Uitslagenlijst Rondje Goutum

Leeuwarden - Zondag 4 maart 2018

J-15, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Detmar Immerzeel
Pallas '67
3:57
2
Nick Jellema
Franeker
4:10
3
Ids Waanders
Lionitas
4:11
4
Delano van zandvoort
Lionitas
4:21
5
Jayden van zandvoort
Lionitas
4:29
6
Jelmer Teppema
Lionitas
4:34
7
Folkert van der Veen
Burgum
4:43
8
Stein Bodinga
Leeuwarden
4:43
9
Kasper Lubbers
Leeuwarden
4:44
10
Enrico Pietersma
Goutum
4:55
11
Yanco Zuidema
Lionitas
5:01
12
Hessel Huinink
Lionitas
5:02
13
Yens van der Schaaf
Lionitas
5:06
14
Ivo snitker
Lionitas
5:07
15
Jesco van Gelder
Lionitas
5:18
16
Wietse Helder
Leeuwarden
6:39
17
Kristian Lubbers
Leeuwarden
8:59
M-15, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nťya Schuhmacher
Lionitas
4:15
2
Tineke Osinga
Berltsum
4:35
3
Amťlie Berk
Lionitas
4:43
4
Sabine IJnema
Wytgaard
5:00
5
Vera Klijnsma
Lionitas
5:10
6
Dione van Gelder
Lionitas
5:20
7
Rianne IJnema
Wytgaard
5:29
8
Marlieke de Vries
Leeuwarden
5:32
9
Karlijn Bosma
Goutum
5:33
10
NoŽlle Berk
Leeuwarden
5:41
11
Hanna de Vries
Leeuwarden
5:56
12
Emke van der Schaaf
Leeuwarden
6:00
13
Ronja Lubbers
Leeuwarden
6:20
14
Enora Schuhmacher
Stiens
6:20
15
Ella van Minnen
Leeuwarden
6:41
16
Femke van der Veen
Burgum
7:15
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melle Ketellapper
Lionitas
9:21
9:20
2
Joeri Oosterhof
Lionitas
10:56
10:55
3
Quinten Geleynse
Lionitas
12:27
12:26
4
Daan Sikkema
Lionitas
13:10
13:08
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renske Drenten
Lionitas
10:12
10:11
2
Bernice Frank
Lionitas
11:07
11:06
3
Naomi Teppema
Lionitas
11:30
11:29
4
Tessa de Roos
Lionitas
11:42
11:42
5
Alanis Jorna
Lionitas
13:15
13:13
6
Lisca van Gelder
Lionitas
14:36
14:35
7
Kyra de Jong
Lionitas
14:37
14:35
8
Nina Jorna
Lionitas
15:25
15:22
MAN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter Prins
Friesland
23:05
23:04
2
Richard Prakken
Aalden
23:13
23:13
3
Jordi Fuhler
Klazienaveen
23:23
23:22
4
Marco Verkade
Loopgroep Leeuwarden
24:28
24:26
5
Selmar Pigge
Heerenveen
24:39
24:38
6
Martijn Toering
Lionitas
24:51
24:50
7
Albert van der Ziel
Friesland
26:55
26:53
8
Glenn de vries
Lionitas
28:58
28:57
9
Herman Elsenbroek
Leeuwarden
29:09
29:06
10
Anne Jan Visser
Leeuwarden
30:00
29:56
11
Hans Breuker
Friesland
31:55
31:53
12
Jonathan Tamminga
Leeuwarden
32:58
32:55
13
Rudy Dirksen
Goutum
33:37
33:35
14
Dennis Dijkstra
Lekkum
34:17
34:14
15
Gerard Huizinga
Winschoten
36:20
36:08
16
Edwin Brouwer
Leeuwarden
36:56
36:46
17
Bart de jonge
Leeuwarden
37:30
37:23
18
Seth Dorenbos
Dokkum
38:04
37:53
19
Koos Pietersma
Lionitas
38:17
38:14
20
Domien Alkema
Menaldum
