Uitslagenlijst Gelre Jutberg Trail

Dieren - Zaterdag 10 februari 2018

7,5, 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
GertJan Tichelaar
Oldebroek
29:20
29:20
2
Tjibbe de Vries
BB lopers
31:40
31:39
3
Marcel Vervelde
Doetinchem
32:23
32:23
4
Berry Jurcka
Bemmel
33:18
32:06
5
Wesly Bolder
Duiven
33:24
33:18
6
Arno Lodders
Huissen
33:39
33:28
7
Mark Dekker
2983EV
34:16
34:06
8
Mark Kemperman
Arnhem
34:25
34:00
9
Roel Lam
Doesburg
35:14
34:56
10
Gijsbert Geluk
Nunspeet
35:28
35:08
11
Johan van Riel
Loopgroep Jan Strijker
35:29
35:19
12
Boaz Jacobs
Gelre
36:23
36:09
13
Richard de Graaf
Dieren
36:55
36:44
14
Robin Bruins
Elburg
36:57
36:43
15
Jarko Meijer
Dieren
37:41
37:19
16
Daan Schuurman
Dieren
38:12
37:52
17
Anton van Meulen
Dieren
38:26
38:08
18
Jorg de Goey
Duiven
38:40
37:59
19
Ronald van den Eyssel
Eerbeek
39:00
38:57
20
Albert van Wingaarden
Vianen Ut
39:04
38:41
21
Tim Meijer
Dieren
39:06
38:52
22
Sijmen Vermande
Dieren
39:25
39:11
23
Gert Humblet
Leusden
39:31
38:46
24
Bas Giskes
De Steeg
40:19
39:16
25
Jeroen Koremans
Westervoort
41:24
41:10
26
Menno Bijlsma
Duiven
41:25
41:03
27
Bert Veenstra
Dieren
41:37
41:16
28
Andries Grul
Dieren
41:37
41:21
29
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
42:06
41:08
30
Peter van Vliet
Dieren
42:07
41:45
31
Ruben Weijers
AVA '70
42:10
41:16
32
Tim Weijers
AVA '70
42:10
41:18
33
Patrick Weijers
AVA '70
42:10
41:18
34
Richard Melenhorst
Gorssel
42:54
42:12
35
Roelof Posthouwer
Nederland
42:55
42:11
36
Pieter-Jan Reintjes
Gelre
43:28
42:51
37
Harry Unk
Velp Gld
43:37
42:10
38
Arjen Kant
Nijmegen
44:01
42:53
39
Hans Wezendonk
Loopgroep Jan Strijker
44:07
43:13
40
Jorin de Vries
Arnhem
44:09
43:09
41
Jannus Wissink
Doetinchem
44:23
43:27
42
Hans Beltman
Dieren
45:09
43:54
43
Henk Koolstra
Dieren
45:14
44:18
44
Edwin Oogjes
Apeldoorn
46:22
45:02
45
Erik Smit
Arnhem
46:35
45:23
46
Hans Lubbers
Apeldoorn
46:53
46:01
47
Ton Verheezen
Vlaardingen
47:04
45:45
48
Hennie van Diest
Bemmel
47:17
47:07
49
Joop Klein Haarhuis
Triathlon
47:57
47:27
50
Rob Schotman
Climax
48:18
46:57
51
Rogier Monne
Veenendaal
48:45
48:14
52
Erik Beking
Brummen
51:10
49:54
53
John Vlottes
Apeldoorn
51:37
50:19
54
Rob Groeneweg
Dieren
51:44
50:47
55
Johan Kramers
Gelre
51:46
50:30
56
Theo Mussies
Dieren
52:36
51:09
57
Sander Braaksma
Dieren
52:59
51:41
58
Thijs Braaksma
Dieren
53:01
51:44
59
Berry Jansen
Dieren
55:07
54:48
60
Menno van de Grift
Noordwijkerhout
55:09
53:13
61
Berry Turk
Velp Gld
1:01:08
1:00:10
62
Evert van Tuijl
Oss
1:02:10
1:01:46
63
Paul Joosten
Triathlon
1:39:13
1:38:45
7,5, 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Tonden
30:09
30:09
2
Lia Wijnberger
Run2day
30:31
30:30
3
Judy van de Berg
Ellecom
34:32
34:30
4
Willemijn Jongens
Haarlem
35:44
35:28
5
Celeste van Rinsum
Malden
36:46
36:42
6
Linda Medendorp
Elst Gld
36:49
36:47
7
Nanette Dijkman
Heere
37:13
37:10
8
Willemien Tel
Wehl
39:10
39:03
9
Chantal Giesen
B.o.d. De Sprinters
40:13
40:05
10
Janet Kleijer
Gelre
40:50
40:42
11
Marije Stronks
Dieren
40:52
40:29
12
Lineke Bosman
Dieren
41:03
40:46
13
Jetske Lammers
Arnhem
41:58
41:23
14
Mijke Mallekoote
Nederland
41:59
41:56
15
Lideweij Bosman
Utrecht
42:09
41:40
16
Claudia van Kleeff
Bemmel
42:41
41:30
17
Meriam Kemperman
Arnhem
42:44
42:20
18
Maaike Melenhorst
Gorssel
42:55
42:11
19
Kirsten Brandt
Arnhem
42:57
