Uitslagenlijst Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden

Leeuwarden - Zondag 4 februari 2018

J-15, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Detmar Immerzeel
Pallas '67
3:53
2
Nick Jellema
Franeker
4:03
3
Fons van der Steeg
Leeuwarden
4:29
4
Jelmer Teppema
Lionitas
4:36
5
Jan Nieland
Leeuwarden
4:38
6
Delano van zandvoort
Lionitas
4:41
7
Jayden van zandvoort
Lionitas
4:44
8
Folkert van der Veen
Burgum
4:50
9
Kasper Lubbers
Leeuwarden
4:51
10
Matthijs Galema
Lionitas
4:53
11
Stein Boringa
Leeuwarden
4:53
12
Yens van der Schaaf
Lionitas
4:54
13
Hessel Huinink
Lionitas
5:03
14
Yanco Zuidema
Lionitas
5:08
15
Jesco van Gelder
Lionitas
5:10
16
Jort Jellema
Lionitas
5:14
17
Mads Jellema
Lionitas
5:15
18
Ids Douma
Leeuwarden
5:43
19
Kristian Lubbers
Leeuwarden
8:19
20
Fosse van der Schaaf
Leeuwarden
8:42
21
Ruben Lubbers
Leeuwarden
8:55
M-15, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Néya Schuhmacher
Lionitas
4:09
2
Tineke Osinga
Berltsum
4:32
3
Amélie Berk
Lionitas
5:09
4
Sabine IJnema
Wytgaard
5:13
5
Dione van Gelder
Lionitas
5:14
6
Vera Klijnsma
Lionitas
5:24
7
Famke Douma
Leeuwarden
5:29
8
Rianne IJnema
Wytgaard
5:38
9
Emke van der Schaaf
Leeuwarden
5:44
10
Noëlle Berk
Leeuwarden
5:49
11
Ronja Lubbers
Leeuwarden
6:53
12
Enora Schuhmacher
Stiens
7:13
13
Femke van der Veen
Burgum
7:42
J-15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melle Ketellapper
Lionitas
9:38
9:37
2
Joey Teunis Roodzant
Leeuwarden
11:10
11:08
3
Igor de Haan
Lionitas
11:57
11:56
4
Daan Sikkema
Lionitas
13:31
13:30
M-15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Teppema
Lionitas
11:54
11:53
2
Tessa de Roos
Lionitas
12:26
12:25
3
Alanis Jorna
Lionitas
13:32
13:30
4
Lisca van Gelder
Lionitas
15:09
15:08
5
Kyra de Jong
Lionitas
15:10
15:08
6
Nina Jorna
Lionitas
15:30
15:29
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris van der Bosch
Impala
17:25
17:24
2
Pieter Prins
Friesland
17:31
17:30
3
Roeland Broekema
Vitalis
17:36
17:35
4
Marco Verkade
Loopgroep Leeuwarden
18:37
18:36
5
Einar Kuiper
Dronryp
19:54
19:53
6
Albert van der Ziel
Friesland
20:20
20:19
7
Aalzen Alma
Impala
21:07
21:06
8
Ruben Korte
Lionitas
21:10
21:10
9
Glenn de vries
Lionitas
21:31
21:30
10
Haije Stegenga
Leeuwarden
23:48
23:46
11
Dikkie van der Werf
Friesland
24:50
24:47
12
Jan willem Kooij
Leeuwarden
25:49
25:40
13
Meine Stegenga
Leeuwarden
26:00
26:00
14
Hans Nagtegaal
Grou
26:14
26:07
15
Stefan wolf
Leeuwarden
26:16
26:13
16
Ids Stegenga
Leeuwarden
26:42
26:40
17
