Uitslagenlijst Mastboscross

Breda - Zondag 28 januari 2018

MPUPM, MINI PUP M+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
4:44
2
Kaat Proost
Gloria
5:21
3
Eline Pelkmans
Sprint
5:22
4
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:24
5
Fleur Claessen
ACW '66
5:25
JPUPM, MINI PUP M+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:20
2
Willem de Jong
Atledo
4:53
3
Mike van der Galien
Atledo
4:54
4
Lander Jansens
Gloria
5:08
5
Arend Vogelaar
Fortius
5:14
MPUPC, PUP C M+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:21
2
Fleur Favre
Leiden Atletiek
4:24
3
Elin de Koeijer
Attila
4:35
4
Tula Hermus
Fortius
4:42
5
Lievelot de Vos
PAC
4:42
6
Floor Eelkema
Scorpio
4:56
7
Loes van Hooijdonk
Sprint
4:57
8
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:03
9
Fenne Groot
Sprint
5:12
10
Bregje ten Wolde
Sprint
5:28
11
Lies Hoffmann
ACW '66
5:33
JPUPC, PUP C M+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daimy van Beek
Fortuna
4:00
2
Thom Pelkmans
Sprint
4:05
3
David Kok
Sprint
4:13
4
Stan Struyfs
Gloria
4:14
5
Jonas den Heijer
Sprint
4:19
6
Max Crutzen
Sprint
4:25
7
Rens Gulickx
Gloria
4:28
8
Jari Goudena
Clytoneus
4:33
9
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:35
10
Riemer van Son
Scorpio
4:39
11
Gijs Versteden
Attila
4:39
12
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
4:49
13
Ramon Derks
Atledo
4:49
14
Stijn Verhoeven
Sprint
5:01
15
Ferre Florijn
Scorpio
5:37
VROUW, SPECIALS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Verhoeven
ACW '66
4:35
MAN, SPECIALS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjalle Vink
ACW '66
3:46
2
Rick Standaert
ACW '66
3:55
MPUPB, PUP B M+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
4:18
2
Roos Marijnissen
Sprint
4:19
3
Anne Obbink
AVO 1983
4:26
4
Lisa Obbink
AVO 1983
4:30
5
Willemijn Poot
AVO 1983
4:31
6
Lore Proost
Gloria
4:35
7
Sil van Opstal
Sprint
4:42
8
Anouk Rutjes
Atledo
4:44
9
Katja Houtepen
Sprint
4:46
10
Janna Kappen
Sprint
4:46
11
Jip de Wijs
Sprint
4:49
12
Anne Bos
Scorpio
4:54
13
Lotte Simon
ACW '66
4:55
14
Floor van Dongen
DJA
5:00
15
Loïs Martens
Sprint
5:05
16
Emma Krijnen
Sprint
5:09
17
Nore Stroober
Sprint
5:31
JPUPB, PUP B M+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
3:47
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
3:50
3
Scott Romijn
Prins Hendrik
3:52
4
Tijn Loderus
Sprint
4:08
5
Ramon Vaandrager
Energie
4:12
6
Vigo Schillemans
Breda
4:14
7
Jiri van Bokhoven
DAK
4:16
8
Eef Wijkmans
Astylos
4:17
9
Bob ten Wolde
Sprint
4:21
10
Tom Verhoeven
Sprint
4:24
11
Jasper Heijblom
Sprint
4:30
12
Yannick Frumau
Sprint
4:30
13
Milan Giacomini
Sprint
4:36
14
Dex van der Laan
Fortius
4:37
15
Fynn Bermingham
Sprint
4:41
16
Mats van Nunen
Sprint
4:46
17
Lukas Kegler
Sprint
5:05
18
Hugo Laureijssen
Sprint
5:06
19
Nils Buring
Sprint
5:07
20
Fenn Oerlemans
Atledo
5:09
21
Rick Kuijpers
Sprint
5:44
22
Teun Jansen
Sprint
5:49
MPUPA, M PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Fit
5:29
2
Julia Velt
GAC Hilversum
5:34
3
Roza Willemen
Sprint
5:35
4
Djayla Hoek
Sprint
5:39
5
Zoë van Gils
Energie
5:44
6
Anne Heijnen
Sprint
5:58
7
Novi Hermus
Fortius
6:00
8
Fenna Winkel
Sprint
6:16
9
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
6:19
10
Emma van der Pas
Sprint
6:22
11
Heleen de Bie
Atledo
6:23
12
Freke van Eil
Gloria
6:25
13
Eva den Boer
Atledo
6:28
14
Imke Geenen
Gloria
6:28
15
Noor Faas
Sprint
6:28
16
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:32
17
Cateau van Gelder
Scorpio
6:32
18
Juul Hoekstra
Sprint
6:38
19
Florien Pinxteren
Gloria
6:45
20
Robin lynn Modderman