42:14
20
Suzanne Leijtens
Amsterdam
42:58
42:28
21
Karin Ploegh
Gelre
43:00
41:45
22
Nelleke Meijer
Dieren
43:10
42:57
23
Floor Mauritz
Honselersdijk
43:10
41:59
24
Marit Verschoor
Zevenaar
43:26
42:17
25
Simone Meijer
Rheden
43:29
43:01
26
Elke Wezendonk
Duiven
44:06
43:13
27
Astrid Huitink
DE LOPER
44:39
43:42
28
Jiska Kluit
Hilversum
45:14
44:11
29
Tessa Waterberg
Duiven
45:28
44:42
30
Dorieke de Haan
De Steeg
45:28
44:42
31
Juul van Rijn
Dieren
45:57
44:43
32
Annelies Post-Nijbroek
Triathlon
46:07
45:37
33
Janneke van Aalderen
Apeldoorn
46:22
45:02
34
Ingrid Dieler
Winterswijk
46:22
45:17
35
Monique Doornink
Doesburg
46:37
46:04
36
Agnes van den Dijssel
Spirit Lelystad
47:57
47:04
37
Alieke Aalbers
Ede Gld
48:18
46:57
38
Janny de Boer
Amersfoort
48:30
48:03
39
Carolien Willemsen
Eerbeek
48:35
47:29
40
Esther Spiegelnberg
Brummen
49:01
47:43
41
Monique Braat
Lent
49:22
48:25
42
Lieke Huisman
Velp Gld
50:18
48:55
43
Iesja Grul
Dieren
50:27
50:11
44
Astrid Eikelboom
Velp Gld
51:10
49:44
45
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
51:17
50:18
46
Sarah Rindisbacher
Nijmegen
51:25
50:17
47
Annemieke Hoevers
Loopgroep Jan Strijker
51:38
50:32
48
Agnes Tollens
Huizen
51:48
50:59
49
Inge Mandema
Eerbeek
51:54
50:35
50
Carla Kropman
Beek-Ubbergen
51:58
51:01
51
Alet Hoeksma
Menaam
52:08
51:31
52
Vera de Graaff
Groningen
52:15
51:34
53
Maayolein Goelema
Emmeloord
52:15
51:33
54
Sandra Braat
Loopgroep Jan Strijker
52:22
51:23
55
Esther Hebing
Doetinchem
52:36
51:11
56
Yvonne Zweers
Dieren
53:02
51:44
57
Astrid Koopman
Hall
53:02
51:44
58
Sabine Fennemann
Dieren
53:10
53:04
59
Mandy Wauters
Zutphen
53:48
52:32
60
Lia Elbertsen
Hanzesport
53:48
52:32
61
Wilma Craats
Gelre
54:31
53:13
62
Hermien Put
Deventer
54:44
53:35
63
Ailsa Michiels
Loopgroep Jan Strijker
54:47
53:37
64
Marijke Hofmeester
Delft
55:46
55:05
65
Erica Beens
Rheden
57:49
56:25
66
Monica Eshof
Schiedam
59:58
58:34
67
Bianca de Pooter
Nijmegen
1:00:23
58:57
68
Jessica Gemmink
Westervoort
1:01:08
1:00:08
69
Jenny Bosveld
Rheden
1:01:08
1:00:09
15,2, 15,2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christoph Verhalen
Xonte
59:14
59:14
2
Marcel Gnob
Goch
1:00:58
1:00:58
3
Edwin Bos
Barneveld
1:01:43
1:01:43
4
Stefan van Schendel
6581JD
1:04:12
1:04:11
5
Bart Timmermans
Arnhem
1:07:30
1:07:30
6
Ben van der Woerd
Doesburg
1:08:27
1:08:18
7
Paul Swart
Velp
1:10:51
1:10:49
8
Peter van der Pol
oosterbeek
1:11:04
1:11:00
9
Wouter Weerkamp
Utrecht
1:12:37
1:12:31
10
Tom Erpelinck
Hengstdijk
1:13:10
1:13:02
11
Frank Roos
AVA '70
1:13:12
1:12:24
12
Jelle van de Poel
Driebergen-Rijsenburg
1:13:15
1:13:07
13
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:13:18
1:13:08
14
Martin Zwinkels
Olympus '70
1:13:35
1:13:32
15
Andre van Wolferen
Wamel
1:13:51
1:13:48
16
Rudi de Vries
Varsseveld
1:14:00
1:13:56
17
Koen Schalkwijk
Rotterdam
1:14:14
1:14:06
18
Koen Brinkerink
Nijmegen
1:15:06
1:14:11
19
Pieter Koster
Arnhem
1:16:04
1:15:46
20
Mark Sticker
Dinxperlo
1:16:10
1:16:05
21
Michel van Dongen
Nederland
1:16:39
1:16:35
22
Kees Willems
Beneden-Leeuwen
1:16:40
1:16:36
23
Marcel van Amstel
Dronten
1:16:48
1:16:46
24
Thomas Nieuwenhuijzen
Westervoort
1:16:52
1:15:58
25
Marc Bijlsma
Ellecom
1:17:26
1:17:11
26
M Gielink
Dieren
1:17:32
1:17:30
27
Maarten van Alphen
Triathlon
1:18:37
1:18:32
28
Stefan Stel
's-Hertogenbosch
