Uitslagenlijst Noord-Aa Polderloop

Zoetermeer - Zondag 11 februari 2018

J-12, ROADIE KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Casper Arnoldus
Zoetermeer
5:59
5:58
2
Sergio Koeiman
Haag Atletiek
6:17
6:16
3
Constantijn Klomp
Sparta
6:20
6:20
4
Cas van Boven
Zoetermeer
6:37
6:36
5
Mats Hazebroek
Ilion
6:56
6:54
6
Keo Visser
Zoetermeer
7:08
7:04
7
Bernard Roodhuizen
Nederland
7:17
7:16
8
Ivar Martens
Ilion
7:27
7:24
9
Quendo Bregman
Zoetermeer
7:48
7:45
10
Daemen Pogalin
Zoetermeer
7:50
7:45
11
Julian Lispet
Zoetermeer
8:07
8:03
12
Kevin Bakker
Zoetermeer
8:11
8:09
13
Niels Koch
Zoetermeer
8:43
8:39
14
Rens van Boven
Zoetermeer
8:57
8:53
15
Mees de Greef
Zoetermeer
9:06
9:04
16
Timme Lispet
Zoetermeer
9:07
9:00
17
Mels Jongejan
Zoetermeer
9:07
9:01
18
Jasper Koch
Zoetermeer
9:10
9:06
19
Ruben Koch
Zoetermeer
9:11
9:06
20
Ali Aksam
Zoetermeer
9:22
9:17
21
Olaf de Buck
Benthuizen
9:32
9:30
22
Tijn Gawronski
Zoetermeer
9:41
9:37
23
Wout Kradolfer
Zoetermeer
9:43
9:39
24
Damian Charite
Zoetermeer
9:48
9:42
25
Davy Sloos
Zoetermeer
10:06
10:01
26
Jules van den Berg
Zoetermeer
10:18
10:15
27
Senn Jongejan
Zoetermeer
10:22
10:15
28
Can Karaaslan
Zoetermeer
11:46
11:44
29
Stijn de Greef
Zoetermeer
12:05
11:54
30
Jurrien Korkers
Zoetermeer
12:10
12:04
31
Lorenzo Leto
Zoetermeer
12:21
12:16
32
Jasper Verspeek
Zoetermeer
12:22
12:18
33
Noud Kradolfer
Haag Atletiek
14:43
14:42
M-12, ROADIE KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edith van den Bergh
Zoetermeer
6:39
6:33
2
Rosa Thuis
Zoetermeer
6:44
6:44
3
Elisabeth Boekestijn
Ilion
6:58
6:55
4
Yuki Chen
Sparta
7:35
7:34
5
Dyanne de Waardt
7:47
7:46
6
Evy Eising
Ilion
7:52
7:50
7
Desiree Houwen
Zoetermeer
8:04
8:00
8
Lieke Bakker
Zoetermeer
8:16
8:12
9
Melissa Thomas
Zoetermeer
8:17
8:14
10
Danieke de Waardt
8:18
8:17
11
Anke van der Krans
8:19
8:17
12
Robin Bos
Zoetermeer
8:24
8:18
13
Emma Kradolfer
Zoetermeer
8:28
8:24
14
Noémi Bekking
Zoetermeer
8:31
8:26
15
Evi de Vree
Zoetermeer
8:34
8:31
16
Lynn Reedijk
Nederland
8:34
8:32
17
Isa Degenaar
Zoetermeer
8:36
8:32
18
Zeynep Aksam
Zoetermeer
8:37
8:34
19
Aishia Sie
Zoetermeer
8:37
8:35
20
Amy Bregman
Zoetermeer
9:12
9:11
21
Juliette de Jong
Den Hoorn Zh
9:13
9:10
22
Nena Pogalin
Zoetermeer
9:23
9:19
23
Emma van Alenburg
Zoetermeer
9:28
9:26
24
Anouk Bakker
Zoetermeer
9:30
9:26
25
Sienna Storm
Zoetermeer
9:39
9:34
26
Felina Gawronski
Zoetermeer
9:42
9:39
27
Ailee Sie
Zoetermeer
9:53
9:52
28
Isabella Wunderink
Amstelveen
9:54
9:52
29
Lillian Ehmer
Gouda
9:58
9:53
30
Emmely Houwen
Zoetermeer
10:01
9:56
31
Britney Sloos
Zoetermeer
10:06
10:03
32
Yaimi-yu Chen
Sparta
10:07
10:02
33
Elfi Kradolfer
Zoetermeer
10:12
10:09
34
Puk de Wilde
Bodegraven
10:44
10:37
35
Lucca de Jong
Den Hoorn Zh
10:45
10:42
36
Kayleigh Storm
Zoetermeer
11:19
11:14
37
Sophie Heggelman
Zoetermeer
11:19
11:17
38
Isis Brugging
Zoetermeer
11:25
11:22
39
Zara Brugging
Zoetermeer
11:36
11:33
40
Maud Verspeek
Zoetermeer
12:23
12:17
41
Puk Pardaan
Zoetermeer
12:59
12:52
42
Nova Pardaan
Zoetermeer
13:36
13:28
43
Isabella van Esch
Zoetermeer
14:21
14:14
44
Vallon van der Horde
Zoetermeer
14:43
14:35
MAN, BOUWKUNDIG TEKE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Beck
Haag Atletiek
18:10
18:08
2
Stefan in 't Hout
PAC
18:11
18:10
3
Matthijs Riemens
Fortuna
18:12
18:11
4
Matthijs Horlings
Leiden
18:46
18:44
5
Jeroen Mohamed
STARSHOE
18:53
18:51
6
Gijs van Male
Ilion
19:08
19:06
7
Gijs van der Wal
Ilion
19:29
19:28
8
Vincent Eijt
Zoetermeer
20:26
20:24
9
Andre Oost
Loopgroep Aart Stigter
20:27
20:25
10