Edwin Brouwer
Leeuwarden
27:31
27:26
18
Bart de jonge
Leeuwarden
28:20
28:16
19
Koos Pietersma
Lionitas
29:01
28:53
20
Maino van Uitert
Leeuwarden
29:31
29:24
21
Laurens Aaij
Loopgroep Leeuwarden
29:32
29:25
22
Iewke Hoekstra
Veendam
31:07
31:03
23
Chris Fahner
Lionitas
32:10
32:05
24
Frits Ottens
Friesland
32:20
32:14
25
Bas van der Ploeg
Ferwert
36:44
36:38
26
Jan van der Hoek
Friesland
38:14
38:06
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera Keidel
Impala
20:22
20:22
2
Meike Regeling
Lionitas
21:01
21:00
3
Rosa Los
Lionitas
21:38
21:36
4
Ine van Uitert
Leeuwarden
24:45
24:39
5
Robin Nijholt
AV Heerenveen
24:57
24:56
6
Susan van der Veer
Leeuwarden
27:09
27:07
7
Jeannemiek Miltenburg
Hilaard
27:51
27:50
8
Esmay de jonge
Lionitas
28:19
28:16
9
Lianne van Mourik
Lionitas
28:23
28:20
10
Marijke Ham
Leeuwarden
28:30
28:23
11
Michaela Martens
Leeuwarden
28:55
28:52
12
Pien Malewicz
Wijnjewoude
29:00
28:58
13
Sonja Gildemacher
Wijnjewoude
29:02
29:00
14
Corlinda Leffring
Leeuwarden
29:47
29:44
15
Astrid Hoekstra
Leeuwarden
29:52
29:48
16
Mirjam Hoekstra
Veendam
29:53
29:49
17
Paulien Lamsma
Leeuwarden
30:09
30:01
18
Hinke Oost
Leeuwarden
31:18
31:13
19
Meriam Reusink
Leeuwarden
31:20
31:14
20
Saskia Kuiper
Dronryp
31:49
31:47
21
Geertje Zijlstra
Leeuwarden
32:07
31:59
22
Jeannette Haan
Leeuwarden
33:14
33:06
23
Mirjam Steensma
St.-Jacobiparochie
33:41
33:36
24
Bianca Hoekstra
Veendam
34:51
34:46
25
Anita Hoekstra
Veendam
34:51
34:47
26
Cobie Swart
Loopgroep Berlikum
34:59
34:53
27
Ellen van der Ploeg
Sonnega
36:44
36:37
28
Greetje Bijlsma
Lionitas
37:54
37:49
MAN, 10,4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordy Idsinga
Loopgroep Leeuwarden
40:48
40:46
2
Daan van der Geest
Friesland
42:51
42:50
3
Allan van der Werf
Houten
43:22
43:20
4
Jelmer de Vries
Amsterdam
43:55
43:49
5
Richard Spoelstra
Lionitas
44:18
44:16
6
Jan de Vries
Friesland
44:31
44:28
7
Bert Kobus
Leeuwarden
44:59
44:56
8
Bennie Wiegman
HAC '63
45:30
45:29
9
Erwin Vonk
Harlingen
45:47
45:43
10
Catrinus Vroom
Hijum
46:23
46:20
11
Rob Dijkstra
Leeuwarden
46:52
46:48
12
Jan-Anne Postma
Zwagerbosch
46:59
46:57
13
Kersten Nobel
Leeuwarden
47:14
47:11
14
Douwe Schermer
Leeuwarden
47:20
47:14
15
Adrie Atsma
Leeuwarden
47:25
47:21
16
Bas Huizinga
Groningen
47:32
47:30
17
Reinder van der Veen
Kollumerzwaag
47:53
47:50
18
Hille Hellema
Hallum
48:13
48:10
19
Hendrie van der Werf
Friesland
49:09
48:51
20
Cor van Sluis
Friesland
50:06
50:04
21
Marco Vijver
Franeker
50:39
50:33
22
Keesjan de Vries