1:18:57
1:18:55
29
Peter Duijndam
Olympus '70
1:19:10
1:19:09
30
Jeroen Freriks
Heino
1:19:45
1:19:33
31
Elbert Ter Keurst
Rijssen
1:19:50
1:19:13
32
Ralph Warring
Arnhem
1:20:09
1:20:04
33
Bas Huijgen
Vlaardingen
1:20:18
1:19:43
34
Jeroen Klein Paste
Zutphen
1:20:19
1:19:55
35
Gerard Schuurmans
Arnhem
1:20:22
1:19:48
36
Roland Schaaf
Dieren
1:20:27
1:20:21
37
Rob Berentsen
Oosterbeek
1:20:39
1:19:42
38
Remco de Boer
Arnhem
1:20:40
1:19:37
39
Theo van Bergen
Argo
1:20:45
1:20:02
40
Joost Dekkers
Boxtel
1:21:57
1:21:28
41
Rick Land
Zeddam
1:22:13
1:21:42
42
Vincent Emmelot
Amstelveen
1:22:37
1:22:14
43
Marco Klumpenhouwer
Aalten
1:22:40
1:22:10
44
Hilair Zwinkels
Olympus '70
1:22:46
1:22:31
45
Arjen Post
Dieren
1:22:52
1:22:35
46
Paul van der Ree
Zutphen
1:23:03
1:22:08
47
Rob Scheffers
Arnhem
1:23:14
1:22:38
48
Gertjan van Dam
Huissen
1:23:18
1:22:43
49
Han Geurkink
Nederland
1:23:31
1:22:40
50
Ron van der Veen
Road Runners Etten-Leur
1:23:43
1:23:36
51
Jacob Kortland
Deventer
1:24:12
1:24:06
52
Joop Sloot
Argo
1:24:16
1:23:32
53
Andre Bruil
AVA '70
1:24:19
1:23:28
54
Bas Evers
Ubbergen
1:24:47
1:23:34
55
Ronald Harleman
Apeldoorn
1:25:15
1:24:55
56
Martijn Ebben
Deventer
1:25:42
1:25:16
57
Jeroen Gierveld
Triathlon
1:25:44
1:25:10
58
Roy Rosmulder
Doesburg
1:25:49
1:25:44
59
Martijn den Dekker
Duiven
1:25:56
1:25:33
60
Dennis Verbeek
Arnhem
1:26:14
1:25:10
61
Henk van Lieshout
Triathlon
1:26:39
1:26:15
62
Martin van der Made
Velp Gld
1:26:45
1:26:06
63
Martin Vellekoop
's-Gravenzande
1:26:53
1:25:44
64
Allard Zomer
's-Gravenzande
1:26:58
1:25:57
65
Felix Heersink
Nijmegen
1:27:09
1:26:03
66
Rick Gijsberts
Silvolde
1:27:16
1:26:15
67
Rene vd Haar
Amersfoort
1:27:16
1:26:44
68
Bart Spanjaard
Neede
1:27:37
1:27:14
69
Arjan de Lang
Monster
1:27:40
1:27:09
70
Ard Oostdijk
Arnhem
1:27:40
1:27:04
71
Hans Polderman
Arnhem
1:27:46
1:26:39
72
Robert Seegers
Arnhem
1:27:58
1:26:54
73
Norbert van Beijnum
Gelre
1:28:07
1:27:54
74
André Walvoort
Velp Gld
1:28:09
1:27:07
75
Ruud Caris
Utrecht
1:28:12
1:27:15
76
Marco van der Stap
Wateringen
1:28:28
1:27:22
77
Dick Hilbelink
AVA '70
1:28:40
1:27:50
78
Maurice van Lier
Olympus '70
1:28:46
1:27:39
79
Thijs van den Broek
Dieren
1:28:51
1:27:36
80
Cor van de Hoek
Brummen
1:28:55
1:28:41
81
Ton Rückert
Scopias
1:29:24
1:29:05
82
Hans Theunissen
Ciko '66
1:29:29
1:29:11
83
Erwin Cops
Haarlem
1:29:40
1:28:34
84
Frank de Wolf
Delfgauw
1:29:42
1:29:40
85
Marco Smeenk
Arnhem
1:29:46
1:28:44
86
Dirk van den Dijssel
Almere
1:29:48
1:28:57
87
Patrick Schuurman
Amersfoort
1:30:24
1:29:55
88
Mike Schreven
Zevenaar
1:30:32
1:29:24
89
Hans Gerritsen
Triathlon
1:30:45
1:30:14
90
Jeroen van Leeuwen
Duiven
1:31:34
1:31:12
91
Ronald Poulissen
Nederland
1:31:36
1:30:27
92
Ben van der Heide
Argo
1:31:55
1:31:10
93
Jos Oonincx
AVR '90
1:31:56
1:31:49
94
Koen Dechering
Nijmegen
1:32:29
1:31:18
95
Geert de Visser
Doetinchem
1:32:40
1:32:28
96
Wim Roelofs
DE LOPER
1:32:40
1:32:28
97
Sander de Mutsert
Voorburg
1:32:46
1:32:28
98
Fred Beijleveld
Rheden
1:33:20
1:32:17
99
Bart Waasdorp
Olympus '70
1:33:26
1:32:24
100
Kees van den Bos
Olympus '70
1:33:34
1:32:27
101
John Thijssen
Drempt
1:34:29
1:33:41
102
Erik Burgers
Apeldoorn
1:34:55
1:33:41
103
Dirk-Jan Robben
Groenlo
1:34:56
1:34:03
104
Henk Leusink
Westervoort
1:35:00
1:34:14
105
Henk Hoogveldt
Westervoort
