Uitslagenlijst 44e Februariloop

Bennekom - Zaterdag 10 februari 2018

J3-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram Verhoeven
Bennekom
3:50
3:47
2
Detmar Immerzeel
Pallas '67
3:52
3:51
3
Sergio Koeiman
Haag Atletiek
3:53
3:52
4
Giel van As
Climax
3:55
3:55
5
Kai Hofstad
Bennekom
3:59
3:56
6
Lucas van den Berg
Bennekom
4:01
3:58
7
Stijn Vroegh
Climax
4:14
4:12
8
Levi van de Poll
Climax
4:16
4:12
9
Sijtze Spriensma
Wageningen
4:18
4:16
10
Daniël Luchies
Climax
4:22
4:20
11
Bernt Smit
Climax
4:25
4:22
12
Hidde Janssen
Lent
4:26
4:20
13
Samos van Hattum
Climax
4:30
4:24
14
Stijn van der Spoel
Climax
4:32
4:31
15
Pepijn Vedder
Climax
4:32
4:32
16
Edwin Vermeulen
Climax
4:33
4:29
17
Aron Lorier
Wageningen
4:35
4:29
18
Floris Vedder
Climax
4:38
4:36
19
Nick Adams
Climax
4:39
4:36
20
Hidde Brandsma
Climax
4:39
4:38
21
Toine Hermans
Climax
4:40
4:37
22
Thomas Tonis
Wageningen
4:44
4:42
23
Tim Zwijnenberg
Climax
4:45
4:41
24
Silvijn Laarhoven
Climax
4:46
4:44
25
Max Soer
Ede Gld
4:56
4:53
26
Sebastiaan Haagsma
Climax
4:58
4:55
27
Roman Tonis
Wageningen
4:58
4:57
28
Tim Adams
Climax
4:59
4:55
29
Yoeri Versaevel
Bennekom
4:59
4:56
30
Pim Poestkoke
Climax
4:59
4:58
31
Jelle Brandsma
Ede Gld
4:59
4:53
32
Petr Schreuder
Wageningen
5:03
4:58
33
Damian Jonkers
Climax
5:05
5:01
34
Zeph Lorier
Wageningen
5:06
5:00
35
Aron Kersten
Ede Gld
5:07
5:03
36
Finn van Dijk
Ede Gld
5:12
5:05
37
Jurjen Petter
Climax
5:13
5:03
38
Tim Corne Lamers
Climax
5:13
5:09
39
Sem Smidt
Climax
5:15
5:12
40
Bart Jansen
Bennekom
5:15
5:11
41
Joël Valkenburg
Climax
5:21
5:11
42
Jasper Metz
Climax
5:23
5:22
43
Marnix van Burgsteden
Climax
5:23
5:17
44
Esra van Walsem
Climax
5:25
5:20
45
Stef Copini
Bennekom
5:26
5:20
46
Jesse Laport
Ede Gld
5:28
5:21
47
Milan Heikamp
Climax
5:30
5:28
48
Dax Bouwsma
Ede Gld
5:31
5:20
49
Sjoerd Hulshuis
Bennekom
5:32
5:27
50
Tobi van Deutekom
Bennekom
5:32
5:26
51
Ravi van Valburg
Climax
5:33
5:31
52
Twan Smit
Ede Gld
5:34
5:31
53
David de Koeijer
Bennekom
5:35
5:34
54
Marcus Herst
Bennekom
5:37
5:34
55
Joas Prins
Climax
5:37
5:30
56
Matthias Hoddenbagh
Ede Gld
5:39
5:37
57
Wesley van Dam
Climax
5:40
5:36
58
Hidde Raak
Bennekom
5:41
5:35
59
Melle Floor
Bennekom
5:42
5:33
60
Nathan Weij
Climax
5:46
5:37
61
Keano Fluit
Ede Gld
5:47
5:46
62
Jelte Schenk
Bennekom
5:48
5:41
63
Tibor Baakman
Bennekom
5:54
5:47
64
Siem van As
Bennekom
5:55
5:53
65
Job Janssen
Lent
5:58
5:53
66
Danio van Deutekom
Bennekom
6:00
5:56
67
Florian Castein
Renkum
6:04
6:02
68
Aron van Breugel
Climax
6:05
5:56
69
Lucas Laport
Ede Gld
6:05
5:57
70
Sem van Breugel
Ede Gld
6:05
5:57
71
Keano van Velsen
Ede Gld
6:09
6:03
72
Luuk Mulder
Ede Gld
6:17
6:16
73
Jesper Franken
Ede Gld
6:23
6:17
74
Daan Mulder
Ede Gld
6:27
6:19
75
Sem Floor
Bennekom
6:27
6:17
76
Senna Hardeman
Ede Gld
6:28
6:24
77
Tom Hartog
Bennekom
6:29
6:26
78
Joshua Timorason
Arnhem
6:37
6:30
79
Tom te Roller
Climax
6:37
6:35
80
Dirk van Maanen
Ede Gld
6:38
6:34
81
Alvaro Campuzano Ruiperez
Bennekom
6:42
6:34
82
Stefan Hoogendijk
Pallas '67
6:42
6:28
83
Mees Heebink
Ede Gld
6:46
6:42
84
Dex Jeziorski
Ede Gld
6:47
6:39
85
Sikko Spriensma
Wageningen
7:07
7:03
86
Boris Mulder
Ede Gld
7:08
7:02
87
Elias Mosh
Bennekom
7:20
7:11
88
Timo Mood
Bennekom
7:20
7:11
89
Fedde Brandsma
Ede Gld
7:30
7:17
90
Michael de Jager
Wageningen
7:33
7:21
91
Cas Noordijk
Utrecht
7:59
7:45
92
Alexander de Koeijer
Bennekom
7:59
7:56
93
Matthew Ros
Renkum
8:11
8:03
94
Daniel Zwaans
Bennekom
8:35
8:23
95
Joep Schipper
Bennekom
8:54
8:48
96
Bram te Roller
Ede Gld
9:12
9:00
97
Loek Jeziorski
Ede Gld
10:08
9:59
M3-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Gerritsen
