Uitslagenlijst Pannekoekenmolenloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 10 maart 2018

MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Pleijte
Dynamica
56:43
2
Eric Wolfert
Flakkee
58:54
3
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:03:59
4
Jaap Wouters
OostKapelle
1:09:10
5
Bart de Visser
Serooskerke
1:09:44
6
Tim Hanswijk
Steenbergen
1:09:48
7
Patrick Giljam
Nieuwerkerk
1:11:02
8
Ronald kooman
Vlissingen
1:25:09
9
Robert van Popering
Bruinisse
1:28:34
10
Marco Bellio
Maarssen
1:34:24
11
Jan Noom
Scherpenisse
1:37:51
12
Jeroen Deurloo
Leiden
1:38:26
13
Eduard van Oeveren
Yerseke
1:44:26
M35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris de Bruijn
AV '56
59:14
2
Rob van t Veen
Goes
1:05:43
3
Krispijn de Jonge
Delta Sport
1:06:35
4
Martijn de Vries
Middelburg
1:07:40
5
Bart Verhaeghe
Kapelle
1:09:46
6
Jacob Holwerda
Zierikzee
1:09:58
7
Jan Willem Florie
Vlissingen
1:11:35
8
Koen Drenth
Maarssen
1:15:24
9
Leon Bijdevaate
Zierikzee
1:16:34
10
Matthijs van Straten
Vlissingen
1:16:38
11
Jasper Hellwig
Maarssen
1:16:48
12
Jeroen Kortenoeven
Steenbergen Nb
1:18:07
13
Maurice Rentmeester
Wolphaartsdijk
1:19:31
14
Henry van Klinken
Delta Sport
1:20:43
15
Erwin Lems
Zierikzee
1:22:00
16
Rik Duijm
Breda
1:22:14
17
Mark Giljam
Bruinisse
1:22:45
18
Michiel broos
Roosendaal
1:28:46
19
Arjan de Lang
Monster
1:29:09
20
Elbert Simonse
Aagtekerke
1:33:56
21
Walter Timmer
Delta Sport
1:38:05
22
Erwin vd Bosch
Ouwerkerk
1:38:55
23
Richard de Vlaam
Delta Sport
1:55:03
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjo Verhage
Dynamica
1:03:39
2
Paul Jansen
Olympus '70
1:05:53
3
Michel van den Bos
Delta Sport
1:06:38
4
Gert Van der Vinden
Dynamica
1:06:48
5
Daniel Kannapinn
Köln
1:08:18
6
Arjan Beije
Burgh Haamstede
1:08:53
7
Patrick van Iersel
Goes
1:08:56
8
Edwin van Alphen
Dynamica
1:09:12
9
Matthijs Glerum
Rotterdam
1:09:22
10
Robbert Tinneveld
Olympus '70
1:10:52
11
Michel Bouwman
Delta Sport
1:11:00
12
Werner den Exter
Vlissingen
1:11:11
13
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
1:11:49
14
Steef Berrevoets
Delta Sport
1:12:04
15
Hans Hakvoort
Olympus '70
1:12:40
16
Caio de Graaf
Delta Sport
1:12:54
17
Edwin van den Berg
Olympus '70
1:13:40
18
Martin Zwinkels
Olympus '70
1:13:42
19
Robert-jan Provoost
Domburg
1:14:20
20
Piet Peeters
Gierle
1:15:19
21
Ronald Veraar
Olympus '70
1:15:32
22
Frans Dekker
Maasdijk
1:16:26
23
Co de Feijter
Delta Sport
1:16:57
24
Jef Smits
Kasterlee
1:16:58
25
Peter Koopman
Krabbendijke
1:18:24
26
Jeroen Franssen
Vlissingen
1:19:50
27
Robert Kraaijenbrink
Delta Sport
1:20:17
28
Norbert Veringmeier
Den Hoorn
1:20:28
29
Gert Jan Hoogvliet
Steenbergen
1:22:38
30
Sjaan Reus
Steenbergen
1:22:39
31
Edwin de Vlieger
Scharendijke
1:22:49
32
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:23:12
33
Marco Olivier
Vlissingen
1:23:14
34
Ferdy Oerlemans
