Uitslagenlijst Groenhovenloop

Gouda - Zondag 4 februari 2018

K1BV, 1500M 2008-2009
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Wissing
7:11
2
Nica Baggen
BS
7:44
3
Ninthe Kok
BS
7:50
4
Lieke Dekker
8:27
5
Josephine van der Veldt
Gouderak
9:52
6
Zoe van Rooij
BS
10:31
7
Judith van Hoof
BS
10:56
8
Jayda Pijpers
BS
11:52
K1BM, 1500M 2008-2009
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faas Witzier
6:50
2
Ruben Keers
7:01
3
James Wissing
7:22
4
Dave Zappeij
7:49
5
Storm Liefhebber
BS
7:59
6
Finn van der Heijden
8:26
7
Teun Spring in 't veld
BS
8:47
8
Bandon Langeveld
9:15
9
Damon Hofstede
BS
9:36
10
Ahmet Aisho
BS
9:57
11
Toby Edwards
BS
10:40
12
Berend van der Veldt
Gouderak
12:05
K1A1V, 1500M 2008-2009
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loïs vd Zanden
7:04
2
Sara Liebrechts
7:19
3
Nynke Hoeks
BS
8:21
4
Ceylin Gulhan
BS
11:53
K1A1M, 1500M 2008-2009
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Goudena
6:23
2
Jorne Stieltjes
BS
6:37
3
Arthur Gootjes
7:46
4
Lukas warners
Gouda
7:54
5
Jesse Keijser
BS
8:01
6
Faas Helderman
8:03
7
Jeroen van Driel
8:41
8
Keano Hagen
BS
9:55
9
Ahmed Zeinab Abdiqani
BS
10:30
10
Mohammed Mazkatly
BS
12:05
K1A2V, 1500M 2005-2007
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Lopes Galina Fortes
BS
6:43
2
Ashley Hofstede
BS
9:47
K1A2M, 1500M 2005-2007
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelte Bijsterbosch
6:15
2
Luuk Schoonman
6:41
3
Gideon Kreuk
BS
7:36
4
Manasse Verhaar
BS
7:36
5
Sjoerd Mikkers
BS
7:44
6
Olle Ponsteen
BS
8:10
K1DV, 1500M 2005-2007
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Layana Chrafih
Rotterdam
6:38
2
Femke Moelker
Gouda
6:43
3
Renske de Wilde
6:56
4
Lieke van Driel
9:17
5
Thessa Pimmelaar
Bodegraven
9:38
K1DM, 1500M 2005-2007
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van Tilburg
Waddinxveen
5:54
2
Luca Menken
6:11
3
Nando Stieltjes
BS
6:37
4
Marius Gootjes
7:20
5
Christiaan Stuut
Gouda
8:07
K4SV, K4SV KIDS 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Braamhaar
BS
1:53
2
Sanne Moelker
BS
2:02
3
Anneke Schermers
2:08
4
Elin Dekema
2:23
5
Vera Heuvelman
2:30
6
Fiene Gootjes
2:36
7
Elin van der Heijden
2:47
8
Leonie Boekelaar
2:50
9
Cato Wevers
2:51
10
Lena Dekker
BS
2:53
11
Sofie van Zanten
Haastrecht
3:04
12
Bibi van Velsen
3:16
13
Femke van der Meer
Gouda
3:57
14
Esmee Muijlwijk
4:07
15
Floor Boekelaar
4:35
K4SM, K4SM KIDS 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohannad Pinter
BS
1:46
2
Yaro Wools
BS
2:02
3
Melle Riessen
BS
2:06
4
Gideon Ramaekers
Rotterdam
2:13
5
Quinten Somers
BS
2:14
6
Faas Schoonman
2:21
7
Maikel Zappeij
2:41
8
Owen Koetsier
BS
2:49
9
Teun Kuipers