39:30
39:25
21
Bas van der Ploeg
Ferwert
42:11
42:00
22
Frits Ottens
Friesland
42:35
42:30
23
Iewke Hoekstra
Veendam
48:00
47:49
24
Meindert Roosjen
Friesland
48:21
48:18
25
Klaas Duits
Horror
48:31
48:29
26
Jan van der Hoek
Friesland
49:10
49:05
VROUW, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera Keidel
Impala
27:48
27:47
2
Annet ten Brug
Paterswolde
30:37
30:33
3
Amarins Hitzert
Dokkum
34:40
34:28
4
Anneke van der Zwaag
Leeuwarden
36:28
36:19
5
Gretha Hoogeboom
De Westereen
37:05
36:59
6
Esmay de jonge
Lionitas
37:27
37:21
7
Bianca Hoekstra
Veendam
37:40
37:31
8
Anna walstra
Lionitas
37:59
37:55
9
Astrid Hoekstra
Leeuwarden
37:59
37:49
10
Michaela Martens
Leeuwarden
39:35
39:31
11
Mirjam Hoekstra
Veendam
40:14
40:04
12
Paulien Lamsma
Leeuwarden
40:17
40:07
13
Teatske Hoogeboom
De Westereen
41:12
41:06
14
Jeannet Huitema
Lionitas
41:15
41:13
15
Joke Schoonbergen
Ried
41:29
41:21
16
Denise Vrakking
Deinum
41:43
41:35
17
Geertje Zijlstra
Leeuwarden
42:27
42:17
18
Minke de Vries
Leeuwarden
42:59
42:51
19
Corlinda Leffring
Leeuwarden
43:14
43:08
20
Cornelia kooistra
Leeuwarden
43:14
43:08
21
Hinke Oost
Leeuwarden
43:26
43:14
22
Elly Bšr-Hoekstra
Leeuwarden
43:36
43:28
23
Jane van Mulken
Ried
43:41
43:32
24
Meriam Reusink
Leeuwarden
44:11
43:59
25
Carla Duym
Lionitas
45:00
44:56
26
Mirjam Steensma
St.-Jacobiparochie
45:21
45:14
27
Cobie Swart
Loopgroep Berlikum
46:38
46:30
28
Anita Hoekstra
SV Veendam
47:59
47:49
29
Alida Schoonbergen
Ried
49:11
49:03
30
Greetje Bijlsma
Lionitas
50:26
50:15
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marten-Jan Ernst
Damwald
37:15
37:14
2
Auke Postma
Lionitas
41:15
41:13
3
Sid Overdijk
Impala
42:20
42:18
4
Leon Yedema
Leeuwarden
42:35
42:31
5
Bart Huizinga
Leeuwarden
42:41
42:37
6
Jan Hoekstra
Zwagerbosch
43:49
43:47
7
Piet Rienstra
Oudemirdum
44:02
43:58
8
Chiel Aaij
Lionitas
44:17
44:12
9
Kersten Nobel
Leeuwarden
44:19
44:14
10
Wim Kuipers
Horror
44:42
44:38
11
Marco Pietersma
Leeuwarden
45:03
45:01
12
Ruben de Vries
Leeuwarden
45:08
45:05
13
Tom Schipper
Groningen
45:47
45:43
14
Ferry Wijngaarden
Leeuwarden
47:04
47:00
15
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
47:25
47:17
16
Marten Wiersma
Leeuwarden
47:31
47:14
17
Gauke Postma
Akkrum
47:47
47:41
18
Dannie van van Naald
Leeuwarden
47:49
47:42
19
Sytse Koopal
Leeuwarden
47:53
47:46
20
Herman Geritz
Friesland
48:01
47:50
21
Bram Kielman
AV Heerenveen
48:01
48:00
22
Ernst Kelly
Start '78
48:06
48:06
23
Theo Fuhler
Klazienaveen
48:09
48:09
24
Cor van Sluis
Friesland
48:16
48:15
25
Remco greydanus
Leeuwarden
48:34
48:32
26
Andrť Bšr
Lionitas
48:47
48:42
27
Marco Massink
Haren
49:21