1:35:00
1:34:14
106
Andre Balke
AVA '70
1:35:39
1:34:49
107
Theo Nijhuis
Dieren
1:36:12
1:35:47
108
Dik Stam
Runners Club Woerden
1:36:39
1:36:30
109
Jaap Dekker
Ridderkerk
1:36:51
1:35:39
110
Ruud van den Eshof
Triathlon
1:37:00
1:36:27
111
Daniel de Winter
Doesburg
1:37:15
1:36:42
112
Wilko Lettink
Argo
1:37:25
1:37:14
113
Ad Smits
Wehl
1:37:25
1:36:50
114
Arnold Voskamp
Monster
1:37:32
1:36:22
115
Ronald Smallenburg
GAC Hilversum
1:37:38
1:36:50
116
Boudewijn Stouthart
Rotterdam
1:38:07
1:37:24
117
Bas den Braver
Rotterdam
1:38:07
1:37:25
118
Ronald Carpay
Tegelen
1:38:14
1:38:05
119
Niels Hoorneman
Dieren
1:38:43
1:38:06
120
Marcel Visser
De Steeg
1:39:16
1:37:51
121
Ron Sportel
Loopgroep Jan Strijker
1:39:16
1:39:00
122
Han Steijntjes
Gendt
1:39:32
1:38:41
123
Bas Strijland
Gendt
1:39:32
1:38:41
124
Roel van Ee
Triathlon
1:39:33
1:38:59
125
Jan van der Pol
Triathlon
1:42:45
1:42:17
126
Jan Schipper
Triathlon
1:43:54
1:43:26
127
Franz Bos
Road Runners Etten-Leur
1:44:04
1:43:57
128
Jan Willem Hartman
Vlaardingen
1:44:36
1:43:17
129
Diederik Kolb
Haarlem
1:47:37
1:47:16
130
Karel Kolb
Haarlem
1:47:37
1:47:16
131
Edwin Bollen
Archeus
1:47:49
1:46:55
132
Robert van Genderen
Vlaardingen
1:48:19
1:46:56
133
Frans van Eijk
BAV
1:48:32
1:47:09
134
Nico 't Hoen
Honselersdijk
1:48:50
1:48:19
135
Fokke Hoeksma
Friesland
1:50:12
1:49:34
136
Menno Koppen
GAC Hilversum
1:51:21
1:50:31
137
Peter Plas
Hoogwoud
1:52:14
1:51:36
138
Peter Hafkamp
Arnhem
1:55:41
1:55:26
139
Miel Kal
Venlo
1:59:59
1:58:33
140
Dennis Verhiest
Schiedam
2:03:23
2:02:27
15,2, 15,2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Slingerland
Vlaardingen
59:51
58:27
2
Anna-Lina Dahlbeck
Xanten
1:04:00
1:04:00
3
Karen Wijlaars
1:08:39
1:08:37
4
Sione Jongstra
Nederland
1:10:25
1:10:24
5
Floortje Gierman
Run2day
1:11:19
1:11:15
6
Anouska Humblet-Lievaart
Nederland
1:12:54
1:12:52
7
Sandra Ulle
Zaanland
1:13:36
1:13:35
8
Rachel Howell
Rotterdam
1:15:09
1:15:01
9
Renske Dickhout
Berg enDal
1:17:11
1:16:59
10
Elvin Alders-Stel
Nederland
1:17:21
1:17:20
11
Renee Tijdink
Run2day
1:18:05
1:18:01
12
Nadia Mensink
Zutphen
1:20:18
1:20:05
13
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:21:10
1:21:01
14
Charlotte Sondag
Triathlon
1:23:20
1:22:47
15
Roos Pon
De Steeg
1:24:23
1:24:17
16
Corry van Rijn
Olympus '70
1:24:36
1:23:37
17
Ellen Laporte
Nederland
1:26:48
1:26:46
18
Marijke Klaassen
Nederland
1:27:06
1:27:03
19
Annemarie van Ommen
Voorburg
1:27:22
1:27:04
20
Tsjitske Breimer
Nederland
1:28:06
1:28:02
21
Annelies Boot
Amsterdam
1:28:07
1:27:55
22
Eliska de Winter
Velp Gld
1:28:09
1:27:29
23
Kathelijne Bijlsma
Ellecom
1:28:35
1:28:19
24
Odette van Lier
De Lier
1:28:46
1:27:38
25
Emma Olthof
Silvolde
1:29:00
1:27:59
26
Bea Lintsen
Malden
1:29:50
1:29:13
27
Margriet de Jong
Holsbeek
1:29:53
1:28:55
28
Gea van Lieshout
Triathlon
1:30:23
1:29:58
29
Denise Gerritsen
Elst Gld
1:30:36
1:29:33
30
Sylvia van den Heerik
Honselersdijk
1:30:59
1:30:43
31
Ingrid Dijkgraaf
Beekbergen
1:32:43
1:31:44
32
Marion Van der Meer
Triathlon
1:32:48
1:32:22
33
Amanda Koene
Naaldwijk
1:33:27
1:32:26
34
Jellie van der Meer
Ciko '66
1:33:42
1:33:24
35
Vera Boverhuis
Putten
1:34:33
1:33:11
36
Wiebke Druckhammer
Arnhem
1:34:41
1:33:37
37
Marlies van Amstel
Dronten
1:35:21
1:35:17
38
Inez Balke
AVA '70
1:35:39
1:34:50
39
Rianne Fokkers
AVA '70
