Uitslagenlijst DiemerCross

Diemen - Zondag 11 februari 2018

J-9, JEUGDCROSS 1900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mantel
Amsterdam
8:03
2
Riley Groenbast
Feniks
9:23
3
Kyan Bremer
Feniks
9:59
4
Cees Tulp
AV '23
11:42
5
Joel Claros Laschewski
Diemen
12:28
6
Robbe Frederiks
AV '23
14:33
J1012, JEUGDCROSS 1900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Molenkamp
Almere '81
7:21
2
Jochem van Warmerdam
Hem
7:56
3
Robin den Engelse
AV '23
7:59
4
Nariņo Renfurm
Almere '81
8:21
5
Boaz Chung
Diemen
8:46
6
Manolo Scheers
AV '23
9:08
7
Sierus Caderius van Veen
AV '23
9:23
8
Luca David Zuniga Gamboa
AV '23
9:23
9
Tom van Susteren
Haarlemmermeer
9:48
10
Kasper Verheij
AV '23
10:14
11
Ab Winsemius
Amsterdam
14:54
M-9, JEUGDCROSS 1900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV '23
8:28
2
Fiene Jonk
Volendam
8:39
3
Juliet Jonk
Volendam
8:41
4
Joena van Oordt
AV '23
9:23
5
Benthe de Jong
AV '23
11:16
6
Lenthe van Ewijk
AV '23
11:17
7
Lente Foppes
Amsterdam
11:27
8
Cato Berendsen
Amsterdam
14:28
9
Ryken Winsemius
Amsterdam
14:41
10
Else Boonstra
AV '23
14:48
11
Valerie Wiegman
AV '23
14:51
M1012, JEUGDCROSS 1900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nehissa Hendriks
AV '23
8:24
2
Liz Jonk
Volendam
8:26
3
Rosa Bak
AV '23
8:32
4
Pam de Kruif
AV '23
8:49
5
Doris Thomas
AV '23
9:18
6
Janneke de Kemp
Phanos
9:20
7
Aimee Abel
Feniks
9:23
8
Carmen Marzio
AV '23
9:23
9
Kaitlyn Groot
AV '23
9:45
10
Belle van der Putten
AV '23
9:52
11
Sterre van Ewijk
AV '23
10:00
12
Jade Foppes
Amsterdam
10:50
13
Chiara Menichetti
AV '23
11:05
14
Maud van Susteren
Haarlemmermeer
11:10
15
Marie Boonstra
Diemen
13:25
16
Pien Berendsen
Amsterdam
15:08
MANS, STAMMERCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
AV '23
17:37
2
Djurre den Heeten
Phanos
19:20
3
Nicander Kemper
Waterland
21:37
4
Quinten Maring
AV '23
21:55
5
Joost Lammers
Utrecht
22:37
6
Mark Bakker
Diemen
22:40
7
Maarten Foppes
Amsterdam
23:44
8
Joost Knotnerus
Feniks
23:51
9
Bas Hoondert
Phanos
24:37
10
Sander Tuinhof
De Kwakel
24:47
11
Peter van den Berg
Amsterdam
24:52
12
Bob Visser
Amsterdam
25:22
13
Roy Marinus
Amsterdam
25:41
14
Niels Schager
AV '23
25:47
15
Jochem van Hal
AV '23
25:52
16
Ike Schepers
AV '23
26:14
17
Bink de Graaf
Amsterdam
27:44
18
Gideon Benard
Diemen
27:53
19
Roman Thieme
Amsterdam
29:05
20
Roland Muller
Diemen
29:45
21
Arie Bottinga
AKU
30:28
22
Mike Vreeken
AV '23
30:48
23
Nico Niessen
IJsselstein
31:28
24
Martin van Vliet
Diemen
32:29
25
Carlos Monte
IJsselstein Ut
33:43
26
Martin van Ginkel
Zwaag
35:04
27
Hof
Amsterdam
35:22
28
Aron van Groningen
Diemen
35:45
29
Anton de Boer
Weesp
35:53
30
Kees Heynis
Hoofddorp
39:47
31
Hans Siebbeles
Amsterdam
42:59
VROUS, STAMMERCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Hoondert
AV '23
21:43
2
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
22:02
3
Mischa Pier
AV '23
23:24
4
Mila Jonkvorst
Weesp
24:02
5
Nadine Duursma
Hoofddorp
25:08
6
Jenna Zaagsma
IJmuiden
28:12
7
Fabienne Koeleman
Amsterdam
29:07
8
Zita Maring
AV '23
29:17
9
Hovinga
Diemen
29:41
10
Doortje Seeger
Oosthuizen
30:22
11
Ellen Hilbolling
Amsterdam
30:30
12
Danielle Coenen
Amsterdam
30:33
13
Jeanine Klaver
Amsterdam
30:37
14
Kelsey Livingstone
Nieuwegein
30:55
15
Katja Roozendaal
De Kwakel
30:57
16
Holly Young
Amsterdam Zuidoost
31:02
17
Anja Overbeek
Diemen
31:16
18
Wiandy Balster
Weesp
31:20
19
Julia Loef-Bleiksch