49:20
28
Dennis Wijchers
Goutum
49:31
49:30
29
Sjors Tissingh
Lionitas
49:39
49:36
30
Leo Spindelaar
Leeuwarden
49:44
49:35
31
Marcel Perdu
Leeuwarden
49:54
49:47
32
Reinder van der Veen
Kollumerzwaag
50:00
49:49
33
John Holt
Leeuwarden
50:02
49:53
34
Jacob Dijkstra
Friesland
50:06
50:01
35
Marco Balk
Leeuwarden
50:16
49:55
36
Marcel Stuurhaan
Leeuwarden
50:25
50:05
37
Koen Tillema
Loopgroep Astrea
50:36
50:23
38
Rik Troostheide
Leeuwarden
50:56
50:46
39
Jeroen Smid
Leeuwarden
51:01
50:49
40
Wytse Hiemstra
Goutum
51:09
50:55
41
Hessel de Boer
Leeuwarden
51:12
50:58
42
Gerrit van den Poll
Kollum
51:40
51:32
43
Marten Bosma
Goutum
51:46
51:38
44
Gerbrand Edens
Leeuwarden
51:49
51:35
45
Reimon Veenstra
Leeuwarden
51:52
51:46
46
Justin Harmusial
Leeuwarden
51:53
51:45
47
Anton Langeberg
Friesland
51:55
51:44
48
Otto de Boer
Friesland
51:56
51:47
49
Dennis Krigee
Goutum
53:06
52:46
50
Keimpe Jager
Friesland
53:08
52:50
51
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
53:19
53:05
52
Marco Kikkert
Leeuwarden
53:36
53:17
53
Evert Rodenhuis
Leeuwarden
53:38
53:32
54
Egbert Geertsma
Groningen
53:41
53:22
55
Jaap Jongsma
Leeuwarden
54:03
53:42
56
Uif van Driel
Leeuwarden
54:05
53:45
57
Ango Buning
Leeuwarden
54:22
54:10
58
Edo Eisma
Goutum
54:40
54:30
59
Jeffrey Rietbroek
Wytgaard
54:53
54:35
60
Siebren Duurken
Leeuwarden
54:54
54:34
61
John Adema
Lionitas
54:56
54:33
62
Matthť Jacobs
Leeuwarden
55:01
54:52
63
Dirk van der Meij
Leeuwarden
55:06
54:45
64
Ronald Spoor
Leeuwarden
55:33
55:14
65
Sieds Brouwer
Lionitas
55:34
55:18
66
Peter Bar
Lionitas
56:02
55:56
67
Nico van Zandvoort
Leeuwarden
56:22
56:11
68
Anne van IJs
Leeuwarden
56:28
56:07
69
Harold Huizenga
Wolvega
56:39
56:32
70
Leen van Bavel
Loopgroep Leeuwarden
56:50
56:32
71
Jan Meindertsma
Goutum
57:13
56:50
72
Gerben Brouwer
Friesland
57:20
55:23
73
Richard Stillebroer
Friesland
57:49
57:27
74
Edwin Hoekstra
Drachten
57:52
57:35
75
Harold Rakers
Lionitas
58:28
58:04
76
Jan Panhuis
Friesland
59:20
59:10
77
Theo Van der Zee
Stiens
59:21
59:08
78
Johan Zijlstra
Leeuwarden
59:27
59:17
79
W. de Graaff
Berlikum
59:56
59:41
80
Willem Reitsma
Friesland
1:00:59
1:00:49
81
Johan Fonk
Hurdegaryp
1:01:06
1:00:48
82
Gerben Kerkmeester
Goutum
1:02:10
1:01:47
83
Rense Zwerver
Leeuwarden
1:04:20
1:04:11
84
Idzenga
Friesland
1:04:47
1:04:29
85
Kees Brussee
Leeuwarden
1:09:24
1:09:11
86
Jippe Bokma
Friesland
1:16:23
1:16:06
87
Reinder Sinnema
Lionitas
1:17:17
1:16:59
88
Herman Hoekstra
Friesland
1:17:17
1:16:59
89
Wildschut Anne
Leeuwarden
1:27:53
1:32:31
90
Rob Jaski
Leeuwarden
1:38:29
1:38:08
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha Wolfslag
