Uitslagenlijst 61e Joe Mann Bosloop

Best - Zondag 28 januari 2018

RECR, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos van Vliet
AVV
14:55
2
Peter Rossieau
Eindhoven Atletiek
18:11
3
Roel van Erp
Best
18:12
4
Carola Janssen
Generaal Michaelis
18:16
5
Martin Maca
Veldhoven
18:45
6
Roy Peijnenburg
Liempde
19:06
7
Piet Pijnenburg
Generaal Michaelis
19:20
8
Ad vd Heyden
St Oedenrode
19:40
9
Helle Tijssen
Eindhoven
19:44
10
Jeroen van Erp
Maarheeze
19:50
11
Andrea van den Berge
Eindhoven
20:39
12
Petra Macova
Veldhoven
20:47
13
Linda de Rooij
Eindhoven
21:13
14
Linda van Nunen
Eindhoven
21:33
15
Ronald Bierman
Best
23:51
16
Wouter Rijckaert
Eindhoven
24:43
17
Sandrijn Sayers
Son en Breugel
24:53
18
Saskia Boonstoppel
Fortuna '67
25:21
19
Margriet van Dijk
Boxtel
26:55
20
Yvette Dijkhuizen
Veldhoven
27:43
21
Sem vd Heijden
Eersel
28:15
22
Charles Hoeks
Valkenswaard
28:17
23
Evertjan Schuur
Geldrop Runners
29:36
24
Esger Koopman
Eindhoven
30:06
25
Cees van Nuland
Son
33:30
26
Roy Rebrink
GVAC
33:47
27
Daan Reuhman
Waalre
33:51
28
Mari Jonkers
Best
33:55
29
Margo van der Vorst
Oirschot
34:04
30
Bjorn Heerkens
Boxtel
34:39
31
N Schippers
Geldrop Runners
35:24
32
Karel Hageman
Eindhoven Atletiek
35:41
33
Andrew Staal
DES
36:12
34
Joost Tibosch
Eersel
36:15
35
Hannie Dreves-Waterschoot
GVAC
36:21
36
Jan Jouwe Tijsna
Eindhoven
36:22
37
Milan Maca
Veldhoven
36:43
38
Jeroen Gerretse
Eindhoven
36:47
39
Cristian Keldens
Eersel
36:52
40
Aniek Vliegen
Eindhoven
37:23
41
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
37:57
42
Gert Hendrix
Eindhoven
38:02
43
Pim van Grinsven
Fortuna '67
38:04
44
A Beerens
Liempde
38:06
45
Jeroen Stam
Eindhoven
38:27
46
Ferry Moonen
Eersel
38:31
47
Bert Keulstra
Best
38:33
48
Gerard Verbeek
Generaal Michaelis
38:39
49
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
38:48
50
Marlies Rijckaert
Eersel
38:51
51
Wilko Foolen
Eindhoven Atletiek
38:53
52
Frank de Roij
Geldrop Runners
39:08
53
Marco Oggel
Generaal Michaelis
39:20
54
Loes Lamers
St Oedenrode
39:22
55
Pieter Markestijn
Bergeyk
39:24
56
Han Adriaans
Eindhoven
39:25
57
Roel Beckers
Eindhoven Atletiek
39:36
58
Cor Bressers
Generaal Michaelis
39:38
59
Allard van der Meer
Eindhoven Atletiek
39:41
60
Bas Pluyms
Eersel
39:52
61
Rob Brekelmans
Helvoirt
39:55
62
Marco Breuls
Generaal Michaelis
40:28
63
Lukas Leijten
Waalre
40:34
64
Kees Timmermans
DES
40:36
65
Mike Willems
DES
40:40
66
Marjolein Zellenrath
Loopschool Wim Akkermans
40:43
67
Twan van der Huijden
DES
40:52
68
Nick Bressers
Best
40:54
69
Dries Christiaens
Eindhoven Atletiek
40:57
70
Jeroen C Panhuizen
Eersel
41:05
71
Gerald Rietman
Eindhoven Atletiek
41:16
72
Rudy Hus
Mol
41:21
73
Theo Slaats
LOGO
41:26
74
Twan Jansen
Eindhoven Atletiek
41:37
75
Roland van Erp
Best
41:40
76
Maikel Kokx
GVAC
41:48
77
Hugo Sparidans
Eindhoven
41:55
78
Bianca Broumels
Eindhoven Atletiek
42:06
79
Dennis van Beers
Generaal Michaelis
42:08
80
Frank van Thiel
Generaal Michaelis
42:13
81
Linda Ebels
Geldrop
42:21
82
Patrick van de Sande
Generaal Michaelis
42:24
83
Marina van Dijk
Eindhoven Atletiek
42:28
84
Edwin Heddes
Generaal Michaelis
42:29
85
Vicky de Jong
Eindhoven
42:31
86
Tamara van Schanderwart
Eindhoven
42:34
87
Ties de Vaan
Generaal Michaelis
42:47
88
Menno Toirkens
Generaal Michaelis
42:47
89
Corne de Hoon
Eindhoven
42:57
90
Stef van der Nat
Valkenswaard
43:04
91
Patrick Grootveld
Gorinchem
43:06
92
Bart Luijkx
Veldhoven
43:12
93
Peter Luijkx
GVAC
43:13
94
Joan Stip
Eindhoven
43:13
95
Norbert de Zeeuw
Generaal Michaelis
43:16
96
Diederik Brouwers
DES
43:18
97
Cees Willems