Purmerend
31:41
20
Ineke Kersten
Amsterdam
32:08
21
Elise Kloosterman
Diemen
32:12
22
Lisette van Veluw
Amsterdam
33:04
23
Eva Magrijn
Diemen
33:19
24
Ellen Jansma
Amsterdam
33:38
25
Rony Lintjens
Weesp
33:48
26
Andrea van Zoest
Weesp
33:51
27
Karin Aarsman
AV '23
34:30
28
Van Eeghen
Weesp
34:53
29
Bibi Smitz
Duivendrecht
35:07
30
Leonie Jansma
Heemstede
35:13
31
Manon de Vries
Amsterdam
35:31
32
Astrid Nuhn
Nederhorst den Berg
35:43
33
Marjolein Brink
Diemen
36:40
MANV, VEENEIKCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
35:37
2
Jurian Glas
Loopgroep Aart Stigter
37:22
3
Erik Scheers
Phanos
38:04
4
Bart Klaver
Opmeer
38:13
5
Rens de Bok
Kudelstaart
39:25
6
Max Heijmans
Oss
40:57
7
Mees de Graaf
Amsterdam
41:21
8
Pim Hamers
Badhoevedorp
41:25
9
Shai Walhain
Amsterdam Zuidoost
42:08
10
Oscar Smit
Amsterdam
42:24
11
Raul Veldhuizen
avVN
43:02
12
Tim Hamaker
Amsterdam
43:37
13
Lennart Hatenboer
AV '23
44:04
14
Jap Jongedijk
Amsterdam
44:10
15
Marco Knijn
Diemen
45:05
16
Johan Baas
Wognum
45:17
17
Raymond Witteveen
AKU
45:24
18
Jelle Treep
Amsterdam
46:01
19
Marcus Turner
Running Holland
46:13
20
Jurr Jurriaans
AV '23
46:26
21
Hugo Groene
Amsterdam
46:35
22
Niels Siemons
Amsterdam
46:47
23
Erik Wierstra
IJsselstein Ut
47:13
24
Koen van Rhea
Amsterdam
47:21
25
Chris Koedooder
Amsterdam
47:50
26
Pim Veeger
Amsterdam
48:03
27
Guillaum Hoskens
Amsterlveen
48:31
28
Paul Blonk
Diemen
48:38
29
Sam van Goethem
Voorhout
49:14
30
Guido Heeger
Diemen
49:26
31
Litho Beaumont
Feniks
49:50
32
Cor Koeleman
Amsterdam
50:23
33
Peter Smeekens
Diemen
50:27
34
Coen Dijkman
Weesp
50:36
35
Peter Groen
AV '23
51:08
36
Arjen de Kruijk
Oostzaan
51:17
37
Cor de Graaf
Amsterdam
51:47
38
Jeroen Davidson
Amsterdam
52:23
39
Kris Swagers
Amsterdam Zuidoost
52:33
40
Frits Arntzen
Amsterdam Zuidoost
52:59
41
Erwin Vreeman
Diemen
53:07
42
Maxwell Bayer
Zuidwal
53:13
43
Anton Nap
Kamerik
53:22
44
George Houwey
Swifterbant
53:29
45
Fred Moolenaar
Amsterdam
53:32
46
Tom Jaspers
Amsterdam
53:41
47
Paul Cees Loon
Diemen
53:57
48
Nils Telman
Amsterdam
54:42
49
Eric Langbroek
Badhoevedorp
54:43
50
Martijn wouters
Hoofddorp
54:49
51
Mees Schrander
Assendelft
55:55
52
Zeger Pronk
Driemond
56:20
53
Thijs Dijkman
Weesp
56:41
54
Rene Jaspers
Diemen
57:08
55
Rob Jansen
Amsterdam Zuidoost
57:13
56
Rob van den Bongaard
Phanos
57:25
57
Hans van der Pouw
Weesp
57:31
58
Allard van Pelt
Amstelveen
57:34
59
Frank Lind
Feniks
58:01
60
Bouke van der Hem
Castricum
58:48
61
Remco van Barneveld
Hoofddorp
59:49
62
Rick Wildschut
Diemen
59:56
63
Arjan Hulsebos
AV '23
1:03:02
VROUV, VEENEIKCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heather Bray
Amsterdam
41:27
2
Fa Adda
Amsterdam
45:15
3
Rian van Buren
Amsterdam
46:53
4
Veerle van Balen
Amsterdam
47:48
5
Cindy Teeven
AV '23
48:05
6
Paula van der Pouw
Weesp
48:34
7
Sanne Bakker
Amsterdam
50:21
8
Mayra Peters-Slootweg
Amstelveen
53:16
9
Gertien Smits
Diemen
53:26
10
Janneke Ferwerda
Amsterdam
53:35
11
Franca van Mechelen
Amsterdam
54:46
12
Birgit Wagenmaker
Landsmeer
56:05
13
Claartje van Woerden
Amsterdam
57:02
14
Fong-Ping Chu
Amsterdam
57:10
15
Solange Beijne
Amsterdam
57:27
16
Ilaria Triggiani
Diemen
58:19
17
Nadege Beyne
Amstelveen
59:17
18
Maartje van Barneveld
Hoofddorp
59:46
19
Danah Kamphuis
Amsterdam
59:51
20
Iris Fresen
Amsterdam
59:54
21
Karen Molenaar
Amsterdam
1:00:41
Harde wind, lekker zonnetje
www.uitslagen.nl
13-02-2018 18:21