Jordy da Silva Correia
Alphen aan den Rijn
20:34
20:32
11
Ardjan van de Laar
Zoetermeer
20:49
20:40
12
Peter Hazebroek
VIBA NV
20:56
20:52
13
Carl Martens
Tekenburo Piso
21:17
21:16
14
Erwin Munster
's-Gravenhage
21:30
21:22
15
Petar van Zaalen
STARSHOE
21:32
21:29
16
Nicky Sira
Ilion
21:40
21:28
17
Jonas Schutte
Ilion
21:48
21:46
18
Willy Schutte
Ilion
21:49
21:47
19
Heero Spaan
NNPV
22:07
22:04
20
Vincent Dirkes
Utrecht
22:16
22:13
21
Damian Augustvniak
Velsen-Noord
22:27
22:22
22
Albert de Boer
's-Gravenhage
22:47
22:44
23
Luuk den Toom
Tekenburo Piso
23:19
23:19
24
Jesse Degenaar
Zoetermeer
23:33
23:28
25
Michael Klijn
STARSHOE
23:42
23:37
26
Maarten Peters
VIBA NV
23:47
23:42
27
Lucien Claassen
Boskoop
23:52
23:33
28
Dion Ruijter
Ilion
23:58
23:54
29
Maurice Koree
Loopgroep Aart Stigter
24:13
23:52
30
Mark Nonhebel
STARSHOE
24:14
24:10
31
Raj Gopie
Zoetermeer
24:14
24:12
32
Tim Koning
Moordrecht
24:20
24:15
33
Koen van Hoof
VIBA NV
24:31
24:25
34
René van Rijn
Zoetermeer
24:38
24:27
35
Robin Rijnenberg
Ilion
25:07
25:04
36
Fabian Ruijter
Zoetermeer
25:14
25:09
37
Michael den Ouden
's-Gravenhage
25:18
25:06
38
Luc van Iterson
Zoetermeer
25:19
25:11
39
Vincent Wijnands
Oegstgeest
25:21
25:18
40
Bram Vries
Oudesluis
25:27
25:07
41
Alex Scheenstra
VIBA NV
25:43
25:38
42
Herman Boskamp
Zoetermeer
25:54
25:51
43
Menno Bloembergen
Tekenburo Piso
25:59
25:58
44
Martijn Veldman
Hoofddorp
26:06
25:54
45
Niels Mokkenstorm
Delft
26:14
25:56
46
Jeroen Spaans
's-Gravenzande
26:38
26:31
47
Danny Rangoe
Rijswijk
26:47
26:34
48
Steven Nijenhuis
Zoetermeer
26:55
26:45
49
Dick van der Wal
Spijkenisse
27:02
26:43
50
Rachid Schrik
Zoetermeer
27:20
27:04
51
Peter van Orsouw
Oss
27:26
27:16
52
Milan Corba
VIBA NV
27:38
27:31
53
Antoine Thuis
Zoetermeer
27:44
27:38
54
Henrie van der Kolk
Hardlopen.nl
27:51
27:44
55
Ludolf Bos
Zoetermeer
27:59
27:53
56
Ed de Way
Delft
28:07
27:58
57
Coen Smit
Zoetermeer
28:18
28:09
58
Roberto Nijenhuis
Zoetermeer
28:42
28:33
59
Cock van der Klooster
Spijkenisse
28:45
28:27
60
Michel Scheerstra
Ilion
28:47
28:31
61
Erwin Paalvast
Zoetermeer
28:48
28:35
62
Robin Mier
Leiden
28:51
28:32
63
Jelle Bolte
NNPV
28:55
28:34
64
Paul Overgaag
ONC Parkdreef 1
28:57
28:46
65
Matthias Meijer
Dordrecht
29:30
29:26
66
Erwin de Jong
VIBA NV
29:39
29:33
67
Marko Siepelinga
Ilion
29:49
29:34
68
Hans van Oort
Ilion
29:56
29:47
69
Freddy Meijer
Zoetermeer
30:00
29:48
70
Leo Koek
Zoetermeer
30:02
29:43
71
Andy Barker
Zoetermeer
30:07
29:45
72
Henk Nieuwenkamp
VIBA NV
30:12
29:56
73
Dave Minnaar
Zoetermeer
30:12
30:04
74
Martin vd Berge
NNPV
30:18
30:18
75
Kees Sebel
Zoetermeer
30:40
30:22
76
Richard van Bochove
LoopLekker
30:59
30:54
77
Adrie van Schaik
Krimpen ad IJssel
31:00
30:39
78
Nico Ros
's-Gravenhage
31:05
30:57
79
Michiel van Oosterom
ONC Parkdreef 1
31:11
31:00
80
Elmer Burger
ONC Parkdreef 1
31:12
31:00
81
Paul Jongejan
Zoetermeer
31:14
30:58
82
Bert Smit
Rotterdam
31:37
31:16
83
Paul Castelein
Zoetermeer
32:00
31:54
84
Kees van Venetie
's-Gravenhage
32:20
32:11
85
Bauke Sijthoff
RRZ
32:34
32:18
86
Michiel Keizer
VIBA NV
33:47
33:32
87
Arjan de Jong
VIBA NV
34:38
34:20
88
Wim Holleman
avVN
34:59
34:52
89
Ron Westerop
Ilion
36:54
36:40
90
Vincent van Weeren
VIBA NV
38:17
38:00
91
Rein Anspach
Amsterdam
39:40
39:20
92
Kevin Eijkenboom
Hoorn Nh
43:22
43:03
93
Ed Winter
Zoetermeer
44:09
44:02
VROUW, BOUWKUNDIG TEKE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniëlle Vermeulen
Utrecht
21:31
21:29
2
Natalie Sinke
Vlissingen
22:50
22:49
3
Cynthia Bestebreurtje
Zoetermeer
23:54
23:49
4