DES
43:22
98
Peter Scholtes
Best
43:25
99
Moniek Bakermans
AVV
43:27
100
Mieke van Hoof
Generaal Michaelis
43:36
101
Bas Dirkson
Eindhoven Atletiek
43:38
102
Arno Sinjou
Eindhoven Atletiek
43:40
103
Jozef Debrit
Waalre
43:42
104
Giel Bouten
GVAC
43:45
105
Pascal Appel
Eindhoven
43:48
106
Maurice Martens
Helmond
43:49
107
Jan Kemps
Oirschot
43:52
108
Remko Rop
Generaal Michaelis
43:58
109
Marcel Verwegen
Eindhoven Atletiek
44:00
110
Wim van der Maat
Geldrop Runners
44:02
111
Michael Leo
Eindhoven
44:03
112
Dirk de Vrfies
Nuenen
44:04
113
Hans van Rijswijk
Eindhoven
44:12
114
Mijke Aerts-Jennen
Generaal Michaelis
44:26
115
Frank van den Bosch
Liempde
44:44
116
Wim Kremers
Waalre
44:53
117
Gieljan van Iersel
Generaal Michaelis
45:03
118
Ad de Laat
Geldrop Runners
45:07
119
Donny vd Wildenberg
Beek en Donk
45:23
120
Chris Sanders
Sint-Oedenrode
45:29
121
Richard Striekwold
Geldrop Runners
45:36
122
Puck vd Vleuten
Best
45:52
123
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
45:54
124
Dagmar van Stipdonk
Best
45:56
125
Pierre Lardenois
Fortuna '67
46:09
126
Els van de Kam
DES
46:27
127
Edwin Mathon
Veghel
46:32
128
Thijs Kalkhoven
Eindhoven
46:38
129
William Beukenkamp
Veldhoven
46:41
130
Wim van de Pas
Veldhoven
46:44
131
Bart Smetsers
Eindhoven
46:47
132
Lisette van den Kallen
Fortuna '67
46:49
133
Rob Kuppens
Generaal Michaelis
47:19
134
Inge van der Meulen
GVAC
47:31
135
Hans Smetsers
Eindhoven
47:37
136
Ad van de Hout
DES
47:38
137
Wil Dijkhuizen
Loopgroep PK
47:42
138
Lisette Cornelissen
Eindhoven
47:53
139
Friedel Bierings
Geldrop Runners
47:55
140
Thom Schiltmans
DES
48:03
141
Erni Kerkhof
Eindhoven
48:15
142
Hein Wulf
Asten
48:30
143
Mieke van Hoof
No-Limits
48:40
144
Liesbeth Cruts
GVAC
49:00
145
Danielle ten Boske
GVAC
49:41
146
Linda den Hoed
Nuenen
49:59
147
Fred Heesterbeek
Helmond
50:09
148
Arie Kievit
Eindhoven
50:20
149
Monica Sondervan
Waalre
50:24
150
Henk Pennings
Fortuna '67
50:34
151
Jozef van Kasteren
Best
51:19
152
Aida Langenhuysen
Heeswijk
51:19
153
Mariette van Kasteren
Best
51:21
154
Gertjan van de Pol
Son en Breugel
52:14
155
Audrey Doesburg
Loopgroep De Springbokken
53:34
156
Rene Smulders
Geldrop Runners
53:49
157
Steven Edixhoven
Eindhoven Atletiek
54:08
158
Felix van der Vleuten
Generaal Michaelis
54:17
159
Alex Backers
Eindhoven
54:21
160
Vivian Smetsers
Eindhoven
54:28
161
Marga Klomp
Eindhoven Atletiek
55:11
162
Francis Mutsaarts
Olland
55:18
163
Brigitte Hamstra
Eindhoven Atletiek
55:22
164
Marianne Van den Boogaard
Eindhoven
59:06
165
Robert Hoevenaars
St Oedenrode
59:38
166
Jolanda Oomen
Eindhoven
59:44
JD, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Kees
Generaal Michaelis
8:44
2
Vic Cant
Boeckhout
8:54
3
Tim Kees
Generaal Michaelis
9:13
4
Zeb van den Hurk
GVAC
9:40
5
Emiel van de Vijver
GVAC
9:42
6
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
9:44
7
Daniël Wijnholds
GVAC
9:50
8
Nick van Bree
Generaal Michaelis
9:53
9
Mauro Sebrechts
AVR '69
9:55
10
Niels Engelen
AVV
9:57
11
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
10:00
12
Jan-Niek Geerts
GVAC
10:23
13
Roy Laarakker
AVR '69
10:27
14
Dario Delgado
Generaal Michaelis
10:57
15
Tijn van den Berg
AVV
10:59
16
Pepijn Pot
AVR '69
12:16
17
Yannick Hoogendoorn
Generaal Michaelis
13:01
MD, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
6:35
2
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
6:51
3
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
6:56
4
Iris van Sluisveld
Generaal Michaelis
7:08
5
Anne Pijnenburg
AVR '69
7:30
6
Isa Kloks
AVV
7:36
7
Sanne Knikkink