Steenbergen Nb
1:23:17
35
Ad t Hoen
Naaldwijk
1:24:22
36
Remi van Schaik
Middelburg
1:24:27
37
Krijn van Sparrentak
Biggekerke
1:24:29
38
Marco van der Stap
Wateringen
1:24:33
39
Merijn Hooftman
Goes
1:24:34
40
Wouter Labrujere
Nieuw en Sint Joostland
1:24:54
41
Gert-Jan Ludikhuize
Middelburg
1:25:48
42
Marc Van der Wangen
Beerse
1:26:13
43
Andre lous
Westkapelle
1:26:26
44
Richard Polderdijk
Kortgene
1:27:02
45
Leon de Munnik
Delta Sport
1:27:23
46
Bart Waasdorp
Olympus '70
1:28:36
47
Eelco van Loenen
Vlissingen
1:28:37
48
Jeroen Paymans
Nieuwdorp
1:29:36
49
Hans Lievense
Middelburg
1:31:16
50
Ton Smetsers
Atletiek Oirschot
1:31:32
51
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:32:36
52
Bernd Struijs
Oosterhout Nb
1:33:04
53
Ramon Groen
Goes
1:34:07
54
Nico 't Hoen
Olympus '70
1:38:48
55
Joanna Bottema
Hoeven
1:40:21
56
Niek Hesp
Goes
1:40:29
57
Maurice Bastin
Delft
1:41:52
58
Stan Uijtdehaag
Roosendaal
1:48:11
M55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Franken
Spado
1:08:32
2
Rian van den Broeke
Dynamica
1:09:25
3
Bert Hederik
avVN
1:10:34
4
Alex de Langen
Oud Beijerland
1:10:40
5
Bram Mourik
Sommelsdijk
1:10:59
6
Jan van Gent
Oud Beijerland
1:11:20
7
Rob Schaap
Vlissingen
1:12:10
8
Leo Dalebout
Dynamica
1:13:16
9
Henk Lous
Dynamica
1:13:52
10
Eddy Sneyders
Vosselaar
1:14:03
11
Eric van Remortel
AV '56
1:17:15
12
Peter Duijndam
Olympus '70
1:17:55
13
Koen de Vries
Vlissingen
1:19:23
14
Jos Torremans
Vosselaar
1:20:16
15
Johan de Vlieger
Dynamica
1:24:32
16
Johnny Dooms
Terneuzen
1:26:33
17
Marc de Regt
Goes
1:26:37
18
Dick Assenberg van Eijsde
Voorne Atletiek
1:26:39
19
Hans van Hal
Atletiek Oirschot
1:33:05
20
Isto Knaap
Goes
1:35:54
21
Eric ten Feld
Scorpio
1:36:03
22
Jan Dalebout
Kapelle
1:37:09
23
Adrie Van Bavel
Delta Sport
1:37:53
24
Leo Francke
Oostkapelle
1:46:43
25
Theo Simons
Dynamica
1:52:02
M65, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Dijk
Flakkee
1:14:42
2
Cor Kloet
Delta Sport
1:19:03
3
Adri Koole
Dynamica
1:20:32
4
Siem Cornelisse
Dynamica
1:21:13
5
Piet Beijer
Dynamica
1:24:55
6
Dave Louws
Dynamica
1:27:39
7
Imo Jongepier
Nieuw en Sint Joostland
1:28:51
8
Kees Damen
Passaat
1:32:26
9
Cees van Ham
Oosterhout Nb
1:36:22
10
Arthur Stijns
Dynamica
1:40:15
11
Franz Bos
Etten-Leur
1:48:03
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renate de Reus
Dynamica
1:15:14
2
Saskia Giljam
Kapelle
1:16:17
3
Anouk Kerstens
Olympia Halsteren
1:18:14
4
Annette Bevelander
Rilland
1:18:49
5
Vivian Deegens
Leiden
1:22:55
6
Inge de Booij
Graauw
1:24:00
7
Sanne Huizer
Scorpio
1:25:12
8
Irene Jurna
Leiden
1:38:26
V35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Durby Meijboom
Vlissingen
1:17:51
2
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
1:22:44
3
Marlies Helling
Maarssen
1:28:01
4
Roos Slagboom
Middelburg
1:33:34
5
Corina Lievense
Middelburg
1:33:47
6
Esther Mondt