Mellonie Willems
Ilion
24:29
24:26
5
Julia de Graaf
Tekenburo Piso
24:34
24:33
6
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
24:48
24:45
7
Everdien van der Leek
Leiden
25:12
25:08
8
Marjon Baartwijk
Leiden
25:57
25:53
9
Willemijn Kallenberg
Hendrik-Ido-Ambacht
26:28
26:12
10
Bianka de Jager
's-Gravenhage
26:45
26:42
11
Charlotte Panhuijzen
's-Gravenhage
26:55
26:52
12
Marta Wojcieszak
Zoetermeer
27:04
26:53
13
Rieteke van Bochove
LoopLekker
27:37
27:31
14
Foekeline de Jong
Rotterdam
27:42
27:29
15
Angélique Tankink
Rotterdam
27:49
27:46
16
Wendy van den Bosch
Zoetermeer
27:53
27:39
17
Zoë Terlouw
Zoetermeer
28:09
28:06
18
Mandy Brinkel
Voorburg
28:14
28:10
19
Lisette van der Kolk
Zoetermeer
28:32
28:26
20
Sabina Hasanbegovic
Zoetermeer
28:52
28:43
21
Tessa Sousa Inocencio
Capelle a/d Ijssel
28:55
28:35
22
Hilda van den Berg
Zoetermeer
29:07
28:54
23
Bozena Muszalska
Zoetermeer
29:18
29:07
24
Marianna Wijnands
Oegstgeest
29:24
29:15
25
Rianne Verwijk
Zoetermeer
29:41
29:27
26
Sarah Kleiweg
Linschoten
29:42
29:32
27
Marlies Hoogenbosch
Linschoten
29:52
29:41
28
Hanna Bouma
Leiden
29:55
29:36
29
Beau van der Tas
Zoetermeer
30:02
29:42
30
Annelies van Katwijk
LoopLekker
30:17
30:10
31
Patricia van Alenburg
Zoetermeer
30:24
30:10
32
Astrid Sieverding
Voorburg
30:56
30:48
33
Jill Opstal Rickes
Zoetermeer
30:56
30:52
34
Chantal van Veen
Zoetermeer
30:57
30:51
35
Debby Roelofswaert
Zoetermeer
31:00
30:51
36
Susan Suijker
Capelle ad IJssel
31:01
30:41
37
Lizzy van der Helm
ONC Parkdreef 1
31:10
30:59
38
Anouk Bekking
RRZ
31:25
31:15
39
Layla Stikkelman
Zoetermeer
31:36
31:19
40
Mandy Huijsing
NNPV
31:37
31:22
41
Celeste de Jong
Nieuwegein
31:47
31:33
42
Nelleke Vaassen
RRZ
32:09
31:56
43
Sandra van der Kolk
Zoetermeer
32:37
32:15
44
Renata Dekker
Running Friends company
32:43
32:38
45
Marja Ellen Verhoef
Running Friends company
32:43
32:38
46
Daisy Ardaseer
Zoetermeer
32:46
32:41
47
Daphne Schulze
LoopLekker
32:48
32:40
48
Wendy Kleefman
Den Haag
33:09
32:57
49
Roxanne Schaakxs
Almere
33:13
32:55
50
Irene Weening
Zoetermeer
33:22
33:06
51
Sylvia de Jong
Nieuwegein
33:44
33:30
52
Marieke Mulder
VIBA NV
33:46
33:30
53
Ilse Peters
Zoetermeer
34:45
34:26
54
Elisa Stikkelman
Zoetermeer
35:23
35:06
55
Ingridan Schüller
Zoetermeer
35:38
35:20
56
Patricia van Beek
Ilion
35:38
35:20
57
Anneke Teunissen
VIBA NV
38:17
38:00
58
Ineke Hutters
Spijkenisse
41:24
41:05
MAN, 123 LEDSPOTS.NL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brent Pieterse
Rietdekkersbedrijf J. Keus
35:45
35:44
2
Tim den Braber
Zoetermeer
36:40
36:38
3
Steven Kistemaker
Haag Atletiek
37:52
37:51
4
Jelle Keus
Rietdekkersbedrijf J. Keus
37:59
37:58
5
Bas Albers
Raadschelders Massage Praktijk
38:32
38:32
6
Dennis van Hof
Antilope
38:55
38:52
7
Steven Kramer
Rotterdam
38:57
38:53
8
Dion Bontje
Tekenburo Piso
39:49
39:38
9
Lucas Smits
Zoetermeer
39:59
39:55
10
Sander Eijs
Rietdekkersbedrijf J. Keus
40:15
40:13
11
Vincent Boere
Antilope
40:29
40:24
12
Mattijn Venhuizen
LoopLekker
40:35
40:33
13
Benjamin Gibbon
Fysiozoetermeer
40:39
40:32
14
Sander van Vliet
Provincie Zuid Holland - DBI
40:49
40:48
15
Gerard Wunsch
's-Gravenhage
40:54
40:51
16
Wim Hekstra
Aegon
41:00
40:59
17
Eric Verweij
Schiedam
41:02
40:58
18
Victor Luque de Boer
Rozenburg
41:06
41:04
19
Muriel Brink
Rheden
42:12
41:52
20
Marco Steijn
Provincie Zuid Holland - DBI
42:30
42:25
21
Ewout Rotteveel
's-Gravenhage
42:33
42:28
22
Edwin Sierat
Ilion
42:38
42:35
23
Miel Piso
Tekenburo Piso
42:52
42:42
24
Marnix van der Beek
Leiden
43:01
42:38
25
Lars Daamen
Sparta
43:15
