Uitslagenlijst Leudal Cross

Haelen - Zondag 4 februari 2018

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Berben
België
31:00
2
Stef Simons
België
31:27
3
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
32:35
4
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:10
5
Joost Rademaekers
AV Weert
33:42
6
Joost Bovee
ATV Venray
34:21
7
Ron Spreeuweberg
Atletiek Helden
35:14
8
Ralph Scherjon
Scopias
35:52
9
Wilco Goorts
Lopersgroep Deurne
36:26
10
Wiljo Ermers
GAC Gemert
36:48
11
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
37:38
12
Pascal Demacker
Scopias
37:40
13
Daniel Drummen
't Jasper Sport
37:57
14
Sander Steijvers
AV Weert
38:17
15
Stefan Verbeek
38:45
16
Luke Hekers
Nederweert
39:14
17
Luuk Hensen
Scopias
39:52
18
Roel Jansen
Atletiek Leudal
40:03
19
Guus Ummenthun
Sevenum
41:00
20
Geert van den Hurk
Someren
43:34
21
Karel Küsters
Venlo
43:43
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Heiligers
Caesar
33:29
2
Ron Koster
Atletiek Helden
33:35
3
Raymond van Hall
34:10
4
Ronald Langenhuizen
Roermond
34:32
5
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
35:35
6
Roel Roubroeks
37:02
7
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
37:09
8
Olav Nieuwenhuis
38:06
9
Jeroen Hendriks
Tegelen
40:08
10
Andrew Leenen
Roggel
40:27
11
Geert Kurstjens
Belfeld
42:13
12
Karl van Daal
Venray
42:32
13
Roel Segers
43:20
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Adriaens
AV Weert
33:49
2
Erik Houben
AV Weert
36:02
3
Edwin Kok
37:32
4
David Leidelmeijer
AV Weert
38:18
5
Sven van Den
Lopersgroep Deurne
38:19
6
Theo Timmermans
Weert
39:27
7
Mike Curvers
Scopias
39:38
8
Stephan Qarimi
AV Weert
40:37
9
Ger Comyns
AV Weert
42:55
10
Peter Verbruggen
GAC Gemert
42:56
11
Bas Mols
Unitas
43:13
12
Mark de Vries
Helmond
43:24
13
Marcel van Aggel
De Grenslaupers
45:02
14
Erik Bond
Achilles-Top
48:35
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
De Keien
34:52
2
Jean Pierre Dieteren
Caesar
35:00
3
Paul Coolegem
avVN
35:24
4
Jos de Groot
De Rips
38:25
5
Eric van Mierlo
Roermond
40:50
6
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
41:14
7
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
42:20
8
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
42:35
9
Eric Smeets
44:49
10
Frank Heijkers
47:34
11
Eric Peeters
Heythuysen
1:00:58
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
34:05
2
Martien Korten
Weert
38:12
3
John Kocken
HAC
39:50
4
Perry Peeters
Baarlo
43:18
5
Ad Meeuws
't Jasper Sport
43:38
6
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
45:40
7
Nol Geurts
Heythuysen
48:04
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oehlen
avVN
38:42
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
38:47
3
Henk Flipsen
Prins Hendrik
39:12
4
Ron Vermeulen
GAC Gemert
40:33
5
Henk van Eck
GAC Gemert
41:56
6
Piet Jaspers
't Jasper Sport
43:42
7
Wil Cootjans
44:17
8
Piet Aarts
Wanssum
50:29
9
Paul Smeets
Geulle
52:10
10
Luud Zeegers
Someren
53:15
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Gijsbers
AV Weert
41:02
2
Eefje Melssen
GAC Gemert
41:21
3
Birgit Bertrand
Kerkrade
43:42
4
Sandra Frenken
Weert
46:08
5
Sandra van der Heijden
Tegelen
48:34
6
Vera Dings
Kessel Lb
50:16
7
Lenny Engelen
Leveroy
50:45
8
Karin van Veggel
Scopias
57:50
9
Inez Ruitenbeek
Scopias
1:02:30
MKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Sterren
Frankfurt
15:14
2
Teun Duisters
Budel
15:20
3
Piet Crommen
België
15:23
4
Guido Hendrix
Stramproy
15:31
5
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:36
6
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
15:40
7
Niels Jacobs
ATH
15:44
8
Ruben Max
Hoeselt
16:25
9
Jurjen Knarren
AVON
17:18
10
Roger Veldman
Achilles-Top
