Uitslagenlijst Van den Noort Atledo Cross

Dongen - Zondag 4 februari 2018

JPUPC, J PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daimy van Beek
Fortuna
4:16
2
Thom Pelkmans
Sprint
4:18
3
Stan Struyfs
Gloria
4:25
4
Sep Hendrix
Gloria
4:39
5
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:46
6
Rens Gulickx
Gloria
4:50
7
Jonas den Heijer
Sprint
4:53
8
Riemer van Son
Scorpio
4:59
9
Ramon Derks
Atledo
5:00
10
Gijs Versteden
Attila
5:01
11
Mike van der Galien
Atledo
5:04
12
Milan Bavius
Atledo
5:04
13
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
5:05
14
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
5:09
15
Siebe van der Lee
Atledo
5:12
16
Lander Jansens
Gloria
5:16
17
Willem de Jong
Atledo
5:18
18
Gijs van den Heijkant
Taxandria Atletiek
5:19
19
Stijn Verhoeven
Sprint
5:21
20
Brim Devue
Gloria
5:29
21
Marijn Niessen
Scorpio
5:41
22
Ferre Florijn
Scorpio
5:44
23
Jort Griep
Scorpio
5:48
24
Seth Wennekes
Scorpio
5:50
25
Giel van den Mosselaar
Atledo
5:54
26
Goof Schoormans
Atledo
5:54
27
Kik Hendrix
Gloria
5:57
28
Siem van Tetering
Scorpio
6:13
29
Bram van Sas
Gloria
6:28
30
Dion van Beek
Fortuna
6:28
31
Jasper Broeders
Atledo
6:49
32
Rembrandt Noordanus
Atledo
7:00
33
Jens de Bie
Atledo
7:11
MPUPC, M PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:36
2
Noa Boutkan
Olympus '70
4:45
3
Elin de Koeijer
Attila
4:48
4
Bente Voskens
Gloria
5:07
5
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:24
6
Floor Eelkema
Scorpio
5:37
7
Fleur Claessen
ACW '66
5:38
8
Kaat Proost
Gloria
5:40
9
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
5:46
10
Jill Hess
Taxandria Atletiek
5:58
11
Sanne van Daelen
Spiridon
6:08
12
Lilly van Tienen
Scorpio
6:16
13
Femke Broeders
Atledo
6:48
JPUPB, J PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:13
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:14
3
Luuk Boutkan
Olympus '70
4:15
4
Tijn Loderus
Sprint
4:17
5
Ramon Vaandrager
Energie
4:24
6
Finn Hoek
Scorpio
4:29
7
Tom Weevers
Scorpio
4:32
8
Bob ten Wolde
Sprint
4:33
9
Jasper Heijblom
Sprint
4:34
10
Tom Verhoeven
Sprint
4:34
11
Yannick Frumau
Sprint
4:48
12
Jens van Tetering
Scorpio
4:51
13
Lucas van de Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:06
14
Fynn Bermingham
Sprint
5:08
15
Tim van Sas
Gloria
5:10
16
Fenn Oerlemans
Atledo
5:13
17
Merijn van Dongen
Scorpio
5:19
18
Lukas Kegler
Sprint
5:24
19
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
5:44
20
Marlo Leipzig
Scorpio
5:55
MPUPB, M PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
4:37
2
Roos Marijnissen
Sprint
4:45
3
Sil van Opstal
Sprint
4:50
4
Anouk Rutjes
Atledo
4:52
5
Anne Bos
Scorpio
4:52
6
Katja Houtepen
Sprint
4:59
7
Lore Proost
Gloria
5:02
8
Jip de Wijs
Sprint
5:22
9
Britt Mutsaers
Atledo
5:52
JPUPA, J PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Verschoor
Taxandria Atletiek
3:47
2
Daan van Gils
Rotterdam Atletiek
3:55
3
Kilan Goddijn
Sprint
4:01
4
Thomas de Weerdt
4:04
5
Dirk Lorkeers
Sprint
4:11
6
Lucas Rutjes
Atledo
4:11
7
Tim van de Vinne
ACW '66
4:16
8
Loek Graafmans
Spiridon
4:19
9
Boris Bastiaans
Sprint
4:20
10
Harvey Garnett-Gray
Sprint
4:21
11
Thijmen Kegler
Sprint
4:21
12
Lars Bloemers
Sprint
4:22
13
Ewart van Son
Scorpio
4:22
14
Tom Keijzers
Sprint
4:23
15
Stanley van den Broek
Gloria
4:23
16
Jordy van Gils
Rotterdam Atletiek
4:24
17
Barney van den Broek
Gloria
4:25
18