Willemstad Nb
1:34:05
7
Chery den Exter
Vlissingen
1:34:45
8
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
1:34:55
9
Rosette Verkaart
Vlissingen
1:38:30
10
Sylvia Glerum-witkam
Delta Sport
1:41:12
11
Soekie van Zundert
Roosendaal
1:48:10
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annick beckers
Kasterlee
1:13:56
2
Angelique Jansen
Middelburg
1:21:12
3
Ingrid Koene
AV '56
1:23:15
4
Natasja de Booij
Scheldesport
1:24:01
5
Danielle mook
Burgh-Haamstede
1:26:03
6
Dita Daalmeijer
Dynamica
1:27:32
7
Petra Verhulst
Dynamica
1:27:36
8
Krista Voorham
Delta Sport
1:27:47
9
Patricia Huisman-Hersbach
Olympus '70
1:29:27
10
Sylvia van den Heerik
Honselersdijk
1:31:03
11
Claudia Wubben
Monster
1:31:03
12
Sonja Jansen
Den Hoorn
1:31:26
13
Nancy Hajo´s
Middelburg
1:37:10
14
Lianne wijsman
Delta Sport
1:38:12
15
Jacquelien Smit
Heinkenszand
1:39:11
16
Laila Heshof
Steenbergen Nb
1:41:58
17
Marielle Simonse
AV '56
1:42:01
18
Jolanda Steenbakker
AV '56
1:42:02
19
Sylvia Duinhouwer
Zierikzee
1:55:01
V55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke de Koster-Hoogerheide
Delta Sport
1:28:02
2
Nellie Blom
Burgh-Haamstede
1:30:44
3
Veronica Vriend
Dynamica
1:32:14
4
Leny Burgmans
Goirle
1:36:20
5
Anneke van Olst
De Gemzen
1:50:28
M7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Spruit
Kapelle
33:05
2
Niels van Tuil
Burgh-Haamstede
33:39
3
Mart Goudzwaard
Haarlemmermeer
33:50
4
Pieter Klem
Sommelsdijk
34:07
5
Jaap Hoek
Goedereede
34:49
6
Jaco Kleinjan
Goes
35:20
7
Valentijn Sergier
Ieper
35:46
8
Ron Dellebeke
Dynamica
37:25
9
Corne van Lomwel
Oost Souburg
39:50
10
Martin v Nielande
Nieuw en St Joostland
39:57
11
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
40:19
12
Lennart de Bruijn
Oud-Beijerland
40:28
13
Frits Burger
Zierikzee
40:36
14
Bram van Eenennaam
Nieuw en St Joostland
40:42
15
Joel Wouters
Hoevelaken
40:47
16
Ronny Versluijs
Zuidzande
41:22
17
Martin Geluk
Kattendijke
42:10
18
Acrmius Kramer
Goes
42:19
19
Stefan Vrijdag
Rotterdam
43:54
20
Jesse Wernsing
Delta Sport
44:55
21
Tom vd Heijden
Vlissingen
44:58
22
Erik Oggel
Wilhelminadorp
45:40
23
Peter Rentmeester
Yerseke
47:08
24
Cedric Bryon
Ieper
47:16
25
John van Sprundel
Hoeven
47:39
26
Christian Muller
Middelburg
47:41
27
Wim DeClerck
Ieper
48:16
28
Neil van Sluijs
Koudekerke
48:39
29
Nico Vriend
Dynamica
49:07
30
Koen Freijssen
Rotterdam
50:37
31
Roeland Veraart
Rotterdam
50:40
32
Robin Verspeek
Rotterdam
50:42
33
Oscar Langerak
Rotterdam
50:43
34
Kaj de Boer
Nieuwerkerk
50:57
35
JaapJan Kloet
Burgh-Haamstede
51:05
36
Herman Kreeft
Delta Sport
51:20
37
Theo de Macker
Delta Sport
52:12
38
Jos Brockmans
Mechelen
52:29
39
Ben de Boer
Nieuwerkerk
52:47
40
Andre Freyssen
Rotterdam
52:48
41
Dick de boer
Nieuwerkerk
59:10
V7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
36:11
2
Angela Buijck-Mes
Middelburg
38:34
3
Geke Flach
Heemstede
38:56
4