1:36:30
1:35:42
40
Corina Arentsen
Gelre
1:36:33
1:35:21
41
Josselijn Wentink
Haarlo
1:36:37
1:35:37
42
Monique Janssen
Nijmegen
1:36:45
1:35:33
43
Teunie Foppen
Athlos
1:36:47
1:35:26
44
Mathilde Schiebergen
Borculo
1:36:51
1:35:50
45
Henriette Stemerdink
Triathlon
1:37:00
1:36:33
46
Corrie Heij
Gelre
1:37:07
1:35:54
47
Wendelien Move Mindful
Argo
1:37:25
1:37:14
48
Irene Mensink
Deventer
1:37:35
1:36:42
49
Carine van de Laar
Cifla
1:37:35
1:37:01
50
Adrie Verdam
GAC Hilversum
1:37:38
1:36:50
51
Ellen Huinink
Loopgroep De Zandloper
1:38:47
1:38:03
52
Astrid Goossens
Varsseveld
1:38:47
1:38:03
53
Dian Schurink
Archeus
1:38:52
1:37:45
54
Martine Giesbers
Triathlon
1:39:13
1:38:46
55
Saskia Landman
Archeus
1:39:20
1:38:13
56
Angelique Reessink
Winterswijk
1:39:20
1:38:14
57
Monique van Ee
Triathlon
1:39:33
1:38:59
58
Sanne Emmelot Kooij
Amstelveen
1:41:02
1:40:38
59
Evelien Bannenberg
Nijmegen
1:41:12
1:39:59
60
Marjan Romp
Gelre
1:41:36
1:40:25
61
Clazine Swart
Gelre
1:42:36
1:41:26
62
Marielle Spruijt
Deventer
1:42:53
1:41:48
63
Marjon Bierhof
Deventer
1:42:54
1:41:50
64
Jet Hoorneman
Dieren
1:43:13
1:42:37
65
Monique Stumpers
Lent
1:43:24
1:42:12
66
Esther Warmelink
Wageningen
1:43:30
1:42:34
67
Annelies Dickhout
Cifla
1:44:02
1:43:28
68
Margo Toonen
Vlaardingen
1:44:41
1:43:21
69
Hilde van Poeijer
Arnhem
1:44:42
1:44:37
70
Lia de Mare
Houten
1:45:12
1:44:46
71
Karen Plooijer
Laag-Soeren
1:46:03
1:44:52
72
Yvon van Rijswick
AV '34
1:46:18
1:45:57
73
Petra Boonstra
Leeuwarden
1:46:19
1:45:58
74
Inge Schoonderbeek
Soest
1:47:46
1:47:18
75
Ria Bussink
Archeus
1:47:48
1:46:43
76
Henriette Ruesink
Winterswijk v
1:47:48
1:46:43
77
Ineke Halve
Maasland
1:48:14
1:47:43
78
Ellen Zeegers
Maasland
1:48:14
1:47:43
79
Linda Lansbergen
Maasland
1:48:15
1:47:42
80
Gabriëlle de Vries
Baarn
1:48:31
1:47:09
81
Annet Koppen
GAC Hilversum
1:51:21
1:50:31
82
Enide van Vliet
Vlaardingen
1:52:37
1:51:16
83
Anne Marie van Genderen
Vlaardingen
1:52:38
1:51:15
84
Mariel Derks
Gelre
1:53:32
1:52:18
85
Nienke Wouters
Wageningen
1:54:52
1:53:57
86
Ting Wang
Amstelveen
1:57:39
1:56:53
87
Jolanda Gilissen-Goossens
Nijmegen
1:58:00
1:57:22
88
Miriam Wennekers
Nijmegen
1:58:00
1:57:21
89
Marie-Louise Span
Loerbeek
1:59:02
1:57:45
90
Femke Aarnink
Wehl
1:59:02
1:57:45
91
Edwine Kooyman
Maasland
1:59:59
1:59:27
92
Femke van Limbeek
Nijmegen
2:01:39
2:01:00
93
Nicoline Wiersma
Nijmegen
2:01:39
2:01:01
94
Esther Van der Lee
Schiedam
2:03:23
2:02:28
95
Marijke van Bokhorst
GAC Hilversum
2:05:36
2:04:48
96
Ingrid Huiskamp
GAC Hilversum
2:05:36
2:04:48
97
Dorine Mulder
GAC Hilversum
2:05:36
2:04:47
98
Jolanda Carpay
Venlo
2:11:21
2:10:39
21,1, 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Kats
Daventria
1:25:19
1:25:19
2
Wim Ritsema
Gelre
1:30:26
1:30:26
3
Peter Mijsberij
Eerde
1:33:10
1:33:09
4
Erik Achterkamp
Westervoort
1:35:12
1:35:11
5
Thomas Bakker
3583HD
1:35:46
1:35:44
6
Jeroen Liefrink
Nederland
1:36:36
1:36:33
7
Peter-Jan Mol
Molenhoek
1:36:54
1:36:51
8
Teun Jansen
Dieren
1:38:43
1:38:41
9
Ronald Kraaijenzang
Daventria
1:38:55
1:38:51
10
Robbert Tinneveld
Olympus '70
1:41:26
1:41:09
11
Bertho ter Avest
Nederland
1:41:43
1:41:42
12
Mark Leenders
Arnhem
1:42:23
1:42:00
13
Mario Meijer
Elst Gld
1:43:08
1:42:51
14
Bas de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
1:43:20
1:43:17
15