Climax
3:50
3:49
2
Sofie Verhoeven
Climax
4:27
4:26
3
Nynke van der Veer
Climax
4:34
4:29
4
Lotte Verhoeven
Bennekom
4:43
4:41
5
Noa van Heerikhuize
Wekerom
4:46
4:40
6
Lorena Jonkers
Climax
4:46
4:38
7
Cato Rietveld
Pallas '67
4:46
4:40
8
Minke Kater
Barneveld
4:55
4:54
9
Tessa Visch
Climax
4:56
4:52
10
Lina Schennink
Bennekom
4:58
4:56
11
Marlinde Haagsma
Climax
4:59
4:56
12
Sophie Ansink
Climax
4:59
4:58
13
Suzanne Hasselaar
Climax
5:03
4:58
14
Veerle van Reemst
Climax
5:06
5:01
15
Merel Schnitger
Bennekom
5:06
5:04
16
Lotte Vroon
Bennekom
5:09
5:01
17
Jinthe Bosman
Climax
5:10
5:04
18
Jenthe Prummel
Climax
5:11
5:05
19
Christa Spriensma
Wageningen
5:13
5:11
20
Frida van der Sluys
Pallas '67
5:14
5:10
21
Fleur Schussler
Climax
5:18
5:13
22
Isabel Mulder
Ede Gld
5:20
5:16
23
Merel Demmink
Climax
5:22
5:14
24
Larissa Middelhoven
Ede Gld
5:24
5:17
25
Xanthe Bronnewasser
Bennekom
5:29
5:26
26
Nora van Walsem
Climax
5:31
5:25
27
Mariëlle van Tuinen
Bennekom
5:31
5:28
28
Lisa van den Heuvel
Climax
5:33
5:29
29
Thirza Gerritsen
Ede Gld
5:36
5:35
30
Noor van Mourik
Bennekom
5:43
5:38
31
Hailey Olthof
Climax
5:52
5:50
32
Carlijn Copini
Bennekom
5:57
5:50
33
Elynn Olthof
Climax
6:07
6:01
34
Annelin van Tuinen
Bennekom
6:10
6:08
35
Anna-lia Hoogeveen
Bennekom
6:19
6:09
36
Emma Ansink
Ede Gld
6:20
6:10
37
Sayari Kinuthia
Climax
6:22
6:16
38
Elisabetta Della Valentin
Pallas '67
6:33
6:22
39
Hanne Hengeveld
Pallas '67
6:39
6:34
40
Sarah van Wijgerden
Bennekom
6:43
6:30
41
Fenna van ‘t Zelfde
Bennekom
6:52
6:43
42
Isa Kersten
Ede Gld
6:53
6:49
43
Femke Floor
Bennekom
6:54
6:46
44
Valentina Torcque
Ede Gld
7:08
7:05
45
Emmalien Griffioen
Bennekom
7:17
7:04
46
Lise Soer
Ede Gld
7:22
7:12
47
Hanna van Steijn
Bennekom
7:22
7:18
48
Hadassah Slomp
Bennekom
7:29
7:17
49
Bente Meijer
Ede Gld
7:53
7:39
50
Floor Soer
Ede Gld
8:22
8:11
51
Rosalie Knol
Bennekom
8:42
8:37
52
Liselot Knol
Bennekom
8:42
8:37
53
Esmee Heebink
Ede Gld
8:46
8:43
54
Sam van Silfhout
Ede Gld
8:50
8:35
55
Jedidja Hoddenbagh
Ede Gld
9:09
8:58
56
Lot Hendriks Franssen
Ede Gld
9:44
9:30
J6-15, 2 KM T/M 15 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Schussel
Bemmel
7:13
7:13
2
Maxwell Bayer
Zuidwal
7:36
7:35
3
Ruben Schussler
Climax
8:01
8:00
4
Willem Veldhuizen
Arnhem
8:39
8:38
5
Emiel Reesink
Climax
9:00
8:58
6
Wim van As
Climax
9:16
9:16
7
Emile Struijvé
Doorwerth
9:35
9:33
8
Micha van Wijgerden
Bennekom
9:39
9:38
9
Corné Petter
Climax
9:39
9:38
10
Quirijn Jager
Climax
9:58
9:57
11
Dylan van Dorland
Climax
10:05
10:04
12
Rick Aalbers
Climax
10:17
10:15
13
Floris van Hoof
Gorinchem
10:34
10:33
14
Tim Jansen
Bennekom
11:15
11:12
15
Tijmen van Norel
Bennekom
11:21
11:19
16
Tijmen Prummel
Climax
12:15
12:14
M6-15, 2 KM T/M 15 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Celine van Heerikhuize
Climax
7:48
7:47
2
Evelyn Navarro
Climax
8:57
8:56
3
Iris Koevoets
Climax
9:11
9:10
4
Zoë Bronnewasser
Bennekom
10:09
10:07
5
Tinne van Hoof
Gorinchem
10:33
10:31
6
Indy Weckx
Pallas '67
10:37
10:35
7
Silke Hofstad
Bennekom
11:09
11:07
8
Annemijn Knol
Bennekom
11:19
11:17
9
Florien Hofstad
Pallas '67
11:54
11:52
10
Eryn Bos
Renkum
12:22
12:19
11
Ilse Hulshuis
Bennekom
12:32
12:30
J16+, 2 KM 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Navarro
Ede Gld
8:30
8:29
2
Edward Struijvé
Doorwerth
9:35
9:33
M16+, 2 KM 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke van Wijgerden
Bennekom
10:47
10:46
2
Marieke Knol-Gijsbers
Bennekom
11:21
11:19
3
Nancy Omtzigt
Climax
12:00
11:57
4
Laura Kolster
Cialfo
12:37
12:35
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