Gouda
2:56
10
Morris Schermers
2:57
11
Finn Nieuwenhuizen
BS
3:03
12
Rens Mikkers
BS
3:04
13
Senn Kok
3:07
K4MV, K4M KIDS 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Muijlwijk
1:58
2
Elise Beuning
2:02
3
Frederiek Witzier
2:08
4
Mikaela Schrama
BS
2:13
5
Fenna Spoel
BS
2:20
6
Senna Grendel
BS
2:49
K4MM, K4M KIDS 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Oussoren
BS
1:40
2
Ravi Liefhebber
BS
1:48
3
Rinze Stieltjes
BS
1:51
4
Wessel Wolff
1:52
5
Thijs Verdouw
Gouda
1:53
6
Daan Frenk
BS
2:06
7
Dean Koetsier
BS
2:10
8
Stijn van Leeuwen
2:14
9
Kjeld de Jong
Gouda
2:16
K4CV, K4C KIDS 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Liebrechts
1:43
2
Yaloo Wools
BS
1:56
3
Rowena Wittenboogaard
BS
2:04
4
Eva Pimmelaar
Bodegraven
2:33
K4CM, K4C KIDS 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Goudena
1:32
2
Thijmen Keers
1:37
3
Lev van der Hulst
1:38
4
Tijn Mikkers
BS
1:42
5
Thijmen Kremers
Gouda
1:42
6
Niek Gootjes
1:49
7
Thomas Spoel
BS
1:50
8
Tim Boot
BS
1:52
9
Koppe Helderman
1:55
10
Rick van Zanten
Gouda
1:56
11
Jimmy de Jong
BS
2:49
5V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melory Stoppelenburg
21:31
2
Nadine Naaijkens
22:13
3
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
24:09
4
Everdien van der Leek
Leiden
24:12
5
Maria v Welie
25:19
6
Agnes Nederhoff
25:51
7
Miranda de Vries
27:14
8
Elizabeth Witzier
27:51
9
Lotte Wevers
28:15
10
Trudie van Grieken
Mokveld
28:41
11
Andi Fenyvesi
29:23
12
Marieke vd Graaf
29:55
13
Lieke vd Neut
30:02
14
Marja v Kooten
30:15
15
Jacqueline de Goede
31:14
16
Felicia van der klugt
Schoonhoven
31:19
17
Rianne de Rooij
Schoonhoven
31:20
18
Maaike de Jong-Versteege
Gouda
31:26
19
Louise Zimmerman
31:54
20
Dijkman
32:02
21
Loes Kengen
Oosterbeek
33:04
22
Lies vd Oord
33:30
23
Liesbeth van der Zon
Gouda
33:39
24
Laura Swinkels
33:45
25
Liesbeth Zeltenrijch
Gouda
34:32
26
Sylvia Rewijk
38:12
5M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marnix Langeveld
Huis ter Heide Ut
15:55
2
Sander Koot
17:00
3
Wessel Hettema
17:07
4
Michael van Baal
Tiel
17:12
5
Bart Witzier
17:22
6
Cornelis Verboom
17:47
7
Bart Buijs
17:47
8
Matthijs Horlings
Leiden
17:50
9
Andy Koolmees
18:18
10
Mathijs
18:33
11
Merlijn Gootjes
18:49
12
Joost Lammers
19:26
13
Frank Straver
Waddinxveen
19:48
14
Rick Huisman
21:10
15
Willy Schutte
Zoetermeer
21:32
16
Rick v Tol
21:35
17
Jacques v Kleef
22:53
18
Micheil Heerema
22:57
19
Walter de Wilde
23:03
20
Chris van Assem
Mokveld
23:13
21
Mark Uilenhoed
Zoetermeer
23:14
22
Eric Pols
Gouda
23:22
23
Lucas v Eijk
24:00
24
Lars van der Giesen
Mokveld
24:05
25
Hans van Hil
24:09
26
Ties Witzier
24:27
27
Pieter van der Velden
Lekkerkerk