Lionitas
41:58
41:55
2
Sariena Evertsz
Delfzijl
43:27
43:24
3
Hinke Goemaat
Idsegahuizum
44:43
44:38
4
GraciŽlle Evertsz
Delfzijl
44:52
44:49
5
Wanda Evertsz
Delfzijl
47:56
47:53
6
Anita van der Wal
Friesland
49:36
49:35
7
Susan de Kort
Leeuwarden
54:57
54:43
8
Saskia Scholtens
Lionitas
55:34
55:18
9
Esther Boskma
Hurdegaryp
56:16
56:04
10
Tjitske van Lien
Lionitas
56:20
56:06
11
Miranda Flapper
Berlikum
56:20
56:17
12
Corrie Terpstra
Ternaard
56:22
56:10
13
Anneke Sijtsma
Friesland
56:43
41:35
14
Ymie Kamsma
Leeuwarden
56:52
56:38
15
Linda Dekker
Lionitas
57:41
57:25
16
Anita de Vreeze
Leeuwarden
57:51
57:41
17
Christien ten Hoeve
Franeker
57:54
57:39
18
Miranda Le
Leeuwarden
59:02
58:49
19
Nellie Dijkstra
St. Annaparochie
59:05
58:54
20
Marijke de Boer
Lionitas
59:26
59:09
21
Celesta Braaksma
Leeuwarden
59:48
59:37
22
Jelly Haarsma
Ternaard
1:00:11
59:59
23
Wieke de Haan
Lionitas
1:00:16
1:00:08
24
Jelly Koopmans
Marsum
1:00:59
1:00:51
25
Irene van Elteren
Leeuwarden
1:01:00
1:00:40
26
Riek van der Meulen
Lionitas
1:01:51
1:01:43
27
Ivana de Jong
Leeuwarden
1:02:01
1:01:47
28
Evelien snitker
Leeuwarden
1:02:03
1:01:48
29
Hilda de Groot
Leeuwarden
1:03:30
1:03:14
30
Bo de Boer
AV Heerenveen
1:04:38
1:04:30
31
Jolanda Nijenhuis
Friesland
1:05:23
1:05:12
32
Romy van Dijk
Lemmer
1:08:03
1:07:59
33
Edith Slager
Start '78
1:08:28
1:08:05
34
Tineke Dijkstra
Friesland
1:12:23
1:12:07
35
Cora van den Donk
Loopgroep Nienoord
1:14:56
1:14:35
36
Petra Lok
Lionitas
1:32:05
1:36:53
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mechiel Zantema
Friesland
59:33
59:32
2
Willem de Haan
Impala
1:03:36
1:03:32
3
Arnout Slijkhuis
Assen
1:04:16
1:04:15
4
Fokko Smedema
Hellas
1:05:15
1:05:14
5
Andre Ydema
Lionitas
1:08:56
1:08:53
6
Edwin Voorwinde
Grou
1:10:36
1:10:32
7
Bert Kobus
Leeuwarden
1:10:43
1:10:39
8
Wouter van der Meer
Lionitas
1:11:51
1:11:47
9
Chris Draijer
Impala
1:11:52
1:11:48
10
Keimpe Reitsma
Pieterzijl
1:12:45
1:12:43
11
Jacob Munneke
Leeuwarden
1:13:22
1:13:17
12
Adrie Atsma
Leeuwarden
1:13:26
1:13:24
13
Eldert Berends
Leeuwarden
1:13:47
1:13:42
14
Arnold Hager
Leeuwarden
1:14:10
1:14:02
15
Richard Spoelstra
Lionitas
1:14:25
1:14:24
16
John-Paul Kloosterman
Leeuwarden
1:14:54
1:14:38
17
Rob Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
1:15:14
1:15:06
18
Rikus van Wijk
Lionitas
1:15:36
1:15:30
19
Willem Biemolt
Friesland
1:15:42
1:15:25
20
Edwin Haasdijk
Leeuwarden
1:16:24
1:16:20
21
Nico Hoekstra
Lionitas
1:16:26
1:16:18
22
Aalzen Alma
Impala
1:17:06
1:17:02
23
Rocky Holland
Oldenzaal
1:17:25
1:17:24
24
Jasper de Noord
Lionitas
1:17:53
1:17:44
25
Marco van der Wal
Lionitas