Boris Griep
Scorpio
4:27
19
Jasper Buschman
Spiridon
4:38
20
Juul van Eil
Gloria
4:41
21
Felipe Broere
Scorpio
4:42
22
Merlijn Pellis
Sprint
4:42
23
Dario Ehrismann
Spiridon
4:42
24
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
4:43
25
Pelle Verschure
ACW '66
4:43
26
Bas Guikink
Sprint
4:45
27
Niels Kunnen
Attila
4:51
28
Ties Mutsaers
Atledo
4:54
29
Stijn van Daelen
Spiridon
4:55
30
Wilbert van den Burg
Spiridon
4:55
31
Merijn van der Veek
ACW '66
4:55
32
Jelle van Laarhoven
ACW '66
4:56
33
Nathan Kant
Scorpio
4:59
34
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
5:01
35
Jurre Verschure
Atledo
5:03
36
Joep Warnaar
Sprint
5:03
MPUPA, M PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Paulus
Atledo
3:58
2
Zo van Gils
Rotterdam Atletiek
4:04
3
Nieke Westerveen
Atledo
4:21
4
Meike van den Broek
Gloria
4:22
5
Fenna Winkel
Sprint
4:26
6
Freke van Eil
Gloria
4:28
7
Ziva Devue
Gloria
4:37
8
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:38
9
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
4:39
10
Femke Jacobs
Gloria
4:44
11
Heleen de Bie
Atledo
4:47
12
Julie Kleppe
Taxandria Atletiek
4:48
13
Myrthe van Pruijssen
Gloria
4:49
14
Eva den Boer
Atledo
4:50
15
Imke Geenen
Gloria
4:51
16
Lobke Voskens
Gloria
4:55
17
Sophy Naafs
Spiridon
4:59
18
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:06
19
Rene Kramer
Atledo
5:10
20
Emma van Kan
Sprint
5:15
21
Zo Dudok
Scorpio
5:21
22
Anne Driesprong
Atledo
5:31
MJUND, M JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
3:52
2
Anouk Andeweg
Spiridon
3:54
3
Froukje Mons
Energie
3:56
4
Lila van Nieuwkoop
Energie
3:59
5
Silkie Graafmans
Spiridon
3:59
6
Danica Willemen
Atledo
4:00
7
Nienke Blom
Sprint
4:01
8
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:11
9
Lotte Griep
Scorpio
4:15
10
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
4:20
11
Vera van den Burg
Spiridon
4:32
12
Jade Pullens
ACW '66
4:38
13
Femke Sprangers
Gloria
4:50
14
Angel-lynn van Vugt
Sprint
4:54
15
Fenna Dudok
Scorpio
4:56
16
Mirre Stabel
Gloria
5:10
17
Tessa de Jong
Attila
5:18
18
Sanne Sprangers
Gloria
5:32
VB/LB, VB/LB - ATLETI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:43
2
Tjalle Vink
ACW '66
3:57
3
Sven van den Hout
Sprint
4:02
4
Rick Standaert
ACW '66
4:12
5
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:13
6
Sander Graumans
Sprint
4:59
7
Femke Bongers
Sprint
5:03
8
Lotte Verhoeven
ACW '66
5:13
9
Lieke Sweep
Sprint
5:34
10
Hans van den Broek
ACW '66
5:46
11
Maaike Noorlag
Atledo
5:49
12
Tom Schoeters
Gloria
5:51
13
Lars van Leeuwen
Sprint
5:55
14
Minke Geraerts
Sprint
6:43
15
Manon van Bladel
Atledo
6:52
16
Denise Verheijen
Gloria
7:04
17
Marleen Okkerman
Atledo
11:05
JJUND, J JUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vic Struyfs
Gloria
7:44
2
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
7:49
3
Luuk Pelkmans
Sprint
7:53
4
Vigo Maljaars
Scorpio
7:56
5
Lennart de Vries
Scorpio
8:02
6
Wouter Fallaux
Energie
8:14
7
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
8:17
8
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
8:26
9
Kamiel Watzeels
Attila
8:26
10
Ryan Heeren
Spiridon
8:30
11
Rick van Dongen
Scorpio
8:31
12
Stijn Maarschalk
Scorpio
8:33
13
Yvar de Jong
Scorpio
8:52
14
Pepijn Wijnen
Atledo
9:11
15
Diego Broere
Scorpio
9:12
16
Roan van Vessem
Scorpio
9:20
17
Joran Kant
Scorpio
9:22
18
