Uitslagenlijst Rokkeveense Dekkerloop

Zoetermeer - Zondag 28 januari 2018

JG5-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Barendse
Ilion
6:27
6:27
2
Sergio Koeiman
Haag Atletiek
6:47
6:45
3
Ruben Verhoef
Berkel en Rodenrijs
7:20
7:17
4
Stan van Oorschot
Benthuizen
7:23
7:23
5
Sander Nihof
Zoetermeer
7:24
7:23
6
Mouad Bouchohou
7:27
7:26
7
Iliass Ttalhaoui
7:40
7:40
8
Max Linnemann
Zoetermeer
7:47
7:45
9
Afassi Abdelali
7:56
7:54
10
Abdelilah Benmasoud
8:05
8:04
11
Bilal Arab
8:10
8:09
12
Beau Koree
Zoetermeer
8:20
8:15
13
Ruben Barnhoorn
Zoetermeer
8:37
8:33
14
Oussama El Haddioui
8:43
8:42
15
Ali Lambert
8:59
8:49
16
Safouane Zbakh
9:01
8:59
17
Berend de Pagter
Zoetermeer
9:09
9:09
18
Jack Reuvekamp
Zoetermeer
9:12
9:12
19
Jason Vink
Zoetermeer
9:20
9:19
20
Lennart Kuipers
Zoetermeer
9:21
9:12
21
Ilias el Amrani
9:22
9:22
22
Youssef El-Morabit
9:24
9:22
23
Mohammed Aissa Mouhand
9:28
9:26
24
Daniel Pelle
Zoetermeer
9:29
9:29
25
Hamza Bahi
9:31
9:29
26
Luca Waltman
Zoetermeer
9:32
9:32
27
Boaz van Herpen
9:36
9:32
28
Tristan Elsing
Ilion
9:38
9:33
29
Mirac Tastan
9:40
9:39
30
Lewis Jansen
Zoetermeer
9:45
9:43
31
Stefan RŲvekamp
Zoetermeer
9:48
9:48
32
Julian van der Kleij
Zoetermeer
9:49
9:41
33
Tristen Jansen
Zoetermeer
9:49
9:47
34
Roan Huisman
Zoetermeer
9:52
9:47
35
Jari Kops
Zoetermeer
9:55
9:53
36
Mika Jhinna
Zoetermeer
10:00
9:56
37
Julian Mulder
Zoetermeer
10:02
9:58
38
Joaquim Soudant
Zoetermeer
10:10
10:06
39
Carlos van Schie
Zoetermeer
10:16
10:13
40
Jonathan Dozy
10:17
10:01
41
Thom Henderson
Zoetermeer
10:21
10:17
42
Boele Vleugels
Zoetermeer
10:21
10:20
43
Noah Hering
Zoetermeer
10:22
10:18
44
Steijn Montanus
Zoetermeer
10:23
10:21
45
Jens Guerand
10:28
10:23
46
Jochem Campos
Zoetermeer
10:28
10:20
47
Mans Lindhoud
Zoetermeer
10:29
10:23
48
Michael Kleine Koerkamp
Zoetermeer
10:35
10:24
49
Daan van Berkel
Zoetermeer
10:36
10:35
50
Rayan Oosterveer
Zoetermeer
10:37
10:35
51
Pieter Vos
Zoetermeer
10:42
10:36
52
Jules de Veld
Zoetermeer
10:56
10:41
53
Lucas van Leeuwen
10:57
10:46
54
Damian Charitť
Zoetermeer
10:59
10:48
55
Keano Ende
Zoetermeer
11:04
11:04
56
Arsenij Lukocius
Zoetermeer
11:05
11:05
57
Jasper Elink Schuurman
Zoetermeer
11:12
11:03
58
Tycho Vijverberg
Zoetermeer
11:35
11:28
59
Jim Reuvekamp
Zoetermeer
11:39
11:31
60
Jari Smits
Zoetermeer
11:39
11:24
61
DaniŽl Harmsen
Pijnacker
11:40
11:24
62
Thimo Appelman
Zoetermeer
11:41
11:36
63
Mels Duistermaat
Berkel en Rodenrijs
11:45
11:41
64
Quinn Kragt
Zoetermeer
11:49
11:44
65
Sem van Krieken
Zoetermeer
11:50
11:45
66
Tom Dudink
Zoetermeer
11:51
11:48
67
Hodaifa Tahiri
12:01
12:00
68
Noah van Heijdoorn
Zoetermeer
12:07
12:05
69
Kian van Herpen
12:21
12:18
70
Joshua Hering
Zoetermeer
12:22
12:18
71
Maurits Schrage
Zoetermeer
12:24
12:11
72
Edmund Wagner
's-Gravenhage
12:24
12:11
73
Ruben Elink Schuurman
Zoetermeer
12:26
12:14
74
Daniel Swinkels
12:28
12:21
75
Gianni Rombley
Zoetermeer
12:32
12:29
76
Tristan van Eijnatten
Zoetermeer
12:33
12:28
77
Finn Jans
Zoetermeer
13:05
12:51
78
Ebubekir Sahin
13:07
13:06
79
Lisanne Hoebal
13:15
13:13
80
Dean Kragt
Zoetermeer
13:17
13:16
81
Connor van Erkelens
Zoetermeer
13:19
13:10
82
Devin Luydens
Zoetermeer
13:27
13:13
83
Filip de Pagter
Zoetermeer
13:29
13:12
84
Micah van Heijdoorn
Zoetermeer
14:07
13:57
85
Finley Ende
Zoetermeer
14:09
14:03
86
Robin Bos
Zoetermeer
15:42
15:23
87
Riley Luydens
Zoetermeer
16:10
15:57
MG5-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wieke Joon
AV '40
7:30
7:28
2
YUKI Chen
Sparta
8:08
8:06
3
Marit Meijer
8:14
8:10
4
Melissa van Benthem
Zoetermeer
8:19
8:17
5
Evy Eising
Ilion
8:20
8:18
6
Benthe van der Linden
8:21
8:18
7
Laurien Holster
Berkel en Rodenrijs
8:25
8:21
8
Benthe Holster
Berkel en Rodenrijs
8:26
8:22
9
Isa Degenaar
Zoetermeer
8:41
8:37
10
Myron Visser
Zoetermeer
9:22
9:20
11
Maxe Zijlstra
9:23
9:19
12
Marwa Bougrini
9:29
9:27
13
Jumana el Morabit
9:37
9:28
14
Danira Reis
Sparta
9:39
9:35
15
Sietske Eijsackers
Zoetermeer
9:41
9:34
16
Lynn Meulendijks
Zoetermeer
9:42
9:30
17
Kate van der Kleij
Zoetermeer
9:49
9:41
18
Nienke Vos
Zoetermeer
9:52
9:50
19
Leonie Fluitman
Zoetermeer
10:01
9:57
20
Afafe Ahadouch
10:02
10:02
21
Salima Achalhi
10:09
10:07
22
Britt de Jong
Zoetermeer
10:14
10:09
23
Jamie Beekhuizen
Zoetermeer
10:18
10:13
24
Tara Eijsackers
Zoetermeer
10:24
10:18
25
Maryam El-Morabit
10:25
10:24
26
Anne-Sophie Montanus
Zoetermeer
10:25
10:22
27
Rayhana El Morabit
10:25
10:23
28
Romaisa Hibout
10:38
10:38
29
Naomi Ensing
Zoetermeer
10:40
10:36
30
Dina Ifekiran
10:41
10:37
31
Ayse Ayten
10:46
10:43
32
Assia Boukakar
10:48
10:45
33
Jaycee Mazer
Zoetermeer
10:49
10:47
34
Evi Wessels
Zoetermeer
10:50
10:49
35
Katja van Oorschot
Benthuizen
10:53
10:50
36
Lisa Wagemans
Zoetermeer
10:56
10:53
37
Hanna Bijlsma
Zoetermeer
10:57
10:52
38
Laura Kuipers
Zoetermeer
11:01
10:52
39
Alegria Markes
11:02
11:02
40
Yaimi-yu Chen
Sparta
11:04