De Langsteadem
VAV
17:31
17:30
2
Jan van Steenbergen
Ede Gld
18:31
18:28
3
Arris van Deelen
Climax
18:47
18:46
4
Luuk Berger
Groningen
19:09
19:07
5
Jelle Hanswijk
Climax
19:35
19:34
6
Jannes de Groot
Veenendaal
19:56
19:56
7
Aakon Schussel
Bemmel
20:03
20:01
8
Johannes van der Wielen
Ederveen
20:37
20:37
9
Sam Rietveld
Bennekom
21:00
20:59
10
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
21:17
21:16
11
Quinten Hofstad
Pallas '67
21:37
21:29
12
Luca Roffelsen
Bennekom
21:37
21:36
13
Egon Hofstad
Pallas '67
21:59
21:52
14
Anton Groeneveld
Rhenen
22:05
22:00
15
Tonny Sopacua
De Dijkrunners
22:14
22:13
16
Gerhard van der Knijff
Ede Gld
22:20
22:19
17
Matthijs van den Berg
Bennekom
23:06
22:47
18
Jeroen Wildekamp
Bennekom
23:06
22:47
19
Maikel van Maanen
Ede Gld
23:07
23:03
20
Frank van de Weerd
Ede Gld
23:11
23:08
21
Nick Rupert
Nijmegen
23:34
23:31
22
Alex Kaat
Bunnik
23:37
23:33
23
Konan Pruiksma
Breda
23:39
23:34
24
Marcel Hendriks
AV '34
23:43
23:27
25
Bram Obbema
Heteren
23:47
23:45
26
Arnout Hulshuis
Bennekom
24:02
23:59
27
Henri Ploeg
Ede Gld
24:04
24:01
28
Eldin van Gestel
Bunnik
24:17
24:14
29
Jan van Heugten
Rhenen
24:22
24:18
30
Bas Flipse
Wageningen
24:28
24:19
31
Erik Jan van Norel
Bennekom
24:30
24:15
32
David Scheele
Veenendaal
24:48
24:43
33
Marco Janssen
Climax
25:13
25:05
34
Peter van der Steen
Climax
25:21
25:11
35
Erik Polderdijk
Ede Gld
25:25
25:22
36
Gerard van Manen
Veenendaal
25:47
25:42
37
Jesse Grul
Odijk
25:48
25:46
38
Jeroen Jonkers
Ede Gld
26:07
25:54
39
Stan Verwijmeren
Odijk
26:19
26:17
40
Andrea Leoncini
Enschede
26:22
26:12
41
Sybe Derks
Ede Gld
26:24
26:21
42
Sander Vlug
Ede Gld
26:39
26:32
43
Immanuel Noorman
Nederlandse Triathlonbond
26:53
26:52
44
Jan Gerrit van Norel
Climax
26:54
26:39
45
Servaas Grul
Hardlopen.nl
27:04
27:01
46
Jan van Dijk
Rhenen
27:15
27:09
47
René Verhulst
Climax
27:29
27:26
48
Henk Kerbof
Veenendaal
27:30
27:18
49
Joost de Jong
Vleuten
27:39
27:35
50
Bé Hoving
VAV
27:42
27:31
51
Erik Van Manen
Veenendaal
27:42
27:36
52
Maarten van Riel
Ede Gld
27:56
27:46
53
Rob den Broeder
Nunspeet
27:57
27:50
54
Robert-Jan Aantjes
Ede Gld
28:18
28:01
55
Fred Flipse
Ede Gld
28:21
28:13
56
Bert van de Boogaart
Ede Gld
28:43
28:35
57
Hans Dorst
Ede Gld
28:44
28:34
58
Sam van Hasselaar
Bennekom
28:55
28:53
59
Gerrit van Hasselaar
Bennekom
28:55
28:53
60
Jan Kuyper
Ede Gld
29:01
28:53
61
K Beeren
Renkum
29:19
29:03
62
Kevi Brissett
Wageningen
29:24
29:02
63
Teun de Jong
Bennekom
29:34
29:17
64
Andries Hörchner
Veenendaal
30:29
30:17
65
Theo Hannisse
Ede Gld
30:40
30:31
66
Peter den Broeder
Ede Gld
30:42
30:36
67
Piet Kostense
Pallas '67
30:47
30:33
68
Tom de Kryger
Nijmegen
31:09
31:06
69
Perry van den Berg
Veenendaal
31:12
31:01
70
Christiaan de Lange
Lienden
31:50
31:37
71
Milan van Holland
Bennekom
32:44
32:26
72
Rinus van de Born
Heelsum
33:00
32:45
73
Jos Janssen
Climax
33:02
32:52
74
Dave Scheele
Veenendaal
33:16
33:10
75
Jaco van Holland
Bennekom
33:19
33:02
76
Johan Pater
Ede Gld
33:52
33:35
77
Evert De Wit
Elst Ut
35:00
34:46
78
Mark Hemmer
Bennekom
36:02
35:43
79
Dick de Wit
Veenendaal
38:41
38:35
80
Hans Dekker
Zwolle
39:50
39:33
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Broxterman
Pallas '67
19:26
19:25
2
Joanne Siccama
Tartlétos
21:08
21:06
3
Rianne Slomp
Bennekom
21:55
21:54
4
Anniek Hylkema
Nieuwegein
22:02
22:00
5
Mieke Eppink
Pallas '67
22:32
22:30
6
Keete Voerman
Bennekom
24:25
24:16
7
Mirjam van Mourik
Bennekom
24:39
24:36
8
Carlijn van Rooijen
Odijk
24:46
24:43
9
Floor de Vries
Leersum
25:31
25:28
10
Nadine Willigenburg
Ede Gld
26:19
26:07
11
Jakomijn van Wijk
Bennekom
26:25