25:05
28
Frans Hertog
25:13
29
Erwin de Jong
Gouda
25:16
30
René Verkerke
25:21
31
Erik Spaans
25:36
32
Jasper de Wilde
Amsterdam
26:34
33
Rob Korevaar
27:40
34
Frank Verkerk
28:06
35
Marcel Kempff
28:44
36
Geert Lavrijsen
Mokveld
29:01
37
George van Doesburg
Mokveld
29:29
38
Ed Benningshof
30:45
39
Rens Wolters
Mokveld
31:16
40
N. Lanser
31:20
41
Dirk Borghouts
Mokveld
32:31
42
Mischa van Grieken
Mokveld
32:32
43
Jarien vd Woude
33:30
10V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Voorthuijsen
41:44
2
Colien Peperkamp
Gouda
42:02
3
Daphne Lamloo
44:33
4
Iris Theunisse
45:15
5
Annemarie Dekema de Rek
47:56
6
Mei Lan vink-chung
Gouda
49:10
7
Leonie Stocker
50:52
8
Danielle Lubberts
51:15
9
Nathalie de Boer
Gouda
51:33
10
Annelies de Nooijer
51:48
11
Wendy Meijer
51:50
12
Linda vd Zanden
52:37
13
Silvia Pellegrini
Haarlem
53:02
14
Melissa Roos
54:51
15
Monique Heijboer-Soet
55:06
16
Aneta Andrzejczak
's-Gravenhage
55:32
17
Tamara van Wijk
55:35
18
Yonina ter Mors
56:14
19
Martine Schuit-van-Riessen
56:16
20
Germaine Liebrechts-Akkerman
56:28
21
Thea vd Velde
56:50
22
Annet Korevaar
57:08
23
Joyce de Bruijn
57:49
24
Maaike Anker
58:30
25
Manon Triebel
58:30
26
Wendy Heeren
Gouda
59:06
27
Marie-Claire Looze
59:18
28
Lottilde reijm
Nieuwerkerk ad IJssel
59:52
29
Esther Rijksen
59:52
30
Monique v Ginkel
59:58
31
Heleen van Duist
1:00:09
32
Marieke Pellekooren
1:00:18
33
Karin Bezemer
1:00:27
34
Maria Huisman
1:00:33
35
Monika van Zanten
Gouda
1:02:24
36
Linda van Deursen
Schoonhoven
1:02:29
37
Mieke Anker
1:02:30
38
Joleen Streefkerk
1:03:36
39
Marcella Prins
Honselersdijk
1:04:39
40
Ellen Veldhuizen
Honselersdijk
1:04:40
41
Anke-Hilse Mitland- van der Zee
1:05:22
42
Melanie Lemmen
1:05:23
43
Angelique Nihot
Moordrecht
1:06:27
44
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:08:41
45
Anca vd Reijken
1:09:20
46
Kersie
1:11:37
10M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jermo Janmaat
34:40
2
Peter Pollemans
34:56
3
Frido Verschoor
36:41
4
Tijn Jansen
37:45
5
Michiel Bremer
Gouda
38:24
6
Sander Bessels
Gouda
38:28
7
Bram v Loon
38:32
8
Harmen Perk
38:42
9
Pascal Verbeek
38:46
10
Lennart de Vos
Bunnik
39:26
11
Roel Sluis
39:38
12
Frans Boersma
39:56
13
Lynyd de Wit
40:20
14
Rogier Rompen
Utrecht
40:21
15
Erwin an der Ham
40:31
16
Kevin Ruigrok
's-Gravenhage
40:41
17
Jonathan Dol
Gouda
41:02
18
Pascal Claes
41:40
19
Koen Verkaik
41:53
20
Geert Moelker
Gouda
42:00
21
Cees Kruit
Waddinxveen
42:14
22
Sander van der Meer
Gouda
42:16
23
Joost Kraan
Oudewater
42:19
24
Hans Overbeek
42:32
25
Remko Zoetmulder
42:37
26
Antonio Verkaik
Gouda
42:47
27
Erwin v Veldhoven
43:01
28
Martijn Vonk
Alphen aan den Rijn