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
1:44:02
1:43:54
16
Harm Snoeren
Arnhem
1:44:03
1:43:27
17
Edwin van den Berg
Olympus '70
1:44:24
1:44:15
18
Remco Hereijgers
Nederland
1:44:58
1:44:56
19
Maarten de Jong
Olympus '70
1:45:01
1:44:50
20
Bram Enklaar
Rheden
1:45:07
1:45:04
21
Ludo Hekman
Utrecht
1:45:48
1:45:14
22
Aart van der Horst
Zwolle
1:45:52
1:45:18
23
Arjen van Velden
Olympus '70
1:46:05
1:46:00
24
Frank van Lopik
Gouda
1:46:13
1:45:36
25
Merijn Vreugdenhil
Olympus '70
1:47:53
1:47:44
26
Roy Mengerink
Aalten
1:48:14
1:47:53
27
Wim Brinkman
Aalten
1:48:14
1:47:55
28
Hermi van Egteren
Zelhem
1:48:24
1:48:02
29
Jan Willem Westerveld
Utrecht
1:50:18
1:49:41
30
Guus Magielse
Nijmegen
1:50:51
1:50:39
31
Marcel Rump
Apeldoorn
1:51:05
1:50:43
32
Koen van Denderen
Monster
1:51:46
1:51:33
33
John Peters
Wehl
1:51:47
1:51:34
34
Wouter Ebbing
Loopgroep Hoorn
1:51:49
1:51:40
35
Philip Kremers
Arnhem
1:52:01
1:51:24
36
Frank van Boxtel
Arnhem
1:52:42
1:52:42
37
Evert van Rijn
Athlos
1:52:54
1:52:49
38
Nick Palapessy
Veluwe
1:53:08
1:52:53
39
Gerben van der Waals
Apeldoorn
1:53:08
1:52:54
40
Remko Groot
GAC Hilversum
1:53:11
1:52:55
41
Marco van Maaten
Duiven
1:53:14
1:52:56
42
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
1:54:55
1:54:32
43
Guus Beking
Tonden
1:54:55
1:54:33
44
Evert Boschloo
Altis
1:55:30
1:54:43
45
Tim van de Vendel
Amsterdam
1:55:39
1:54:55
46
Bert Filius
Ciko '66
1:55:40
1:55:24
47
Piet Meijer
Arnhem
1:55:43
1:55:32
48
Paul Post
Amsterdam
1:56:16
1:55:33
49
Edward Knol
Zwolle
1:56:46
1:56:23
50
Hans Bosch
Ciko '66
1:57:53
1:57:08
51
Gé Oosterbroek
Westervoort
1:58:16
1:58:00
52
John van Marrewijk
De Lier
1:58:59
1:58:50
53
Ian Steenbruggen
Arnhem
1:59:48
1:59:08
54
Jeroen Rombout
Alphen aan den Rijn
2:00:05
1:59:24
55
Ronald de Reus
Zevenaar
2:01:32
2:00:53
56
Peter Schollmann
Heemstede
2:01:57
2:01:32
57
Pieter Kraaijeveld
Heemstede
2:01:57
2:01:31
58
Pieter-Jan Willemse
Laag-Soeren
2:02:35
2:02:03
59
Klaas Beekhuis
Leersum
2:02:37
2:02:27
60
Ton Fransen
Westervoort
2:02:41
2:01:53
61
Marc van den Berkmortel
Horst
2:02:56
2:02:44
62
Freek Wilkens
Groningen
2:02:58
2:02:10
63
Erwin Kroeze
Huissen
2:03:24
2:02:46
64
Mark van Dijk
Olympus '70
2:03:40
2:03:14
65
Niels Regelink
Gelre
2:04:06
2:04:03
66
Erik Goedegebuure
Breukelen Ut
2:04:13
2:03:33
67
Vincent Barink
Zelhem
2:04:47
2:04:35
68
Otto Hospes
Wageningen
2:05:37
2:05:20
69
Ray van den Berg
Rotterdam
2:05:47
2:04:59
70
Humphry van Asdonck
Maarssen
2:06:17
2:05:36
71
Leo Mulder
's-Gravenzande
2:06:29
2:05:58
72
Rob Lith
Voorschoten
2:07:16
2:06:40
73
Ruud Boers
Olympus '70
2:07:35
2:07:04
74
Giovanni Talamini
Warnsveld
2:08:10
2:07:49
75
Michiel de Boer
Arnhem
2:09:04
2:06:22
76
Joep van Oijen
AV Zeewolde
2:09:15
2:08:37
77
Eric Nouwens
Vught
2:09:20
2:08:59
78
Hans Marsman
Dieren
2:09:56
2:09:11
79
Geert Boersma
Ellecom
2:10:35
2:10:01
80
Roberto Verhoeven
RRZ
2:10:51
2:10:33
81
Joris van de Vrande
Elst Gld
2:10:58
2:10:40
82
Hans Hevink
LAAC Twente
2:11:33
2:11:09
83
Johan Schuppert
AV Holten
2:11:47
2:11:04
84
Jasper Robbers
Haarlem
2:12:24
2:11:50
85
Jan Stigter
Huizen
2:16:23
2:15:32
86
Tim Steenbergh
Climax
2:17:51
2:17:05
87
Maxence Benesteau
's-Gravenhage
2:19:06
2:18:37
88
Erik Jonker
Zutphen
2:19:09
2:18:35
89
Ronald Veraar
Olympus '70
2:19:46
2:19:16
90
Raimund Hiller
Renkum