43:09
26
Frank Hendriks
NNPV
43:26
43:24
27
Chris Molenaar
Aegon
43:34
43:28
28
Mike van Wichen
Raadschelders Massage Praktijk
43:44
43:38
29
Nick Raadschelders
Raadschelders Massage Praktijk
43:51
43:39
30
Peter Brusse
LoopLekker
44:00
43:58
31
Ebbe Negeman
Aegon
44:02
43:53
32
Pascal Bontje
Tekenburo Piso
44:05
43:55
33
Rick Vellinga
Rotterdam
44:14
44:09
34
Jeroen van Amelsvoort
Zoetermeer
44:15
43:53
35
Silvester Ferreira
Zoetermeer
44:58
44:57
36
Erwin van Mierlo
Zoetermeer
45:02
44:58
37
Elmar Huijsing
NNPV
45:07
44:58
38
Marc Vanden Bruwaene
België
45:09
44:59
39
Tom Maessen
Raadschelders Massage Praktijk
45:12
45:00
40
Vincent Dost
De Meern
45:16
45:05
41
Ruud Langeree
Aegon
45:17
45:09
42
Rogier Potter van Loon
Aegon
45:19
45:10
43
Cliff Niccolson
RRZ
45:37
45:31
44
Gerko Franken
Voorburg
45:44
45:40
45
Patrick Degenaar
Nederlandse Triathlonbond
45:51
45:43
46
Wouter Huizinga
Ilion
46:05
45:53
47
Gerard van Schaik
RRZ
46:15
45:41
48
Rami Hirzalla
Amsterdam
46:41
46:08
49
Marcel den Hollander
Tekenburo Piso
46:44
46:33
50
Remco van der Wiel
Rotterdam
46:46
46:35
51
Paul Gomes
Den Helder
46:47
46:30
52
Bart Cremer
Aegon
46:55
46:49
53
Bas van Dalen
Zoetermeer
46:56
46:35
54
John Hogebrug
ONC Parkdreef 1
47:14
46:43
55
Wim Langelaan
Aegon
47:18
47:10
56
Hansjan Wunderink
Amstelveen
47:19
47:06
57
Luc Lispet
Zoetermeer
47:25
47:02
58
Addy van Gils
RRZ
47:40
47:19
59
Rik van Berkel
FME
47:57
47:29
60
Leendert Remmelink
FME
48:01
47:37
61
Ilja Buschman
Amsterdam Zuidoost
48:03
47:33
62
Bart Gravesteijn
Zoetermeer
48:10
47:54
63
Jan-Maarten Rovers
FME
48:17
47:52
64
Kees Storm
Asten
48:18
47:58
65
Hugo Loogman
Zoetermeer
48:19
47:34
66
Theo Stevens
Bentveld
48:24
48:12
67
Jos Kemper
LoopLekker
48:26
48:23
68
Pieter van Helvert
Aegon
48:33
48:04
69
Erwin Hoogduin
ONC Parkdreef 1
48:36
48:04
70
Jaap van den Akker
Zoetermeer
48:37
48:25
71
Marnix van Smeden
Montfoort
48:40
48:09
72
Michael van der Zalm
Aegon
48:43
48:36
73
Vincent Ebben
Berkel en Rodenrijs
48:49
48:28
74
Fred Fugel
Voorburg
49:01
48:39
75
Danny de Vreede
Utrecht
49:08
48:36
76
Frans de Bode
NNPV
49:28
49:04
77
Johan Kamps
PAC
49:57
49:18
78
Harald Buitenweg
Zoetermeer
50:04
49:47
79
Marvin Jung
Zoetermeer
50:11
50:03
80
Marcel van Ommering
Zoetermeer
50:29
50:07
81
Frank Kock
Zoetermeer
50:33
50:10
82
Michel Cassa
Zoetermeer
50:37
50:04
83
Marcel Huijsing
NNPV
50:49
50:25
84
Dick de Jager
Aegon
50:53
50:45
85
Sven Baak
De Meern
50:54
50:43
86
Arno Brugging
Zoetermeer
51:24
51:02
87
Dennis Zoet
RRZ
51:27
50:50
88
Jeroen Jans
Zoetermeer
51:30
51:20
89
Niels Maas
Zoetermeer
51:39
51:26
90
Johan de Jong
Rotterdam Atletiek
51:56
51:40
91
Remco Greven
Zoetermeer
52:28
51:57
92
Fred Struik
Zoetermeer
53:07
52:46
93
Diego de Jong
Zoetermeer
53:53
52:45
94
Arno Mulder
Zoetermeer
54:21
53:37
95
Peter Zoetmulder
Gouda
54:28
54:17
96
Frits Bart
Aegon
54:51
54:42
97
Richard Habart
Benthuizen
54:56
53:55
98
Martin Spaans
Aegon
55:01
54:53
99
Bart Wielinga
Provincie Zuid Holland - DBI
55:02
54:36
100
Hans Oosterveen
Zoetermeer
55:03
54:41
101
Jan Bos
Leidschendam
55:21
55:00
102
Dennis Paridon
Zoetermeer
55:50
55:42
103
Gerard Bosma
RRZ
55:53
54:56
104
Wilbert de Jong
Zoetermeer
55:54
55:45
105
Ruud van Akker
Voorschoten
56:12
56:05
106
Ad Koolen
ONC Parkdreef 1
56:53
56:21
107
Hans Borst
Voorschoten
57:01
56:54
108
Henri Spanjers
Huisseling
57:03
56:17
109
Jeroen Steens
Reeuwijk
57:21
56:48
110
Bas Dalmulder
Zoetermeer
57:39
57:28
111
Allard Stroo
Triathlon
58:22
57:36
112
Jorgen Billiet
Ilion
58:43
58:04
113
Robin Naar
Zoetermeer
58:47