11:00
41
Liv Harteveld
Zoetermeer
11:14
11:09
42
Olivia d'Hont
Zoetermeer
11:14
11:05
43
Vajenne vd Zon
Zoetermeer
11:16
11:09
44
Sofia Zuierveld
Rijswijk Zh
11:17
10:57
45
Famke Mostert
Zoetermeer
11:24
11:22
46
ZoŽ Bredewoud
Zoetermeer
11:24
11:23
47
Lynn Bestebreurtje
Zoetermeer
11:31
11:24
48
Maud van der Ham
Zoetermeer
11:34
11:27
49
Beau van Leeuwen
Zoetermeer
11:43
11:38
50
Charlotte vd Zon
Zoetermeer
11:44
11:42
51
Lisa van Delden
Zoetermeer
11:55
11:49
52
Lizzy Weih
Zoetermeer
11:57
11:52
53
Nadine Swinkels
12:01
12:00
54
Reva Jansen
Zoetermeer
12:06
11:53
55
Dilan Pehlivan
12:06
12:06
56
Kiki Straathof
Zoetermeer
12:09
11:53
57
Meike Doorschodt
Zoetermeer
12:11
12:00
58
Lynn den Ouden
12:21
12:13
59
Rachel van der Velde
Zoetermeer
12:21
12:10
60
Milou Schneider
Zoetermeer
12:25
12:16
61
Alyssa Soer
Zoetermeer
12:36
12:32
62
Kate Meere
Zoetermeer
12:39
12:37
63
Marissa de Braal
Zoetermeer
12:41
12:27
64
Wildan Al-Khaledy
12:43
12:43
65
Elif Ozturk
12:45
12:44
66
Melina Bredewoud
Zoetermeer
12:53
12:42
67
Hayley van Erkelens
Zoetermeer
12:53
12:43
68
Celeste van Eijnatten
Zoetermeer
12:59
12:55
69
Chaya Hering
Zoetermeer
13:01
12:54
70
Farah Mhand Yamna
13:09
13:07
71
Soumeya Mohamed Hashi
13:10
13:10
72
Lydia Smith
Zoetermeer
13:31
13:15
73
Eva de Hoog
Zoetermeer
13:42
13:31
74
Haley Lynn Demesmaeken
14:07
13:55
75
Feline Steenwinkel
Zoetermeer
14:14
13:59
76
Djennah Benserhane
14:39
14:32
77
Tugba Polat
14:59
14:59
78
Jaily Gladpootjes
Zoetermeer
15:02
14:44
79
Giulietta de Koning
Zoetermeer
15:35
15:35
80
Fenna Vogel
Zoetermeer
15:44
15:33
81
Rosalie Harmsen
Pijnacker
16:22
16:05
JG7-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paolo van der Straaten
6:09
6:09
2
Feije de Voogt
Zoetermeer
6:19
6:19
3
Constantijn Klomp
Sparta
6:24
6:23
4
Justin Gerk
Zoetermeer
6:47
6:47
5
Zeb van Elk
AV '40
7:03
7:03
6
Owen Houweling
Zoetermeer
7:04
7:04
7
Sem van der Linden
Zoetermeer
7:06
7:03
8
Joep Kneppers
Zoetermeer
7:14
7:14
9
Stan van Rijn
Ilion
7:27
7:24
10
Gabriel Pelle
7:35
7:35
11
Tycho Tholen
Zoetermeer
7:44
7:43
12
Nick Henderson
Zoetermeer
7:46
7:45
13
Luka Philippi
's-Gravenhage
7:58
7:57
14
Mike van den Berg
Zoetermeer
8:05
8:02
15
Joey van den Berg
Zoetermeer
8:05
8:03
16
Brasco Mazer
Ilion
8:53
8:53
17
Jan de Groot
Zoetermeer
9:10
9:08
18
Zackery Kops
9:24
9:23
19
Tijn Gawronski
Zoetermeer
9:39
9:35
20
Reviano Ventura
9:40
9:39
21
Casper Kroon
Zoetermeer
10:01
10:01
22
Alicia Hoebal
11:02
11:00
23
Stef van Berkel
Zoetermeer
12:29
12:27
MG7-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lies Kneppers
Zoetermeer
6:00
6:00
2
Tess Homan
AV '40
7:00
6:59
3
Meike Schumacher
Haag Atletiek
7:09
7:08
4
Lina Streekstra
Zoetermeer
7:36
7:35
5
Floor Bakker
Ilion
9:16
9:15
6
Felina Gawronski
Zoetermeer
9:46
9:43
7
Aimťe Ancher
Zoetermeer
11:02
11:01
8
Lindsey van Krieken
Zoetermeer
11:50
11:45
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Visser
Utrecht
1:20:44
1:20:44
2
Joram Hobo
Nieuw-Vennep
1:20:58
1:20:57
3
Stijn van Hooff
Nederlandse Triathlonbond
1:23:35
1:23:35
4
Ewoud Laudy
Oosterbeek
1:24:30
1:24:30
5
Volkan Bugur
Rotterdam
1:25:42
1:25:40
6
Joel Aafjes
1:26:58
1:26:57
7
Bob Lawende
1:27:38
1:27:37
8
Wesley Bouman
1:29:23
1:29:22
9
Tarik Fawzi
1:30:07
1:30:06
10
Chris Bailey
's-Gravenhage
1:30:12
1:30:10
11
Hans Beukema
1:30:15
1:30:14
12
Arno Greefhorst
Moordrecht
1:30:51
1:30:42
13
Jerry Kenbeek
1:31:46
1:31:45
14
Eelco van Dongen
's-Gravenhage
1:31:52
1:31:46
15
Jurre Brinkman
Amsterdam
1:32:16
1:31:50
16
Frederik van Dalen
Ilion
1:32:09
1:32:09
17
Andre van Leeuwen
1:32:16
1:32:14
18
Richard Scheenjes
Rotterdam
1:32:17
1:32:17
19
Ruben Loman
1:32:24
1:32:23
20
Marc Mansens
1:32:47
1:32:26
21
Johan Bijleveld
Berkel en Rodenrijs
1:33:04
1:33:00
22
Gerwin Slingerland
De Kieviten
1:33:05
1:33:04
23
Martijn Pastink
Ilion
1:33:18
1:33:17
24
Menno Boerema
Rotterdam
1:33:20
1:33:18
25
Ronald Kersten
Zoetermeer
1:33:33
1:33:22
26
Frank Bruining
RMD
1:33:48
1:33:29
27
Martin Fehling
Zoetermeer
1:34:09
1:34:08
28
John Noordhuizen
Nootdorp
1:34:19
1:34:18
29
Jan van Zon
Ilion
1:35:05
1:35:02
30
Raymond Verdegaal
Distance Runners Voorhout
1:35:43
1:35:39
31
Thomas Kemper
Zoetermeer
1:35:49
1:35:43
32
Han Baas
1:36:12
1:36:01
33
Maarten Vogels
1:36:41
1:36:39
34
Ron Dekker
Fortuna
1:37:32
1:37:32
35
Jeroen Vets
Wilrijk
1:37:37
1:37:35
36
Jan-Peter Stam
1:39:29
1:39:18
37
Sander ter Haar
Rotterdam
1:39:23
1:39:22
38
Bartosz Jamrůz
Rotterdam
1:40:25
1:40:00
39
Dick Hengeveld
Ilion
1:40:19
1:40:18
40
David de Jong
's-Gravenhage
1:40:57
1:40:53
41
Etienne Grootenboer
Berkel en Rodenrijs
1:41:08
1:41:04
42
Bouwe Postma
Middelburg
1:41:21
1:41:14
43
Patrick Degenaar
Zoetermeer
1:41:29
1:41:19
44
Henri Spijkerman
Fortuna
1:41:44
1:41:33
45
Martin van den Helm
1:43:24
1:43:10
46
Bob Elsenburg
Amsterdam
1:43:27
1:43:21
47
Kevin Cressent
Poortugaal
1:44:17
1:44:14
48
Alexander Straathof