Eindhoven Atletiek
7:55
8
Mieke de Vos
Fortuna '67
7:56
9
Daniëlle Vis
Generaal Michaelis
8:01
JPA, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fergus Tabor
HAC
6:22
2
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
6:23
3
Koen van de Ven
GVAC
6:28
4
Luuk Roubroeks
GVAC
6:29
5
Tijn van Herpen
Eindhoven Atletiek
6:31
6
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
6:33
7
Juriaan Visser
Prins Hendrik
6:45
8
Marco van Gelder
Prins Hendrik
6:48
9
Luuk van der Zanden
AVR '69
6:57
10
Brecht Wijnholds
GVAC
7:06
11
Tygo Janssens
Marvel
7:09
12
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
7:11
13
Broos Hendriks
DES
7:13
14
Sibbe Coenen
Eindhoven Atletiek
7:14
15
Levi Sweegers
Eindhoven Atletiek
7:16
16
Timon Bijvoet
Eindhoven Atletiek
7:17
17
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
7:19
18
Sjoerd Rikkers
GVAC
7:21
19
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
7:23
20
Joep Geerts
GVAC
7:36
21
Vic Verhagen
AVR '69
7:37
22
Koen Stam
Eindhoven Atletiek
7:40
23
Juul Cox
AVR '69
7:42
24
Timo Kremers
DES
7:43
25
Maarten van Schaik
Prins Hendrik
7:59
26
Cas Verhagen
AVR '69
8:19
27
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
8:47
MPA, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Verheijen
Prins Hendrik
6:44
2
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
7:01
3
Gaby van Sluisveld
Generaal Michaelis
7:01
4
Welmoed van Schaik
Prins Hendrik
7:09
5
Iris Vugts
AVR '69
7:11
6
Femma Cant
Boechout
7:12
7
Mirte Stumphius
Prins Hendrik
7:15
8
Sanne van Dongen
AVV
7:25
9
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
7:38
10
Isis Maas
Prins Hendrik
7:40
11
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
7:41
12
Sophie van der Sande
Eindhoven Atletiek
7:52
13
Sanne Olislagers
Generaal Michaelis
8:03
14
Doortje Hoeks
DES
8:06
15
Janneke van der Zanden
AVR '69
8:07
16
Julia Pot
AVR '69
8:15
17
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
8:28
18
Julia Graat
AVR '69
8:46
19
Charlotte Jansen
DES
9:00
20
Sara van Beers
Generaal Michaelis
9:26
21
Laura Pelle
Eindhoven Atletiek
9:34
22
Dinte Vlinder Wilting
Eindhoven Atletiek
9:53
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
38:42
2
Mesgina Tesfay
HAC
38:45
3
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
39:34
4
Martin Mom
Running Team Eindhoven
39:53
5
Robin Spijkerboer
Triathlon
41:04
6
Djurre den Heeten
Phanos
41:33
7
Mark Jurgens
Eindhoven Atletiek
44:23
8
Marvin Schellen
Eindhoven
45:29
9
Wim van Hameren
Eindhoven Atletiek
45:32
10
Taras Stanko
Eindhoven Atletiek
48:12
11
Patrick Sanders
Fortuna '67
48:24
12
Maik van de Pas
AVR '69
50:34
13
Willem Jansen
AVR '69
52:21
14
Ben Maas
AVR '69
52:51
15
Jeroen Duif
GVAC
53:17
16
Ruud van den Borne
AVR '69
53:40
17
Damian Augustyniak
Polen
54:23
18
Ruud Lauwers
AVR '69
1:01:47
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
30:28
2
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
30:56
3
Merlijn Wijn
Eindhoven Atletiek
31:09
4
Tein Somers
Eindhoven Atletiek
31:58
5
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
32:09
6
Peter Eshuis
Generaal Michaelis
32:48
7
Jur Pauw
Eindhoven Atletiek
33:04
8
Bart van de Voort
GVAC
33:06
9
Eric Crombaghs
Eindhoven Atletiek
33:30
10
Bart Niesten
Eindhoven Atletiek
33:38
11
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
33:42
12
Ricardo Damen
AVV
33:43
13
Stan Rutten
Eindhoven Atletiek
34:16
14
Ron Dielhof
Generaal Michaelis
34:41
15
Geert Immerzeel
Eindhoven Atletiek
34:47
16
Jan de Kok
GVAC
34:54
17
Jeroen P Starreveld
GVAC
35:45
18
Joris Korbeeck
GVAC
36:33