58:25
114
Patrick Boreel
RRZ
58:57
58:14
115
Ed Boon
Zoetermeer
59:26
59:01
116
Frank van Dijk
Zoetermeer
59:40
58:41
117
Erik-Jan Beuzenberg
NNPV
59:46
59:12
118
Gilbert Sopakuwa
Rotterdam
1:00:03
59:04
119
Anton Slijkhuis
RRZ
1:00:44
59:38
120
Mathijs Kalee
Ilion
1:01:44
1:01:10
121
Adriaan Gringhuis
Running Friends company
1:01:47
1:01:23
122
Aernout Bouwman
Zoetermeer
1:02:04
1:01:52
123
Anton Doornenbal
Clytoneus
1:02:42
1:01:53
124
Arnie Been
NNPV
1:03:13
1:02:28
125
Rob Reinhardt
RRZ
1:03:36
1:03:06
126
Tim van Kempen
RRZ
1:04:10
1:03:08
127
Martijn Monshouwer
Dordrecht
1:04:32
1:03:36
128
Jacques van Ekelenburg
Zoetermeer
1:05:08
1:04:02
129
Peter de Valois
Zoetermeer
1:05:24
1:04:44
130
John Voskuil
PAC
1:06:37
1:05:46
131
Leo Keijzer
Sparta
1:10:07
1:09:39
VROUW, 123 LEDSPOTS.NL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Ciere
Ilion
41:09
41:07
2
Janneke Verhorst
Rietdekkersbedrijf J. Keus
42:28
42:26
3
Gonny Verschoor
Zoetermeer
45:49
45:45
4
Lia Brokx
Zoetermeer
47:26
46:45
5
Corola Aantjes
Aegon
47:40
47:30
6
Céline Sira-de Voogd
RRZ
48:26
47:45
7
Elianne van der Valk
Zoetermeer
48:34
48:31
8
Mirjam Stuivenberg
's-Gravenhage
48:50
48:36
9
Mylene de Graaf
Fysiozoetermeer
49:04
47:55
10
Martine Heetman
Fysiozoetermeer
49:22
49:16
11
Daniëlle de Winter
RRZ
49:39
49:02
12
Maureen de Haan
FME
49:58
49:31
13
Susann Ludwig
Haag Atletiek
50:01
49:39
14
Evelien Ording
Zoetermeer
50:05
49:25
15
Kirsten Kock
Zoetermeer
50:33
50:10
16
Karin Seegers
LoopLekker
50:52
50:48
17
Marijn Jurriaans
RRZ
50:58
50:38
18
Maartje vd Berg
Aegon
51:42
51:15
19
Marlies Scheepers
Rotterdam
52:18
51:48
20
Anja Riedijk
Pijnacker
52:52
52:23
21
Yvonne Verheijen
Zoetermeer
53:08
52:26
22
Mijke Rapati
Amsterdam
53:13
52:33
23
Annerieke van der Beek
Leiden
53:15
51:58
24
Nicolette Kloesmeijer
RRZ
53:31
52:42
25
Wietske Muijen
RRZ
53:42
52:50
26
Leonie Sprokholt
Amsterdam
53:45
53:11
27
Lotte Krikke
Zoetermeer
53:45
53:11
28
Marielle van der Beek
Leiden
54:22
53:05
29
Wilma de Ru
Zoetermeer
54:48
53:50
30
Claudia Hurkmans
Typhoon
54:53
54:25
31
Jony Huf
Sparta
55:11
54:53
32
Marieke Schapers
Aegon
55:20
54:53
33
Beata Berveling
Leiden Atletiek
55:38
55:15
34
Ellen Degenaar
Zoetermeer
56:25
56:16
35
Lieanne Kamphuis
Zoetermeer
56:44
55:59
36
Loes Lang
Reeuwijk
57:20
56:47
37
Ellen van Luenen
RRZ
57:30
56:41
38
Tamara Hofland
Ridderkerk
57:54
57:17
39
Dominic Vermeulen
De Kieviten
58:23
57:47
40
Kim Koopman
Schiedam
58:23
57:47
41
Lilian Stouten
Oegstgeest
58:45
58:14
42
Jennie Paul
Zoetermeer
58:55
58:09
43
Marloes Schoonhoven
RRZ
58:58
58:14
44
Carolien Hubert
Sparta
1:00:24
59:37
45
Floor Elkhuizen
Zoetermeer
1:00:33
1:00:01
46
Annemieke Sonneveld
Zoetermeer
1:00:41
1:00:04
47
Wendy de Bruijn
RRZ
1:00:43
1:00:14
48
Irma Rutten
Ilion
1:01:04
1:00:48
49
Aswintha de Jong
Rotterdam Atletiek
1:01:17
1:01:01
50
Elvy Willemse
's-Gravenhage
1:01:26
1:00:48
51
Saskia van der Werf
RRZ
1:01:29
1:00:32
52
Masja Kalee
Berkel en Rodenrijs
1:01:43
1:01:10
53
Ilona van Puffelen
Berkel en Rodenrijs
1:01:48
1:00:57
54
Suzan Merkelbach
RRZ
1:01:56
1:00:51
55
Katja Storm
Asten
1:01:59
1:01:11
56
Marion Bloodshoofd
Luttelgeest
1:02:05
1:01:02
57
Alexandra Habartova
Benthuizen
1:02:10
1:01:08
58
Anne-Sophie Daalen
Zoetermeer
1:02:18
1:01:09
59
Esther van Eldert
Sparta
1:02:23
1:01:35
60
Astrid Fens
RRZ
1:02:29
1:01:50
61
Anne-Marie Lolkema
RRZ
1:02:30
1:01:51
62
Jennifer van der Cammen
RRZ
1:02:46
1:01:41
63
Henriette Waalewijn
Sparta
1:02:47
1:02:20
64
Daniëlle Cortjens
Sparta
1:02:47
1:02:00
65
Judith Meershoek-Gielisse