26:20
12
Karin 't Hardt
Culemborg
26:50
26:44
13
Kyra Noorman
Soest
26:53
26:53
14
Lara van den Broek
Phoenix
27:04
27:01
15
Dagmar Septer
Veenendaal
27:20
27:10
16
Greke Zwaans
Bennekom
27:26
27:10
17
Cindy Harteveld
Ede Gld
27:28
27:25
18
Els Rurup
Bennekom
27:40
27:38
19
Danielle Pieterse
Nijmegen
27:42
27:38
20
Maaike de Louw
VAV
27:42
27:31
21
Angela Hochstenbach
Nunspeet
28:09
28:03
22
Melissa van Houwelingen
Veenendaal
28:17
28:06
23
Laura De Jong
Ede Gld
28:24
28:19
24
Nelly Beerepoot-Commandeur
Climax
28:38
28:35
25
Mirjam Versteeg
Barneveld
28:41
28:31
26
Corrola vd Dikkenberg
Bennekom
28:59
28:55
27
Sandra Frederiks
Arnhem
29:38
29:29
28
Dienie Walinga
Vleuten
29:41
29:37
29
Jochien Kersten
Ede Gld
29:41
29:30
30
Anouk van Starrenburg
Climax
30:00
29:58
31
Myrthe Willemsen
Renkum
30:13
30:08
32
Lisette Vos Schouten
Renkum
30:17
30:12
33
Gabrielle Kleijn
Wageningen
30:27
30:07
34
Moniek Gerritsen
Arnhem
30:28
30:23
35
Mariëlle Franck
Veenendaal
30:29
30:16
36
Renate van Luttikhuizen
Climax
30:34
30:20
37
Dine Volker
Pallas '67
30:39
30:28
38
Michelle Hannisse
Ede Gld
30:40
30:32
39
Marije Verkerk
Bennekom
30:48
30:31
40
Esra van Roon
Climax
30:49
30:42
41
Nikol Snoeren
Arnhem
31:09
31:02
42
Kai Pruiksma
Ede Gld
31:15
31:02
43
Annemarie van den Berg
Veenendaal
31:22
31:10
44
Dros Jolanda
Wageningen
31:24
31:02
45
Annemieke Flipse
Ede Gld
31:24
31:08
46
Mirjam Veen
Ede Gld
31:34
31:20
47
Willeke Bergenhenegouwen
Bennekom
31:51
31:41
48
Carla van der Meer
Bennekom
31:51
31:41
49
Lisanne Eekman
Maarssen
31:56
31:40
50
Everlina Heiwegen
Ede Gld
32:04
31:57
51
Netta Adams
Ede Gld
32:21
31:57
52
Carmen Gieltjes
Wageningen
32:24
32:03
53
Wilma Adams
De Heurne
32:31
32:08
54
Emmely Verduijn
Bennekom
32:34
32:19
55
Janine Sijl
Ede Gld
32:56
32:44
56
Marijke Berghmans
Ede Gld
32:58
32:51
57
Jeannette Hellegering-Verweij
Wageningen
32:58
32:37
58
Irene Edel
Wageningen
32:59
32:37
59
Athina Esveld
Wageningen
33:15
32:53
60
Gerda van den Brink
Climax
33:31
33:15
61
Esther van Hoof Vroon
Gorinchem
33:36
33:17
62
Saskia Eimers
Climax
33:52
33:37
63
Fräncis Toorenburgh
Ede Gld
33:52
33:34
64
Conny Rietveld
Veenendaal
34:05
34:01
65
Nienke Grootenboer
Ede Gld
34:06
34:02
66
Irene Kinds-Noordijk
Utrecht
34:49
34:41
67
Mendy de Wit
Elst Ut
34:49
34:35
68
Jolanda Hallers
Bennekom
35:06
34:52
69
Fabiana de Boer
Wageningen
35:13
34:51
70
Effie Pavlidou
Enschede
35:34
35:23
71
Tessa van Vreeswijk
Ede Gld
35:57
35:39
72
Ellen Buzing
Bennekom
36:59
36:51
73
Jolande Prins
Tiel
37:04
36:26
74
Vrouwkjen van Elk
Tiel
37:05
36:31
75
Krista van Riel
Ede Gld
37:06
36:56
76
Annabel Sawor
More Ways to Move
38:11
38:02
77
Femke Rozijn
Ede Gld
39:04
38:57
78
Nathalie Smits
Ede Gld
39:06
38:59
79
Corrie Welgraven
Wageningen
39:27
39:14
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kasper
Utrecht
36:16
36:14
2
Henk Ruiter
Amersfoort
36:35
36:34
3
Joost de Kleuver
Climax
36:44
36:43
4
Vincent Böhm
Veenendaal
37:37
37:36
5
Rick Meurders
Lent
38:01
37:58
6
Wiebe Westerterp
Veenendaal
38:12
38:12
7
Sander Eweg
Veenendaal
38:20
38:19
8
Ronald Prins
Veenendaal
40:35
40:26
9
Kenneth Bouwman
B.o.d. De Sprinters
40:45
40:45
10
Paul Riezebos
Barneveld
40:48
40:22
11
Stefan Bolding
Pallas '67
40:57
40:55
12
Arjen Dup
Utrecht
40:59
40:54
13
Gerron Terlouw
Kootwijkerbroek
41:31
41:29
14
Casper de Groot
Rhenen
41:36
41:35
15
Edwin Davelaar
VAV
41:49
41:44
16
Jan Schouten
Bennekom
42:27
42:26
17
Jochem Emmen
Wageningen
42:45
42:44
18
Steven Stenekes
Bennekom
42:46
42:15
19
Corné van Maren
Ede Gld
42:48
42:22
20
Michel Garssen
Ede Gld
43:01
42:58
21
Anne Jan Roeleveld
Houten
43:02
42:57