Lionitas
50:58
50:52
23
Johannes van der Schaaf
Lionitas
51:05
50:54
24
Alex Kramer
Stiens
51:08
51:03
25
Wietse Hensema
Leeuwarden
51:08
50:59
26
Klaas de Ruiter
Leeuwarden
51:14
51:04
27
Remco greydanus
Leeuwarden
51:19
51:19
28
Ferry Wijngaarden
Leeuwarden
51:23
51:19
29
Gerard Schade
Lionitas
51:45
51:23
30
Marcel Perdu
Leeuwarden
51:53
51:48
31
Peter Hoekstra
Leeuwarden
52:02
51:37
32
Rik Troostheide
Leeuwarden
52:02
51:58
33
Sjors Tissingh
Loopgroep Leeuwarden
52:03
52:00
34
Carlo Loos
Lionitas
52:03
51:51
35
Harry Zandstra
Leeuwarden
52:09
51:49
36
Chris Vreugdenhil
Leeuwarden
52:09
52:00
37
Dannie van der Naald
Leeuwarden
52:17
52:08
38
Lammert van der Meij
Leeuwarden
52:25
57:12
39
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
52:45
52:29
40
Jacob Dijkstra
Friesland
53:00
52:53
41
Hein Riewald
Dronryp
53:25
53:12
42
Wieger van Keulen
Friesland
53:27
53:21
43
Dies Snoodijk
Goutum
53:36
52:57
44
Marinus de Haan
Hurdegaryp
53:44
53:27
45
Wytse Hiemstra
Goutum
53:46
53:17
46
Jeroen Smid
Leeuwarden
54:13
54:05
47
Evert Rodenhuis
Leeuwarden
54:34
54:01
48
Justin Harmusial
Leeuwarden
54:36
54:21
49
Reimon Veenstra
Leeuwarden
54:36
54:21
50
Matthé Jacobs
Leeuwarden
54:52
54:45
51
Jelmer Visser
Leeuwarden
54:52
54:45
52
Wijnand Tjepkema
Loopgroep Stiens
55:31
55:24
53
Ronald Spoor
Leeuwarden
56:03
55:48
54
Klaas van der Schaaf
Lionitas
56:04
55:52
55
Anne van IJs
Leeuwarden
56:07
55:45
56
Johan Capelle
Gytsjerk
56:10
55:54
57
Tim ter Berg
Leeuwarden
56:11
55:56
58
Edo Eisma
Goutum
56:22
56:09
59
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
56:24
56:05
60
Dennis Krigee
Goutum
56:32
56:02
61
Marco Kikkert
Leeuwarden
56:33
56:04
62
Dirk van der Meij
Leeuwarden
56:35
56:23
63
Keimpe Jager
Friesland
56:36
56:28
64
Anco Buning
Leeuwarden
57:02
56:58
65
Alfred Knobbe
Lionitas
57:10
56:48
66
Sieds Brouwer
Lionitas
57:11
56:55
67
Sander de Haas
Leeuwarden
57:38
57:19
68
Herman Wassens
Lionitas
57:38
57:16
69
Piet Runia
Stiens
57:54
57:34
70
Sije Boskma
Lionitas
58:01
57:53
71
Egbert Geertsma
Groningen
58:07
57:41
72
Ralph Zuidema
Leeuwarden
58:10
57:48
73
Berend de Jong
Leeuwarden
58:16
58:02
74
Uif van Driel
Leeuwarden
58:37
58:32
75
Karst Anema
Friesland
58:40
58:33
76
Jan Meindertsma
Goutum
59:06
58:49
77
Siebren Duurken
Leeuwarden
59:58
59:34
78
Jeffrey Rietbroek
Wytgaard
59:58
59:35
79
Erwin Bos
Goutum
59:58
59:27
80
Carel Harkema
Friesland
1:00:02
59:55
81
Theo Van der Zee
Stiens
1:00:25
1:00:19
82
Harrie Moerings
Leeuwarden
1:00:25
1:00:14
83
Harold Rakers