Sprint
6:47
21
Nienke Mol
Sprint
6:48
22
Lotte Goossens
Sprint
6:48
23
Ilja van Nuland
Sprint
6:55
24
Geertje Taks
Sprint
6:58
25
Anne Favre
Leiden Atletiek
7:02
26
Anne van Duin
Sprint
7:03
27
Renée Kramer
Atledo
7:04
28
Feline Mous
Sprint
7:09
29
Emma van Kan
Sprint
7:22
30
Elise Schoenmakers
Haaren
7:22
31
Lissy Bezems
Sprint
7:39
32
Pien Vogelaar
Fortius
7:40
33
Lieve van Bueren
Sprint
7:54
34
Isolde Jobsis
Sprint
7:57
35
Myrthe Belt
Sprint
8:31
36
Joanne Klapwijk
Sprint
8:32
37
Jip de Looff
Sprint
8:45
38
Lotte Damen
Sprint
8:57
VROUW, SPECIALS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
6:50
2
Lieke Sweep
Sprint
7:34
3
Kimberley Schmits
Sprint
7:54
4
Minke Geraerts
Sprint
8:33
MAN, SPECIALS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
5:03
2
Sven van den Hout
Sprint
5:42
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
6:11
4
Sander Graumans
Sprint
6:42
5
Mathieu Viellevoye
Sprint
7:32
6
Ronnie Tiggelman
Sprint
7:52
7
Arie van Maastricht
Sprint
9:04
8
Jeffrey Pellicaan
Sprint
9:06
9
Jordy van Wingerden
Sprint
9:46
JPUPA, J PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten de Vos
PAC
5:05
2
Sjoerd Bastiaans
Sprint
5:19
3
William van Triest
Clytoneus
5:20
4
Milan van Holsteijn
AV '40
5:28
5
Daan van Gils
Puttershoek
5:31
6
Sam van Keulen
Nijmegen Atletiek
5:33
7
Jim Putter
DJA
5:35
8
Dirk Lorkeers
Sprint
5:39
9
Bram van Dongen
DJA
5:40
10
Lucas Rutjes
Atledo
5:41
11
Kilan Goddijn
Sprint
5:41
12
Luuk Bosveld
Fortius
5:41
13
Lars Bloemers
Sprint
5:43
14
Niels Hermans
Sprint
5:50
15
Loek Graafmans
Spiridon
5:52
16
Boris Bastiaans
Sprint
5:55
17
Twan Goudena
Clytoneus
5:55
18
Elihle Tersteeg
Nijmegen Atletiek
6:06
19
Juul van Eil
Gloria
6:08
20
Harvey Garnett-Gray
Sprint
6:09
21
Ewart van Son
Scorpio
6:10
22
Tijn Janssens
Sprint
6:12
23
Barney van den Broek
Gloria
6:16
24
Lukas Kok
Sprint
6:17
25
Jur van der Heijden
Sprint
6:21
26
Boris Griep
Scorpio
6:21
27
Thijmen Kegler
Sprint
6:25
28
Merlijn Pellis
Sprint
6:25
29
Yerne Biesterveld
Fortius
6:26
30
Luuk Verbeek
Sprint
6:30
31
Ruben van Roosmalen
Fortius
6:32
32
Julian Aerts
DJA
6:32
33
Joep Snijers
Sprint
6:33
34
Stanley van den Broek
Gloria
6:39
35
Bas Guikink
Sprint
6:48
36
Nathan Bosma
Ulvenhout
6:51
37
Wilbert van den Burg
Spiridon
6:52
38
Dario Ehrismann
Spiridon
6:55
39
Gijs Huijben
Sprint
6:58
40
Willem Gerritse
Sprint
6:59
41
Jelle Kreeft
Spiridon
7:01
42
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
7:01
43
Joep Warnaar
Sprint
7:03
44
Stijn Koek
ACW '66
7:14
45
Tijmen Rotte
Sprint
7:18
MJUND, M JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tischa Braum
Cifla
6:44
2
Amy de Graaf
AV '56
6:50
3
Hebe Chadwick
AV '40
6:51
4
Femke Yska
Horror
6:53
5
Merel Veltman
Almere '81
6:55
6
Evi Falkena
Flevo Delta
6:56
7
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:08
8
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
7:09
9
Jana Nagtegaal
AAV '36
7:10
10
Froukje Mons
Energie
7:11
11
Luena Spijkerboer
De Gemzen
7:11
12
Roos de Jong
Atledo
7:12
13
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
7:13
14
Anouk Boomaerts
DJA
7:16
15
Isis Levels
Scopias
7:17
16
Layana Chrafih
PAC
7:18
17
Danica Willemen
Atledo
7:28
18
Anniek van Triest
Clytoneus
7:30
19
Esmee Vis
De Gemzen
7:32
20
Nienke Blom
Sprint
7:34
21
Rosa Buijs
PAC
7:34
22
Merlijne van Doorn
Atverni
7:34
23
Lila van Nieuwkoop
Energie
7:40
24
Nina Groffen
Sprint
7:41
25
Gonda Boer
Energie
7:43
26
Anouk Andeweg
Spiridon
7:52
27
Norah van den Berg
Fortuna
7:57
28
Yzara van der Born
AAV '36
7:59
29
Olivie van der Linden
Hellas
8:00
30
Ylva den Heijer
Sprint