Zoetermeer
1:44:49
1:44:14
49
Heiko Haasjes
1:44:39
1:44:22
50
Stijn Ottens
Ilion
1:44:26
1:44:25
51
Dick van IJperen
Oostvoorne
1:44:39
1:44:37
52
Edwin van Hagen
Rotterdam
1:45:03
1:44:43
53
Jordi de Vreede
's-Gravenhage
1:45:15
1:45:06
54
Marco Vink
Rotterdam
1:45:32
1:45:26
55
Dennis Kanselaar
Fortius
1:45:32
1:45:27
56
Leo Boekestijn
's-Gravenhage
1:46:01
1:45:54
57
John van Brugge
Gouda
1:46:15
1:45:58
58
Rene van den Ende
1:46:21
1:46:01
59
Nico Belloni
's-Gravenhage
1:46:15
1:46:08
60
Edwin van der Graaff
Nieuwerkerk ad IJssel
1:46:24
1:46:21
61
Robert Bouman
Spark
1:47:45
1:47:30
62
Pascal Kraakman
Zoetermeer
1:47:46
1:47:35
63
Arnoud Alderlieste
Voorburg
1:47:46
1:47:44
64
Andre Buitenhok
1:48:21
1:47:52
65
Ruud van Wijk
Raamsdonksveer
1:48:23
1:48:13
66
Wouter Booister
1:49:10
1:48:49
67
Auke Barnhoorn
Zoetermeer
1:49:01
1:48:51
68
Ferry de Valk
1:49:20
1:48:51
69
Viktor van den Berg
1:49:03
1:48:57
70
Gerrit Verbeek
Kwintsheul
1:49:22
1:49:01
71
Tjerk Plasman
Zevenhuizen Zh
1:49:29
1:49:17
72
Christiaan Feickens
Ens
1:50:45
1:50:14
73
Patricio Conner
1:50:32
1:50:20
74
Victor Reebergen
Hoek van Holland
1:50:43
1:50:36
75
Ron Warnaar
Rotterdam
1:50:50
1:50:42
76
Rene Braams
1:51:35
1:51:06
77
Leroy Renfurm
Hoogvliet Rotterdam
1:51:22
1:51:11
78
Ron van der Jagt
Rotterdam
1:51:51
1:51:19
79
Pjotr Gawronski
Zoetermeer
1:51:56
1:51:30
80
Joris Rommelse
1:52:11
1:51:43
81
Hans Damen
Pijnacker
1:52:41
1:52:30
82
Sander Rodenburg
Heerjansdam
1:53:17
1:53:13
83
Rick Beekhuizen
Zoetermeer
1:53:31
1:53:21
84
Ricardo da Cruz
Rijswijk Zh
1:54:36
1:54:05
85
Ruud van Brecht
Leiden
1:54:22
1:54:09
86
Erwin van Voorthuizen
Rotterdam
1:54:27
1:54:11
87
Jurry Ventura
1:54:29
1:54:18
88
Wilmar Rietveld
1:54:32
1:54:19
89
Alexander van Zijp
Nootdorp
1:54:27
1:54:22
90
Rick van Genuchten
Amsterdam
1:54:57
1:54:50
91
Alwin Kooistra
Woerden
1:55:13
1:54:51
92
Rob Leus
1:55:36
1:55:18
93
Joost van der Hulst
1:55:27
1:55:20
94
Hanco van der Sluis
Hendrik-Ido-Ambacht
1:56:14
1:56:10
95
Rogier Duurkoop
Ilion
1:57:04
1:56:47
96
Pascal Fransen
1:57:04
1:56:48
97
Johan van der Sar
Poeldijk
1:57:16
1:56:49
98
Kevin Boeters
Zoetermeer
1:57:04
1:56:57
99
Martin Deira
Rotterdam
1:57:08
1:57:00
100
Twan Emonts-Schumer
Zoetermeer
1:57:39
1:57:16
101
Michael Pors
Zoetermeer
1:57:37
1:57:20
102
Charles van den Herik
RMD
1:57:39
1:57:22
103
Alwin van Alphen
Spijkenisse
1:57:37
1:57:22
104
Michel van der Wielen
Schiedam
1:57:38
1:57:25
105
Kok Spruit
Zoetermeer
1:57:52
1:57:27
106
Jan van de Erve
1:58:02
1:57:48
107
Dennis van Putten
1:58:18
1:57:50
108
Eduardo Pinto da Costa
's-Gravenhage
1:58:34
1:58:04
109
Martin Ganeff
1:58:50
1:58:37
110
Peter Krijgsman
Antilope
1:58:54
1:58:45
111
Eelco van Heijzen
Hoogvliet Rotterdam
1:58:56
1:58:47
112
Hein Philipst
2:00:48
2:00:21
113
Ron van Oosten
Hoek van Holland
2:00:38
2:00:29
114
Arie Jan van der Bijl
Zoetermeer
2:02:24
2:02:21
115
Jean-Paul Libiee
Spijkenisse
2:03:33
2:03:06
116
Joop Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
2:04:09
2:03:42
117
Daniel Hardenbol
Oud-Beijerland
2:04:17
2:03:57
118
Marcel vd Linden
2:05:13
2:04:40
119
Edwin van Enkhuijzen
Berkel en Rodenrijs
2:06:45
2:06:14
120
Enno Buis
2:06:43
2:06:32
121
Tommy Brokaar
's-Gravenhage
2:07:05
2:06:52
122
Jan Theil
Zoetermeer
2:07:41
2:07:23
123
Erik Snellink
's-Gravenhage
2:08:43
2:08:38
124
Mihai Monte
Zoetermeer
2:10:24
2:10:13
125
Daniel Schuijlenburg
Utrecht
2:10:50
2:10:19
126
Andre Batenburg
2:11:40
2:11:21
127
Paul Rademakers
2:12:07
2:11:58
128
Laurens Veenstra
Capelle aan den IJssel
2:13:13
2:13:00
129
Johan Spamer
's-Gravenhage
2:14:07
2:13:39
130
Martijn van der Poel
2:14:16
2:14:14
131
Charles Vos
's-Gravenhage
2:20:09
2:19:33
132
Bjorn Casteleijn
2:20:35
2:20:14
133
Dirk Derogee
Voorschoten
2:22:37
2:22:16
134
Sebastiaan Prins
's-Gravenhage
2:56:19
2:55:51
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra van den Berg
1:36:11
1:36:00
2
AugŁsta van Hoogdalem
Fortuna
1:37:33
1:37:32
3
Leonie Meeldijk
Ilion
1:41:48
1:41:47
4
Iris Theunis
Rotterdam
1:44:01
1:43:50
5
Silvy Meuwissen
Houten
1:44:56
1:44:39
6
Rianne Boek
Delft
1:45:37
1:45:36
7
Marilene van den Berg
Strijen
1:46:38
1:46:22
8
Annemarie Van Ommen
Zoetermeer
1:47:08
1:46:56
9
Anita Hollemans
1:48:21
1:47:52
10
Mirjam Stuivenberg
's-Gravenhage
1:48:47
1:48:31
11
Liesbeth van Eyck
Pernis Rotterdam
1:49:22
1:49:17
12
Merel Snoeck
Rotterdam
1:51:21
1:51:19
13
Angelique Janssen
Bergschenhoek
1:51:44
1:51:41
14
Ellemieke van Ommen
Sassenheim
1:51:49
1:51:43
15
Irene ten Donkelaar
De Koplopers
1:53:22
1:52:58
16
Martine Alberts
1:53:24
1:53:02
17
Carina Rodrigues da Cruz
's-Gravenhage
1:54:35
1:54:06
18
Tessa van der Wel
Barendrecht
1:54:29
1:54:24
19
Joke van der Linden
Berkel en Rodenrijs
1:55:22
1:55:19
20
Hieka Jager
1:55:50
1:55:26
21
DaniŽlle Schumer
Zoetermeer
1:55:59
1:55:37
22
Hian Li Ko
Rotterdam
1:55:43
1:55:40
23
Maartje Teunisse