Lionitas
1:00:31
1:00:03
84
Pieter Postma
Goutum
1:00:35
1:00:03
85
Wildschut Anne
Leeuwarden
1:01:06
58:21
86
Frans Hoitinga
Leeuwarden
1:01:30
1:01:20
87
Jaap Wit
Friesland
1:01:32
1:01:08
88
Anne-Martin de Jong
Leeuwarden
1:01:41
1:01:32
89
Rense Zwerver
Leeuwarden
1:02:17
1:02:05
90
Niels Veenstra
Leeuwarden
1:04:02
1:03:41
91
Wijbrand de Graaf
Berltsum
1:04:25
1:04:12
92
Aad van der Burg
Friesland
1:04:40
1:04:20
93
Jan Panhuis
Friesland
1:04:40
1:04:22
94
Harm Postma
Friesland
1:04:40
1:04:22
95
Wijbrand de Groot
Feanwalden
1:04:40
1:04:22
96
Willem Reitsma
Friesland
1:04:41
1:04:22
97
Klaas Nieuwhof
Berlikum
1:05:23
1:04:56
98
Matthijs Vleugel
Lionitas
1:06:07
1:05:42
99
Kees Brussee
Leeuwarden
1:09:55
1:09:31
100
Domien Alkema
Menaam
1:12:42
1:12:25
101
Jippe Bokma
Friesland
1:17:45
1:17:35
102
Reinder Sinnema
Lionitas
1:17:46
1:17:36
103
Joop Boonstra
Friesland
1:17:46
1:17:37
104
Herman Hoekstra
Friesland
1:17:46
1:17:38
105
Rob Jaski
Leeuwarden
1:25:01
1:24:43
VROUW, 10,4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adriana Overgoor
Groningen
46:18
46:16
2
Anita van der Wal
Friesland
50:46
50:45
3
Desiree Winterwerp
HAC '63
51:21
51:18
4
Harmke Boringa
Friesland
52:09
52:02
5
Susan de Kort
Leeuwarden
54:31
54:05
6
Romy van Dijk
Lemmer
55:19
55:06
7
Marjet van der Wal
Leeuwarden
56:08
55:55
8
Rinyanne Dirksma
Friesland
56:11
55:58
9
Marianne Kooistra
Lionitas
56:17
55:58
10
Marja Robijn
Leeuwarden
56:24
56:06
11
Tjitske van Lien
Lionitas
57:10
56:55
12
Anita de Vreeze
Leeuwarden
57:36
57:26
13
Janette Haasdijk
Lionitas
57:36
57:14
14
Margreet Dijkstra
Lionitas
57:38
57:19
15
Elly Zwart
Lionitas
57:51
57:34
16
Kim Boonstra
Leeuwarden
58:43
58:33
17
Trea Walstra
Menaam
59:19
58:53
18
Christien ten Hoeve
Franeker
59:21
58:58
19
Esther Boskma
Hurdegaryp
59:22
59:14
20
Tialda Zwart
Hurdegaryp
59:26
59:11
21
Jacqueline Sollie
Stiens
59:31
59:25
22
Petra Lok
Lionitas
59:54
59:34
23
Jelly Haarsma
Ternaard
1:00:04
59:54
24
Linda Dekker
Lionitas
1:00:12
59:55
25
Mariëlle de Haan
Stiens
1:00:24
1:00:19
26
Marianne Haijma
Lionitas
1:01:25
1:01:10
27
Maaike Groeneveld
St.-Annaparochie
1:01:25
1:01:10
28
Anke Peterson
Lionitas
1:01:34
1:01:20
29
Celesta Braaksma
Leeuwarden
1:01:56
1:01:45
30
Marijke de Boer
Lionitas
1:02:03
1:01:51
31
Miranda Le
Leeuwarden
1:02:19
1:02:13
32
Willy de Jong
Leeuwarden
1:03:13
1:02:49
33
Jacqueline Wijbenga
St.-Annaparochie
1:04:15
1:03:50
34
Linda Hofman
Leeuwarden
1:04:39
1:04:32
35
Riek van der Meulen
Lionitas
1:04:43