22
Eric Evers
Arnhem
43:10
43:01
23
Sander Masselink
Amersfoort
43:31
43:26
24
Halil Arioz
Veenendaal
43:34
43:19
25
Daniel Van Schaik
Bennekom
43:53
43:52
26
Maarten Smulders
Climax
43:59
43:56
27
Niels de Sonnaville
Maarssen
44:01
43:58
28
Bram Inkenhaag
Veenendaal
44:08
44:04
29
Tijn van den Hazel
Zwolle
44:12
44:05
30
Roel van Esch
Lent
44:13
44:06
31
Bart Kuiper
Ede Gld
44:22
44:19
32
Bart van Peursem
Veenendaal
44:47
44:44
33
Jan Groot
Altis
45:14
45:13
34
Frits Versluis
Bennekom
45:17
45:08
35
Jeroen van Olderen
Bennekom
45:31
45:13
36
Marc Muntjewerff
Arnhem
45:34
45:34
37
Corine Kool
Rhenen
45:36
45:34
38
Jacob Van Ginkel
Ede Gld
45:36
45:24
39
Jacob Quak
Bennekom
45:40
45:22
40
Theo Schennink
Bennekom
45:41
45:38
41
Hans de Vries
Bennekom
45:46
45:43
42
Rick Folsche
Ede Gld
45:54
45:48
43
Arjan Elbertsen
Ede Gld
45:54
45:48
44
Ton Gorissen
Pallas '67
45:59
45:44
45
Jasper Gruiters
Utrecht
46:00
45:37
46
Kidane Keleta Gebremariam
Wageningen
46:19
46:16
47
Marc van Kempen
Zetten
46:20
46:12
48
Erik Offereins
Climax
46:27
46:17
49
William van Stempvoort
Veenendaal
46:27
46:06
50
Matthijs Vroegindeweij
Dodewaard
46:41
46:28
51
Marcel Zwietering
Pallas '67
46:51
46:44
52
Arie van der Ham
avVN
46:56
46:55
53
Niek Müller
Arnhem
47:18
47:14
54
Machiel Kamerbeek
Barneveld
47:21
47:10
55
Harm Smit
Bennekom
47:23
47:10
56
Sander Witte
Nijmegen
47:34
47:28
57
Erik Westerlaken
Pallas '67
47:36
47:32
58
Arjan Schuurman
Renkum
47:39
47:19
59
Cor Versteeg
Barneveld
47:48
47:32
60
Kees de Wit
Ede Gld
47:49
47:36
61
Rob Stofberg
Zegveld
47:51
47:40
62
Roy Roessink
Arnhem
47:57
47:52
63
Evert Herweijer
Kootwijkerbroek
47:59
47:57
64
Berend Cornel
Climax
48:04
47:47
65
Jos van Damme
Bennekom
48:10
47:58
66
Henri van Hasselaar
Veenendaal
48:11
48:04
67
Erwin Scheve
Zwolle
48:31
48:23
68
Sjon van Kooten
Wageningen
48:39
48:34
69
Jaap Vermeulen
Veenendaal
48:43
48:22
70
Michel Bisveld
Heelsum
48:47
48:32
71
Van den Brink
Otterlo
49:00
48:34
72
Gert Oorspronk
AV '34
49:03
48:54
73
Reijer Demoet
Veenendaal
49:09
48:59
74
Marcel Beem
Bennekom
49:30
49:12
75
Jack van der Pers
Arnhem
49:31
49:22
76
Arjan Staadegaard
Renkum
49:31
49:21
77
Rob Froonhoff
Amersfoort
49:36
49:31
78
Jeroen Tuinier
Ede Gld
49:47
49:29
79
Wilco Oskam
Veenendaal
49:52
49:36
80
Arie van der Klift
Ede Gld
50:00
50:00
81
Rudy Prummel
Ede Gld
50:19
49:51
82
Frans Verkerk
Veenendaal
50:21
50:16
83
Gert jan van Vuren
Ede Gld
50:26
50:15
84
Jan Willem Smit
Ede Gld
50:27
49:59
85
Arjen Barten
Climax
50:31
50:27
86
Henk Heinen
Wageningen
50:32
50:26
87
Christian Vandersteen
Climax
50:50
50:39
88
Fred Hendriks
Renkum
50:51
50:39
89
Maas van den Hul
Bennekom
50:53
50:23
90
Evert Verheij
Wageningen
50:54
50:37
91
Wilma Bruinekreeft
Veenendaal
50:55
50:51
92
Stefan Thegelkamp
Hengelo Ov
50:56
50:41
93
Johan Burgerhart
Barneveld
51:10
51:06
94
Martijn van Hoof
Gorinchem
51:14
51:06
95
René Ogink
Elst Gld
51:17
51:05
96
Haiko Margés
Bennekom
51:17
50:46
97
Peter van Westering
Ede Gld
51:19
50:52
98
Wim Versteeg
Barneveld
51:31
51:04
99
Gijs van der Meijden
VAV
51:40
51:35
100
Erik Veen
Athlos
51:45
51:31
101
Wilco van Oostveen
Bennekom
51:51
51:28
102
Roel van der Vaart
Ede Gld
52:02
51:51
103
Dick van Dam
Ede Gld
52:49
52:34
104
Bert van Egdom
Ederveen
52:58
52:49
105
Tom van Steijn
Bennekom
53:10
52:50
106
Jaap Stouthamer
Climax
53:14
52:48
107
Michel Bilstra
Climax
53:17
53:14
108
Dick Vlaming
Lienden
53:22
53:08
109
Jurjen Hooijenga
Ede Gld
53:31
53:03
110
Henry Broek
Ede Gld
53:32
53:09
111
Jaap Immerzeel
Pallas '67
53:38
53:23
112
Dirk-Jan Meulman
Arnhem
53:54
53:39
113
Sander Luchtenburg
Ede Gld
53:59