1:18:11
1:18:02
26
Johan van Boerum
Leeuwarden
1:18:12
1:17:59
27
Jan van der Werf
Lionitas
1:18:44
1:18:39
28
Klaas de Ruiter
Leeuwarden
1:18:54
1:18:37
29
Rink Post
LSV Invictus
1:19:12
1:18:52
30
Ewout Atsma
Drachten
1:19:18
1:19:09
31
Rintje Zijlstra
Berltsum
1:20:05
1:20:03
32
Rien Diepenbroek
Grou
1:21:00
1:20:46
33
Tjipke joustra
Ryptsjerk
1:21:21
1:21:11
34
Hans Bonnema
Lionitas
1:21:47
1:21:39
35
Chris Vreugdenhil
Leeuwarden
1:22:22
1:22:07
36
B. van der Heide
Leeuwarden
1:22:34
1:22:15
37
Carlo Loos
Lionitas
1:22:52
1:22:43
38
Tjeerd Visser
Friesland
1:23:05
1:22:53
39
Peter Nijholt
Leeuwarden
1:23:17
1:23:06
40
Emiel Adema
Menaldum
1:23:52
1:23:40
41
Marinus de Haan
Hurdegaryp
1:24:04
1:23:49
42
Bouwe Hiddinga
Lionitas
1:24:04
1:23:57
43
ED Velderman
Lionitas
1:24:04
1:23:52
44
Harry Zandstra
Leeuwarden
1:24:05
1:23:52
45
Johannes van der Schaaf
Lionitas
1:24:07
1:23:59
46
Eddy Terveen
Leeuwarden
1:24:18
1:23:58
47
Wieger van Keulen
Friesland
1:24:32
1:24:17
48
J.P.Beintema
Friesland
1:25:47
1:25:31
49
Rudolf Knegtering
Leeuwarden
1:26:10
1:25:54
50
Rinne Nijboer
Leeuwarden
1:26:21
1:25:13
51
Jan Nanninga
Leeuwarden
1:26:30
1:26:20
52
Jeen Bruinsma
Katlijk
1:26:31
1:26:20
53
Pieter Ate Kalsbeek
Heerenveen
1:26:55
1:26:33
54
Gerard Schade
Lionitas
1:27:27
1:27:21
55
Arnold Jasper
Stiens
1:27:30
1:27:12
56
Alfred Knobbe
Lionitas
1:27:47
1:27:32
57
Peter de Winter
Heerenveen
1:28:06
1:27:44
58
Reinder Tel
Surhuizum
1:28:34
1:28:22
59
Louis Bakker
Friesland
1:28:54
1:28:37
60
Willem Lautenbag
St.-Annaparochie
1:29:57
1:29:46
61
Jan Bossema
AV Heerenveen
1:30:18
1:30:09
62
Ronald rauwerda
Readtsjerk
1:30:36
1:30:25
63
Hans Nagtegaal
Friesland
1:31:25
1:31:15
64
Karst Anema
Stiens
1:31:25
1:31:15
65
Mark Feikema
Boazum
1:32:31
1:32:17
66
Alex Kramer
Stiens
1:34:09
1:34:02
67
Johan Zwerver
Friesland
1:34:13
1:34:08
68
Pieter Cremer
Friesland
1:35:31
1:35:16
69
Niek de Vos
Leeuwarden
1:36:22
1:36:03
70
Rob Kelder
Ryptsjerk
1:37:59
1:37:40
71
Edward Postma
Drachten
1:39:06
1:38:48
72
Niels Woltman
Eenrum
1:40:05
1:39:46
73
Jaap Wit
Friesland
1:40:51
1:40:39
74
Gerard Houbein
Spartacus
1:45:55
1:45:44
75
Patrick Dijkhuizen
Horror
1:48:04
1:47:49
76
Cees Visser
Sneek
1:48:40
1:48:26
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
1:08:51
1:08:50
2
Regine Postma
Horror
1:11:27
1:11:27
3
Femke Hemstra
Leeuwarden
1:15:44
1:15:41
4
Anita Flapper
Berlikum
1:16:57
1:16:55
5
Freke Kloek
Lionitas
1:18:44
1:18:43
6
Brenda de Jong
Impala
1:19:17
1:19:10
7
Grietje van der Schaaf
Lionitas
1:22:43
1:22:34
8
Lonneke Eedens
Leeuwarden
1:26:21
1:25:12
9
Janine Does
AV Heerenveen
1:27:05
1:27:03
10
Jessey de graaf