43:45
29
Marnix vd Berg
43:52
30
Rob Kuiper
44:35
31
Harold Dazler
44:44
32
Stefan Pellekooren
44:44
33
Tjia Liem
Rotterdam
45:26
34
Jancko Bunnik
45:39
35
Henk Emmerzaal
45:53
36
Gert-Jan van Tilburg
Waddinxveen
45:55
37
Rik-Jan Teunissen
46:28
38
Herman Jagtman
Gouda
47:00
39
Wim de Groot
47:05
40
Danny van der Veldt
Gouderak
47:18
41
Theo Stevens
Bentveld
47:34
42
Robbin v Beek
47:44
43
B van Koert
47:48
44
Tony Anders
Mokveld
48:26
45
Alex v Ginkel
48:29
46
Wim Verkleij
48:34
47
Mike Schouten
Gouda
48:38
48
Mark vd Zon
48:45
49
Quintus van der Bijl
Reeuwijk
48:50
50
Ernst van Koert
48:54
51
Coen Helderman
49:02
52
Rob Meijer
49:06
53
Harold Baas
49:07
54
Ron Bruyns
49:09
55
Denis Vink
Gouda
49:10
56
Marco v Beek
49:48
57
Ari van der Hoogen
49:57
58
Hans Vermeulen
Gouda
50:10
59
Bert Offringa
50:18
60
Joost Anker
Utrecht
50:27
61
Berend Los
Mokveld
50:27
62
Peter vd Berge
50:42
63
René de Vos
50:58
64
Arjan Lejour
Gouda
51:06
65
Nico Hartog
51:15
66
Martijn Stoffels
Vlaardingen
51:31
67
Albert Ponsioen
Polsbroek
51:53
68
Jeroen Bommelé
Gouda
52:27
69
Joost Overwater
52:35
70
Peter Pijnacker
52:47
71
Nico van Kippersluis
52:51
72
Torsten Zimny
Haarlem
53:03
73
Peter Zoetmulder
Gouda
53:28
74
H. Slijkhuis
54:19
75
Ron Besamusca
55:03
76
Dhr. Meijer
55:15
77
Hank Rehorst
55:19
78
Bart Bezembinder
Gouda
55:46
79
Nick Stijnman
55:58
80
R. Steenkamer
55:59
81
Casper Boekelaar
56:03
82
Wessel Zweers
Gouda
56:08
83
Siem Harnis
56:12
84
Richard Verstegen
56:19
85
Paul Minkjan
56:22
86
Rick van Calmthout
Dordrecht
57:09
87
Peter de Haan
Gouda
57:22
88
Martin de Reus
57:44
89
Danny de Zwart
58:27
90
Johan Smit
58:30
91
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
59:31
92
Paul Litjens
59:43
93
K. van Hoven
1:00:18
94
Wim Zeltenrijch
Gouda
1:02:24
95
Ron Dekker
1:03:51
96
Peter de Valois
1:05:43
97
Wim Charité
1:07:47
21V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helmie Ramakers
1:34:17
2
Danielle Groeneveld
Krimpen aan den IJssel
1:35:33
3
Dominika Praska
1:38:37
4
Marleen Westhoff
1:40:54
5
Ilona v Vliet
1:43:28
6
Mirjam Tuls
Lekkerkerk
1:45:40
7
Irene Bos
1:45:46
8
Stella Nieuwenburg
Rotterdam
1:45:58
9
Hannah De Mulder
Rotterdam
1:47:31
10
Edith de Bruin
Lekkerkerk
1:47:34
11
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:48:28
12
Daniëlle Voskuilen
1:48:40
13
Jantine de Wit
1:52:30
14
Annemarie Dekker
1:53:34
15
Louisa van Dijk
Rotterdam
1:56:59
16
Andrea de Koning
1:57:18
17
Carina Aukes
1:58:52
18
Michelle Bijkerk
1:59:15
19
Marijke v Neck
2:07:21
20
Diana-Ellen Vastenburg-Topée
2:08:53
21
Jule Wessels
Groningen
2:19:48
22
Monique Oude Vrielink
Rijen
2:28:49
23
Mariëlle van Dongen
Rijen
2:28:55
