdi
Athlos
4:06
4:05
6
Mounia Dadou
Athlos
4:13
4:12
7
Jaydee Broersma
Athlos
4:14
4:12
8
Judith Scheer
Athlos
4:15
4:09
9
Ayla Broeksema
Athlos
4:29
4:22
10
Sarah Schippers
Athlos
4:32
4:31
11
Romée Pars
Athlos
4:32
4:27
12
Nynke Moolenaar
Athlos
4:34
4:31
13
Mara Schreuder
Athlos
4:34
4:26
14
Marit Elmers
Athlos
4:36
4:30
15
Yvanne Pars
Athlos
4:37
4:31
16
Merel Geursen
Athlos
4:40
4:35
17
Demi Huijsmans
Athlos
4:41
4:37
18
Sterre van Vliet
Harderwijk
4:42
4:41
19
Eline Vonk
Athlos
4:44
4:40
20
Lisa van der Sluijs
Athlos
4:45
4:44
21
Fenne Korstanje
Athlos
4:47
4:44
22
Naomi den Besten
Athlos
4:48
4:46
23
Noa Busnach
Athlos
4:49
4:44
24
Pleun Visser
Harderwijk
4:49
4:47
25
Jopke Ribberink
Utrecht
4:50
4:47
26
Noortje Bos
Athlos
4:51
4:48
27
Robyn Hoekert
Harderwijk
4:53
4:52
28
Floor Blom
Harderwijk
5:00
4:56
29
Zonne-roos Sloot
Athlos
5:02
4:59
30
Fenna Thijs
Athlos
5:05
5:03
31
Naomi Engelgeer
Athlos
5:13
5:08
32
Esmee Bosman
Amersfoort
5:16
5:10
33
Marti Vellekoop
Harderwijk
5:16
5:15
34
Lauren Hoogenberg
Harderwijk
5:20
5:15
35
Ilse-Marij oosting
Harderwijk
5:24
5:21
36
Tess Schuttelaar
Harderwijk
5:34
5:27
37
Sterre Geursen
Ermelo
5:36
5:26
38
Elisa van der Ploeg
Harderwijk
5:42
5:39
39
Elise Hoorweg
Athlos
5:44
5:36
40
Noortje Metselaar
Athlos
5:47
5:39
41
Alice Elwick
Athlos
5:48
5:40
42
Elinn Polhoud
Harderwijk
5:52
5:51
43
Jesra Pruis
Harderwijk
7:13
7:07
Broekhuis
www.uitslagen.nl
13-03-2018 17:15