Uitslagenlijst 55e Commanderije Bosloop

De Mortel - Zondag 18 februari 2018

MRECR, MANNEN RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van Hak
GAC Gemert
10:48
2
Willy van den Broek
GAC Gemert
13:16
3
Crommentuijn
Gemert
13:18
4
Eric Sommers
Sint Anthonis
19:58
5
Bart Paijmans
GAC Gemert
25:49
6
Ton Vissers
GAC Gemert
26:11
7
Mari van de Elsen
GAC Gemert
32:05
8
Martien Ploegmakers
GAC Gemert
35:28
9
Koen Hendrikx
Lierop
36:08
10
Rik Leenders
GAC Gemert
37:48
11
Martijn Blankers
GAC Gemert
39:51
12
Ruud v/d Laar
GAC Gemert
40:23
13
Mark de Vries
Helmond
42:34
14
Tim Berkien
Oss
43:08
15
Roland Robinson
Helmond
43:58
16
Danny v/d Wildenberg
Beek en Donk
44:07
17
Mies van Berlo
Lieshout
44:59
18
Gordon Whyte
Gemert
45:04
19
Willy v/d Laar
Milheeze
47:21
20
Adwin Machon
Veghel
47:25
21
Ties van Dijk
Gemert
48:03
22
Thijs Fleuren
Gemert
48:05
23
Josw van Breda
De Keien
48:06
24
Richard Dwanna
GAC Gemert
48:31
25
Toon Bekkers
GAC Gemert
51:15
26
Cor van de Wiel
De Keien
51:17
27
Tinus Meulenbroeks
GAC Gemert
54:58
MSEN, MANNEN LANGE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Sleegers
GAC Gemert
34:11
2
Ron Spreeuweberg
Atletiek Helden
35:02
3
Wilco Goorts
Lopersgroep Deurne
35:50
4
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
37:20
M35, MANNEN LANGE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heiner Wardemann
B.L. Emmerich
33:31
2
Stevan Leppink
GAC Gemert
34:57
3
Wiljo Ermers
GAC Gemert
36:42
4
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
39:44
5
Bart van Summeren
GAC Gemert
40:32
6
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
40:54
7
Roel Slegers
Helmond
42:56
M45, MANNEN LANGE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans v/d Mortel
Lopersgroep Deurne
34:01
2
Edwin Kok
Stiphout
36:52
3
Jos de Groot
De Rips
37:23
4
RenÚ Braam
De Keien
38:24
5
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
38:40
6
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
38:48
7
John Kocken
HAC
39:09
8
Theo van Kessel
De Keien
39:11
9
Ron Vermeulen
GAC Gemert
39:37
10
Henk van Eck
GAC Gemert
41:55
11
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
42:04
12
Peter Verbruggen
GAC Gemert
42:18
13
Bert v/d Sande
De Keien
44:05
14
Harry v/d Sande
De Keien
45:27
15
Jos Schepers
GAC Gemert
48:27
16
Teun Swinkels
Bakel
51:19
MKORT, MANNEN KORTE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Jacobs
ATH
15:54
2
Koen v/d Mortel
Lopersgroep Deurne
16:08
3
Ruud langstraat
ATH
20:43
4
Roel Hermsen
Venray
21:04
JJUNB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:26
2
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
18:53
VRECR, VROUWEN RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MarieJosÚ Roijackers
Milheeze
14:23
2
Anita Goorts
De Keien
25:47
3
Ans van de Wiel
De Keien
27:04
4
Tineke van Mullekom
Deurne
29:07
5
Edith van de Kimmenade
Bakel
42:51
6
Margret Sandbrink
GAC Gemert
44:08
7
Wendy Verschuren
Sint-Oedenrode
45:49
8
Natalia Fokina
GAC Gemert
47:37
9
Henny Dekkers
GAC Gemert
48:42
10
Mireille van Schijndel
GAC Gemert
50:20
11
Nanda van Raam
GAC Gemert
52:15
VSEN, VROUWEN LANGE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa Bevers
Asterix
19:54
2
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
20:25
3
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
20:50
4
Janneke Schwaner-Dekkers
GAC Gemert
23:03
V35, VROUWEN LANGE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
19:58
2
Esther van Zeeland
GAC Gemert
23:29
3
Tamara Pluij
Oostende
23:50
V45, VROUWEN LANGE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Boogerd
De Keien
20:54
2
Marjan van den Tillaar
Aarle-Rixtel
22:02
3
Jackeline v/d Avoort
GAC Gemert
28:01
VKORT, VROUWEN KORTE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine v/d Zanden
GAC Gemert
11:45
MJUNB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
11:45
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike van Wouwe
ATH
12:32
2
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
13:36
3
Jesper Pluijm
GAC Gemert
16:58
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Bijnen
HAC
8:16
2
Demi de Vries
HAC
9:20
3
Puck Schreur
HAC
9:49
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
7:38
2
Arno Raymakers
HAC
7:48
3
Gijs van de Ven
GAC Gemert
8:11
4
Joep ten Houten
HAC
8:17
5
Lasse Reijnen
HAC
8:18
6
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
8:22
7
Luuk Verhoeven
HAC
8:27
8
Cas van den Broek
ATH
9:15
9
Ramses ten Houten
HAC
9:26
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
6:22
2
Sammy
Oss '78
6:42
3
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
6:43
4
Amy Verkampen
GAC Gemert
6:45
5
Claire van den Hurk
ATH
6:57
6
Eva van der Putten
HAC
7:17
7
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
8:41
JPUPA, PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
5:59
2
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
6:08
3
Giel Pennings
GAC Gemert
7:00
4
Dani Koetsier
LGD Deurne
7:37
5
Kyan Jansen
GAC Gemert
9:01
MPUPA, PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
6:03
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
6:09
3
Sofie van Wouwe
ATH
6:22
4
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:53
5
Mirthe Reijnen
HAC
7:07
6
Danique Adriaans
GAC Gemert
7:24
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van den Hurk
ATH
4:04
2
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
4:09
3
Remco Adriaans
GAC Gemert
4:34
4
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
5:01
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieve Derks
ATH
4:19
2
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:25
3
Eline bartels
Lopersgroep Deurne
4:31
4
Pip Mezenberg
GAC Gemert
4:45
JPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
4:31
2
Jarne Reijnen
HAC
4:43
MPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Schrama
GAC Gemert
4:55
2
Puk Geerts
GAC Gemert
5:19
MPUPM, MINI-PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:48
2
Fenne Hurkens
GAC Gemert
5:00
3
Nikki Ermers
GAC Gemert
5:40
4
Alix Ermers
Gemert
6:17
www.uitslagen.nl
18-02-2018 15:39