Uitslagenlijst Voorwinden Heinenoordtunnelloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 3 februari 2018

M<40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leendert van der Lugt
1:27:10
2
Robbie van der Hoek
Rotterdam Atletiek
1:32:53
3
Wouter Papenhove
AV '40
1:35:47
4
Rene Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1:38:04
5
Jeffrey van der Krogt
1:42:23
6
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
1:44:39
7
Sander Woerdeman
Spijkenisse
1:50:27
8
Jan van der Wal
Dordrecht
1:58:08
9
Robert van der Biezen
Rotterdam
2:03:20
10
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
2:03:21
11
Jeroen Keizerwaard
2:07:40
12
Robin Visser
2:07:53
13
Mark Pronk
Maassluis
2:07:54
14
Sander Collignon
Mijnsheerenland
2:08:47
15
Sjors van Noort
Zwijndrecht
2:12:38
16
Jesse Koymans
Wateringen
2:15:39
17
Erwin Commijs
PAC
2:15:49
18
Jan Willem Barends
PAC
2:15:50
19
Pascal van Dokkum
2:17:57
20
Richard Kuivenhoven
Oud-Beijerland
2:18:20
21
RenÚ Hoegen
Pernis Rotterdam
2:20:04
22
Johan Sap
Rotterdam
2:20:36
23
Rob de Redelijkheid
Rotterdam
2:23:17
24
Daniel Hardenbol
Oud-Beijerland
2:30:30
25
Erwin Weeda
2:32:56
26
Martin Troost
Sommelsdijk
2:33:07
27
Ferry Biesheuvel
Rotterdam
2:35:56
28
John van Gilst
avVN
2:36:46
29
Bjorn Casteleijn
Streefkerk
2:40:57
30
Michael Klaasse
Roosendaal
2:41:07
31
Robbin Vredeveld
Rotterdam
2:46:28
32
Deniz Bican
Oud-Beijerland
2:53:00
M>40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Waardenburg
Pallas '93
1:32:59
2
Harmen den Boer
De Kieviten
1:33:46
3
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
1:34:04
4
Rudy van Mourik
Diomedon
1:38:30
5
Spas Gueorguiev
Loopgroep Aart Stigter
1:45:16
6
Melvin Rorijs
Energie
1:46:01
7
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
1:46:27
8
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:50:08
9
Ed de Graaf
Spark
1:50:27
10
Piet van der Vorm
1:50:50
11
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:52:52
12
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
1:52:52
13
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerland
1:54:11
14
Kees van Malssen
Triathlon
1:54:38
15
Johan Stolze
De Lier
1:54:39
16
Willem den Hartog
1:54:59
17
Bart Sterkenburg
1:54:59
18
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
1:55:19
19
Mark Capitein
Rotterdam
1:55:20
20
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
1:55:47
21
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
1:56:24
22
Matei Guttenberg
1:56:45
23
Mustapha Owagmiri
1:57:40
24
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:57:58
25
Arnold Haakman
Hoogezand
1:59:20
26
Ronald Ketel
Dordrecht
1:59:45
27
Maurice Collignon
Puttershoek
2:00:04
28
Iwan Damen
Diomedon
2:01:24
29
Kees Montanus
Fortuna
2:06:11
30
Frans den Outer
Oud-Beijerland
2:07:25
31
Wim Lammers
2:08:03
32
Marcel de Boef
Mijnsheerenland
2:08:47
33
Jan Vos
Spirit Oud Beijerland
2:11:26
34
Gijs Scholman
Energie
2:12:05
35
Ton Satter
Spijkenisse
2:12:58
36
Edwin Keizerwaart
2:13:36
37
Pascal Rook
2:14:57
38
Gertjan Snijders
Spirit Oud Beijerland
2:15:20
39
Steef van Wolferen
Zwijndrecht
2:15:36
40
Twan Frijters
Zevenbergen
2:17:46
41
Dullemond
2:17:56
42
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
2:18:08
43
Arjan van der Velde
Hardlopen.nl
2:20:12
44
Hans Stutvoet
Energie
2:21:40
45
Harm Kamp
Oud-Beijerland
2:22:49
46
Dirk Zevenbergen
Heinenoord
2:23:33
47
Rob Michielse
2:23:50
48
Marco Vroegindeweij
Spirit Oud Beijerland
2:24:57
49
John Verhage
Numansdorp
2:25:03
50
Cees Montfrooij
2:25:21
51
Herman Luinge
Rockanje
2:25:22