8:00
31
Silkie Graafmans
Spiridon
8:02
32
Lotte Griep
Scorpio
8:04
33
Aimee Rynart
Sprint
8:06
34
Veerle Uilhoorn
Fortius
8:10
35
Daantje Janssens
Sprint
8:12
36
Emma Vreijling
AAV '36
8:14
37
Yara Karelse
AV '56
8:16
38
Ancia van den Bos
THOR
8:17
39
Angel-lynn van Vugt
Sprint
8:23
40
Aafke Wijkmans
Astylos
8:32
41
Yara van der Heijden
Sprint
8:35
42
Vera van den Burg
Spiridon
8:38
43
Marit Simonse
AV '56
8:40
44
Stella Stroober
Sprint
8:43
45
Jil Vogelaar
Fortius
8:47
46
Jade Pullens
ACW '66
8:49
47
Luna Faas
Sprint
8:50
48
Pien Hedden
Breda
8:53
49
Britt de Leeuw
Sprint
9:02
50
Valerie Bruurmijn
Gloria
9:04
51
Femke Sprangers
Gloria
9:06
JJUND, J JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lans Timmermans
Prins Hendrik
6:28
2
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
6:28
3
Daan van Dessel
DJA
6:31
4
Thomas van Orsouw
Oss '78
6:40
5
Jelle van Geel
THOR
6:41
6
Job van Keulen
Nijmegen Atletiek
6:42
7
Luca Sillen
Nijmegen Atletiek
6:42
8
Levi de Bruijn
PAC
6:46
9
Juan Zijderlaan
Atverni
6:50
10
Sietze Ketelaar
Horror
6:55
11
Ipe Verbrugge
AV '56
6:56
12
Freek Bosveld
Fortius
6:59
13
Maikel Potkamp
De Gemzen
7:02
14
Jake Romijn
Prins Hendrik
7:03
15
Luuk Pelkmans
Sprint
7:04
16
Vic Struyfs
Gloria
7:04
17
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
7:07
18
Vigo Maljaars
Scorpio
7:09
19
Lennart de Vries
Scorpio
7:12
20
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
7:12
21
Mees Schneider
Fortius
7:15
22
Max de Kruijf
Prins Hendrik
7:17
23
Leif Jaspers
PAC
7:18
24
Koen Diepen
Prins Hendrik
7:18
25
Wouter Fallaux
Energie
7:19
26
Matthijs de Jong
PAC
7:21
27
Kamiel Watzeels
Attila
7:36
28
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:38
29
Yvar De Jong
Scorpio
7:42
30
Dyamo Hoek
Sprint
7:43
31
Stijn Maarschalk
Scorpio
7:43
32
Bart Mol
DJA
7:50
33
Sam Janssens
Sprint
7:58
34
Kwinten Rotte
Sprint
8:01
35
Ryan Heeren
Spiridon
8:09
36
Luc de Kruijf
Prins Hendrik
8:12
37
Pepijn Wijnen
Atledo
8:18
38
Jesse Boomaars
Sprint
8:20
39
Bas Aangenendt
Sprint
8:21
40
Quinten Bressers
Atledo
8:24
41
Olivier van Gelder
Scorpio
8:27
42
Tom van Es
Sprint
8:29
43
Stef van Nunen
Sprint
8:30
44
Jules van Kan
Sprint
8:32
45
Kasper Baalmans
Atledo
8:42
46
Michiel Gulickx
Gloria
8:43
47
Thomas van Roosmalen
Fortius
8:50
48
Giel Huijsmans
Sprint
8:52
49
Stijn Groeneveld
Scorpio
8:55
50
Hidde Saib
Sprint
9:00
51
Matthijs Koek
ACW '66
9:08
52
Jamie van Steen
AVO 1983
9:37
53
Thomas van Alphen
Gloria
10:05
MJUNC, M JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
9:26
2
Sara Schouten
Atverni
9:26
3
Tess van Randtwijk
AV '34
9:36
4
Tess Goessens
Caesar
9:40
5
Bridget Konings
Ciko '66
9:54
6
Michelle Frowijn
PAC
9:54
7
Brecht Frensel
AV Heerenveen
10:00
8
Anne de Jong
Atledo
10:01
9
Marit Griep
Scorpio
10:07
10
Sanne Schouten
Atverni
10:18
11
Isa van der Valk
Ilion
10:21
12
Lieke Hoogsteen
Cifla
10:26
13
Jill Wanten
Swift
10:27
14
Lotte van Orsouw
Oss '78
10:27
15
Lotte van Lieshout
Energie
10:28
16
Suze de Vries
Horror
10:31
17
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
10:35
18
Tessa Mertens
DJA
10:37
19
Iris Bredewolt
De Gemzen
10:39
20
Mare Frauenfelder
Cifla
10:57
21
Kike Velting
HAC '63
11:03
22
Kika de Vos
PAC
11:05
23
Parel van Nieuwkoop
Energie
11:10
24
Phileine Kipping
AV '40
11:25
25
Tamika Conrad
Energie
11:34
26
Femke Dam
Sprint
12:42
27
Marit Buijsse
Sprint
13:28
JJUNC, J JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun ter Haar
Nijmegen Atletiek
10:10
2
Stefan Nillessen
Cifla
10:10
3
Farhaan Abdi Ali
Hanzesport
10:11
4
Niels Peeters
Venloop Running Team
10:16
5