17:32
11
Rens van Dongen
Tegelen
17:33
12
Roel Peters
GAC Gemert
17:46
13
Manfred Herzog
Dusseldorf
18:00
14
Erik van den Heuvel
Swalmen
18:19
15
Floor Kouwenberg
Venlo
18:29
16
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
18:55
17
Frank Hendriks
Deurne
19:17
18
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
19:21
19
Andreus Thurau
Kaarst
19:52
20
Roel Hermsen
Venray
20:24
21
Robert Russek
Monchengladbach
20:33
22
Ruud Langstraat
ATH
21:17
23
Eric Jacobs
Molenbeersel
21:24
24
Michel Groffen
ATV Venray
21:37
25
Jones Ewalds
Venlo
21:43
26
Nick van Rijt
Haelen
22:04
27
Maarten Aan den Boom
Venlo
22:06
28
Pascal Pelzer
Achilles-Top
22:32
29
Remco Verbruggen
Atletiek Helden
22:48
30
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
22:54
31
Jan van Lessch
Neuss
23:07
32
Michael van Gemen
Velden
23:57
33
Johan van Lith
24:00
34
Marc Bliec
Achilles-Top
24:03
35
Ronald Spoor
Helmond
24:15
36
Sander van Venrooij
Oss
28:01
37
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
30:30
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Korten
AV Weert
17:39
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
19:25
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Gielen
Tegelen
18:30
2
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
21:45
3
Bianca Teuwsen
Griendtsveen
21:49
4
Denise Dillmann
Achilles-Top
24:00
5
Wendy Duys
Velden
25:01
6
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
26:19
7
Monique Boots
Heythuysen
26:23
8
Joyce Albers
Heerlen
26:26
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
19:54
2
Jozet Tomassen
Atletiek Leudal
20:28
3
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
21:54
4
Joscha Lansbergen
Haelen
22:49
5
Adriek de Man
Someren
23:50
6
Daphne Broers
HAC
23:54
7
Resi Stappers
Hegelsom
26:07
8
Veron Jongstra
Kerkrade
28:44
9
Odette W
29:50
JJUNA, JA/JB JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anday Tekle
Unitas
15:13
2
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
16:49
3
Koen Frenken
Achilles-Top
17:23
4
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:34
JJUNB, JA/JB JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
15:12
2
Thijs van Lith
ATH
15:39
3
Jesse Cuijpers
Caesar
17:09
4
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:30
5
Olivier Gijbels
Venloop Running Team
17:34
6
Davy Schoeber
HAC
18:46
7
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
19:05
8
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
20:05
MJUNA, MA/MB/JC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke van Gog
Ospel
14:18
2
Hannah Clercx
Asterix
14:45
3
Femke van Gog
Ospel
15:06
4
Jitte Goossens
ATV Venray
18:03
MJUNB, MA/MB/JC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
14:04
2
Violet Willems
Achilles-Top
14:10
3
Kirsten Maes
Unitas
14:53
4
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
15:17
5
Tara Goossens
ATV Venray
16:13
6
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
16:22
7
Resy van Iersel
't Jasper Sport
16:26
8
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
17:01
9
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
17:28
10
Esmee Donders
ATV Venray
17:49
JJUNC, MA/MB/JC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
12:14
2
Carlo Schoonen
HAC
12:22
3
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
13:32
4
Lars van der Zanden
HAC
14:11
5
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
14:37
6
Milan Sonnemans
Atletiek Helden
14:44
7
Kars Reijnen
HAC
14:46
8
Loek Peute
Atletiek Helden
15:05
9
Gijs van Lieshout
HAC
15:07
10
Riks Pollen
Scopias
15:17
11
Teun van Dijk
't Jasper Sport
15:20
12
Stef Langendonk
HAC
15:31
13
Stijn Gerritsen
AV Weert
15:45
14
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