53:47
114
Willie Jansen
Bennekom
54:00
53:59
115
Jaap van Bennekom
Veenendaal
54:09
53:57
116
Jan Dirk Huibers
Otterlo
54:16
53:52
117
Tjeerd-Harm van den Hoek
Climax
54:24
53:57
118
Niek Engel
Vleuten
55:07
54:55
119
Cees Methorst
Zegveld
55:38
55:28
120
Erwin Thimister
Pallas '67
55:39
55:23
121
Gerard Peters
Bennekom
55:40
55:25
122
Jan Oudenes
Bennekom
55:41
55:18
123
Jos Koeken
Pallas '67
55:43
55:15
124
Adrie Wichards
Bennekom
55:46
55:33
125
Leonard Luimes
Apeldoorn
56:01
55:48
126
Van de Berkt
Tiel
56:25
56:16
127
Herry van Holland
Veenendaal
56:38
56:16
128
Richard van der Star
Ede Gld
56:56
56:48
129
Maarten van EK
Arnhem
57:01
56:33
130
Willem Brons
Veenendaal
57:09
56:52
131
Alex van Tuyll
Wageningen
57:50
57:34
132
Harold Verstegen
Wageningen
58:14
57:55
133
Thijs Schrama
PAC
58:15
57:55
134
Henk Beuker
Bennekom
58:32
58:12
135
Joop Koster
Bennekom
58:47
58:35
136
Frans Teunissen
B.o.d. De Sprinters
59:02
58:41
137
Anne van der Meer
Rhenen
59:25
59:20
138
Bram Kooijman
Wageningen
59:31
59:14
139
Arno Reuling
Giesbeek
59:42
59:20
140
Job de Kleuver
Climax
59:44
59:40
141
Ad Albers
Tiel
59:51
59:41
142
Roland Klarenbeek
Ede Gld
1:00:09
59:44
143
August Laisina
Bennekom
1:00:51
1:00:25
144
Andre Bruins
Ede Gld
1:00:57
1:00:50
145
Peter Paul Cornielje
Wolfheze
1:01:18
1:01:10
146
Rob Bredewoud
Vleuten
1:03:01
1:02:30
147
Rob Hogendoorn
Ede Gld
1:03:02
1:02:31
148
Willem Kerkhof
Ede Gld
1:03:12
1:02:53
149
Theo Thijssen
Zevenaar
1:03:34
1:03:23
150
Reinoud van den Heuvel
Climax
1:09:40
1:09:16
151
Ben Kok
Kampen
1:11:20
1:10:53
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra de Jonge
Ciko '66
39:17
39:16
2
Samantha de Bruin
Veenendaal
41:31
41:29
3
Manon Mensink
Ciko '66
41:40
41:38
4
Femke Schoenmaekers
Nijmegen
42:38
42:35
5
Benja van Asperen
Wageningen
43:14
43:10
6
Leontien Waaijer
Doorn
45:26
45:23
7
Anke Hendriks
AV Wijchen
46:02
45:59
8
Moniek Verbeek
Pallas '67
46:04
45:56
9
Brigitte de Bruin
Veenendaal
47:52
47:48
10
Carlijn de Wit
Amersfoort
48:04
47:56
11
Esther van Jaarsveld
Ede Gld
48:12
47:58
12
Karin Inkenhaag
Veenendaal
49:06
49:02
13
Heleen Stellingwerf
Ede Gld
49:11
49:07
14
Janine de Zeeuw
Ede Gld
49:29
49:11
15
Julia Van der Molen
Vlieland
49:47
49:43
16
Esselien de Leeuw
De Meern
50:34
50:17
17
Levina Gaspersz
Altis
50:44
50:37
18
Sandra ten Bruggencate
Ede Gld
51:10
51:08
19
Roos Toorop
Wageningen
51:18
51:12
20
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
52:00
51:57
21
Marloes Springer
Ede Gld
52:12
51:48
22
Nel van Wijk-Morsch
Wolfheze
53:52
53:37
23
Astrid van Teeffelen
Climax
54:07
54:04
24
Saskia Vergeer
Arnhem
54:56
54:41
25
Suzanne Elbertsen
Climax
54:57
54:54
26
Astrid de Jager
Ede Gld
54:58
54:34
27
Mascha Engbers
Lunteren
55:00
54:34
28
Saskia Rijkenberg
Wageningen
55:55
55:33
29
Carolien Willemsen
Ede Gld
56:01
55:53
30
Elisabeth Bilo
Pallas '67
56:04
55:59
31
Erika Versaevel
Bennekom
56:27
55:58
32
Marion van den Wittenboer
Hellas
56:34
56:13
33
Manoah Oskam
Veenendaal
56:56
56:40
34
Gerda van Voorst
Bennekom
57:10
56:56
35
Anne Kemming
Nijmegen
57:53
57:32
36
Lenora Ditzler
Wageningen
57:59
57:52
37
Francesca Sitzia
Ede Gld
58:09
57:46
38
Mila Luleva
Bennekom
58:10
57:59
39
Anke van der Ploeg
Bennekom
58:21
58:18
40
Anneke van de Geijn
Pallas '67
58:26
58:01
41
Ingrid van der Laan
Bennekom
58:48
58:35
42
Gerda Meijer
Climax
59:17
58:58
43
Judith Klostermann
Climax
59:39
59:21
44
Vanessa Timorason
Arnhem
1:00:17
1:00:01
45
Béatrice von Poppe
Veenendaal
1:00:33
1:00:15
46
Marian Hazeleger
Climax
1:00:36
1:00:33
47
Gerda van der Neut
Climax
1:00:36
1:00:33
48
Andrea Bal
Veenendaal
1:00:43