's-Gravenhage
1:03:09
1:02:43
66
Wilma Claassen
Sparta
1:03:28
1:03:00
67
Kim Wijmans
Rotterdam
1:03:29
1:02:41
68
Mieke Effting
Zoetermeer
1:03:44
1:02:49
69
Merel Driessen
Oegstgeest
1:05:00
1:04:38
70
Sylvia Zwetsloot
Duiven
1:05:15
1:04:33
71
Annette Adrichem
Almere
1:05:38
1:05:20
72
Monique vd Deure
Almere
1:06:09
1:05:50
73
Leontine van de Laar
Zoetermeer
1:07:03
1:06:47
74
Bianca van der Plas
RRZ
1:07:03
1:06:47
75
Isabelle Ehmer
Gouda
1:07:08
1:07:08
76
Marjolein Wolsing
Zoetermeer
1:07:15
1:06:32
77
Danielle Dorr
Rozenburg Zh
1:08:03
1:07:34
78
Yvonne Hijdra
Spark
1:08:07
1:07:05
79
Melanie Konstant
RRZ
1:08:30
1:07:26
80
Karin Jansen
Zoetermeer
1:08:33
1:08:16
81
Eva Monshouwer
Dordrecht
1:08:46
1:07:51
82
Vida Damjanovic
Leiden
1:08:50
1:08:25
83
Aisling Feerick
's-Gravenhage
1:08:50
1:08:24
84
Irene van den Brink
De Vrolijke Loper
1:09:08
1:08:31
85
Harmanna van Dalen
De Vrolijke Loper
1:09:08
1:08:30
86
Angelique Nihot
Trackstars Nesselande
1:09:11
1:08:12
87
Yvette Smulders
's-Gravenhage
1:09:28
1:08:51
88
Irma den Toom
RRZ
1:10:10
1:09:03
89
Miranda Groen
Rotterdam
1:12:26
1:11:35
90
Monique Rutgers
Rotterdam
1:12:27
1:11:36
91
Maaike Elstak
Leiden
1:13:35
1:12:36
92
Joëlle van de Leur
Zoetermeer
1:13:36
1:12:36
MAN, FYSIOZOETERMEER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
50:32
50:31
2
Raylie Florentina
Pijnacker
56:16
56:15
3
Martijn van Dijk
Nederlandse Triathlonbond
58:25
58:22
4
Eric Pronk
Nederlandse Triathlonbond
59:55
59:52
5
Rutger Kramer
De Koplopers
59:58
59:58
6
Sander Bessels
AV Gouda
1:00:02
59:59
7
Tijs van Gemert
Zevenhuizen Zh
1:00:13
1:00:11
8
Bart Lamers
RRZ
1:00:15
59:13
9
Bob Lawende
EUR Roadrunners
1:00:56
1:00:53
10
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:01:31
1:01:31
11
Wouter Stuurman
Zoetermeer
1:02:12
1:02:11
12
Barry Malone
's-Gravenhage
1:02:17
1:02:12
13
Peter Schrader
RRZ
1:02:25
1:02:21
14
Willem Jan Jan ter Laag
Berkel en Rodenrijs
1:02:51
1:02:47
15
Dennis Vlamings
's-Gravenzande
1:03:10
1:03:08
16
Michel Vrolijk
Zoetermeer
1:03:26
1:03:23
17
Danny van der Sluis
RRZ
1:03:48
1:03:45
18
Ronald Kersten
Zoetermeer
1:03:50
1:03:45
19
Marc Mansens
Rozenburg Zh
1:04:04
1:03:52
20
Dennis van der Kleij
Nederlandse Triathlonbond
1:04:10
1:04:05
21
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
1:04:15
1:04:06
22
Erik Visser
RRZ
1:04:39
1:04:32
23
David Duarte Silva
Loopgroep Aart Stigter
1:04:39
1:04:34
24
Erik van Holland
RRZ
1:04:41
1:04:36
25
Maurice van Dorp
Zoetermeer
1:06:06
1:05:42
26
André Schravemade
Zoetermeer
1:07:24
1:07:17
27
Jeroen Denisse
's-Gravenhage
1:07:27
1:06:46
28
Leendert Eijkelenboom
Zoetermeer
1:07:40
1:07:29
29
Thomas Kemper
Zoetermeer
1:07:44
1:07:33
30
Reuben Bentvelzen
Rotterdam
1:08:24
1:08:04
31
Niels van Rijn
RRZ
1:08:27
1:08:07
32
Willem Dirksen
Zoetermeer
1:08:35
1:08:29
33
Robbert Geerlings
's-Gravenhage
1:08:55
1:08:43
34
Eric Flaton
Pijnacker
1:09:00
1:08:53
35
Meino Boon
Zwijndrecht
1:09:08
1:09:08
36
Remco Arnoldus
RRZ
1:09:16
1:09:10
37
Rob Peeters
Bleiswijk
1:09:23
1:08:47
38
Frederik van Dalen
Ilion
1:09:31
1:09:28
39
Sander ter Haar
Rotterdam
1:09:58
1:09:47
40
Dick Hengeveld
Ilion
1:09:59
1:09:55
41
Oscar Leurs
Leidschendam
1:10:04
1:09:49
42
Stephan Spitsbaard
RRZ
1:10:04
1:09:48
43
Wijnand Bavius
RRZ
1:10:08
1:09:54
44
Wilfred van Es
Trecho
1:10:35
1:10:16
45
Ron Caster
Zoetermeer
1:10:55
1:10:47
46
Sebastiaan Princen
's-Gravenhage
1:11:00
1:10:26
47
Peter Wijnmaalen
Zoetermeer
1:11:06
1:10:45
48
Sebastiaan Stuurman
Zoetermeer
1:11:17
1:11:04
49
Martijn Spruyt
Ilion