2:20:06
2:17:22
91
Joris Sonneveldt
Velp Gld
2:20:06
2:17:23
92
Jelmer Penninga
Loopgroep Jan Strijker
2:24:38
2:24:05
93
Fedde Bloemhof
Itens
2:27:50
2:26:58
94
Dick Kranenburg
Dieren
2:28:02
2:27:09
95
Melle Nieuwhof
Dieren
2:30:00
2:29:33
96
Sander van der Hoeff
Fastfoot
2:32:44
2:31:47
21,1, 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Claessens
Noordwijkerhout
1:36:00
1:35:59
2
Jolien van Hoeff
Utrecht
1:37:00
1:36:57
3
Linda Valent
Loopgroep Aart Stigter
1:43:07
1:43:04
4
Caro Baumeister-Ruijtenbeek
GAC Hilversum
1:43:45
1:43:30
5
Irene Kalter
Daventria
1:46:20
1:46:17
6
Janneke Kruyt
Nederland
1:49:39
1:49:35
7
Mariska van der Vat
Triathlon
1:50:20
1:50:15
8
Willy Risselada
Loopgroep Hoorn
1:51:49
1:51:39
9
Famke Mölenberg
PAC
1:54:00
1:53:44
10
Jos schubert
Huissem
1:55:48
1:54:59
11
Acacia vrouwen Falkena
Triathlon
1:55:54
1:55:46
12
Karin Knopper
Triathlon
1:59:37
1:59:30
13
Inge Visser
Ulft
2:02:55
2:02:29
14
Ans Zwartkruis
Loopgroep Jan Strijker
2:03:41
2:03:30
15
Majken Juul Jensen
Emmeloord
2:04:14
2:03:46
16
Annemarieke Bouma
Maarssen
2:04:27
2:03:45
17
Annelies Wesselink
Zelhem
2:04:53
2:04:32
18
Marjolijn Zwanepol
Utrecht
2:08:48
2:08:12
19
Roosmarijn Overweg
Leusden
2:10:42
2:10:21
20
Karen Prantl
Amersfoort
2:12:30
2:11:51
21
Annette van Veen
Altis
2:12:49
2:12:03
22
Manon Voskamp
Lichtenvoorde
2:13:40
2:13:14
23
Tanja Merkelbach
Voorschoten
2:16:11
2:15:37
24
Petra Eckhardt
Altis
2:17:12
2:16:26
25
Yvonne Krijgh
Dieren
2:17:34
2:17:00
26
Janneke de Jonge
Climax
2:17:51
2:17:05
27
Lisette van Zundert
Amersfoort
2:18:01
2:17:13
28
Daniëlle Borkent
Altis
2:18:24
2:17:39
29
Anne Maren Kruse
Amsterdam
2:19:46
2:19:16
30
Eva Egas
Elst Gld
2:23:46
2:23:25
31
Bertine Molhoek
Hasselt
2:26:33
2:26:13
32
Marijke Bekkema
Itens
2:27:50
2:26:59
33
Angelique Vrijdag
AVA '70
2:30:09
2:29:39
34
Linda de Vries
AVA '70
2:30:14
2:29:44
35
Tamara Onos
Dieren
2:44:18
2:43:26
30,4, 30,4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noud Doeleman
Gendt
2:16:01
2:15:58
2
Marc Westendorp
Athlos
2:20:34
2:20:31
3
Reinier Buurman
's-Gravenzande
2:23:58
2:23:49
4
Barry Baak
Wateringen
2:24:00
2:23:52
5
Harry van Lenthe
Holsbeek
2:33:27
2:33:23
6
Bram Stams
Budel
2:33:28
2:33:19
7
Ronald van Mil
Maasland
2:33:38
2:33:27
8
Rudy Kaptein
Barneveld
2:33:41
2:33:37
9
Maarten Hienekamp
Triathlon
2:33:55
2:33:23
10
Thijs Groenewegen
Duiven
2:33:59
2:33:19
11
Erik van der Korput
Dieren
2:34:13
2:34:12
12
Tom Meulendijks
Nijmegen
2:34:46
2:34:38
13
Marc Achemenart
Hamm
2:34:47
2:34:41
14
Henning Veugels
Bochum
2:34:47
2:34:46
15
Robert Mijwaart
Zuidwal
2:34:55
2:34:47
16
Edwin Struik
Veenendaal
2:34:58
2:34:56
17
Peter van der Knokke
Beek-Ubbergen
2:34:58
2:34:53
18
Gert de Vries
Veenendaal
2:34:59
2:34:57
19
Berry Bakker
Lent
2:35:02
2:34:56
20
Matthijs van Bruggen
Loopgroep Athletic Point
2:35:57
2:35:12
21
Mark de Kok
Maasland
2:36:00
2:35:47
22
Hans Dickhout
Cifla
2:36:23
2:36:03
23
Luuk Stiekema
Heemstede
2:36:32
2:35:47
24
Jorrit Wensink
Driel
2:36:54
2:36:49
25
Nikola Soljaga
Bussum
2:40:35
2:40:32
26
Coen van Schie
Zoetermeer
2:40:55
2:40:32
27
Olav Hoekwater
Harderwijk
2:41:45
2:41:39
28
Toby Dijkstra
Arnhem
2:46:51
2:46:10
29
Joost Keverling Buisman
Arnhem
2:47:53
2:47:14
30
Jasper de Groot
Amserdam
2:47:53
2:47:14
31
Ralph Hofstede
Olympus '70
2:47:58
2:47:31
32
Frans Dekker