1:58:00
1:57:46
24
Yamoena Kalidien
Zoetermeer
1:58:50
1:58:37
25
Laura Caspers
Poeldijk
1:59:51
1:59:33
26
Linda van der Weegen
Rijswijk Zh
2:01:21
2:01:12
27
Lisette vd Krans-Dibbets
2:02:46
2:02:38
28
Lucia Hanstede
Zoetermeer
2:04:04
2:03:55
29
Jeannette Buchner
Nootdorp
2:05:38
2:05:31
30
Susanne Bouwhuis
2:07:20
2:07:11
31
Mellanie de Wijs
Spark
2:08:37
2:08:22
32
Carola Boelsen
Spark
2:12:20
2:12:05
33
Anouck Hof
Rotterdam
2:14:56
2:14:44
34
Ketura Sikken
Bergschenhoek
2:16:24
2:16:09
35
Ana Mafi
's-Gravenhage
2:18:05
2:17:57
36
Laurette de Heus
Rotterdam
2:20:22
2:19:58
37
Melissa Brouwer
Zevenhuizen Zh
2:20:56
2:20:45
38
Gwenola Thomas
's-Gravenhage
2:21:48
2:21:40
39
Gianna Picciau
Rotterdam
2:21:55
2:21:50
40
Marija Maksimovic
Berkel en Rodenrijs
2:26:03
2:25:40
41
Cherique Schiedor
Rotterdam
2:26:51
2:26:31
42
Kim Corijn
Rotterdam
2:28:45
2:28:34
43
Daphne Woudenberg
Rotterdam
2:29:54
2:29:40
44
Karin Ottens
Rotterdam
2:40:45
2:40:27
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jermo Janmaat
35:50
35:49
2
Martin Nieuwstraten
36:44
36:43
3
Tim den Braber
Zoetermeer
36:54
36:52
4
Victor Geraedts
Zoetermeer
37:20
37:19
5
Dave Houben
Zoetermeer
37:27
37:26
6
Bart Buijs
37:42
37:41
7
Tijn Jansen
38:08
38:06
8
Matthijs van der Beek
De Kieviten
38:23
38:21
9
Matthijs van de Wetering
38:34
38:32
10
Corniel Nobel
Leiden Atletiek
39:14
39:12
11
Timo Erkelens
Pijnacker
40:34
40:33
12
Willem Jan ter Laag
Berkel en Rodenrijs
40:50
40:48
13
Gerard Wunsch
's-Gravenhage
40:51
40:49
14
Koen Couperus
Athlos
41:16
41:15
15
Sander van Assen
41:51
41:49
16
Rick Kasmo
41:58
41:56
17
Leendert Eijkelenboom
Zoetermeer
43:22
42:03
18
Remko van Hijum
Capelle aan den IJssel
42:44
42:06
19
Matthijs Kallenberg
42:13
42:11
20
Alex Neeuwenhuijen
42:20
42:19
21
Marcel Kip
's-Gravenhage
42:28
42:19
22
Ron van Gein
Zoetermeer
42:53
42:41
23
Maarten Grendel
Zoetermeer
42:52
42:45
24
Roche Silvius
42:56
42:54
25
Dennis van der Hulst
Zoetermeer
43:01
42:58
26
Mitchell Molenaar
Dordrecht
43:04
43:01
27
Martijn Spruyt
Ilion
43:03
43:03
28
Andrť Schravemade
Zoetermeer
43:07
43:04
29
Norbert van den Hemel
Ilion
43:32
43:29
30
Joris Sauter
43:33
43:29
31
Arnoud Rijneveld
43:44
43:40
32
Jeroen Sebel
43:58
43:52
33
Edwin Sierat
44:06
44:05
34
Bram Krijts
Zoetermeer
44:20
44:12
35
Johan Dantuma
's-Gravenhage
44:22
44:18
36
Peet van der Burg
Pijnacker
44:34
44:29
37
Cees van den Boom
Leiden
45:29
44:32
38
Pieter Mauepaard
45:46
44:34
39
Robin Brandt
Zoetermeer
45:24
44:43
40
Misha Omlo
Zoetermeer
44:48
44:44
41
Huib de Bruin
45:00
44:55
42
Heiko Wijtenburg
Capelle aan den IJssel
45:54
45:10
43
Rob de Hair
Berkel en Rodenrijs
45:17
45:13
44
Peter Brussť
Berkel en Rodenrijs
45:23
45:16
45
Wouter Noomen
Zoetermeer
45:27
45:18
46
Jeroen van Netten
Capelle aan den IJssel
46:04
45:24
47
Rene Markx
Berkel en Rodenrijs
46:52
45:35
48
Giedo Stolk
Zoetermeer
46:04
45:41
49
Edwin Schop
46:07
45:48
50
Matthijs Jongejan
Leidschendam
46:11
45:49
51
John van Zweeden
's-Gravenhage
45:53
45:51
52
Arthur Schmitz
Zoetermeer
46:03
45:53
53
Maarten Sonneveld
Benthuizen
47:14
45:53
54
Ernst Jan Meindersma
46:15
46:09
55
Wouter Huizinga
Zoetermeer
46:13
46:09
56
Erik van Wageningen
Nieuwerkerk ad IJssel
47:11
46:27
57
Cliff van Ginkel
Zoetermeer
46:42
46:28
58
Stephan Spitsbaard
Zoetermeer
46:38
46:32
59
Hans Broere
Rotterdam
47:58
46:45
60
Danny Nachtegeller
Leiden
46:59
46:46
61
Hanno van der Wilt
Zoetermeer
47:38
46:55
62
Wil Didden
RRZ
47:03
46:58
63
Harald Buitenweg
Zoetermeer
47:06
46:59
64
Eric Keijzer
Zoetermeer
47:13
47:04
65
Remco Kromkamp
Zoetermeer
47:53
47:22
66
Nicolas Deslaef
47:39
47:22
67
Richard Pijpers
Ilion
47:29
47:26
68
Matthijs Kleiman
Spijkenisse
48:36
47:30
69
Fedor de Vree
Zoetermeer
49:03
47:33
70
Peter Schrijver
Zoetermeer
47:51
47:33
71
Vincent vd Gaag
Zoetermeer
48:23
47:38
72
Ricardo Fischer
Zoetermeer
48:25
47:40
73
Jerry van Dongen
's-Gravenhage
48:07
47:43
74
Marnix Cornelisse
Loopgroep Aart Stigter
47:53
47:44
75
Martijn Bohms
Zoetermeer
48:26
47:45
76
Stefan van Hasselt
49:10
47:47
77
Cedric Willems
Zoetermeer
48:35
47:51
78
Jurriaan Buisman
RRZ
48:27
48:01
79
Martijn Lenting
Zoetermeer
49:56
48:32
80
Dieter Henderickx
49:49
48:43
81
John Kuijpers
Zoetermeer
50:00
48:48
82
Erik van Veen
Rotterdam
50:16
48:53
83
Bas Noordermeer
49:46
48:59
84
Piet van Veen
49:05
48:59
85
Wais Ajiz
Zoetermeer
49:59
49:14
86
Frank Vergouwen
Zoetermeer
49:31
49:16
87
Taco Kuiper
Zoetermeer
49:51
49:17
88
Peter Verheij
RRZ
49:33
49:21
89
Wim Prins
Ilion
49:28
49:24
90
Martijn van der Klugt
Zoetermeer
50:27
49:30
91
Michel Cassa
Zoetermeer
50:16
49:33
92
Rick Oudshoorn
Zoetermeer
50:25
49:36
93
Remco Greven
Zoetermeer
50:46
49:46
94
Walter de Bruijn
Moordrecht
50:04
49:52
95
Leroy van der Zwan
51:13
49:54
96
Jan van Rijn
Zoetermeer
50:32
50:02
97
Clift Niccolson
51:24
50:08
98
Berry van der Meer
Benthuizen
51:30
50:09
99