1:11:20
1:11:06
50
Sander van Hasselt
's-Gravenhage
1:11:21
1:11:09
51
Heiko Haasjes
Zoetermeer
1:11:39
1:11:06
52
Mark Rasenberg
Barendrecht
1:11:40
1:11:18
53
Lucien van Pamelen
Spijkenisse
1:11:54
1:11:44
54
Erik van Leeuwen
RRZ
1:12:00
1:11:47
55
Joost Breijer
RRZ
1:12:13
1:11:35
56
Maarten van der Wagt
Spark
1:12:17
1:11:23
57
Jeroen Mulder
Voorschoten
1:12:19
1:11:55
58
Wil Didden
RRZ
1:12:29
1:12:12
59
Kevin Zuidwijk
Zoetermeer
1:12:35
1:12:18
60
Bas Vermeulen
's-Gravenhage
1:12:35
1:12:21
61
Lauwrens de Jong
Zoetermeer
1:12:35
1:12:07
62
Jaap Meijers
Nederlandse Triathlonbond
1:12:39
1:12:17
63
Martijn Lenting
Zoetermeer
1:12:44
1:12:30
64
Jeffrey Beinema
Hillegom
1:12:49
1:12:11
65
Rob van der Niet
Noordwijk Zh
1:12:49
1:12:29
66
Age Reijenga
's-Gravenhage
1:13:06
1:12:47
67
Erik Jan Reijenga
's-Gravenhage
1:13:16
1:12:58
68
Peter Schrijver
Zoetermeer
1:13:27
1:13:02
69
Aldert de Vries
Leiden
1:13:27
1:12:52
70
Martijn Matzinger
Hoek van Holland
1:14:00
1:13:41
71
Roy Driessen
Zoetermeer
1:14:01
1:13:46
72
Charles Beterams
Energie
1:14:10
1:13:43
73
Kjeld Folst
RRZ
1:14:15
1:13:58
74
Mario Alessandro Tropea
Running Friends company
1:14:21
1:14:19
75
Mark Friesen
Rotterdam
1:14:22
1:13:53
76
Maarten van Spil
Sparta
1:14:23
1:14:07
77
Daan Dissevelt
RRZ
1:14:47
1:14:08
78
Wim Rog
Zoetermeer
1:14:48
1:14:31
79
Leroy van der Zwan
Zoetermeer
1:14:50
1:14:33
80
Pjotr Gawronski
Zoetermeer
1:15:20
1:14:46
81
Jeroen Dissevelt
RRZ
1:15:55
1:15:15
82
Caspar Laar
Capelle aan den IJssel
1:15:58
1:15:10
83
Eric Caspers
Zoetermeer
1:17:07
1:16:22
84
Rick Oudshoorn
RRZ
1:17:20
1:16:44
85
Berry van Zwolgen
Heesselt
1:18:00
1:17:16
86
René Willems
Zoetermeer
1:18:12
1:17:55
87
Matthijs Hoff
Leidschendam
1:18:13
1:17:47
88
Gerard Achterkamp
Zoetermeer
1:18:26
1:18:08
89
Patrick Rombouts
RRZ
1:18:27
1:17:59
90
Arnoud Alderlieste
Voorburg
1:18:36
1:18:13
91
Kok Spruit
Zoetermeer
1:18:42
1:17:59
92
Jan Jungschlager
RRZ
1:18:50
1:17:58
93
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:18:55
1:18:06
94
Rob Janssen
Ilion
1:18:58
1:18:19
95
Rens Veerman
Sparta
1:19:01
1:18:09
96
Martin Pronk
Nootdorp
1:19:07
1:18:31
97
Remy Bouwens
Krimpen aan den IJssel
1:19:11
1:18:23
98
Marcel Schneiders
Ilion
1:19:12
1:18:47
99
Theo Janssen
Zoetermeer
1:19:13
1:18:21
100
Anton van der Lubbe
RRZ
1:19:13
1:18:22
101
Klaas Regts
AAV '36
1:19:15
1:18:13
102
Tim van Sommeren
Voorburg
1:19:32
1:18:49
103
Wouter Jansen
Zoetermeer
1:19:55
1:19:04
104
Pieter Hensen
Rotterdam
1:20:52
1:20:14
105
Bob van Berkel
Zoetermeer
1:21:13
1:20:19
106
Marthijn van Hooydonk
Zoetermeer
1:21:31
1:20:34
107
Bart Bijlsma
Utrecht
1:21:44
1:21:14
108
Erik Kienen
Ilion
1:21:52
1:21:44
109
Remco van de Wal
1:21:59
1:21:10
110
Erik Snellink
's-Gravenhage
1:22:09
1:21:15
111
David Verdiesen
Benthuizen
1:22:14
1:21:18
112
Kas Tolenaar
Rotterdam
1:22:47
1:21:58
113
Erwin Bervoets
Zoetermeer
1:23:17
1:22:24
114
Jeffrey Kuypers
Zoetermeer
1:23:57
1:22:58
115
Jerry Kipp
Delft
1:24:21
1:23:18
116
Eugène de Beer
Zoetermeer
1:24:47
1:24:12
117
Henk Nijs
Ilion
1:24:54
1:24:34
118
Rogier van Riet
Rotterdam
1:24:55
1:24:18
119
Danny Battjes
Berkel en Rodenrijs
1:24:56
1:23:57
120
Ben van Wijnsberge
Voorschoten
1:25:00
1:24:00
121
Wouter Sanders
RRZ
1:25:00
1:24:01
122
Joeri Kapsenberg
Rotterdam
1:25:12
1:24:26
123
Herman Brehm
Den Hoorn Zh
1:25:17
1:24:12
124
Hans Bakker
NNPV
1:25:23
1:24:30
125
Marius Boer
Ilion
1:25:35
1:24:53
126
Wouter Pronk
Ilion
1:25:38
1:25:00
127
Max Borger
Zoetermeer
1:25:50
1:25:09
128
Martin Smit
RRZ
1:25:56
1:25:00
129