Els Gelok
Dynamica
40:03
5
Tara Schuilwerve
's-Heer Hendrikskinderen
40:21
6
Lydia Kleinjan
Goes
40:34
7
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
41:34
8
Evelien Capello
sHeerenhoek
42:06
9
Renate klaassen
Oost-Souburg
43:28
10
Ineke Tempelaar
Dynamica
44:42
11
Janine de Witte
Serooskerke
46:20
12
Lena Kleingeld
avVN
48:23
13
Lenie van Kleven
avVN
48:36
14
Ada de Rijke
Delta Sport
48:37
15
Louisa Miechielsen
Vosselaar
49:26
16
Merel Bosch
Spirit Oud Beijerland
50:02
17
Iris de Rooij
Rotterdam
50:38
18
Susan Kloet
Delta Sport
51:04
19
Mia van Belle
Dynamica
51:33
20
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
51:37
21
Bettina Berrevoets
Bruinisse
51:54
22
Nikki de Macker
Burgh-Haamstede
52:11
23
Daphne Drenth
Maarssen
55:41
24
Denise Baldinger
Maarssen
55:43
25
Ellen Bosch-Kossen
Spirit Oud Beijerland
55:50
26
Tineke den Harder
Scorpio
55:52
J2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Rooijackers
Gemert
7:53
2
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
8:09
3
Silvain Koole
oostKapelle
8:10
4
Jesper Pluijm
Gemert
9:12
5
Silas van Berkum
etten Leur
9:18
6
Nino vd Berg
AV '56
9:48
7
Jelle Sterrenberg
Delta Sport
11:43
M2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruchama Houtzager
Delta Sport
8:14
2
Ilse Goudswaard
Delta Sport
8:17
3
Fleur Leenheer
Delta Sport
8:39
4
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:06
5
Isabella Hulsken
Delta Sport
9:19
6
Noortje Bosch
Spirit Oud Beijerland
11:14
7
Femke van sluijs
AV '56
12:42
J1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Krabbedijk
Delta Sport
4:08
2
Laura Koole
Oost Kapelle
4:21
3
Pepijn Klem
Sommelsdijk
4:23
4
Piet van den Ouden
Delta Sport
4:34
5
Cas van Tuil
Burgh Haamstede
4:34
6
Kylian Minnaar
Middelburg
4:34
7
Sam Buijck
Middelburg
4:37
8
Noah Beije
Zonnemaire
4:40
9
Thijs Jonker
Delta Sport
5:29
10
Koen Haspels
Delta Sport
5:33
11
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
5:35
12
Fynn Kimi Hellwig
Maarssen
5:43
13
Mats Buijk
Middelburg
5:55
14
Damian Boot
Delta Sport
6:07
15
Rex Schoonen
Delta Sport
6:12
16
Milan Bellio
Maarssen
9:36
17
Matti Yuki Hellwig
Maarssen
9:46
M1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence Koole
OostKapelle
4:24
2
Guusje Beije
Delta Sport
4:26
3
Britt van der Maas
Oosterland
4:26
4
Puck Berrevoets
Delta Sport
4:35
5
Lieke Goudswaard
Delta Sport
4:35
6
Maud Struijk
Delta Sport
5:04
7
Fleur Munster
Delta Sport
5:22
8
Mirte Rotte
Delta Sport
5:24
9
Louise Peul
Delta Sport
5:32
10
Novah Rentmeester
Wolphaartsdijk
5:45
11
Amber Flikweert
Delta Sport
5:46
12
Isa Drenth
Maarssen
5:49
13
Stella van der Klooster
Delta Sport
6:00
14
Lara Klem
Sommelsdijk
6:38
15
Zelda de Vries
Middelburg
7:08
16
Elin Wandel
Renesse
7:22
17
Julia Schilperoordt
Delta Sport
7:24
18
Liz Baldinger
Maarssen
10:30
19
Kate Baldinger
Maarssen
10:32
www.uitslagen.nl
11-03-2018 14:25