Ernson van den Bos
THOR
10:19
6
Pieter Fallaux
Energie
10:23
7
Timo Hoogendoorn
U-Track
10:27
8
William Webster
GVAC
10:41
9
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
10:44
10
Niek Nijman
AV Rijssen
10:48
11
Tim Schüssel
Nijmegen Atletiek
10:49
12
Yohannes Hiensch
Phanos
10:52
13
Eyoel Hiensch
Phanos
10:52
14
Rafiq el Morabit
THOR
11:11
15
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
11:14
16
Tjebbe Hemler
PAC
11:25
17
Dirchano Suijkerbuijk
THOR
11:29
18
Steyn Potuit
Energie
11:32
19
Ewoud Boer
Energie
11:38
20
Max Swabedissen
AV Rijssen
11:40
21
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
11:46
22
Koen Tilman
Sprint
11:48
23
Joost Winkel
Sprint
11:51
24
Gijs de Haan
PAC
11:52
25
Milan Watzeels
Attila
11:53
26
Danick Imholz
Energie
11:57
27
Ravi Mohunlol
Achilles
12:01
28
Sven Druijff
Triathlon
12:07
29
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
12:18
30
Pepijn Roels
Sprint
12:19
31
Anton van Triest
Clytoneus
12:22
32
Niels Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
12:23
33
Remko van den Hout
Attila
12:36
34
Maurits Kuipers
Sprint
12:57
35
Stan van Tilburg
Sprint
13:23
36
Martijn Gulickx
Gloria
13:28
37
Guus Guikink
Sprint
13:37
38
Mathijs Goris
Gloria
13:44
39
Sem van Campen
Sprint
13:49
40
Michon Goddijn
Sprint
13:53
41
Arne Dierckx
Gloria
13:57
42
Timo Timmermans
Gloria
14:31
43
Max de Heer
Sprint
14:47
44
Krijn Stroober
Sprint
15:08
45
Bengt Kramer
Atledo
22:15
MJUNB, M JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Hightower
Ciko '66
12:15
2
Manjorie Janssen
Cifla
12:16
3
Sarah Peerik
Hanzesport
12:24
4
Ellen van Doorn
Cifla
12:27
5
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
12:58
6
Startnummer 5585
13:16
7
Elsa Rijpstra
Lionitas
13:22
8
Marta Moreno
Leiden Atletiek
13:28
9
Vera de Vries
Horror
13:29
10
Esra Zijderlaan
Atverni
13:48
11
Kyara Gijsbers
Oss '78
14:01
12
Willemijn Fuite
Attila
14:05
13
Frouke Benz
Energie
14:39
14
Laura Hanning
Spiridon
14:56
15
Marit Uilhoorn
Fortius
15:08
16
Lonne Mallens
Sprint
15:38
17
Noortje Stolk
Sprint
15:55
18
Anniek Bloemers
Sprint
16:11
19
Simone de Lange
Sprint
16:12
20
Mare Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
16:49
21
Jeske van de Laar
Attila
17:16
JJUNB, J JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siraj Awal Aman
Argo
15:25
2
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
15:33
3
Stan Schipperen
Scorpio
15:34
4
Jesse Fokkenrood
U-Track
15:45
5
Ibrahim Abdi Ali
Hanzesport
15:49
6
Bezuayehu Petersen
AV '56
16:10
7
Noah Baltus
SAV
16:17
8
Djoao Lobles
Noordkop
16:28
9
Mojalefa Kloprogge
U-Track
16:28
10
Bram Maas
Tilburg Road Runners
16:31
11
Olaf Jan Bosscher
AV Heerenveen
16:33
12
Jelle Timmerman
Clytoneus
16:33
13
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:38
14
Pablo Velt
Atverni
16:42
15
Brik van Dusseldorp
Atledo
16:44
16
Haico Boer
Energie
16:46
17
Peer Voesenek
Running Breda
16:47
18
Max Muller
AV Wijchen
16:48
19
Marlon van Zijl
Energie
16:52
20
Sander van Elk
Leiden Atletiek
16:59
21
Paavo de Leng
Dynamica
17:01
22
Hakim Riadi
SISU
17:07
23
Robert de Graaf
AV '56
17:11
24
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
17:22
25
Friso Lyppens
Haag Atletiek
17:22
26
Laurens te Booij
Prins Hendrik
17:23
27
Pepijn Bartels
Cifla
17:28
28
Abdirahman Mohamed
Cifla
17:28
29
Yordi Druijff
Triathlon
17:30
30
Stan de Deugd
Spado
17:35
31
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
17:37
32
Mirto Canters
Cifla
17:39
33
Michiel Wellink
AVA '70
17:48
34
Tom Fobbe
PAC
17:57
35
Daniel van Noordenne
Energie
18:04
36
Lars Schellekens
Attila
18:07