Michael Jurriaans
RRZ
51:24
50:09
100
Frank van der Linden
51:24
50:13
101
Frank Plugge
Zoetermeer
51:44
50:19
102
Marc van Hal
Berkel en Rodenrijs
50:44
50:29
103
Klaas Regts
AAV '36
50:52
50:35
104
Terence Verdier
's-Gravenhage
50:55
50:39
105
Aldert Ensing
Zoetermeer
51:07
50:40
106
Thomas Brands
51:42
50:45
107
Peter Kramer
51:45
50:47
108
Thom Zwagers
De Kieviten
51:16
50:52
109
Matthijs Hoff
Leidschendam
51:41
50:57
110
Huib Melissant
Berkel en Rodenrijs
51:18
51:06
111
Dirk Ruiter
Zoetermeer
51:54
51:07
112
Ed van Niel
Zoetermeer
52:53
51:09
113
Marcel Schneiders
Zoetermeer
51:41
51:10
114
Bob van Gein
Zoetermeer
51:21
51:11
115
Kevin Zuidwijk
Zoetermeer
51:32
51:14
116
Renť Willems
Zoetermeer
52:02
51:15
117
Ido Dijkstra
Zoetermeer
51:29
51:18
118
Rasem Haj Mohammad
Sparta
52:53
51:22
119
Mark Dubbeld
Zoetermeer
51:35
51:24
120
Arjen Reuvekamp
51:45
51:31
121
Walter Vink
Zoetermeer
51:44
51:32
122
Hubert van der Planken
Berkel en Rodenrijs
51:39
51:36
123
Pieter Hensen
51:52
51:42
124
Sven Wigman
Zoetermeer
52:23
52:03
125
Thijs van der Ark
Moordrecht
53:19
52:04
126
Simon Knepper
Zoetermeer
52:21
52:06
127
Felix Jespers
Zoetermeer
52:14
52:11
128
Anne Kamstra
Ilion
52:24
52:24
129
Igor Versnik
's-Gravenhage
52:38
52:36
130
Jeffrey Kuypers
Zoetermeer
53:32
52:36
131
Aad van Musscher
52:54
52:47
132
Dennis Kleijn
Zoetermeer
53:08
52:52
133
David Verdiesen
Benthuizen
54:13
53:04
134
Hans Vijverberg
Zoetermeer
53:25
53:08
135
Jeffrey Bom
54:54
53:12
136
Melvin Korving
's-Gravenhage
53:51
53:17
137
Ted Antrag
Dordrecht
54:49
53:27
138
Sander Benschop
Zoetermeer
54:02
53:31
139
Ellery Gemert
53:53
53:45
140
John Lafeber
54:33
53:47
141
Jack Verdonk
55:22
53:50
142
Bas Straver
54:38
53:54
143
Klaas de Vries
Zoetermeer
54:29
54:06
144
Rob Woning
De Kieviten
55:54
54:12
145
Martin de Vries
Sparta
55:43
54:13
146
Imro Themen
54:52
54:17
147
Wout Hoevenaars
PAC
54:46
54:24
148
Hans Borst
Voorschoten
55:37
54:28
149
Bas Homan
Zoetermeer
55:16
54:32
150
Bert Kool
55:05
54:37
151
Jaron Makutsky
55:47
54:41
152
Herman Brehm
Den Hoorn Zh
55:18
54:56
153
Sander de Mutsert
Zoetermeer
55:15
55:01
154
Jok Tang
Pijnacker
55:51
55:15
155
Abdelhalim Elouassaidi
Zoetermeer
55:40
55:29
156
Danny Daelemans
Mortsel
57:09
55:34
157
Renť Plug
Zoetermeer
56:52
56:09
158
Ruud van Zon
56:30
56:15
159
Hans de Niet
Moerkapelle
57:44
56:36
160
Leandro Dielis
Sassenheim
57:05
56:36
161
Frank Kock
Zoetermeer
57:40
56:39
162
Marc Schijvenaars
Zoetermeer
57:24
56:40
163
Ben van Wijnsberge
Voorschoten
57:01
56:47
164
Ed de Vries
Hoek van Holland
57:42
57:00
165
Ron 't Lam
57:19
57:02
166
Alexis Machin
Schiedam
57:19
57:02
167
Jens Graupner
57:50
57:03
168
Adrian Martinee Espitian
58:47
57:11
169
Sweya Geerlings
Leiden
58:43
57:31
170
Ruud Leibbrand
Rotterdam
58:37
57:34
171
Peter Geerlings
Leiden
58:46
57:36
172
Floris Dekker
Almere
58:06
57:41
173
Cerdic Wever
58:16
57:41
174
Ruud Schakel
Ilion
58:01
57:52
175
Martin Buitelaar
Berkel en Rodenrijs
58:54
57:52
176
Jeroen Helfrich
Zoetermeer
58:50
58:16
177
Patrick van der Helm
Pijnacker
58:48
58:23
178
Erik-Jan Beuzenberg
Bergschenhoek
1:00:02
58:44
179
Leen van Veen
Spark
1:00:31
59:07
180
Ron van der Kleij
Bergschenhoek
1:00:39
59:07
181
Gertjan Kneppers
Berkel en Rodenrijs
59:32
59:09
182
Jan Wigman
Zoetermeer
59:46
59:27
183
D Teguh
1:00:53
59:27
184
Hermanus Rietveld
Zoetermeer
1:00:33
59:30
185
Frans Manuhutu
Moordrecht
59:52
59:31
186
Serge van Krieken
Zoetermeer
1:00:12
59:46
187
Marcel Engels
Zoetermeer
1:01:32
59:47
188
Randolf Ancher
Zoetermeer
1:00:58
59:48
189
Schalk Bontenbal
Zoetermeer
1:01:26
59:48
190
Willem van den Berg
1:01:10
59:58
191
Bernard Jas
avVN
1:01:40
1:00:27
192
Robert Hubregsen
Heinkenszand
1:00:55
1:00:32
193
Barry Fluitman
Zoetermeer
1:00:40
1:00:33
194
Joop Raaphorst
1:00:46
1:00:34
195
Damy de Zwart
Waddinxveen
1:01:05
1:00:45
196
Paul de Roo
Hendrik-Ido-Ambacht
1:01:35
1:00:58
197
Rick Zuidwijk
Zoetermeer
1:02:28
1:01:00
198
Mathijs Kalee
Ilion
1:02:30
1:01:00
199
Andre Hoogendam
1:01:35
1:01:11
200
Laurens Ouwerkerk
Zoetermeer
1:02:06
1:01:28
201
Ed Boon
Zoetermeer
1:01:47
1:01:34
202
Dennis Klaassen
Zoetermeer
1:03:02
1:01:35
203
Marco van der Schrier
Rijswijk Zh
1:02:00
1:01:36
204
Renko Telgt
Zoetermeer
1:03:22
1:01:38
205
Marcel Hoogland
1:01:59
1:01:48
206
Han Remmerswaal
1:03:53
1:02:15
207
Rudi Smits
Zoetermeer
1:03:58
1:02:38
208
Marcin Jarocha
1:04:00
1:03:21
209
Patrick Scholtes
Zoetermeer
1:04:20
1:03:41
210
Jerry Mensing
's-Gravenhage
1:05:38
1:04:43
211
Kevin Grippeling
Zoetermeer
1:05:27
1:04:54
212
Dirk Hoen
's-Gravenhage
1:07:14
1:06:19
213
Tim Janszen
Delft
1:07:02
1:06:48
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Teeling
42:56
42:54
2
Rosalie Huisman
Zoetermeer
44:42
44:42
3
Iris Meerts
Rotterdam Atletiek
45:41
45:38
4
DaniŽlle van Eyk
Zoetermeer
46:09
45:51
5
Aukje Spruyt
Ilion
45:56
45:52
6
Wendy Schmit
Zoetermeer