Michiel Gulickx
Gloria
9:25
19
Luca Uitenbroek
Scorpio
9:27
20
Kasper Baalmans
Atledo
9:28
21
Casper Derks
Atledo
9:29
22
Olivier van Gelder
Scorpio
9:31
23
Jules van Kan
Sprint
9:32
24
Stijn Groeneveld
Scorpio
10:01
25
Quinten Bressers
Atledo
10:16
JJUNC, J JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Fallaux
Energie
10:46
2
Tim Pelkmans
Sprint
11:27
3
Milan Watzeels
Attila
11:36
4
Koen Tilman
Sprint
11:52
5
Jim van Esch
Taxandria Atletiek
12:01
6
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
12:03
7
Tygo Naafs
Spiridon
12:11
8
Julius Geleijns
Scorpio
12:12
9
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
12:13
10
Remko van den Hout
Attila
12:26
11
Joost Winkel
Sprint
13:00
12
Martijn Gulickx
Gloria
13:01
13
Arne Dierckx
Gloria
13:25
14
Guus Guikink
Sprint
13:28
15
Maurits Kuipers
Sprint
13:36
16
Timo Timmermans
Gloria
13:54
17
Danick Imholz
Energie
14:13
18
Mathijs Goris
Gloria
14:26
19
Bengt Kramer
Atledo
19:08
MJUNC, M JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
7:32
2
Marit Griep
Scorpio
7:38
3
Bieke Schipperen
Scorpio
7:42
4
Lotte van Lieshout
Energie
8:10
5
Parel van Nieuwkoop
Energie
8:22
6
Susan Lodewijks
Atledo
12:05
MJUNB, M JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frouke Benz
Energie
12:46
2
Laura Hanning
Spiridon
12:55
3
Anouk Verheyen
Gloria
13:37
4
Gitte Wilmsen
Gloria
14:18
5
Sofie Blankers
Scorpio
14:54
6
Jeske van de Laar
Attila
15:29
MJUNA, M JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
12:14
2
Hanna Kloek
Sprint
13:08
3
Bente Smagge
Attila
13:12
VSEN, VROUWEN KORTE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowan van Dongen
Atledo
8:15
2
Indy Nebbeling
Spiridon
9:20
3
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
11:29
4
Pim Broos
Scorpio
13:59
JJUNB, J JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
13:00
2
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
13:11
3
Laurens te Booij
Prins Hendrik
13:17
4
Lars Schellekens
Attila
13:33
5
Jasper van Laarhoven
Atledo
13:44
6
Jason Smits
ACW '66
15:07
JJUNA, J JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jar van Winkel
Atledo
19:03
2
Raymond Brugmans
Energie
20:36
3
Troy de Juncker
Attila
20:54
4
Lars van Aalst
Attila
22:03
5
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
22:05
MSEN, MANNEN KORTE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Otten
NSAV 't Haasje
6:38
2
Puk van Gool
Attila
7:00
3
Sven van der Pas
Scorpio
7:14
V35, VROUWEN 35 WEDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
22:06
2
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
24:06
3
Lianne Ivens
ACW '66
24:40
4
Lonneke Elzerman
De Langstraat
24:42
5
Linda Hazenberg
Atledo
26:29
6
Marloes de Jong
Atledo
27:18
7
Meriam Janssen
Atledo
28:06
8
Karin van Ham
Atledo
28:39
V45, VROUWEN 45 WEDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frauke van Boekel
Typhoon
23:45
2
Marionne Kat
Spiridon
24:19
3
Monique van Beurden
Spiridon
24:32
4
Marie-Louise Smagge
Attila
26:10
5
Jacqueline Stouten
Atledo
28:01
6
Trix Hoppenbrouwers
Atledo
28:59
7
Karen Eldred
ACW '66
31:13
8
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
32:44
9
Marianne van der Velden
Atledo
33:17
MSEN, MANNEN SEN WEDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
31:05
2
Alwin Groen
Sprint
31:33
3
Dirk Evers
Spiridon
32:18
4
Ahmed Abubakar
DAK
32:29
5
Martijn Flipsen
Atledo
33:20