37
Jasper van Laarhoven
Atledo
18:23
38
Archie Hall
U-Track
18:26
39
Gijs van de Wetering
De Gemzen
18:27
40
Joep Vermeulen
Cifla
18:33
41
Jing Oldhoff
Lionitas
18:33
42
Niels van Tuil
AV '56
18:39
43
Stef Kaptein
AV '56
19:37
44
Jason Smits
ACW '66
20:27
45
Jasper Mol
Sprint
20:42
46
Tijn Blom
Sprint
21:10
MJUNA, M JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lau
Ciko '66
16:34
2
Diane van Es
PAC
17:08
3
Jasmijn Bakker
Triathlon
17:20
4
Luzan Janssen
Eindhoven Atletiek
17:27
5
Marije Hijman
PAC
17:32
6
Pippa Hofman
Leiden Atletiek
17:52
7
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
18:08
8
Lotte van der Pol
Cifla
18:18
9
Ynte Biemans
Atverni
18:28
10
Mariska Poel
DEM
18:41
11
Iris Velting
HAC '63
18:55
12
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
19:06
13
Madelief Kok
Triathlon
19:09
14
Maaike Telkamp
Almere '81
19:14
15
Anouk van Gils
Spado
19:16
16
Vivienne Morssinkhof
Fit
20:05
17
Eline Runderkamp
AV Edam
20:26
18
Lotte Bakx
THOR
20:47
19
Silke Brakkee
PAC
20:59
20
Amber Noordermeer
Energie
22:22
JJUNA, J JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Andriessen
AKU
22:19
2
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
22:33
3
Robin van Riel
Attila
23:08
4
Mudesir Awal Aman
Argo
23:31
5
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
23:43
6
Benjamin Schurink
Cifla
23:49
7
Lars van der Knaap
Ciko '66
24:18
8
Joey van 't Verlaat
Nederlandse Triathlonbond
24:27
9
Abdi Hassan
Cifla
24:28
10
Luc Beuckens
NOP
24:35
11
Jaimy Voogt
Energie
24:42
12
Jaïr van Winkel
Atledo
25:08
13
Niels Verhagen
Oss '78
25:24
14
Klaas Douwe Yska
Horror
25:32
15
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
25:36
16
Juul Knoester
GVAC
26:00
17
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
26:23
18
Jorg Schellekens
Attila
26:26
19
Hugo Jan Bosscher
AV Heerenveen
26:29
20
Youri Driessen
Venloop Running Team
26:58
21
Jasper van Eijmeren
Running Breda
27:10
22
Hassan Mahamed
Delta Sport
27:14
23
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
28:47
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
23:46
2
Tjeerd Popkema
NOP
25:19
3
Evert van Nigtevecht
Sprint
25:25
4
Henk van der Stelt
Scorpio
26:38
5
Bram van Hoek
Spiridon
27:23
6
Robert-Jan Gras
Spiridon
28:02
7
Jack van der Walle
U-Track
28:21
8
Peter Loopik
Fortius
29:38
9
Joel Geurts
Sprint
29:47
10
Patriek Bruurs
Spiridon
30:46
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
23:55
2
Peter van der Velden
Eindhoven Atletiek
25:06
3
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
25:23
4
Eduard Linnenbank
Attila
27:04
5
Martijn Hiensch
Phanos
27:43
6
Bart van Loon
Attila
28:36
7
Johan Verweij
Achil '87
28:54
8
Gijs Kloek
Sprint
29:57
9
Aiwen Lobles
Noordkop
30:04
10
Peter Kramer
Atledo
32:17
11
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
32:32
12
Alex van Krevelen
Atledo
35:30
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
28:03
2
Theo van Hofslot
Sprint
28:40
3
Jan Menssen
Spiridon
28:46
4
Alex Gijsbers
Oss '78
30:19
5
Marcel Cools
Sprint
30:24
6
Kees Koek
Loopvereniging TOF
31:04
7
Cees van Gageldonk
Spiridon
31:08
8
Toin Bastiaansen
Nederlandse Triathlonbond
31:56
9
Kees Vermijs
Atledo
32:07
10
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
32:16
M65, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
31:29
2
Ad de Jong
Atledo
32:16
3
Fokke Ypma
Sprint
38:34
VKORT, VSEN.KORTECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
AAV '36
8:52
2
Lotte Krause
AKU
8:53
3
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
9:03
4
Evy Pieters
Eernegem
9:10
5
Roos van Elk