52
Corne van Dorst
2:25:48
53
Erik Blokland
Oud-Beijerland
2:34:49
54
Edward Pieper
Fortius
2:38:14
55
Marius van Gent
2:40:11
56
Raymond Ros
PAC
2:40:23
V<40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle van Dorst
Westmaas
2:15:56
2
Saskia Schijff
Spijkenisse
2:25:10
3
JosÚ Hordijk
Rotterdam
2:25:48
4
Melissa Rijndertse
Rotterdam
2:25:49
5
Inge van der Pal
Spirit Oud Beijerland
2:30:39
6
Helene Weeda
Nieuw-Beijerland
2:32:23
7
Nathalie Pelt
PAC
2:40:23
8
Barbara Vigelius
2:43:00
V>40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carola Schot
Energie
1:50:49
2
Brigitte Ooms-Perdaan
Spark
2:00:04
3
Marianne Muijzer
Puttershoek
2:05:17
4
Linda Scholman
Energie
2:12:05
5
Marilene van den Berg
Strijen
2:14:15
6
Barbara Flier
Mijnsheerenland
2:24:57
7
Andrea de Winkel-Koehof
Spirit Oud Beijerland
2:30:39
8
Carola Boelsen
Spark
2:33:07
9
Iris Suurland
Hoogvliet Rotterdam
2:34:34
10
Lenie de Visser
Waterweg
2:39:11
M, 12.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
45:03
2
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
48:00
3
Robert Kras
Zwijndrecht
49:23
4
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
51:38
5
Elbert Koese
Oud-Beijerland
55:55
6
Jasper van Mastrigt
Breda
57:28
7
Pieter J÷rns
Spirit Oud Beijerland
58:04
8
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
58:42
9
Cees van Es
59:38
10
Jerry de Valk
Spijkenisse
1:00:51
11
R Ramasray
1:01:05
12
Erik Ledebar
1:01:21
13
Jakob van Popering
Zuid-Beijerland
1:01:53
14
Jaco van der Velde
Middelharnis
1:02:40
15
Hans Barendregt
avVN
1:02:50
16
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
1:03:04
17
Sand Hollander
Hellevoetsluis
1:04:19
18
Ronald van der Have
Hellevoetsluis
1:04:19
19
Perry Groenenberg
Spirit Oud Beijerland
1:04:23
20
Johan Meinster
Oud-Beijerland
1:05:17
21
Arie Heerschap
Oud-Beijerland
1:05:37
22
Chris Fletcher
Oud-Beijerland
1:05:44
23
Jaap Klok
1:06:30
24
Danny Lagerwerf
Spirit Oud Beijerland
1:07:09
25
Kevin van Oorschot
1:07:45
26
Henk Weeda
Spirit Oud Beijerland
1:08:12
27
Aad van der Hoeven
Spirit Oud Beijerland
1:09:09
28
Stefan Stokman
Dynamica
1:09:15
29
Rene de Jonge
1:13:05
30
Arie 't Hooft
1:13:08
31
Jacob Bons
Oud-Beijerland
1:16:48
32
Leen van Veen
Spark
1:17:02
33
Ron Budding
Vlaardingen
1:19:54
34
Johan Buitendijk
Hendrik-Ido-Ambacht
1:20:22
35
Ron van den Berg
Numansdorp
1:20:24
36
Ad Vd Griend
Zuid-Beijerland
1:21:56
37
Walter Rehaen
1:22:27
38
Louis Kooijman
Spirit Oud Beijerland
1:22:27
39
Anton Schuurman
Amsterdam
1:24:45
40
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:34:36
V, 12.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Nieland
59:37
2
Elles van Dillen
Spijkenisse
1:04:10
3
Denise Weeda
1:07:47
4
Rina Jansen
1:09:29
5
Wendy Veldhoen
's-Gravendeel
1:09:54
6
Betty Heerschap
Oud-Beijerland
1:11:18
7
Malka van den Berg
's-Gravendeel
1:11:30
8
Carla van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1:12:25
9
Conny Fortuin
Strijen
1:14:04
10
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerland
1:15:31
11
Esther Stutvoet
Energie
1:16:00
12
Tamara Dijkstra
Dordrecht
1:18:30
13
Anneke Kooyman
Spirit Oud Beijerland
1:19:59
14
Annemarie Nagtegaal
Pallas '93
1:21:57
15
Ria van Deursen
Energie
1:22:56
16
Margriet de Lange
Spirit Oud Beijerland
1:24:28
17
Ellen Bosch-Kossen
Spirit Oud Beijerland
1:27:13
18
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerland
1:27:22
Hagel, regen & 3 graden Celcius, bikkelen was het!
Wij danken onze sponsoren: Voorwinden, Hoogheerlijkheid & Schrijvershof!
www.uitslagen.nl
03-02-2018 20:32