1:00:26
49
Ingrid Tollenaar
Bennekom
1:00:47
1:00:30
50
Eva Rekers
Amersfoort
1:01:20
1:01:10
51
Yolanda Ooms
Barneveld
1:02:03
1:01:40
52
Yodit Keheda
Wageningen
1:02:03
1:01:57
53
Henrieke Brandsma
Ede Gld
1:02:04
1:01:52
54
Linda van Dijk
Barneveld
1:02:09
1:01:45
55
Erika Hoddenbagh
Ede Gld
1:02:16
1:02:06
56
Jolanda van Zalinge
Ede Gld
1:02:51
1:02:35
57
Arina van Hasselaar
Bennekom
1:03:02
1:02:33
58
Roosanne van Veelen
Ede Gld
1:03:12
1:02:52
59
Grardy Looije
Wageningen
1:03:42
1:03:28
60
Dorien Laport
Ede Gld
1:04:08
1:03:56
61
Yamil Maqueira Fresneda
Wageningen
1:04:25
1:04:23
62
Valesca van Rijswijk
Cuijk
1:04:46
1:04:24
63
Moniek Vesseur
Pallas '67
1:07:26
1:07:01
64
Albertine Schoester
Woerden
1:12:30
1:12:10
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Dekker
VAV
1:16:05
1:16:05
2
Danny Schoch
Wageningen
1:18:17
1:18:16
3
Laurens Kersten
Ede Gld
1:20:08
1:20:07
4
Rob Barel
VAV
1:22:35
1:22:34
5
Marco Davelaar
Veenendaal
1:26:04
1:26:04
6
Gerwin Rodenburg
Utrecht
1:26:09
1:26:06
7
Arjan de Mik
Veenendaal
1:26:21
1:26:21
8
Jan van Voorst
Bennekom
1:26:42
1:26:40
9
Vincent Hardeman
Ede Gld
1:27:52
1:27:45
10
René van der Linde
Zeist
1:27:57
1:27:53
11
Roel Timmer
Ede Gld
1:28:07
1:28:05
12
Thomas van Prooijen
Ede Gld
1:28:23
1:28:19
13
Harmen Kraai
Pallas '67
1:29:07
1:28:54
14
Bart Hellinga
Nijmegen
1:29:32
1:29:31
15
Harm Derks
Bennekom
1:29:51
1:29:48
16
Eddy van de Weerd
Baarn
1:30:18
1:30:16
17
Remco van Ommering
Scherpenzeel Gld
1:31:56
1:31:52
18
Martijn Hueskes
Wolfheze
1:32:49
1:32:40
19
Drikus Haalboom
avVN
1:33:35
1:33:34
20
Peter Huls
Cifla
1:33:35
1:33:35
21
Paul van Os
Climax
1:33:43
1:33:40
22
Maurice Sprijer
Meteren
1:36:16
1:36:09
23
Mark Timmer
Ede Gld
1:36:28
1:36:25
24
Ronald Vroon
Bennekom
1:36:30
1:36:25
25
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
1:36:33
1:36:29
26
Jeroen Oudenhoven
Pallas '67
1:36:48
1:36:45
27
Rick van Manen
Veenendaal
1:36:51
1:36:46
28
Peter Rappoldt
Ede Gld
1:37:07
1:36:48
29
Maarten Bremen
Veenendaal
1:37:23
1:37:20
30
Han Leijser
Huissen
1:37:41
1:37:38
31
Tom de Raad
avVN
1:37:43
1:37:34
32
Johan Simon
Terschuur
1:37:50
1:37:37
33
Rob Helming
Atletico '73
1:38:08
1:37:58
34
Koen van Manen
Veenendaal
1:38:10
1:38:05
35
Wouter de Rijk
Veenendaal
1:38:11
1:38:07
36
Eric de Fluiter
Veenendaal
1:38:13
1:38:08
37
Richard van Driel
Doornenburg
1:38:16
1:38:12
38
Jan Sonneveld
's-Gravenhage
1:38:27
1:38:23
39
Bas van Vliet
Pallas '67
1:38:33
1:38:27
40
Am lie a Kwie
Woudenberg
1:38:35
1:38:29
41
Wustefeld
Vianen Ut
1:38:51
1:38:41
42
Wilco Lammers
Ede Gld
1:38:56
1:38:49
43
Jacco van Haveren
Climax
1:39:15
1:39:10
44
Hugo Kabos
Ede Gld
1:39:22
1:39:19
45
Harm van Hal
Millingen aan de Rijn
1:39:23
1:39:21
46
Arjo van Hardeveld
Rhenen
1:39:33
1:39:30
47
Alex Gerritsen
Renkum
1:39:35
1:39:21
48
Sebastiaan van den Berg
Rotterdam
1:39:39
1:39:25
49
Kees Heije
Wageningen
1:39:40
1:39:27
50
Benjamin Van Dijk
Ede Gld
1:39:43
1:39:37
51
Nico Landman
U-Track
1:39:46
1:39:44
52
Tzu-yuan Su
Wageningen
1:39:51
1:39:51
53
Hugo Stuurman
Wageningen
1:39:56
1:39:48
54
Martin van den Berge
Ede Gld
1:39:59
1:39:54
55
Sergey Makaryan
Wageningen
1:40:11
1:40:07
56
Kees Kotterink
Eindhoven
1:40:17
1:40:16
57
Wim Elshout
avVN
1:40:29
1:40:28
58
Tony van Os
Rhenen
1:41:21
1:41:03
59
Julien van Dijk
Tartlétos
1:41:24
1:41:21
60
Rick van Voorst
Climax
1:41:27
1:41:21
61
Tim van Ommering
Renswoude
1:41:33
1:41:17
62
Wesley van Woudenberg
Barneveld
1:41:34
1:41:32
63
Johan Wisgerhof
Ede Gld
1:41:39
1:41:34
64
Bendiks Westerink
Heteren
1:41:51
1:41:49
65
Reinier Beltman
Eindhoven
1:42:10
1:42:06
66
Arie Hazenboom