46:07
46:04
7
Alice Vis
Zoetermeer
46:32
46:28
8
Tanneke Wijnsema
Zoetermeer
46:42
46:34
9
Michelle van der Made
Zoetermeer
47:01
46:54
10
Melissa Post
48:05
47:01
11
Darinka Oslak
's-Gravenhage
48:29
48:27
12
Marieke Vooijs
Zoetermeer
49:08
49:01
13
Linda van der Voort
Honselersdijk
49:08
49:02
14
Esther Mondt
Willemstad Nb
50:35
49:37
15
Sharona Bolander
49:57
49:48
16
Marijn Jurriaans
RRZ
51:23
50:09
17
Alie Eggens
Ilion
50:31
50:26
18
Marieke Hendriks
51:16
50:30
19
Marian van Weenen
51:04
50:58
20
Marieke de Groot
51:35
51:10
21
Anouk Gršffner
Rotterdam
52:54
51:12
22
Evelien Ording
Zoetermeer
51:23
51:13
23
Lucia Willems
Essen
52:02
51:16
24
Ellen Adegeest
51:31
51:24
25
Yvette Metselaar
51:53
51:28
26
Esther van der Meer
53:16
51:55
27
Veronique de Waard
's-Gravenhage
52:41
51:56
28
Nathalie de Boer
Gouda
52:08
52:03
29
Anja Riedijk
Pijnacker
53:32
52:25
30
Eliza Damsteeg
Fortius
52:53
52:43
31
Els Wiegel
52:57
52:55
32
Wendy Peltenburg
Zoetermeer
53:34
53:12
33
Helen Keeble
's-Gravenhage
54:44
53:42
34
Martina Verdiesenova
Benthuizen
54:53
53:46
35
Valery Verschoor
54:23
53:46
36
Liekie Nipius
's-Gravenhage
54:21
53:47
37
Lisa van der Hulst
Zoetermeer
54:07
53:59
38
Corin Kuijpers
54:27
54:07
39
Bianca Hesselius
Zoetermeer
54:30
54:07
40
Marina Geleijnse
Monster
55:56
54:28
41
Annemiek Vos
54:50
54:30
42
Karin de Jong
Zoetermeer
56:03
54:35
43
Annemarie Jacobs
RRZ
55:42
54:38
44
Nienke Boersma
Bergschenhoek
55:07
54:47
45
Marjan van der Stouwe
55:10
54:50
46
Jeannette Vink
Nootdorp
54:56
54:54
47
Susanne van den Heuvel
Zoetermeer
56:28
54:58
48
Yvonne Verdonk
Zoetermeer
55:08
55:02
49
Maaike Buisman
Zoetermeer
55:39
55:14
50
Miranda Kuipers
Ulvenhout AC
56:33
55:56
51
Rachel Dominey
's-Gravenhage
57:03
56:01
52
Wendy Zijderveld
Nieuw-Lekkerland
56:52
56:14
53
Siu Mei Man
Pijnacker
56:50
56:15
54
Stephanie Roggeveen
57:30
56:34
55
Tessa Hofker
58:17
56:38
56
Kirsten Kock
Zoetermeer
57:40
56:39
57
Ellen van Luenen
57:17
56:46
58
Tine Vermeer
57:29
57:08
59
Olga Kuiper
RRZ
57:42
57:09
60
Leonie Sprokholt
58:42
57:09
61
Lotte Krikke
58:42
57:09
62
Eugenie Hofwijks
57:48
57:12
63
Netty Kool
Capelle aan den IJssel
58:09
57:13
64
Katrien Brackť
Zoetermeer
58:38
57:23
65
Lisanne van Lier
Capelle aan den IJssel
58:17
57:37
66
Nadine van der Laan
Schiedam
57:54
57:40
67
Veronique Ramakers van Praag
RRZ
58:16
57:43
68
Tamara Hofland
Ridderkerk
58:36
57:44
69
Annelous van der Klauw
Capelle aan den IJssel
58:31
57:51
70
Sharon Westenberg
Zoetermeer
58:31
58:00
71
Samantha Bloem
58:18
58:05
72
Lisa Vermeire
59:16
58:10
73
Marjolein Hogenes
Zoetermeer
58:48
58:14
74
Jolanda Huttinga
RRZ
59:02
58:27
75
Winnie de Jong
's-Gravenhage
59:35
58:33
76
Angelique Dantuma
's-Gravenhage
59:39
58:38
77
Pauline Toms
1:00:02
58:50
78
Brenda Pelle
1:00:02
58:50
79
Jennifer van Wingerden
Rijswijk Zh
1:00:34
58:51
80
Flora Mulder
Rotterdam
1:00:34
58:52
81
Chirley Gimenez
Zoetermeer
59:20
58:52
82
Natasja Sturm
59:54
59:08
83
Yvonne van der Kleij
Bergschenhoek
1:00:59
59:27
84
Justine Dyon
Leiden
59:53
59:35
85
Bianca Bergenhenegouwen
Zoetermeer
1:00:12
59:46
86
Ellis Titmmerman
Zoetermeer
1:00:58
59:48
87
Sabina Lambregts
Roosendaal
1:00:41
1:00:04
88
Lianne La Roi
1:02:05
1:00:30
89
Wilma Alsemgeest
1:00:45
1:00:34
90
Silvia Hulst
1:01:46
1:00:34
91
Masja Kalee
Berkel en Rodenrijs
1:02:27
1:00:59
92
Marijke Meijering
Pijnacker
1:02:38
1:01:05
93
Diana Schneider
Rijswijk Zh
1:02:00
1:01:36
94
Carla den Nieuwenhoof
1:03:18
1:01:37
95
Elise Manders
's-Gravenhage
1:02:42
1:01:45
96
Frieda van Dorp-Verdonk
RRZ
1:02:31
1:01:57
97
Marion Post
RRZ
1:02:32
1:01:59
98
Ingeborg Wijzenbroek
Zoetermeer
1:02:30
1:02:11
99
Paulina Tokarska
1:03:59
1:02:36
100
Tamara Makutsky
1:03:46
1:02:42
101
Ann-Christin Bergauer
1:03:42
1:02:48
102
Denise Jongejan
Leidschendam
1:03:12
1:02:49
103
Bianca Geertsema-Wetstein
Maassluis
1:03:40
1:02:52
104
Linsey Klaassen
Zoetermeer
1:04:41
1:03:12
105
Michelle Haagland
1:03:33
1:03:22
106
Manon van der Gragt
Heerhugowaard
1:04:56
1:03:32
107
Hanna Remy Wanda
Zoetermeer
1:04:18
1:04:16
108
Liesbeth Koorn
Pijnacker
1:05:51
1:04:22
109
Mieke Effting
Zoetermeer
1:05:05
1:04:27
110
Astrid Chander-Stroet
Haarlemmermeer
1:04:45
1:04:30
111
Fabienne Kleiman
1:05:59
1:04:54
112
Sylvia Zwetsloot
Duiven
1:05:33
1:05:07
113
Ineke Huijsdens
Fortius
1:05:45
1:05:09
114
Aafje van Dijk
1:06:06
1:05:10
115
Esther Koree
Zoetermeer
1:05:57
1:05:30
116
Tamara Meerman
Oosterhout Nb
1:07:15
1:05:34
117
Marjolien Hasselbaink
Capelle aan den IJssel
1:07:15
1:05:34
118
Cindy Spinders
RRZ
1:06:47
1:05:44
119
Celine TRAUB
Leiden
1:06:08
1:05:50
120
Brigitte Huttinga-Albers
RRZ
1:06:47
1:06:15
121
Leontine van de Laar
Zoetermeer
1:06:47
1:06:16
122
Danielle Dorr
Rozenburg Zh
1:07:38
1:06:30
123
Jana Westermann
Delft
1:07:02
1:06:48
124
Jeanette Verbeek
Kwintsheul
1:08:55
1:07:16
125
Marjolein Wolsing
Zoetermeer
1:08:17
1:07:52