Edwin Fennema
NNPV
1:26:43
1:26:18
130
René Plug
Zoetermeer
1:27:12
1:26:41
131
Joop Raaphorst
avVN
1:27:15
1:26:21
132
Theo Dijkhuizen
Ilion
1:27:19
1:26:43
133
Bob Vijfvinkel
Ilion
1:27:26
1:26:46
134
Marc Schijvenaars
Zoetermeer
1:27:42
1:27:12
135
Jeroen op der Heijde
Zoeterwoude
1:27:52
1:27:22
136
Christiaan van Minnen
Leiden
1:28:12
1:27:05
137
Ronald de Buck
Benthuizen
1:28:47
1:28:11
138
Bert Kool
's-Gravenhage
1:29:07
1:28:18
139
Stefan de Buck
Benthuizen
1:29:12
1:28:36
140
André Batenburg
Zoetermeer
1:29:20
1:28:34
141
Joop Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
1:29:45
1:29:00
142
Onno Hoogendoorn
Alphen aan den Rijn
1:30:33
1:29:38
143
Jacques van Male
RRZ
1:30:35
1:29:34
144
Mark Boon
's-Gravenhage
1:30:56
1:29:52
145
Erik Feenstra
Rotterdam
1:30:57
1:29:57
146
Marcel Engels
Zoetermeer
1:33:17
1:32:25
147
Vegan ten Cate
's-Gravenhage
1:33:31
1:32:39
148
Jean-Paul Libiee
Spijkenisse
1:36:30
1:35:43
149
Bert Mulder
Leeuwarden
1:37:22
1:36:21
150
Sjoerd Loer
Zoetermeer
1:39:35
1:38:32
151
Jeroen Meijerink
's-Gravenhage
1:41:18
1:40:14
VROUW, FYSIOZOETERMEER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Caboort
Den Haag
1:10:19
1:10:04
2
Leonine Brünink
Amsterdam
1:10:30
1:10:16
3
Aukje Spruyt
Ilion
1:11:20
1:11:07
4
Dianne Keur
's-Gravenhage
1:11:40
1:11:26
5
Karin van Tongeren
RRZ
1:14:28
1:13:59
6
Marieke Vooijs
Zoetermeer
1:14:40
1:14:19
7
Martine Lemson
RRZ
1:14:43
1:14:12
8
Yvonne Heemskerk
RRZ
1:18:54
1:18:24
9
Carola Kruithof
Rotterdam
1:19:03
1:18:40
10
Caroline den Hartog
Krimpen aan den IJssel
1:19:11
1:18:22
11
Palau van Iersel
RRZ
1:19:13
1:19:13
12
Veronique de Waard
's-Gravenhage
1:21:04
1:20:07
13
Brigitte Rapati
Amsterdam
1:21:11
1:20:39
14
Ana Mafi
AV '40
1:21:29
1:20:57
15
Mirjam Huttinga
RRZ
1:21:54
1:21:01
16
Martina Verdiesen
RRZ
1:22:14
1:21:18
17
Lucia Willems
Essen
1:22:15
1:21:57
18
Anne ter Beek
Leiden
1:22:39
1:21:45
19
Marjolijn van Tol
Zevenhuizen Zh
1:22:41
1:21:42
20
Nelly in ‘t Veld
Zoetermeer
1:23:05
1:22:10
21
Eline van Geffen
Utrecht
1:23:37
1:23:07
22
Suus Bouwhuis
Rotterdam
1:23:37
1:22:58
23
Karin Heemskerk
Boskoop
1:24:08
1:23:08
24
Elise van der Swaluw
Zoetermeer
1:24:31
1:24:02
25
Wendy Meijer
Berkel en Rodenrijs
1:24:39
1:24:15
26
Dianne Spanjers
RRZ
1:24:47
1:23:51
27
Lisette Verlaan
RRZ
1:24:57
1:24:01
28
Karin Schoenmaker
Benthuizen
1:25:20
1:24:30
29
Daniëlle Hemink
NNPV
1:26:07
1:25:43
30
Rebecca Hoogmoed
Rotterdam
1:26:15
1:25:55
31
Jolanda Cuperus
RRZ
1:27:13
1:26:31
32
Barbara Dekker
Zoetermeer
1:27:25
1:27:10
33
Vera van Minnen
Maastricht
1:27:36
1:26:40
34
Nanja Nunnink
Altena Road Runners
1:28:15
1:27:17
35
Mayke Nijenhuis
Rotterdam
1:28:27
1:27:46
36
Esther Fortman
Delft
1:28:35
1:28:07
37
Tine Vermeer
Sparta
1:29:10
1:28:46
38
Lucia Hanstede
Zoetermeer
1:29:37
1:28:35
39
Eugenie Hofwijks
RRZ
1:29:56
1:28:49
40
Marieke Veenstra
Den Hoorn Zh
1:30:04
1:29:44
41
Yolanda Klerks-Verheijen
Zoetermeer
1:30:05
1:29:24
42
Natascha Beek
Nootdorp
1:30:55
1:30:27
43
Susanne Visser
Voorburg
1:33:31
1:32:38
44
Mirjam Capitein
RRZ
1:34:13
1:33:07
45
Sandra Bakker
Bergschenhoek
1:35:44
1:35:01
46
Syreeta Sedney
Vlaardingen
1:35:49
1:35:06
47
Valesca Libiee
Spijkenisse
1:36:30
1:35:43
48
Wilma Ouaouzar-Werkman
's-Gravenhage
1:37:48
1:36:59
49
Bianca Geertsema-Wetstein
Maassluis
1:40:57
1:39:52
50
Pia Lancee
Rijswijk Zh
1:41:29
1:40:23
51
Gwenola Thomas
's-Gravenhage
1:41:33
1:40:31
52
Nadine Wolswijk
's-Gravenhage
1:41:42
1:41:08
Uitslagenverwerking mede mogelijk gemaakt door MySports BV
www.uitslagen.nl
11-02-2018 15:04