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Groesz
AV Weert
32:25
2
Wilfred van Mill
Eindhoven Atletiek
32:39
3
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
33:01
4
Remco Hoetmer
GAC Hilversum
33:06
5
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
33:21
6
Cornelis de Stigter
Loopgroep Aart Stigter
33:35
7
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
34:04
8
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
34:36
9
Angelo Jansen
GVAC
35:10
10
Hans van Delft
Eindhoven Atletiek
35:23
11
Léon Mutsaers
GVAC
35:32
12
Sjakko Sandee
Eindhoven Atletiek
35:58
13
Johan van Hak
De Keien
36:29
14
Mark Schaap
Prins Hendrik
37:45
15
Mark Moeskops
AVR '69
37:56
16
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
38:30
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Wouters
DES
33:49
2
Theo van der Loop
De Keien
36:08
3
Robert Sanchez
Eindhoven Atletiek
36:58
4
Eef Schellens
Eindhoven Atletiek
38:03
5
Dis Kusters
Eindhoven Atletiek
38:08
6
Peter Cras
Generaal Michaelis
38:15
7
Sjef van Beers
AVR '69
39:13
8
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
39:38
9
Geert Alofs
Prins Hendrik
39:47
10
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
40:27
11
Bart vd Sande
De Keien
42:11
12
Joop Slagboom
GVAC
44:27
13
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
55:34
M65+, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
39:12
2
John Williams
Eindhoven Atletiek
44:00
3
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
45:16
4
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
48:10
5
Kees Smetsers
Atletiek Oirschot
48:57
6
Peter Hellings
Fortuna '67
58:16
JAB, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
17:43
2
Matthijs van den Broek
Generaal Michaelis
17:51
3
Jack Abernethy
Eindhoven Atletiek
18:15
4
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
20:18
5
Joris Jungblut
GVAC
20:21
6
Jarno de Vries
GVAC
20:21
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke van der Meide
Eindhoven Atletiek
37:32
2
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
38:13
3
Mieke de Lepper
Eindhoven Atletiek
38:25
4
Jolien Bruininx
AVR '69
38:39
5
Elles van de Vorst
Eindhoven Atletiek
39:49
6
Yvonne Vosters
AVR '69
40:24
7
Nicky de Jonge
Eindhoven Atletiek
40:36
8
Marian Crombag-Otter
GVAC
41:20
9
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
41:48
10
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
42:18
V35, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Ceelen-Saat
Eindhoven Atletiek
39:37
2
Annelies vd Zwart
Eindhoven Atletiek
39:41
3
Karin Dekkers
GVAC
43:42
V45, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
38:34
2
Nicole Spruit
GVAC
43:02
V55, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Verheijden
GVAC
39:51
2
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
40:49
3
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
41:10
4
Rikie Huyberts
Fortuna '67
47:26
5
Lizet van der Heijden
AVR '69
50:26
V65+, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria van Hoof
AVR '69
51:48
MKORT, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Asterix
8:35
2
Rob Michiels
AVR '69
9:05
3
Koen Joosse
Eindhoven Atletiek
9:26
4
Tom van Schijndel
Generaal Michaelis
9:57
5
Stijn Groen
Generaal Michaelis
10:03
6
Joran de Bie
Tartlétos
10:21
7
Eric Janssens
GVAC
10:30
8
Rob Schelle
AVR '69
10:54
9
Peter Roest
AVR '69
10:58
10
Tom Michielsen
Generaal Michaelis
11:00
11
Tim Brouwers
Fortuna '67
11:18
12
Reno Lathouwers
Generaal Michaelis
12:18
13
Matthijs Buist
Loopgroep Aart Stigter
13:27
14
Edwin Dikhooff
GVAC
14:43