Amsterdam
1:28:16
1:28:04
11
Marja van der Werf-Zoer
AV Heerenveen
1:31:25
1:31:11
12
Marian Sterk
Mantgum
1:32:33
1:32:20
13
Marja Robijn
Leeuwarden
1:35:22
1:35:01
14
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:36:16
1:36:08
15
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:36:16
1:36:08
16
Anke Petersom
Lionitas
1:36:45
1:36:39
17
Janette Haasdijk
Lionitas
1:36:56
1:36:44
18
Margreet Dijkstra
Lionitas
1:37:04
1:36:53
19
Margriet Wissmann
Lionitas
1:37:09
1:36:52
20
Sam Halies
Leeuwarden
1:37:59
1:37:39
21
Wendelien Schalij
Leeuwarden
1:37:59
1:37:39
22
Willy de Jong
Leeuwarden
1:38:43
1:38:24
23
Marian van der Harst
Leeuwarden
1:38:52
1:38:34
24
Marije Postma
Drachten
1:39:05
1:38:47
25
Dorithia Jansma
Stiens
1:39:32
1:39:26
26
Saskia Woltman
Eenrum
1:40:48
1:40:29
27
Sita van Daalen
Oudega gem Smallingerlnd
1:42:13
1:42:01
28
Ina Veenstra
AV Heerenveen
1:42:46
1:42:35
29
Mattie de Boer
LSV Invictus
1:47:33
1:47:14
30
Lidwien Broenink
Joure
1:47:34
1:47:15
MAN, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Slijkhuis
Groningen Atletiek
1:47:47
1:47:46
2
Dick Wobbes
Lionitas
1:57:19
1:57:17
3
Douwe Nauta
Lionitas
1:59:00
1:58:59
4
Martijn Ruis
Horror
2:03:33
2:03:31
5
Lieuwe Palstra
Bolsward
2:03:59
2:03:56
6
Roelof de Roos
Leeuwarden
2:04:06
2:04:04
7
Remco Schraa
Loopgroep Leeuwarden
2:05:02
2:05:01
8
Koos-Jelmer de Vries
Friesland
2:05:15
2:05:12
9
Auke Meinsma
Loopgroep Leeuwarden
2:06:13
2:06:10
10
Klaas van Heeringen
Lionitas
2:09:18
2:09:16
11
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
2:10:27
2:10:25
12
Sieds Wiersma
Impala
2:10:49
2:10:42
13
Ton van Tellingen
HAC '63
2:11:51
2:11:48
14
Tom Pietersma
Goutum
2:13:07
2:13:05
15
Martijn Schmit
Grou
2:14:54
2:14:47
16
Saco Hemstra
Friesland
2:14:58
2:14:52
17
Geale Simon Postma
Friesland
2:20:27
2:20:26
18
Richard van der Wal
Lionitas
2:21:41
2:21:36
19
Johannes van Raalte
Dearsum
2:23:24
2:23:05
20
Mark Jansen
AV Heerenveen
2:24:59
2:24:56
21
Catrinus Vroom
Lionitas
2:25:49
2:25:43
22
Pieter Miedema
Leeuwarden
2:26:05
2:26:01
23
Meine Jongedijk
Leeuwarden
2:26:23
2:26:12
24
Harrie Wetterhahn
Lionitas
2:26:36
2:26:29
25
Hugo Reitsma
Lionitas
2:26:36
2:26:27
26
Gerlof Veldstra
AV Heerenveen
2:26:48
2:26:45
27
Arno Miedema
Leeuwarden
2:27:07
2:26:53
28
Bart van de Veen
Friesland
2:27:07
2:27:01
29
Sietze Vis
Leeuwarden
2:27:18
2:27:07
30
Renze ten Steege
Eelderwolde
2:27:19
2:27:09
31
Boris Fenneman
Slochteren
2:27:24
2:27:19
32
Jurjen van Tellingen
Leeuwarden
2:28:55
2:28:42
33
Jeroen Fey
Goutum
2:28:59
2:28:45
34
Henk Reinderink
Bolsward
2:29:00
2:28:48
35
Richard de Graaf
Mantgum
2:29:27
2:29:18
36