Leiden Atletiek
9:16
6
Nikita van Lierop
Rotterdam Atletiek
9:19
7
Eline Pinter
Hemiksem
9:27
8
Anniek Aper
Rotterdam Atletiek
9:31
9
Tess Wegman
Leiden Atletiek
9:37
10
Nathalie de Beukelaer
Brasschaat
9:46
11
Annemieke Bloem
Rotterdam Atletiek
9:50
12
Lindsey Faken
Energie
10:01
13
Eline Deboth
Heverlee
10:06
14
Marleen Stoel
TION
10:18
15
Ilona van der Giessen
Rotterdam Atletiek
10:21
16
Janneke Berkhof
Rotterdam Atletiek
10:53
17
Saskia Kroon
Rotterdam Atletiek
11:13
18
Ornella Wierikx
Breda
11:30
VSEN, VSEN.LANGECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
27:18
2
Julia van Velthoven
Cifla
27:24
3
Nina Lauwaert
Sint-Niklaas
27:56
4
Anne Luijten
Olympus '70
28:16
5
Britt Ummels
Unitas
28:45
6
Veerle Bakker
Triathlon
28:54
7
Bo Ummels
Unitas
28:58
8
Inge de Jong
Trias
29:24
9
Kristel van de Berg
Fortuna
29:30
10
Lisan Duijvenstijn
Olympus '70
29:35
11
Ellen van der Kolk
TION
29:42
12
Eva van Zoonen
AV Castricum
29:47
13
Marije Peters
Cifla
29:50
14
Fleur Baljet
Horror
31:09
15
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
31:18
16
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
31:32
17
Joyce Vrijenhoek
Hellas
32:14
18
Elsemieke Kin
PAC
32:28
19
Sanne van Gils
Spado
33:20
20
Joanne Siccama
Tartlétos
34:41
21
Nikki Bagchus
DAK
35:48
22
Emy Theunissen
Parcival
36:46
23
Esmay van de Laar
Attila
40:27
24
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
41:05
25
Sylvana Van der Hijden
Meerle
42:40
V35, VSEN.LANGECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
DJA
31:21
2
Chantal de Lange
Tilburg Road Runners
34:10
3
Lianne Ivens
ACW '66
36:21
4
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
37:46
5
Linda Hazenberg-Schoenmakers
Atledo
39:50
V45, VSEN.LANGECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
32:17
2
Monique van Beurden
Spiridon
35:51
MKORT, MSEN.KORTECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ali Hamdi
België
7:35
2
Wouter Ploeger
AAC '61
7:43
3
Ralf Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
7:47
4
Jeroen Bakker
Triathlon
7:49
5
Edwin Sjerps
SAV
7:53
6
Tom Disveld
AAC
7:58
7
Tom de Gelder
Olympus '70
7:58
8
Rik Heijnen
Atletiek Helden
7:59
9
Jelte van Atten
Leiden Atletiek
8:01
10
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
8:03
11
Lars Gerritsen
Passaat
8:04
12
Kamiel Jacobs
NSAV 't Haasje
8:07
13
Jorrit van der Raadt
STAP
8:08
14
Thijs Vandermeersch
Eernegem
8:09
15
David Vonk
GAC Hilversum
8:16
16
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
8:19
17
Mitchell Franken
Spado
8:21
18
Jasper Boot
Leiden Atletiek
8:23
19
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
8:25
20
Alvin Severijn
Ilion
8:26
21
Casper van Leeningen
Rotterdam Atletiek
8:27
22
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
8:28
23
Peter-Jan de Jong
Horror
8:31
24
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
8:33
25
Chris van Hensbergen
KAV Holland
8:34
26
Youri Keulen
Sittard
8:37
27
Guido de Graaf
Leiden Atletiek
8:38
28
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
8:39
29
Tristan Valkenburg
Olympus '70
8:40
30
Puk van Gool
Attila
8:44
31
Pieter Cappon
Parcival
8:51
32
Jeen Nauta
Start '78
9:06
33
Casper van der Luijt
Leiden Atletiek
9:15
34
Martijn Potappel
Spado
9:24
35
Stijn van Nierop
DAK
9:30
36
Jeroen van Dijk
AV Heerenveen
9:52
MSEN, MSEN.LANGECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joel Ayeko
Uganda
32:11
2
Michel Butter
AV Castricum
32:53
3
Edwin de Vries
AV Castricum
33:30
4
Dries Basemans
België
33:45
5
Lucas Nieuwboer
KAV Holland
33:55
6
Mahadi Abdi Ali
Unitas
34:21
7
Joeri Wolf
Cifla
34:27