16:18
15
Dennis de Jager
HAC
17:36
16
Roel van Engeland
HAC
17:39
MJUNC, MC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
10:36
2
Emma Bijnen
HAC
10:46
3
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
11:18
4
Demi de Vries
HAC
11:40
5
Robin Scheenen
Atletiek Helden
11:52
6
Xenia Raptis
Scopias
12:10
7
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
12:42
8
Femke Bouten
Atletiek Helden
13:24
9
Hester Neijmeijer
HAC
13:34
10
Eline Eekhout
Atletiek Helden
14:52
11
Maud Seuren
AV Weert
15:29
JJUND, JD JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
9:33
2
Jeroen van Lith
ATH
9:42
3
Julian van Rens
ATV Venray
9:48
4
Ramón Setz
Geldrop
10:03
5
Dani Meisen
Caesar
10:22
6
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
10:31
7
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
10:35
8
Luuk Verhoeven
HAC
10:37
9
Seph Timmermans
AV Weert
10:38
10
Finn Janssen
Atletiek Helden
10:39
11
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
10:40
12
Thomas Aerdts
Scopias
10:46
13
Joep ten Houten
HAC
10:49
14
Guus van Riel
Atletiek Helden
11:02
15
John Linders
Lopersgroep Deurne
11:07
16
Jio Classen
Scopias
11:11
17
Cas Rijvers
Scopias
11:14
18
Tijn Bruyns
ATV Venray
11:23
19
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
11:28
20
Ramses ten Houten
HAC
11:50
21
Sef Heinrichs
Scopias
12:21
22
Nick Steeghs
Scopias
12:31
23
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
12:42
24
Jort Fleuren
Atletiek Helden
12:52
25
Senna America
Achilles-Top
12:53
26
Stijn Fila
Atletiek Helden
13:10
MJUND, MD JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
6:53
2
Chayel Blettermann
ATV Venray
6:59
3
Lisan Stijnen
Caesar
7:01
4
Meike Bliek
Achilles-Top
7:09
5
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
7:13
6
Valerie Chu
AV Weert
7:16
7
Mette Jacobs
Scopias
7:31
8
Mirre Vissers
Atletiek Helden
7:34
9
Meike Janssen
AV Weert
7:39
10
Maureen Mols
Achilles-Top
7:43
11
Floor van Riel
Atletiek Helden
7:46
12
Vera van Erp
Atletiek Leudal
7:46
13
Lobke Pollen
Scopias
7:54
14
Sanne Michiels
ATH
8:02
15
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
8:12
16
Danique Willemsen
Scopias
8:17
17
Amber Görög
AV Weert
10:19
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
6:38
2
Fergus Tabor
HAC
6:45
3
Karsten Debets
AVON
6:47
4
Jorg Klomp
ATH
6:55
5
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
7:09
6
Dylan Hameetman
HAC
7:10
7
Bas Verheijen
AV Weert
7:11
8
Simon Goossens
Atletiek Helden
7:12
9
Stijn Pelzer
Achilles-Top
7:18
10
Mads Verhofstadt
HAC
7:19
11
Splinter Ikkink
Geldrop
7:20
12
Yannic van der Wulp
Geldrop
7:42
13
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
7:53
14
Rens Heygele
HAC
7:54
15
Robin van Roy
Atletiek Leudal
7:57
16
Merijn Bond
Achilles-Top
7:58
17
Raf Wolters
Swift
7:59
18
Robert van Rooijen
Atletiek Leudal
8:00
19
Chris Vijfwinkel
Scopias
8:03
20
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
8:04
21
Nate Sillekens
Atletiek Helden
8:05
22
Faas Wanten
Scopias
8:07
23
Guus Lammers
't Jasper Sport
8:17
24
Ties van de Werken
AV Weert
8:25
25
Luc Houben
Scopias
8:29
26
Sven Verbakel
HAC
8:30
27
Raf Gout
Scopias
8:31
28
Sven Theunissen
AV Weert
8:34
29
Gijs op ´t Root
AV Weert
8:40
30
Hielke Waterschoot
HAC
8:42
31
Vin van Bogget
't Jasper Sport
8:44
32
Levi Vissers
Atletiek Helden
8:46
33
Fabian Kessels
AV Weert
8:50
34
Teun Schattefor
Scopias
8:55
35
Jop Gubbels
Scopias
8:57
36
Tim Hendrikx
Scopias
9:00
37
Jesse Steeghs
Scopias
9:02
38
Luc Sanders
ATV Venray
9:05
39
Matthijs Ottenheim
Atletiek Helden
9:18
40
Siem Wanten
Scopias
9:30
41
Jordan Driessen
Scopias
10:09
42
Tim Trienes
Scopias
10:10
43
Luca Keijsers
Scopias
10:46
44
Mathieu Huys
