Uitslagenlijst Runnersworld-Polderloop

Obdam - Zondag 4 maart 2018

M-7, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Boumans
Hollandia
3:18
2
Cassidy Hilgerink
Hera
3:44
3
Daphne Leijen
Obdam
4:03
4
Femm Bruin
NOVA
4:05
5
Wiep Glas
Hensbroek
4:33
6
Sanne Obdam
Obdam
4:37
7
Maud van Baarsen
Obdam
5:15
8
Lieke Woestenburg
Obdam
5:19
9
Lune Dirkmaat
Obdam
5:27
10
Jette Bes
Hensbroek
5:37
11
Zoe Molenaar
Hensbroek
5:44
J-7, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Ruiter
Spanbroek
3:21
2
Toss Boots
Obdam
3:48
3
Sep Bakker
Obdam
3:54
4
Gijs Obdam
Obdam
4:01
5
Lucas Tilet
Obdam
4:04
6
Ide Groet
Heerhugowaard
4:18
7
Bram van der Laan
Obdam
4:26
8
Ryan Obdam
Obdam
4:28
9
Adam Deekers
Hensbroek
4:57
10
Vincent Mol
Heerhugowaard
5:16
11
Andy Molenaar
Hensbroek
5:28
12
Max Tolle
Spanbroek
5:39
13
Jari van Baarsen
Obdam
5:45
M8-9, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Boumans
Hollandia
3:12
2
Romy Duineveld
Tuitjehorn
3:18
3
Britt Frankfort
Hoogwoud
3:19
4
Jill Bruin
NOVA
4:20
5
Sophie Leijen
Obdam
4:53
6
Bridget Camoenie
Heerhugowaard
5:18
7
Nikki Dirkmaat
Obdam
5:27
8
Alyssa Hondius
Uithoorn
5:32
J8-9, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
2:49
2
Valentino Nipperus
Hollandia
2:54
3
Quint Kuijper
Zwaag
3:04
4
Robin Smit
Spanbroek
3:17
5
Stein Ruarus
Obdam
3:50
6
Niels Smit
ARO '88
3:50
7
Merlijn Tilet
Obdam
3:52
8
Justin Woestenburg
Obdam
3:55
M-11, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amylouisa Bakker
ARO '88
20:49
2
Jinte Tames
ARO '88
23:31
J-11, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Vriend
Hoogwoud
13:09
2
Nick Frankfort
Hoogwoud
13:28
3
Daan Bentvelzen
Hoogwoud
14:21
4
Derk Boots
Obdam
17:36
5
Niek Broers
ARO '88
21:45
M1215, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenneke Pettinga
Akersloot
15:42
2
Annarieke Mol
Obdam
17:50
3
Marit Schoemaker
ARO '88
18:56
J1215, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rein Elings
Spanbroek
11:30
2
Jur Kranenburg
Hoogwoud
14:20
3
Jan Hein Bentvelzen
Hoogwoud
15:14
4
Luciano Nipperus
Hoogwoud
16:44
5
Finn Smit
Obdam
17:15
6
Hugo Borstlap
ARO '88
20:19
M5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Wardenaar
Hollandia
18:33
2
Max kocken
Hoorn
20:50
3
Peter Vegter
Hoorn
27:18
4
Kees Schoen
Spierdijk
28:14
5
Nico Sinnige
Bovenkarspel
30:21
6
Justin Boonkamp
Hoorn
30:21
7
Laurens Hondius
Uithoorn
33:00
8
Hans van Rijn
Spanbroek
34:26
V5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marence Elings
Spanbroek
26:35
2
Rosan Steur
Zwolle
26:45
3
Bianca de Winter
Obdam
26:53
4
Inge Reus
Heerhugowaard
26:53
5
Marleen Bakker
Obdam
27:37
6
Janneke Beers
Hoogwoud
28:30
7
Krista de Roo
Alkmaar
28:55
8
Jacobje Visser
Zwaag
29:17
9
Renate Bijman
ARO '88
30:13
10
Dieuwertje Spit
Hoorn Nh
30:21
11
Joke de Vries
Purmerend
31:41
12
Victoria Garcia
Spanbroek
32:11
13
Patricia Ligthart
32:24
14
Miriam Zandstra
Hoorn
32:45
15
Eveline Knook
Hoorn
33:00
16
Jeannette Koch
Hoorn
33:42
17
Anneke Koeckhoven
Team Chi
33:43
18
Sigrid Langedijk
Wognum
34:04
19
Ineke V.d.hoek
Friesland
40:00
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Schuttrups
Zwaag
44:46
2
Paulien Zwart
SAV
45:50
3
Kathelijne Okx
Loopgroep Hoorn
52:15
4
Nancy Obdam
Obdam
57:50
5
Kim Obdam
Broek op Langedijk
57:52
6
Kim Walburg
Hoorn Nh
59:13
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Bot
Hollandia
45:51
2
Margreet Schaap
Hensbroek
52:33
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
42:25
2