126
Taetske Moor
1:09:17
1:07:57
127
Yvonne Bentvelsen
1:09:17
1:07:57
128
Jolanda Moor
1:09:17
1:07:57
129
Els Bouter
Zoetermeer
1:08:23
1:08:01
130
Sandra Scholtes
Zoetermeer
1:09:26
1:08:46
131
Angelique Nihot
Moordrecht
1:10:00
1:08:52
132
Yvette Smulders
's-Gravenhage
1:11:05
1:10:10
133
Karin Jansen
Zoetermeer
1:11:38
1:11:11
134
Sheila de Graaf
's-Gravenhage
1:12:17
1:11:26
135
Ann Janssens
Mortsel
1:13:29
1:11:55
136
Annet van Doeveren
's-Gravenhage
1:15:11
1:14:07
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eelco de Voogt
17:16
17:16
2
Steven Kistemaker
17:29
17:28
3
Simon den Braber
Zoetermeer
17:34
17:32
4
Chris Norman
17:36
17:35
5
Stefan in 't Hout
PAC
18:01
18:01
6
Kenneth Sarmaat
18:11
18:10
7
Gijs van Male
Ilion
18:29
18:29
8
Martijn Molenkamp
18:33
18:32
9
Martin Vandermersch
EUR Roadrunners
18:49
18:48
10
Nick Homan
Nootdorp
19:10
19:08
11
Maarten van den Broek
Delft
20:21
19:26
12
David Duarte Silva
Loopgroep Aart Stigter
19:42
19:39
13
Jonas Schutte
Ilion
20:52
20:50
14
Maxwell Bayer
Zuidwal
20:55
20:55
15
Ian Smith
22:30
21:03
16
Nick ten Donkelaar
Berkel en Rodenrijs
21:14
21:06
17
Coen van der Harst
22:17
21:08
18
Jort Jongenelen
Zoetermeer
22:32
21:08
19
Willy Schutte
Ilion
21:36
21:33
20
Patrick Timmers
Zoetermeer
22:14
21:57
21
Rohan Akkermans
22:02
22:02
22
Ron Meijer
Team Bilancio
23:20
22:22
23
Tim Koning
Moordrecht
22:31
22:25
24
Martin Westerhof
22:41
22:38
25
Pablo Iglesias-Rodriguez
's-Gravenhage
22:57
22:52
26
Jacco Vermeer
23:00
22:54
27
Victor Twaalfhoven
Team Bilancio
23:11
22:57
28
Ron Twaalfhoven
Berkel en Rodenrijs
23:11
23:01
29
Arjan Dozy
24:42
23:10
30
Jesse Degenaar
Zoetermeer
24:09
23:19
31
Peter Sebel
Zoetermeer
23:26
23:20
32
Nathan Nijdam
Sparta
23:37
23:33
33
Andre Oost
24:47
23:42
34
Robin Rijnenberg
24:48
23:43
35
Xander Theil
Team Bilancio
24:44
23:47
36
Patrick Boreel
25:21
23:58
37
Jasper Albers
Zoetermeer
24:21
24:05
38
Brian Epker
25:10
24:12
39
Dennis Zoet
RRZ
24:23
24:17
40
Shaam Ramdjielal
Zoetermeer
24:35
24:26
41
Ibe de Vries
Zoetermeer
24:57
24:26
42
Mark Haaring
Trots
25:46
24:30
43
Jesse Bok
Rijswijk Zh
24:46
24:34
44
Jerry Bredewoud
Trots
25:20
24:41
45
Ike van Dorp
Zoetermeer
26:40
25:26
46
Dylan Beekhuizen
Zoetermeer
26:20
25:26
47
Senna Dekkers
26:49
25:33
48
Danny Rangoe
Rijswijk Zh
27:02
25:35
49
Michael van der Toorn
Bergschenhoek
25:45
25:35
50
Danny Guldemundt
Zoetermeer
25:51
25:37
51
Jeroen van Wijk
Zoetermeer
25:55
25:38
52
Gijs de Hair
Berkel en Rodenrijs
25:45
25:41
53
Jeno van der Togt
Sparta
25:59
25:54
54
Paul Galle
Bleiswijk
27:23
25:55
55
Peter Zoetmulder
Gouda
26:53
25:56
56
Wilco van Leeuwen
Zoetermeer
26:16
26:04
57
Mario Heerkens
Rijswijk Zh
26:21
26:06
58
Rob Epker
Team Bilancio
27:05
26:07
59
Yassine Benserhane
27:10
26:16
60
Gerard Bosma
27:36
26:18
61
W de Jong
27:24
26:32
62
Nico van Swieten
Zoetermeer
27:53
26:34
63
Dick van der Wal
Spijkenisse
26:45
26:34
64
Wendy Faber
Lepelstraat
27:50
26:35
65
Jeroen Spaans
's-Gravenzande
26:50
26:36
66
Ronald Verheijen
27:12
26:43
67
Stijn van Tienen
Zoetermeer
27:04
26:49
68
Leon Hordijk
27:41
26:55
69
Arthur Westgeest
28:46
27:02
70
Eric Statius Muller
Zoetermeer
27:51
27:08
71
Alfie Myles
Rotterdam
28:11
27:11
72
Rick Feeney
Rotterdam
28:12
27:12
73
Thomas van Delden
Zoetermeer
27:52
27:36
74
Robert van der Hoek
Nootdorp
28:39
27:38
75
Martin Hulst
Rijswijk Zh
29:20
27:39
76
Hans Plag
Bleiswijk
29:22
27:43
77
Peter-Jan IJdema
Zoetermeer
27:56
27:46
78
Fred van der Zalm
Zoetermeer
27:59
27:52
79
Ed de Way
Delft
29:22
27:52
80
Erwin Bredewoud
Trots
28:43
28:03
81
Alex Scheel
Rotterdam
29:24
28:30
82
Sem van der Linden
Zoetermeer
29:26
28:35
83
Anton Slijkhuis
RRZ
30:13
28:37
84
Dave Surjokusumo
's-Gravenhage
30:00
28:43
85
Sander Hoogma
Zoetermeer
29:12
28:44
86
Kay van Dorp
Zoetermeer
30:00
28:44
87
Henrie van der Kolk
Zoetermeer
29:43
28:50
88
Peter Klerks
29:37
29:08
89
Jacques van Ekelenburg
Zoetermeer
30:34
29:11
90
Rayden Ventura
29:20
29:17
91
Arjan van Mourik
Zoetermeer
29:59
29:17
92
Bart Hulst
Zoetermeer
29:59
29:17
93
Etienne de Bruijn
30:39
29:32
94
Milan de Jong
Zoetermeer
30:40
29:49
95
Mark Sala
31:22
30:06
96
Andy Barker
32:05
30:19
97
Remco Buijk
Zoetermeer
32:01
30:34
98
Jesse van der Kruyk
Zoetermeer
31:34
30:37
99
Rob Aaldijk
Bergschenhoek
32:26
30:48
100
Christian Gerritse
Berkel en Rodenrijs
32:25
30:48
101
Dave Minnaar
Zoetermeer
31:42
30:48
102
Hans ter Horst
Zwijndrecht
31:47
30:53
103
Pieter van Hilten
32:51
31:08
104
Paul Castelein
Zoetermeer
31:38
31:24
105
Alfons Mientjes
Zoetermeer
32:34
31:37
106
Andreas Psarros
Delft
33:00
31:50
107
Matthew Stikkelorum
33:28
31:53
108
Roel Verseveldt
's-Gravenhage
33:29
32:42
109
Mohammed el Idrissi
's-Gravenhage
33:46
32:58
110
Romano Lorusso
's-Gravenhage
34:15
32:59
111
Ferdy Luydens
Zoetermeer
34:24
33:12
112
KeesJan van der Elst
Trots
34:15
33:32
113
Hans de Vries
33:37
33:32
114