Scopias
10:55
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:33
2
Anouk Langstraat
ATH
6:51
3
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
6:57
4
Mahalet Woldemesekel
Deurne
7:00
5
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
7:00
6
Sofie van Wouwe
ATH
7:04
7
Amina Dillmann
Achilles-Top
7:06
8
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
7:24
9
Lieke Jans
Achilles-Top
7:26
10
Kiara Sluijpers
AVON
7:27
11
Bente Jacobs
Scopias
7:32
12
Sofie Bos
Scopias
7:42
13
Lucy Janssen
ATV Venray
7:47
14
Sjuulke Heinrichs
Scopias
8:00
15
Mirthe Reijnen
HAC
8:13
16
Danique Adriaans
GAC Gemert
8:26
17
Dagmar Oosting
ATV Venray
8:30
18
Jara Beks
ATV Venray
8:39
19
Simone Verbakel
HAC
8:55
20
Noa van den Akker
Atletiek Leudal
9:00
21
Isabel van Bakel
ATV Venray
9:00
22
Sofie Soer
AV Weert
9:06
23
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
9:11
24
Luna Badur
HAC
9:26
25
Sofie Metsenmakers
Atletiek Leudal
9:28
JPUPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
6:51
2
Alain Ritten
Achilles-Top
7:14
3
Moos Mevissen
Swift
7:22
4
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
7:26
5
Pepijn van den Hurk
ATH
7:52
6
Adam Kovacs-Borbas
ATH
7:55
7
Ravi Classen
Scopias
8:16
8
Remco Adriaans
GAC Gemert
8:18
9
Tim Michiels
ATH
8:22
10
Yon Peeters
Atletiek Helden
8:53
11
Witek Kozlowski
Atletiek Leudal
9:01
12
Mees Verstappen
Atletiek Leudal
9:12
13
Casper Rekmans
AV Weert
9:24
14
Daan Verbakel
HAC
10:03
MPUPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
7:46
2
Hedwig Tabor
HAC
7:59
3
Kim Juchems
Achilles-Top
8:02
4
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
8:04
5
Lieve Derks
ATH
8:08
6
Evi Jongen
Scopias
8:19
7
Laura Sluijpers
AVON
8:20
8
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
8:27
9
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
8:29
10
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
8:32
11
Isabel Aerdts
Scopias
8:33
12
Rian Janssen
Scopias
9:12
13
Imke Wijnen
AV Weert
10:07
JPUPC, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Wassenberg
Unitas
3:42
2
Jan Aardenburg
Unitas
3:47
3
Twan ten Have
Scopias
3:49
4
Nick van Montfort
Scopias
4:00
5
Jente Wekenborg
Scopias
4:01
6
Jarne Reijnen
HAC
4:03
7
Justin Smirk
HAC
4:08
8
Sjoerd Janssen
Scopias
4:12
9
Jens Pasmans
Geldrop
4:14
10
Bram Nabuurs
Overloon
4:19
11
Stijn Vissers
Atletiek Helden
4:21
12
Tim Lommen
Scopias
4:30
13
Stan Willemsen
Atletiek Helden
4:32
14
Pepijn Afman
Swift
4:34
15
Casper van de Weert
't Jasper Sport
4:35
16
Raf Ikkink
Geldrop
4:38
17
Lucas Ottenheim
Atletiek Helden
4:43
18
Matteo van Leeuwen
Atletiek Leudal
5:00
19
Sven Eyckmans
Atletiek Leudal
5:01
20
Colin van Moorsel
Atletiek Leudal
5:19
21
Kyle Sillikens
Atletiek Helden
5:34
MPUPC, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
3:43
2
Aila Colijn
AV Weert
4:05
3
Anne-Fleur van den Akker
Atletiek Leudal
4:09
4
Marijke Schraets
Scopias
4:30
5
Roos van Houts
't Jasper Sport
4:33
6
Maud Helmink
Scopias
4:44
7
Jelyna Leenders
ATV Venray
4:47
8
Renske van Roy
Atletiek Leudal
4:49
9
Nienke Roesink
HAC
7:02
MMINI, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise van den Akker
Atletiek Leudal
4:09
2
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:19
3
Daphne Klomp
Scopias
4:22
4
Arden Veldman
Achilles-Top
4:31
5
Eden Kessels
AV Weert
4:56
6
Anouk Schuitema
Eindhoven Atletiek
5:22
7
Jill van Lieshout
Deurne
6:25
8
Lynn Schuitema
Eindhoven Atletiek
7:00
JMINI, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rekmans
AV Weert
4:13
2
Dirk Nabuurs
Overloon
4:15
3
Tim de Kok
GVAC
4:17
4
Aron Kovacs-Borbas
ATH
4:20
5
Koen Verheijen
AV Weert
4:36
6
Jort van de Hoef
ATV Venray
5:29
www.uitslagen.nl
05-02-2018 18:17