Aldert Cuperus
Lionitas
2:29:59
2:29:45
37
Niels Blaauw
Lionitas
2:30:13
2:29:58
38
Simon Speelman
Sneek
2:30:21
2:30:14
39
Jannet Krooshof
Grou
2:30:45
2:30:30
40
Klaas Jan Miedema
Goutum
2:30:55
2:30:50
41
Lammert van der Meij
Leeuwarden
2:31:40
2:31:30
42
Bert Velkers
AV Heerenveen
2:32:38
2:32:34
43
Jan van der Meij
Friesland
2:32:59
2:32:57
44
Jarig van der Mossel
Minnertsga
2:33:31
2:33:19
45
Bas de Best
Sneek
2:34:20
2:34:07
46
Jouke Hoekstra
IJlst
2:34:21
2:34:15
47
Harry Oosterhuis
Friesland
2:34:38
2:34:24
48
Robert de Groot
Wirdum Fr
2:34:49
2:34:38
49
Arnold Kooiker
Marsum
2:35:46
2:35:32
50
Yne Age Terpstra
Leeuwarden
2:36:42
2:36:32
51
Timo Schraa
St.-Annaparochie
2:37:56
2:37:52
52
Arno Katerberg
Hoogeveen
2:38:57
2:38:51
53
Lars Nomden
Leeuwarden
2:39:31
2:39:24
54
Han Postma
AV Heerenveen
2:40:28
2:40:24
55
Adrie van Dijk
ATC '75
2:41:05
2:40:56
56
Arjen Kwint
Artemis
2:42:28
2:42:19
57
Tycho reimers
Leeuwarden
2:44:32
2:43:12
58
Harry Papjes
Loopgroep Hugo Veenker
2:45:37
2:45:29
59
Thomy van der Veen
Loopclub Burgum
2:47:20
2:47:10
60
Jan van Bruggen
Impala
2:51:51
2:51:46
61
Meinte Buwalda
Schettens
2:53:36
2:53:27
62
Bennie Prins
Impala
2:54:31
2:54:23
63
Anne-Jaap van der Meulen
Impala
2:54:31
2:54:23
64
Rienk de Vries
Lionitas
2:54:41
2:33:11
65
Sander Zielhuis
Loopgroep Leeuwarden
2:55:02
2:54:57
66
Duco Zijlstra
Friesland
2:56:00
2:55:51
67
Rene Bruinsma
Tijnje
2:59:33
2:59:18
68
Willem de Vries
Loopclub Burgum
3:01:15
3:01:05
69
Bouke Fennema
Friesland
3:04:15
3:04:02
70
Marten van der Kamp
Impala
3:07:55
3:07:48
VROUW, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lizette van der Vegt
Impala
2:11:48
2:11:40
2
Claudia van Tellingen
HAC '63
2:27:24
2:27:19
3
Inge van Schaick
Lionitas
2:28:10
2:27:57
4
Anja van Zutphen
Lionitas
2:29:50
2:29:42
5
Lieneke de Jong
Lionitas
2:31:47
2:31:31
6
Wilma van Galen
Wolvega
2:34:22
2:34:16
7
Hester Feenstra
Loopgroep Leeuwarden
2:37:15
2:37:10
8
Jolien Bandsta
St.-Annaparochie
2:37:56
2:37:53
9
Ingrid van der Heide
Lionitas
2:51:50
2:51:35
10
Elly Abbink
Opende
2:54:53
2:54:38
11
Hilda Hiemstra
Harkema
2:54:53
2:54:38
12
Ina van der Weide
Burgwerd
2:54:58
2:54:47
13
Katolina Dijkstra
Leeuwarden
2:56:25
2:56:08
14
Hikmet Yigit
Goutum
2:58:10
2:57:35
15
Bea Visser
Joure
2:59:33
2:59:20
16
Sofia Houwer
Joure
2:59:53
2:59:40
17
Simone de Best
Sneek
3:11:44
3:11:33
18
Sjoukje de Glee
Baard
3:12:09
3:11:58
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
Met dank aan onze sponsors Running Center, FrieslandCampina, Auke Rauwerda.
Tevens dank aan alle vrijwilligers, zonder hen was het niet gelukt.
www.uitslagen.nl
29-03-2018 17:16