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
49:24
3
Monica Mak
Spanbroek
49:53
4
Janneke Vernooys
ARO '88
52:39
5
Linda de Haan
De Weere
1:00:42
6
Jose Neefjes
Moverunners
1:02:55
V55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja van der Gugten
Altis
45:55
2
Marian Baas
Hollandia
55:18
3
Tine Groenland
ARO '88
1:01:19
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Haaf
Enkhuizen
36:08
2
Robert de Boer
Wieringermeer
36:19
3
Barry van Langen
36:30
4
Jurien Entius
Hollandia
39:02
5
Jacco Munster
ARO '88
41:00
6
Jeffrey van Diepen
Hollandia
42:41
7
Floris Leupen
Loopgroep Hoorn
43:11
8
Wander Beekhuis
Enkhuizen
43:21
9
Willem Scheringa
Spanbroek
43:27
10
Pascal Sijm
Hoorn Nh
43:47
11
Tobias Pennekamp
De Goorn
45:26
12
David Pennekamp
De Goorn
45:30
13
Cees Groenland
AAC Amsterdam
45:37
14
Jordi Boshoven
Koedijk
46:21
15
Marcel de Wit
Alkmaar
46:33
16
Thierry Kruithof
Phanos
47:14
17
Joeren v Roode
Spanbroek
48:22
18
Thijmen Weling
Aartswoud
48:58
19
Arthur van Staveren
Aartswoud
50:47
20
Niels de Wit
Broek op Langedijk
50:50
21
Marco Stet
Heerhugowaard
52:03
22
Maartje Kruijsen
Heerhugowaard
52:22
23
Jeroen Groot
De Goorn
57:13
24
onbekend
onbekend
59:59
M35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Bruins
Hollandia
35:12
2
Richard Wuisman
Hollandia
37:00
3
Sander Groot
Hollandia
38:10
4
Jeroen Lute
Zuid Scharwoude
38:26
5
Richard Brouwer
Loopgroep Aart Stigter
40:57
6
Sjoerd Wever
Helas Triatlon
41:49
7
Jeroen Deeterink
Obdam
42:23
8
Aron Stam
AV Castricum
45:13
9
Pieter Helderman
Phanos
45:24
10
Guido Groet
Heerhugowaard
46:19
11
Bart Langedijk
Obdam
47:34
12
Bastiaan de Leeuw
Alkmaar
47:36
13
Rick Schaap
Hensbroek
48:16
14
Karel breed
Heerhugowaard
51:13
15
Svet
Loopgroep Hoorn
52:05
16
Michael Leupen
Obdam
56:30
17
Michel de Boer
Obdam
1:01:14
18
Jan Bakker
Obdam
1:01:22
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
36:04
2
Ton Bosgoed
SAV
37:23
3
John Gombault
Trias
39:35
4
Gerard Warnaar
Hera
39:48
5
Mark Wester
Obdam
42:37
6
Marcel Steenvoorden
Noordkop
43:18
7
Marco Boots
Spanbroek
44:36
8
Dick Bentvelzen
Hoogwoud
45:31
9
Tavit Batvaganyan
Phanos
46:52
10
hELMUS DE kRUIJFF
NEA Volharding
47:00
11
Jeroen Wijnker
47:32
12
Arnoud Mulder
Obdam
48:19
13
Marcel Laan
Blokker
49:23
14
Ron Smit
Obdam
50:29
15
Co Kuip
Sijbekarspel
51:41
16
Rob Kruijssen
ARO '88
52:21
17
Fons van den Hoek
Noordbeemster
53:08
18
Gerard Beerepoot
Wognum
54:00
19
Ruud Heijtink
Opmeer
55:22
20
Arjen Peetoom
MoveRunners
58:36
21
Rino Kleverlaan
Obdam
1:00:30
22
Marcel Ranzijn
Alkmaar
1:03:01
M55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Reus
SAV
41:05
2
Ton Sjerps
SAV
41:51
3
Hans Lieshout
Loopgroep PK
42:13
4
Frank Boer
SAV
42:56
5
Sjaak van Diepen
Hollandia
43:42
6
Kees Bot
Hollandia
45:52
7
Nico Wagenaar
Hera
46:20
8
Gerard Veeken
Spanbroek
46:40
9
Kees Hauwert
Onderdijk
48:25
10
John Koning
ARO '88
49:29
11
Ton van den Berg
Loopgroep Aart Stigter
50:39
12
Martin Kwakkel
RunFree
51:19
13
P. Groenland
Obdam
51:31
14
Ronald Guitoneau
Hollandia
52:49
15
Harry de Jong
ARO '88
53:46
16
A. Blokker
Le Champion
54:02
17
Jos Klaver
Obdam
54:42
18
Leon Scholte
ARO '88
55:56
19
Ko Groot
Avenhorn
57:13
20
Jan Kroese
Zwaag
57:24
21
Jan Veenstra
ARO '88
57:27
22
Ad Steltenpool
Loopgroep Wognum
57:53
23
Peter Plas
Move Runners
58:10
24
R. Stevens
RunFree Alkmaar
58:39
25
Jan Vonk
Noord-Scharwoude
59:56
26
Willem Glas
Le Champion
1:03:59
27
Pim Kuipers
Hollandia
1:13:13
www.uitslagen.nl
04-03-2018 15:46