6
Erik van der Heijden
Parcival
35:50
7
Ralph Jacobs
Atledo
36:16
8
John van der Wansem
De Langstraat
36:21
9
Jeffrey Hazendonk
DAK
37:16
10
Michel Broeders
Spiridon
38:13
11
Christian le Sage
Atledo
41:32
12
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
41:55
13
Peter Wilms
44:35
M35, MANNEN 35 WEDST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert-Jan Gras
Spiridon
36:34
2
Thijs van Houten
DAK
38:00
3
Conor Garvey
Atledo
38:07
4
Paul Theeuwes
Spiridon
39:30
5
Martien van Kaam
Made
39:51
6
Erwin Gulickx
Gloria
42:45
7
Rob Noordanus
Atledo
49:05
M45, MANNEN 45 WEDST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Vromans
20:50
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
25:47
3
Arno Hulshof
Sprint
29:19
4
Bart van Loon
Attila
29:32
5
Johan Verweij
Achil '87
30:33
6
Gijs Kloek
Sprint
31:17
7
Mark Schaap
Prins Hendrik
31:35
8
Harry Beekmans
DAK
31:48
9
Albert de Rooij
Atledo
31:54
10
Ronny Stabel
Gloria
31:56
11
Toine van Gils
Atledo
32:15
12
Bas Barten
Spiridon
33:31
13
Peter Kramer
Atledo
33:57
14
Hans Lodewijks
Atledo
36:35
15
Alex van Krevelen
Atledo
36:44
M55, MANNEN 55 WEDST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
29:27
2
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
30:27
3
Cees van Gageldonk
Spiridon
31:56
4
Wout Graafmans
Spiridon
32:04
5
Jan Menssen
Spiridon
32:05
6
Johan Jacobs
Atledo
32:36
7
Hens Koreman
Atledo
32:39
8
Johan Flipsen
Atledo
33:13
9
Jan Vermeer
Spiridon
35:12
10
Frank van den Akker
Atledo
37:41
11
Frans van Gestel
Gloria
38:57
M65, MANNEN 65 WEDST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
30:21
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
32:41
3
Ad de Jong
Atledo
33:23
4
Walter van Gurp
DAK
33:56
5
Bart Bovenberg
Atledo
38:46
TRIM, TRIMMERS. KEUZE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Kat
Spiridon
10:17
2
Harry Verkuilm
19:05
3
Bram Mutsaers
27:12
4
Regine van Boxel
29:54
5
Roy Quodbach
ACW '66
31:23
6
Rinus Luijkx
31:46
7
Marc Janseen
Scorpio
31:48
8
Thomas Stravers
Dordrecht
31:51
9
Karien Musters
Sprint
32:05
10
Stephan Stravers
Dordrecht
32:29
11
Levi Splinters
Genderen
32:47
12
John van Mersbergen
Drunen
32:49
13
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
32:59
14
Bart Kokx
Atledo
33:18
15
Jacqueline van Bladel
33:32
16
Albert Verschure
Atledo
33:57
17
Berry Blankers
34:00
18
Bas van Gils
34:18
19
Gilbert Schalk
34:32
20
Mark Zoon
Atledo
35:11
21
Patrick Grootveld
Gorinchem
35:55
22
Stephan Elst
's Gravenmoer
36:41
23
Ingrid den Oudsten
Spiridon
37:07
24
Herman van Geijlswijk
Zaltbommel Dutch Runners
37:37
25
Tonny Baalmans
Atledo
37:45
26
Mervyn Alvares
Berkel-Enschot
39:18
27
Ton van Drimmelen
39:29
28
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
39:32
29
Michel van de Ven
Loopgroep GoRun
39:38
30
Bas van Rooij
Atledo
39:55
31
Wim Dijkema
39:58
32
Dorien Kramer
40:31
33
Nousjka van Drimmelen
40:57
34
Jim Noulmens
40:58
VSEN, VROUWEN SEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Bruininx
AVR '69
24:22
2
Nikki Bagchus
DAK
24:44
3
Judi Becx
Attila
25:26
4
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
25:39
5
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
27:14
6
Shinouk Wientjens
Spiridon
27:56
7
Esmay van de Laar
Attila
28:22
8
Veronique van der Hijden
Spiridon
28:32
9
Shannon Sprangers
Atledo
34:35
vd Noort
www.uitslagen.nl
08-02-2018 08:47