VKORT, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
10:38
2
Rosanne van Hoesel
's-Hertogenbosch
10:40
3
Yosta de Stigter
Energie
10:44
4
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
10:50
5
Yorma Wolters
Asterix
10:56
6
Mira Laurier
Running Team Eindhoven
11:04
7
Viola van den Berk
Eindhoven Atletiek
11:36
8
Lieke Neijens
Generaal Michaelis
11:41
9
Rianne van Slooten
AVV
12:07
10
Sandra Luijten
Atletiek Maastricht
12:59
11
Renée van Limpt
AVR '69
13:18
M-VB, VB ATLETEN MANN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn de Laat
Generaal Michaelis
5:28
2
Sjoerd van den Heuvel
Generaal Michaelis
6:44
3
Anton Koppers
Generaal Michaelis
8:07
V-VB, VB ATLETEN VROU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Verdonk
Generaal Michaelis
4:54
2
Carlijn van Erp
Generaal Michaelis
7:04
3
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
7:33
JPB, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jakah Maca
GVAC
6:55
2
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
6:59
3
Noah Reek
Eindhoven Atletiek
7:17
4
Luuk van den Nieuwenhof
AVR '69
7:42
5
Stan Beenker
Generaal Michaelis
7:45
MPB, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke van de Ven
GVAC
7:18
2
Joyce van Sluisveld
Generaal Michaelis
7:46
3
Maud van Rijsewijk
Prins Hendrik
7:47
4
Saskia Grosfeld
AVV
7:56
5
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
7:58
6
Mirthe Willems
Prins Hendrik
8:03
7
Sanne Koolen
Prins Hendrik
8:36
8
Nova van Dijk
AVV
8:39
JPC, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Gielen
Prins Hendrik
5:19
2
Gijs Berkers
Eindhoven Atletiek
5:27
3
Jaime Delgado
Generaal Michaelis
5:31
4
Sam van den Borne
AVR '69
5:36
5
Timo Visser
Prins Hendrik
5:43
6
Axel Dijkman
GVAC
5:54
7
Jeremy Smits
Eindhoven Atletiek
6:10
MPC, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Brands
Atletiek Oirschot
5:38
2
Maud Böinck
Prins Hendrik
5:50
3
Isabelle van der Sande
Eindhoven Atletiek
5:56
4
Suze Cox
AVR '69
5:59
5
Nienke Willems
Prins Hendrik
6:09
6
Nina Stam
Eindhoven Atletiek
6:14
7
Fieke Wouters
Best
6:16
8
Emma Graat
AVR '69
6:25
9
Nora Schramade
Prins Hendrik
6:42
MPM, MEISJES MINI PU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila van Dijk
AVV
6:07
2
Silke Wouters
Best
6:17
JPM, JONGENS MINI PU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
5:20
2
Tim de Kok
GVAC
5:25
3
Bart van Rijsewijk
Helvoirt
5:39
4
BRAN van der Meulen
Eindhoven Atletiek
5:44
5
Has van de Rakt
Eindhoven Atletiek
5:57
6
Jari Keldens
DES
6:05
7
Rick Olislagers
Fortuna '67
6:12
8
Skip van den Bisen
GVAC
6:31
9
Kes van Dijk
AVV
6:35
MAB, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evy van den Wildenberg
GVAC
13:22
2
Bente Smagge
Attila
13:32
JC, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
11:53
2
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
12:29
3
Arend Eijk
Eindhoven Atletiek
12:40
4
Thorben Segers
Eindhoven Atletiek
13:07
5
Lucas van der Leij
Eindhoven Atletiek
13:25
6
Ties Knoester
GVAC
13:42
7
Damian Verkooijen
AVR '69
15:19
MC, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi van Opstal
Eindhoven Atletiek
9:06
2
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
9:19
3
Iris Verheij
Prins Hendrik
9:24
4
Anna Bijl
AVR '69
9:30
5
Saar van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
9:45
6
Lois Stokkingreef
GVAC
10:06
7
Sharon Laarakker
AVR '69
10:12
8
Emma van Oijen
Fortuna '67
10:56
9
Sharon Lathouwers
Generaal Michaelis
12:33
www.avgm.nl
Deze wedstrijd maakt deel uit van de Runnersworld Kempische CrossCompetitie
www.uitslagen.nl
29-01-2018 10:53