Uitslagenlijst Zwemloop Bergen op Zoom

Bergen op Zoom - Zaterdag 24 februari 2018

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Baeyens
Wechelderzande
48:36
2
Arno Lambrecht
Kuurne
50:58
3
Sander de Bart
TVB
51:53
4
Jorn Van Bergen
Hoogstraten
53:33
5
Tom Erpelinck
Hengstdijk
55:17
6
Raf Frans
Brasschaat
58:28
7
Merijn de Jong
Bergen op Zoom
58:59
8
Nick Heylen
Langdorp
1:01:23
9
Dimitri Henry
NTB
1:01:40
10
Pieter Goud
Oostdijk
1:05:45
11
Arne-Willem Kroonen
NTB
1:09:44
12
Mark van Aert
NTB
1:12:14
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen bouwman
Breda
56:13
2
Kristof Alen
Hoogstraten
1:01:26
3
Marcel Vervuurt
Middelburg
1:03:33
4
Eelco van Duijvenbode
Huijbergen
1:04:37
5
Olaf Vlak
Spado
1:07:07
6
Harry Biemans
Tilburg
1:18:37
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marijnissen
Thurins
59:58
2
Cees Frikkee
De Langstraat
1:01:57
3
Pieter Moelker
Kloetinge
1:10:37
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfried de Kort
NTB
1:05:32
2
Bas de Jong
Spado
1:06:05
V16, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Alen
Hoogstraten
1:15:34
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Lossie
Woensdrecht
59:34
2
Emke Erpelinck
Philippine
1:03:32
3
Annelotte van Dieren
Wageningen
1:07:58
4
Samantha van Aert
Prinsenbeek
1:16:20
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
NTB
1:01:20
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Oud Gastel
29:30
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
26:20
2
Tim Vervuurt
Middelburg
33:28
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Steenbakker
TVB
26:41
2
Stef Coninx
Wuustwezel
27:35
3
Senne Bes
Wuustwezel
27:44
4
Albert de Vries
Dordrecht
28:53
5
Dennis Boonman
Philippine
31:47
6
Seppe Herremans
Ekeren
37:19
7
Jan ten Velde
TVB
39:00
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van den Broeck Werner
Brasschaat
30:47
2
Michel Siep
TVS '90
33:52
3
Martin van den Bosch
NTB
37:54
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
31:25
2
Aad geluk
Rijnmond
32:51
3
Richard Nusteling
Dordrecht
34:44
4
Jos Kodde
Tholen
35:58
5
Dick Janson
Rotterdam
37:30
6
Gerard OOmen
Rijnmond
38:33
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
Meerle
34:26
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lune De Meester
Loenhout
31:54
2
Kyra Kerkhoffs
Triathlon Club Maastricht
40:58
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Vermeylen
Averbode
26:54
2
Eva Cornelisse
Rhoon
28:51
3
Nelleke Baldť
adsv Dynamica
30:46
4
Kelly Vanden Eynde
Balen
33:29
5
Nicole Wondergem
Middelburg
35:40
6
Tamara Winnemuller
TVB
36:42
7
Maartje van Gestel
Breda
38:33
8
Bianca de Pooter
Hengstdijk
46:37
9
Joke Withagen
Uden
47:40
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
35:19
2
Carla Van Aert
Meer
35:51
3
Josť van Aert
Meer
37:05
4
Christine Balkenende
Goes
38:03
5
Alexandra Ruijters
NTB
40:15
6
Sandra kerstens
NTB
41:39
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie van Kleven
Vlissingen
42:09
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
17:08
2
Stijn Koole
Zoutelande
17:20
3
Olivier Klaver
Essen
18:02
4
Glenn van Straten
Spijkenisse
19:49
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Krimpenerwaard
15:09
2
Senne Van Cleuvenbergen
Kapellen
15:26
3
Jef Luyckx
Wuustwezel
15:28
4
Seppe Jacobs
Wuustwezel
15:33
5
Aernouts Dries
Wuustwezel
15:59
6
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
16:59
7
Stig van Gurp
Wuustwezel
17:05
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
21:07
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
16:03
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Preben Fleerackers
Brecht
7:24
2
Thibo Van Loon
Berendrecht
7:27
3
Milan bouwman
Breda
8:38
4
Stef Van den Broeck
Kapellen
9:38
5
Raf bouwman
Breda
10:41
6
Mick Tap
Etten-Leur
10:55
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kato Van Cleuvenbergen
Kapellen
7:12
2
Saar Van den Broeck
Kapellen
7:41
3
Amber westerbeek
Almere
8:41
4
Coline van den Barselaar
Middelburg
8:47
5
Lisa Koole
Zoutelande
8:53
6
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
9:30
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun van Uffelen
WBTV
1:02:46
2
Patricia van Uffelen
Rucphen
1:09:58
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaver Alexander/Nathalie Brys
Essen
29:20
2
Nicole en Jeroen van Waardenburg
TVHW
33:45
3
Karlijn Withagen & Dean Withagen
Bergen op Zoom
35:07
www.uitslagen.nl
24-02-2018 19:07