8
Geart Jorritsma
Hardloopvereniging Lichtlopen
34:27
9
Emil Danielsson
Zweden
35:09
10
Tim van den Broeke
Dynamica
35:16
11
Tom Hendrikse
AAC '61
35:19
12
Sven Schoonebeek
Zaanland
35:27
13
Ivo Bijl
Passaat
35:40
14
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
35:43
15
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
35:53
16
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
36:02
17
Ciprian Balanescu
Roemenië
36:02
18
Michael Beuwer
Asterix
36:04
19
Niek den Exter
Scheldesport
36:09
20
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
36:14
21
Thomas Nijman
Hellas
36:18
22
Job de Feijter
RK HAV
36:43
23
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
36:47
24
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
37:03
25
Arne Mulder
PEC 1910
37:11
26
Thomas Cremers
Nederlandse Triathlonbond
37:23
27
Rick Lambregts
Achilles
37:30
28
Mervin van der Horst
Triathlon
37:39
29
Sem van den Eijnde
Ciko '66
37:51
30
Bart van Trigt
Phanos
37:52
31
Tommy Kinders
Sint-Niklaas
38:05
32
Koen van Dijk
Triathlon
38:10
33
Dirk Evers
Spiridon
38:32
34
Siep Nota
Horror
38:36
35
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
38:38
36
Ahmed Abubakar
DAK
38:43
37
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
40:16
38
Mike Rasenberg
Attila
40:39
39
Joshua Groen
Triathlon
41:25
40
Vincent Tas
AV '40
41:46
41
Thomas Crul
Running Breda
43:44
42
Richard Holstege
AV '40
43:58
43
Wout van Dijk
Running AP
44:19
44
Jeffrey Hazendonk
DAK
45:31
45
Niels Buijs
Parcival
46:14
46
Patrick den Ridder
Spado
46:22
47
Mathijs Resoort
Gorinchem
56:15
48
Johan Bogers
Breda
56:15
49
Ronald van Elderen
Breda
1:03:59
50
Christian Coccia
Breda
1:03:59
VROUW, PRESTATIECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chaja Oudgenoeg
Breda
6:51
2
Eva van Ee
AV Aalsmeer
11:31
3
Veerle van Doorn
Breda
12:55
4
Merel van der Mast
Sprint
22:27
5
Dagmar van Esch
Tartlétos
24:24
6
Liesbeth Witpeerd
AV Aalsmeer
25:14
7
Roxanne Speekenbrink
Loopvereniging TOF
26:02
8
Josiane Wink
Oud Gastel
26:07
9
Neeltje vd Sman
Sprint
26:20
10
Maartje van Gestel
Breda
26:28
11
Inge Jacobs
Breda
28:47
12
Marieke van Gompel
Tilburg
28:47
13
Geertje Jacobs
Bavel
28:49
14
Marieke Bart
Breda
29:09
15
Ineke van Keulen
Breda
29:10
16
Merel van der Zalm
Breda
29:13
17
Nicole den Bouw
Teteringen
29:34
18
Puck van Herwerden
Breda
29:40
19
Dorien Cuijpers
Bavel
30:05
20
Remée Thijssen
Breda
30:21
21
Mirjam Winkelmolen
Breda
30:38
22
Ellis van der Miessen
Breda
30:50
23
Agnetha van Gils
Sprint
30:51
24
Denis Lepionka
Breda
31:44
25
Ingrid Kremers
Breda
31:57
26
Krista van Oers
Roosendaal
32:15
27
Chris van Dorsselaer
Breda
32:15
28
Kyra Ernst
Etten-Leur
32:26
29
Kim Ernst
Etten-Leur
32:27
30
Myrthe Gaasterland
Dorst
32:45
31
Marielle Frijters
Sprint
33:35
32
Marlies Cijvat
Sprint
33:35
33
Carola Vrolijk
Bavel
33:53
34
Tedske de Ruijter
Breda
34:43
35
Yvonne Schollaardt
Sprint
35:01
36
Monique Dierckx
Breda
35:05
37
Marielski Ers
Dordrecht
35:09
38
Carlijn Peeters
Tilburg
36:18
39
Crista Kallenfels
St. Willebrord
37:35
40
Bregje van Leeuwen
Sprint
37:41
41
Lotte Giele
Breda
38:31
42
Yara van Pul
Breda
38:32
43
Lieke Postema
Breda
38:32
44
Natasja van Zon-Jacobs
Sprint
38:37
45
Inge Schaleven
Breda
40:04
46
Maud de Koning
Breda
40:12
47
Emma Kanters
Breda
40:13
48
Marjolijn van Opstal
Breda
40:13
49
Marre van Poppel
Breda
40:18
50
Dory Weddepohl
Breda
42:24
51
Gwem Luiken
Breda
43:51
52
Sophie Gelten
Oosterhout Nb
44:42
53
Denise Bergshoeff
Oosterhout Nb
47:17
54
Noor van Vugt
Breda
48:27
55
Naomi Heringa
Hilvarenbeek
48:53
56
Messà Kom
Minderhout