21M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Klaasse
Gouda
1:15:17
2
Frank Schotman
Gouda
1:16:09
3
Danny Binnendijk
1:20:36
4
Freek vd Vlist
1:20:53
5
Guido Stolle
Gouda
1:22:32
6
Patrick Binnendijk
1:22:58
7
Tonny Zaal
1:24:25
8
Ramon Hagedoorn
Gouda
1:24:33
9
Johan Pijpers
Zutphen
1:24:50
10
Harry vd Ploeg
1:25:20
11
Rutger Kramer
Pijnacker
1:25:43
12
Gerwin Dijksterhuis
's-Gravenhage
1:25:51
13
Roald Smit
1:26:06
14
Arnold Staarthof
1:26:39
15
Henk van Zutphen
Gouda
1:27:33
16
Arnout Brouwers
1:28:06
17
Pepijn van der wiel
Gouda
1:28:21
18
Sander Rutte
Gouda
1:28:29
19
Arnout van de Beek
Gouda
1:31:52
20
Frans van Zuilen
1:31:55
21
Rob Boer
1:32:39
22
Mohamed el Mahsani
Rotterdam
1:32:42
23
Erik Booij
1:33:26
24
Koen de Vreede
Oosterbeek
1:34:01
25
Gideon de Jong
Amsterdam
1:34:27
26
Ruud Nobel
's-Gravenhage
1:35:18
27
Matthijs Morra
1:35:24
28
Martijn Ouweneel
1:36:05
29
Adriaan vd Meer
1:36:45
30
Edwin Evengroen
1:36:54
31
Hugo Vrolijk
1:37:11
32
Raymond Steenvoorden
1:37:37
33
Mark Verhagen
1:38:40
34
Koert Velders
1:38:46
35
Erik Huisman
1:39:01
36
Marco de Bruin
1:39:07
37
Roy Schouten
Gouda
1:39:33
38
Gerard de Jong
1:39:46
39
Hanno Halff
Rotterdam
1:39:56
40
Adri van Zoest
1:40:07
41
Arnoud Rijneveld
1:40:29
42
Bernard Schep
Krimpen aan den IJssel
1:40:35
43
Mark Schermer Voest
Gouda
1:41:05
44
Rob Dekema de Rek
1:41:36
45
Paul Gelderloos
Gouda
1:41:40
46
Dik Heuvelman
1:42:47
47
Wustefeld
1:43:01
48
Hennie Havenaar
1:43:25
49
Maurice Wessels
Groningen
1:44:14
50
Frank Kooijman
's-Gravenhage
1:44:43
51
Paul Verdouw
Gouda
1:44:57
52
Bert vd Meer
1:45:36
53
Harry van Zuijlen
1:46:41
54
Albert-Jan van der Hulst
1:46:45
55
Tim Mudde
Krimpen aan de Lek
1:46:46
56
Robbert Bregman
Rotterdam
1:47:12
57
Stefan Gomes
1:47:16
58
Andre Bossche
1:47:28
59
Ivo v Woerkom
1:47:42
60
Kees Zijlstra
1:47:52
61
Koert Kouwenhoven
1:47:58
62
Erik den Boer
Gouda
1:48:27
63
Nick Scheer
1:48:43
64
Pascal van der Klugt
Gouda
1:48:44
65
Fred van Drielen
Berkel en Rodenrijs
1:49:07
66
Tjibbele Wagenaar
Gouda
1:49:44
67
Wilfred Jansz
1:51:08
68
Tim Damla
1:51:09
69
Robert Oomen
's-Gravenhage
1:51:53
70
John Vahle
Reeuwijk
1:52:11
71
Rogier Wijn
Delft
1:53:45
72
Alex de Bruin
1:54:02
73
Rob
1:54:51
74
Henny v Wans
1:55:41
75
Edwin Zuidhoorn
Bergschenhoek
1:56:26
76
Egbert van Dijk
Schiedam
1:56:46
77
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
1:56:57
78
Patrick Veldman
1:57:20
79
Michael Veldman
1:57:21
80
Frank de Vreede
Gouda
1:59:03
81
Michel vd Wielen
Schiedam
1:59:18
82
Jan Cornelis Wolff
Gouda
2:02:56
83
John Borst
2:05:55
84
Robert Vastenburg
2:08:52
85
Cees van der Sijs
2:18:47
www.uitslagen.nl
06-02-2018 22:29