Maasdijk
2:47:59
2:47:33
33
Rene van Luijk
Olympus '70
2:48:05
2:47:36
34
Hans Mendemakers
Rheden
2:49:22
2:48:58
35
Albert Lubbers
Brummen
2:49:43
2:49:19
36
Harm van Berkek
Maasland
2:49:52
2:49:52
37
Jan Brabander
Honselersdijk
2:50:16
2:49:48
38
Maarten van IJzendoorn
Veldhoven
2:51:05
2:50:58
39
Marnix Kuling
Nijmegen Atletiek
2:53:12
2:53:05
40
Bas Anemaet
Hasselt
2:53:16
2:52:59
41
Jan Willem van der Kraan
Olympus '70
2:53:18
2:53:06
42
Hans Hakvoort
Olympus '70
2:53:18
2:53:08
43
Peter de Koning
Sportief Hardlopen Huizen
3:01:36
3:00:46
44
Jeroen Suurmond
Rhenen
3:01:57
3:01:26
45
Thomas Lindner
Oberhausen
3:01:59
3:01:52
46
Jan Willem Hengeveld
Zutphen
3:02:00
3:01:23
47
Eric Reijnhout
Leusden
3:03:34
3:02:50
48
Teun Brinkman
Amsterdam
3:04:26
3:04:19
49
Jan Hofmeester
De Koplopers
3:06:03
3:06:01
50
Rainer Beckers
Rhedq-Videnbruck
3:07:15
3:06:34
51
Niek Kleinhesselink
AVA '70
3:07:34
3:07:08
52
Eduard Vossebeld
Holten
3:10:29
3:10:14
53
Erwin de Mare
Houten
3:10:52
3:10:43
54
Paco van de Ven
Prins Hendrik
3:11:23
3:11:06
55
Fred Dijkstra
Hengelo Ov
3:11:31
3:10:50
56
Michael Jendges
Monchengladbach
3:11:33
3:11:24
57
Enno te Lindert
Varsseveld
3:12:36
3:12:15
58
Rob Velden
5262 XK
3:13:11
3:12:52
59
Jeroen Meier
Velp Gld
3:14:24
3:13:59
60
Rob Paardekooper
Olympus '70
3:15:51
3:15:23
61
Jody Kevenaar
Loopgroep Jan Strijker
3:17:25
3:14:40
62
Bonnie Kevenaar
Loopgroep Jan Strijker
3:17:27
3:14:43
63
René Verkade
Maassluis
3:17:28
3:17:14
64
Theo Hendriksen
Triathlon
3:18:54
3:18:06
65
Erik Hogeveen
Triathlon
3:18:54
3:18:05
66
Raymond Mauritz
Olympus '70
3:19:08
3:18:54
67
Ad van Marrewijk
Maasland
3:19:08
3:18:56
68
Theo van Vliet
Olympus '70
3:19:08
3:18:53
69
Eddy Wulfsen
Veluwe
3:19:25
3:18:36
70
Jos Roelofs
Triathlon
3:20:58
3:20:10
71
Martijn van Broekhoven
Arnhem
3:26:58
3:26:20
72
Menno Buurkes
Nijmegen
3:27:41
3:26:48
73
Henrie Drenthel
AVA '70
3:28:09
3:27:40
74
Eric Hoogerbrug
AVA '70
3:28:09
3:27:38
75
André Bleumink
Groenlo
3:28:09
3:27:40
76
Jan van Kooten
Breukelen Ut
3:31:25
3:30:56
77
Charl De Pauw
IJmuiden
3:32:30
3:31:48
78
Sybren Kokee
Schiedam
3:35:11
3:35:06
79
Leo Zuijderwijk
Olympus '70
3:35:58
3:35:41
80
René Bakker
's-Gravenhage
3:57:45
3:56:55
81
Gijs Withagen
Delft
3:58:29
3:57:38
82
Mazen Mroue
Utrecht
4:03:43
4:03:00
83
Enno vd Graaf
Delft
4:04:45
4:03:54
30,4, 30,4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucie van Genugten
Nijmegen Atletiek
2:33:43
2:33:39
2
Lena Weller
Voerde
2:33:49
2:33:43
3
Brechje Rankenberg
Hulshorst
2:33:57
2:33:51
4
Julia van Tuijl
Nijmegen
2:34:46
2:34:36
5
Sandra Huntink
Drempt
2:35:48
2:35:36
6
Martine Lust
Brielle
2:36:11
2:36:09
7
Hidde Bekhuis
Nederland
2:41:56
2:41:55
8
Cinta Groos
Dutch Gay & Lesbian Athletics
3:03:00
3:02:31
9
Karin Herbschleb
Nijmegen
3:10:29
3:10:18
10
Birte van Roosmalen
Empel
3:13:09
3:12:50
11
Adrie Feenstra
Runners Vorden
3:13:10
3:12:45
12
Jolanda Ammerlaan
Maasland
3:14:37
3:14:23
13
Janneke Hengeveld
Zutphen
3:15:28
3:14:52
14
Anneke Starrenburg
Olympus '70
3:15:51
3:15:24
15
Jolanda Zweep
Rheden
3:15:51
3:15:38
16
Daniela Schellenbog
Zevenhuizen
3:27:05
3:26:40
17
Elisabeth de Vries
Soest
3:27:33
3:27:00
18
Angela Giezen
Doesburg
3:59:28
3:58:44
19
José Kuipers
Huisen
4:02:59
4:02:19
20
Chea Oostdijk
Hoogeloon
4:04:45
4:03:56
www.uitslagen.nl
12-02-2018 16:46