49:02
57
Astrid Haegens
Etten-Leur
49:11
58
Britte Nooijens
Dongen
49:22
59
Janske Lambregts
Breda
49:27
60
Cathelijn Schoenmakers
Breda
49:47
61
Petra van Liere
Bavel
51:46
62
Danielle Gillissen
Dordrecht
54:07
63
Suzanne Welten
Breda
56:02
64
Martine Versluis
Udenhout
56:02
65
Yue Zhao
Breda
56:09
66
Marianne Dubois
Breda
56:21
67
Annemieke Hengst
Castelre
58:35
68
Saskia van den Burg
Breda
59:07
MAN, PRESTATIECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilric van Rijckevorsel
Sprint
5:29
2
Dirk Klapwijk
Sprint
6:47
3
Erik Witpeerd
AV Aalsmeer
10:34
4
Ricardo Witkamp
Lage Zwaluwe
11:27
5
Ole Demoet
Breda
15:18
6
Onne van Herwerden
Breda
15:45
7
Rien van der Aa
Sprint
16:48
8
Ad van Hees
Breda
17:22
9
Theo Hengst
Bavel
20:28
10
Maarten Aangenendt
Sprint
21:18
11
Stijn van Herwerden
Breda
21:36
12
Sergio Felter
Phanos
22:09
13
Bram Leijten
Bavel
24:08
14
Frank van Esch
Breda
24:31
15
Ronald Rijnart
Sprint
24:49
16
Alex van der Ree
Dorst
24:52
17
Hans Stoop
Sprint
24:54
18
Jermaine van Amson
Breda
25:24
19
Robert van Herwerden
Sprint
26:03
20
Maarten Neijenhuijs
Breda
26:11
21
Frank Hoedemakers
Zoetermeer
26:17
22
Karel de Hooge
Dordrecht
26:56
23
Henry van Melle
Breda
27:08
24
Aron Bal
Breda
27:08
25
Bas Gunter
Made
27:21
26
Daan Aufenacker
Oud Gastel
27:24
27
Rimco Maas
Breda
28:51
28
Andre Akkermans
Breda
29:14
29
Frans Smet
Sprint
30:01
30
Remco Gillissen
Dordrecht
30:28
31
Peter Ista
Groene Ster
30:37
32
Jack de Jonge
Arkel
31:10
33
Ronald Jacobs
Roosendaal
31:35
34
Tonny van Boven
Sprint
31:51
35
Eric Zwaard
Roosendaal
32:18
36
Jan van Doorn
Breda
32:56
37
Robert Kuijpers
Haarlem
33:04
38
Michael de Wolf
Roosendaal
33:05
39
Evert uit de Fles
Breda
34:21
40
Kees van der Zwalm
Sprint
34:43
41
Dennis Gruijs
Oosterhout Nb
35:13
42
Toon de Bont
Bosschenhoofd
38:04
43
Tom de Jonge
Bavel
38:15
44
Joost de Jonge
Gorinchem
38:16
45
Pascal van Zon
Breda
38:37
46
Nic Bossche
Rhoon
39:04
47
Frank van Bodegom
Rotterdam
39:14
48
Eric de Nijs
Sprint
39:16
49
René van der Westen
Breda
40:06
50
Joost Mulder
Breda
40:27
51
Alex Haegens
Tilburg
40:51
52
Eric van Rossem
Oss
40:59
53
Olivier Stulemeijer
Breda
41:03
54
Jeroen Dielemans
Sprint
41:20
55
Marcus Seume
Breda
41:29
56
Dax Willems
Oosterhout Nb
41:50
57
Arno Dingemans
Tilburg Road Runners
42:06
58
Arjan Meyboom
Teteringen
42:24
59
Rob Hengst
Breda
42:27
60
Leon Mahieu
Sprint
42:37
61
Erik Snijers
Breda
44:08
62
Siep Cornet
Werkendam
44:43
63
Eric Hengst
Breda
44:49
64
Arno van de Heuvel
Werkendam
44:56
65
Nick Renne
Oosterhout Nb
45:19
66
Guillaume Ernst
Breda
45:29
67
Joeri Ista
Fijnaart
45:33
68
Johannes Hus
Breda
45:35
69
Casper Hengst
Bavel
45:53
70
Corne Beekers
Triathlon
45:57
71
Marc van Dorst
Sprint
45:58
72
Ronald Visser
Sliedrecht
47:00
73
Hans Hermens
Sprint
47:13
74
Manoj Bhandari
Bavel
47:33
75
Gijs Driesprong
Breda
47:39
76
Jan Jochems
Rijsbergen
47:41
77
Richard Snels
Riel
47:52
78
Erik Bouvric
Breda
48:12
79
Frank Kooijman
's-Gravenhage
48:29
80
Kees Koevoets
Breda
48:31
81
Edward van Herpen
Prins Hendrik
48:50
82
Gijs Hagenaars
Huijbergen
49:11
83
Patrick Goossens
Breda
49:24
84
Erik van der Valk
Voorne Atletiek
49:30
85
Gérard Hoosemans
Breda
50:14
86
Peter de Groot
Breda
50:36
87
Robin Franken
Breda
50:37
88
Jack Moerman
Breda
51:02
89
Wim Bergshoeff
Oosterhout Nb
52:04
90
Rolf Demoet
Breda
52:15
91
Ferry Waardenburg
Breda
53:35
92
Peter van Bragt
Made
54:47
93
Andres Vissers
Bavel
55:46
94
Ferry Aerts
Breda
56:33
95
Mike van Houten
Rijen
57:15
96
Stefan Laarakker
Breda
1:00:30
97
Dylan van Houten
Rijen
1:03:43
www.uitslagen.nl
12-02-2018 18:51