Peter Blommestijn
Bergschenhoek
34:19
33:51
115
Mark Kazemier
Zoetermeer
34:22
33:58
116
Wim Holleman
35:09
34:02
117
Aad Timmers
Zoetermeer
34:48
34:30
118
Marco van Dijken
36:31
35:32
119
Carlo Karwofodi
Zoetermeer
37:47
36:54
120
Ramon Wiskie
Bergschenhoek
38:25
37:26
121
Ed Winter
Zoetermeer
43:06
42:18
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Debra Akkermans
22:11
22:10
2
Kelly Vlugt
22:41
22:38
3
Mandy Wunnink
Zoetermeer
22:52
22:42
4
Cynthia Bestebreurtje
Zoetermeer
23:27
23:20
5
Katinka Kok
24:34
23:25
6
Maaike van der Hulst
Ilion
23:28
23:26
7
Ana Nusa Versnik
's-Gravenhage
23:32
23:30
8
Jildou ter Laak
Zoetermeer
23:54
23:48
9
Taja Zara Versnik
's-Gravenhage
23:50
23:48
10
Mellonie Willems
24:05
24:00
11
Linda Alexandra
Rotterdam
24:20
24:18
12
Ingeborg ter Laak
Zoetermeer
24:50
24:45
13
Shirley van der Wolf
Fortuna
26:37
25:30
14
Wietske Muijen
RRZ
26:38
25:30
15
Karin Verheij
27:19
25:47
16
Wendy van Den Hoek
Zevenhuizen Zh
27:15
26:22
17
Marta Gomulska
Zoetermeer
27:19
26:27
18
Yolanda Klerks-Verheijen
26:58
26:29
19
Annemieke vd Pligt
28:18
26:47
20
Ellen Degenaar
Zoetermeer
27:41
26:51
21
Lisette Vlastra-Kuijvenhoven
27:42
26:56
22
Noortje van Berge Henegouwen
28:37
27:14
23
Sigrid Jense
Team Bilancio
28:29
27:29
24
Nina Timmermans
Zoetermeer
27:58
27:33
25
Nancy van der Padt
Capelle aan den IJssel
28:44
27:43
26
Saskia van der Werf-van den Berg
29:06
27:44
27
Tamara Agatz
28:05
27:49
28
Jennie Paul
28:44
28:08
29
Floor Elkhuizen
Zoetermeer
29:24
28:23
30
Patricia Dekkers Westhoff
29:40
28:24
31
Suzan Merkelbach
Bleiswijk
30:08
28:32
32
Mendy Schijf
Rijswijk Zh
28:43
28:32
33
Danielle Beekhuizen
Zoetermeer
29:33
28:40
34
Juni Sitepu
Zoetermeer
28:55
28:48
35
Nathalie Kinkel
Zoetermeer
30:12
28:55
36
Petra van Eijk
30:38
29:02
37
ZoŽ Terlouw
Zoetermeer
29:21
29:06
38
Annemarie de Pagter
Zoetermeer
29:45
29:12
39
Katja Kortenbroek
30:53
29:18
40
Susan van Schie
Naaldwijk
30:24
29:21
41
Astrid Veth
Berkel en Rodenrijs
30:55
29:21
42
Daphne Harteveld
Zoetermeer
29:54
29:26
43
Marije van Rijn
Bergschenhoek
30:03
29:33
44
Cindy Verdier
Rijswijk Zh
30:12
29:33
45
Bianca-Olivia Nita
Rijswijk Zh
31:20
29:38
46
Monique van Swieten
Zoetermeer
31:09
29:50
47
Iris Mardi
's-Gravenhage
31:11
29:54
48
Miranda Derksen
Berkel en Rodenrijs
30:55
29:56
49
Chantal de Lange
Oosterhout Nb
31:40
29:59
50
Jolanda Straver
Berkel en Rodenrijs
31:03
30:09
51
Cora van Leeuwen
Zoetermeer
30:23
30:11
52
Linda van der Veeke
31:55
30:12
53
Sabrina Jansen
Zoetermeer
31:26
30:13
54
Yenny Galle
Bleiswijk
31:43
30:13
55
Jansje Falkena
31:56
30:16
56
Elleke Visser
RRZ
31:27
30:20
57
Marjolijn Waal
Berkel en Rodenrijs
31:18
30:23
58
Liz Lavooi
's-Gravenhage
30:35
30:24
59
Amy Elkhuizen
Zoetermeer
31:36
30:36
60
Viola Happel
31:06
30:44
61
Liza van der Linden
's-Gravenhage
30:56
30:45
62
Maaike Damsteeg
Dordrecht
31:12
30:50
63
Arjanne Omlo
Berkel en Rodenrijs
32:25
30:52
64
Mireille Bosman
Zoetermeer
32:14
30:58
65
Denise Visser
Zevenbergen
32:43
31:04
66
Frederike Schaeffer
Zoetermeer
32:48
31:14
67
Armanda Hofman
Boskoop
32:19
31:24
68
Simone van Buytene
31:51
31:24
69
Sylvia van Immerseel
Berkel en Rodenrijs
33:03
31:26
70
Laura Wijnbelt
Zoetermeer
32:02
31:32
71
Femke Broekman
Zoetermeer
32:02
31:32
72
Marjan Slot
Zoetermeer
31:59
31:35
73
Lifang Chen
's-Gravenhage
32:30
31:42
74
Monique Gerrits
Berkel en Rodenrijs
32:17
31:48
75
Dewi Tiemens
Zoetermeer
33:13
31:50
76
Linda Mulder
Zoetermeer
33:13
31:50
77
Linsey van der Tas
33:28
31:55
78
Arty Bhoendie
Zoetermeer
32:56
32:07
79
Joyce De Koning
Zoetermeer
33:48
32:18
80
Barbara Bredewoud
Trots
33:13
32:31
81
Bianca van der Meer
's-Gravenhage
33:19
32:37
82
Tineke Voskamp
Rijswijk Zh
33:17
32:38
83
Shanti Brandon
33:37
32:50
84
Michanne Vaes
Bergschenhoek
35:18
33:43
85
Manon Blommestijn
Bergschenhoek
34:19
33:51
86
Kiki Smits-Trugg
35:15
33:54
87
Neeti Hattangadi
Zoetermeer
34:23
33:59
88
Anita Fokke
RRZ
34:44
34:10
89
Margriet Bargerbos
Zoetermeer
34:46
34:13
90
MariŽlle Visser
Dordrecht
36:06
34:19
91
Erica Kinkel
Zoetermeer
35:38
34:21
92
Prisca Gouka
35:43
34:22
93
Irene Timmers
Zoetermeer
34:48
34:29
94
Daphne Gronloh
Zoetermeer
35:44
34:58
95
Lique Radt
's-Gravenhage
36:35
35:02
96
Anita Hubner
36:32
35:33
97
Susanne Kocatepe
37:14
36:00
98
Esmee de Way
Delft
37:40
36:11
99
Giovanna Monpellier
's-Gravenhage
37:22
36:32
100
Joyce Koendjbiharie
Zoetermeer
37:47
36:58
101
Suzanne Bleiksloot
Bergschenhoek
38:25
37:26
102
Emy Fraai
Zoetermeer
38:16
37:26
103
Marleen Elich-de Jong
Zoetermeer
38:15
37:26
104
Madelon van Wandelen
Zoetermeer
39:20
37:46
105
Esther van Koten
Dordrecht
39:53
38:06
106
Esmeralda Visser
's-Gravenhage
39:27
39:00
107
Armanda Visser
Zoetermeer
39:27
39:00
108
Nicole Baas
Waddinxveen
42:14
41:22
109
Yvonne Verbarendse
Zoetermeer
42:21
41:29
Tele Radio, Runnersworld Zoetermeer, Administratiekantoor Bilancio.
www.uitslagen.nl
03-02-2018 07:45