Ede Gld
1:42:27
1:42:23
67
Piet van Holland
Ede Gld
1:42:51
1:42:39
68
Rob Terwindt
Cuijk
1:44:57
1:44:44
69
Joep Bos-Coenraad
Nijmegen
1:45:49
1:45:33
70
Rogier Kristel
Nijmegen
1:47:02
1:46:46
71
Joris EVen
Nijmegen
1:47:05
1:46:49
72
Henk-Jan Heij
Ede Gld
1:47:56
1:47:50
73
Geert-Jan Brouwers
Ede Gld
1:48:06
1:47:49
74
Louis Simon
Terschuur
1:48:46
1:48:32
75
Wim van Houten
Nijmegen
1:49:09
1:48:58
76
Ruben Polman
Ede Gld
1:49:10
1:48:58
77
Joop Ernst
Pallas '67
1:49:22
1:49:18
78
Christian van den Berge
Enschede
1:49:30
1:49:25
79
Eddy van Bemmel
Climax
1:51:10
1:51:04
80
Elbert Schrier
Bennekom
1:51:21
1:51:16
81
Ferdi Pol
Arnhem
1:51:24
1:51:06
82
Geert van Duinhoven
Renkum
1:51:59
1:51:53
83
Bart-Jan de Lorijn
Wageningen
1:51:59
1:51:53
84
Karl Pulleman
Veenendaal
1:52:03
1:51:44
85
Alwin Oerlemans
Woerden
1:52:33
1:52:12
86
Peter de Groot
Barneveld
1:52:49
1:52:46
87
Niels Velthuizen
Amersfoort
1:52:57
1:52:56
88
Marnix Rosman
Bennekom
1:53:03
1:52:41
89
Frans Stark
Hoevelaken
1:53:06
1:52:55
90
Frank Helming
Bennekom
1:55:48
1:55:37
91
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:56:04
1:55:56
92
Alfred Gaasbeek
Climax
1:56:44
1:56:26
93
Joost van Berkel
Utrecht
1:57:17
1:57:11
94
Harm Brouwer
Almere
1:58:30
1:58:18
95
Frank Mijnals
Amsterdam
1:58:44
1:58:30
96
Adriaan de Ruiter
Pallas '67
1:59:16
1:58:56
97
Nico Berghmans
Climax
1:59:50
1:59:48
98
Nol Janssen
Gendt
1:59:52
1:59:41
99
Geert-Jan van Berkel
Veenendaal
2:00:37
2:00:21
100
Johan Cobben
Wageningen
2:01:01
2:00:52
101
Frans Cobben
Wageningen
2:01:02
2:00:53
102
Ellis van Leusden
Oosterbeek
2:01:58
2:01:50
103
Henk Blom
Bunnik
2:02:15
2:02:15
104
Youp Horst
Eindhoven
2:03:11
2:03:01
105
Mark Roffelsen
Bennekom
2:04:33
2:04:21
106
Henk Wernsen
Barneveld
2:05:35
2:05:21
107
Roel ten Klooster
Wijhe
2:06:10
2:06:02
108
Sjaak Weststrate
Nieuwkoop
2:06:33
2:06:18
109
John Raan
Leiden
2:06:34
2:06:18
110
Bob Blaauw
Terlanen
2:06:54
2:06:37
111
Martin Wierink
Soest
2:07:04
2:06:51
112
Edwin van de Bospoort
Otterlo
2:07:11
2:07:05
113
Ronald Bouw
Veenendaal
2:07:58
2:07:40
114
Dempsey de Koning
Ede Gld
2:09:56
2:09:36
115
Joppe Boon
Pallas '67
2:10:43
2:10:34
116
Johnny van Eijden
Renkum
2:12:27
2:12:09
117
Gerard de Jongh
Nijkerkerveen
2:12:42
2:12:31
118
Dirk Kop
avVN
2:12:54
2:12:40
119
Zeger Roubos
Papendrecht
2:14:03
2:13:58
120
Arjan van Asselt
Bennekom
2:17:22
2:17:22
121
Karel Heij
Pallas '67
2:17:23
2:17:23
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simche Heringa
U-Track
1:29:51
1:29:50
2
Anneloes van Brummelen
Amsterdam
1:43:24
1:43:14
3
Gerda Sollie
Nederlandse Triathlonbond
1:48:05
1:47:59
4
Miranda van den Brink
Bennekom
1:50:01
1:49:49
5
Chantal Reuling
Giesbeek
1:53:16
1:53:12
6
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigter
1:53:18
1:53:13
7
Lineke Smit
Rijssen
1:54:21
1:54:11
8
Lydia Jeuken
ATV Venray
1:55:56
1:55:44
9
Tina van der Vijver
Maarn
1:56:57
1:56:45
10
Francine Egberts
Wageningen
1:57:26
1:57:22
11
Maartje Dekens
Ede Gld
1:58:43
1:58:34
12
Karin van der Goot
Pallas '67
1:59:56
1:59:49
13
Vera Nollen
Rotterdam
2:01:12
2:01:00
14
Alice van den Heuvel
Barneveld
2:01:15
2:01:07
15
Minke Schoffelmeer
Rhenen
2:01:21
2:01:05
16
Reinou Thijssen
Zevenaar
2:05:28
2:05:21
17
Bettine Kieft
Barneveld
2:05:35
2:05:21
18
Gerda Peeters Delauw
ATV Venray
2:06:48
2:06:42
19
Cynthia Sohilait
Barneveld
2:08:44
2:08:36
20
Alice van Holland
Veenendaal
2:08:56
2:08:50
21
Judith Blaauw
Terlanen
2:09:20
2:09:03
22
Nora Tijman
Arnhem
2:11:34
2:11:25
Vragen of opmerkingen over de uitslag mail naar inschrijfburo@cbfb.nl
www.uitslagen.nl
12-02-2018 14:51