1:04:38
36
Jelly Koopmans
Marsum
1:04:43
1:04:37
37
Anneke van der Zwaag
Leeuwarden
1:05:16
1:04:49
38
Margreeth Korten
Lionitas
1:06:07
1:05:41
39
Klaske van der West
Joure
1:06:09
1:05:59
40
Tineke Dijkstra
Friesland
1:08:14
1:07:54
41
Inge Kools
Friesland
1:08:14
1:07:54
42
Jolanda Nijenhuis
Friesland
1:08:15
1:07:54
43
Annet Reitsma
Drachten
1:08:17
1:07:49
44
Coby de Swart
Ried
1:08:20
1:07:59
45
Anneke Sijtsma
Friesland
1:08:20
1:08:07
46
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:09:55
1:09:25
47
Sietske van der Bij
Friesland
1:14:06
1:13:43
48
Audrey van Gelder
Friesland
1:15:14
1:14:44
49
Sjoukje Sinnema
Friesland
1:15:16
1:15:16
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Vijver
Hichtum
1:13:11
1:13:10
2
Dennis Westra
Vitalis
1:15:54
1:15:51
3
Mechiel Zantema
Friesland
1:18:36
1:18:34
4
Wilco Kooistra
Leeuwarden
1:18:58
1:18:55
5
Douwe Nauta
Lionitas
1:19:08
1:19:07
6
Geale Simon Postma
Kollum
1:21:46
1:21:45
7
Remco Schraa
Loopgroep Leeuwarden
1:23:44
1:23:42
8
Ale Bijlsma
Garyp
1:26:03
1:26:03
9
Auke Meinsma
Loopgroep Leeuwarden
1:26:04
1:26:02
10
Willem Wijma
Lionitas
1:26:06
1:26:02
11
Fokko Smedema
Hellas
1:26:16
1:26:14
12
Reinier Hitzert
Loopgroep Leeuwarden
1:27:32
1:27:28
13
Klaas Kroese
Scharnegoutum
1:28:05
1:28:03
14
Henk van Eldik
Lionitas
1:30:05
1:30:02
15
Klaas de Graaf
Leeuwarden
1:30:13
1:30:08
16
Andre Ydema
Lionitas
1:30:16
1:30:09
17
Edwin Voorwinde
Grou
1:32:25
1:32:20
18
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:33:28
1:33:25
19
Jan van der Veen
Hurdegaryp
1:34:17
1:34:09
20
Martijn Schmit
Grou
1:34:30
1:34:23
21
Pieter Miedema
Leeuwarden
1:34:35
1:34:31
22
Gerben Groenewoud
Loopgroep Leeuwarden
1:34:35
1:34:29
23
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:35:13
1:35:08
24
Tsjerk-Sake Castelein
Athleta
1:35:57
1:35:57
25
Marcel Hoekstra
Friesland
1:36:29
1:36:24
26
Rienk de Vries
Lionitas
1:37:15
1:37:10
27
Keimpe Reitsma
Pieterzijl
1:37:32
1:37:30
28
Jacob Munneke
Leeuwarden
1:37:51
1:37:47
29
John-Paul Kloosterman
Leeuwarden
1:38:19
1:38:19
30
Arie de Jong
St.-Jacobiparochie
1:38:32
1:38:22
31
Tom Pietersma
Goutum
1:38:48
1:38:39
32
Bart van der Veen
Friesland
1:38:49
1:38:47
33
Aldert Cuperus
Lionitas
1:38:51
1:38:46
34
Rikus van Wijk
Lionitas
1:39:31
1:39:26
35
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:39:32
1:39:25
36
Hugo Reitsma
Lionitas
1:39:32
1:39:23
37
Frank van der Molen
Hurdegaryp
1:39:34
1:39:23
38
Giancarlo Rizzo
Amsterdam
1:39:38
1:39:35
39
Arnold Hager
Leeuwarden
1:39:41
1:39:34
40
Dirk de Groot
Lionitas
1:40:13
1:40:04
41
Tonnie Schokker
De Blesse
1:40:20
1:40:07
42
Jan van der Werf
Lionitas
1:40:25
1:40:20
43
Jurjen van Tellingen
Leeuwarden
1:40:27
1:40:24
44
Jan van der Meij
Friesland
1:40:34
1:40:21
45
André Jellema
Lionitas
1:40:47
1:40:39
46
Wessel de Vries
Leeuwarden
1:41:19
1:41:15
47
Klaas Jan Huizing
Lionitas
1:41:50
1:41:45
48
Jasper de Noord
Lionitas
1:42:12
1:42:06
49
Robert de Groot
Wirdum Fr
1:42:18
1:42:18
50
Yuri Bongenaar
Leeuwarden
1:42:27
1:42:15
51
Eldert Berends
Leeuwarden
1:42:54
1:42:50
52
Willem Biemolt
Friesland
1:43:03
1:42:49
53
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:43:30
1:43:27
54
Marco van der Wal
Lionitas
1:45:04
1:45:00
55
Piet Struiksma
Lionitas
1:46:00
1:45:55
56
Murk Postma
Oudehaske
1:46:40
1:46:33
57
Rien Diepenbroek
Grou
1:47:06
1:46:58
58
Niels Blaauw
Lionitas
1:48:03
1:47:52
59
Hans Bonnema
Lionitas
1:48:07
1:48:01
60
Sikke Koopmans
Feanwalden
1:48:47
1:48:36
61
Auke Mulder
Leeuwarden
1:48:54
1:48:40
62
Emiel Adema
Menaam
1:49:31
1:49:16
63
Klaas de Groot
Leeuwarden
1:50:50
1:50:38
64
Eddy van der Wit
AV Zeewolde
1:53:11
1:53:00
65
Tjeerd Visser
Friesland
1:53:50
1:53:41
66
Louis Bakker
Friesland
1:54:03
1:53:52
67
Jeen Bruinsma
Katlijk
1:55:42
1:55:31
68
Sander Zielhuis
Loopgroep Leeuwarden
1:55:48
1:55:40
69
Alco de Jong
Friesland
1:56:23
1:56:12
70
Jan Nanninga
Leeuwarden
1:57:50
1:57:42
71
Bouke Fennema
Friesland
1:57:59
1:57:46
72
Reinder Tel
Surhuizum
2:02:02
2:02:02
73
Chris Buijtenhuijs
Groningen
2:03:10
2:03:02
74
Edward Postma
Drachten
2:03:28
2:03:16
75
Fokke Hoeksma
Menaam
2:06:16
2:06:05
76
Johan Zwerver
Friesland
2:08:36
2:08:26
77
Steve Blokker
Leeuwarden
2:18:33
2:18:16
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
1:37:24
1:37:15
2
Inge van Schaick
Lionitas
1:42:22
1:42:12
3
Hester Henstra
Loopgroep Leeuwarden
1:42:39
1:42:30
4
Freke Kloek
Lionitas
1:46:17
1:46:13
5
Grietje van der Schaaf
Lionitas
1:49:05
1:49:01
6
Hillegien Tol
Leeuwarden
1:56:44
1:56:32
7
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:58:32
1:58:23
8
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:58:32
1:58:23
9
Hikmet yigit
Goutum
2:00:08
1:59:57
10
Marije Postma
Drachten
2:03:28
2:03:16
11
Siska Bongenaar
Leeuwarden
2:06:43
2:06:31
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
Met dank aan onze sponsors Running Center, FrieslandCampina, Auke Rauwerda.
Tevens dank aan alle vrijwilligers, zonder hen was het niet gelukt.
www.uitslagen.nl
05-02-2018 17:21